PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نقل و انتقالات پرسپولیس فصل 94-93

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7

Farzan
12-18-2014, 01:54 PM
رودباریان: هنوز پیشنهادی از باشگاه پرسپولیس دریافت نکرده ام/ دروازه بان رقیب نداشته باشد، پیشرفت نمی کند

دروازه بان سابق باشگاه پرسپولیس در خصوص پیشنهاد این تیم گفت: من پیشنهادی از باشگاه پرسپولیس دریافت نکرده ام.

حسن رودباریان در گفتگویی افزود: حمید درخشان با من برای حضور در باشگاه پرسپولیس صحبتی نکرده است.

رودباریان در ادامه بیان کرد: آرزوی هر بازیکنی است که در پرسپولیس بازی کند من هم از این امر مستثنا نیستم اگر باشگاه پرسپولیس پیشنهاد دهد با کمال میل قبول می کنم.

وی در خصوص وضعیتش بیان کرد: در حال حاضر در هیچ تیمی حضور ندارم از یکی، دو تا تیم لیگ برتری پیشنهاد دارم هر کدامشان که شرایط بهتری داشت به آن تیم خواهم پیوست.

دروازه بان سابق پرسپولیس در خصوص حضور 2 دروازه بان مطرح در پرسپولیس تصریح کرد: این موضوع که 2 گلر خوب نمی توانند در پرسپولیس موفق باشند را قبول ندارم. اگر دروازه بان رقیب نداشته باشد، پیشرفت نمی کند. زمانی که من در پرسپولیس حضور داشتم 4 گلر همسطح بودیم که مشکلی با یکدیگر نداشتیم به هر حال عملکرد دروازه بانان پرسپولیس از لحاظ روحی و روانی، نوع تمرین ها و برخوردهای مربیان بستگی دارد.

وی تصریح کرد: جذابیت لیگ برتر به حضور هر 2 تیم فوتبال استقلال و پرسپولیس بستگی دارد و هر یک از این 2 تیم نباشد لیگ جذابیتش را از دست می دهد بر این اساس یک دروازه بان رقیب خوبی نداشته باشد، پیشرفت نمی کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: معتقدم که باشگاه پرسپولیس با بازگشت سیاسی، یارگیری خوب در نیم فصل دوم و کادر فنی خویش می تواند در نیم فصل نتایج خوبی کسب کند.

Farzan
12-18-2014, 01:55 PM
دو بازیکن برزیلی در تمرین پرسپولیس حاضر می شوند

کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس قرار است دو بازیکن برزیلی را پس از حضور در تمرین سرخپوشان ارزیابی کند.

جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس روز چهارشنبه با حضور حمید درخشان برگزار شد که در این جلسه سرمربی پرسپولیس فهرست بازیکنان مورد نظرش را در اختیار بهروز منتقمی و اعضای هیات مدیره قرار داد.

بر این اساس قرار است زمینه حضور دو بازیکن برزیلی (یک مهاجم و یک هافبک میانی) در تهران فراهم شود تا این دو بازیکن با شرکت در تمرین سرخپوشان محک بخورند.

Farzan
12-18-2014, 01:55 PM
ذوب آهن صادقيان را مي خواهد

در شرايطي که نزديک به ده روز ديگر نقل و انتقالات نيم فصل خاتمه مي يابد هنوز جابه جايي خيلي بزرگي را در ليگ برتر شاهد نبوده ايم.

شاید پیوستن محسن مسلمان به استقلال یا پرسپولیس می توانست یک بمب در بازار نقل و انتقالات باشد که البته فعلاً رخ نداده است. نکته جالب اینکه در شرایطی که تصور نمی شد پیام صادقیان در پی جدایی از پرسپولیس باشد ولی در صف بازیکنانی که درصدد جدایی از این تیم حضور دارند نام او هم دیده می شود.

در واقع خبر جدایی صادقیان صبح امروز خبر اول روزنامه های ورزشی بود. او گفته است در ایران فقط در پرسپولیس بازی می کند حال آنکه گویا او از ذوب آهن پیشنهاد دارد.

سعید آذری در گفتگویی کوتاه در مورد شایعه پیوستن صادقیان به ذوب آهن این چنین توضیح می دهد: برای ما حفظ و اضافه کردن بازیکنانی که در ذوب آهن توپ می زده اند و در این باشگاه رشد یافته اند، در اولویت است و پیام صادقیان هم یکی از آنهاست. اگر او قصد جدایی از پرسپولیس را دارد، می تواند به ذوب آهن بیاید و ما او را می خواهیم.

Farzan
12-18-2014, 06:36 PM
لیست جدید سرمربی پرسپولیس در اختیار باشگاه قرار گرفت/مخالفت کمیته فنی با درخواست درخشان برای جذب تیموریان

درخشان در لیست جدید خود نام نفرات شاخصی را قراداده که معروف ترین آنها آندرانیک تیموریان است.

سرمربی پرسپولیس لیست خرید خود را به طور کلی تغییر داد تا حرف و حدیثی در خصوص آن نباشد.

در لیست خرید اولیه سرمربی پرسپولیس نام بازیکنانی چون بابک حاتمی، محسن مسلمان، وحید طالب لو، میثم مجیدی، ایوب کلانتری، یوسف وکیا و حسن رودباریان دیده می شدند که اکثر این بازیکنان بنا به دلایلی مورد تایید کمیته فنی قرار نگرفتند.

با توجه به این قضیه حمید درخشان لیست جدیدی را در جلسه دیروز (چهارشنبه) کمیته فنی باشگاه پرسپولیس به اعضا داد که البته باز هم با جذب دو، سه بازیکن حاضر در این لیست موافقت نشد.

در این نشست که با حضور حسین کلانی، جعفر کاشانی، حمید درخشان، حسین عبدی، محمد طاهری و بهروز منتقمی در دفتر طاهری واقع در خیابان جردن و بدون اعلام قبلی برگزار شد، سرمربی این تیم ضمن ارائه برنامه های اردویی تیمش، لیست جدیدی را به اعضا ارائه داد و جالب اینکه او این بار نفرات شاخصی را در لیست خود قرار داده بود که چندان با استقبال اعضای کمیته مواجه نشد.

یکی از نفرات شاخص در لیست جدید درخشان، آندرانیک تیموریان بود که اعضای کمیته فنی اعتقاد داشتند جذب این بازیکن هزینه زیادی برای باشگاه پرسپولیس در پی خواهد داشت.

به نظر می آید باز هم لیست خرید درخشان دچار تغییراتی شود از این جهت که در لیست جدید او نام بازیکنانی دیده می شود که اکثرا با باشگاه های خود قرارداد دارند و قیمت خریدشان بسیار بالا خواهد بود.

تنها بازیکنی که از ابتدا در لیست خرید درخشان حضور داشت و قرار است باشگاه کار انتقال او را قطعی کند، بابک حاتمی است که به زودی چک مربوط به رضایت نامه او به باشگاه سایپا داده خواهد شد.

Farzan
12-19-2014, 12:11 AM
لیست جدید خرید پرسپولیس

با باز شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی تحرکات تیم ها برای جذب نفرات مد نظر به اوج خود رسید.

فصل نقل و انتقالات نیم فصل نخست لیگ چهاردهم از روز 10 آذرماه آغاز شده و تا 7 دی ماه ادامه دارد در این بین سهم سرخابی ها در این نقل و انتقالات تنها 2 بازیکن بوده است. رضا خالقی فر از راه آهن به پرسپولیس پیوست و میلاد سلیمان فلاح از نفت مسجدسلیمان به استقلال تهران .

با رسیدن به نیمه راه فصل نقل و انتقالات دوتیم پرطرفدار استقلال و پرسپولیس برای تقویت تیم خود لیست جدیدی را ارائه داده اند.

لیست جدید درخشان برای پرسپولیس

طفلکی حمیدرضا سیاسی مدیرعامل پرسپولیس که تا چند روز پیش مرتب عکس، شرح و مطلب از او چاپ می شد راهی بازداشتگاه شد تا دیروز (چهارشنبه) اعضای هیأت مدیره پرسپولیس دور هم بنشینند و تشکیل جلسه بدهند!

اين نشست در دفتر شخصي علي اكبر طاهري عضو هيأت مديره باشگاه پرسپوليس برگزار شد و دوستان در موارد مختلفي به بحث و تبادل نظر پرداختند.

البته اين جلسه 2 مهمان هم داشت؛ حميد درخشان و حسين عبدي! در راستاي اينكه يكي از دغدغه هاي كادرفني و هواداران پرسپوليس، جذب بازيكنان جديد و تقويت تيم در نيم فصل دوم و ليگ قهرمانان آسياست، حميد درخشان سرمربي سرخپوشان ليست بازيكنان مورد نياز خود را در غياب حميدرضا سياسي، مديرعامل باشگاه در اختيار اعضاي هيأت مديره قرار داد تا هر چه زودتر اقدامات لازم براي جذب آنان صورت پذيرد. سرمربي پرسپوليس خواهان وحيد طالب لو، محسن مسلمان، بابك حاتمي، ايوب كلانتري، ميثم مجيدي، محسن ايران نژاد، جابر انصاري، يوسف وكيا و يك مهاجم خارجي شد و دلايل خود را نيز براي اعضاي هيأت مديره برشمرد.

درخشان در حالي اين حرف ها را مطرح كرده كه باشگاه ذوب آهن اصفهان براي واگذار كردن محسن مسلمان به پرسپوليس سنگ بسيار بزرگي انداخته و خواهان مبلغ 2 ميليارد و 500 ميليون تومان شده كه عملاً اين نقل و انتقال منتفي است. همچنين باشگاه استقلال خوزستان و گسترش فولاد هم آب پاكي را روي دست پرسپوليس ريخته و پيش از اين اعلام كرده اند ميثم مجيدي و جابر انصاري را در اختيار اين تيم نخواهند گذاشت و مي ماند ساير گزينه ها كه بايد ديد براي جذب آنان پول مي رسد يا نه؟

Farzan
12-19-2014, 12:11 AM
همه چیز در مورد نیلسون تکذیب شد/گمانه زنی بیش نبود

مسئولان باشگاه گسترش فولاد تبریز پیوستن نیلسون به تیمشان را تکذیب کردند.

این طور که به نظر می رسد دروازه بان پرسپولیس در حال حاضر قصد دارد که به یکی از تیم های تبریزی بپیوندد و گفته می شود که وی روز گذشته با مسئولان تیم گسترش فولاد نیز توافقات لازم را انجام داده است و باید منتظر بمانیم تا ببینیم آیا باشگاه پرسپولیس رضایت نامه این بازیکن را برای نیم فصل دوم صادر می کند یا نه؟ چرا که نیلسون دروازه بان پرسپولیس در حال حاضر قصد دارد که از جمع سرخ پوشان جدا شود و در فصل نقل وانتقالات به تیم دیگری بپیوندد.

اما در این خصوص و پیوستن نیلسون به تیم گسترش فولاد از یکی از مسئولان گسترش جویا شدیم و وی تمام این مسائل را تکذیب کرد چرا که گمانه زنی بیش نیست.

♥perspolis♥
12-19-2014, 02:23 AM
وحيد طالب لو، محسن مسلمان، بابك حاتمي، ايوب كلانتري، ميثم مجيدي، محسن ايران نژاد، جابر انصاري، يوسف وكيا و يك مهاجم خارجي

وحید طالب لو رو میگیره نیلسون رو میذاره کنار!

از اینا فقط 4 نفرشون احتمال جذب شدنشون هست.من اینو الان گفتم!

Farzan
12-19-2014, 02:26 AM
فعلا که رفتن نیلسون تکذیب شده ...

♥perspolis♥
12-19-2014, 02:29 AM
به چه درد میخوره وقتی طالب لو هست.قطعا به خاطر جوانی سوشا اونو نگه میداره

Sh-Meteor
12-19-2014, 03:36 AM
احتمال اومدن بابک حاتمی، ایوب کلانتری و محسن ایران نژاد بیشتره.

طالب لو از هر دو تا تیم پیشنهاد داره!
فکر کنم اگه بخواد بره جایی که نیمکت نشین بشه، میره استقلال!

مسلمان که نمیاد. (اصلا راهش نمیدیم)

میثم مجیدی رو که گفتن طارمی + ... رو بدین تا بهتون بدیمش. (انگار پیکه رو ازشون خواستیم)

سره قضیه یوسف وکیا با اون گند بازیایی که در اومد بعیده بیاد.

جابر انصاری رو گفته بودن اگه نیلسون بره اونجا، معاوضه میشن باهم. (که تکذیب شد!)

alibigi
12-19-2014, 10:00 AM
والاه به نظرم محسن ایران نژاد ورامین رضاییان وبابک حاتمی اگر بیان

درعوضش جعفر پور ومیثم حسینی هم رد کنیم بره خیلی به نفعمون بشه :d

دروازبان هامونم به نظرم یکیش باید بره هرکدوم برن یک منفعت داره برامون

با اینکه شخصن دوست داشتم سوشا بره نیلسون فیکس بشه ولی .....

Farzan
12-19-2014, 12:56 PM
به چه درد میخوره وقتی طالب لو هست.قطعا به خاطر جوانی سوشا اونو نگه میداره
اصلا گرفتن طالب لو هم اشتباهه وقتی نیلسونو داریم. باید یکی مثل رضا محمدی یا ی جوون بیاریم ذخیره نیلسون ...

چون سوشا جوونه پاش وایسیم تا با ادامه روند فوق العادش بره برای آقایی گلی ...

مرده شور همچین جوونیو ببرن که تو هر بازی یکی دوتا گل مفت میخوره و وقتی هم که فقط ی حرکت خوب میکنه، منم منمش از دهنش نمی افته ...

Farzan
ایران نژاد: نامم در لیست درخشان است/ دوست دارم در پرسپولیس بازی کنم

مدافع تیم فوتبال راه آهن گفت: قبلا درخشان با استیلی صحبت هایی کرده بود اما الان نمی دانم تکلیف چه می شود.

محسن ایران نژاد در گفت و گویی درباره اینکه گفته می شود در لیست حمید درخشان برای پرسپولیس قرار گرفته است، اظهار داشت: در لیست حمید درخشان برای پرسپولیس قرار دارم اما با توجه به اینکه تکلیف باشگاه راه آهن مشخص نیست، تکلیف من هم مشخص نیست. قبلا درخشان با استیلی صحبت هایی کرده بود اما الان نمی دانم تکلیف چه می شود.

وی ادامه داد: من به خاطر حمید استیلی به راه آهن آمدم و با جدایی او علاقه ای به ماندن در راه آهن ندارم. متاسفانه وضعیت باشگاه اصلا مشخص نیست و معلوم نیست در لیگ می مانیم، کسی اسپانسر می شود یا خیر. بازیکنان هم در چنین شرایطی چاره ای جز جدا شدن ندارند. من هم با این شرایط دوست دارم بروم.

ایران نژاد در پایان افزود: ظرف روزهای آینده وضعیتم مشخص می شود. پرسپولیس تیم بزرگی است و دوست دارم در این تیم بازی کنم. انشاءالله هرچه خیر است، پیش آید.

Farzan
مجیدی: دوست دارم به پرسپولیس بروم/ استقلال خوزستان درباره جدایی ام تصمیم می گیرد

هافبک تیم استقلال خوزستان گفت: مدیریت دو باشگاه با هم در تماس هستند و من هم منتظرم تا ببینم تکلیفم چه می شود.

میثم مجیدی در گفت وگویی، درباره احتمال حضورش در تیم پرسپولیس اظهار داشت: دو، سه هفته پیش باشگاه پرسپولیس نامه ای به تیم ما زد و خواستار جذب من شد. مدیریت دو باشگاه با هم در تماس هستند و من هم منتظرم تا ببینم تکلیفم چه می شود.

وی ادامه داد: بازیکن استقلال خوزستان هستم و باشگاه باید برایم تصمیم بگیرد اما واقعا دوست دارم در پرسپولیس بازی کنم. پرسپولیس تیم بزرگی است و هر بازیکنی آرزو دارد در این تیم بازی کند ولی درباره من با توجه به قراردادی که با باشگاه استقلال خوزستان دارم، باشگاه باید تصمیم بگیرد.

مجیدی در پایان افزود: با مدیریت باشگاه صحبت هایی کرده ام و امیدوارم رضایتنامه ام صادر شود اما فعلا بازیکن استقلال خوزستان هستم و باید ببینم در آینده چه می شود.

Farzan
12-19-2014, 12:57 PM
پرسپوليس و سهميه هاي محدود در نقل و انتقالات

حميد درخشان در حالي به دنبال جذب بازيکن جديد و تقويت تيمش برآمده که به نظر مي رسد فهرست اين اجازه عرض اندام چنداني براي حضور پررنگ در نقل و انتقالات را ندهد.

پرسپولیس مانند همه تیم ها می توانست سه سهمیه آزاد و خارج از فصل نقل و انتقالات جذب کند که اومانا و جعفرپور را به خدمت گرفت و گفته می شود شهاب زاهدی هم اگر چه بازیکن تیم امید پرسپولیس بود اما چون در میانه فصل به جمع بزرگسالان اضافه شد و قرارداد بست و کارت بازی او توسط سازمان لیگ صادر شد، این بازیکن هم سومین سهمیه آزاد آنها محسوب می شود.

این تیم می توانست 6 بازیکن جدید در نقل و انتقالات نیم فصل به خدمت بگیرد و یک بازیکن هم جایگزین ماهینی نماید.خالقی فر را که جانشین ماهینی بدانیم ، 6 سهمیه دیگر باقی می ماند که در این باره هم گفته می شود اضافه کردن مرتضی قدیمی پور گلر امیدهای پرسپولیس به فهرست این تیم، یکی از 6 سهمیه باقیمانده را به خود اختصاص داده و آنها فقط می توانند 5 بازیکن دیگر جذب کنند.البته فهرست 18 نفره آنها فقط یک جای خالی دارد و برای جذب بازیکن جدید ناچارند برخی بازیکنان را در لیست فروش قرار دهند.

alibigi
12-19-2014, 01:01 PM
اخه مگه میشه بازیکن ازتیم امید بیاد میشه جزوه سهمیه ؟!!!!

♥perspolis♥
12-19-2014, 03:04 PM
حداقل کارنامه سال های گذشته سوشا رو دید میشه فهمید که بهتر بوده.اون که از گردان و میثاق کمتر نیس!

همین نیلسونم بازی با راه اهن.بازی فینال با سپاهان.بازی های امسال کم اشتباه مرگبار نداشته

Farzan
12-19-2014, 03:24 PM
نیلسون تو کل 2 فصل قبل کلا 2 اشتباه مرگبار داشت ولی تو همین 2 فصل حداقل 6، 7 تا گلی که هر گلری میخوره رو نخورد و سیو های استثنایی داشت ...
بازی با سپاهان ی گلو سر سوتی نیلسون خوردیم. ی گل دیگه چی ... ؟ پاس به عقب ماهینی
بازی با راه آهن نیلسون سوتی داد، گل خوردیم ولی اینم بگو که بعد از گل تساویمون چندین و چند موقعیت خوبو مهاجمامون از دست دادن
پس نیلسون تو اون 2 تا سوتی ای که تو کل 2 فصلش داد، تنها مقصر نبوده بلکه همه بد بودن ...

در مورد این فصل هم اکثر اشتباهات نیلسون تحت تاثیر اشتباه خط دفاعی بوده نه مثل سوشا که رسما تا اینجای فصل 3، 4 تا گل به خودی زده بجز سوتی هایی که داده و از صدقه سرش به این وضع افتادیم ...

همین فصل هم نیلسون خیلی بهتر از سوشا بوده ...

سوشا فقط ی نیم فصل با فولاد خوب بود و مثلا قهرمان شدن که اونم اگه کثافت کاری های داوری تو بازی ها ما با تیم هایی مثل تراکتور و فولاد نبود، الان ما قهرمان فصل قبل بودیم نه فولاد ...

Sh-Meteor
12-19-2014, 04:49 PM
مجیدی تنها در یک صورت پرسپولیسی می‌شود

قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان در رابطه با اینکه پرسپولیس همچنان خواهان جذب میثم مجیدی است، گفت: این موضوع منتفی شده است، ما نظرمان را در مورد این انتقال بیان کردیم.
مجیدی را تنها در صورت معاوضه با محمد نوری و مهدی طارمی به پرسپولیس می دهیم و حرف مرد یکی است.
.
.
.
.
.
تا حالا دیدین یه کسی نمیخواد یه کاری رو انجام بده ولی برای اینکه جواب رد نده، یه بهونه سنگین میاره؟؟؟
حکایت مدیرعامل استقلال خوزستانه...
نمیخوان بازیکن رو بدن، گفتن نه نگیم؛ یه شرط بزاریم نتونن از پسش بر بیان!warning

ولی نورمحمدی اونقدرا هم بد نیستا:4:

alibigi
12-19-2014, 05:10 PM
مجیدی تنها در یک صورت پرسپولیسی می‌شود

قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان در رابطه با اینکه پرسپولیس همچنان خواهان جذب میثم مجیدی است، گفت: این موضوع منتفی شده است، ما نظرمان را در مورد این انتقال بیان کردیم.
مجیدی را تنها در صورت معاوضه با محمد نوری و مهدی طارمی به پرسپولیس می دهیم و حرف مرد یکی است.
.
.
.
.
.
تا حالا دیدین یه کسی نمیخواد یه کاری رو انجام بده ولی برای اینکه جواب رد نده، یه بهونه سنگین میاره؟؟؟
حکایت مدیرعامل استقلال خوزستانه...
نمیخوان بازیکن رو بدن، گفتن نه نگیم؛ یه شرط بزاریم نتونن از پسش بر بیان!warning

ولی نورمحمدی اونقدرا هم بد نیستا:4:

نه شهاب جان دیده تو باشگاه پرسپولیس همه چی خر تو خره گفت بگذار یک پیشنهاد خرکی بدم بلکه تواون اوضاع خر تو خر قبول شد:d

وقتی نزدیک بود خانزاده به جای خالقی فر از دست بدیم ......

alibigi
12-19-2014, 05:43 PM
قوچان نژاد به چارلتون برمي‌گردد

الان اگه یک دستگاه رویانیان داشتیم احتمال جذبش 80 درصد بود:d

♥perspolis♥
12-19-2014, 05:52 PM
مشکل حل ، حق امضا بازیکنا هم حل شد و محمد علی طاهری یکی از اعضای هیئت مدیره پای برگه بازیکنان رو امضا میکنه که نقلو انتقالات انجام بشه

امیدوارم این هفته پیش رو تمام بازیکنارو بگیریم و هدایتی هم بره روی مخ اونا که گیرن مشکلشون رو با یه کم پول بیشتر حل بکنه

Farzan
12-19-2014, 06:14 PM
سرمربي پاسخگوي بازيکنان شاکي؛
درخشان از فردا در باشگاه مستقر مي شود

حميد درخشان سرمربي پرسپوليس از فردا در اين باشگاه مستقر مي شود تا با بازيکنان ناراضي جلسه بگذارد.

http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00991634.jpg به گزارش "ورزش سه"، مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس در این فصل باعث شده تا حالا خیلی از بازیکنان پرسپولیس تصمیم برجدایی از این تیم بگیرند. به همین دلیل هم مدیران پرسپولیس تصمیم گرفته اند تا حمید درخشان از فردا در باشگاه مستقر شود و جواب بازیکنان شاکی را بدهد.

پیام صادقیان و رضا حقیقی بیش از بقیه بازیکنان شایعاتی در مورد جدایی شان از باشگاه پرسپولیس به گوش می رسد و قرار است در صورت اجازه درخشان از این تیم جدا بشوند.

♥perspolis♥
12-19-2014, 06:37 PM
درخشان غیر از قول دادن در شرایط فعلی نمیتونه کاری بکنه.بیشتر قرارداد زمان رویانیان با رفتن رویانیان بی ارزش میشد ولی الان نه پول داریم و نه شرایط درست و حسابی

♥perspolis♥
12-20-2014, 12:20 PM
موافقت پرسپوليس با جدايي حقيقي

http://www.arteshesorkh.com/index/post_61491/%D9%85%D9%88%D8%A7%D9%81%D9%82%D8%AA-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%BE%D9%88%D9%84%D9%8A%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D8%AC%D8%AF%D8%A7%D9%8A%D9%8A-%D8%AD%D9%82%D9%8A%D9%82%D9%8A/

-----------------

سایپا برای انتقال حاتمی به پرسپولیس ۱۲۵ میلیون پول نقد می خواهد

http://www.arteshesorkh.com/index/post_61498/%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D9%BE%D8%A7-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84-%D8%AD%D8%A7%D8%AA%D9%85%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%BE%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%B3-%DB%B1%DB%B2%DB%B5-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D9%88%D9%86-%D9%BE%D9%88%D9%84/

از صبح اینقدر خبر در مورد نیلسون و حقیقی خوندم مخم داره سوت میکشه از دست مسئولین باشگاه!

جعفرکاشانی و کلانی و افراد دیگه هیچ کاری نمیکنن واسه تیم.حمایت الکی از سیاسی در مقطع فعلی دردی دوا نمیکنه...

red nabid
12-20-2014, 12:26 PM
همه ی امیدمون به این بود که در نیم فصل تیم را تقویت کنیم که حداقل در نیم فصل دوم جبران کنیم
و تونیم در آسیا از آبروی پرسپولیس و ایران دفاع کنیم
ولی با این اوضاع و با این رویه ای که باشگاه داره نباید به تیم امید داشته باشیم
ای کاش میشد حداقل در نیم فصل دوم دنیزلی را داشته باشیم
یاد اون 6 تایی که به الشباب و 3 تایی که به الغرافه در حضور فرناز مجیدی زدیم بخیر

M_hossein
12-20-2014, 06:16 PM
برانکو ایوانکویچ در راه پرسپولیس///

کی با برانکو مذاکره کرده تو باشگاه؟!!!
کی؟ چطوری؟!!!

وسط این همه مشکلات وقت داشتن مذاکره کنن باهاش؟

♥perspolis♥
12-20-2014, 06:50 PM
برانکو ایوانکویچ در راه پرسپولیس///

کی با برانکو مذاکره کرده تو باشگاه؟!!!
کی؟ چطوری؟!!!

وسط این همه مشکلات وقت داشتن مذاکره کنن باهاش؟
اینا شایعست.اون کلی مالیات روی دستش مونده و اوردنش کار هدایتی هست!

مشکل تیم فعلا مدیریت هست.برانکو هم بیاد اتفاقی نمی افته

M_hossein
12-20-2014, 07:00 PM
اینا شایعست.اون کلی مالیات روی دستش مونده و اوردنش کار هدایتی هست!

مشکل تیم فعلا مدیریت هست.برانکو هم بیاد اتفاقی نمی افته
واس پرسپولیس خیلی افت داره تو یه سال سه تا مربی عوض کنیم

با درخشانم میتونیم سال رو تموم کنیم
درخشان هم خوبه

فعلا خود برانکو هم تایید کرده
ولی کلی تمرکز درخشان و بقیه رو بهم میریزه این خبر
ثبات تو پرسپولیس گم شده!

♥perspolis♥
12-20-2014, 07:09 PM
واس پرسپولیس خیلی افت داره تو یه سال سه تا مربی عوض کنیم

با درخشانم میتونیم سال رو تموم کنیم
درخشان هم خوبه

فعلا خود برانکو هم تایید کرده
ولی کلی تمرکز درخشان و بقیه رو بهم میریزه این خبر
ثبات تو پرسپولیس گم شده!

واسه مدیرعاملی یک سال نشده 5 تا عوض کردیم.سرمربی هم عادت کردیم!

درخشان خوبه ولی باشگاه بی تکلیف هست و کلانی و کاشانی هم نمیرن سراغ جذب اسپانسر و اول مشکل باشگاه رو حل کنن بعد برن واسه سیاسی هر کاری دلشون میخواد انجام بدن

♥perspolis♥
12-20-2014, 07:13 PM
اخبار نقل و انتقالات امروز باشگاه پرسپولیس

شنبه 29 آذر 1393

با نظر درخشان نيلسون در پرسپوليس ماندني شد

http://www.arteshesorkh.com/index/post_61504/%D8%A8%D8%A7-%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D8%B4%D8%A7%D9%86-%D9%86%D9%8A%D9%84%D8%B3%D9%88%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%BE%D9%88%D9%84%D9%8A%D8%B3-%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%86%D9%8A-%D8%B4%D8%AF/

------------------

بازیکن مدنظر پرسپولیسی ها سر از مصر درآورد!

http://www.arteshesorkh.com/index/post_61505/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%DA%A9%D9%86-%D9%85%D8%AF%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%BE%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%B3%D B%8C-%D9%87%D8%A7-%D8%B3%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%B5%D8%B1-%D8%AF%D8%B1%D8%A2%D9%88%D8%B1%D8%AF/

--------------------

خبرگزاری فارس ادعا کرد: برانکو در یک قدمی نیمکت پرسپولیس/ عبور پنهان از درخشان!

http://www.arteshesorkh.com/index/post_61506/%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3-%D8%A7%D8%AF%D8%B9%D8%A7-%DA%A9%D8%B1%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86%DA%A9%D9%88-%D8%AF%D8%B1-%DB%8C%DA%A9-%D9%82%D8%AF%D9%85%DB%8C-%D9%86%DB%8C%D9%85%DA%A9%D8%AA-%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

-----------------------

خوش نظر: پرسپولیس 350 میلیون بدهد تا رضایت نامه حاتمی را بدهیم

http://www.arteshesorkh.com/index/post_61510/%D8%AE%D9%88%D8%B4-%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%BE%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%B3-350-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%AF%D9%87%D8%AF-%D8%AA%D8%A7-%D8%B1%D8%B6%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%AD%D8%A7%D8%AA/

--------------------------

برانکو: بازگشتم به ایران به روند مذاکرات با پرسپولیسی ها بستگی دارد/ شرایط پرسپولیس را می دانم

http://www.arteshesorkh.com/index/post_61512/%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86%DA%A9%D9%88-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DA%AF%D8%B4%D8%AA%D9%85-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%AF-%D9%85%D8%B0%D8%A7%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%BE%D9%88%D9%84%DB%8C/

Farzan
12-20-2014, 07:16 PM
مجيدي:
حضورم در پرسپوليس‌ نه قطعي‌ است نه منتفي!

ميثم مجيدي درباره پيوستنش به پرسپوليس گفت: تا کنون نه چيزي قطعي و نه منتفي شده است.

http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00995674.jpg میثم مجیدی در گفت و گو با "ورزش سه" درباره تعطیلی لیگ گفت : به نظر من برای یک سری از تیم ها خوب شد و برای یک سری تیم ها بد ،برای تیم ما خوب بود چرا که تیممان به روند رو به رشدش رسیده بود اما ما در این تعطیلی روی نقاط ضعف و قدرت تیممان بیشتر کار می کنیم تا نتیجه ی بهتری بگیریم.

وی در مورد پیوستن به پرسپولیس گفت: در این باره اختیار تام را به مدیر عامل و آقای ویسی داده ام ، تا کنون نه چیزی قطعی و نه منتفی شده است و تا موقعی که در استقلال خوزستان باشم مسئولان باشگاه برای من تصمیم می گیرند.تا زمانی که در این باشگاه هستم با تمام وجود برای تیمم بازی خواهم کرد.

دفاع چپ استقلال خوزستان درباره نیم فصل اول گفت :در نیم فصل اول از نظر امتیازی به هدفمان نرسیدیم اما از نظر فوتبالی خوب بودیم و شما بازی آخرمان برابر استقلال تهران را دیدید که یکی از زیباترین بازی های تاریخ لیگ برتر از نظر کارشناسان بود که تیم ما یک فوتبال خوب و تماشاگرپسند را از خود نشان داد.

او در مورد صحبت ویسی که گفته بود تیمم در ساختار دفاعی خوب نیست ، اظهار کرد: حرف آقای ویسی درست است زمانی که تیم ما 4 گل میخورد پس دفاع مشکل داشته است و در ساختار دفاعی خوب نبوده است.در مورد وضعیت خودم نیز باید بگویم میل نفوذی زیادی دارم و آقای ویسی بارها به من گفته است کمتر نفوذ کنم و بیشتر به کارهای دفاعی بپردازم که امیدوارم این مشکل در نیم فصل برای من حل شود.

بازیکن اراکی استقلال خوزستان در مورد اهواز و هواداران استقلال خوزستان گفت : من و خانواده ام از زندگی در اهواز و کنار مردم خوب و خونگرم این شهر راضی هستیم تیم ما هواداران خونگرم خوبی دارد که در بازی با استقلال تهران نشان دادند تیم ما تنها نیستیم و از حمایت آنها ممنونم.

Farzan
12-20-2014, 07:17 PM
برانکو: بازگشتم به ایران به روند مذاکرات با پرسپولیسی‌ها بستگی دارد/ شرایط پرسپولیس را می‌دانم

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1393/09/29/13930929000704_PhotoA.jpg

برانکو ایوانکوویچ در گفت‌وگویی در خصوص خبر مذاکره‌اش با پرسپولیس گفت: همه چیز ممکن است و امکان دارد هر لحظه اتفاق جدیدی بیفتد و من به تهران برگردم.

وی در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود حضور این مربی در پرسپولیس جدی است، تأکید کرد: بله؛ آنها با من مذاکره کرده‌اند اما همه چیز به روند مذاکرات و پیشنهاد نهایی پرسپولیسی‌ها بستگی دارد اما در همین مذاکراتی هم که داشتیم می‌توان پروژه خوبی را برای پرسپولیس ترسیم کنیم.

سرمربی سابق تیم ملی در پاسخ به این سوال که تا چه اندازه از شرایط فعلی پرسپولیسی‌ها آگاه است، گفت: اطلاعات کاملی از وضعیت فعلی پرسپولیس دارم و همه چیز را در مورد این تیم می‌دانم با این حال باز هم تأکید می‌کنم که حضورم در تیم سرخ‌پوش تهرانی به مذاکرات نهایی که با مسئولان این تیم خواهم داشت بستگی دارد.

Farzan
12-20-2014, 10:50 PM
ساز ناکوک نورمحمدی

جدایی علیرضا نورمحمدی هم یکی از احتمال‌های امروز پرسپولیس است. روزی که خبر جدایی او را شنیدیم، پرسپولیس هنوز نه جام حذفی را از کف داده و نه به نفت و فولاد باخته بود. نورمحمدی اما رضایتنامه‌اش را طلب کرده بود شاید چون از تکرار نیمکت‌نشینی‌هایش در نیمه دوم فصل می‌ترسید.

او چه در روزهای سرمربیگری علی دایی و چه از وقتی حمید درخشان نیمکت‌نشین پرسپولیس شده بازی‌های بسیاری را از کنار زمین به تماشا نشست و شاید اگر کمبود بازیکن پرسپولیس را اینطور زیر فشار نگذاشته بود، او را هم حالا حالاها در زمین نمی‌دیدیم. به ترس از نیمکت‌نشینی دوباره و ناکامی‌های پرسپولیس، مشکلات مالی را هم اضافه کنید. نورمحمدی هنوز حتی ماشینی را که در دوره مدیریتی رویانیان از باشگاه گرفته بود، نتوانسته پلاک کند و سند بزند و البته بخش زیادی از قراردادهای دو فصل گذشته‌اش را هم طلبکار است.

این مدافع دو پیشنهاد خوب هم از یک تیم تهرانی و یک تیم شهرستانی در جیب دارد که قرار است امروز آنها را تحویل باشگاه بدهد به این امید که رضایتنامه‌ا‌ش را بگیرد.

درباره علیرضا نورمحمدی و جدایی‌اش هر سال همین حرف‌ها را می‌شنویم اما گویا این بار متفاوت است. از آن جهت که خود او رفتن از پرسپولیس را تکذیب نکرده و باشگاه‌نشین‌ها هم دیروز می‌گفتند که رضایتنامه او تا آخر همین هفته صادر خواهد شد.

alibigi
12-21-2014, 12:11 PM
در مورد اینکه آیا احتمال دارد باشگاه پرسپولیس اقدام به جذب رضا قوچان‌نژاد کند، اظهار داشت: نمی‌دانم چه اتفاقی رخ خواهد داد. واقعیت این است که در مورد این مسئله کادر فنی تصمیم‌‌گیرنده است نه کمیته فنی یا شخصی دیگر.

خیلی جالبه درخشان بازیکن خوب بخواد بهش میگن هزینش زیاده نمیتونیم جذب کنیم بازیکن معمولی بخواد میگن نه بدرد تیم نمیخوره ::909:::

فکرکنم فقط اخرسر یک بابک حاتمی جذب کنن یا دربهترین حالت یک برزیلی خوب ...

nuerredgo
12-21-2014, 01:57 PM
کلا همه میخوان برن...هر باشگاهی در برابر ما هرغلطی میخواد میکنه و همه چی میخواد.
تیمی که صاحب نداشته باشه همینه...تف رو صورت همشون...از تک تک بازیکنا بگیر تا اون وزیر بی عرضه...تف.

Farzan
12-21-2014, 02:27 PM
قوچان نژاد در چه صورتی پرسپولیسی می شود؟

ارتش سرخ دات كام :
در شرایطی که شنیده می شود احتمال لغو قرارداد رضا قوچان نژاد با باشگاه الکویت وجود دارد، باشگاه پرسپولیس خواهان این بازیکن شده است.

پیش از این هم حمیدرضا سیاسی با مدیربرنامه های قوچان نژاد مذاکراتی انجام داده بود ولی قیمت بالای این بازیکن مذاکرات را ناتمام گذاشت. در حال حاضر اگر قیمت قوچان نژاد پایین تر آمده باشد و باشگاه پرسپولیس بتواند برای جذب او اسپانسر بگیرد احتمال سرخپوش شدن مهاجم تیم ملی وجود دارد.

این در شرایطی است که نظر کادر فنی پرسپولیس روی قوچان نژاد و جذب این بازیکن مثبت است.

Farzan
12-22-2014, 07:08 PM
خادم گفته ی بازیکن برزیلی برای تست پزشکی میاد ایران ...

گوچی یواش یواش داره جدی میشه و فک کنم چهارشنبه تا حد زیادی اومدنش معلوم بشه ...

alibigi
12-22-2014, 08:21 PM
اخه یک نکته ای هست ظاهرن فردا پس فردا بازیکن برزیلی که مهاجم هستش به ایران میاد اونم مهاجمه بعد گوچی هم مهاجمه :d خداکنه هردوتاشون جذب شن بعدش باید سایر بازیکنانی که میگیریم دردرجه اول باید مدافع باشه بعدش هافبک دفاعی ...هافبک نفوذی یا بازیساز هم که محمد نوری هست وهمچنین با امدن دوتا مهاجم طارمی هم میتونه توقسمت هافبک کارکنه ...

♥perspolis♥
12-22-2014, 08:31 PM
مذاکره با برانکو جدی بوده.اخبار ساعت 7 شبکه 1 با برانکو حرف زده بود که گفته بهش پیشنهاد دادن!

گوچی هم بازیکن چارلتون هست و باید قرضی بگیریم.البته بعد از زمان نقل و انتقالات هم میشه گرفت

Farzan
12-22-2014, 09:59 PM
برانکو یجورایی گزینه هدایتی بوده که البته اومدن هدایتی منتفی شده ...

پس فک کنم برانکو هم منتفیه ...

alibigi
12-22-2014, 10:09 PM
برانکو یجورایی گزینه هدایتی بوده که البته اومدن هدایتی منتفی شده ...

پس فک کنم برانکو هم منتفیه ...

والاه این نظریه که گزینه هدایتی بوده باشه ..شاید همین مسئولین فعلی زنگ زده باشن یا شایدم نژاد فلاح معلوم نیست

ولی به نظر من بهترین کاراینه بازیکن های خوب بخرن حیف نیست دوباره یک پول هنگفت بره برای یک سرمربی خارجی که معلوم نیست خوب باشه یانه ..

به نظرم بهترین راه اینه باخرید بازیکن های خوب این نیم فصل باقی مونده به درخشان فرصت بدن دیگه

چون درهرصورت هرکسی میدونه اولین مشکل پرسپولیس مدیریته بعدش مشکل کمبود بازیکن بعدش سرمربی ... هرادم عاقلی اولویت بندیش اینه وگرنه برانکو بیاد با این بازیکن های فعلی وبنجلمون تابخواد اشنا شه باز کلی امتیاز وفرصت ازدست دادیم ....

بعدشم اصلا بهترین تکنیکو بچینه یا ازنظر فنی خیلی بهتر باشه وقتی بازیکنامون به خودشون گل میزنن تکنیک چه فایده:d

♥perspolis♥
12-22-2014, 11:18 PM
والاه این نظریه که گزینه هدایتی بوده باشه ..شاید همین مسئولین فعلی زنگ زده باشن یا شایدم نژاد فلاح معلوم نیست

ولی به نظر من بهترین کاراینه بازیکن های خوب بخرن حیف نیست دوباره یک پول هنگفت بره برای یک سرمربی خارجی که معلوم نیست خوب باشه یانه ..

به نظرم بهترین راه اینه باخرید بازیکن های خوب این نیم فصل باقی مونده به درخشان فرصت بدن دیگه

چون درهرصورت هرکسی میدونه اولین مشکل پرسپولیس مدیریته بعدش مشکل کمبود بازیکن بعدش سرمربی ... هرادم عاقلی اولویت بندیش اینه وگرنه برانکو بیاد با این بازیکن های فعلی وبنجلمون تابخواد اشنا شه باز کلی امتیاز وفرصت ازدست دادیم ....

بعدشم اصلا بهترین تکنیکو بچینه یا ازنظر فنی خیلی بهتر باشه وقتی بازیکنامون به خودشون گل میزنن تکنیک چه فایده:d

شاید همون اسپانسر که میخواسته بیاد شایدم وزارت ورزش! هدایتی که کنار کشید

استقلال که توی اسیا نیست 3-4 نفر رو گرفته.ما هنوز تکلیف جعفرپور و حاتمی رو نمیدونیم بقیه هم هیچ!

برای اومدن برانکو هم قطعا عبدی یا درخشان باید دستیارش باشن.مثل زمانی که مربی تیم ملی بود و فرکی دستیارش بود258147963

Farzan
12-23-2014, 01:45 PM
مثل باشگاه حداقل شروع به جذب بازیکنای مدنظر درخشان کرده ...

عبدی هم گفته ی مهاجم برزیلی به زودی میاد ...

امیدوارم مشکلای تیم تو دفاع های چپ و راست و هافبک هم حل کنن و هرچی سریعتر بجنبن ...

Sh-Meteor
12-23-2014, 03:47 PM
یه بازیکن 38 ساله وجود داره به اسم Jose Junior و یه بازیکن 29 ساله هم به اسم Jose Carlos Junior.
هر دو هم لیگ برزیل بازی می کردن.

Jose Junior (http://en.wikipedia.org/wiki/Jos%C3%A9_J%C3%BAnior)

Jose Carlos Junior (http://en.wikipedia.org/wiki/Jos%C3%A9_Carlos_J%C3%BAnior)

اون بالاییه 38 سالشه و آمار چندان خوبی هم نداره
ولی این پایینیه 29 سالشه و آمار بهتری داره.

حالا بازیکن مدنظر درخشان کدومه، خدا داند.

Farzan
12-23-2014, 04:33 PM
فک کنم نظر درخشان رو اینه ...
خوزه کارلوس نیگرا جوینور (José Carlos Nogueira Junior)

http://www.arteshesorkh.com/file/upload/jfqzr-35230.jpg

بازیکن خوبی به نظر میاد و چیزای خوبی دربارش هست و جالب هم دربارش نوشتن به خصوص خط آخر

مهاجم 28 ساله سابق لویسکی صوفیه 178 سانتیمتر است. اولین قرارداد حرفه ای او در سال 2009 و با تیم Duque de Caxias که در لیگ 2 برزیل حضور دارد، بود. در فصل 2010-2009 به اسلاویا صوفیه بلغارستان پیوست و در 31 بازی 12 گل به ثمر رساند. در فصل 2011-2010 سه بازی برای این تیم انجام داد و به صورتی قرضی به باناتس ارمنستان واگذار شد. در این تیم در 10 بازی لیگ به میدان رفت و سه گل هم به ثمر رساند. در فصل 2010 تا 2012 در اسلاویا صوفیه در 28 بازی هفت گل به ثمر رساند و درحالیکه در نیم فصل اول 2012-2011 در 15 بازی شش گل به ثمر رسانده بود به به لوسکی صوفیه پیوست. او در این تیم هم در 15 بازی شش گل به ثمر رساند. در فصل 2013-2012 به اسلاویا بازگشت و در چهار بازی سه گل به ثمر رساند. سپس به لیگ ترکیه رفت و در تیم آدانا در لیگ دو ترکیه در 32 بازی 14 و فصل بعد هم در 27 بازی 11 گل به ثمر رساند. در فصل 2015-2014 به کارسیانا (لیگ دو ترکیه) پیوست و در 13 بازی یک گل به ثمر رساند.

شماره 12 کارسیانا چارچوب شناس قهاری است. بعد از گل به سبک عالیشاه پیراهنش را از تنش در می آورد و یا حرکات موزون انجام می دهد. در یکی از بازی های کارسیانا انقدر خوب بود که هواداران تیم رقیب بعد از بازی و در صفحات اجتماعی برایش Wanted ساختند. جونینیو شوت های سنگینی دارد و اکثر گل هایش را از پشت محوطه و روی شوت های سنگین به ثمر می رساند. استایل بدنی اش مثل قوچان نژاد است و شوت هایش به اندازه محسن خلیلی سنگین! قدرت بدنی اش به اندازه ایمون زاید و چارچوب شناسی اش مانند طارمی است.

خرید خیلی خوبی میتونه باشه، اگه واقعا بخرنش ...

♥perspolis♥
12-23-2014, 04:40 PM
درخشان یا خواجه وند بود که گفت اون 38 ساله نیست.یعنی این جوونه هست

مهاجم بدی به نظر نمیاد ولی لیگ ایران پر از جوگیری هست.اون مهاجم ابادان که بهمون سه تا گل زد و ارفی که ترکوند با پیام مشهد نشون میده باید فضای بهشون داد.مثل ادینیو

ولی توی پرسپولیس چون بازی پخش زنده میشه همه دوس دارن هم خوب بازی کنیم و هم گل بزنیم و برنده بشیم.ولی به نظرم باید اول بتونیم گل رو بزنیم و بعد بازی زیبا و فکروانه ای رو انجام بدیم

رضا نوروزی هم برمیگرده تا اسفند و کمی از مشکلات از بین میره در خط حمله...

Farzan
12-23-2014, 07:08 PM
مثل اینکه واقعا داره میاد ...

اونطور که من خوندم فردا صبح تست پزشکی میده و قرارداد میبنده ...

فقط امیدوارم وافعا همینی باشه که رزومش اومده و واقعا هم خوب باشه ...

♥perspolis♥
12-23-2014, 09:00 PM
تا دفاع درست نشه تقویت حمله بی فایدست.جایی که ضربه میخوریم درست نشده

Sh-Meteor
12-23-2014, 09:36 PM
توی بعضی سایت ها زده خوزه کارلوس جونیور و توی بعضی سایت ها نوشته موورو جونیور ژوزف تادو!

بالاخره اسمش چیه؟

Farzan
12-23-2014, 09:37 PM
بزرگترین ضعف ما از اول فصل گل زدن بودنه ...

و بعد از اون تیم بزرگترین ضربه رو از اشتباهات فردی بازیکنا خورده که مهمترین عامل تو رعف این اشتباهات کادر فنیه ...

ما اول از همه به ی مهاجم نوک 6 دنگ نیاز داریم
دوم به ی هافبک وسط درجه یک
سوم به دفاع های گوش چپ و راست

red nabid
12-23-2014, 09:40 PM
اینطور که از اخبار معلومه فقط 1 بازیکن با نام جونیور در برزیل بازی میکرده که با اینکه کارنامه ی خوبی داره
ولی 38 سال سن داره!!!!!!
این قراره مشکل گلزنی ما را حل کنه؟!

Farzan
12-23-2014, 10:18 PM
پرسپولیسی ها هنوز رسما اسمی اعلام نکردن ولی اول این خوزه کارلوس نیگرا جوینور (José Carlos Nogueira Junior) اسمش اومد که آمارش فوق العادس و اینجـــــــا (http://www.arteshesorkh.com/forum/showpost.php?p=443494&postcount=1046) دربارش گفتم ولی الان میگن شاید خوزه تادو مورو جونیور (José Tadeu Mouro Júnior) این باشه که آمارش اصلا خوب نیست:

http://www.arteshesorkh.com/file/upload/192333-ori-tadeu-60033.jpg

خوزه جونیور سنتر فوروارد، سیه چرده و 188 سانتیمتری است. نخستین قرارداد حرفه ای او در سال 2007 با تیم یوونتوس برزیل بود. در 2008 به فیگوئیرنسه پیوست و سپس به تیم زیر 16 ساله های بورااسپور ترکیه پیوست. در این تیم در مجموع 13 بازی دوگل به ثمر رساند. در سال 2010 در جرمیو و پالمیراس بازی کرد که به ترتیب 10 گل در 21 بازی و یک گل در سه بازی به ثمر رساند. سپس به تیم دسته دومی اسپورت رسیف پیوست و در 10 بازی یک گل به ثمر رساند. مجموع بازی هایش در سال 2012 در تیم های اوسته و جرمی گلی در بر نداشت. در 2013 به ایکارا (سری ب برزیل) در زیر گروه لیگ برزیل پیوست و در 13 بازی به میدان رفت که حاصل آن پنج گل و دو کارت زرد بود. در 2014 به سئارا (سری ب برزیل) پیوست که در 21 بازی هفت گل به ثمر رساند. سپس به ناتیکو (سری ب برزیل) پیوست. در 17 بازی تیمش به میدان رفت و در مجموع چهار گل به ثمر رساند.

http://www.arteshesorkh.com/file/upload/30670-ori-tadeu-60039.jpg

red_girl
12-23-2014, 11:19 PM
الان یه مهاجم که بیشتر نمیخوایم ؟ تجربه نشون داده بازیکن خارجی بلد نیستیم بگیریم پس همون بریم دنبال گوچی بهتره . هرچند من امیدی ندارم اینا بتونن و بخوان بازیکن بگیرن

red nabid
12-23-2014, 11:27 PM
الان یه مهاجم که بیشتر نمیخوایم ؟ تجربه نشون داده بازیکن خارجی بلد نیستیم بگیریم پس همون بریم دنبال گوچی بهتره . هرچند من امیدی ندارم اینا بتونن و بخوان بازیکن بگیرن
سمیه گرفتن گوچی عملا غیر ممکنه

چون هم باید یه پول اساسی به چارلتون بدن

هم یه پول حسابی به خود قوچان نژاد

و با این وضع سقف بودجه و مالی باشگاه اصلا امکان چنین کاری وجود نداره

Farzan
12-23-2014, 11:28 PM
اینطور که از اخبار معلومه فقط 1 بازیکن با نام جونیور در برزیل بازی میکرده که با اینکه کارنامه ی خوبی داره
ولی 38 سال سن داره!!!!!!
این قراره مشکل گلزنی ما را حل کنه؟!
پدرام 38 ساله بودنش مطمئنا درست نیست چون:

اون اولیه که اسمش اومد یعنی (José Carlos Nogueira Junior) خوزه کارلوس نیگرا جوینور متولد 1985 میلادیه و 29 سالشه

اینی هم که الان اسمش در اومده یعنی (José Tadeu Mouro Júnior) خوزه تادو مورو جونیور متولد 1986 میلادیه و 28 سالشه

Sh-Meteor
12-23-2014, 11:39 PM
پدرام 38 ساله بودنش مطمئنا درست نیست چون:

اون اولیه که اسمش اومد یعنی (José Carlos Nogueira Junior) خوزه کارلوس نیگرا جوینور متولد 1985 میلادیه و 29 سالشه

اینی هم که الان اسمش در اومده یعنی (José Tadeu Mouro Júnior) خوزه تادو مورو جونیور متولد 1986 میلادیه و 28 سالشه

البته یه نفرم وجود داره به اسم Jose Junior که 38 سالشه!

red_girl
12-23-2014, 11:53 PM
سمیه گرفتن گوچی عملا غیر ممکنه

چون هم باید یه پول اساسی به چارلتون بدن

هم یه پول حسابی به خود قوچان نژاد

و با این وضع سقف بودجه و مالی باشگاه اصلا امکان چنین کاری وجود نداره

گوچی نیمکت نشین چارلتونه و فکر نکنم هزینه ترنسفر بالایی داشته باشه
پول خودش هم فکر نکنم بیشتر از این بازیکن برزیلی باشه چون به این بازیکن باید دلار بدن

Farzan
12-24-2014, 12:23 AM
البته یه نفرم وجود داره به اسم jose junior که 38 سالشه!
بحث وجود داشتن نیست ...

بازیکنایی که حدث میزنن بیان، این دو نفرن که 28 و 29 سال دارن نه 38 سال ...

دیگه فک نکنم درخشان اینقدر نادون باشه که بره سراغ ی بازیکن 38 ساله ...

red_girl
12-24-2014, 01:02 AM
الان ما علاوه بر مهاجم تو پستای دیگه هم کمبود بازیکن داریم تا حالا هرچی خرید کردن مهاجم بوده و دنبال مهاجم بیشتر هستن
مخصوصا دفاع وسط که بنگر واقعا تنهاست و نورمحمدی اصلا در حد پرسپولیس نیست هر فصل هم سر موندن کلی منت میزاره بنظر من ردش کنن بره و با یه مدافع جوونتر معاوضه ش کنن
هافبک دفاعی هم نیاز داره تیم که بهترین گزینه تیموریان هست که اگه سردار بود شاید میتونست بیارتش

Farzan
12-24-2014, 11:16 AM
اونی که اومده ایران این دومیس یعنی خوزه تادو مورو جونیور (José Tadeu Mouro Júnior) که اینجـــــــا (http://www.arteshesorkh.com/forum/showpost.php?p=443529&postcount=1053)دربارش نوشتم ...

http://www.arteshesorkh.com/file/upload/192333-ori-tadeu-60033.jpg

الان داره تست پزشکی میده و بدون تست فنی هم میبنده ...

آمارش که مسخرس ...

♥perspolis♥
12-24-2014, 12:05 PM
واقعا خریدهای درخشانی داریم

درخشان میگه ستاره های نامداری میخوان رایگان بیان بازی کنن.پس چرا نمیاریشون؟ خودشون که میگن پول نمیخوان!

red nabid
12-24-2014, 12:29 PM
من نمیدونم درخشان اصلا به کارنامه ی بازیکن نگاه میکنه که انتخابش میکنه
بعد از جعفرپور و خالقی فر حالا این برزیلی را میخواد خدا به پرسپولیس رحم کنه با این درخشان و بازیکن ها

Farzan
12-24-2014, 01:16 PM
در مورد 3 تا خرید درخشان میشه گفت که جعفرپور اصلا خوب نبوده ولی خالقی فر حداقل تا الان بد عمل نکرده هرچند چیز خاصی هم نشون نداده ...

برزیلیه هم آمار خوبی نداره ولی شاید تو پرسپولیس درخشید ...

♥perspolis♥
12-24-2014, 01:32 PM
ما دفاعمون لنگ میزنه.نمیره یکی رو بیاره که واسه سمت راست بگیریم.یا چپ!

هدایتی بیادکل بازیکنای لیگ میان!

Farzan
12-24-2014, 01:43 PM
حاتمی معلوم نیست چی شده ...

ما برای آسیا به بازیکنایی حتی بهتر از حاتمی نیاز داریم ...

red nabid
12-24-2014, 01:45 PM
الان مشکل پرسپولیس پوله

اگه پرسپولیس پول داشته باشه همه با کله میان

فقط کافیه یه جوری این منبع مالی تامین بشه

♥perspolis♥
12-24-2014, 02:05 PM
الان مشکل پرسپولیس پوله

اگه پرسپولیس پول داشته باشه همه با کله میان

فقط کافیه یه جوری این منبع مالی تامین بشه
مگه درخشان دیشب مصاحبه نکرد بدون پول میان ؟ پس کجان اون ستاره ها؟8745961

کاغذی ان؟:4:

red nabid
12-24-2014, 02:08 PM
مگه درخشان دیشب مصاحبه نکرد بدون پول میان ؟ پس کجان اون ستاره ها؟8745961

کاغذی ان؟:4:
نمیدونم والا:4:

امروز که مصاحبه کرده و کلا همه چی رو تکذیب کرده و گفته اونا حرفای من نبوده:4:

alibigi
12-24-2014, 03:57 PM
الان نفهمیدم قانون اینه که نمیشه بیش از 4تاخارجی که بایدم یکیش اسیایی باشه جذب کرد یا اینکه نمیشه از چهارتاخارجی که یکیش اسیایی باشه تو یک بازی همزمان استفاده کرد؟

روزنامه پرسپولیس زده دوبرزیلی دیگه ویک ژاپنی دیگه درراه !!!!

درخشانم یکبار مصاحبه کرد گفت قانون اینه که نمیشه ازبیش از4تاخارجی همزمان استفاده کرد واگر این جوری نباشه اشتباه ...

Farzan
12-24-2014, 08:05 PM
نیلسون هم که رفته برزیل خواسته مشکلاتشو حل کنن تا به موقع برگرده ...

فقط امیدوارم درخشان و بقیه عاقل باشن تا نیلسونو برگردونن و با رد کردن سوشا مکانی، ی گلر خوب برای گلر دوم شدن بیارن ...

نورمحمدی هم که فعلا تمرین نکرده و احتمال رفتنش زیاده، شرش کم ...
فقط باید بجاش ی دفاع وسط بگیرن ...

♥perspolis♥
12-24-2014, 09:20 PM
درخشان باید یه دفاع وسط و یک کناری دو طرفه بیاره.یعنی هر دو پست بازی کنه

خدا کنه تیم واسه اسیا خوب تقویت بشه

Farzan
12-24-2014, 09:31 PM
پنجعلی گفته پول رسیده ...

امیدوارم اولا راست گفته باشه و دوما خرید های خوبی داشته باشیم که واقعا به دردمون بخورن ...

♥perspolis♥
12-24-2014, 09:42 PM
پول هم باشه مدیر نباشه هیچ فایده ای نداره.چون اون مدیرعامل یا سرپرست باید باشه که بتونه امضا نهایی رو انجام بده

کلا واسه کوبیدن پرسپولیس هر کاری تونستن کردن این چند سال اخیر...

Farzan
12-24-2014, 10:05 PM
الان طاهری سرپرست موقته و میتونه قرارداد ها رو امضا کنه ...

alibigi
12-24-2014, 10:07 PM
پول هم باشه مدیر نباشه هیچ فایده ای نداره.چون اون مدیرعامل یا سرپرست باید باشه که بتونه امضا نهایی رو انجام بده

کلا واسه کوبیدن پرسپولیس هر کاری تونستن کردن این چند سال اخیر...

طاهری حق رای گرفت دیگه

red nabid
12-24-2014, 10:11 PM
پرسپولیس الان نیاز به یه رویانیان داره که بتونه تیم را بسازه دنیا پول هم باشه ولی مدیریت نباشه نمیشه

Farzan
12-24-2014, 10:15 PM
فعلا که همه چی خر تو خره ...

فقط امیدوارم تیم این وسط ضرر یادی نکنه ...

♥perspolis♥
12-24-2014, 10:23 PM
طاهری حق رای گرفت دیگه
خب اونم باشه پولی وسط نیست که خرج بشه

بازیکنای خودمون همه واسه نبود پول داشتن میرفتن ولی انگار بوی اومدن هدایتی به مشامشون خورده که میخوان بمونن

♥perspolis♥
12-24-2014, 10:25 PM
پرسپولیس الان نیاز به یه رویانیان داره که بتونه تیم را بسازه دنیا پول هم باشه ولی مدیریت نباشه نمیشه
رویانیان هم اومد و رفت ولی نذاشتن چیزی درست بشه.تا خصوصی نشه و چهار نفر ثابت بالا سر تیم نباشن به درد نمیخوره.عوض شدن مدیریت ها و ادامه دار شدن تغییرات دلخواهی باعث شد این تیم نابود بشه

سیاسی نه بلد بود حمایت بکنه و نه خوب مدیریت بکنه.فقط خوب خرج میکرد واسه وزارت ورزش!

alibigi
12-24-2014, 10:29 PM
خب اونم باشه پولی وسط نیست که خرج بشه

بازیکنای خودمون همه واسه نبود پول داشتن میرفتن ولی انگار بوی اومدن هدایتی به مشامشون خورده که میخوان بمونن

اگه طرف بازیکن ازاد باشه قرارداد ببندن که نباید همون لحظه بهش پول بدن حداقل الان داره باتوجه به نبودن پول ومدیرعامل حداقل اینکه دارن بازیکنای خارجیو جذب میکنن

پول برای خرید بازیکن های که باشگاه دارن لازمه

حالا معلوم نیست ولی اخرکه چی یعنی نمیخوان مدیرعامل انتخاب کنن ؟

من نمیفهمم چرا اینقدر موضوع سخت میکنن برن با اسپانسر قبلی صحبت کنن فقط ایندفعه به خاطر قرارداد سی میلیارد بکننش بیست میلیارد ده میلیارد هم به خاطر ضرر کم کنن وده میلیارد هم که قبلا دادن کلن یک ده میلیارد دیگه هم میدن هم مابازیکن میخریم هم دیگه بدهکار بهشون نیستیم

نمیدونم چرا اینقدر سختش میکنن ..

red nabid
12-24-2014, 11:03 PM
رویانیان هم اومد و رفت ولی نذاشتن چیزی درست بشه.تا خصوصی نشه و چهار نفر ثابت بالا سر تیم نباشن به درد نمیخوره.عوض شدن مدیریت ها و ادامه دار شدن تغییرات دلخواهی باعث شد این تیم نابود بشه

سیاسی نه بلد بود حمایت بکنه و نه خوب مدیریت بکنه.فقط خوب خرج میکرد واسه وزارت ورزش!
حداقل رویانیان در اینطور مواقع میدونست چطوری بازیکنای مدنظر سرمربی را جذب کنه
مثلا اگه رویانیان بود میشد با جذب قوچان نژاد و چند بازیکن خوب دیگه تیم را تقویت کرد
ولی الان به شخصه هیچ امیدی ندارم مخصوصا با وضع موجود

♥perspolis♥
12-24-2014, 11:05 PM
اگه طرف بازیکن ازاد باشه قرارداد ببندن که نباید همون لحظه بهش پول بدن حداقل الان داره باتوجه به نبودن پول ومدیرعامل حداقل اینکه دارن بازیکنای خارجیو جذب میکنن

پول برای خرید بازیکن های که باشگاه دارن لازمه

حالا معلوم نیست ولی اخرکه چی یعنی نمیخوان مدیرعامل انتخاب کنن ؟

من نمیفهمم چرا اینقدر موضوع سخت میکنن برن با اسپانسر قبلی صحبت کنن فقط ایندفعه به خاطر قرارداد سی میلیارد بکننش بیست میلیارد ده میلیارد هم به خاطر ضرر کم کنن وده میلیارد هم که قبلا دادن کلن یک ده میلیارد دیگه هم میدن هم مابازیکن میخریم هم دیگه بدهکار بهشون نیستیم

نمیدونم چرا اینقدر سختش میکنن ..

الان تنها بازیکن ازاد تیموریان هست.برای بقیه باید پول رضایت نامه بدیم.مثل حاتمی.وکیا و غیره...

راه اهن بازیکنای خوبی داره ولی با شرایطی که داره چیزی دست تیم رو نمیگیره.طالب لو هم ظاهرا واسه قرار داد شخصیش تونسته بیاد بیرون

♥perspolis♥
12-24-2014, 11:08 PM
حداقل رویانیان در اینطور مواقع میدونست چطوری بازیکنای مدنظر سرمربی را جذب کنه
مثلا اگه رویانیان بود میشد با جذب قوچان نژاد و چند بازیکن خوب دیگه تیم را تقویت کرد
ولی الان به شخصه هیچ امیدی ندارم مخصوصا با وضع موجود

از این لحاظ که تو میگی اره.ولی اون موقع کسی مثل زنجانی و هدایتی پشتش بود.الان چی؟

رویانیان حرفش سند بود واسه بازیکنا و پشتش محکم بود.ولی الان مگه عقل نداشته باشه پاشه بیاد.ادم باید واقعیت رو در نظر بگیره.هر کی مدیر بشه شاکی ها یقشو میگیرن!

red nabid
12-24-2014, 11:10 PM
الان تنها بازیکن ازاد تیموریان هست.برای بقیه باید پول رضایت نامه بدیم.مثل حاتمی.وکیا و غیره...

راه اهن بازیکنای خوبی داره ولی با شرایطی که داره چیزی دست تیم رو نمیگیره.طالب لو هم ظاهرا واسه قرار داد شخصیش تونسته بیاد بیرون
تیموریان پولش از بازیکنای غیر آزاد خیلی بیشتره
برای یه نیم فصل 1 میلیارد میخواد!

♥perspolis♥
12-24-2014, 11:14 PM
تیموریان پولش از بازیکنای غیر آزاد خیلی بیشتره
برای یه نیم فصل 1 میلیارد میخواد!
خب هر چی.ولی تیم ما هم اسیا بازی میکنه.پس این خودش یه امتیاز مثبت هست که اون فرد دلشم بخواد توی اسیا برای ما و خودش بازی بکنه258147963

به هر حال درخشان معلوم نیست چیکار میکنه ولی شاید بعضی هارو تور کرده باشه که با اومدن مدیرعامل بیان...

Farzan
12-24-2014, 11:14 PM
مثل اینکه قراره 2 تا برزیلیه دیگه و یه ژاپنی هم بیان که به احتمال زیاد ژاپنیه این پایینی باشه ...

http://www.arteshesorkh.com/file/upload/00999204-49995.jpg

این بازیکن 30 ساله ، کاسوکه کیمورا نام دارد که در دفاع کنار و هافبک کنار بازی می کند. این بازیکن ژاپنی تا سال 2004 در لیگ ژاپن بازی کرده و سپس به ام ال اس نقل مکان کرده است.

این ژاپنی در تیمهای کوندر بای چیل، کلرادو راپیدز و پورتلند تیمبرز بازی کرده و فصل 2014-2013 هم در عضویت تیم مشهور نیویورک ردبولز بوده. نکته جالب در مورد این ژاپنی انجام 37 بازی برای ردبولز در کنار تیری آنری، ستاره فرانسوی این تیم و لاندون دونووان، کاپیتان سابق تیم ملی امریکا است.

حالا که فصل ام ال اس به پایان رسیده ، کیمورا به احتمال فراوان راهی پرسپولیس می شود تا پیراهن این تیم را به تن کند.

به نظر بازیکن خوبی میرسه، باز هم اگه واقعا اومدنش حقیقت داشته باشه ...

♥perspolis♥
12-24-2014, 11:22 PM
اگه واسه سهمیه اسیایی بیاد که خیلی خوبه.ولی هیچوقت کسی رو از اسیای شرقی توی کشورمن ندیدیم...

اون کیون جون کره ای هم مصدوم شد و رفت!

red_girl
12-25-2014, 12:22 AM
بحث چی میکنید اخه اینا بابک حاتمی رو هم نمیتونن بگیرن :))))))
پدرام تیموریان بیشتر از یک میلیارد میخواد الان فکر کنم تراکتور 1 میلیارد و 400 بهش میده ولی خب به نظر من ارزشش رو داره .. حیف که بعضی تیما مثل تراکتور به یه بودجه نامحدود دسترسی دارن و پرسپولیس بی پوله وگرنه تیموریان خیلی بدردمون میخوره
تیم ما الان یه لیدر کم داره یه بازیکن بزرگ که اون وسط رو بگیره و همه کاره تیم باشه که تیموریان خیلی مناسبه بی حاشیه و پرتلاش

Sh-Meteor
12-25-2014, 12:30 AM
من خودم به شخصه از سبک بازی تیموریان خیلی خوشم میاد و خیلی دوست دارم تو پرسپولیس بازی کنه ولی
مشکل اینجاست که یکی از شروطی که باشگاه استقلال گذاشت برای آندو و راضی شد رضایت نامه تیموریان رو بده این بود که به پرسپولیس نیاد.

red nabid
12-25-2014, 12:43 AM
خدایی به هر پست این تیم که نگاه کنیم میبینیم ضعف داره
با این بودجه و مدیریت هم غیر ممکنه بشه تیم را کامل کرد
ولی میشه چندتا نیاز اساسی را بر طرف کرد فعلا باید روی دفاع تمرکز کنیم
چون این فصل گلرها نشون دادن که دوست از دشمن بدتر هستن
اگه شد یه مهاجم حسابی هم بگیریم که خیلی خوبه

Farzan
12-25-2014, 12:53 AM
بانک ورزش زده پرسپولیس میخواد بره امیرحسین صادقیو بگیره ... :4:

اولا به نظرم کذب محضه و دوما اینکه صادقی به درد لای جرز میخوره فقط ... 258147963

♥perspolis♥
12-25-2014, 07:29 AM
واقعا پرسپولیس توی زمین یه لیدر و یه بزرگتر کم داره.البته با وجود نوری میشه تا حدودی جمع و جورش کرد ولی باید دفاع هم یه کسی باشه که اوضاع رو کنترل کنه

بانک ورزشم کلا کارش حاشیست:4:صادقی اگه خوب بود امیر خودش نگهش میداشت

alibigi
12-25-2014, 08:38 AM
اون بازیکن ژاپنیه معلوم نیست اون باشه یک احتمال هم داره که ژاپنی که قراره بیاد این باشه:

http://en.wikipedia.org/wiki/Daigo_Kobayashi

ظاهرن که اینم مثل اون بازیکن قابل وبدرد بخوریه کلن ژاپنی ..چینی..کره ها بدرد بخورن:d

Farzan
12-25-2014, 02:47 PM
فک کنم اومدن هدایتی داره جدی تر میشه ...

من ی جا خودنم که حاتمیو خودش میخواد بیاره ...

Farzan
12-25-2014, 03:08 PM
اومدن یا نیومدن گوچی هم از هم چیز بیشتر به پول ربط داره ولاغیر ...

مثل اینکه درخشان هم بیخیال ایوب کلانتری شده ...

♥perspolis♥
12-25-2014, 03:13 PM
اون بازیکن ژاپنیه معلوم نیست اون باشه یک احتمال هم داره که ژاپنی که قراره بیاد این باشه:

http://en.wikipedia.org/wiki/daigo_kobayashi

ظاهرن که اینم مثل اون بازیکن قابل وبدرد بخوریه کلن ژاپنی ..چینی..کره ها بدرد بخورن:d
زود میشکنن اینا:4:

ما یه سهمیه اسیایی داریم.پس چرا با یه کره ای یا ژاپنی نباشه؟ مجبوریم بریم چندتا عنتر منتر عربی بیاریم برامون بازی کنن!

عربستان بازیکن ایرانی راه نمیده ما هم داریم خوب پیش میریم

♥perspolis♥
12-25-2014, 03:14 PM
انگار قرار نیست کسی از تیم بره بیرون.فقط سمیه خارجی رو خوب استفاده کنیم حداقل!

یه اسیایی و یه غیر اسیایی میتونیم بیاریم.دو سه تا هم بزرگسال میتونیم بیاریم

Farzan
12-25-2014, 03:28 PM
نوری هم تا پیشتهاد خارجی داره که یکیش از الشحانیس که شجاعی و پولادی رو داره و بوناچیچ هم مربیشه ...

خدا رو شکر نوری توجهی نداره و 100 درصد موندنیه ...

alibigi
12-25-2014, 03:30 PM
خدا میدونه چه خبره چی داره میگذره چی به چیه چه توافقاتی شده قراره هدایتی بیاد یانه :d

http://8pic.ir/images/0p5y92pmqwd1jpxacqwu.png

red nabid
12-25-2014, 05:31 PM
اومدن یا نیومدن گوچی هم از هم چیز بیشتر به پول ربط داره ولاغیر ...

مثل اینکه درخشان هم بیخیال ایوب کلانتری شده ...

مدیر برنامه ی گوچی گفته امکان نداره که بتونه به لیگ ایران بیاد

چون یه بازیکن نمیتونه طی یک فصل 2 بار قرض داده بشه

نمیدونم ولی فکر نکنم بیاد

Farzan
12-25-2014, 06:54 PM
مدیر برنامه ی گوچی گفته امکان نداره که بتونه به لیگ ایران بیاد

چون یه بازیکن نمیتونه طی یک فصل 2 بار قرض داده بشه

نمیدونم ولی فکر نکنم بیاد
پدرام اگه پول باشه، گوچی که هیچی ...
گنده تر از گوچی هم با کله میان ... 258147963

اون برزیلیه هم که ایرانه و تست پزشکی داده، وضعیتش شنبه معلوم میشه ...

alibigi
12-25-2014, 07:01 PM
پدرام اگه پول باشه، گوچی که هیچی ...
گنده تر از گوچی هم با کله میان ... 258147963

اون برزیلیه هم که ایرانه و تست پزشکی داده، وضعیتش شنبه معلوم میشه ...

هدایتی هم که گفته تو ایسنتاگرامش که ظاهرن پول پرسپولیس جورشده فکرکنم یکی دومیلیارد دادن احتمالا تا شنبه اون برزیلیه وبابک حاتمی ومدیرعامل ودرخوشبینانه ترین حالت ژاپنیه رو جذب کنند :d

فکرکنم احتمال امدن گوچی چهل درصد بیشتر نباشه ... اخه وقتی الکویت نخوادش چارتلون هم میدونه که وقتی بره باتوجه به اینکه این مدت نبوده باید بره نیمکت نشین شه تااخر فصل چه جایی بهتر از پرسپولیس؟

مخصوصا باتوجه به بازی های تیم ملی چارتلون احتمال قوی داره که بخواد قراردادشو فسخ کنه حتی مثل کریم انصاری فرد از چارتلون هم دیپورت شه ....

خداراشکر من اصلا فردا نیستم پس فرداهم ساعت دوازده یک میام اون موقع خداکنه خبرای خوبی بشنوم راحتم هیچ استرسی ندارم :d

Sh-Meteor
12-25-2014, 07:58 PM

اونی که همبازی تیری آنری بوده و خبرش شده که میخواد بیاد اینه:

کاسوکه کیمورا

http://en.wikipedia.org/wiki/Kosuke_Kimura

alibigi
12-25-2014, 08:50 PM
اونی که همبازی تیری آنری بوده و خبرش شده که میخواد بیاد اینه:

کاسوکه کیمورا

نه دیگه دقیقن معلوم نیست کدوم یکیه...

اخرین اخباری که گفته بود هافبک بازیساز قراره بیاد وتنها بازیساز ژاپنی که در اون لیگ هست این اقای :

ولی تنها دفاع وهافبک کناری ژاپنی هم که اونجاست همینیه که خبرش امده :

دقیقن معلوم نیست واقعا کدوم یکی ازاین دوتا قراره بیاد اصلا معلوم نیست واقعا توافق شده یانه فقط سایتای خبری گفتن ولی خود مسئولین پرسپولیس اعلام نکردن...

درصورت اگه قراره ژاپنی که تو پست هافبک بازیسازی بازی میکنه بیاد که این بازیکن میاد : _Kobayashi ولی اگه قراره دفاع راست که البته تو فیلم بازیاش دیدم بعضی وقت ها راستم بازی میکرد که سبکش شبیه خسرو حیدریه وحتی بهتره یعنی Kosuke_Kimura

چون طبق چیزای که فهمیدم کلا تواون لیگ این دوتا ژاپنی لژیونر هستن:d

البته طبق شنیده هام ازکسانی که فیلم بازیه Daigo_Kobayashi هم دیدن گفتن که خیلی عالی بوده ... فیلم بازی Kosuke_Kimura هم خودم دیدم خیلی خوب میتونه هماهنگ کنه هم خوب میدو هم خوب سانتر میکنه..هم خوب مهاجم حریف درپست دفاع جا میگذاره برخلاف مدافعین ماکه وقتی تو محلکه می افتن خودشون زمین میندازن تاداور خطا بگیره:d

درهرصورت یکی ازاین دوتا میان منکه امیدوارم همون مدافع راسته بیاد خیلی مدافع خوبیه :d

Sh-Meteor
12-25-2014, 09:09 PM
نه دیگه دقیقن معلوم نیست کدوم یکیه...

اخرین اخباری که گفته بود هافبک بازیساز قراره بیاد وتنها بازیساز ژاپنی که در اون لیگ هست این اقای :

http://en.wikipedia.org/wiki/daigo_kobayashi

ولی تنها دفاع وهافبک کناری ژاپنی هم که اونجاست همینیه که خبرش امده :

http://en.wikipedia.org/wiki/kosuke_kimura

دقیقن معلوم نیست واقعا کدوم یکی ازاین دوتا قراره بیاد اصلا معلوم نیست واقعا توافق شده یانه فقط سایتای خبری گفتن ولی خود مسئولین پرسپولیس اعلام نکردن...

درصورت اگه قراره ژاپنی بیاد یا هافبک بازیسازی مثلdaigo_kobayashi میاد یا دفاع راست که البته تو فیلم بازیاش دیدم بعضی وقت ها راستم بازی میکرد که سبکش شبیه خسرو حیدریه وحتی بهتره یعنی kosuke_kimura

چون طبق چیزای که فهمیدم کلا تواون لیگ این دوتا ژاپنی لژیونر هستن:d

البته طبق شنیده هام ازکسانی که فیلم بازیه daigo_kobayashi هم دیدن گفتن که خیلی عالی بوده ... فیلم بازی kosuke_kimura هم خودم دیدم خیلی خوب میتونه هماهنگ کنه هم خوب میدو هم خوب سانتر میکنه..هم خوب مهاجم حریف درپست دفاع جا میگذاره برخلاف مدافعین ماکه وقتی تو محلکه می افتن خودشون زمین میندازن تاداور خطا بگیره:d

من با توجه به این نکته که گفته بودن همبازی تیری هانری هستش گفتم دومیه (کاسوکه کیمورا) هست.
این کیمورا معمولا گوشه ها (دفاع) بازی می کنه و طببعتا بازیساز نیست. (هر چند بازیساز استقلال دفاع راستشه:4:)

red_girl
12-26-2014, 02:14 AM
نمیخوام ناامیدانه فکر کنم اما اینقد از این وعده ها شنیدیم که دیگه اصلا دلخوش نمیشم با وعده اومدن هدایتی و پول
زمان رویانیان اسم هر بازیکنی میومد مطمئن بودیم میاد پرسپولیس الان دو ماهه نتونستن یه حاتمی رو بگیرن :-|
از اونطرف استقلال با اینکه بهترین بازیکنا رو داره بازم داره بازیکنای خوبی میگیره . عنایتی که حتما از قاضی و برهانی بهتره کاوه رضایی هم دیگه بهتر

zamara
12-26-2014, 08:31 AM
http://havadaresorkh.com/wp-content/uploads/2014/12/1111111.jpg

این بازیکن هم که بدون تست فنی قراره به پرسپولیس ملحق بشه
بازیکنی که اسمش یک تریلی رو میکشه !
"موورو جونیور ژوزه تادو" اسمی که تلفظش واقعا برای ماها سخته هر چند ماها همون ژوزه صداش خواهیم کرد .
قد و قواره اش که بد نیست اما باید دید از نظر فنی چی بارشه !
نمیدونم چرا باشگاه قبول کرده که در صورت تایید تست پزشکی بدون تست فنی باهاش قرارداد ببندند!
من که نمیشناسمش و مطمئنا شماها هم شاید اسمی ازش نشنیده باشید .
خدا کنه مثل نیلسون بازیکن خوبی از آب در بیاد و بتونه برای تیم ما مفید باشه .

Farzan
12-26-2014, 01:23 PM
اینم مشخصاتش ...

خوزه جونیور سنتر فوروارد، سیه چرده و 188 سانتیمتری است. نخستین قرارداد حرفه ای او در سال 2007 با تیم یوونتوس برزیل بود. در 2008 به فیگوئیرنسه پیوست و سپس به تیم زیر 16 ساله های بورااسپور ترکیه پیوست. در این تیم در مجموع 13 بازی دوگل به ثمر رساند. در سال 2010 در جرمیو و پالمیراس بازی کرد که به ترتیب 10 گل در 21 بازی و یک گل در سه بازی به ثمر رساند. سپس به تیم دسته دومی اسپورت رسیف پیوست و در 10 بازی یک گل به ثمر رساند. مجموع بازی هایش در سال 2012 در تیم های اوسته و جرمی گلی در بر نداشت. در 2013 به ایکارا (سری ب برزیل) در زیر گروه لیگ برزیل پیوست و در 13 بازی به میدان رفت که حاصل آن پنج گل و دو کارت زرد بود. در 2014 به سئارا (سری ب برزیل) پیوست که در 21 بازی هفت گل به ثمر رساند. سپس به ناتیکو (سری ب برزیل) پیوست. در 17 بازی تیمش به میدان رفت و در مجموع چهار گل به ثمر رساند.

Farzan
12-26-2014, 01:30 PM
حقیقی داره میره پدیده ...
فقط نمیدونم باشگاه چرا اینقدر بی صاحبه ... ؟

ی حرف هایی هم هست در مورد معاوضه حقیقی با حدادی فر ...

ژاپنی هم مثل اینکه واقعا داره میاد ...

Sh-Meteor
12-26-2014, 01:42 PM
حقیقی قرارداد داره
همون طوری که اول فصل یک میلیارد از پرسپولیس گرفت، الانم باید برای دادن رضایت نامه اش کلی اذیتش کنیم.

Farzan
12-26-2014, 02:32 PM
آب که سربالا بره، قورباغه ابوعطا میخونه ...
الان هم این قورباغه جناب نورمحمدیه که گفته اگه پول نگیره، میره ...

حاتمی و اون برزیلیه تادو هم فردا قراره ثبت کنن ...

وضعیت حقیقی هم هنوز معلوم نیست ...
فقط امیدوارم که اگر هم از دستش دادن،‌ ی جایگزین خوب براش بگیرن ...

حدادی فر هم دوست داره بیاد ولی تصمیم گل محمدی آذری مهمه ...

♥perspolis♥
12-26-2014, 02:51 PM
هدایتی 48 ساعت قبل دو میلیارد تومن کمک کرده به تیم.باید فردا و پس فردا تیمو جمع و جور کنیم

zamara
12-26-2014, 03:21 PM
هدایتی 48 ساعت قبل دو میلیارد تومن کمک کرده به تیم.باید فردا و پس فردا تیمو جمع و جور کنیم
سینا جان فکر میکنی پرسپولیس با دو میلیارد مشکلش حل میشه ؟
این که کمک و مساعدت هدایتی بوده ! پس سهم مالک اصلی باشگاه سرخابی یعنی وزارت ورزش چی میشه ؟
اصلا چرا باید هدایتی کمک کنه ؟ مگه هدایتی چه مسئولیتی توی وزارت و یا باشگاه پرسپولیس داره که این پول رو میده ؟
مگه پرسپولیس بچه سر راهیه که از اینور و از اون ور کمکش کنند ؟
و خیلی سوال های دیگه برای من و شما هوادار پرسپولیس که بی جواب مونده !
واقعا وزارت ورزش و در راس اون گودرزی و خادم چه هدفی رو دنبال میکنند ؟
پرسپولیس اصل زمان رو برای نقل و انتقالات از دست داد و دو روز مونده به آخرین روزش دومیلیارد پول دادند که اون رو هم به نام کمک وزارت به پرسپولیس معرفی کردند !
با اینکه وظیفه شونه که مخارج باشگاه رو تامین کنند ، منت سر ما گذاشتند و چندر غازی رو که از هدایتی گرفتند رو با نام کمک با یکدنیا منت سر هواداران به پرسپولیس دادند !
از سال 52 که هوادار پرسپولیس شدم یادم نمیاد که پرسپولیس رو اینقدر خوار و ذلیلببینم .
خدا ازشون نگذره .

♥perspolis♥
12-26-2014, 04:19 PM
سینا جان فکر میکنی پرسپولیس با دو میلیارد مشکلش حل میشه ؟
این که کمک و مساعدت هدایتی بوده ! پس سهم مالک اصلی باشگاه سرخابی یعنی وزارت ورزش چی میشه ؟
اصلا چرا باید هدایتی کمک کنه ؟ مگه هدایتی چه مسئولیتی توی وزارت و یا باشگاه پرسپولیس داره که این پول رو میده ؟
م. پرسپولیس بچه سر راهیه که از اینور و از اون ور کمکش کنند ؟
و خیلی سوال های دیگه برای من و شما هوادار پرسپولیس که بی جواب مونده !
واقعا وزارت ورزش و در راس اون گودرزی و خادم چه هدفی رو دنبال میکنند ؟
پرسپولیس اصل زمان رو برای نقل و انتقالات از دست داد و دو روز مونده به آخرین روزش دومیلیارد پول دادند که اون رو هم به نام کمک وزارت به پرسپولیس معرفی کردند !
با اینکه وظیفه شونه که مخارج باشگاه رو تامین کنند ، منت سر ما گذاشتند و چندر غازی رو که از هدایتی گرفتند رو با نام کمک با یکدنیا منت سر هواداران به پرسپولیس دادند !
از سال 52 که هوادار پرسپولیس شدم یادم نمیاد که پرسپولیس رو اینقدر خوار و ذلیلببینم .
خدا ازشون نگذره .

صد در صد نه.ولی میتونه کمی درد تیم رو تیمار کنه.منم پول زیادی داشتم بلاعوض کمک میکردم به تیم.

متاسفانه عوامل مختلفی باعث شد پرسپولیس ضربه بخوره.به هر حال باید صبر کنیم تا خصوصی بشه و حمایت مالی خوبی بیاد که به باشگاه کمک کنه.متاسفانه مجلس هم با لج کردن با سایر کاندیداهای وزارت ورزش در حق ورزش خیلی بد کردن.ای کاش میذاشتن سجادی بیاد.گودرزی ضعیفترین وزیر این هیئت دولت هست

red nabid
12-26-2014, 04:26 PM
تیمی مثل پرسپولیس که در آغاز فصل بد یارگیری کرده بود
قطعا باید در نیم فصل خیلی بهتر از اینا عمل میکرد ولی امان از دست وزیر ورزش
این فصل پوست پرسپولیس را با این سقف بودجه و پول ندادن کندن
ای کاش این کمک زودتر از راه میرسید تا زمان را از دست نمیدادیم
درباره ی اون صحبت آقا اسماعیل هم باید بگم که سالهاست که پرسپولیس مثل یه بچه ی سر راهی شده
و هرکس فقط دنبال سود و منفعت خودشه کسی به فکر این باشگاه و هواداراش نیست
تا حدی که قشنگ میشه یه کتاب چند صد صفحه ای از داستان مصیبت های پرسپولیس نوشت

Farzan
12-26-2014, 10:11 PM
فیلم بازی خوزه جونیور تادو، بازیکن مدنظر پرسپولیس

در این فیلم می توانید منتخبی از بازی های خوزه جونیور تادوی برزیلی را مشاهده کنید. بازیکنی که مدنظر پرسپولیس و درخشان است و شنبه در صورتیکه تست پزشکی را با موفقیت پشت سر بگذارد بدون تست فنی قرارداد خود را نهایی می کند.

دانلود (http://bankvarzesh.com/Content/1393/10/05/video/2-2-20141226135643.mp4)

Farzan
12-26-2014, 10:18 PM
درخشان میگه حقیقی رو میخواد و اونو با حدادی فر هم عوض نمیکنه ولی میه ذوب آهن مسلمان یا حدادی فرو به ما بده ...

ی چیز مثبت در موزد نقل و لنتقالات پرسپولیس اینه که ما تا حالا 2 تا از سهمیه های آزادمونو یعنی اومانا و جعفرپور رو مصرف کردیم و یک سهمیه آزاد دیگه هم داریم البته به علاوه بازیکنی که بجای ماهینی میتونیم بگیریم ...

فقط خدا کنه بجنبن ...

alibigi
12-27-2014, 12:07 PM
فیلم بازی خوزه جونیور تادو، بازیکن مدنظر پرسپولیس

در این فیلم می توانید منتخبی از بازی های خوزه جونیور تادوی برزیلی را مشاهده کنید. بازیکنی که مدنظر پرسپولیس و درخشان است و شنبه در صورتیکه تست پزشکی را با موفقیت پشت سر بگذارد بدون تست فنی قرارداد خود را نهایی می کند.

دانلود (http://bankvarzesh.com/Content/1393/10/05/video/2-2-20141226135643.mp4)

تو این فیلم با اینکه چیزی معلوم نبود ولی اینکه ظاهرن هافبکه نه مهاجم:d ماکه نفهمیدیم چیه اول گفتن مهاجمه بعد تویکی ازسایتا نوشت هافبکه تواین فیلمم بیشتر توقسمت هافبک داره کارمیکنه تامهاجم..

red nabid
12-27-2014, 12:16 PM
والا آدم میمونه چی بگه منم با توجه به این فیلم فکر میکنم هافبک باشه
به نظر میاد قدرت بدنی خوبی داره پاس هاش هم بد نیست به شرطی که یه مهاجم حسابی داشته باشیم

alibigi
12-27-2014, 12:29 PM
بچه ها چه خبره توسایت ورزش سه زد پرسپولیس با جونیور به توافق رسید وعکس مطلبشو هم ماله همون برزیل اولیه که سفید رنگ هم بود زده

مگه برزیلی که جذب شد تادو نبود؟

یا عکسو اشتباه گذاشته یا شانسه ما اون برزیلی تادو نبوده همون سفیده بوده:d

Sh-Meteor
12-27-2014, 12:41 PM
بچه ها چه خبره توسایت ورزش سه زد پرسپولیس با جونیور به توافق رسید وعکس مطلبشو هم ماله همون برزیل اولیه که سفید رنگ هم بود زده

مگه برزیلی که جذب شد تادو نبود؟

یا عکسو اشتباه گذاشته یا شانسه ما اون برزیلی تادو نبوده همون سفیده بوده:d

اشتباه زده!

اونی که تو ایران اومده و تست فنی داده همون تادو هستش ولی اونی که اسمش + عکسش تو ورزش سه هست، اون خوزه کارلوس جونیور هستش.

Farzan
12-27-2014, 12:45 PM
برزیلیه که همون تادوئه که سیاه پوسته و بعضی روزنامه ها هم امروز عکسشو زدن ...

متاسفانه نورمحمدی تا حد زیادی موندنیه ( ازش خوشم نمیاد ولی تو بیابون لنگه کفش هم غنیمته ...)

کار رضا حقیقی هم امروز معلوم میشه که امیدوارم اول از هم نگهش دارن و دوم هم اگه رفتنی شد، با ی بازیکن خوب و در حد پرسپولیس عوضش کنن ...

red nabid
12-27-2014, 01:01 PM
اشتباه زده!

اونی که تو ایران اومده و تست فنی داده همون تادو هستش ولی اونی که اسمش + عکسش تو ورزش سه هست، اون خوزه کارلوس جونیور هستش.
خوردبین در همون مصاحبه ای که ورزش 3 زده گفته قرار نیست با بازیکن برزیلی دیگه ای مذاکره کنیم
پس این یارو سفید پوسته از کجا اومده که ورزش 3 زده؟
تکلیف این چی میشه؟

Farzan
12-27-2014, 01:05 PM
خوردبین در همون مصاحبه ای که ورزش 3 زده گفته قرار نیست با بازیکن برزیلی دیگه ای مذاکره کنیم
پس این یارو سفید پوسته از کجا اومده که ورزش 3 زده؟
تکلیف این چی میشه؟
پدرام ورزش3 عکس اشتباه زده ...

اصلیه که تو ایرانیه و داخلی هم بسته این پایینیه ...

http://8pic.ir/images/4no8g9h1lfab1z6zgw53.jpg

http://8pic.ir/images/9a4mmx8plsabf6vblxkp.jpg

red nabid
12-27-2014, 01:11 PM
پدرام ورزش3 عکس اشتباه زده ...

اصلیه که تو ایرانیه و داخلی هم بسته این پایینیه ...

http://8pic.ir/images/4no8g9h1lfab1z6zgw53.jpg

http://8pic.ir/images/9a4mmx8plsabf6vblxkp.jpg

میگم ای کاش این نبود آخه بهش نمیاد بتونه دردی از ما دوا کنه

من که امیدی بهش ندارم

نه کارنامه ی جالبی داره نه اون فیلمی که از بازیش بود چیز خاصی را نشون میده

من اصلا نمیدونم درخشان با چه منطقی اینو انتخاب کرده

یعنی این درخشان این فصل با بازیکنایی که خریده پرسپولیس را به فنا داده

Farzan
12-27-2014, 01:42 PM
میگم ای کاش این نبود آخه بهش نمیاد بتونه دردی از ما دوا کنه

من که امیدی بهش ندارم

نه کارنامه ی جالبی داره نه اون فیلمی که از بازیش بود چیز خاصی را نشون میده

من اصلا نمیدونم درخشان با چه منطقی اینو انتخاب کرده

یعنی این درخشان این فصل با بازیکنایی که خریده پرسپولیس را به فنا داده
ایشالا که خرید خوبیه و میتونه بهمون کمک کنه ...

حداقل درخشان بدبختو دیگه قصاص قبل از جنایت نکنیم ... 258147963

Sh-Meteor
12-27-2014, 02:35 PM
پزشک پرسپولیس: آزمایشات تادئو هیچ مشکلی نشان نداد/ منتظر گزارش تصویربرداری هستیم

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تا اینجا جواب کلیه آزمایشات و تست‌های پزشکی بازیکن برزیلی،
خوب بوده و تنها گزارش MRI باقی مانده است.

دکتر مهیار مرتضوی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: تمام تست‌های پزشکی مورد نظر
برای اخذ گواهی پزشکی طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه انجام شد و ما حتی مواردی را هم اضافه بر استانداردها
انجام داده‌ایم که از آن جمله؛ تصویربرداری MRI از مچ پا علاوه بر زانو بود.

وی ادامه داد: تا این لحظه جواب آزمایشات، هیچ مشکلی را نشان نداده است. از نظر بیماری‌های قلبی و عروقی
در سلامت کامل به سر می‌برد و در حال حاضر منتظر گزارش تصویربرداری‌ها هستیم که پس از آن گزارش پزشکی
این بازیکن کامل خواهد شد.

پزشک پرسپولیس درباره شرایط پزشکی سایر بازیکنان هم خاطرنشان کرد: خوشبختانه بازیکنان در سلامت کامل
به سر می‌برند و با آسیب‌دیدگی روبرو نیستیم.

منبع: سایت رسمی باشگاه (http://www.fc-perspolis.com/fa-ir/Contents/UserDetails/929)

red nabid
12-27-2014, 02:52 PM
ایشالا که خرید خوبیه و میتونه بهمون کمک کنه ...

حداقل درخشان بدبختو دیگه قصاص قبل از جنایت نکنیم ... 258147963
قصاص قبل از جنایت؟:24:

جنایت بدتر از جعفرپور؟

جنایت بدتر از خالقی فر؟

این بازیکنا کدومشون در سطح شخصیت و نام پرسپولیس هستن؟
آوردن این بازیکنا به پرسپولیس یعنی توهین به نام پرسپولیس یعنی توهین به اسطوره ها و هوادارها و افتخارات پرسپولیس!

این از جنایت هم بدتره!

پرسپولیس باید ستاره داشته باشه

تیم بزرگ بازیکنای بزرگ میخواد

برای چی پرسپولیس نباید در تیم ملی بازیکن داشته باشه؟

برای چی پرسپولیس باید این فصل این همه خفت بکشه؟

تو رویا زندگی نکن واقعیت با رویا خیلی فرق داره

تیمی که در لیگ این نتایج را میگیره در آسیا با اون حریفای قدرتمند آبکش میشه

به اینا فکر کنی اونوقت دیگه قربون صدقه ی حمید درخشان نمیری

Farzan
12-27-2014, 03:02 PM
قصاص قبل از جنایت؟:24:

جنایت بدتر از جعفرپور؟

جنایت بدتر از خالقی فر؟

این بازیکنا کدومشون در سطح شخصیت و نام پرسپولیس هستن؟
آوردن این بازیکنا به پرسپولیس یعنی توهین به نام پرسپولیس یعنی توهین به اسطوره ها و هوادارها و افتخارات پرسپولیس!

این از جنایت هم بدتره!

پرسپولیس باید ستاره داشته باشه

تیم بزرگ بازیکنای بزرگ میخواد

برای چی پرسپولیس نباید در تیم ملی بازیکن داشته باشه؟

برای چی پرسپولیس باید این فصل این همه خفت بکشه؟

تو رویا زندگی نکن واقعیت با رویا خیلی فرق داره

تیمی که در لیگ این نتایج را میگیره در آسیا با اون حریفای قدرتمند آبکش میشه

به اینا فکر کنی اونوقت دیگه قربون صدقه ی حمید درخشان نمیری
پدرام ی پست از من نشون بده که از درخشان حمایت کرده باشم، فقط ی پست ...
پست من بود که بعد از بازی با ذوب آهن فقط چون علیه درخشان بود، ویرایش شد ... آره داداش ...

جعفرپور زباله ای بیش نبود و به درد تیم هم نخورد ولی به نظر من خالقی فر بد نبوده هر چند عالی هم نبوده. فک میکنم بتونه کمکمون کنه ...

پرسپولیس بازیکن بزرگ میخواد ولی آدم و مرد بزرگ هم میخواد که مدیریتش کنه نه ی عده بیشرف که تا حالا رسما هیچ کار مثبتی براش نکردن ...

این بلاها رو درخشان سرمون نیاورده بلکه کار خیلی از درخشان بزرگتره ...

من فقط گفتم تا بازی برزیلیه رو ندیدیم، دربارش قضاوت نکنیم. اینم بدون که اگه برزیلیه خوب نباشه، خودم به عنوان اولین نفر معترض میشم ولی اول باید صبر کرد و دید ...

تو رویا اونی زندگی میکنه که با اومدن درخشان بشکن میزد و از رفتن دایی خوشحال بود ...

alibigi
12-27-2014, 03:39 PM
والاه وقتی حسین عبدی بگه این بازیکن باکیفیتیه پس حتما چیزی دیده :d

هرچند درنهایت اگر بازیکن خوب جذب نکنند خودشون نمیتونند نتیچه بگیرن اخرفصل هم با بدترین شکل اخراج میشن ...

این فصل جهنمی یکجوری باید بگذره تاببنیم واقعا پرسپولیس خصوصی میشه یانه ......

Farzan
12-27-2014, 04:06 PM
حاتمی که میگه پرسپولیسی ها هنوز باهام تماس نگرفتن ...

خدارو شکر حداقل زمان نقل و انتقالات 2 روز تمدید شده ...

alibigi
12-27-2014, 04:47 PM
خب رضا حقیقیو ازدست دادیم حالا کی هافبک دفاعی باید باشه؟

حتمانوراللهیییییییییییییی ی :l

Sh-Meteor
12-27-2014, 04:52 PM
حقیقی با پرسپولیس فسخ کرد/ برگشت به زادگاه یا پوشیدن پیراهن آبی؟

رضا حقیقی که پیش از این گفته می‌شد از پرسپولیس در نیم‌فصل دوم جدا می‌شود امروز با حضور در این باشگاه
جلسه‌ای را با مسئولان پرسپولیس برگزار کرد و در نهایت دو طرف با یکدیگر به توافق رسیدند که حقیقی از این تیم
جدا شود.قرارداد این بازیکن با پرسپولیس فسخ شد.

از گسترش فولاد تبریز و پدیده خراسان به عنوان مقصدهای احتمالی این بازیکن یاد می شود.

منبع (http://bankvarzesh.com/NewsDetail.aspx?Ser_Id=4&News_Id=35350)

red_girl
12-27-2014, 06:15 PM
ما گفتیم وسط زمین لیدر نداریم همین حقیقی رو هم پروندن رفت :-|
دیگه واقعا موندم چی بگم کاش اصلا تو آسیا نبودیم فکرشو کنید ما با آقازمانی و جعفرپور میخوایم بریم عربستان با صدرنشین لیگشون بازی کنیم
آخه پدرام وقتی باشگاه عرضه گرفتن بابک حاتمی رو هم نداره چی از دست درخشان برمیاد ؟؟؟؟؟
سیاسی و نوچه هاش و اربابانش فقط میخوان پرسپولیس امثال آقازمانی و جعفرپور رو بگیره واقعا درخشان کاری نمیتونه بکنه
دیگه نمیدونم درمورد این مردک گودرزی و خادم چی بگم خدا لعنتتون کنه که تیم ما رو به این روز انداختید

Sh-Meteor
12-27-2014, 06:21 PM
نیلسون کوریا در لیست مازاد پرسپولیس

http://bankvarzesh.com/Content/1392/08/03/image/2-1-201310253144.jpg

از باشگاه پرسپولیس همچنان اخبار خوبی به گوش نمی‌رسد.

منبع آگاهی که نخواست نامش فاش شود، ضمن بیان مطلب فوق، به خبرنگار بانک ورزش گفت:
نیلسون پس از چند روز بلاتکلیفی امروز در لیست مازاد قرار گرفت و در ادامه رقابت‌ها سرخپوشان
را همراهی نخواهد کرد.

رضا حقیقی به تیم فوتبال پدیده خراسان پیوست.

http://bankvarzesh.com/Content/1393/10/06/image/2-1-2014122718237.jpg

هافبک سابق تیم فوتبال پرسپولیس پس از فسخ قراردادش با این تیم با عقد قراردادی تا پایان فصل
به تیم فوتبال پدیده خراسان پیوست.

.
.
.
.
.

نه تنها بازیکن جذب نمیکنیم، بازیکن ها رو هم میدیم برن!
واقعا متاسفم!

red nabid
12-27-2014, 06:27 PM
فقط میگم خدا به پرسپولیس رحم کنه

اینطور که اینا تیغ حراج به بازیکنا زدن این فصل فاجعه به بار نیاد جای شکر داره

alibigi
12-27-2014, 06:36 PM
بچه ها به نظرتون امسال میتونیم رتبه چهارده جدول حفظ کنیم وسقوط نکنیم؟

یعنی وقتی نفت مسجد سلیمان میره سه تاخارجی قرارداد میبنده یعنی امکان داره رتبمون از نفته مسجد سلیمانو ملوان بالاتر بریم ؟987654321

خداراشکر من یه چهارپنچ روزی نیستم وقتی امدم ببینم چه خبرای پیش میاد احتمالا وقتی میام میبینم

بیک زاده واقازمانیو به تیم اضافه شدن

پیام صادقیانو طارمی ومحمد نوری ازتیم رفتن

هیچی بعید نیست....

چقدر به امروز امیدوار بودیم که خبرجذب ژاپنی وبرزیلی وجذب یک هافبک دفاعی خوب بودیم الان از اول فصل اوضاع بدتره ...

♥perspolis♥
12-27-2014, 08:40 PM
حقیقی رفت.نیلسونم میره.جعفرپورم که همچنان داریم.

هنوز تیم تکلیفشو نمیدونه.درخشان بلاتکلیف هست.مدیرعامل رو هوا.پولم نیس

یه تیم بعد چندسال فرستادیم آسیا!

duygu
12-27-2014, 08:43 PM
حقیقی رفت.نیلسونم میره.جعفرپورم که همچنان داریم.حقیقی فعلا ثبت نکرده نه؟؟
مسلمان واقعا اومد پرسپولیس؟

♥perspolis♥
12-27-2014, 09:15 PM
حقیقی فعلا ثبت نکرده نه؟؟
مسلمان واقعا اومد پرسپولیس؟

حقیقی که همینم عکس گرفته یعنی ثبت کرده

مسلمان هم تا سایت رسمی باشگاه نزنه تایید شده نیست

♥perspolis♥
12-27-2014, 09:18 PM
حاتمي‌: يکي دو روز آينده پرسپوليسي مي‌شوم

یعنی اینقدر مطمئن حرف زده ادم باورش میشه! جالبه که مسئولان گفتن به طور جدی دنبالشن ولی هنوز تکلیفشم معلوم نیست که میاد یا نه!

واقعا ادم هنگ میکنه که هر خبرگزاری یه چیزی مینویسه!

duygu
12-27-2014, 09:32 PM
حقیقی که همینم عکس گرفته یعنی ثبت کرده

مسلمان هم تا سایت رسمی باشگاه نزنه تایید شده نیست
واقعا حقیقی حیف شد
انگار از تراکتور هم پیشنهاد داشته

♥perspolis♥
12-27-2014, 09:37 PM
واقعا حقیقی حیف شد
انگار از تراکتور هم پیشنهاد داشته
میگفت از 10 تا تیم پیشنهاد داشته ولی فقط به خاطر پول و بدهی هاش جدا شد.پرسپولیس پول نداشت

پدیده هم خب قطعا تبلیغاتشو دیدی که چقدر پولدارن و کارشون خوبه.تیم شهر خود رضا هم هست

Sh-Meteor
12-27-2014, 09:44 PM
حاتمي‌: يکي دو روز آينده پرسپوليسي مي‌شوم

یعنی اینقدر مطمئن حرف زده ادم باورش میشه! جالبه که مسئولان گفتن به طور جدی دنبالشن ولی هنوز تکلیفشم معلوم نیست که میاد یا نه!

واقعا ادم هنگ میکنه که هر خبرگزاری یه چیزی مینویسه!

اون ژاپنیه رو به خاطر این رد کردیم یعنی اگه اینم نیاد دیگه هیچی!warning

♥perspolis♥
12-27-2014, 09:48 PM
اون ژاپنیه رو به خاطر این رد کردیم یعنی اگه اینم نیاد دیگه هیچی!warning
ژاپنی کی رد شد من خبر نداشتم؟:10:

حقیقی که رفت.نیلسونم بره دوتا سهمیه بزرگسال و یک سهمیه خارجی هم بهمون داده میشه258147963

Farzan
12-27-2014, 09:49 PM
مرسی حمید خان درخشان ...
فک کنم از نیم فصل دوم درخشان و عبدی خودشون میخوان برن تو زمین ...

حقیقی رفت و این بی شک موافقت درخشان هم بوده
نیلسون هم میره چون درخشان نمیخوادتش. نیم فصل دوم سوشا راحت میتونه آقایی گل بشه چون دیگه همیشه فیکس میمونه ...
جعفرپور زباله مونده و از این همه خارجی که میگفتن فقط یدونشون اومده، والسلام ...

باشگاه برای گرفتن مسلمان هم به ذوب آهن نامه زده و به نظرم احتمال اومدنش زیاده چون اس دق لال اون یارو هکلمه رو گرفته و نیازی بهش نداره. خود مسلمان هم باید خر باشه که ریسک نیمکت نشینیو با رفتن به اس دق لال بخره ...

مشکل اما اینجاست که ما تو پست رضا حقیقی الان فقط کفشگری و نوراللهیو داریم که نوراللهی هم بیشتر جنگنده و توپ خراب کنه نه هافبک وسطی که بازیو بگردونه ...

واقعا ممنون از درخشان بابت ساختن این تیم فوق العاده ...

duygu
12-27-2014, 09:53 PM
میگفت از 10 تا تیم پیشنهاد داشته ولی فقط به خاطر پول و بدهی هاش جدا شد.پرسپولیس پول نداشت

پدیده هم خب قطعا تبلیغاتشو دیدی که چقدر پولدارن و کارشون خوبه.تیم شهر خود رضا هم هست
بهرحال فک می کنم تصمیمش اشتباه بود
چون بازیکن جوونیه و تو پدیده نمی تونه به چش بیاد

♥perspolis♥
12-27-2014, 09:56 PM
بهرحال فک می کنم تصمیمش اشتباه بود
چون بازیکن جوونیه و تو پدیده نمی تونه به چش بیاد
والا به درخشان باید گفت که داره چه تیمی درست میکنه.اونقدر پاچه سیاسی رو خاروند تا اومد.الانم با ستاره های بزرگش داره میدرخشه!

لیست مازادهامون فوق ستاره تر از خریدهامون هستن!

duygu
12-27-2014, 09:58 PM
والا به درخشان باید گفت که داره چه تیمی درست میکنه.اونقدر پاچه سیاسی رو خاروند تا اومد.الانم با ستاره های بزرگش داره میدرخشه!

لیست مازادهامون فوق ستاره تر از خریدهامون هستن!
مسلمون بازیکن خوبیه

Farzan
12-27-2014, 10:02 PM
احمق تر ازسیاسی همین درخشانه ...

سیاسی اول گند زد و رفت ولی الان که سیاسی نیست،‌ درخشان داره ی تنه تیمو به لجن میکشه ...

Farzan
12-27-2014, 10:30 PM
عباس‌زاده، نوروزی و حسینی در لیست مازاد درخشان

http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1393/06/15/139306150950347453569123.jpg

در فاصله سه روز مانده به پایان مهلت نقل و انتقالات نیم‌فصل لیگ برتر لیست مازاد پرسپولیس روز شنبه (امروز) از سوی درخشان در اختیار مسئولان باشگاه قرار گرفت.

بر این اساس درخشان نام 6 بازیکن را در این فهرست قرار داده که از این جمع رضا حقیقی امروز با فسخ قراردادش به پدیده پیوست. نیلسون دیگر بازیکنی است که مدیربرنامه‌هایش از جدایی او به دلیل قرار گرفتن در لیست مازاد پرسپولیس و فسخ قراردادش در روز یکشنبه خبر داده بود.

محمد عباس‌زاده، میثم حسینی، رضا نوروزی و یک بازیکن زیر 23 سال دیگر نفراتی هستند که درخشان اعلام کرده نیازی به آنها ندارد و باشگاه می‌تواند رضایت‌نامه‌شان را صادر کند. این در شرایطی که پرسپولیس تاکنون در جذب بازیکن خوب عمل نکرده و باید دید تا روز سه‌شنبه که فرصت نقل و انتقالات به پایان می‌رسد این باشگاه چه عملکردی در جذب بازیکن خواهد شد.

---------------------------------------------------------------
:24::24::24:

تیم که نیست،‌ شده تیمارستانی که داغون ترین بیمارش سرمربیشه ...

red nabid
12-27-2014, 10:36 PM
خدای من چه بلایی داره سر تیم میاد

این کابوسه یا یه واقعیت جنون آمیز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

یکی جلوی این درخشان روانی را بگیره

مردک دیوانه رسما میخواد تیم را نابود کنه

مردشورش را ببرن با اون ریختش خاک تو سرش کنن که یه جو عقل تو اون کله اش پیدا نمیشه

خدا خدا خدا......................................

♥perspolis♥
12-27-2014, 10:47 PM
عباس زاده بهترین گلزن تیم بوده توی این نیمفصل!

نمیدونم چقدر دیگه باید فرصت بدیم به درخشان تا تیم رو خالی از بازیکن بکنه

خدا کنه ما اشتباه کنیم!

Sh-Meteor
12-27-2014, 11:11 PM
دیگه دارم رسما دیوونه میشم! http://forum.p30world.com/images/smilies/p30world/dava%20va%20asabaniyat/47394345646712503629.gif

اون احمق بازیکن که نمیخره هیچ، بازیکن ها رو هم بیرون می کنه.

آخه احمق، توی بی وجود میخوای بری تو زمین؟؟؟

عباس زاده بهترین گلزن نیم فصل ما بود.

الان دفاع چپ تیم کیه؟؟؟؟ حاتمی یه بار مصدوم بشه چی؟ یه بار محروم بشه چی؟

بر باعث و بانی اش لعنت!

چه سیاسی
چه درخشان
چه شخص وزیر ورزش
چه خادم
و ...

خدایا کنه زودتر این فصل نکبتی تموم بشه ...http://forum.p30world.com/images/smilies/p30world/gerye/154fs232528.gif

Farzan
12-27-2014, 11:23 PM
با صلاحدید کادر فنی، عباس‌زاده ماندنی شد/ 6 بازیکن پرسپولیس در لیست مازاد قرار گرفتند

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1393/06/04/13930604000317_PhotoA.jpg

نام 6 بازیکن پرسپولیس که در نیم‌فصل دوم این تیم به دستور کادر فنی جایی ندارند مشخص شد.

بر این اساس نیلسون کوریا، مهدی جعفرپور، رضا حقیقی، رضا نوروزی، میثم حسینی و علی فاطمی 6 بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس هستند که در نیم‌فصل دوم جایی در این تیم ندارند و به دستور حمید درخشان باید تیم جدیدشان را انتخاب کنند.

این در حالی است که از محمد عباس‌زاده هم به عنوان یکی از بازیکنان پرسپولیس که در لیست مازاد این تیم قرار دارد نام برد شد که با این حساب به نظر می‌رسد این بازیکن در پرسپولیس ماندنی خواهد شد.

♥perspolis♥
12-28-2014, 02:12 AM
نیلسون کوریا، مهدی جعفرپور، رضا حقیقی، رضا نوروزی، میثم حسینی و علی فاطمی

حقیقی هم که رفت.جایگزینی در حدش نداریم.حسینی بره کی میاد سمت چپ؟نورمحمدی؟
رضا نوروزی هم که قسمت نبود امسال در خدمتش باشیم.
جایگزین نیلسون کی قراره بیاد؟ رودباریان؟!
جای جعفرپورم که حاتمی میاد

کلا هدف درخشان معلوم نیست ولی شاید کلانتری و مسلمان و ایران نژاد و یه خارجی قراره جایگزین اینا بشن.شایدم وکیا بیاد.حدادی فر هم همینطور!

Sh-Meteor
12-28-2014, 02:58 AM
سینا یه جوری لیست میدی انگار دو هفته تا پایان نقل و انتقالات مونده!

اینا تو این همه مدت یه بازیکن هم نگرفتن اونوقت انتظار داری توی این دو روز باقیمونده، چهار، پنج تا شاه ماهی صید کنن؟

♥perspolis♥
12-28-2014, 02:10 PM
سینا یه جوری لیست میدی انگار دو هفته تا پایان نقل و انتقالات مونده!

اینا تو این همه مدت یه بازیکن هم نگرفتن اونوقت انتظار داری توی این دو روز باقیمونده، چهار، پنج تا شاه ماهی صید کنن؟
چی بگم والا.غیر از امید به اتفاقات یهویی کار دیگه ای نمیتونم بکنم

درخشان داره با تفاله های کیسه تیم رو میبنده!

یه کم مدیریت نداره.فقط حرفه

والا دیگه نمیدونم باید تا کی از درخشان حمایت کنیم و ساکت بمونیم و بهش فرصت بدیم!

Farzan
12-28-2014, 02:11 PM
مرسی درخشان که داره ی تنه تیمو به لجن میکشه ...

بعد از حقیقی و نیلسون، فعلا که میثم حسینی و رضا نوروزی هم تو لیست فروشن ...

جناب قورباغه یعنی نورمحمدی هم میخواد بره ...

مسلمان به تیم نزدیک شده و درخشان هم میخواد با جذب قاضی و آقازمانی بمب های نقل و انتقالاتی منفجر کنه ...

Sh-Meteor
12-28-2014, 03:12 PM
تادو رسما پرسپولیسی شد

خوزه تادئو مورو جونیور ملقب به "تادو" مهاجم برزیلی با عقد قراردادی رسمی به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست.

این بازیکن روز گذشته با پرسپولیس توافق کرد و امروز با امضای قرارداد رسما سرخپوش شد!
.
.
.
--------
--------
بچه ها ما هم بلدیم بازیکن جذب کنیم!
چه عجب!

فقط خدا کنه قضیه اومدن قاضی در حد شایعه باشه و نیاد!

Sh-Meteor
12-28-2014, 03:14 PM
شنیدم روزنامه پیروزی نوشته یه هافبک برزیلی به نام Rogerio Miranda Silva میخواد جذب بشه.

پست اصلیش هافبک هجومیه. (attacking Midfielder)

فقط من موندم کِی میخواد بیاد ایران، کِی توافق نهایی رو می کنن، کِی تست پزشکی میده و کِی قرارداد می بنده.!!!

Sh-Meteor
12-28-2014, 04:40 PM
با استناد به آيين نامه نقل و انتقالات // ليست فروش پرسپوليس قانوني نيست

باشگاه پرسپوليس تنها با جلب رضايت بازيکنان مازاد مي تواند آنها را از ليست خارج کند.

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که نام برخی از بازیکنان پرسپولیس در فهرست مازاد قرار گرفته
اگر این باشگاه نتواند بازیکنان را راضی به فسخ قرارداد نماید ، امکان خالی کردن لیست و جذب
بازیکن جدید میسر نخواهد بود.

بر اساس ماده 30 آیین نامه نقل و انتقالات لیست فروش هر تیم 40 روز قبل از آغاز نقل و انتقالات
نیم فصل یا ابتدای فصل باید به سازمان لیگ اعلام و سازمان لیگ هم هفت روز بعد آن را منتشر
نماید تا تیم ها بتوانند با آن بازیکنان مذاکره کنند.

اکنون که پرسپولیس بدون رعایت مفاد این ماده مبادرت به اعلام لیست مازاد نموده، قراردادها از
نظر قانونی همچنان پایدار و معتبر بوده و نمی توان بازیکن را به اجبار از لیست تیم خارج کرد.

حالا تنها راه ممکن برای پرسپولیسی ها این است که با تعامل و جلب رضایت این نفرات، آنها را
تا قبل از پایان زمان نقل و انتقالات از فهرست خود خارج و فسخ نامه را به هیات فوتبال و سازمان
لیگ تحویل دهند در غیر اینصورت کار برای جذب بازیکن جدید غیر ممکن خواهد بود.

alibigi
12-28-2014, 05:34 PM
بچه ها کلیپ گل زنی های تادو دیدم پنالتی زنه خوبیه اگه مثل زمانی که تو برزیل باشه خوب گلزنیه شش دانگ ...یکجورایی شبیه باقری هم شوت میزنه ازراه دور :d

red nabid
12-28-2014, 05:36 PM
بچه ها کلیپ گل زنی های تادو دیدم پنالتی زنه خوبیه اگه مثل زمانی که تو برزیل باشه خوب گلزنیه شش دانگ ...یکجورایی شبیه باقری هم شوت میزنه ازراه دور :d
علی میشه لینکش را بزاری؟

alibigi
12-28-2014, 05:39 PM
علی میشه لینکش را بزاری؟

بفرمایید: لینک (http://static.90tv.ir/ce465667/Tadeu-90tv.ir.mp4)

توسایت نود گذاشته بود البته حجمش زیاده پنچاهو پنچ مگه حدود چهارده دقیقست

تنها نکته خوبشم پنالتی زدنشه خیلی خونسرد جایی میزنه که ادم تعجب میکنه چه طوری اون وری رفت:d

فکرکنم یک پنچ تاصحنه پنالتی تو این فیلم بود که همرو گل کرد

Farzan
12-28-2014, 07:22 PM
پرسپولیس شده دیوونه خونه ...
فردا روز آخره بعد نصف تیم دارن میرن بدون اینکه پشت رفتنشون تفکری باشه و کسی جایگزینشون بشه ...

نورمحمدی با پدیده توافق کرده و اگه بهش رضایت نامه بدن، میره
عباس زاده هم ممکنه بره
رضا حقیقی مفت پرید
نیلسون هم احتمالا میره
حدادی فر هم که 100٪ نمیاد
حاتمی هم که هنوز معلوم نیست ...
پرسپولیس به نفت نامه زده برای گرفتن حسین ابراهیمی ...

مرسی حمید خان درخشان که ی تنه داره تیمو به لجن میکشه ...

هزاران هزار لعنت خدا به همه کسایی که پرسپولیسو به این روز انداختن ...

A V E I R O
12-28-2014, 07:53 PM
فرزان جان گل گفتی

مرسی حمید درخشان که یه تنه تیمو به لجن کشیدی

تف به این....

M_hossein
12-28-2014, 08:18 PM
رسما امیدم ناامید شد
مسئولای الاغ هیچی نخریدیم همرم پروندن
چقدر خارجی میخوان بخرن؟

عباس زاده بپره بجاش کی بیاد اخه؟
پول 250میلیونی حانمی رو نمیدین بعد حرف از انصاری فرد و گوچی میزنین؟

250میلیون پول حاتمی رو ندارین بعد بازیکن خارجیتون یعنی کمتر از اینا اب میخوره؟!

در عجبم تا دوروز دیگه چیکار میخوان کنن با این همه جای خالی!
مطمئنم روز اخر اولادی و اینجور بازیکنای بی باشگاه میان تو تیم!

♥perspolis♥
12-28-2014, 09:38 PM
امیدوارم تادو به درد بخوره و دی کارموی دیگه ای توی تیم شاهدش نباشیم.بهترین خارجی که در خط حمله داشتیم زاید و توره بوده.ترائوره هم خوب بود ولی نه مثل ارفی و دی کارمو و غیره

در حال حاضر سه مدافع نیاز داریم.راست و چپ و وسط!

Farzan
12-28-2014, 10:38 PM
فقط امیدوارم فردا روز خوبی باشه و درخشان سر عقل اومده باشه ...

Farzan
12-28-2014, 11:51 PM
اینم تمام حواشی نقل و انتقالاتمون که قراره فردا اتفاق بیافته رو صفحه اول روزنامه پیروزی فردا ( دوشنبه 8 دی ) دربارش نوشتن ...

http://8pic.ir/images/cdowkuyfos695y4k0hh6.jpg
http://8pic.ir/images/cdowkuyfos695y4k0hh6.jpg

امیدوارم فقط هرچی میشه، پرسپولیس ضرر نکنه ...

♥perspolis♥
12-28-2014, 11:55 PM
این روزنامه پیروزی از همه چی خبر داره،فقط خود مسئولان رفتن پشت ابر!

حسینی رو نگه داریم بهتره...

Sh-Meteor
12-29-2014, 12:22 AM
فردا اول صبح میرم بیرون و تا دم عصری به نت دسترسی ندارم!
فقط امیدوارم وقتی برگشتم خبر های ناراحت کننده نخونم.

هرچی به صلاحه پرسپولیسه همون رقم بخوره.
خدایا خودت کمک مون کن!:20:

♥perspolis♥
12-29-2014, 01:25 AM
این ویدیوتی تادئو رو دیدیم نشون میده مهاجم خفنیه:4:

دوپاست و جاگیریهای عالی داره.پنالتی های خوبی هم میزنه و تک به تک های خوبی هم گل کرد

با سن و سالی که داره میتونه دو سه فصل با تیم باشه

Farzan
12-29-2014, 01:56 AM
همش فک میکردم نقل و انتقالات فردا تموم میشه ...

خدا رو شکر تا سه شنبه ساعت 12 شب وقت داریم ...

2 روز وقت خوبیه اما اگه درخشان اینو بفهمه ...

♥perspolis♥
12-29-2014, 02:02 AM
فردا اول صبح میرم بیرون و تا دم عصری به نت دسترسی ندارم!
فقط امیدوارم وقتی برگشتم خبر های ناراحت کننده نخونم.

هرچی به صلاحه پرسپولیسه همون رقم بخوره.
خدایا خودت کمک مون کن!:20:
مطمئن باش بازیکنی نمیخریم.بخریم نهایتش یه نفر هست

البته اخبار عجیب و غریب هم دور از انتظار نیست.روزنامه پیروزی بهشون اشاره کرده

Farzan
12-29-2014, 11:22 AM
مسلمان هم رفت اس دق لال ...

انصاریفرد هم به درخشان جواب منفی داده و میگه به لیگ ایران برنمیگرده ...

♥perspolis♥
12-29-2014, 12:19 PM
انصاری فرد رو نمیخوایم.طارمی و هادی و عباس زاده و تادئو رو داریم.

در حال حاضر 3 تا مدافع و دوتا هافبک وسط و چپ نیاز داریم + دروازه بان که اگه نیلسون بره!

Farzan
12-29-2014, 02:00 PM
حواشی نقل و انتقالاتیمون تا الان که اینان ...

در حالیکه فردا فرصت نقل و انتقالات نیم فصل به پایان می رسد اما باشگاه پرسپولیس هنوز بجز ژوزه تادو بازیکنی را به صورت قطعی جذب نکرده است، این در حالی است که حمید درخشان بیش از 6 بازیکن تیمش را در لیست مازاد قرارداده و مشخص نیست در چنین شرایطی وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه مسابقات چه خواهد شد.

البته از باشگاه پرسپولیس خبر می رسد که این باشگاه امروز با بابک حاتمی و علی علیپور قرارداد خواهند بست اما به احتمال فراوان پرسپولیسی ها بجز این دو بازیکن، دو بازیکن خارجی دیگر را جذب خواهند کرد که کارهای ورود یک نفر از این بازیکنان به کشورمان انجام شده اما بازیکن دیگر هنوز حضورش در تهران برای انجام تست های پزشکی قطعی نیست چرا که قرار است این دو بازیکن هم بدون تست فنی و تنها با تست پزشکی و در صورت سلامت جسمانی به این تیم بپیوندند.

سه بازیکن پرسپولیس که نام شان در لیست مازاد این باشگاه قرار گرفته است امروز (دوشنبه) با حضور در ساختمان باشگاه برای گرفتن برگه تسویه حساب خود اقدام کردند. مهدی جعفرپور، میثم حسینی و محمد عباس زاده فقط در صورتی موفق به دریافت برگه تسویه حساب خود از باشگاه پرسپولیس خواهند شد که قید طلب شان از این باشگاه را بزنند.

-----------------------------------------------------

بعد از امضای قرارداد باشگاه پرسپولیس با مورو جونیو ژوزه تادو مهاجم برزیلی مسئولان این باشگاه در تلاش هستند تا زمینه حضور دو بازیکن برزیلی دیگر را در پرسپولیس مهیا کنند.

مسئولان باشگاه پرسپولیس دو بازیکن برزیلی مدنظر دارند که برای یکی از آنها بلیت حضور در تهران هم تهیه شده و قرار است این هافبک برزیلی صبح روز چهارشنبه وارد تهران شود تا پس از انجام تست های پزشکی و بدون تست فنی در صورتیکه تست های پزشکی را با موفقیت پشت سر بگذارد با پرسپولیس قرارداد امضا کند.

درباره دیگر بازیکن پرسپولیس اما مسئولان این باشگاه هنوز به قطعیت نرسیدند و بلیتی هم برای این بازیکن تهیه نشده اما در صورتیکه مسئولان باشگاه پرسپولیس بر روی این بازیکن به اتفاق نظر برسند آنگاه بلیت حضور در تهران هم برای این بازیکن تهیه خواهد شد.

بجز اینا اسکوچیچ هم دغاغله رو میخواست که دغاغله خودش گفته نه و جواب منفی داده

امیدوارم درخشان با عقل و شعور تصمیم بگیره ...

Farzan
12-29-2014, 02:01 PM
علیپور با پرسپولیس قرارداد داخلی بست/ جانشین عباس زاده از راه آهن آمد!

ارتش سرخ دات كام :
مهاجم جوان تیم فوتبال راه آهن به پرسپولیس میپیوندد.

علی علیپور امروز (دوشنبه) با حضور در باشگاه پرسپولیس با این باشگاه قراداد داخلی امضا کرد. این مهاجم راه آهن متولد سال 1374 است و بازیکن زیر 23 سال به شمار می آید. وی جانشین عباس زاده در پرسپولیس شد.

گفتنی است علی پور فصل قبل از سنگ آهن باقی از دسته اول به راه آهن پیوست.

علیپور در گفتگویی اظهار داشت: پست من مهاجم نوک است و درخشان برای حضورم در پرسپولیس با من صحبت کرد و امیدوارم که شرایط به گونه ای شود تا بتوانم در پرسپولیس خودم را نشان دهم.

علیپور در پایان درباره موضوع سربازی او هم خاطرنشان کرد: من متولد سال 74 هستم و به دلیل اینکه دانشجو به حساب می آیم مشکل خروجی و سربازی ندارم.

♥perspolis♥
12-29-2014, 02:07 PM
عباسزاده رو میتونیم قرضی معاوضه کنیم.جعفرپورم همینطور.البته با شاهکاری که به خرج داد فقط تیم دسته یک شاید بخوادش!

♥perspolis♥
12-29-2014, 02:08 PM
امیدوارم علیپورم به درد تیم بخوره و موفق باشه.امسال که طارمی عالی بود

فقط مشکل اینجاست تکلیف بازیکنای راه اهن رو دادگستری معلوم میکنه!

Farzan
12-29-2014, 03:00 PM
رفتن نورمحمدی هم احتمالا منتفیه و مثل اینکه حاتمی هم دیگه واقعا داره میاد ...

Sh-Meteor
12-29-2014, 03:54 PM
مهاجم جدید سرخپوشان با سابقه حضور در استقلال و استیل آذین

علی علیپور قرا مهاجم قائم شهری راه آهن امروز به پرسپولیس پیوست. این مهاجم 19 ساله و 181 سانتیمتری که تجربه بازی در نساجی،
استیل آذین و استقلال را در کارنامه دارد، امروز از راه آهن به جمع شاگردان درخشان اضافه شد تا جایگزین پدیده فصل قبل لیگ برتر باشد.

در زیر مروری داریم بر عملکرد این بازیکن از لیگ آزادگان تا لیگ برتر:

1- استیل آذین تهران: در 15 سالگی به طور قرضی از نساجی به استیل آذین پیوست. همان استیل آذینی که
محسن خلیلی، مهدوی کیا، کعبی، حسین کاظمی، فریدون زندی و محمد غلامی را در کنار جادوگر در ترکیب داشت.
علیپور به دلیل حضور در تیم ملی نوجوانان نتوانست برای استیل به میدان برود و در نهایت به باشگاه مبدا خود بازگشت.

2- استقلال تهران: پس از استیل آذین به نساجی بازگشت و حدود یک ماه بعد به استقلال تهران قرض داده شد.
قلعه نویی که به تازگی از تراکتورسازی به استقلال پیوسته بود یک دوجین ستاره داشت. از جانواریو، نکونام، اکبرپور،
اشجاری، بائو و فرهاد مجیدی. بازهم فرصت بازی به او نرسید تا به نساجی بازگردد.

3- سنگ آهن بافق: در 25 بازی (18 بازی ثابت، 7 بازی تعویضی) به میدان رفت. در مجموع 1755 دقیقه حضور در این
تیم سه گل مقابل نساجی، گل گهر و ابومسلم به ثمر رساند که هیچ کدام سه امتیازی نبود. چهار کارت زرد هم دریافت کرد.

4- راه آهن: در فصل قبل در 17 بازی (9 بازی ثابت، 8 بازی تعویضی) به میدان رفت و دو گل در برابر پرسپولیس و
استقلال خوزستان به ثمر رساند. در این فصل از رقابت های لیگ برتر در 8 بازی (سه بازی ثابت، پنج بازی تعویضی) به
میدان رفته است که زننده گل نخست تیمش در برابر سایپا بود. نکته جالب آنکه گل دوم تیمش را در آن بازی خالقی فر
به ثمر رساند که همراه با علیپور در نیم فصل دوم همراه با پرسپولیس خواهند بود.
.
.
.
.
.
.
.

---------
---------
فکر کنم آخرش نصف بازیکن های راه آهن رو جذب کنیم.http://forum.p30world.com/images/New-Smile3/27.gif

آمارش که افتضاحه؛
درسته خیلی جوونه و فرصت داره ولی خوب مگه ما الان تو این وضعیت به یه چنین بازیکنایی نیاز داریم؟؟؟
ما سوپر استار میخوایم که تو آسیا آبرومون رو حفظ کنه نه ایشون که معلوم نیست فصل بعد تو تیم باشه یا نه!!!

اصلا مگه قرار نبود عباس زاده بمونه؟ پس چی شد؟

♥perspolis♥
12-29-2014, 05:16 PM
حسيني و عباس‌زاده در پرسپوليس ماندند

دو بازيکن مازاد تيم فوتبال پرسپوليس در اين تيم ماندني شدند.

http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00993991.jpg به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، محمد عباس‌زاده و میثم حسینی با وجود اینکه در لیست مازاد پرسپولیس قرار گرفته بودند، به دلیل اینکه حاضر به بخشیدن طلب خود نشدند و باشگاه نیز نتوانست جایگزینی برای آنها پیدا کند، در نهایت در جمع سرخ‌پوشان ماندنی شدند. عباس‌زاده و حسینی هم اکنون در تمرین پرسپولیس حضور دارند

-------------------

نورمحمدي در پرسپوليس ماند

رضا نورمحمدي مدافع پرسپوليس امروز به باشگاه رفت اما مسوولان با صدور رضايت نامه اين بازيکن براي پيوستن به پديده مخالفت کردند.

http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00032926.jpg به گزارش "ورزش سه"، نورمحمدی درخواستش را مبنی بر دریافت رضایت نامه مطرح کرد اما باشگاه موافت نکرد. باشگاه به او قول داده هفته آینده چند درصدی از پولش را پرداخت کنند و بدین ترتیب او در جمع سرخپوشان ماندنی شد.

---------------

حاتمي آمد اما طاهري در باشگاه نيست

بازيکن مدنظر باشگاه پرسپوليس که براي حصول توافق نهايي راهي اين باشگاه شده بود متوجه شد که طاهري از باشگاه بيرون رفته است.

http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00997645.jpg به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، امروز در باشگاه سایپا جلسه ای برای روشن شدن وضعیت بابک حاتمی برای پیوستن به پرسپولیس برگزار شد که پس از توافقات ابتدایی این بازیکن به همراه مدیر برنامه هایش راهی باشگاه پرسپولیس شدند تا با علی اکبر طاهری توافقات نهایی حاصل شود و بالاخره تکلیف این بازیکن روشن گردد.

البته وقتی این بازیکن به باشگاه پرسپولیس رسید متوجه شد که طاهری برای حضور در مراسم ترحیم مرحوم مرتضی احمدی راهی مسجد شده و فعلا در باشگاه نیست. با این حال حاتمی هنوز منتظر بازگشت طاهری از مسجد است تا تکلیفش مشخص شود.

---------------

فکر کنم خریدهامون هم کم باشه و احتمالا نیلسون هم بمونه

A V E I R O
12-29-2014, 05:35 PM
مسلمان هم رفت اس دق لال ...

انصاریفرد هم به درخشان جواب منفی داده و میگه به لیگ ایران برنمیگرده ...

انصاری فرد رو نمیخوایم.طارمی و هادی و عباس زاده و تادئو رو داریم.

در حال حاضر 3 تا مدافع و دوتا هافبک وسط و چپ نیاز داریم + دروازه بان که اگه نیلسون بره!

خواهشا حرف از این جوجه فوتبالیست نزنید اینجا چون لیاقتشو نداره....

در جریان شاهکاراش هستیم.بس نبود اون همه توهینی که به شعور ما کرد؟

♥perspolis♥
12-29-2014, 05:49 PM
خواهشا حرف از این جوجه فوتبالیست نزنید اینجا چون لیاقتشو نداره....

در جریان شاهکاراش هستیم.بس نبود اون همه توهینی که به شعور ما کرد؟
فعلا که از اوساسونا دارن شوتش میکنن بیرون.همین مسیر رو رفت رسما توی چاه افتاد
همینکه اومد پرسپولیس فکر کرد شده مثل علی دایی و تموم!

چوب خدا صدا نداره و فعلا خبری ازش نیس258147963

Farzan
12-29-2014, 06:59 PM
خدا رو شکر عباس زاده و حسینی موندن ...

از نورمحمدی خوشم نمیاد ولی اگه میرفت، تعداد بازیکنای خط دفاعیمن کم میشد ...

پرسپولیسیا با مسعود همامی هم به توافق نرسیدن ...

Farzan
12-29-2014, 07:16 PM
دیگر بازیکن برزیلی پرسپولیس امشب وارد تهران می‌شود

باشگاه پرسپولیس شرایط را برای سفر یک هافبک برزیلی به ایران فراهم کرده است و این بازیکن در آخرین ساعات امشب وارد تهران خواهد شد.

حمید درخشان در پایان تمرین عصر امروز تیمش این خبر را در جمع خبرنگاران اعلام کرد.

----------------------------------------

امیدوارم هافبک خوبی باشه و بتونه ضعف های خط هافبکمونو بپوشونه ...
از نظر عقلی که باید هافبک دفاعی باشه مگه اینکه حمید خان بخوان باز هم شگفتی ساز بشن ...

♥perspolis♥
12-29-2014, 07:34 PM
خدا کنه بتونه مثل پروویچ خوب و موثر باشه برامون.مرکز مشکل داریم

♥perspolis♥
12-29-2014, 07:36 PM
پیوستن همامی به پرسپولیس منتفی شد

مسئولان باشگاه پرسپولیس خواهان ماندن نیلسون در این تیم بودند اما درخشان با این مسئله مخالفت کرد و خواهان عقد قرارداد با مسعود همامی شد.
مدیربرنامه‌های همامی عصر امروز (دوشنبه) پس از مذاکره با علی‌اکبر طاهری، مسئول اجرایی باشگاه پرسپولیس برای عقد قرارداد با این باشگاه به توافق رسید اما وقتی مسئولان باشگاه پرسپولیس باخبر شدند باید مبلغی را جهت رضایت‌نامه همامی هزینه کنند قید جذب این دروازه‌بان را زدند.
این در حالی است که باشگاه پیکان حاضر نیست بدون دریافت مبلغی رضایت‌نامه همامی را برای باشگاه پرسپولیس صادر کند.

----------
یعنی همامی از نیلسون بهتر بود؟!!!! غیرت و تعصب نیلسون هزار شرف داره به این!

alibigi
12-29-2014, 07:46 PM
سینا جان مگه قراره دروازبان جذب شده از نیلسون بهتر باشه؟

اگه قراره یک دروازبان عالی بیاد که بازم سیستم چرخش دروازبانی داریم..

♥perspolis♥
12-29-2014, 08:06 PM
سینا جان مگه قراره دروازبان جذب شده از نیلسون بهتر باشه؟

اگه قراره یک دروازبان عالی بیاد که بازم سیستم چرخش دروازبانی داریم..
قطعا نه.ولی نیلسون بمونه بهتره تا این همامی بیاد...درخشان خودش ثبات نداره . تقصیر نیلسون و سوشا نیست.اگه به نیلسون بگه اسیا مال تو خوبه.مثل اودوکیچ که اوردیم

alibigi
12-29-2014, 08:11 PM
یکی از فواید اینه که میشه یک خارجی جذب کرد اگه خارجی که قراره توپست هافبک بازی کنه خوب باشه به نظرم ارزششو داره...

دومین فایدشم اینه به هرحال سیستم چرخشی دروازبان نابودشد این خودش یک امتیاز خیییییییییییییل بزرگه

حالا خدارو چه دیدی شاید سوشا مثل قبلش شد...

البته درخشانم دریک مورد حق داشت دیگه امسال به نظر سال اخرنیلسون بود ولی سوشا اگه راش بندازن تاسالیان سالمیتونه یک دروازبان بشه به شرطی که یکی بیاد ودرسته حسابی راش بندازه ...

♥perspolis♥
12-29-2014, 08:25 PM
حضور بابک حاتمی در پرسپولیس منتفی شد

انتقال بابک حاتمی به باشگاه پرسپولیس به دلیل عدم توافق بر سر مسائل مالی منتفی شد. بعد از مدت ها مذاکره بالاخره بابک حاتمی با باشگاه پرسپولیس به توافق نرسید تا این بازیکن در سایپا ماندگار شود.

امروز مدیر برنامه های این بازیکن در باشگاه پرسپولیس حاضر شد و با مسئولان باشگاه برای حضور این بازیکن مذاکره کرد اما از آنجایی که بر سر مسائل مالی به توافق نرسیدند حضور بابک حاتمی در پرسپولیس منتفی شد تا حمید درخشان برای جایگزینی این بازیکن فکر دیگری کند.

Farzan
12-29-2014, 10:08 PM
مذاکره شبانه پرسپولیسی‌ها برای جذب مهاجم استقلال

مسئولان باشگاه پرسپولیس امشب با مدیربرنامه‌های محمد قاضی مذاکره کردند تا رضایت مهاجم استقلال را برای پیوستن به پرسپولیس جلب کنند.

قاضی علاوه بر پرسپولیس از فولاد خوزستان، صبای قم و پدیده مشهد نیز پیشنهاد دارد و قرار است فردا تصمیم نهایی را بگیرد.

با وجود اینکه بهرام افشارزاده مدیرعامل استقلال در گفت‌وگویی اعلام کرده بود که قاضی از استقلال جدا می‌شود اما در تماس تلفنی با مهاجم تیمش خواست که فردا بار دیگر به باشگاه بیاید تا درباره ادامه همکاری صحبت کنند.

♥perspolis♥
12-29-2014, 10:09 PM
درخشان مسیر پارسال قلعه نوعی رو میره که از لیست مازاد پرسپولیس تیمشو پر کرد!

Farzan
12-29-2014, 10:22 PM
به نظرم قاضی مهاجم بدی نیست و تجربه تقریبا بالایی داره و اگه بتونه انگیزه پیدا کنه و شرایط گذشتشو بدست بیاره، خیلی میتونه کمکمون کنه ...

red nabid
12-29-2014, 10:31 PM
خیلی جالبه با این وضع افتضاح دفاع و دروازه مربی دنبال مهاجم میگرده

من نمیدونم چرا اصلا به فکر خط دفاع نیستن مخصوصا با شاهکارهایی که این فصل از نیلسون و سوشا دیدیم

Farzan
12-29-2014, 11:34 PM
مهدی ثابتی هم داره میاد پرسپولیس ...

من دیگه حرفی ندارم ...

♥perspolis♥
12-29-2014, 11:41 PM
خیلی جالبه با این وضع افتضاح دفاع و دروازه مربی دنبال مهاجم میگرده

من نمیدونم چرا اصلا به فکر خط دفاع نیستن مخصوصا با شاهکارهایی که این فصل از نیلسون و سوشا دیدیم
اینم دلیلش از زبان درخشان!

سرمربی پرسپولیس با دفاع از تصمیم خود مبنی بر کنار گذاشتن نیلسون نیز توضیح داد: ما برای این تصمیم خود دو فرضیه را در نظر گرفتیم اول اینکه با کنار گذاشتن یک دروازه بان شانس خود را برای جذب یک هافبک و یا مهاجم بیشتر کردیم. این موضوع را در نظر گرفتیم که اگر در زمین مسابقه دو گل بزنیم و یک گل بخوریم اشکال ندارد اما اینکه اگر گل بخوریم و بازیکن نداشته باشیم که گل بزند آن وقت ضعف داریم. پس از این جهت تصمیم‌مان در حذف دروازه‌بان و جذب هافبک و مهاجم خارجی منطقی بوده است. مورد دیگر که خیلی مهم است، بحث سرمایه ملی بودن سوشا مکانی است. شما در نظر بگیرید سوشا دروازه‌بان جوان و آینده‌داری است و چند سال دیگر می‌تواند در تیم ملی به موفقیت‌های زیادی برسد در حالی که نیلسون 38 ساله است و سال دیگر فوتبال ایران را برای همیشه ترک می‌کند. پس ما سوشا را که سرمایه ملی است حفظ کرده و نیلسون را کنار گذاشتیم. در مورد جانشین نیلسون هم فردا با یک دروازه‌بان به توافق خواهیم رسید.

Farzan
12-29-2014, 11:48 PM
دلایل درخشان هم مثل خودش فقط به درد لای جرز دیوار میخورن ...

اگه گلری که نگه داشته فرق چندانی نداشت،‌ میشد با ارفاق حرفاشو قبول کرد ولی سوشا این فصل تو لیگ به جز سوتی دادن و باعث از دست رفتن کلی از امتیازا شدن، رسما هیچ کاری نکرده ...

راست میگه دارن با ی گلر هم توافق میکنن، اونم چه کسی مهدی ثابتی 39 ساله که حتی از نیلسون هم پیرتره ...

پرسپولیس کلا یا خارجی خوب نمیگیره،‌ یا اگر هم بگیره مفت از دست میده ...

♥perspolis♥
12-29-2014, 11:50 PM
صد رحمت به رودباریان! کاش حسین هوشیار رو میگرفتیم واسه دروازه...

فقط پول مفت میدیم ثابتی

red nabid
12-29-2014, 11:59 PM
واقعا حرفای درخشان مسخره است

اگه سوشا تو زمین باشه به ازای هر یه گل که پرسپولیس بزنه 2 تا گل میخوریم

من نمیدونم این درخشان چی فکر میکنه با خودش

همچین میگه گل میزنیم انگار رفته مهاجمهای برتر دنیا را جمع کرده در پرسپولیس

واقعا آدم میمونه که چرا هنوز درخشان سرمربی مونده

Farzan
12-30-2014, 12:00 AM
صحبت های امروز درخشان درباره نقل و انتقالات ...

وی در خصوص منتفی شدن حضور مسلمان در باشگاه استقلال به خاطر مسائل مالی و رقم دو میلیاردی قیمت این بازیکن تصریح کرد: ما از این رقم ها نداریم به باشگاه ذوب آهن بابت مسلمان بدهیم. این رقم می تواند خیلی از مشکلات ما را حل کند پس ترجیح می دهیم با این رقم به مشکلات خود برسیم.

درخشان در پاسخ به این سؤال که در آخرین روز نقل وانتقالات به دنبال چه بازیکنانی خواهد بود، گفت: ما فردا جذب حدادی فر را پیگیری خواهیم کرد. تا الان هم با آقایان آذری و گل محمدی صحبت های زیادی در این زمینه انجام داده ایم. بابک حاتمی و دو دروازه بان مدنظر هستند که فردا با دو نفر آنها قرارداد امضا خواهیم کرد. ضمن اینکه تا الان جذب علی علیپور قطعی شده و یک بازیکن دیگر هم از باشگاه راه آهن می خواهیم.

وی تأکید کرد: بعد از جذب مهاجم برزیلی به دنبال به خدمت گرفتن یک هافبک برزیلی دیگر هستیم که امشب وارد تهران خواهد شد. او در مقطعی با تادئو هم بازی بوده و در لیگ b برزیل بازی می کرده است. با توجه به اینکه تازه بازی های تیم او تمام شده است، نیازی به گرفتن تست فنی از این بازیکن نیست. برای جذب بازیکن آسیایی یک بازیکن عراقی و یکی دو گزینه دیگر مدنظرمان هستند که در حال بررسی وضعیت آنها هستیم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه آیا احتمال معاوضه بازیکن هم وجود دارد، گفت: تا فردا ظهر تقریباً وضعیت نقل وانتقالات باشگاه پرسپولیس مشخص خواهد شد. این را هم بگویم اگر تا به امروز من در خصوص جذب بازیکنان سکوت کرده بودم به این خاطر بود که نمی خواستم قیمت آنها بالا برود. متأسفانه هر بازیکنی که در رسانه ها اعلام شد از باشگاه پرسپولیس پیشنهاد دارد رقمش بالا رفت و باشگاه دیگر با پول بیشتر به سراغ آنها رفتند.

وی با این توضیح که با هر بازیکنی قرارداد بستند در رسانه ها اعلام خواهند کرد، گفت: اینکه گفته می شود چرا درخشان دنبال بازیکنانی چون رودباریان، سامان آقازمانی و ... است، حرف منطقی نیست. اول باید ببینید باشگاه چه بازیکنی جذب می کند و بعد در مورد آن قضاوت کنید.

Sh-Meteor
12-30-2014, 12:24 AM
فکر کنم درخشان با پورسانت هایی که گرفته بتونه انتهای فصل یه Audi R8 برای خودش بخره ...

بعضی مربی ها هستن، برخی بازیکن ها رو فقط و فقط بخاطر اینکه چهره هستن توی تیم شون نگه میدارن، صرفا جهت اینکه چهره هستن و محبوب.
میتونن از محبوبیت بازیکن استفاده کنن.

درخشان حتی ابتدایی ترین تاکتیک ها رو هم نمیدونه! واقعا جا تاسف داره...

♥perspolis♥
12-30-2014, 01:59 AM
صحبت های امروز درخشان درباره نقل و انتقالات ...

وی در خصوص منتفی شدن حضور مسلمان در باشگاه استقلال به خاطر مسائل مالی و رقم دو میلیاردی قیمت این بازیکن تصریح کرد: ما از این رقم ها نداریم به باشگاه ذوب آهن بابت مسلمان بدهیم. این رقم می تواند خیلی از مشکلات ما را حل کند پس ترجیح می دهیم با این رقم به مشکلات خود برسیم.

درخشان در پاسخ به این سؤال که در آخرین روز نقل وانتقالات به دنبال چه بازیکنانی خواهد بود، گفت: ما فردا جذب حدادی فر را پیگیری خواهیم کرد. تا الان هم با آقایان آذری و گل محمدی صحبت های زیادی در این زمینه انجام داده ایم. بابک حاتمی و دو دروازه بان مدنظر هستند که فردا با دو نفر آنها قرارداد امضا خواهیم کرد. ضمن اینکه تا الان جذب علی علیپور قطعی شده و یک بازیکن دیگر هم از باشگاه راه آهن می خواهیم.

وی تأکید کرد: بعد از جذب مهاجم برزیلی به دنبال به خدمت گرفتن یک هافبک برزیلی دیگر هستیم که امشب وارد تهران خواهد شد. او در مقطعی با تادئو هم بازی بوده و در لیگ b برزیل بازی می کرده است. با توجه به اینکه تازه بازی های تیم او تمام شده است، نیازی به گرفتن تست فنی از این بازیکن نیست. برای جذب بازیکن آسیایی یک بازیکن عراقی و یکی دو گزینه دیگر مدنظرمان هستند که در حال بررسی وضعیت آنها هستیم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه آیا احتمال معاوضه بازیکن هم وجود دارد، گفت: تا فردا ظهر تقریباً وضعیت نقل وانتقالات باشگاه پرسپولیس مشخص خواهد شد. این را هم بگویم اگر تا به امروز من در خصوص جذب بازیکنان سکوت کرده بودم به این خاطر بود که نمی خواستم قیمت آنها بالا برود. متأسفانه هر بازیکنی که در رسانه ها اعلام شد از باشگاه پرسپولیس پیشنهاد دارد رقمش بالا رفت و باشگاه دیگر با پول بیشتر به سراغ آنها رفتند.

وی با این توضیح که با هر بازیکنی قرارداد بستند در رسانه ها اعلام خواهند کرد، گفت: اینکه گفته می شود چرا درخشان دنبال بازیکنانی چون رودباریان، سامان آقازمانی و ... است، حرف منطقی نیست. اول باید ببینید باشگاه چه بازیکنی جذب می کند و بعد در مورد آن قضاوت کنید.
میخواد فردا تازه برای حدادی فر مذاکره کنه! عجله نکن.فعلا تا جمعه سرکاریم!

♥perspolis♥
12-30-2014, 02:00 AM
فکر کنم درخشان با پورسانت هایی که گرفته بتونه انتهای فصل یه audi r8 برای خودش بخره ...

بعضی مربی ها هستن، برخی بازیکن ها رو فقط و فقط بخاطر اینکه چهره هستن توی تیم شون نگه میدارن، صرفا جهت اینکه چهره هستن و محبوب.
میتونن از محبوبیت بازیکن استفاده کنن.

درخشان حتی ابتدایی ترین تاکتیک ها رو هم نمیدونه! واقعا جا تاسف داره...

فکر کنم خودش داره دلالی میکنه جای اینکه بقیه هم یه نونی این وسط بخورن و مایلی کهن هم عجیبه چیزی نمیگه!!! نیستن اونایی که واسه پرسپولیس تاسف میخوردن!!! الان غیرتشون رو نشون بدن

Farzan
12-30-2014, 10:31 AM
بعد از منتفی شدن معاوضه عباس زاده و کلانتری/ پیشنهاد 250 میلیونی صبا برای صدور رضایت نامه

باشگاه صبا برای انتقال ایوب کلانتری به پرسپولیس پیشنهاد 250 میلیونی داده است.

بحث معاوضه محمد عباس زاده و ایوب کلانتری با ماندگاری عباس زاده در پرسپولیس منتفی شد. در همین راستا اما سرخپوشان همچنان خواهان جذب کلانتری از صبای قم هستند.

باشگاه صبا نیز آخرین نظرش را در این باره اعلام کرده و خواهان دریافت 250 میلیون برای صدور رضایت نامه کلانتری شده است. البته صبایی ها اعلام کرده اند که 150 میلیون میلیون را نقد می خواهد و 100 میلیون دیگر را نیز طی یک فقره چک دریافت خواهد کرد.

-----------------------------------------------------------

همامی: هنوز رضایت‌نامه‌ام صادر نشده است

مسعود همامی در گفت‌و‌گویی در خصوص قضیه انتقالش به باشگاه پرسپولیس گفت: روز گذشته (دوشنبه) مذاکرات خوبی با مسئولان باشگاه پرسپولیس داشتیم و در خصوص همه چیز به توافق رسیدیم اما قرار شد امروز (سه‌شنبه) با دریافت رضایت‌نامه از باشگاه پیکان برای عقد قرارداد به این باشگاه بروم.

وی ادامه داد: تا الان باشگاه پیکان رضایت‌نامه‌ام را صادر نکرده و به دنبال این هستم که رضایت مدیران باشگاه را به دست آورم. باشگاه پرسپولیس تا ساعت 11 امروز (سه‌شنبه) به من مهلت داده تا با رضایت‌نامه به این باشگاه بروم و قراردادم را امضا کنم. امیدوارم بتوانم رضایت‌نامه خود را از باشگاه پیکان بگیرم.

---------------------------------------------------

اگه پیشنهاد صبا واقعا همین باشه، به نظرم خوبه ....

همامی هم حداقل از مهدی ثابتی خیلی بهتره و به نظرم برای گلر دوم شدن، خوبه ...

♥perspolis♥
12-30-2014, 11:47 AM
اگه پول بدن کلانتری واقعا ارزشش رو داره.هم شوت زن هست و هم هافبک فیزیکی هست

alibigi
12-30-2014, 12:08 PM
http://www.aparat.com/v/KlIZp
فیلم روجرینیو هافبک مد نظر پرسپولیس

مطمئن نیستم ولی فکرکنم بازیکن هافبکی که میگن این باشه توسایت خبری نیست ولی فکرکنم احتمال سی درصد این بازیکنه باشه ...

البته ممکنه هم این بازیکنه باشه:

♥perspolis♥
12-30-2014, 12:19 PM
همامی: رضایت نامه ام را از پیکان گرفتم، پرسپولیسی شدنم قطعی است

ارتش سرخ دات كام :
مسعود همامی در نهایت موفق شد با پرداخت مبلغی به باشگاه پیکان رضایت نامه خود را از این باشگاه دریافت کند.

مسعود همامی با تأیید این خبر اظهار داشت: در نهایت پس از رایزنی فراوان و پرداخت مبلغی موفق به دریافت رضایت نامه ام از باشگاه پیکان شدم و حالا هیچ مانعی برای پرسپولیسی شدنم وجود ندارد.

همامی تأکید کرد: تا ظهر امروز (سه شنبه) به باشگاه پرسپولیس خواهم رفت تا قراردادم را با این باشگاه نهایی کنم. با توجه به اینکه دیروز (دوشنبه) مذاکرات خوبی با مسئولان باشگاه پرسپولیس داشتم، کارم با این تیم تمام شده است.

------------

خدا رو شکر همامی میاد به جای ثابتی! هم جوان هست و هم جای پیشرفت هم داره.تجربه خوبی هم در سپاهان و تیم های دیگه داشته

♥perspolis♥
12-30-2014, 02:01 PM
علي عليپور به پرسپوليس پيوست

مهاجم جوان تيم فوتبال راه آهن در آخرين روز نقل و انتقالات به پرسپوليس پيوست.

http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00999477.jpg به گزارش"ورزش سه"، علی علیپور مهاجم جوان راه آهن که روز گذشته با مسوولان باشگاه پرسپولیس به توافق نهایی رسیده بود، صبح امروز با دریافت رضایت نامه اش از باشگاه راه آهن قرارداد خود را با پرسپولیس نهایی کرد.

گفتنی است وی سهمیه امید به حساب می آید و با پرسپولیس قراردادی یک و نیم ساله بست.

----------

مسعود همامي به پرسپوليس پيوست

دروازه‌بان پيکان به تيم فوتبال پرسپوليس پيوست.

http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00999585.jpg به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، مسعود همامی دروازه‌بان سابق پیکان با پرسپولیس قرارداد بست و قرار است نیم فصل دوم لیگ چهاردهم از دروازه سرخ‌‌پوشان محافظت کند.

امروز آخرین روز نقل و انتقالات نیم فصل است.

Farzan
12-30-2014, 02:01 PM
ميثم مجيدي: منتظر پرسپوليس هستم

ميثم حسيني در ليست مازاد حميد درخشان قرار گرفت تا ميثم مجيدي مدافع چپ استقلال اهواز از سوي درخشان به عنوان جانشين او به باشگاه معرفي شود. اما موضوع اين است که آيا باشگاه پرسپوليس مي تواند رضايت استقلال خوزستان را براي حضور مجيدي در اين تيم جلب کند يا نه.

میثم مجیدی از همان ابتدا مورد نظر حمید درخشان بود اما مدیران باشگاه اهوازی اعلام کردند که در قبال انتقال نوری و طارمی او را به پرسپولیس می فرستند. شرطی که از سوی خیلی از اهالی فوتبال به سنگی بزرگ تعبیر شد. اگرچه باشگاه پرسپولیس با این شرط مخالفت کرد اما درخشان همچنان به مذاکراتش ادامه داد تا در نهایت عبدالله ویسی را راضی کند که مجیدی به پرسپولیس منتقل شود.

ویسی اگرچه در ابتدا موافق حضور مجیدی در پرسپولیس به عنوان یار کمکی در لیگ قهرمانان آسیا بود، اما مذاکرات درخشان با او در نهایت به اینجا رسید که حالا ویسی برای انتقال دائم مجیدی به پرسپولیس مشکلی ندارد. اما بزرگترین مانع این انتقال در حال حاضر مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان است. اگرچه پرسپولیسی ها مبلغ خوبی را برای صدور رضایتنامه مجیدی پیشنهاد داده اند، اما هنوز طاهری به عنوان مدیراجرایی باشگاه پرسپولیس موفق به جلب نظر استقلال خوزستان نشده است.

مجیدی در همین ارتباط گفت: هنوز نمی دانم وضعیت از چه قرار است، من با تیم در حال حاضر در اردو هستم و از اخبار اطلاع چندانی ندارم. فقط همین را می دانم که آقای ویسی مشکلی با جدایی من ندارد. حالا باید ببینم طی چند ساعت آینده و در آخرین مهلت نقل و انتقالات در نهایت به تهران برای ثبت قرارداد با پرسپولیس خواهم آمد یا نه؛ فعلا که منتظرم.

-------------------------------------------

اون موقع که جیک جیک مستونت بود،‌ فکر زمستونت بود ... ؟
دیده ولش کردن،‌ اومده نطق کرده ...

Farzan
12-30-2014, 02:12 PM
بابک حاتم هم رسما پرسپولیسی شد ...
http://www.arteshesorkh.com/index/post_61915//

ماهینی هم احتمالا تو آسیا میتونه باهامون باشه ...

♥perspolis♥
12-30-2014, 02:33 PM
خدا رو شکر حاتمی هم اومد و دروازه و دفاع و حمله تقویت شدن.فقط هافبک چپ و مرکزی هم نیاز داریم

-------------------
پرسپوليس چهار سهميه ديگر دارد

خالقي فر، تادو، هماهي و عليپور چهار بازيکن جديد پرسپوليس هستند.

http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00997528.jpg به گزارش "ورزش سه"، تیم‌های لیگ برتری در نقل و انتقالات نیم فصل مجاز به جذب حداکثر 6 بازیکن هستند که تفاوتی ندارد این بازیکنان سهمیه بزرگسال، امید یا زیر 23 سال باشند.

پرسپولیس تاکنون چهار سهمیه خود را استفاده کرده و از سه سهمیه آزاد فیفا هم قبلا با جذب اومانا و جعفرپور دو سهمیه را استفاده نموده بود.پس آنها یک سهمیه آزاد، دو سهمیه از شش سهمیه نقل و انتقالات نیم فصل و یک سهمیه سربازی(ماهینی) دارند که دو تای نقل و انتقالات نیم فصل را باید امروز استفاده کرده و دو تای دیگر در طول فصل هم به شرط خالی بودن لیست قابل استفاده است.

alibigi
12-30-2014, 03:06 PM
حیف شد ایوب کلانتریو نگرفتن....

ظاهرن دیگه کسیو نمیگیرن یکدونه هافبک خارجی هم احتمالا بعدا جذب میکنند ...

♥perspolis♥
12-30-2014, 03:47 PM
خواجه وند گفته پرونده جذب بازیکن داخلی تموم شده!

فکر کنم یکی دوتا لژیونرم بتونیم بگیریم8745961

alibigi
12-30-2014, 04:04 PM
http://static.90tv.ir/5e1dc10aa7c6aa71b6ca177c33ce9222_226_187.jpg (http://static.90tv.ir/5e1dc10aa7c6aa71b6ca177c33ce9222_800_450.jpg) وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی بلژیکی تیم فوتبال چارلتون برای بازگشت مهاجم ایرانی پیشین تیمش علاقه‌ای از خود نشان نداد.
به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، اخیراً اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه باشگاه الکویت در تصمیمی عجیب قصد کنار گذاشتن چند بازیکن خود از جمله رضا قوچان‌نژاد را دارد. ظاهراً این باشگاه کویتی به دلیل مشکلات مالی تصمیم به پایان همکاری با گوچی و چند بازیکن دیگر خود گرفته است. در همین ارتباط اعلام شده بود گوچی قصد بازگشت به چارلتون را دارد ولی ظاهراً سرمربی بلژیکی این تیم انگلیسی علاقه‌ای به بازگشت مهاجم تیم ملی کشورمان به این تیم ندارد.

باب پیترز، سرمربی تیم فوتبال چارلتون که پس از بازگشت قوچان‌نژاد از جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل گفت این بازیکن ایرانی به چارلتون متعهد نیست و با جدایی او از این تیم موافقت کرد، در خصوص شایعه بازگشت رضا قوچان‌نژاد به این تیم لیگ دسته اولی به خبرنگاران گفت: نمی‌دانم، من هم یک چیزهایی در این مورد شنیده‌ام. رضا فاصله زیادی از من دارد که بخواهم چیزی در مورد او بدانم. اگر بازیکنی به من بگوید که «نمی‌خواهم اینجا بمانم» پس باید برود و این چیزی ساده برای من است.

وی افزود: من تنها بازیکنانی را می‌خواهم که جزئی از چارلتون باشند و برای باشگاه و هواداران بازی کنند. اگر بازیکنان هر روز در تمرینات تعهد خود را نشان دهند من هم به آنها فرصت بازی خواهم داد. اگر بازیکنی هم نمی‌خواهد اینجا باشد پس نیاز نیست به اینجا بیاید.

به گزارش تسنیم، قوچان‌نژاد در حالی از فوتبال اروپا راهی الکویت شد که تحت قرارداد تیم چارلتون بود و حتی اگر تا پایان فصل برای الکویت بازی می‌کرد باز هم یک فصل دیگر با چارلتون قرارداد داشت. بدین ترتیب اکنون که الکویت تصمیم به پایان همکاری با قوچان‌نژاد گرفته، این بازیکن عضو باشگاه چارلتون محسوب می‌شود.

باید دید در این شرایط آیا باشگاه انگلیسی مهاجم تیم ملی ایران را به فوتبال جزیره باز می‌گرداند یا اینکه این بازیکن به تیم دیگری می‌رود. جدایی این بازیکن از الکویت در صورتی قطعی خواهد شد که این باشگاه در نقل‌وانتقالات زمستانی بتواند بازیکنان مورد نظرش را جذب کند.

حیف شد واقعا اگه تانیم ساعت دیگه قراردادشو با تیمش فسخ کنه امکان اینکه بشه به عنوان یکی از دو سهمیه ازاد بگیریمش خیلی زیاده:d

حیف شد که قوچان نژاد پرید :d

الان اگه ازهافبک دفاعی خوب برزیلی با یک مدافع اسیای خوب هم تاقبل از پنچ روز دیگه به توافق رسیدن شاید بشه امید داشت که بتونیم یک کارایی بکنیم...

الان با امدن حاتمی تقریبا کمی ضعف دفاعیمون پوشش یافته فقط باید بعد از بدنسازی قشنگ یکسری بازیکن هارو باهم هماهنگ کنند ازجمله بنگر با اومانا

ومحمدنوری ومهاجمین کناریمون با تادو ....

خداکنه سوشا هم یک کاریش کنند بتونه سوشا پارسال فولاد بشه...

Farzan
12-30-2014, 04:36 PM
برخلاف ادعای خواجه وند/ سه بازیکن دیگر هم پرسپولیسی می شوند؟

ارتش سرخ دات كام :
میثم مجیدی که نیم فصل نخست را در استقلال خوزستان بازی می کرد با مسئولان باشگاه پرسپولیس به توافق رسید.

در صورتی که او بتواند رضایتنامه خود را از باشگاه استقلال خوزستان بگیرد، قرارداد خود را با پرسپولیس امضا می کند.

نکته جالب تر اینکه میلاد محمدی هم مدعی شده از پرسپولیس پیشنهاد دارد و مسوولان پرسپولیس با بهنام برزای هم مذاکره کرده اند.

این در حالیست که خواجه وند سخنگوی باشگاه پرسپولیس مدعی شده بود که با جذب همامی، علیپور و حاتمی پرونده جذب باریکنان داخلی پرسپولیس بسته شده است.

red_girl
12-30-2014, 04:57 PM
اینا که بازیکن نگرفتن همون چندتاییم که گرفتن مهاجم بودن :-|
الان بیشترین نیاز تیم هافبک دفاعی هست که خیلی خیلی مهمه حتی اگه حقیقی هم میموند یه هافبک دفاعی خوب لازم داشتیم چه برسه به الان که هافبک دفاعیامون نوراللهی و کفشگری هستن :-|
بعدشم دفاع وسط که بنگر تنهاست و اومانیا هم اونطور که باید نبوده و نورمحمدی دوزار نمی ارزه من نمیدونم چرا بازیکنای خوب رو رد کردن این نورمحمدی رو نزاشتن بره :-|

alibigi
12-30-2014, 05:28 PM
ظاهرن هافبک دفاعی قراره یک بازیکن برزیلی بیاد که احتمالا تاقبل از پنچ روز اینده یعنی قبل دادن لیست بازیکنانی که قراره برن اسیا جذبش کنن...

♥perspolis♥
12-30-2014, 07:55 PM
مدافع تيم ملي عراق جانشين ميثم حسيني

مدافع چپ تيم ملي عراق به زودي براي عقد قرارداد با باشگاه پرسپوليس به ايران خواهد آمد.

http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00999640.jpg به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، باشگاه پرسپولیس به زودی با دفاع چپ تیم ملی قرارداد امضا خواهد کرد. ضرغام اسماعیل داود القریشی دفاع چپ تیم ملی عراق است که سخت مورد توجه حمید درخشان قرار گرفته و از مسئولان باشگاه پرسپولیس درخواست کرده مقدمات جذب این بازیکن را فراهم کنند.

القریشی فقط 20 سال سن دارد اما با این حال 18 بازی ملی در کارنامه فوتبالی این بازیکن دیده می‌شود و در آخرین بازی تیم ملی عراق که مقابل تیم ملی ازبکستان بود در ترکیب ثابت تیم ملی کشورش حضور داشت.

مدافع چپ 20 ساله عراقی از سال 2010 در تیم الشرطه عضویت داشته و برای این تیم تا کنون 10 گل به ثمر رسانده است. او قابلیت بازی در پست دفاع چپ و هافبک چپ را دارد اما در اکثر بازی‌های تیمش به عنوان مدافع چپ به میدان رفته و در حقیقت قرار است در پرسپولیس هم در این پست بازی کند.

مسئولان باشگاه پرسپولیس از فردا (چهارشنبه) مقدمات لازم را برای سفر القریشی به تهران انجام خواهند داد تا وی بتواند هر چه سریع‌تر قراردادش را با پرسپولیس نهایی و در تمرینات این تیم شرکت کند.

مدافع مدنظر درخشان قرار است تیم ملی کشورش را در بازی دوستانه ایران مقابل عراق همراهی کند و احتمالا تا آن موقع کار پیوستن او به پرسپولیس نهایی شده است.

القریشی قرار است جانشین میثم حسینی در پرسپولیس شود، هر چند یک بازیکن استرالیایی و یک مدافع فلسطینی هم به درخشان معرفی شده اما نظر سرمربی سرخ‌پوشان روی بازیکن عراقی است تا سهمیه آسیایی پرسپولیس با جذب وی اختصاص یابد.

♥perspolis♥
12-30-2014, 09:47 PM
مبين ميرطرقي به پرسپوليس پيوست

مدافع سايپا با عقد قراردادي به پرسپوليس پيوست.

http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00990069.png به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، مبین میرطرفی با عقد قراردادی به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست.

این بازیکن سهمیه زیر 23 سال محسوب می‌شود و رضایتنامه‌اش برای عقد قرارداد با پرسپولیس صادر شده است.

---------

خواجه وند چیزی نمیگفت سنگین تر بود! برزای هم احتمالا بیاد.کاش میشد سیدجلال برگرده...

Farzan
12-30-2014, 10:57 PM
بابک حاتمی بلاخره واقعا قرارداد بست و رسما پرسپولیسی شد ...

بجز حاتمی، مسعود همامی، میرطرقی و علیپور هم امروز با پرسپولیس قرارداد بستن که میرطرقی و علیپور سهمیه زیر 23 سال حساب میشن ...

بهنام برزای هم شاید از راه آهن بیاد ...

red nabid
12-30-2014, 11:11 PM
دانلود کامل ترین فیلم از گل های جونيور تادو ( خرید جدید پرسپولیس )

لینک دانلود:

www.sports21videos.com/atletas/Tadeuicasadvd-1.mp4

Sh-Meteor
12-30-2014, 11:17 PM
این بازیکن جدیده اسمش میر طرقی یا میر دورقی ؟؟

کسی میتونه یه آماری چیزی ازش بده؟ من که چیزی پیدا نکردم!

Farzan
12-30-2014, 11:37 PM

فک نکنم آمار خاصی بشه ازش درآورد ...

زیر 23 ساله و از سایپا اومده، تیم ملی جوانان هم بوده ...

♥perspolis♥
12-30-2014, 11:50 PM

قراردادش با سایپا تا سال 96 هست و مبلغش 25 میلیون هست
http://www.iranleague.ir/Handler/PlayerImage.ashx?pId=6985&height=150

مبين ميردورقي

تاریخ تولد: 1372/01/30
سن 21 سال
محل تولد: انديمشک
هافبک راست

Farzan
12-30-2014, 11:59 PM
پست میردورقی دفاع چپه ...

♥perspolis♥
12-31-2014, 12:05 AM
پست میردورقی دفاع چپه ...

خود سایت سایپا زده هافبک راست هست که از پیکان هم خریدنش

به گزارش روابط عمومي شركت فرهنگي ورزشي سايپا؛ با نظر كادر فني تيم فوتبال سايپا البرز مبين مير دورقي، بازيكن جوان فصل گذشته تيم پيكان تهران به جمع نارنجي پوشان اضافه شد.
اين هافبك راست جوان با 21 سال سن جز سهميه زير 23 سال محسوب مي شود و با قراداي سه ساله و به عنوان يار آزاد جذب تيم فوتبال سايپا البرز شده است.

اینارم خود سایت سازمان لیگ زده

قراردادش با سایپا تا سال 96 هست و مبلغش 25 میلیون هست
http://www.iranleague.ir/Handler/PlayerImage.ashx?pId=6985&height=150

مبين ميردورقي

تاریخ تولد: 1372/01/30
سن 21 سال
محل تولد: انديمشک

alibigi
12-31-2014, 11:40 AM
به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، روجرینهو متولد چهارم دسامبر سال 1984 در شهر پاراگومیناس برزیل با 174 سانتیمتر قد است.

وی در پست هافبک هجومی و گوش بازی می‌کند. پس از عضویت در تیم جوانان رمو در فصل 2005 – 2004، در سال 2005 با قراردادی سه ساله به فیگوییرنزه پیوست. او پس از انجام 10 بازی برای این تیم برای سال 2006 به صورت قرضی به پایساندو و سپس برای فصل 2008 – 2007 به فورتالزا پیوست.

وی در سال 2008 قراردادی دو ساله با الوصل منعقد کرد. او یکسال بعد به صورت قرضی به تیم‌های پونته پره تا ، فورتالزا و بحیا پیوست. وی پس از آن در تیم‌های ویل کوبه، سئارا و ناوچیکو بازی کرد.

گفتنی است؛ روجرینهو از امروز تست‌های پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت.

من نمیدونم چرا اینا میزنن هافبک هجومی بازیکنی که جایگزین اندو شد وهافبک دفاعی هم بود توویکیپدیا گفته بود هافبک هجومی.....

ولی اگه اونی باشه که بازیشو دیدم خیلی خوب بود فکرکنم چندروز پیش فیلمشم گذاشتم اینجا ...

M_hossein
12-31-2014, 12:27 PM
کیارو درخشان میخواست کیارو تونستن جذب کنن واس!
تاسف به امثال کاشانی و کلانی که هیچ کاری نکردن و الان افسوس میخورن!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لعنت خدا به خانواده خادم و سیاسی و گودرزی که از پارسال تا امسال انواع بلاهارو سر هوادارا اوردن
قهرمانی رو از ما گرفتن و تیم رو به این شرایط انداختن

M_hossein
12-31-2014, 12:53 PM
من اینو در جواب بچه هایی که به درخشان خرده گرفتن تو انجمن دیگه ای نوشتم
گفتم اینجام بذارم...

جدای بحث دلالی
من میگم مقصر درخشان نبود تو انتقالات ;وقتی 5روز زمان داریم و تا سه روز اخر فقط 2میلیارد پول کی رو باید میخرید؟

لیست درخشان مسلمان و حدادی و اندو بودن
اندو که شرط کیسه کشا اجازه نداد ; مسلمان و حدادی هم که بامبول اذری نذاشت بیان...

قاضی خواست بیاد که همه گفتن بی غیرته
از استقلال اهواز خواست بازیکن بیاد که با بهترین ها خواستن معاوضشون کنن...

تو وقتی کل ترم درساتو نخونی و بزاری شب امتحان بخونی نتیجش چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ همرو تررررررر میزنی...

وضع این روزای نقل و انتقالاتمونم همینه

فحش رو موندم چرا به سیاسی و خادم و کلانیه طرفدار سیاسی و گودرزی نمیدین؟
چون از تیم دور هستن؟!

بنظر من تعصب اینکه دایی رفته و هر اتقاقی میفته میخوان رو درخشان خالی کنن که بجاش اومده...
وگرنه دایی و انجلوتی و هرکس که اسمشم میخوایم بذاریم 5روز با دومیلیارد و این همه سنگ اندازی کاری نمیتونستن بکنن...

پ ن:اینم یه درد دیگمونه که کدوم ادم میخواست با بازیکنا مذاکره کنه؟طاهری که تو عمرش بازیکن نخریده و هیچ مشاوری کنارش نداشت؟!!!!!!!

red nabid
12-31-2014, 12:53 PM
تکلیف این دفاع عراقیه چی شد میاد نمیاد؟

هافبک دفاعی هم که اصلا نداریم واقعا عجب تیمی بسته شد!

alibigi
12-31-2014, 01:16 PM
حالا الان همه چی به چندتاچیز بستگی داره...

اومانا با بنگر هماهنگ شه...

شانس بیاریم تادو (که ظاهرن کمی هم اضافه وزن داره) به شرایط ایده ال برسه ظاهرن یکماهی از شرایط مسابقات به دور بوده وخورده وخوابیده!!!

شانس بیاریم بابک حاتمی مشکل سمته راستو حل کنه ....

شانس بیاریم با توجه به فیکس شدن سوشا دیگه سوتی نده .....

شانس بیاریم با این بدنسازی بازیکن هادیگه کمتر مصدوم بشن ......

واینکه شانس بیاریم در درجه اول باشگاه با هافبک دفاعی برزیلی یعنی روجرنیو (فکرکنم این بود اسمش) و دفاع عراقی به توافق برسه که فکرکنم به احتمال 70 درصد این اتفاق بی افته ودراینجا باید شانس بیاریم که به توافق برسن فکرکنم تا شنبه با هافبک برزیلی وتادوشنبه هم با دفاع عراقی به توافق برسن....

Farzan
12-31-2014, 02:40 PM
اونی که پرسپولیس میخواد بگیره، فک کنم عکسش این باشه:

http://midia.cearasc.com/img/jogadores/Rogerinho-02.png
http://midia.cearasc.com/img/jogadores/Rogerinho-02.png

ما الان تو پست هافبک نفوذی، هم محمد نوری آماده رو داریم و هم پیام صادقیان ...

الان تیم بیشتر از هر چیزی به هافبک دفاعی نیاز داره چون تو این پست ما فقط کفشگری و نوراللهیو داریم ...

Farzan
12-31-2014, 03:02 PM
30 بازیکن در فهرست نیم فصل دوم پرسپولیس

http://fc-perspolis.com/Content/Images/e7da2381-c894-4bc1-ba75-eedcca0c6134.JPG

فهرست بازیکنان پرسپولیس برای نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال با تغییراتی روبرو شد و طی روزهای آینده بازیکنان جدید به این فهرست اضافه می‌شوند.

در نقل و انتقالات نیم فصل دوم، نام نیلسون کوره‌آ جونیور، میثم حسینی و رضا نوروزی از فهرست نفرات خارج و به جای آنها، رضا خالقی‌فر، تادئو، حاتمی، میردورقی و همامی اضافه شدند. علی علیپور هم با پرسپولیس قرارداد منعقد کرده و قرارداد او به ثبت هیأت فوتبال رسیده است. سازمان لیگ در حال بررسی شرایط این بازیکن با توجه وضعیت باشگاه راه‌آهن است. البته این بازیکن با توجه به حکم کمیته انضباطی فدراسیون، بازیکن آزاد اعلام شد و پس از آن با پرسپولیس قرارداد منعقد کرد.

پرسپولیس همچنین دو جای خالی را در فهرست بزرگسالان خود حفظ کرده است که آن را به بازیکنان آزاد اختصاص می‌دهد و هم اکنون یک بازیکن برزیلی در حال پشت سر گذاشتن تست پزشکی است.

از جمع 6 بازیکن جذب شده در نیم فصل، چهار بازیکن بزرگسال، یک بازیکن زیر 23 سال و یک نفر زیر 21 سال بودند. در حال حاضر 16 بازیکن در فهرست بزرگسالان، 6 بازیکن در فهرست زیر 23 سال و با احتساب نام علیپور، هشت بازیکن در فهرست زیر 21 سال قرار گرفته است که به ترتیب عبارتند از:

بازیکنان بزرگسال:
محمد نوری، علیرضا نورمحمدی، بابک حاتمی، ژوزه تادئو، مهرداد کفشگری، محسن بنگر، مسعود همامی، محمدرضا خانزاده، حمیدرضا علی عسگری، محمد عباس‌زاده، سوشا مکانی، رضا خالقی‌فر، مهدی دغاغله، هادی نوروزی، مایکل اومانا و مهدی جعفرپور.

بازیکنان زیر 23 سال:
پیام صادقیان، امید عالیشاه، مبین میردورقی، احمد نورالهی، مهدی طارمی و افشین اسماعیل‌زاده.

بازیکنان زیر 21 سال:
میلاد کمندانی، علی آستانی، نوید صبوری، مرتضی قدیمی‌پور، شهاب زاهدی، مهدی رحمتی، امیر محمد مدنی و علی علیپور.

گفتنی است؛ در حال حاضر پرسپولیس دو جای خالی را در فهرست بزرگسالان و 3 جای خالی در فهرست زیر 23 سال را در اختیار دارد.

alibigi
12-31-2014, 03:42 PM
فرزان جان درسته پسته تخصصی این برزیلی هافبک نفوذیه ولی توقسمت هافبک دفاعی هم هست من فیلم بازیاشو دیدم درواقع هم تو هافبک نفوذی بازی کرده هم توهافبک دفاعی

مثلا همون خارجی که استقلال هم خریده به عنوان جایگزین آندو تیموریان هافبک دفاعی هم تومشخصاته سایت ها نوشته بودن هافبک هجومی ویا نفوذی..

ولی کاملا واضحه که به عنوان هافبک دفاعی وجایگزین رضا حقیقی(خود درخشان گفت جایگزین رضا حقیقی میشه) امده

Sh-Meteor
12-31-2014, 04:09 PM
اگه این یارو روجرینیو بیاد و هافبک هجومی باشه، محمد نوری میره هافبک دفاعی کنار کفشگری وایمیسته.
و چیزی که واضحه اینه که نوری اون درخشش لازم تو هافبک دفاعی رو نداره.

Farzan
12-31-2014, 04:11 PM
اونطورکه علی گفت خود روجرینو هم هافبک دفاعیه ...

پس اون میتونه بره عقب تر تا نوری سر جاش بازی کنه ...

red nabid
12-31-2014, 04:12 PM
یه خبری زدن که این یارو تادو 7 کیلو اضافه وزن داره!!!!!!!!!!!

من نمیدونم این بشکه چجوری میخواد بازی کنه؟؟

Sh-Meteor
12-31-2014, 04:30 PM

به نطر میرسه تادو اضافه وزن داشته باشه ولی دیگه بعید بدونم 7 کیلو باشه.

پدرام پس اینو چی میگی؟ دروازه بانه با پیراهن زرد که دو سه روزی با تیم تمرین کرده!

http://sport.shafaqna.com/media/k2/galleries/56139/4.JPG

alibigi
12-31-2014, 05:44 PM

والاه این سایتا ورسانه ها همیشه همیشه هربازیکن خارجی که پرسپولیس میاورد راجب حرف درمیاوردن....

راجب همین ایمون زاید قبل از هتریکش میگفتن روزنامه نگاره نمیدونم معلوم نیست ازکجا اوردنش ....

اینکه اضافه وزن داره خب به خاطر اینه اخرین بازی که کرده بود حدود یک ماه پیش بود طبق اطلاعاتی که من راجبش بدست اوردم سه یا یک ماه پیش تولیگ برزیل بازی میکرده خب طبیعیه یکم چاق باشه ولی طبق معمول رسانه ها شروع کردن به بازی با اعداد:d

بعدشم حدود بیست روز توبرنامه تمرینی که اعلام شده کار بدنسازی هست همین جوریش باید اگه بدنسازی جواب بده دربدترین حالتش اینه که پنچ کیلو بازیکن ها کم میکنن...

مثلا همین تادو تویکی از فیلماش دیدم بازوبند کاپیتانی داشت ولی رسانه ها هیچی به این موضوع اشاره نکردن ولی برعکس خرید خارجی سپاهان وتراکتور برای معرفی به بینندگانشون زدن کاپیتان فلان تیم ....

حداقل رزومش با نزدیک به چهل گل قبل از ورود به ایران سه چهاربرابر بهتر از رزومه لوسیانهو ادینهویه

ولی بازیکنای خارجی جورین تا ادم پنچ تا بازیشون نبینه کامل نمیتونه نظر بده :d

امیدوارم قبل ازشروع لیگ بازیهای تدارکاتی بگذارن تاقشنگ تیم هماهنگ شه...

خدا واقعا باید عاقبتونمو بخیر کنه با امدن خونهای جدیدی مثل حاتمی واحتمالا دفاع اسیای وهافبک دفاعی برزیلی وتادوی که به صورت مستقیم توترکیب فیکس وثابت هستن احتمالا خدا به خیر کنه که اینا بتونن هماهنگ شن خودش خیلییی زمان میبره ........

مثلا همین طارمی ومحمدنوری چندهفته طول کشید تاخودشون باهم هماهنگ کنند حالا اینا چه طوری میخوان هماهنگ کنند خدا داند:d

من اگه جای درخشان بودم تو این تقریبا سی روزی که مونده حداقل هشت تابازی تدارکاتی انجام میدادم تاتیم هماهنگ شه ....

مخصوصا که حریف اول ما تو لیگ ذوب اهن تغییرات زیادی نداشته وبازیکن های خوبی مثل دفاع لبنانی وکاوه رضاییی گرفته

Sh-Meteor
12-31-2014, 06:06 PM
بازیکنان پرسپولیس به تادو، لقب "تادو پایان رافت" دادن.:4:

مثله اینکه به هرکی یه تنه زده طرف پرت شده اونور:4:

alibigi
12-31-2014, 07:21 PM
اینم صحبت درخشان بعد ازاینکه رضا حقیقی جدا شده بود:

او در مورد جانشین حقیقی هم می گوید: آندو را می خواستیم.پیشنهاد هم دادیم اما قبل از آن که بحث پول مطرح شود گفت که انتخابش تراکتور است. من هم ناراحت نشدم، بازیکن مجاز است به هر تیمی دوست دارد برود.الان هم با یک هافبک دفاعی برزیلی صحبت کرده ایم که خیلی خوب است.

بعد هم گفت اون بازیکن برزیلی به زودی میاد ایران که تنها برزیلی هم که امده ایران روجرینهو بوده که تاحالا توسایت های طرفداری پرسپولیس که گشت میزدم هرکی فیلمشو دیده بود مثل من ازش خوشش امده بود:d

توفیلم بازیکنه هم که هم دیدم توهافبک دفاعی هم بازی میکرد هرچند زیاد چیزی مشخص نبود ولی اون صحنه هایی که تونستم بازیکن بشناسم دیدم خوب بازیکنیه همه کرنل های تیمشو اون میزد البته این بازیکن برزیلیه یکم مشکوکه برخلاف تادو که عملکردش تواخرین تیمش خوب بود این عملکردش وامار مفید بودنش نسبت به تیم های قبلیش کمتر بود ....

فیلم بازی اون ضرغامی دفاع عراقی هم دیدم که ماشاالله هم پنالتی زنه تیمش بود هم یکی دوتا ازگلاشو ازرو سانتر کردن جناحین مستقیم رفت تو دروازه :d

♥perspolis♥
12-31-2014, 08:23 PM
فعلا معلوم نیست سیستم درخشان چه جوریه ولی 4-2-3-1 نیست.چون بازیکنان هجومی زیادی داریم و احتمالا 4-1-4-1 بازی کنه

alibigi
12-31-2014, 10:37 PM
http://8pic.ir/images/2ghcfn71pzijnnm2w2mp.png

بچه ها این همون ميردورقي هستش دیگه؟

♥perspolis♥
12-31-2014, 11:19 PM
http://8pic.ir/images/2ghcfn71pzijnnm2w2mp.png

بچه ها این همون ميردورقي هستش دیگه؟

اره خودشه.ولی سایت سایپا زده بود هافبک راست.اکثر سایت ها زدن دفاع چپ8745961