PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسپولیس 2-4 سپاهان ~ هفته سوم لیگ برتر ~

red_girl
08-09-2015, 07:43 PM
به نام خدا

http://www.arteshesorkh.com/file/image/football_team_lige/PP-39430.png ....................................... http://www.arteshesorkh.com/file/image/football_team_lige/Sepahan-60761.png

پرسپولیس ..................................... سپاهان

هفته دوم لیگ برتر جام خلیج فارس
پنجشنبه 22 مرداد 1394
19:25
ورزشگاه فولادشهر اصفهان

red nabid
08-10-2015, 08:54 AM
اگه سوشا را داشتیم و نوروزی هم بود میتونستیم امیدوار باشیم که با تلاش بسیار بتونیم 3 امتیاز بگیریم

ولی با این وضعی که داریم باید به تک امتیاز هم قانع باشیم

امیدوارم برانکو از زوج اومانیا و ماریچ استفاده کنه نورمحمدی که خدای سوتیه بنگر هم خیلی کنده و راحت جا میمونه

در خط میانی باید از ترکیب مسلمان و کامیابی نیا استفاده کنیم

برای این بازی میشه احمدزاده و عالیشاه در کناره ها باشن

و از کنمدانی به عنوان هافبک تهاجمی استفاده کنیم و مهاجم نوک هم طارمی

به نظرم این بهترین ترکیبه

البته میشه کمندانی را کنار بزاریم و طارمی را یه خط عقب بیاریم و بنسون را بزاریم نوک

ولی بعید میدونم برانکو چنین کاری کنه

M.I.L.A.D
08-10-2015, 11:16 AM
بازی سختیه ولی اگه خوب دفاع کنیم و ضد حمله سریع بزنیم میشه امیدوار بود که ببریم

پرسپولیس همیشه جلو سپاهان خوب بازی میکنه همیشه ولی نتیجه نمیگیره و گلهای مفت میخوره

امیدوارم این هفته این طلسمو بشکونن و سپاهانو ببریم مساوی هم بد نیس ولی اگه ببریم تو روحیه تیم خیلی تاثیر میزاره

Ms_Perspolis
08-10-2015, 12:43 PM
سپاهان نقطه قوتش کناره هاس و ما هم نقطه ضعفمون کناره ها

رضاییان ک میل حمله داره و زیاد به فکر عقب نیست

سمت چپم ک طبق معمول مشکل اصلیمونه

فک نکنم برانکو بنگستونو تو ترکیب فیکس بزاره

برانکو اصلا درست حسابی بلد نیست تعویض کنه نمیدونم چی از این خالقی فر دیده همش تو بازیه :|

اما بنظرم علیپور بره نوک و طارمی بره پشتش بهتره

alibigi
08-11-2015, 10:29 AM
بستگی داره کفشگری برسه یانه ..نمیدونم انالیز نود دیدین یا نه خدایش فکرکنم بهترین وواضح ترین انالیزی بود که تو عمرم دیدم یعنی انالیز بازی پرسپولیس و اس خوزستان ....

یعنی عملا نشون دادن با رفتن خالقی خر تو پست هافبک دفاعی تیم داشت همون اول ده نفره بازی میکرد باز شانس اوردیم ماریچ بود که حداقل سه تا سوتیه خالقی فرو همین ماریچ جمع کرد

این بازی هافبک دفاعیمون حتما یا باید کفشگری باشه یا اومانیا وگرنه بیچاره ایم

این دفاع وسطای سپاهان نقطه ضعفشونه باید تو عمقشون کارکرد

به نظرم اگه بنگستون تو تمرینات خوب عمل کرده باید اون وطارمی دوتا مهاجم نوک اون جلو باشن این عبد الله کرمیو و اون عقیلی واقعا فاجعن

سبک بازی هردوتاشون درسته مثل بنگره ولی خب خطا زیاد میکنن و هول میشن با طارمی خوراکمون گرفتن پنالتیه ولی متاسفانه این تیم سپاهانه وقتی داورا میبینن پولشون باید ازهمینا بگیرن مطمئنن پنالتی نمیگیرن علیهشون :l خصوصا این جهانبازی احمق ....

PaRaStO_o
08-11-2015, 11:17 AM
سپاهان همیشه منطقی دفاع داشته منطقی حمله کرده. من بهتر از سپاهان سراغ نو
دارم.
اصلا نمیشه با ضد حمله کاری کرد . باید مثل خودشون بازی کرد که الحمداله مهره نداریم. متاسفانه دفاع و دروازه بزرگترین ضعف تیممون هسdelgiri

red_girl
08-11-2015, 11:25 AM
نبود نوروزی تو این بازی شاید از یه نظر حتی به نفعمون باشه
از این نظر که بعد از 2 بازی احمدزاده میتونه برگرده به پست اصلیش و سمت راست بازی کنه کمندانی برگرده وسط و با مسلمان بازیسازهای تیم باشن و امید سمت چپ . اینطوری هجومی ترین ترکیب ممکن رو داریم
البته فکر نمیکنم این بازی که حریف تیم خوب سپاهانه برانکو با یه هافبک دفاعی بازی کنه شاید درستشم همینه که کامیابی نیا و کفشگری وسط باشه و احمدزاده کمندانی و عالیشاه جلوی اونا
البته اگه برانکو ترکیب رو درست بچینه و بازم نخواد ماجراجویی کنه . واقعا عجیبه چطوریه که هوادارا میفهمن که حاتمی و خالقی فر دوزار بازیکن نیستن ولی بازم مربیا و کادر فنی تیم نفهمیدن اینو!!
بهترین ترکیب ممکن برای دفاع وسط میتونه ماریچ بنگر یا ماریچ اومانیا باشه اونوقت برانکو بدترین ترکیب ممکن رو بازی قبل گذاشت اونم بازی دادن نورمحمدی که تو این سالها یادم نمیاد حتی یه بازی ازش راضی بوده باشیم. نورمحمدی باید آخرین گزینه برای بازی کردن باشه
اگه برانکو ترکیب رو خوب بچینه و دیگه دنبال آزمایش و خطا و عوض کردن پست بازیکنا و اعتماد کردن به امتحان پس داده ها نباشه من مطمئنم میتونیم سپاهان رو بزنیم

Farzan
08-11-2015, 04:07 PM
ما تو این بازی 2 محروم داریم: سوشا مکانی و هادی نوروزی

سوشا که سومین جلسه محرومیتشه و نوروزی هم بخاطر کارت قرمزش تو بازی قبل محرومه ...

صادقی به عنوان جانشین مکانی 2 هفته اول خوب نبود. هرچند سر 2 گلی که تو بازی با پدیده خوردیم، اون چندان مقصر نبود اما تو بازی با اس دق لال رسما با اشتباه اون گل خوردیم و گل دوم هم رو اشتباه مسلم نورمحمدی خوردیم. امیدوارم صادقی با درخشش تو بازی با سپاهان 2 بازی قبل رو جبران کنه و ی بتونه ی کلین شیت خوب از خودش بحا بذاره ...

مهمترین پستی که برانکو باید دربارش تصمیم بگیره، خط دفاعیمونه. ماریچ و رضاییان که ثابتن، پس میمونه زوج ماریچ و البته دفاع چپ. برای زوج ماریچ 3 نفر هستن: بنگر، اومانیا و نورمحمدی که بنگر و نورمحمدی تو دو بازی اول کنار ماریچ بازی کردن و هیچکدوم عملکرد قابل قبولی نداشتن. به نظر من بنگر حداقل تو بازی دوم هم باید کنار ماریچ بازی میکرد چون ی زوج دفاعی بیشتر از هر چیزی باید کنار هم بازی کنن تا با هم هماهنگ بشن. حالا برای بازی سوم من فک میکنم شانس اومانیا و بنگر بخصوص اومانیا بیشتر باشه ...

تو دفاع چپ هم همچنان گزینه اول بابک حاتمیه که تو 2 بازی قبل بخصوص بازی با اس دق لال اصلا خوب نبوده و سمت چپمون مثل فصل گذشته همچنان پاشنه آشیل تیمه البته بعد از اشتباهات فردی که بزرگترین سهم رو تو نتیجه نگرفتنمون تو 2 بازی اول لیگ داشته. برای دفاع چپ هم حیدریه و انصاری رو داریم. من ترجیح میدم حیدریه جایگزین حاتمی بشه چون حاتمی که به هر حال خوب نبوده و اصلا نتونسته سمت چپ تیمو حداقل از نظر دفاعی پوشش بده دیگه چه برسه به شرکت خوب و مفید تو حمله ها ... ‍!!!

به هر حال امیدوارم با برد تو این بای روند برد هامون تو لیگ رو شروع کنیم هرچند کار فوق العاده سختی تو اصفهان داریم ...

tifoosi6atishe
08-11-2015, 05:16 PM
با بودن صادقی تو دروازه و حاتمی و خالقی فر چشمم به هیچ بازی آب نمیخوره

مخصوصا وقتی که برانکو با خالقی فر میخاد گره باز کنه

babak red
08-11-2015, 05:29 PM
تو دفاع چپ دوتا گزینه داریم که هنوز هیچکدوم رو امتحان نکردیم اونوقت حاتمی باید باشه. دفاع وسط بدترینش همین نورمحمدیه که بازم اونو میزاره. خالقی فر رو که نمیدونم رو چی حسابی میزاره.دروازه بان هم که اجباریه و چیزی نگیم بهتره.شاید فصل پیش وقتی سوشا رو محروم کردن کسی ناراحت نشد ولی الان فهمیدیم چه ضربه بدی خوردیم. حداقل اشتباه بچه گانه نمیکنه که. این بازی هم صد در صد صادقی اون اشتباه مرگبار رو داره. چون میدونه از بازی بعد نیست و کلی استرس داره و هم جلو تیم سپاهان بازی میکنه که بازیکناش با تجربه و خطرناکن.تجربه لیگ برتر رو نداره و بازی هم تو اصفهانه و تماشاگرای اونا هم که واویلا.

عالیشاه چپ و فرشاد راست باشن و طارمی نوک میتونیم امیدوار باشیم به برد.مسلمان حتما باید باشه چون تجربش جلو سپاهان به کارمون میاد. اگه سه بازیکن نخاله به نامهای حاتمی خالقی فر و نورمحمدی نباشن بازی رو میبریم ولی اگه یکی از اینا باشه نه دیدن بازی دلچسب میشه نه هم که میبریم

PaRaStO_o
08-11-2015, 05:46 PM
امروز تیتر دیدم که برانکو گفته فان خال سه سال قرصت داره من هیچ.
واقعا عصبیم از دستش نمیدونم چه عکری داره. آخه چیزی که مشخصه بازیها و سوتی هلی پارسال حاتمیه چرا باید بعد دو تا بازی باز فیکس باشه و دو نفر دیگه فرصت امتحان شدن نداشتع باشن؟چرا نورمحمدی میمونه سید جلال میره آخه تفاوتها اونقد مشهود هسن که آدم مبمونه چه فکری پشت اینا هس. من واقعا از بازی فردا میترسم. ما میزبان هسیم و بیشتر از میهمان استرس بازی داریم. خالقی فر که دیگه غوعاس. بعد از سقوط فجر خبری ازش نبود تا این درخشان آوردش تو پرسپولیس هم هیچ کاری نکرده برانکو نگهش داشته. میدونم برانکو مهاجم سرزن بیشتر قبول داره مثل زمان تیم ملی ولی وقتی بازیکن شرایط فیزیکشو داره ولی عقل و تاکتیک نداره به چه درد میخوره delgiri

Farzan
08-11-2015, 05:56 PM
امروز تیتر دیدم که برانکو گفته فان خال سه سال قرصت داره من هیچ.
واقعا عصبیم از دستش نمیدونم چه عکری داره. آخه چیزی که مشخصه بازیها و سوتی هلی پارسال حاتمیه چرا باید بعد دو تا بازی باز فیکس باشه و دو نفر دیگه فرصت امتحان شدن نداشتع باشن؟چرا نورمحمدی میمونه سید جلال میره آخه تفاوتها اونقد مشهود هسن که آدم مبمونه چه فکری پشت اینا هس. من واقعا از بازی فردا میترسم. ما میزبان هسیم و بیشتر از میهمان استرس بازی داریم. خالقی فر که دیگه غوعاس. بعد از سقوط فجر خبری ازش نبود تا این درخشان آوردش تو پرسپولیس هم هیچ کاری نکرده برانکو نگهش داشته. میدونم برانکو مهاجم سرزن بیشتر قبول داره مثل زمان تیم ملی ولی وقتی بازیکن شرایط فیزیکشو داره ولی عقل و تاکتیک نداره به چه درد میخوره delgiri
پرستو صرفا جهت اطلاع اینکه تو بازی با سپاهان ما مهمانیم و باید تو اصفهان بازی کنیم و بعدش هم اینکه بازی با سپاهان پس فردا پنجشنبس ... :4:

خالقی فر یجورایی بیش از حد داره کوبیده میشه به نظرم. اون بدبخت کلا تو بازیکنای ایرانی هم درجه 2 حساب میشه و حداکثر کاراییش هم تو پست خودشه نه دیگه یکی دو تا خط عقب تر و کاملا برعکس جایی که بازی میکنه ...

خالقی فر مهاجم کاذبه و میتونه وینگر هم باشه و یا دیگه حداکثرش بازیسازی کنه ولی نه دیگه بخواد هافبک دفاعی بازی کنه. به نظرم بیشتر از خالقی فر برانکو مقصره چون میتونست تصمیم های بهتری بگیره و از خالقی فر تو پست غیرتخصصیش استفاده نکنه. برانکو میتونست اومانیا رو جایگزین کفشگری کنه و این حتی باعث میشد تا کامیابی نیا هم بتونه سر جای خودش بازی کنه ...

PaRaStO_o
08-11-2015, 06:01 PM
پرستو صرفا جهت اطلاع اینکه تو بازی با سپاهان ما مهمانیم و باید تو اصفهان بازی کنیم و بعدش هم اینکه بازی با سپاهان پس فردا پنجشنبس ... :4:

خالقی فر یجورایی بیش از حد داره کوبیده میشه به نظرم. اون بدبخت کلا تو بازیکنای ایرانی هم درجه 2 حساب میشه و حداکثر کاراییش هم تو پست خودشه نه دیگه یکی دو تا خط عقب تر و کاملا برعکس جایی که بازی میکنه ...

خالقی فر مهاجم کاذبه و میتونه وینگر هم باشه و یا دیگه حداکثرش بازیسازی کنه ولی نه دیگه بخواد هافبک دفاعی بازی کنه. به نظرم بیشتر از خالقی فر برانکو مقصره چون میتونست تصمیم های بهتری بگیره و از خالقی فر تو پست غیرتخصصیش استفاده نکنه. برانکو میتونست اومانیا رو جایگزین کفشگری کنه و این حتی باعث میشد تا کامیابی نیا هم بتونه سر جای خودش بازی کنه ...

zaye من فکر میکردم ما میزبانیم خب دیگه بدتر:4:
نه فرزان بیش از حد کوبیده شدنش اشتباه نیس این همون موقع هم که توفجر بود تو پست تخصصی خودش 5 بازی یه بار به عنوان تک مهاجم یه گل با سر میزد.
ما نقل و انتقالات بدی داشتیم. الان هم ارنج بدی داریم.
میشه با ارنج خوب جای خالی خیلی از نهره ها رو پر کرد شک نکن

Farzan
08-11-2015, 06:04 PM
zaye من فکر میکردم ما میزبانیم خب دیگه بدتر:4:
نه فرزان بیش از حد کوبیده شدنش اشتباه نیس این همون موقع هم که توفجر بود تو پست تخصصی خودش 5 بازی یه بار به عنوان تک مهاجم یه گل با سر میزد.
ما نقل و انتقالات بدی داشتیم. الان هم ارنج بدی داریم.
میشه با ارنج خوب جای خالی خیلی از نهره ها رو پر کرد شک نکن
منم همینو میگم که میشد بهتر ارنج تیم چید ...

ولی اصل حرفم اینه که مربی از خالقی فر تو پست غیرتخصصیش استفاده کرده اونم خالقی فری که تو پست اصلیش هم چندان کارآمد نیست ...

M.I.L.A.D
08-11-2015, 07:19 PM
بازی اول خوب ترکیب چیده بودیم ولی باز رو اشتباهات دفاع و اشتباهای بچه گونه گل خوردیم هر چقدم ارنج خوب باشه باید بازیکنایی که تو تیم بازی میکنن با غیرت بازی کنن و قدر پیراهن پرسپولیسو بدونن نه اینکه با دل هوادارا بازی کنن البته مشکل اصلی ما از مدیریت و وزارت ورزش رسیده به اینجا ها و بضاعت پرسپولیس شده این و باید بسازیم بخاطر اونا ولی امیدوارم یه روز همه ی این کابوسا تموم بشه

✫زهـــرا✫
08-11-2015, 08:17 PM
بازیکنامون بد نیستن فقط سردرگمیم.. با سمیه موافقم شاید نبود نوروزی یه جورایی به نفعمون باشه. احمدزاده پست خودش بازی می کنه. عالیشاه چپ باشه. وسط اگه مسلمام آمادگیشو به دست آورده باشه خیلی خوب میشه..
باز میمونه دفاع..... که کاش از این بازی دیگه به جا حاتمی، حیدریه رو بزاره چپ، هر چند بازی با سپاهانه و ریسک محسوب میشه ولی می ارزه.. وسط فقط عاجزانه خواهش می کنم نورمحمدی نباشه، احتمالش خیلی زیاده اومانیا و ماریچ زوج میانی باشن که بازم خوبه

هافبک دفاعی این دو سه فصل به دلم موند دو بازی متوالی کفشگری بازی کنه مصدوم یا محروم نباشه! اگه برسه با کامیابی نیا دو هافبک دفاعی باشن خیلی خوب میشه...

Farzan
08-11-2015, 11:41 PM
پرسپولیس با 19 بازیکن راهی اصفهان می‌شود

http://fc-perspolis.com/Content/PFileManager/Gallery/%D8%AA%D9%85%D8%B1%DB%8C%D9%86%20%D8%B3%D9%87%20%D 8%B4%D9%86%D8%A8%D9%87%2021%20%D9%85%D8%B1%D8%AF%D 8%A7%D8%AF%2094-8226235/IMG_3949.JPG

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، پس از آخرین تمرین سرخپوشان پیش از سفر به اصفهان، نام 19 بازیکن را برای دیدار برابر سپاهان اعلام کرد.

کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از آخرین تمرین سرخپوشان پیش از سفر به اصفهان، نام 19 بازیکن را به شرح زیر اعلام کرد:

ایمان صادقی، مرتضی قدیمی‌پور، محسن بنگر، علیرضا نورمحمدی، مایکل اومانا، لوکا ماریچ، بابک حاتمی، رامین رضائیان، محمد انصاری، وحید حیدریه، مهرداد کفشگری، کمال کامیابی‌نیا، میلاد کمندانی، فرشاد احمدزاده، امید عالیشاه، علی علیپور، مهدی طارمی، رضا خالقی‌فر و جری بن سون.

گفتنی است؛ کاروان تیم فوتبال پرسپولیس صبح روز چهارشنبه با یک دستگاه اتوبوس از ورزشگاه درفشی‌فر راهی اصفهان می‌شود.

babak red
08-12-2015, 08:48 AM
باز هم اسم مسلمان نیست که. برانکو تو سرش چی میگذره نمیدونم. بابا مسلمان کلی جلو سپاهان بازی کرده و تجربه داره .چی بگم والا.حتما ترکیب هم همون ترکیب قبلیه

alibigi
08-12-2015, 09:39 AM
اگه بخوایم 4-4-2 بازی کنیم احتمالا ترکیب اینه

دروازبان نا مشخص

نامشخص -ماریچ-اومانیا-رضاییان

کفشگری-کامیابی نیا

احمدزاده-عالیشاه

علیپور-طارمی

اگه بخوایم 4-2-3-1 بازی کنیم احتمال قوی کمندانی میاد جایه علیپور و به عنوان بازیساز بازی میکنه

البته این نظر منه :d

Farzan
08-12-2015, 03:31 PM
فرکی: از رویارویی با برانکو خوشحالم/ پرسپولیس نتیجه نگرفته و بازی با آنها سخت است

http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1394/01/27/139401272039533845111203.jpg

حسین فرکی در نشست خبری پیش دیدار سپاهان و پرسپولیس گفت: پرسپولیس تیمی است که به همراه استقلال هواداران زیادی در همه جای ایران دارد و فرقی نمی کند که در تهران یا خارج از تهران بازی کند اما سپاهان هم در همه جای کشور هواداران خود را دارد که نتایج این تیم را دنبال می کنند. بنابراین این بازی از این حیث حائز اهمیت است که هواداران دو تیم مثل دوره های قبل مقابل هم قرار می گیرند.

وی افزود: همه حریفان برای ما قابل احترام هستند ضمن اینکه بازی مقابل پرسپولیس برای ما یکی از بازی های دشوار است که باید آن را با پیروزی پشت سر بگذاریم. بنابراین با حمایت هواداران خودمان و تلاش بازیکنان خوب سپاهان پس از کسب 6 امتیاز در ابتدای فصل و شرایط خوبی که دنبال می کنیم، به دنبال سه امتیاز دیدار فردا نیز هستیم.

فرکی یادآور شد: با همه احترامی که برای پرسپولیس و دوست بسیار خوبم برانکو قائل هستم که افتخار همکاری با این مربی بزرگ را داشته ام باید مقابل این تیم قرار بگیرم که البته بابت مواجه شدن با برانکو خوشحالم.

مربی سابق تیم ملی گفت: پس از جام جهانی 2006 آلمان برای دومین بار می توانم برانکو را از نزدیک زیارت کنم و به هر حال دیدار ایشان یاد و خاطرات گذشته را برای من زنده می کند. بنابراین برانکو به عنوان یک شهروند اصفهانی خوشامد می گویم.

وی در مورد اینکه فکر نمی کند بازی در مقابل تیم زخم خورده پرسپولیس تاحدودی دشوار باشد گفت: درست است. به دلایلی که گفتید بازی سختی در پیش داریم. آنها خوب نتیجه نگرفتند و انتظار از پرسپولیس بالاست. برای آنها این بازی اهمیت بالایی دارد اما اهمیت آن برای ما بالاتر است چون باید بازی های خانگی خودمان را در مقابل این تیم بزرگ با پیروزی پشت سر بگذاریم.

فرکی گفت: باید ببینیم فردا با توجه به شرایط دو تیم چه اتفاقی می افتد و کدام تیم می تواند از فرصت هایش بهترین استفاده را ببرد.

مربی سابق تیم ملی در مورد آشنایی اش با تیم ملی گفت: دوستی من و برانکو و آشنایی ما با هم هیچ ارتباطی به مسائل فنی ندارد. شاید از نظر تاکتیکی شباهت هایی به هم داشته باشیم و از نظر فوتبالی و فکری به هم نزدیک هستیم اما با توجه به اینکه برانکو در فوتبال باشگاهی ما حضور دارد شاید نظراتش نسبت به گذشته تفاوت کرده باشد. دوستی ما به قوت خود باقی است و آنچه در زمین رخ می دهد عملکرد بازیکنان و اجرای تفکرات دو مربی در زمین است.

وی ادامه داد: این بازی می تواند زیبا و جذاب باشد و امیدوارم که مسابقه تماشاگرپسندی از کار دربیاید.

فرکی در مورد وضعیت پادووانی، گردانی و وحید نجفی که دراین فصل به سپاهان آمده اند گفت: ما بازیکنان زیادی جذب نکردیم و فقط سه بازیکن جذب سپاهان شدند. پادووانی در دو بازی اول مصدوم بود و اکنون مصدومیتش برطرف شده است. از وضعیت حبیب گردانی هم راضی هستم. او با توجه به اینکه تازه به تیم ما اضافه شده وضعیت مطلوبی دارد.

سرمربی سپاهان در مورد نجفی و تعویض او در دقایق پایانی گفت: تعویض های نجفی فنی بوده و ما بیشتر می خواستیم پایان بازی را مدیریت کنیم و او با جو باشگاه سپاهان هم آشنا شود.

فرکی در مورد شایعه جدایی پریرا گفت: این شایعه صحت ندارد و با توجه به اینکه ما در آسیا هستیم نیاز به جذب یک هافبک خلاق و طراح داریم که شرایط به گونه ای بود که در ابتدای فصل نتوانستیم چنین بازیکنی را جذب کنیم اما امیدوارم در ادامه بتوانیم یک بازیکن خلاق به تیم اضافه کنیم.

Farzan
08-12-2015, 03:32 PM
برانکو: بازی با سپاهان یک دربی واقعی است/ دنبال بهانه نیستم

http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1394/05/10/13940510090557525789423.jpg

برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سپاهان گفت: بعد از 10 سال به اصفهان آمدم. خوشحالم که با یکی از تیم های بزرگ ایران بازی داریم که در 5 سال اخیر بهترین تیم ایران است و باید ابراز خوشحالی کنم که با دوست و همکار خودم روبرو می شوم و خوشحالم با تیمی بازی داریم که قهرمانی های زیادی دارد.

وی ادامه داد: همین طور اقرار می کنم که قهرمانی سپاهان با کار زیاد حسین فرکی که در تیم ملی با هم همکار بودیم به دست آمد. با همه احترامی که برای سپاهان قائل هستم طبیعی است که باید بگویم پرسپولیس بزرگ ترین تیم ایران است و فردا با نتیجه خوبی باید از زمین بیرون بیاییم.

سرمربی پرسپولیس افزود: بازی اول را با بدشانس مساوی کردیم اما به خاطر اشتباه ساده این اتفاق افتاد و امیدوارم فردا این اشتباهات را مرتکب نشویم. خوشحالم که بازی بزرگی با سپاهان داریم. افتخار می کنم که این بازی در حد یک دربی واقعی است و هواداران از این بازی لذت می برند. ما هم به دنبال بهترین عملکرد در این بازی هستیم.

وی درباره غایبان پرسپولیس ادامه داد: نوراللهی هنوز به خاطر عمل جراحی هنوز آماده نیست. سوشا هم محروم است و مسلمان، فاطمی، رحمتی و کریم باقری در تهران تمرین خواهند کرد. هادی نوروزی هم که محروم است.

برانکو خاطرنشان کرد: به دنبال بهانه گرفتن نیستم و حتی بازی اول هم که 5 نفر را نداشتیم بهانه نگرفتیم. قطعا بازیکنان توانسته اند در اتوبوس استراحت کنند اما نباید از الان فکر کرد که فردا ما قرار است ببازیم.

وی درباره نقاط قوت پرسپولیس اظهار داشت: پاسخ این سؤال را قبل از بازی نمی دهد. اگر می خواهید ترکیب بازی فردا را هم بگویم!

برانکو درباره اینکه آنها با اتوبوس به اصفهان آمده اند و در صورت باخت احتمالی مقابل سپاهان آیا این مسئله را بهانه نمی کنند، اظهار داشت: من هیچگاه دنبال بهانه نیستم در ضمن مگر ما بازی فردا را از الآن باخته ایم که شما این را می پرسید؟ در بازی اول هم که ما پنج بازیکنمان را نداشتیم من بهانه ای نیاوردم. ما با یک اتوبوس لوکس به اصفهان آمدیم و شک نکنید که بازیکنان استراحت کرده اند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره عملکرد ایمان صادقی در دو بازی گذشته تصریح کرد: باید قبول کنیم که اشتباهات بزرگ قابل کتمان نیست البته او دروازه بان بزرگی است اما قطعاً همه بازیکنان در 15 سال آینده ورزشی شان باز هم اشتباه خواهند داشت و نمی شود گفت که کسی اشتباه نمی کند. مهم این است که از این اشتباهات درس بگیریم و قطعاً مطمئن باشید که صادقی برای بازی فردا روحیه خوبی دارد و این اشتباهات با تمرینات قابل رفع است.

برانکو در مورد اینکه طبق کدام معیار پرسپولیس را به عنوان بزرگترین تیم ایران معرفی کرده اظهار داشت: فاکتورهای مهم در یک باشگاه تاریخ، اعضا، هواداران و قهرمانی هایی است که یک تیم کسب کرده است. البته در 5 سال اخیر سپاهان بیشترین قهرمانی را از آن خود کرده است. آنچه برای فوتبال ایران مهم است این است که هم اکنون 7-8 تیم برای قهرمانی می جنگدند و شانس دارند.

وی افزود: اگر به نتایج گذشته نگاه کنیم همچنین 30 میلیون هوادار پرسپولیس را در نظر بگیریم این تیم بیشترین قهرمانی را داشته است هرچند که در سال های اخیر نتوانسته به قهرمانی برسد. من به سپاهان و مدیرعامل این باشگاه تبریک می گویم چرا که همه از ساختار خوب این باشگاه صحبت می کنند و از آن تعریف و تمجید می کنند.

Farzan
08-12-2015, 04:35 PM
پیش بازی سپاهان - پرسپولیس؛ ذره بین ها روی برانکو

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/styles/large/public/contents/user8005/news/sep-per.jpg?itok=73moIPH3

در هفته سوم رقابت های لیگ برتر جام خلیج فارس، دربی فوتبال ایران در ورزشگاه فولادشهر برگزار می شود.

هفته سوم لیگ برتر ایران، جام خلیج فارس
پنجشنبه 22 مرداد 1394
استادیوم فوتبال فولادشهر اصفهان

تیم داوری
سید حسین زرگر- محمدرضا ابوالفضلی- حسن ظهیری- محمد ملکی ناظر داوری: ابراهیم میرزابیگی

فولاد مبارکه سپاهان - پرسپولیس تهران

طرفداری - در حالی که پس از گذشت دو هفته از لیگ برتر سپاهان شش امتیازی و پرسپولیس تنها یک امتیاز دارد، این دو تیم در دیداری حساس و احتمالا مهیج در مقابل هم قرار می گیرند. حسین فرکی که دستیار برانکو ایوانکوویچ در تیم ملی ایران بود، در واپسین هفته های فصل قبل نشان داد که فوت کوزه گری را از استادش یاد گرفته و در استادیوم آزادی با گل های شیمبا و مهدی شریفی توانست پرسپولیسی را که فقط توسط هادی نوروزی به یک گل رسیده بود شکست دهد. این بار اما در هفته سوم این دو یار قدیمی در حال به هم رسیده اند که اوضاع برای آنها متفاوت است. فرکی دو بازی قبل را برده و صدرنشین لیگ است و از طرفی برانکو تنها یک امتیاز از دو بازی گرفته و نوک پیکان انتقادها سمت اوست.

سپاهان در هفته اول توانست استقلال خوزستان دونده را با تک گل مهدی شریفی شکست دهد و در هفته دوم مقابل ذوب آهن در شهرآورد اصفهان با تک گل علی کریمی پیروز شود. پرسپولیس اما بازی برده مقابل پدیده را با تساوی در هفته اول عوض کرد و در هفته دوم هم در اهواز مغلوب استقلال خوزستان شد.

نقطه قوت سپاهان تثبیت صد در صدی ساختار تیمی و تاکتیکی این تیم نسبت به به فصل گذشته و نقطه ضعف آن نبودن محرم نویدکیا و مصدومیت هر بازیکن خارجی این تیم یعنی شیمبا، موسایف و پادوانی در ابتدای فصل است. از طرفی پرسپولیسی ها با جذب رضاییان از سمت راست بسیار خطرناک و زهر دار هستند که می توان نقطه قوت این تیم شمرده شود اما از طرفی دیگر ضعف این تیم را در جایی به نام دروازه می توان یافت که محرومیت سوشا مکانی و عملکرد ضعیف صادقی خود شاهدی بر این ادعاست.

سپاهان اما در دو هفته گذشته یک فوق ستاره داشته است. شهاب گردان. دروازه بانی که هر دو بازی قبل و شش امتیاز سپاهان مدیون اوست. گردان با احتساب بازی های فصل قبل 280 دقیقه است که گل نخورده و فقط بیست دقیقه با سصد دقیقه بسته نگه داشتن دروازه اش فاصله دارد.

هر دو تیم در هفته گذشته سعی کردند که در سکوت خبری و به دور از حواشی تمریناتشان را دنبال کنن. سپاهان حتی دو روز تمریناتش را پشت درهای بسته انجام داد و پرسپولیس نیز هر چند از زبان منتقد پیشکسوتانش در امان نبود ولی سعی کرد با حفظ آرامش در اردوی تیمی اش آماده دربی بزرگ شود. ضمن اینکه مجوز بازی مهاجم هندوراسی پرسپولیس صادر شده و اگر برانکو صلاح بداند وی را به بازی خواهد گرفت.

محرومین
تنها محرومان این بازی هادی نوروزی کاپیتان پرسپولیس و سوشا مکانی گلر این تیم هستند. نوروزی در بازی گذشته پرسپولیس برابر استقلال خوزستان با کارت قرمز مواجه شد و مکانی نیز آخرین جلسه محرومیت 3 جلسه ای ناشی از دربی را پشت سر خواهد گذاشت.

rana red love
08-13-2015, 08:32 AM
امروز بازی سختی داریم وقتی دو تا بازی گذشته رو دو تا تیمی که اسم رسمی هم ندارن اون بازی انجام داادیم و افتضاح ترین نتیجه های ممکن رو گرفتیم این بازی که دیگه جلوی سپاهانیم اونم تو اصفهان واااااقعا بازی سختی میشه ! اما از ی طرف ما تو بازی های سخت تر عملکرد بهتری داریم !

تیم سپاهان از هر لحاظ از که نگاه کنیم تو همه پست ها ی سر و گردن از ما بالاترن
دفاع نا هماهنگ ما و دروازبان پر از سوتی و هماهنگی و فرصت طلبی بازیکن های سپاهان بدترین چیز ممکن و باید ازش بترسیم ! کوچیک ترین اشتباه تو این بازی راه جبران نداره

چون گل خوردن از سپاهان جبرانش سخت میکنه اگه گل اول بخوریم نهایت میتونیم مساوی کنیم !
تو این بازی به نظرم خیلی نباید امید به 3 امتیاز داشته باشیم اول باید حواسمون باشه 3 تا امتیاز از دست ندیم ! و حداقل ی امتیاز از بازی بگیریم

نبود نوروزی خیلی ضربه ای بهمون نمیزنه چون جایگزینش بازیکن داریم فقط نبود سوشا خیلی بد که تو دو هفته گذشته ام دیدیم !

برانکو واقعا تو این دو تا بازی نشون داده مربی خنگی هست ! وقتی یه بچه بازی ما رو ببینه میفهمه نباید به خالقی و نور محمدی بازی داد ! این نمیفهمه !

بازی سختیه واقعا فشارم رو تیم خیلی زیاد ، دو هفته نا امید کننده اونم اول فصل ..... اما خب پرسپولیس بازی ها سخت بهتر بازی میکنه !
ایشالا که امروز بتونیم ی بازی خوب داشته باشیم البته اگه برانکو ترکیب درست بچینه !

چند وقت بود کلا اینجا پست نداده بودما الان حس خوبی دارم :8:khandeh

red nabid
08-13-2015, 10:53 AM
بچه ها یه خبر خوب

پادوانی و پریرا تا نیم فصل محروم شدند و نمیتونن سپاهان را همراهی کنند

لینک خبر کلیک کنید (http://www.varzesh3.com/news/1259380/%D9%BE%D8%A7%D8%AF%D9%88%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%88-%D8%B4%DB%8C%D9%85%D8%A8%D8%A7-%D8%AA%D8%A7-%D9%86%DB%8C%D9%85-%D9%81%D8%B5%D9%84-%D9%85%D8%AD%D8%B1%D9%88%D9%85-%D8%B4%D8%AF%D9%86%D8%AF)

Farzan
08-13-2015, 03:54 PM
ترکیـــــب پرسپـــــولیـــــس

ایمان صادقی

مایکل اومانا
لوکا ماریچ
رامین رضائیان
وحید حیدریه

مهرداد کفشگری
کمال کامیابی‌نیا

فرشاد احمدزاده
امید عالیشاه

مهدی طارمی
علی علیپور

Farzan
08-13-2015, 05:19 PM
ترکیــــــب سپـــــاهـــــان

شهاب گردان

هادی عقیلی
عبدالله کرمی
حبیب گردانی
وریا غفوری

میلاد سرلک
علی کریمی

فوضی موسایف
احسان حاج صفی
محمدرضا خلعتبری

مهدی شریفی

alibigi
08-13-2015, 07:24 PM
خب نیمه اول که تموم شد ولی واقعا بهم ثابت شد جادو جنبل وجود داره مطمئن باشید 100 تا گل دیگه بزنیم ویا صد تا تک به تکم بشیم گلم نشه یا بشه فرقی نداره یک جادوی انگار یک نیروی هست نمیگذاره ماببریم

اخه مگه این همه اشتباه میشه مگه داریم

یک شوت زد ازاون گوشه رفت تو گل یکبار دیگه هم اومانیا که سالی صدتا اشتباه نمیکرد حالا گل به خودی میزنه

یک نیروی نمیگذاره ببریم ازالان معلومه ...

Farzan
08-13-2015, 07:26 PM
نیمه اول خوب بودیم، هر چند میشد خیلی بهتر باشیم ...

بزرگترین ضعفمون تو نیمه اول این بود که بعضی توپ ها تو حمله خیلی راحت خراب میشن و این دلیل اکثر حمله های سپاهان تو نیمه اول بود ...

2 تا گل عالی زدیم. گل اول سپاهان هم خیلی قشنگ بود ولی انصافا گل دومشون خرکی و شانسی بود. خیلی هم تقصیر اومانیا نبود چون توپ به پای یکی خورد و مسیرش عوض شد ...

عالیشاه گیج هم ی تک به تک عالی رو مفت از دست داد ... :pand:

امیدوارم بازیکنامون تو نیمه اول با آرامش و اعتماد به نفس بیشتری بازی کنن ...

ایشالا با کمک خدا بتونیم 3 امتیاز بازیو بگیریم ...

red nabid
08-13-2015, 07:31 PM
واقعا در حمله عالی بازی کردیم

حتی اگه عالیشاه خریت نمیکرد میشد گل سوم را هم بزنیم

اومانیا هم که گاوه تو یه همچین بازی چنین اشتباه مهلکی میکنه

امیدوارم 3 امتیاز را بگیریم ولی به نظرم 1 امتیاز هم خوبه

ولی واقعا از کیفیت بازی تیم راضی هستم

Amir Far
08-13-2015, 07:52 PM
باز هم مثل همیشه برای سپاهان یه داور حرومزاده وجود داره...
اخه این چه پنالتی ای بود!!!
این گزارشگر های تیمای شهرستانی چقد زر می زنن.

alibigi
08-13-2015, 08:23 PM
من نمیفهمیدم پنالتی مادرست بود یانه ولی یکدونه ازصحنه هارو دیدم پنالتی ما صد در صد گرفته نشد ..دوتا تک به تکم از دست دادیم دیگه حقمون بود باخت

مطمئن باشید مسئله پرسپولیس فنی نیست شاید مثلا بنگر هم الان توترکیب بود بهتر بود ولی مثلا سید جلالم اگه بود یعنی این سپاهان ازهرجا شوت میکرد نمیرفت تو گل ؟

با کثیف های گودرزی اشغال اگه نتیچه بگیریم باید تعجب کرد وقتی مالک اصلی پرسپولیس یک مشت اشغال باشن یک تیم هیچ شانسی نداره

باور کنید یک تیم حداقل 50 درصد وتو ایران 80 درصد به شانسه وقتی کثیف کاری رخ میده طبیعیه شانس نداشته باشیم

وقتی این طاهری اشغال میاد اونکارو با عباس زاده وحتی همامی میکنه خب باید یکجا کیفرشو بده که کیفرشو مابدبختا باید بدیم که تیم نتیچه نگیره اونم گمشه بره ....

مثلا برانکورو عوض کنن بعدش اگه فکرمیکنن با این کثیف کاری اینا تیم نتیچه میگیره خیاله باطله ...

هییییی هروقت پرسپولیس خصوصی شد وبدهی هاش صاف بشه اوضاع تیم درست میشه وگرنه همین اشو همین کاسه که میبینید

hamid3130
08-13-2015, 08:28 PM
میشه گل نخوریم یا حداقل خودمون توش نقشی نداشته باشیم؟؟؟؟
خسته شدم به قرآن خسته شدم. بر پدر مادر هر بی پدر مادری که پرسپولیس رو به این وضع انداخت لعنت
کجاست اون خط دفاع که توپ تکونش نمیداد
دقیقا علی آقا راست میگه تمام این کثافت بازی ها تموم نشه آش همون آشه
امشب مشخص بود چندتا بازیکن خط گرفته بودند

red nabid
08-13-2015, 08:34 PM
باز سپاهان باز داور ...................................

خب اگه میخواید سپاهان قهرمان بشه دیگه چه زحمتیه این همه لیگ برگزار میکنید؟

خب اون جام را بدید بهشون برن دیگه

چرا مردم و مسخره کردید؟

خاک بر سر داور و اون کمیته و فدراسیون و.....

Amir Far
08-13-2015, 08:36 PM
سه تا جام بدین این فصل
1.فدراسیون حرومزاده اصفهانی و شخص تاج
2.گودرزی و خادم مادر فلان
3.همین اول فصل جام رو بدین صپاهان اینقد خرج داور نکنن...

hamid3130
08-13-2015, 08:38 PM
داور چیه... سه تا گل خودمون بهشون تقدیم کردیم. معلوم بود بازیکنا خط گرفتن بودن البت بعضی هاشون
استقلال و سپاهان پشت هم تو خونه بازی اونوقت ما انقدر بدبخت شدیم که با اتوبوس باید بریم

hamid3130
08-13-2015, 08:40 PM
از اونجا که تیم رو ندادن به عابدینی باید حدس میزدم که اینا هم میخوان این فصل پرسپولیس رو نابود کنند
فردا استفراغ عین آب خوردن میبرن
----------------------

یکی توضیح بده قضیه چیه چرا نمیزارن پرسپولیس قوی بشه؟ چرا هی زمین میزنند؟ چه منفعتی داره زمین زدن پرسپولیس؟ اصلا اینا کین؟

tifoosi6atishe
08-13-2015, 11:28 PM
من که از بازی تیمم راضی یم 4پایان تو قوطی بودن بخدا .... طارمی عالیشاه پنالتی اینا 3 گل بود که میتونست زده شه

اگه ما هم مث اونا با هر شوتی توپ میچسبید به طور الان 5 تا زده بودیم ....پارسالم علی عسگر توپو استپ کرد جلو پریرا بردن....

الانم اومانا 1میلیاردو 200 تومنی میزنه به خودمون .... کاپیتان مسخرمون طرف موقعیت 1 درصد داره با ناشی گری دست میذاره رو دوش بازیکن پنالتی میده ..... با سر تو میفرستیم واسه بازیکن حریف که گل بزنه بهمون

به مولا حق 4پایان نبود ببره .... مساوی هم حقش نبود ولی خو ما پرسپولیسیم و نافمونو با بدشانسی بریدن

فقط میتونم بگم خدایا دیگران آشنان فقط ما غریبیم

tifoosi6atishe
08-13-2015, 11:32 PM
وقتی طاهری میاد افتخار میکنه با 150 تومن بازیکن اووورده حالاهم بیاد افتخار کنه

یا مثلا برانکو از خجالتی نمیاد بگه چرا سید جلال رو نگرفت من تو این 3 بازی هیچی از ماریچ ندیدم اسمشم نشنیدم تو بازی

حیدریه هم فرفی با حاتمی نداشت فقط سرعتی تر بود

انصاری هم نجاتممون داد یه توپ از رو خط دروازه در اوووورد .....

امسال چپ و راستمون بدتر از پارساله خالیه خالیه

آقای برانکو الان ینی ماریچ خیلی سرعتیه؟؟؟؟ چی کرد که سید جلال نکرد؟؟ ببینم تو تیم ملی هم نصرتی و رحمان رضایی خیلی سرعتی بودن که انتخابشون کرده بودی؟؟؟؟

tifoosi6atishe
08-13-2015, 11:33 PM
من که از برانکو حمایت میکنم ... چون بهترش سراغ ندارم کلا اگه 4-4-2 ادامه بده خوبه

منتها بد شانسیا و اشتباهات داوری هم باید دست بردارن

راستی ایمان صادقی هم نقش هویچ گندیده رو بازی میکرد

RABIN HOOD
08-14-2015, 12:43 AM
من که بازیو ندیدم ولی با تفسیرایی که بچه ها کردن و گزارشایی که خوندم مث اینکه بازم به اشتباهات فردی باختیم.

اومانیا هم تقصیری نداره بابت زدن گل به خودی ، هر مدافعی گل به خودی میزنه .

از نتیجه میشه فهمید تیممون توی حمله خوبه و مشکلمون طبق معمول ذفاعامون هستن.امیدوارم برانکو بتونه هرچی زود تر ترکیب اصلیشو پیدا کنه.چون واقعا از بی ثباتی داریم رنج میبریم.و بخاطر همین هنوز تیممون تو خط دفاعی هماهنگ نشده .

hamid3130
08-14-2015, 06:15 AM
آقا امین من این حرفتو که میگی ماریچ هیچ کار نکرد قبول ندارم. اگه هیچ کار نکرده باشه حداقل مثل سه مدافع وسط دیگمون سوتی نداده تا الان بدبخت دیشب هم انقدر دوید پاش گرفت. مدافع ای که مثبت بازی میکنه.
به نظر من همون ترکیب اول ماریچ بنگر از همه بهتر. واقعا دیگه نمیشه رو اومانا و نور محمدی حساب باز کرد. ولی حیف که مدافع کنار نداریم و تا نیم فصل باید بسوزیم از همین دو جناح
-------------------
ولی خداوکیلی خط حملمون عالیه, علیپور که تو گل دوم کل اصفهان رو دریبل زد واقعا مرگ میآفرینند ولی چه سود که خط دفاع امونمون رو بریده

red nabid
08-14-2015, 07:56 AM
به نظر من این بازیکنا باید جریمه بشن تا بفهمن کجا چه خبره

باید حداقل 10 درصد از قرارداد هرکدوم کم بشه

کاری ندارم ولی خدایی یه نگاه به سپاهان بندازید

چطوری حاج صفی غفوری خلعتبری و نویدکیا می جنگیدن

چطوری یهو توپ را از دفاع به حمله میاوردن

ولی ما چی

هیچی اینطوری نمیشه

hamid3130
08-14-2015, 09:41 AM
آقا پدرام اینا با جریمه درست نمیشن هیچ بدتر میشن اینا یه مربی میخوان بالا سرشون که عین چی لزش بترسن دایی درسته هیچ بار فنی نداشت تیم ولی اینجور تیمش اشتباهات فردی نداشت
من خلاصه بازی دیدم دوباره گل اول سپاهان هم باز اشتباه فردی و پاس رو به عقب اشتباه فکر میکنم احمدزاده بود.
جالب یه چیز دیگست که چرا هرچی اشتباه فردی میدیم همش توپ میره تو گل یه بار خراب نمیشه
رفتن تو سایت های استقلال واقعا شدیم مزحکه اونا یه ضرب رگباری تیکه میندازن بهمون, بر باعث و بانیش لعنت
خیلی خیلی دوست دارم زودتر پنجشنبه بشه بازی جلوی ذوب رو ببینم

tifoosi6atishe
08-14-2015, 01:22 PM
آقا امین من این حرفتو که میگی ماریچ هیچ کار نکرد قبول ندارم. اگه هیچ کار نکرده باشه حداقل مثل سه مدافع وسط دیگمون سوتی نداده تا الان بدبخت دیشب هم انقدر دوید پاش گرفت. مدافع ای که مثبت بازی میکنه.
به نظر من همون ترکیب اول ماریچ بنگر از همه بهتر. واقعا دیگه نمیشه رو اومانا و نور محمدی حساب باز کرد. ولی حیف که مدافع کنار نداریم و تا نیم فصل باید بسوزیم از همین دو جناح
-------------------
ولی خداوکیلی خط حملمون عالیه, علیپور که تو گل دوم کل اصفهان رو دریبل زد واقعا مرگ میآفرینند ولی چه سود که خط دفاع امونمون رو بریده

من نسبت به سید جلال گفتم که چرا ردش کرد

سید هم سر میزد هم میجنگید هم حمله میکرد گل میزد رو کرنرا ....

RABIN HOOD
08-14-2015, 01:41 PM
من نسبت به سید جلال گفتم که چرا ردش کرد

سید هم سر میزد هم میجنگید هم حمله میکرد گل میزد رو کرنرا ....

اینم بگو که موقعی که بش نیاز داشتیم کجا بود . . .

نیلسون و گابریل رفتن دارن دم از پرسپولیسی بودن میزنن ولی سید شما ول کرد رفت دنبال پول . . .

آره داداش . اینجوریاس . . .

alibigi
08-14-2015, 01:59 PM
از اونجا که تیم رو ندادن به عابدینی باید حدس میزدم که اینا هم میخوان این فصل پرسپولیس رو نابود کنند
فردا استفراغ عین آب خوردن میبرن
----------------------

یکی توضیح بده قضیه چیه چرا نمیزارن پرسپولیس قوی بشه؟ چرا هی زمین میزنند؟ چه منفعتی داره زمین زدن پرسپولیس؟ اصلا اینا کین؟

والا بعید نیست عربا پول داده باشن پول که نه ولی رشوه داده باشن تافوتبال ایران نابود بشه ..

اگه به منم 20 میلیارد که نه 10 میلیارد هم نه 2 میلیارد بدن ومسئولیت داشته باشم حاضرم با کمال میل نابود کنمchoob

مثلا خادم یا گودرزی که احتمالا کل پولشون 1 میلیارده وهیچکی نمیشناستشون اگه یکی مثل سیاسی یا عربا بیان بگن بیا پرسپولیس نابود کن 5 میلیارد بهت میدیم اینکارو نمیکنن؟

اگرم بخوان فوتبال نابود بکنن راحت ترین کارش اول صدمه زدن به پرسپولیسه بعدش نوبت کیسه میرسه بعد ازیکی دوسال میرسن به سپاهان

حتی دقت کنید سپاهانم داره کم کم مثل اوایل دهه 80 ما میشه

یکی ازکاربرارو که اصلا قبولش ندارم توسایت ولی موقع که هیت مدیره انتخاب شد یک حرف خیلی قشنگی زد :با انتخاب این هیت مدیره یعنی هوادار حیا کن پرسپولیس رها کن ولی ماکه بی حیا تر ازاینیم که ول کنیمzaye

یعنی خیلی دوست دارم بدونم چیشد قبل ازاینکه تواسیا100 هزارنفرو پر کنیم اینا داشتن تیمو میدادن به هدایتی تاتیم 100 هزارنفر پر شد اصلا بی خیاله خصوصی سازی شدن ؟

مطمئن باشید اوضاع کیسه هم فعلا شانسی خوبه اوناهم وقتی پرویز مظلومیو براش گذاشتن معلومه چه نقشه ای براش دارن

tifoosi6atishe
08-14-2015, 04:17 PM
اینم بگو که موقعی که بش نیاز داشتیم کجا بود . . .

نیلسون و گابریل رفتن دارن دم از پرسپولیسی بودن میزنن ولی سید شما ول کرد رفت دنبال پول . . .

آره داداش . اینجوریاس . . .

سید ما؟؟؟؟؟

مگه کیه منه که میگی سید شما؟؟ من از لحاظ بازی گفتم سر و دست براش نمیشکنم

hamid3130
08-14-2015, 04:51 PM
ولی من شک دارم استقلال و سپاهان رو زمین بزنند ولی پرسپولیس از سال 87 شروع کردن دیگه اون وسطا دایی باج نداد باز پرسپولیس هر چند بازی های خوبی به نمایش نمیذاشت ولی داشت جون میگرفت که پارسال با یک فن اشکل گربه دایی رو هم سر بریدن, چه موجودات پستی هستن

پ.ن: این پرسپولیس اگه ده بار دیگه هم ببازه نباید برانکو عوض بشه حتی بره دسته یک, بزارن برای یه بار هم شده تو تیم هیچ تغییراتی نباشه تا ببینیم نتیجش چی میشه. مگه یوونتوس نبود رفت دسته پایین تر برگشت پنج بار پشت هم داره قهرمان میشه

Amir Far
08-14-2015, 05:51 PM
شک نکنین برای سپاهان و استقلال هیچ اتفاقی نمیوفته چون یک سوم پرسپولیس هم هوادار ندارن...این مسئولانه... با محبوب بودن مشکل دارن! از اتحاد می ترسن...چرا مدیرعاملی انتخاب کنن که محبوب بشه؟ می دونین اثرات سیا.سی این کارچیه براشون؟! فک کن 30 میلیون نفر طرفدار یک نفر غیر خودی!!! فوتبال ایران رو کثافت و سیا.سی کاری گرفته...
لعنت به گودرزی و خادم و دشمنای پرسپولیس...امیدوارم در اینده نزدیک تاوانشو ببینن.
پ.ن:باید از برانکو حمایت کرد,اول اینکه کارشو بلده,دوم اینکه اصلا مشکل مربی و تفکراتش نیس! مشکل بازیکن معلوله...مشکل مسئولان بی همه چیزه.
پ.ن2:استقلال از قدیم تیم حکومتی بوده و هست...قبل انقلاب مال اون یکی دربار بود ,بعد انقلاب مال این یکی دربار,تو دهه اخیر استقلال چندتا جابه جایی مدیرعامل داشته پرسپولیس چندتا؟! مگه می شه همه اینها و ارامش استقلال و نابودی پرسپولیس بدون دلیل باشه؟!! بی پولی پرسپولیس و بازیکنای میلیاردی استقلال حکومتی؟! سپاهان کثیف هم که از اسمش معلومه متعلق به کجاس...

tifoosi6atishe
08-14-2015, 10:41 PM
رفتl تو سایت های استقلال واقعا شدیم مزحکه اونا یه ضرب رگباری تیکه میندازن بهمون, بر باعث و بانیش لعنت
خیلی خیلی دوست دارم زودتر پنجشنبه بشه بازی جلوی ذوب رو ببینم

حالا هم برو تو سایت کیسه یه سر بزن بهشون یه حالی بگیر ازشون .... الانم اونا مضحکه ما شدن

2 تا از ذوب خورد 4 تانخورد بخدا اگه کیسه هم بخ بدشانسیه ما دچار بود و هر توپی که 4پایان زدن رفتن تو دروازه ما

بخدا کیسه امروز 6 تایی شده بود.... راستی لایی رحمتی هم که همه دیدین فقط نرفت تو گل

بازیای سخت کیسه از راه رسید و افت بدنیشون مشخص شد.... ملوانه بی در و پیکرو بردن فک کردن خبریه

پیش خودم میگفتم اینا 2 هفتس مربیشون اومده چرا بدنا افت نداره تو نگو تیم مقابلشون فشاری روشون نیووورده

babak red
08-15-2015, 10:07 AM
نتیجه بازی از قبل معلوم بود . از ترکیب هم میشد فهمید. وقتی بنگر و مسلمان با این همه سابقه جلو سپاهان تو بازی نیستن دیگه کیو داریم. کفشگری و اومانیا باید باشن که دوتا گل مفت بهشون تقدیم کردن؟ اون یکی که پاس به خلعتبری هم داد کفشگری بود؟

زهی خیال باطل. قعر جدول هم رسیدیم. لعنت به تو گودرزی

شانس مسخره ما رو ببین. یا از گودرزی میخوریم یا از داوری یا از برانکو.وقتی نتیجه رو واگذار میکنیم کیفیت بازی به چه دردمون میخوره اخه.

سپاهان اصلا در حد و اندازه ما نبود اگه گلا رو دو دستی بهش تقدیم نمیکردیم یا داور تقدیم نمیکرد

حوصله ندارم چیزی از بازی بگم چون افتضاح بود همه چیز.

omidjames
08-15-2015, 10:46 AM
http://static5.cloob.com//public/user_data/gen_thumb/n-15-08-15/10/311e8bca927387c9f449162c9d4c318e-425

لازم دونستم این عکسو بذارم که دوستان ششقلال در جریان باشند !
سال 1371 ششتقلال به دسته سوم رفت اونم با اقتدار !!
شروع لیگ یکم سخت بوده برای ما اما نوبت بازی های اسون هم میرسه !!!
پ ن : اولین چالش کیسه مقابل تیم قدرتمند خوردن 2 گل در آزادی بود...:))

http://static5.cloob.com//public/user_data/gen_thumb/n-15-08-14/20/8f07877567e23099fd4deb265baf2ad3-425

روزنامه اعتماد در گزارشی درباره باند اصفهانی فوتبال ایران گزارشی ویژه نوشته است
در این گزارش می خوانید:

« علی کفاشیان، محمود اسلامیان، مهدی تاج، محمدرضا ساکت، بهرام افشارزاده، علیرضا رحیمی، سعید آذری و مهرزاد خلیلیان، مدیران کلیدی اصفهانی حاضر در فوتبال ایران هستند. که با حمایت رییس دفتر معاون اول ریاست‌جمهوری، «حلقه اصفهانی‌ها»ی فوتبال ایران را شکل داده‌اند.

حالا بسیاری از تحلیل‌گران فوتبال ایران از «باند اصفهانی در فوتبال ایران» می‌گویند.‌

طعنه‌ای که همزمان با افتضاح تبریز و قهرمانی سپاهان مطرح شد و بسیاری از فوتبال‌دوستان آنرا مطرح کردند...

اصفهانی‌های حاضر در فوتبال ایران، با برنامه و هدفمند، تیمی یکدست ساخته‌اند و به‌خوبی دالان قدرت را می‌شناسند و با حضور یک‌نفر، بقیه افراد وارد سیستم می‌شوند.
راهی که مهدی تاج، نایب‌رییس دوم فدراسیون فوتبال باز کرد و حالا شاهد حضور اصفهانی‌های بسیاری در فوتبال هستیم....

داستان بازگشت مهدی تاج، مرد پرنفوذ فوتبال ایران به فدراسیون هم عجیب است...
او در انتخابات آخر فدراسیون شکست خورد و از فدراسیون دور شد...

نامه‌‌نگاری‌های فراوانی با سازمان بازرسی و وزارت ورزش برای غیرقانونی بودن کفاشیان، به‌عنوان یک بازنشسته در فدراسیون نوشت و رسما در گروه اپوزسیون رییس فدراسیون فوتبال ‌قرار گرفت.

به‌خاطر رابطه نزدیک او با دولت وقت، خیلی زود به‌عنوان عضو هیات‌مدیره باشگاه پرسپولیس معرفی شد تا از فوتبال دور نباشد اما ناگهان کفاشیان به اوین رفت، بهروان کنار رفت و مهدی تاج دوباره به فدراسیون فوتبال بازگست؛ نایب‌رییس فدراسیون کفاشیان. همان فدراسیونی که رییسش در گفت‌وگو با روزنامه اعتماد به طعنه گفت:«کجای دنیا معاون علیه رییس لابی می‌کند»؛

مستقیم‌ترین طعنه به مهدی تاج که در مرحله بعد او را کنار گذاشت و آیت‌اللهی جایگزینش شد...

اما مهدی تاج کمتر از یکسال به فدراسیون بازگشت، محمدرضا ساکت اصفهانی را مشاور عالی خود کرد و اینبار پروژه تازه‌ای را کلید زد. جایگزینی محمود اسلامیان به‌جای آیت‌اللهی. استفاده هوشمندانه از شکاف مدیریتی گودرزی و کفاشیان و درحالیکه انتظار می‌رود گزینه موردنظر وزارت ورزش در سمت نایب‌رییسی بنشیند، گزینه دولت و اسحاق جهانگیری جایگزین شد و محمود گودرزی خلاء سلاح شد...

حالا در فدراسیون فوتبال ، چهار اصفهانی تصمیم‌گیر اصلی فوتبال ایران شده‌اند...

علی کفاشیان از نایین اصفهان و محمود اسلامیان، مهدی تاج و محمدرضا ساکت از شهر اصفهان. این باند تاثیرگذار در فوتبال در ابتدای دولت جدید، دو اصفهانی را مدیرعامل پرسپولیس و استقلال پایتخت کردند: علیرضا رحیمی و بهرام افشارزاده. از سوی دیگر دو اصفهانی هم مدیرعامل سپاهان و ذوب‌آهن بودند: مهرزاد خلیلیان و سعید آذری. حالا آنها «قدرتمندترین» لابی تاریخ فوتبال ایران را در اختیار دارند. اما داستان آنها به همین‌جا ختم می‌شود. آیا اینها اتفاقی است؟

حالا صدای معترضان درآمده است...

مهدی دادرس عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در مصاحبه‌ای اعلام کرده:« اصل مطلب در واقع چیز دیگری است...
یک تفکری از اصفهان راه افتاده و می خواهد لهجه فوتبال را اصفهانی کند...
عده ای در پی پست،مقام وعنوان در فدراسیون هستند و برای رساندن برخی افراد به خواسته شان در واقع به فکر صاف کردن جاده خود هستند.این کار آنها از نطر قانونی و شرعی درست نیست...
چرا که سهام این دو باشگاه باید به دست صاحبان واقعیش برسد...
آنها با امنیتی جلوه دادن مسائل مربوط به استقلال و پرسپولیس توی دل مسئولان را خالی کردند تا جلو واگذاری این تیم ها به غیر را بگیرند...
برخی دولتی ها نیز تحت تاثیر قرار گرفتند و با آنها هم سو شدند.»

امیر عابدینی هم صدای اعتراضش را بالا برده است: «من در این خصوص یک نظر کلی دارم...
هر کس که می‌‌خواهد برای خدمت به فوتبال وارد گود شود و مسئولیتی را قبول کند باید از راه‌های قانونی باشد...
اینکه شخصی بخواهد با توجه به حمایت‌های یک مقام ارشد دولتی وارد فوتبال شود و باند و جناح بازی در فوتبال به راه بیندازد هم کار قشنگی نیست و هم اینکه کار غیر قانونی است...
اینکه آقای X بیاید و با خود هم آقای Y را بیاورد که درست نیست...
می ترسم از روزی که بخواهیم از آسانسور فدراسیون فوتبال استفاده کنیم و فدراسیون با لهجه اصفهانی ما را بالا و پایین ببرد.»

http://static5.cloob.com//public/user_data/gen_thumb/n-15-08-14/18/1d38ffb125a3db4482963bf4a0590407-425

تا اخرین نفس هوایت را خواهیم داشت
ای پرســـــــپولیس♥

Farzan
08-15-2015, 11:43 AM
همیشه همه نامردی ها و ظلم ها مال ماست یعنی کلش واس ماست ...

قشنگ ترین حرفو هم به نظرم امین زد ...

خدایا همه آشنان و فقط ما غریبیم ... 258147963

omidjames
08-15-2015, 06:43 PM
روزنامه اعتماد در گزارشی درباره باند اصفهانی فوتبال ایران گزارشی ویژه نوشته است
در این گزارش می خوانید:

« علی کفاشیان، محمود اسلامیان، مهدی تاج، محمدرضا ساکت، بهرام افشارزاده، علیرضا رحیمی، سعید آذری و مهرزاد خلیلیان، مدیران کلیدی اصفهانی حاضر در فوتبال ایران هستند. که با حمایت رییس دفتر معاون اول ریاست‌جمهوری، «حلقه اصفهانی‌ها»ی فوتبال ایران را شکل داده‌اند.

حالا بسیاری از تحلیل‌گران فوتبال ایران از «باند اصفهانی در فوتبال ایران» می‌گویند.‌

طعنه‌ای که همزمان با افتضاح تبریز و قهرمانی سپاهان مطرح شد و بسیاری از فوتبال‌دوستان آنرا مطرح کردند...

اصفهانی‌های حاضر در فوتبال ایران، با برنامه و هدفمند، تیمی یکدست ساخته‌اند و به‌خوبی دالان قدرت را می‌شناسند و با حضور یک‌نفر، بقیه افراد وارد سیستم می‌شوند.
راهی که مهدی تاج، نایب‌رییس دوم فدراسیون فوتبال باز کرد و حالا شاهد حضور اصفهانی‌های بسیاری در فوتبال هستیم....

داستان بازگشت مهدی تاج، مرد پرنفوذ فوتبال ایران به فدراسیون هم عجیب است...
او در انتخابات آخر فدراسیون شکست خورد و از فدراسیون دور شد...

نامه‌‌نگاری‌های فراوانی با سازمان بازرسی و وزارت ورزش برای غیرقانونی بودن کفاشیان، به‌عنوان یک بازنشسته در فدراسیون نوشت و رسما در گروه اپوزسیون رییس فدراسیون فوتبال ‌قرار گرفت.

به‌خاطر رابطه نزدیک او با دولت وقت، خیلی زود به‌عنوان عضو هیات‌مدیره باشگاه پرسپولیس معرفی شد تا از فوتبال دور نباشد اما ناگهان کفاشیان به اوین رفت، بهروان کنار رفت و مهدی تاج دوباره به فدراسیون فوتبال بازگست؛ نایب‌رییس فدراسیون کفاشیان. همان فدراسیونی که رییسش در گفت‌وگو با روزنامه اعتماد به طعنه گفت:«کجای دنیا معاون علیه رییس لابی می‌کند»؛

مستقیم‌ترین طعنه به مهدی تاج که در مرحله بعد او را کنار گذاشت و آیت‌اللهی جایگزینش شد...

اما مهدی تاج کمتر از یکسال به فدراسیون بازگشت، محمدرضا ساکت اصفهانی را مشاور عالی خود کرد و اینبار پروژه تازه‌ای را کلید زد. جایگزینی محمود اسلامیان به‌جای آیت‌اللهی. استفاده هوشمندانه از شکاف مدیریتی گودرزی و کفاشیان و درحالیکه انتظار می‌رود گزینه موردنظر وزارت ورزش در سمت نایب‌رییسی بنشیند، گزینه دولت و اسحاق جهانگیری جایگزین شد و محمود گودرزی خلاء سلاح شد...

حالا در فدراسیون فوتبال ، چهار اصفهانی تصمیم‌گیر اصلی فوتبال ایران شده‌اند...

علی کفاشیان از نایین اصفهان و محمود اسلامیان، مهدی تاج و محمدرضا ساکت از شهر اصفهان. این باند تاثیرگذار در فوتبال در ابتدای دولت جدید، دو اصفهانی را مدیرعامل پرسپولیس و استقلال پایتخت کردند: علیرضا رحیمی و بهرام افشارزاده. از سوی دیگر دو اصفهانی هم مدیرعامل سپاهان و ذوب‌آهن بودند: مهرزاد خلیلیان و سعید آذری. حالا آنها «قدرتمندترین» لابی تاریخ فوتبال ایران را در اختیار دارند. اما داستان آنها به همین‌جا ختم می‌شود. آیا اینها اتفاقی است؟

حالا صدای معترضان درآمده است...

مهدی دادرس عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در مصاحبه‌ای اعلام کرده:« اصل مطلب در واقع چیز دیگری است...
یک تفکری از اصفهان راه افتاده و می خواهد لهجه فوتبال را اصفهانی کند...
عده ای در پی پست،مقام وعنوان در فدراسیون هستند و برای رساندن برخی افراد به خواسته شان در واقع به فکر صاف کردن جاده خود هستند.این کار آنها از نطر قانونی و شرعی درست نیست...
چرا که سهام این دو باشگاه باید به دست صاحبان واقعیش برسد...
آنها با امنیتی جلوه دادن مسائل مربوط به استقلال و پرسپولیس توی دل مسئولان را خالی کردند تا جلو واگذاری این تیم ها به غیر را بگیرند...
برخی دولتی ها نیز تحت تاثیر قرار گرفتند و با آنها هم سو شدند.»

امیر عابدینی هم صدای اعتراضش را بالا برده است: «من در این خصوص یک نظر کلی دارم...
هر کس که می‌‌خواهد برای خدمت به فوتبال وارد گود شود و مسئولیتی را قبول کند باید از راه‌های قانونی باشد...
اینکه شخصی بخواهد با توجه به حمایت‌های یک مقام ارشد دولتی وارد فوتبال شود و باند و جناح بازی در فوتبال به راه بیندازد هم کار قشنگی نیست و هم اینکه کار غیر قانونی است...
اینکه آقای x بیاید و با خود هم آقای y را بیاورد که درست نیست...
می ترسم از روزی که بخواهیم از آسانسور فدراسیون فوتبال استفاده کنیم و فدراسیون با لهجه اصفهانی ما را بالا و پایین ببرد.»

بفرما اینم یه شاهکار دیگه تا این متن به اثبات برسه

در حالی که لیگ برتر هفته چهارم خود را پشت سر می گذارد، سپاهانی ها خیال خروج از اصفهان را ندارند.

سپاهانی ها در سه هفته اخیر لیگ برتر با توجه به قرعه کشی سازمان لیگ از خانه خارج نشده اند. آنها در هفته اول برابر استقلال خوزستان در فولادشهر به میدان رفتند و در ادامه هفته دوم نیز دربی اصفهان را برابر ذوب آهن برگزار کردند.

این تیم در هفته گذشته نیز برابر پرسپولیس در فولادشهر به میدان رفتند و موفق شدند این تیم را با شکست 4 بر دو بدرقه کنند. شاگردان حسین فرکی در هفته آینده نیز در فولادشهر اصفهان پذیرای فولاد و اسکوچیچ خواهند بود تا بعد از پشت سر گذاشتن چهار هفته از اصفهان خارج نشوند.

سپاهانی ها بعد از این دیدار به تهران خواهند آمد تا در هفته پنجم به میهمانی سایپا بروند

red_girl
08-17-2015, 02:27 AM
اصلا فکر نمیکردم این بازی رو ببازیم . مخصوصا با نمایش خیلی خوبی که تو نیمه اول داشتیم که خیلی بهتر از بازی سپاهان بود
سپاهان تو این بازی اصلا تیم زهرداری نبود و اول بخاطر اشتباهات وحشتناک و زیاد بازیکنای پرسپولیس و دوم بخاطر اشتباهات داور 3 امتیاز رو گرفت
فستیوال اشتباهات و پاس گلهای بازیکنای پرسپولیس به سپاهانیا 4 گل واقعا اینا چه مرگشونه؟مفت و مسلم رو به میزبان داد و عجیب بود که اشتباهات بازیکنای پرسپولیس تمومی نداشت.
اگه دوباره موقعیت های بازی رو ببینید متوجه میشید که هر 4 گل سپاهان رو بازیکنای پرسپولیس تقدیم کردن و هیچکدوم از گلها رو خود بازیکنای سپاهان نتونستن موقعیت سازی کنن و طبق برنامه و تاکتیکشون بزنن
تو این عکس 4 گل سپاهان رو میبینیم که حاصل 4 اشتباه بازیکنای پرسپولیسه . 3 پاس اشتباه و یه گل به خودی

http://s2.img7.ir/aCkix.jpg

پرسپولیس تو حمله زهردار و تاکتیکی نشون میده ولی تو دفاع متزلزل و فاجعه بار . تا زمانی که این بازیکنا به خودشون نیان و این اشتباهات رو تموم نکنن پرسپولیس رنگ برد رو نمیبینه . واقعا برام عجیبه حتی تیم آخر جدول و تیمای دسته یک هم هیچوقت اینقد پر اشتباه نیستن
واقعا حیفه بازی خوب علیپور و طارمی و تا حدودی عالیشاه رو یه مدافع حواس پرت خیلی راحت فقط با یه پاس به باد میده

چیزی که تو این بازی واقعا ناراحت کننده ست اینکه سپاهان اصلا تیمی نبود که بخوایم مقابلش همچین شکست سنگینی بخوریم
تیم سپاهان مخصوصا نیمه دوم یه تیم کاملا بی برنامه بود که فقط زیر توپ میزد . اونا وقتی دیدن با وجود دو بازیکن کند و سن بالا تو قلب خط دفاع و یه بازیکنمسن و پر اشتباه و کند تو دفاع چپ شانسی برای مهار بازیکنای جوون و سرعتی پرسپولیس ندارن رو آوردن به بازی هوایی و تخریب بازی پرسپولیس با زیر توپ زدن
پرسپولیس با وجود اینکه میتونست با بازیکنای تکنیکی و سرعتی مثل احمدزاده طارمی علیپور و عالیشاه خط دفاع پیر و کند سپاهان رو به توپ ببنده و گلباران کنه اما جز چند صحنه اینکار رو نکرد و به امید سانترای رضاییان بود اونم در حالی که ما اصلا بازیکن سرزن خوب نداریم .
وقتی دفاع حریف داره داد میزنه که راحت قابل نفوذ و شکننده ست چرا بریم سراغ سانتر؟ اونم وقتی تنها نقطه قوت این خط دفاع اینه که توپای هوایی رو خوب دفع میکنن
این دقیقا چیزی بود که سپاهان هم میخواست چون اونا تو بازی رو زمین شانسی در برابر خط حمله پرسپولیس نداشتن و اونا هم سعی میکردن بازی پرسپولیس رو خراب کنن

اگه گلهای پرسپولیس رو مرور کنیم اینو میبینیم

گل اول . طارمی اینجا استارت میزنه شماره 1 عقیلی یه تکل ناموفق میزنه و جا میمونه و شماره 2 کرمی که هرچقد میدوه بازم نمیتونه برسه. دو تا مدافع وسط سپاهان خیلی راحت محو میشن

http://s2.img7.ir/pBqZo.jpg

گل دوم. این بار اول کرمی که برای پوشش جای خالی گردانی اومده سمت چپ تکل میزنه و علیپور بدون مشکل ازش رد میشه و بعد عقیلی یه تکل میزنه که اصلا آزاری نداره برای علیپور

http://s2.img7.ir/4hnMq.jpg

کندی دو مدافع وسط تقریبا تو همه مواقعی که پرسپولیس به عمق دفاع حریف میزد خودشو نشون داد و حیف که فقط 2 بار تونستیم ازش استفاده ببریم

مثل اینجا که کرمی آفساید رو پر کرده و بعدشم که نمیتونه برسه و تک به تک شدن عالیشاه

http://s2.img7.ir/eazbF.jpg

یا اینجا که طارمی با یه پاس عمقی صاحب توپ میشه و عقیلی و کرمی جا میمونن و این بار طارمی تک به تک میشه

http://s2.img7.ir/VzzJk.jpg

فکر کنید اگه تمام بازی رو میخواستیم با کار رو زمین و زدن به عمق دفاع سپاهان بازی کنیم نتیجه چی میشد؟
اصلا برانکو میتونست به جای کفشگری پر اشتباه کمندانی رو هم به زمین بیاره تا با یه خط حمله فوق العاده هجومی و دادن پاسای بلند تو عمق سخت ترین روز رو برای این دفاع شلخته سپاهان رقم بزنه .
چیزی که حتی گزارشگر هم جند بار با عنوان دفاع آسیب پذیر سپاهان ازش نام برد

خوردن 4 گل رو اشتباهات فردی وحشتناکه و زدن 2 گل رو برنامه و تکنیک و سرعت بازیکنا امیدوار کننده ست .
واقعا میشد طوری بشه که ما این بازی رو راحت ببریم. اول اینکه بازیکنامون اینقد گیج نمیزدن که به خودمون ببازیم و دوم اینکه فقط یه بار تصادفی هم شده داور غش نکنه اونوری

babak red
08-17-2015, 09:31 AM
سمیه جان عالی تحلیل کردی لذت بردم از خوندنش.

این بازی کفشگری کامیابی نیا اومانیا اشتباهای وحشتناکی داشتن و حتما باید بازی با ذوب تو ترکیب نباشن.اونا فقط دوتا بازیکن اماده داشتن یکی حاج صفی یکیش هم خلعتبری. بقیه نیمه دوم کم اورده بودن.خط حمله خیلی خوبی داریم و شاید به جرات بگم زهردارترین خط حمله ولی دو جا مشکل داریم. یکی اینکه دفاع و یکی هم اشتباهات فردی. هر سه تا بازیمون هم اینطوری شده. اینم دلیل داره چون تو دفاع وسط 4 تا بازیکن داریم. باید هر بازی دوتاشون تو ترکیب باشن که اون دوتا چون استرس دارن که اگه بد بازی کنن بازی بعدی رو نیمکتن واسه همین تر میزنن. هافبکای وسط هم همین حکایت رو دارن. تنها راهش اینه که تا نیم فصل باید صبر کنیم و از خط دفاع وسط و هافبک وسط یکی رو بدیم بره.

Sh-Meteor
08-17-2015, 10:02 AM
سلام

متاسفانه به علت یک سری مشکلاتی که توی خونه دارم، نمیتونم بازی های پرسپولیس رو درست و حسابی از تلویزیون ببینم

و روی همین حساب تا الان پست توی تاپیک های فنی ندادم.

اما بار ها و بار ها کلیپ های مختلف از گل ها، صحنه های حساس و خلاصه بازی دیدم.

سپاهان اصلا تیمی نبود که ما محو قدرتش شده باشیم و باخته باشیم.

همون طوری که سمیه خانوم توضیح دادن، تمام گل های دریافتی مون روی اشتباهات فردی رخ داد.

یک گل رو که روی پاس اشتباه هافبک خودمون، تبدیل به پاس گل برای حریف بود.

یک گل رو که خودمون به خودمون زدیم و تقدیم حریف کردیم

یک گل پنالتی دادیم روی اشتباه بازیکن مون (اما من هر چی صحنه رو میبینم، معتقدم پنالتی نیست delgiri اما خوب داورن دیگه، بالاخره شاید اونا چیزی میدونن که من نمیدونم)

گل چهارمم که گل سر سبد شون.

گل دوم رو درسته اومانیا گل به خودی زد و راحت ترین گل زده شون بود اما خوب بخاطر هیچ کدوم از گل ها اندازه این یکی حرص نخوردم.

من موندم یه بازیکن، چرا باید توی اون موقعیت چنین ضربه ای به توپ بزنه در شرایطی که هزار کار بهتر میتونست انجام بده.

یعنی اگه محرم نوید کیا تو زمین بود، نمیتونست بین اون همه بازیکن چنین پاس گلی به خلعتبری بده.

به هر حال که خیلی حیف شد.

بازی ای رو که میتونستیم حتی بیشتر از اینها گل بزنیم (مثل همون ضربه بغل پای طارمی که اوت شد) و روی اشتباهات فردی کمتر بخوریم (مثل همین گل چهارم + گل به خودی + پنالتی و ...) به راحتی واگذار کردیم.

انشاالله که تو بازی های آینده کمربند خط دفاعی پرسپولیس مستحکم تر بشه و بازیکنا با استرس کمتری بازی کنن تا بتونیم با قدرت به کارمون ادامه بدیم. ( پ.ن مطمئنم که این تیم بهتر از پارسال نتیجه خواهد گرفت )

موفق باشید :-*

Farzan
08-17-2015, 10:17 AM
سمیه تحلیلت عالی بود ولی ی ضعف بزرگ دیگه تو تیممون از دست دادن موقعیت های 100 درصده ...

تو همین بازی با سپاهان یکبار عالیشاه و یکبار هم طارمی وقعیت هایی 100 درصدی رو که باید گل میشدن، از دست دادن اونم تو بازی به این مهمی ... !!!

red_girl
08-17-2015, 03:56 PM
سمیه تحلیلت عالی بود ولی ی ضعف بزرگ دیگه تو تیممون از دست دادن موقعیت های 100 درصده ...

تو همین بازی با سپاهان یکبار عالیشاه و یکبار هم طارمی وقعیت هایی 100 درصدی رو که باید گل میشدن، از دست دادن اونم تو بازی به این مهمی ... !!!

درسته .
اونا از 4 اشتباه ما 4 گل ساختن . تازه اونم موقعیتایی نبود که خودشون ساخته باشن بلکه ما براشون ساختیم اما بازم 4گل باهاش ساختن
اما ما از موقعیتای خودمونم نمیتونیم استفاده کنیم و این ضعف بزرگیه که به نظرم همیشه تو این چند سال وجود داشته . پرسپولیس هروقت خوب و هجومی هم بازی کرده نتونسته از موقعیتای زیادش حداکثر استفاده رو ببره

کاش برانکو تو انتخاب هافبک دفاعی بیشتر دقت میکرد . الان یه هافبک دفاعی خوب نداریم و همینه که فشار رو مدافعا زیاده و اونا زیاد اشتباه میکنن. کاش حداقل رضا حقیقی رو میگرفت ما الان یه هافبک جنگنده میخوایم که اجازه نده اینقد توپ راحت وارد زمین پرسپولیس بشه و مهاجمای حریف با دفاع ما رودررو بشن . امیدوارم از بازی بعد نوراللهی بتونه اینکار رو بکنه

tifoosi6atishe
08-17-2015, 09:13 PM
یه چیزی خیلی جالب بود که تو زمین حریف تیم میزبان ضد حمله میزد بهمون گل اولشونم رو ضد حملشون خوردیم

عقب درست شه کسی جلودارمون نیست .... البته تو همین بازی 5 تا میزدیم 5 تا میخوردیم با این هافبک و دفاع مسخرمون البته بهتر میشن

مخالفم هستم کامیابی نیا رو نیمکت بره چون دو باز یقبلب خیلی خوب بود