PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نقل و انتقالات پرسپولیس فصل 94-93

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7

♥perspolis♥
06-08-2014, 06:54 PM
بازیکن پرورش‌یافته در آکادمی منچسترسیتی در باشگاه پرسپولیس

یک بازیکن دو رگه که مدعی بود در منچسترسیتی بازی کرده امروز به باشگاه پرسپولیس رفت.

به گزارش خبرگزاری فارس، این روزها به جز بازیکنان مطرح پرسپولیس که برای بیان مشکلات‌شان به باشگاه پرسپولیس می‌آیند، برخی بازیکنان با ادعاهای عجیب نیز به این باشگاه می‌آیند.

امروز هم یک بازیکن دو رگه که مدعی بود در آکادمی منچستر سیتی پرورش یافته با نام کنلشو به باشگاه پرسپولیس آمد و خواستار حضور و عقد قرارداد با قرمزپوشان شد اما او پس از صحبت با رحیمی دست خالی باشگاه را ترک کرد.

همچنین با تصمیم مدیرعامل باشگاه پرسپولیس جمال امید که رئیس سابق سفرهای برون‌مرزی کمیته ملی المپیک بود به عنوان سرپرست ورزشگاه درفشی‌فر منصوب و قرار شد کار خود را به زودی آغاز کند. جمال امید سابقه درخشان در ورزش کشور در بخش اداری را به یدک می‌کشد.

Farzan
06-08-2014, 07:35 PM
دایی کلا به این موضوع خیلی علاقه داره که 2 تا گلر درجه یک داشته باشه

فصل قبل هم با وجود نیلسون، حقیقیو آورد اونم در حالیکه رضا محمدی و عابدزاده رو داشتیم

نیلسون هم که قرارداد بسته و بازیکن ماست

عابدزاده و رضا محمدی هم دیگه 100 درصد رفتنی شدن

Catalan
06-08-2014, 07:37 PM
سوشا مکانی و میلاد غریبی به پرسپولیس پیوستند

سوشا مکانی دروازه بان فصل گذشته فولاد خوزستان، با عقد قراردادی دو ساله به پرسپولیس پیوست. پیش از این میلاد غریبی نیز به پرسپولیس پیوسته بود. بنگر و نیلسون هم قراردادشان را با پرسپولیس تمدید کرده‌اند.

red nabid
06-08-2014, 07:47 PM
عجب وضعی شده خدایی!

به نظر من ما اصلا نیازی به سوشا نداشتیم و این خرید کاملا بیهوده است

ای کاش دایی یکم بیشتر به فکر خط هافبک بود!

الان نوری و دهنوی و مسلمان رفتن حقیقی هم تقریبا میره

اونوقت دایی میره گلر میگیره! خدایی بعضی مواقع آدم به عقل بعضیا شک میکنه!

♥perspolis♥
06-08-2014, 07:51 PM
عجب وضعی شده خدایی!

به نظر من ما اصلا نیازی به سوشا نداشتیم و این خرید کاملا بیهوده است

ای کاش دایی یکم بیشتر به فکر خط هافبک بود!

الان نوری و دهنوی و مسلمان رفتن حقیقی هم تقریبا میره

اونوقت دایی میره گلر میگیره! خدایی بعضی مواقع آدم به عقل بعضیا شک میکنه!

جای مسلمان که دغاغله رو اورده.خلعتبری رو هم قطعا حفظ میکنیم.هافبک هم فقط کفشگری رو داریم:4:

tifoosi6atishe
06-08-2014, 11:08 PM
غریبی ک رفت پدیده واسه چی نوشتی غریبی ب پرسپولیس پیوست اخه

دایی فک کنم منتظره تا نیلسون اشتباه کنه بعد یهو بندازتش رو نیمکت .... البته رقابت با نیلسون کردن خیلی سخته

red nabid
06-09-2014, 09:22 AM
جای مسلمان که دغاغله رو اورده.خلعتبری رو هم قطعا حفظ میکنیم.هافبک هم فقط کفشگری رو داریم:4:
خب دغاغله را آورده باشه هرچند در اون پست عالیشاه هم هست
ولی الان مشکل ما اصلی هافبک دفاعی هست که نوری و دهنوی رفتن حقیقی هم ممکنه بره
و اینجاست که به مشکل میخوریم و اونوقت دایی به جای اینکه این ضعف را ترمیم کنه میره گلر میگیره

گلادیاتور1
06-09-2014, 10:29 AM
اتفاقا سوشا وجودش تو تیم لازمه
نیلسون که با این سنش نمیتونه همه بازیها فیکس بازی کنه و حتی ممکنه سوشا گلر اول تیم بشه هیچ بعید نیست چون چیزی از نیلسون کم نداره تازه جوونتر هم هست
یه چیز دیگه هم هست اگر سوشا تو هر تیم دیگه ای باشه واس پرسپولیس یک ضرره این فصلی که گذشت فولاد خیلی از امتیازهاتش رو مدیون سوشا بود چه بسا اگه سوشا رو نمیآوردند الان پرسپولیس قهرمان لیگ بود
هنوز فرصت خیلی زیاده برای جذب بازیکن و نباید زیاد عجله کرد دایی هم مطمئنا خودش به دنبال بازیکنه و رفته رفته تیم کاملتر میشه

♥perspolis♥
06-09-2014, 12:27 PM
خب دغاغله را آورده باشه هرچند در اون پست عالیشاه هم هست
ولی الان مشکل ما اصلی هافبک دفاعی هست که نوری و دهنوی رفتن حقیقی هم ممکنه بره
و اینجاست که به مشکل میخوریم و اونوقت دایی به جای اینکه این ضعف را ترمیم کنه میره گلر میگیره

ما الان هم مهاجم نوک میخوایم و هم هافبک دفاعی.به احتمال زیاد عبدالله کرمی و حدادی فر میان258147963

Farzan
06-09-2014, 01:47 PM
نوروزی تا ۴۸ ساعت آینده با قرمزپوشان رسماً مذاکره می‌کند

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1393/01/27/13930127000087_PhotoA.jpg

افشین اسماعیل‌زاده هافبک جوان تیم فوتبال پرسپولیس که چند مدتی برای بازی به پرتغال رفت اما به خاطر برخی مشکلات به ایران بازگشت امروز برای چندمین بار به باشگاه پرسپولیس رفت اما باز هم دست‌خالی برگشت.

مسئولان باشگاه پرسپولیس به او قول دادند که تا 3 یا 4 روز آینده بخشی از مطالباتش را پرداخت کنند.

*همچنین رضا نوروزی یکی از گزینه‌های اصلی پرسپولیسی‌ها در خط حمله در فصل جاری نیز مذاکراتی را مجددا با قرمزپوشان انجام داده و قرار است تا 48 ساعت آینده پس از روشن شدن تکلیفش با نفت پای عقد قرارداد با قرمزپوشان بنشیند این در شرایط است که رضا نوروزی چند روزی سکوت است و حاضر به مصاحبه نیست اما گفتگوهایی با قرمزپوشان داشته است.

Catalan
06-09-2014, 01:55 PM
غلامرضا رضایی به پرسپولیس بر می گردد؟

غلامرضا رضایی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: چند پیشنهاد خوب دارم ولی تصمیم در این زمینه را به پس از یکی دو هفته استراحت موکول کرده‌ام تا بتوانم در شرایط خوب، یک تصمیم مناسب بگیرم و ان‌شاالله که این شرایط فراهم شود.
وی با بیان این‌که اولویتش حضور در فولاد است، گفت:
سال گذشته با این تیم قهرمان شدم و شرایط تیم‌مان بسیار خوب بود و اگر امسال هم شرایط خوب باشد و بتوانیم به توافق برسیم، در این تیم می‌مانم و اگر به این صورت نشد، سعی می‌کنم یک تصمیم خوب بگیرم.
مهاجم تیم فوتبال فولادخوزستان عنوان کرد: من تا تصمیم قطعی نگیرم با هیچ تیمی وارد مذاکره نمی‌شوم، چرا که دوست ندارم با تیمی مذاکره کنم ولی بعد به تیم دیگری بروم. من همیشه سعی کرده‌ام تصمیماتم را با فکر بگیرم و به همین دلیل هر وقت با تیمی صحبت کرده‌ام، به خاطر بازارگرمی نبوده است. من صادقانه صحبت می‌کنم و شرایطم را می‌گویم و اگر با آن تیم به توافق رسیدم، همان روز قراردادم را می‌بندم.
وی در پاسخ به این سوال که باشگاه فولاد برای ادامه همکاری با شما مذاکراتی داشته است؟ گفت: بله، مذاکراتی داشتم و نظر خودم با این تیم است، چرا که این باشگاه مدیریت خیلی خوبی دارد، ضمن این‌که شرایط آن هم خوب است. من دو تجربه خوب در این تیم داشته‌ام و ان‌شاالله اگر قسمت باشد که در خدمت این تیم باشم، سعی می کنم امسال بهتر از سال‌های قبل کار کنم. من برای خود برنامه‌ریزی خیلی خوب و هدف بلندمدتی دارم و امیدوارم که آن‌ها را در فولاد انجام دهم.
رضایی با بیان این‌که نظر خودم ادامه همکاری با فولاد است، عنوان کرد: هنوز تصمیم قطعی نگرفته‌ام و باید به اهواز بیایم و در این زمینه با مسوولان باشگاه صحبت کنم تا در نهایت تصمیم نهایی را بگیرم. معمولا بستن قرارداد من بیشتر از یک ساعت هم طول نمی‌کشد، چرا که همه چیز خوب و شفاف است. زمانی که به پرسپولیس و یا تیم های دیگر هم رفته بودم، به همین صورت بود.
وی بیان کرد: قرارداد من با فولاد یک فصل و نیم و به صورت توافقی بود و طبق آن من یک فصل دیگر با این تیم قرارداد دارم. ان‌شاالله قرار است به اهواز بیایم تا در این زمینه با مسوولان باشگاه صحبت کنم و اگر مشکلی پیش نیاید، سریعا قراردادم را امضا می‌کنم، اگر هم به توافق نرسیدیم که به گزینه‌های دیگر فکر می‌کنم.
هافبک‌مهاجم تیم فوتبال فولادخوزستان گفت: ان‌شاالله که باشگاه شرایطی را فراهم کند تا اسکلت تیم حفظ شود و برای فصل آینده مشکل خاصی نداشته باشیم. به هر حال تیمی که قهرمان شده است، به نظر من باید اسکلت آن حفظ شود. فرکی کاملا به جو باشگاه آشنا بود و بازیکنان را هم خیلی خوب می‌شناخت که این موضوع خیلی مهم بود. با رفتن فرکی، کار کمی سخت شده ولی ان‌شاالله که بازیکنان حفظ شوند تا شرایط فولاد به هم نخورد.
وی درباره دراگان اسکوچیچ هم خاطرنشان‌کرد: یک فصلی که او در ملوان بود با این تیم نتایج خوبی را کسب کرد و ان‌شاالله شرایط فولاد هم برای او فراهم باشد و چه ما باشیم و چه نباشیم، بتواند خوب نتیجه بگیرد. به هر حال همیشه مسوولان باشگاه سعی می‌کنند بهترین تصمیم را بگیرند، چرا که آن‌ها هم دوست دارند نتیجه بگیرند و امیدوارم همه چیز دست به دست هم دهد تا این اتفاق بازهم به وجود بیاید.

♥perspolis♥
06-09-2014, 02:46 PM
کجای این مصاحبه نوشته شده که رضایی میاد پرسپولیس ؟

ولی فکر کنم اومدن نوروزی احتمالش زیاد هست.چون توی ایران هست و میشه تیم رو زودتر بست

گلادیاتور1
06-09-2014, 02:58 PM
قطعا پرسپولیس تو خط حمله یا انصاریفرد رو میگیره یا نوروزی یا هر دو :4:
اگه جام جهانی نبود الان کریم قرارذادش ثبت شده بود و رسما بازیکن پرسپولیس بود
ولی من حدسم اینه که کریم میره اروپا و دایی نوروزی رو میاره

Farzan
06-09-2014, 03:02 PM
من شنیدم انصتریفرد گفته، اول اروپا، بعد تیم های عربی. اگه هیچکدوم نشد، میام پرسپولیس

اگه واقعا همچین حرفی زده باشه، ارزش یک ثانیه پوشیدن پیراهن پرسپولیس رو هم نداره و بهتر بره نوکری عربا رو بکنه

♥perspolis♥
06-09-2014, 07:35 PM
انصاری فرد همون بره واسه تراکتور بازی کنه و رتبه هفت و هشت رو بگیره.اقای گلی هم مال خودش ولی قهرمانی رو ما میگیریم با عباس زاده:4: ولی اگه نوروزی مهاجم نشه شاید محمد غلامی بیاد پرسپولیس:4:

Farzan
06-09-2014, 10:41 PM
تیر پرسپولیسی ها برای جذب این مدافع به سنگ خورد؛ آغاز مذاكره با دو گزینه دیگر

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/styles/medium/public/contents/user14623/news/thumbnail/img10084289_0.jpg?itok=CozD_JWu

امین حاج محمد یکی از مهره های پرشمار حاضر در لیست خرید دایی بود که باشگاه موفق به جذب شان نشد.

نفتی ها رقمی نزدیک به یک میلیارد تومان را برای صدور رضایتنامه پدیده شان در لیگ سیزدهم در نظر گرفتند و این رفتار موجب شد همه پیشنهاد دهنده های این بازیکن قید خرید او را بزنند.

حالا از دو بازیکن به عنوان آلترناتیوهای حاج محمد برای حضور در پرسپولیس نام برده می شود. دو بازیکنی که یکی شان در تراکتور توپ می زند و تمایلی به ادامه همکاری با این تیم ندارد و دیگری در تیم نفت تهران همبازی حاج محمد است.

احمد آل نعمه و فرشید طالبی دو بازیکنی هستند که باشگاه پرسپولیس برنامه هایی برای جذب حداقل یکی از آن ها در نظر گرفته است.

فرشید که بهترین دوران فوتبال اش را ذوب سپری کرد، احتمالا با خاطره اخراج هایش مقابل استقلال با پیراهن سپاهان به یاد آورده می شود. او در ابتدای فصل گذشته راهی تراکتور شد و در سایه زوج محمد نصرتی و مرتضی اسدی، در مجموع 17 بازی لیگ برتری برای این تیم انجام داد.

احمد آل نعمه اما یکی از کلیدی ترین بازیکنان تیم نفت بود و تنها در 4 مسابقه برای این تیم به میدان نرفت. او یک بار نیز دروازه ذوب آهن را گشود و با دریافت 6 اخطار یکی از خشن ترین بازیکنان لیگ برتر لقب گرفت. احمد به ناگهانی ترین شکل ممکن مورد توجه کی روش نیز قرار گرفت و در لیست نهایی او برای رقابت های جام جهانی حاضر شد.

نکته مشترک هر دو بازیکن در نظر گرفته شده برای جانشینی دیگر گزینه نقل و انتقالاتی سرخپوشان، سن بالای آن هاست. آل نعمه 32 ساله و طالبی 33 ساله آلترناتیو خریدی شده اند که تنها 23 سال داشته است.

♥perspolis♥
06-09-2014, 11:06 PM
ما خانزاده رو داریم و اشتباه هست بریم این سن بالاهارو بخریم.یه دفاع خاص داشت تیم مس خیلی خوب بود.میشه از اون تیم بازیکن خوبی گرفت

red nabid
06-10-2014, 10:09 AM
من شنیدم انصتریفرد گفته، اول اروپا، بعد تیم های عربی. اگه هیچکدوم نشد، میام پرسپولیس

اگه واقعا همچین حرفی زده باشه، ارزش یک ثانیه پوشیدن پیراهن پرسپولیس رو هم نداره و بهتر بره نوکری عربا رو بکنه

فرزان شنیده هات غلط هستن

کریم گفته اول به اروپا فکر میکنم بعد به پرسپولیس و اصلا اسمی از تیم های عربی نبرده258147963

به نظر من کریم بیاد خیلی خوبه فقط دلم میخواد امید ابراهیمی هم بیاد که دیگه خیلی عالی میشه

در مورد طالبی و آل نعمه باید بگم اصلا به درد پرسپولیس نمیخورن

اگه حاج محمدی میشد باز یه چیزی یه بازیکن جوان و آینده دار بود ولی اون 2 تا اصلا به درد نمیخورن

Farzan
06-10-2014, 01:42 PM
فرزان شنیده هات غلط هستن

کریم گفته اول به اروپا فکر میکنم بعد به پرسپولیس و اصلا اسمی از تیم های عربی نبرده258147963

به نظر من کریم بیاد خیلی خوبه فقط دلم میخواد امید ابراهیمی هم بیاد که دیگه خیلی عالی میشه

در مورد طالبی و آل نعمه باید بگم اصلا به درد پرسپولیس نمیخورن

اگه حاج محمدی میشد باز یه چیزی یه بازیکن جوان و آینده دار بود ولی اون 2 تا اصلا به درد نمیخورن

انصاریفرد فصل قبل نشون داد که پیراهن پرسپولیس براش هیچ ارزشی نداره ..... warning

امید ابراهیمی الاغ هم رفت اس دق لال :punish:

red nabid
06-10-2014, 01:46 PM
اینطور که از اخبار شنیده میشه کیانی با تراکتور تمدید کرده و بختیار و ابراهیمی هم که به اس تق لال رفتند
و این یه اخطار جدی برای پرسپولیسه من نمیدونم دایی برای پست هافبک دفاعی چه کار میکنه
ولی اینطور که معلومه الان دیگه هر طوری شده باید حقیقی را حفظ کنیم
چون کس دیگه ای نیست که بتونه در این پست به تیم اضافه بشه
نمیدونم دایی چه بازیکنایی را میخواد برای این پست بگیره
امیدوارم که بابت کم کاری های سرمربی در این فصل ضرر نکنیم هر چند بعیده!

Farzan
06-10-2014, 02:40 PM
مهاجم فصل گذشته تیم نفت به باشگاه پرسپولیس رفت

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1393/01/27/13930127000087_PhotoA.jpg

رضا نوروزی مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال نفت تهران پس از حرف و حدیث‌های فراوان بالاخره بعدازظهر امروز برای عقد قرارداد دو ساله پس از توافق نهایی با علی دایی به باشگاه پرسپولیس رفت.

گفتنی است نوروزی بر سر قراردادش مشکلات کوچکی با مسئولان نفت دارد، اما به گفته خودش برای عقد قرارداد با تیم جدیدش مشکلی ندارد.

نفتی ها معتقدند وی با آنها قرارداد دارد و باید رضایت نامه بگیرد.

♥perspolis♥
06-10-2014, 03:23 PM
رضا نوروزي رسما به پرسپوليس پيوست

مهاجم فصل گذشته تيم فوتبال نفت با عقد قراردادي دو ساله به پرسپوليس پيوست.

http://www.varzesh3.com/files/Picture/00024044.jpg رضا نوروزي مهاجم فصل گذشته تيم فوتبال نفت با عقد قراردادي دو ساله رسما به تيم فوتبال پرسپوليس پيوست.

red_girl
06-10-2014, 04:01 PM
رضا نوروزی :6: . مطمئن بودم میاد پرسپولیس قاتل کیسه تو دربی حتما گل میزنه :4:

red nabid
06-10-2014, 05:01 PM
امیدوارم بتونه مفید باشه تا بلکه امسال با وجود نوروزی و عباس زاده ضعفی در قسمت حمله حس نکنیم

♥perspolis♥
06-10-2014, 05:04 PM
یه ستاره واسه دروازه و دوتا ستاره واسه نوک.حالا دوتا هافبک طلایی مثل حدادی فر و کرمی بگیره پرسپولیس رو کسی نمیگیره:8:

گلادیاتور1
06-10-2014, 05:19 PM
رضا نوروزی بازیش خیلی شبیه محسن خلیلیه تازه از اونم میتونه بهتر باشه
با اومدن نوروزی احتمالا سیدصالحی که با پرسپولیس قرارداد داره خودش بره از پرسپولیس و البته حالا دیگه احتمال اومدن کریم انصاریفرد خیلی کمتر شد

Farzan
06-10-2014, 08:08 PM
کرمی یا حدادی‌فر؛ مساله این است!

http://www.mashreghnews.ir/files/fa/news/1392/4/28/370344_733.jpg

علی دایی در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس اعلام کرد سرخپوشان به زودی با دو بازیکن تاثیرگذار قرارداد رسمی امضا خواهند کرد. در همین راستا حوالی عصر رضا نوروزی وارد ساختمان باشگاه پرسپولیس شد و قراردادش را با این تیم به ثبت رساند.

حالا طبق ادعای شهریار، سرخپوشان تنها یک خرید درشت دیگر خواهند داشت. این در حالی است که فعلا بحث حضور دو گزینه در پرسپولیس مطرح است؛ عبدالله کرمی و قاسم حدادی‌فر.

علی دایی قصد ندارد از نام دیگر بازیکن مد نظرش پرده بردارد، اما به نظر می‌رسد شانس حضور حدادی‌فر در پرسپولیس بیشتر از کرمی باشد.

سرخپوشان در طول فصل نقل و انتقالات، سه بازیکن را در خط میانی از دست دادند. دهنوی، نوری و مسلمان سه خروجی این تیم بودند و این در حالی است که پرسپولیس در این خط هنوز بازیکن نگرفته. با این اوصاف ضرورت جذب یک هافبک میانی برای قرمزها بیشتر از استخدام یک مدافع حس می‌شود. مگر اینکه دایی معادلات دیگری در ذهنش داشته باشد.

♥perspolis♥
06-10-2014, 08:42 PM
من مطمئنم حدادی فر به خاطر ماهینی و خانزاده (که در ذوب اهن بود ) و همینطور پیام صادقیان میاد پرسپولیس و شدیدا هم روش زوم کرده.البته ما هنوز 3 تا سهمیه خارجی داریم و میتونیم یه هافبک دفاعی خوب رو بگیریم

tifoosi6atishe
06-10-2014, 11:09 PM
خیلی خوشحالم ک نوروزی اومد تمام کننده ی خیلی خوبیه و هم پنالتی خوب میزنه ولی متاسفانه دایی با این که مهاجمه تیمش کم گل میزنه وتک مهاجم هم بازی میکنه فک نکنم نوروزی مثل همیشش باشه ک تو تیمای دیگه بوده همین سید صالحی پارسال چپ و راست تو سوراختور گل میزد اومد پرسپولیس نیم فصل محو شد و اینم بر میگرده ب سیستم دایی چون نمیشه بازیکنی تو سپاهان و آسیا آقای گل باشه و تو تراکتورم همینجور ولی تو پرسپولیس اینجور نبود

♥perspolis♥
06-10-2014, 11:54 PM
خیلی خوشحالم ک نوروزی اومد تمام کننده ی خیلی خوبیه و هم پنالتی خوب میزنه ولی متاسفانه دایی با این که مهاجمه تیمش کم گل میزنه وتک مهاجم هم بازی میکنه فک نکنم نوروزی مثل همیشش باشه ک تو تیمای دیگه بوده همین سید صالحی پارسال چپ و راست تو سوراختور گل میزد اومد پرسپولیس نیم فصل محو شد و اینم بر میگرده ب سیستم دایی چون نمیشه بازیکنی تو سپاهان و آسیا آقای گل باشه و تو تراکتورم همینجور ولی تو پرسپولیس اینجور نبود
به احتمال زیاد شانس اومدن غلامی هم زیاد هست

ولی باید واقع بین باشیم که سیدصالحی سنش بالاست و توانایی لازم رو برای پرسپولیس نداشت.چهارچوب شناس خوب و با تجربه ای بود ولی بد شانس بود و همینطور بازی بدون توپ رو بهتر انجام میداد ولی کم گل زدن تیم به خاطر هافبک ها بود258147963

riftaina
06-11-2014, 07:41 AM
رضا نوروزی عالیه,,, واقعا دمشون گرم,,, مهاجمیه که برا گلزدن بوجود اومده,,

♥perspolis♥
06-11-2014, 12:59 PM
(http://sobhetehran.com/fa/pages/?cid=22580)همه نقل و انتقالات چند روز پرسپولیس را یکجا ببینید
نگاهی کوتاه بر قراداد های و لیست بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس تهران تا بدین لحظه.
(http://www.peykekhabar.com/%D8%AE%D8%A8%D8%B1-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4%DB%8C/19316-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%BE%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%B3-%D8%A8%D8%A8%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%DB%8C%DA%A9%D8%AC%D8%A7-%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%AF/)

نگاهی کوتاه بر قراداد های و لیست بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس تهران تا بدین لحظه.
http://static.peykekhabar.com/thumbnail/a3j0igqhjf488sc/VxIw49jnVwpKox8Ouc7Gej7JdnNIPz17/971b4287eb489ae13c74bc556bf4f0d2.jpg (http://www.peykekhabar.com/%D8%AE%D8%A8%D8%B1-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4%DB%8C/19316-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%BE%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%B3-%D8%A8%D8%A8%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%DB%8C%DA%A9%D8%AC%D8%A7-%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%AF/)

بازیکنانی که وضعیتشان مشخص شده است
*نیلسون (یک سال)
*سوشا مکانی(دو سال)
*مهدی طارمی(دو سال)
رضا نوروزی(دو سال)
*دغاغله(دو ساله)
*کمندانی(یک سال)
*محسن بنگر (دو سال)
*اسماعیل زاده(یک سال)
*میثم حسینی (یک سال)
*حسین ماهینی (یک سال)
*فرشاد قاسمی(یک سال)
*مهرداد کفشگری (دو سال)
*امید عالیشاه (یک سال)
*پیام صادقیان (یک سال)
*حمیدرضا علی عسگری (یک سال).
*خلعتبری (یک سال)
*محمد عباس زاده (دو سال)
سایر بازیکنان پرسپولیس که وضعیتشان مشخص نیست:
*محمدرضا خانزاده (یک سال)
*سید جلال حسینی (قرارداد به پایان رسید)
*رضا نورمحمدی (قرارداد به پایان رسید)
*مهرداد پولادی (یک سال)
*امیر عابدزاده (یک سال)
*رضا محمدی (یک سال)
*حسین کنعانی (قرارداد به پایان رسید)(نامشخص)
*رضا حقیقی (نامشخص)
*سید مهدی سید صالحی (یک سال) خروجی ها تا بدین لحظه(قطعی):
حاتمی-قاسم دهنوی-محمد نوری-رضا نورمحمدی-میلاد غریبی- شاکری-مسلمان
ورودی با سهمیه لیگ برتری:
مهدی دغاغله – سوشا مکانی- رضا نوروزی

ورودی با سهمیه زیر 23 سال:
مهدی طارمی

Farzan
06-11-2014, 01:30 PM
خانزاده در پرسپولیس ماندنی شد، تسویه حساب با نوری و نورمحمدی

http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/139112180001503.jpg

در شرایطی که خانزاده همراه تیم ملی در برزیل به سر می‌برد، پدرش به نمایندگی از فرزند خود امروز به باشگاه پرسپولیس آمد تا با مدیران این باشگاه مذاکره کند. مسئولان باشگاه پرسپولیس در مذاکره با پدر خانزاده تأکید کردند علی دایی این بازیکن را برای فصل آینده می‌خواهد و مخالف جدایی اوست. با این شرایط انتقال خانزاده به ذوب‌آهن منتفی شد و او فصل آینده با پیراهن پرسپولیس به میدان خواهد رفت.

محمدرضا خانزاده یکی از بازیکنانی بود که در نیم فصل گذشته لیگ برتر به صورت قرضی از پرسپولیس به ذوب‌آهن اصفهان رفت. عملکرد خوب خانزاده در تیم ذوب‌آهن باعث شده بود تا اصفهانی‌ها خواهان انتقال قطعی او به تیم‌شان شوند و در این رابطه مذاکراتی هم صورت گرفت.

امروز همچنین محمد نوری و رضا نورمحمدی برای تسویه حساب با باشگاه پرسپولیس در محل این باشگاه حاضر شدند. علیرضا رحیمی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پس از گفت‌وگو با این دو بازیکن آنها را به واحد حسابداری باشگاه فرستاد تا مقدمات جدایی رسمی خود از جمع سرخپوشان را فراهم آورند. رحیمی همچنین در گفت‌وگو با محمد نوری تأکید کرد رضایتنامه او را به زودی صادر می‌کند تا با هر باشگاهی که می‌خواهد، قرارداد امضا کند.

♥perspolis♥
06-11-2014, 01:42 PM
خانزاده توانایی داره هم در دفاع وسط و هم در سمت راست و هم در هافبک دفاعی بازی بکنه.فیزیکش عالی هست و همینطور یکی از بازیکنان اصلی تیم ملی هست و این خودش نشون میده در چه سطح بالایی هست

♥perspolis♥
06-11-2014, 03:08 PM
ظاهرا عبدالله کرمی رفت سپاهان و حالا ما کار سخت تری داریم یه هافبک دفاعی فوق العاده به جای حقیقی بیاریم.البته شاید حقیقی هم بمونه و سال بعد بره اروپا.... دهنوی و نوری هم نداریم و الان در اون نقطه فقط کفشگری رو داریم که دایی با توجه به سیستم بازی 4-2-3-1 خودش به دو بازیکن درجه یک نیاز داره

red nabid
06-11-2014, 03:20 PM
متاسفانه دایی برای هافبک دفاعی کم کاری کرد و به راحتی گذاشت تا بهترین بازیکنا قرارداد بندن
بختیار و ابراهیمی را مفت داد به استقلال در صورتی که میتونست حداقل ابراهیمی را هر طور شده جذب کنه
از اون طرف هم دهنوی و نوری را رد کرد
چشمم آب نمیخوره حقیقی بمونه خلاصه الان افتضاح در افتضاح شده اوضاع پرسپولیس در پست هافبک دفاعی
الان فقط 2 گزینه داریم حدادی فر یا بازیکن خارجی
باید ببینیم که این بی تدبیری چه لطمه ای به پرسپولیس میزنه

red_girl
06-11-2014, 07:51 PM
عبدالله کرمی قرار بود جای سیدجلال بیاد یعنی دفاع وسط نه هافبک دفاعی . هافبک دفاعی هم بازی میکنه ولی پست اصلیش دفاع وسطه حالا که سید میمونه احتمالا خود دایی زیاد علاقه نداشته کرمی رو جذب کنه .
رحمانی هم هافبک بازیسازه و اصلا مناسب نیست برای هافبک دفاعی . کاری که امسال دایی کرد و بعضی بازیا نوری رو عقب آورد که هافبک دفاعی باشه و دیدیم که اصلا نتونست خوب باشه .
پولادی فکر کنم اول هافبک دفاعی بوده و بعد پستش رو تغییر دادن دفاع چپ ولی بنظر من پولادی هم مناسب نیست الان بهترین گزینه همون حدادیفر هست حقیقی هم به احتمال زیاد میمونه .
ابراهیمی خیلی خوب بود که نتونستیم جذب کنیم ولی اون پست اگه حدادیفر نباشه هم کفشگری خوب بازی میکنه .
خانزاده هم بنظرم از اولشم بازیکن تاپی نبود . پرسپولیس امسال تو 3 جام بازی داره و خیلی مهمه که یه نیمکت خوب هم داشته باشه واسه همینم خانزاده رو نگه دارن خوبه . برای همینم بهتر بود نوری رو حفظ میکردن

Farzan
06-12-2014, 01:03 PM
آخرین وضعیت پرسپولیس در نقل و انتقالات؛ دست باز دایی برای خرید

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/styles/medium/public/contents/user14623/news/thumbnail/img18574791_12.jpg?itok=yIpc2U51

پرسپولیس هنوز سه سهمیه لیگ برتری دارد و دست دایی برای جذب ستاره های مدنظرش حسابی باز است.

پرسپولیس به حرکت خود در فصل نقل و انتقالات شتاب بخشیده است اما باید دید با توجه به نیازهای دایی و کمبودهایی که در تیمش احساس می کند چند جای خالی و چند سهمیه برای او باقی مانده است که می تواند با بازیکنان شاخص لیگ برتری که بیشترشان سهمیه بزرگسال را پر می کنند، ببندد.

فعلا با احتساب اینکه ملی پوشانی مثل حقیقی، سیدجلال و پولادی حتما در پرسپولیس خواهند ماند و مشکلی برای ادامه حضور خلعتبری در این تیم وجود ندارد تعداد بازیکنان بزرگسال پرسپولیس به 15 خواهد رسید.

با احتساب خریدهای جدید پرسپولیس این تیم فعلا نیلسون، بنگر، سیدجلال، خانزاده، میثم حسینی، پولادی، ماهینی، حقیقی، کفشگری، علی عسگری، عباس زاده، خلعتبری، دغاغله، مکانی و رضا نوروزی را در سهمیه بزرگسال خود جای داده است و با توجه به اینکه امسال تعداد بازیکنان بزرگسال باشگاه محدود شده و حداکثر باید 18 نفر باشد دایی سه ازیکن بزرگسال دیگر می تواند جذب کند.

همچنین از آنجایی که سوشا مکانی، رضا نوروزی و مهدی دغاغله هم از تیم های لیگ برتری به پرسپولیس آمده اند سرخ ها سه سهمیه لیگ برتری دیگر را خالی دارند.

از بین خریدهای جدید پرسپولیس مهدی طارمی مهاجم سابق ایرانجوان بوشهر که از لیگ یک آمده سهمیه زیر 23 سال به حساب می آید همان طور که از بین جوان های پرسپولیس فقط عالیشاه و صادقیان سهمیه زیر 23 سال به حساب می آیند و حتی اگر خانزاده به تیم برگردد او هم بازیکن بزرگسال خواهد بود.

با این حساب و اگر قاسم حدادی فر را دیگر خرید لیگ برتری و بزرگسال پرسپولیس به حساب بیارویم دایی دو جای خالی دیگر برای جذب ستاره های مد نظرش دارد که البته با توجه به نیاز شدیدی تیم در پست هافبک تهاجمی به نظر می رسد باید در این منطقه اقدام به خرید بازیکنان شاخص و ستاره کند؛ البته اگر بازیکنی در حد پرسپولیس باقی مانده باشد!

Farzan
06-12-2014, 01:04 PM
پرسپولیس بازیکن جدید خرید

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/make-local/IMG10174440.jpg

دبیر هیات فوتبال استان یزد از پیوستن هافبک میانی تیم فولاد یزد به پرسپولیس تهران خبر داد.

غلامرضا یزدی زاده در خصوص قرارداد جدید بازیکن پرسپولیس اظهار داشت: «احمد نوراللهی با جدایی از فولاد یزد و عقد قرارداد رسمی به تیم پرسولیس تهران پیوست.»

وی خاطرنشان کرد: «نوراللهی که هم اکنون عضو تیم ملی امید است طی چند سال گذشته در پست هافبک میانی فولاد یزد در لیگ آزادگان بازی های بسیار خوبی را از خود نشان داده است.»

دبیر هیات فوتبال استان یزد گفت: «طی هفته جاری نیز رضا حیدری دروازه بان اصلی تیم فولاد یزد با عقد قرار دادی یکساله به تیم لیگ برتری نفت مسجد سلیمان پیوسته است.»

تیم های فولاد یزد و یزد لوله دو نماینده فوتبال استان در رقابت های قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور (جام آزادگان) هستند.

♥perspolis♥
06-12-2014, 01:07 PM
فکر کنم این یکی از هافبک دفاعی ها باشه.دایی باید بدونه بازی های اسیایی مهمتر هست که به موفقیت دست پیدا بکنیم و باید یه هافبک درجه 1 در حد اسیا بیاره.کسی مثل تیاگو برزیلی که زمان کرانچار به پرسپولیس اومد...

Farzan
06-12-2014, 01:42 PM
چرخش ۱۸۰ درجه‌ای ۲بازیکن قرمزپوش/ نوری و نورمحمدی در پرسپولیس ماندنی شدند

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1393/02/28/13930228000205_PhotoA.jpg

بحث جدایی کاپیتان فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس از این تیم و پیوستن او به استقلال این روزها بر سر زبانها افتاده بود تا حدی که گفته می‌شد شماره 14 پرسپولیسی‌ها با استقلالی‌ها مذاکره و حتی با آنها به توافقات اولیه برای عقد قرارداد رسیده است.

نوری حتی به همراه نورمحمدی در مصاحبه‌هایی جداگانه با هواداران این تیم هم خداحافظی کردند اما در گردشی 180 درجه‌ای و با نظر علی دایی سرمربی سرخپوشان، محمد نوری با توجه به اینکه با پرسپولیس قرارداد داشت با توجه به توافق مالی جدید، در این تیم ماندنی شد.

رضا نورمحمدی نیز با عقد قراردادی جدید در پرسپولیس ماندگار شد. بدین ترتیب جدایی نوری و نورمحمدی علی‌رغم خداحافظی با هواداران و حتی اقدام برای گرفتن تسویه حساب از پرسپولیس منتفی شد.

♥perspolis♥
06-12-2014, 01:46 PM
نوری اینکارارو کرد که به پولش برسه.ولی خب خوشحالم کسی مثل نورمحمدی توی تیم موند تا به جای خرید دفاع بریم هافبک دفاعی خوب بخریم.فکر کنم بعضی از سایت ها روسیاه شدن بابت ارائه مطالب چرتشون در مورد نوری258147963

OKHTAPUS
06-12-2014, 02:01 PM
خبر خوبی بود
حالا مگه حتما تیم باید هر سال غربال بشه؟!
تیم پارسال ما هم خوب بود فقط دایی دیر فهمید که سید صالحی رو بذاره کنار و عباس زاده رو جایگزین کنه
خط دفاع و دروازه بان عالی
خط هافبک هم با اومدن حدادی فر تقویت میشه
خط حمله هم که تقویت شده
فقط مونده کادر فنی که آقای دایی باید بزرگی کنن و یه دستیار خوب و آنالیزور قوی بیارن کنار دستشون
تغییرات کم و خوب بوده
قهرمانی تو آسیا هم میتونه هدف باشه،لیگ رو که حتما باید برد
امسال سپاهان ضعیف تر شده کیسه هم پوست انداخته و تا بخواد هماهنگ شه طول میکشه
فولاد هم که یه جرقه بود و عددی نیس
نفت هم با منصوریان خیلی کار داره

Farzan
06-13-2014, 12:58 PM
اصرار هافبک منچسترسیتی به بازی در پرسپولیس!

چند روز قبل خبر حضور یک بازیکن دورگه در باشگاه پرسپولیس و درخواست وی بابت بازی در این تیم در رسانه‌ها درج شد.

هرچند پرسپولیسی‌ها از قبول حضور کنشلو که گفته می‌شود محصول آکادمی منچستر سیتی است، در تست فنی تیمشان شانه خالی کردند اما ظاهرا این بازیکن تصمیم خود را برای پوشیدن پیراهن سرخ گرفته و به هر دردی می‌زند که شاگرد علی دایی شود!

بر اساس این گزارش و طبق شینده‌ها، این بازیکن باز هم با حضور در باشگاه پرسپولیس، برای مسئولان باشگاه مدرک رو کرد تا ثابت کند بازیکن منچستر سیتی بوده و تنها به دلیل مشکل سربازی بوده که در ایران ماندنی شده و حالا هم قبل از عزیمت مجدد به انگلیس، می‌خواهد شانس حضور در پرطرفدار ترین تیم آسیا را امتحان کند.

ظاهرا دایی با این درخوست موافقت کرده و قرار است کنشلو 21 ساله با پرسپولیس به اردبیل برود.

♥perspolis♥
06-13-2014, 01:04 PM
یارو منچسترسیتی رو ول کرده و اومده پرسپولیس! خوندم که ایشون به خاطر مشکل سربازی ممنوع الخروج شده و توی یه تیم ارتشی سربازیش رو گذرونده و حالا اومده پرسپولیس.امیدوارم ارزشش رو داشته باشه

♥perspolis♥
06-13-2014, 05:45 PM
مهاجم پرسپوليس به اين تيم بازمي‌گردد

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس که به مدت نيم فصل به صورت قرضي به نفت تهران رفته بود به اين تيم بازمي‌گردد.

http://www.varzesh3.com/files/Picture/00941899.jpg هادي نوروزي مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس که يک‌سال ديگر با سرخپوشان قرارداد دارد، در نيم‌فصل ليگ برتر سال گذشته به دليل عدم حضور در ترکيب اصلي پرسپوليس تصميم گرفت تا به صورت قرضي به تيم نفت تهران برود. او پس از درخشش به مدت نيم فصل در نفت به دستور دايي قرار شده به پرسپوليس بازگردد و به همين دليل کادر فني به او اعلام کرد که در سفر اردبيل بايد سرخپوشان را همراهي کند.

اين در شرايطي است که نوروزي با توجه به ترافيک در خط حمله پرسپوليس تمايل چنداني به بازگشت ندارد.

با بازگشت نوروزي حالا بايد ديد که آيا پرسپوليسي‌ها باز هم به دنبال جذب کريم انصاري‌فر هستند يا خير.

گلادیاتور1
06-13-2014, 05:54 PM
خدا کنه هادی نوروزی به تیم برنگرده چون در نبودش پرسپولیس نتایج بهتری میگیره
تو نیم فصلی هم که برای نفت بازی کرد اونجا هم خوب بازی نکرد

Farzan
06-13-2014, 07:53 PM
خدا کنه هادی نوروزی به تیم برنگرده چون در نبودش پرسپولیس نتایج بهتری میگیره
تو نیم فصلی هم که برای نفت بازی کرد اونجا هم خوب بازی نکرد
اتفاقا نوروزی یکی از بهترین های نفت تو نیم فصل دوم بود و واسشون خیلی خوب بازی کرد

اونقدر خوب بود که حتی گل محمدی که تو ی مقطعی با نوروزی مشکل داشت، اونو آورد به تیمش

بازیکن خوب و با تعصبیه اونم با کمترین حاشیه

خیلی به دردمون میخوره و میتونه مفید باشه واسه تیم تو هر 3 جام

red nabid
06-14-2014, 07:31 AM
نوروزی بازیکن خوبیه و وقتی هم در پرسپولیس بود خیلی خوب کار میکرد و زحمت میکشید
وقتی هم به نفت رفت خودش را نشون داد به نظرم اگه برگرده خیلی میتونه به تیم کمک کنه
البته ممکنه در پرسپولیس نتونه مثل نفت بدرخشه چون دایی با تک مهاجم بازی میکنه
و تعداد مهاجم های پرسپولیس هم کم نیست

Farzan
06-14-2014, 01:19 PM
ملوان مدافع جوان پرسپولیس را جذب کرد

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1392/09/22/13920922000252_PhotoA.jpg

حسین کنعانی بازیکن تیم پرسپولیس که در زمان مدیریت گذشته این باشگاه راهی یک تیم پرتغالی هم شده بود امروز با عقد قراردادی به باشگاه ملوان پیوست.

کنعانی اکنون عضو تیم ملی امید ایران هم هست.

Farzan
06-16-2014, 11:15 AM
آخرین خبرها از نقل و انتقالات پرسپولیس؛ علی کریمی جوان در راه پرسپولیس

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/styles/full/public/contents/user14623/news/thumbnail/img18574791_14.jpg?itok=RduTmgWe

پرسپولیس از دیروز وارد اردبیل شد تا اردوی 10 روزه خود را برپا کند اما یکی از اتفاقات هر روزه تمرین این تیم در اردبیل حضور بازیکنان تستی و آنهایی است که دایی قبلا فیلم بازی شان را دیده یا شناختی نسبی از آنها دارد.این بازیکنان قرار است هر روز در تمرینات سرخ ها حاضر شوند و اگر مورد قبول دایی قرار گرفتند وارد لیست پرسپولیس شوند.

صادق گشنی و بهمن شیروانی دو بازیکن نسبتا نام آشنایی هستند که قرار است از امروز این پروسه را طی کنند.گشنی هافبک طراح ایرانجوان بوشهر که دو سال پیش همه کاره این تیم بود و به پلی آف لیگ یک رسید زمانی به خاطر درخشش در این تیم به علی کریمی لیگ یک مشهور شد اما حضور او در پیکان منجر به افتش شد چرا که عبدالله کرمی به او میدان نداد وگشنی بار دیگر به ایرانجوان برگشت که البته مثل دو سال خوب نبود.

نفر دوم بهمن شیروانی مدافع میانی برق شیراز است که از این تیم دسته دومی به اردبیل آمده است.شیروانی سابقه بازی در تیم های ملی پایه را دارد و دایی فیلم بازی های او را دیده و اگر تائید کند جذب خواهد شد.ظاهرا شیروانی هم سهمیه زیر 23 سال است و باید دید نمایش های فنی او چشم دایی را خواهد گرفت یا نه.

♥perspolis♥
06-16-2014, 12:57 PM
دیشب این خبر رو خوندم ولی یارو دو سه سال پیش خوب بوده نه الان!

کسانی رو بیاریم مثل دغاغله و عباس زاده که هم سرمایه گذاری کنیم و هم تیم خوب و جوان و اینده داری داشته باشیم

گلادیاتور1
06-16-2014, 01:06 PM
یجا خوندم تیم هرتا حاضره قرارداد قطعی ببنده با رضا حقیقی ولی حقیقی فکر کنم منتظره بازیهای ایران تموم شه تیم بهتری بیاد سراغش البته هنوز بهشون جواب منفی نداده و همه چیز رو به بعد از جام جهانی موکول کرده ولی حقیقی رو رفتنی بدونید

red_girl
06-16-2014, 01:20 PM
این فصل فقط داریم بازیکنای درجه چندم میگیریم و بازیکنای امتحان پس داده قبلی رو برمیگردونیم همینطوری پیش بره از پارسال هم ضعیف تر میشیم تازه احتمال رفتن سیدجلال و حقیقی و خلعتبری هم هست .
شاید دایی فکر کرده چون فصل قبل به عباس زاده و کفشگری میدون داده و جواب گرفته الان بازیکنای لیگ یکی میتونن تیمو قهرمان کنن

♥perspolis♥
06-16-2014, 01:23 PM
این فصل فقط داریم بازیکنای درجه چندم میگیریم و بازیکنای امتحان پس داده قبلی رو برمیگردونیم همینطوری پیش بره از پارسال هم ضعیف تر میشیم تازه احتمال رفتن سیدجلال و حقیقی و خلعتبری هم هست .
شاید دایی فکر کرده چون فصل قبل به عباس زاده و کفشگری میدون داده و جواب گرفته الان بازیکنای لیگ یکی میتونن تیمو قهرمان کنن
دهنوی رو با اون همه حاشیه اوردیم چیکار کرد؟ خلعتبری چی؟ سیدصالحی چی؟

دیدی عباسزاده چطور بازی کرد؟ فصل پیش شده بود اقای گل دسته 1 !

اخبار زیادی پیرامون پرسپولیس هست ولی ما در دروازه و حمله ستاره های خوبی گرفتیم.مکانی - دغاغله - نوروزی.هنوز سه سهمیه لیگ برتری داریم258147963

PaRaStO_o
06-16-2014, 01:28 PM
به تیم امسال امیدی ندارم
تکلیف خلعت و سید جلال و حقیقی که معلوم نیست
اینم که هر روز داریم از بازیکنایی میشنویم که اصلا معلوم نیست چطورن و تا بخوان امتحانشونو پس بدن زمان میگذره و بازیکنایی که دیگه تاریخ مصرفشون گذشته رو نگه میداریم
نمیدونم خدا بخیر کنه این فصل همیشه نقل و انتقالات برا پرسپولیس باید با بی فکری و دیر جنبیدن پر از استرس باشه

گلادیاتور1
06-16-2014, 01:34 PM
به تیم امسال امیدی ندارم
تکلیف خلعت و سید جلال و حقیقی که معلوم نیست
اینم که هر روز داریم از بازیکنایی میشنویم که اصلا معلوم نیست چطورن و تا بخوان امتحانشونو پس بدن زمان میگذره و بازیکنایی که دیگه تاریخ مصرفشون گذشته رو نگه میداریم
نمیدونم خدا بخیر کنه این فصل همیشه نقل و انتقالات برا پرسپولیس باید با بی فکری و دیر جنبیدن پر از استرس باشه
به نظر من نباید ناامید شد پرسپولیس اسکلت اصلیشو حفظ کنه و چند تا مهره خوب جذب کنه میتونه مدعی قهرمانی بشه الان لیست کیروش یجورایی به نفع پرسپولیس شد و کیروش با دعوت نکردن بنگر و خلعتبری و صادقیان هم باعث ایجاد انگیزه بیشتر در این بازیکنها شده و هم اینکه احتمال رفتنشون از این تیم خیلی ضعیفه چون اگه میرفتند و بازی میکردند احتمالا باید ترانسفرشون میکردند به تیمهای عربی و اروپایی ، تازه بنگر هم که تمدید کرده خلعتبری هم جایی نمیره و میمونه صادقیان هم که هست
از بین تیم فصل قبل حقیقی و سیدجلال فکر کنم نمونند دیگه بقیه هستند بجز اونایی که دایی دیپورتشون کرده

red_girl
06-16-2014, 01:38 PM

اخبار زیادی پیرامون پرسپولیس هست ولی ما در دروازه و حمله ستاره های خوبی گرفتیم.مکانی - دغاغله - نوروزی.هنوز سه سهمیه لیگ برتری داریم258147963

اینکه عباس زاده خوب بوده دلیل نمیشه که بقیه همه جواب میدن و دیگه لازم نیست بازیکن بگیریم .
انصافا خلعتبری بد بوده ؟ با اینکه از وسط فصل به تیم اضافه شد حداقل 10 امتیاز گرفت .
چیزی که مشخصه الان تیم داره ضعیف تر میشه و نمیشه به چندتا بازیکن لیگ یکی تکیه کرد

گلادیاتور1
06-16-2014, 01:53 PM
خب باید قبول کرد جذب اینجور بازیکنها یه جور ریسکه یا جواب میده یا نمیده ولی خب این ریسک ارزششو داره چون پول زیادی به این بازیکنها داده نمیشه ،الان لیست بازیکنها که علنی شد و همه دیدند عباس زاده یکدهم سیدصالحی پول گرفته بود ولی تاثیر و کاراییش کمتر از سیدصالحی نبود خیلی هم بهتر بود
فصل قبل عباس زاده خوب بود ولی یونس شاکری اگه خوب بود دایی به پدیده قرض نمیدادش
کفشگری و عالیشاه و خریدهای جدید اون فصل هم موثر و خوب بودند
در مورد خلعتبری هم خداییش خلعتبری درسته مثل همیشه عالی نبود ولی تونست تو بازیهای مهمی گلسازی و گلزنی کنه

red_girl
06-16-2014, 02:05 PM
البته یه چیزیم هست اینکه سرمربی باید از بازیکن بازی بگیره همین دهنوی که میگی هیچ کاری نکرد قبل اینکه بیاد پرسپولیس یکی دو فصل عالی رو داشت مخصوصا این فصل که تو تراکتور بود و حتی چند بار تیم ملی هم دعوت شد . سیدصالحی آقای گل لیگ بود خلعتبری فصل قبلش بهترین بازیکن لیگ بود آمار گلزنی و گل سازیش از همه بازیکنا بیشتر بود اما وقتی میاد پرسپولیس میزارنش سمت راست بازی کنه یا اصلا بازی نمیکنه میره رو نیمکت یا میزارنش عقب تر بازی کنه خب معلومه که نمیتونه خودشو نشون بده. اینجا دیگه باید دایی بلد باشه از بازیکن بازیکن بازی بگیره که خدا رو شکر اصلا بلد نیست :4:

PaRaStO_o
06-16-2014, 03:29 PM
به نظر من نباید ناامید شد پرسپولیس اسکلت اصلیشو حفظ کنه و چند تا مهره خوب جذب کنه میتونه مدعی قهرمانی بشه الان لیست کیروش یجورایی به نفع پرسپولیس شد و کیروش با دعوت نکردن بنگر و خلعتبری و صادقیان هم باعث ایجاد انگیزه بیشتر در این بازیکنها شده و هم اینکه احتمال رفتنشون از این تیم خیلی ضعیفه چون اگه میرفتند و بازی میکردند احتمالا باید ترانسفرشون میکردند به تیمهای عربی و اروپایی ، تازه بنگر هم که تمدید کرده خلعتبری هم جایی نمیره و میمونه صادقیان هم که هست
از بین تیم فصل قبل حقیقی و سیدجلال فکر کنم نمونند دیگه بقیه هستند بجز اونایی که دایی دیپورتشون کرده

:4: اسکلت تیم کیا هستن؟ محمد نوری؟ نورمحمدی؟ هادی نوروزی؟ پرسپولیس به خط دفاعیش و سید جلال وابستگی شدید داره
اسکلت تیم مهره های کلیدی دو تا خط هافبک و دفاع هستن و دروازه هستن
در مورد دروازه با اومدن مکانی نیلسون زیاد بازی نمیکنه و همون مکانی هم زیاد نمیتونه تو بازی های بزرگ مطمئن باشه
دفاع : میثم حسینی ،سید جلال، بنگر، ماهینی: تنها بازیکنی که باعث نگرانیه سید جلاله واقعا نمیشه تاثیرشو نادیده گرفت و اسکلت خط دفاع فقط و فقط سید جلاله
هافبک دفاعی: کفشگری، دهنوی، حقیقی : خب خدا رو شکر که دهنوی رفت ولی موندن حقیقی معلوم نیست و تاثیرش نمیشه گذشت و نوراللهی اومده و به نظرم در حد حقیقی نیست که بخوایم خیالمون راحت شه

در کل من فقط نگرانم که چی میشه امسال جام جهانی هم برا دو مهره کلیدیمون بدجور خطرناک شده

----

سمیه جان دایی نمیتونه بازی بگیره؟:4: اتفاقا اگه مربی دیگه ای غیر از دایی بود هیچوقت عباس زاده رو نمیشناختیم 258147963 دهنوی بحثش فرق داره تو پست تخصصیش بازی میکرد نمیتونست یه دقیقه توپو حفظ کنه اون خودش مشکل داشت258147963 وگرنه کفشگری فوق العاده ظاهر شد مربی موفق کسیه که از ناشناخته ها ستاره میسازه نه اونایی که ستاره بودن و حالا خودشون مشکل دارن:4::4:

گلادیاتور1
06-16-2014, 04:44 PM
:4: اسکلت تیم کیا هستن؟ محمد نوری؟ نورمحمدی؟ هادی نوروزی؟ پرسپولیس به خط دفاعیش و سید جلال وابستگی شدید داره
اسکلت تیم مهره های کلیدی دو تا خط هافبک و دفاع هستن و دروازه هستن
در مورد دروازه با اومدن مکانی نیلسون زیاد بازی نمیکنه و همون مکانی هم زیاد نمیتونه تو بازی های بزرگ مطمئن باشه
دفاع : میثم حسینی ،سید جلال، بنگر، ماهینی: تنها بازیکنی که باعث نگرانیه سید جلاله واقعا نمیشه تاثیرشو نادیده گرفت و اسکلت خط دفاع فقط و فقط سید جلاله
هافبک دفاعی: کفشگری، دهنوی، حقیقی : خب خدا رو شکر که دهنوی رفت ولی موندن حقیقی معلوم نیست و تاثیرش نمیشه گذشت و نوراللهی اومده و به نظرم در حد حقیقی نیست که بخوایم خیالمون راحت شه

در کل من فقط نگرانم که چی میشه امسال جام جهانی هم برا دو مهره کلیدیمون بدجور خطرناک شده

----

سمیه جان دایی نمیتونه بازی بگیره؟:4: اتفاقا اگه مربی دیگه ای غیر از دایی بود هیچوقت عباس زاده رو نمیشناختیم 258147963 دهنوی بحثش فرق داره تو پست تخصصیش بازی میکرد نمیتونست یه دقیقه توپو حفظ کنه اون خودش مشکل داشت258147963 وگرنه کفشگری فوق العاده ظاهر شد مربی موفق کسیه که از ناشناخته ها ستاره میسازه نه اونایی که ستاره بودن و حالا خودشون مشکل دارن:4::4:

خدایش راست میگی اسکلت اصلی تیم یکیشون سید جلال تو خط دفاعه و اون یکی هم حقیقی بوده:4: که هر وقت تو بازی نبودند پرسپولیس لنگ میزد تو اون بازی که دو تاشون قریب به یقین نمیمونند و احتمال موندنشون خیلی خیلی ضعیفه و جایگزین کردنشون خیلی سخته

red nabid
06-16-2014, 10:27 PM

سینا چی میگی واسه خودت کجای خلعت بد بوده؟
گلهای 3 امتیازیش بد بوده؟ یا پاس گلهاش؟
درسته جوان گرایی خوبه ولی هر چیز حدی داره
البته من الان با شیوه ی بازیکن گیری دایی موافقم و فعلا بازیکنای خوبی گرفته
خدا کنه بتونه بازیکنایی مثل حقیقی و خلعت و سیدجلال را نگه داره تا علاوه بر جوان گرایی تیم تجربه هم داشته باشه

♥perspolis♥
06-16-2014, 10:31 PM
سینا چی میگی واسه خودت کجای خلعت بد بوده؟
گلهای 3 امتیازیش بد بوده؟ یا پاس گلهاش؟
درسته جوان گرایی خوبه ولی هر چیز حدی داره
البته من الان با شیوه ی بازیکن گیری دایی موافقم و فعلا بازیکنای خوبی گرفته
خدا کنه بتونه بازیکنایی مثل حقیقی و خلعت و سیدجلال را نگه داره تا علاوه بر جوان گرایی تیم تجربه هم داشته باشه
درسته اقای گل ما بود ولی بعضی بازی ها خوب نبود

عالیشاه واقعا خوب و با انگیزه بود.فکر کنم تفاوت این دوتا همین انگیزه باشه.خلعتبری توی سپاهان فوق ستاره بود258147963

PaRaStO_o
06-16-2014, 11:27 PM
به نظر میرسه امیدی برای موندن سید جلال و حقیقی نیست:cry:

♥perspolis♥
06-17-2014, 12:25 AM
به نظر میرسه امیدی برای موندن سید جلال و حقیقی نیست:cry:

امید داشته باش258147963

تیم پرسپولیس همینکه توی اسیا هست خودش یه امتیاز مثبت هست که بمونن258147963

PaRaStO_o
06-17-2014, 12:32 AM
امید داشته باش258147963

تیم پرسپولیس همینکه توی اسیا هست خودش یه امتیاز مثبت هست که بمونن258147963

نمیدونم ایشالا@};-
آخه تو سایت ورزش سه که گفته بود برادر سید جلال با ناراحتی رفته از باشگاه و یه جا دیگه هم خوندم حقیقی ناراحته از بد قولی مسئولین باشگاه

از رحیمی برا این چیزا خوشم نمیاد وظیفه مدیر عامل اینه که رفتار خوب داشته باشه اونا تیم براشون زیاده پرسپولیس نشد یه جا دیگه warning

♥perspolis♥
06-17-2014, 12:35 AM
نمیدونم ایشالا@};-
آخه تو سایت ورزش سه که گفته بود برادر سید جلال با ناراحتی رفته از باشگاه و یه جا دیگه هم خوندم حقیقی ناراحته از بد قولی مسئولین باشگاه

از رحیمی برا این چیزا خوشم نمیاد وظیفه مدیر عامل اینه که رفتار خوب داشته باشه اونا تیم براشون زیاده پرسپولیس نشد یه جا دیگه warning

اره منم خوندم ولی رحیمی با کلی بدهی و بدهکار داره سر و کله میزنه.ولی بی حاشیه و چراغ خاموش داریم میریم جلو.رحیمی الان بیشتر از یک هفتست مصاحبه ای نکرده 258147963

قطعا دایی افرادی رو میاره که به تیم کمک بکنن

Farzan
06-18-2014, 10:15 PM
آخیش ..... :4:

استاد سیدصالحی هم رفتن سایپا .....

http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=1149148&title

♥perspolis♥
06-18-2014, 10:20 PM
سیدصالحی هم رفت ولی انگار نصرتی بیاد جای حسینی!!!

♥perspolis♥
06-21-2014, 01:55 PM
جدايي دروازه‌بان پرسپوليس قطعي شد

جدايي رضا محمدي از پرسپوليس قطعي شد.

http://www5.varzesh3.com/files/Picture/00945247.jpg رضا محمدي سنگربان تيم فوتبال پرسپوليس پس از جلسات متوالي با مسئولان باشگاه، جدايي‌اش از اين تيم قطعي شد.

محمدي بارها در چند روز گذشته به باشگاه رفت و آمد داشته تا مطالبات خود را دريافت کند، اما هر دفعه دست خالي از باشگاه بيرون آمده است.

محمدي سه پيشنهاد از تيم‌هاي ليگ برتري دارد که يکي از آنها مربوط به نفت مسجد سليمان است که قرار است به زودي دروازه‌بان سابق قرمزپوشان سفري به مسجد سليمان داشته باشد و در صورت توافق نهايي قرارداد خود را امضا کند.

red_girl
06-22-2014, 10:50 PM
وضعیت تیم نگران کننده س خلعتبری امروز گفته میخوام برم. بازیکنای خوبی جذب نشدن هافبک نداریم با این وضعیت شاید چندتا از ملی پوشا رو هم از دست بدیم و رحیمی هم میگه تو باشگاه پول نیست
این اردو هم فکر نکنم تاثیر چندانی داشته باشه وقتی خیلی از بازیکنای اصلیمون توش نیستن

Farzan
06-24-2014, 02:23 PM
فک کنم اومدن حدادی فر هم به پرسپولیس دیگه کاملا منتفیه ......

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1393/04/03/13930403000544_PhotoL.jpg

♥perspolis♥
06-24-2014, 03:14 PM
با این بیانیه تند اذری همه بیخیال و متنفر میشن ازش!!!

نوری و صادقیان خودشون پس گل میدن در حد تیم ملی! هنوز سه سهمیه لیگ برتری داریم و مشکلی نداریم بابت این قضیه.حقیقی هم بمونه دیگه رسما نمیخوایمش.

PaRaStO_o
06-24-2014, 05:03 PM
سینا اگه حقیقی نمونه چی؟ باید یه فکری به حال این موضوع کنن باید حقیقی رو قطعی کنن اگه نمیتونن باید از الان دنبال بازیکن طراز اول باشن نوراللهی رو نمیشه تو این پست حساس به جای حقیقی قبول کرد :cry:خیلی اوضاع بد هست من خیلی نگران بعد از جام جهانی و اتفاقاتش هستم:cry:

♥perspolis♥
06-24-2014, 06:52 PM
سینا اگه حقیقی نمونه چی؟ باید یه فکری به حال این موضوع کنن باید حقیقی رو قطعی کنن اگه نمیتونن باید از الان دنبال بازیکن طراز اول باشن نوراللهی رو نمیشه تو این پست حساس به جای حقیقی قبول کرد :cry:خیلی اوضاع بد هست من خیلی نگران بعد از جام جهانی و اتفاقاتش هستم:cry:
خب نمونه.براش دعا میکنیم موفق باشه:4:

این هافبک جدیده که خریدیم ظاهرا بازیکن خوبی هست.کفشگری رو هم داریم.یه خارجی هم میخریم قطعا.ما الان جای 6 بازیکن رو داریم که بخریم.سه خارجی و سه تا سهمیه لیگ!

اگه نیلسون هم نیاد سهمیه خارجی میشه 4 تا.نوری و نورمحمدی هم موندن.کفشگری رو هم داریم.عجله نکنید و نامید نباشید

PaRaStO_o
06-24-2014, 06:58 PM
خب نمونه.براش دعا میکنیم موفق باشه:4:

این هافبک جدیده که خریدیم ظاهرا بازیکن خوبی هست.کفشگری رو هم داریم.یه خارجی هم میخریم قطعا.ما الان جای 6 بازیکن رو داریم که بخریم.سه خارجی و سه تا سهمیه لیگ!

اگه نیلسون هم نیاد سهمیه خارجی میشه 4 تا.نوری و نورمحمدی هم موندن.کفشگری رو هم داریم.عجله نکنید و نامید نباشید

خیلی امیدواریا:4:
اگه خدا نکرده حقیقی بره و کفشگری یه بازی محروم باشه نوراللهی تنها :10::17: نوری که:4:
اگه واقعا خارجی خوب بیارن برا این پست من خیالم راحت میشه مساله اینه که دستشون همچنان زیر چونشونه و دارن به نقل و انتقالات بقیه تیمها مینگرند:cry::4:

R2,GH
06-24-2014, 06:59 PM
بیانیه ها الکیه.تا زمانی که هیئت فوتبال ثبت نشده باشه هیچ ارزشی نداره.یادتون رفته از این قراردادها بازیکن هامون زیاد میبستن و بعد سر از جای دیگه در میاوردن.
والله من به همین دغاغله که اومده شک دارم.تا واسه تیم بازی نکنه خیالم راحت نمیشه.

♥perspolis♥
06-24-2014, 07:01 PM
خیلی امیدواریا:4:
اگه خدا نکرده حقیقی بره و کفشگری یه بازی محروم باشه نوراللهی تنها :10::17: نوری که:4:
اگه واقعا خارجی خوب بیارن برا این پست من خیالم راحت میشه مساله اینه که دستشون همچنان زیر چونشونه و دارن به نقل و انتقالات بقیه تیمها مینگرند:cry::4:
اصلا جای نگرانی نداره به خدا.

حسینی هست.پولادی هم بمونه توی هافبک دفاعی بهترین گزینه هست.حتی بهتر از حقیقی.حقیقی توی جام جهانی زیاد بازی نکرده و این تضمین میکنه بمونه.رحیمی هم در به در به دنبال پرداخت معوقات اون و سیدجلال هست.قطعا با برنامه پیش میریم برای خریدها.تو فکرشو بکن خلعت و سیدجلال و حقیقی بمونن چه تیمی توپی داریم:4:

PaRaStO_o
06-24-2014, 07:07 PM
بیانیه ها الکیه.تا زمانی که هیئت فوتبال ثبت نشده باشه هیچ ارزشی نداره.یادتون رفته از این قراردادها بازیکن هامون زیاد میبستن و بعد سر از جای دیگه در میاوردن.
والله من به همین دغاغله که اومده شک دارم.تا واسه تیم بازی نکنه خیالم راحت نمیشه.

من که از خدامه دروغ باشه و دغاغله بازی نکنه:4:

اصلا جای نگرانی نداره به خدا.

حسینی هست.پولادی هم بمونه توی هافبک دفاعی بهترین گزینه هست.حتی بهتر از حقیقی.حقیقی توی جام جهانی زیاد بازی نکرده و این تضمین میکنه بمونه.رحیمی هم در به در به دنبال پرداخت معوقات اون و سیدجلال هست.قطعا با برنامه پیش میریم برای خریدها.تو فکرشو بکن خلعت و سیدجلال و حقیقی بمونن چه تیمی توپی داریم:4:

خب من غصه این سه تا رو دارم میخورم فقط ، تکلیفشون معلوم نی:4:
بعد هم حسینی باشه پولادی نمیمونه:4: چه ربطی به هافبک دفاعی داره؟:4:
رحیمی هم هیچ کاری نمیتونه بکنه حداقل خیال هوادار رو راحت نمیکنه معلوم نیست داره چیکار میکنه:gamm:

♥perspolis♥
06-24-2014, 07:14 PM
خب من غصه این سه تا رو دارم میخورم فقط ، تکلیفشون معلوم نی:4:
بعد هم حسینی باشه پولادی نمیمونه:4: چه ربطی به هافبک دفاعی داره؟:4:
رحیمی هم هیچ کاری نمیتونه بکنه حداقل خیال هوادار رو راحت نمیکنه معلوم نیست داره چیکار میکنه:gamm:

تکلیفشون رو باید صبر کنی از جام جهانی برگردن.بنگر کشک نیست این وسط:4: با سید حرف میزنه که بمونه.پولادی میمونه همونطور که فصل پیش تا رسید رفت ترکیب اصلی258147963 بابت ربطش هم یادت باشه دنیزلی از پولادی توی اسیا در هافبک دفاعی بازی میکرد که پست اصلیش اونجاست258147963

رحیمی هم زیر ابی میره و شما هم کسی رو میخواستین دم به دقیقه مصاحبه نکنه.الان رویانیان و فتل بودن هر روز شاهد انواع ترقه بودیم:4:

PaRaStO_o
06-24-2014, 08:24 PM
تکلیفشون رو باید صبر کنی از جام جهانی برگردن.بنگر کشک نیست این وسط:4: با سید حرف میزنه که بمونه.پولادی میمونه همونطور که فصل پیش تا رسید رفت ترکیب اصلی258147963 بابت ربطش هم یادت باشه دنیزلی از پولادی توی اسیا در هافبک دفاعی بازی میکرد که پست اصلیش اونجاست258147963

رحیمی هم زیر ابی میره و شما هم کسی رو میخواستین دم به دقیقه مصاحبه نکنه.الان رویانیان و فتل بودن هر روز شاهد انواع ترقه بودیم:4:

:4: یه دفعه مشتری اروپایی پیدا میکنن ها
رحیمی موزیه و اومده پرسپولیسو بدبخت کنه کدوم سپاهانی میخواد پرسپولیس موفق باشه که رحیمی دومیش باشه :4:

red_girl
06-24-2014, 09:13 PM
تعجب میکنم از این حدادی فر هر فصل با اسم پرسپولیس کلی مبلغ رو بالا میبره و باشگاه رو سرکار میزاره بعد تمدید میکنه با ذوب اهن .

♥perspolis♥
06-24-2014, 09:16 PM
:4: یه دفعه مشتری اروپایی پیدا میکنن ها
رحیمی موزیه و اومده پرسپولیسو بدبخت کنه کدوم سپاهانی میخواد پرسپولیس موفق باشه که رحیمی دومیش باشه :4:
این دیدت رو قبول ندارم پرستو! رحیمی مدیر فوتبالی هست.کسی که اگه با رویانیان می اومد همه چی حل میشد.یه کمیته فنی خوبی داریم مخصوصا عابدینی که مخ زن خوبی برای گرفتن بازیکن هست.تا الان سه تا خرید خوب لیگ برتری داشتیم . خدایی تیم ما نسبت به تیم های دیگه تا الان فوق العاده عمل کرده.تیم فولاد که قهرمان شد چیکار کرده؟! هیچی! استقلال چی ؟ هیچی! فقط پیکان یه خورده داره ترقه میترکونه:4:

PaRaStO_o
06-24-2014, 09:31 PM
این دیدت رو قبول ندارم پرستو! رحیمی مدیر فوتبالی هست.کسی که اگه با رویانیان می اومد همه چی حل میشد.یه کمیته فنی خوبی داریم مخصوصا عابدینی که مخ زن خوبی برای گرفتن بازیکن هست.تا الان سه تا خرید خوب لیگ برتری داشتیم . خدایی تیم ما نسبت به تیم های دیگه تا الان فوق العاده عمل کرده.تیم فولاد که قهرمان شد چیکار کرده؟! هیچی! استقلال چی ؟ هیچی! فقط پیکان یه خورده داره ترقه میترکونه:4:

:4::4:
والا به نظر من استقلال فقط دروازه بانشو از دست داده وگرنه کمربند میانیش و خط حمله بد کار نکرده کریمیان و امید ابراهیمی عالین شهباز زاده و فخرالدینی هم خوبه با جمشیدیان هم تمدید کردن:4:

در مورد رحیمی حرفم شوخی بود ولی در کل خوشم نمیاد ازش و تخمین میزنم یه سال هم نیست:4:

Farzan
06-26-2014, 03:03 PM
الاهلی قطر به دنبال جذب سید جلال حسینی

http://dl.picfa.ir/4R6VBHRWefm26-06-14.jpg

یک سایت قطری از تلاش نمایندگان باشگاه الاهلی این کشور برای عقد قرارداد با سید جلال حسینی مدافع تیم ملی ایران خبر داد.

به نقل از الدوری و الکاس مسئولان باشگاه الاهلی قطر برای به خدمت گرفتن سیدجلال حسینی مدافع ملی پوش تیم ایران درحال مذاکره با نماینده وی هستند.

منابع آگاه از باشگاه الاهلی خبر داده‌اند مذاکرات پیشرفت خوبی داشته و احتمالاً طی چند روز آینده توافق نهایی با بازیکن 32 ساله تیم ملی ایران حاصل شود.

لازم به ذکر است، مجتبی جباری دیگر بازیکن ایرانی است که در تیم الاهلی قطر بازی می‌کند.

♥perspolis♥
06-26-2014, 03:37 PM
سید تا 32 سالگی توی ایران جزو بهترین ها بوده و هست و حتی لایق رفتن به اروپا رو داره.با رفتنش به قطر فقط به فکر جبران مسائل مالیش هست وگرنه دیگه براش دیر هست لژیونر باشه

PaRaStO_o
06-26-2014, 11:42 PM
خب وجودش که برا ما نعمت بود:cry: همه فوتبالیستها همینجورین دیگه سالهای آخر به فکر در آمدن هر چند به نظرم سید جلال تا 5 سال دیگه هم هنوز فوق العاده هست

PaRaStO_o
06-28-2014, 10:21 AM
سید جلال موضعشو اعلام کرده و حق داره باید رحیمی و شرکا هر چه زودتر یه فکری برای این موضوع بکنن و 24 ساعت هم بیشتر وقت ندارن حالا بی مصاحبه و بدون سر و صدا و با سر و صدا باید سید جلال رو حفظ کنه وگرنه اوضاع زیاد جالب نخواهد بود

red nabid
06-28-2014, 04:09 PM
به سیدجلال حق میدم بخواد بره به قطر به هر حال میخواد از لحاظ مالی وضعیت خیلی بهتری در آینده داشته باشه
ولی این موضوع میتونه به قیمت از دست دادن هر سه جام برای پرسپولیس تموم بشه
چون الان دیگه هیچ مدافع وسطی در حد و اندازه های سیدجلال نیست
همه قرارداد بستن و اگه الان سیدجلال بره قطر لطمه ی بزرگی به تیم وارد میشه

Farzan
06-28-2014, 08:19 PM
مذاکره پرسپولیس با سه بازیکن برزیلی/ دایی نظر نهایی را می‌دهد

http://multimedia.mehrnews.com/Larg1/1393/01/29/IMG18191747.jpg

باشگاه پرسپولیس در نقل و انتقال بازیکنان داخلی نتوانست آنطور که باید و شاید موفق عمل کند. به همین دلیل مسئولان این باشگاه به فکر مذاکره با بازیکنان خارجی و رفع نیازهای فنی خود با خرید این بازیکنان افتادند.

در تازه‌ترین مذاکرات صورت گرفته، یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس با دو هافبک وسط و یک مدافع برزیلی مذاکره کرده و قرار است فیلم بازی‌های این بازیکنان را در اختیار علی دایی قرار دهد. در صورت تایید سرمربی پرسپولیس، این بازیکنان به ایران آمده و در تمرینات شرکت خواهند کرد.

این در حالی است که هنوز وضعیت ملی پوشان پرسپولیس هم برای تمدید قراردادشان مشخص نیست و احتمال جدایی چند بازیکن ملی پوش از جمع سرخپوشان وجود دارد.

Farzan
06-28-2014, 08:20 PM
خب خدارو شکر رضا حقیقی 100 درصد موندنی شده ......

مثل اینکه دارن با آل نعمه هم مذاکره میکنن، با وجود اینکه بنگر، خانزاده و نورمحمدیو تو خط دفاع داریم اما حضور آل نعمه میتونه مفید باشه

PaRaStO_o
06-28-2014, 08:31 PM
فرزان مطمئنی حقیقی 100 درصد موندنیه؟ من که چیز امیدوار کننده ای ندیدم:cry:
نیلسون هم که رفت رضا محمدی هم رفت عابدزاده هم پیشنهاد داره فقط مکانی مونده واقعا افتضاحه:cry: کاش آودوکیچ رو می آوردن:17:
خلعتبری هم معلوم نیست واقعا چی میشه321469852

Farzan
06-28-2014, 08:45 PM
فرزان مطمئنی حقیقی 100 درصد موندنیه؟ من که چیز امیدوار کننده ای ندیدم:cry:
نیلسون هم که رفت رضا محمدی هم رفت عابدزاده هم پیشنهاد داره فقط مکانی مونده واقعا افتضاحه:cry: کاش آودوکیچ رو می آوردن:17:
خلعتبری هم معلوم نیست واقعا چی میشه321469852

آره .....
امروز حقیقی رفته سر تمرین و با دایی صحبت کرده، مثل اینکه موندنی شده و دایی بهش یک هفته استراحت داده

وضعیت خلعتبری هم فردا معلوم میشه

♥perspolis♥
06-28-2014, 08:56 PM
با یه حرف حقیقی رو نمیشه موندگار دونست

البته هم اون و هم خلعتبری با باشگاه قرارداد دارن ولی چیزی که معلوم نیست الان تکلیف بدهی های ایناست که شدیدا زنگ خطر هست برامون

خلعتبری هم فردا میره باشگاه ببینیم چی میشه داستانش...

Farzan
06-29-2014, 12:09 PM
الان سپاهان خلعتو میخواد و وضعش هم امر.ز معلوم میشه ....

دو تا خبر جالب دیگه هم اینه که سید جلال گفته دوس دارم بمونم

http://www.arteshesorkh.com/index/post_53556/

نیلسون هم گفته سه شنبه برمیگرده

http://www.arteshesorkh.com/index/post_53552/

گلادیاتور1
06-29-2014, 12:15 PM
عجیبه این نیلسون اخرش معلوم نشد میمونه یا نه
یه روز خبر خداحافظیش از تیمه و نامه خداحافظی میده
خدا کنه برگرده و تو تیم بمونه

PaRaStO_o
06-29-2014, 12:15 PM
دیگه دارم عصبانی میشم:4: این چه وضعی هست هرروز یه خبری میشنویمwarning
امیدوارم نیلسون و حقیقی و سید جلال موندگار شن

Farzan
06-29-2014, 12:18 PM
همیشه وقتی به پدرم میگم فلانی رفته فلان تیم و این حرفا، اون میگه تو ایران تا لیگ شروع نشه و بازیکنه بازی نکنه، نمیشه رو نقل و انتقالات ایران حساب کرد

الان هم من رسما به این نتیجه رسیدم:4:

گلادیاتور1
06-29-2014, 12:20 PM
دیگه دارم عصبانی میشم:4: این چه وضعی هست هرروز یه خبری میشنویمwarning
امیدوارم نیلسون و حقیقی و سید جلال موندگار شن

منم امیدوارم این سه بازیکن بمونند اگه بمونند خیلی خوب میشه مخصوصا سید جلال و حقیقی
اگه بمونند قهرمانی پرسپولیس تقریبا قطعیه:4:

red nabid
06-29-2014, 03:32 PM
همیشه وقتی به پدرم میگم فلانی رفته فلان تیم و این حرفا، اون میگه تو ایران تا لیگ شروع نشه و بازیکنه بازی نکنه، نمیشه رو نقل و انتقالات ایران حساب کرد

الان هم من رسما به این نتیجه رسیدم:4:

الحق که این بهترین حرف درباره ی نقل و انتقالات لیگ ایرانه
هیچی را نمیشه پیش بینی کرد چون یه عده برای بازارگرمی و دریافت مطالبات و...
خیلی پیشنهاد های مختلفی براشون مطرح میشه
البته امیدوارم سیدجلال نیلسون و رضا حقیقی در تیم بمونن چون واقعا بهشون نیاز داریم

R2,GH
06-29-2014, 04:03 PM
برادر من.حرف پدر بزرگوارتو گوش کن.حق با ایشونه.سال های ساله که تو ایران قرارداد هم امضا می کنن ولی سر از تیم دیگه میارن

PaRaStO_o
06-29-2014, 08:41 PM
http://l.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/14.gif http://l.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/14.gif
چرا با سید جلال مذاکره نمیکنن؟ یعنی اینقد بیخیالش شدن که یه تماس باهاش نگرفتن؟ واقعا نمیدونم چی بگم از این همه بی خیالیhttp://l.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/14.gif

♥perspolis♥
06-29-2014, 09:18 PM
سیدجلال احتمال موندنش زیاده ولی نیلسون هم برنمیگرده.نمیخوایم که خودمون رو سرکار بذاریم و خوشبین باشیم.این اخبار هر روز هست.مهم این هست دایی و رحیمی عجله بکنن

red_girl
06-29-2014, 09:48 PM
اینکه امسال 30 میلیارد بودجه داریم و اولویت تمدید قرارداد ملی پوشاست چی شد پس قرار بود پرسپولیس امسال دیگه مشکل مالی نداشته باشه . چندماه گذشته و هنوز معلوم نیست بازیکنا میمونن یا نه

Farzan
06-30-2014, 12:41 PM
هافبک سابق اتلتیک بیلبائو در راه پرسپولیس!

http://media.jamnews.ir/medium1/1393/03/17/IMG21461250.jpg

بازیکن سابق آتلتیک بیلبائو جدید ترین گزینه علی دایی برای حضور در خط میانی پرسپولیس است.

علی دایی که امسال باید با پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا هم شرکت کند برای قویتر کردن کمربند میانی تیمش به دنبال یک بازیکن خارجی رفته و گزینه خارجی او کسی نیست چز یونان گارسیا.

http://media.jamnews.ir/81b9fd47-3fd5-4ed6-b7eb-d3207605175a-cb.Jpeg

سایت انگلیسی زبان پرشین لیگ نوشته که این هافبک 31 ساله که سابقه بازی در آتلتیک بیلبائوی اسپانیا در کارنامه اش دارد به احتمال زیاد فصل آینده در لیگ ایران بازی خواهد کرد.

آخرین باشگاه این هافبک اسپانیایی، کالونی اف سی یونان بوده که گارسیا در 21 بازی، 3 گل برای این تیم زده است.

گارسیا هنوز قرارداد جدیدی با این تیم یونانی امضا نکرده و احتمال حضورش در پرسپولیس وجود دارد.

در کارنامه این هافبک 31 ساله سابقه بازی در تیمهای پایه اسپانیا هم دیده می شود و معروفترین باشگاهی که گارسیا عضوش بوده، آتلتیک بیلبائو است.

گارسیا بین سالهای 2003 تا 2005 36 بازی برای این تیم انجام داد و دو گل به ثمر رساند.

♥perspolis♥
06-30-2014, 01:20 PM
تجربش خوب بوده ولی زمان جوانیش که حدودا 20 سال داشته توی بیلبائو بوده.حالا چه تیم هایی رفته یکی زحمت بکشه بذاره ببینیم چیکار کرده.

البته بازم میگم ما 4 سهمیه خارجی داریم که میتونیم به بهترین نحو ممکن ازشون استفاده بکنیم.ما سال بعد توی اسیا هستیم و این امتیاز بزرگی هست که بازیکن های بهتری بیان پرسپولیس

red nabid
06-30-2014, 03:36 PM
بازیکن خارجی زیاد نمیتونه مطمئن باشه مخصوصا اینا که سن دارن
به نظر من بازیکن جوان بگیریم یه چیزی باشه مثل یانوزای خیلی خوب میشه
باید دنبال استعداد ها باشیم نه یه مشت بازیکن پیر که برای پول به آسیا میان

Farzan
06-30-2014, 04:02 PM
بازیکن خارجی زیاد نمیتونه مطمئن باشه مخصوصا اینا که سن دارن
به نظر من بازیکن جوان بگیریم یه چیزی باشه مثل یانوزای خیلی خوب میشه
باید دنبال استعداد ها باشیم نه یه مشت بازیکن پیر که برای پول به آسیا میان
به نظر تو ی بازیکن جوون خارجی که استعداد بالای هم داشته باشه، میاد پرسپولیس .... ؟

باید بازیکنایی بگیریم که تجربه بین المللی داشته باشن، البته خیلی پیر نباشن

red nabid
06-30-2014, 05:25 PM
به نظر تو ی بازیکن جوون خارجی که استعداد بالای هم داشته باشه، میاد پرسپولیس .... ؟

باید بازیکنایی بگیریم که تجربه بین المللی داشته باشن، البته خیلی پیر نباشن
سخته ولی غیر ممکن نیست
ما اگه یه بازیکن خارجی خوب جذب کنیم که جوان باشه ارزشش خیلی بیشتر از این بازیکنای با تجربه هست ولی اگه نشد و ناچار باشیم دیگه مجبوریم که این بازیکنای با تجربه را هم جذب کنیم

Farzan
06-30-2014, 05:34 PM
سخته ولی غیر ممکن نیست
ما اگه یه بازیکن خارجی خوب جذب کنیم که جوان باشه ارزشش خیلی بیشتر از این بازیکنای با تجربه هست ولی اگه نشد و ناچار باشیم دیگه مجبوریم که این بازیکنای با تجربه را هم جذب کنیم

100 درصد باید دنبال ی بازیکن خوب و با کیفیت خارجی باشیم اما نمیتونیم انتظار ی جوون با استعداد خارجیو داشته باشیم، چون جوون های با استعداد خودمون هم میرن اروپا و ایران نمیمونن

red_girl
06-30-2014, 11:23 PM
چقد خوشحالن این هیئت مدیره ما . امروز تشکیل جلسه دادن و به این نتیجه رسیدن که رحیمی با خلعتبری حرف بزنه و تکلییفش رو روشن کنه :4:
بعد سیاسی میگه ما توپ رو انداختیم زمین رحیمی و خلعتبری . خب خسته نباشید :4:
همینطوری پیش بره فصل بعد خلعتبری تو سپاهانه و حسینی الاهلی قطر

cheshmabi91
07-01-2014, 09:25 AM
چقد خوشحالن این هیئت مدیره ما . امروز تشکیل جلسه دادن و به این نتیجه رسیدن که رحیمی با خلعتبری حرف بزنه و تکلییفش رو روشن کنه :4:
بعد سیاسی میگه ما توپ رو انداختیم زمین رحیمی و خلعتبری . خب خسته نباشید :4:
همینطوری پیش بره فصل بعد خلعتبری تو سپاهانه و حسینی الاهلی قطر

میگم داره مث تفکیک جنسیت دانشگاه ها میشه !
بذار این مدیر بد بخت یه قدم برداره که تو پاشو خورد کنی !
هنوز بیچاره هیچ کار نکرده !
همه دارن عیب میگیرن !
مث کنکور من شده هنوز چیزی معلوم نشده بهم میگفتم سرباز صفر!!!!:gamm:

A V E I R O
07-01-2014, 11:21 AM
میگم داره مث تفکیک جنسیت دانشگاه ها میشه !
بذار این مدیر بد بخت یه قدم برداره که تو پاشو خورد کنی !
هنوز بیچاره هیچ کار نکرده !
همه دارن عیب میگیرن !
مث کنکور من شده هنوز چیزی معلوم نشده بهم میگفتم سرباز صفر!!!!:gamm:

شاید برای قضاوت در مورد مدیر یکم دیر باشه
ولی اینم باید در نظر داشت که روند کاری پرسپولیس کم کم داره خیلی کند میشه!اکثر بازیکنای اصلی تیم که یه جورایی استخون بندی موفقیت تو فصل قبل رو تشکیل دادن هنوز وضعیت قطعیشون معلوم نیست و این میتونه به تیم خیلی ضربه بزنه!
به هر حال هیئت مدیره و رحیمی باید سریعتر باشن و قبل از گرفتن بازیکن خارجی به فکر حل مشکلات بازیکنای داخلی و اصلی باشن

گلادیاتور1
07-01-2014, 11:29 AM
منم فکر میکردم روند یارگیری و نقل و انتقالات پرسپولیس با وجود رحیمی و اسپانسرهای جدید زودتر شکل بگیره و انتظارم این بود خیلی زودتر تکلیف برخی از بازیکنان رو روشن کنند تا تیم با حاشیه امنیت کامل روند آماده سازیشو طی کنه ولی متاسفانه اینطور نیست هر چند باید امیدوار به روزهای آینده باشیم

♥perspolis♥
07-01-2014, 07:02 PM
سه پيشنهاد اروپايي براي مدافع پرسپوليس

مدافع ملي‌پوش کشورمان به دليل عملکرد مناسب در جام جهاني 2014 از سه تيم اروپايي پيشنهاد دريافت کرده است.

http://www5.varzesh3.com/files/Picture/00942656.jpg مهرداد پولادي مدافع تيم ملي فوتبال کشورمان پس از درخشش در مسابقات جام جهاني 2014 با پيشنهادهاي مختلفي روبه‌رو شد از همين رو طي چند روز گذشته پولادي با سه پيشنهاد اروپايي مواجه شده است و حتي مدير برنامه‌هاي اين بازيکن نيز با باشگاه هاي اروپايي به صورت رسمي مذاکره کرده است.

به نقل از فارس، با توجه به برگزاري جام جهاني تا هفته آينده قرار است تکليف نهايي مهرداد پولادي مشخص شود اما به احتمال فراوان اين بازيکن طي يک هفته آينده عازم اروپا خواهد شد.

پولادي در اين زمينه به خبرنگار فارس گفت: من گفته‌ام اولويت اولم بازي در خارج از کشور است و اگر بخواهم در ايران بازي کنم در پرسپوليس فوتبالم را دنبال مي‌کنم.

گلادیاتور1
07-01-2014, 07:08 PM
با این وضعیت و این پیشنهادات پولادی رو باید لژیونر بدونیم و موندنش تو پرسپولیس خیلی ضعیفه حالا اگه با پرسپولیس قرارداد داشته باشه بهتره حداقل از ترانسفرش چیزی گیر باشگاه میاد و میتونن با پولش بقیه بازیکنها رو نگه دارن

red nabid
07-01-2014, 07:11 PM
واقعا حالا ارزش کار سردار معلوم میشه تیمی را ساخت برای پرسپولیس که حالا اینا حتی نمیتونن حفظش کنن

چه برسه به اینکه بخوان تقویتش کنن!

اینطور که معلومه روی ملی پوش ها نمیشه حساب کرد با این وجود این فصل راه به جایی نمی بریم

Farzan
07-01-2014, 08:28 PM
خلعتبری با پرسپولیس به توافق نرسید

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1393/04/09/13930409000159_PhotoA.jpg

محمدرضا خلعتبری که قرار بود پس از جلسه امروز با علیرضا رحیمی تکلیفش مشخص شود با قرمزپوشان به توافق نرسید و قرار است به صورت توافقی از جمع پرسپولیس جدا شود.

این بازیکن پس از خروج از درفشی‌فر به دلیل ناراحتی حاضر به مصاحبه نشد اما مدیربرنامه‌های این بازیکن در گفت‌وگو با فارس اعلام کرد خلعتبری به صورت توافقی از جمع پرسپولیسی‌ها جدا خواهد شد.

مسائل مالی مهمترین موضوع در جدایی خلعتبری از پرسپولیس است.

PaRaStO_o
07-01-2014, 08:46 PM
خیلی هم خوب :1::1:
چی بگیم نفر بعدی هم سید جلاله بعدی هم پولادی تو آسیا هم برن با امثال نوری بازی کنن ببینم چی میشه؟ ببینم تا کی رحیمی میخواد گند بزنه تو تیم
رحیمی در مقابل درخواست هوادارا این شکلیه :gamm::gamm:
ما هنوز نتونستیم تیم پارسال رو حفظ کنیم چه برسه به اینکه بازیکن برای بازیهای پر تعدادمون داشته باشیم پارسال تو آسیا نبودیم و با این تیمی که معلوم نیست تکلیف نصفشون چیه مقام دومی رو آوردیم امسال تو آسیا هم هستیم و تیم پارسالو هم نداریم..........................
متاسفم برا تیمم که دست کسانی هست که دلسوزش نیستن :17:

red_girl
07-01-2014, 10:17 PM
اگه رضایت نامه خلعتبری واسه سپاهان صادر شد اصلا نباید تعجب کنیم .
مدیریت پرسپولیس فقط شده یه مشت شعار . حالا باید منتظر خبر رفتن حسینی به الاهلی باشیم !

red nabid
07-01-2014, 10:23 PM
اینا دارن دستی دستی پرسپولیس را نابود میکنن
اصلا هدفشون هم همین بود اینم از مدیرهای وزارتخونه!
خدایا خودت به داد پرسپولیس برس

6 تایی ها
07-03-2014, 01:06 AM
فکر کنم محرم نویدکیا جانشین خلعتبری تو پرسپولیس باشه

نوید کیا گفته با سپاهانیا به مشکل خورده و قراره یه تصمیمی بگیره که همه رو شوکه خواهدکرد

با توجه رابطه خوبی که با رحیمی داره احتمال اومدنش 50 50 هست

این خبر نه تایید میشه نه تکذیب

Farzan
07-03-2014, 12:54 PM
اگه بیاد،‌ فوق العاده میشه ......

♥perspolis♥
07-03-2014, 01:01 PM
نوید کیا باید خداحافظی کنه.فکر نکنم بیاد پرسپولیس محسن8745961

PaRaStO_o
07-03-2014, 08:22 PM
امیر عابدزاده هم رفت ،ارزشش از صدتا مکانی بهتره ولی خب ما عادت داریم تا وقتی بهترین استعدادو داریم استفاده نکنیم و بعد که رفت حسرت بخوریم258147963

red_girl
07-03-2014, 09:27 PM
نویدکیا یه فصل رو بیرون بوده و مصدومه و اصلا بدرد پرسپولیس نمیخوره بعلاوه هیچوقت با اومدن به پرسپولیس خودشو خراب نمیکنه چون سپاهانیا خیلی دوسش دارن بنظرم اگه بیارنش اصلا ارزشش رو نداره اون دیگه باید خداحافظی کنه
الان دیگه نباید به فکر اوردن ال نعمه و انصاری فر باشیم اگه بتونن سیدجلال رو حفظ کنن باید بقیه سهمیه ها رو فقط هافبک بگیریم
پرستو از کجا میدونی عابدزاده صدتا از سوشا بهتره ؟ :4: ما که بازیشو ندیدیم .
البته بنظر من سوشا رو گرفتن و نیلسون رو هم نگه داشتن اشتباه بود و بهتر بود با همون گلرای فصل قبل ادامه میدادیم و یه سهمیه و کلی پول رو خرج مکانی نمیکردیم

red nabid
07-03-2014, 10:02 PM
به نظر من نویدکیا غیرممکنه بیاد پرسپولیس
تازه بیاد هم به دردمون نمیخوره چون نمیشه روش برای یک فصل کامل حساب کرد
الان باید جلال حسینی را نگه دارن و همینطور حقیقی را و یه سری بازیکن هم بگیرن برای تقیوت تیم چون در سه جام بازی کردن آسون نیست
ضمنا اینقدر سوشا را نکوبید والا اینقدر هام بد نیست و مطمئنا میتونه خودش را ثابت کنه
لطفا پیش از مرگ به مصلا نرید اول عملکردش را ببینید بعد انتقاد کنید258147963

PaRaStO_o
07-03-2014, 10:30 PM
سمیه جان عابدزاده فصل قبل چند تا بازی دوستانه بازی کرده بوده و عملکردش خوب بوده من نمیگم نامبر وان هست منظور من اینه که سنش کم بود و اگه چند تا بازی بهش فرصت داده میشد مثل حقیقی ثابت پرسپولیس میشد و علاوه بر این دیگه نمیخواست دو فصل آینده بزنیم تو سر خودمون دنبال دروازه بان پستی که همیشه پرسپولیس توش ضعف داشته

بدبختی ما اینه که فقط همین فصلو میبینیم و دیگه کاری به آینده نداریم نیلسون که فصل دیگه نیست و سوشا هم باید دید چی میشه ولی زیاد مطمئن نباشید که بازیکن وفاداری به پرسپولیس باشه کسی که رکورد جالبی داره و هر فصل تو یه تیم بوده258147963

علیرضا بیرانوند متولد 71 هست و از نوجوانان با نفت بوده تا قبل از فصل قبل کدومتون بیرانوند رو میشناختین؟؟؟؟؟ فصل قبل خیلی خوب بازی کرده و به تیم ملی دعوت شد و مطمئن باشید بهتر هم میشه بهش اعتماد شد

پدرام من شخصا اگه انتقادی به سوشا دارم دلیلی برای کوبوندش نیست قبول کنید حاشیه هاش زیاده این برای پرسپولیس خوب نیست اونم تو شرایطی که نیلسونو داریم کسی که خیلی از هوادارا عاشقش هستن258147963 اصلا مکانی بهترین عملکرد هم داشته باشه به شرطی که مطمئن باشید موندگاره یه خورده آینده نگر باشیم

red_girl
07-04-2014, 01:20 AM
ضمنا اینقدر سوشا را نکوبید والا اینقدر هام بد نیست و مطمئنا میتونه خودش را ثابت کنه
لطفا پیش از مرگ به مصلا نرید اول عملکردش را ببینید بعد انتقاد کنید258147963

کسی به عملکردش ایرادی نگرفته حرف من این بود که اینکه 2 تا گلر در یه حد داشته باشیم اشتباهه چی میشد با همون گلرای فصل قبل ادامه میدادیم و رضا محمدی گلر دوم میموند ؟ بنظرم با وجود نیلسون لازم نبود یه سهمیه لیگ برتری و کلی پول رو بدیم به یه دروازه بان دوم که مجبور باشه بشینه رو نیمکت .
بنظر من اگه تمرین و بدنسازی خوب و زود انجام بشه بازیکنا مصدوم هم نمیشن که بخوایم نگران مصدومیت نیلسون باشیم نیلسون فصل قبل همه بازیا رو بازی کرد و یه بارم مصدوم نشد اگه میشد هم رضا محمدی گلر خوبی بود
سمیه جان عابدزاده فصل قبل چند تا بازی دوستانه بازی کرده بوده و عملکردش خوب بوده من نمیگم نامبر وان هست منظور من اینه که سنش کم بود و اگه چند تا بازی بهش فرصت داده میشد مثل حقیقی ثابت پرسپولیس میشد و علاوه بر این دیگه نمیخواست دو فصل آینده بزنیم تو سر خودمون دنبال دروازه بان پستی که همیشه پرسپولیس توش ضعف داشته

بدبختی ما اینه که فقط همین فصلو میبینیم و دیگه کاری به آینده نداریم نیلسون که فصل دیگه نیست و سوشا هم باید دید چی میشه ولی زیاد مطمئن نباشید که بازیکن وفاداری به پرسپولیس باشه کسی که رکورد جالبی داره و هر فصل تو یه تیم بوده258147963

علیرضا بیرانوند متولد 71 هست و از نوجوانان با نفت بوده تا قبل از فصل قبل کدومتون بیرانوند رو میشناختین؟؟؟؟؟ فصل قبل خیلی خوب بازی کرده و به تیم ملی دعوت شد و مطمئن باشید بهتر هم میشه بهش اعتماد شد

پدرام من شخصا اگه انتقادی به سوشا دارم دلیلی برای کوبوندش نیست قبول کنید حاشیه هاش زیاده این برای پرسپولیس خوب نیست اونم تو شرایطی که نیلسونو داریم کسی که خیلی از هوادارا عاشقش هستن258147963 اصلا مکانی بهترین عملکرد هم داشته باشه به شرطی که مطمئن باشید موندگاره یه خورده آینده نگر باشیم

درسته ولی پرسپولیس در حال حاضر تیمی نیست که بشه به بازیکنایی مثل عابدزاده میدون داد و تستشون کرد اصلا نمیشه پرسپولیس رو با نفت مقایسه کنی اگه دایی به عابدزاده میدون بده با اولین اشتباه فوتبالش نابود میشه . اگه یکم جو بهتر بود و اینقد فشار رو پرسپولیس نبود خیلیم کار خوبیه که از سرمایه های خودمون استفاده کنیم اما الان طوریه که پرسپولیس یه مساوی هم بگیره کلی حاشیه براش درست میشه . ولی نفت میتونه کلی بازیکن جوون داشته باشه و بی استرس و بی حاشیه کار کنن و خودشونو نشون بدن این اصلا قابل مقایسه با پرسپولیس نیست

Farzan
07-04-2014, 11:51 AM
آخرین وضعیت نقل و انتقالات؛ پرسپولیسی ها نگران سید جلال و پولادی !

http://dl4.masterdl.com/uploads/2011/06/Generic_football_6118961.jpg

پرسپولیسی ها در مهم ترین قسمت نقل و انتقالات خود به سر می برند . در حالی که چهره های شاخص فصل قبل سرخ ها به تازگی از سفر برزیل به تهران آمده اند تلاش مسئولان این باشگاه بر این است که این بازیکنان را برای فصل آتی نیز حفظ کنند مساله ای که برای این تیم و هوادارانش بسیار مهم و حیاتی است.
مروری داریم به اتفاقات و احتمالاتی که در مورد شرایط فصل آینده ملی پوشان پرسپولیس پیش بینی می شود .

سید جلال و معادله ای چند مجهولی !
در خصوص سید جلال حسینی مدافع مستحکم و ملی پوش سرخ ها که در جام جهانی درخشش خوبی داشت حرف و حدیث بسیار است و در حالی که حتی قبل از اعزام تیم ملی به برزیل خبر توافق نهایی او با قطری ها به گوش می رسد این بازیکن تقریبا در سکوت مرموزی به سر می برد . به نظر می رسد یکی از اصلی ترین علل این مساله مربوط به مطالبات او از باشگاه پرسپولیس است . با توجه به درصد بالای این مطالبات حسینی می خواهد بدون دردسر به پولش برسد . البته پرسپولیسی ها در تلاش هستند تا به هر طریقی رضایت او را برای ماندن در جمع سرخ ها جلب کنند .به هرحال به نظر می رسد ظرف یکی دو روز دیگر تکلیف او و تیم آینده اش مشخص می شود .

پولادی و سودای لژیونر شدن !
مهرداد پولادی در جام جهانی عملکرد خوبی از خود نشان داد و یکی از بهترین های ایران درجام بیستم بود وهمین مساله او را برای جدایی از پرسپولیس و حضور در آن سوی آب ها مصمم تر کرده است . در مورد او نیز حرف و حدیث بسیار است . خودش معتقد است قرار دادش با سرخ ها به پایان رسیده است اما نظر پرسپولیسی ها چیز دیگری است و مسئولان باشگاه معتقدند هنوز قرارداد او با پرسپولیس ادامه دارد و اگر او می خواهد از جمع سرخ ها جدا شود می بایست 40 درصد از قرارداد خود را با به عنوان حق انتقال به پرسپولیس دهد و فقط 60 درصد از قرارداد احتمالی اش با تیم های خارجی به او تعلق بگیرد . شنیده شده است که سفر اخیر پولادی به ترکیه به منظور مذاکره با تیم های خارجی بوده است.

حقیقی و ماهینی و شرایطی مشابه !
وضعیت رضا حقیقی و حسین ماهینی با پرسپولیس تقریبا مشابه است . ماهینی قبل از سفر همراه کاروان تیم ملی به برزیل قراردادش را با پرسپولیس تمدید کرده و فقط مساله قرارداد مالی اش باقی مانده که ین مساله هم تقریبا مشخص است . در مورد رضا حقیقی نیز این شرایط به نوعی صادق می باشد و بعید است او با پیشنهاد دندان گیر خاصی روبرو باد که بخواهد غزل جدایی سر بدهد !

Farzan
07-04-2014, 12:10 PM
سیدجلال حسینی با الجیش هم وارد مذاکره شد

http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/13921030104744701948833.jpg

سیدجلال حسینی که هنوز پرسپولیسی‌ها نتوانسته‌اند او را برای ماندن در این تیم راضی کنند در دو روز اخیر با پیشنهاد باشگاه الجیش قطر هم مواجه شده است. این در حالی است که رسانه‌های قطری چند روز پیش از توافق این بازیکن با باشگاه الاهلی خبر داده بودند. حالا حسینی پیشنهاد الجیش را هم مقابل خود می‌بیند و باید دید در نهایت کدام تیم را برای ادامه فوتبالش انتخاب خواهد کرد.

حسینی هنوز نتوانسته مطالبات خود را از پرسپولیس بگیرد این در حالی است که پرسپولیسی‌ها برای پرداخت حق و حقوق این بازیکن با مشکلات مالی مواجه هستند. از طرفی پولی که قرار است قطری‌ها به حسینی بدهند با مبلغ مورد نظر پرسپولیس قابل قیاس نیست. با این شرایط به نظر می‌رسد احتمال جدایی حسینی بیشتر باشد ولی رحیمی در آخرین مصاحبه‌اش تأکید کرد که حسینی قول داده تا در پرسپولیس بماند. حالا باید منتظر ماند و دید در روزهای آینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد.

PaRaStO_o
07-04-2014, 01:42 PM
حالا اینقد نگران سید جلالیم یه دفعه حقیقی هم میره:4: دیگه تیم تکمیل میشه

Farzan
07-04-2014, 02:07 PM

نگران نباش ..... 258147963

قراره سید جلال آخر هفته با رحیمی مذاکره کنه، الان هم رفته صفا سیتی :4:

♥perspolis♥
07-04-2014, 02:11 PM

خود بازیکن ها عین خیالشون نیست و میرن عشق و صفا.سیدجلال هم رفت تا چهار روز دیگه!

6 تایی ها
07-04-2014, 02:46 PM
ابشک هم رفت راهن
میتونست گزینه خوبی برای هافبک ما باشه حیف شد

از طرف دیگه برگ زرین دیگه ایی از مدیریت رویانیان رو شد و قرارداد دوم پولادی هم پیدا شده که دست خودش بوده و تو سازمان لیگ هم ثبت شده و طبق اون بازیکن ازاد هست

دیگه الان در صورت تراسنفر شدن هم خبری از اون 40% نیست

هرچند 40 % برای ما پولی نمیشد و بعید میدونم مبلغ ترانسفر پولادی بیشتر از نیم میلیون یورو باشه

PaRaStO_o
07-04-2014, 05:02 PM
نگران نباش ..... 258147963

قراره سید جلال آخر هفته با رحیمی مذاکره کنه، الان هم رفته صفا سیتی :4:

رحیمی اگه اینو نگه داره من دیگه دربارش بد نمیگم :4:

خود بازیکن ها عین خیالشون نیست و میرن عشق و صفا.سیدجلال هم رفت تا چهار روز دیگه!

غلط کردن :4: یه جا خوندم مثل اینکه حقیقی میمونه:8:

-----

در مورد قرارداد پولادی هم به این نتیجه میریسم خیلی چیزا تو پرسپولیس از قدیم الایام کشک بوده:4:

♥perspolis♥
07-04-2014, 05:12 PM
غلط کردن :4: یه جا خوندم مثل اینکه حقیقی میمونه:8:

-----

در مورد قرارداد پولادی هم به این نتیجه میریسم خیلی چیزا تو پرسپولیس از قدیم الایام کشک بوده:4:
کجا خوندی حقیقی میمونه؟8745961

ما هیچ راهی نداریم مگه به هر کدوم از ملی پوش ها حدود 3 میلیارد پول بدیم تابمونن!

هاشم بیگ زاده رو ذوب اهن با یک میلیارد و هفتصد میلیون میخواد!

MasoudTa
07-04-2014, 05:36 PM
سلام دوستان. فکر کنم همه به این مسئله باور دارند ک سیّد جلال، بنگر، نیلسون، صادقیان و عبّاس زاده از بهترین های پرسپولیس در فصل گذشته بودند. از بین این پنج عنصر اصلی خدا رو شکر بنگر، صادقیان و عباس زاده موندنی اند. نیلسون هم تمدید کرد تا با اضافه شدن سوشا خیالمون بابت دروازه راحت بشه. فقط میمونه سیّد جلال ک راجع بهش حرفای زیادی برا گفتن دارم. اینکه آیا هدفش از رفتن ب کشورای عربی پیشرفت فوتبالشه؟؟ مسلّما خیر! چون هیچ عاقلی قبول نمیکنه ک میشه در اونجا ترقی کرد! تنها موردی ک به ذهن من و شما خطور میکنه بحث مالی هستش. حالا سوال من از سیّد جلال اینه ک آیا واقعا از لحاظ مالی اونقدرا در مضیقه ای ک با موندنت تو پرسپولیس نمیتونی خرج زن و بچه ات رو در بیاری؟! بهتر نیست با این محبوبیتی ک کسب کردی این دوره های آخِر فوتبالتو هم توو پرسپولیس تموم بکنی؟ کاپیتان بشی و خودت رو نشون بدی؟ میمونه رضا حقیقی ک فکر نمیکنم پیشنهاد خیلی جدی داشته باشه هر چند ک خبرایی اومده مبنی بر اینکه میخوان بازیکن خارجی بیارن.. ب هر حال با تموم اینها باید گفت بر خلاف تصوّر بعضی ما اصلا ضرر نمیکنیم. اینکه پولادی و با یدک کشیدن نام پرسپولیس بره توو یه تیم اروپایی بازی بکنه باعث خوشحالیه. چون مردم هم می بینن ک او از پرسپولیس ب چنین جایگاهی رسیده. ضمن اینکه چندان هم بابت رفتنش ضرر نخواهیم کرد. چرا ک پارسال در غیاب طولانی مدت او خیلی ضربه نخوردیم و جایگزین هاش تونستن تا حدودی اون خلآ پیش آمده رو پر بکنن. ضمن اینکه اومدن دغاغله، سوشا و نوروزی نوید یه فصل خوب رو به هوادارا میده. راجع به خلعتبری هم هیچ حرفی برا گفتن ندارم. چرا ک یک پنجم اون هزینه هایی ک بابت انتقالش شد زحمت ب خرج نداد و اصلا بازیکنی نبود ک انتظارش را داشتیم. ضمن اینکه هر لحظه ساز خودش رو میزنه و با حاشیه هایی ک داره نبودنش منفعت بیشتری داره. ب امید موفقیت پرسپولیس و پرسپولیسی. شاد باشید.

Sorkh/rag
07-04-2014, 05:51 PM
بابااين سيدجلال بدبخت داره خودشو ميکشه بابا بيايد منو بگيريد:4:
خدايي معلوم هس اين مديريت داره چيکارميکنه؟اصلا مديريت هيچي دايي هيچي نميگه بازيکناي اصليشو دارن ميپرونن؟خدايي اصن انگار بين زمين و آسمونيم اصن تکليف معلوم نميکنن.بخدا مرديم بسکه تو بلاتکليفي مونديم.

red_girl
07-05-2014, 12:34 AM
سیدجلال دوست داره بمونه اگه میخواست بره تا حالا رفته بود باشگاه هم باید باهاش همکاری کنه سیدجلال از همه بهتره باید از بقیه بیشتر پول بگیره وقتی بیک زاده 1 میلیارد و 700 میخواد پس سیدجلال حق داره 5 میلیارد بخواد :4:

PaRaStO_o
07-05-2014, 10:50 AM
خب حقیقی هم که با تیم تمرین کرده اگه خدا بخواد فک نکنم دیگه مشکلی باشه ولی تا ورزش سه از قرمزی در بیاد هم نمیشه مطمئن باشی:4:
ایشالا سید هم میمونه خیالمون راحت شه258147963

Farzan
07-05-2014, 12:28 PM
حقیقی یک سال دیگر در پرسپولیس ماندگار شد

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1393/04/09/13930409000146_PhotoA.jpg

بحث ماندن رضا حقیقی در پرسپولیس در زمان حضور تیم ملی در برزیل سوژه اصلی رسانه‌ها بود و این بازیکن حتی با یک و دو تیم خارجی نیز گفت‌وگوهایی داشت اما پس از صحبت‌های نهایی با علی دایی و رحیمی، حقیقی تصمیم گرفت یک سال دیگر با توجه به اینکه قرارداد مشروط داشت در پرسپولیس بماند. او جلسه‌ای را نیز با مسئولان باشگاه برگزار کرده و قرار است در جلسه بعدی با حضور در باشگاه تکلیف مطالباتش نیز مشخص شود.

گفتنی است پیش از این حقیقی مدعی بود که قصد جدایی از پرسپولیس را دارد و حتی به کمیته انضباطی نیز شکایت کرده بود تا رضایتنامه‌اش را دریافت کند.

♥perspolis♥
07-05-2014, 12:33 PM
توی ورزش 3 دیدم خیلی خیلی خوشحال شدم

دم رضاشاه گرم:8: لیاقتش هست یه تشکر حسابی ازش بکنیم:8:

red nabid
07-05-2014, 03:04 PM
دم رضا حقیقی گرم که موند تا در خط میانی زیاد کمبودی احساس نکنیم
امیدوارم رحیمی بتونه سیدجلال را نگه داره چون اون از همه واجب تره

Farzan
07-06-2014, 11:56 AM
پيشنهاد 2.5 ميلياردی پرسپوليسی‌ها به آندو!

http://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1393/4/14/2402902_725.jpg

با اينکه آندرانيک تيموريان بارها اعلام کرده که در ايران فقط برای استقلال توپ می‌زند اما ظاهرا سرخ‌ها اميد زيادی دارند که بتوانند اين هافبک را در فصل جديد سرخپوش کنند.

پرسپوليسی‌ها که توفيق چندانی در فصل نقل و انتقالات نداشته‌اند و از اين حيث هواداران خود را عصبانی کرده‌اند به شدت سعی در به خدمت گرفتن آندرانيک تيموريان دارند.

اين هافبک هم که در استقلال جايگاه ویژه ای دارد بارها اعلام کرده که در ايران فقط پيراهن آبی بر تن خواهد کرد اما پيشنهاد وسوسه انگيز سرخ‌ها شايد شرايط را طور ديگری رقم بزند.

بر اساس شنيده‌ها پرسپوليسی‌ها حاضرند مبلغ 2.5 ميليارد تومان براي اين انتقال هزينه کنند و حتی عنوان کرده‌اند که 1.5 ميليارد اين مبلغ را هنگام عقد قرارداد و به صورت نقدی پرداخت خواهند کرد و مابقی آن را هم در 2 قسط می‌پردازند.

هرچند بعيد است اين اتفاق رخ بدهد اما همين خبر کافيست که مشخص شود صحبت از بی پولی در پرسپوليس تنها يک حرف است و اين می‌تواند سر و صدای سرخ پوشان ملی پوشان را در بياورد.

♥perspolis♥
07-06-2014, 11:58 AM
تا حقیقی و کفشگری و طارمی رو میخوایم اندو رو میخوایم چیکار؟

دیروز خبرشو خوندم ولی بعدش حقیقی تمدید کرد و این شایعه هم پوچ شد

Farzan
07-06-2014, 12:01 PM
تو خط هافبک آندو میتونه خیلی کمکمون کنه

خیل زوج خوبی واسه رضا حقیقی میشه

♥perspolis♥
07-06-2014, 12:03 PM
امیدوارم دوتا خارجی خوب بگیرن برای خط حمله و هافبک

فقط هنوزم بازی ساز نداریم.حدادی فر نیومد...

A V E I R O
07-06-2014, 12:03 PM
پيشنهاد 2.5 ميلياردی پرسپوليسی‌ها به آندو!

http://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1393/4/14/2402902_725.jpg

.

بی منطق ترین و بی اساس ترین خبر عمرم بود...به نظرم این خبر حتی ارزش خوندنم نداره!!!!

مطمئن باشید به آندو 10 میلیاردم بدن خودشو خراب نمیکنه!!آندو بازیکن کوچیکی نیست.بازیکن حرفه ای و قابل احترامیه که هوادار و هواداری براش مهمه

red nabid
07-06-2014, 12:51 PM
آندو نه میاد نه لازمش داریم

الان باید یه بازیکن خوب در خط هافبک جذب کنیم

مسلمان و خلعتبری رفتن و الان اینجا یه نقطه ی ضعف به شمار میره

باید هرچه زودتر یه فکری براش بکنن

عشق من پرسپليس
07-06-2014, 02:09 PM
اندوچیه؟؟!!اون یه استقلالیه,,ماهیچوقت نمیخوایم چنین بازیکنی واسمون مفیدباشه وحتی واسمون قهرمانی بیاره,
خطهافبک وحملمون ضعیفه,ای کاش بازیکن خوب خارجی بگیرن توایران که بازیکن خوب نداریم,

omidjames
07-07-2014, 11:06 AM
خلعت احتمال 60درصد بمونه

red nabid
07-07-2014, 11:15 AM
خلعت احتمال 60درصد بمونه
والا تا جایی که اخبار نشون میده خلعتبری رفته و کاملا از پرسپولیس جدا شده
پس چطور میگی 60% میمونه؟8745961

omidjames
07-07-2014, 04:37 PM
والا تا جایی که اخبار نشون میده خلعتبری رفته و کاملا از پرسپولیس جدا شده
پس چطور میگی 60% میمونه؟8745961
تو یکی از خبر گزاری ها نوشته بود

اهان اینجا هم هست

داستان حضور خلعتبری در پرسپولیس، تا همین چند ساعت پیش تمام شده به نظر می رسید اما این بازیکن با یک رفتار دور از انتظار در فوتبال ایران، به امارات رفت تا مبلغ رضایتنامه عجمان را از جیب پرداخت کند و در جمع سرخپوشان ماندگار شود. خلعت امروز در فیس بوکش نوشت:« دوست ندارم از پرسپولیس بروم.امروز امارات هستم و باید ببینم تنها مبالغ را شخصاً پرداخت کنم».

او ساعاتی بعد نیز در پستی دیگر که حضور او در امارات را نشان می داد شایعه عدم تماس تلفنی دایی را رد کرد و نوشت:«با سپاهان هیچ مذاکره ای نداشتم با آقای دایی تلفنی تماس داشتم خواهش کردند که تا بمانم و تنهایش نگذارم».

فارغ از هر اتفاقی که در لیگ چهاردهم رخ دهد، خلعت از همین حالا بازیکن محبوب پرسپولیسی ها خواهد بود. در شرایطی که بسیاری از بازیکن ها برای چند میلیون بیشتر به سادگی تیم های شان را عوض می کنند، او قصد کرده بماند و برای این ماندن، هزینه هم می دهد. او یک نمونه نادر در فوتبال ماست، یک چیز دیده نشده.

red_girl
07-07-2014, 11:23 PM
خلعتبری توافق نامه فسخ قرارداد رو هم امضا کرده و همه چی تموم شده .. سپاهانم مثل همیشه پول مفت زیادی میده خلعتبری میره اونجا

عشق من پرسپليس
07-08-2014, 12:48 AM
اییینقدررربازیکناپولکی شدن,که نمیشه گفت کدوم خوبه کدوم بد,,کدوم پولکی کدوم پرسپولیسیه واقعی,,البته پرسپولیسه واقعی که ....

♥perspolis♥
07-08-2014, 12:57 AM
خلعتبری توافق نامه فسخ قرارداد رو هم امضا کرده و همه چی تموم شده .. سپاهانم مثل همیشه پول مفت زیادی میده خلعتبری میره اونجا
هنوز امارات هست و امروزم یه مصاحبه از طرف ایسنا اومد بیرون که هنوز فسخ نکرده و میخواد بمونه.هزینه خلعتبری 3 میلیارد و دویست میلیون میشه:4:

Farzan
07-08-2014, 12:05 PM
مثل اینکه دایی با انصاریفرد تماس گرفته و میخواد اونو هم بیاره پرسپولیس

A V E I R O
07-08-2014, 01:30 PM
مثل اینکه دایی با انصاریفرد تماس گرفته و میخواد اونو هم بیاره پرسپولیس

در حال حاضر 3 جیز باید تو اولویت باشه به نظرم

1-حفظ سیدجلال
2-حفظ خلعتبری
3-خرید انصاریفرد

عشق من پرسپليس
07-08-2014, 02:07 PM
وای خداکنه کریم بیاددد,,بازیکن خیلی خوبیهه,,خط حملمون خیلی خوب میشه

♥perspolis♥
07-08-2014, 02:13 PM
کریم قطعا نمیاد.نوروزی قطعا یکی از شرایطش مهاجم اول بوده

دغاغله و هادی و رضا و عباس زاده رو واسه اون قسمت داریم.عالیشاه و علی عسگری و صادقیان و ایشالا خلعتبری رو هم پشت سر اونا داریم

بهتره پولادی و سیدجلال رو راضی کنیم بمونن تا اینکه بازیکن بخریم!

عشق من پرسپليس
07-08-2014, 02:26 PM
کریم ازهمه ی اینابازیش بهتره,کریم بازیکن سرعتیه,دریپ بلده,فکرفوتبالی داره,امابقیه چه بازی بلدن,,مثلاعباس زاده یه بازیکن بلددریپ کنه؟!!نه,پارسال دیدیم بازیشو,بقیشونم همینن بازیکن ایساین,یعنی فقط گل میزنن وواسه ایران که هافبک خوب نداره,این بازیکنابدردنمیخورن,چون نمیتونن تلاش بکنن,اماکریم این طورنیست,وبازیکن سرعتیه وایستانیست,,,

TEAR GODDESS
07-08-2014, 02:35 PM
کریم ازهمه ی اینابازیش بهتره,کریم بازیکن سرعتیه,دریپ بلده,فکرفوتبالی داره,امابقیه چه بازی بلدن,,مثلاعباس زاده یه بازیکن بلددریپ کنه؟!!نه,پارسال دیدیم بازیشو,بقیشونم همینن بازیکن ایساین,یعنی فقط گل میزنن وواسه ایران که هافبک خوب نداره,این بازیکنابدردنمیخورن,چون نمیتونن تلاش بکنن,اماکریم این طورنیست,وبازیکن سرعتیه وایستانیست,,,
دوسال پیش ک کریم تو پرسپولیس بود چ بازی کرد فقط بلده تو تیمای دیگه گل بزنه میاد پرسپولیس انگار پاش ب توپ نمیره اصلا فقط راه میره پرسپولیس باید بره مسلمانو بیارو خلعتبریم نگه داره ک با پیام صادقیان بتونن مچ بشنو گل بزنن تازه نوروزیم هس بازیکنه خوبیه و گلای خوبی میزنه انصاری فر بیاد دیگه چی براش میمونه؟؟؟warningwarning

Farzan
07-08-2014, 03:59 PM
فک کنم دایی میخواد این فصل 4 ـ 4 ـ 2 بازی کنه، واسه همین داره میره دنبال کریم

red nabid
07-08-2014, 04:34 PM
اول باید به کارهای مهمتر توجه بشه مثل نگه داشتن سیدجلال و پولادی
بعد اگه نیاز شد بریم سراغ جذب بازیکنی مثل انصاری فرد
هرچند من معتقدم الان با وجود عباس زاده و رضا نوروزی و هادی نوروزی و دغاغله اصلا به کریم نیاز نداریم
باید پول را بهینه خرج کرد چون باید طی فصل بدهی های باشگاه هم پرداخت بشه تا بشه باشگاه را خصوصی سازی کرد

Farzan
07-08-2014, 05:18 PM
تو اردوی اردبیل و تمرینای تهران دایی همش داشت از بازیکنای جوون تست میگرفت، امروز 4 تاشون رسما اومدن پرسپولیس

http://www.arteshesorkh.com/index/post_53825/4

♥perspolis♥
07-08-2014, 05:22 PM
این آینده نگری دایی فوق العادست.دایی خانزاده و علی عسگری و حتی کریم انصاری فرد و چند نفر دیگه رو به فوتبال معرفی کرد.این کار دایی باعث میشه توی اینده باشگاه یه تیم منظم با بازیکن های خوب داشته باشه که چند سال در کنار هم بازی میکنن.امیدوارم این تیم امسال ، سال بعد هم کنار هم باشن و دو سال فوق العاده رو داشته باشیم

red nabid
07-08-2014, 07:45 PM
یکی از خصلت های دایی که من خیلی دوسش دارم همین آینده نگریش هست
همین عباس زاده ای که الان خیلی برامون ارزش داره یا خیلی های دیگه که سینا نام برد را دایی به فوتبال معرفی کرد
کلا دایی مربی شجاعی هست و این قابل تحسین هست
اصولا توی این فوتبال نتیجه گرای ما کم پیدا میشن مربیایی مثل علی دایی
خدایی سرمایه ای هست برای ایران

PaRaStO_o
07-08-2014, 08:41 PM
چقد مصاحبه سید جلال دلگرم کننده بود:cry::8: فقط امیدوارم زودتر مشکلش حل شه دیگه داره با زبون بی زبونی میگه میخوام بمونم:cry:

Farzan
07-08-2014, 08:56 PM
چقد مصاحبه سید جلال دلگرم کننده بود:cry::8: فقط امیدوارم زودتر مشکلش حل شه دیگه داره با زبون بی زبونی میگه میخوام بمونم:cry:
امروز سیدجلال باید میرفت باشگاه که نرفت، مثل اینکه همه چیز موکول شده به فردا .....

فقط امیدوارم بمونه .....

♥perspolis♥
07-08-2014, 09:03 PM
با کدوم زبون بی زبونی؟987654321 سیدجلال پولش رو میخواد.بدن میمونه.حالا اینام گفتن اول بمون بعد.مدیر برنامش گفته 15 درصدش رو به امانت بدید من . بعد سیدجلال تمدید کرد بهش میدم:4:

دست رحیمی بود دو میلیارد میداد ولی هیئت مدیرست همه چی رو تحت فشار گذاشته.از اونورم استادیوم آزادی 5/5 میلیارد میخواد8745961

PaRaStO_o
07-08-2014, 09:12 PM
با کدوم زبون بی زبونی؟987654321 سیدجلال پولش رو میخواد.بدن میمونه.حالا اینام گفتن اول بمون بعد.مدیر برنامش گفته 15 درصدش رو به امانت بدید من . بعد سیدجلال تمدید کرد بهش میدم:4:

دست رحیمی بود دو میلیارد میداد ولی هیئت مدیرست همه چی رو تحت فشار گذاشته.از اونورم استادیوم آزادی 5/5 میلیارد میخواد8745961

وقتی میگه تو ایران اولویت اولم پرسپولیسه وقتی میگه هنوز منتظرم تا پرسپولیس مشکلمو حل کنه یعنی میخوام بمونم مشکلمو حل کنید که همون پوله:4:
خب حقشه بیشتر از اینا هم حقشه:17: ما و هیئت مدیره که نباید تو این دوره زمونه که همه چی به پوله
بگیم حالا تو رو خدا بیا به خاطر پرسپولیس و هوادارا کمتر پول بگیر:4: من نمیدونم این وسط مشکل از کجاست ولی تیمداری به پول خرج کردنه و مدیریته که خدا رو شکر پرسپولیس تو هر دو صفر صفره:4:

ramin_perspolisy
07-08-2014, 09:21 PM
وقتی میگه تو ایران اولویت اولم پرسپولیسه وقتی میگه هنوز منتظرم تا پرسپولیس مشکلمو حل کنه یعنی میخوام بمونم مشکلمو حل کنید که همون پوله:4:
خب حقشه بیشتر از اینا هم حقشه:17: ما و هیئت مدیره که نباید تو این دوره زمونه که همه چی به پوله
بگیم حالا تو رو خدا بیا به خاطر پرسپولیس و هوادارا کمتر پول بگیر:4: من نمیدونم این وسط مشکل از کجاست ولی تیمداری به پول خرج کردنه و مدیریته که خدا رو شکر پرسپولیس تو هر دو صفر صفره:4:

مشكل از اينا نيست من ميدونم به خاطر چيه. دوسال پيش كه رحيمي مدير عامل سپاهان بود سيد جلال تقاضاي مطالباتشو كرد رحيمي مطالبات سيد جلالو بهش پرداخت كرد منتها سيد جلال عوض تمديد با سپاهان اومد پرسپوليس حالا اينبار رحيمي بابت اون اتفاق چشمش ترسيده نمي خواد اشتباه اون موقع را بكنه برا همين اول از سيد جلال خواسته قرار دادشو تمديد كنه بعدش مطتالباتشو بگيره با اين چيزي كه گفتم اميدوارم تمام ابهامات براي شما بر طرف شده باشه

♥perspolis♥
07-08-2014, 10:03 PM
سیدجلال نمیخواد با هوادارها در بیافته.چون هر کی در افتاد ور افتاد:4:

متاسفانه امسال سقف رو برداشتن به جاش همه چی رو بتن گذاشتن!!!

ما 18 میلیارد بودجه داریم واسه کادر فنی و بازیکن ها و استادیوم و سفر و هتل و اینا... حال تو فکر کن خلعتبری و استادیوم ازادی خرج میشه 8 میلیارد(اگه خوشبین باشیم) حالا با 10 میلیارد که قطعا پولادی و سیدجلال و حقیقی 5 تاشو میبرن با 5 تای دیگه چه باید بکنیم؟:4:

30 میلیارد دادن ولی بیشترش کشکه.سیدجلال هم خودش راضی هست بمونه ولی اونم باید کنار بیاد.هر دو طرف باید کنار بیان.حالا چون باشگاه بیشتر باید ناز بکشه واسه راضی کردن مجبور هست که بیشتر از خودش مایه بذاره.دست رحیمی هم بستست که بتونه دوتا اسپانسر دیگه جذب کنه واسه نگه داشتن این سه نفر (جلال و مهرداد و محمدرضا)

OKHTAPUS
07-08-2014, 10:09 PM
تا الان که قافیه رو بدجور باختیم تو نقل و انتقالات
رفتن خلعت و به احتمال زیاد سید و پولادی واقعا" شوک بزرگی خواهد بود
دردمون موقعی بیشتر میشه که هیچ جایگزینی هم ندارن و نیاوردیم
کلا" چن جا خوندم که کریم انصاریفر میخواد بره اس تق لال ! رااسته ینی؟

عشق من پرسپليس
07-08-2014, 11:28 PM
دوسال پیش ک کریم تو پرسپولیس بود چ بازی کرد فقط بلده تو تیمای دیگه گل بزنه میاد پرسپولیس انگار پاش ب توپ نمیره اصلا فقط راه میره پرسپولیس باید بره مسلمانو بیارو خلعتبریم نگه داره ک با پیام صادقیان بتونن مچ بشنو گل بزنن تازه نوروزیم هس بازیکنه خوبیه و گلای خوبی میزنه انصاری فر بیاد دیگه چی براش میمونه؟؟؟warningwarning
اره درسته امااون سال هیچ هافبکی نداشتیم تابهش پاس بدن,مجبوربودبیادتامیانه زمین توپ بگیره ودیگه نفس واسه حمله نمیموند,,اماامسال هافبک سرعتی داریم,,درسته مهاجم زیادداریم امابنظرم زیادعالی نیستن,وهمشون معمولین,,بازم امیدوارم,,بتونن عالی باشن,وامسال فوق العاده باشیم,,ایشاالله

♥perspolis♥
07-09-2014, 05:36 PM
جديدترين پيشنهاد سيدجلال به پرسپوليس

مدافع ملي‌پوش تيم فوتبال پرسپوليس در جديدترين پيشنهادش به مسئولان باشگاه اعلام کرد:‌ حداقل دريافتي سال گذشته‌اش را به 90 درصد برسانند.

http://www5.varzesh3.com/files/Picture/00944421.jpg پس از کش و قوس‌هاي فراوان در خصوص ماندن يا رفتن سيدجلال حسيني و به بن‌بست خوردن طرفين در مذاکرات، مدافع ملي‌پوش قرمزپوشان پيشنهاد جديدي را به باشگاه داد.

او به باشگاه اعلام کرده حداقل کاري کند که دريافتي‌هاي فصل گذشته او به 80 الي 90 درصد برسد.

اين در شرايطي است که حسيني تا به الان 50 درصد از مطالبات فصل گذشته خود را دريافت کرد و آن موقع حاضر است که رسما با مسئولان باشگاه پاي ميز مذاکره بنشيند اما مثل اينکه باز هم پرسپوليسي‌ها پاي خود را در يک کفش کرده‌اند و به وي اعلام کرده‌اند در صورتي مطالباتش پرداخت خواهد شد که قرارداد امسال خود را با قرمزپوشان امضا کند و سپس درباره فصل گذشته تصميم‌گيري خواهد شد.

عجب ماجرایی دارن... سیدجلال بیشتر پولش رو میخواد و از یه طرفم رحیمی میترسه بره و بعدا با یه شکایت یا بخشیدن طلبش از پرسپولیس میره...هردو به هم اعتماد ندارن و این کار رو خیلی سخت کرده.

TEAR GODDESS
07-09-2014, 06:32 PM
هرطور شده باید سید جلالو نگهش دارن دفاع پرسپولیس رو سید جلال میچرخه اگه بره ی پای دفاع پرسپولیس لنگ میزنه و امسالم ب جایی نخواهیم رسید باید ی جوری باهاش کنار بیان@};-@};-

♥perspolis♥
07-11-2014, 03:11 AM
http://www.tarafdari.com/sites/default/files/styles/full/public/contents/user55366/news/thumbnail/perspolis.jpg?itok=VK5WDbRp (http://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user55366/news/thumbnail/perspolis.jpg)

نگاهی به ترکیب پرسپولیس در فصل پيش رو

طرفداری - پرسپولیس با کسب رتبه ی دوم در فصل قبل و بدست آوردن سهمیه لیگ قهرمانان آسیا، برای فصل جدید به دنبال کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر و موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا می باشد.

در هفته ی ماقبل پایانی لیگ سیزدهم، در حالی که تیم های استقلال و فولاد خوزستان در اهواز در حال تعارف قهرمانی به یکدیگر بودند؛ پرسپولیس در صورت پیروزی مقابل راه آهن در تهران می توانست قهرمانی را در یک قدمی خود ببیند. اما آنها هم تعارف مدعیان قهرمانی را رد کردند و نتوانستند در خانه ی خود را آهن را شکست دهند. یکی از مهم ترین عوامل شکست قرمز پوشان پایتخت اشتباهات فردی آنها بود که در نهایت به نایب قهرمانی آنان منجر شد.

پس از پایان فصل و روی کار آمدن رحیمی به عنوان مدیر عامل، وعده های زیادی برای حفظ اسکلت قبلی به علاوه جذب مهره های مورد نظر دایی داده شد؛ هرچند تا کنون سرخ پوشان شرایط چندان مناسبی در فصل نقل و انتقالات ندشته اند. خلعتبری یکی از تاثیر گذارترین بازیکنان پرسپولیس در فصل گذشته در یک قدمی سپاهان است، جدایی سید جلال حسینی هم قطعی بنظر می رسد و حتی زمزمه هایی مبنی بر اینکه او تست های پزشکی الجیش قطر را پشت سر گذاشته و در آستانه ی پیوستن به لیگ ستارگان قطر می باشد نیز به گوش می رسد. مهرداد پولادی با عملکرد خیره کننده ی خود در جام جهانی به گفته ی خودش پیشنهاداتی از لالیگا و بوندسلیگا دارد و اگر پیشنهادات جدی باشند، جدایی او هم قطعی خواهد بود.سید مهدی سید صالحی هم باشگاه را ترک كرده و به سایپا منتقل شده و به نظر می رسد در لیست مازاد دایی قرار داشته است. محسن مسلمان نیز پس از اتمام قرارداد قرضی اش با پرسپولیس به تیم خود، ذوب آهن اصفهان، بازگشت.

از طرفی باشگاه پرسپولیس زیاد هم در بازار نقل و انتقالات بیکار نبوده و بازیکنانی را جذب کرده است. سوشا مکانی برای حفاظت از دروازه ی سرخپوشان، پس از سپری کردن فصلی موفق در فولاد خوزستان به این تیم آمده و در فصل جدید رقابت سختی را با نیلسون کوریا خواهد داشت. مهدی دغاغله که نیم فصل دوم لیگ سیزدهم را به همراه ملوان رویایی گذراند، به پرسپولیس پیوسته و صاحب شماره 8 این تیم شده است. رضا نوروزی که مدت ها در لیست علی دایی برای نوک پیکان ترکیب پرسپولیس در نظر گرفته شده بود و در نقل و انتقالات زمستانی فصل 93-92 هم در آستانه ی پرسپولیسی شدن قرار گرفته بود، به این تیم پیوست و با وجود عباس زاده ی جوان که از پدیده های فصل قبل است، به نظر نمی رسد که دیگر پرسپولیس در این پست دغدغه ای داشته باشد.

مهدی طارمی جوان هم که از محصولات شاهین بوشهر است و از پدیده های لیگ آزادگان بود، با درخشش خود در ایرانجوان بوشهر توانست نظر سرمربی پرسپولیس را به خود جلب کند تا او هم بتواند به مانند عباس زاده که او نیز از لیگ آزادگان سرخ پوش شده بود، خودی نشان دهد. او توانایی بازی در پست شماره ی 9 و 10 را دارد. احمد نور اللهی بازیکن جوان فولاد یزد که در پست هافبک دفاعی بازی می کند، می تواند به حل مشکلات دایی در فصل گذشته در این پست کمک کند. او در رده های سنی تیم ملی هم بازی کرده است. بازیکنان جوانی هم در اردوی اردبیل پس از قبول شدن در تست های دایی به این تیم پیوسته اند و دایی در صدد است که میانگین سنی تیمش را پایین بیاورد.

اگر جدایی سید جلال حسینی را قطعی بدانیم، دایی باید به دنبال یک جانشین در قواره ستاره جدایی طلبش باشد. خبر ها حاکی از آن است که احمد آل نعمه مدافع نفت تهران، به در های ورودی این باشگاه نزدیک شده است. در کناره های خط دفاع پرسپولیس ماهینی تمدید کرده و علی عسگری هم می تواند در این پست بازی کند. خانزاده هم که جزء لیست نهایی کی روش برای جام جهانی بود، توانایی بازی در تمامی مناطق خط دفاعی را دارد. نور محمدی نيزکه از بازیکنان قدیمی مورد علاقه ی دایی است، با وجود نیمکت نشینی در فصل قبل قرارداد خود را تمدید کرده است. اما در جناح چپ میثم حسینی عملکرد مطمئنی را داشته و اگر پولادی لژیونر شود ، به نظر نمی رسد دایی مشکل خاصی را در این ناحیه داشته باشد؛ با این وجود علی دایی مصر است که پولادی را حفظ کند و ماندن پولادی دور از ذهن نیست. اما خود پولادی هم در پی طلب فصل قبل خود می باشد و بعید به نظر می رسد اگر رحیمی مطالبات قبلی او را پرداخت نکند، در این تیم بماند.

در مرکز خط میانی رضا حقیقی پیشنهاداتی از اروپا دارد و اگر جدا شود، مشکلات پرسپولیس در این ناحیه بیش از پیش می شود. با فرض بر اینکه او جایی نرود، در کنار کفشگری جوان که عملکرد نسبتا خوبی را داشته و توانست فصل پیش بدرخشد، ذوج خوبی را می تواند تشکیل دهد. اما مشکل اعظم ترکیب پرسپولیس در فصل گذشته جدای از نبود تمام کننده ی تمام عیار، نبود یک بازی ساز توانمند در میانه ی میدان بود. تا پیش از شروع جام جهانی همگان قاسم حدادی فر را بازیکن پرسپولیس می دانستند و به نظر می رسید از این حیث پرسپولیس دیگر مشکلی نداشته باشد؛ اما این موضوع با مخالفت شدید مسئولان ذوب آهن روبرو شد و این بازیکن در اصفهان ماندنی شد.
هم رضا حقیقی و هم کفشگری بازیکنان توانمندی در خط میانی هستند، اما با این وجود اگر دایی به فکر بستن تیم خود برای قهرمانی در لیگ برتر و موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا می باشد، باید این منطقه را به هر طریقی تقویت کند.

در پست های تهاجمی پرسپولیس خلاء ای احساس نمی کند. پیام صادقیان و امید عالیشاه عملکرد فوق العاده ای را داشتند. اما هادی نوروزی در فصل قبل مورد توجه دایی قرار نگرفت و در نیم فصل به صورت قرضی، به نفت تهران منتقل شد. در پست او مهدی دغاغله و مهدی طارمی هم هستند و رقابت سختی در این پست ایجاد شده است. محمد نوری هم با وجود همه ی شایعات مبنی بر آبی پوش شدن و جدایی اش، قرارداد خود را تمدید کرد.

پرسپولیس تیم به نسبت کاملی دارد، اما برای موفقیت در هر سه رقابت پیش رو یعنی، لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا، نیازمند به جذب یک تا دو بازیکن دیگر می باشد. جذب یک مدافع برای جانشینی سید جلال حسینی قطعی است و همچنین ممکن است دایی برای تکمیل خط هافبک و حمله ی خود، چند بازیکن دیگر را جذب کند که نام هایی پیرامون این موضوع شنیده می شوند. این را هم باید اضافه کرد که هنوز دو هفته به پایان فصل نقل و انتقالات باقی مانده است و فرصت زیادی در اختیار مسئولان باشگاه پرسپولیس می باشد.
به هر حال چالش اصلی پیش روی علی دایی و قرمز پوشان، پایان دادن به انتظار شش ساله ی هواداران برای کسب عنوان قهرمانی لیگ خلیج فارس می باشد و باید دید با توجه به تغییرات ایجاد شده، تا چه حد می توانند در رسیدن به این مهم، موفق شوند.

Farzan
07-13-2014, 11:33 AM
پولادی و حاج‌ صفی مورد توجه تیم‌‌های جزیره/ هافبک پرسپولیس در تیررس سوآنزی و ساوتهمپتون

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1393/04/01/13930401000030_PhotoA.jpg

مهرداد پولادی در جام جهانی 2014 برزیل یکی از مهره‌های کلیدی تیم ملی ایران بود.

وی در ترکیب تیم ملی مقابل تیم‌های نیجریه، آرژانتین و بوسنی عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت و به همین دلیل مورد توجه تیم‌های انگلیسی قرار گرفت.

روزنامه‌های انگلیسی امروز خبر دادند که وی با مبلغ قرارداد بالایی به لیگ برتر انگلیس منتقل خواهد شد.

بنا به گزارش این رسانه‌ها پولادی مورد توجه باشگاه‌های سوآنسی و ساوتهمپتون و هال‌سیتی است.

علاوه بر پولادی این دو باشگاه انگلیسی خواهان جذب احسان حاج‌صفی نیز هستند.

پولادی تاکنون 23 بازی ملی انجام داده و در باشگاه پرسپولیس نیز فعالیت دارد اما با توجه به ابراز تمایل خود دوست دارد که در لیگ برتر انگلیس بازی کند.

♥perspolis♥
07-13-2014, 01:57 PM
اگه بره افتخار بزرگی هست ولی واقعا جانشین خوبی براش پیدا نمیکنیم.یکسال به خاطر مصدومیتش صبر کردیم...

Farzan
07-14-2014, 11:52 AM
آخرین وضعیت سیدجلال حسینی و خلعتبری

http://8pic.ir/images/cgg0k58js66s4ter5h2q.jpg

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس برای دریافت تسویه حساب نهایی‌اش با عجمانی‌ها با توافق رسید.

محمدرضا خلعتبری مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس که به دلیل بدهی 250 هزار دلاری در قسط سوم به عجمانی‌ها کمی برای دریافت تسویه حساب نهایی‌اش به مشکل برخورده بود و حتی باشگاه پرسپولیس نیز حاضر نبود تا این پول و جریمه‌اش را پرداخت کند بالاخره خودش دست به کار شد و با کمک مدیر برنامه‌هایش نامه تسویه‌حسابش را از باشگاه عجمان گرفت.

البته این اتفاق پس از چند جلسه متوالی خلعتبری و نماینده‌اش با عجمانی‌ها صورت گرفت و از این به بعد این بازیکن هیچ مشکلی برای عقد قرارداد با تیم جدید را ندارد.

این پول توسط خود خلعتبری پرداخت و تسویه حساب شد و توافقات نهایی نیز بدون پرداخت هیچ گونه جریمه‌ای انجام شده است. این بازیکن با توجه به دریافت فسخ قراردادش با عجمان و صحبت‌هایی که با باشگاه پرسپولیس انجام داده بود می‌تواند تیم آینده خود را مشخص کند و هیچ خطری پرسپولیس و خلعتبری را دیگر تهدید نمی‌کند.

هر چند علی دایی به فکر جایگزین خارجی برای سید جلال حسینی افتاده است ولی گویا او شدیدا در تلاش است که ایم مهره ارزشمند خود را از دست ندهد و از مدیرعامل باشگاه خواسته تا تحت هر شرایط سیدجلال حسینی را برای یک فصل دیگر حفظ کند.

سرمربی پرسپولیس که قبل از سفر به ترکیه، شخصا با حسینی صحبت کرد مدعی شده که در صورت عدم تمدید قرارداد حسینی، قولی برای قهرمانی در لیگ چهاردهم نمی دهد!

اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس و مدیرعامل سرخ ها برای اینکه به خواسته دایی جامه عمل بپوشانند، تصمیم گرفتند تا بحث قرارداد جلال حسینی و رقم درخواستی این بازیکن را به صورت مکتوب در اختیار وزیر ورزش قرار دهند تا مجوز تمدید قرارداد این مدافع رسما صادر شود.

سید جلال که مدعی است برای انتخاب تیم فصل آینده اش پرسپولیس را در اولویت قرار داده، رقمی بیش از دو میلیارد را از سرخ های پایتخت درخواست کرده تا جواب رد به پیشنهادهای خارجی اش بدهد.

البته یک تیم داخلی نیز رقمی نزدیک به همین مبلغ را به حسینی پیشنهاد داده و همچنان مصرانه به دنبال جذب این بازیکن است.

Farzan
07-14-2014, 11:54 AM
جانشین سیدجلال در یک قدمی پرسپولیس

http://images.khabarsport.com/images/2014/7/position50/2014_7_12_22_0_2.jpg

بازیکن جدید پرسپولیس باز هم از برزیل می آید. نام این بازیکن لئاندرو روزا سوز است که یک لقب بامزه دارد: لئاندرو بامبو! او یک مدافع میانی است با 28 سال سن و 188 سانتیمتر قد.

لئاندرو توسط نیلسون گلر برزیلی پرسپولیسی ها به علی دایی سفارش شده و حالا در اردوی ترکیه توانسته مورد قبول کادرفنی قرار گیرد. این بازیکن که قبلاً در لیگ A برزیل بازی می کرد، یک دوره به پرتغال رفت و حالا در برگشت به برزیل، در باشگاه سانتاکروز و لیگ B توپ می زند. البته سال گذشته به صورت قرضی باشگاه گوارانی پیوست ولی باز هم مجبور بود در لیگ B بازی کند. او قرار است جانشین سیدجلال حسینی شود زیرا با توجه به مصاحبه هایی که حسینی انجام می دهد و از طرف دیگر، اظهارنظرهای متناقض اطرافیانش، دایی کم کم قید مدافع ملی پوش خود را زده و حالا می خواهد یک بازیکن خارجی جذب کند.

البته اگر نام این بازیکن را از طریق YOUTUBE سرچ کنید، پی می برید که لیگ B برزیل چندان باکیفیت نیست و این مدافع بلندقامت در آن لیگ، کار سختی برای مبارزه با مهاجمان حریف ندارد ولی طبق شنیده های ما لئاندرو در یک قدمی عقد قرارداد با پرسپولیس قرار دارد. در صورتی که این بازیکن برزیلی متولد ریودوژانیرو با سرخپوشان عقد قرارداد کند، صاحب پیراهن شماره 3 خواهد شد. لئاندرو سابقاً در باشگاه های جونیوویر اسپورته، آتلتیکو پاراننسه، آویای، بانگو و پارانااستیت برزیل بازی کرده است.

hooman jalali
07-14-2014, 02:59 PM
جانشین سیدجلال در یک قدمی پرسپولیس

http://images.khabarsport.com/images/2014/7/position50/2014_7_12_22_0_2.jpg

بازیکن جدید پرسپولیس باز هم از برزیل می آید. نام این بازیکن لئاندرو روزا سوز است که یک لقب بامزه دارد: لئاندرو بامبو! او یک مدافع میانی است با 28 سال سن و 188 سانتیمتر قد.

لئاندرو توسط نیلسون گلر برزیلی پرسپولیسی ها به علی دایی سفارش شده و حالا در اردوی ترکیه توانسته مورد قبول کادرفنی قرار گیرد. این بازیکن که قبلاً در لیگ a برزیل بازی می کرد، یک دوره به پرتغال رفت و حالا در برگشت به برزیل، در باشگاه سانتاکروز و لیگ b توپ می زند. البته سال گذشته به صورت قرضی باشگاه گوارانی پیوست ولی باز هم مجبور بود در لیگ b بازی کند. او قرار است جانشین سیدجلال حسینی شود زیرا با توجه به مصاحبه هایی که حسینی انجام می دهد و از طرف دیگر، اظهارنظرهای متناقض اطرافیانش، دایی کم کم قید مدافع ملی پوش خود را زده و حالا می خواهد یک بازیکن خارجی جذب کند.

البته اگر نام این بازیکن را از طریق youtube سرچ کنید، پی می برید که لیگ b برزیل چندان باکیفیت نیست و این مدافع بلندقامت در آن لیگ، کار سختی برای مبارزه با مهاجمان حریف ندارد ولی طبق شنیده های ما لئاندرو در یک قدمی عقد قرارداد با پرسپولیس قرار دارد. در صورتی که این بازیکن برزیلی متولد ریودوژانیرو با سرخپوشان عقد قرارداد کند، صاحب پیراهن شماره 3 خواهد شد. لئاندرو سابقاً در باشگاه های جونیوویر اسپورته، آتلتیکو پاراننسه، آویای، بانگو و پارانااستیت برزیل بازی کرده است.

عكس هاي كه از نيلسون و بازيكن برزيلي تو سايت ها كار شده كه اين نيست!!!

Farzan
07-14-2014, 03:23 PM
عكس هاي كه از نيلسون و بازيكن برزيلي تو سايت ها كار شده كه اين نيست!!!
این مدافعه

اونی که با نیلسون 6 نشون داده بود، یکی دیگس و هافبک دفاعیه 258147963

عشق من پرسپليس
07-14-2014, 03:45 PM
حتمادوباره میخوان یه بازیکن بگیرن که حتی تولیست۱۸نفره هم نباشه,اه واقعاتابازیکن ناشناخته ی مسخره نگیرن,نمیتونن لیگوشروع کنن,خجالت نمیکشن,۲تاهافبک بگیرین چندروزدیگه لیگ شروع میشه,دوباره غصه واشک,,به خداخسته شدممممم,,,

red_girl
07-14-2014, 08:58 PM
فکر نمیکنم دایی بتونه بازیکن خارجی خوب بخره نهایتش یکی مثل سپانوویچ فصل قبل که فقط یه پرونده اضافه کرد رو پرونده های پرسپولیس تو فیفا .
کاش یه بازیکن مثل سزار یا یه هافبک طراح خوب میگرفتن

A V E I R O
07-15-2014, 10:50 AM
متاسفانه الان تمام فکر و ذکر مدیریت و سرمربی شده سیدجلال و خلعتبری
ما عادت داریم رو یه بازیکن که اسمش بزرگه کلید کنیم و بگیم این باید بمونه! خلعتبری الان 31 سالشه و با توجه به پستی که داره بازی میکنه نهایتا میتونه تا دو سال دیگه واسه پرسپولیس مفید باشه!مخصوصا که ما تو پست های کناری و هجومی بازیکنای خوبی مثل پیام و مسلمان و دغاغله رو داریم که به اینا میشه کمندانی و اسماعیل زاده رو تو آینده اضافه کرد.مطمئنا اگه خلعتبری با پرسپولیس تمدید کنه یه مبلغ بالایی تو قرارداد درخواست میکنه.به جای اینکه بیایم این پولو بدیم به خلعتبری بهتره یه مقداریشو خرج نگه داشتن سید جلال کنیم و بقیشو بریزیم تو بازار نقل وانتقالات که بازیکنای جوون بگیریم
کار خوبی که استقلال امسال کرد این بود که اول ار همه با بازیکنای جوون قرارداد بست و به توافق رسید بعد از جام جهانی اومد با ملی پوشاش مذاکره کرد که البته با صادقی و حیدری هم تمدید کرد!
ولی ما از قبل جام جهانی درگیری خلعت و حسینی بودیم حالا هم همین مشکلو داریم
وضعیت این دو تا بازیکن باید هر چه زودتر معلوم شه!پرسپولیس جوری واسه خلعت بال بال میزنه انگار هیچکسو تو اون پست نداره!مطمئنم اگه امسال دایی کمندانی رو تو پسس خلعت بازی بده نتیجه خوبی میگیره

♥perspolis♥
07-15-2014, 11:19 AM
حسین دیگه نیازی نیست پولی به خلعتبری بدیم! رفت سفاهان!

Farzan
07-15-2014, 11:40 AM
متاسفانه الان تمام فکر و ذکر مدیریت و سرمربی شده سیدجلال و خلعتبری
ما عادت داریم رو یه بازیکن که اسمش بزرگه کلید کنیم و بگیم این باید بمونه! خلعتبری الان 31 سالشه و با توجه به پستی که داره بازی میکنه نهایتا میتونه تا دو سال دیگه واسه پرسپولیس مفید باشه!مخصوصا که ما تو پست های کناری و هجومی بازیکنای خوبی مثل پیام و مسلمان و دغاغله رو داریم که به اینا میشه کمندانی و اسماعیل زاده رو تو آینده اضافه کرد.

مسلمان رو هم نداریما، برگشته ذوب آهن 258147963

♥perspolis♥
07-15-2014, 11:50 AM
پست کناری هادی و عالیشاه و دغاغله و علی عسگری رو داریم.صادقیان هم میتونه اون پست بازی کنه.البته اگه با سیستم 4-2-3-1 ثابت دایی بازی کنیم به مشکل برنمیخوریم

Farzan
07-15-2014, 11:54 AM
الان بیشترین و بزرگترین مشکلمون تو خط هافبکه که به ی هافبک طراح درجه یک نیاز داریم چون تو سه جام و به خصوص آسیا باید بجنگیم

red nabid
07-15-2014, 12:02 PM
شاید در لیگ زیاد مشکلی نداشته باشیم با بازیکنایی که داریم ولی در آسیا سخت به مشکل میخوریم
مخصوصا در خط هافبک
پس نباید اینقدر بیکار بشینیم باید هر چه زودتر بازیکنایی را جذب کنیم که به کارمون بیان
وقت خیلی کمه نباید زمان را از دست بدیم چراکه ممکنه بعدا حسرتش را بخوریم

A V E I R O
07-15-2014, 12:21 PM
مسلمان رو هم نداریما، برگشته ذوب آهن 258147963

همون حالا!!!:4::4:

منظورم علی عسگره

♥perspolis♥
07-15-2014, 12:39 PM
خب نظر شما برای سه سهمیه لیگ برتری و سه سهمیه خارجی چیه؟8745961

red_girl
07-15-2014, 03:06 PM
چطور آخه علی عسکر و دغاغله رو در حد خلعتبری میدونید حرف زدن راحته میتونیم بگیم بهتره رو جوونا سرمایه گذاری کنیم ولی این بازیکنا نه در حد خلعتبری هستن و نه تضمینی وجود داره که اینا میتونن بازیکنای خوبی بشن برای چند سال بعد ..
سینا چه فرقی میکنه ما نظرمون واسه بقیه سهمیه ها چی باشه وقتی دایی فکر میکنه تیمشو بسته و باشگاه هم نمیتونه بازیکن بخره؟بنظرمن جای خلعتبری یعقوب کریمی رو بیاریم. البته اگه رحیمی دلش بیاد بازیکن سپاهان رو بگیره یه هافبک طراح.و یه هافبک دفاعی حداقل واسه نیمکت

♥perspolis♥
07-15-2014, 07:07 PM
چطور آخه علی عسکر و دغاغله رو در حد خلعتبری میدونید حرف زدن راحته میتونیم بگیم بهتره رو جوونا سرمایه گذاری کنیم ولی این بازیکنا نه در حد خلعتبری هستن و نه تضمینی وجود داره که اینا میتونن بازیکنای خوبی بشن برای چند سال بعد ..
سینا چه فرقی میکنه ما نظرمون واسه بقیه سهمیه ها چی باشه وقتی دایی فکر میکنه تیمشو بسته و باشگاه هم نمیتونه بازیکن بخره؟بنظرمن جای خلعتبری یعقوب کریمی رو بیاریم. البته اگه رحیمی دلش بیاد بازیکن سپاهان رو بگیره یه هافبک طراح.و یه هافبک دفاعی حداقل واسه نیمکت

ببین سمیه ، دایی تیمش رو نبسته.شاید بیشتر روی این تمرکز کردن نیم فصل دو سه تا خرید داشته باشن و تا نیمفصل با همین بازیکن های فعلی + سیدجلال پیش ببریم و از اون موقع به بعد واسه اسیا تیم رو ببندیم.

هیچکس از کار دایی و رحیمی و هیئت مدیره سر در نمیاره و معلوم نیست چه هدفی دارن ولی دایی قطعا بیخیال نیست نسبت به تیم.258147963هنوز کسی جای باقری توی کادر فنی نیومده.قرار بود میاچ بیاد که خبری ازش نشده.الان منافی و دایی و غلامپور هستن

red nabid
07-15-2014, 08:09 PM
ببین سمیه ، دایی تیمش رو نبسته.شاید بیشتر روی این تمرکز کردن نیم فصل دو سه تا خرید داشته باشن و تا نیمفصل با همین بازیکن های فعلی + سیدجلال پیش ببریم و از اون موقع به بعد واسه اسیا تیم رو ببندیم.

هیچکس از کار دایی و رحیمی و هیئت مدیره سر در نمیاره و معلوم نیست چه هدفی دارن ولی دایی قطعا بیخیال نیست نسبت به تیم.258147963هنوز کسی جای باقری توی کادر فنی نیومده.قرار بود میاچ بیاد که خبری ازش نشده.الان منافی و دایی و غلامپور هستن
این رحیمی که برای پرسپولیس شده دوست از دشمن بدتر
اونم که از وزارت ورزش و وزیرش
اینم از وضع نقل و انتقالات
سینا من نمیدونم تو دلت و به چی خوش کردی
اینا هیچی حالیشون نیست با این وضع هیچی نمیشیم
فقط خدا کنه آبروریزی به بار نیاد امسال با این اوضاع
پارسال که ما خوب بودیم و استقلال و سپاهان ضعیف بودن اون شد
وای به امسال که ما ضعیف هستیم و اونا قوی
دلم برای پرسپولیس میسوزه که قراره یه فصل آبروریزی را تحمل کنه
خدا به هوادارا صبر بده هر چند اگه حضرت ایوب هم بود کم میاورد به خدا

♥perspolis♥
07-16-2014, 12:58 AM
این رحیمی که برای پرسپولیس شده دوست از دشمن بدتر
اونم که از وزارت ورزش و وزیرش
اینم از وضع نقل و انتقالات
سینا من نمیدونم تو دلت و به چی خوش کردی
اینا هیچی حالیشون نیست با این وضع هیچی نمیشیم
فقط خدا کنه آبروریزی به بار نیاد امسال با این اوضاع
پارسال که ما خوب بودیم و استقلال و سپاهان ضعیف بودن اون شد
وای به امسال که ما ضعیف هستیم و اونا قوی
دلم برای پرسپولیس میسوزه که قراره یه فصل آبروریزی را تحمل کنه
خدا به هوادارا صبر بده هر چند اگه حضرت ایوب هم بود کم میاورد به خدا
وزارت ورزش و جناب خادم گند زدن به تیم ما.دلخوش بودیم مدیرعامل فوتبالی داریم ولی اگه چیزی بود قطعا صدای عابدینی و دایی و رحیمی در می اومد!

نوری و نورمحمدی جدا شدن ولی دوباره قرارداد بستن!

ما ضعیف نیستیم پدرام . اصلا هم ضعیف نیستیم.شاید از نظر تو رفتن پریرا به سپاهان و اومدن امید ابراهیمی به استقلال بمب باشه ولی همین فولاد تا الان کار خاصی نکرده258147963

PaRaStO_o
07-16-2014, 03:32 AM
صحبت بعضی از دوستان دیگه زیادی امیدوارانه هست ........ با این تعداد بازیکن نمیشه رو سه تا جام برنامه ریزی کرد تعارف که نداریم محرومیت و مصدومیت هست....... نیم فصل چی؟ تا نیم فصل قراره چه بلایی سر پرسپولیس بیاد؟ جایگزین سید جلال کیه؟ نورمحمدی تنها؟ اگه محروم و مصدوم شه چی؟

A V E I R O
07-16-2014, 12:19 PM

من نمیگم علی عسگر و دغاغله در حد خلعتبری هستن ولی باید یه سوال از خودمون بپرسیم!فوتبال خلعتبری چند سال دیگه در حد عالی میمونه؟گرچه همین الانشم افت کرده!حالا ارزششو داره 5 میلیارد به این بازیکن میدادیم؟
اگه قرار باشه رو بازیکنای جوون که داریم حساب نکنیم چون نمیدونیم چند سال بعد به سطح اول فوتبال کشور میرسن یانه که کلا باید جوونگرایی رو بذاریم کنار!
مگه تنها راه این که بفهمیم مثلا اسماعیل زاده یا کمندانی بازیکنای خوبی میشن و قابلیت بازی جلو تیمای بزرگو دارن این نیست که تو لیگ بهشون بازی داده بشه؟نباید جلو پدیده یا نفت سلیمان به جای عالیشاه از کمندانی استفاده کرد؟یا به جای بنگر از خانزاده؟
مشکل اینه که ما هوادارا تحمل یه همچین کارایی رو نداریم!انتظار داریم یه تیم تو زمین و یه تیم رو نیمکت داشته باشیم تا اگه یه موقع مصدوم دادیم یکی در همون سطح بیاد جاش بازی کنه!!!
شما رئال رو نگاه کنید!واران کی مطرح شد؟زمانی که پپه مصدوم شد!پوگبا کی مطرح شد؟زمانی که ویدال مصدوم شد!یانوزای کی مطرح شد؟زمانی که والنسیا و نانی تو شرایط بازی نبودن

خالا که سیدجلال هم میگه رفتنی شده اولویت های خریدی باید اینطوری باشه

1-یک دفاع جای سیدجلال(چون واقعا تو آسیا نمیشه به نورمحمدی اعتماد کرد)
2-یک هافبک طراح خوب برای بازی کنار حقیقی(البته اگه بخواد 4-4-2 لوزی بازی کنه باید رو جوونامون واسه ذخیره رضا حساب کنیم به نظرم)

red_girl
07-16-2014, 04:51 PM
من نمیگم علی عسگر و دغاغله در حد خلعتبری هستن ولی باید یه سوال از خودمون بپرسیم!فوتبال خلعتبری چند سال دیگه در حد عالی میمونه؟گرچه همین الانشم افت کرده!حالا ارزششو داره 5 میلیارد به این بازیکن میدادیم؟
اگه قرار باشه رو بازیکنای جوون که داریم حساب نکنیم چون نمیدونیم چند سال بعد به سطح اول فوتبال کشور میرسن یانه که کلا باید جوونگرایی رو بذاریم کنار!
مگه تنها راه این که بفهمیم مثلا اسماعیل زاده یا کمندانی بازیکنای خوبی میشن و قابلیت بازی جلو تیمای بزرگو دارن این نیست که تو لیگ بهشون بازی داده بشه؟نباید جلو پدیده یا نفت سلیمان به جای عالیشاه از کمندانی استفاده کرد؟یا به جای بنگر از خانزاده؟
مشکل اینه که ما هوادارا تحمل یه همچین کارایی رو نداریم!انتظار داریم یه تیم تو زمین و یه تیم رو نیمکت داشته باشیم تا اگه یه موقع مصدوم دادیم یکی در همون سطح بیاد جاش بازی کنه!!!
شما رئال رو نگاه کنید!واران کی مطرح شد؟زمانی که پپه مصدوم شد!پوگبا کی مطرح شد؟زمانی که ویدال مصدوم شد!یانوزای کی مطرح شد؟زمانی که والنسیا و نانی تو شرایط بازی نبودن

2-یک هافبک طراح خوب برای بازی کنار حقیقی(البته اگه بخواد 4-4-2 لوزی بازی کنه باید رو جوونامون واسه ذخیره رضا حساب کنیم به نظرم)

ببین شما داری درمورد ایران حرف میزنی و اونم پرسپولیس که اگه دو بازی از همین جوونا استفاده کنه و نتیجه نگیره کل تیم از هم میپاشه و میره تو حاشیه. اونوقت اولین کسایی که میخوان سر به تن مربی نباشه هوادارا هستن . بعلاوه این بازیکنا باید ظرفیت پیشرفت داشته باشن یعنی اینطور نباشه که فقط بخاطر سن کمشون بازی کنن . واسه تیمی مثل پرسپولیس که همه انتظار قهرمانی ازش دارن نمیتونیم بازیکن جوون رو جایگزین سیدجلال باتجربه کنیم . مگر تو جایی مثل جام حذفی با تیمای ضعیف یا زمانی که بازی رو جلوییم و خیالمون از برد راحته . اینکه بخوایم اینا رو یهو اضافه کنیم به ترکیب اصلا خودشونم نمیتونن کاری کنن ..

حالا که سیدجلال رفته کاش یکم زودتر میرفت همه بازیکنای خوب رفتن تیمای دیگه حداقل میتونستیم آل نعمه رو بجاش بیاریم . فردا مهلت نقل و انتقالات بازیکنای داخلی تموم میشه و هیچ بازیکنی رو نتونستیم بگیریم

red nabid
07-16-2014, 05:06 PM
وزارت ورزش و جناب خادم گند زدن به تیم ما.دلخوش بودیم مدیرعامل فوتبالی داریم ولی اگه چیزی بود قطعا صدای عابدینی و دایی و رحیمی در می اومد!

نوری و نورمحمدی جدا شدن ولی دوباره قرارداد بستن!

ما ضعیف نیستیم پدرام . اصلا هم ضعیف نیستیم.شاید از نظر تو رفتن پریرا به سپاهان و اومدن امید ابراهیمی به استقلال بمب باشه ولی همین فولاد تا الان کار خاصی نکرده258147963
سینا یکم منطقی فکر کن نه احساسی
الان تو فکر میکنی میشه روی محمد نوری یا نور محمدی حساب باز کرد؟
مطمئنا دارن تیمو نابود میکنن
ضمنا تو چرا فقط همین 2 انتقال را میبینی الان

استقلال:
امید ابراهیمی--شهباز زاده--مهدی کریمیان را گرفته
ضمنا بازیکنای خودش مثل حیدری صادقی و... را هم حفظ کرده

سپاهان:
وریا غفوری--عبدالله کرمی--رسول نویدکیا--خلعتبری و پریرا را جذب کرده بازیکنای اصلی خودش را هم داره

ولی پرسپولیس افتضاح کار کرده در نقل و انتقالات
اونوقت تو میگی ما ضعیف نیستیم؟
تازه اینا تیم های لیگ ایران هستن در آسیا که بخوایم مقایسه کنیم جلوی تیم های عربی و آسیای شرقی هیچی نیستیم
واقع گرا باش سینا258147963

red_girl
07-16-2014, 05:12 PM
اصلا شک نکنید که فوق العاده بد عمل کردیم تو نقل و انتقالات و تیمو قوی نکردیم که هیچ ضعیف تر هم شد . کاش حداقل میلاد غریبی که بازیکن خودمون بود رو نگه میداشتیم خیلی میتونست کمک کنه الان که هافبک نداریم میلاد میتونست زوج خوبی واسه صادقیان باشه .
استقلال حتی تیموریان رو هم حفظ کرد و بهترین تیم این چند سال رو بست . شاید انصاری فر رو هم بگیرن
فردا نقل و انتقالات تمومه و ما هیچ بازیکن ایرانی دیگه ای رو اضافه نمیکنیم یعنی هیچکسی نمونده که بخوایم بگیریم همه تیماشونو انتخاب کردن و ما تا دقیقه 90 منتظر حسینی موندیم و اخرشم نتونستیم نگهش داریم .. فقط باید امیدمون به خارجی ها باشه که اونم یه بازیکن از دسته 2 برزیل اوردن که ظاهرا بیشتر از 30 سال سنشه دایی هم نشون داده استاد جذب بازیکن خارجیه !!
کادر فنی هم سال قبل ضعیف بود و امسال ضعیف تر شد خدا کنه حداقل یه مربی خارجی بیارن

red nabid
07-16-2014, 05:14 PM

2-یک هافبک طراح خوب برای بازی کنار حقیقی(البته اگه بخواد 4-4-2 لوزی بازی کنه باید رو جوونامون واسه ذخیره رضا حساب کنیم به نظرم)[quote]
اصولا لیگ ایران طوری پیش رفته که تیم هایی مثل پرسپولیس عادت کرن به جای بازیکن سازی از بازیکنای تیم های ضعیف استفاده کنن و این باعث شده هوادارا هم همیشه یه تیم پر ستاره بخوان و اگه بازیکن جوونی باشه و نتونه خودش را اثبات کنه تیم میره در حاشیه
پس نمیشه یه شیوه ی اشتباه را که مدت ها استفاده شده در طی یه مدت کوتاه عوض کرد
الان اگه پرسپولیس بخواد از بازیکنای جوون استفاده کنه نتیجه که نمیگیره هیچ باعث میشه این بازیکنای جوون هم کلی مورد هجوم طرفدارا قرار بگیرن پس نمیشه شیوه ی اروپایی را در ایران استفاده کرد

[quote=red_girl;423816]ببین شما داری درمورد ایران حرف میزنی و اونم پرسپولیس که اگه دو بازی از همین جوونا استفاده کنه و نتیجه نگیره کل تیم از هم میپاشه و میره تو حاشیه. اونوقت اولین کسایی که میخوان سر به تن مربی نباشه هوادارا هستن . بعلاوه این بازیکنا باید ظرفیت پیشرفت داشته باشن یعنی اینطور نباشه که فقط بخاطر سن کمشون بازی کنن . واسه تیمی مثل پرسپولیس که همه انتظار قهرمانی ازش دارن نمیتونیم بازیکن جوون رو جایگزین سیدجلال باتجربه کنیم . مگر تو جایی مثل جام حذفی با تیمای ضعیف یا زمانی که بازی رو جلوییم و خیالمون از برد راحته . اینکه بخوایم اینا رو یهو اضافه کنیم به ترکیب اصلا خودشونم نمیتونن کاری کنن ..

حالا که سیدجلال رفته کاش یکم زودتر میرفت همه بازیکنای خوب رفتن تیمای دیگه حداقل میتونستیم آل نعمه رو بجاش بیاریم . فردا مهلت نقل و انتقالات بازیکنای داخلی تموم میشه و هیچ بازیکنی رو نتونستیم بگیریم
سمیه آل نعمه هم قرارداد بسته اونم با تراکتور
پس الان هیچ گزینه ی ایرانی برای جایگزینی سیدجلال نداریم

red_girl
07-16-2014, 05:19 PM
سمیه آل نعمه هم قرارداد بسته اونم با تراکتور
پس الان هیچ گزینه ی ایرانی برای جایگزینی سیدجلال نداریم

آره میدونم واسه همین گفتم کاش سیدجلال زودتر تکلیفشو روشن میکرد و اینقد بخاطرش معطل نمیشدیم که آل نعمه رو هم از دست بدیم .
خیلی ضربه خوردیم سر تمدید قرارداد ملی پوشا . نتونستیم حفظشون کنیم و خیلی دیر تکلیفشون روشن شد دیگه وقتی نموند واسه اوردن بازیکنای دیگه .
الان جایگزین ایرانی نداریم حداقل نرفتن یه بازیکن خوب از یه لیگ خوب بیارن فکر نمیکنم بازیکن دسته 2 برزیل بازیکن تاپی باشه و ظاهرا خبری از جایگزین خلعتبری هم نیست

A V E I R O
07-17-2014, 12:15 PM
ببین شما داری درمورد ایران حرف میزنی و اونم پرسپولیس که اگه دو بازی از همین جوونا استفاده کنه و نتیجه نگیره کل تیم از هم میپاشه و میره تو حاشیه. اونوقت اولین کسایی که میخوان سر به تن مربی نباشه هوادارا هستن . بعلاوه این بازیکنا باید ظرفیت پیشرفت داشته باشن یعنی اینطور نباشه که فقط بخاطر سن کمشون بازی کنن . واسه تیمی مثل پرسپولیس که همه انتظار قهرمانی ازش دارن نمیتونیم بازیکن جوون رو جایگزین سیدجلال باتجربه کنیم . مگر تو جایی مثل جام حذفی با تیمای ضعیف یا زمانی که بازی رو جلوییم و خیالمون از برد راحته . اینکه بخوایم اینا رو یهو اضافه کنیم به ترکیب اصلا خودشونم نمیتونن کاری کنن ..

درسته اگه پست منو بخونید من گفتم میتونیم به بازیکنای جوون جلوی نفت سلیمان و پدیده بازی بدیم.همونطور که شاهکار کمندانی تو اون 10 دقیقه ای که جلوی سپاهان بازی کرد رو دیدیم.لطفا پاراگراف بعدی همین پست رو هم مطالعه کنید.

اصولا لیگ ایران طوری پیش رفته که تیم هایی مثل پرسپولیس عادت کرن به جای بازیکن سازی از بازیکنای تیم های ضعیف استفاده کنن و این باعث شده هوادارا هم همیشه یه تیم پر ستاره بخوان و اگه بازیکن جوونی باشه و نتونه خودش را اثبات کنه تیم میره در حاشیه
پس نمیشه یه شیوه ی اشتباه را که مدت ها استفاده شده در طی یه مدت کوتاه عوض کرد
الان اگه پرسپولیس بخواد از بازیکنای جوون استفاده کنه نتیجه که نمیگیره هیچ باعث میشه این بازیکنای جوون هم کلی مورد هجوم طرفدارا قرار بگیرن پس نمیشه شیوه ی اروپایی را در ایران استفاده کرد

من تمام صحبتای شما رو در مورد اینکه ایرانی و پرسپولیسی عادت به جوونگرایی ندارن قبول دارم
ولی به هر حال استارت این کارا باید یه جایی بخوره!نه نسل ما نسل سال 52ـــه نه نسل 1450 نسل ما هستن
به نظرم حالا که کی روش تو ایران موندنی شده و داریم یه تیم ملی حرفه ای تربیت میکنیم بهتره لیگ و تیم ها هم یه پوست اندازی بکنن و یه سری عادت های درست تو خودشون ایجاد کنن
خودم کاملا میدونم حرفام شبیه شعارن و آرمانگونه و دور از دسترس به نظر میرسن ولی اگه اینجا آرمان های خودمون و انتظاراتمون از فوتبال رو نگیم کجا باید بگیم؟
اگه قراره یه جایی یه نقطه عطفی باشه برای تغییر رویه پرسپولیس حالا که تیم تقریبا بدون پشتوانه محکم بسته شده بهترین جاست.
حالا که دایی مسلمان رو نداره جای صادقیان بیاره بهترین راه استفاده از جووناست....
البته تمام اینا فقط آرزوهایین که خیلی از فوتبالیا دارن ولی یه شجاعت و همت میخواد که../

ramin_perspolisy
07-17-2014, 03:02 PM
اين كامنتو يه نفر تو خبر گزاري فارسسلام دوستان. من نه طرفدار قرمزم نه آبی
دیروز خیلی اتفاقی آ رحیمی رو نزدیک میدان فاطمی دیدم. این مساله ای که طرفدارای پرسپولیس مطرح میکنن مبنی بر اینکه اس اس و سپاهان چرا با بودجه کمتر....
گفت تا امروز اسپانسر 6 میلیارد داده. از این پول فقط 500 میلیون خرج بازیکنای ورودی شده.4.5 میلیارد بابت سال قبلیا داده. تازه هنوز 7 میلیارد دیگه مونده تا حساب سال قبل با بازیکنا صاف بشه. ولی استقلال کلا 2 میلیارد بابت سال قبلیا مونده!!! گفت واقعا نمیتونستم 1.7 برای امسال، 600 برای عجمان، 300 سال قبل خلعت بدم. در مورد سید جلال هم گفت، ماه رمضونه.حرف نزنم بهتره.
در مورد سپاهانم گفت اونا عین 15 میلیاردو میدن خرید بازیکن. یک ریال هم بدهب ندارن.
شاد باشید.
- اميدوارم با خوندنش متوجه بشين كه زود قضاوت نكنيد

Farzan
07-17-2014, 06:35 PM
رحیمی امروز با سیدجلال دیدار کرده و اونطور که خودش گفته همه چی حله و اگه مشکل خاصی پیش نیاد، به زودی تمدید میکنه .....

اگه سیدجلال بمونه، شاید دیگه تنها ضعفمون تو خط هافبک باشه اونم بخاطر نداشتن هافبک بازیساز

فقط امیدوارم بمونه .....

red nabid
07-17-2014, 06:35 PM
مثل اینکه سیدجلال با رحیمی برای بار دوم مذاکره کردن و این دفعه جواب داده
و قراره سیدجلال با پرسپولیس تمدید کنه
خدا کنه که سیدجلال تمدید کنه یعنی میشه:17:

=============================

حسيني به تمديد قرارداد با پرسپوليس نزديک‌تر شد

با کوتاه آمدن طرفين، سيدجلال حسيني به تمديد قرارداد با قرمزپوشان نزديک‌تر شد.

http://www5.varzesh3.com/files/Picture/00989964.jpg

پس از اينکه رسانه‌هاي عربي امروز اعلام کردند به دنبال جذب سيدجلال حسيني هستند و حتي با اين بازيکن براي امضا قرارداد به توافقاتي هم رسيده‌اند، مدافع ملي‌پوش کشورمان اين خبر را تکذيب کرد.

به نقل از فارس، از همين رو امروز هم عليرضا رحيمي مديرعامل باشگاه پرسپوليس براي مذاکره با سيدجلال حسيني پا پس نکشيد و براي دومين‌بار گفت‌وگوي مثبت و سازنده‌اي با اين بازيکن داشت.

با توجه به نگاه مثبت دو طرف سيدجلال حسيني و رحيمي مديرعامل باشگاه پرسپوليس از خواسته‌هاي خود کوتاه آمدند و توافقات خوبي را براي تمديد قرارداد با يکديگر داشتند.

از همين رو سيدجلال حسيني با توجه به مذاکرات امروز با رحيمي به تمديد قرارداد با قرمزپوشان نزديک‌تر شد و اگر اتفاق خاصي پيش نيايد به زودي ماندن حسيني در جمع قرمزپوشان قطعي به نظر مي‌رسد.

اين در شرايطي است که حسيني دو پيشنهاد داخلي خوب هم دارد؛ اما هنوز به آنها پاسخي نداده است.

Farzan
07-18-2014, 02:17 PM
۶ جای خالی در فهرست پرسپولیس/ آغاز لیگ با فهرست تکمیل نشده

http://www1.fc-perspolis.com/image/getthumbnail/id/23265/size/large

پرسپولیسی ها احتمالا لیگ برتر را با چند جای خالی در فهرست خود آغاز خواهند کرد.

با وجود احتمال جدایی جلال حسینی و مهرداد پولادی از پرسپولیس و با توجه به رفتن خلعتبری، قرمزها سه جای خالی در فهرست بازیکنان بزرگسال دارند.

از سوی دیگر پرسپولیس در فهرست بازیکنان زیر ۲۳ سال نیز سه جای خالی دارد که این امر دست مدیران این تیم را برای جذب بازیکنان جدید باز گذاشته است.

دایی هنوز برای جایگزینان جداشده ها تصمیمی نگرفته و بعید به نظر می رسد نفرات زیادی جذب شوند.

با توجه به محدودیت در جذب لیگ برتری ها و بالا بودن قیمت ملی پوشان آزاد دایی به فکر جذب بازیکن خارجی است و فعلا یک مدافع برزیلی برای تست شدن در اردوی این تیم حضور دارد.

♥perspolis♥
07-18-2014, 02:24 PM
من هنوزم معتقدم اینا واسه نیمفصل بیشتر برنامه ریزی کردن.که تیم سال بعد رو نیمفصل ببندن که هماهنگی بیشتر بشه واسه سال بعد

عشق من پرسپليس
07-18-2014, 04:26 PM
مگه اینکه فقط نیروی جوونی کمک کنه ودوندگی بالاباشه تابتونیم کاری کنیم,وگرنه خیلی سخته بشه بااین تیم در۳جام به میدان رفت,,!!!! خداکمکمون کنه,,,

Farzan
07-18-2014, 09:29 PM
پرسپولیس امیدوار به جبران عقب ماندگی در نقل و انتقالات

http://www1.fc-perspolis.com/image/getthumbnail/id/23262/size/large

فصل نقل وانتقالات لیگ برتر فوتبال ایران در حالی30 تير به پایان می رسد که تیم های لیگ برتری در هیاهوی بازی های جام جهانی به دنبال گرفتن بازیکنان موردنظر خود بودند که در این میان بعضی تیم ها موفق تر عمل کردند.

در این میان تیم هایی هم بودند که ستاره های خوب خود را از دست دادند تا برای شروع فصل جدید مشکلات زیادی داشته باشند.هرچند تیم ها مدت زیادی است که مشغول یارگیری بودند، اما بسیاری از آنها منتظر بازگشت ملی پوشان از برزیل بودند تا با آنها وارد مذاکره شوند. در میان این تیم ها، پرسپولیس بیشتر از سایر تیم ها در ازدست دادن بازیکنان خود متضرر شده است.

پرسپولیس تا کنون محمدرضا خلعتبری و مهرداد پولادی را از دست داده است. حسینی هم تا به الان وضعيتش معلوم نيست و خلعتبری به دلیل اختلافات مالی زیادی که با علیرضا رحیمی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس داشتند با این تیم توافق نکردند.

مدیرعامل پرسپولیس خواهان کاهش قرارداد این بازیکنان بود، اما هیچ کدام از این بازیکنان نتوانستند با مدیرعامل پرسپولیس توافق کنند و از تیم جدا شدند. خلعتبری با قرارداد خوب مالی با سپاهان به توافق رسید و به این تیم پیوست. اما ماجرای حسینی بسیار جالب بود، هر دو طرف خواهان تمدید قرارداد بودند و علی دایی، سرمربی قرمزها هم برای توافق با حسینی تاکید زیادی داشت، اما طرفین نتوانستند به توافق ملی برسند و این مدافع از پرسپولیس جدا شد. حسینی دلیل جدایی خود را توقعات عجیب وغریب باشگاه از او دانست. با این حال علی دایی که در ترکیه به سر می برد در تماس با باشگاه و سیدجلال حسینی خواستار باقی ماندن او شده است و اصرار زیادی روی حفظ مدافع دو فصل گذشته پرسپولیس دارد.

سومین بازیکنی که ساز جدایی از پرسپولیس را کوک کرده، مهرداد پولادی است. این بازیکن که یک سال مصدوم بود، به خاطر اعتقادی که کی روش به بازی او داشت در جام جهانی برای تیم ملی فیکس بازی کرد و بسیار خوب هم ظاهر شد و به همین دلیل از کشورهای اروپایی پیشنهادهایی برای این بازیکن آمده است که باعث سردرگمی خود این بازیکن شده است. پولادی یک سال دیگر با قرمزها قرارداد دارد و برای جدایی از این تیم باید نظر مثبت باشگاه را به دست بیاورد. پرسپولیس با اینکه سه مهره اصلی خود را از دست داده تنها رضا نوروزی را به عنوان یک مهره شاخص به جمع خود اضافه کرده است. ضمن اینکه محسن مسلمان نیز که به عنوان یار قرضی به این تیم آمده بود دوباره به ذوب آهن برگشت.

دوشنبه آخرین فرصت است

مهدی تاج ، رییس سازمان لیگ دیروز اعلام کرد دوشنبه آخرین روز نقل وانتقالات داخلی است و باید دید پرسپولیس عقب ماندنش را می تواند در دقیقه90 جبران کند. لیگ برتر فوتبال نهم مرداد آغاز می شود.

Farzan
07-20-2014, 09:05 PM
فهرست نهایی پرسپولیس بعد از اتمام زمان نقل و انتقالات؛ خروجی های وحشتناک!

http://8pic.ir/images/zwqles3ppgcfokjjm9l1.jpg

با جدايي جلال حسيني و مهرداد پولادي از پرسپوليس و با توجه به رفتن خلعتبري، قرمزها سه جاي خالي در فهرست بازيکنان بزرگسال دارند.

از سوي ديگر پرسپوليس در فهرست بازيکنان زير 23سال نيز سه جاي خالي دارد که اين امر دست مديران اين تيم را براي جذب بازيکنان جديد باز گذاشته است.دايي هنوز براي جايگزينان جداشده ها تصميمي نگرفته و بعيد به نظر مي رسد نفرات زيادي جذب شوند.

با توجه به محدوديت در جذب ليگ برتري ها دايي به فکر جذب بازيکن خارجي است یک بازیکن دورگه به نام سام شعبانی که در انگلیس زندگی می کند در اردوی پرسپولیس در ترکیه شرکت کرد.وی در یکی از بازی های دوستانه به میدان رفت و یک پاس گل داد تا عملکرد نسبتا خوبی از خود نشان دهد.علی دایی هنوز تصمیمی در خصوص وی نگرفته ولی بعید نیست به خاطر داشتن چند جای خالی از وی استفاده کند، هرچند سرمربی قرمزها در این خصوص سخت گیر است و اخیرا یک مدافع برزیلی تستی را رد کرد.

نگاهي کوتاه بر قراداد هاي و مدت زمان آن و ليست بازيکنان تيم فوتبال پرسپوليس تهران که به شرح ذيل مي باشد:

*1-سوشا مکاني(مدت قرداد:دو سال) (سن:28سال)

*2-مهدي طارمي(مدت قرداد:دو سال) (سن:22سال)

*3-دغاغله(مدت قرداد:دو سال) (سن:24سال)

*4-ميلاد کمنداني(مدت قرداد:يک سال) (سن:19 سال)

*5-محسن بنگر (مدت قرداد:دو سال) (سن:35 سال)

*6-اسماعيل زاده(مدت قرداد:يک سال) (سن:22سال)

*7-ميثم حسيني (مدت قرداد:يک سال) (سن:27 سال)

*8-حسين ماهيني (مدت قرداد:يک سال) (سن:28 سال)

*9-فرشاد قاسمي(مدت قرداد:يک سال) (سن:21 سال)

*10-مهرداد کفشگري (مدت قرداد:دو سال) (سن:27 سال)

*11-اميد عاليشاه (مدت قرداد:يک سال) (سن:23 سال)

*12-پيام صادقيان (مدت قرداد:يک سال) (سن:23سال)

*13-حميدرضا علي عسگري (مدت قرداد:يک سال) (سن:24سال)

*14-محمد عباس‌زاده (مدت قرداد:دو سال) (سن:24سال)

*15-رضا نوروزي(مدت قرداد:يک سال) (سن: 31سال)

*16-محمدرضا خانزاده (مدت قرداد:يک سال)(سن:23 سال)

*17-محمد نوري(مدت قرداد:يک سال)(سن:31سال)

*18-احمد نوراللهي(مدت قرداد:سه سال)(سن:21سال)

*19-رضا نور محمدي(مدت قرداد:يک سال)(سن:32سال)

*20-هادي نوروزي(مدت قرارداد:يک سال)(سن:29)

*21- نادرسفرزايي (مدت قرارداد:سه سال)(سن:20)

*22-سيدعلي فاطمي(مدت قرارداد:سه سال)(سن:22)

*23-نيلسون (مدت قرداد:يک سال) ‏(سن:38 سال)

*24-رضا حقيقي (مدت قرداد:يک سال)(سن:25 سال)

*25-آستاني(مدت قرداد:سه سال)(سن:17سال)

*26-نويد صبوري(مدت قرداد:سه سال)(سن:18 سال)

*خروجي ها: حاتمي-قاسم دهنوي-ميلاد غريبي- شاکري-مسلمان-امير عابدزاده -رضا محمدي -حسين کنعاني-سيد صالحي-خلعتبري-سيد جلال حسيني -شپانوويچ-مهرداد پولادي

*ورودي با سهميه ليگ برتري: دغاغله - مکاني-رضا نوروزي-

*ورودي با سهميه زير 23 سال: مهدي طارمي-احمد نوراللهي-سيد علي فاطمي-آستاني-صبوري

*ورودي با سهميه زير 21 سال: نادر صفرزايي

*ورودي با سهميه خارجي: _________

PaRaStO_o
07-20-2014, 09:08 PM
تیم علاوه بر اینکه تقویت نشده ضعیف هم شده..
فک کنم کلا یادشون رفته تو آسیا هم بازی داریم:4:

red nabid
07-20-2014, 09:16 PM
با این بازیکنا نریم دسته یک هنر کردیم

نقل و انتقالات فاجعه بار بود

بتونیم این فصل آبرو داری کنیم بسه مقام نمیخوایم

red nabid
07-21-2014, 11:55 AM
از چند وقت پیش حاشیه ای بود که پرسپولیس میخواد مدافع ملی پوش کاستاریکا را جذب کنه

اما الان با جدایی سیدجلال این شایعه قوت گرفته و انگار میخوان این بازیکن 32 ساله را با 1 میلیارد جذب کنن

red_girl
07-21-2014, 12:21 PM
پدرام من که فکر نمیکنم بتونیم ههمونم بگیریم
امروز قسمت نقل و انتقالات ورزش 3 رو مرور میکردم کلا 5 تا بازیکن گرفتیم که 2 تاش گمنام و از تیمای دسته پایین تر بودن طارمی نوراللهی
یکیش دروازه بان ذخیره مکانی و دغاغله که همیشه مصدومه و رضا نوروزی .. اونوقت خروجیا یه لشکر ، مهم تریناش سیدجلال و خلعتبری و پولادی
این تیم حتی نتیجه هم بگیره بستن تیم با این نفرات ریسک بزرگیه من نمیدونم اینا چه فکری با خودشون کردن

PaRaStO_o
07-21-2014, 01:02 PM
اصن فرض کنیم اینی که پدرام میگه راست باشه اونوقت کی میخواد بیاد ؟ کی میخواد تمرین کنه؟ کی میخواد بازی کنه؟
خیلی خیلی مسخرست همیشه عباس انصاری فرد و مصطفوی رو مسبب نابودی پرسپولیس میدونستم ولی رحیمی و شرکا گندشو در آوردن دیگه
متاسفم که امسال باید شاهد درخشش رقیبمون باشیم و ما هم فقط نگاه کنیم

جمله بعد از هر بازی: ما یه لشکر مصدوم و محروم داشتیم به زور 11 تا فرستادیم تو زمین پس حق داشتیم ببازیم

نوری و نورمحمدی یه دفعه بعد از قطعی شدن رفتنشون برگشتن متوجه میشیم همه اینا برنامه ریزی شده بوده و پیش بینی این روزا و این حال ما رو از یه ماه پیش کردن ما هم ساده و قانع فقط خواسیم حداقل تیم پارسال حفظ بشه

امسال کاری به پرسپولیس ندارم

عشق من پرسپليس
07-21-2014, 04:16 PM
یعقوب کریمی روهم استقلال گرفت,,,,,اماما۱۱تابازیکن نداریم بفرستیم تو زمین,چه برسه بخوان مصدوم یامحروم شن,,,چه میدونم ایاامسال,,,,,,,امیدوارم هممون اشتباه کنیم ویه تیم خوب داشته باشیم,,اماواسم سوال شده,چرا اینقدبیخیالن سرمربی ورحیمی؟؟؟

Farzan
07-21-2014, 07:35 PM
پایان پرده پوشی در پرسپولیس؛ سیدجلال رفت تمام

http://www.footballiha.com/Data/News/54661.jpg

علی دایی سرمربی پرسپولیس که صبح امروز در تمرین قرمزها حضور پیدا نکرد، تاکید کرده از بین 4 مدافع خارجی که فیلمشان را تماشا کرده روی یک نفر به جمع بندی رسیده و این بازیکن به زودی به جمع قرمزها ملحق خواهد شد.

چیزی که گفته شده این است که بازیکن یاد شده میشل اومانا مدافع کاستاریکایی است اما با توجه به پاسخ منفی این بازیکن به باشگاه فولاد به نظر نمی رسد که قصد حضور در ایران را داشته باشد. این گمانه با توجه به پیشنهاد باشگاه فولهام به این مدافع کاستاریکایی تقویت می شود.
در عین حال این خبر نشان می دهد پرسپولیس با جدایی سیدجلال حسینی مدافع خود کاملا کنار آمده است. حسینی که در روزهای گذشته سعی کرده باشگاه پرسپولیس را مسبب جدایی خود بداند، با تیم الاهلی قطر به توافق رسیده و طبیعتا برای ادامه فوتبال به این کشور خواهد رفت و البته به درآمدیی به مراتب بیشتر از دوران حضور در باشگاه پرسپولیس خواهد رسید.

اینطور که به نظر می رسد علی دایی هم چندان راغب به حضور سیدجلال حسینی نبوده است، چرا که حسینی دیروز در گفت وگویی اعلام کرده بود بارها و بارها از طریق محسن بنگر می خواست با دایی صحبت کند اما موفق به انجام این کار نشده است. با پایان فصل نقل و انتقالات سیدجلال هم به راحتی می تواند به قطر نقل مکان کند.

Farzan
07-21-2014, 08:19 PM
وضعیت پرسپولیس در نقل و انتقالات

http://8pic.ir/images/ffs5b6c44vds7lqr9cye.jpg

با وجود اینکه تکلیف تیم فوتبال پرسپولیس بعد از پایان فصل گذشته مسابقات لیگ برتر زودتر از استقلال و بسیاری دیگر از تیم‌های دیگر مشخص شد، با این حال آنها در آستانه شروع لیگ چهاردهم در تمدید قرارداد و جذب چند بازیکن جدید، جزو تیم‌های بلاتکلیف هستند.

با مشخص شدن اعضای هیات مدیره و مدیرعامل جدید پرسپولیس، مقرر شد تا علی دایی هم به عنوان سرمربی به کارش در این تیم ادامه بدهد. دایی قصد ایجاد تغییرات زیادی در تیمش نداشت. اولویت او حفظ اسکلت اصلی تیم پرسپولیس و سپس تقویت خطوط مختلف با خرید چند بازیکن معتبر بود.

در همین رابطه سرمربی پرسپولیس از مدیرعامل باشگاه خواست تا بازیکنان مورد نظرش را حفظ و چند نیروی جدید را هم جذب کند. پرسپولیس تمریناتش را هم زود استارت زد و حتی چند اردوی داخلی هم برگزار کرد. با وجود این، آنها در بخش نقل و انتقالات نتوانستند آنطور که پیش بینی می‌شد عمل کنند.

خریدهای پرسپولیس حداقل از نظر اسمی در حد و اندازه‌ای نبود که خیال هواداران را برای فصل بعد راحت کند. رضا نوروزی، سوشا مکانی، احمد نوراللهی و مهدی دغاغله به همراه طارمی خریدهای قطعی سرخپوشان برای لیگ چهاردهم هستند تا طرفداران تیم پرسپولیس از همین حالا با شک و تردید به مسابقات فصل آینده چشم بدوزند.

از سوی دیگر پرسپولیسی‌ها چند بازیکن کلیدی و تاثیر گذار خود را هم از دست داده‌اند. قاسم دهنوی، سیدمهدی سیدصالحی و محمدرضا خلعتبری که فصل گذشته در تیم پرسپولیس بازی می‌کردند در نقل و انتقالات از این تیم جدا شده و به تیم‌های دیگر پیوستند. از سوی دیگر محسن مسلمان بازیکنی که به صورت قرضی از ذوب آهن به پرسپولیس آمده بود، از جمع سرخپوشان جدا شد و به تیم ذوب آهن بازگشت.

در روزهای اخیر، جدایی سید جلال حسینی همه اخبار باشگاه پرسپولیس را تحت تاثیر خود قرار داده است. طبق اعلام رسمی سایت باشگاه الاهلی، حسینی با این باشگاه به توافق قطعی رسیده و به زودی برای حضور در تست پزشکی این باشگاه، راهی قطر خواهد شد.

با جدایی قطعی سیدجلال حسینی هم از تیم پرسپولیس بر دغدغه‌های سرخپوشان اضافه شد. البته کادر فنی پرسپولیس در تلاش است تا جدایی سیدجلال را خیلی با اهمیت جلوه ندهد.

محمد دایی مربی پرسپولیس و برادر علی دایی در اینباره می‌گوید: "دوست داشتیم سیدجلال در پرسپولیس بماند و به اندازه کافی نیز منتظر ایشان ماندیم. متاسفانه هر روز قول‌هایی می‌شنیدیم که در نهایت هیچ کدام آنها عملی نشد. یک روز گفته می‌شد به توافق رسیده است و روز بعد صحبت دیگری مطرح می‌شد. در هر حال هم متوجه نشدیم جریان چه بود که سیدجلال در پرسپولیس نماند اما دیگر همه چیز تمام شد و ماهم به دنبال جذب بازیکنی برای جایگزینی او هستیم".

حتی اگر مسئولان باشگاه پرسپولیس بتوانند با یک بازیکن دیگر برای خط دفاعی این تیم به توافق برسند، باید حفظ و یا جذب یک بازیکن در پست دفاع چپ را هم بر تمام مشکلات فعلی این باشگاه اضافه کرد. مهرداد پولادی مدافع ملی پوش پرسپولیس بارها عنوان کرده که پیشنهادات خارجی دارد و اولویتش حضور در یک تیم خارجی است. در صورتیکه جدایی پولادی هم از پرسپولیس قطعی شود، باید اذعان کرد که مسئولان این باشگاه در حفظ ملی پوشانش موفق عمل نکرده‌اند.

بدون شک انتظارات از تیم فوتبال پرسپولیس در فصل آینده کمتر از لیگ سیزدهم نخواهد بود. چه اینکه تیم پرسپولیس یکی از سه نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا هم هست و باید بعد از چند سال دوری از این مسابقات، بازگشت خوبی به این رقابت‌ها داشته باشد.

Farzan
07-22-2014, 11:05 PM
سلام شاکر عراقی هم گزینه است

http://ivcn.comxa.com/up/44defa9fddff.jpg

پرسپولیس دست گذاشته روی مدافع تیم ملی کاستاریکا اما این بازیکن تنها گزینه اش نیست.

نام مدافع ملی پوش عراق را هم در لیست باشگاه می بینیم؛ سلام شاکر علی که پدرش هم در دهه های 70 و 80 میلادی برای تیم الطلبه و تیم ملی عراق بازی می کرد. مثل میشائیل اومانیا، این بازیکن 28 ساله هم پست تخصصی اش دفاع میانی است اما توان بازی در هافبک دفاعی را هم دارد. درباره مدافع اهل کاستاریکا زیاد نوشتیم و برای مقایسه، بد نیست رزومه فوتبالی سلام شاکر عراقی را هم به دقت بخوانیم. بازیکنی که اولین بازی هایش را در 18 سالگی برای تیم الطلبه عراق انجام داد و بعد از یک فصل، پیراهن اربیل اس سی را پوشید.

او دو سال در این تیم دوام آورد و در این دو فصل، دو گل هم زد. بعد از آن و از سال 2008 راهی الخور قطر شد و اگر قراردادش منقضی نشده بود، الان هم پیراهن همین تیم را بر تنش می دیدیم. سلام شاکر در حضور 6 ساله اش در الخور 143 بازی برای این تیم انجام داد و 8 گل هم زد. سابقه ملی این بازیکن اما پربارتر است. شاکر درست در همان اولین فصل حضور در الخور به تیم ملی عراق هم دعوت شد و البته پیش از آن، چند بازی برای تیم «ب» کشورش انجام داده بود.

شاکر در بازی های آسیایی سال 2006 برای تیم المپیک عراق بازی کرد و از آنجا بود که به فوتبال معرفی شد. بعد از نایب قهرمانی در آن رقابت ها، به تیم «ب» عراق دعوتش کردند و تورنمنت بعدی که شاکر علی را در آن دیدیم، جام پادشاهی سال 2007 بود که به میزبانی تایلند برگزار شد. از آن روز به بعد، سلام شاکر علی همیشه با تیم ملی عراق همراه بوده و اولین بازی ملی اش هم برمی گردد به بازی دوستانه با اردن که در 24 ژانویه سال 2008 برگزار شد و بدون برنده به سوت پایان رسید.

http://ivcn.comxa.com/up/00fdb2ba62d4.jpg

بعد از آن، سلام شاکر با تیم ملی عراق به مقام سومی تورنمنت کشورهای عربی رسید و یک سال بعد هم نایب قهرمانی در جام خلیج فارس را تجربه کرد. در مرحله مقدماتی جام جهانی 2014 هم این بازیکن را در همه بازی های تیم ملی عراق در ترکیب ثابت این تیم دیدیم.

در کارنامه سلام شاکر 4 گل ملی هم به چشم می خورد که دو تای آن را در بازی های دوستانه به سوریه و قطر زده، در تورنمنت کشورهای عربی یک گل به سودان زده و آخرین گل خود را هم در جام خلیج فارس به عربستان زده است. اینها برای بازی در پرسپولیس و جانشینی ستاره ای همچون جلال حسینی کفایت می کند؟

PaRaStO_o
07-23-2014, 03:39 AM
کشورهای عربی همیشه یا مهاجمای خوبی داشته یا دروازه بانای خوب فکر نکنم گزینه جالبی باشه امیدوارم حداقل یه نفر رو انتخاب کنن که مطمئن باشن اونقد حرفه ای هست که سریع خواسته ها رو بر آورده کنه و منتظر نمونیم ..........

red nabid
07-23-2014, 11:17 AM
من اصلا از بازیکنای عربی خوشم نمیاد و زیاد نمیشه بهشون مطمئن بود
به نظر من باید یه بازیکن بیارن که بتونه نزدیک به جلال حسینی باشه
و قطعا این بازیکن چنین توانایی نداره

Farzan
07-23-2014, 01:19 PM
بعضی از عربا هم واقعا خوبن، مثل هوار ملا محمد، عماد رضا و ....

red nabid
07-23-2014, 01:31 PM
بعضی از عربا هم واقعا خوبن، مثل هوار ملا محمد، عماد رضا و ....

آره خوبن ولی این یارو بعیده بتونه جای سیدجلال را بگیره
خودت قضاوت کن این کجا و سیدجلال کجا
سیدجلالی که در مقابل آرژانتین با اون ستاره هاش هم درخشید
مطمئنا نمیشه جایگزین مناسبی براش پیدا کرد

Farzan
07-23-2014, 01:49 PM
آره خوبن ولی این یارو بعیده بتونه جای سیدجلال را بگیره
خودت قضاوت کن این کجا و سیدجلال کجا
سیدجلالی که در مقابل آرژانتین با اون ستاره هاش هم درخشید
مطمئنا نمیشه جایگزین مناسبی براش پیدا کرد
یکی از گزینه هاس .....

شاید تونست، اون که جلو آرژانتین بازی نکرده تا ببینیمیش

به هر حال نباید اینقدر منفی نگر باشیم

red nabid
07-23-2014, 01:52 PM
یکی از گزینه هاس .....

شاید تونست، اون که جلو آرژانتین بازی نکرده تا ببینیمیش

به هر حال نباید اینقدر منفی نگر باشیم
تجربه ی ملی نسبتا خوبی داره به هر حال فکر کنم بتونه در آسیا برامون مفید باشه
هرچی باشه فکر کنم از نورمحمدی بهتر باشه
به هر حال همه چیز به نظر دایی بستگی داره مطمئنا بهترین تصمیم را میگیره258147963

Farzan
07-23-2014, 08:31 PM
پاسخ مثبت احتمالی ملی پوش کاستاریکا به سرخپوشان؟

http://iven.site50.net/up/f00f874e9837.jpg

باشگاه پرسپولیس اولین پیشنهاد رسمی خود برای جذب اومونا را ارائه کرده و با درخواست افزایش این پیشنهاد مواجه شده است. ظاهرا آن ها حاضر شده اند با این درخواست موافقت کنند و مبلغ پیشنهادی برای این مدافع را افزایش دهند.

بعد از امضای قرارداد عبدالله کرمی با باشگاه سپاهان، جذب مدافع داخلی برای جانشینی جلالی حسینی به طور کلی از برنامه های علی دایی خارج شد. دایی و تیمش برای پست دفاع وسط به سراغ یک گزینه شناخته شده خارجی رفته اند. مهره ای که در هر 5 مسابقه تیمش در جام جهانی 2014 به میدان رفته و البته پیش از این به پیشنهادهای مداوم باشگاه فولاد پاسخ منفی داده است تا نشان دهد تمایل چندانی برای حضور در ایران ندارد.

میشل اومونای 32 ساله، در هر سه مسابقه مرحله گروهی جام جهانی 2006 برای کاستاریکا به میدان رفت و در جام جهانی 2014 نیز یکی از مهره های کلیدی این تیم بود. مدافع یک متر و هشتاد سانتی متری کاستاریکایی ها، پنالتی پیروزی بخش تیمش در دیدار با یونان را به یکی از بهترین خاطره های ورزشی تاریخ این کشور تبدیل کرد اما در دیدار با هلند پنالتی اش را به دستان تیم کرول کوبید. خط دفاعی کاستاریکا در تمام 5 مسابقه اش در جام جهانی تنها 1 گل دریافت کرد تا اومونا و همبازی هایش مورد توجه باشگاه های مختلفی قرار بگیرند.

باشگاه پرسپولیس اولین پیشنهاد رسمی خود برای جذب اومونا را ارائه کرده و با درخواست افزایش این پیشنهاد مواجه شده است. ظاهرا آن ها حاضر شده اند با این درخواست موافقت کنند و مبلغ پیشنهادی برای این مدافع را افزایش دهند. گفته می شود اگر این اتفاق رخ دهد این بازیکن فردا به درخواست سرخپوشان پاسخ مثبت خواهد داد. همه این حرف و حدیث ها در شرایطی مطرح شده اند که چک 5 میلیاردی اسپانسر پرسپولیس هنوز پاس نشده و نگرانی های مالی زیادی در اطراف این باشگاه وجود دارد.

Farzan
07-25-2014, 11:12 AM
مدافع تیم ملی کاستاریکا هفته جاری در ایران/ اومانا به پرسپولیس نزدیک‌تر شد

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1393/04/31/13930431000350_PhotoA.jpg

مسئولان باشگاه پرسپولیس پس از جدایی جلال حسینی از پرسپولیس به دنبال جذب یک مدافع بودند. از همین رو با نظر دایی با مدافع تیم ملی کاستاریکا وارد مذاکره شدند و صحبت‌هایی را در اردوی ترکیه با اومانا، شماره 4 تیم ملی کاستاریکا داشتند اما پس از پیگیری‌های انجام شده مخصوصا توسط علی دایی طبق آخرین توافقات این مدافع قرار است هفته جاری به ایران بیاید.

قرار است خبرسازترین مدافع تیم ملی کاستاریکا که یک پنالتی هم در جام جهانی 2014 مقابل تیم ملی یونان از دست داد با پیگیری‌های دایی و مسئولان باشگاه برای حضور در تمرینات به ایران بیاید.

*خبر دیگر از قرمزپوشان این که سید جلال حسینی مدافع قرمزپوشان که از جمع این تیم جدا شد و به الا اهلی قطر پیوست نیازی به رضایت پرسپولیسی‌ها با توجه به اینکه قراردادی با قرمزپوشان ندارد نخواهد داشت اما موضوع مهرداد پولادی با توجه به قراردادش در باشگاه، شرایط متفاوتی دارد و در صورتی که بخواهد به هر تیمی برود باید با اجازه باشگاه پرسپولیس انجام شود.

البته این موضوع طبق قراردادی که پولادی در باشگاه پرسپولیس دارد باعث شده تا مسئولان باشگاه این هشدار را به وی بدهند که قبل از عقد قرارداد با هر تیمی باید مجوز آنها را داشته باشد البته پولادی معتقد است که طبق قراردادی که در دستش است هیچ مشکلی برای ترانسفر شدن ندارد

red nabid
07-25-2014, 12:45 PM
امیدوارم بتونن با قیمت منصفانه و معقولی جذبش کنن
البته باید امیدوار باشیم که عملکرد خوبی داشته باشه
و جزء خاجی های خوب باشه نه فقط اونایی که به هوای پول به آسیا میان و بعدم افت میکنن

red_girl
07-25-2014, 03:17 PM
این بازیکن خیلی گرون نیست تا اونجا که میدونم 200 هزار دلار . فقط امیدوارم کیفیتش هم خوب باشه و بتونن جذبش کنن

Farzan
07-25-2014, 11:53 PM
صید بزرگ در تور پرسپولیس؛ 5 بازي در جام جهاني و تنها 1 گل خورده

http://8pic.ir/images/kuhfa1mrfnrizl6qmz6c.jpg

خط دفاعی کاستاریکا در تمام 5 مسابقه اش در جام جهانی تنها 1 گل دریافت کرد تا اومونا و همبازی هایش مورد توجه باشگاه های مختلفی قرار بگیرند. از یاد نبرید این 5 مسابقه در مقابل تیم های نظیر ایتالیا، انگلیس، یونان، هلند و اروگوئه انجام شده اند.

بلافاصله پس از قطعی شدن جدایی سیدجلال حسینی از باشگاه پرسپولیس، این باشگاه مذاکره با یک چهره شناخته شده برای جددایی این بازیکن را آغاز کرد. آن ها به جای مهره های داخلی، به سراغ یک بازیکن خارجی رفتند و به مدافع تیم ملی کاستاریکا پیشنهاد دادند تا فصل جدید را در پرسپولیس آغاز کند. در ابتدا به نظر می رسد میشل اومونا با توجه به پاسخ منفی اش به یکی دو باشگاه ایرانی دیگر، تمایلی به حضور در ایران ندارد اما اصرار پرسپولیسی ها بالاخره این انتقال را روی ریل انداخته است.

این بازیکن 32 ساله، در هر سه مسابقه مرحله گروهی جام جهانی 2006 برای کاستاریکا به میدان رفت و در جام جهانی 2014 نیز یکی از مهره های کلیدی این تیم بود. مدافع یک متر و هشتاد سانتی متری کاستاریکایی ها، پنالتی پیروزی بخش تیمش در دیدار با یونان را به یکی از بهترین خاطره های ورزشی تاریخ این کشور تبدیل کرد اما در دیدار با هلند پنالتی اش را به دستان تیم کرول کوبید. خط دفاعی کاستاریکا در تمام 5 مسابقه اش در جام جهانی تنها 1 گل دریافت کرد تا اومونا و همبازی هایش مورد توجه باشگاه های مختلفی قرار بگیرند. از یاد نبرید این 5 مسابقه در مقابل تیم های نظیر ایتالیا، انگلیس، یونان، هلند و اروگوئه انجام شده اند.

گفته می شود این بازیکن ظرف چند روز آینده به ایران سفر خواهد کرد. پرسپولیس در صورت امضای قرارداد با او می تواند خیال خود را از بابت پست دفاع وسط برای فصل پیش رو راحت کند. در روزهای اخیر دغدغه جالی خالی سیدجلال پرسپولیسی ها را آزرده و حالا آن ها به سراغ بازیکنی رفته اند که در شگفتی سازترین تیم جام جهانی یکی از بهترین ها بوده است.

PaRaStO_o
07-26-2014, 04:03 AM
همیشه تو گل نخوردن کل تیم تو عملکرد دفاعی تاثیر دارن از مهاجم بگیر که تو زمین حریف پرسینگ کنه و هافبک دفاعی خوب و دفاع خوب و در آخر دروازه بان
به نظرم نقطه قوت کاستاریکا درخشش دروازه بانش بود و نمیشه گفت حالا که یه گل خوردن پ این مدافع خوبه:4:
هر چند گفته منم صد در صد نیست ایشالا خوب باشه چون واقعا این موقع اصلا جایی برای ریسک و آزمون و خطا نیست:cry:

babak red
07-26-2014, 08:37 AM
این مدافع کاستاریکایی بد نیست. حداقل بهتر از دفاع های ایرانیه. به سید جلال که نمیرسه ولی به گمونم بهتر از نورمحمدی باشه. قدشم بلنده و تو ضربات هوایی خوب میتونه سر بزنه. تیمشون تو جام جهانی خوب عمل کرده اونم جلو تیمهای قوی. مطمئنا یکی از بهترین مهره های کاستاریکا همین اومونا باشه چون دفاع وسطشون بوده. امیدوارم به درد پرسپولیس بخوره

Farzan
07-26-2014, 12:46 PM
"اومانا" در آستانه امضای قرارداد با پرسپولیس

http://multimedia.mehrnews.com/Larg1/1393/05/04/IMG12490896.jpg

میشائیل اومانا مدافع تیم ملی فوتبال کاستاریکا و گزینه مورد نظر باشگاه پرسپولیس برای جایگزینی سید جلال حسینی فردا یکشنبه برای انجام مذاکرات نهایی به تهران می‌آید.

محمد پنجعلی سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در گفتگویی درباره آخرین وضعیت جذب بازیکن جدید اظهار کرد: مذاکرات باشگاه با میشائیل اومانا خوب پیش رفته است. قرار شده این مدافع تیم ملی کاستاریکا فردا یکشنبه به تهران بیاید و مذاکرات نهایی را با وی انجام بدهیم.

وی درباره احتمال بازی کردن اومانا در هفته اول تاکید کرد: این موضوع دیگر به امضای قرارداد و نظر کادر فنی بستگی دارد. تنها مورد ما با اومانا توافق نهایی و حضور این بازیکن در تست پزشکی است.

سرپرست پرسپولیس در پایان با بیان اینکه پرسپولیس در صورت جذب اومانا فعلا بازیکنی جذب نخواهد کرد، گفت: فعلا که همه چیز در پرسپولیس آرام است. امیدواریم تا شروع لیگ تیم به حاشیه نرود و بازیکنان با تمرکز به کارشان ادامه بدهند.

Farzan
07-27-2014, 12:26 PM
با بمب نقل و انتقالاتی پرسپولیس بیشتر آشنا شوید؛ پدیده جام جهانی در یک قدمی ارتش سرخ

http://wpmedia.o.canada.com/2014/06/fbl-wc-2014-match24-ita-crc14.jpg

گزارش های منتشر شده حکایت از آن دارد که مایکل اومانا، یکی از بازیکنان تاثیرگذار تیم ملی کاستاریکا در جام جهانی، در یک قدمی اضافه شدن به جمع سرخپوشان پایتخت قرار داد.

خبرهای رسیده حکایت از آن دارد که اومانا تا 48 ساعت آینده برای توافق نهایی به ایران خواهد آمد. همچنین به نظر می رسد که بازیکن سابق لس آنجلس گالکسی با سرخپوشان به توافقات اولیه مالی رسیده است.
در صورتی که این مدافع به پرسپولیس بپیوندد، می تواند جانشین مناسبی برای سید جلال حسینی باشد که اخیرا به طور رسمی از جمع سرخپوشان جدا شد.

از قهرمانی در لیگ کاستاریکا تا درخشش در جام جهانی 2014
مایکل اومانا متولد 1982 میلادی است و 32 سال سن دارد. قد او هم 180 سانتی متر است و ترجیح می دهد با شماره 4 و به عنوان دفاع وسط در مستطیل سبز ظاهر شود. او فوتبال حرفه ای را در کشورش و در باشگاه ای دی کارملیتا آغاز کرد. اومانا در سال 2005 به لس آنجلس گالکسی در آمریکا پیوست اما پس از یک فصل ناموفق، از این باشگاه جدا شد و به کاستاریکا بازگشت. پس از چند سال حضور در لیگ کاستاریکا و قهرمانی در لیگ برتر این کشور با باشگاه لیبریا میا، این مدافع دوباره در سال 2010 به آمریکا رفت. البته این بار پیراهن تیم رقیب همشهری لس آنجلس گالکسی یعنی چیواس یو اس ای را به تن کرد. این بازیکن پس از آن در سال 2012 به باشگاه گواتمالایی کامیناسیونز پیوست. فصل قبل هم این بازیکن در باشگاه دیپورتیوو ساپریسا ( یکی از باشگاههای برجسته کاستاریکا و منطقه کونکاکاف) توپ زد.

در مقطع ملی، مایکل اومانا در رده های مختلف سنی تیم ملی کاستاریکا بازی کرده است و تجربه بالایی در تیم ملی دارد. او در جام جهانی برزیل در ترکیب تیم ملی کاستاریکا قرار گرفت تا بزرگترین موفقیت دوران ورزشی خود را به دست آورده و یکی از بهترین عملکردهای دوران ورزشی اش را ارائه دهد. اومانا در کنار جیان کارلو گونزالز و اوسکار دوارته یکی از قویترین خطوط دفاعی جام بیستم را تشکیل دادند. آنها در گروهی که به عنوان یکی از گروههای مرگ جام جهانی 2014 شناخته شده بود تنها با دریافت یکی گل و با پیروزی مقابل تیم های نامدار ایتالیا و اروگوئه و متوقف کردن انگلیس به عنوان صدرنشین گروه به دور بعد مسابقات صعود کردند تا به عنوان پدیده مسابقات شناخته شوند.

در مرحله یک هشتم نهایی کاستاریکا توانست با غلبه بر یونان در ضربات پنالتی راهی دور بعد و حریف هلند در مرحله یک چهارم نهایی شود. اومانا در بازی با یونان آخرین ضربه پنالتی کاستاریکایی ها را زد تا صعود آنها به دور بعد مسجل شود.

با این حال در مرحله یک چهارم نهایی اوضاع چندان به کام کاستاریکا و اومانا نبود. آنها با دفاع سنگین و فشرده خود توانستند 120 دقیقه خط حمله آتشین نارنجی پوشان هلند را متوقف کنند تا کار به ضیافت پنالتی ها کشیده شود. در ضربات پنالتی ها اما کار تاکتیکی لوئیز فن خال جواب داد و تیم کرول، دروازه بانی هلندی ها که تنها برای مهار ضربات پنالتی وارد زمین شده بود توانست دو ضربه پنالتی را مهار و نارنجی پوشان را راهی نیمه نهایی کند. یکی از کسانی که ضربه پنالتی خود را در این بازی به دستان تیم کرول کوبید، اومانا بود تا این بازیکن وداع تلخی با جام بیستم داشته باشد. با این حال بسیاری از کارشناسان صعود کاستاریکا تا مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی را شگفتی ساز دانستند و این تیم و به خصوص خط دفاعی قدرتمند آن را بسیار تحسین کردند.

درخشش کاستاریکا و مدافعان این تیم توجه باشگاههای ایرانی را هم جلب کرد و پس از چندین پیشنهاد از باشگاههای مختلف به نظر می رسد سرخپوشان به توافق با یکی از مدافعان تیم شگفتی ساز جام بیستم نزدیک شده اند و مسئولین باشگاه پرسپولیس از احتمال بالای توافق با مایکل اومانا خبر می دهند.

گفتنی است که سایت ترانسفر مارکت، مایکل اومانا را 275 هزار یورو ارزش گذاری کرده است.همچنین لازم به ذکر است که براساس گزارش این سایت، مبلغ انتقال او از باشگاه کامیناسیونز به دیپورتیوو ساپریسا در سال 2013، 400 هزار یورو بوده است که بیشترین رقم قرارداد در کارنامه ورزشی این بازیکن محسوب می شود.

red nabid
07-30-2014, 06:37 PM
مثل اینکه باشگاه تونسته با اومانا سر مبلغ توافق کنه

و قراره این بازیکن دوشنبه یا سه شنبه به تهران بیاد برای پیوستن به تیم و امضای قرارداد

امیدوارم زودتر به تیم اضافه بشه

چون اگه ماهینی هم به خاطر سرباز بودن نباشه خط دفاع ما خیلی ضعیف میشه

red nabid
08-01-2014, 05:39 PM
یه اخباری هست که انگار شجاعی قراره بیاد پرسپولیس

مثل اینکه امروز هم با دعوت رحیمی به ورزشگاه میره تا بازی پرسپولیس را از نزدیک ببینه

ضمنا مثل اینکه قبلا هم شجاعی و رحیمی درباره ی این موضوع با هم حرف زدن

و اینطور که از ظاهر ماجرا پیداست شجاعی قراره به پرسپولیس بیاد

به نظر شخص من که این یه اشتباه محضه که بخوایم شجاعی را بگیریم

چون اصلا به درد پرسپولیس نمیخوره

Catalan_M.M
08-01-2014, 05:57 PM
یه اخباری هست که انگار شجاعی قراره بیاد پرسپولیس

مثل اینکه امروز هم با دعوت رحیمی به ورزشگاه میره تا بازی پرسپولیس را از نزدیک ببینه

ضمنا مثل اینکه قبلا هم شجاعی و رحیمی درباره ی این موضوع با هم حرف زدن

و اینطور که از ظاهر ماجرا پیداست شجاعی قراره به پرسپولیس بیاد

به نظر شخص من که این یه اشتباه محضه که بخوایم شجاعی را بگیریم

چون اصلا به درد پرسپولیس نمیخوره

نمیدونم فیکه یا نه ولی مثه اینکه یه خبرایی هست

http://www.xum.ir/images/2014/08/01/Capture76d3d.png

red_girl
08-01-2014, 11:21 PM
واقعا ایرانیا تو درست کردن اکانت فیک و عقده گشایی با اسم و‌هویت دیگران رتبه اول تو دنیا رو دارن ،، هردو اکانتای بالا فیکن مطمئنا هیچ بازیکنی نمیاد تو صفحه فیسبوکش اینجوری پست بزاره اصلا پیج شجاعی به این اسم نیست پستاشم به فارسی نمینویسه

babak red
08-02-2014, 07:33 AM
به راست و دروغش کاری ندارم ولی نیاد بهتره. اصلا بدردمون نمیخوره. الان فقط یه دفاع آخر میخوایم. شجاعی هم بخواد بیاد اینطوری تابلو پست نمیده

Farzan
08-03-2014, 07:18 PM
مدافع كاستاريكايي به پرسپوليس نزديك شد

به نظر مي‌رسد بالاخره مشكل ورود بازيكن كاستاريكايي پرسپوليس در حال حل شدن است و اين‌بار او واقعا قرار است به ايران بيايد.

كسب اطلاع شده طي فردا يا پس فردا اين بازيكن به ايران مي‌آيد و با پرسپوليسي‌ها سر ميز مذاكره مي‌نشيند.

بايد صبر كرد و ديد بالاخره اين انتقال به مرحله عمل مي‌رسد يا در حد حرف باقي مي‌ماند.

Farzan
08-08-2014, 07:34 PM
با پیشنهاد 500 هزار یورویی باشگاه صرب/ مکانی در آستانه جدایی از پرسپولیس قرار گرفت

http://perspolisnews.com/images/tumb/93/bazikon/sosha.jpg

دروازه بان تیم پرسپولیس در آستانه جدایی از این تیم قرار گرفت.

سوشا مکانی که در دیدار پرسپولیس مقابل فولاد با تصمیم کادر فنی در ترکیب اصلی حضور نداشت، در آستانه عقد قرارداد با یکی از تیم های لیگ صربستان قرار دارد.مسئولان این تیم از چندی پیش با مدیر برنامه های مکانی در آلمان مذاکره کرده اند و قصد دارند برای شش ماه مبلغی حدود 500 هزار یورو به وی پرداخت کنند.

مکانی در گفت و گويي،در این باره اظهار داشت: مدیر برنامه هایم مذاکراتی با مسئولان این باشگاه داشته و قرار است در جلسه ای وضعیت نهایی ام مشخص شود.وی درباره اینکه آیا باشگاه پرسپولیس را از این پیشنهاد آگاه کرده است یا نه عنوان کرد:نه،من هنوز در این باره هیچ صحبتی نکرده ام.قرار است به زودی دعوتنامه رسمی باشگاه صرب به باشگاه پرسپولیس ارسال شود و پس از آن تصمیم گیری نهایی صورت پذیرد.

red nabid
08-08-2014, 07:41 PM
گل بود به سبزه نیز آراسته شد!
یعنی فقط همینو کم داشتیم که سوشا هم بعد از 2 بازی ساز جدایی کوک کنه
اون دوستانی که به قرارداد بستن سردار ایراد میگرفتن الان بیان بگن که این رحیمی چطوری قرارداد بسته که بازیکن بعد 2 بازی ساز جدایی میزنه
سردار بهترین ها را 2 فصل پیاپی کنار هم حفظ کرد در حالی که این رحیمی همه را نابود کرد فقط میتونم بگم حیف...

Farzan
08-08-2014, 07:44 PM
من خدا رو شکر میکنم که بره .....

همین الاغ اگه نبود، الان حداقل 3 امتیاز داشتیم

red_girl
08-08-2014, 08:37 PM
بابا همون بهتر که بره
بازیکنی که فیس و افاده ش رو تریلی نتونه بکشه و فقط به فکر عکس گرفتن با شلوارک و ژستای قشنگ تو اینستاگرام باشه همون بهتر که بره ..
عشق اینه عکس بگیره مردم بهش بگن خیلی مدلی ..
ما که بازیکن نداریم اینم بره دیگه فکر نکنم چیز زیادی عوض شه