PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نقل و انتقالات باشكاه

صفحه ها : 1 [2]

imported_غروب پوش
06-25-2009, 09:01 AM
خبرهاي داغ از نقل و انتقالات در باشگاه پرسپوليس

نقل و انتقالات در باشگاه پرسپوليس به اين شرح مي باشد :
انصاري فرد تمايلي براي تمديد قرارداد با علي كريمي ندارد به طوري كه كريمي اغلام كرده اگر تا شنبه خبري از اين تيم نشود به پيشنهادات ديگرش فكر خواهد كرد.
بادامكي هافبك شماره 7 پرسپوليسي ها طي جلسه اي نتيجه بخش با انصاري فرد ثصميم گرفت در اين تيم بماند.
اختلاف مازيار زارع با مسئولان اين باشگاه همچنان ادامه دارد تا جايي پيش رفته كه مازيار اعلام كرده بعيد مي دانم در اين تيم بمانم.
آرفي اعلام كرده اگر 40 درصد قراردادش را بگيرد شايد آنوقت بيايد و در تمرينات اين تيم شركت كند .
جلال حسيني اغلام كرده براي پيوستن به پرسپوليس مشكلي ندارد اما شصت درصد قراردادش را در همين ابتداي فصل مي گيرد.
شيث رضايي علي رقم به توافق رسيدن با اين باشگاه مشكوك به محروميت است و نمي تواند در اين فصل با پرسپوليس قرارداد ببندد.
نبي اله باقري ها يك سال ديگر با اين تيم قرارداد بست .
تازه يك سال از درخشش مهدي شيري در تيم برق مي گذشت كه علي پروين از مديران پرسپوليس خواست تا او را به تهران بياورند .
رحمان رضايي اعلام كرده از چند تيم ايتاليايي و چند تيم ايراني پيشنهاد دارد و در حال بررسي اين پيشنهادات مي باشد و احتمال دارد از تيم پرسپوليس جدا شود .

کریم(پژمان)
06-25-2009, 05:16 PM
میثم بائو دوشنبه با پرسپولیس ثبت می کند
http://perspolisnews.net/images/perspolis/baoo/baoo.jpg
کانون هواداران پرسپولیس: میثم بائو هافبک فصل گذشته تیم ابومسلم روز دوشنبه هفته جاری به طور رسمی قرارداد خود را با پرسپولیس ثبت خواهد کرد.
میثم بائو هافبک سابق تیم های استقلال تهران و ابومسلم مشهد که با پرسپولیس قرارداد داخلی امضا کرده است، روز دوشنبه هفته جاری با حضرو در هیات فوتبال به رسمی با این تیم قرارداد دوساله امضا خواهد کرد و در تمرینات این تیم شرکت می کند.

کریم(پژمان)
06-25-2009, 06:54 PM
رضايي شنبه با انصاري‌فرد مذاكره مي‌كند

http://perspolisnews.net/images/perspolis/naghl%20-%20enteghalat/1.jpg

کانون هواداران پرسپولیس : تكليف سرخپوش شدن غلامرضا رضايي هم مثل خيلي ديگر از مسائل باشگاه پرسپوليس به هفته آينده موكول شد. بعد از توافقات اوليه و به گفته پرسپوليسي‌ها قرار بود تكليف غلامرضا رضايي در جلسه ويژه اين بازيكن با مديرعامل و در همين هفته مشخص شود كه به خاطر مشغله‌هاي انصاري‌فرد براي انتخاب سرمربي، ادامه مذاكرات به روز شنبه موكول شد و قرار است رضايي آخرين صحبت‌هايش را در جلسه روز شنبه با انصاري‌فرد در ميان بگذارد.

Masoud
06-25-2009, 09:54 PM
خدا كنه اين وعده و وعيد نباشه خسته شديم

کریم(پژمان)
06-26-2009, 11:17 AM
خدا كنه اين وعده و وعيد نباشه خسته شديم
حسین جان فعلا" ما هوادارا مجبوریم به این حرفا دل خوش کنیم:-"

پرسپولیس آریایی
06-26-2009, 12:03 PM
http://www1.farsnews.com/shares/img/print.gif (http://www1.farsnews.com/printable.php?nn=8804031347)http://www1.farsnews.com/shares/img/email.gif (http://www1.farsnews.com/mail.php?nn=8804031347&tt=)
با وجود عقد قرارداد داخلي با پرسپوليس
صادقي: فردا با استقلال قرارداد مي‌بندم
خبرگزاري فارس: مدافع فصل گذشته تيم فوتبال مس كرمان از حضورش در استقلال خبر داد.

http://media.farsnews.com/Media/8703/Images/jpg/A0451/A0451971.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، امير حسين صادقي كه امروز در تمرين استقلال حاضر شده بود، در جمع خبرنگاران گفت: به خاطر هواداران استقلال و صمد مرفاوي روز آينده در باشگاه استقلال حاضر مي‌شوم و قراردادم را با اين باشگاه امضا مي‌كنم.
اين در حالي است كه پيش از اين صادقي با پرسپوليس قرارداد داخلي امضا كرده بود.

پرسپولیس آریایی
06-26-2009, 12:09 PM
مازیار زارع هافبک میانی تیم پرسپولیس در انتظار نظر نهایی هیات مدیره ایین باشگاه برای تمدید قراردادش با سرخپوشان است.
به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، مازیار زاع هافبک میانی تیم پرسپولیس که در فصل گذشته یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان این تیم است در جلسه ای با انصاری فرد برای تمدید قراردادش با پرسپولیس شرط گذاشت. زارع که هنوز مبلغ زیادی از فصل گذشته طلب دارد ابتدا خواستار تسویه حاسب کامل مطالبات فصل گذشته شد و همچنین برای تمدید قراردادش مبلغی بین 300 تا 350 میلیون تومان نیز طلب کرده است. انصاری فرد هم که تمایل زیادی به تمدید قرارداد با این بازیکن دارد، اعلام کرده پس از مشورت با اعضای هیات مدیره پاسخ نهایی را زارع خواهد داد.
گفتنی است؛ مازیار زارع در حال حاضر از تیم های ذوب آهن و سپاهان پیشنهاد دارد.

پرسپولیس آریایی
06-26-2009, 12:12 PM
انصاری فرد در گفت وگو با ایپنا:
به کریمی نیاز داریم/باقری به عنوان بازیکن برمی گردد/هیچ کدام از بازیکنان خارجی را نمی خواهیم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران گفت: به علی کریمی نیاز داریم چون او نشان داده یک تنه می تواند تیم را جمع کند و اطمینان داشته باشید با او به توافق خواهیم رسید.
کدخبر :17465
تاریخ : پنجشنبه 04 تير 1388
ساعت: 28 : 13 بازدید کنندگان : 6867 نفر

http://www.ipna.ir/images/printer.gif نسخه چاپی (http://www.ipna.ir/newsprint.aspx?newsid=17465) http://www.ipna.ir/upload/picture/1241116696.jpg
تعداد تصاویر : 1 - کلیک کنید (http://www.ipna.ir/gallery.aspx?newsid=17465)
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران گفت: به علی کریمی نیاز داریم چون او نشان داده یک تنه می تواند تیم را جمع کند و اطمینان داشته باشید با او به توافق خواهیم رسید.
عباس انصاری فرد در گفت وگو با خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا) عنوان کرد: علی کریمی بازیکن بزرگی است و ما خوب می دانیم که حضور وی برای پرسپولیس از هر نظر اهمیت دارد چون او در فصل گذشته نشان داد که یک تنه تیم را جمع می کند و قطعا هیچ مدیری دوست ندارد چنین بازیکنی را از دست بدهد. مذاکره با وی همچنان ادامه دارد و ما به تماشاگران پرسپولیس اطمینان می دهیم که کریمی را تحت هر شرایطی در تیم حفظ کنیم.
وی ادامه داد: کریم باقری کاپیتان تیم است و شایعه مربیگری وی در پرسپولیس به هیچ عنوان صحت ندارد چون مب قصد داریم در فصل آینده نیز از وی به عنوان یک بازیکن تاثیرگذار در پرسپولیس استفاده کنیم.
انصاری فرد با اشاره به عدم تمدید قرارداد بازیکنان خارجی تاکید کرد: اگر تا این لحظه گامی برای تمدید قرارداد بازیکنان خارجی امان برنداشته ایم به این دلیل است که به هیچ کدام از آنها احتیاج نداریم اما با تمام بازیکنان ایرانی فصل گذشته که در ترکیب اصلی حضور داشتند به توافق خواهیم رسید.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران با اشاره به وضعیت مربیگری این تیم گفت: قطعا یک مربی بزرگ خارجی همچون تاپ مولر هدایت تیم پرسپولیس را در دست خواهد گرفت و طی یکی دو روز آینده نام سرمربی جدید اعلام خواهد شد.

Masoud
06-26-2009, 12:34 PM
ه‌دنبال بخشش شيث، خوشحال از محروميت نيكبخت

دو سهميه پرسپوليس روي هوا

از امضاي قرارداد سه ساله شيث رضايي با پرسپوليس هنوز يك روز هم نگذشته بود كه خبر محروميت قطعي همين بازيكن از حضور در ليگ برتر در شهر پيچيد.
اين همان محروميتي است كه با تكيه به منشور اخلاقي سازمان ليگ شامل حال شيث شده و البته عليرضا نيكبخت را هم بي‌نصيب نگذاشته است.
حال آنكه شيث رضايي بدون توجه به اين محروميت- كه اولين نفر خود او از آن با خبر شده بود- با پرسپوليس قراردادي سه ساله بسته و جالب‌تراينكه همه چيز را در حد يك شايعه مي‌داند.
شايد هم به بخشيده شدنش اميد بسته اما آنچه از درون سازمان ليگ مي‌شنويم حكايت از غيرقابل بخشش بودن اين محروميت‌ها دارد.
در اين‌باره بد نيست صحبت‌هاي سردار محمدي رييس سازمان ليگ را هم بخوانيد كه مي‌گويد: «اين محروميت‌ها را قبل از هر چيز به خود بازيكنان اطلاع داده بوديم. البته من اسامي مورد نظر شما را تاييد نمي‌كنم ولي قرار بر بخشش محروميت‌ها نيست. اين حكم‌هاي مشروط و قطعي با بررسي‌هاي دقيق صادرشده و قرار نيست لغو شود.»
اين يعني سوختن يكي از سهميه‌هاي پرسپوليس در نقل و انتقالات. البته سازمان ليگ براي اين بخش از ماجرا هم استثنايي در نظر گرفته و آن اينكه قراردادهاي امضا شده با بازيكنان محروم، بدون پرداخت خسارت، فسخ مي‌شود.
در توضيح اين مساله هم رييس سازمان ليگ مي‌گويد: «هر قراردادي با محرومان امضا شود، خودبه‌خود لغو خواهد شد و در اين هيچ بحثي نيست ولي اين امكان هم وجود دارد كه بازيكني قرارداد ببندد و به باشگاه جديدي برود. ولي خب آن‌وقت سازمان ليگ براي آن بازيكن كارت بازي صادر نمي‌كند و بعد بازيكن است كه بايد به باشگاه خسارت بدهد چرا كه يك سهميه آن را هدر داده است.»
تا اينجاي كار يك سهميه پرسپوليس با محروميت شيث رضايي خالي شده و آنها مي‌توانند به جاي نيكبخت محروم هم يك بازيكن جديد بگيرند. البته اين محروميت‌ها خيلي هم براي پرسپوليسي‌ها نگران‌كننده نبوده چرا كه حالا راحت‌تر از قبل مي‌توانند عليرضا نيكبخت را كه مديرعامل تمايلي به تمديد قراردادش نداشت از ليست خود خارج كنند. اما خب شيث را به همين راحتي از دست نخواهند داد.
در واقع پرسپوليسي‌ها به‌دنبال راهي براي بخشش محروميت شيث هستند و مكاتبه با فدراسيون و سازمان ليگ را از همين امروز آغاز خواهند كرد.
در اين‌باره عباس انصاري‌فرد حاضر به صحبت نشد و خوردبين تاكيد كرد كه باشگاه براي بخشش شيث- فقط شيث- دست به‌كار خواهد شد.
هرچند رييس سازمان ليگ از غيرقابل بخشش بودن اين محروميت‌ها خبر داده اما پرسپوليسي‌ها اصرار دارند كه براي گذر از اين قانون، بالاخره يك راهي هست! حالا فقط يك سوال مي‌ماند و آن اينكه اگر روزي اين مشكل برطرف و محروميت شيث رضايي برخلاف قانون موجود بخشيده شد، بايد گفت پرسپوليسي‌ها از كدام راه اين كار را انجام داده‌اند؟!

Masoud
06-26-2009, 01:56 PM
مسئول ثبت قرار داد بازيكنان در هيئت فوتبال تهران گفت: قرار داد 42 بازيكن در هيئت فوتبال تهران ثبت شده است كه نامي از بازيكنان استقلال و پرسپوليس در آن ديده نمي شود.

شهبازي در گفت و گو با خبرنگار ورزشي «شبكه خبر دانشجو»، با بيان اين مطلب اظهار داشت: قرار داد 42 بازيكن در هيئت فوتبال تهران، به ثبت رسيده است و سايپا با 17 و ذوب آهن با 8 بازيكن بيشترين ثبت قرار دادها را داشته اند.

وي در دادامه افزود: قرارداد هيچ بازيكني از پرسپوليس و استقلال، تا کنون در اين هيئت به ثبت نرسيده است.

شهبازي با الزام آور بودن ثبت قراردادهاي داخلي در تيم ها تصريح كرد: اگر بازيكني با تيمي قرار داد داخلي ببندد بايد به بندهاي مورد توافق در قرار داد عمل كند و در صورت اجرا نكردن به اين قرار داد با جريمه مواجه خواهد شد.

مسئول ثبت قرار داد بازيكنان در پايان خاطر نشان كرد: اكثر تيم ها قرار داد بازيكنانشان را در آخرين روزهاي مهلت ثبت قرار داد انجام مي دهند و بيشترين ثبت قرار داد سه چهار روز پاياني خواهد بود./

کریم(پژمان)
06-26-2009, 06:23 PM
بازگشت یاغی بزرگ / انصاریان در یک قدمی پرسپولیس!

کانون هواداران پرسپولیس: مدافع سال های پیش تیم فوتبال پرسپولیس برای حضور مجدد و آنچه او ادای دین به این تیم خوانده ،با مسئولان باشگاه مذاکره می کند. علي انصاريان در آستانه پيوستن به يكي از دو تيم سرخابي قرار گرفته است.
وي كه در زمان سرمربيگري صمد مرفاوي در استقلال شاگرد او بوده با توجه به ارتباط خوبي كه با اين مربي دارد بار ديگر براي حضور در اين تيم با پيشنهاد استقلالي ها روبرو شده است. از سوي ديگر اين بازيكن از تيم اسبق خود پرسپوليس نيز با چنين پيشنهادي روبرو است. وي بارها اعلام كرده بود قصد دارد به هواداران اين تيم دين خود را ادا كند و به احتمال زياد با اين باشگاه به توافق مي رسد. هفته آينده انصاريان با مسئولان باشگاه پرسپوليس براي بازگشت به اين تيم جلسه دارد.

گفتني است انصاريان كه چندي قبل از اين باشگاه به دليل عدم دريافت مطالبات 23 ميليوني خود به كميته انضباطي شكايت كرده بود توانست پول خود را از اين باشگاه دريافت كند.

Masoud
06-27-2009, 08:56 AM
زارع براى پرسپوليس شرط گذاشت
مازيار زارع هافبك ميانى پرسپوليس كه فصل گذشته يكى از تأثيرگذارترين بازيكنان اين تيم بود، طى جلسه اى با انصارى فرد براى تمديد قراردادش با پرسپوليس شرط گذاشت. وى ابتدا خواستار تسويه حساب فصل گذشته خود شد و سپس براى تمديد قراردادش بين ۳۰۰ تا ۳۵۰ ميليون تومان نيز طلب كرد.

imported_shayan love red
06-27-2009, 07:17 PM
ایول اگه انصاریان برگرده خیلی عالی میشه .......من انصاریان رو خیلی دوست دارم .

Masoud
06-27-2009, 09:43 PM
عليرضا محمد بازیکن دونده و انرژیک پرسپولیس در خصوص وضعيت تمديد قراردادش با باشگاه پرسپوليس خاطرنشان ساخت: متاسفانه تاکنون نتوانسته ام با پرسپوليس به توافق برسم که اميدوارم در جلسه با انصاري فرد توافقات نهايي حاصل شود.
وي افزود: گزينه اول من پرسپوليس است زيرا دوست دارم هميشه در تيم محبوبم بازي کنم اما اميدوارم مسوولان باشگاه پرسپوليس همکاري لازم را با من به عمل آورند.
بازيکن تيم فوتبال پرسپوليس گفت: مشکلات مالي يکي از مسائل پيش آمده براي تمديد قراردادم است که اميدوارم مسوولان باشگاه با درک اين مساله تعامل خوبي با من داشته باشند.
محمد تصريح کرد: ما بايد بدانيم سرمربي تيم کيست تا با خيالي آسوده تر قرارداد هاي خود را تمديد کنيم که اميدوارم سرمربي تيم هر چه زودتر مشخص شود.

وي اظهار داشت: پيشنهاد هاي خيلي خوبي از چند تيم دارم ولي هدف اصلي من براي فصل آينده پوشيدن پيراهن پرسپوليس است.
بازيکن تيم فوتبال پرسپوليس در خصوص احتمال حضورش در پرسپوليس براي فصل آينده خاطرنشان ساخت: احتمال تمديد قراردادم با پرسپوليس خيلي زياد است البته اين موضوع به تعامل مسوولان باشگاه به من مربوط مي شود.

s.j.d
06-28-2009, 01:14 AM
هر چي پير و پاتال ونامرده رو دارن تو تيم جمع ميكنن
فكر كنم يادتون رفته همين انصاريان به تيم استفراغ رفت
جنازه اين كثافت هم حيفه به تيم برگرده
انشائا.. خبر مرگش به تيم بياد
تيم پرسپوليس جاي چند تا مرده نه نامردي مثل انصاريان

Masoud
06-28-2009, 08:46 AM
حقيقى قراردادش را با پرسپوليس ۲ سال ديگر تمديد كرد
حقيقى با باشگاه پرسپوليس قرارداد ۲ ساله اى امضا كرد. عليرضا حقيقى سنگربان جوان و با تجربه پرسپوليس ديروز به باشگاه پرسپوليس رفت و پس از مذاكرات نهايى با انصارى فرد به توافق رسيد و قرارداد خودش را براى ۲ سال ديگر با اين باشگاه تمديد كرد.

Masoud
06-28-2009, 08:49 AM
احتمال جدايى واعظى از پرسپوليس افزايش يافت
در شرايطى كه عليرضا حقيقى قرارداد خود را با پرسپوليس تمديد كرده است و همچنين زمزمه هايى به گوش مى رسد كه معمارزاده اين روزها با مسئولان باشگاه به توافق رسيده است، احتمال جدايى واعظى افزايش يافته است.فصل گذشته هم درون دروازه پرسپوليس اختلافات زيادى وجود داشت و دروازه بان ها ادعاى حضور در تركيب ثابت را داشتند. اين فصل براى جلوگيرى از اين اختلافات مسئولان تصميم دارند كه يكى از ۳ دروازه بان فصل قبل را به باشگاه ديگرى انتقال دهند. در اين ميان احتمال جدايى واعظى از ۲ دروازه بان ديگر بيشتر است.

Masoud
06-28-2009, 08:49 AM
شيث پرونده خود را كامل كرد
شيث رضايى مدافع مستحكم پرسپوليس كه بعد از يك فصل دورى دوباره به اين تيم بازگشت ديروز به دفتر باشگاه رفت تا ناقصى موجود در پرونده خود را كامل كند. وى قرارداد ۲ ساله اى را با پرسپوليس به ثبت رسانده است.

Masoud
06-28-2009, 08:52 AM
آرفى فردا در تهران
اشپيتين آرفى مهاجم فصل گذشته پيام شنيده مى شود به طور حتم، روز دوشنبه به تهران مى آيد و قراردادش را رسماً به مدت ۲ سال با پرسپوليس ثبت خواهد كرد. او كه قرار بود چهارشنبه هفته گذشته در باشگاه حضور پيدا كند، به بهانه اى نيامد. گفته مى شود بعد از اينكه صحبت از تغيير و تحولات در باشگاه شد او با تيم هاى خارجى وارد مذاكره شده است. در صورتى كه او روز دوشنبه به ايران بيايد به اين معنى است كه پيشنهاد پرسپوليس به تيم هاى خارجى مى چربيده است.

Masoud
06-28-2009, 08:52 AM
هادى نوروزى قراردادش را با پرسپوليس تمديد كرد
هادى نوروزى مهاجم فصل گذشته باشگاه پرسپوليس قراردادش را براى يك سال ديگر با اين باشگاه تمديد كرد. اين بازيكن روز گذشته با حضور در باشگاه و مذاكره با انصارى فرد قرارداد خود را براى يك سال ديگر با اين باشگاه تمديد كرد. تمديد قرارداد نوروزى با وجود اينكه سال قبل هم او دقايق زيادى براى پرسپوليس بازى نكرد كمى تعجب برانگيز بود. بايد ديد با حضور مربيان خارجى بر روى نيمكت پرسپوليس او باز هم به نيمكت نشينى مطلق تبديل خواهد شد يا اينكه به اهداف خود در پرسپوليس خواهد رسيد.

Masoud
06-28-2009, 08:53 AM
بائو و غلامرضا رضايى امروز در باشگاه پرسپوليس
ميثم بائو بازيكن فصل گذشته تيم ابومسلم مشهد و غلامرضا رضايى بازيكن فصل گذشته تيم صباى قم امروز به باشگاه پرسپوليس مى روند تا با انصارى فرد مذاكراتى را براى عقد قرارداد با اين باشگاه انجام دهند. در اين ميان پيوستن ميثم بائو به باشگاه پرسپوليس احتمال فراوانى دارد زيرا قبل از اين هم او با مسئولان پرسپوليس مذاكراتى را داشته و به توافقات اوليه رسيده است. با پيوستن احتمالى اين ۲ بازيكن، پرسپوليس در فصل نقل و انتقالات خودى نشان مى دهد. به هر حال بايد ديد امروز پس از اين جلسه نتيجه آن چه خواهد بود.

Hamid_Red
06-28-2009, 04:31 PM
نقل و انتقالات لیگ نهم /
شیث رضایی و برادران شیری با پرسپولیس ثبت کردند

سه بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس با حضور در هیئت فوتبال استان تهران قراردادشان را برای حضور در لیگ نهم با این تیم به ثبت رساندند.

به گزارش خبرنگار مهر، شیث رضایی به همراه مهدی و مجتبی شیری پس از آنکه صبح امروز در محل باشگاه پرسپولیس حاضر شدند و با عباس انصاریفرد دیدار کردند، راهی هیئت فوتبال استان تهران شدند و قراردادشان را با این تیم به ثبت رساندند.

براساس اعلام مسئولان پرسپولیس قرار است تعداد دیگری از بازیکنان این تیم امروز در هیئت فوتبال استان تهران حاضر شوند وق راردادشان را با این تیم به ثبت برسانند.

Hamid_Red
06-28-2009, 04:43 PM
با عقد قرارداد يكساله
پژمان نوري به ملوان پيوست

خبرگزاري فارس: بازيكن فصل گذشته تيم فوتبال پرسپوليس با عقد قرارداد رسمي به ملوان پيوست.

http://media.farsnews.com/Media/8712/Images/jpg/A0639/A0639266.jpg

حسين غلامي سرپرست تيم ملوان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: با پژمان نوري قرارداد رسمي به مدت يك سال امضا كرده ايم. نوري بازيكن سابق تيم ملوان بود اين باشگاه خانه او محسوب مي شود.
وي در مورد جذب بازيكن جديد عنوان كرد: به غير از سجاد بيرانوند، مجيد مرسلي را هم از تراكتورسازي گرفته ايم. با اين حال چند بازيكن ديگر هم به خدمت خواهيم گرفت.

---------------------------

فقط میتونم بگم متاسفم.همین

Masoud
06-28-2009, 05:26 PM
چهار بازيكن تيم فوتبال پرسپوليس صبح امروز (يكشنبه) براي حضور در اين تيم با مديرعامل باشگاه مذاكره كردند.

كريم باقري، سپهر حيدري، مسعود زارعي و محمد پروين بازيكناني بودند كه صبح امروز (يكشنبه) با مراجعه به باشگاه پرسپوليس با عباس انصاري‌فرد مديرعامل اين باشگاه ديدار و مذاكره كردند.

ظاهرا مسعود زارعي بازيكني بود كه پس از خروج از باشگاه خطاب به خبرنگاران و عكاسان ورزشي گفته است كه ديگر قصد ماندن در اين تيم را ندارد.

همچنين از منابع نزديك به باشگاه شنيده مي‌شود كه باشگاه پرسپوليس قصد ادامه همكاري با عليرضا واحدي نيكبخت‌ را هم ندارد.

Masoud
06-28-2009, 05:27 PM
کاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس ظهر امروز با حضور در دفتر اين باشگاه به تمام شايعات مبني بر جدايي‌اش از جمع سرخپوشان پايان داد.

کريم باقري که زمزمه هايي مبني بر جدايي اش از پرسپوليس به گوش مي رسيد،به خبرنگاران گفت : "ضمن احترام به مسئولان تمام تيم هايي که خواستار حضورم در جمعشان شده اند،اعلام مي کنم که قصد دارم فوتبالم را در پرسپوليس به پايان برسانم."

کاپيتان با سابقه پرسپوليس اظهار داشت: "بنده با باشگاه پرسپوليس يک فصل ديگر قرارداد دارم و در زمينه مالي نيز مشکلي با مسئولان باشگاه نداشته و طبق همان توافقات سال گذشته کارم را ادامه خواهم داد.امروز نيز به باشگاه رفتم تا ضمن ديدار با مدير عامل پيگير طلب گذشته ام شوم و در صورت امکان تسويه حساب کنم."
باقري افزود: "طي اين مدت برخي مديران باشگاهها به بنده لطف داشتند و خواستار حضورم در تيمشان شدند که بنده ضمن احترام به آنها تصميم گرفته ام فوتبالم را در پرسپوليس به پايان برسانم."
وي که بحث حضورش در تيم تراکتور سازي تبريز نيز به گوش مي‌رسيد،گفت: "اين موضوع را از طريق روزنامه ها خوانده ام. بنده تراکتورسازي را دوست دارم و فوتبالم را مديون اين تيم هستم،اما مي خواهم در پرسپوليس با فوتبال خداحافظي کنم."
باقري پيرامون خداحافظي مهدي مهدوي کيا و علي کريمي از تيم ملي عنوان کرد: "هر بازيکني يک روز بايد خداحافظي کند.ممکن است يک نفر زود خداحافظي کند و يک نفر دير. بايد به تصميم اين دو بازيکن احترام گذاشت و قطعاً هيچ کس مثل خود آنها صلاحشان را در نظر نمي گيرد."
کاپيتان پرسپوليس درباره حضور تاپ مولر در اين تيم گفت : "وي مربي خيلي خوبي است که اميدوارم با باشگاه پرسپوليس به توافق برسد.در آلمان وي را به عنوان يک مربي بزرگ مي شناسند."
وي در انتها گفت: "اميدوارم فصل آينده بهترين بازيها را براي پرسپوليس انجام دهم.هر چند در انتهاي فصل قبل نيز مي توانستم به تيمم کمک کنم،اما سرمربي تيم با بنده مشکل داشت."

Masoud
06-28-2009, 06:26 PM
محمد پروين در گفت‌وگویی اظهار داشت: ديدار خوبي با انصاري فرد داشتم اما هيچ قراردادي با اين تيم نبستم و قرار است تا فردا بعدازظهر تكليف نهايي‌ام مشخص شود.
وي افزود: از استيل‌آذين و چند تيم ديگر نيز پيشنهاد دارم اما دوست دارم در تهران بازي كنم. به همين دليل پيگير گزينه اولم يعني پرسپوليس هستم.

imported_shayan love red
06-28-2009, 06:52 PM
کاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس ظهر امروز با حضور در دفتر اين باشگاه به تمام شايعات مبني بر جدايي‌اش از جمع سرخپوشان پايان داد.

کريم باقري که زمزمه هايي مبني بر جدايي اش از پرسپوليس به گوش مي رسيد،به خبرنگاران گفت : "ضمن احترام به مسئولان تمام تيم هايي که خواستار حضورم در جمعشان شده اند،اعلام مي کنم که قصد دارم فوتبالم را در پرسپوليس به پايان برسانم."

کاپيتان با سابقه پرسپوليس اظهار داشت: "بنده با باشگاه پرسپوليس يک فصل ديگر قرارداد دارم و در زمينه مالي نيز مشکلي با مسئولان باشگاه نداشته و طبق همان توافقات سال گذشته کارم را ادامه خواهم داد.امروز نيز به باشگاه رفتم تا ضمن ديدار با مدير عامل پيگير طلب گذشته ام شوم و در صورت امکان تسويه حساب کنم."
باقري افزود: "طي اين مدت برخي مديران باشگاهها به بنده لطف داشتند و خواستار حضورم در تيمشان شدند که بنده ضمن احترام به آنها تصميم گرفته ام فوتبالم را در پرسپوليس به پايان برسانم."
وي که بحث حضورش در تيم تراکتور سازي تبريز نيز به گوش مي‌رسيد،گفت: "اين موضوع را از طريق روزنامه ها خوانده ام. بنده تراکتورسازي را دوست دارم و فوتبالم را مديون اين تيم هستم،اما مي خواهم در پرسپوليس با فوتبال خداحافظي کنم."
باقري پيرامون خداحافظي مهدي مهدوي کيا و علي کريمي از تيم ملي عنوان کرد: "هر بازيکني يک روز بايد خداحافظي کند.ممکن است يک نفر زود خداحافظي کند و يک نفر دير. بايد به تصميم اين دو بازيکن احترام گذاشت و قطعاً هيچ کس مثل خود آنها صلاحشان را در نظر نمي گيرد."
کاپيتان پرسپوليس درباره حضور تاپ مولر در اين تيم گفت : "وي مربي خيلي خوبي است که اميدوارم با باشگاه پرسپوليس به توافق برسد.در آلمان وي را به عنوان يک مربي بزرگ مي شناسند."
وي در انتها گفت: "اميدوارم فصل آينده بهترين بازيها را براي پرسپوليس انجام دهم.هر چند در انتهاي فصل قبل نيز مي توانستم به تيمم کمک کنم،اما سرمربي تيم با بنده مشکل داشت."

ایول حسین این بهترین خبرت بوووووود @};-@};-@};-
کاش میتونستم بیشتر از یه بار تشویقت کنم .

کریم جووووووووون ....... کریم سرطلایی ......... کریم عشق من
کریم :-*:-*:x:x:x:x:x

Masoud
06-29-2009, 07:45 AM
حضور دوباره معدنچى در پرسپوليس؟
طى اخبار رسيده از نزديكان باشگاه پرسپوليس مسئولان اين باشگاه با مهرزاد معدنچى وارد مذاكره شده اند. با توجه به اينكه قرارداد معدنچى با باشگاه النصر امارات تمام شده وى مى تواند به عنوان بازيكن آزاد براى آينده خود تصميم بگيرد.به هر حال به احتمال فراوان فصل ديگر به پرسپوليس خواهد آمد.

Masoud
06-29-2009, 12:35 PM
عليرضا محمد با عقد قراردادي داخلي به مدت يك سال به باشگاه مس كرمان پيوست.

نازنین
06-29-2009, 03:41 PM
http://www1.farsnews.com/shares/img/print.gif (http://www1.farsnews.com/printable.php?nn=8804080609) http://www1.farsnews.com/shares/img/email.gif (http://www1.farsnews.com/mail.php?nn=8804080609&tt=)
گفته بودم در اوج به ملوان برمي‌گردم
نوري: راهي براي بازگشت به پرسپوليس ندارم
خبرگزاري فارس: هافبك جديد تيم فوتبال ملوان گفت: پيراهن پرسپوليس براي من باارزش است اما متاسفانه ديگر راهي براي بازگشت به اين تيم ندارم.

http://media.farsnews.com/Media/8712/Images/jpg/A0632/A0632688.jpg

پژمان نوري در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس اظهار داشت: من هميشه عاشق پرسپوليس هستم و اين تيم را با هواداران عاشقش دوست دارم اما به دليل اينكه قرارداد داخلي با ملوان امضا كرده ام ديگر راه بازگشتي به پرسپوليس ندارم.
وي افزود: دليلي خاصي ندارد كه پرسپوليس را ترك كرده ام. نه با انصاري فردي مشكل دارم و نه با بازيكنان.
نوري ادامه داد: چند روز قبل با محمود خوردبين و عباس انصاري فرد صحبت و به آنها قول داده بودم كه در پرسپوليس مي‌مانم اما متاسفانه اتفاقاتي پيش آمد كه مجبور شدم به ملوان بروم. بيشترين نقش را احمدزاده داشت كه هميشه به او بدهكار هستم.
اين بازيكن خاطرنشان كرد: گفته بودم در روزهاي اوجم و نه در روزهاي كه پير شده ام به ملوان برمي‌گردم. من ديني به ملوان و هوادارانش دارم كه بايد آن را ادا مي‌كردم.
وي يادآور شد: دلم براي پرسپوليس تنگ مي‌شود و جا دارد از خوردبين و انصاري فرد عذرخواهي كنم كه اين تصميم را گرفتم.
نوري خطاب به هواداران پرسپوليس تاكيد كرد: من به خاطر پول به ملوان نرفتم. پرسپوليس و چند تيم ديگر پول‌ بيشتري به من مي‌دانند. دليل اصلي كه ملوان را انتخاب كردم فقط تعصب به مردم شهر و احمدزاده بود. هواداران پرسپوليس از من دلگير نباشند و بايد اين حق را به من بدهند كه اين تصميم را گرفته ام.
وي اضافه كرد: من به جز موارد به دليل اينكه يك فصل به پگاه گيلان رفته بودم و هواداران انزلي از من ناراحت شده بودند در تصميم من تاثيرگذار بود. چون بر خودم لازم مي‌دانستم از هواداران ملوان عذرخواهي كنم.
هافبك تيم ملوان در خصوص وضعيت اين تيم در ليگ نهم گفت: تمرينات را به خوبي شروع كرده ايم و بازيكنان جوان و جوياي نامي داريم تا بتوانيم در ميانه هاي جدول ليگ برتر بمانيم.
نوري عنوان كرد: از بازيكنان بزرگي مثل كريمي، باقري و ساير بازيكنان كه سال ها در كنار آنها بوده‌ام سپاسگذارم.
نوري در خصوص وضعيت مازيار زارع گفت: بعيد مي دانم زارع به ملوان بيايد چون او تصميم دارد باز هم در تيم‌هاي تهراني بازي كند.

نازنین
06-29-2009, 03:47 PM
http://www1.farsnews.com/shares/img/print.gif (http://www1.farsnews.com/printable.php?nn=8804080730) http://www1.farsnews.com/shares/img/email.gif (http://www1.farsnews.com/mail.php?nn=8804080730&tt=)
باشگاه مس اعلام كرد:
پرداخت 50 درصد از مبلغ قرارداد تنها راه جدايي محمد
خبرگزاري فارس: باشگاه مس تنها در صورتي كه 50 درصد از مبلغ قرارداد عليرضا محمد را طبق قانون دريافت كند به بازيكن پرسپوليس اجازه جدايي مي‌دهد.

http://media.farsnews.com/Media/8706/Images/jpg/A0504/A0504144.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، طبق اعلام مسئولان مس عليرضا محمد امروز صبح با عقد قراردادي داخلي و يك ساله به اين تيم پيوست. اين در حالي است كه وي ظهر امروز به باشگاه پرسپوليس رفت و اعلام كرد يك فصل ديگر در اين تيم حضور خواهد داشت.
مدير روابط عمومي باشگاه مس در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: طبق قانون قراردادهاي داخلي معتبر هستند و اگر عليرضا محمد قصد جدايي از باشگاه مس را دارد مي تواند اين كار را انجام دهد اما به شرطي كه 50 درصد از قرارداد خود را طبق قانون بپردازد. 25 درصد از اين مبلغ در اختيار سازمان ليگ قرار مي گيرد و 25 درصد از آن را به باشگاه مس مي رسد.

نازنین
06-29-2009, 04:01 PM
http://www1.farsnews.com/shares/img/print.gif (http://www1.farsnews.com/printable.php?nn=8804080437) http://www1.farsnews.com/shares/img/email.gif (http://www1.farsnews.com/mail.php?nn=8804080437&tt=)
پتروويچ و آتسو در ليست مازاد پرسپوليس قرار گرفتند
خبرگزاري فارس: باشگاه پرسپوليس ايوان پتروويچ و فرانك آتسو را در ليست فروش خود قرار داد.

http://media.farsnews.com/Media/8709/Images/jpg/A0567/A0567654.jpg

به گزاش خبرگزاري فارس، مسئولان پرسپوليس اعلام كردند فرانك آتسو و ايوان پتروويچ در ليست فروش اين باشگاه قرار دارند. به همين دليل به اين دو بازيكن در تماس تلفني اعلام شده است كه براي دريافت رضايت‌نامه به باشگاه پرسپوليس بيايند.

m2stech
06-29-2009, 04:48 PM
سايت گل – عليرضا محمد مدافع پرسپوليس در باشگاه بود كه شنيد مسئولان مس خبر قراردادش با اين تيم را اعلام كرده اند. او با تعجب به سايت گل مي گويد:"من كه ديروز قراردادم را با پرسپوليس تمديد كردم. اين خبر حقيقت ندارد."ا
البته او با مس مذاكراتي داشته اما نه تا اين حد كه با آنها قرارداد ببندد. محمد مي گويد:"الان در باشگاه پرسپوليسم و منتظرم تا چكم را بگيرم و بعد اگر اجازه بدهند چهار روزي به مرخصي مي روم چون استراحتي نداشته ام ...من امروز بايد حساب مالياتي ام را هم صاف كنم. "البته مديران مس تاكيد دارند كه با محمد قرارداد رسمي امضا كرده اند!

Masoud
06-29-2009, 07:37 PM
علیرضا نیکبخت واحدی برای مشخص شدن تکلیف نهایی اش امروز به دیدار انصاری‌فرد و با او به گفت و گو پرداخت.
پس از این جلسه مدیرعامل پرسپولیس به او اعلام کرد تا چند روز آینده نظر نهایی‌اش را در خصوص او اعلام می ‌کند. با توجه به صحبت‌های انصاری‌فرد احتمال جدایی نیکبخت از پرسپولیس و حضورش در استیل آذین افزایش یافت.
قرار است با توجه به اینکه نیکبخت یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد باتوافق طرفین این قرارداد فسخ شود اما نظر نهایی باشگاه تا انتهای هفته اعلام خواهد شد.

Masoud
06-29-2009, 07:39 PM
آرفي امشب در تهران

"اشپتيم آرفي" مهاجم جديد تيم فوتبال پرسپوليس امشب وارد تهران مي‌شود.

به گزارش سرويس ورزشي برنا، اشپتيم آرفي مهاجم جديد سرخپوشان امشب ساعت 11 شب از طريق فرودگاه بين المللي امام خميني (ره) وارد تهران مي‌شود و در هتل محل اقامتش مستقر مي‌شود.
آرفي فردا با حضور در باشگاه پرسپوليس و تحويل مدارک،براي عقد قرارداد رسمي به هيات فوتبال مراجعه خواهد کرد.
طبق برنامه آرفي از روز چهارشنبه در تمرينات حاضر خواهد شد.

Masoud
06-29-2009, 07:41 PM
درگیری من با ابراهیم زاده صحت ندارد
اشجاری: پرسپولیس دوست داشت همه کارهای نقل و انتقال را خودم انجام دهم

در آن مقطع كه پيشنهاد باشگاه پرسپوليس ارائه شد وضعيت اين باشگاه مبهم بود، بحث حضور حبيب كاشاني و حميد استيلي به گوش مي‌‌رسيد و در سوي ديگرهم ذوب‌آهني ها اصرار داشتند که دراين تيم بمانم

مدافع ملي‌پوش تيم فوتبال ذوب‌آهن در خصوص شايعه درگيري لفظي خود با منصور ابراهيم‌زاده سرمربي سبزپوشان اصفهاني گفت: هيچ‌گونه درگيري بين ما وجود ندارد و چه دليلي دارد که من بخواهم با وي درگير شوم.
حسن اشجاري در گفت‌وگو با ايلنا،‌ضمن بيان مطلب فوق افزود: من تا دو روز قبل در زادگاه خودم در شمال بودم واز زماني كه در اصفهان حاضر شدم تمريناتم را بدون كوچك‌ترين مشكلي پيگيري كرده‌ام.
وي ادامه داد: من نه با ابراهيم‌زاده،‌نه باشگاه ذوب‌آهن و نه هيچ فرد ديگري درگيري ندارم. طبق قراردادي هم كه با تيم ذوب‌آهن دارم يك سال ديگر در اين تيم خواهم ماند و خوشبختانه مسائل مالي هم برطرف شده و ما در اين مورد نيز به توافق رسيده ايم.
مدافع ملی پوش تيم ذوب‌آهن اضافه كرد: پنج سال از حضورم در تيم ذوب‌آهن مي‌گذرد و اگر در اين مدت با اين تيم مشكلي داشتم نمي‌توانستم پنج سال دوام بياورم. من به منصور ابراهيم‌زاده به عنوان سرمربي تيم احترام زيادي قائل هستم ضمن اينكه ما باهم رفيق هستيم اما برخي افراد شيطنت مي‌كنند و اين مسائل را در روزنامه‌ها مطرح مي‌كنند.
اشجاري با اشاره به شايعه حضورش در تيم پرسپوليس گفت: در آن مقطع كه پيشنهاد باشگاه پرسپوليس ارائه شد وضعيت اين باشگاه مبهم بود، بحث حضور حبيب كاشاني و حميد استيلي به گوش مي‌‌رسيد و در سوي ديگرهم ذوب‌آهني ها اصرار داشتند که دراين تيم بمانم.
وي افزود: البته موضوع ديگر اين بود كه باشگاه پرسپوليس خود اقدامات لازم را براي فراهم ساختن حضورم در اين تيم انجام نمي‌داد و انتظار داشتند خودم براي گرفتن رضايتنامه‌‌ام اقدام كنم و اگر آنها من را مي‌خواستند بايد خودشان اقدامات لازم را انجام مي ‌دادند.
اشجاري با اشاره به وضعيت تيم ملي فوتبال كشورمان گفت: به هر حال پس از كش‌وقوس‌هاي فراوان وتغييرات مربيان ، تيم ملي ازصعود به جام‌جهاني بازماند. اما از حالا بايد به فكر دوره آينده جام‌جهاني باشيم و برنامه‌ريزي‌هاي لازم را در اين خصوص انجام دهيم.
وي ادامه داد: اينكه فدراسيون فوتبال قصد دارد به مدت چهار سال به يك مربي فرصت دهند تا در تيم ملي كار كنند خود يك برنامه‌ريزي مهم محسوب مي‌شود. البته در اين بين نام مربي زياد مهم نيست و ما به عنوان بازیکن با هر مربی که از سوی فدراسیون فوتبال اعلام شودذ باید کار کنیم و مهم این است که تیم ملی هدف و برنامه ایی برای 4 سال آینده خود داشته باشد.

Masoud
06-29-2009, 07:51 PM
موافقت مدیر عامل استقلال ،‌حضور میثم منیعی در پرسپولیس بلامانع است!

میثم منیعی که روز گذشته برای دریافت چک تسویه حسابش به باشگاه رفته بود از پیشنهاد باشگاه پرسپولیس به واعظ گفت. اینکه پرسپولیس او را خواسته است و اگر واعظ رضایتنامه‌اش را صادر کند او به راحتی به این تیم خواهد پیوست، اما واعظ که در طول یک ماه گذشته سه بار با انصاری‌فرد جلسه مستقیم و رودررو برگزار کرده است و از این بابت اطمینان خاطر داشت که هرگز چنین پیشنهادی از سوی همتای تهرانی به بازیکنان استقلال ارایه نمی‌شود ابتدا از منیعی خواست تا شفاف صحبت کند، اما وقتی با اصرار منیعی مواجه شد نامه‌ای نوشت و آن را به دست منیعی داد که او هر چه زودتر به پرسپولیس بپیوندد. واعظ در نامه‌ا‌ش طوری رضایت خود و باشگاه استقلال را عنوان کرد که مسوولان پرسپولیس در مورد این یک بازیکن استثنا قایل شده تا اگر واقعا او را می‌خواهند او را جذب کنند.

کریم(پژمان)
06-30-2009, 12:31 PM
مجتبي زارعي با پرسپوليس دو ساله بست
http://www.perspolisnews.net/images/perspolis/naghl%20-%20enteghalat/1.jpg
کانون هواداران پرسپولیس: مجتبي زارعي هافبك مهاجم تيم راه آهن عصر امروز با عقد قراردادي دوساله به تيم فوتبال پرسپوليس پيوست· مجتبي زارعي كه با گلزني در ديدار نيمه نهايي و رفت و برگشت فينال جام حذفي تبديل به ستاره تيم راه آهن شده بود عصر امروز پس از ملاقات با عباس انصاري فرد با پرسپوليس قرارداد دو ساله بست·

زارعي در حالي به پرسپوليس رفت كه باشگاه راه آهن به شدت به دنبال تمديد قرارداد با اين بازيكن بود و تيم استيل آذين هم پيشنهاد خوبي به او داده بود·

گفته مي شود زارعي با قراردادي 280 ميليون توماني به تيم پرسپوليس نقل مكان كرده است·

کریم(پژمان)
06-30-2009, 12:36 PM
قرارداد "اشپتيم آرفي" فردا ثبت مي‌شود
http://perspolisnews.net/images/perspolis/arefi/1.jpg
کانون هواداران پرسپولیس : قرارداد اشپتيم آرفي مهاجم جديد پرسپوليس فردا ثبت مي‌شود.
اشپتيم آرفي مهاجم جديد سرخپوشان امشب ساعت 11 شب از طريق فرودگاه بين المللي امام خميني (ره) وارد تهران مي‌شود و در هتل محل اقامتش مستقر مي‌شود.
آرفي فردا با حضور در باشگاه و تحويل مدارک براي عقد قرارداد رسمي به هيات فوتبال مراجعه خواهد کرد.
طبق برنامه آرفي از روز چهارشنبه در تمرينات حاضر خواهد شد.

Hamid_Red
06-30-2009, 09:47 PM
مهاجم پتروشيمي تبريز با پرسپوليس دو ساله بست

سایت گل- اكبر صغيري مهاجم تيم دسته اولي پتروشيمي تبريز با عقد قراردادي دو ساله به تيم پرسپوليس پيوست· اكبر صغيري ظهر امروز پس از ملاقات با عباس انصاري فرد با پرسپوليس قرارداد دو ساله بست·
قرار است صغيري بعد از دريافت برگه تسويه حساب از باشگاه پتروشيمي تبريز قراردادش را در هيات فوتبال استان تهران به ثبت برساند· صغيري در تيم دسته اولي پتروشيمي تبريز موفق شده بود با به ثمر رساندن چهارده گل در زمره بهترين هاي ليگ يك قرار بگيرد.

توافق دو بازيكن شموشك با پرسپوليس

سایت گل- دو بازيكن زير 32 سال تيم شموشك نوشهر با عقد قراردادي دو ساله به تيم پرسپوليس پيوستند· ميثم حسيني و شعبان اسدي هافبك و مدافع زير 23 سال تيم شموشك نوشهر ظهر امروز با حضور در باشگاه پرسپوليس قرارداد دو ساله اي به امضاء رساندند·
اين دو بازيكن قرار است به زودي در تمرينات پرسپوليس شركت كنند· باشگاه پرسپوليس امروز با اكبر صغيري مهاجم تيم پتروشيمي تبريز هم قرارداد بسته بود!

پرسپولیس آریایی
07-01-2009, 03:37 PM
«سپهر حيدري» يك‌ساله با پرسپوليس تمديد كردسرويس: ورزشي - فوتبال
1388/04/10
07-01-2009
13:33:11
8804-05113: كد خبر
خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: ورزشي - فوتبال

مدافع تيم فوتبال پرسپوليس قراردادش را به مدت يك‌سال ديگر تمديد كرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، سپهر حيدري مدافع تيم فوتبال پرسپوليس، قراردادش را به مدت يك‌سال ديگر با اين تيم تمديد كرد.

پيش از اين شنيده مي‌شد كه اين بازيكن بر سر مبلغ قرارداد با عباس انصاري‌فرد مديرعامل باشگاه، اختلاف نظر دارند.

پرسپولیس آریایی
07-01-2009, 03:38 PM
دو بازيكن شموشك به پرسپوليس پيوستند
توافق با مهاجم پتروشيمي تبريزسرويس: ورزشي - فوتبال
1388/04/10
07-01-2009
10:28:34
8804-04824: كد خبر
خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: ورزشي - فوتبال

ميثم حسيني و شعبان اسدي هافبك و مدافع زير 23 سال تيم شموشك نوشهر با حضور در باشگاه پرسپوليس قرارداد دو ساله اي به امضاء رساندند·

به گزارش ايسنا، دو بازيكن زير 23 سال تيم شموشك نوشهر با عقد قراردادي دو ساله به تيم پرسپوليس پيوستند.

اين دو بازيكن قرار است به زودي در تمرينات پرسپوليس شركت كنند· همچنين باشگاه پرسپوليس با اكبر صغيري مهاجم تيم پتروشيمي تبريز هم قرارداد بسته بود!

قرار است صغيري بعد از دريافت برگه تسويه حساب از باشگاه پتروشيمي تبريز قراردادش را در هيات فوتبال استان تهران به ثبت برساند

صغيري در تيم دسته اولي پتروشيمي تبريز موفق شده بود با به ثمر رساندن چهارده گل در زمره بهترين هاي ليگ يك قرار بگيرد

نازنین
07-01-2009, 03:43 PM
رحمان رضايي: از دو تيم ايتاليايي پيشنهاد دارم

تهران (http://www2.irna.ir/fa/news/line-13/key-3/) ، خبرگزاري جمهوري اسلامي ‪۱۰/۰۴/۸۸‬
ورزش (http://www2.irna.ir/fa/news/line-13/key-5467/). داخلي (http://www2.irna.ir/fa/news/line-13/key-5202/). فوتبال (http://www2.irna.ir/fa/news/line-13/key-5703/)
رحمان رضايي مدافع فصل گذشته تيم فوتبال پرسپوليس از مذاكره با دو تيم ايتاليايي خبر داد.
رضايي در اين‌باره به سايت گل گفت: طي روزهاي گذشته پيشنهاداتي از يك تيم سري آ و يك تيم سري ب ايتاليا داشته ام و مذاكرات اوليه در اين‌باره آغاز شده است.
وي درباره دريافت پيشنهادات از تيم‌هاي ايراني نيز اظهارداشت: تا به امروز مسوولان باشگاه پرسپوليس هيچ تماسي با من نداشته‌اند اما من از يكي، دو تيم ايراني ديگر پيشنهاداتي دريافت كرده ام.
رضايي كه در ايتاليا بسر مي‌برد،افزود: هنوز با دو تيم ايتاليايي كه پيشنهاداتي داده‌اند درحال مذاكره هستيم و فعلا توافقي حاصل نشده است. تا ده روز ديگر مشخص مي‌شود كه فصل بعد در سري آ يا سري ب ايتاليا بازي مي كنم يا خير.

نازنین
07-01-2009, 03:49 PM
نيكبخت واحدي از امروز در تمرينات تراكتورسازي حاضر مي‌شود

خبرگزاري جمهوري اسلامي ‪۱۰/۰۴/۸۸‬
ورزش (http://www2.irna.ir/fa/news/line-13/key-5467/). فوتبال (http://www2.irna.ir/fa/news/line-13/key-5703/). تراكتورسازي (http://www2.irna.ir/fa/news/line-13/key-13006/). فراز كمالوند (http://www2.irna.ir/fa/news/line-13/key-145124/)
تبريز - سرمربي تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز گفت: عليرضا نيكبخت واحدي از امروز /چهارشنبه/ در تمرينات اين تيم حضور مي‌يابد.
فراز كمالوند روز چهارشنبه درگفت و گو با خبرنگار ايرنا، اظهار داشت: در پي مذاكرات ناصر شفق مديرعامل باشگاه با نيكبخت واحدي و توافقات به عمل آمده، مهاجم فصل گذشته تيم پيروزي تهران با عقد قرارداد يك ساله به نيم تراكتورسازي پيوست.
وي افزود: نيكبخت واحدي از جمله بازيكنان با تجربه‌اي است كه مي‌تواند تراكتورسازي را در خط حمله كمك كند.
وي گفت: اين بازيكن قبل ازظهر امروز، عازم تبريز شده و در تمرينات تيم شركت خواهد كرد.
كمالوند اضافه كرد: مهرداد پولادي هافبك مياني ‪ ۲۲‬ساله فصل گذشته تيم استقلال تهران نيز با عقد قرارداد داخلي به تراكتورسازي پيوسته و در تمرينات روزهاي گذشته نيز حضور يافت.
وي در پاسخ به اين سووال كه تراكتورسازي تاكنون پنج بازيكن ليگ برتري جذب كرده و تنها يك بازيكن ديگر مي‌تواند از اين ليگ انتخاب كند و آن بازيكن چه كسي خواهد بود؟، افزود: براي جذب ششمين بازيكن از ليگ برتر از بين دو دروازه بان ليگ برتريمهدي رحمتي و حسن رودباريان ، يكي را انتخاب خواهيم كرد.
تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز پيش از اين با رسول خطيبي، الو ترائوره ، صابر ميرقرباني، داود حقي و عباس آقايي به توافق رسيده بود كه به گفته سرمربي تيم، موضوع پيوستن صابر ميرقرباني و داود حقي منتفي شد.

نازنین
07-01-2009, 03:49 PM
تاريخ: 1388/04/10 زمان: 11:28 http://www.mojnews.com/images/email.gif (javascript:void(0);) http://www.mojnews.com/images/print.gif (http://www.mojnews.com/print_page.asp?id=197820) اختصاصي
به همراه پولادى و آقايى
نيكبخت قراردادش را با تراكتورسازى ثبت كرد http://www.mojnews.com/images%5Cnews_image%5Cmojnews_880410_197820197820n ikbakht_t.jpg (http://www.mojnews.com/images%5Cnews_image%5Cmojnews_880410_197820197820n ikbakht_b.jpg) خبرگزاري موج - گروه ورزش
عليرضا نيكبخت واحدي به عضويت تيم تازه صعود كرده تراكتورسازى تبريز درآمد.
به گزارش موج، بازيكن سابق پرسپوليس ديروز با تراكتورسازى به توافق رسيد تا با امضاى قرارداد به عضويت اين تيم در بيايد. نيكبخت قرارداد خود را در هيأت فوتبال استان آذربايجان شرقى به ثبت رساند.
جدا از اين بازيكن، ديروز مهرداد پولادى و عباس آقايى هم قرارداد خود با تراكتورسازى را رسمى كردند تا تيم كمالوند با جذب اين ۳ بازيكن با قدرت بيشترى در فصل جديد پا به رقابت ها بگذارد.
تراكتورسازى ۲ سهميه ليگ برترى ديگر دارد كه تا ظرف روزهاى آينده بازيكنان جديد خود را جذب مى كند.

پرسپولیس آریایی
07-01-2009, 03:56 PM
محسن خلیلی بعد از شرکت در تست پزشکی این تیم قرارداد خود را با سرخپوشان تمدید می کند.
به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، محسن خلیلی مهاجم تیم پیروزی تهران که در فصل گذشته از ناحیه هم استرینگ دچار مصدومیت شد قراردادش را در حالی با این تیم تمدید خواهد کرد که در تست پزشکی این تیم نظر مثبت دکتر زرینه را جلب کند. خلیلی مسولان باشگاه پرسپولیس با یکدیگر با یکدیگر به توافق رسیده اند که در صورت تایید تست پزشکی قراردادد این بازیکن تمدید شود.

پرسپولیس آریایی
07-01-2009, 03:58 PM
مدیران باشگاه پرسپولیس تهران همچنان به دنبال جذب غلام رضا رضایی مهاجم تیم صبا هستند.
به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، در حالی که در انتهای فصل گذشته باشگاه پرسپولیس مذاکراتی را با غلام رضا رضایی مهاجم تیم صبا انجام داده بود اما توافقات نهایی با این بازیکن انجام نشد و حتی اعلام شده که رضایی قراردادش را با صبا تمدید کرده است اما همچنان از باشگاه پرسپولیس خبر می رسد که اين باشگاه تمايل دارد تا بازيكن صاحب نام صبا را به خدمت بگيرد و حتي در اين رابطه روز گذشته مذاکراتی بین این بازیکن و انصاری فرد انجام شده است.
گفتنی است قرارداد رضایی با صبا به اتمام رسیده اما تا این لحظه هیچ گونه خبر موثقی درباره توافق این بازیکن با پرسپولیس منتشر نشده است.

Masoud
07-03-2009, 01:43 PM
قرار داد 340 میلیون تومانی میثم بائو با پرسپولیس تهران
ساری - خبرگزاری مهر: میثم بائو برای یک سال حضور در تیم پرسپولیس تهران 340 میلیون تومان دریافت خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار مهر در قائمشهر، میثم بائو شامگاه پنج شنبه در دیدار خیرخواهانه بین تیم های نساجی مازندران و منتخب لیگ برتر عضو تیم منتخب بود که در گفتگو با مهر مبلغ قراردادش را 340 میلیون تومان برای یک سال عنوان کرد.

بازیکن سابق ابومسلم مشهد از ابراز تمایل واعظ آشتیانی برای حضورش در استقلال هم گفته ولی برای اینکه پرسپولیسی ها از وی دلگیر نشوند جواب منفی به مدیر عامل باشگاه استقلال داده است.

فوتبالیست قائمشهری تیم پرسپولیس تهران گفته که اگر مسئولان باشگاه استقلال زودتر با من تماس می گرفتند، استقلال را به پرسپولیس ترجیح می دادم.

میثم بائو نیمه اول این دیدار را به طور کامل در کنار دیگر مازندرانیهای لیگ برتر بازی کرد و در اواسط نیمه دوم از زمین خارج شد.

این دیدار با نتیجه مساوی سه بر سه به پایان رسید تا فواید آن اعم از بلیت فروشی و کمک های خیرین به کودکان بی سرپرست اختصاص یابد.

Masoud
07-03-2009, 03:05 PM
مسعود زارعي به مس پيوست

مدافع راست تيم فوتبال پرسپوليس با عقد قراردادي يک‌ساله به مس کرمان پيوست.

به گزارش سرويس ورزشي برنا، مسعود زارعي مدافع راست تيم فوتبال پرسپوليس که فصل گذشته به دليل مصدوميت از ناحيه کتف بيشتر ديدارهاي تيمش را از دست داد، پس از توافق با مسئولان باشگاه مس کرمان با عقد قراردادي يکساله به عضويت اين تيم درآمد.
لازم به ذکر است که باشگاه مس قادر خواهد بود که فقط يک بازيکنان ديگر از ليگ برتر جذب کند.

Masoud
07-03-2009, 03:16 PM
با توافق مديران سرخابي؛
منيعي پرسپوليسي مي‌شود

ميثم منيعي بازيكن استقلال تهران با توافق مديران دو باشگاه استقلال و پرسپوليس به تيم سرخپوش پايتخت خواهد پيوست.کدخبر :17821

ميثم منيعي بازيكن استقلال تهران با توافق مديران دو باشگاه استقلال و پرسپوليس به تيم سرخپوش پايتخت خواهد پيوست.

به گزارش خبرگزاري ورزش ايران(ايپنا)، ميثم منيعي كه اعلاك كرده بود از استقلال جدا مي‌شود پس از مذاكراتي با مسئولان باشگاه پرسپوليس و مس كرمان يكي از اين دو تيم را براي فصل آينده انتخاب مي‌كند. البته روز گذشته وي با مسئولان باشگاه استيل آذين نيز گفت و گو كرد اما به نظر مي‌رسد مقصد بعدي او تيم پرسپوليس باشد. گفتني است مسئولان دو باشگاه استقلال و پرسپوليس كه پيش از اين توافق كرده بودند تا از يكديگر بازيكن جذب نكنند در اين مورد مذاكراتي انجام داده‌اند تا در صورت امكان منيعي به پرسپوليس اضافه شود.

s.j.d
07-03-2009, 11:01 PM
جديد ترين وداغ ترين خبر
پرسپوليس بدبخت بود وبدبخت تر مي شود!

به گزارش باشگاه طرفداران بيچاره و حسرت بدل مانده هاي پرسپوليس "اين تيم در فصل جاري ليگ برتر حسرت بدل طرفدارانش ميماند
به گزارش اين خبرگزاري تيم پرسپوليس توسط جناب آقاي عباس انصاري فر وعلي آبادي به خاك سياه وتيره روزي نشسته و در آستانه انحلال قرار دارد
به گزارش اين خبرگزاري وبه نقل از محمد علي آبادي بطوري اين تيم اداره ميشود سال آينده بايد از تيمي مثل استقلال 6 گل بخورد وبعد در ليگ يك شركت كند
همچنين عباس انصاري فر مدير عامل تيم اعلام كردبا توجه به برنامه هاي ما دو احمق كودن برنامه جامع نابودي براي پرسپوليس طراحي شده واين تيم بطور يقين نابود خواهد شد
وي در آخر خاطر نشان كرد اين تيم را در آينده از اين بيچاره تر وبي بازيكن تر خواهد كرد وبطور يقين بهادر عبدي در فصل آينده كاپيتان اين تيم خواهد بود واز بين بسيجيان مومن يك نفر را به عنوان سرمربي تيم انتخاب خواهد كرد

Masoud
07-03-2009, 11:55 PM
پرسپوليس با رحمتي وارد مذاكره شد
مدير برنامه هاي مهدي رحمتي از تمايل خاص باشگاه پرسپوليس براي عقد قرارداد با دروازه بان شماره يك تيم ملي ايران خبر داد
2009/7/3 21:42:43
Photo GalleryZoom
persepolis logoسایت گل- مدير برنامه هاي مهدي رحمتي از تمايل خاص باشگاه پرسپوليس براي عقد قرارداد با دروازه بان شماره يك تيم ملي ايران خبر داد· محمود رضا فاضلي با اعلام اين خبر به خبرنگار سايت گل گفت: ما در حال مذاكره با يك تيم اروپايي هستيم و در صورتي كه رحمتي به يك تيم اروپايي نقل مكان نكند، ساير پيشنهادات را بررسي خواهيم كرد·

فاضلي در ادامه گفت: طبيعي است كه رحمتي پيشنهادات بسيار خوبي از تيم هاي ايراني دريافت كرده باشد و ركورد دار نقل و انتقالات تاريخ فوتبال ايران شود اما او فعلا از يك تيم اروپايي پيشنهاد دارد و اخيرا نيز مدير عامل باشگاه پرسپوليس براي به خدمت گرفتن اين دروازه بان مذاكراتي با ما داشته است·

Masoud
07-03-2009, 11:56 PM
مذاكره مدير برنامه هاي علي كريمي با عباس انصاري فرد
محمود رضا فاضلي گفت: علي كريمي مي تواند در اروپا بازي كند اما اين بازيكن به خاطر مسائل شخصي و خانوادگي ترجيح مي دهد در ايران به فوتبالش ادامه دهد·
2009/7/3 21:47:03
Photo GalleryZoom
Iran's Ali Karimi (Getty Images)سایت گل- مدير برنامه هاي علي كريمي از احتمال تمديد قرارداد اين بازيكن با پرسپوليس خبر داد· محمود رضا فاضلي در گفت و گو با خبرنگار سايت گل گفت: دو روز پيش در گفت و گوي تلفني با عباس انصاري فرد مدير عامل باشگاه پرسپوليس، درباره تمديد قرارداد علي كريمي مذاكراتي صورت گرفت و قرار شد كريمي يكي دو روز ديگر مذاكراتي حضوري با مدير عامل باشگاه داشته باشد·

محمود رضا فاضلي در ادامه گفت: علي كريمي مي تواند در اروپا بازي كند اما اين بازيكن به خاطر مسائل شخصي و خانوادگي ترجيح مي دهد در ايران به فوتبالش ادامه دهد· علاوه بر اين اولويت اول او در ايران تيم پرسپوليس است و با توجه به اينكه آقاي انصاري فرد براي تمديد قرارداد علي كريمي ابراز تمايل كردند، قرار است مذاكرات جدي طي يكي دو روز آينده انجام شود·

فاضلي گفت: كريمي از تيم هاي ايراني پيشنهاداتي دريافت كرده اما او همان طور كه فصل گذشته پيشنهادات مالي بسيار خوب تيم هاي عربي و اروپايي را ناديده گرفت و به پرسپوليس پيوست، حالا هم دوست دارد در ايران فقط در تيم پرسپوليس بازي كند و من اميدوارم مذاكراتي كه دو روز ديگر انجام مي شود، منجر به تمديد قرارداد شود تا هواداران پرسپوليس بار ديگر تماشاگر بازي هاي ستاره محبوب تيم خودشان باشند·

Masoud
07-03-2009, 11:57 PM
فردا ، انصاری فرد و زارع
2009/7/3 21:21:24
Photo GalleryZoom
persepolis logoسایت گل – حتما می دانید که مازیار زارع و عباس انصاری فرد ، دل خوشی از هم ندارند. زارع از بی توجهی انصاری فرد گله مند است و انصاری فرد عقیده دارد کله این بازیکن اهل انزلی بی دلیل پرباد است .

این دو امروز بعد از مدتها خط و نشان مطبوعاتی با هم تلفنی حرف زدند و قرار شد مازیار شنبه در دفتر مدیرعامل حاضر شود و درباره تمدید قرارداد با او به گفت و گو بنشیند.آگاهان پیش بینی می کنند زارع احتمالا بعد از این جلسه از پیشهاد مالی حاج عباس ذوقمرگ خواهدشد!

Masoud
07-03-2009, 11:57 PM
بهادر تمدید کرد
سایت گل – اگر ذره ای بابت قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر شک داشتید ، این تردید را دور بریزید چرا که پرسپولیس با بهادر عبدی دوسال دیگر تمدید کرد!بهادر که در دو فصل گذشته بازیکن محبوب هواداران بوده است (!)

خیال آنها را با ماندن در پرسپولیس راحت کرد و به همه نشان داد وفاداری به باشگاه یعنی چه ! عبدی در فصلی که قطبی سرمربی پرسپولیس بود جانشین شیث شد و در فصل گذشته در روزهای آخر مربیگری وینگادا به ترکیب اصلی راه یافت.

Masoud
07-04-2009, 12:00 AM
نیم نگاه پرسپولیس به حقی
2009/7/3 21:22:23
Photo GalleryZoom
persepolis logoسایت گل – داوود حقی هافبک سابق تیمهای استقلال اهواز و راه آهن بعد از عقد قرارداد داخلی با صبا مورد توجه پرسپولیس قرارگرفته که سهمیه لیگ برتری اش جای کافی دارد. ظاهرا به حقی گفته شده اگر توانست قرارداد داخلی اش با صبا را بپیچاند پرسپولیس با آغوش باز در انتظار اوست.

Masoud
07-04-2009, 12:02 AM
مذاکره پیکان با معمارزاده
2009/7/3 20:51:13
Photo GalleryZoom
Football ball (AFP)سایت گل – میثاق معمارزاده دروازه بان پرسپولیس به شدت از اتفاقات این باشگاه دلخور است و در حال حاضر تهدید کرده اگر تا روز دوشنبه مطالباتش پرداخت نشود، قید همه چیز را می زند و به تیم دیگری خواهد رفت. میثاق که با استیل آذین مذاکراتی انجام داده ، پیکان را هم خواهان خود می بیند، تیمی که سامان صفا دروازه بان سابق پاس را در آب نمک خوابانده تا اگر میثاق در پرسپولیس ماند، او را به فهرست خود اضافه کند.

imported_farshad
07-04-2009, 12:42 AM
بهادر تمدید کرد
سایت گل – اگر ذره ای بابت قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر شک داشتید ، این تردید را دور بریزید چرا که پرسپولیس با بهادر عبدی دوسال دیگر تمدید کرد!بهادر که در دو فصل گذشته بازیکن محبوب هواداران بوده است (!)

خیال آنها را با ماندن در پرسپولیس راحت کرد و به همه نشان داد وفاداری به باشگاه یعنی چه ! عبدی در فصلی که قطبی سرمربی پرسپولیس بود جانشین شیث شد و در فصل گذشته در روزهای آخر مربیگری وینگادا به ترکیب اصلی راه یافت.

ای بابا !!!!!!!!!!
اینم شد خبر !بیشتر یک ضد حال بودx_x

Masoud
07-04-2009, 07:23 AM
۳ بازيكن پرسپوليس امروز ثبت مى كنند
۳ بازيكن تيم پرسپوليس امروز قرارداد خود را با اين تيم ثبت مى كنند. اشپيتين آرفى، سپهر حيدرى و عليرضا حقيقى ۳ بازيكنى هستند كه امروز در هيأت فوتبال استان تهران حضور پيدا مى كنند و قرارداد خودم را با پرسپوليس به ثبت خواهند رساند. اين ۳ بازيكن پيش از اين با پرسپوليسى ها به توافق دست يافته بودند و امروز رسماً پرسپوليسى مى شوند.

Masoud
07-04-2009, 05:45 PM
بائو:
به قراردادم با پرسپوليس پايبندم
بازيكن سابق تيم فوتبال ابومسلم خراسان، گفت: قرارداد داخلي با تيم پرسپوليس دارم و امروز براي ثبت قراردادم به هيئت فوتبال مي روم.

ميثم بائو در گفتگو با باشگاه خبرنگاران،افزود: امروز جلسه اي با مدير عامل باشگاه پيروزي عباس انصاري فرد دارم تا با صحبت نهايي قرارداد خود را در هيئت فوتبال استان تهران ثبت كنم.

وي ادامه داد: هيچ گونه قصد جدايي از باشگاه پيروزي را نداشتمو با تيم ديگري مذاكره نكرده ام و پايبند قرارداد داخلي خود هستم.

بائو تصريح كرد: مشكلاتي در خصوص تسويه حساب و صدور رضايت نامه ام داشتم كه با گرفتن مدارك و ثبت قرارداد به زودي به تمرينات آمادگي پيش فصصل تيم پيروزي مي پيوندم.

وي در ادامه اظهار داشت: باشگاه ابومسلم به تعهدات مالي خود عمل نكرده است و به همين منظور شكايت خود را در كميته انضباطي مطرح كرده ام.

بائو خاطر نشان كرد: براي قرار گرفتن در تركيب اصلي تيم فوتبال پيروزي كار سختي دارم و با ساير هم پستيهاي خود رقابت خواهم كرد تا نظر مساعد سرمربي و كادر فني آينده پرسپوليس را جلب كنم.

وي در ادامه بيان كرد: با بازيهاي خوبي كه در فصل گذشته در تيم ابومسلم داشتم به تيم ملي دعوت شدم و اين فصل قصد دارم با ارايه توانايي خود به تيم ملي فوتبال دعوت شوم.

بائو در خصوص طلب خود از تيم فوتبال استقلال نيز گفت: شكايت ام از تيم فوتبال استقلال براي سالهاي اول حضور امير فلعه نوعي بوده است كه در اين تيم بازي مي كردم و اميدوارم كميته انضباطي حق را پس از سالها به من بازگرداند

Masoud
07-04-2009, 09:21 PM
با عدم توافق مالي مازيار زارع با مسئولان ملوان و تمايل اين بازيكن به حضور در فوتبال امارات بحث حضور وي در ملوان منتفي شد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)- منطقه خزر مازيار زارع كه پس از يكسال حضور در پيروزي تهران شايعاتي در خصوص حضور مجددش در ملوان به گوش مي رسيد به دنبال عدم توافق مالي با مديران اين تيم فصل آينده در ملوان حضور نخواهد يافت.

گفته مي شود چند تيم اماراتي خواهان اين هافبك گيلاني هستند كه مازيار زارع ظرف چند روز آينده به يكي از اين پيشنهادات پاسخ خواهد داد.

اين در حالي است كه اين بازيكن 25 ساله تاكنون قرارداد خود را با پيروزي تهران نيز تمديد نكرده است.

مازيار زارع پيش از حضور در پيروزي چهار دوره به همراه ملوان در ليگ برتر فوتبال ايران حضور داشت و در ليگ برتر هفتم نيز كاپيتان اين تيم به شمار مي رفت.

aliperspolisy
07-05-2009, 06:56 AM
غلامرضا رضايي كه در تيم صباي قم عضويت داشت، بعدازظهر امروز با حضور در باشگاه استيل آذين و ديدار با حسين هدايتي و مهريزي قراردادي يكساله منعقد كرد.
عليرضا رضايي برادر اين بازيكن نيز با عقد قراردادي يكساله به جمع استيل آذيني‌‌ها پيوست.
ايوان پترويچ هافبك تيم فوتبال پرسپوليس در فصل گذشته نيز امروز مذاكرات نهايي خود را با مسئولان استيل آذين انجام داد و فردا قرارداد خود را با اين تيم ثبت خواهد كرد.

Masoud
07-05-2009, 11:52 PM
برای حضور در پرسپولیس /
کریمی با انصاریفرد دیدار کرد / تکلیف شماره 8 سه شنبه مشخص می شود
هافبک تکنیکی تیم فوتبال پرسپولیس پس از دیدار عصر یکشنبه اش با عیاس انصاریفرد گفت: تا روز سه شنبه تکلیفم مشخص می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، علی کریمی که طی روزهای گذشته صحبت هایی در مورد جدایی او از تیم فوتبال پرسپولیس مطرح شده بود، عصر یکشنبه به دیدار عباس انصاریفرد رفت و در نشستی 30 دقیقه ای برای تمدید قراردادش با این تیم مذاکره کرد.

پس از این نشست مقرر شد طرفین پس از بررسی شرایط یکدیگر تا روز سه شنبه هفته جاری تکلیف این قرارداد را مشخص کنند.

علی کریمی پس از پایان این نشست گفت: همانطور که از قبل نیز اعلام کرده ام اولویت اول من برای بازی در ایران پرسپولیس است و مذاکرات خوبی را آقای انصاریفرد داشتم.

کریمی ادامه داد: شرایطم را به مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ارائه کرده ام که طبیعتا مسائل مالی هم یکی از این موارد است.

وی در پاسخ به این پرسش که بالاخره در این تیم خواهد ماند یا نه گفت: تا روز سه شنبه صبر کنید تا تکلیف من و باشگاه پرسپولیس مشخص شود.

کریم(پژمان)
07-08-2009, 11:39 AM
پرسپوليس به دنبال شماره 4 و 18 تيم ملي عراق
کانون هواداران پرسپولیس : باشگاه پرسپوليس علاوه بر دو بازيكن برزيلي به دنبال جذب شماره چهار و هجده تيم ملي عراق است.
باشگاه پرسپوليس علاوه بر دو بازيكن برزيلي به دنبال جذب شماره چهار و هجده تيم ملي عراق است· مديرعامل باشگاه پرسپوليس كه بعد از مشاوره با اعضاي كميته فني نام ايوان پتروويچ، فرانك آتسو را در ليست مازاد قرار داده علاوه بر دو بازيكن برزيلي در حال مذاكره با مديربرنامه هاي شماره چهار و شماره 18 تيم ملي عراق است.
فريد مجيدغضبان مدافع شماره چهار تيم ملي عراق كه سابقه بازي در تيم هاي الطلبه و نجف و بازي در تيم ملي عراق را در كارنامه دارد يكي از گزينه هايي است كه براي تقويت خط دفاعي مدنظر باشگاه پرسپوليس قرار نگرفته است.

مهدي كريم ستاره 18 تيم ملي عراق كه در سمت راست خط مياني بازي مي كند نيز از جمله نفراتي است كه مديرعامل باشگاه پرسپوليس سعي در عقد قرارداد با او را دارد· دو بازيكن برزيلي مورد نظر نيز در پست هافبك دفاعي و فوروارد بازي مي كنند.

پرسپوليس در صورتي كه موفق به جذب دو بازيكن عراقي شود از جذب مهاجم برزيلي صرف نظر مي كند چرا كه اين باشگاه با توجه به جذب اشپيتيم آرفي حق عقد قرارداد با سه بازيكن خارجي ديگر را دارد.

Masoud
07-08-2009, 03:00 PM
محمد پروین برای حضور در تیم فوتبال پیروزی تهران با مکشل بزرگی به نام سهمیه لیگ برتری! مواجه شده است.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، محمد پروین هافبک سابق تیم ساپیا و دی استرادا اسلواکی برای عقد قرارداد رسمی با تیم فوتبال پیروزی تهران با مشکل مواجه شده و هر لحظه احتمال منتفی شدن حضورش دراین تیم می رود. محمد پروین که فصل گشذته به عنوان بازیکن قرضی از تیم سایپا به دی استرادا نقل مکان کرده بود بر اساس قوانین لیگ برتر فوتبال ایران جزو سهیمه بازیکنان لیگ برتری محسوب می شود و این در حالی است که باشگاه پیروزی در حال 4 بازیکن لیگ برتری جذب کرده و برای دو سهیمه باقی مانده روی مهدی رحمتی و یک هافبک دفاعی حساب باز می کند.

گفتنی است؛ اگر انصاری‌فرد موفق نشود این مشکل بزرگ محمد پروین را حل کند، احتمال منتفی شدن حضور پسر سلطان در تیم پیروزی بالا می‌رود و این خبر در حال شنیده می شود که پروین با پیروزی قرارداد داخلی امضا کرده است.

Masoud
07-08-2009, 05:33 PM
نقل و انتقالات لیگ نهم /
یک بازیکن گمنام دیگر به پرسپولیس پیوست
تیم فوتبال پرسپولیس با هافبک میانی تیم فوتبال سایپا قرارداد بسته است.

به گزارش خبرنگار مهر، سامان آقازمانی بازیکن میانی تیم های فوتبال امید و جوانان صبا و سایپا که سابقه بازی در تیم فوتبال بزرگسالان سایپا را هم دارد به تیم فوتبال پرسپولیس پیوسته است.

آقازمانی پس از عقد قرارداد با پرسپولیس گفته است با وجود پیشنهادات خوبی که از چند تیم لیگ برتری داشته است، ترجیح داده پرسپولیس را انتخاب کند!

پرسپولیس در این فصل بازیکنان گمنام جوانی را به خدمت گرفته است که از تیم های پتروشیمی تبریز ، شموشک نوشهر و چند تیم دیگر هستند.

Kian tavassoli
07-10-2009, 11:48 AM
خداکنه کریمی بمونه--------------------------------------

dadarasool
07-11-2009, 08:49 PM
چرا این همه نا امیدین؟
پرسپولیس امسال این چند نفرو از دست داده که
آتسو(که خوب نبود)
رضایی(بدترین بود)
واعظی(بدتر از حقیقی بود)
توره(فکر پرسپولیس نبود)
نیکبخت(که حاشیه بدبختش کرد)
میمونه نوری و زارع
نوری(که سنش بالا رفته بود)
زارع (که کند بود)
حالا جدیدا:
شیث و بائو و آرفی و پروین و شیری و جلال اکبری
که همه بازیشون تو لیگ حرف نداشت
شعبان اسدی و میثم حسینی و علی عسگر و آقا زمانی
آینده تیم میشن
اکبر صغیری و مجتبی زارعی مهاجمای خوبین
okey
زارع=آقا زمانی
نوری=کبری
نیکبخت=بائو
توره =آرفی
حالا عشق است پرسپولیس

نیکبخت
نوری
که یکم بهتر از اونای دیگه بودن

Masoud
07-11-2009, 11:11 PM
در حالی که شنیده می شود مهدی رحمتی با سپاهان به توافق رسیده اما خبر می رسد مدیربرنامه های او یک بار دیگر با پیروزی مذاکره کرده است.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، پیش از این شنیده می شد سید مهدی رحمتی دروازه بان ملی پوش تیم مس کرمان به سپاهان اصفهان به توافق رسیده است اما اصرار باشگاه پیروزی به جذب وی باعث شد تا در شرایطی که این بازیکن هم اکنون در اردوی تیم امید در کشور برزیل به سر می برد، مدیربرنامه های وی با مدیرعامل باشگاه پیروزی مذاکره کند.

Masoud
07-12-2009, 09:00 AM
مسئولين باشگاه مس كرمان طى تماسى با باشگاه پرسپوليس خواهان حضور نبى الله باقرى ها در تيم خود شدند.طى اخبار رسيده مسئولين باشگاه مس با مديرعامل پرسپوليس تماس گرفتند و از وى خواستند تا رضايت نامه مدافع شمالى خود را براى حضور در باشگاه مس صادر كنند اما با مخالفت وى روبه رو شدند. لازم به ذكر است باقرى ها تا پايان ليگ نهم با پرسپوليس قرارداد دارد.

Masoud
07-12-2009, 09:00 AM
بائو و بادامكى امروز قراردادشان را ثبت مى كنند
ميثم بائو بعد از بستن قرارداد داخلى با باشگاه پرسپوليس امروز همراه با حسين بادامكى ديگر بازيكن اين تيم به هيات فوتبال مى روند تا قرارداد رسمى خود را با پرسپوليس به ثبت برسانند.

Masoud
07-12-2009, 06:19 PM
پیشنهاد 500 میلیونی به کریمی/
احتمال پرسپولیسی شدن کریمی کاهش یافت/ انصاریفرد پول جادوگر را ندارد
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه پول مورد درخواست علی کریمی را ندارد، احتمال جدایی این بازیکن از جمع سرخپوشان را افزایش داد تا خبر پیوستن هافبک پیشین تیم ملی فوتبال ایران به تیم فوتبال استیل آذین به واقعیت نزدیکتر شود.

به گزارش خبرنگار مهر، پس از جلسه ای که هفته گذشته بین علی کریمی و عباس انصاریفرد برگزار شد، مقرر شد باشگاه پرسپولیس در مورد مبلغ پیشنهادی علی کریمی تصمیم گیری و نتیجه را به مدیر برنامه های وی اعلام کند.

به گفته منابع نزدیک به باشگاه پرسپولیس رقم پیشنهادی این باشگاه به علی کریمی 500 میلیون تومان است که ظاهرا خیلی باب میل جادوگر فوتبال ایران نیست.

محمودرضا فاضلی مدیربرنامه‌های علی کریمی در این باره به سایت گل می‌گوید:« همانطور که با هم قرار گذاشته بودیم پیشنهاد مالی پرسپولیس را کتبا دریافت کردیم و روی آن تصمیم‌گیری خواهیم کرد.»

فاضلی که دوست ندارد درباره کم وکیف این پیشنهاد اطلاعاتی بدهد، درباره احتمال حضور کریمی در پرسپولیس چنین می‌گوید:«علی ثابت کرده بازیکنی نیست که به خاطر 100 میلیون یا حتی 200 میلیون از پرسپولیس بگذرد. او پارسال در شرایطی به پرسپولیس آمد که پیشنهادهای بسیار بهتری از تیم‌های عربی و اروپایی داشت.»

اما عباس انصاریفرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نیز در صحبت هایش از احتمال جدایی کریمی خبر می کدهد: « بعد از جلسه‌ای که با علی کریمی داشتیم، وی پیشنهاد مالی‌اش را به ما اعلام کرد، ولی متاسفانه ما پول کافی برای استخدام کریمی را نداریم.»

این خبر در حالی در زبان مدیرعامل پرسپولیس می‌چرخد که او چند روز پیش در مصاحبه‌ای کریمی را فرزند پرسپولیس خوانده بود و با این جمله به ‌نظر می‌رسید احتمال بسیار زیادی وجود دارد که کریمی به پرسپولیس ملحق شود.

انصاریفرد ادامه می دهد:« ما پیشنهاد مالی جدیدی به کریمی دادیم که امیدواریم او این پیشنهاد را قبول کند.» این یک شوت بلند به زمین کریمی است که مشخص است در فوتبال ایران چه قیمتی دارد. در این زمینه گفته شده که سازمان تربیت‌بدنی مجوز لازم برای استخدام او را با این شرایط مالی نداده است. این در حالی است که محسن خلیلی نیز ظاهرا مشکلات مشابه‌ای دارد و به احتمال زیاد با پرسپولیس به توافق نخواهد رسید.

گفته می‌شود هر دوی این بازیکنان به استیل‌آذین خواهند رفت. نبود این دو چهره باتجربه در ترکیب پرسپولیس بدون‌شک در نتایج آتی این فصل بی‌تاثیر نخواهد بود.

valiyollah
07-13-2009, 01:15 PM
عادل کلاه کج بازیکن خوزستانی صبای قم در مذاکره با مدیران پرسپولیس برای پیوستن به این تیم چراغ سبز نشان داد ولی مسئولان صبای قم مخالف جدایی او هستند@};-

کریم(پژمان)
07-13-2009, 01:42 PM
فراگو و وسلي با پرسپوليس قرارداد داخلي بستند
کانون هواداران پرسپولیس : پس از نشست روز گذشته انصاري فرد با تياگو فراگو و وسلي برازيليا، اين دو بازيكن برزيلي امروز قرارداد داخلي بستند.
اين 2 بازيكن قرار است قبل از اردوي تركيه قرارداد خود را به صورت رسمي در هيات فوتبال ثبت كنند.

Masoud
07-13-2009, 06:44 PM
باشگاه شموشك نوشهر اعلام كرد:
حسيني و اسدي حق ثبت قرارداد با پرسپوليس را ندارند

خبرگزاري فارس: باشگاه شموشك نوشهر اعلام كرد دو بازيكن فصل گذشته اين تيم حق ثبت قرارداد با پرسپوليس را ندارند.

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در پي عقد قرارداد داخلي حسيني و اسدي دو بازيكن فصل گذشته تيم فوتبال شموشك نوشهر با باشگاه پرسپوليس، مسئولان باشگاه شموشك نوشهر اعلام كردند حسيني و اسدي به دليل بدهي نمي‌توانند با پرسپوليس قرارداد رسمي ثبت كنند.
شموشكي‌ها اعلام كردند پرسپوليس بايد براي شعبان اسدي 45 ميليون تومان و براي ميثم حسيني 90 ميليون تومان به باشگاه شموشك پرداخت كنند تا تسويه حساب اين بازيكنان با باشگاه انجام شود.
اين دو بازيكن شموشك با عقد قرارداد دو ساله داخلي در هفته گذشته به تيم فوتبال پرسپوليس پيوسته بودند.
اسماعيل پور، مديرعامل شموشك در اين باره به فارس گفت: اين دو حق ثبت قرارداد با پرسپوليس را ندارند. ما تا پايان هفته به اين دو بازيكن و پرسپوليسي‌ها فرصت مي دهيم.
انتهاي پيام/ا

Masoud
07-13-2009, 06:45 PM
با حضور در هيات فوتبال
معمارزاده، پروين و ناهيجي با پرسپوليس ثبت كردند

خبرگزاري فارس: سه بازيكن تيم فوتبال پرسپوليس قرارداد خود را ثبت كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس، ميثاق معمارزاده دروازه‌بان تيم فوتبال پرسپوليس تهران با قراردادي يكساله، محمد پروين با قراردادي 2 ساله و ناهيجي، دروازه‌بان رده اميد با قراردادي 3 ساله به طور رسمي به پرسپوليس پيوستند. اين سه با حضور در هيات فوتبال استان تهران قرارداد خود را ثبت كردند.

Masoud
07-13-2009, 06:46 PM
پس از عقد قرارداد با پرسپوليس
وسلي: مثل من در فوتبال كم پيدا مي‌كنيد

خبرگزاري فارس: مهاجم جديد تيم فوتبال پرسپوليس گفت: از نظر سرعت بالا مثل من در فوتبال كم است.

واسلي برازيليا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس اظهار داشت: در مكزيك و پرو و سري a برزيل توپ زده‌ام و همراه با تياگو در مسابقات جام ليبرتادورس آمريكايي جنوبي شركت كرده‌ام. همچنين در ديداري كه همراه نماينده پرو در مقابل نماينده آرژانتين انجام داده‌ام جزو يكي از بهترين بازيكنان زني بودم و به رنگ قرمز نيز علاقه خاصي دارم چون در يك تيم هم پيراهن قرمز پوشيده‌ام.
وي اضافه كرد: نمي‌خواهم از خودم تعريف كنم اما بعيد مي‌دانم در فوتبال و سرعت مثل من زياد باشد. من فاكتورهايي دارم كه آن را به مرور زمان نشان خواهم داد.
برازيليا ادامه داد: بازي‌هاي پرسپوليس در ليگ قهرمانان آسيا را دنبال كرده‌ام چون مي‌خواستم پس از پيشنهادي كه به من شد اين تيم را زير نظر داشته باشم اما قرار بود اول به امارات بروم و با دو تيم در آن كشور مذاكره كنم.
وي يادآور شد: در فوتبال ايران برزيل‌يهاي كمي هستند كه در جام ليبرتادورس شركت كرده‌اند و تنها فكر كنم كاسترو(بازيكن ذوب آهن) در مسابقات آمريكاي جنوبي نيز حضور داشته است. من با اين بازيكن درباره حضور در ايران صحبت كرده ام. اين موضوع حتي در برزيلي‌هاي كه در حوزه خليج فارس نيز فوتبال بازي مي‌كردند كم است و تمام بازيكنان در مسابقات ليبرتادورس حضور نداشتند.
اين مهاجم كه با پرسپوليس قرارداد داخلي بسته، خاطرنشان كرد: مي‌دانم پرسپوليس، محبوب است. من عادت دارم در هر بازي مقابل 80 هزار نفر بازي كنم چون در برزيل اين گونه‌صحنه‌ها بارها براي من پيش آمده است. حالا خوشحال هستم كه دوباره در تيمي بازي مي‌كنم كه هواداران زيادي دارد.
وسلي برازيليا يادآور شد: من بازي پرسپوليس مقابل بنياد‌كار ازبكستان را ديدم. واقعا هنرنمايي رويوالدو باعث شد پرسپوليس حذف شود.

king2009
07-13-2009, 09:30 PM
بازيكنهاي خوبي گرفته

علی سهرابی
07-14-2009, 04:13 AM
تو را بخدا نزارید علی کریمی از پرسپولیس بره:-ss

علی سهرابی
07-14-2009, 04:16 AM
وهمچنین محسن خلیلی هم نباید برود

j_man
07-14-2009, 01:40 PM
چند تا از بچه هایی که سر تمرین میرن خیلی خیلی از این صغیری که به عنوان اقای گل لیگ 1 اومده پرسپولیس تعریف میکنن.
میگن خیلی خیلی آماده تر از آرفی و زارعی هست.
باید ببینیم تو لیگ هم میتونه کاری کنه یا نه !!!!!!!!!

=d>

saeed tohi
07-16-2009, 08:39 AM
baray aghay ansari far motaesefam ke faghat be mardom dorogh mige aslan in khone perspolisi to ragash nist[-X

کریم(پژمان)
07-16-2009, 11:43 AM
baray aghay ansari far motaesefam ke faghat be mardom dorogh mige aslan in khone perspolisi to ragash nist[-x

دوست عزیز فنگلیش ممنوع

کریم(پژمان)
07-16-2009, 11:44 AM
به دلیل وجود یک بند در قرارداد با مس؛ آشوبی به پرسپولیس نزدیک شد
کانون هواداران پرسپولیس : عدم پرداخت مطالبات فرزاد آشوبی از طرف باشگاه مس کرمان این بازیکن یک باردیگر به پرسپولیس نزدیک شد.
عدم پرداخت مطالبات فرزاد آشوبی از طرف باشگاه مس کرمان و وجود یک بند در قرارداد این بازیکن حق می دهد در صورت عدم دریافت مطالبات می تواند این باشگاه را ترک کند، یک بار دیگر فرزاد آشوبی را به باشگاه پرسپولیس نزدیک کرد. شنیده می شود آشوبی به طور محرمانه مذاکراتی را با تیم سابق خود انجام داده و در صورت جدایی از مس، گزینه اول وی تیم پرسپولیس تهران خواهد بود.

imported_مجتبي
07-16-2009, 01:50 PM
اشوبي قبل اينكه به مس بره بايد توفكر پرسپوليس مي بود نه حالا كه پولشو نميدن مي خواد بياد پرسپوليس

aak
07-16-2009, 05:03 PM
با سلام
من از مدیر عامل درخواست می کنم که هرچه زودتر با علی کریمی و خلیلی قرارداد ببندند

soroor
07-16-2009, 05:28 PM
محسن خلیلی با پرسپولیس به توافق رسید (http://www.khalili-persepolis.blogfa.com/post-73.aspx)(*)

محسن خليلي، مهاجم پرسپوليس، بعد از مذاكره‌‌اي يك ساعته با عباس انصاري‌فرد، يك فصل ديگر در پرسپوليس مي‌ماند. انصاري‌فرد البته علاقه‌اي به قرارداد با محسن خليلي نداشت، اما مصوبه هيات‌مديره براي جذب او باعث شد كه حاج‌عباس عليرغم ميل باطني با او سر ميز مذاكره بنشيند.:)>-
محسن خليلي كه براي قرارداد شروطي داشت، همه آنها را به انصاري‌فرد اعلام كرده كه ظاهرا مورد پذيرش مديرعامل پرسپوليس قرار گرفته است. مهمترين نكته، پرداخت بدهي‌هاي گذشته (70 ميليون) و دريافت 40 درصد از قرارداد امسال است. به گفته يكي از مسئولان باشگاه، محسن خليلي روز شنبه قرارداد داخلي خود را به مدت يك سال با پرسپوليس امضا مي‌كند و سپس آن را در هيات به ثبت خواهد رساند. محسن خليلي در اردوي تركيه حضور نخواهد داشت.
:d

:)>-

Masoud
07-16-2009, 06:54 PM
خلیلی در پرسپولیس می ماند/ قرارداد جدید شنبه امضا می شود
مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس برای تمدید قرارداد خود با مسئولان این باشگاه به توافق رسید و تا روز شنبه هفته پیش رو قراردادی جدید با سرخپوشان به امضا می رساند.

به گزارش خبرنگار مهر، محسن خلیلی که پس از دو فصل همراهی تیم فوتبال پرسپولیس در مسابقات لیگ برتر برای تمدید قرارداد خود با سرخپوشان به بن بست رسیده بود، در مذاکراتی تازه با عباس انصاری فرد موافقت خود را جهت ادامه حضور در تیم پرسپولیس اعلام کرد.

پایگاه خبری باشگاه پرسپولیس ضمن اعلام این خبر از عقد قرارداد جدید خلیلی با این باشگاه تا روز شنبه هفته پیش رو خبر داده و اعلام کرده است این مهاجم ملی پوش پس از تمدید قرارداد خود با اولین پرواز عازم ترکیه شده و به اردوی سرخپوشان ملحق می شود.

تمدید قرارداد محسن خلیلی در حالی صورت می پذیرد که هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در آخرین نشست خود بر حفظ این بازیکن و علی کریمی تاکید کرده بود.

Masoud
07-18-2009, 07:05 AM
پژمان نورى: اگر كاشانى به پرسپوليس برگردد من هم برمى گردم

پژمان نورى چپ پاى سابق پرسپوليس كه با ملوان انزلى در ارمنستان بسر مى برد، هنوز قرارداد خود را با اين تيم نهايى نكرده است.وى كه كمتر در گفت وگوهاى مطبوعاتى حضور پيدا كرده، درباره قراردادش با ملوان، گفت: من با ملوان قرارداد بسته ام، اما اين قرارداد هنوز ثبت نشده است. البته من ملوان را بسيار دوست دارم اما اگر حبيب كاشانى به پرسپوليس برگردد، من هم با دادن خسارت به ملوان، دوباره به پرسپوليس بازخواهم گشت.

fatemeh1368
07-18-2009, 11:26 AM
تیم انتقال داره همه بازیکنارو از دست داد
ورودی هم فقط ارفی خوبه
رحمتی هم از دست رفت

Masoud
07-19-2009, 07:26 AM
براى جذب كلاه كج
پرسپوليس تا نيم فصل صبر مى كند
ظاهراً اقدامات باشگاه پرسپوليس و عادل كلاه كج براى حل مشكل سربازى اين بازيكن هنوز نتيجه نداده و به همين خاطر عقد قرارداد كلاه كج با پرسپوليس ميسر نشده است اما گويا پرسپوليس علاقه شديدى به جذب اين بازيكن دارند. شنيديم مسئولان باشگاه به كلاه كج اعلام كرده اند چنانچه اين تلاش نتيجه نداد تا نيم فصل با صبا تمديد قرار نكند تا او را در نقل و انتقالات نيم فصل به اين جمع سرخپوش بياورند.البته پرسپوليسى ها بسيار اميدوارند تا پيش از پايان زمان نقل و انتقالات مشكل اين بازيكن را حل كرده و قرارداد او را به ثبت برساند.

نازنین
07-19-2009, 04:15 PM
توافق آتسو با شفيع‌زاده / مدافع آفريقايي پرسپوليس با استقلال اهواز به توافق رسید

12:40:00 pm - 1388/ 4/ 28 : در تاريخ میثم نژادقصاب (http://www.parsfootball.com/author/meysam/)
اندازه فونت : http://www.parsfootball.com/themes/default/img/font_decrease.gif (javascript:tsz('article_body','12px')) http://www.parsfootball.com/themes/default/img/font_enlarge.gif (javascript:tsz('article_body','16px'))
مدافع فصل گذشته تيم فوتبال پرسپوليس با استقلال‌اهواز به توافق رسيد.
فرانك آتسو كه در مذاكرات اوليه با مديرعامل باشگاه استقلال‌اهواز به توافق نرسيده بود و درخواست مالي بالايي داشت در مذاكرات روز گذشته با شهرام شفيع‌زاده به توافق رسيد و با اين تيم قرارداد داخلي يكساله امضا كرد.
اين بازيكن كه فصل گذشته پيراهن پرسپوليس را بر تن داشت، به زودي در تمرينات استقلال شركت مي‌كند.
مسئولان اين تيم همچنين با ديه‌گو بازيكن فصل قبل پيام به توافق رسيدند و با اين بازيكن نيز قرارداد دوساله‌اي را امضا كردند.

Masoud
07-24-2009, 06:28 PM
سعید حلافی امروز رسماً با عقد قراردادی سه ساله به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سعید حلافی هافبک جوان و آینده دار تیم فوتبال صنعت نفت آبادان که سابقه بازی و گلزنی در لیگ برتر را نیز داراست با عقد قراردادی سه ساله به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست.

نازنین
07-25-2009, 08:29 PM
مدافع پیشین پرسپولیس بدون تیم/ پیکان قزوین خواهان عقد قرارداد با رحمان رضایی شد درحالیکه کمتر از 3 روز به پایان فرصت نقل و انتقالات لیگ برتر باقیمانده، رحمان رضایی با پیشنهادی از سوی باشگاه پیکان قزوین روبرو شده است. به گزارش خبرنگار مهر، مدافع فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس که در روزهای پایانی فصل گذشته کمتر فرصت حضور در میدان را پیدا کرد، زمانی که با پیشنهاد تمدید قرارداد از سوی سرخپوشان روبرو نشد، مذاکره با دیگر باشگاه‌های لیگ برتری را آغاز کرد.
یکی از تیم‌های خواهان رحمان رضایی پیکان قزوین است که ظاهرا برای عقد قرارداد با این مدافع باتجربه حاضر به پرداخت رقمی بالغ بر 300 میلیون تومان است. در عین حال خبر می رسد مدافع فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس پیشنهاد 250 میلیون تومانی تیم استقلال را نیز رد کرده است.
رضایی که در فهرست ابتدایی افشین قطبی برای همراهی تیم ملی در دیدارهای پایانی مرحله انتخابی جام جهانی 2010 جای داشت، پیش از این مدعی شده بود از سوی چند تیم خارجی پیشنهادهای جالب توجه‌ای دریافت کرده است.

نازنین
07-25-2009, 11:28 PM
http://www.farsnews.com/shares/img/print.gif (http://www.farsnews.com/printable.php?nn=8805031478) http://www.farsnews.com/shares/img/email.gif (http://www.farsnews.com/mail.php?nn=8805031478&tt=)
انصاري فرد در تمرين پرسپوليس:
تكليف حوار ملامحمد براي سرخپوش شدن فردا مشخص مي‌شود
خبرگزاري فارس: مدير عامل باشگاه پرسپوليس تهران گفت: احتمالا فردا قراردادي يكساله با مهاجم عراقي منعقد خواهيم كرد.

http://media.farsnews.com/Media/8804/Images/jpg/A0705/A0705548.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، عباس انصاري فرد در حاشيه تمرين امروز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: تكليف حوار ملا محمد گزينه عراقي خود را تا فردا مشخص مي‌كنيم و احتمالا فردا با عقد قراردادي يكساله به ما مي‌پيوندد.
وي در خصوص عدم حل مشكل كريم باقري گفت: باقري حق دارد. ما به تعهد خودمان در قبال وي عمل نكرديم؛ اما تمام تلاشم را به كار مي گيرم تا اين مشكل حل شود.
انصاري فرد درباره تلاش باشگاه براي جذب عادل كلاه كج گفت: به احتمال فراوان اين بازيكن در نيم فصل به ما اضافه خواهد شد.
مدير عامل باشگاه پرسپوليس در خصوص علي كريمي نيز گفت: خيلي خوش بين هستم كه كريمي به ما اضافه شود و مي‌دانم كه قلب او با پرسپوليس است. توافقات حاصل شده و اميدوارم به زودي قراردادش را تمديد كند.
انتهاي پيام/م

S.M.A
07-26-2009, 01:30 AM
رحمتى در راه سباهان

مبعلى در راه استقلال
من اولین باره که دارم تو این سایت نظرمیدم.من نظرم در مورد نقل وانتقالات این که سهیه نگرفتن پرسپولیس واسه اسیا بهش لطمه زده امید وارم این اتفاق ساله بعد نیفته8->http://l.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/105.gif

mona1366
07-26-2009, 05:45 PM
كلاه كج هم منتفي شده

mona1366
07-26-2009, 05:52 PM
وجداناً رحمان حيف نشد؟ - اسامي كامل بچه هاي تيم و صددرصد قرارداد بسته شده را برام بنويس- جادوگر هم تا فردا وقت داره - نيكي چي شد ؟

mona1366
07-26-2009, 05:54 PM
نيكبخت كجاست ؟

akbar1353
07-27-2009, 12:02 PM
سلام اینقدر کریمی رو بزرگش نکنید اون از خداشه بیاد پرسپولیس

akbar1353
07-27-2009, 12:05 PM
سلام اینقدر کریمی رو بزرگش نکنید اون از خداشه بیاد پرسپولیس اون خیلی خودشو بزرگ میبینه خواهشا نازش رو نکشید

mona-love
07-27-2009, 12:26 PM
جادوگر هميشه بزرگ بوده و خواهد بود - چي ميگي ؟

طلعت الزمان
07-27-2009, 12:43 PM
اس تق لال همون اس تق تق تق تق لال لال لاله