PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نقل و انتقالات پرسپولیس فصل 94-93

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7

Farzan
08-09-2014, 07:25 PM
خواسته دایی اجرا شد/مدیر برنامه های اومانا در باشگاه پرسپولیس

http://media.roozannews.ir/Original/1393/05/01/IMG14541591.jpg

شکست پرسپولیس مقابل فولاد باعث شد دایی از رحیمی بخواهد هرچه سریع تر برای جذب اومانا اقدام کند.

مدیر برنامه های میشل اومانا دقایقی پیش در باشگاه پرسپولیس حضور پیدا کرد و با رحیمی جلسه گذاشت. اولین شکست پرسپولیس در لیگ باعث شد دایی فکر خط دفاع تیمش بیفتد و به شکل جدی تری جریان جذب مدافع تیم ملی کاستاریکا را پیگیری کند. سرمربی پرسپولیس از رحیمی درخواست کرد شرایط سفر اوما به تهران مهیا شود. از این رو مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ظهر امروز مدیر برنامه های مدافع کاستاریکایی را به دفترش دعوت کرد.

طبق اعلام خواجه وند سخنگوی باشگاه پرسپولیس مذاکرات با مدیر برنامه های اصلی اومانا بسیار خوب پیش رفته و باشگاه پرسپولیس در حال تدارک سفر هرچه زودتر اومانا به تهران است.

او همچنین تاکید کرد: یکی از مشکلات عمده باشگاه در جذب اومانا این بود که افراد متعددی به باشگاه مراجعه کرده و خود را مدیر برنامه های این بازیکن معرفی می کردند.

درخواست عجيب دايي / پیغام اومانا به باشگاه پرسپولیس اول توافق مالی بعد سفر به تهران

باشگاه پرسپولیس نزدیک به یک ماه است که مذاکره با میشل اومانا مدافع تیم ملی کاستاریکا در جام جهانی 2014 آغاز کرده، اما هنوز به توافق لازم نرسیده اند. دلیل طولانی شدن این مذاکرات عدم توافق مالی بین طرفین و پذیرش خواسته هایی است که مدافع کاستاریکایی دارد.

خواسته عجیب باشگاه پرسپولیس و کادر فنی این تیم از اومانا سفر به تهران و شرکت در یک جلسه تمرین این تیم بوده است که با مخالفت شدید این بازیکن مواجه شده است.

مدیر برنامه های مدافع کاستاریکایی در آخرین مذاکرات خود با باشگاه پرسپولیس اعلام کرده اومانا به هیچ وجه حاضر نیست در تمرینات پرسپولیس تست دهد بازيكني كه در سطح اول فوتبال دنيا بوده و جز 8 تيم برتر جام جهاني بوده لازم نمي داند كه در تست فني شركت كند و در صورتی به تهران سفر می کند که توافق مالی بین طرفین انجام شده و او همراه خانواده اش راهی ایران شود.

با توجه به اینکه باشگاه پرسپولیس در حال حاضر با مشکلات مالی زیادی دست و پنجه نرم می کند، رحیمی برای توافق مالی و پرداخت پیش قرارداد اومانا با مشکل مواجه است و از این رو هنوز نتوانسته مذاکرات خود با این بازیکن را به نتیجه برساند.

ضمن اینکه باشگاه پرسپولیس مبلغ 250 هزار دلار به اومانا پیشنهاد داده، اما او خواهان 300 هزار دلار شده است و تا زمانی هم که مدیر برنامه های او با باشگاه پرسپولیس توافق مالی نکند این بازیکن نیز به تهران نخواهد آمد.

PaRaStO_o
08-09-2014, 08:05 PM
مدیر برنامه های مدافع کاستاریکایی در آخرین مذاکرات خود با باشگاه پرسپولیس اعلام کرده اومانا به هیچ وجه حاضر نیست در تمرینات پرسپولیس تست دهد بازيكني كه در سطح اول فوتبال دنيا بوده و جز 8 تيم برتر جام جهاني بوده لازم نمي داند كه در تست فني شركت كند و در صورتی به تهران سفر می کند که توافق مالی بین طرفین انجام شده و او همراه خانواده اش راهی ایران شود.

:10::10::10:

با این تفاسیر خدا به دادمون برسه که ضرر نکنیم

red nabid
08-09-2014, 08:11 PM
خیلی جالبه!
همچین مدیر برنامه اش گفته بازیکن سطح اول دنیا تست نمیده که انگار یارو داره از یه تیم درجه یک میاد پرسپولیس
جالبتر اینکه از همین الان معلومه که یارو محض پول جمع کردن داره میاد نه فوتبال بازی کردن
فکر نکنم این بتونه جایگزین سیدجلال باشه
ای کاش جای اینکه بخوان منت این اومانا را بکشن سیدجلال را نگه میداشتن

Farzan
08-09-2014, 11:34 PM
دايي در فكر جذب يك هافبك طراح

يكي از جدي‌ترين دغدغه‌هاي علي دايي طي روزهاي اخير جذب يك هافبك وسط بوده است.

اين موضوع با محروميت صادقيان به شكل جدي‌تري دنبال مي‌شود و سرمربي پرسپوليس در تلاش است تا با اضافه كردن يك هافبك طراح، از مهاجمان توانمند خود سود ببرد.

از باشگاه پرسپوليس خبر مي‌رسد دايي علاوه بر هافبك وسط، در فكر جذب يك مدافع وسط نيز هست.

-------------------------------------------

مثل اینکه بالاخره شعور دایی رسید، حلال باید دید عملی میشه یا نه

albaloo
08-10-2014, 01:10 AM
زود تر تا دیر نشده خیلی بد شانسی اوردیم امسال خدا کنه بازیکن خارجی بد شانسی نیاریم

Farzan
08-10-2014, 11:41 AM
درخواست دوباره رحیمی از مدافع کاستاریکایی

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1393/04/28/13930428000206_PhotoA.jpg

از دست دادن سید جلال حسینی برای پرسپولیس گران تمام شده است و هنوز این باشگاه نتوانسته جایگزین این بازیکن را پیدا کند.

البته باشگاه پرسپولیس به دنبال مدافع ملی پوش کاستاریکا است اما این بازیکن هم هنوز به ایران نیامده است. علیرضا رحیمی که ظاهرا این روزها از سوی کادرفنی تیمش تحت فشار است تا این بازیکن را به خدمت بگیرد از طریق یکی از مدیربرنامه های این بازیکن با وی تماس برقرار کرده و به وی گفته تا اخر هفته جاری با تهیه بلیت به ایران بیاید.

خبرها حکایت از این دارد که مدافع کاستاریکایی هم می خواهد به ایران بیاید اما اینکه چرا تا این لحظه خود را به جمع سرخپوشان نرسانده سوالی است که باید پاسخ دهد.

Farzan
08-10-2014, 11:41 AM
هافبک و کاپیتان جوانان آرسنال در آستانه عقد قرارداد با پرسپولیس

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1393/02/16/13930216000128_PhotoA.jpg

پس از کسب نتایج ضعیف تیم فوتبال پرسپولیس در دو بازی ابتدایی لیگ برتر با درخواست کادر فنی مسئولان این باشگاه به دنبال جذب بازیکنان خارجی مناسب رفتند. از همین‌رو پس از گفت‌وگو با اومانا، مدافع تیم ملی کاستاریکا، پرسپولیسی‌‌ها با کاپیتان تیم جوانان آرسنال نیز وارد مذاکره شدند.

این بازیکن سابقه کاپیتانی جوانان آرسنال و بازی در تیم‌های سرشناس انگلیسی را دارد.

گفتنی است پس از توافقات اولیه حتی این بازیکن قرار بود روز جمعه به ایران سفر کند اما ناگهان بنابر دلایلی سفر این بازیکن به ایران علی‌رغم میل باطنی به زمان دیگری موکول شد.

پرسپولیسی‌ها ارتباط خود را با این بازیکن برقرار کردند اما هنوز موفق نشدند تا مجوز حضور این بازیکن در ایران را بگیرند.

قرمزپوشان پس از رسانه‌ای شدن نام اومانا برای انتقال به پرسپولیس با مشکلاتی مواجه شدند، به همین دلیل تمایل ندارند که نام این بازیکن انگلیسی را تا زمان عقد قرارداد رسانه‌ای کنند.

red_girl
08-10-2014, 02:02 PM
ارسنال خودش دنبال جذب سردار آزمونه همین نشون میده به خیلی از بازیکنای جوون تو لیگای مختلف چشم دارن و زیر نظرشون دارن طوری که بازیکن ایرانی تیم کم نام و نشون لیگ روسیه رو هم میبینن اونوقت بیاد کاپیتان تیم جوانان خودشو بفرسته لیگ ایران؟بازیکنی که تو جوانان ارسنال بازی میکنه چطور میاد ایران .. اینا همش حرفه باز میخوان با این دروغا هوادارا رو امیدوار کنن اینا نتونستن بازیکن 32 ساله کاستاریکایی رو بگیرن میخوان کاپیتان جوانان ارسنال رو بگیرن؟

Farzan
08-10-2014, 02:32 PM
نگفته که الان کاپیتان جوانان آرسناله .....

گفته سابقشو داره

PaRaStO_o
08-10-2014, 02:41 PM
شایعست........ تکذیب میکنم:4:
دو ماه فرصت داشتن بازیکن بگیرن تست کنن نه حالا ... به قول سمیه ما هنوز نتونستیم اومانا رو بیاریم که گفته تست هم نمیدم:10: وای به حال این یکی

Farzan
08-10-2014, 04:22 PM
اومانا صبح پنجشنبه در تهران/توافق نهایی انجام شد

http://www.av3.ir/wp-content/uploads/%D9%85%D9%84%DB%8C%E2%80%8C%D9%BE%D9%88%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D 8%A7.jpg

بالاخره پرسپولیس موفق شد بعد از حدود یک ماه کش و قوس جانشین سیدجلال حسینی را پیدا کرده و با مدافع تیم ملی کاستاریکا به توافق نهایی دست یابد.

میشل اومانا مدافع میانی تیم ملی کاستاریکا بعد از اینکه مدیر برنامه های ایرانی اش شرایط پرسپولیس، فوتبال ایران ،تهران و کشور ایران را طی یک ایمیل توصیف کرد با یک هفته فکر و راضضضی کردن اعضای خانواده اش پیشنهاد پرسپولیس را قبول کرد.

عصر دیروز علیرضا رحیمی هم مستقیما با ایجنت کاستاریکایی این بازیکن صحبت کرد و توافق نهایی انجام شد.

اومانا 31 ساله در حال حاضر در کاستاریکا حضور دارد اما مدیر برنامه های ایرانی او امروز دنبال تهیه بلیت برای حضور این بازیکن در تهران است و به احتمال فراوان اومانا صبح روز پنجشنبه با پرواز قطر در تهران خواهد بود.

اومانا در تهران تنها درباره جزئیات قراردادش با باشگاه پرسپولیس مذاکره خواهد کرد.خود این بازیکن دوست دارد قراردادی دوساله باباشگاه پرسپولیس ببندد اما باید دید نظر دایی و باشگاه پرسپولیس چیست.

سرSaTrApوش
08-10-2014, 04:26 PM
پولادي حق جدايي از پرسپوليس را ندارد

با تأکيد هيأت مديره و بنابر درخواست علي دايي جدايي مهرداد پولادي از جمع قرمزپوشان کاملاً منتفي شد.

http://www5.varzesh3.com/files/Picture/00946496.jpg مسئولان باشگاه پرسپوليس يکي از دلايل نتيجه نگرفتنشان در فصل جاري را جدايي سيدجلال حسيني و نيامدن پولادي به تمرينات قرمزپوشان مي‌دانند.

به گزارش فارس، اين در شرايطي است که پولادي صرار دارد به اروپا برود و برخلاف نظر مسئولان باشگاه پرسپوليس که مي‌گويند با اين تيم قرارداد دارد معتقد است که با قرمزپوشان هيچ قراردادي ندارد.

يکي از مباحث جلسه شب گذشته هيأت‌مديره نيز همين بود و با توجه به درخواست مکرر دايي هيأت مديره تصويب کرد جدايي پولادي از پرسپوليس با توجه به قراردادي که با قرمزپوشان دارد کاملاً ممنوع و بايد منتفي شود. پرسپوليسي‌ها حتي از پولادي خواسته‌اند سريعاً در تمرينات اين تيم شرکت کنند.

سرSaTrApوش
08-10-2014, 04:27 PM
الحمدالله این اومانا اومد تا از این دفاع ماسستی راحت بشیم/پولادی هم باید برگرده

red_girl
08-10-2014, 04:58 PM
کجا اومد هنوز گفتن 5شنبه میاد تا حالا شونصد بار گفتن میاد و نیومده
اینکه پولادی قرارداد داره و باید برگرده دیگه چه نیازی به تصویب هییت مدیره داره اگه قراردارد داره ببرن سازمان لیگ قراردادش رو نشون بدن و مجبورش کنن برگرده , اگه نداره بزارن بره . چقد مسخرست بازیکن خودش نمیدونه قرارداد داره یا نه

سرSaTrApوش
08-10-2014, 05:01 PM
سمیه جریان اومانا انگاری اینبار واقعی هست.بعید می دونم که اینبار دیگه بخواد بپیچونه/اون پولادی هم که خیالش از برگشت به پرس راحته رفته یه کم اروپا گردی کنه:4:

red nabid
08-10-2014, 07:46 PM
بزرگ ترین فرق پرسپولیس با یه باشگاه حرفه ای همین مسائل هست
یکی نیست از مدیران و کادرفنی بپرسه چرا این اومانا اینقدر بازی سر پرسپولیس درآورد؟
به قول سمیه هنوز هم که نیومده
کلا من تا با پیراهن پرسپولیس نبینمش نمیتونم باور کنم
چون اینقدر دروغ تحویل هوادارا دادن که نمیشه حرفاشون را باور کرد
در مورد اون بازیکن جوان آرسنال هم خود فرزان قبلا یه حرف خیلی قشنگ زد
فرزان یادته گفتی بازیکن جوان و با استعداد خارجی به پرسپولیس نمیاد؟
پس زیاد دلتون را خوش نکنید من احساس میکنم یه جای کار میلنگه!

Farzan
08-10-2014, 07:48 PM
خبرو درست نمیخونید همینه دیگه .....

تو خبر گفته سابقه کاپیتانی جوانان آرسنالو داره

Farzan
08-11-2014, 12:30 PM
آرسنالی مدنظر دایی را بهتر بشناسید/اطلاعات جدید درباره صید جدید پرسپولیس

http://8pic.ir/images/ivn9kxkva44lw207y1f2.jpg

سرمربی پرسپولیس به دنبال جذب مدافع جوان باشگاه آرسنال انگلیس است.

روز گذشته اعلام شد که پرسپولیسی ها به دنبال جذب کاپیتان تیم جوانان انگلیس هستند اما نامی از این بازیکن نبردند.پیگیری ها نشان می دهد نام این بازیکن دنیل جسه بواتنگ است که از سال 2010 به عضویت تیم آرسنال در آمد اما تاکنون به طور قرضی به سه تیم دیگر پیوسته است.

این بازیکن غنایی الاصل انگلیسی در پست دفاع و هافبک دفاعی بازی می کند و در سه تیم سویندن تاون انگلیس، آکسفورد یونایتد انگلیس و هیبرنیان اسکاتلند به طور قرضی بازی کرده ولی معمولا بازیکنی نیمکت نشین بوده و در مجموع 5 بازی برای این سه تیم انجام داده است.

گفته می شود وی در تیم جوانان آرسنال بازوبند کاپیتانی را نیز بر بازو بسته است ولی برای تیم بزرگسلان این باشگاه سابقه بازی ندارد.

red nabid
08-11-2014, 01:19 PM
بیا گفتم یه جای کار مشکل داره!
طرف همش قرضی در تیم های دیگه بوده تازه در اون تیم ها هم که معلوم نیست در چه لیگی هستند همش نیمکت نشین بوده
من نمیدونم دایی چطور میخواد به یه همچین بازیکنی اعتماد کنه

Farzan
08-11-2014, 01:23 PM
بیا گفتم یه جای کار مشکل داره!
طرف همش قرضی در تیم های دیگه بوده تازه در اون تیم ها هم که معلوم نیست در چه لیگی هستند همش نیمکت نشین بوده
من نمیدونم دایی چطور میخواد به یه همچین بازیکنی اعتماد کنه
فک میکنی باقی خارجی هایی که میان ایران مگه چیکارن .....؟

همشون همینجورین یا حتی بدتر

red nabid
08-11-2014, 01:28 PM

باشه ولی خارجی خوب هم داریم
مثل همین اومانا-سوکای-ابراهیم توره-فونیکه سی و...
اما این یارو که تمام عمرش روی نیمکت بوده میخواد چه دردی از پرسپولیس دوا کنه؟

Farzan
08-11-2014, 01:53 PM
باشه ولی خارجی خوب هم داریم
مثل همین اومانا-سوکای-ابراهیم توره-فونیکه سی و...
اما این یارو که تمام عمرش روی نیمکت بوده میخواد چه دردی از پرسپولیس دوا کنه؟
اینا هم تو تیمای ضعیف تر فیکس بودن .....

بذار بازیشو ببینیم بعد قضاوت کنیم

red_girl
08-11-2014, 02:27 PM

خارجی هایی که دایی آورده خوب نبودن وگرنه ایمون اقای گل لیگ ایرلند بود سزار جانواریو ساموئل پریرا سوکای و خیلی بازیکنای خوب دیگه ای هم بودن که اومدن لیگ ایران اونوقت دایی سپانوویچ میخره .. به این بازیکن هم امید چندانی نیست ما که هافبک دفاعی داریم الان هافبک طراح لازم داریم

Farzan
08-11-2014, 03:52 PM
دنیل بوآتنگ در آستانه گرفتن روادید ایران/ هافبک 21 ساله انگلیسی به تهران می‌آید؟

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1393/05/20/13930520000466_PhotoA.jpg

علی دایی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در برخی از پُست‌ها در دو بازی گذشته لیگ برتر با توجه به جدایی مهرداد پولادی و سید جلال حسینی کمی دستش بسته شده و از همین رو از مسئولان باشگاه درخواست کرده تا با گزینه خارجی مذاکراتی را انجام دهند. یکی از این بازیکنان که قرار است به ایران بیاید تا با پرسپولیسی‌ها تمرینات خود را آغاز کند هافبک 21 ساله انگلیسی است.

نام این بازیکن دنیل جسی بوآتنگ است که سابقه کاپیتانی تیم جوانان آرسنال را دارد.

این بازیکن به دلیل مشکلات روادید نتوانست به ایران بیاید تا اینکه مقرر شد امروز مسئولان باشگاه پرسپولیس نامه‌ای را به وزارت امور خارجه بزنند و درخواست ویزا برای این بازیکن انگلیسی کنند.

گفتنی است مسئولان باشگاه پرسپولیس به شدت پیگیر حضور این بازیکن جوان در ایران هستند و نماینده‌ای را برای پیگیری کارها به وزارت امور خارجه فرستاده‌اند،

Farzan
08-11-2014, 08:42 PM
اومانیا با 350 هزار دلار پرسپولیسی شد

http://www.av3.ir/wp-content/uploads/%D9%85%D9%84%DB%8C%E2%80%8C%D9%BE%D9%88%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D 8%A7.jpg

بالاخره داستان حضور میشل اومانیا در پرسپولیس تمام شد و این بازیکن پیشنهاد باشگاه سرخ تهران را پذیرفت. بحث حضور میشل اومانیا 31 ساله که تا مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی همراه تیم ملی کشورش پیش رفت و یکی از پنالتی های کاستاریکا را در دیدار ماراتن گونه مقابل هلند از دست داد از حدود یک ماه پیش و زمانی که تیم دایی در اردوی پیش فصل ترکیه به سر می برد مطرح شد اما این پرونده کش و قوس های زیادی داشت. اومانیا سرانجام بله را به پرسپولیس گفت اما فراهانی مدیر برنامه این بازیکن از جزییات این انتقال و چرایی طول کشیدن این پروسه می گوید.

آقای فراهانی داستان اومانیا به کجا رسید؟
فقط می توانم این را بگویم که من خواستم باشگاه مستقیما با خود این بازیکن صحبت کند که اشکالی پیش نیاید و همین کار را آقای رحیمی انجام دادند. باشگاه پرسپولیس با ایجنت کاستاریکایی این بازیکن هم صحبت کرد تا این توافق نهایی شود.

اول به ما بگویید چرا پروسه جذب اومانیا اینقدر طول کشید؟
متاسفانه وقتی نام یک بازیکن در ایران مطرح می شود هزار نفر به خاطر بهره بردن از منافع مالی انتقالش دنبال او می افتند. من بعد از دومین بازی کاستاریکا در جام جهانی با میشل صحبت کردم.

چطور با این بازیکن ارتباط برقرار کردید؟
یکی از دوستان من که در سوئد زندگی می کرد تلفن این بازیکن را از طریق دوستش که در برزیل حضور داشت پیدا کرد و من هم از این طریق با میشل صحبت کردم.

خب چرا اینقدر طول کشید که او جواب مثبت را به پرسپولیس بدهد؟
چون فقط دو هفته داشتم ذهنش را آماده می کردم که بگویم موقعیت بین المللی ایران چطور است. آخرین بازی که اومانیا به ایران آمده سال 2007 بوده و ذهنیتی نسبت به ایران و تهران نداشت. به همین خاطر پروسه آماده کردن ذهن او طولانی شد.

خب الان او جواب مثبت داده؟
توافق اولیه انجام شده فقط مانده صحبت درباره بندهایی که بعد از حضور میشل در تهران انجام می شود. البته می دانید که وقتی بازیکن از کشور خودش به اینجا می آید تقریبا کار تمام شده است.

دایی هم که اوکی لازم را داده اند؟
بله، اولین بار زمانی که تیم پرسپولیس در ترکیه اردو داشت شنیدم که آقای دایی بازیکن می خواهد. در آن زمان بازیکن شماره 4 کاستاریکا هیچ ایجنتی نداشت. من هم برگه رسمی ندارم که کارهایش را انجام بدهم.

اما اخیرا گفته شد این بازیکن مدیر برنامه های زیادی دارد و به همین خاطر کار پیوستنش به پرسپولیس به مشکل برخورده.
من هم شنیده ام که میشل 10 تا مدیر برنامه دارد اما ایشان هیچ مدیر برنامه ای در ایران ندارد و تنها یک ایجنت کاستاریکایی دارد. من این را از خود میشل پرسیدم که با شخصی در ایران کار می کند یا نه که جواب منفی داد.

حالا شرایط حضور در ایران و زندگی در تهران را پذیرفته؟
من شرایط و قدمت باشگاه پرسپولیس و تهران را برایش توضیح دادم. میشل دو فرزند دارد؛ یک دختر و یک پسر که مدرسه می روند و او هم دنبال این بود که از این حیث نگرانی اش رفع شود.

یعنی نگرانی هایش بیشتر این مسائل بود.
بله، من در ایمیلی به طور مفصل شرایط باشگاه و جمعیتی که برای پرسپولیس به ورزشگاه می روند را توضیح دادم. دو هفته پیش بود که این ایمیل را فرستادم و میشل به همراه همسر و خانواده اش شرایط را بررسی کرد و جواب داد.

الان اومانیا کجاست؟
الان در سن خوزه کاستاریکاست. البته قبل از این و بعد از جام جهانی او به کاستاریکا برگشت اما سه هفته تعطیلات همراه خانواده اش به آمریکا رفت. او در لیگ آمریکا هم بازی کرده و دوستان زیادی در آنجا دارد.

در لیگ کاستاریکا بود اما نقطه اوجش همین جام جهانی اخیر بود. البته در تیم کاستاریکا بازیکنان خوبی مثل شماره 3 و شماره 8 حضور داشتند اما همه آنها قرارداد دارند.

شرایط بدنی این بازیکن چطور است؟
صبح و بعد از ظهر تمرین می کند. حتی آن زمان که برای تعطیلات به آمریکا رفته بود هم همراه دوستانش تمرین می کرد. خودش می گوید عادت به تمرین کردن دارد. زبان اصلی اومانیا اسپانیایی است و انگلیسی را فقط در حد لغات مهم و اصلی می تواند بفهمد اما خودش گفت که خیلی زود بعد از جام جهانی شروع به تمرین کرده است.

سن اومانیا بالاست و اینجا نسبت به بازیکنان خارجی مسن گارد وجود دارد.
قبول دارم اما سن دل پیرو هم بالاست ولی او را با 2 میلیون دلار به هند می برند. من هم معتقدم بازیکن خارجی که به فوتبال ایران می آید باید حداقل 30 درصد بهتر از بازیکنان خودمان باشد که اومانیا با تجربه حضور در جام جهانی این کیفیت را دارد.

پس بحث حضور بازیکنان خارجی دیگری که برای حضور در پرسپولیس شنیده می شود را منتفی بدانیم؟
بله، دیروز ایجنت کاستاریکایی اش ایمیل زد و من هم به خود میشل و مدیر برنامه اش گفتم خودتان با باشگاه مذاکره کنید تا به خاطر هزار دلار بالاتر و پایین تر بحثی به وجود نیاید. من این حرف ها را از روی سند می گویم و ایمیلش موجود است. من هم با انعطاف پذیری آخرین پیشنهاد را ارسال کردم. ایجنت کاستاریکایی اش هم صحبت های لازم را انجام داده و الان(بعد از ظهر یکشنبه) در حد رزرو کردن بلیت است که این کار را هم شروع کرده ام. چون 10 ساعت تفاوت زمانی با کاستاریکا داریم باید زودتر برای او بلیت ارسال کنم اما اگر اتفاق خاصی رخ ندهد اومانیا صبح پنج شنبه با پرواز قطر به تهران می رسد.

درباره رقم قرارداد این بازیکن هم صحبت زیادی شد و خیلی ها گفتند اگر قرار است پرسپولیس به این بازیکن دو میلیارد تومان بدهد چرا سیدجلال را حفظ نکرد.
من داستان سیدجلال را نمی دانم اما قیمت اومانیا در بازی دوم جام جهانی 200 هزار دلار بود. یعنی پولی که در کاستاریکا به او می دادند 15 تا 20 هزار دلار برای هر ماه است که آنجا 10 ماه بازی می کنند. شما دیدید که برخی بازیکنان تیم ملی ما در جام جهانی بازی نکردند اما چه قراردادهایی بستند ولی این بازیکن که همه بازی های جام جهانی را فیکس بوده تا زمانی که صحبتش در کمپ ترکیه مطرح شد قیمتش به 350 هزار دلار رسید. متاسفانه بعد از این از ایران آنقدر با او مکاتبه کردند که حد و حساب نداشت و 7، 8 دست چرخید و قیمتش رسید به 500 هزار دلار. گفتند میشل از یک تیم ایرانی غیر از پرسپولیس پیشنهاد 500 هزار دلاری دارد اما خودش فهمید که این پیشنهاد اعتباری ندارد. من هم به او گفتم اینجا باشگاه ها سقف بودجه دارند و نمی توانند اینقدر پول بدهند. من به او گفتم برو روی پیشنهاد پرسپولیس فکر کن. متاسفانه برخی قیمت این بازیکن را بیخودی بالا بردند اما 350 هزار دلار ماکزیمم پولی خواهد بود که به او داده می شود.

پس در مذاکرات او با پرسپولیس در تهران سر جزییات صحبت می شود؟
بله، مذاکرات نهایی درباره جزییات است. مثلا مدت قرارداد. خود میشل دوست دارد دوساله قرارداد ببندد به علاوه چیزهای ریزی که می خواهد.

Farzan
08-12-2014, 01:06 PM
روادید و بلیت اومانا به کاستاریکا ارسال شد

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1393/04/31/13930431000350_PhotoA.jpg

یکی از دغدغه‌های علیرضا رحیمی پس از جدایی سیدجلال حسینی و با توجه به درخواست علی دایی برای جذب یک مدافع پر قدرت در خط میانی بود که قرمزپوشان با اومانا مدافع تیم ملی کاستاریکا وارد مذاکره شدند.

این مدافع بارها قول داد که به ایران بیاید که بالاخره روادید این بازیکن امروز تهیه و به همراه بلیت برای او ارسال شد و قرار است این بازیکن فردا وارد ایران شود و پس از روشن شدن تکلیفش با پرسپولیس قرارداد خود را امضاء کند اما گفته می‌شود قرمزپوشان بابت مبلغ قرارداد و محتویات آن با اومانا به توافقات قطعی رسیده‌اند.

گفتنی است گزارش مختصر از تهران و باشگاه پرسپولیس نیز در اختیار این بازیکن قرار داده شده است.

Farzan
08-12-2014, 01:06 PM
آشنایی با دنیل جسه بواتنگ مدافع آرسنال که در آستانه پیوستن به پرسپولیس است

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1393/05/20/13930520000466_PhotoA.jpg

منابع نزدیک به باشگاه پرسپولیس نقل می کنند «دنیل جسه بواتنگ» مدافع 21 ساله باشگاه آرسنال انگلیس در آستانه پیوستن به تیم سرخپوش تهرانی قرار گرفته است.

این مدافع 21 ساله که متولد دوم سپتامبر سال 1992 در لندن است، از سال 2003 وارد باشگاه مطرح شهرش شد و در رده‌های مختلف سنی تحت آموزش قرار گرفت. وی در تابستان 2009 توانست اولین بازی خود را در دیدار دوستانه مقابل لینکلن انجام داد. پس از آن در ژوییه سال 2010 قرارداد حرفه‌ای با آرسنالی‌‌ها منعقد کرد و اولین حضورش را در وضعیت جدید، در دیدار جام اتحادیه مقابل بولتون انجام داد.

وی که کاپیتان تیم ذخیره‌های آرسنال بوده، از سال 2010 تاکنون در پنج سال گذشته به باشگاه‌های اسوینتون تاون، اکسفوردیونایتد و هیبرنیان (اسکاتلند) قرض داده شده و برای تیم بزرگسالان این باشگاه‌ها در مجموع پنج بازی کرده است.

Farzan
08-12-2014, 01:08 PM
اومانیا: برای مذاکره با پرسپولیس به تهران می‌روم

مدافع کاستاریکایی مدنظر پرسپولیس عنوان کرد، برای حفظ آمادگی‌اش در روزهای گذشته تمرین‌های منظمی را پشت سر گذاشته است. او همچنین از باشگاه سابق خود ساپریسا خداحافظی کرد.

مایکل اومانیا، مدافع کاستاریکایی برای حضور در باشگاه پرسپولیس فردا وارد ایران می‌شود.

او در گفت‌وگو با روزنامه ناسیون پیش از سفر به ایران گفت: در چند روز گذشته برای حفظ آمادگی پس از جام جهانی تمرین‌هایم را به طور منظم پیگیری کردم و اکنون برای مذاکره با باشگاه پرسپولیس راهی ایران می‌شوم. علاوه بر تمرین‌های گروهی، تمرین‌های فردی منظمی نیز پشت سر گذاشته‌ام؛ چرا که می‌خواهم در بهترین شرایط آمادگی‌ام قرار داشته باشم. فکر می‌کنم خیلی زود تیم آینده خودم را انتخاب کنم.

اومانیا که در باشگاه ساپریسای کاستاریکا بازی می‌کند در ادامه با تشکر از باشگاه سابقش گفت: باید از مسئولان باشگاه ساپریسا تشکر کنم که به من اجازه دادند در روزهای گذشته با آن که قراردادی با آنها نداشتم تمرین‌هایم را با آنها ادامه بدهم. یک سال و نیم در این باشگاه بازی کردم و خاطرات خیلی خوبی از آنها خصوصا هواداران تیم دارم. از همه آنها به خاطر این همه سال خوب تشکر می‌کنم.

Farzan
08-12-2014, 01:25 PM
جسه بواتنگ ديپورت شد

دنيل جسه بواتنگ بازيکن مدنظر پرسپوليس شب گذشته به تهران رسيد اما گفته مي شود اين بازيکن شب گذشته به تهران رسيده و در فرودگاه امام خميني ديپورت شده است.

دو سال پيش مهدي محمد نبي دبير کل فدراسيون فوتبال طي نامه اي به ايجنت هاي رسمي ابلاغ کرد بازيکن خارجي مد نظرشان براي ورود به ايران بايد از سفارت ايران در کشور خود ويزا دريافت کند يا در فرودگاه امام براي او ويزا صادر شود اما ظاهرا بواتنگ از کشور خود ويزا نداشته و در فرودگاه هم به مشکل برخورده بود.

اين بازيکن که ظاهرا پست اصلي اش هافبک تدافعي است در انگليس متولد شده و در تيم جوانان آرسنال عضو بوده اما طي سه سال اخير به صورت قرضي راهي تيم هاي سوئيندون تاون، آکسفورد يونايتد و هيبرنيان شده اما کلا 5 بازي بر اي اين سه تيم انجام داده است.

حال بايد ديد آيا باشگاه پرسپوليس مشکل ويزاي اين بازيکن را حل مي کند يا بواتنگ بايد با اولين پرواز به کشور خودش برگردد.

Farzan
08-13-2014, 11:20 AM
امیدوارم کارای بواتنگو درست کنن تا بتونه بیاد .....

Farzan
08-13-2014, 11:20 AM
اومانا: درباره پرسپولیس مطالعه و تحقیق کردم/شنیده‌ام خیلی میهمان‌نوازید

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1393/04/30/13930430000001_PhotoA.jpg

میشل اومانا در گفت‌وگویی در خصوص حضورش در ایران و مذاکراتش با مسئولان باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: خیلی خوشحالم که مورد توجه یک تیم خوب در منطقه آسیا قرار گرفتم و دوست دارم با چالش‌های جدیدی پس از حضور موفق با کاستاریکا در جام جهانی داشته باشم.

وی افزود: راستش را بخواهید دوست دارم به ایران و پرسپولیس بیایم چون خیلی وقت صرف مطالعه و تحقیق درباره ایران کرده‌ام و امیدوارم که بتوانم امضای نهایی را با پرسپولیسی‌ها انجام دهم.البته مسئولان این باشگاه هم اطلاعات خوبی از باشگاه و ایران به من داده اند.

اومانا ادامه داد:‌می‌دانم شما ایرانی‌ها خیلی فوتبال را دوست دارید و مهمان‌نواز هستید پس مطمئن باشید این موضوع در تصمیمات من تأثیرات بسیاری دارد و امیدوارم یک فصل خوب را با تیم پرسپولیس داشته باشم.سایر صحبت‌هایم بماند پس از حضور در ایران که می‌تواند هم برای شما جالب باشد و هم برای من.

وی در پاسخ به این سوال که آیا بازی‌های تیم ملی را در جام جهانی دنبال می‌کردید یا خیر، گفت: من همه بازی‌ها را دنبال می‌کردم و بازی تیم شما را هم مثل همه فوتبال دوستان پسندیدم.

Farzan
08-13-2014, 11:21 AM
جدیدترین درخواست پرسپولیسی‌ها از کنسولگری ایران در انگلیس؛لطفا به دنیل ویزا بدهید

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1393/02/16/13930216000128_PhotoA.jpg

پس از عملکرد ضعیف قرمزپوشان در دو بازی گذشته پرسپولیسی‌ها به دنبال دنیل جسه‌بوارتنگ مدافع 21 ساله باشگاه آرسنال انگلستان رفتند تا با این بازیکن گفت‌وگو و توافقاتی را انجام دهند.

این مدافع که سابقه حضور در لیگ اسکاتلند را دارد پس از مذاکرات خود با قرمزپوشان قصد داشت به ایران بیاید اما به دلیل برخی مشکلات موفق به این کار نشد تا باز هم حضور او در ایران در پرده‌ای از ابهام قرار بگیرد.

البته پرسپولیسی‌ها در دومین نامه خود مکاتباتی را با کنسولگری ایران در انگلیس داشتند و از آنها خواستند که کارهای ویزای این بازیکن را تا یک هفته آینده انجام دهند اما با توجه به شواهد آن چیزی که پیداست کمی حضور این انگلیسی در ایران کمی کمرنگ است و آنطوری که پیش‌بینی می شود قرمزپوشان به دلیل برخی مشکلات تا حدودی قید جذب این بازیکن را زده‌‌اند اما باز هم طی چند روز گذشته پرسپولیسی‌ها مذاکرات خود را با این بازیکن و حتی کنسولگری ایران در انگلیس پیگیری کرده‌اند و قرار است تا یک هفته آینده تکلیف حضور این بازیکن در ایران مشخص شود.

nuerredgo
08-13-2014, 12:46 PM
فقط گیر دادن به مدافع...یه هافبک درس حسابی بگیرین بابا...یکی نیست یه پاس درس درمون بده و مهاجمامونو تغذیه کنه.

Farzan
08-13-2014, 10:04 PM
پیشنهاد جدید قطری‌های به هافبک سرخپوشان/ تکلیف نهایی را دایی روشن می‌کند

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1393/04/09/13930409000146_PhotoA.jpg

پس از جذب سیدجلال حسینی، باشگاه‌های قطری به دنبال جذب سایر ملی‌پوشان پرسپولیس نیز هستند. از همین‌رو امروز یک باشگاه قطری در نامه‌ای به پرسپولیسی‌ها و رضا حقیقی خواستار جذب این بازیکن تا انتهای فصل جاری شد.

مدیر برنامه‌های حقیقی ضمن تأیید این خبر به فارس گفت: این نامه به دست ما رسیده و آن را فردا به باشگاه خواهیم داد اما با توجه به اینکه حقیقی قرارداد دارد، تابع دستور علی دایی و نظر ایشان در مورد پیوستن یا جواب منفی به قطری‌ها هستیم.

قطری‌های در نامه خود اعلام کرده‌اند که حقیقی باید زودتر تکلیف نهایی خود را برای حضور در تیم‌شان روشن کند.

red_girl
08-13-2014, 10:59 PM
ای خراب شه این قطر
کاش اینام یه اسم جعلی مثل خلیج عربی رو لیگشون میزاشتن تا دست از سر بازیکنای ما برمیداشتن .. فقطم زوم کردن رو پرسپولیسیا !! ما خودمون به زور 11 تا بازیکن جور میکنیم میفرستیم تو زمین

PaRaStO_o
08-14-2014, 12:08 AM
اول اینکه جناب اومانا بیا و دو تا بازی بد بازی کن تا بدونی مهمون نوازی چیه:4::4:
در مورد حقیقی بی خیال پرسپولیس اینا به فکر خودشون هم نیستن مگه چند سالشونه میرن قطرررررررررر برا پول یه خورده فوتبال بازی کنید بعد برید
خدا کنه نره واقعا همین یه موردو کم داریم
حلقه گمشده تو پرسپولیس تعصبه :17:

red nabid
08-14-2014, 12:46 AM
نه نه نه:20:

خدا ریشه ی این عربا را بکنه که دارن پرسپولیس را سلاخی میکنن

لعنت به این عربا و لعنت به اون هیئت مدیره و فدراسیون که نمیزارند این بازیکنا تو ایران بمونن

فکر نکنم ایران کشور فقیری باشه

پس برای چی یه باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس باید بدبختی بکشه

خدا کنه نره

Farzan
08-14-2014, 01:30 AM
برای قطر رفتنش دایی باید رضایت بده .....

البته من بعید میدونم همچین خرییتو انجام بده

Farzan
08-14-2014, 12:44 PM
مدافع کاستاریکایی برای مذاکره با پرسپولیس وارد ایران شد/ اومانا: امیدوارم قرارداد نهایی را امضا کنم

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1393/04/30/13930430000001_PhotoA.jpg

پس از جدایی سیدجلال حسینی از جمع سرخپوشان، علی دایی و پرسپولیسی‌ها به دنبال جذب یک مدافع برای جایگزینی این بازیکن رفتند.

به همین دلیل علی دایی شخصاً اومانا مدافع کاستاریکایی را مورد تأئید قرار داد و مذاکراتی را با این بازیکن انجام داد. بالاخره پس از کش‌وقو‌س‌های فراوان اومانا مدافع تیم ملی کاستاریکا بامداد امروز با استقبال مسئولان باشگاه پرسپولیس وارد ایران شد و قرار است در چند ساعت آینده در دیداری با رحیمی بر سر امضای قرارداد نهایی گفت‌وگوهای لازم را انجام دهد.

وی در بدو ورودش به ایران اظهار داشت: خوشحالم به کشور خوب و با تمدن ایران آمده‌ام و امیدوارم که با پرسپولیسی‌ها به توافق نهایی برسم. شرایط سختی نگذاشتم و همین که به ایران آمدم نشان داده که دوست دارم به جمع قرمزپوشان اضافه شوم.

Farzan
08-14-2014, 12:44 PM
مذاکره پرسپولیس با اومانیا بر سر اختلاف ۱۰۰ هزار دلاری

http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1393/05/21/139305211150543823397703.jpg

علیرضا رحیمی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در حالی ظهر امروز (پنجشنبه) با اومانیا بازیکن کاستاریکایی دیدار خواهد داشت که ظاهراً یک اختلاف 100 هزار دلاری در پیشنهاد دو طرف وجود دارد و روی این موضوع مذاکرات ادامه خواهد داشت. گفته می‌شود پیشنهاد اومانیا 600 هزار دلار بوده و مبلغ مورد نظر پرسپولیس 500 هزار دلار است.

با توجه به تداوم مذاکرات شاید اومانیا امروز در محل تمرین پرسپولیس حاضر نشود و فردا (جمعه) برای تماشای دیدار پرسپولیس - ذوب‌آهن به ورزشگاه آزادی برود.

Farzan
08-14-2014, 07:05 PM
منتفی شدن حضور بازیکن آرسنال در پرسپولیس در صورت توافق با اومانا

مسئولان پرسپولیس از بین دو گزینه خارجی برای خط دفاع یک بازیکن را جذب خواهند کرد.

همزمان با مذاکرات پرسپولیس با اومانا مدافع تیم ملی کاستاریکا، اخباری مبنی بر حضور یک بازیکن جوان در این تیم نیز منتشر شد.پرسپولیسی ها اعلام کردند که بواتنگ بازیکن 21 ساله آرسنال که البته در این تیم تاکنون بازی نکرده و به طور قرضی به دیگر تیم ها منتقل می شود را مد نظر قرار داده اند.

اومانا بامداد امروز به تهران آمد تا مذاکرات نهایی خود را با قرمزها انجام دهد و در صورتی که پرسپولیس با وی به توافق قطعی برسد، حضور بواتنگ منتفی خواهد شد.پرسپولیس در پست دفاع وسط، دفاع راست و چپ و هافبک نفوذی با کمبود بازیکن مواجه است و به بازیکن احتیاج دارد.

Farzan
08-14-2014, 10:29 PM
تکلیف اومانا پس از تست پزشکی مشخص می‌شود

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1393/04/31/13930431000350_PhotoA.jpg

اولین نشست علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اومانا مدافع کاستاریکایی این تیم آغاز شد.

در این جلسه دو ساعته طرفین درخصوص آخرین وضعیت همکاری با یکدیگر بحث و گفت‌وگو کردند و قرار شد در جلسات بعدی تکلیف نهایی عقد قرارداد باشگاه پرسپولیس با اومانا مشخص شود. البته با درخواست مسئولان باشگاه پرسپولیس قرار شد این بازیکن ظرف 48 ساعت آینده تست پزشکی نیز بدهند تا تکلیف نهایی‌اش برای عقد قرارداد پس از تست پزشکی مشخص شود.

Farzan
08-15-2014, 01:06 PM
بازتاب مذاکره پرسپولیس با بواتنگ در سایتهای انگلیسی/ مدافع سابق آرسنال شاگرد دایی می شود

http://viua.site90.com/up/c0f63c15f874.jpg

مدافع سابق آرسنال به پرسپولیس می آید. این خبری است که سایت hereisthecity منتشر کرده است.

به نوشته این سایت، دنیل بواتنگ کاپیتان تیم ذخیره های آرسنال جزو بازیکنانی بود که امسال از این تیم جدا شد.بواتنگ فصل قبل به صورت فرضی در تیم اسکاتلندی هیبرنین بازی می کرد.

بواتنگ که اکثر دوران فوتبالش را به صورت قرضی در تیم های دیگر بازی کرده تنها 6 دقیقه در تیم اصلی آرسنال بازی کرده که مربوط به بازی این تیم مقابل بولتون در سال 2011 می شود.بواتنگ حالا ه عنوان یک بازیکن آزاد حالا به کشوری خواهد رفت که کمتر کسی انتظارش را دارد: ایران

رسانه های ایرانی خبر داده اند که این بازیکن با باشگاه پرسپولیس به توافق رسیده و برای حضور در ایران منتظر صدور ویزایش است. بر اساس این گزارش مدیران پرسپولیس از طریق سفارت ایران در لندن به دنبال حل مشکل مدافع سابق آرسنال هستند.

بواتنگ در صورت توافق با پرسپولیس شاگرد علی دایی اسطوره فوتبال ایران خواهد شد. او تنها بازیکنی نیست که از لندن به ایران رسیده و جی لوید ساموئل بازیکن سابق تیمهای بولتون و آستون ویلا امسال در تیم پیکان تهران بازی خواهد کرد.

Farzan
08-15-2014, 05:28 PM
اومانا که دیگه بازیکنمونه و الان تنها مشکلمون نداشتن ی هافبک طراحه .....

Sh-Meteor
08-15-2014, 05:55 PM
سلام

این قضیه ترانسفر حقیقی چیه؟

کجا می خواد بره؟ یعنی از کدوم تیم ها پیشنهاد داره؟

Farzan
08-15-2014, 06:45 PM
سلام

این قضیه ترانسفر حقیقی چیه؟

کجا می خواد بره؟ یعنی از کدوم تیم ها پیشنهاد داره؟

از ی تیم قطری پیشنهاد داره

red nabid
08-15-2014, 06:51 PM
PaRaStO_o

مدیر برنامه ی حقیقی گفته که قطری ها حاضرند 1.2 میلیون دلار به خود حقیقی بدن
ولی حاضر نیستن حتی 1 ریال هم بابت رضایت نامه ی حقیقی به پرسپولیس بدن
یه جورایی بازیکن مفت میخوان
حقیقی هم انگار بدجوری هوایی شده و گفته میخوام برم

پرستو تو که این همه از قرارداد بستن سردار انتقاد میکردی
الان پس چرا درباره ی رحیمی چیزی نمیگی؟
وقتی سردار بود بازیکنا اینطوری ول نمیکردند که برن و سردار همه را نگه میداشت
ولی رحیمی داره یکی یکی بازیکنا را میفرسته برن

درست عین کاری که با سپاهان کرد

Farzan
08-15-2014, 06:55 PM
@parasto_o (http://www.arteshesorkh.com/forum/member.php?u=13104)

هنوز که نرفته .....

چرا قصاص قبل از جنایت ؟؟؟

red nabid
08-15-2014, 07:00 PM
هنوز که نرفته .....

چرا قصاص قبل از جنایت ؟؟؟

قصاص قبل از جنایت؟:24:
چی میگی؟
از همین نیمکت نشینی امروزش هم میشه فهمید ماجرا از چه قراره
ضمنا شاهکار جناب رحیمی را مگه ندیدی؟
که چطوری بهترین مدافع ایران را از دست داد
یا چطوری خلعتبری را از دست داد
پولادی هم که فعلا راست راست واسه خودش میگرده
انگار نه انگار که با باشگاه قرارداد داره
اینا همش ضعف و بی لیاقتی مدیرعامل هست
که نمیتونه بازیکنهاش را حفظ کنه

TEAR GODDESS
08-15-2014, 07:07 PM
اگه اینم بره دیگه نمیدونم چ بازیکنایی وا3 پرسپولیس میمونه با بازیکن گرفتن امسال پرسپولیس ادم باید منتظر ی معجزه باشه برای پرسپولیس...

Farzan
08-15-2014, 07:08 PM
قصاص قبل از جنایت؟:24:
چی میگی؟
از همین نیمکت نشینی امروزش هم میشه فهمید ماجرا از چه قراره
ضمنا شاهکار جناب رحیمی را مگه ندیدی؟
که چطوری بهترین مدافع ایران را از دست داد
یا چطوری خلعتبری را از دست داد
پولادی هم که فعلا راست راست واسه خودش میگرده
انگار نه انگار که با باشگاه قرارداد داره
اینا همش ضعف و بی لیاقتی مدیرعامل هست
که نمیتونه بازیکنهاش را حفظ کنه
چون تو این بازی، فیکس نیست یعنی میخواد بره؟
پدرام رسما داری شعر نو میگی ... :24:

کدوم تیم ایرانی میتونست به سیدجلال 4، 5 میلیارد بده؟

خلعتبری عوضی پول زور میخواست، اینقدر ساده ای که فک میکنی قرارداش با سپاهان فقط 1.2 میلیارده؟:4:

نیومدن پولادی سر تمرین هم فقط 1 دلیل داره: بی در و پیکر بودن فوتبال ایران

PaRaStO_o
08-15-2014, 07:14 PM
@PaRaStO_o (http://www.arteshesorkh.com/forum/member.php?u=13104)

:4::4: من والا این چیزی که الان میگیو تازه فهمیدم دیگه همه عالم و آدم میدونن من کلی درباره رحیمی بد گفتم
من درباره رویانیان یه چی دیگه گفتم:4: و اما حقیقی و قراردادش با پرسپولیسشخص رویانیان این قراردادو بسته ها:4: زمین و آسمون جاشون عوض شه من نظرمو درباره رویانیان و رحیمی عوض نمیشه

http://uploadazad.com/uploads/n755_96789_995.jpg (http://uploadazad.com/)

red nabid
08-15-2014, 07:14 PM
چون تو این بازی، فیکس نیست یعنی میخواد بره؟
پدرام رسما داری شعر نو میگی ... :24:

کدوم تیم ایرانی میتونست به سیدجلال 4، 5 میلیارد بده؟

خلعتبری عوضی پول زور میخواست، اینقدر ساده ای که فک میکنی قرارداش با سپاهان فقط 1.2 میلیارده؟:4:

نیومدن پولادی سر تمرین هم فقط 1 دلیل داره: بی در و پیکر بودن فوتبال ایران
وقتی مستقیم رفته به دایی گفته میخوام برم یعنی چی؟
وقتی مدیر برنامه هاش قطری ها را قانع کرده که حقیقی میتونه رضایت باشگاه را بگیره یعنی چی؟
حالا هم که نیمکت نشین شده معلومه دلیلش چیه
دلیلش اینه که پول عربا هواییش کرده دیگه پیراهن پرسپولیس را نمیخواد

چطور سپاهان داره که اینطور خرج کنه؟
نترس به پرسپولیس هم بودجه میدن به همون اندازه ولی متاسفانه یه سری افراد هستن
که نمیزارن 1 ریال از اون بودجه هم به پرسپولیس برسه

نیومدن پولادی را به فوتبال ایران نچسبون در همین سپاهان بازیکن حق چنین رفتاری را نداره

Farzan
08-15-2014, 07:21 PM
وقتی مستقیم رفته به دایی گفته میخوام برم یعنی چی؟
وقتی مدیر برنامه هاش قطری ها را قانع کرده که حقیقی میتونه رضایت باشگاه را بگیره یعنی چی؟
حالا هم که نیمکت نشین شده معلومه دلیلش چیه
دلیلش اینه که پول عربا هواییش کرده دیگه پیراهن پرسپولیس را نمیخواد

چطور سپاهان داره که اینطور خرج کنه؟
نترس به پرسپولیس هم بودجه میدن به همون اندازه ولی متاسفانه یه سری افراد هستن
که نمیزارن 1 ریال از اون بودجه هم به پرسپولیس برسه

نیومدن پولادی را به فوتبال ایران نچسبون در همین سپاهان بازیکن حق چنین رفتاری را نداره
حقیقی تو 2 بازی قبل چندان خوب نبود و حتی تو بازی با فولاد هم تعویض شد

داری بچه گول میزنی؟
بودجه پرسپولیس و سپاهان ی اندازس؟
جوک سالو گفتیا
:24:

کی به سپاهان میگه چقدر خرج کردی؟
تو سپاهان چند نفر هستن که راپورت همه چیو به دولت بدن؟

منظورم از بی در و پیکر بودن فوتبال ایران اینه که بازیکنا چندتا قرارداد میبندن .....
باشگاه یا بازیکن هم هر قراردادیو که به نفعشون باشه، قبول دارن و نمیان اون یکیو بگن

red_girl
08-15-2014, 07:35 PM
وقتی رویانیان بود رحیمی به سیدجلال و پولادی پیشنهاد 1.7 میلیاردی داد ولی رویانیان هردوشون رو حفظ کرد با هر دردسری بود خلعتبری رو آورد الان رحیمی و اون هیئت مدیره بی عرضه بخاطر 500 میلیون همشونو از دست دادن .. حقیقی از دیناموکیف پیشنهاد داشت رویانیان نزاشت بره حالا بخاطر تیم قطری داره میره .. فعلا که این تیم 16 جدوله میخوان مدعی 3 جام هم باشه :)))))))

Farzan
08-16-2014, 02:29 PM
علي دايي به دنبال جانشين صادقيان

http://www5.varzesh3.com/files/Picture/00990578.jpg

علی دایی که بابت از دست دادن صادقیان در پست هافبک نفوذی دچار مشکل شده در گفت‌وگو با رحیمی از او خواست تا زمینه جذب یک بازیکن خارجی را در این تیم فراهم آورد. رحیمی قرار است در جلسه روز دوشنبه هیات مدیره این موضوع را مطرح کرده و مجوز جذب بازیکن مورد نظر دایی را از اعضای هیات مدیره دریافت کند.

گفته می‌ شود علی دایی یکی، دو بازیکن را برای این پست در نظر دارد و هنوز نام آنها را رسانه ای نکرده است. درخواست دایی برای جذب بازیکنی در پست هافبک بازی ساز نشان می‌ دهد که او همچنان اعتقادی به محمد نوری ندارد. نیمکت نشینی نوری در 3 بازی گذشته و میدان دادن به بازیکنان جوانی چون نوراللهی این نظریه را تایید می‌ کند.

Farzan
08-16-2014, 02:31 PM
کنجکاوی اومانیا درباره عدد "6" پرسپولیس

http://storage.isport.ir/images/dc955c6f-5df3-411d-9434-22d032d4ed34-cb.Jpeg

مشیل اومانیا در تمرین امروز (شنبه) پرسپولیس درباره نماد پرسپولیس که عدد «6» است سوال‌های جالبی مطرح کرد.

میشل اومانیا که پنجشنبه برای عقد قرارداد پرسپولیس به ایران آمد، امروز در تمرین پرسپولیس حاضر بود.

این مدافع کاستاریکایی در طول تمرین که به برگزاری بازی دوستانه تیم خونه به خونه بابل اختصاص داشت، روی نیمکت و کنار رحیمی و دایی نشسته بود.

اومانیا که با پیراهن شماره‌ "23" در تمرین حاضر شده بود، 30 دقیقه‌ بازی را تماشا کرد و بعد به همراه مدیر برنامه‌های خود برای انجام تست پزشکی از "درفشی‌فر" خارج شد.

نکته جالب این بود که عکاسان حاضر در ورزشگاه از اومانیا می‌خواستند که عدد "6" را با دستانش نشان دهد و او بعد از چند بار عکس گرفتن با این حالت پرسید که "6" چیست؟ و چرا باید این کار را انجام دهم؟ خبرنگار ایسنا به اومانیا گفت که پرسپولیس 40 سال پیش مقابل رقیب دیرینه خود در بزرگ‌ترین داربی ایران شش گل به ثمر رساند. اومانیا پس از اطلاع از این موضوع بار دیگر عدد "6" را به عکاسان نشان داد.

مدیر برنامه‌های اومانیا گفت که در 24 ساعت آینده و پس از مشخص شدن پاسخ تست پزشکی قرارداد این بازیکن با پرسپولیس منعقد خواهد شد.

red_girl
08-16-2014, 04:09 PM
تا رحیمی از هیئت مدیره مجوز بگیره و با بازیکن مکاتبه کنن و باهاش به توافق برسن و بیاد ایران و قرارداد ببنده محرومیت صادقیان تموم شده .. اومانا رو چند هفته ست دارن طولش میدن هنوز باهاش قرارداد نبستن

girl sorkh
08-16-2014, 05:54 PM
باشگاه نویسندگان الواترا-وضعیت مهرداد پولادی برای فصل بعد هنوز مشخص نشده و مدافع ملی‌پوش پرسپولیس در تلاش است تا هرطور شده مدیران این تیم را راضی کند که خارج از ایران توپ بزند.

به گزارش بانک ورزش، پرسپولیسی‌ها با توجه به بندی که در قرارداد این بازیکن وجود دارد، راضی به جدایی او و رفتنش به قطر نیستند اما به نظر می‌رسد اگر پولادی پینشهادی اروپایی داشته باشد و این پیشنهاد به فوتبالش کمک کند، مدیران پرسپولیس نیز همکاری لازم را با او خواهند داشت.

باید دید طی روزهای آینده چه اتفاقی برای این بازیکن و پرسپولیس رخ خواهد داد. با توجه به آنچه از شواهد پیداست، بعید است مدیران این تیم اجازه بازی پولادی در قطر را بدهند.

http://elvatra.com/Image/DBImages/Posts/93525-172638-1-.jpg
http://elvatra.com/post/22861-%D8%AA%D9%86%D9%87%D8%A7-%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%AC%D8%AF%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%BE%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%BE%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%B3

girl sorkh
08-16-2014, 06:09 PM
علي دايي به دنبال جانشين صادقيان

http://elvatra.com/Image/DBImages/Posts/93525-131020-1-.jpg
باشگاه نویسندگان الواترا- سرمربي پرسپوليس با توجه به دوري 3 ماه صادقيان و محروميت اين بازيکن به دنبال جذب يک بازيکن خارجي براي جانشيني اوست.علی دایی که بابت از دست دادن صادقیان در پست هافبک نفوذی دچار مشکل شده در گفت‌وگو با رحیمی از او خواست تا زمینه جذب یک بازیکن خارجی را در این تیم فراهم آورد. رحیمی قرار است در جلسه روز دوشنبه هیات مدیره این موضوع را مطرح کرده و مجوز جذب بازیکن مورد نظر دایی را از اعضای هیات مدیره دریافت کند.
گفته می‌ شود علی دایی یکی، دو بازیکن را برای این پست در نظر دارد و هنوز نام آنها را رسانه ای نکرده است. درخواست دایی برای جذب بازیکنی در پست هافبک بازی ساز نشان می‌ دهد که او همچنان اعتقادی به محمد نوری ندارد. نیمکت نشینی نوری در 3 بازی گذشته و میدان دادن به بازیکنان جوانی چون نوراللهی این نظریه را تایید می‌ کند.

red nabid
08-16-2014, 08:45 PM
سمیه راست میگه اینقدر این فصل در نقل و انتقالات افتضاح بودیم و فرصت را از دست دادیم
که هواداران هیچ امیدی به جاگزینی صادقیان ندارند
همه فکر میکردند بعد از اومدن رحیمی حواشی پرسپولیس کم میشه
ولی انگار حواشی به پرسپولیس زنجیر شده و داره همینطور تیم را نابود میکنه

TEAR GODDESS
08-16-2014, 09:03 PM
اصلا حواشی ب کنار خود عواملو و صاحب نظرای پرسپولیس دنبال جو و حاشیه و جنگ و دعوا با هم میگردن
امسال هیچ امیدی ب پرسپولیس نیس چون ن بازیکن گرفتیم بدترازانم اینکه بازیکنای خوبمونم دادیم رف اگه ورودیای استقلالو ببینی از خوندنشون خسته میشی ولی مال مارو نگا کنی انقد کمه ک نخونی بهتره..

red_girl
08-17-2014, 01:39 AM
روزنامه پیروزی خبر کذب نمینویسه .. هرچی میگه درسته ..
مثل اینکه جناب حقیقی هم هوایی شده میخواد بره قطر .. منتها این مورد دیگه از اون بندا تو قراردادش نداره و حق نداره با هیچ تیمی مذاکره کنه بدون اجازه باشگاه .. عاشق این تعصب و پایبندی به قرارداد بازیکنامونم 258147963

http://upcity.ir/images2/60113226613958828297.png

Farzan
08-17-2014, 01:26 PM
ماده 24 نقل‌ و‌انتقالات؛ مانع جدايي پولادي

http://www5.varzesh3.com/files/Picture/00945444.jpg

مهرداد پولادی مدعی است طبق متمم قراردادش که به امضای رویانیان رسیده ممانعتی برای جدایی از پرسپولیس ندارد. او چند روز قبل طی مصاحبه ای اعلام کرد برای انتقال به باشگاه های خارجی از پرسپولیس شکایت خواهد کرد. اما پرسپولیسی ها معتقدند چنین متممی در قرارداد او وجود ندارد ضمن اینکه موضوعی که مورد استناد مسئولان حقوقی باشگاه پرسپولیس قرار گرفته ماده 24 نقل و انتقالات فوتبال ایران است.

طبق استناد مسئولان حقوقی باشگاه پرسپولیس در ماده 24 قانون نقل و انتقالات به صورت روشن قید شده که در طول مسابقات لیگ هیچ کدام از بازیکنان حق انتقال به باشگاه های خارج از کشور را ندارند. بر این اساس مهرداد پولادی طبق نظر پرسپولیسی ها اگر هم قرار باشد به باشگاه مورد نظرش انتقال شود این انتقال باید در نیم فصل صورت گیرد نه در هفته سوم و چهارم لیگ.

حال باید منتظر ماند و دید طی سه، چهار روز آینده مدافع ملی‌پوش پرسپولیس چه واکنشی به این ادعا خواهد داشت.

Farzan
08-17-2014, 01:47 PM
پاسخ تست پزشکی اومانیا رسید/ قرارداد نهایی امروز بسته می‌شود

http://media.isna.ir/content/Michael-Umana-Getty-Images.jpg/4

پاسخ تست پزشکی مدافع تیم ملی کاستاریکا رسید و این بازیکن برای پیوستن به پرسپولیس مشکلی ندارد.

میشل اومانیا که پنجشنبه گذشته برای پیوستن به پرسپولیس وارد ایران شده بود و روز گذشته هم با لباس شماره 22 تمرین این تیم را از نزدیک دید، روز گذشته تست پزشکی داد و با آمدن پاسخ این تست او مشکلی برای عقد قرارداد با پرسپولیس ندارد.

بعد از ظهر امروز (یکشنبه) اومانیا در باشگاه پرسپولیس حاضر می‌شود و با این تیم قرارداد خود را نهایی می‌کند.

او در صورت صلاحدید دایی می‌تواند در دیدار هفته چهارم لیگ برتر مقابل ملوان هم به میدان برود.

Farzan
08-17-2014, 06:51 PM
احتمال جدایی حقیقی از پرسپولیس بیشتر شد

http://www.khabarlive.ir/file/2014/03/perspolis-haghighi.jpg

رضا حقیقی بعد از بازی پرسپولیس مقابل ذوب آهن صراحتا اعلام کرد قصد جدایی از تیمش را داشته و دیگر تمایلی برای ماندن در جمع سرخپوشان ندارد.

او مدعی شده از دو تیم قطری پیشنهاد دارد و می خواهد به یکی از آنها پاسخ مثبت دهد. این در حالی است که رضا حقیقی با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد و نمی تواند بدون اجازه این باشگاه به تیم دیگری برود. از آنجا که تصمیم حقیقی برای ترک پرسپولیس جدی است، او با مسئولان باشگاه تماس گرفته و شرایط خود را برای جدایی به آنها اعلام کرده است.

حقیقی به گفته خودش مبلغ 500 میلیون تومان از باشگاه پرسپولیس طلبکار است و برای فصل جدید مبلغی دریافت نکرده است. او برای اینکه بتواند رضایتنامه خود را از باشگاه بگیرد اعلام کرده حاضر است بخش عمده ای از مطالبات خود را ببخشد، اما مسئولان باشگاه پرسپولیس با این خواسته او مخالفت کردند.

پیشنهاد پرسپولیسی ها به حقیقی این بوده که غیر از بخشیدن بخشی از مطالباتش 35 درصد از رقم قراردادش از تیم قطری به این باشگاه برسد. مدیر برنامه های حقیقی خیلی از این پیشنهاد استقبال نکرده و در آخرین صحبت هایش با مسئولان باشگاه گفته است با فروش او به تیم قطری سهم قانونی باشگاه را بردارند، اما مطالباتش را نیز به طور کامل پرداخت کنند.

قرار است به زودی نشست حضوری بین حقیقی و مدیریت باشگاه پرسپولیس برگزار شود تا آنها در خصوص جدایی این بازیکن و ماندن او در جمع سرخپوشان نتیجه نهایی را بگیرند.

Farzan
08-17-2014, 07:01 PM
اومانا پرسپولیسی شد

http://media.isna.ir/content/56-omania.jpg/4

مدافع ملی‌پوش کاستاریکایی با قراردادی دو ساله به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست.

میشل اومانا بازیکن تیم ملی کاستاریکا پس از مذاکره با مدیرعامل باشگاه و با توافق علی دایی سرمربی سرخپوشان، با قراردادی دو ساله به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست.

اومانای 31 ساله در جام جهانی فوتبال 2014 برزیل در ترکیب تیم ملی کاستاریکا قرار داشت.

Farzan
08-18-2014, 06:52 PM
بازیکن جدید پرسپولیس از کرواسی می آید

علی دایی از عملکرد هافبک های تیمش به هیچ وجه رضایت ندارد و سخت به دنبال جذب یک هافبک طراح تمام عیار است.

پرسپولیس در سه بازی اخیر خود در لیگ نه تنها در مالکیت توپ خوب عمل نکرده بلکه در ایجاد موقعیت سازی نیز ناموفق بوده است.علی دایی و دستیارانش بعد از آنالیز بازی های اخیر تیمشان به این نتیجه رسیدند که غیر از پیدا کردن یک جانشین مطمئن برای سیدجلال حسینی باید به دنبال یک هافبک طراح تمام عیار نیز باشند. با پیوستن اومانا به پرسپولیس مشکل خط دفاعی این تیم به نظر می آید حل می شود، اما دایی برای برطرف کردن این ضعف تیمش در مرکز میدان دیگر امیدی به هافبک های فعلی ندارد.

او از چند مدير برنامه خواستار معرفی چند هافبک طراح شده است. بازیکنی که غیر از خصوصیات دوندگی و جنگندگی در دادن پاس رو به جلو تبحر داشته باشد.

واسطه ها تا الان 4 بازیکن خارجی به دایی معرفی کردند که او در حال حاضر یک نفر از آنها را پسندیده است. قرار شده در روزهای آتی نیز بازیکنان جدیدی به سرمربی پرسپولیس معرفی شوند و در نهایت دایی پس از دیدن فیلم بازی های آنها یکی، دو نفرشان را در تمرینات زیر نظر بگیرد. یکی از بازیکنان مدنظر دایی از کشور کرواسی است که احتمال دارد به زودی در تمرینات سرخپوشان تست شود.

دایی در نظر دارد هرچه سریع تر بازیکن مدنظرش را جذب کند و رحیمی نیز در این مورد قول همکاری لازم را به او داده است.

Farzan
08-19-2014, 04:44 PM
یک کاستاریکایی دیگر در راه پرسپولیس

مدافع تازه وارد پرسپولیس به مدیران این باشگاه قول داده است که هافبک تیم ملی کاستاریکا را هم سرخ پوش کند.

بالاخره پس از کش و قوس های فراوان، مایکل اومانا مدافع تیم ملی کاستاریکا با امضای قراردادی رسما به پرسپولیس پیوست تا جای خالی سید جلال حسینی را در این تیم پر کند.

حالا که خیال پرسپولیسی ها از خط دفاع شان راحت شده، درصدد برآمده اند تا این بار ضعف تیم شان در خط میانی را پوشش بدهند.

محرومیت سه ماهه پیام صادقیان هافبک پرسپولیس، خیلی می تواند به ضرر این تیم شود و به همین دلیل هم مدیران این باشگاه درصدد برآمده اند تا یک جانشین خوب برای صادقیان پیدا کنند.

گویا در این میان هافبک تیم ملی کاستاریکا چشم علی دایی را گرفته است و از این رو سرخپوشان از اومانا خواسته اند تا به واسطه دوستی و ارتباط نزدیکی که با این بازیکن دارد، او را پرسپولیسی کند و این مدافع کاستاریکایی هم قول هایی را در این زمینه به مدیران تیم سرخپوش داده است.

Farzan
08-19-2014, 04:45 PM
باورم نمیشه .....

بلاخره دایی واقعا فهمید که بازیساز میخوایم :4:

Farzan
08-19-2014, 04:46 PM
پیشنهاد 700 هزار دلاری برای حقیقی/ دو تیم قطری به دنبال هافبک پرسپولیس

http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1393/05/13/139305131238206743344313.jpg

در حالی که چند روزی است که خبر پیشنهاد یکی‌دو باشگاه قطری به رضا حقیقی منتشر شده، نامه رسمی یکی از این باشگاه‌ها امروز به دست او رسید تا این بازیکن این پیشنهاد را در اختیار رحیمی و دایی قرار دهد.

پیشنهاد یکی از این دو باشگاه 700 هزار دلار برای یک فصل است. با توجه به اینکه حقیقی با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد، باید دید که چقدر از این مبلغ به این باشگاه می‌رسد. از نظر قانونی باشگاه پرسپولیس می‌تواند تا 60 درصد از قرارداد احتمالی حقیقی با باشگاه قطری را مطالبه کند هرچند هیچ توافق کتبی بین باشگاه پرسپولیس و رضا حقیقی برای این موضوع وجود ندارد.

حقیقی تا امروز نزدیک 200 میلیون تومان از پرسپولیس پول گرفته و هنوز نه بدهی فصل گذشته این باشگاه به حقیقی پرداخت شده و نه مطالبات امسال، حتی شنیده می‌شود باشگاه پرسپولیس به حقیقی بدهی 800 میلیون تومانی دارد این در شرایطی است که این بازیکن امسال جزء گرانقیمت‌ترین بازیکنان پرسپولیس محسوب می‌شود.

TEAR GODDESS
08-19-2014, 05:11 PM
تو مصاحبه برنامه نود با حقیقی ک دیشب پخش کردن انگار خیلی دوس داره بره قطر . واقعنم حق داره منم جاش بودم میرفتم با این اوضاعی ک پرسپولیس داره . ولی اگه اینم بره دیگه نمیدونم چ بازیکنی برای پرسپولیس میمونه ک دلمون اقلا ب اون خوش باشه ی فکر اساسی باید برای پرسپولیس بکنن...

red_girl
08-19-2014, 09:56 PM
خندم میگیره واقعا دیگه بهونه ای پیدا نکرد که واسه رفتنش جور کنه میگه بخاطر اختلاف هیئت مدیره و دایی :)))))))))
اخه اختلافی هم اگه باشه چه ربطی به تو داره ؟؟؟؟
راست و حسینی بگو پول زیاد میخوام :4:

red nabid
08-19-2014, 10:45 PM
خندم میگیره واقعا دیگه بهونه ای پیدا نکرد که واسه رفتنش جور کنه میگه بخاطر اختلاف هیئت مدیره و دایی :)))))))))
اخه اختلافی هم اگه باشه چه ربطی به تو داره ؟؟؟؟
راست و حسینی بگو پول زیاد میخوام :4:
اگه به مصاحبه اش دقت کنی معلوم بود داره به پول فکر میکنه
مخصوصا اونجا که گفت من باید به فکر آینده باشم
در قطر هم آینده ی فوتبالی که وجود نداره پس میمونه پول و پول وپول

Farzan
08-21-2014, 04:35 PM
آغاز تست هاي پزشکي در قطر
پولادي در آستانه جدايي از پرسپوليس

مهرداد پولادي هافبک پرسپوليس روز گذشته به قطر رفت تا در تست پزشکي الشحانيه قطر شرکت کند.

http://www5.varzesh3.com/files/Picture/00946496.jpg به گزارش "ورزش سه"، پولادی با وجود آنکه هنوز رضایت نامه خود را از پرسپولیس دریافت نکرده این ریسک را پذیرفته تا به قطر برود. ظاهرا پولادی این کار را پس از مشورت با یک وکیل باتجربه انجام داده است.

موضوع پولادی و پرسپولیس از آنجا تبدیل به یک جدال حقوقی شده که پرسپولیس علاقه ندارد او را در باشگاه دیگری ببیند اما پولادی بنابر قراردادی که فصل گذشته با محمد رویانیان بسته متمم ها و آپشن هایی دارد که می‌ تواند طبق آنها هر زمان که خواست از پرسپولیس جدا بشود. این چیزی است که مدیران فعلی پرسپولیس قبولش ندارند، آنها به قراردادی استناد می‌ کنند که در سازمان لیگ وجود دارد و اثری از بندها و آپشن ها نیست.

پولادی اما تصمیم خود را گرفته و به قطر رفته تا با این تیم قرارداد ببندد و ظاهرا مسئولان تیم الشحانیه هم به او اطمینان دادند که پیگیر کارش خواهند بود. با این وصف به نظر می‌ رسد به صورت طبیعی با در انتظار رویارویی حقوقی پرسپولیس و پولادی باشیم. البته پولادی برای عقد قرارداد با الشحانیه که بیش از 700هزاردلار به او پول می‌ دهد احتیاج به مساعدت پرسپولیسی ها دارد.

ظاهرا مسئولان باشگاه پرسپولیس از سفر مهرداد به قطر بسیار خشمگین اند.

PaRaStO_o
08-21-2014, 06:58 PM
اصلا بره ،چه فایده داره به زور نگهش دارن
فرض کنیم بازیکن پرسپولیس نبود واقعا حیفه که بخواد بره قطر ، حماقتی که دژاگه و قوچان نژاد کردن پولادی داره تکمیل میکنه

Farzan
08-22-2014, 11:21 AM
يک ملي‎پوش ديگر هم در قطر
مهرداد پولادي با الشحانيه قرارداد بست

مهرداد پولادي دفاع چپ تيم ملي فوتبال ايران در جام جهاني پس از پشت سر گذاشتن تست پزشکي با الشحانيه قطر به توافق رسيد و با اين تيم قرارداد يکساله بست.

http://www5.varzesh3.com/files/Picture/00946496.jpg به گزارش "ورزش سه"، ارزش قرارداد پولادی با الشحانیه بیش از 700 هزار دلار است.
این بازیکن در گفت و گویی کوتاه با "ورزش سه" گفت: امروز تست پزشکی را با موفقیت انجام دادم و با این تیم قطری قرارداد امضا کردم.

این قرارداد در حالی امضا شده که پرسپولیس هنوز پولادی را بازیکن خود می داند .

Farzan
08-22-2014, 11:22 AM
دعوتنامه الجیش به پرسپولیس رسید/حقیقی: ثابت کردم به دروغ ادعایی نمی کنم

http://www.qudsonline.ir/Images/News/Smal_Pic/7-11-1391/IMAGE634948845497488637.jpg

هافبک پرسپولیس به مسئولان این باشگاه ثابت کرد که ادعایش بی اساس نیست.

هفته گذشته مسئولان باشگاه پرسپولیس در مصاحبه های خود اعلام کردند رضا حقیقی هیچ پیشنهادی رسمی از سوی باشگاه های قطری نداشته است. این مساله دلخوری شدید این بازیکن را به همراه داشت به طوری که او بعد از بازی پرسپولیس و ملوان اعلام کرد؛ رحیمی راست می گوید او پیشنهاد خارجی ندارد! این بازیکن همچنین خودش را دروغگو خطاب کرد تا به نوعی حرف های مدیرعامل تیمش را تایید کرده باشد.

پس از بازگشت پرسپولیسی ها به تهران مدیر برنامه های حقیقی دعوتنامه باشگاه الجیش امارات را برای باشگاه پرسپولیس ارسال کرد و مشخص شد این بازیکن دروغ نگفته است.

هافبک پرسپولیس با تایید این خبر اظهارداشت: دعوتنامه ام را به باشگاه ارسال کردم تا ثابت کنم به دروغ ادعایی را مطرح نکرده ام در خصوص ماندن یا رفتنم تصمیم را به علی دایی سپرده ام و امیدوارم اگر ماندنی شدم، باشگاه به تعهدات مالی اش عمل کند.

Farzan
08-23-2014, 01:32 PM
حضور بازیکن آفریقایی در تمرین امروز پرسپولیس

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1393/04/10/13930410000447_PhotoA.jpg

یک هافبک اهل آفریقا در تمرین امروز پرسپولیس حاضر شده است.گفته می‌شود این بازیکن رزومه دار بوده اما برای حضور در پرسپولیس، امروز به محل تمرین این تیم آمده تا تست فنی بدهد.

Farzan
08-23-2014, 01:33 PM
سپاهان که ردش کرده ....

Farzan
08-23-2014, 01:39 PM
چویی سابقه حضور در بوندس‌لیگا و لیگ برتر انگلیس را دارد/۱۵ بازی ملی در کارنامه هافبک کامرونی

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1393/06/01/13930601000379_PhotoA.jpg

سومن آلفرد چویی بازیکن 31 ساله و کامرونی‌ای که امروز در تمرین پرسپولیس حاضر شد پیش از این با حضور در تمرینات سپاهان نتوانسته بود رضایت زلاتکو کرانچار سرمربی کروات این تیم را جلب کند اما این بازیکن رزومه جالبی دارد.

چویی 31 ساله که در دوآلای کامرون به دنیا آمده 190 سانت قد و پست تخصصی‌اش هافبک هجومی است.

این بازیکن سابقه حضور در تیم‌های کامرونی، 2006 تا 2008 در تیم استابک نروژ با 49 بازی و 8 گل زده، از سال 2008 تا 2010 در تیم ردبول اتریش با 68 بازی و 14 گل زده، از سال 2010 تا 2012 در وست‌برونویچ با 41 بازی و 7 گل زده را در کارنامه دارد.

البته این بازیکن در سال 2012 تا 2013 در تیم آگسبورک بازی کرده که این تیم در بوندس‌لیگای یک حضور داشت و در 4 بازی‌ای که برای این تیم انجام داد یک گل به ثمر رساند.

چویی سابقه حضور در تیم‌ملی کامرون در سال‌های 2008 تا 2011 را هم در کارنامه دارد که موفق شده در 15 بازی ملی 2 گل به ثمر برساند. اولین بازی ملی این بازیکن در سال 2008 و مقابل تیم کیپ‌ورن آفریقا بوده که این بازی از سری بازی‌های مقدماتی جام جهانی آفریقای جنوبی برگزار شد که چویی در همان بازی یک گل به ثمر رساند.

جالب است بدانید که این بازیکن کامرونی برای حضور در تیم استابک نروژ 330 هزار پوند دستمزد دریافت کرد و زمانی که قصد حضور در تیم وست‌برونویچ انگلیس را داشته تیم‌هایی مثل فولام، ولورهمتون و بلکبرن را خواهان خود می‌دیده است.

حالا این بازیکن کامرونی در تمرینات پرسپولیس حاضر شده و باید دید علی دایی چویی را برای حضور در تیمش می‌پذیرد یا نه.

red_girl
08-23-2014, 01:57 PM
رزومه ش که خوب بود مخصوصا ین سآلای آخر .. سپاهان کلی بازیکن خوب تو خط حمله ش داره شاید چون هنوز وضعیت خلعتبری مشخص نبوده این بازیکن رو خواستن و بعد از اینکه خلعتبری رو گرفتن این رو رد کردن .. البته افریقاییا اکثرا قدرتی هستن و ما یه ههافبک طراح سرعتی میخوایم نمیدونم این بازیکن مناسب هست یا نه

Farzan
08-23-2014, 04:27 PM
دایی هم نخواستتش ....

دیپورت شد :4:

Farzan
08-23-2014, 06:46 PM
گالشیچ یا موریتز؟/ فیلم یک هافبک برزیلی و یوگسلاو در باشگاه پرسپولیس

http://icne.net63.net/up/016e59c7ad8b.jpg

پرسپولیس مشکل فنی زیاد دارد و طبیعتا برخی از این مشکلات و نقایص به علی دایی برمی گردد اما در کادر بازیکنان این فصل سرخ ها هم کمبودها و نواقص زیادی دیده می شود که شاید باید به دایی حق داد که نتوانسته آنها را در پرسپولیس ماندنی کند.

بعد از رفتن خلعتبری و سیدجلال و البته محرومیت طولانی صادقیان حالا خبر پیوستن مهرداد پولادی به تیم قطری مثل خنجری بر قلب هواداران پرسپولیس خواهد بود بخصوص وقتی بدانیم در پست او بازیکن شاخصی در کادر بازیکنان دیده نمی شود و پرسپولیس در دفاع چپ لنگ می زند.

حتی اخبار مربوط به بازگرداندن پولادی از قطر به خاطر قراردادی که در سازمان لیگ و باشگاه پرسپولیس دارد هم آنقدر امیدوارکننده نیست تا نگرانی از بابت فقدان بازیکنان کارگشا همچنان حول و حوش پرسپولیس پرسه بزند. به غیر از این وقتی خبر مصدومیت شدید رضا نوروزی به گوش رسید، می شد کلکسیون ناکامی ها را تکمیل شده دید.

نوروزی رباط پاره کرده و حالا پرسپولیس در خط حمله هم بازیکن می خواهد. قبل از این اما بحث جذب یک هافبک وسط طراح مطرح بود. بحثی که بعد از محروم شدن صادقیان و در روزهایی که دایی هیچ اعتقادی به محمد نوری نداشت باز شد و ظاهرا پروسه جذب یک بازیکن خارجی در این پست پیگیری می شود. در همین راستا عصر روز سه شنبه و قبل از سفر پرسپولیس به بندر انزلی فیلم بازی ها و رزومه دو هافبک میانی بازیساز خارجی به باشگاه پرسپولیس داده شد تا دایی درباره آنها تصمیم بگیرد.

گالشیچ 25 ساله بدون رزومه

گوران گالشیچ یکی از هافبک هایی است که به پرسپولیس معرفی شده. این هافبک 175 سانتیمتری و کوتاه قامت در بانجا لوکا یوگسلاوی سابق به دنیا آمده و 25 سال سن دارد اما رزومه او چندان پربار نیست. گوران که 9 بازی برای تیم زیر 21 سال بوسنی انجام داده و فوتبالش را از تیم جوانان شهرش آغاز کرده از سال 2007 تا 2012 برای تیم گوریکا اسلوونی بازی کرده است. سال 2010 بود که رسانه ها شایعه قرارداد سه ساله پارتیزان بلگراد با این بازیکن را مطرح کردند اما این قرارداد نهایی نشد و گوران 5-4 ماه بدون تیم ماند تا دوباره به همان گوریکا در اسلوونی برگردد. وی در سال 2012 و بعد از 107 بازی برای گوریکا به تیم بیرشوت بلژیک منتقل شد که در این تیم فقط 12 بازی انجام داد و بعد از نیم فصل بازیکن آزاد اعلام شد. این بازیکن سپس به تیم اف ث کوپر اسلوونی منتقل شده که در این تیم هم 13 بازی انجام داده است. گالشیچ سال گذشته میلادی به هایدوک اشپیلت کرواسی رفت اما در این تیم هرگز به میدان نرفت و بعد از سه هفته به خاطر توهین های نژادپرستی از هایدوک جدا شد و دوباره به اف ث کوپر برگشت و این بار 29 بازی برای این تیم انجام داد.

موریتز از انگلیس می آید؟

آندره فرانسیسکو موریتز هافبک بازیساز دیگری است که ملیتی برزیلی دارد و البته رزومه اش هم پربارتر از بازیکن یوگسلاو به نظر می رسد. این بازیکن در 16 سالگی قراردادی حرفه ای با اینتر ناسیونال بست و در تورنمنت های جوانان چند بار آقای گل شد. سال 2006 بود که این بازیکن قراردادی اصلی با باشگاهش بست و بعد از چند بازی در لیگ ایالتی به تیم اصلی رسید. آندره سپس به تیم فلومیننزه پیوست و حتی در بازی آخر فصل مانع از سقوط تیمش به دسته پایین تر شد. او با فلومیننزه به قهرمانی جام حذفی برزیل هم دست یافت.

سال 2007 بود که او به ترکیه آمد و 5 فصل در تیم های نه چندان مطرح کاظم پاشا اسپور، مرسین ایدمان یوردو و کایسری اسپور بازی کرد. این برزیلی سال 2012 به انگلیس رفت و به کریستال پالاس پیوست که بهترین دوران بازیگری اش در همین تیم رقم خورده است. آندره در سه بازی اولش برای پالاس گل زد و بعد از گل کردن دو ضربه ایستگاهی مقابل ولوز، یان هالووی سرمربی پالاس از او تمجید کرد. موریتز با پالاس در پلی آف دسته اول انگلیس هم موفق بود تا این تیم بعد از 8 سال به لیگ برتر راه یابد. با این وجود این بازیکن 28 ساله برزیلی فصل قبل به بولتون پیوست و باز هم در دسته اول انگلیس بازی کرد. آندره 23 بازی برای بولتون انجام داد اما در جولای امسال قراردادش تمام شد و الان تیم ندارد.

red nabid
08-23-2014, 09:36 PM
اون که رزومه ی بهتری داشت دیپورت شد دیگه وای به حال اینا!!!
در هر صورت باید بازیکنی بگیریم که مطمئن باشه و بتونیم روش حساب کنیم
هم در ادامه ی فصل هم برای آسیا

Farzan
08-23-2014, 09:52 PM
اون کامرونیه رو کرانچار و گل محمدی هم قبول نکرده بودن ....

این انگلیسیه رزومش عالیه
چون بهش واقعا نیاز داریم، هر چی بدیم می ارزه

Farzan
08-24-2014, 12:06 PM
حضور اندره موریتز در تمرينات پرسپوليس

http://nscv.netai.net/up/649dec6196d7.jpg

تیم فوتبال پرسپولیس در فصل جدید رقابت های لیگ برتر فقط سه گل به ثمر رسانده و این مساله باعث نگرانی کادر فنی شده است.

حضور پیام صادقیان شاید می توانست این مشکل را حل کند، اما محرومیت سه ماهه این هافبک جوان باعث شده تا دست علی دایی در خط میانی برای گلسازی خالی بماند.

برهمین اساس بازيكن سابق بولتون انگليس به سرمربی پرسپولیس پيشنهاد شد و او نیز با تماشاي فيلم بازي آن نظرش را اعلام کرد. دایی هافبک برزیلی را پسندیده و تایید نموده و اعلام کرده باید عملکرد این هافبک برزیلی 28 ساله را از نزدیک تماشا کند و در صورت رضایت برای جذب او اقدام شود.

بر همین اساس نیز قرار است "موریتز" هافبک 28 ساله و سابق تیم بولتون به تمرینات سرخپوشان بیاید و از نظر فنی مورد تایید قرار بگیرد.موریتز فصل قبل در بولتون 23 بار به میدان رفت و 7 گل نیز به ثمر رساند. او سابقه حضور در کریستال پالاس، کایسری اسپور، فلومیننزه و اینترناسیونال را نیز دارد.

Farzan
08-24-2014, 05:48 PM
تلاش عمادرضا برای پیوستن به پرسپولیس/ عمادرضا: دوست دارم شاگرد دایی شوم

http://www.mashreghnews.ir/files/fa/news/1391/8/22/236646_799.jpg

مصدومیت ناگهاني رضا نوروزی مهاجم پرسپولیس باعث شد تا مدیران این باشگاه درصدد جذب یک جانشین خوب برای این بازیکن باشند.در این میان برخی خبر از بازگشت کریم انصاری فرد به تیم سرخپوش پایتخت دادند که او این قضیه را تکذیب کرد.حالا صحبت از حضور عماد رضا مهاجم عراقی و سابق سپاهان در پرسپولیس است،همان بازیکنی که در چند سال گذشته بارها تا مرز سرخپوش شدن پیش رفت.این بازیکن كه در حال حاضر 35 ساله و بدون تیم است در مورد شايعه حضورش در پرسپوليس به سوالات پاسخ مي دهد.

شنیده ایم پرسپولیسی ها مذاکراتی را با تو انجام داده اند.این قضیه تا چه حد صحت دارد؟
مذاکراتی صورت گرفته اما هنوز چیزی قطعی نشده است.باید ببینیم در آینده چه چیزی رخ می دهد.

حالا آیا قبل از مصدومیت نوروزی هم پرسپولیسی ها دنبال جذبت بودند؟
نه.چند روز پیش به تهران سفر کردم اما قرار نبود با تیمی مذاکره کنم.فقط برای انجام تمرینات بدنسازی در تهران حضور پیدا کرده بودم.

در چند سال گذشته بارها صحبت از پرسپولیسی شدنت به میان آمد اما در دقیقه نود از این تیم دور شدی.به نظرت این بار این طلسم شکسته می شود؟
همیشه دوست داشتم حضور در تیم پرطرفداری مثل پرسپولیس را تجربه کنم اما هیچ وقت این فرصت نصیبم نشد و همیشه از این تیم دور شدم.حالا امیدوارم این بار این طلسم شکسته شود.ضمن اینکه خیلی دوست دارم شاگرد علی دایی شوم.کسی که اسطوره فوتبال ایران است.

از آنجایی که مدتی از فوتبال دور بودی فکر می کنی بتوانی در این تیم انتظارات را برآورده کنی؟
از فوتبال دور بودم اما به صورت اختصاصی تمرین می کردم.شرایطم خوب است و مشکلی از این بابت ندارم.از آنجایی هم که همیشه دوست داشتم برای پرسپولیس بازی کنم،انگیزه کافی برای درخشش در این تیم را دارم.خیلی با گذشته فرقی نکرده ام و همان عماد آقای گل هستم. شک ندارم اگر وارد مستطیل سبز شوم این قضیه را به خوبی ثابت می کنم.

تصمیم به خداحافظی از فوتبال را گرفته بودی اما حالا خودت را برای بازی در پرسپولیس آماده می کنی؟
در دو سال اخیر با مشکلات زیادی مواجه شدم.در برهه ای واقعا کم آوردم و تصمیم به خداحافظی گرفتم.اما برخی از دوستانم مرا از خداحافظی پشیمان کردند.خودم هم دوست نداشتم در آن شرایط از فوبتال خداحافظی کنم.دوست دارم در اوج فوتبال را کنار بگذارم و امیدوارم همین اتفاق هم بیفتد.اگر پرسپولیسی شوم می توانم بعد از بازی برای این تیم، در اوج خداحافظی کنم.

PaRaStO_o
08-24-2014, 09:33 PM
اگه واقعیت داشته باشه و اون عماد رضای سابق باشه نوع بازیش برا پرسپولیس عالیه:cry:

Farzan
08-24-2014, 09:50 PM
الشحانیه قطر: پولادی را نمی خواهیم

مسوولان باشگاه قطری می گویند از حضور پولادی در این تیم استقبال می کردند اما با توجه به قرارداد این بازیکن با باشگاه پرسپولیس به دنبال جذب بازیکن دیگری خواهند بود.

ظهر روز چهارشنبه منابع موثق در قطر خبر توافق قطعی مهرداد پولادی با باشگاه الشحانیه قطر را در اختيار رسانه ها قرار دادند .دو روز بعد خبر توافق این بازیکن با باشگاه قطری در تمام رسانه ها بازتاب داشت اما حالا خبر جدید برعکس خبر هفته قبل می تواند پرسپولیسی ها را خوشحال و امیدور کند.

به نقل از یک منبع موثق باشگاه الشحانیه اعلام کرده مهرداد پولادی را نمی خواهد.این باشگاه بعد از اطلاع از مشکلاتی که در پی قرارداد پولادی با باشگاه پرسپولیس و قرار گرفتن نام این بازیکن در لیست پرسپولیس به وجود آمده اعلام کرده دنبال دردسر نمی گردد و از جذب این ملی پوش ایرانی انصراف داده است.

باشگاه الشحانیه اعلام کرده برای مهرداد پولادی درخواست آی تی سی هم نکرده است و تنها با او مذاکره داشته .مسوولان باشگاه قطری می گویند از حضور پولادی در این تیم استقبال می کردند اما با توجه به قرارداد این بازیکن با باشگاه پرسپولیس و تائید آن توسط فدراسیون فوتبال ایران به دنبال جذب بازیکن دیگری خواهند بود.

از طرفی سرمربی اسپانیایی الحشانیه اعلام کرده او به دنیال یک هافبک دفاعی تمام عیار می گردد اما تمام فیلم هایی که از پولادی به او نشان داده اند ملی پوش ایرانی در جناح چپ خط دفاعی به میدان رفته است.البته به سرمربی اسپانیایی الشحانیه اعلام شده پولادی قالبتی بازی در هافبک دفاعی را هم دارد اما وی اعلام کرده بازیکنی می خواهد که پست تخصصی اش هافبک دفاعی باشد.

با این حساب پرسپولیسی ها می توانند پولادی را راحت تر از حد تصور به تیم خود برگردانند.مهلت نقل و انتقالات لیگ ستارگان قطر شنبه شب به پایان رسید و با این حساب پولادی باد به پرسپولیس برگردد مگر اینکه تا روز 30 آگوست ( 6 روز دیگر) یک تیم اروپایی پیدا کند که این اتفاق هم بعید به نظر می رسد.

البته سوال بزرگ اینجاست که اگر پولادی علی رغم میل باطنی اش به پرسپولیس برگردانده شود چگونه حاضر خواهد شد برای پرسپولیس بازی کند و چه کیفیتی از خود نشان خواهد داد؟

Farzan
08-24-2014, 10:05 PM
به نظر من زاید خیلی میتونه به کارمون بیاد ....

عمادرضا سنش بالا رفته و مطمئنا همون بازیکن سابق نیست ولی ایمون زاید قبلا امتحانشو پس داده ...

دایی هم فک کنم تصمیم داره حداقل تا نیم فصل مهاجم نگیره

PaRaStO_o
08-24-2014, 10:28 PM
آره سن مساله مهمیه و مطمئنا اون آدم سابق نیست
زاید باید بازی ساز داشته باشه وگرنه خودش تکنیک نداره و من قبولش ندارم:4:

-----

در مورد پولادی اگه دلش با پرسپولیس نباشه همون بهتر بازی نکنه حداقل جای یه بازیکنو نگیره:17:

red_girl
08-25-2014, 02:21 AM
بنظر من هم زاید بهترین جانشین رضا نوروزی میتونه باشه ..
الان متاسفانه تیم داره ولی بخوان میتونن نیم فصل بگیرنش .. تو تیم جدید 2 بازی کرده که یه گل زده و یه پاس گل داده .. یه دونه ست این آدم :8:

babak red
08-25-2014, 09:09 AM
خدا رو شکر که پولادی رو نخواستن. اگه یه تیم اروپایی پیدا نکنه اونوقت کیف میده. میاد رو نیمکت میشینه و میثم حسینی میره تو ترکیب. اینقدر دایی رو نیمکت میزارش که درس عبرتی بشه واسه بقیه. یکی نیست بهش بگه تو که قرارداد داری با پرسپولیس چرا دنبال تیم میگردی. اگه پیشنهاد خوبی از اروپا داشتی که خود باشگاه میفرستت. الانم تا 6 روز دیگه اگه یه تیم اروپایی بنجل پیدا نکنه باید دست از پا درازتر برگرده.

Farzan
08-25-2014, 11:39 AM
پرسپولیس برای یک بازیکن جا دارد

پرسپولیس یک بازیساز می خواهد تا جای خالی پیام صادقیان را برایش پر کند. همچنین یک مدافع چپ برای جایگزینی مهرداد پولادی و یک مهاجم که پست رضا نوروزی را هم به او بدهند.

برای این جایگزینی، آقای سرمربی روی کریم انصاری فرد حساب کرده بود و همزمان دنبال یک هافبک طراح خارجی هم هست اما علی دایی باید حواسش به لیست پرسپولیس هم باشد که فقط یک جای خالی دارد و نمی توان سه بازیکن را در آن گنجاند. خبر خوب برای پرسپولیس این است که کریم انصاری فرد- اگر بخواهد به پرسپولیس بیاید که نزدیکانش گفته اند نمی آید- سهمیه لیگ برتری به حساب نمی آید.

طبق قانون سازمان لیگ بازیکنی که قراردادش با باشگاهش به پایان رسیده باشد، بازیکن آزاد به حساب می آید. همچنین طبق قانون اگر بازیکنی با باشگاه قبلی اش قرارداد داشته و بعد از پایان فصل آن را فسخ کرده باشد، او هم بازیکن آزاد شمرده می شود و نمی توان نامش را در لیست لیگ برتری ها نوشت. بنابراین پرسپولیس مشکلی از بابت سهمیه بودن یا نبودن انصاری فرد ندارد اما باید به لیست لیگ برتری خودش توجه کند که با وجود قرار گرفتن نام مهرداد پولادی و جذب مایکل اومانیا، صاحب 17 بازیکن رده سنی بزرگسال است و برای جذب بازیکن جدید فقط یک جای خالی برایش مانده.

حالا اگر علی دایی بخواهد تنها جای خالی مانده در لیست تیمش را با کریم انصاری فرد پر کند، راه را برای جذب آن هافبک خارجی که مدنظرش بود، می بندد چراکه لیست پرسپولیس با انصاری فرد پر خواهد شد. تنها راه چاره این است که پرسپولیس قید مهرداد پولادی را بزند و itc او را برای بازی در الشحانیه قطر صادر کند. رضا نوروزی هم می تواند گزینه خوبی برای حذف از لیست پرسپولیس باشد چراکه به خاطر پارگی رباط صلیبی زانویش دست کم تا آخر سال نمی تواند فوتبال بازی کند و وقتی برمی گردد که تا سوت پایان فصل 3، 4 هفته بیشتر نمانده. پرسپولیس می تواند نام رضا نوروزی را در لیست آسیایی اش بنویسد و فعلا از او بگذرد تا برای جذب بازیکن تازه جا داشته باشد.

با این کار نه تنها نبود رضا نوروزی به چشم نمی آید بلکه علی دایی می تواند غیر از مهاجم، دو بازیکن دیگر را هم به خدمت بگیرد. یکی برای بازیسازی- به جای پیام صادقیان- و یک بازیکن هم برای بازی در پست دفاع چپ که مهرداد پولادی را از دست داده است.

red_girl
08-25-2014, 12:02 PM
الان که یه ماه از لیگ گذشته پرسپولیس تازه داره تیم رو میبنده :))))))

babak red
08-25-2014, 04:24 PM
والا بلا نه به انصاری فر احتیاج داریم نه به زاید نه عمادرضا. اگه همونقدر که دایی به نورالهی و کفشگری اعتماد کرده به عباس زاده و طارمی اعتماد کنه کافیه. اگه سایه سنگین امثال نوروزی و انصاری فر رو عباس زاده نباشه خیلی بهتر میتونه کار کنه. مشکل پرسپولیس مهاجم نیست اصلا. مشکل نبود یه بازیسازه. وقتی توپی نرسه به مهاجما چطوری اونا گل بزنن. مگه اینکه مسی و کریس باشن و از وسط زمین توپ رو بردارن و برن گل بزنن. امروز عیار اومانیا هم مشخص میشه

red nabid
08-25-2014, 06:23 PM
کاملا با بابک موافقم پرسپولیس اصلا به خط هافبکش توجه نکرد و با اینکه خلعتبری و مسلمان را از دست داد
بازیکن توانایی جذب نکرد و این باعث شده که الان به این حال و روز دچار بشیم
مهاجمای ما فقط تمام کننده هستن و توانایی اینو ندارن که بتونن برای خودشون موقعیت بسازن
تیم ما هم که بازیساز خوبی نداره امیدوارم بتونیم هرچه زودتر این ضعف را برطرف کنیم

Farzan
08-26-2014, 06:20 PM
دو هافبک جدید فردا در تست فنی پرسپولیس

کادر فنی باشگاه پرسپولیس در نظر دارد مشکلات تاکتیکی تیمشان را با خرید بازیکن حل کنند.

پرسپولیس باز هم در نتیجه گیری ناکام ماند تا علی دایی و دستیارانش به این نتیجه برسند که مشکل تیمشان فقط با جذب بازیکن حل می شود. پیش از این مربیان پرسپولیس اعتقاد داشتند با جذب مایکل اومانیا تیمشان خیلی بهتر خواهد شد، اما چنین اتفاقی رخ نداد و باز هم سرخپوشان مقابل تیم تازه لیگ برتری شده پدیده از نظر تاکتیکی حرفی برای گفتن نداشتند. هم اکنون آنها به فکر جذب یک یا دو هافبک خارجی افتادند. از این رو قرار است فردا دو بازیکن خارجی جدید در تمرین پرسپولیس تست فنی بدهند.

دایی با دیدن فیلم بازی های یک هافبک کروات و یک هافبک استرالیایی خواهان حضور آنها در تمرینات تیمش شده است. چنانچه این نفرات در تمرینات هم بتوانند رضایت دایی را جلب کنند نامشان به لیست پرسپولیس که دو جای خالی دارد اضافه خواهد شد.

babak red
08-30-2014, 10:25 AM
خب کریم انصاری فر هم پرید. رفت اوساسونا. همون بازیساز رو بگیریم بهتره:4:

روز به روز داره اوضاع بازیکنامون بدتر میشه. هر روز یه مصدوم جدید هر روز یه محروم جدید. چوب این نقل و انتقال ضعیفمون رو میخوریم بدجور.

Farzan
08-30-2014, 05:36 PM
مشکلات پرسپوليس براي خريد بازيکن جديد

http://www5.varzesh3.com/files/Picture/00990248.jpg

سرمربي پرسپوليس به شدت به دنبال جذب يک هافبک بازيساز است تا مشکلات تيمش را در اين نقطه از زمين حل کند.

پرسپوليس که تا اينجاي فصل نتوانسته عملکرد خوبي از خود به نمايش بگذارد به دنبال اين است تا با جذب بازيکن جديد برخي نقاط ضعف تيمش را بپوشاند.

بر اين اساس علي دايي بعد بازي امروز تيمش مقابل صباي قم ، دي وي دي‌هايي از بازيکناني که به او معرفي‌ شده‌اند را آناليز مي‌کند و درباره حضورشان در تيم تصميم مي‌گيرد.

البته علي دايي قصد دارد ابتدا بازيکن مورد نظر را در تمرينات تست کرده و سپس درباره عقد قرارداد با او تصميم بگيرد. دايي که تجربه خوبي از بازيکناني که به کمک فيلم به تيمش اضافه شده اند ندارد و در گذشته سکوبرت، هروه اوساله و مارکو سپانوويچ نتوانسته اند خواسته‌هايش را برآورده کند قصد دارد اين بار بازيکن را در تمرينات تست کند.

باشگاه پرسپوليس فردا 4-5 دي وي دي از بازيکنان تاييد شده را به دست علي دايي مي‌رساند تا او درباره آنها تصميم بگيرد. علي دايي در وهله اول به دنبال جذب يک هافبک طراح خوب است. البته دايي بدش نمي‌آيد يک هافبک دفاعي که در بازيسازي هم شرايط خوبي داشته باشد به ترکيب تيمش اضافه کند.

با اين حال اما پرسپوليس مشکلات زيادي براي جذب بازيکن جديد خواهد داشت. نکته اول اين است که پرسپوليس با توجه به بودجه‌ ‌اي که اعلام شده نمي‌توانند بازيکن جديدي را تامين مالي کنند و هر رقمي باعث عبورشان از اين سقف خواهد شد. البته همين الان هم پرسپوليس با جذب اومانا که قراردادي 350هزار دلاري با اين تيم عقد کرده از سقف عبور کرده اند.

نکته دوم اين است که پرسپوليس تنها يک جاي خالي براي بازيکن خارجي دارد. نيلسون و اومانا دو سهميه حال حاضر پرسپوليس هستند و پرسپپوليس دو بازيکن خارجي ديگر مي‌تواند جذب کند که يکي از آنها بايد آسيايي باشد. بايد ديد علي دايي فردا درباره بازيکن خارجي تيمش چه تصميمي اتخاذ مي‌کند.

ERFAN77
08-31-2014, 05:17 PM
پرسپولیس دو بازیکن دیگر می‌خواهد
http://static.90tv.ir/84e169d4c38cc699b854c6a16abb3e7a_226_187.jpg
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیس با جذب یک مدافع و یک هافبک بازیسازی در کنار رفع چند مشکل، می‌تواند مدعی قهرمانی باشد.

ابراهیم آشتیانی ، درباره پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس برابر صبای قم و خارج شدن این تیم از شرایط بحرانی با بیان مطلب فوق، اظهار کرد: من از اول فصل هم گفته بودم پرسپولیس می‌تواند یکی از مدعیان قهرمانی باشد. حتی همان موقع که پرسپولیس نتیجه نمی‌گرفت و همه بعد از باخت‌ انتقاد می‌کردند، این حرفم را تکرار کرده بودم. پرسپولیس بازیکنان جوانی و ارزنده‌ای دارد ولی فشار روانی زیادی را تحمل می‌کنند.

وی افزود: پرسپولیس برای نتیجه گیری نیاز دارد که این فشارها را بردارد. علی دایی پرسپولیس را جوان کرده و این برنامه وی ممکن است برای هفت، هشت سال کارایی داشته باشد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره نقاط ضعف این تیم تاکید کرد: نیاز است که پرسپولیس یک هافبک بازیساز جذب کند. مدافع کاستاریکایی هم خوب جواب داده ولی به نظرم لازم است در خط دفاعی هم یک بازیکن دیگر جذب شود.

آشتیانی ادامه داد: ضمن اینکه برای نتیجه گیری نیاز است مدافعان کناری در برنامه‌های هجومی حضور بیشتری داشته باشند. زمانی که ما فوتبال بازی می‌کردیم ۸۰ درصد وظیفه مدافعان کناری انجام کار دفاعی بود و فقط ۲۰ درصد در برنامه‌های هجومی شرکت می‌کردند ولی امروز مدافعان کناری حداقل باید ۵۰ درصد توانشان را در حمله به کار بگیرند.

وی در خصوص حضور نیلسون و سوشا مکانی درون دروازه پرسپولیس و تغییر آنها بعد از چند بازی اظهار کرد: اگر نیلسون در بازی با پدیده آن اشتباه را نمی‌کرد که منجر به گل پدیده شود، در بازی با صبا هم درون دروازه می‌ایستاد. اتفاقا حضور همزمان نیلسون و سوشا در پرسپولیس خوب است. دایی رقابت خوبی بین آنها انداخته و دروازه‌بان‌ها می‌دانند که حق اشتباه ندارند.

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته ششم لیگ برتر فوتبال روز شنبه موفق شد با نتیجه ۲ بر صفر تیم صبای قم را شکست بدهد.

Farzan
09-01-2014, 04:13 PM
یک بازیکن خارجی دیگر در تمرینات پرسپولیس

پرسپولیس پس از جذب اومانیای کاستاریکایی، به دنبال این است که یک بازیکن خارجی دیگر را هم برای خط میانی به خدمت بگیرد.

علی دایی برای آنکه خط میانی پرسپولیس را تقویت کند، با حضور یک بازیکن آفریقایی در تمرینات این تیم موافقت کرده است. این بازیکن آفریقایی قرار است هفته آینده برای حضور در تمرینات پرسپولیس به تهران بیاید تا در صورت تایید کادر فنی با پرسپولیس قرارداد ببندد.

مسعود*پرسپولیسی*
09-01-2014, 08:48 PM
سلام.علت ناکامی پرسپولیس در نقل و انتقالات وزارت ورزش است

red nabid
09-01-2014, 09:09 PM
اومانیا که تا حالا جواب داده و امیدوارم بتونه در ادامه هم بهمون کمک کنه
ولی واقعا به یه هافبک میانی با قدرت بدنی خوب و سرعتی نیاز داریم
یه کسی که بتونه پاس های در عمق خوبی بده و مهاجمای ما را تغذیه کنه
مطمئنا تا قبل از بازی های آسیایی باید یه همچین کسی را پیدا کنیم وگرنه خیلی ضرر میکنیم

Farzan
09-02-2014, 04:41 PM
برزيلي‌هاي مدنظر دايي، در تمرين پرسپوليس

بازيکنان خارجي مدنظر پرسپوليس بعد از بازي تراکتور به تمرين قرمزپوشان خواهند آمد.

http://www5.varzesh3.com/files/Picture/00990372.jpg به گزارش "ورزش سه"، این بازیکنان در پست های هافبک دفاعی و هجومی هستند تا مشکلات پرسپولیس در این پست ها برطرف شود و این بازیکنان برزیلی هستند. این بازیکنان خارجی هفته آینده بعد از بازی با تراکتور در تمرینات پرسپولیس حاضر می شوند که علی دایی آنها را محک بزند.

Farzan
09-03-2014, 11:33 AM
هافبک مراکشي در تمرين پرسپوليس

با اتمام فصل نقل و انتقالات فوتبال اروپا، بازيکنان بيرون مانده از ترکيب تيم ها ممکن است در موج تازه اي از انتقال ها در ايران حضور پيدا کنند.

http://www5.varzesh3.com/files/Picture/00990248.jpg به گزارش "ورزش سه"، شرط علی دایی مبنی بر دیدن بازیکنان اگرچه باعث می‌ شود تا بازیکنان باکیفیت واقعی تن به حضور در تمرینات ندهند اما در هر صورت خیال سرمربی پرسپولیس را راحت می‌ کند. امروز از باشگاه پرسپولیس خبر رسید که یک هافبک مراکشی که سابقه بازی در ام صلال را دارد به احتمال زیاد برای تست به تهران خواهد آمد.

علی دایی برای پست هافبک وسط به دنبال یک بازیکن با کیفیت است و در حال حاضر گزینه های متفاوتی به او معرفی شده اند.

Farzan
09-07-2014, 12:38 AM
ایوان؛ مدنظر دایی قرار می‌گیرد؟

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1393/06/02/13930602000145_PhotoA.jpg

در راستای حضور بازیکنان خارجی در تمرین پرسپولیس برای دادن تست جهت پیوستن به این تیم در صورت تایید علی دایی قرار است یک هافبک بوسنیایی در تمرینات پرسپولیس حاضر شود.

ایوان سئاسر هافبک 25 ساله بوسنیایی که قدی 182 سانتی دارد قرار است در تمرینات پرسپولیس حاضر شود.

فیلم بازی‌های این بازیکن دیده شده و قرار است ایوان به زودی در تمرینات پرسپولیس حاضر شود.

Farzan
09-09-2014, 01:54 AM
بی خیالی علی دایی نسبت به اصلی ترین نیاز پرسپولیس

پرسپولیس در حال حاضر به 3 بازیکن در پست های مختلف نیاز دارد اما دایی اصرار و عجله ای برای جذب بازیکن جدید نشان نمی دهد.

نتایج ضعیف تیم فوتبال پرسپولیس دلایل زیادی دارد اما یکی از عوامل عدم نتیجه گیری دایی در فصل جاری کمبود بازیکن سرشناس و مطرح است. پرسپولیس در حال حاضر 3 بازیکن نیاز دارد تا جای خالی برخی بازیکنان را پر کند. خط حمله اولین اولویت دایی برای جذب بازیکن خواهد بود و بعد از آن خط هافبک تیم باید تقویت شود ضمن اینکه در صورتی که پرسپولیسی ها نتوانند از ماهینی و پولادی استفاده کنند، حداقل به یک مدافع کناری هم نیاز خواهند داشت تا جای این بازیکنان را پر کنند.

دایی اما هنوز فیلم بازی بازیکنان خارجی که به او معرفی شده اند را ندیده است و با این شرایط به نظر می رسد سرمربی سرخ پوشان اصرار و عجله ای برای جذب بازیکن ندارد.

Farzan
09-09-2014, 06:56 PM
تایید اولیه دو هافبک برزیلی توسط دایی

پروسه انتخاب بازیکن خارجی از سوی دایی اینگونه است که او ابتدا فیلم بازی ها بازیکنان مد نظرش را می بیند و سپس از رابط مدیر برنامه های بازیکن مد نظر می خواهد که بازیکنش را برای تست به تهران و تمرین پرسپولیس بیاورد.

علی دایی همچنان دنبال هافبک بازیساز خارجی می گردد اما در پیدا کردن گزینه مد نظر و جذب آن وسواس بسیاری به خرج می دهد تا اشتباه فصل گذشته در خصوص مارکو شپانوویچ را تکرار نکند.دایی که گفته از روی فیلم و دی وی دی بازیکن نمی گیرد تا الان موفق نشده بازیکن مد نظرش را پیدا کند

بعد از صحبت هایی مبنی بر حضور بازیکنان آفریقایی از جمله یک مراکشی در تمرین پرسپولیس ،بحث گزینه های اروپایی و آسیایی به میان آمد.طی روزهای اخیر صحبت های مبنی بر صحبت و مذاکره اولیه با ایوان سسار از بوسنی ، الکساندر سولیک از صربستان -که در لیگ آذربایجان بازی می کند- یک بازیکن استرالیایی و میگل پرتغالی به میان آمد اما برخی از آنها حاضر به حضور در تمرین پرسپولیس برای تست نشدند و برخی دیگر را دایی از روی فیلم رد کرد.

پروسه انتخاب بازیکن خارجی از سوی دایی اینگونه است که او ابتدا فیلم بازی ها بازیکنان مد نظرش را می بیند و سپس از رابط مدیر برنامه های بازیکن مد نظر می خواهد که بازیکنش را برای تست به تهران و تمرین پرسپولیس بیاورد که خب طبیعی است برخی بازیکنان بنا به دلایل مختلف حاضر به دادن تست نشوند.

در این میان بیش از یک هفته است که فیلم بازی های دو هافبک بازیساز برزیلی که اتفاقا رزومه مناسبی هم دارند به دایی داده شده و بعد از اینکه سرمربی پرسپولیس اوکی اولیه را داده باشگاه از رابط این بازیکنان خواسته آنها برای تست به تهران بیایند.قرار است طی امروزو فردا نامه نگاری هایی برای درخواست ویزا و حضو آنها در ایران انجام شود که اگر این اتفاق بیافتد تا هفته آینده این دو برزیلی را در درفشی فر خواهیم داد.

Farzan
09-14-2014, 04:19 PM
پرسپولیس به دنبال بازیساز، دفاع چپ و مهاجم/ پولادی بر می‌گردد؟

http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/139212031458483142187253.jpg

حمید درخشان پس از حضور روی نیمکت تیم فوتبال پرسپولیس وضعیت بازیکنان این تیم را بررسی کرده و از همین‌رو از مسئولان باشگاه خواسته برای تقویت تیم چند بازیکن جدید را به خدمت بگیرند.

سرمربی سرخپوشان تهرانی برای تقویت تیمش به یک دفاع چپ، بازیساز و مهاجم نیاز دارد و درخواست کرده در اولین فرصت بازیکنانی که می‌توانند به پرسپولیس کمک کنند، جذب این تیم شوند. اولویت درخشان برای خرید بازیکن حضور یک بازیساز در میانه میدان است و وی به دنبال یک بازیساز خارجی می‌گردد تا مشکل تیمش در طراحی حملات را برطرف کند.

درخشان همچنین درخواست کرده مسئولان باشگاه پرسپولیس مهرداد پولادی را برای بازگشت به تیم متقاعد کنند. درخشان خواسته این بازیکن پیش از اینکه لژیونر شود به پرسپولیسی‌ها کمک کند تا آنها نیز بتوانند یک دفاع چپ مطمئن را جذب کنند.

لیست بازیکنان خارجی پرسپولیس 2 جای خالی دارد که یکی از سهمیه‌ها باید با بازیکن آسیایی پر شود و در حال حاضر سرخپوشان می‌توانند 2 بازیکن خارجی آزاد که یکی از آنها آسیایی باشد را به تیم خود اضافه کنند.

Farzan
09-27-2014, 08:00 PM
خرید مهاجم خارجی برای پرسپولیس قطعی شد/ احتمال جذب مدافع چپ قرضی

تیم فوتبال پرسپولیس در راستای برطرف کردن مشکلات خود یک مهاجم خارجی جذب می کند. سرخپوشان همچنین با نظر حمید درخشان به دنبال یک مدافع چپ هستند و احتمالا این مدافع را از یک تیم دیگر قرض می گیرند.

با وجود اینکه پرسپولیس بعد از حضور حمید درخشان به جای علی دایی خوب نتیجه گرفته و از سه مسابقه، هفت امتیاز کسب کرده است با این حال این تیم در بعضی از نقاط زمین مشکلاتی دارد که سرمربی سرخپوشان را به فکر رفع این مشکلات انداخته.

در خط حمله و دفاع چپ، از جمله پست هایی است که پرسپولیس به بازیکنان جدیدی نیاز دارد. در همین ارتباط درخشان به باشگاه اعلام کرده است که به یک مهاجم نیاز دارد. حمیدرضا سیاسی رئیس هیات مدیره باشگاه با اعلام این خبر، به خبرنگار مهر گفت: خرید یک بازیکن خارجی در این پُست برای پرسپولیس قطعی است ولی هنوز نتوانسته ایم بازیکنی را پیدا کنیم. بدون شک در این قسمت بازیکن خارجی می خریم ولی به خاطر محدودیت سقف هزینه باشگاه، احتمالا برای دفاع چپ از تیم های دیگر بازیکن قرضی بگیریم.

Sh-Meteor
09-28-2014, 04:38 PM
پرسپولیس در حال ترکاندن یک بمب نقل و انتقالاتی / گویئیدتی به ایران می آید؟
http://www.arteshesorkh.com/file/image/post_tumb/artesh-03248.jpg
مهاجم سوئدی تیم فوتبال سلتیک اسکاتلند برای حضور در پرسپولیس مد نظر مسئولان این باشگاه قرار گرفته است.

مسئولان پرسپولیس برای تقویت تیم جهت حضور در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا درصدد هستند یک مهاجم خارجی را به فهرست خود اضافه کنند.

از این باشگاه خبر می رسد پرسپولیسی هادر حال مذاکره با «جان گویئیدتی» مهاجم سوئدی تیم فوتبال سلتیک اسکاتلند هستند.

گویئیدتی 22 ساله است و 185 سانتیمتر قد دارد و با شماره 9 برای سلتیک اسکاتلند بازی می کند. این بازیکن به صورت قرضی از منچسترسیتی به سلتیک آمده است. سال 2008 اسون گوران اریکسون سرمربی وقت منچسترسیتی با این بازیکن قرارداد بست و گویئیدتی در سال اول برای تیم زیر 18 منچسترسیتی در 13 بازی 13 گل به ثمر رساند.

گویئیدتی سپس برای یک فصل به تیم پیشین خود یعنی «بروما» سوئد بازگشت. وی در فصل 2010-2011 به صورت قرضی برای برنلی، 2011-2012 برای فاینورد و در سال 2104 برای استوک سیتی بازی کرد وسال 2014 به سلتیک رفت. او شب گذشته در دیدار تیم های سلتیک و سنت میرن در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر اسکاتلند برای تیمش 2 گل به ثمر رساند و زمینه ساز پیروزی 2 بر یک تیمش شد.

گویئیدتی در تاریخ 8 اکتبر 2012 قراردادش را تا سال 2015 با منچسترسیتی تمدید کرد.

او سابقه بازی در تیم های زیر 17،19 و 21 سال سوئد را دارد و در سال 2012 یک بازی برای تیم ملی سوئد انجام داده است. وی اکنون مورد توجه مسئولان باشگاه پرسپولیس قرار گرفته است و باید دید در نهایت پرسپولیسی ها می توانند او را جذب کنند یا خیر.

Farzan
09-30-2014, 11:27 AM
پنج يا شش جاي خالي پرسپوليس در نيم فصل

http://static1.varzesh3.com/files/picture/00991998.jpg

پرسپوليس براي ترميم تيم خود در نيم فصل اول پنج يا شش جاي خالي خواهد داشت. در حال حاضر اين تيم 13 بازيکن بزرگسال در فهرست خود دارد.

پرسپولیس فصل را با 16 بازیکن بزرگسال آغاز کرد اما خیلی زود سه تای آنها را از دست داد. پولادی بازیکن آزاد شناخته شد، ماهینی به سربازی احضار شده و رضا نوروزی دچار پارگی رباط صلیبی شده است. این در شرایطی است که به نظر می رسد مهدی دغاغله هم به جمع رفتنی های پرسپولیس خواهد پیوست. این مهاجم تند و تیز که در فصل پیش در ملوان آمار خوبی از خود به جای گذاشته بود، در تمام این فصل مصدوم بوده است.

اگر پولادی به پرسپولیس برگردد، جاهای خالی پرسپولیس برای نقل و انتقالات نیم فصل به 5 خواهد رسید و در غیر این صورت آنها می توانند تا 6 بازیکن بزرگسال را برای نیم فصل به جمع خود اضافه کنند. این فرصتی برای حمید درخشان است که بتواند از تیم فعلی یک مدعی کسب قهرمانی بسازد. به این شرط که با چشم باز بازیکن بگیرد

Farzan
10-01-2014, 10:49 PM
گلر استقلالی به پرسپولیس پیوست

پرسپولیس در این فصل با دو گلر کار خودش را شروع کرد. دو دروازه بان در یک سطح که به نظر می رسید در ادامه با هم به مشکل بربخورند. البته این اتفاق نیفتاد و حالا احتمال جدایی نیلسون به خاطر پرداخت نشدن مطالباتش وجود دارد.

اما این مطلب به این دو گلر مربوط نیست. مربوط به جوانی است که از امروز به جمع گلرهای پرسپولیس پیوسته است. مرتضی قدیمی پور که 5 سال کاپیتان جوانان و امیدهای استقلال بود، امروز به جمع شاگردان درخشان پیوست.

قدیمی پور متولد سال 75 و از گلرهای آینده دار فوتبال کشور است. او با پیوستن به نیلسون و سوشا حالا برای سال های بعد کسب تجربه می کند.

Farzan
10-05-2014, 01:02 PM
وسواس باشگاه پرسپولیس در خرید بازیکن خارجی

باشگاه پرسپولیس با وجود اینکه به خرید بازیکنان جدید و برطرف کردن نقاط ضعف خود نیاز مبرمی دارد اما در جذب بازیکنان خارجی وسواس خاصی به خرج می دهد.

حمید درخشان سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از آغاز کارش در این تیم بارها عنوان کرده است که برای حل بخشی از مشکلات فنی نیاز به بازیکنان جدید دارد. طبق تصمیم کادر فنی باشگاه، به احتمال زیاد یک بازیکن خارجی در پست مهاجم یا هافبک هم به تیم اضافه خواهد شد ولی مسئولان باشگاه اصرار دارند که این انتخاب "با حوصله" باشد.

حمیدرضا سیاسی رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در این خصوص گفت: ما از بازیکنان خارجی به اندازه کافی در فیفا پرونده داریم. این اتفاق هم به خاطر شناخت های نادرست از بازیکنان و مدیر برنامه هایی ایجاد شده که دنبال مسائل دیگری بوده اند. به همین دلیل ما دیگر نمی خواهیم این اتفاقات را تکرار کنیم.

وی تاکید کرد: باید با حوصله بازیکنان خارجی را انتخاب کنیم. اگر بازیکن خارجی هم نداشته باشیم حداقل این است که مشکلات فیفا را هم نداریم. اگر دقت بیشتری باشد بدون شک مشکلات کمتر خواهد بود.

Farzan
10-06-2014, 07:13 PM
گزینه جدید برای خط حمله پرسپولیس

http://8pic.ir/images/2fgenhz8ei8f69hhipjy.jpg

مهاجم احتمالی جدید پرسپولیس یک بازیکن ملی پوش سیرالئونی است.

محمد بانگورا 25 ساله، سابقه پوشیدن پیراهن سلتیک اسکاتلند را دارد. او همچنین به عنوان بازیکن سال 2011 کشورش هم انتخاب شده است.

بانگورا فوتبال خود را از باشگاه کلن آلمان آغاز کرد و در 5 فصل حضور خود در این تیم 13 گل به ثمر رساند.

♥perspolis♥
10-06-2014, 07:15 PM
اگه کسی قراره بیاد باید در حد اسیا باشه نه در حد لیگ بی کیفیت ما !!!

5 فصل 13 گل امار خوبی نیست.توی ایران بهتر از اونم هستن که بخوان بیان!

دغاغله برسه خط حمله ما بهتر میشه

Sh-Meteor
10-06-2014, 07:24 PM
مرد سال کشورش شده؟؟؟ (( مورچه چیه که کله پاچش چی باشه! ))
5 فصل حضور اونوقت فقط 13 گل؟
باشگاه های سلتیک و کلن که قبلا بوده خوبه ولی الان کجاست؟
نکنه مثل اون هافبکه که می خواست از آرسنال بیاد فقط لیبل آرسنال روش خورده بود؟

Sh-Meteor
10-06-2014, 07:30 PM
می خواستم در موردش تحقیق کنم، اول رفتم ویکیپدیا با صحنه مواجه شدم :-|

http://www.8pic.ir/images/cbzn9xl9a7p7yvm6vgtu.jpg

چه سریع به پرسپولیس پیوست! :4:

دوستان میتونن از اینجا (http://en.wikipedia.org/wiki/Mohamed_Bangura) در موردش بیشتر بخونن.

Farzan
10-07-2014, 04:00 PM
بازیکن خارجی پرسپولیس کیست و از کجا می‌آید؟

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1393/07/15/13930715000117_PhotoL.jpg

پرسپولیسی‌ها درصدد جذب یک بازیکن سیرالئونی هستند تا با خرید این بازیکن بتوانند ضعف گلزنی‌شان را پوشش دهند. قرار است این بازیکن در تمرینات پرسپولیس حاضر شود تا در صورت تائید حمید درخشان با این تیم قرارداد امضا کند.

محمد بانگورا مهاجم 25 ساله سیرالئونی که سابقه پوشیدن پیراهن سلتیک اسکاتلند را دارد گزینه سرخ‌پوشان برای حضور در پرسپولیس است.

این بازیکن سیرالئونی در سال 2011 به عنوان بازیکن کشورش انتخاب شده است.

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1393/07/15/13930715000116_PhotoL.jpg

بانگورا فوتبال خود را در تیم نوجوان کلن آلمان آغاز کرده و 5 فصل در این تیم حضور داشته، در این مدت 13 گل هم به ثمر رساند سپس به ای آی کی سوئد پیوست که در 16 بازی برای این تیم 5 گل به ثمر رساند سپس راهی سلتیک اسکاتلند شد اما در 16 بازی برای این تیم نتوانست گلی به ثمر برساند.

طبق اعلام برخی سایت های رسمی قیمت این بازیکن سیه چرده برای انتقالش از باشگاه سوئدی به سلتیک 2 و نیم میلیون پوند بود.

هنریک لارسن، از جمله بازیکنانی مطرح فوتبال اروپا و سوئد است که ارتباط خوبی هم با این بازیکن دارد و در جا به جایی او به تیم سلتیک نقش اساسی را ایفا کرد.

وی در دره پایه از جمله جوانان و زیر 23 ساله‌ها از سوی فدراسیون فوتبال سوئد به تیم ملی این مشور دعوت شد، اما این بازیکن به دلیل اصرار پدرش حاضر نشد پیراهن سوئد را بر تن کند.

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1393/07/15/13930715000114_PhotoL.jpg

بانگورا پیش از حضور در باشگاه بی‌بی‌ ترکیه بازی کرده و در 8 بازی نتوانست برای این تیم گلزنی کند.او اکنون در سوئد اقامت دارد و به تازگی از تیم ملی سیرالئون نیز خداحافظی کرده است.

حالا باید دید این بازیکن سیرالئونی می‌تواند ضعف سرخ‌پوشان در گلزنی را پوشش دهد یا نه.

♥perspolis♥
10-07-2014, 06:09 PM
اینم یکی از اون بازیکن های ضعیف هست که پس فردا پروندش توی فیفا برای دو هزار تومن پول به جریان می افته!

باید کسی بیاریم مثل زاید شش دانگ و چهارچوب شناس باشه.زاید کند بود ولی این یکی که قراره بیاد چابک و دونده باشه

Farzan
10-08-2014, 02:31 PM
بانگورا از لندن به تهران می‌آید/ مهاجم پرسپولیس به آفریقا نرفته است

http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1393/07/15/13930715140318813797873.jpg

در شرایطی که پیش از این اعلام شده بود محمد بانگورا مهاجم سیرالئونی مدنظر تیم فوتبال پرسپولیس به محض حضور در ایران باید برای کنترل بیماری ابولا به قرنطینه برود اما طبق اخبار رسیده این بازیکن تا به حال به آفریقا نرفته و قرار است از لندن به تهران بیاید.

طبق ادعای مدیربرنامه‌های بانگورا، این بازیکن در آلمان متولد شده و در رده نوجوانان و جوانان کلن آلمان هم بازی کرده است. این مهاجم یک خانه در انگلیس و یک خانه در سوئد دارد.

بانگورا که پاسپورت سوئدی دارد دارای همسری سوئدی است.

♥perspolis♥
10-08-2014, 05:41 PM
اینم میشه همون بازیکنی که قطبی اورد! فولاد و استقلال خارجی میخرن ما توی این چند سال فقط از نیلسون و زاید و اومانیا راضی بودیم.پارسال اون یارو هم اومد و چند دقیقه بیشتر بازی نکرد!

ما هافبک تخصصی چپ نداریم.نوروزی رو با فشنگچی معامله کنیم بد نیست.

Farzan
10-08-2014, 11:22 PM
اولین خرید پرسپولیس مشخص شد/ بازیکن سابق سپاهان سرخپوش می‌شود

مهدی جعفرپور در آستانه پیوستن به پرسپولیس قرار گرفته است.

مدافع پیشین سپاهان و سایپا که در این فصل به شهرداری تبریز پیوسته بود، با موافقت مهدی پاشازاده به زودی سرخپوش خواهد شد تا بخشی از مشکلات قرمزها در کناره‌های خط دفاعی کاهش پیدا کند.

♥perspolis♥
10-09-2014, 01:19 AM
بازیکن خوب و تند و تیزی هست.سهمیه لیگ هم محسوب نمیشه و خرید خوبی هم هست به نظرم

کفشگری رو بدن و نقی زاده رو بیارن توی تیم.شوت زن نداریم!

Farzan
10-09-2014, 02:30 PM
مهاجم سیرالئونی در قرنطینه! / بانگورا: شاید پرسپولیسی نشوم

http://files.wikipg.com/images/news_thumb/tasnim/org/139307151354244603797553.jpg

محمد بانگورا همان مهاجمی است که پرسپولیسی ها به تهران دعوتش کرده اند اما معلوم نیست که سفر آسیایی اش چقدر طول بکشد و اصلا به امضای قرارداد برسد یا نه. خودش که در مصاحبه ای گفته: «دیگر قصد ندارم در سوئد فوتبال بازی کنم و می خواهم به کشور دیگری بروم. برای من یک دعوتنامه از باشگاه پرسپولیس آمده اما هنوز تصمیمی در مورد بازی کردن در ایران نگرفته ام چون 5 پیشنهاد دیگر هم دارم. البته درباره پرسپولیس در اینترنت تحقیق کرده ام و می دانم این تیم مثل سلتیک پرطرفدار است. شاید همین موضوع باعث شود فوتبالم را در ایران ادامه بدهم اما هنوز تصمیم نهایی ام را نگرفته ام.»

قیمت بانگورا 500 هزار یورو- تقریباً 2 میلیارد تومان- تخمین زده شده اما سرمربی پرسپولیس اصرار دارد که اگر بازیکن خوبی باشد، ارزش دارد برایش هزینه کنند: «مسلماً اگر بازیکنی کیفیت لازم را داشته باشد پول خوب هم می گیرد. او اگر خوب باشد قبل از هر چیز به سود پرسپولیس است و از خریدش ضرر نمی کنیم. هر چند باید اول این بازیکن را از نظر فنی مورد بررسی قرار بدهیم تا ببینیم چه سطحی دارد.»

محمد بانگورا اهل سیرالئون است و پست تخصصی اش، فوروارد. او سفرش به ایران را دیشب آغاز کرده و بامداد امروز وارد تهران خواهد شد اما پرسپولیسی ها برای دیدنش باید چند روزی را منتظر بمانند. بانگورا به محض ورود به تهران راهی قرنطینه وزارت بهداشت خواهد شد و دلیلش، شیوع ویروس ابولا است که یک جهان را نگران کرده. از طرفی باشگاه پرسپولیس هم مهاجم مورد نظرش را از سیرالئون کشوری که یکی از مراکز اصلی درگیری با این بیماری محسوب می شود، برگزیده است. حال آن که به گفته رییس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال، وزارت بهداشت و درمان ایران برای پیشگیری از سوغاتی احتمالی مسافران آفریقایی به ویژه از کشورهایی چون وطن بانگورا در تمامی مبادی ورودی از جمله فرودگاه ها مراکز تخصصی و قرنطینه ای را ایجاد کرده که میهمانان آفریقایی در لحظه ورود به کشورمان وارد آن شده و از نظر احتمال آلودگی به ویروس ابولا مورد آزمایش و بررسی قرار خواهند گرفت. بانگورا هم از این قاعده مستثنا نیست و در زمان ورود به ایران ابتدا راهی قرنطینه می شود و تنها در صورت تایید سلامت جسمانی اش اجازه حضور او در اردوی پرسپولیس در کیش صادر خواهد شد. البته این را مدیربرنامه های این بازیکن تایید نکرده و مدعی شده که بانگورا از لندن به تهران می آید و قرار نیست قرنطینه شود: «محمد بانگورا اصالتا اهل سیرالئون است اما تا حالا به این کشور و کلا به آفریقا نرفته و سفرش به تهران هم از طریق لندن انجام می شود. این بازیکن در آلمان متولد شده و در رده نوجوانان و جوانان کلن آلمان هم بازی کرده اما پاسپورت او هم مثل همسرش سوئدی است. بانگورا یک خانه در انگلیس و یک خانه در سوئد دارد و اخیرا در لندن بوده است.»

Farzan
10-09-2014, 06:13 PM
کادرفني پرسپوليس فيلم بازيکنان خارجي را ديدند

http://static1.varzesh3.com/files/picture/00991660.jpg

پرسپوليس براي پوشاندن نقاط ضعف خود در نيم فصل به دنبال جذب چند بازيکن خارجي است و کادرفني اين تيم در اردوي کيش فرصت را مناسب ديدند و فيلم چند بازيکن خارجي را تماشا کردند تا در صورت صلاحديد از آنها براي حضور در تمرينات و تست دعوت به عمل بياورند.

حميد درخشان سعي دارد از اردوي کيش بهترين استفاده را ببرد و در اين بين علاوه بر تمرينات مدنظرش براي بازيکنان، از فرصت استفاده کرده و به همراه کادرفني‌اش فيلم چند بازيکن پيشنهادي به اين تيم را مشاهده مي‌کنند.

صبح امروز کادرفني پرسپوليس چند دي وي دي مربوط به بازيکنان خارجي پيشنهادي به اين باشگاه را مشاهده کردند و قرار است درباره آن به زودي تصميم گيري شود و اگر مورد موافقت کادرفني قرار گرفت از بازيکن مورد نظر براي حضور در تمرينات و تست دعوت به عمل بيايد.

Farzan
10-09-2014, 08:31 PM
مهاجم سیرالئونی در اردوی کیش پرسپولیس حاضر نمی‌شود

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1393/07/15/13930715000118_PhotoA.jpg

محمد بانگورا مهاجم سیرالئونی که قرار بود در اردوی کیش به جمع سرخ‌پوشان اضافه شده و به تمرین زیر نظر کادر فنی بپردازد به دلیل مشکلاتی که با باشگاهش در سوئد با آن مواجه شده است، احتمال حضورش در کیش بسیار ضعیف شده و اگر قرار باشد این مهاجم به پرسپولیس بپیوندد، طی روزهای آینده در تهران به تمرینات این تیم اضافه خواهد شد.

حمید درخشان در گفت‌وگویی این خبر را تأیید کرد.

♥perspolis♥
10-09-2014, 09:28 PM
کسی پنج فصل 13 گل بزنه شاهکاره!

حتی یه فیلمی هم ازش نیست بتونیم گلهاش رو ببینیم

یکی بیاریم مثل زاید ، که سطحش در سطح اسیا باشه

Sh-Meteor
10-10-2014, 02:21 AM
شنیدم محسن ایران نژاد (مدافع راه آهن) میخواد نیم فصل بیاد پرسپولیس!!!

خیلی شبیه کرار جاسمه :4:

♥perspolis♥
10-10-2014, 03:46 AM
شنیدم محسن ایران نژاد (مدافع راه آهن) میخواد نیم فصل بیاد پرسپولیس!!!

خیلی شبیه کرار جاسمه :4:
کجا شنیدی شهاب؟:10:
البته خدایی بازیکن خوبی هست ولی سمت راست که نورمحمدی و خانزاده و علی عسگر و حتی عالیشاه هم میتونن بازی کنن.میثم حسینی هم که هست

بازیکنی اگه قراره بیاد پرسپولیس باید بتونه چند تا کار رو انجام بده نه مثل خسرو حیدری استقلال فقط سانتر بلد باشه:4:

Sh-Meteor
10-10-2014, 04:21 AM
کجا شنیدی شهاب؟:10:
البته خدایی بازیکن خوبی هست ولی سمت راست که نورمحمدی و خانزاده و علی عسگر و حتی عالیشاه هم میتونن بازی کنن.میثم حسینی هم که هست

بازیکنی اگه قراره بیاد پرسپولیس باید بتونه چند تا کار رو انجام بده نه مثل خسرو حیدری استقلال فقط سانتر بلد باشه:4:
کدوم شون کراره کدوم شون ایران نژاد؟ :4:
http://football.ir/media/1393/05/w2/13930509224918837_PhotoL.jpg

.
.
.
خبرگزاری تسنیم (http://www.tasnimnews.com/Home/Single/523501) خوندم!

Sh-Meteor
10-10-2014, 04:29 AM
تمام اطلاعاتی که من تونستم از ایران نژاد برای این فصل جمع کنم:

تا الان 11 هفته گذشته و اگر بازیکنی تا الان همه بازی ها رو کامل بازی کرده باشه میشه 990 دقیقه.
ایران نژاد از 990 دقیقه ممکن، 950 دقیقه بازی کرده!
حتما میپرسین اون 40 چی؟
باید بگم که ایران نژاد همین هفته گذشته تو بازی راه آهن و اس خوزستان دقیقه 50
اخراج شد و 40 دقیقه آخر رو از دست داد.

1. پس سر جمع 950 دقیقه بازی کرده!

2. یک گل به خودی زده (( هفته هشتم جلوی تراکتور ))

3. یک کارت زرد گرفته! (( هفته اول جلوی اس. تهران ))

4. یک پنالتی داده (( هفته یازدهم به اس خوزستان ))

5. یک کارت قرمز گرفته (( هفته یازدهم جلوی اس خوزستان ))

zamara
10-10-2014, 10:07 AM
ایران نژاد از خداشه که به پرسپولیس بیاد و حضور توی این تیم از آرزوهای بزرگ زندگیشه اما برای اینکه کلاس بزاره برگشته گفته :
اگر چنین پیشنهادی به دست من برسد بعد از مشورت با حمید استیلی در مورد آن تصمیم‌گیری می‌کنم. در این مورد استیلی تصمیم‌گیرنده اصلی است.

Farzan
10-10-2014, 11:49 AM
بازیکنی بدی نیست ولی بیشتر از دفاع به هافبک و مهاجم نیاز داریم

♥perspolis♥
10-10-2014, 12:26 PM
تمام اطلاعاتی که من تونستم از ایران نژاد برای این فصل جمع کنم:

تا الان 11 هفته گذشته و اگر بازیکنی تا الان همه بازی ها رو کامل بازی کرده باشه میشه 990 دقیقه.
ایران نژاد از 990 دقیقه ممکن، 950 دقیقه بازی کرده!
حتما میپرسین اون 40 چی؟
باید بگم که ایران نژاد همین هفته گذشته تو بازی راه آهن و اس خوزستان دقیقه 50
اخراج شد و 40 دقیقه آخر رو از دست داد.

1. پس سر جمع 950 دقیقه بازی کرده!

2. یک گل به خودی زده (( هفته هشتم جلوی تراکتور ))

3. یک کارت زرد گرفته! (( هفته اول جلوی اس. تهران ))

4. یک پنالتی داده (( هفته یازدهم به اس خوزستان ))

5. یک کارت قرمز گرفته (( هفته یازدهم جلوی اس خوزستان ))

خب راه اهن مدافع چپ دیگه ای نداره.قطعا زیر دست کرانچار بوده حتما یه تخصصی داره ...

به هر حال ما به جای خرید اون میتونیم خرید بهتری داشته باشیم در خط هافبک

Farzan
10-10-2014, 07:48 PM
تکذيب معاوضه نيلسون - بايرامي

http://static1.varzesh3.com/files/picture/00993243.jpg

با نزديک شدن به زمان نقل و انتقالات نيم فصل، شايعه در مورد جذب بازيکن جديد از سوي تيمهاي ليگ برتري يا معاوضه بازيکن، بيشتر از هميشه شده است.

یکی از این شایعات، معاوضه مهرداد بایرامی، مهاجم گسترش فولاد با نیلسون دروازه بان پرسپولیس است. این شایعه اما خیلی زود توسط میراب، سرپرست گسترش فولاد تکذیب شد. او در این باره گفت:«چنین اخباری صحت ندارد و ما گفت‌وگویی برای انتقال این دروازه‌بان به تیم گسترش فولاد نداشتیم. خبری هم مبنی بر انتقال بایرامی به پرسپولیس صحت ندارد و اگر هم باشگاه پرسپولیس چنین درخواستی از باشگاه ما داشته باشد باید مدیریت تصمیم بگیرد.من نمی‌توانم بگویم که باشگاه با این انتقال موافقت می‌کند یا خیر ولی در هر صورت تا این لحظه چنین درخواستی صورت نگرفته است»

♥perspolis♥
10-10-2014, 08:29 PM
من حاضرم دوتا بدیم ولی نقی زاده رو بگیریم! انصافا هافبک دفاعی فوق العاده و ارومی بود

بایرامی بیاد که عباس زاده و طارمی رو داریم!!!

Farzan
10-12-2014, 01:46 PM
همون خدا رو شکر که خبر معاوضشون تکذیب شد

Farzan
10-12-2014, 01:47 PM
بانگورا به پرسپولیس نمی‌آید/ تست فنی دلیل پاسخ منفی مهاجم سیرالئونی به سرخ‌پوشان

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1393/07/15/13930715000118_PhotoA.jpg

حضور محمد بانگورا مهاجم سیرالئونی مدنظر باشگاه پرسپولیس در این تیم منتفی شد.

این مهاجم سیرالئونی که حتی برای حضورش در ایران بلیت رفت و برگشت هم تهیه شده بود به دلیل اینکه از وی خواسته شد تا برای تست فنی به تمرین پرسپولیس بیاید از حضور در کشورمان سر باز زد و اعلام کرد چنین کاری انجام نمی‌دهد.

به این ترتیب باید داستان حضور محمد بانگورا را در پرسپولیس منتفی شده بدانیم مگر اینکه دو طرف از موضع‌شان کوتاه بیایند.

Farzan
10-12-2014, 01:47 PM
بانگورا: علاقمند بودم در پرسپولیس بازی کنم/ شخصیتم اجازه نمی‌دهد تست فنی بدهم

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1393/07/20/13930720000350_PhotoA.jpg

محمد بانگورا در گفت‌وگویی در خصوص پاسخ منفی‌اش به مسئولان پرسپولیس برای حضور در این تیم گفت: باید از روز اولی صحبت کنم که این پیشنهاد به من شد. زمانی که از طریق مدیربرنامه‌هایم پیشنهاد باشگاه پرسپولیس به من شد حتی نمی‌دانستم ایران کجاست و هیچ شناختی از پرسپولیس و یا فوتبال کشورتان نداشتم اما دوستانم در لندن به من گفتند که ایران کشوری خوب است و پیشنهاد پرسپولیس را قبول کن و من وقتی دیدم همه از ایران خوب صحبت می‌کنند قبول کردم که به تهران بیایم و مشتاق بودم کشورتان را از نزدیک ببینم.

وی ادامه داد: مدیر برنامه‌هایم از من چیزی خواست که تا به حال انجام نداده بودم و هر چقدر که فکر کردم دیدم نمی‌توانم با این موضوع کنار بیایم. مدیر برنامه‌هایم به من گفت که پرسپولیسی‌ها از من خواسته‌اند تا در تمرینات این تیم تست فنی بدهم و این کاری بود که تا به حال در زندگی‌ام انجام نداده‌ بودم. رزومه فوتبالی من مشخص است و عملکردم هم معلوم و اگر باشگاهی مرا می‌خواهد حتما بازی من را دیده که از من دعوت کرده به این تیم بپیوندم. من همیشه با قراردادهای گران به تیم‌های مختلف رفتم اما الان قصدم تعریف از خودم نیست.

بانگورا اظهار داشت: تست پزشکی و تست آمادگی جسمانی یک موضوع مرسوم در فوتبال جهان است و من از انجام آن هیچ مشکلی ندارم اما تست فنی را نمی‌توانم بپذیرم و علیرغم اینکه دوست داشتم به ایران بیایم و اما شخصیتم اجازه نداد که تست بدهم. من این پیشنهاد را دوست داشتم اما با شرایطی که مدیر برنامه‌هایم به من گفت نمی‌توانم آن را قبول کنم. هر کجای دنیا از من تست پزشکی بخواهند با کمال میل انجام می‌دهم اما بازیکنی نیستم که بدون قرارداد به تمرین تیمی بروم و تا به حال این کار را انجام ندادم چرا که نیاز مالی ندارم تا تن به هر قراردادی بدهم.

این بازیکن سیرالئونی در ادامه خاطرنشان کرد: علیرغم تعریف‌های خوبی که از ایران شنیده بودم اما نمی‌توانم پیشنهاد پرسپولیس را قبول کنم و با اینکه دوست داشتم به کشورتان بیایم اما با این شرایط فکر نمی‌کنم چنین اتفاقی بیفتد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا در همان ابتدا از دادن تست فنی مطلع نبوده،‌ گفت: آن اوایل که دوستانم سایت‌های ایرانی را برایم ترجمه می‌کردند وقتی صحبت از تست می‌شد فکر می‌کردم منظورشان تست پزشکی است اما وقتی مدیر برنامه‌هایم به من گفت که پرسپولیسی‌ها می‌خواهند من تست فنی بدهم پیشنهادشان را قبول نکردم. من بازیکنی هستم که در کلن آلمان بازی کردم و آقای گل سوئد شدم و زمانی که به سلتیک پیوستم تیم‌های چلسی و وردربرمن هم مرا می‌خواستند اما به خاطر شرایط مالی خوب سلتیک راهی اسکاتلند شدم که البته آنجا مصدوم شدم که این مسئله برای هر فوتبالیستی پیش می‌آید وگرنه تا کنون در زندگی‌ام تست فنی ندادم واگر می‌خواستم این کار را انجام دهم در تیم‌های بزرگ دنیا تست فنی می‌دادم. اگر بازیکنی شخصیتش برایش مهم باشد هیچ وقت تست فنی نمی‌دهد و من چون از خودم مطمئن هستم این کار را نخواهم کرد.

بانگورا افزود: همسرم در سایت‌ها اخبار ایران و پرسپولیس را برایم پیدا می‌کرد و من خیلی دوست داشتم تهران را از نزدیک ببینم و حتی با تعدادی از بازیکنان پرسپولیس از طریق اینترنت آشنا شدم و دوست داشتم که به کشورتان بیایم چرا که من خودم مسلمان هستم و دوست داشتم کشور اسلامی ایران را از نزدیک ببینم و نوع زندگی‌تان را متوجه شوم اما با این شرایط نمی‌توانم به ایران بیایم و شاید اگر در آینده باز هم برایم فرصتی پیش آمد راهی تهران شوم اما باید بدانید اگر من در 25 سالگی تست فنی بدهم این یعنی اینکه فوتبال من تمام شده است.

♥perspolis♥
10-12-2014, 02:25 PM
همون بهتر نیومدی بی شخصیت!!!

لیاقتش همون تیم های درپیت هست.خاک تو سر ما چهارتا خارجی هم اینجوری تحقیرمون میکنن.دیگه از خودی ها چه انتظاری داشته باشیم!

red nabid
10-12-2014, 08:19 PM
خدایی کار پرسپولیس به کجا کشیده که باید منت یه مشت بازیکن درپیت خارجی را بکشه!
ای کاش میتونستیم عباس زاده را با بایرامی عوض کنیم
این خیلی میتونه به ما کمک کنه
اگه به قول سینا بتونیم نقی زاده را هم بگیریم که دیگه خیلی خوب میشه
واقعا مطمئن نشون داده و شوت زنی بهتری داره

Farzan
10-12-2014, 11:12 PM
پروسه طولاني جذب بازيکن خارجي در پرسپوليس

اگرچه قرار بود چند بازيکنان خارجي در اردوي کيش حضور پيدا کنند اما تا به حال اثري از بازيکنان خارجي در اين اردو نبوده است.

http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00992793.jpg به گزارش "ورزش سه"، قبل از سفر سرخپوشان به کیش پیش‌بینی می‌ شد که تعدادی از بازیکنان خارجی مدنظر درخشان در اردوی کیش به این تیم ملحق شده و زیرنظر کادرفنی پرسپولیس تست فنی خواهند داد. اما این اتفاق رخ نداد و به نظر می‌رسد پروسه جذب بازیکن خارجی در پرسپولیس طولانی تر از آن چیزی بوده که قبلا به نظر می‌ رسید.

♥perspolis♥
10-12-2014, 11:42 PM
خارجی نمیخوایم.چند تا بازیکن قرضی بدید و بیارین!

سیاسی که خوب خرج میکنه واسه درخشان جونش

red nabid
10-12-2014, 11:56 PM

گفته میشه هدف اصلی سیاسی آوردن کرانچار هست

و درخشان فقط یه بازیچه بوده

به نظرم اگه کرانچار بیاد خیلی اوضاع تفاوت میکنه البته اگه تیم تقویت بشه

♥perspolis♥
10-13-2014, 12:01 AM
گفته میشه هدف اصلی سیاسی آوردن کرانچار هست

و درخشان فقط یه بازیچه بوده

به نظرم اگه کرانچار بیاد خیلی اوضاع تفاوت میکنه البته اگه تیم تقویت بشه
منم خوندم بوهایی میاد که درخشان نیم فصل دستیار کرانچار میشه.یا فکر کنم اگه درخشان تا نیم فصل بتونه 4-5 تا برد بدست بیاره میمونه

همه چی عجیب غریبه.کاش دنیزلی رو بیارن...

Farzan
10-13-2014, 12:03 AM

اتفاقا به نظر من خارجی میخوایم اونم از نوع عالی و درجه یکش ...

با 2 تا خارجی خوب یکی واسه خط حمله و یکی هم واسه هافبک سر و ته هم میاد

♥perspolis♥
10-13-2014, 12:09 AM

هافبک کجا؟ مگه کناری که دغاغله و عالیشاه هستن.

دفاعی هم سه نفر داریم.جلو هم نوری و پیام

حالا نوک باشه خیلی خوبه.ولی نورمحمدی رو میدیم یکی بهتر میگیریم.من حاضرم نورمحمدی و کفشگری رو بدم نقی زاده بیاد

red nabid
10-13-2014, 12:14 AM
منم خوندم بوهایی میاد که درخشان نیم فصل دستیار کرانچار میشه.یا فکر کنم اگه درخشان تا نیم فصل بتونه 4-5 تا برد بدست بیاره میمونه

همه چی عجیب غریبه.کاش دنیزلی رو بیارن...

چند روز پیش یکی از روزنامه ها تیتر زده بود که کرانچار گفته دی به پرسپولیس برمیگرده

اگه دنیزلی بیاد که خیلی خوبه یاد اون 6 تا گلی افتادم که در امارات به الشباب زدیم:4:

عزیزم کدوم خارجی درجه یکی را سراغ داری که بیاد پرسپولیس؟

آلونسو یا خدیرا:24:

رونالدو یا مسی:24:

خارجی خوب به ایران نمیاد اینو مطمئن باش مخصوصا با این پولی که ما داریم

پس باید به ایرانی خوب فکر کنیم چون هم به صرفه تره هم کارایی بهتری داره258147963

Farzan
10-13-2014, 12:23 AM
هافبک کجا؟ مگه کناری که دغاغله و عالیشاه هستن.

دفاعی هم سه نفر داریم.جلو هم نوری و پیام

حالا نوک باشه خیلی خوبه.ولی نورمحمدی رو میدیم یکی بهتر میگیریم.من حاضرم نورمحمدی و کفشگری رو بدم نقی زاده بیاد
هافبک بازیساز که پشت مهاجما بازی کنه ...

یکی که تکنیک داشته باشه و بتونه روند بازیو عوض کنه

عزیزم کدوم خارجی درجه یکی را سراغ داری که بیاد پرسپولیس؟

آلونسو یا خدیرا:24:

رونالدو یا مسی:24:

خارجی خوب به ایران نمیاد اینو مطمئن باش مخصوصا با این پولی که ما داریم

پس باید به ایرانی خوب فکر کنیم چون هم به صرفه تره هم کارایی بهتری داره258147963

درجه یک در حد خودمون; یکی مثل ادینیو که نه رونالدوئه و نه مسی اما داره تراکتورو میچرخونه

برای درخشان پول هست، اون دایی بود که واسش پول نداشتن

الان که وسط فصلیم 2 تا ایرانی خوب اسم ببر که بدون تیم باشن ...

♥perspolis♥
10-13-2014, 12:32 AM
مربی 60 درصد تاثیر داره که به بازیکن چی بگه و انجام بده

من بازی سپاهان و پرسپولیس رو توی زمستون یادم نمیره که دنیزلی با کلی مصدوم و محروم رفت اصفهان یازده موقعیت خطرناک داشتیم.سپاهان 12 تا.کرانچار سرمربی اونا بود.واقعا ادم کیف میکرد از این بشر

به هر حال کرانچار هم بیاد باید خرج کنن تیم تقویت بشه.هنوز 53 امتیاز دست نخورده باقی مونده

Farzan
10-13-2014, 12:40 AM
مربی 60 درصد تاثیر داره که به بازیکن چی بگه و انجام بده

من بازی سپاهان و پرسپولیس رو توی زمستون یادم نمیره که دنیزلی با کلی مصدوم و محروم رفت اصفهان یازده موقعیت خطرناک داشتیم.سپاهان 12 تا.کرانچار سرمربی اونا بود.واقعا ادم کیف میکرد از این بشر

به هر حال کرانچار هم بیاد باید خرج کنن تیم تقویت بشه.هنوز 53 امتیاز دست نخورده باقی مونده
به نظر من مربی حتی میتونه بیشتر از 60 درصد هم تاثیر بذاره اما ابزارش هم واقعا مهمه ...

تو بازی با تراکتور اگه ی مهاجم 6 دنگ داشتیم، الان نتیجه بازی برعکس بود اونم با اختلاف بیشتر

♥perspolis♥
10-13-2014, 12:42 AM
هافبک بازیساز که پشت مهاجما بازی کنه ...

یکی که تکنیک داشته باشه و بتونه روند بازیو عوض کنه

پیام که هست فرزان جان.فقط تیم باید با برنامه و از روی اصول کار بکنه.حتی دفاع کردن و حتی اجازه حمله به حریف یه جور تاکتیک هست

ولی چیزی که تو منظورت هست یه ستاره هست مثل کریس.الان توی ایران کم داریم

مثلا همین کرار توی استقلال یا نریمان جهان توی تراکتور.یا شفیعی واسه فولاد.خیلی تاثیر گذارن.یا محرم توی سپاهان.متاسفانه ما اینو نداریم.البته با برگشتن پیام بهتر میشیم داداش258147963

Farzan
10-13-2014, 01:04 AM
پیام که هست فرزان جان.فقط تیم باید با برنامه و از روی اصول کار بکنه.حتی دفاع کردن و حتی اجازه حمله به حریف یه جور تاکتیک هست

ولی چیزی که تو منظورت هست یه ستاره هست مثل کریس.الان توی ایران کم داریم

مثلا همین کرار توی استقلال یا نریمان جهان توی تراکتور.یا شفیعی واسه فولاد.خیلی تاثیر گذارن.یا محرم توی سپاهان.متاسفانه ما اینو نداریم.البته با برگشتن پیام بهتر میشیم داداش258147963
پیام تنها میخواد چیکار کنه؟

ما حتی اگه هافبک هم نگیریم و به قول تو رو پیام حساب کنیم، باز هم ی مهاجم نوک 6 دنگ میخوایم

♥perspolis♥
10-13-2014, 01:11 AM
پیام تنها میخواد چیکار کنه؟

ما حتی اگه هافبک هم نگیریم و به قول تو رو پیام حساب کنیم، باز هم ی مهاجم نوک 6 دنگ میخوایم

خب بازم تاثیر داره کسی مثل دغاغله و پیام برگردن

ما حتی نمیتونیم توپ رو به مهاجم برسونیم و هر بازی 6-7 تا موقعیت خطرناک داشته باشیم.
مهاجم هم بیاد میشه عباس زاده و طارمی.باید غیر از مهاجم بازیکن خلاق و گل زدن داشته باشیم

از مدافع تا هافبک

بازیکن در پرسپولیس باید چند تا قابلیت داشته باشه.جا گیری خوب.پاس خوب.دید خوب.کنترل کردن بازی و ...

یکی بالا سر تیم نیست توی زمین گیر بده.پارسال سیدجلال بود که تذکر میداد الان نوری خنگول که هیچی نمیگه.کلی هم توپ خراب میکنه.از تیم قطبی و دنیزلی کی مونده؟!

فقط و فقط ماهینی و نوروزی از زمان دنیزلی مونده! البته واسه ماهینی مطمئن نیستم.

Farzan
10-13-2014, 01:23 AM
خب بازم تاثیر داره کسی مثل دغاغله و پیام برگردن

ما حتی نمیتونیم توپ رو به مهاجم برسونیم و هر بازی 6-7 تا موقعیت خطرناک داشته باشیم.
مهاجم هم بیاد میشه عباس زاده و طارمی.باید غیر از مهاجم بازیکن خلاق و گل زدن داشته باشیم

از مدافع تا هافبک

بازیکن در پرسپولیس باید چند تا قابلیت داشته باشه.جا گیری خوب.پاس خوب.دید خوب.کنترل کردن بازی و ...

یکی بالا سر تیم نیست توی زمین گیر بده.پارسال سیدجلال بود که تذکر میداد الان نوری خنگول که هیچی نمیگه.کلی هم توپ خراب میکنه.از تیم قطبی و دنیزلی کی مونده؟!

فقط و فقط ماهینی و نوروزی از زمان دنیزلی مونده! البته واسه ماهینی مطمئن نیستم.
دغاغله که کل فصل مصدوم بوده و اگه بگیم باز هم مصدوم نشه، تازه 2، 3 هفته کار داره تا به شرایط بازی برسه

عباس زاده نه جنگندگی داره نه دوندگی، این بشر تا حد زیادی اشباع شده. طارمی هم معلومه جوونه و کم تجربه

به نظر من ما لالن یکی مثل ایمون زاید میخوایم که گل زدن تو هر شرایطیو بلد باشه

♥perspolis♥
10-13-2014, 01:32 AM
دغاغله که کل فصل مصدوم بوده و اگه بگیم باز هم مصدوم نشه، تازه 2، 3 هفته کار داره تا به شرایط بازی برسه

عباس زاده نه جنگندگی داره نه دوندگی، این بشر تا حد زیادی اشباع شده. طارمی هم معلومه جوونه و کم تجربه

به نظر من ما لالن یکی مثل ایمون زاید میخوایم که گل زدن تو هر شرایطیو بلد باشه

صد در صد حرفاتو قبول دارم فرزان

ولی دغاغله هم برگرده قطعا بهتر میشیم.

از نظر خط دفاع افتضاحیم.هافبک هم افتضاح تر.

خیلی راحت توپ ازشون میگذره و عین خیالشون نیست

واسه مهاجم ها هم عباس زاده پارسال چند بازی اخر ترکوند.امسالم 4 تا زده.نوروزی هم پرید.هادی هم یه شوت زد شانسی گل شد

ایمون ستاره بود اون نیمفصل.ما هم یکی میخوایم کل فصل ستاره باشه نه یه بازی و دو بازی.همیشه بوی گل بده.رویانیان خارجی های خوبی اورد.نیلسون و زاید از پدیده های کشورمون بودن.کاش دایی ادینیو رو میخرید... کاش یه خارجی در سطحی بالاتر از لیگ ما می اورد که تاثیرگذار باشه

Farzan
10-14-2014, 02:52 PM
به هر حال امیدوارم خارجی هایی بگیریم که حداقل ی سر و گردن از بازیکنای خودمون بالاتر باشن ...

Farzan
10-14-2014, 02:52 PM
شرط درخشان برای جذب بازیکن / رزومه قوی، آزاد نباشد، تست بدهد

مدافعان کناری ایرانی؛ جعفرپور و اکرامی
درخشان برای خط هافبک فعلا برنامه ای ندارد. او دو مهاجم خارجی می خواهد و دو مدافع کناری اش ایرانی خواهند بود. گفته می شود احتمال پیوستن مهدی جعفرپور به پرسپولیس زیاد است و احتمالا او در دفاع راست جایگزین حسین ماهینی می شود. از سوی دیگر درخشان قصد دارد دفاع چپ تیمش را هم تقویت کند. او قید پولادی را زده و میثم حسینی و علی عسگری را گزینه های مناسبی برای این پست نمی داند اما گفته می شود گزینه جدی او برای دفاع چپ هم یک بازیکن ایرانی است. مصطفی اکرامی با سابقه بازی برای تراکتورسازی، ذوب آهن و گسترش فولاد که امسال در لیگ برتر تیم پیدا نکرد و به مس کرمان پیوست جدی ترین گزینه درخشان در دفاع چپ به حساب می آید.

پرسپولیس از میانه های حضور دایی در رأس کادر فنی دنبال بازیکن خارجی است اما هنوز خبری از بازیکن جدید نشده و تیم در نقاط مختلف لنگ می زند. در واقع بعد از جذب مایکل اومانیا همواره بحث جذب مهاجم و هافبک بازیساز خارجی در پرسپولیس باز بوده و طی دو ماه گذشته مدام اخبار و شایعاتی در این خصوص شنیده می شود اما حتی بعد از برکناری دایی و سپری شدن یک ماه از حضور درخشان و مربیان جدید در کادر فنی خبری از جذب بازیکن خارجی جدید در نقاط مورد نظر نیست.

حمید درخشان دیروز در مصاحبه اش اعلام کرد دو مهاجم خارجی را پسندیده و احتمالا نیم فصل در خصوص جذب آنها اقدام خواهند کرد. از سوی دیگر درخشان مصر است که هر بازیکن خارجی که با دیدن فیلم هایش مورد تایید کادر فنی قرار می گیرد باید در تمرینات پرسپولیس حاضر شود، به مدت یک هفته تا 10 روز کار او را زیر نظر بگیرد و اگر مورد تایید او واقع شد آنگاه به عضویت پرسپولیس درآید.

درخشان با همین تفکر باعث شد محمد بنگورای 25 ساله که رزومه خوبی دارد و از کیفیتش تعریف و تمجید زیادی شنیده بودیم قید سفر به تهران را بزند. در واقع هر بازیکن رزومه دار و قابلی که به لحاظ فنی در شرایط خوبی باشد با شنیدن درخواست درخشان جا می خورد و بعید است در این شرایط کسی حاضر شود تا با تست در تمرین پرسپولیس به عضویت این تیم درآید.

حقیقت این است که بازیکنان سطح بالا هرگز حاضر نمی شوند برای حضور در یک تیم آسیایی – حتی اگر پرطرفدارترینش باشد – تست فنی بدهند و مشخص نیست درخشان چرا روی این مساله اصرار دارد.

از طرفی درخشان خبر از تایید نسبی دو مهاجم جدید می دهد و بعید نیست به زودی نام و رزومه این بازیکنان هم در رسانه ها مشخص شود چراکه ظاهرا پروسه جذب آنها پیشرفت داشته و می توان آنها را گزینه هایی جدی برای تقویت پرسپولیس دانست اما با در نظر گرفتن این مساله باید این سوال را مطرح کرد که آیا این مهاجمان هم برای تست به تهران خواهند آمد یا نه. البته اگر درخشان سر حرفش باشد و این بازیکنان به ازای حضور در تمرینات قصد عقد قرارداد داشته باشند باید به کیفیت فنی شان شک کرد.

از سوی دیگر درخشان گفته دو بازیکن مدنظر او بدون تیم و بازیکن آزاد نیستند. به گفته درخشان این بازیکنان تیم دارند و باید از تیم هایشان جدا شوند و به پرسپولیس بیایند. با این حساب می توان نتیجه گرفت لیگ و تیم های این بازیکنان در سطح پایین تری نسبت به لیگ برتر ایران و تیم پرسپولیس هستند که قرار است آنها در میانه راه تیم فعلی شان را رها کرده و به پرسپولیس بیایند.

از سوی دیگر خود درخشان می داند که بعد از جذب اومانیا و نیلسون پرسپولیس دو بازیکن خارجی دیگر می خواهد که یکی از آنها حتما باید آسیایی باشد اما موضوع اینجاست که در حال حاضر بازیکن آسیایی قابلی که بتواند در لیگ قهرمانان به کمک پرسپولیس بیاید یافت نمی شود و از این حیث نیز پرسپولیس مشکل خواهد داشت مگر اینکه کادر فنی سرخ ها یک بازیکن آسیایی کارآمد را پیدا کرده باشند که او هم می خواهد از تیمش جدا شود و البته در تمرین پرسپولیس تست بدهد!

red nabid
10-14-2014, 02:58 PM
صد در صد حرفاتو قبول دارم فرزان

ولی دغاغله هم برگرده قطعا بهتر میشیم.

از نظر خط دفاع افتضاحیم.هافبک هم افتضاح تر.

خیلی راحت توپ ازشون میگذره و عین خیالشون نیست

واسه مهاجم ها هم عباس زاده پارسال چند بازی اخر ترکوند.امسالم 4 تا زده.نوروزی هم پرید.هادی هم یه شوت زد شانسی گل شد

ایمون ستاره بود اون نیمفصل.ما هم یکی میخوایم کل فصل ستاره باشه نه یه بازی و دو بازی.همیشه بوی گل بده.رویانیان خارجی های خوبی اورد.نیلسون و زاید از پدیده های کشورمون بودن.کاش دایی ادینیو رو میخرید... کاش یه خارجی در سطحی بالاتر از لیگ ما می اورد که تاثیرگذار باشه
سینا آودوکیچ را هم سردار آورد
کلا سردار در جذب بازیکن و مربی مهارت خاصی داشت
همین جلال حسینی یادته فصل قبل میخواست بره ولی سردار نگه اش داشت
ولی جناب رحیمی رسما تیم را به فنا داد

♥perspolis♥
10-14-2014, 03:34 PM
سینا آودوکیچ را هم سردار آورد
کلا سردار در جذب بازیکن و مربی مهارت خاصی داشت
همین جلال حسینی یادته فصل قبل میخواست بره ولی سردار نگه اش داشت
ولی جناب رحیمی رسما تیم را به فنا داد

اره راست میگی.خیلیارو اون اورد.شکی نیست پارسال بهترین و پر مهره ترین تیم تاریخ رو داشتیم

البته پشتش برای پول دادن و راضی کردنشون قوی بود.اونم ب،ز معروف بود258147963

گاهی وقتام از هدایتی و این و اون کمک میگرفت

Farzan
10-16-2014, 11:41 AM
نه جعفرپور قطعی شده، نه مهاجمان صرب و غنایی

http://roma10.persiangig.com/image/In%20-%20Out/2013-2014/League/blog_post_transfer-window1.jpg

تکذیب، همیشه کوتاه‌ترین راه است برای رساندن اهالی این فوتبال به کوچه علی چپ! هم خودشان به تکذیبیه‌هایی که می‌نویسند خو گرفته‌اند و هم ما که می‌دانیم هر چه مُهر تکذیب می‌خورد، باید جدی‌تر گرفتش. پرسپولیس از کمبود بازیکن رنج می‌برد و برای پر کردن پست‌های خالی‌اش چند وقتی است افتاده دنبال بازیکنان لیگ برتری. از جمله محسن مسلمان که شرایط فعلی ذوب‌آهن برایش راضی کننده نیست و یا محسن ایران‌نژاد که پیش‌تر در شاهین بوشهر شاگرد درخشان بوده. مهرداد بایرامی هم پیشنهاد پرسپولیس را دریافت کرده اما مثل آن دو بازیکن دیگر سکوت کرده و هیچ حرفی دراین‌باره نمی‌زند. پرسپولیسی‌ها هم اگر به حرف آمده‌اند برای این است که به مذاکره غیرقانونی با بازیکنان تیم‌های دیگر متهم نشوند.

هر چه باشد هنوز چند هفته تا نقل و انتقالات نیم‌فصل مانده و هر مذاکره‌ای می‌تواند تخلف شمرده شود. به همین خاطر است که محمود خوردبین مذاکره با هر سه بازیکنی را که نام‌شان مطرح شده، رد می‌کند: «اصلاً چنین چیزی نیست. این بازیکنانی که اسم بردید در خدمت تیم‌هایشان هستند و ما و باشگاه پرسپولیس هم هیچ مذاکره‌ای با آنها انجام نداده‌ایم.» تکذیبیه سرپرست باشگاه اما کمی متفاوت است و البته غیرقابل باورتر. بهروز منتقمی گفته: «اگر قرار باشد با بازیکنی وارد مذاکره شویم، با درخواست سرمربی تیم خواهد بود اما تا امروز با هیچ بازیکنی مذاکره نکرده‌ایم چون درخشان هیچ بازیکن خاصی را به باشگاه معرفی نکرده است.» باورش سخت است اما پرسپولیسی‌ها اصرار دارند که هیچ مذاکره‌ای از سوی آنها صورت نگرفته.

جالب‌تر اما وقتی است که خوردبین حضور مهدی جعفرپور در پرسپولیس را هم به غیرممکن نزدیک‌تر می‌داند: «جعفرپور فعلاً با تیم تمرین می‌کند اما اصلا معلوم نیست که با او قرارداد ببندیم.» شایعه‌ها گفته‌اند حضور این بازیکن در تمرین‌های پرسپولیس را بنگر وساطت کرده اما سرپرست تیم چنین موضوعی را نه تایید می‌کند و نه تکذیب: «من خبر ندارم چه کسی این بازیکن را به تمرین پرسپولیس آورده.» با این همه، خود جعفرپور امیدوار است که پرسپولیسی‌ها یکی از پیراهن‌های تیمشان را هم به او پیشکش کنند: «آنقدر تلاش می‌کنم تا بالاخره درخشان انتخابم کند. فقط او می‌تواند تشخیص بدهد که به درد پرسپولیس می‌خورم یا نه و حرف‌های منتقدان اصلا برایم مهم نیست. انگیزه زیادی برای پرسپولیسی شدن دارم و آنقدر می‌جنگم تا به این هدفم برسم.» امیدواری این بازیکن اما چیزی را در مورد او عوض نمی‌کند و جعفرپور هم مثل دو مهاجم صربستانی و غنایی که درخشان انتخابشان کرده، باید منتظر بماند.

خوردبین بی‌خبر است و واکنش محسن بنگر، یک تکذیبیه تازه. او تاکید کرده که حضور مهدی جعفرپور در تمرین‌های پرسپولیس را به کادر فنی سفارش نکرده است: «اصلاً چنین چیزی صحت ندارد. جعفرپور با صلاحدید حمید درخشان با پرسپولیس تمرین می‌کند و من هم هیچ نقشی در حضورش نداشتم. بعد از مشکلی که برای حسین ماهینی به وجود آمد، مسوولان باشگاه و کادر فنی دنبال یک مدافع راست مطمئن بودند و جعفرپور را هم خودشان انتخاب کردند. ضمن اینکه این بازیکن سال‌ها در لیگ برتر بازی کرده و شناخته شده است و نیازی ندارد که من بخواهم معرفی‌اش کنم.»

Farzan
10-17-2014, 02:12 PM
انتقال زاهدي به تيم بزرگسالان پرسپوليس

http://fc-perspolis.com/uploads/mehr_2440.jpg

بازيکن جواني که ديروز با صلاحديد درخشان و حسين عبدي براي دقايقي در جام حذفي به ميدان رفت، از سوي مديريت باشگاه و با درخواست کادرفني به تيم بزرگسالان منتقل شد.

زاهدی بازیکن تیم امید پرسپولیس که در بازی دیروز جام حذفی از سوی درخشان برای دقایقی به میدان رفت عملکردش به گونه ای بود که قرار است از این پس به تیم بزرگسالان منتقل شده و با او قرارداد حرفه ای بسته شود.

بهروز منتقمی سرپرست باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگویی این خبر را تایید کرد.

alibigi
10-17-2014, 02:24 PM
به نظر منکه بهای زیادی به زاهدی نتیچه عکس بده ..من نمیدونم چرا تایک حرکت خوب ازیک بازیکن میبینیم میگیم عالیه فوق العادست تا یک بازیکن یک اشتباهی میکنه میگیم درحد پرسپولیس نیست ! (اشاره به عباس زاده)

امیدوارم زاهدی محک های جدی تری بخوره وبعد توبازی های مهم شرکت کنه میدونیم که دیگه بازیکن های جای برای اشتباه ندارن ...

Farzan
10-17-2014, 02:40 PM
به نظر منکه بهای زیادی به زاهدی نتیچه عکس بده ..من نمیدونم چرا تایک حرکت خوب ازیک بازیکن میبینیم میگیم عالیه فوق العادست تا یک بازیکن یک اشتباهی میکنه میگیم درحد پرسپولیس نیست ! (اشاره به عباس زاده)

امیدوارم زاهدی محک های جدی تری بخوره وبعد توبازی های مهم شرکت کنه میدونیم که دیگه بازیکن های جای برای اشتباه ندارن ...
تیم ی هافبک چپ میخواد، حالا با توجه به بازی تقریبا خوبش تو بازی دیشب، فک کنم به کارمون بیاد. این حرکت کادر فنی میتونه خیلی هم مثبت باشه چون جوونای دیگه هم انگیزه زیادی پیدا میکنن

به نظر من عباس زاده در حد پرسپولیس هست و اینو فصل قبل کاملا نشون داد. اما این فصل شاید ی نمه غرور باعث شده تا اون بازیکن فصل قبل نباشه ...

red nabid
10-17-2014, 04:38 PM

فرزان کاملا درست میگه

ما نیاز داریم که از بازیکنای با انگیزه و جوون استفاده کنیم و این میتونه بیشتر نفع داشته باشه تا ضرر!

درمورد عباس زاده وضع خیلی متفاوته
متاسفانه عباس زاده خیلی خودخواه و مغروره
انتظار داره همه بهش پاس بدن ولی به کسی پاس نمیده
و این باعث شده این فصل افت کنه
به هر حال بعضیا خیلی کم جنبه هستن و با یک بار پدیده ی لیگ ایران شدن خودشون را گم میکنن

♥perspolis♥
10-17-2014, 04:57 PM
انصافا زاهدی هم خوب کار کرد.به نظرم میشه با عوض کردن نورمحمدی و نوری و نوروزی بازیکنای بهتری بگیریم از تیم های دیگه

alibigi
10-17-2014, 07:53 PM
انصافا زاهدی هم خوب کار کرد.به نظرم میشه با عوض کردن نورمحمدی و نوری و نوروزی بازیکنای بهتری بگیریم از تیم های دیگه

نوروزی که منم موافقم ولی نور محمدی و نوریو چرا ؟:d این همه اردوی کیشو میش گذاشتن روشون وقت صرف کردن تا بازیشون بهتر شده درواقع یکجورای باهم هماهنگ شدن

♥perspolis♥
10-17-2014, 08:16 PM
نوروزی که منم موافقم ولی نور محمدی و نوریو چرا ؟:d این همه اردوی کیشو میش گذاشتن روشون وقت صرف کردن تا بازیشون بهتر شده درواقع یکجورای باهم هماهنگ شدن

نورمحمدی که امسال سگ هار شده.نوری هم بهتره بره تیم هایی که واقعا میتونه کمکی بکنه.مثل ملوان و صبا و ذوب اهن

اردو هم تاثیر داره ولی بازیکن تا نخواد چیزی تغییر نمیکنه

♥perspolis♥
10-18-2014, 06:58 PM
پرسپوليسي‌ها مهاجم خارجي را به ستوه آوردند

حضور بازيکن تستي خارجي در تمرين پرسپوليس با حواشي همراه بود.

http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00991553.jpg به گزارش "ورزش سه"، حضور بازيکن خارجي در تمرينات پرسپوليس براي تست با حواشي همراه بود. مهاجم خارجي مورد نظر سرخ‌پوشان که امروز در تمرين اين تيم حاضر شده بود با بي‌توجهي بازيکنان روبرو شد و اين مساله باعث شد تا از پاس ندادن هم‌تيمي‌هايش شاکي شود.

البته اين بي‌توجهي به عدم پاس دادن منتهي نشد و در برخي صحنه‌ها بازيکنان با خطاي شديد روي اين بازيکن او را متوقف کردند که با واکنش حميد درخشان روبرو شد.

حميد درخشان با قطع کردن بازي از بازيکنان خواست برخورد بهتري با اين بازيکن به عنوان مهمان پرسپوليس داشته باشند.

♥perspolis♥
10-18-2014, 06:59 PM
يورش‌پرسپوليس به نقل و انتقالات با 7خريد جديد

با توجه به خروج احتمالي برخي بازيکنان پرسپوليس اين تيم با 7 جاي خالي به دنبال پر کردن جاي خالي آنها است.

http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00993481.jpg به گزارش "ورزش سه"، پرسپوليس تاکنون 17 و نيم ميليارد از بودجه‌اش را صرف خريد بازيکن کرده و با توجه به اعلام قبلي آنها مجاز به هزينه 500 ميليون ديگر هستند.
اين در حالي است که پرسپوليسي‌ها اميدوارند با خروج چند بازيکن از ترکيب تيم‌شان به دلايل مختلف بتواند سقف‌شان را پايين بياورند و بتوانند بازيکنان مورد نظر‌شان را جلب کنند. با خروج ماهيني و پولادي و خارج کردن نام رضا نوروزي اين تيم مي‌تواند مبلغ سقف‌شان را پايين‌تر بياورند. اين در حالي است که کادرفني علي دايي هم 50 درصد از مبلغ قراردادشان را بخشيده‌اند و با اين تفاسير مبلغ هزينه پرسپوليس کمتر خواهد شد و اين تيم مي‌تواند به راحتي 7 بازيکن جاي خالي‌اش را بدون عبور از سقف بودجه جذب کند.
پرسپوليس در حال حاضر يک جاي خالي براي جذب بازيکن ايراني دارد و مي‌تواند دو بازيکن خارجي شامل يک بازيکن خارجي و يک آسيايي جذب کند و با خارج شدن نام پولادي، ماهيني و نوروزي مي‌تواند 7 بازيکن جديد جذب کند.

alibigi
10-18-2014, 07:04 PM
کاش اون اقای جاسوس جای منتشر کردن اخبار دروغین و... میامد ازچیزهای مفید مثل اینکه اون بازیکن صربستانی کی بود اسمش لااقل مارو از کنجکاوی درمیاورد:d

Farzan
10-18-2014, 07:45 PM
کادرفني پرسپوليس به صربستان مي‌رود

طي چند روز آينده يکي از اعضاي کادرفني پرسپوليس براي تماشا و آناليز يکي از بازيکنان مورد نظر اين تيم براي جذب در نيم فصل به صربستان سفر خواهد کرد.

http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00991742.jpg به گزارش "ورزش سه"، حميد درخشان با توجه به رزومه بازيکناني که به دست او رسيده، بازي يکي از بازيکن صربستاني را پسنديده و به همين منظور به دنبال اين است که يکي از اعضاي کادرفني‌اش را براي آناليز فني اين بازيکن و تماشاي بازي‌اش به صربستان بفرستد.

درخشان اعلام کرده بود براي جذب بازيکن خارجي به هيچ عنوان به DVD بازي اکتفا نخواهد کرد و در صورتي که بازيکن خارجي براي تست در تمرينات حاضر شود او را آناليز خواهد کرد. با توجه به اينکه بازيکن مورد نظر درخشان در حال حاضر در تيمش بازي مي‌کند و قادر به حضور در تمرينات نيست. حميد درخشان قصد دارد يکي از اعضاي کادرفني‌اش را براي آناليز فني اين بازيکن به صربستان بفرستد.

Sh-Meteor
10-18-2014, 11:30 PM
پرسپوليسي‌ها مهاجم خارجي را به ستوه آوردند

خوب مگه مرض دارن؟ این چه کاریه؟

♥perspolis♥
10-19-2014, 06:30 AM
خوب مگه مرض دارن؟ این چه کاریه؟

بحث مرض نیست داداش:4: متاسفانه لج میکنن به خاطر اینکه از عباس زاده و طارمی حمایت کنن!

حتما یه کارایی کردن و دست به یکی کردن واسه کاراشون258147963

Farzan
10-19-2014, 11:48 AM
مهاجم جدید پرسپولیس

این بازیکن گرجستانی دیروز در تمرینات پرسپولیس حاضر شده بود. او امروز هم خواهد آمد تا اگر عملکردش مطلوب بود پای میز قرارداد بنشیند. جالب اینجاست که نه تنها تقریبا هیچکس در پرسپولیس اسم او را نمی‌دانست، بلکه ابتدا تصور می‌شد او صرب تبار است!

http://8pic.ir/images/m61xbw939z27x5j8jpzu.png
http://8pic.ir/images/m61xbw939z27x5j8jpzu.png

Sh-Meteor
10-19-2014, 01:40 PM
میگن این بازیکن آشنای سفیر گرجستان تو ایرانه و فقط بخاطر این آشنایی تو تمرینای تیم های بزرگ شرکت می کنه.
قبلا هم تو تمرینات استقلال شرکت کرده بود که پذیرفته نشد.

♥perspolis♥
10-19-2014, 02:56 PM
مهاجم صربستاني پرسپوليس رد شد (عکس)

مهاجم صربستاني که چند روزي در تمرينات پرسپوليس شرکت کرد نتوانست نظر مثبت کادر فني را جلب کند.

به گزارش "ورزش سه"، از نظر درخشان این بازیکن استانداردهای لازم برای حضور در پرسپولیس را نداشت. او امروز هم با تیم تمرین می کند اما شانسی برای عقد قرارداد با پرسپولیس نخواهد داشت.

درخشان در این باره می گوید: فکر نمی‌کنم او را انتخاب کنیم. یک مهاجم غنایی دیگر مدنظر داریم که منتظریم بازی‌هایش در تیمی که حضور دارد تمام شود و بعد او را به تهران بیاوریم.

او در تمرین دیروز تلاشش را برای جلب نظر درخشان انجام داد اما ناموفق بود. به نظر نمی رسد بازیکن تستی در این دوره فصلی بتواند کیفیت لازم برای تاثیرگذاری در پرسپولیس را داشته باشد.

http://www5.varzesh3.com/files/picture/00994134.jpg

http://www5.varzesh3.com/files/picture/00994135.jpg

http://www5.varzesh3.com/files/picture/00994136.jpg

PaRaStO_o
10-19-2014, 03:03 PM
:4::4::4: خدا رو شکر رد شد چین اینا؟ به نظر من مهاجم خارجی از تبار عراق و اینا مهاجمای خوبی هستن که خیلی خوب پیش میرن و میتونن خودشونو وفق بدن بقیش به نظرم وقت هدر دادنه و والسلام:4:

♥perspolis♥
10-19-2014, 03:53 PM
سپاهاني سابق پرسپوليسي شد

بازيکن اسبق تيم فوتبال سپاهان به پرسپوليس پيوست.

http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00941789.jpg مهدی جعفرپور بازیکن اسبق تیم فوتبال سپاهان با عقد قراردادی به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست.

به نقل از فارس، این بازیکن که مدافع است در حالی به تیم فوتبال پرسپولیس اضافه می‌شود که حسین ماهینی مدافع سرخ‌پوشان به دلیل مشکلاتی که برای کارت پایان خدمتش به وجود آمده نمی‌تواند دیگر سرخ‌پوشان را همراهی کند.

جعفرپور امروز با حضور در باشگاه پرسپولس قراردادش را با این تیم امضا کرد.

♥perspolis♥
10-19-2014, 03:53 PM
مهاجم گرجستاني پرسپوليس خداحافظي مي‌کند

مهاجم گرجستاني تستي پرسپوليس با توجه به رفتار بازيکنان اين تيم قصد همکاري با سرخ‌پوشان را ندارد.

http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00994135.jpg به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته يک مهاجم گرجستاني در تمرينات پرسپوليس حاضر شد تا براي حضور در اين تيم تست فني بدهد اما رفتار بازيکنان با او باعث شد عطاي حضور در پرسپوليس را به لقايش بسپارد.

بازيکنان پرسپوليس که به نظر مي‌رسيد از حضور يک مهاجم خارجي در تيم‌شان خرسند نبودند علاوه بر اينکه به او پاس نمي‌دادند از هر فرصتي براي خطا روي او استفاده مي‌کردند و اين مساله اعتراض مهاجم گرجستاني را نيز در پي داشت.

مهاجم خارجي و تستي که با خودروي سفارت گرجستان در تمرينات امروز پرسپوليس نيز شرکت مي‌کند قرار است در پايان تمرين ضمن قدرداني از ميهمان نوازي اين تيم، با بازيکنان خداحافظي کند.

alibigi
10-19-2014, 05:57 PM
به نظر میاد که جعفرپور ادم با غیرتی باشه برخلافه خله عنه بری :d

البته نمیشه کارشو مقایسه کرد ولی با توجه به اینکه درخشان خیلی وسواس به خرج میده تابازیکن بخره به نظرمیاد که قابلیتشو داشته با توجه به اینکه تو اردوی کیشم حضور کوتاهی داشت..

♥perspolis♥
10-19-2014, 06:22 PM
تلاش دو بازيکن براي جدايي از پرسپوليس

حضور حميد درخشان و تغيير تفکرات او باعث شده تا برخي بازيکنان ثابت سابق اين تيم که نيمکت نشين شده‌اند تصميم به جدايي از پرسپوليس در نيم فصل را در سرشان بپرورانند.

http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00991553.jpg به گزارش "ورزش سه"، حضور حميد درخشان در پرسپوليس باعث شده تا چند بازيکن اين تيم تصميم به جدايي در نيم فصل بگيرند.

اين بازيکنان که در زمان علي دايي در جاي بيشتري در ترکيب پرسپوليس داشتند بعد از حضور درخشان نتوانسته اند همچون گذشته در ترکيب تيم به ميدان بروند و اين مساله زماني براي‌شان سخت مي‌شود که تصور مي‌کنند درخشان به دليل آنکه از سوي علي دايي به تيم آورده شده‌اند و اعتقاد سرمربي سابق به آنها جايي در ترکيب ندارند و عملکردشان در تمرينات فرقي با گذشته نداشته است.

به همين منظور اين بازيکنان تصميم گرفته‌اند به زودي و بعد از صحبت با مسوولان تيم مقدمات ترک پرسپوليس در نيم فصل را براي خود فراهم کنند.

Farzan
10-19-2014, 09:04 PM
من شنییدم این مهاجم گرجستانیه برادرزاده سفیر گرجستان تو ایرانه و قبلا هم تو تمرین اس دق لال رفته ولی ردش کردن ...

Farzan
10-20-2014, 12:25 AM
درخشان به دنبال دايي و کريم باوي

حميد درخشان، که پولادي، ماهيني و رضا نوروزي را از دست داده است. در خط حمله چشم به يک مهاجم نوک سرزن دارد.

http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00992122.jpg به گزارش "ورزش سه"، آنها که درخشان را می‌شناسند خوب می‌ دانند که او همیشه در سیستم تهاجمی تیم هایش همیشه از وجود یک مهاجم سرزن بهره می‌ برد. در سال هایی که او در پرسپولیس بوده و در نقل و انتقالات این تیم تاثیرگذار بود. علی دایی، جمشید شاه محمدی، ادموند بزیک و بهنام سراج سرزن را به پرسپولیس آورد و هنوز هم قطعا دنبال یک مهاجم سرزن می‌گردد مهاجمی مثل علی دایی و کریم باوی.

♥perspolis♥
10-20-2014, 07:41 AM
مثل اونها کسی دیگه نمیاد.یه زوج سرعتی کنار عباس زاده بود خیلی خوب میشد.عباس زاده سر زن خوبی هم هست

ArtesheSorkh
10-22-2014, 11:31 AM
حسین ماهینی به طور رسمی به ملوان انزلی پیوست

Http://www.varzesh11.com/images/news/hossein-mahini-20427.jpg

سیروس محجوب در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: حسین ماهینی از امروز به طور رسمی به تیم ملوان بندرانزلی پیوسته و جا دارد که حضور این بازیکن ملی‌پوش را به مردم انزلی تبریک بگویم.

همچنین باید از سرتیپ دکتر محمدحسن باقری معاون تأمین نیروی انسانی وظیفه و سردار باران چشمه رئیس تربیت بدنی کل نیروهای مسلح بابت موافقت حضور ماهینی در ملوان کمال تشکر را داشته باشم.

وی ادامه داد: ‌با اعلام رسمی مسئولان نظام وظیفه حسین ماهینی از 29 مهرماه سهمیه باشگاه ملوان است و ظرف 3-2 روز آینده نیز قراردادش به طور رسمی با این باشگاه ثبت می‌شود.

به گزارش فارس، دو روز پیش باشگاه تراکتورسازی اعلام کرده بود که حسینی ماهینی به این تیم پیوسته اما طبق اعلام مالک باشگاه ملوان مسئولان نظام وظیفه حسین ماهینی را جزء سهمیه‌های باشگاه ملوان حساب کرده‌اند.

♥perspolis♥
10-22-2014, 12:09 PM
خیلی خیلی جالبه!!!

نمونه ای دیگه از اوج نظم و هماهنگی در فوتبال ما !!!

ولی خوبه که نرفت تراکتور

Sh-Meteor
10-22-2014, 04:36 PM
خدا رو شکر! خوبه که رفت ملوان ....

Farzan
10-25-2014, 08:15 PM
پرسپولیس 6+1 بازیکن در نیم فصل می گیرد

مصطفی شهبازی در گفت و گویی در مورد وضعیت باشگاه هایی که بازیکن سرباز داشتند گفت: تاریخ نقل و انتقالات نیم فصل لیگ از 10 آذر تا هفتم دی ماه سال جاری تعیین شده و باشگاه ها می توانند در این زمان 6 بازیکن جدید جذب کنند.

وی ادامه داد: در مورد باشگاه هایی که بازیکن سرباز داشته اند پیشنهادی مکتوبی به هیات رئیسه سازمان لیگ ارایه کرده ایم که در صورت تصویب باشگاه ها به جز 6 بازیکن سهمیه ای خود در نیم فصل می توانند به جای بازیکنان سرباز بازیکن جذب کنند. به طور مثال در پرسپولیس که یک بازیکن سرباز داشته در صورت تصویب هیات رئیسه این باشگاه در نیم فصل ۱+۶ بازیکن می تواند جذب کند. در باشگاه های دیگر مثل فولاد خوزستان و استقلال خوزستان هم همین شرایط هست و به ازای هر بازیکن سرباز این باشگاه ها می توانند سهمیه جدید به جز سهمیه ای که برای همه باشگاه ها وجود دارد جذب کنند.

♥perspolis♥
10-25-2014, 08:32 PM
میتونه بگیره ولی کی رو میگیره و واسه کجا؟باید چند نفر جا به جا بشن.اگه بتونیم بایرامی و حدادی فر رو بیاریم 40 درصد مشکل تیم حل میشه.باید خرج کنه سیاسی

Farzan
10-27-2014, 06:17 PM
مهاجم بعدی پرسپولیس از صربستان می آید

تیم فوتبال پرسپولیس قصد دارد قبل از پایان نیم فصل اول برای خرید مهاجم خارجی اقدام کند و از این رو مربیان این تیم همچنان درحال تماشای فیلم بازیکنان خارجی هستند. آخرین انتخاب کادرفنی پرسپولیس بعداز تماشای فیلم بازیکنان خارجی، مهاجمی از کشور صربستان است.

قرار است این مهاجم تا 10 روز آینده به تهران آمده و در تمرینات سرخپوشان شرکت کند.

پیش از این مهاجمانی از کشورهای سیرالئون و گرجستان در تمرینات پرسپولیس شرکت داشتند اما مورد تایید حمید درخشان قرار نگرفتند.

Sh-Meteor
10-27-2014, 09:05 PM
هی میشنویم از فلان کشور، فلانی اومد و ... ولی هیچکش Ok نمیشه!
تا کی منتظر بمونیم؟؟؟ http://forum.p30world.com/images/New-Smile3/27.gif

babak red
10-28-2014, 09:11 AM
آخه میدونین چیه؟ باشگاه پر شده از دلال بازیکن. هرکی از راه میرسه یه بازیکن معرفی میکنه. بازیکن رو میارن بعدش میبینن این اصلا در حد لیگ یک هم نیست. خود باشگاه باید یه نفر رو داشته باشه تا بازیکن یاب یا استعداد یاب باشه.هر دفعه یه اسم عجیب و غریب میشنویم. اینطوری فایده ای نداره

Farzan
10-28-2014, 11:55 AM
درخشان شنبه به سیاسی لیست می‌دهد

http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1393/07/25/139307251737122663863023.jpg

حمید درخشان قصد دارد در تعطیلات نیم فصل تغییراتی در تیمش ایجاد کند و به گفته خودش، سیاسی در این زمینه دست او را باز گذاشته است.

بر این اساس قرار است شنبه هفته آینده نشستی بین سیاسی و درخشان برگزار شود و سرمربی پرسپولیس لیست مازاد و خرید تیمش را تحویل رئیس هیئت مدیره و مرد همه کاره این روزهای باشگاه پرسپولیس دهد.

نتایج ضعیف پرسپولیس در لیگ باعث شده سرمربی این تیم تصمیم به جذب چند بازیکن و معاوضه تعدادی از شاگردانش با بازیکنان تیم‌های دیگر بگیرد.ش

alibigi
10-28-2014, 02:35 PM
بهنظرمحتی اگه روز اخر نقل انتقالات نیم فصل بازیکن درسته حسابی جذب شهخیلی بهتره تا یک بازیکن دربه داغون بیاد نه مشکل این فصل مارو حل کنه بلکه توفصل بعدی هم سره مطالباتش تیم ببره تو حاشیه ...

واقعا ایمون زاید نه تنها خیلی بدرد بخور بود بلکه سرهمطالباتش خیلی هم حاشیه درستنشدحتی با تیم المینیوم که حقشو خوردن !

خداکنه یک مهاجم باشه که بتونه لااقل موقعیت های70 درصدی گل کنه ...

عباس زاده وطارمی چندسالی به نظر من طول میکشه تا درکنارهم بتونن موفق باشن ...

هادی نوروزی هم متاسفانه ازنظر بدنی خیلی مشکل داره ... زود مصدوم میشه وسره همین قضیه هیچوقت نمیتونه به روال عادی بازی کنه ..

babak red
10-29-2014, 09:58 AM
دفاعهای میانی که خوبن. دفاع راست یه زره مشکل داریم چپ هم حسینی خوبه. هافبک دفاعی هم نمیخوایم ولی اگه یکی دیگه باشه کمک حقیقی بد نیست.کفشگری یکم عصبیه. بازیساز نوری و صادقیان میتونن بهتر بشن ولی خیلی وقته نه هافبک راست داریم نه چپ. کسی هم تو ایران نیست که بگیریمش یا بیاد. مهاجم خیلی لازم داریم اونم از نوع باتجربش. پس شد یه دفاع راست یه هافبک میانی یه مهاجم و هافبکای چپ و راست.

red_girl
10-29-2014, 12:36 PM
اصلا نمیشه رو بازیکنایی مثل عباس زاده و طارمی حساب باز کرد
تیمی که میخواد قهرمان بشه باید ستاره داشته باشه نه بازیکنایی که از لیگ یک اومدن
عباس زاده و طارمی خوبن ولی اصلا در حد پرسپولیس نیستن
اصلا نباید به نقل و انتقالات نیم فصل هم امید داشته باشیم مطمئنم سیاسی بازم نمیزاره بازم باشگاه بازیکن بگیره این آدم تکلیفش روشنه اسپانسر استقلاله و از اونطرف داره به استقلال کمک میکنه و خودش استقلالیه و دوست قلعه نوعی هم هست .. تا سیاسی تو این باشگاهه هیچی درست نمیشه

♥perspolis♥
10-29-2014, 09:31 PM
این تیم اول باید برای اسیا تقویت بشه و بعد لیگ.اونجا بحث سهمیه و ابروی پرسپولیس هست و توی لیگ و یا حذفی بتونیم سهمیه سال بعد رو کسب کنیم خیلی بهمون کمک میکنه که امسال قوی باشیم

امیدوارم مهاجمی در سطح اسیا و تیم های شرقی مثل کره و ژاپن باشن

♥perspolis♥
10-31-2014, 02:28 PM
بمب پرسپولیس در نقل و انتقالات نیم فصل مشخص شد

ارتش سرخ دات كام :

تلاش های درخشان برای جذب یک مهاجم خوب خارجی بی نتیجه بوده و به همین دلیل قرمزها مذاکره با گلزنان داخلی را نیز در دستور کار خود قرار داده اند.

گفته می شود مذاکراتی جدی با سروش رفیعی ستاره گلزن تیم فولاد که به همراه ادینیو در صدر جدول گلزنان لیگ قرار دارد انجام شده است.

رفیعی نیم فصل دوم بازیکن آزاد خواهد بود و بعید نیست که سر از پرسپولیس در آورد.

Sh-Meteor
10-31-2014, 03:07 PM
سروش رفیعی و ادینیو هر دوشون عالی ان!

ولی من ادینیو رو ترجیح میدم!

بازی سروش رو فقط توی دو تا بازی دیدم. (پرسپولیس فولاد __ استقلال - فولاد)

ولی بازی ادینیو را 4 یا 5 بار دیدم
ادینیو یه موتور گلزنیه کامله.
یعنی لازم نیست حتما یه هافبک گل ساز پشت سرش بازی کنه تا براش موقعیت بسازه!
خودش برای خودش موقعیت میسازه.
قدرت شوت زنی فوق العاده ای هم داره!

Farzan
10-31-2014, 03:19 PM
فقط با سروش رفیعی مذاکره کردن شهاب نه با ادینیو ...

سروش رفیعی رو هم که بگیریم، باز هم به ی مهاجم نوک نیاز داریم چون رفیعی مهاجم نوک نیست بلکه پشت مهاجما بازی میکنه

♥perspolis♥
10-31-2014, 04:46 PM
یه هافبک طراح واسه خط میانی میخوایم.مثل حدادی فر و یه مهاجم نوک شش دانگ که بازی بدون توپ رو خیلی خوب انجام بده.ما باید از 11 نفر، 6 نفرمون گلزن باشن و بوی گل بدن

alibigi
10-31-2014, 05:04 PM
اگه میشد این سه تا جذب بشن تونیم فصل خیلی عالی میشه ..

سید جلال ... کریم انصاری فرد ..ایمون زاید ...

Sh-Meteor
10-31-2014, 05:16 PM
علی جان اگه بشه که خوبه ولی احتمال جذب شدن شون کمه.
انصاری فرد که عمراً
سید جلال هم خیلی بعیده.
ولی ایمون زاید احتمال اومدنش هست!

در کل جذب شدن هر مهاجمی بدون هافبک طراح پول دور ریختنه!

red_girl
11-01-2014, 12:01 AM
چه اسمایی میارین واقعا دلتون خوشه
اینا نتونستن مهدی جعفرپور دسته یکی رو هم بگیرن و سیاسی مخالف بود الانم نمیتونه بازی کنه توقع دارید رفیعی و انصاری فر و ادینیو بگیرن؟ :|
این بازیکنا هم تیم دارنا مطمئنا فولاد و تراکتور هم بهترین گلزناشون رو دو دستی تقدیم پرسپولیس نمیکنن اونم نیم فصل !
ما تو بهترین حالت میتونیم بازیکنای خوب خارجی و بازیکنای متوسط داخلی بگیریم چون همه قرارداد یک فصل رو بستن و کمتر بازیکنایی رو میشه تو نیم فصل گرفت
البته اینقد این پرسپولیس دوست نداشتنی و پرحاشیه و ضعیفه که من حق میدم بازیکنا نخوان به این پرسپولیس بیان

babak red
11-01-2014, 09:15 AM
سمیه میشه گرفت منتهی یه سردار رویانیان کم داریم. سیاسی عمرا پول خرج نمیکنه.قول میدم نیم فصل هم بازیکن های بنجل تیمای دیگه رو جمع می کنیم و یه چند تا از همین بازیکنایی هم که هستن رو از دست میدیم. ما ادینیو و رفیعی رو نخواستیم. همینا رو از دست ندیم. فعلا که پیام رو هم داریم از دست میدیم.
به قول سمیه اینقدر پرسپولیس وضعش خرابه که بازیکن خوب ریسک نمیکنه بیاد مگه اینکه بخاطر اسیا بیان

red nabid
11-01-2014, 10:04 AM
سمیه میشه گرفت منتهی یه سردار رویانیان کم داریم. سیاسی عمرا پول خرج نمیکنه.قول میدم نیم فصل هم بازیکن های بنجل تیمای دیگه رو جمع می کنیم و یه چند تا از همین بازیکنایی هم که هستن رو از دست میدیم. ما ادینیو و رفیعی رو نخواستیم. همینا رو از دست ندیم. فعلا که پیام رو هم داریم از دست میدیم.
به قول سمیه اینقدر پرسپولیس وضعش خرابه که بازیکن خوب ریسک نمیکنه بیاد مگه اینکه بخاطر اسیا بیان

گل گفتی بابک

الان دقیقا چیزی که پرسپولیس نیاز داره یه سردار رویانیان هست و بس
متاسفانه با وضع مدیریتی باشگاه هیچکس حاضر نمیشه به پرسپولیس بیاد
مگه به خاطر آسیا و پول زیاد

alibigi
11-01-2014, 12:57 PM
نه دیگه نیم فصل فرق داره

بعضی دوستان امکان نداره بازیکن خوب بیاد مگر به خاطر پول وسهمیه اسیایی :d

الان مثلا ادینهو و کرار جاسم به خاطر عشقه به ملت وطنشون دارن بازی میکنن ؟:d

خب با پول همه چی حله دیگه :d

همین انصاری فرد یک سری شرایط سخت داشت برای جذبش اون موقع به خاطر اینکه مهاجم های زیادی داشتیم جذبش نکردن ...

البته به توافق رسیده بودن فقط یکی از شرط های انصاری فرد مانع از جذبش شد ..

سید جلالم با یک مذاکره ودادن چندامتیاز راحت میشه جذبش کرد ..ایمون زاید هم اگر اگر اگر واقعا این صحبت های که این روزنامه ها ازش منتشر میکنن راست باشه جذبش زیاد سخت نیست اگر سرمربی بخوادش ...

میمونه انصاری فرد که البته حقم داره اگه نخواد از اوساسونا دل بکنه هرچند اونجاهم همچین موفق نیست ...درضمن یادمون نره که نکونام هم یک مدت ازاوساسونا امد بیرون وامد پیش کیسه چقدر افت کرده بود .. ممکنه اونجوری که مدنظرداشته باشیم پس کریم انصاری فرد هم جواب نده ..

درضمن سیاسی هم میدونه اگه بازیکن خوب جذب نکنه خودشم رفتنیه ...تو اول فصل ازنظر قانونیش حق با هیت مدیره باشگاه بود ووظیفه جذب بازیکن به عهده مدیرعامل بی کفایت اون موقع یعنی رحیمی شنگول بود حالا سیاسی همه کاره شده نمیشه پیش قضاوت کرد...

درضمن یادتون نره که اینکه سیاسی استقللال ساپورت مالی میکنه مدرکی وجود نداره وفقط عابدینی و کاظمی که مخالف سیاسی هستن گفتن که کاظمی گفت من"شنیدم که سیاسی استقلال ساپورت مالی میکنه ..عابدینی هم که ماشالله حرف زیاد میزنه.پس اینقدر زود حرف یک عده رو قبول نکنید :d

درضمن اینم یادتون نره سردار هم تیمش تو نیم فصل با اینکه االان پرستاره تر بود ولی بازم روند نتایچش همین بود گفت نیم فصل تیمو میترکونیم که واقعا هم ترکوند وگرنه هجمه انتقادات به سردارهم حتی از سیاسی بیشتر بود که خودشو تو نیم فصل دوم ثابت کرد.. سیاسی هم خودشو باید تو نیم فصل ثابت کنه..

♥perspolis♥
11-01-2014, 01:58 PM
ظاهرا ایوب کلانتری،بازیکن صبای قم که دیروزم به کیسه گل زد توی لیست قرار گرفته.بازیکن شوت زن و خوبیه.چه با فجر و چه با فولاد بهمون گل های بدی زده.واقعا بازیکن شوت زن نداریم و این معضل بزرگ تیم ماست

Farzan
11-01-2014, 02:02 PM
ایوب کلانتری هم مهاجم نوک نیست در حالیکه همچنان بزرگترین ضعف ما نو حملس ...

ما ی مهاجم نوک 6 دنگ مثل ایمون زاید میخوایم

♥perspolis♥
11-01-2014, 02:04 PM
ایمون دورانش تموم شده.اومدنش خرید سوختست.ما با احساس بازی نمیکنیم.با واقعیت بازی میکنیم.ایمون همون یه نیمفصل به دردمون میخورد که خورد

Farzan
11-01-2014, 02:05 PM
الان که تو تیم جدیدش هم داره میدرخشه ...

تو 10 بازی، 6 تا گل زده و 5 تا هم پاس گل داده

alibigi
11-01-2014, 02:07 PM
ایمون دورانش تموم شده.اومدنش خرید سوختست.ما با احساس بازی نمیکنیم.با واقعیت بازی میکنیم.ایمون همون یه نیمفصل به دردمون میخورد که خورد

داش برچه اساس میگی ایمون دورانش تموم شده ؟:d

♥perspolis♥
11-01-2014, 02:09 PM
داش برچه اساس میگی ایمون دورانش تموم شده ؟:d
بر اساس اینکه فصل بعدش توی پرسپولیس افت کرد و بازی نکرد.توی الومینیوم هم پرویز بهش بازی نداد.الانم معلوم نیست کجاست:4:

بیژن
11-01-2014, 02:11 PM
درود به همه منم موافق زاید هستم اگه کسی میگه دورانش تموم شده مدرک بیاره بعدم زاید نامش برای اس تق لال حاشیه درست میکنه تو شهرراورد.

معلوم هست کجاست امادگیش هم به فرض خواستن سرمربی باید تست بشه ولی بالاخره نام زاید خودش بار خوبی داره

♥perspolis♥
11-01-2014, 02:15 PM
معلوم هست کجاست امادگیش هم به فرض خواستن سرمربی باید تست بشه ولی بالاخره نام زاید خودش بار خوبی داره
درسته بازیکن چهارچوب شناس و خوبی هست ولی وقتی کسی نیست تامینش کنه بیاد هم کاری نمیتونه بکنه.همون دربی نوری و مهدوی کیا و بادامکی بهش توپ رسوندن که هتریک کرد.پس باید اول شرایطش باشه بعد اونم بیاریم.نه اینکه بدون دیوار ،بریم سقف رو بزنیم!!!

Farzan
11-01-2014, 02:17 PM
ما الان تو هر بازی کلی موقعیت داریم که کسی نیست ازشون درست استفاده کنه ...

تقریبا هم از اول فصل این مشکلو داشتیم

ایمون زاید میتونه برامون خیلی عالی باشه

♥perspolis♥
11-01-2014, 02:20 PM
ما فقط یه مهاجم گلزن لازم نداریم.باید 4 تا بازیکنمون از دفاع تا حمله بوی گل بدن.مخصوصا هافبک ها

Farzan
11-01-2014, 02:22 PM
اما بزرگترین مشکل فعلیمون ی بازیکن 6 دنگ نوک حملس که تو تیم نداریم ...

بیژن
11-01-2014, 02:24 PM
با گفته هات موافقم ولی من گپم در مورد زاید بود و خوب بودنش کاری به بقیه موارد نداشتم من میگم زاید خوبه به خصوص برای دربی وگرنه شما درست میگی

بیژن
11-01-2014, 02:25 PM
به قول معروف شما درست میگی ولی حق با منه:24::-*

♥perspolis♥
11-01-2014, 02:25 PM
اشتباه ما هم همینجاست.پارسال عباس زاده ،بازی های اخر یادتون هست که چه گلایی زد؟ امسالم 4 تا زده تا الان.یه زوج مناسب باید براش بیاریم

اون سال ژوزه با کریم و قاضی سخت گل میزد ولی یحیی اومد 4-4-2 لوزی چید و تیم راه افتاد.مربی هم تاثیر داره که چه جوری از توان بازیکنش استفاده بکنه258147963

Farzan
11-01-2014, 02:32 PM
عباس زاده تا حد زیادی فصل قبل ناشناخته بود و تونست گل های خوبی هم بزنه اما تو این فصل علاوه بر اینکه تیم ها شتاختنش، اون هم دچار غرور شده و بازی های فصل قبلشو نکرده ...

ما اول فصل 3 تا مهاجم نوک داشتیم که اصلی ترینشون یعنی رضا نوروزیو از دیت دادیم حالا باید یکی دیگه بگیریم ...

به نظر من هم ایمون زاید میتونه برامون عالی باشه، چون هم قبلا از لحاظ فنی امتحانشو پس داده و مهمتر اینکه قبلا تو پرسپولیس بوده به شرایط تیم آشناس

alibigi
11-01-2014, 02:36 PM
بر اساس اینکه فصل بعدش توی پرسپولیس افت کرد و بازی نکرد.توی الومینیوم هم پرویز بهش بازی نداد.الانم معلوم نیست کجاست:4:

فصل بعدش که به لطف اون اغا یا به قول وحید هاشمیان اون پیرمرد (ژوزه) بود که خیلی از بازیکن های خوبمون هدر رفتن ...بعد ژوزه هم که حاج یحیی گل محمدی امد ... اونم که اصلا یک تیم پرستاره بدن بهش براش سمه :d اون عادت داره جوون گرایی کنه به نظرم یحیی فقط کافیه یک تیم جون وبا استعداد بدن دستش تا اونو پیشرفت بده ... تو پرسپولیس که امد اصلا عشق این بود که جوون گرایی کنه :d

ماهم دیدیم که هم یحیی هم ژوزه با وجود اون همه مهاجم هیچ کاره خاصی نکردن ...

باز لااقل دایی یک تیم پر ستاره بیاد دستش میتونه حداقل دومی یا سومی یا جزوه پنچ تاتیم برتر بکنه :d

ولی حالا درخشان خداراشکر یک علاقه خاصی یه ستاره ها داره ..برخلاف تفکر یحیی که میخواست بازیکن های جوون خودشون تو مسابقه نشون بدن درخشان فقط به تمرین ها نگاه میکنه ..حتی جون ها اگه تو تمرینات خودشون ثابت نکنن فیکس نمیارتشون مگر اینکه مجبورشه..

ایمون زاید هم الان تو تیمی که درحال حاض ر هست من گزارشاتو خوندم برخی هفته هاهم جزوه بهترین بازیکنان تیمش شد

من ایمون زاید به خاطر دربی نمیگم به خاطر اینکه میتونه از فرصت های گلزنی استفاده کنه ...

مثلا اگه جای ایمون زاید عباس زاده یا طارمی بود اگه اون سه تاموقعیت گل که واسشون پیش امده بود به نظرت توپ به کدوم ازقسمت اسمون میزدن ؟:d

هرچند ایمون زاید موفقیت هاشو مدیون مهدوی کیا هم بود چون مهدوی خیلی خوب میتونست شرایط برای گل زدن ایمون وکلا مهاجم ها فراهم کنه ... وخداراشکر الان شاید هافبکی شبیه مهدوی کیا نداریم ولی ماخیلی موقعیت گل داریم که خیلی مفت هدر میره..

red_girl
11-01-2014, 02:40 PM

چطور میگی دورانش تموم شده ایمون هنوزم داره تو تیمای لیگ برتری ایرلند بازی میکنه و الان تو تیم پنجم جدول ایرلند هست .. هنوز برای این تیم بازی نکرده و قرضی رفته ولی تو تیم قبلیش 6 گل زده بود ..
حداقل خیلی بهتر از عباس زاده و زارمی و انصاریفره وقتی تو پرسپولیس بود موقعیتای 70 درصد رو هم گل میکرد عباس زاده و طارمی دروازه خالی رو میزنن بیرون

♥perspolis♥
11-02-2014, 11:59 AM
احتمال معاوضه حدادي فر و صادقيان

قاسم حدادي فر و پيام صادقيان دو بازيکن کليدي تيم هاي پرسپوليس و ذوب‌آهن ممکن است در نيم فصل جايشان را با هم عوض کنند.

http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00946671.jpg به گزارش "ورزش سه"، مدیرعامل دو باشگاه در این زمینه با یکدیگر مذاکره کردند و این احتمال وجود دارد که پیام صادقیان به باشگاهی برگردد که از آنجا به پرسپولیس آمده است، جایی که با فضای آرامش می‌ تواند شرایط بهتری برای صادقیان رقم بزند.

جالب این است که پرسپولیس هم بیش از 3 سال است که قاسم حدادی فر را می‌ خواهد، حدادی فر یک بازیکن بازی ساز و با ارزش است که حضورش در پرسپولیس می‌تواند کمک خوبی برای حمید درخشان باشد. با توجه به اینکه صادقیان با اخلاق و رفتار غیرقابل پیش‌بینی اش ناسازگاری با پرسپولیسی ها را آغاز کرده، احتمال این توافق بسیار است. البته باید به خاطر داشته باشیم که این بازیکن مهره با ارزشی است که پرسپولیس برحسب نیاز می‌ تواند معامله خوبی روی او انجام بدهد.

Sh-Meteor
11-02-2014, 06:01 PM
بهترین روش ممکن برای حل این موضوع، همینه!

حدادی فر خیلی بدرد مون میخوره!

alibigi
11-02-2014, 08:00 PM
مهاجم مونته‌نگرویی مدنظر درخشان هفته‌ آینده در تهران

ظاهرا قراره یک مهاجم بیاد هفته دیگه فقط نکته جالب اینجاست این خبرو حسین عبدی داده وجالب تر ازاون گفته حتی اسم کامل این بازیکنم نمیدونه خخخ

حالا اینشاالله مثل بانگورا درنیاد وتو تمریناتم خوب از اب دربیاد

به صورت کاملا وحشتناک یک مهاجم نیاز داریم :d

ولی برام جالبه چرا درخشان وعبدی اینقدر ارادت خاصی به منطقه صربستان واون ورا دارن :d

red_girl
11-02-2014, 09:22 PM
این پیشنهاد اگه از طرف ذوب آهن داده شده باید بگم زرنگی آذری بوده و اگه از طرف پرسپولیس بوده حتما از دانش فنی بسیار بالای درخشان بوده ..
حدادی فر 31 ساله که نهایتا تا 3 سال دیگه بتونه بازی کنه رو با صادقیان 23 ساله عوض کنیم و تازه خوشحال باشیم چرا که ما چند ساله حدادی فر رو میخوایم ولی نمیتونیم بگیریمش چون بعد از یه ماه بازارگرمی با اسم پرسپولیس آخرش قراردادش رو تمدید کرده .. پس باید خوشحال باشیم بالاخره وقتی 30 سال رو رد کرد موفق شدیم بگیریمش !! کجای این کار به نفع پرسپولیسه ؟
صادقیان اخلاق نداره اگه قرار هست بره هم میشه کاری کرد که سود بیشتری به باشگاه برسه نه اینکه با یه بازیکن 31 ساله عوضش کنیم ..
هرچند بنظرمن اگه سرمربی خوب باشه یه کاری میکنه که حساب کار دستش بیاد و دیگه پاشو از گلیمش درازتر نکنه این سرمایه سوزی و رد کردنش به هرقیمتی چه سودی داره واسه باشگاه ؟

Farzan
11-05-2014, 12:07 PM
جدایی محتمل یک بازیکن / نیلسون از پرسپولیس جدا می شود!

پس از اینکه سوشا مکانی در بازی پرسپولیس و پیکان درون دروازه سرخپوشان قرار گرفت، نیلسون چند روزی است که به بهانه‌های مختلف در تمرین این تیم شرکت نمی‌کند. در این شرایط اعلام شد دروازه‌بان برزیلی پرسپولیس به خاطر مشکلات مالی در تمرین حاضر نمی‌شود اما غیبت او دلیل دیگری دارد.

نیلسون دچار آسیب‌دیدگی است اما این مصدومیت به اندازه‌ای نیست که اجازه تمرین نکردن را به نیلسون ندهد. در این شرایط و در حالی که سوشا مکانی دروازه‌بان اصلی پرسپولیس است گفته می شود نیلسون ترجیح می‌دهد تا کمتر به خود فشار بیاورد.

با این شرایط و اگر پیشنهاد خوبی وجود داشته باشد احتمال جدایی نیلسون در نیم‌فصل از پرسپولیس بسیار زیاد است. به نظر می‌رسد هم باشگاه پرسپولیس هم نیلسون به جدایی در نیم‌فصل راضی باشند، البته این در شرایطی است که با این بازیکن تسویه حساب شود.

♥perspolis♥
11-05-2014, 01:10 PM
پیشنهاد خوب مثلا تیمی مثل نفت مسجد سلیمان که فیکس باشه.غیر از ایرانی ها کسی اون رو نمیخوان.چون خیلی خوب میشناسنش و سه ساله که دروازه بان پرپسولیس هست و پارسال و دوسال پیش فرشته نجات ما بود

red_girl
11-05-2014, 06:33 PM
امیدوارم نیلسون رو حفظ کنن اصلا به این سوشا امیدی نیست ..
نیلسون هم باید صبر داشته باشه حتما دوباره برمیگرده به ترکیب ،این رفتارا از نیلسون بعید بود

Farzan
11-05-2014, 11:59 PM
سه بازیکن اروپایی در آستانه پیوستن به پرسپولیس

http://8pic.ir/images/t3anzdg0qsei8afbtyl5.jpg

طرفداری - سه بازیکن اروپایی در آستانه پیوستن به تیم پرسپولیس قرار گرفتند.

با توجه به شرایط تیم پرسپولیس، مسئولین این تیم به دنبال جذب چند بازیکن در نیم فصل دوم هستند. در این میان خبر می رسد سه بازیکن از سه کشور اروپایی که فیلم بازی شان مورد تایید کادر فنی سرخ پوشان بوده قرار است به تهران بیایند.

ملیت این بازیکنان، اوکراینی، فرانسوی -پاکستانی و صربستانی می باشد و قرار است با حضور در تهران مورد آزمایش کادر فنی قرار بگیرند. پست این بازیکنان نیز هافبک و مهاجم می باشد.

♥perspolis♥
11-06-2014, 12:01 AM
اگه تا نیم فصل اروپا صبر کنیم میتونیم بازیکن های بهتری هم بگیریم.باید یکی از 4 تا خارجی،اسیایی باشه

♥perspolis♥
11-10-2014, 01:04 PM
مذاکره يک عضو کادرفني پرسپوليس با بايرامي

مهاجم نيمکت نشين گسترش فولاد تبريز بسيار متمايل است که در نيم فصل از اين تيم جدا شده و در يکي از دو تيم مطرح تهراني بازي کند.

http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00994734.jpg به گزارش "ورزش سه"، در حالی که شنیده می‌ شد استقلالی ها به دنبال جذب مهرداد بایرامی مهاجم جوان گسترش فولاد تبریز هستند. اما به نظر می‌ رسد تعداد بالای مهاجمان این تیم تا حدی قلعه‌نویی را برای جذب او دچار تعلل کرده است؛ این در حالی است که پرسپولیسی ها به شدت به دنبال پر کردن جاهای خالی خود در لیست نیمه کاره شان هستند. به همین دلیل شنیده می‌ شود پرسپولیسی ها از همین حالا مقدمات حضور بایرامی را برای نیم فصل آماده کرده اند.

در همین ارتباط شنیده می‌ شود نشستی نیز بین یکی از اعضای کادرفنی پرسپولیس با مدیربرنامه های این بازیکن صورت گرفته است. حال باید دید بایرامی که گفته می‌ شود در قرارداد او بندی آمده که می‌ تواند نیم فصل مشکلی برای انتقال نداشته باشد، در نهایت پرسپولیسی خواهد شد یا نه؟

Farzan
11-10-2014, 05:59 PM
اصلا نمیتونه خرید خوبی باشه ...

Sh-Meteor
11-10-2014, 06:11 PM
پارسال خوب بود!
ولی امسال اصلا خوب نیست!

فکر کنم دو تا گل زده!

♥perspolis♥
11-10-2014, 06:17 PM
پارسال خوب بود!
ولی امسال اصلا خوب نیست!

فکر کنم دو تا گل زده!

مهاجم های امسال تراکتور رو ببین زیر نظر خطیبی چیکار میکنن.پارسال دلیر توی تراکتور بود ولی کسی نمیشناختش

بایرامی بیاد میشه همین طارمی و عباس زاده خودمون.احتمال معاوضه هم هست!

Sh-Meteor
11-10-2014, 06:26 PM
خطیبی بلده از بازیکناش چطوری استفاده کنه!

کاری که سرمربی فعلی گسترش و سرمربی سابق تراکتور نتونستن انجام بدن!

♥perspolis♥
11-10-2014, 06:28 PM
خطیبی بلده از بازیکناش چطوری استفاده کنه!

کاری که سرمربی فعلی گسترش و سرمربی سابق تراکتور نتونستن انجام بدن!

دقیقا همینه.وقتی مهاجم بوده باشی بهتر میتونی از مهاجم ها استفاده بکنی.خطیبی توی سپاهان کولاک میکرد.الانم میبینی تراکتور خطرناکترین و بهترین خط حمله ایران رو داره

پارسال همین خطیبی به بایرامی کمک کرد و به فوتبال ایران معرفیش کرد تا از برترین گلزن های ایران بشه258147963

♥perspolis♥
11-11-2014, 12:01 PM
لیست خرید درخشان لو رفت؛ بفرمایید پرسپولیس!

در فهرست بازیکنانی که باشگاه پرسپولیس برای نقل و انتقالات نیم فصل درنظر گرفته است از دفاع راست تا خط حمله دیده می شود.

تردیدی نیست که پرسپولیس در ابتدای فصل ناهمگون بسته شده! خط دفاع مملو است از بازیکنان اسمی اما در دفاع راست و چپ، بازیکنی در حد و اندازه‌های پرسپولیس دیده نمی‌شود.

به عنوان مثال میثم حسینی بازیکن تاپی نیست اما جایگزینی هم برای او در نظر گرفته نشده و حمید درخشان مجبور است در هر شرایطی از او در سمت چپ خط دفاعی استفاده کند. یا در دفاع راست یا خط حمله، بازیکن قابلی مشاهده نمی‌شود که کار پرسپولیس را پیش ببرد و زمینه‌ساز موفقیت این تیم شود.

بر همین اساس هم هست که درخشان و مدیران پرسپولیس از حالا برای نیم فصل دورخیز کرده و چشم انتظار تعطیلات نشسته‌اند تا بتوانند با جذب چند بازیکن مطرح، نقاط ضعف را پوشش و آنها را به نقاط قوت تبدیل کنند.

درخشان لیستی را تهیه کرده که در آن، هم بازیکن داخلی به چشم می‌خورد و هم بازیکن خارجی. خارجی‌ها باید دیده شوند، پس فوتبالیست تاپی پیدا نمی‌شود که بدون تیم باشد و البته راضی به تست دادن.

خارجی اگر خوب باشد و سطح بالا، یا تیم دارد یا اینکه حاضر به حضور در تمرین نخواهد شد. همین کار پرسپولیس را سخت می‌کند. شاید همین موضوع باعث شده که درخشان چشم به بازیکنان داخلی داشته باشد.

آنهایی که ناراضی هستند یا در باشگاه‌شان به اختلاف خورده‌اند. بازیکنانی که لیست‌شان هم تهیه شده و با برخی‌هایشان تماس و مذاکره هم صورت گرفته.

این لیست گمانه‌زنی است اما نزدیک به واقعیت. بازیکنانی که اگر مشکلی پیش نیاید بعد از پایان هفته پانزدهم با پرسپولیس قرارداد امضا خواهند کرد.

* محمد ایرانپوریان
پرسپولیس در دفاع راست مشکل دارد، حتی این روزها که مهدی جعفرپور هم به جمع بازیکنان اضافه شده است. پرسپولیس برای پوشش این نقطه ضعف، روی محمد ایرانپوریان دست گذاشته. مدافع راست 28 ساله تراکتورسازی که کاپیتان سوم این تیم است اما به نظر می‌رسد رسول خطیبی و باشگاه تراکتورسازی مخالف این انتقال هستند. پرسپولیس در این زمینه با باشگاه تراکتورسازی وارد مذاکره هم شده اما فعلا جواب مثبتی نشنیده است!

* کمال کامیابی‌نیا
این اتفاقات دیگر تکراری شده و دوره آن به پایان رسیده است. اتفاقاتی مثل حضور یک بازیکن در محل تمرین تیمی دیگر. کمال کامیابی‌نیا چند روز پیش در درفشی‌فر حاضر شد تا شایعه حضورش در پرسپولیس شنیده شود. هافبک میانی نفت تهران دلیل حضورش در تمرین پرسپولیس را دیدن دوست صمیمی‌اش عنوان کرد اما چه کسی هست که نداند او مورد توجه درخشان قرار گرفته و در نیم فصل شاید جایگزین مهرداد کفشگری یا رضا حقیقی شود.

* میلاد محمدی
ضعف در دفاع چپ پرسپولیس آنقدر حاد است که باعث شده تا درخشان دنبال جذب یک مدافع کناری آماده باشد. نظر درخشان ابتدا روی محسن ایران‌نژاد بود، مدافع چپی که در شاهین بوشهر شاگردش بود اما حالا او رسیده به نام میلاد محمدی. چپ پای 20 ساله راه‌آهن که پدیده این فصل تیمش بوده. میلاد محمدی مشکلی برای پیوستن به پرسپولیس ندارد، چون مدیران دو باشگاه ارتباط مناسبی با یکدیگر دارند.

* ایوب کلانتری
بعد از یک فصل نیمکت‌نشینی در فولاد، حالا همه کاره صبا شده و برای این تیم نقش یک طراح و لیدر را ایفا می‌کند. ایوب کلانتری در ترکیب صبا احیا شده و همین دلیلی است تا مورد توجه چند تیم مطرح از جمله پرسپولیس قرار بگیرد. برای صبا سخت است که کلانتری را از دست بدهد اما اگر بحث پول و رضایتنامه به میان بیاید شاید به خاطر مشکلات عدیده مالی راضی به از دست دادن ستاره‌اش شود. فعلا که صبا با این انتقال مخالفت کرده و پرسپولیس هم پیشنهادش را رسانه‌ای نکرده است!

* محمد غلامی
در داماش شاگرد حمید درخشان بود و برای او سنگ تمام می‌گذاشت. حالا مورد توجه مربی سابقش قرار گرفته تا به پرسپولیس برود و جانشین رضا نوروزی شود. صحبت از محمد غلامی است، مهاجمی که همه ساله بحث حضورش در پرسپولیس شنیده می‌شود اما هر بار اتفاقی مانع از این انتقال می‌شود. نیم فصل اما بهترین موقعیت است تا غلامی پرسپولیسی شود و فوتبال خود را احیا کند. هر چند باید دید آیا راه‌آهن با جدایی او موافق است یا نه؟

* مهرداد بایرامی
یکی از اعضای کادر فنی پرسپولیس که به نظر می‌رسد نادر باقری است با مهرداد بایرامی تماس گرفته و از او خواسته تا به پرسپولیس بیاید. گفته می‌شود انتقال بایرامی به پرسپولیس، طرح فراز کمالوند است چون او بایرامی را نیمکت‌نشین کرده و علاقه‌ای ندارد تا در نیم فصل دوم هم او را در تیم نگه دارد. وقتی فراز به بایرامی بازی نمی‌دهد بهترین راهکار این است که او را به پرسپولیس پیشنهاد بدهد. پرسپولیسی که نیازمند یک مهاجم ششدانگ است.

Farzan
11-11-2014, 01:22 PM
ایرانپوریان خیلی میتونه کمکمون کنه ...

تو پست مهاجم نوک هم من ی مهاجم خارجی 6 دنگ مثل زاید رو خیلی بیشتر میپسندم و با اومدن بایرامی هم کاملا مخالفم

♥perspolis♥
11-11-2014, 01:34 PM
ایرانپوریان رو بگیریم خیلی خوبه.تراکتور حمودی رو داره و فکر نکنم به اون نیازی باشه

غلامی هم مهاجم خوبیه258147963

♥perspolis♥
11-12-2014, 01:37 PM
هافبک مجارستاني پرسپوليس را دور زد

بازيکن خارجي که قرار بود طي ديروز و امروز در تمرينات پرسپوليس حضور پيدا کند، از حضور در جمع سرخپوشان سرباز زد.

http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00992793.jpg به گزارش "ورزش سه"، یک هافبک مجارستانی با هماهنگی هایی که از سوی یکی از مدیربرنامه هایی که با باشگاه پرسپولیس همکاری دارد، قرار بود طی دیروز و امروز به تهران آمده و در تمرینات پرسپولیس حاضر شود.

قرار بود حمید درخشان پس از برگزاری سه جلسه تمرین نظر نهایی خود را در مورد این هافبک مجارستانی که سابقه بازی کردن در تیم اوساسونای اسپانیا را هم داشت، ارائه دهد. اما جالب اینجا بود که در آخرین لحظات این مدیر برنامه به باشگاه و درخشان اعلام کرد که هافبک مجارستانی پیشنهاد بهتری را دریافت کرده و دیگر به تهران نخواهد آمد.

حال باید دید طی روزهای آینده و بخصوص بعد از دیدار با استقلال چند بازیکن خارجی برای تست دادن به پرسپولیس خواهند آمد.

Farzan
11-13-2014, 10:21 PM
مهاجم مورد علاقه پرسپولیسی ها در لیست فروش سپاهان

http://cisn.hostoi.com/up/21bf66ddb7c9.jpg

از اصفهان خبر رسیده که برای نیم فصل دوم یکی از مهاجمان سپاهان در لیست فروش قرار خواهد گرفت تا به جای آن یک مدافع یا هافبک جایگزین شود.

ترافیک بالا در خط حمله سپاهان باعث شده تا جواهیر سوکای مهاجم آلبانیایی این تیم به یک بازیکن نیمکت نشین تبدیل شود. وی که زمانی در خط حمله سپاهان پادشاهی و خودنمایی می کرد و به جواهر این تیم لقب گرفته بود، حالا تنها از روی نیمکت نظاره گر بازی هم تیمی هایش می شود.

ظاهرا همین شرایط اصلا باب میل سوکای نیست و از طرفی حسین فرکی هم تصمیم گرفته با حذف نام یکی از مهاجمانش، در لیست تیمش یک جای خالی برای جذب یک هافبک یا مدافع را باز کند.

گفتنی است این مهاجم آلبانیایی در مقطعی از فصل جاری مورد علاقه سرخ های پایتخت واقع شده بود ایا باید دید در فرصت نقل انتقالات نیم فصل این اتفاق رخ می دهد یا نه .

Sh-Meteor
11-13-2014, 10:34 PM
یادمه یه بار پرسپولیس از سپاهان جلو بود اونم تو اصفهان!

بازی داشت تموم میشد که ایشون تا اومد تو بازی یه گل به پرسپولیس زد و همه رشته ها مون پنبه شد!

از اون به بعد بخاطر اون گل، ازش خاطره خوشی ندارم.

ولی به عنوان یه مهاجم چهارچوب شناس و گلزن قبولش دارم.

Farzan
11-13-2014, 10:38 PM
به نظر منم مهاجم خوبیه و میتونه بهمون کمک کنه ...

مهمترین ویژگیش هم میتونه این باشه که با لیگ ایران کاملا آشناس