PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر روز فوتبال دنیا

♥perspolis♥
06-28-2013, 11:55 AM
در این تاپیک مهمترین خبرهای فوتبال دنیا رو قرار میدیم

هر گونه خبر اضافی پاک خواهد شد

♥perspolis♥
06-28-2013, 11:56 AM
درگذشت مهاجم اسبق تيم ميلان در 49 سالگي

مهاجم اسبق تیم های فوتبال میلان و فیورنتینای ایتالیا در سن 49 سالگی درگذشت.
به گزارش یوفا ، استفانو بورگونوو پس از 7 سال تحمل بیماری عصبی اسکلروز (تصلب بافت های بدن) و ام اس درگذشت.
این ملی پوش سابق ایتالیا در دوران حیات خود بنیادی را برای کمک به بیماران درگیر با اسکلروز تاسیس کرد.
در حال حاضر 350 هزار نفر در سراسر جهان دچار این بیماری هستند.
بورگونوو فوتبال را از سال 1981 در تیم کومو ایتالیا آغاز کرد و سپس 5 سال در میلان و یک فصل در فیورنتینا و سپس در پسکارا ، اودینزه و برشا بازی کرد و در سال 1995 بازنشسته شد.وی یکی از اعضای تیم میلان در قهرمانی جام باشگاه های اروپا در سال 1990 بود.
بورگونوو همچنین سه بازی برای تیم ایتالیا در سال 1989 انجام داد.

♥perspolis♥
07-05-2013, 11:08 PM
گزارش روز: یازده بازیکن منتخب تاریخ دنیای فوتبال به انتخاب ورلدساکر

http://u.goal.com/265600/265671_heroa.jpg

سایت گل- ورلد ساکر در شماره این ماه خود، بعد از انجام یک نظرسنجی انجام شده در میان خبرنگاران این نشریه توسط سید لو، خبرنگار این مجله در اسپانیا، تیم منتخب یازده نفره تاریخ دنیای فوتبال را منتشر کرده
تیم منتخب 11 نفره تاریخ ورلد ساکر بدین ترتیب است: یاشین در درون دروازه، کافو، بابی مور، بکن باوئر و مالدینی در خط دفاع؛ زیدان، کرویف، دی استفانو و مارادونا در خط میانی و پله و مسی در خط حمله.
این یازده بازیکن بزرگ تاریخ دنیای فوتبال به انتخاب ورلد ساکر هستند که 3 تا از آنها پیراهن بارسا را برتن کرده اند (مارادونا، کرویف و مسی) و دو تا از آنها سابقه پوشیدن پیراهن رئال را داشتند (زیدان و دی استفانو)
دراین نظر سنجی جزئیات جالبی نیز به چشم می خورد. ایکر کاسیاس دروازه بان کنونی تیم ملی اسپانیا و باشگاه رئال مادرید به عنوان ششمین دروازه بان بزرگ تاریخ دنیای فوتبال برگزیده شده و یاشین، گوردن بنکس (که بهترین مهار تاریخ را در جام جهانی 1970 مکزیک مقابل پله را داشته)، دینو زوف، بوفون و اشمایکل را بالاتر از خودش می بیند و نامش بالاتر از دروازه بانان بزرگی مثل مایر، جنینگز، کان، ادوین فان در سار و زینگا قرار گرفته است.
مسی تنها بازیکن شاغل حال حاضر دنیای فوتبال است که در تیم منتخب تاریخ دنیای فوتبال جای گرفته است. علاوه بر دی استفانو و کاسیاس، 4 بازیکن دیگر اسپانیایی هستند که نامشان در نظرسنجی اولیه دیده می شد:« فرناندو ایه رو، خنتو، چابی و اینیستا». در مجموع 102 بازیکن نامشان را در نظرسنجی اولیه می دیدند که ایتالیا و برزیل هریک با 17 نماینده پرنماینده ترین کشورها دراین نظرسنجی بودند.
بازیکنان شاغل حال حاضر دردنیای فوتبال که نامشان درمیان این 102 فوتبالیست دیده می شد عبار بودند از: بوفون، کاسیاس، پتر چک، دنی آلوس، لام، خاویر زانتی، تری، کریس رونالدو، اینیستا، چابی، رایان گیگز، رونالدینیو و مسی
درنظرسنجی به عمل آمده برای انتخاب بهترین سرمربی تاریخ دنیای فوتبال نام سرالکس فرگوسن به عنوان بزرگترین سرمربی تاریخ برگزیده شد. رینوس میشل، مورینیو، الینو اررا و گواردیولا هم در رده های بعدی قرار گرفتند و بیسنته دل بوسکه سرمربی تیم ملی اسپانیا با کسب 8 رای در رده سیزدهم قرار گرفت. رافا بنیتس و آراگونس هم چند رای مختصر کسب کردند.
http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2013/07/04/internacional/1372973997_030875_1372974308_noticia_normal.jpg

♥perspolis♥
07-22-2013, 02:58 PM
برترين تيم‌هاي باشگاهي فوتبال جهان

بايرن‌مونيخ در فهرست برترين‌ تيم‌هاي فوتبال باشگاهي جهان بالاتر از رئال‌مادريد و بارسلونا در رده نخست قرار دارد. استقلال با 1576 امتياز در رده يکصدوچهارم جهان و چهارم آسيا قرار دارد و برترين تيم ايران به شمار مي‌آيد.

http://www5.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00944640.jpg در پايگاه اينترنتي Footballdatabase پس از استقلال تيم‌هاي سپاهان (در رده 151) و تراکتورسازي (رده‌ 311) قرار دارند.

فهرست 10 تيم برتر فوتبال جهان به اين شرح است:

1- بايرن‌مونيخ

2- رئال‌مادريد

3- بارسلونا

4- بوروسيادورتموند

5- منچستريونايتد

6- پورتو

7- يوونتوس

8- پاري‌سن‌ژرمن

9- چلسي

10- آرسنال

فهرست 10 تيم برتر ايراني در رده‌بندي برترين تيم‌هاي باشگاهي فوتبال جهان نيز به اين شرح است:

1- استقلال 104

2- سپاهان 151

3- تراکتورسازي 311

4- فولاد 455

5- پرسپوليس 476

6- ذوب‌آهن 494

7- مس کرمان 511

8- نفت تهران 580

9- صباي قم 640

10- سايپا 688

♥perspolis♥
08-07-2013, 10:15 AM
سه نامزد نهايي جايزه بهترين بازيکن يوفا

سه نامزد نهايي کسب سومين دوره جايزه بهترين بازيکن اروپا مشخص شدند.

http://varzesh11.com/images/news/messi-ronaldo-ribery-3802.jpg (Http://www.varzesh11.com/fa/soccer_news_centre/news/%d8%b3%d9%87_%d9%86%d8%a7%d9%85%d8%b2%d8%af_%d9%86 %d9%87%d8%a7%db%8c%db%8c_%d8%ac%d8%a7%db%8c%d8%b2% d9%87_%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86_%d8%a8% d8%a7%d8%b2%db%8c%da%a9%d9%86_%db%8c%d9%88%d9%81%d 8%a7_%d9%85%d8%b4%d8%ae%d8%b5_%d8%b4%d8%af%d9%86%d 8%af/3803)

مسي، ريبري و کريستيانو رونالدو سه نامزد نهايي جايزه بهترين بازيکن اروپا در فصل 13/2012 شدند.

مهاجم آرژانتيني بارسلونا، بازيکن فرانسوي بايرن‌مونيخ و مهاجم پرتغالي رئال مادريد در نظرسنجي خبرنگاران فدراسيون‌هاي عضو يوفا به عنوان سه نامزد نهايي کسب اين جايزه انتخاب شدند. برنده نهايي پس از يک نظرسنجي زنده در موناکو در مراسم قرعه‌کشي مرحله گروهي ليگ قهرمانان 14/2013 در روز پنج‌شنبه 29 آگوست (هفتم شهريور) اعلام خواهد شد.

خبرنگاران به وسيله سيستم الکترونيک در موناکو به صورت زنده رأي خواهند داد تا بهترين بازيکن از ميان اين فهرست سه نفره انتخاب شود. رأي دهندگان پنج بازيکن برتر از نظر خود را ارائه دادند؛ به صورتي که نفر اول پنج امتياز، نفر دوم چهار امتياز و همين‌طور تا آخر دريافت خواهند کرد. سپس يوفا 10 نفر برتر را بر اساس اين ليست معرفي کرد. رده‌بندي نفر چهارم تا دهم به اين شرح است:

4- روبرت لواندو فسکي (لهستان)- بايرن‌مونيخ: 80 امتياز

5- آرين روبن (هلند)- بايرن‌مونيخ: 55 امتياز

6- توماس مولر (آلمان)- بايرن‌مونيخ: 51 امتياز

7- گرت بيل (ولز)- تاتنهام: 48 امتياز

8- باستين شواين‌اشتايگر (آلمان)- بايرن‌مونيخ: 34 امتياز

9- زلاتان ايبراهيموويچ (سوئد)- پاري‌سن‌ژرمن: 27 امتياز

10- روبين فان پرسي (هلند)- منچستريونايتد: 24 امتياز

اين سومين دوره اهداي جايزه بهترين بازيکن اروپا خواهد بود که ميشل پلاتيني مبتکر آن بود. آندرس اينيستا در فصل 12/2011 و مسي در فصل 11/2010 برندگان اين جايزه بودند.

♥perspolis♥
08-07-2013, 05:16 PM
شانس فرانک ریبری خیلی بیشتر از مسی و رونالدو هست.چون بایرن هر سه جام رو تونست بگیره و امار خارق العاده ای به جا گذاشتن.

R2,GH
08-07-2013, 06:29 PM
با نظر سینا موافقم.احتمالش هست که فرانک ریبری این جایزه رو کسب کنه

A.TAK
08-07-2013, 08:58 PM
ولــــی من احتمــــال میـــدم , کریستیــــانو رونالــــدو ایـــن شانس رو داره که برنـــــده بشــــه !
سال پیــــش هم حقشــــو خوردن !

ریبـــری سوم میشـــه , مســـی دوم , رونالـــدو اول !

♥perspolis♥
08-08-2013, 01:47 AM
http://www.tarafdari.com/sites/default/files/styles/medium/public/contents/user9742/news/thumbnail/996588_430519583729470_410488201_n.jpg?itok=rkoSTC Kp

(http://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user9742/news/thumbnail/996588_430519583729470_410488201_n.jpg)

اختصاصی: مسی، ریبری یا رونالدو شما چه فکر می کنید؟

در این مقاله به بررسی عملکرد این سه ستاره می پردازیم و انتخاب را بر عهده شما می گذاریم.

اتحادیه فوتبال اروپا به همراه رسانه ورزش اروپا (ESM) سه نامزد نهایی کسب عنوان بهترین بازیکن فوتبال اروپا را معرفی کردند. لیونل مسی، کریستیانو رونالدو و فرانک ریبری سه بازیکنی هستند که از میان آنها یکی این عنوان را بدست خواهد آورد.

در این مقاله به بررسی عملکرد این سه ستاره می پردازیم و انتخاب را بر عهده شما می گذاریم.
لیونل مسی
http://www.barcalovers.com/assets/images/535_4_1371549286.jpg
ستاره آرژانتینی بارسلونا که با کسب چهار عنوان مرد سال فوتبال جهان خود را جاودانه کرده است، فصل گذشته را با عملکردی قابل ستایش به پایان برد و در این سال بهمراه باشگاهش فاتح لالیگا نیز شد. مسی فصل پیش در 32 بازی موفق به زدن 46 گل شد که آمار شگفت انگیزی است. وی همچنین در لیگ قهرمانان اروپا بسیار خوش درخشید و توانست در 11 بازی خود هشت گل به ثمر برساند. اوج بازی مسی در بارسلونای فصل پیش به بازی برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان بر می گردد. وی در این بازی درخششی فوق العاده داشت و توانست با گل هایی زیبا و بازی چشم نوازش بارسای ناامید را به مرحله بعدی ببرد. مصدومیت مسی در مقاطعی از فصل باعث افت چشمگیر بازی های بارسا شده بود و این تیم در نبود ستاره خود نتایج ضعیفی می گرفت. این اتفاق تا جایی پیش رفت که حتی مسی در چندین بازی با وجود مصدومیت به میدان آمد و سرنوشت بازی را به سود تیمش تغییر داد. مسی فصل پیش با اینکه عملکرد بسیار خوبی داشت ولی به نظر می رسد با توجه به حذف تیمش در نیمه نهایی لیگ قهرمانان شانس کمتری برای کسب این عنوان داشته باشد. ولی به هر حال لحظات بزرگی که این ستاره برای بارسا رقم زده هر کارشناسی را تحریک می کند تا وی را برای این عنوان انتخاب کند. این مهاجم 26 ساله خیلی زود اولین جایزه این فصلش را که کفش طلای اروپا بود تصاحب کرد و اینک بدنبال عنوان بعدی است.
فرانک ریبری
http://www.8pic.ir/images/60517920557841620900.jpg
10 گل و 15 پاس گل یک عملکرد فوق العاده است که ستاره فرانسوی بایرمونیخ از خود بر جای گذاشته و در بوندس لیگا از ارکان اصلی قهرمانی تیمش نام گرفت. ریبری که تا کنون عنوان فردی قابل توجهی کسب نکرده بسیار امیدوار است تا به این عنوان ارزشمند دست یابد. وی در مصاحبه ای که پس از پایان فصل پیش داشت عنوان کرد: "این بهترین عملکردی بود که من می توانستم در یک فصل داشته باشم و اینک بهترین زمان برای انتخابم بعنوان بهترین بازیکن است." این صحبت ها نشان می دهد که یاغی فرانسوی عزم خود را برای کسب عناوین فردی جزم کرده است. لیگ قهرمانان اروپا برگ برنده دیگری برای ربیری بود وی با بازی های زیبای خود تیمش را تا فینال بالا برد و در این دیدار نیز با ایجاد موقعیت های مناسب موجبات بثمر رسیدن دو گل برای تیمش شد. بدون شک بهترین بازیکن بایرمونیخ در لیگ قهرمانان کسی نبود جز ریبری و این بازیکن همانند بوندس لیگا رهبر خط میانه تیمش بود و نشان داد که در سن 30 سالگی در اوج فوتبال خود قرار دارد. با توجه به قهرمانی بایرمونیخ در اروپا بسیاری انتخاب ریبری را محتمل می دانند اما رقبایی بزرگی چون رونالدو و مسی هیچ پیش بینی را قطعی نمی کند.
کریستیانو رونالدو
http://www.ronaldo7.net/extra/cristiano-ronaldo-quotes.jpg
پرواز بلند و ضربه سری استثنایی به یک باره سکوت مرگبار سانتیاگوبرنابئو را شکست و رئال مادرید از شوک گل نابهنگامی که خورده بود درآمد. زننده این ضربه سر شگفت انگیز کسی نبود جر کریستیانو رونالدوی ستاره پرتغالی رئال که اوج فوتبال دنیا را به یک باره در یک ضربه سر خلاصه کرد. بدون شک رئال مادرید در لیگ قهرمانان یک ستاره داشت و این ستاره کسی نبود جز رونالدو. از همان بازی های مقدماتی رونالدو با بثمر رساندن گلهای حساس تیمش را تا نیمه نهایی بالا آورد اما در این مرحله رئال اسیر دورتموند باانگیزه شد. رونالدو 12 گل در 12 بازی تیمش در این بازی ها زد.وی در لالیگا هم نمایش خوبی داشت و آنجا هم توانست با 34 گل در 34 بازی بهترین گلزن تیمش انتخاب شود. رونالدوی در طول فصل پیش ضعف بزرگی که همه به او نسبت می دادند را بخوبی برطرف کرد، وی که همیشه متهم به این می شد که در بازی های بزرگ نمی تواند کیفیت همیشگی خود را داشته باشد سال قبل با بازی های درخشانش مقابل تیم های بزرگی چون بارسا، منچسر و منچستر سیتی کاملاٌ خود را از این مساله رفع اتهام نمود. باید دید رونالدو می تواند این عنوان را کسب کند یا خیر؟ بنظر می رسد رونالدو بار دیگر می خواهد به سلطه مسی پایان دهد و برای شروع کسب این عنوان می تواند مناسب باشد.

گلادیاتور1
08-13-2013, 03:04 PM
لیونل مسی از تیم بارسلونا، کریستیانو رونالدو از تیم رئال مادرید و فرانک ریبری از تیم بایرن مونیخ سه بازیکنی هستند که در تاریخ 29 آگوست شانس انتخاب شدن به عنوان بهترین بازیکن فصل گذشته فوتبال اروپا را دارند.
در عکس زیر می توانید عملکرد فردی و موفقیتهای کسب شده این سه ستاره حال حاضر فوتبال جهان را در فصل 2013-2012 مشاهده کنید.
http://www.8pic.ir/images/16851880435054710567.jpg

♥perspolis♥
08-17-2013, 11:45 AM
ريبري:‌ از رونالدو و مسي بهترم

فرانک ريبري مطمئن است جايزه بهترين بازيکن فصل قبل اروپا را با کنار زدن کريستيانو رونالدو و ليونل مسي به دست خواهد آورد.

http://www5.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00942967.gif بهترين بازيکن فصل قبل ليگ قهرمانان اروپا اواخر ماه آگوست در موناکو از بين فرانک ريبري، کريستيانو رونالدو و ليونل مسي انتخاب مي‌شود.

به گزارش ايسنا،فرانک ريبري که فصل گذشته توانست همراه بايرن‌مونيخ به قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا دست يابد، در گفت‌وگو با نشريه "بيلد" درباره کسب اين جايزه عنوان کرد:‌ از اين‌که جزو سه بازيکن نهايي براي دريافت اين جايزه انتخاب شدم، خوشحالم. هر چند براي بعضي از هم‌تيمي‌هايم متاسفم که مي‌توانستد در اين فهرست باشند.

ريبري ادامه داد:‌ قطعا مسي و رونالدو فصل گذشته بيشتر از من گل زدند اما همراه بايرن به قهرماني سه گانه دست يافتم و اين مهم‌تر از آمار گلزني است. هم مسي و هم رونالدو بازيکنان قابل و بزرگي هستند اما من فصلي رويايي داشتم و مطمئن هستم مي‌توانم بالاتر از اين دو بازيکن بهترين بازيکن اروپا شوم. فصل گذشته کاملا آماده بودم و در همه ديدارهايم براي بايرن‌مونيخ توانستم عملکرد يکسان خوبي داشته باشم و به همه جام‌هاي ممکن دست يابم.

هافبک فرانسوي در پايان درباره کار زير نظر پپ گوآرديولا گفت:‌ پپ مربي فوق‌العاده‌اي است. او مرا کاملا تحت تاثير قرار داده است. او نه تنها يک مربي بزرگ است که شخصيت قابل احترامي دارد. خوشحالم که او در بايرن مونيخ با ما کار مي‌کند.

گلادیاتور1
08-27-2013, 06:17 PM
دشان: ریبری، شایسته کسب توپ طلاست

http://www.8pic.ir/images/89623241416082497837.jpg
دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه معتقد است، هافبک 30 ساله تیمش، ریبری، شایسته کسب توپ طلا می باشد.

دشان معتقد است ستاره بایرنی ها نقش عمده ای در کسب سه گانه در فصل گذشته برای تیمش ایفا کرده و در این مورد می گوید: "فرانک بازیکنی فوق العاده است، بنظر من او همانند مسی و رونالدو از شانس بالایی برای کسب این عنوان برخوردار است."
وی اضافه می کند: "ریبری در اوج فوتبالش قرار دارد، کسب سه جام معتبر در یک فصل، کار هر بازیکنی نیست."

♥perspolis♥
08-29-2013, 01:00 AM
پنجشنبه هیجان انگیز اروپا: از انتخاب بازیکن سال یوفا تا قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا

http://u.goal.com/310000/310027_heroa.jpg

سایت گل- پنجشنبه قرعه کشی رقابتهای گروهی لیگ قهرمانان اروپا برگزار خواهد شد و البته بهترین بازیکن سال یوفا نیز معرفی خواهد شد.
29 آگوست سال 2013 شهر موناکو میزبان بزرگترین چهره های ورزشی فوتبال اروپاست: در مراسمی نام بهترین بازیکن سال یوفا از میان فرانک ریبری، لیونل مسی و کریستیانو رونالدو معرفی می شود.این سه چهره مطرح ورزشی فردا در سالن شهر موناکو حضور خواهند یافت و برنده ، جایزه اش را دریافت خواهد نمود.
به علاوه با مسجل شدن تیم های راه یافته به مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا که سه شنبه و چهارشنبه در بازیهای پلی آف جوازحضور درمرحله گروهی را می یابند، قرعه کشی مرحله گروهی این رقابتها انجام می شود.قرعه کشی این رقابتها ساعت 17.45 روز 5شنبه به وقت اروپای مرکزی انجام خواهد شد
22 تیم به صورت اتوماتیک به این مرحله راه یافته اند و 10 تیم هم از بازیهای پلی آف به این مرحله می رسند. 32 تیم در قرعه کشی در 8 گروه 4 تیمی تقسیم خواهند شد.
تیم های حاضر در پات 1 به عنوان تیم های سرگروه گروه های هشت گانه شناخته خواهند شد و تیم های پات دو، تیم دوم هر گروه می شوند. بعد از اتمام مراسم قرعه کشی، کامپیوتر ترتیب بازیهای خانگی و خارج از خانه را مشخص می کند.
برای مشخص شدن روزهای برگزاری بازیهای گروهی، جدای از بحث کشورمحل برگزاری بازیها، قرار براین است که گروه های A تا D با رنگ قرمز و گروه های E تا H با رنگ آبی باشند.

NIMA K8
08-29-2013, 01:43 AM
100درصد کریس میشه چون آقای گل رقابت ها و هربازی هم جز بهترین ها بود ولی ریبری هم بخاطره قهرمانی شانس بالایی داره.

Z LOVE P
08-29-2013, 03:23 AM
به احتمال زیاد ریبری میشه . کریس توی این سه تا از همه داغون تره

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/fe945d252b0a4d4d1.jpg (http://upload.tehran98.com/upme/)

گلادیاتور1
08-29-2013, 10:23 AM
کریستیانو رونالدو به مراسم اهدای جایزه بهترین بازیکن سال اروپا نمی رود

http://www.8pic.ir/images/39558672762254529572.jpg
کریستیانو رونالدو به مراسم انتخاب بهترین بازیکن سال اروپا، که فردا در موناکو برگزار خواهد شد، نخواهد رفت.
او در کنار فرانک ریبری و لیونل مسی، 3 نامزد نهایی را تشکیل داده اند. در اصل قرار بود این بازیکن رئال مادرید در مراسم حضور داشته باشد، اما این مراسم با دیدار خیریه Teresa Herrera (یک دیدار دوستانه که هر تابستان برای جمع آوری پول برای فقرای لاکرونیا برگزار می شود) همزمان شده است و خود بازیکن و مربی، کارلو آنچلوتی، ترجیح دادند که او به لاکرونیا سفر کند.

یوفا هنوز تلاش می کند تا رئال مادرید و رونالدو را برای حضور در این مراسم که فردا شب خواهد بود، متقاعد کند، با این حال، باشگاه اسپانیایی به مسئولان یوفا اعلام کرده است که آنچلوتی تمایل دارد تا کریستیانو را در لاکرونیا داشته باشد، تا برای دیدار روز یکشنبه در لالیگا آماده شود.

رونالدو سال گذشته به این مراسم رفت اما از اینکه 60 گل او و قهرمانی در لالیگا به حساب نیامد و اینیستا جایزه بهترین بازیکن را از آن خود کرد، ناراحت شد.

مسی به همراه تعدادی از سران ارشد باشگاه بارسلونا، در مونت کارلو خواهد بود، از جمله، رئیس باشگاه، ساندرو راسل و مدیر ورزشی تیم، زوبیزارتا. همچنین پدر و مادر او نیز آنجا خواهند بود. با این حال، مدعی اصلی کسب این عنوان، فرانک ریبری است که فصل گذشته به همراه بایرن مونیخ تمام جام های ممکن را فتح کرد.

Cяоωŋ
08-29-2013, 10:26 AM
بهترین کار ممکن رو میکنه کریس .
من هم بودم به مقر یه مشت کثافت باند باز و مافیایی که چشمشون فقط یه هورمونی 50 گرمی رو میبینه نمیرفتم

♥perspolis♥
08-29-2013, 12:47 PM
ريبري: جايزه بهترين بازيکن اروپا حق من است

هافبک فرانسوي و مسلمان تيم فوتبال بايرن مونيخ معتقد است در رقابت با دو فوق ستاره پرتغالي و آرژانتيني تيم هاي رئال مادريد و بارسلونا خود را شايسته کسب عنوان برترين بازيکن يوفا مي داند.

http://www5.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00037812.jpg فرانک ريبري که يکي از سه نامزد برترين بازيکن اروپا در رقابت با کريس رونالدو و ليونل مسي است فصل قبل ستاره بايرن در کسب سه جام معتبر در آلمان و اروپا بود ، در آستانه مراسم انتخاب بهترين بازيکن اروپا در فصل 12 - 2011 به مجله کيکر گفت:« مدت هاست که آرزوي کسب چنين افتخاري را دارم. فصل قبل واقعا خوب بازي کردم و افتخارات بزرگي نصيب من و تيمم شد. با اين اوصاف چرا شايسته کسب اين افتخار نباشم ؟ اين عنوان بيش از رونالدو و مسي حق من است.البته همين که در ميان فيناليست ها هستم هم افتخار بزرگي است اما اگر فصل گذشته را مرور کنيد شما هم به کسي راي خواهيد داد که بيشترين افتخار را کسب کرده است.»

ريبري 30 ساله در مورد مسي و رونالدو دو رقيب اصلي خود گفت: «هر دو بازيکنان بزرگ و با مهارتي هستند. شکي نيست که مسي و رونالدو بهتر و بيشتر از من گل مي زنند. اما من هم بيشتر از آن ها پاس گل داده ام.»

گلادیاتور1
08-29-2013, 02:44 PM
مصاحبه کامل ریبری با سایت بوندس لیگا: سال ها رویای توپ طلا را داشته ام

http://upload7.ir/images/24540809234334912732.jpg
مشروح مصاحبه ریبری با این سایت به شکل زیر می باشد.
آقای ریبری به زودی وقت تصمیم گیری برای بهترین بازیکن سال اروپا می شود. به نظرتان می توانید برای اولین بار این عنوان را کسب کنید.

+ فصل گذشته عالی بود. در نتیجه شانس من قطعا زیاد خواهد بود.
من مطمئنم. من هر کاری که می توانستم انجام دادم. سخت است اما من آرامم.
خیلی ها این موضوع و بردن این عنوان توسط من را انکار نمی کنند.

- رقبای خود لیونل مسی و رونالدو را چه گونی ارزیابی می کنید؟

+ شما در رابطه با دو بازیکن شگفت انگیز صحبت می کنید. هر دوی آن ها تعدا باور نکردنی گل زده اند. من بیشتر یک بازی ساز و پاسور هستم هر چند که بعض وقت ها مثل بازی مقابل نورنبرگ در اوایل همین هفته گل هم می زنم.

- این که این عنوان به شما برسد چه قدر اهمیت دارد؟

+ من خیلی خوشحال و مفتخر خواهم شد. من قبلا نیز دو مرتبه بازیکن سال فرانسه شده بودم. اما هنوز جایزه های بین المللی دیگری مانده است و این خیلی بزرگ خواهد بود.

- و اگر اتفاق نیفتد؟

+ زندگی در جریان است. به علاوه من در ماه ژانویه فرصت تصاحب توپ طلای فیفا را نیز خواهم داشت و برای آن نیز امیدوارم. من برای سال ها رویای آن توپ طلا را داشته ام.

- شما فصل گذشته به همراه بایرن با پیروزی در لیگ قهرمانان اروپا، بوندس لیگا و دی اف بو پوکال موفق به کسب سه گانه شدید و تاریخ را ساختید اما شما هنوز هم مصرانه چیز های دیگری می خواهید. این را چه گونه توضیح می دهید؟

+ این خیلی مهم هست که همیشه در سطح بالایی متمرکز بمانید. اگرچه ما فصل گذشته موفق شدیم تا تمام جام ها را ببریم اما، اکنون سرمربی جدیدی داریم که او هم می خواهد نتایج خوبی بگیرد و در این مقطع موفق باشد.
ما نیز تشویق خواهیم شد چرا که، ما نیز اهدافی داریم که می خواهیم به هر قیمتی به آن ها دست یابیم. از نظر من آن چه که بیشتر از همه چیز مهم است این که است که ما در ادامه نیز از فوتبالمان لذت ببریم. تا زمانی که ما این کار را انجام بدهیم موفق خواهیم بود. البته، رقابت در ترکیب تیم بسیار سخت شده است. اما مثل فصل گذشته ما همدیگر را به جلو هل می دهیم. در نتیجه ما اهدافمان را به خطر نمی اندازیم.

- اهدافتان چیست؟

+ ما می خواهیم مثل فصل گذشته باشیم و عناوین بیشتری دریافت کنیم. در نتیجه از عنوان بوندس لیگا و لیگ قهرمانانمان دفاع کنیم و در پایان چشمانم به توپ طلای سال است.

- جمعه در پراگ برای بازی سوپر کاپ باید به مصاف چلسی بروید. آیا این یک عنوان مهم در کلکسیون شما خواهد بود.

+ این بازی متفاوتی است چرا که چلسی با نظم و سازمان دهی شده است. من فکر می کنم که حریف انگلیسی می گذارد تا به آن ها حمله کنیم و سپس به ما ضد حمله خواهند زد.
ما این عنوان را می خواهیم و هر چه در توان داریم برای به دست آوردنش خواهیم گذاشت. و همه به خاطر این است که بایرن هنوز این عنوان را نبرده است.

- آیا می توانیم آن را انتقام فینال 2 فصل پیش بدانیم؟

+ خیر، ما بهتر از آن ها بودیم اما چلسی در پنالتی ها برد. آن فینال فراموش شده است. در زندگی نیاز داری که دوباره آغاز کنیم. ما فصل قبل این را ثابت کردیم . هر چه که در این بازی هست در رابطه با برنده همین بازی است.

- همچنین رویارویی سختی میان مورینیو و گواردیولا خواهد بود.

+ بله درست است و ما به سرمربی تیم کمک خواهیم کرد. به طوری که یک تجربه دلپذیر برایش باشد. ما هر چه که داریم به او خواهیم داد. من مطمئنم که این اتفاق می افتد.

♥perspolis♥
08-29-2013, 08:30 PM
فرانک ریبری بهترین بازیکن یوفا شد

http://www.adesignaward.com/designs/e6ba8d98f8b629b2e6a9165422a8b85edb3b8004-t710.jpg

A.TAK
08-29-2013, 09:39 PM
من از همـــون اول میدونستـــم ریبــری بهتـــرین بازیکــن یوفــا میشـــه !
سال پیـــش هم آنـــدرس اینیستــا بهتـــرین بازیکـــن شد ... !

♥perspolis♥
08-30-2013, 02:50 PM
گزارش روز: فرانک ریبری، اسکارفیس دوست داشتنی

http://u.goal.com/311000/311015_heroa.jpg

سایت گل- سر انجام فرانك ريبرى به آن چيزى كه استحقاقش را داشت،رسيد.انتخاب به عنوان بهترين بازيكن سال اروپا.او توانست به اولين فرانسوى تبديل شود كه اين جايزه را تصاحب كرده است(در فصل ٢٠٠١-٢٠٠٢،زين الدين زيدان به عنوان بهترين بازيكن يوفا انتخاب شده بود)

فرانك ريبرى متولد ٧ آوريل ١٩٨٣ در بولونى سر فرانسه است و اكنون در باشگاه بايرن مونيخ آلمان توپ مى زند.
فرانك فوتبال خود را از ٦ سالگى و با بازى در تيم زادگاهش،كونتى بولونى آغاز كرد و پس از ٧ سال اين باشگاه را به مقصد ليل ترك كرد.يك انتقال بسيار نا موفق.پس از ٣ سال و در سن ١٦ سالگى راهى تيم US بولونى شد تا اولين جرقه هاى فوتبال حرفه اى در زندگى او زده شود.پس از دو سال ريبرى وارد ليگ آماتور هاى فرانسه شد و به مدت دو سال در دو تيم آلكس و برست توپ زد و سرانجام توانست به ليگ ١ فرانسه و تيم متز راه يابد.اما پس از ٦ ماه و در سال ٢٠٠٥،او در يك انتقال عجيب اما موفق،كشورش را به مقصد تركيه و تيم گالاتاسراى ترك كرد.درخشش در گالا موجب بازگشت او به كشورش وتيم مطرح مارسى شد.سرانجام در سال ٢٠٠٧ انتقال رويائى به بايرن مونيخ شكل گرفت.
ماجراى زخم روى صورت:در سال ١٩٨٥ و هنگاميكه فرانك تنها دو سال سن داشت بر اثر يك سانحه ى رانندگى با يك كاميون ،دو زخم عميق روى صورتش به وجود آمد و پزشكان مجبور شدند ١٠٠ بخيه به صورتش بزنند.آثار اين زخم هنوز هم روى صورتش باقى مانده.
گرويدن به اسلام:ريبرى پس از آشنا شدن با همسر الجزايرى اش،وهيبا،به دين اسلام روى آورد و فرزندانش را هيزيا و شاهين و سيف الاسلام ناميد.
سبك بازى:از ريبرى بيشتر به عنوان يك بال چپ ياد مى شود و در بايرن هم او در همين پست به كار گرفته مى شود اما او توانائى بازى در بال راست و حتى در مركز به عنوان يك هافبك تهاجمى را نيز داراست.سبك بازى فرانك تا حدودى شبيه به اسطوره ى فوتبال فرانسه،زين الدين زيدان نيز هست.نكته ى ديگراينكه هردوى اين بازيكنان در حوالى ٣٠ سالگى به اوج افتخاراتشان دست يافتند و هر دوى آن ها هم مسلمانند.شايد به همين دليل است كه زيدان ،ريبرى را جواهر فوتبال فرانسه ناميده و سخت به دنبال اين بود تا اورا به همراه بنزما راهى مادريد كند.
اما ريبرى به اندازه ى زيدان در رده ى ملى موفق نبوده،٦٩ بازى ملى و ١١ گل.(همانطور كه مسى به اندازه ى مارادونا در تيم ملى آرژانتين)،در حاليكه بسيارى از كارشناسان فوتبال،پس از خداحافظى زيدان در سال ٢٠٠٦،ريبرى را جايگزين او در تيم ملى فرانسه مى دانستند.
اكنون به نطر مى رسد با فتح ٣ گانه و دريافت جايزه ى بهترين بازيكن اروپا و با توجه به اينكه انتظارات از او بالا رفته،او به سقف آرزوهايش در رده ى باشگاهى رسيده اما در رده ى ملى هنوز كار هاى نكرده ى زيادى دارد.كار هائى كه انجامشان مى تواند ا

♥perspolis♥
09-08-2013, 06:07 PM
http://www.tarafdari.com/sites/default/files/styles/medium/public/contents/user7028/news/thumbnail/249629_heroa.jpg?itok=fGvyaR3r (http://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user7028/news/thumbnail/249629_heroa.jpg)

تازه‌ترین رده‌بندی تیم‌های باشگاهی‌دنیا؛ سقوط 27 پله‌ای استقلال؛ صعود 4 پله‌ای پرسپولیس

وبسایت فوتبال دیتابیس، دیروز جدیدترین رده‌بندی تیم‌های باشگاهی دنیا را منتشر کرد که در این رده‌بندی، باشگاه استقلال که در رده‌بندی قبلی به رتبه 85 رسیده بود با 27 پله سقوط به مکان 112 دنیا تنزل پیدا کرد.

در تازه‌ترین رده‌بندی اعلام شده، سپاهان اصفهان با با 9 پله نزول در جايگاه 167 جهان قرار گرفت و تراکتورسازي نيز با 23 پله صعود به رده 279 صعود کرد.
پرسپولیس نیز نسبت به دوره قبلی با 4 پله صعود در مکان 442 دنیا قرار گرفته است.
در رده‌بندی اعلام شده باشگاه بایرن مونیخ همچنان رده نخست را در اختیار دارد.
ده باشگاه برتر دنیا :
1- بایرن مونیخ (آلمان)
2- رئال مادرید (اسپانیا)
3- بارسلونا (اسپانیا)
4- بروسیا دورتموند (آلمان)
5- یوونتوس (ایتالیا)
6- چلسی (انگلیس)
7- پورتو (پرتغال)
8- منچستریونایتد (انگلیس)
9- پاریس سنت ژرمن (فرانسه)
10- آرسنال (انگلیس)

گلادیاتور1
09-08-2013, 06:58 PM
بازیكنان مطرحی كه موفق نشدند لیگ قهرمانان اروپا را فتح كنند

در این یادداشت به بررسی بازیكنانی با كلاس جهانی پرداخته می شود كه هرگز نتوانسته اند، قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه كنند.

7-مایكل اوون:

http://www.8pic.ir/images/30566649245537778857.jpg
بعد از حضور بسیار موفق آمیز مایكل اوون در جام جهانی 1998 و گل خاطره آمیز وفراموش نشدنی وی به آرژانتین،‌همه از او به عنوان استعداد برتر قرن جدید انگلستان نام می بردند. اما مصدومیت های متوالی پیشرفت وی را تحت تاثیر قرار داد و مانع از اوج گیری وی در دنیای فوتبال شد. مایكل اوون، در فصلی كه لیورپول در آن فینال فراموش نشدنی میلان ایتالیا را شكست داد و فاتح لیگ قهرمانان اروپا شد، لیورپول را ترك كرده بود و نتوانست این عنوان را كسب نماید.
6-پاول ندود:

http://www.8pic.ir/images/34351479690124866656.jpg
یكی از بهترین هافبك های دنیا در اوایل سده جدید بدون شك ندود بوده است. مرد سال اروپا و جانشین زیدان در یوونتوس هرگز نتوانست فاتح لیگ قهرمانان اروپا شود .در فینال رقابت های لیگ قهرمانان اروپای سال 2003 ندود به همراه یوونتوس، در ضربات پنالتی مغلوب میلان شد.
5-زلاتان ابراهیمویچ:

http://www.8pic.ir/images/85054405643090366462.jpg
این مهاجم سوئدی تا كنون در بیش از 10 باشگاه مختلف بازی كرده است، ولی با وجود كسب عناوین مختلف قهرمانی در سطح ملی، هرگز عنوان بین المللی خاصی را كسب نكرده است. وی در سال 2009 از اینترمیلان به بارسا پیوست و در همان فصل اینتر موفق شد، در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان، بارسا را شكست داده و قهرمان این رقابت ها شود.
4-لوتار ماتئوس:

http://www.8pic.ir/images/28478461367583801848.jpg
لوتار ماتئوس ركوردار بازی های ملی در آلمان، نیز یكی دیگر از بازیكنانی است كه هرگز موفق به فتح لیگ قهرمانان اروپا نشده است. ماتئوس جام جهانی 1990 ایتالیا را فتح كرده و به عنوان برترین مرد سال فوتبال دنیا نیز انتخاب شده است. اما جای این عنوان در كلكسیون افتخارات این بازیكن خالی به نظر می رسد. سال 1999 ماتئوس با بایرن مونیخ، چند ثاتیه ای بیشتر با فتح لیگ قهرمانان فاصله نداشت كه در آن فینال درام، منچستر یونایتد در ثانیه های پایانی بازی، دو بار موفق به گشودن دروازه الیور كان شد تا ماتئوس از رسیدن به جام محروم ماند.
3-میشائیل بالاك:

http://www.8pic.ir/images/34043655565280894527.jpg
میشائیل بالاك، ملقب به نایب قهرمان همیشگی نیز هرگز موفق یه فتح لیگ قهرمانان نشده است. وی تنها دو بار در سالهای 2002 با بایرلوركوزن و 2008 با چلسی به نایب قهرمانی این رقابت ها رسیده است. كاپیتان اسبق تیم ملی آلمان در فینال جام جهانی 2002 و فینال جام ملتهای اروپای 2008 نیز با قبول شكست، از كسب جام باز ماند.
2-رونالدو:

http://www.8pic.ir/images/11906107122516066288.jpg
رونالدوی برزیلی نیز از جمله ستارگان ناكام در فتح لیگ قهرمانان است، وی كه بی تردید یكی از برترین مهاجمان دنیای فوتبال است با تیم كشورش جام جهانی را فتح كرده و چندین بار نیز به عنوان برترین مرد سال فوتبال دنیا انتخاب شده است. ولی هیچ گاه با باشگاه هایی كه در آنها حضور داشته، نظیر بارسا، رئال مادرید و اینتر میلان، موفق به فتح لیگ قهرمانان نشدهاست.
1-مارادونا:

http://www.8pic.ir/images/44667853586952321226.jpg
دیگو مارادونا كه به اعتقاد برخی، بهترین بازیكن تاریخ فوتبال دنیا است نیز از فتح لیگ قهرمانان با تیم های بارسا و ناپولی بازمانده است. وی یك تنه آرژانتین را به مقام قهرمانی جام جهانی 1986 و فینال جام جهانی 1990 رساند ولی نتوانست هیچ گاه به عنوان قهرمانی در معتبرترین لیگ باشگاهی دنیا دست یابد.

Sonia
09-08-2013, 07:01 PM
خوبه که داریم پیشرفت می کنیم
ولی هنوز خیلی خیلی جای کار داره تیم
رتهب ی ما 442
و اس اسیا 112:|
حتی سپاهانم از ما بالاتره
اینه جایگاهمون؟

♥perspolis♥
09-08-2013, 11:13 PM
منچستر افت سه پله ای داشته و چلسی سه پله بالا رفته. این فصل مویس کار خیلی دشواری داره.یه نکته جالب دیگه اینجاست که ارسنال بالاتر از تیمهایی مثل ناپولی و اتلتیکو مادرید و اث میلان و منچستر سیتی قرار گرفته

تیم های ایرانی هم کم و بیش صعود و نزول داشتن.ولی پرسپولیس اگه ماه سپتامبر بهتر کار بکنه میتونه حسابی خودشو بالا بکشه

riftaina
09-09-2013, 09:42 AM
منچستر افت سه پله ای داشته و چلسی سه پله بالا رفته. این فصل مویس کار خیلی دشواری داره.یه نکته جالب دیگه اینجاست که ارسنال بالاتر از تیمهایی مثل ناپولی و اتلتیکو مادرید و اث میلان و منچستر سیتی قرار گرفته

تیم های ایرانی هم کم و بیش صعود و نزول داشتن.ولی پرسپولیس اگه ماه سپتامبر بهتر کار بکنه میتونه حسابی خودشو بالا بکشه

نکته جالب؟؟:4: مثلا منچسترسیتی چندبار از گروهی لیگ قهرمانان صعود کرده یا اصن چندبار به این لیگ راه یافته؟؟ فکر کنم 3بار نهایتا!!! چندتا قهرمانی تو لیگ داره فکرکنم 2تام به زور داره حالا آرسنال 16سال پشت سرهم به لیگ قهرمانان راه یافته و 13 یا 14 دوره پشت سرهم به مراحل بالاتر صعود کرده و هنوز هم شانس بالا بردن این رکورد رو داره.... یا 13 دوره قهرمانی در لیگ جزیره و تنها تیمی که یک فصل در این لیگ سخت بدون باخت و با26 برد و12 تساوی رکورد داره....خیلی حرفای دیگه دارم
و همچنین ناپولی و اتلتیکو مادرید که آیا جامی بردن یا چند بار اومدن لیگ قهرمانان؟؟:24::24:
حالا آث میلان یه چیزی تازه این تیمم به اندازه آرسنال حضور مداوم در لیگ قهرمانان نداشته و فقط تیمای پرسابقه رئال و منچستر با آرسنال برابری میکنن....365498716

sha17
09-09-2013, 11:26 AM
پرسپولیس اگه باید یه قهرمانی لیگ بگیره تا خودشو به رتبه 200 برسونه!
اون ته جدول امتیازا اختلاف کمی داره یه قهرمانی مارو از این حرفای کیسه کشا نجات میده!:4:

♥perspolis♥
09-09-2013, 11:50 AM
نکته جالب؟؟:4: مثلا منچسترسیتی چندبار از گروهی لیگ قهرمانان صعود کرده یا اصن چندبار به این لیگ راه یافته؟؟ فکر کنم 3بار نهایتا!!! چندتا قهرمانی تو لیگ داره فکرکنم 2تام به زور داره حالا آرسنال 16سال پشت سرهم به لیگ قهرمانان راه یافته و 13 یا 14 دوره پشت سرهم به مراحل بالاتر صعود کرده و هنوز هم شانس بالا بردن این رکورد رو داره.... یا 13 دوره قهرمانی در لیگ جزیره و تنها تیمی که یک فصل در این لیگ سخت بدون باخت و با26 برد و12 تساوی رکورد داره....خیلی حرفای دیگه دارم
و همچنین ناپولی و اتلتیکو مادرید که آیا جامی بردن یا چند بار اومدن لیگ قهرمانان؟؟:24::24:
حالا آث میلان یه چیزی تازه این تیمم به اندازه آرسنال حضور مداوم در لیگ قهرمانان نداشته و فقط تیمای پرسابقه رئال و منچستر با آرسنال برابری میکنن....365498716

ارسنال در چند سال اخیر نوسان زیادی داشته.چندین سالم هست قهرمان نشده و در لیگ قهرمانان اروپا حضور داشته.خب عجیبه همون 10 باقی مونده:4:

♥perspolis♥
09-12-2013, 12:09 PM
ايران در رده چهل‌و‌هفتم جهان ودوم آسياقرارگرفت

در جديدترين رده‌بندي فيفا، تيم‌ ملي فوتبال ايران با صعودي 5 پله‌اي در مکان چهل‌و‌هفتم برترين تيم‌هاي ملي فوتبال جهان ايستاد.

http://www5.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00945047.jpg فدراسيون جهاني فوتبال (فيفا) جديدترين رده‌بندي تيم‌هاي ملي دنيا در ماه سپتامبر را اعلام کرد که در اين رده‌بندي تيم ملي ايران با 5 پله صعود نسبت به ماه قبل و با 671 امتياز رتبه چهل‌و‌هفتم جهان را به خود اختصاص داد.

براساس اين گزارش، در رده‌بندي 10 تيم برتر دنيا هم تيم ملي فوتبال اسپانيا با 1514 امتياز همچنان بهترين تيم دنيا است و آرژانتين با پشت سر گذاشتن آلمان در جايگاه دوم ايستاد.

به گزارش تسنيم،در رده‌بندي اعلام شده، تيم ملي فوتبال ايران در ميان تيم‌هاي آسيايي با 5 پله صعود پس از ژاپن در مکان دوم قرار گرفت. در رده‌بندي جديد تيم ملي کشورمان با 671 امتياز بالاتر از تيم‌هاي ملي استراليا، ازبکستان و کره‌جنوبي در قاره کهن قرار دارد.

از نکات جالب توجه در اين رده‌بندي سقوط 2 پله‌اي تيم کره جنوبي و سقوط 6 پله‌اي تيم ملي فوتبال استراليا است.

رده‌بندي 10 تيم برتر فوتبال دنيا به شرح زير است:

1- اسپانيا 1514 امتياز (بدون تغيير)

2- آرژانتين 1263 امتياز (2 پله صعود)

3- آلمان 1261 امتياز (يک پله سقوط)

4- ايتاليا 1199 امتياز (2 پله صعود)

5- کلمبيا 1180 امتياز (2 پله سقوط)

6- بلژيک 1159 امتياز (4 پله صعود)

7- اروگوئه 1126 (5 پله صعود)

8- برزيل 1067 امتياز (يک پله صعود)

9- هلند 1058 امتياز (4 پله سقوط)

10- کرواسي 1051 امتياز (2 پله سقوط)

رده‌بندي 5 تيم برتر آسيا نيز به صورت زير است:

1- ژاپن 695 امتياز - چهل‌وسوم جهان (6 پله سقوط)

2- ايران 633 امتياز (5 پله صعود)

3- استراليا 603 امتياز (6 پله سقوط)

4- ازبکستان 579 امتياز (2 پله صعود)

5- کره‌جنوبي 574 امتياز (2 پله سقوط)

NIMA K8
09-12-2013, 12:25 PM
اینا اگه کیروش رو بندازن بیرون یا یکی مثل قلعه نوعی رو بیارند 1حرومزاده ای بیش نیستند.. . دوم آسیاااااا حیف از کیروووشششش

NIMA K8
09-12-2013, 12:52 PM
http://www.arteshesorkh.com/file/upload/13920621132913731146645-77005.jpg

http://www.arteshesorkh.com/file/upload/13920621132949801146655-77017.jpg

babak red
09-12-2013, 03:27 PM
واقعا اگه کیروش نبود معلوم نبود الان میرفتیم جام جهانی یا نه. هروقت رتبه بندی ها میومد ما در حال سقوط بودیم اما ایندفعه شدیم دوم اسیا. هیچکس فکرشو نمیکرد بریم جام جهانی. خوش بین ترینمون فکر میکردیم میریم پلی اف ولی دیدیم که به عنوان تیم اول صعود کردیم.الانم بعضی مربیا اعتراض میکنن که کیروش داره برای همه تصمیم میگیره. ولی اصلا اینطوری نیست.اون فقط میخواد سطح فوتبال ما رو ببره بالا. یه مدت لیگ تعطیل شد در حین مسابقات که خود من هم معترض بودم ولی بعدش فهمیدیم که کیروش اشتباه نکرده.و ماییم که اشتباه فکر میکردیم.الانم که باید حمایتش کنن متاسفانه سنگ میندازن جلو پاش.

red nabid
09-12-2013, 10:22 PM
واقعا اگه کیروش نبود معلوم نبود الان میرفتیم جام جهانی یا نه. هروقت رتبه بندی ها میومد ما در حال سقوط بودیم اما ایندفعه شدیم دوم اسیا. هیچکس فکرشو نمیکرد بریم جام جهانی. خوش بین ترینمون فکر میکردیم میریم پلی اف ولی دیدیم که به عنوان تیم اول صعود کردیم.الانم بعضی مربیا اعتراض میکنن که کیروش داره برای همه تصمیم میگیره. ولی اصلا اینطوری نیست.اون فقط میخواد سطح فوتبال ما رو ببره بالا. یه مدت لیگ تعطیل شد در حین مسابقات که خود من هم معترض بودم ولی بعدش فهمیدیم که کیروش اشتباه نکرده.و ماییم که اشتباه فکر میکردیم.الانم که باید حمایتش کنن متاسفانه سنگ میندازن جلو پاش.
بابک جان شاید اینجا جای مناسبی برای این حرف نباشه ولی چون اینجا یه سری مسائلی را مطرح کردی منم مجبورم اینجا بگم ببین در این مسئله که کیروش مربی با دانش و خوبی است شک نکن ولی من میگم این درست نیست که ما هرچه کیروش میگوید را قبول کنیم به عنوان مثال درباره ی جام حذفی تو کجای دنیا سرمربی تیم ملی حق داره درباره ی برگزاری یا عدم برگزاری حرف بزنه مسئله ی دوم اینکه به نظر من بردن کره اگه نگیم 100% شانسی ولی خدایی 80% شانسی بود در حالی که در اون بازی ما میتونستیم از احسان حاج صفی که یک بازیکن سرعتی و تکنیکی است استفاده کنیم ولی بیک زاده را که نه سرعت خاصی داره نه تکنیک و نه حتی سانتر های منحصر به فرد در ترکیب گذاشتیم ضمنا از هادی عقیلی که هماهنگی بسیار بیشتری با سید جلال دارد استفاده نکردیم که به نظر من اینها یه سری از اشتباهات کیروش بوده که سعی کرده بازیکنان را از تیم قهرمان لیگ بچینه و خیلی مسائل دیگه که وجود دارند و این روزها باعث حواشی شده آیا تو این کارهای کیروش را تحسین میکنی؟

♥perspolis♥
09-16-2013, 01:43 PM
اعلام رده‌بندي تيم‌هاي باشگاهي جهان

استقلال با 8 پله سقوط ديگر به رده 120 جهان رسيد و پرسپوليس هم با پرش 6 پله‌اي به رده 436 صعود کرد.

http://cdn3.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00939704.jpg در تازه‌ترين رده‌بندي سايت اطلاعات باشگاه‌هاي جهان (FOOTBALL DATABASE) تا تاريخ 25 شهريور 92 تيم فوتبال استقلال که در اعلام قبلي از سوي اين سايت تا رده 112 جهان سقوط کرده بود با 8 پله سقوط ديگر به رده 120 جهان رسيد.

به گزارش فارس،در رده‌بندي جديد پس از استقلال و در بين تيم‌هاي ايراني مانند اعلام قبلي همچنان تيم‌هاي سپاهان، تراکتورسازي، فولاد و پرسپوليس قرار گرفتند.

در رده بندي جديد اعلامي سپاهان با 12 پله صعود در جايگاه 155 جهان قرار گرفته و تراکتورسازي نيز با 5 پله سقوط به رده 284 رسيد.

همچنين فولاد خوزستان با 3 پله صعود تا رده 423 جهان بالا رفت و پرسپوليس هم با 6 پله صعود ديگر به رده 436 جهان رسيد.

در بين تيم‌هاي آسيايي نيز الهلال عربستان، گوانگژوي چين و اف سي سئول و الشباب عربستان به ترتيب اول تا چهارم شدند و استقلال با يک پله نزول ديگر در رده پنجم آسيا ايستاد. پرسپوليس هم در بين تيم‌هاي آسيايي در رده سي و نهم قرار دارد.

بوريرام تايلند، حريف اسقلال در يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان آسيا نيز با قرار گرفتن در رتبه 217 جهان و 4 پله صعود اختلاف خود با استقلالي‌ها را کمتر از گذشته کرد.

در رده‌بندي جديد بايرن مونيخ همچنان در رده اول تيم‌هاي باشگاهي جهان قرار دارد و پس از اين تيم هم مانند آخرين اعلام اين سايت، رئال مادريد و بارسلونا همچنان دوم و سوم هستند.

دورتموند، پورتو، يوونتوس، منچستريونايتد، پاري‌سن‌ژرمن، چلسي و آرسنال نيز ساير تيم‌هايي هستند که به ترتيب رده‌بندي تيم‌هاي چهارم تا دهم جهان را در اين جدول شامل مي‌شوند.

فرمول حضور تيم‌ها در اين رده‌بندي به امتيازات تيم‌ها بر مبناي برد، باخت و تساوي در رقابت‌هاي باشگاهي و قاره‌اي در طي يک سال گذشته مربوط شده و در رده‌بندي، نتايج يکسال محسوب مي‌شود.

♥perspolis♥
10-15-2013, 11:31 AM
مرگ برونو متسو به خاطر سرطان روده‌ بزرگ

مربي معروف فوتبال فرانسه در سن 59 سالگي به علت ابتلا به بيماري سرطان درگذشت.

http://cdn3.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00939901.jpg به گزارش فارس و به نقل از خليج تايمز، برونو متسو بامداد سه‌شنبه (امروز) پس از مدت‌ها دست‌ و پنجه نرم کردن با بيماري مهلک سرطان روده‌ بزرگ در بيمارستاني در کشورش بدرود حيات گفت.

اين مربي که براي اولين مرتبه نام خود را در عرصه فوتبال جهان با هدايت تيم ملي سنگال در جام جهاني 2002 کره و ژاپن به خاطر پيروزي شگفت‌انگيز مقابل تيم کشورش سر زبان‌ها انداخت، از تابستان گذشته در جريان بيماري کشنده خود قرار گرفت و براي درمان تلاش کرد.

متسو در يک دهه گذشته در تيم‌هاي ملي و باشگاهي کشورهاي حوزه خليج فارس فعاليت کرد و براي فوتبال‌دوستان ايران به خاطر رويارويي در عرصه‌هاي مختلف باشگاهي و ملي چهره‌‌اي کاملا آشنا بود.

TEAR GODDESS
10-15-2013, 04:12 PM
به نظر من مربی خیلی خوبی بود و مرگش ی شوک بزرگ بود به پرسپولیسم خیلی کمک کرد ایشالله روحش شاد باشه خدا بیامرزتش@};-@};-@};-@};-

♥perspolis♥
10-17-2013, 12:40 PM
جديدترين رده‌بندي فيفا اعلام شد

در جديدترين رده‌بندي فيفا، تيم‌ ملي فوتبال ايران با يک پله سقوط در مکان چهل‌و‌نهم برترين تيم‌هاي ملي فوتبال جهان ايستاد.

http://cdn3.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00945047.jpg جديدترين رده‌بندي تيم‌هاي ملي دنيا در ماه اکتبر 2013 را اعلام کرد که در اين رده‌بندي تيم ملي ايران با يک پله سقوط نسبت به ماه قبل و با 613 امتياز رتبه چهل‌و‌نهم جهان را به خود اختصاص داد.

براساس اين گزارش، در رده‌بندي 10 تيم برتر دنيا هم تيم ملي فوتبال اسپانيا با 1513 امتياز همچنان بهترين تيم دنيا است و آلمان با پشت سر گذاشتن آرژانتين در جايگاه دوم ايستاده است.

در رده‌بندي اعلام شده، تيم ملي فوتبال ايران در ميان تيم‌هاي آسيايي با يک پله سقوط همچنان پس از ژاپن در مکان دوم قرار دارد. در رده‌بندي جديد تيم ملي کشورمان با 613 امتياز بالاتر از تيم‌هاي ملي ازبکستان، کره‌جنوبي و استراليا در قاره کهن قرار دارد.

از نکات جالب توجه در اين رده‌بندي سقوط 4 پله‌اي تيم استراليا و صعود 11 پله‌اي امارات است. امارات در حال حاضر در رده هفتادويکم جهان و هفتم آسيا است.

به نقل از تسنيم، رده‌بندي 10 تيم برتر فوتبال دنيا به شرح زير است:

1- اسپانيا 1513 امتياز (بدون تغيير)

2- آلمان 1311 امتياز (يک پله صعود)

3- آرژانتين 1266 امتياز (يک پله سقوط)

4- کلمبيا 1178 امتياز (يک پله صعود)

5- بلژيک 1175 امتياز (يک پله صعود)

6- اروگوئه 1164 امتياز (يک پله صعود)

7- سوئيس 1138 امتياز (7 پله صعود)

8- هلند 1136 امتياز (يک پله صعود)

8- ايتاليا 1136 امتياز (4 پله سقوط)

10- انگليس 1080 امتياز (7 پله صعود)

رده‌بندي 5 تيم برتر آسيا نيز به صورت زير است:

1- ژاپن 634 امتياز (2 پله سقوط)

2- ايران 613 امتياز (يک پله سقوط)

3- ازبکستان 582 امتياز (2 پله صعود)

4- کره‌جنوبي 569 امتياز (2 پله صعود)

5- استراليا 564 امتياز (4 پله سقوط)

♥perspolis♥
10-21-2013, 10:26 AM
الساندرو نستا از فوتبال خداحافظي کرد

مدافع سابق تيم ملي ايتاليا خداحافظي خودش را از فوتبال اعلام کرد و از ورود به دنياي مربيگري سخن گفت.

http://cdn3.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00938116.jpg الساندرو نستا مدافع ايتاليا در جام جهاني 2006 که با اين تيم به قهرماني در جام جهاني رسيد اعلام کرد پس از بازي آخر تيمش در ليگ آمريکا کفش‌هايش را خواهد آويخت.

الساندرو نستا دوران باشکوهي را در تيم هاي لاتزيو و ميلان داشت و موفق شد دو بار به قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا و دو‌بار به قهرماني در سري A برسد.

نستا پس از اعلام رسمي خداحافظي خود از فوتبال گفت:‌ از اکنون به مربيگري فکر مي کنم. البته مي‌خواهم چند ماه استراحت کنم و سپس وارد دنياي مربيگري شوم. نستا متولد شهر رم است. او فوتبال خود را با لاتزيو آغاز کرد و موفق شد 300 بار براي اين تيم بازي کند و سپس با مبلغ 30 ميليون يورو در سال 2002 به ميلان پيوست. او يک دهه در تيم ميلان بازي کرد و موفق شد به افتخارات زيادي در اين تيم برسد و سال گذشته در نهايت به تيم مونترال کانادا پيوست. او اکنون بيش از 600 بازي باشگاهي دارد.

مارکو دي‌وايو هم‌تيمي نستا در مونترال با تمجيد از الساندرو نستا گفت: الساندرو نستا يکي از بهترين مدافعان تاريخ جهان است. او يک قهرمان واقعي است. خيلي خوشحالم که در کنار او بازي کردم.

الساندرو نستا در يک نگاه :

تاريخ تولد: 19 مارس 1976

محل تولد: رم

تيم‌ها: لاتزيو (1985-2002) 261 بازي، 3 گل / ميلان (2002-2012) 326 بازي، 10 گل

مونترال (از 2012 تاکنون) 26 بازي، بدون گل

افتخارات: دو قهرماني ليگ ايتاليا، دو قهرماني ليگ قهرمانان، يک قهرماني سوپرکاپ اروپا و يک قهرماني باشگاه هاي جهان

*تيم‌ملي

بازي ملي: ‌78 بازي، بدون گل

افتخارات:‌ قهرماني جام جهاني 2006

♥perspolis♥
10-29-2013, 08:04 AM
نامزدهاي توپ طلا فيفا اعلام شدند

فيفا با همکاري مجله "فرانس فوتبال" نامزدهاي دريافت بهترين بازيکن و بهترين مربي فوتبال جهان در سال 2013 را اعلام کرد.

http://cdn3.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00944351.jpg 23 بازيکن نهايي براي دريافت توپ طلاي فوتبال جهان در سال 2013 اعلام شدند.

فيفا 23 بازيکن زير را براي دريافت توپ طلاي سال 2013 اعلام کرد که به شرح زير است:

گرت بيل (ولز)، ادينسون کاواني (اروگوئه)، رادامل فالکائو (کلمبيا)، ادن آزار (بلژيک) ، زلاتان ابراهيموويچ (سوئد)، آندرس اينيستا (اسپانيا)، فيليپ لام (آلمان)، روبرت لواندوفسکي (لهستان)، ليونل مسي (آرژانتين) ، توماس مولر (آلمان)، مانوئل نوير (آلمان) ، نيمار (برزيل) ، مسوت اوزيل (آلمان) ، آندره‌آ پيرلو (ايتاليا) ، فرانک ريبري (فرانسه)، آرين روبن (هلند)، کريستيانو رونالدو (پرتغال)، باستين شوآين اشتايگر (آلمان)، لوئيس سوآرس (اروگوئه) ، تياگو سيلوا (برزيل) ، يايا توره (ساحل عاج) ، رابين فان پرسي (هلند) و ژاوي (اسپانيا).

فيفا همچنين 10 نامزد دريافت عنوان بهترين مربي سال را نيز اعلام کرد که به شرح زير است:

1- کارلو آنچلوتي (ايتاليا، پاري سن ژرمن/ رئال مادريد)

2- رافائل بنيتس (اسپانيا، چلسي/ ناپولي)

3- آنتونيو کونته (ايتاليا ، يوونتوس)

4- ويسنته دل بوسکه (اسپانيا، تيم ملي اسپانيا)

5- سر آلکس فرگوسن (اسکاتلند، سابق منچستر يونايتد)

6- يوپ هاينکس (آلمان، سابق بايرن‌ مونيخ)

7- يورگن کلوپ (آلمان، بوروسيادورتموند)

8- ژوزه مورينيو (پرتغال ، رئال مادريد/ چلسي)

9- لوئيس فيليپه اسکولاري (برزيل، تيم ملي برزيل)

10 – آرسن ونگر (فرانسه، آرسنال)

بهترين بازيکن و مربي فوتبال جهان سيزدهم ژانويه 2014 طي مراسمي در شهر «زوريخ» سوئيس مشخص خواهد شد که در آن بهترين بازيکن فوتبال جهان در سال 2013 ، جايزه «پوشکاش» (زيباترين گل سال) ، جايزه رياست فيفا و جايزه بازي جوانمردانه به برندگان اهدا خواهد شد.

♥perspolis♥
10-29-2013, 12:28 PM
گزارش روز:هرآنچه درمورد اهدای جایزه توپ طلا باید بدانیم

این مراسم در سالن کنگرسسهال زوریخ و در روز13 ژانویه برگزار خواهد شد وطی آن تیم منتخب یازده نفره فیفا، برنده جایزه پوشکاش فیفا، جایزه ریاستی فیفا و جایزه فیرپلی فیفا نیز اهدا میشود
سایت گل – چهار روز پیش بود که فیفا و فرانس فوتبال نامزدهای نهایی دریافت توپ طلای سال 2013 زنان را اعلام کردند و حالا لیست 23 نامزد نهایی دریافت توپ طلای مردان در سال 2013 اعلام شده است.
علاوه بر لیست 23 بازیکن نامزد دریافت توپ طلای سال 2013، لیست ده سرمربی برتر سال برای اهدای جایزه بهترین سرمربی سال 2013 نیز منتشر شده است و تصمیم نهایی برای انتخاب برنده این دو جایزه معتبر توسط کاپیتان ها و سرمربیان تیم های ملی دنیا و نمایندگان بین المللی رسانه های سرتاسر دنیا که توسط فرانس فوتبال انتخاب می شوند، گرفته می شوند.
برنده جایزه توپ طلای سال 2013 در سالن توپ طلای فیفا اعلام خواهد شد. این مراسم در سالن کنگرسسهال زوریخ و در روز 13 ژانویه برگزار خواهد شد و در طی آن تیم منتخب یازده نفره فیفا، برنده جایزه پوشکاش فیفا (زننده زیباترین گل سال)، جایزه ریاستی فیفا و جایزه فیرپلی فیفا نیز اهدا خواهد شد.

لیست منتخب 23 نامزد توسط کارشناسان فوتبال از کمیته فوتبال فیفا و مجله فرانس فوتبال تهیه شده و لیست ده نفره مربیان برتر هم توسط کمیته فیفا وکارشناسان مجله فرانس فوتبال آماده گشته

در اوایل ماه دسامبر سال 2013 فیفا و فرانس فوتبال نام سه نامزد نهایی دریافت توپ طلای مردان و سه نامزد نهایی دریافت توپ طلای زنان را اعلام خواهند کرد که این نفرات کسانی هستند که بیشترین آرا را به خود اختصاص داده اند .البته در این زمان نام برنده که بیشترین آرا را کسب کرده مشخص نمی شود. سه نامزد کسب جایزه پوشکاش و لیست بهترین فورواردها، دروازه بانان، مدافعان و بازیکنان میانی نیز برای انتخاب تیم منتخب سال فیفا نیز در اوایل ماه دسامبر منتشر خواهد شد.

در لیست 23 نفره امسال تنها نام 2 بازیکن اسپانیایی دیده می شود که چابی و اینیستا هستند.

از لیگ اسپانیا هم این بازیکنان در لیست 23 نفره قرار گرفته اند: بیل (رئال مادرید)، مسی (بارسلونا) ،نیمار (بارسلونا)، کریستیانو رونالدو (رئال مادرید)، چابی ارناندس (بارسلونا) و آندرس اینیستا (بارسلونا)

تیمی که بیشترین بازیکن را در این لیست 23 نفره دارد، بایرن مونیخ قهرمان فعلی لیگ قهرمانان اروپاست که نام شش بازیکن از این تیم در لیست قرار گرفته: لام، مولر، نویر (تنها دروازه بان حاضر در لیست)، ریبری، روبن و شواین اشتایگر

ELMDOUST
10-29-2013, 06:47 PM
سلام بچه ها چه جالب اسامی کلا از تیم رئال هستن ههههههههههههههههههههههههه ههههههههههههه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!:24::24::24:

♥perspolis♥
11-01-2013, 02:09 PM
http://www.tarafdari.com/sites/default/files/styles/medium/public/contents/user8748/news/thumbnail/169807122.jpg?itok=stgmTIp_ (http://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user8748/news/thumbnail/169807122.jpg)

هفت دلیل برای انتخاب مرد سال فوتبال دنیا از بایرن مونیخ

هفته گذشته از سوی فیفا اسامی 23 کاندیدای کسب عنوان مرد سال فوتبال دنیا اعلام شد، که در بین آنها اسامی شش بازیکن از باشگاه بایرن مونیخ دیده می شوند.
باستیان شواین اشتایگر، فیلیپ لام، توماس مولر، مانوئل نویر، فرانک ریبری و آرین روبن شش بازیکن بایرن مونیخ هستند که از سوی فیفا در لیست 23 نفره کاندیداهای کسب عنوان مرد سال فوتبال دنیا قرار گرفته اند. بعد از موفقیت های فصل گذشته، به نظر شانس رسیدن این عنوان به بازیکنی از بایرن مونیخ به دلایل ذیل بیشتر از همیشه می باشد:

1- بیشترین تعداد کاندیداها
بایرن مونیخ با شش کاندیدا به اندزه لیگ اسپانیا در لیست اعلام شده از سوی فیفا برای کسب عنوان مرد سال فوتبال دنیا نماینده دارد. 6 بازیکن از لالیگا، 5 بازیکن از لیگ برتر، 4 بازیکن از لوشامپیونه، 1 بازیکن از سری آ، 1 بازیکن از دورتموند به همراه شش بازیکن از بایرن مونیخ، لیست 23 نفره فیفا را تشکیل می دهند. تعداد بالای بازیکنان بایرن مونیخ در این لیست به تنهایی نشان می دهد که بایرن مونیخ رکورددار قهرمانی در بوندسلیگا، از چه شانس بالایی برای دریافت این جایزه برخوردار است.

2- سه گانه
به عنوان اولین تیم آلمانی، بایرن مونیخ در فصل گذشته موفق به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، بوندسلیگا و جام حذفی آلمان موسوم به DFB Pokal و به عبارتی دیگر کسب یک سه گانه تاریخی شد. به خصوص پیروزی خیره کننده مقابل بارسلونا در بازی نیمه نهایی لیگ قهرمانان و قهرمانی در سوپر کاپ اروپا نیز بسیار خیره کننده بودند. فتح مهم ترین و بزرگ ترین رقابت باشگاهی در دنیا سبب می شود که بازیکنان بایرن مونیخ در موقعیت خوبی برای کسب عنوان برترین بازیکن سال فوتبال دنیا قرار گیرند.

3- رکوردها
فصل گذشته بایرن مونیخ موفق به شکستن هفت رکورد در بوندسلیگا شد که زودترین قهرمانی و به دست آوردن بیشترین امتیاز، از مهم ترین آنها به حساب می آیند. درفصل جاری نیز بایرن مونیخ در صورت نباختن بازی این هفته بوندسلیگا (هفته یازدهم) به هوفنهایم، با 36 بازی متوالی بدون شکست در بوندسلیگا، به رکوردی جدید در این زمینه خواهد رسید.

4- مرد سال فوتبال اروپا
فرانک ریبری از بایرن مونیخ در بین سایر هم تیمی های خود از شانس بیشتری برای کسب این عنوان برخوردار است. ریبری در ماه آگوست گذشته با کسب 36 رای از خبرنگاران، به عنوان مرد سال اروپا نیز انتخاب شده است. در این انتخابات رقبای اصلی او مسی و رونالدو به ترتیب 14 و 3 رای کسب کردند. از این نتیجه می توان به عنوان نشانه ای از شانس بالای ریبری برای کسب عنوان برترین مرد سال فوتبال 2013 جهان نیز یاد کرد.

5- ثبات تیمی
هر تیمی در طول فصل به طور معمول دچار فراز و نشیبی هر چند کوتاه می شود، اما بایرن مونیخ در فصل گذشته بوندسلیگا از این قاعده مستثنی بود. شاگردان یوپ هاینکس در هر 34 هفته از رقابت های بوندسلیگا در صدر جدول قرار داشتند و در لیگ قهرمانان اروپا نیز با اقتدار به قهرمانی رسیدند. دلیل دیگر ثبات تیمی بایرن مونیخ حضور در سه فینال لیگ قهرمانان اروپا در چهار سال اخیر می باشد.

6- قدرت تیمی
قدرت بایرن مونیخ با ثبات این تیم رابطه مستقیم دارد. بعد از شکست در فینال خانگی رقابت های لیگ قهرمانان سال 2012، همگان بر این عقیده بودند که بایرن مونیخ فصل متوسطی را پشت سر خواهد گذاشت، اما این شکست انگیزه ای شد برای موفقیت های آتی این تیم، در فصل گذشته آنها عمل کرد خیره کننده ای داشتند، به خصوص در لیگ قهرمانان که در چهار دیدار مرحله یک چهارم نهایی و نیمه نهایی مقابل تیم های قدر یوونتوس و بارسلونا، 11 گل به ثمر رساندند و گلی نیز دریافت نکردند. در بوندسلیگا تنها با یک شکست قهرمان شدند و در جام حذفی نیز بعد از شکست دورتموند در مراحل ابتدایی جام، به راحتی به قهرمانی رسیدند

7- زمان ان رسیده است که.....
هریک از بازیکنان بایرن مونیخ در لیست سال 2013، در سال های گذشته نیز با لباس این تیم، در این لیست 23 نفره برای کسب عنوان بهترین بازیکن سال از سوی فیفا کاندید شده بودند. در سال جاری لام، نویر، روبن و ریبری برای دومین مرتبه و شواین اشتایگر و توماس مولر برای سومین مرتبه از سوی فیفا برای دریافت توپ طلا کاندید شده اند و به نظر زمان آن فرا رسیده است که سرانجام مردی از مونیخ جایزه اسکار فوتبال دنیا را کسب نماید.

♥perspolis♥
11-11-2013, 10:29 AM
http://static.goal.com/338900/338921_heroa.jpg

بلاتر: امسال توپ طلا 5فینالیست خواهد داشت؛ خصوصی با رونالدو دیدار می کنم

رئیس فیفا اعلام کرده که در سالن اهدای جایزه توپ طلا با رونالدو دیدار خواهد کرد

سایت گل- سپ بلاتر رئیس فیفا در کنفرانسی خبری در ابوظبی شرکت کرد و درمورد مسائل مختلفی به صحبت پرداخت؛ از احتمال برگزاری جام جهانی 2022 در فصل زمستان گرفته تا برگزاری احتمالی بازیهای این تورنمنت در کشورهای مختلف حوزه خلیج فارس گرفته تا توپ طلای سال 2013 و کریستیانو رونالدو
او در پاسخ به سوالی درمورد مشکل به وجود آمده برسر اینکه او رونالدو را فرمانده نامیده نیز گفت:« من هیچ مشکلی با رونالدو ندارم. در سالن اهدای جایزه برترین های سال و توپ طلا با رونالدو دیدار خواهم کرد.» بلاتر امیدوار است که در جریان این مراسم بتواند در خلوت و به تنهایی با رونالدو دیدار کند.
رئیس سوئیسی فیفا در ادامه یادآوری کرد که امسال مراسم اهدای توپ طلا متفاوت با سالهای قبل خواهد بود و برای اولین بار پنج فینالیست را در لیست نهایی خواهیم دید. تا پیش از این و در سالهای گذشته نام سه نامزد نهایی برای حضور در مراسم سالیانه که دراوایل ژانویه برگزار می شود، اعلام می شد ولی امسال با تغییر این روند، 5 نامزد نهایی برای شرکت دراین مراسم به سوئیس سفر خواهند کرد.
اودر بخش دیگری از صحبت هایش در پاسخ به سوالی در مورد احتمال روی کار آمدن رئیس جدیدی در فیفا نیز صحبت کرده و گفت:« خیلی زود است که بخواهم تصمیمم را اعلام کنم ولی باید بگویم که کاندید شدن حق تمامی افراد است و دنیای فوتبال فقط از یک فرد خاص حمایت نمی کند.»

Farzan
11-11-2013, 03:31 PM
نيمار و ايبرا در فهرست
فهرست نامزدهاي بهترين گل سال معرفي شدند

فهرست 10 نفره نامزدهاي بهترين گل سال اعلام شد که در آن نام نيمار و ايبراهيموويچ نيز ديده مي‌شود.

http://cdn3.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00939290.jpg گلي که نيمار در ترکيب تيم ملي فوتبال برزيل به ژاپن زد، يکي از نامزدهاي دريافت جايزه بهترين گل سال شده است.

به گزارش فارس،نيمار که اين روزها در ترکيب بارسلونا مي‌درخشد، در سال 2011 يک بار اين جايزه را از آن خود کرده بود و اميدوار است امسال نيز بار ديگر بتواند اين عنوان را به خود اختصاص دهد.

در قرعه کشي که سايت فيفا برگزار مي‌کند و تا 9 دسامبر (18 آذر) ادامه خواهد داشت، سه گل از اين 10 گل انتخاب شده تا برنده اين عنوان بار ديگر از طريق راي گيري طي مراسم گالا (انتخاب بهترين بازيکن سال) در 13 ژانويه (23 دي) انتخاب شود.

اين چهارمين مدل از جايزه پوشکاش است. اين جايزه به افتخار فرانس پوشکاش، کاپيتان و ستاره تيم ملي فوتبال مجارستان در دهه 50 ميلادي بنا گذاشته شده که کريستيانو رونالدو نخستين عنوان از ورژن جديد آن را در سال 2009 به دست آورد.

*فهرست 10 گل نامزد اين جايزه به شرح زير هستند:

1. پيتر آنکرسن - اسبرگ و آرهاس - ليگ دانمارک

2. ليزا دو وانا - اسکاي بلو و بوستون - ليگ زنان آمريکا

3. آنتونيو دي ناتاله - اودينزه و کيه‌وو - سري A ايتاليا

4. زلاتان ايبراهيموويچ - سوئد و انگليس - ديدار دوستانه

5. پاناجيوتيس کونه - ناپولي و بولونيا - سري A ايتاليا

6. دنيل لودوئنا - پاچوکا و تايگرز - ليگ مکزيک

7. نمانيا ماتيچ - بنفيکا و پورتو - ليگ پرتغال

8. لوييزا ناچيب - ليون و سنت اتين - ليگ فرانسه

9. نيمار - برزيل و ژاپن - جام کنفدراسيون‌ها

10. خوان مانوئل اوليورا - ناتيکو و رسيف - کوپا سودامريکانا

♥perspolis♥
11-11-2013, 11:15 PM
برای دانلود کردن و دیدن گل ها روی کلمه دانلود کلیک کنید

دانلــــــود (http://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user7410/video/video/fifa_puskas_award_2013_-tarafdari.com_.mp4)

♥perspolis♥
11-15-2013, 11:02 AM
http://static.goal.com/244800/244808_heroa.jpg

امروز، پایان مهلت رای گیری برای توپ طلای 2013

روزنامه نگاران، سرمربیان وکاپیتان های تیم های ملی باید تا آخر وقت امروز آراشان را به مقر فیفا ارسال کنند

سایت گل- تا ساعات پایانی امروز، 24 آبان، 15 نوامبر فرصت هست تا روزنامه نگاران منتخب، سرمربیان و کاپیتان های تیم های ملی، آرای خود برای انتخاب برنده توپ طلای سال 2013 را به فیفا ارسال کنند.
بعد از ارسال آرا خواهد بود که لیست 23 نامزد منتخب دریافت این جایزه به ترتیب آرا مشخص شده و در اوایل ماه دسامبرنام 5 نامزد نهایی اعلام می گردد و درنهایت روز 13 ژانویه سال 2014 جایزه توپ طلا به دارنده بیشترین آرا اختصاص خواهد یافت. تمام شواهد و قراین حکایت از آن دارد که کریستیانو رونالدو، مسی، ریبری، نیمار و ایبراهیموویچ با کسب بیشترین آرا، 5 نامزد نهایی خواهد بود.
فاکتورهایی که از سوی رای دهندگان برای انتخاب گزینه های مدنظرشان درنظر گرفته می شود، طبق بند 9 قانون جایزه توپ طلا بدین ترتیب خواهد بود:« نتایج کسب شده فردی و گروهی در طول سالی که گذشت؛ سطح عملکرد بازیکن (ازنظر مهارتی و بازی سالم و تمیز)، کارنامه حرفه ای او، شخصیت او و کاریزمایی که دارد.»
علاوه بر رای گیری برای مشخص شدن برنده توپ طلا، امشب زمان شرکت در رای گیری جایزه بهترین سرمربی، بهترین بازیکن زن و بهترین گل نیز به اتمام می رسدو جوایز نهایی روز 13 ژانویه سال 2014 در سالن فیفا درزوریخ اهداخواهد شد.

Farzan
11-17-2013, 06:56 PM
آرای عجیب در رای گیری توپ طلا/ آیا این سیستم رای گیری عادلانه است؟

http://static.goal.com/215100/215114_heroa.jpg

در فاصله دو ماه تا اعلام برنده توپ طلا سال 2013، همه جا صحبت از این است که چه کسی شایستگی بردن این جایزه را دارد؛ برنده ای که با آرای مربیان و کاپیتان های تیم های ملی کشور های عضو فیفا و گروهی از روزنامه نگاران منتخب از سراسر دنیا انتخاب می شود.
اما در این بین کسانی هستند که معتقدند بسیاری از این جمع، به ویژه از بین مربیان و بازیکنان که فرصت دنبال کردن همه بازی ها را ندارند، از شایستگی رای دادن برای این جایزه مهم برخوردار نیستند.
و البته آرای عجیب و غریبی هم که در این بین دیده می شود، تا اندازه ای گواه این مدعاست. در اینجا به بررسی آرای تعدادی از مربیان و کاپیتان های تیم های ملی در رای گیری سال های 2010 و 2011 می پردازیم:
آرای سال 2010:
- توماس فرمائلن، کاپیتان تیم ملی بلژیک، رای اول و 5 امتیازی اش را به هم تیمی اش در آرسنال، سسک فابرگاس داد.
- اندی دیویس، کاپیتان جزایر بریتش ویرجینیز، نه هیچ از بازیکنان اسپانیای قهرمان جهان را به عنوان بهترین بازیکن انتخاب کرد و نه به مسی و رونالدو به عنوان نفر اول رای داد؛ به نظر او بهترین بازیکن دنیا دیدیه دروگبا بود؛ وین دوور، سرمربی گویانا هم به دروگبا رای داد.
- آرای مارک فن بومل و برت فن مارویک، کاپیتان و سرمربی هلند، باطل اعلام شد (احتمالا به دلیل تاخیر)
- لی تائه هون، سرمربی کامبوج، مسوت اوزیل، ستاره تازه ظهور کرده تیم ملی آلمان را به عنوان بهترین بازیکن انتخاب کرد.
http://u.goal.com/121000/121090hp2.jpg
آرای سال 2011:
- اندی دیویس، کاپیتان جزایر بریتش ویرجینیز، این بار سسک فابرگاس را بالاتر از مسی و رونالدو قرار داد
- ناهایو، کاپیتان بروندی هم گل کاشت؛ در بین گزینه های او خبری از مسی و رونالدو نبود؛ به نظر او، نیمار، آبیدال و بنزما بهترین دنیا در سال 2011 بودند
- تیم براون، کاپیتان نیوزلند، هم علاقه ای به رونالدو و مسی نداشت؛ او به آگوئرو، ژابی آلونسو و وین رونی رای داد
- جعفرخان، کاپیتان پاکستان، هم نشان داد که فقط به هافبک ها علاقه مند است؛ توماس مولر، اینیستا و شواین اشتایگر
- دنی آلوس، سرخیو آگوئرو و وین رونی آرای مواکی فولیو از تونگا بودند؛ واقعا مرسی!
- عادل آموروچه، سرمربی بوروندی هم به اندازه کاپیتان تیم ملی کشورش آرای عجیبی داشت؛ بنزما، اوزیل و اتوئو. احتمالا در بوروندی علاقه به مسی و رونالدو مجازات حبس دارد!
- روبن اسرائیل و سزار فاریاس، سرمربی های ال سالواردو و ونزوئلا هم با یک سال تاخیر، دیه گو فورلان را به عنوان بهترین بازیکن معرفی کردند

Cяоωŋ
11-17-2013, 07:17 PM
تا یه مشت گاو و گوساله مثل استیلی و نکونام از روی عقده و حسادت به تیپ اسلامی و محمدی پسند مسی رای میدن باید جیش کرد تو رای گیری توپ طلا !

ELMDOUST
11-17-2013, 08:16 PM
واقعا خیلی ...... ولی خودتونم می دونین مسی برتر از کریسته باید قبول کنین رونالدو رو باید با ژاوی مقایسه کرد نه مسی

Farzan
11-17-2013, 08:19 PM
واقعا خیلی ...... ولی خودتونم می دونین مسی برتر از کریسته باید قبول کنین رونالدو رو باید با ژاوی مقایسه کرد نه مسی

سلام.خوبی احمد؟8745961
لیلی اسبه یا شتر؟:4:

OKHTAPUS
11-17-2013, 08:33 PM

منم طرفدار کریسم ولی اینو میدونم که تنها کسی که اینهمه عذابتون میده و رقیب سرسختی بوده برا مسی همین رونالدوئه و بس
و گذر زمان خودش ثابت کرد که کریس بهتره
دلیلشم اینه که علی رغم اینهمه بدخواه و منتقد و دشمن
هیجی از بار فنی بازیش کم که نشدهیچ بلکه روز بروز پیشرفتش بیشتر بوده
اگه مسی اینهمه منتقد و بدخواه داشت با اون روحیه ضعیفش بی شک یه سال هم دووم نمیاورد
ولی اینو میدونم که هیچ بازیکنی در حال حاضر قابل قیاس با کریس و مسی نیست
و نمیام مسی رو مثلا" با ریبری یا هر فرد دیگه ایی قیاس کنم
منطقی باشیم بهتره تا اغده ایی:rose:

PaRaStO_o
11-18-2013, 12:36 PM

:4::4::4:

http://8pic.ir/images/37981079163768636803.jpg (http://8pic.ir/)

کریس حرفشو تو زمین میزنه نه اینکه کل فیفا با سلیقه ی کج و به دور از دید فنی از مسی حمایت کنن !!!!!!
نامبر وان جهان کریستیانو رونالدو258147963

♥perspolis♥
11-18-2013, 07:44 PM
http://www.tarafdari.com/sites/default/files/styles/medium/public/contents/user8134/news/thumbnail/33284367914178740330.jpg?itok=SOG4o72g (http://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user8134/news/thumbnail/33284367914178740330.jpg)

خوب؛ بد؛ زشت! تاریک روشن هایی از مورد عجیب «توپ طلا»

1- خروس ها از اینکه به پرتغال و سوئد برخورد نکرده بودند بسیار خوشحال بودند اما فکرش را هم نمی کردند که در کیف زمین گیر شوند!! فرانسه در شبی تلخ با دو گل مغلوب اوکراین شد تا صعودش به اما و اگر های زیادی بستگی داشته باشد. فرانک ریبری «برند» جدید تیم ملی فرانسه و شانس اصلی بردن توپ طلا هم به کارشان نیامد و همانند دیگر یاران فرانسه نمایش متوسط رو به پایینی از خود ارائه کرد. ریبری که هیچ گاه برای کشورش بازیکن « ویژه ای» نبوده است بسیار امیدوار بود که با عملکردی تحسین برانگیز هم پاسخ بخشی از انتقادات پیرامون خود را بدهد و هم توپ طلا را برای خود تضمین کند( چرا که دیدار رفت پلی آف آخرین مهلت برای رای دهندگان توپ طلا بود) اما ریبری همچون همیشه نتوانست برند «متفاوتی» برای کشورش باشد.

2- در همان شب اما کریستیانو رونالدو در دیداری نفس گیرتر توانست همچون همیشه با موفقیت کشورش را رهبری کند. رونالدو که همیشه برای کشورش مهره ی «متفاوتی» بوده است این بار هم در شرایطی که پرتغال در گلزنی به بن بست خورده بود در یک لحظه با جاگیری فوق العاده ی خود باز هم برای کشورش گلزنی کرد تا پرتغال در موقعیت برتر برای صعود به جام جهانی قرار گیرد. این اولین باری نبود که رونالدو ناجی کشورش می شد؛ با نگاهی گذرا به گذشته می توان مورد های متعددی از درخشش «متفاوت» رونالدو برای پرتغالی پیدا کرد که اتفاقا به نسبت سایر تیم های درجه یک اروپا؛ از مهره های تاثیر گذار کمتری نیز برخوردار است.

3- فرانک ریبری بازیکن فوق العاده است؛ اما سوال اینجاست که او آیا در این اندازه فوق العاده است که بتواند توپ طلایی را تصاحب کند که یک جایزه ی کاملا فردی محسوب می شود؟! ریبری در سالی که گذشت سه گانه را همراه بایرن تصاجب کرد؛ اما آیا صرف بردن سه گانه برای فتح توپ طلا کافی است؟! هر فردی که بازی های بایرن را دنبال کرده باشد به خوبی درک می کند که ریبری دقیقا به همان اندازه موثر بوده است که شوان اشتایگر؛ روبن؛ لام و نویر موثر بوده اند. بایرن با گروهی از بازیکنان خوب و یک دست موفق به فتح سه گانه شد نه فرانک ریبری. باید پذیرفت که ریبری به هیچ وجه برای بایرن تافته ای جدا بافته محسوب نمی شود. دادن توپ طلا به ریبری به منزله ی این است که او از سایر هم تیمی هایش بازیکن بسیار بهتری بوده است؛ اما آیا حقیقتا این گونه است؟!

4- توپ طلا یک جایزه کاملا فردی است که به توانایی های فردی یک بازیکن داده می شود نه لزوما افتخارات گروهی. توپ طلا به بازیکنی داده می شود که برند «ویژه» و «متفاوتی» برای تیم باشگاهی و ملی اش محسوب شود. برنده ی توپ طلا باید بازیکنی باشد که بتواند یک تنه تیمش را به افتخار برساند؛ باید بتواند یک تنه تیمش را رهبری کند و در شرایط بحرانی به تنهایی ورق را برگرداند.برنده ی توپ طلا باید بازیکنی باشد که سایر هم تیمی هایش و همچنین سرمربی اش همگی با افتخار و متفق القول به این مسئله اعتراف کنند که او برترین بازیکن تیم است. لیونل مسی؛ کریستیانو رونالدو و زلاتان ایبراهیموویچ با اختلاف خیره کننده ای نسبت به تمامی بازیکنان دنیا دارای چنین ویژگی هایی هستند. بازیکنانی که صاحب رکوردهای گوناگون و متعدد فردی هستند. برنده ی توپ طلا باید بازیکنی باشد که کره ی خاکی با افتخار روی او انگشت بگذارد و بگوید آری؛ او بازیکن متفاوتی است.

5- تاریخ همیشه بهترین قاضی است؛ نه تنها در مسئله ی فوتبال بلکه در تمامی موضوعات. تاریخ به خوبی قضاوت خواهد کرد که بردن توپ طلا توسط ریبری در عصر مسی؛ رونالدو و ایبرا چیزی شبیه به یک سوء تفاهم به نظر می رسد!! پیروزی ریبری اتفاقا تناقضی تاریخی را نیز به وجود خواهد آورد. تناقضی تاریخی به نام وسلی اشنایدر. بازیکنی که هم سه گانه را فتج کرد و هم کشورش را در راه صعود به فینال جام جهانی به خوبی رهبری کرد اما در نهایت موفق به فتح توپ طلا نشد. تاریخ به خوبی قضاوت خواهد کرد که آن اشنایدر بازیکن متفاوت تری بود یا این ریبری!!

6- توپ طلا رفته رفته تبدیل به یک مورد عجیب و پر از تناقض برای فوتبال دوستان می شود. سال ها که می گذرد از ارزش و اعتبار این جایزه حداقل در بین فوتبال دوستان و طرفداران فوتبال کاسته می شود چرا که پیرامون سیستم برگزاری اش انتقاد ها و تردید های جدی وارد است!! 13 ژانویه ریبری در حالی قدم به مراسم «bollon d'or» می گذارد که احتمالا سر سخت ترین رقیبش این مراسم را تحریم خواهد کرد و او بدون شک از بیش ترین شانس برای تصاحب جایزه ای برخوردار است که شاید دیگر آن اعتبار و ارزش گذشته را نداشته باشد.

♥perspolis♥
11-20-2013, 01:06 PM
فيفا زمان راي‌گيري "توپ طلاي 2013" را تمديد کرد

فدراسيون بين اللملي فيفا با همکاري مجله «فرانس فوتبال» فرانسه تصميم گرفت تا بازي‌هاي پلي آف انتخابي جام جهاني 2014 را نيز ملاک برترين بازيکن فوتبال سال جهان قرار دهد.

http://cdn3.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00026039.jpg برترين بازيکن فوتبال جهان در سال 2013 قرار است با راي کاپيتان‌ها مربيان و تيم‌هاي ملي فوتبال و کارشناسان فوتبال ژانويه 2014 اعلام شود.

فيفا و مجله" فرانس فوتبال" فرانسه تصميم گرفتند تا زمان راي گيري توپ طلاي فوتبال جهان در اين سال تا 29 نوامبر را تمديد کنند.

راي گيري "توپ طلاي فوتبال جهان" پانزدهم نوامبر به پايان رسيده بود. اما فيفا با همکاري مجله "فرانس فوتبال" تصميم گرفت تا اين زمان را تا بيست و نهم نوامبر تمديد کند تا بازي‌هاي انتخابي جام جهاني نيز ملاک انتخاب برترين‌هاي فوتبال جهان باشد.

به اين ترتيب کريستيانو رونالدو که عملکرد بسيار خوبي در انتخابي جام جهاني 2014 برزيل داشت، اميدوار است با اين عملکرد خوب بتواند راي کاپيتان‌ها، مربيان و کارشناسان فوتبال را به خود جلب کند.

سه نامزد نهايي "توپ طلاي فوتبال جهان" نهم دسامبر اعلام خواهد شد.

Rainyboy
11-23-2013, 08:49 AM
همه حواشي رونالدو پس از درخشش مقابل سوئد

تغيير رفتار براي صيد توپ طلا

http://s1.dmcdn.net/C_cbe.jpg

غوغاي اهداي توپ طلا در سال 2013 همچنان يكي از جذاب‌ترين بحث‌هاي جهان فوتبال است. يك معادله سه مجهولي كه مشخص نيست جواب نهايي كدام گزينه است. در يكسو ليونل مسي قرار دارد؛فوق ستاره آرژانتيني بارسا كه ركورد خاص دريافت 4 توپ متوالي طلا را در كارنامه‌اش دارد.قطعا مسي محبوب‌ترين فوتباليست يك دهه اخير فوتبال جهان است. او فصل قبل با بارسا قهرمان لاليگا شد اما مصدوميت‌هاي فراواني را تجربه كرد.هم‌‌اكنون هم به‌خاطر مصدوميت مجبور است دست كم دو ماه دور از ميادين باشد. در سوي ديگر فرانك ريبري است. ستاره تاثيرگذار بايرن مونيخ كه فصل قبل با بازي‌هاي درخشانش يكي از اركان اصلي موفقيت‌هاي مردان منطقه باواريا بود.ريبري با بايرن همه جام‌هاي پيش رو را صيد كرد و همين موضوع سبب شده او يكي از افرادي باشد كه به عنوان نامزد توپ طلا به شمار مي‌رود. اما برسيم به سومين گزينه.كريس رونالدو كه طي يك فصل اخير هيچ جامي را با رئال مادريد كسب نكرد.او حتي در رقابت با مسي نتوانست آقاي گل لاليگا شود. با اين وجود عملكرد دو ماه گذشته رونالدو به‌قدري متحيركننده بوده كه خيلي‌ها او را شانس اول توپ طلاي امسال مي‌دانند.از آغاز فصل قطعا رونالدو درخشش بيشتري را نسبت به دو گزينه ديگر داشته است.اما سوال به وجود آمده اين است؛ آيا اين درخشش‌ها براي اينكه او براي دومين بار به عنوان بهترين بازيكن جهان انتخاب شود كافيست؟ رونالدو كه سه‌شنبه شب با هت تريك مقابل سوئد عامل اصلي حضور پرتغال در جام‌جهاني بود،لحظه‌هاي متفاوتي را سپري كرد. از درگيري با خبرنگاران سوئدي گرفته تا حضور در يك برنامه تلويزيوني كه در آن برنامه روي خوش اخلاقش را به بينندگان نشان داد. اما در ابتدا به درگيري‌اش با سوئدي‌ها بپردازيم.بعد از برد تيم‌ملي پرتغال مقابل سوئد در بازي برگشت پلي آف جام‌جهاني و صعود قرمز پوشان به جام‌جهاني 2014 كريستيانو رونالدو برخورد تندي با خبرنگاران كشور ميزبان داشت.رونالدو و هم تيمي‌هايش بعد از برد مقابل سوئد به يك كلاب شبانه در استكهلم رفته بودند و خبرنگاران و عكاسان نيز اين بازيكنان را تا دم در كلاب شبانه تعقيب مي‌كردند.ولي رونالدو كه از اين رفتار چندان خوشش نيامده بود،خطاب به عكاسان و خبرنگاران سوئدي كه انتظار پياده شدن او از اتومبيل را مي‌كشيدند گفت: «مرا تعقيب نكنيد.برويد گم شويد.»ويدئويي از اين صحنه نيز توسط يكي از خبرنگاران سوئدي ضبط شد و در وب سايت يكي از روزنامه‌هاي چاپ آن كشور بازتاب يافت.پس از اين حادثه بود كه حاميان مسي در كمپين‌هاي مختلف اعلام كردند كريس هرگز از لحاظ اخلاقي شايستگي كسب عنوان بهترين بازيكن جهان را ندارد. با توجه به اينكه كاپيتان‌ها و سرمربيان همه تيم‌هاي ملي جهان در اين راي‌گيري حضور دارند شايد همين رفتارهاي زننده موجب مي‌شود كه شانس مسي بيشتر از رونالدو باشد.

وقتي رونالدو مهربان مي‌شود

اما پس از درگيري در سوئد كه بازتاب فراواني در سطح رسانه‌هاي جهان داشت، رونالدو در يك برنامه تلويزيوني حاضر شد و همه تلاشش را كرد تا چهره موجه‌تري از خودش ارائه دهد.اين ستاره پرتغالي در اين برنامه كه از شبكه كادنا كوپه پخش شد بار ديگر روي انسان دوستانه‌اش را به نمايش گذاشت.او در جريان اين برنامه پاسخگوي سوالات 3 كودكي شد كه با بيماري سرطان خون مبارزه مي‌كردند. پس از آن بود كه رونالدو خون خود را اهدا كرد و به سايرين هم توصيه كرد كه خون‌شان را اهدا كنند. رونالدو در اين باره به بينندگان اين شبكه گفت: «خيلي ساده است و هيچ دردسري ندارد.» پيش از اين هم رونالدو اعلام كرده بود هرگز حاضر نيست روي بدنش خالكوبي انجام دهد چون مي‌خواهد بدنش را براي اهداي خون به نيازمندان پاك نگه دارد. در اين مصاحبه تلويزيوني رونالدو در مورد مسائل مختلفي صحبت كرد كه حرف‌هاي او درباره توپ طلا جالب بود: «مي دانم كه اين جايزه در ماه ژانويه اهدا مي‌شود ولي نمي‌توانم قاطعانه بگويم كه به مراسم مي‌روم يا نه.ترجيح مي‌دهم چيزي نگويم.چون فقط به من بستگي ندارد.من عقده كسب توپ طلا را ندارم.»در خلال اين برنامه خيلي روشن بود كه رونالدو مي‌خواهد به راي‌دهندگان بفهماند چهره مثبتي هم دارد.شايد او فهميده كه همين رفتارهاي خودخواهانه‌اش سبب شده كه مسي در 4 سال گذشته به صورت متوالي 4 بار به عنوان بهترين بازيكن جهان انتخاب شود.

OKHTAPUS
11-23-2013, 09:25 AM
جالبه!!!
خب با این وجود بیان جایزه اخلاق رو انتخاب کنن من یکی اگه حق رای داشتم عمرا" به کریس رای میدادم!با وجودی که بی نهایت دوس دارم نوع بازیش رو
ولی اگه عدالتی تو این رای گیری باشه چرا اون سالی که اسپانیا قهرمان جهان شد و ژاوی و اینیستا
بهترین دوران فوتبالیشون بود و جزء سه کاندید بودن و
در همون سال مسی با باخت افتضاح از جام کنار رفت و درخشش آنچنانی نداشت ،توپ طلا رو دادن به اون
که حتی باعث تعجب خودش هم شده بود!
ژاوی و اینیستا که مشکل اخلاقی نداشتن که؟؟؟!
از لحاظ فنی هم که چه چیزی بالاتر از زدن تک گل فینال جام جهانی!!
پس بدونین که کریس اگه توپ طلا رو نبره
حق مسی هم نیست امسال ببره
چون پارسال 7 تایی شدن رو تجربه کرد و به شدت تحقیر شد توسط بایرن
توپ طلا زمانی ارزش داشت که حق رای دادن با چن تا کارشناس بی طرف و فوتبال فهم بود
نه الانکه نکونام حق رای داره و طرف که مسی باشه اگه با عصا هم باشه میاد میگه رای من مسی:24:چرا ؟چون محبوب خودشه!
خب به کریس رای نده ولی یکم با منطق باش، تو نماینده ی یه ملتی ناسلامتی...
خدا رو شکر سبک جدید خوشحالی کریس خودش همه چی رو ثابت کرده و میگه که
من فقط تو زمین فوتبال حرف میزنم..فقط اینجا...258147963
رونالدو بازیکنیه که مکمل نمیخواد و یه تنه بازی رو برات در میاره:8:
ولی مسی ترکیبی از ژاوی و اینیستا اس که بدون اون دو نفر حتی از پدرو هم کارآیی کمتری داره....

♥perspolis♥
11-23-2013, 04:23 PM
ريبري: رونالدو شايسته بردن توپ طلا است

ستاره فرانسوي خط مياني بايرن مونيخ معتقد است او و رونالدو گزينه‌هاي اصلي کسب جايزه برترين بازيکن فوتبال دنيا هستند.

http://cdn3.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00944175.jpg فرانک ريبري با تمجيد از کريستيانو رونالدو، او را به عنوان تنها رقيب خود در کورس کسب توپ طلاي فيفا دانست، هرچند پيش بيني کرد که در اين نبرد او خواهد توانست بر رقيب 28 ساله‌اش غلبه کند.

به نقل از تسنيم، ريبري در گفت‌وگويي با نشريه کيکر آلمان اظهار داشت: همه ما مي‌دانيم که رونالدو يک اَبَر فوتباليست است و طبيعتاً او هم لياقت کسب اين جايزه را دارد. هرچند انتخاب برترين بازيکن دنيا براساس يک راي‌گيري در مورد عملکرد بازيکنان در طول يک سال است و من هم شامل اين مورد مي‌شوم. مردم گزينه درست را انتخاب خواهند کرد و به همين خاطر من خونسرد هستم.

در همين حال هريستو استويچکوف، اسطوره بلغار بارسلونا که خود در سال 1994 توپ طلاي فرانس فوتبال را برد، از ريبري براي بردن اين جايزه که اکنون فيفا آن را اهدا مي‌کند حمايت کرد.

استويچکوف به شبکه RMC گفت: امسال به نظر من مسي بازي‌هاي زيادي را به خاطر مصدوميت از دست داده است. من به شخصه معتقدم که ريبري توپ طلا را کسب خواهد کرد. او به همراه بايرن مونيخ فصل فوق‌العاده‌اي را پشت سر گذاشت و کارهاي فوق‌العاده‌اي را انجام داد. همچنين او در صعود فرانسه به جام جهاني هم تاثيرگذار بود.

فرانک ريبري، کريستيانو رونالدو و ليونل مسي به عنوان 3 کانديداي اصلي کسب توپ طلاي فيفا در سال 2013 محسوب مي‌شوند.

♥perspolis♥
11-25-2013, 09:01 PM
ريبري: مطمئنم توپ طلا بايد به من برسد

فرانک ريبري، ستاره فرانسوي بايرن مونيخ، مطمئن است که به دليل بازي هايي که در سال 2013 براي باواريايي ها به نمايش گذاشت، مي تواند برنده توپ طلاي امسال باشد.

http://cdn3.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00025250.jpg فهرست 5 نامزد نهايي توپ طلا به زودي اعلام خواهد شد و انتظار مي رود که ريبري يکي از گزينه هاي نهايي باشد. او فصل گذشته با بايرن به يک سه گانه تاريخي رسيد و بسياري حتي او را شايسته ترين بازيکن براي کسب توپ طلا امسال مي دانند.

به گزارش گل، او به نشريه فرانسوي لوموند گفت:" من نگراني اي ندارم؛ به خودم اطمينان دارم؛ چون هر کاري مي توانستم انجام دادم.

اگر به بازي هاي من در تمام طول سال نگاه کنيد، متوجه مي شويد که سرنوشت ساز بوده ام. شايد در هر بازي گل نزده باشم اما خط دفاعي حريف را به هم ريخته ام.

تا اينجاي سال 2013، من هيچ ناکامي اي نداشتم. در تمام طول سال با تيم ملي و باشگاهم به موفقيت رسيدم.

آنچه ما با بايرن فصل گذشته انجام داديم، تاريخي بود."

Farzan
12-03-2013, 10:51 AM
بوفون،کاسیاس، چک،نوئرووالدس نامزدهای دروازه بانی تیم فوتبال منتخب سال

http://media.irna.ir/1392/13920912/80933178/80933178-5274759.jpg

به گزارش فیفا، این پنج دروازه بان جیانلوییجی بوفون (ایتالیا، یوونتوس)، ایکر کاسیاس (اسپانیا، رئال مادرید)،

پتر چک (جمهوری چک، چلسی)، مانوئل نوئر (آلمان، بایرن مونیخ) و ویکتور والدس (اسپانیا، بارسلونا) هستند.

برای بهترین تیم دنیا همچنین قرار است فهرست 55 نفره ای از بازیکنان اعلام شود که بر اساس اعلام فیفا، فهرست مدافعان، هافبک ها و مهاجمان به ترتیب روزهای 4، 6 و 9 دسامبر (13، 15 و 18 آذر) معرفی می شوند.

اتحادیه بازیکنان حرفه ای دنیا 50 هزار عضو دارد که از این میان یک دروازه بان، چهار مدافع، سه هافبک و سه مهاجم در مراسم انتخاب بهترین های فوتبال سال در روز 13 ژانویه (23 دی) در زوریخ، برای حضور در بهترین تیم دنیا انتخاب خواهند شد.

♥perspolis♥
12-07-2013, 09:19 PM
http://static.goal.com/242800/242823_heroa.jpg

افشای آرای توپ طلا/ کریس جلوتر از مسی!

با توجه با این آرا به نظر شانس فرانک ریبری و کریستیانو رونالدو برای تصاحب توپ طلا بیشتر از لئو مسی است.

سایت گل- روزنامه ی موندو دپورتیوو در شماره ی امروزش تعدادی از آرای سرمربیان و کاپیتان های تیم ملی را منتشر کرد. البته این تمام آرای منتشر شده نیست اما در همین تعداد هم می توان دید که رونالدو از هم‌تای آرژانتینی خود پیش است. با توجه با این آرا به نظر شانس فرانک ریبری و کریستیانو رونالدو برای تصاحب توپ طلا بیشتر از لئو مسی است. در زیر می توانید آرای فاش شده ی بازیکنان و مربیان را مشاهده کنید:
ایکر کاسیاس ( کاپیتان اسپانیا )
1- کریستیانو رونالدو
2- ؟
3- ؟

ویسنته دل بوسکه ( سرمربی اسپانیا )
1- ژاوی
2- اینیستا
3- فرانک ریبری

الخاندرو سابه یا ( سرمربی آرژانتین )
1- لئو مسی
2- کریستیانو رونالدو
3- فرانک ریبری

جیانلوجی بوفون (کاپیتان ایتالیا )
1- آندره پیرلو
2- کریستیانو رونالدو
3- لئو مسی

چزاره پراندلی ( سرمربی ایتالیا )
1- آندره پیرلو
2- کریستیانو رونالدو
3- فرانک ریبری

تیاگو سیلوا (کاپیتان برزیل )

1- لئو مسی
2- زلاتان ابراهیموویچ
3- کریستیانو رونالدو

فیلیپ لام (کاپیتان آلمان )
1- فرانک ریبری
2- کریستیانو رونالدو
3- لئو مسی

ژاویر آزکارگورتا ( سرمربی بولیوی )
1- کریستیانو رونالدو
2- لئو مسی
3- آندرس اینیستا

بنیتو فلورو ( سرمربی کانادا )
1- کریستیانو رونالدو
2- آندرس اینیستا
3 - ژاوی

رابی کین ( کاپیتان ایرلند )
1- کریستیانو رونالدو
2- لئو مسی
3- گرث بیل

استیون جرارد ( کاپیتان انگلیس )
1- لوئیز سوارز
2-؟
3-؟

کلودیو پیزارو ( کاپیتان پرو )
1- فرانک ریبری
2- کریستیانو رونالدو
3- لئو مسی

دیدیه دشام (سرمربی فرانسه )
1- فرانک ریبری
2- ؟
3- ؟

فابیو کاپلو (سرمربی روسیه )
1- کریستیانو رونالدو
2-؟
3-؟

اوتمار هیتزفلد ( سرمربی سوییس )
1- فرانک ریبری
2-؟
3-؟

نیکو کواچ (سرمربی کرواسی )
1- فرانک ریبری
2- زلاتان ابراهیموویچ
3- روبرت لواندوفسکی

وینی شافر (سرمربی جامائیکا )
1- روبرت لواندوفسکی
2- فرانک ریبری
3- ژاوی
اتو فیستر (سرمربی ترینداد و توباگو )
1- کریستیانو رونالدو
2- زلاتان ابراهیموویچ
3- فرانک ریبری

برتی فوگتس (سرمربی آذربایجان )
1- کریستیانو رونالدو
2- فرانک ریبری
3- روبرت لوانوفسکی

ماتیاس هوگمو ( سرمربی نروژ )
1- کریستیانو رونالدو
2- زلاتان ابراهیموویچ
3- لئو مسی

بردا هانگلند ( کاپیتان نروژ )
1- کریستیانو رونالدو
2- زلاتان ابراهیموویچ
3- باستین شوان اشتایگر

یاکوب بلاژینوفسکی ( کاپیتان لهستان )
1- کریستیانو رونالدو
2- لئو مسی
3- روبرت لواندوفسکی

آگوستین کاستیو ( سرمربی ال سالوادور )
1- فرانک ریبری
2- کریستیانو رونالدو
3- لئو مسی

داروین سِرِن ( کاپیتان ال سالوادور )
1- کریستیانو رونالدو
2- لئو مسی
3- فرانک ریبری

لی تان تای ( کاپیتان ویتنام )
1- فرانک ریبری
2- لئو مسی
3- کریستیانو رونالدو

کادو آلوارز (سرمربی آندورا )
1- لئو مسی
2- کریستیانو رونالدو
3- فرانک ریبری

اسکار سونه ای ( کاپیتان آندورا )
1- کریستیانو رونالدو
2- فرانک ریبری
3- لئو مسی

لوسیو آنتونس ( سرمربی کیپ ورد )
1- کریستیانو رونالدو
2- لئو مسی
3- زلاتان ابراهیموویچ

PaRaStO_o
12-09-2013, 01:01 PM
رونالدو،مسي و ريبري سه نامزد نهايي توپ طلا

سه نامزد نهايي دريافت جايزه توپ طلاي 2013 از سوي

فيفا معرفي شدند.

http://cdn3.varzesh3.com/admin/asp/picture/00946183.jpg

فيفا و فرانس فوتبال رسما اعلام کردند که کريستيانو رونالدو، ليونل مسي و فرانک ريبري، سه نامزد نهايي توپ طلاي 2013 هستند. برنده معتبرترين جايزه فوتبال جهان 13 ژانويه (23 دي) در زوريخ معرفي خواهد شد.

به گزارش فارس،مسي پس از سال 2007 هر ساله به جمع سه نامزد نهايي راه يافته است. وي در سال 2007 بعد از کاکا و رونالدو در مکان سوم قرار گرفت؛ در سال 2008 پس از کريستيانو رونالدو دوم شد و براي اولين بار در سال 2009 توانست اين جايزه را کسب کند. مسي پس از آن در سال‌هاي 2010، 2011 و 2012 نيز توانست توپ طلا را به دست بياورد.

فيناليست شدن براي رونالدو هم مسئله جديدي نيست. وي در سال 2007 دوم شد و در سال 2008 توانست توپ طلا را به دست آورد. پس از آن مسي مانع از کسب اين جايزه توسط او شد. وي در سال‌هاي 2009، 2011 و 2012 در مکان دوم قرار گرفت اما در سال 2010 نتوانست به جمع نامزدهاي نهايي ملحق شود.

سه نامزد نهايي اين جايزه سال متفاوتي را پشت سر گذاشتند. ليونل مسي بين ژانويه و آوريل نتوانست بازي کند و سپس يک مصدوميت در ليگ قهرمانان اروپا باعث يک سري مشکلات براي وي شد که هنوز هم با آن دست و پنجه نرم مي‌کند. به هر حال وي در ليگ گذشته توانست 47 گل به ثمر برساند.

ريبري در بايرن مونيخ يک فرمانده است که سال گذشته تمام افتخارات از جمله قهرماني در بوندس ليگا و ليگ قهرمانان را به دست آورد.

کريستيانو رونالدو در اواخر 2013 عملکردي فوق‌العاده داشت و در تيم ملي پرتغال و رئال مادريد درخشيد.

365498716 اینکه از اول هم مشخص بود سه نفر پایانی اینا هستن ببینیم کدوم شایستگی بیشتر دارند
به نظرم که ریبری به واسطه تیمش هست و حقش نیست.
در هر صورت کاری کردن که توپ طلا آنچنان برا کسی اهمیت نداره وقتی سلیقه ای نظر میدن 258147963

♥perspolis♥
12-09-2013, 06:09 PM
http://static.goal.com/283200/283277_heroa.jpg

هاینکس، کلوپ و فرگوسن؛ نامزدهای نهایی مربی سال فیفا

جالب اینکه دو نفر از این سه نفر از دنیای مربیگری خداحافظی کردند و برای آخرین بار شانس بردن این جایزه را دارند.
سایت گل- فیفا اسامی نامزدهای نهایی بهترین مربی سال را هم اعلام کرد که در آن نام یوپ هاینکس، یورگن کلوپ و سرالکس فرگوسن دیده می شود.

جالب اینکه دو نفر از این سه نفر از دنیای مربیگری خداحافظی کردند و برای آخرین بار شانس بردن این جایزه را دارند.
یوپ هاینکس فصل گذشته با بایرن توانست در بوندس لیگا، لیگا پوکال و چمپیونزلیگ به قهرمانی برسد و به همین خاطر از بیشترین شانس برای کسب این جایزه برخوردار است.
فرگوسن هم در آخرین فصل حضورش در منچستریونایتد، این تیم را بار دیگر قهرمان لیگ برتر کرد تا تعداد قهرمانی هایش در در لیگ برتر را به 13 برساند.
یورگن کلوپ هم اگرچه نتوانست با دورتموند به جامی دست پیدا کند اما رسیدن تیمش به فینال لیگ قهرمانان، او را در جمع سه نامزد نهایی قرار داد.
همچنین فیفا نادین انگره رر (آلمان)، مارتا (برزیل) و ابی وامباخ را به عنوان نامزدهای نهایی بهترین بازیکن زن سال معرفی کرد.
زلاتان ابراهیموویچ، نیمار و نمانیا ماتیچ هم به دلیل گل های زیبایی که در سال گذشته به ثمر رساندند، نامزدهای نهایی جایزه فرانس پوشکاش هستند.

جایزه مربی سال در جشن توپ طلا که روز 13 ژانویه (23 دی) برگزار می شود، اهدا خواهد شد.

Farzan
12-10-2013, 10:42 AM
نامزد نهايي زيباترين گل سال 2013 جهان

http://cdn3.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00946185.jpg

روز گذشته سه نامزد نهايي زيباترين گل سال 2013 اعلام شد و گل هاي زلاتان ايبراهيموويچ، نمانيا ماتيچ و نيمار به عنوان برترين گل ها معرفي شدند.

به گزارش فارس،در اين ميان به نظر مي رسد گل ديدني و استثنايي زلاتان ايبراهيموويچ بيشترين شانس را براي کسب جايزه پوشکاش دارد.

Farzan
12-12-2013, 01:58 PM
اسکولاری: مسی از من خواست برای توپ طلا به او رای بدهم

http://static.goal.com/349900/349913_heroa.jpg

لوئیس فیلیپه اسکولاری، سرمربی تیم ملی برزیل، تایید کرد که رای اولش برای توپ طلای امسال را به کریس رونالدو، ستاره رئال مادرید داده و این ستاره پرتغالی را شایسته کسب این جایزه دانست.
فیفا چند روز قبل فهرست نهایی توپ طلا را اعلام کرد و رونالدو در کنار مسی و ریبری برای رسیدن به توپ طلای سال 2013 رقابت می کنند.
اسکولاری اعلام کرد به این دلیل به رونالدو رای داده چون احساس می کند او سال بهتری را نسبت به مسی و ریبری پشت سر گذاشت.
او به خبرنگاران گفت:" من قبلا گفته بودم که به چه کسی رای می دهم. بهترین بازیکن فعلی دنیا، کریس رونالدوست. شاید مسی از حرف من خوشش نیاید. وقتی با هم صحبت می کردیم، او به من گفت:" بهتر است به من رای بدهی" و من جواب دادم:" نه، به تو رای ندادم زیرا کریس شایستگی اش را داشت؛ به ویژه امسال " او بهترین بازیکن سال بوده است."
اسکولاری با رونالدو در تیم ملی پرتغال کار کرد و در آخرین سال همکاری آنها بود که رونالدو توانست به توپ طلا برسد.

♥perspolis♥
12-13-2013, 10:04 PM
لیست بهترین بازیکنان، مربیان و تیم های سال 2013 از نظر World Soccer

از نظر این مجله معتبر، کریستیانو رونالدو به عنوان بهترین بازیکن، یوپ هاینکس، به عنوان بهترین مربی و بایرن مونیخ به عنوان بهترین تیم سال 2013 انتخاب شده اند.

لیست بهترین بازیکنان سال 2013 از نظر World Soccer:
1 کریستیانو رونالدو (رئال مادرید - پرتغال) 1075 رأی
2 لیونل مسی (بارسلونا - آرژانتین) 926 رأی
3 فرانک ریبری (بایرن مونیخ - فرانسه) 870 رأی
4 زلاتان ایبراهیموویچ (پاریسن ژرمن - سوئد) 658 رأی
5 آرین روبن (بایرن مونیخ - هلند) 324 رأی
6 نیمار (سانتوس/بارسلونا - برزیل) 286 رأی
7 فیلیپ لام (بایرن مونیخ - آلمان) 255 رأی
8 رابین ون پرسی (منچستریونایتد - هلند) 251 رأی
9 روبرت لواندوفسکی (دورتموند - لهستان) 250 رأی
10 گرث بیل (تاتنهام/رئال مادرید - ولز) 187 رأی
11 رادامل فالکائو (اتلتیکو مادرید/موناکو - کلمبیا) 158 رأی
12 آندرس اینیستا (بارسلونا - اسپانیا) 157 رأی
13 توماس مولر (بایرن مونیخ - آلمان) 123 رأی
14 لوئیس سوارز (لیورپول - اروگوئه) 101 رأی
15 باستین شواین اشتایگر (بایرن مونیخ - آلمان) 100 رأی
16 آندرا پیرلو (یوونتوس - ایتالیا) 94 رأی
17 مانوئل نویر (بایرن مونیخ - آلمان) 86 رأی
18 مسوت اوزیل (رئال مادرید/آرسنال - آلمان) 78 رأی
19 ادینسون کاوانی (ناپولی/پاریسن ژرمن - اروگوئه) 65 رأی
20 سرخیو آگوئرو (منچسترسیتی - آرژانتین) 48 رأی
30 رونالدینیو (اتلتیکو مینیه رو - برزیل) 12 رأی
40 دیگو کوستا (اتلتیکو مادرید - اسپانیا) 8 رأی

لیست مربیان برتر سال 2013 از نظر World Soccer:
1 یوپ هاینکس (بایرن مونیخ) 86 رأی
2 یورگن کلوپ (دورتموند) 15 رأی
3 دیگو سیمئونه (اتلتیکو مادرید) 5 رأی
4 الکس فرگوسن (منچستریونایتد) 4 رأی
5 ویسنته دل بوسکه (اسپانیا) 2 رأی
پپ گواردیولا (بایرن مونیخ) 2 رأی
مارچلو لیپی (گوانگژو) 2 رأی
8 کارلو آنچلوتی (پاریسن ژرمن/رئال مادرید) 1 رأی
آنتونیو کونته (یوونتوس) 1 رأی
صافت سوسیچ (بوسنی) 1 رأی
لارس لاگربک (ایسلند) 1 رأی
اسکار تابارز (اروگوئه) 1 رأی
آرسن ونگر (آرسنال) 1 رأی

لیست بهترین تیم های سال 2013 از نظر World Soccer:
1 بایرن مونیخ (118 رأی)
2 اتلتیکو مادرید (1 رأی)
بروسیا دورتموند (1 رأی)
بوسنی (1 رأی)
آلمان (1 رأی)

♥perspolis♥
12-15-2013, 09:43 AM
مسي و رونالدو سرانجام هم‌تيمي مي‌شوند

فوق‌ستاره آرژانتيني بارسلونا و اصلي‌ترين رقيب او در لاليگا و مصاف براي کسب توپ طلاي اورپا سرانجام در يک تيم و در کنار يکديگر بازي خواهند کرد.

http://cdn3.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00033606.jpg يک شرکت چند مليتي در کره‌جنوبي در نظر دارد اقدامي انجام دهد که روياي بسيار از فوتبالدوستان سراسر جهان را به حقيقت مبدل خواهد کرد.

به گزارش تسنيم و به نقل از روزنامه مارکاي اسپانيا، اين شرکت قصد دارد چندين نفر از برترين ستاره‌هاي حال حاضر دنياي فوتبال را در کنار هم و در يک تيم قرار دهد که در اين تيم پرستاره، فرانتس بکن باوئر، اسطوره فوتبال آلمان و رئيس افتخاري باشگاه بايرن مونيخ نقش سرمربي را ايفا خواهد کرد و ليونل مسي، فوق ستاره آرژانتيني بارسلونا هم بازوبند کاپيتاني را به بازوي خود مي‌بندد.

در خط حمله اين تيم که «گلکسي 11» (کهکشان 11) نام دارد، علاوه بر ليونل مسي، کريستيانو رونالدو، ستاره پرتغالي خط حمله رئال مادريد و همچنين چهره‌هاي سرشناس ديگري مانند رادامل فالکائو هم حضور خواهند داشت.

پروسه تشکيل اين تيم رويايي به تدريج اعلام مي‌شود اما در حال حاضر تنها حضور اين 3 نفر در ترکيب اين تيم مشخص شده است.

Farzan
12-21-2013, 07:06 PM
خبرنگار فرانس فوتبال اسم برنده توپ طلای 2013 را فاش کرد

http://media.isna.ir/content/1147355-18017925-640-360.jpg/4

"توپ طلا" جایزه‌ای است که هر ساله مجله "فرانس فوتبال" فرانسه به بهترین بازیکن جهان می‌دهد.
لیونل مسی، کریستیانو رونالدو و فرانک ریبری سه نامزد نهایی کسب توپ طلا در سال 2013 هستند. همواره رسم بر این است که با وجود گمانه‌زنی‌های زیاد نام نهایی برنده توپ طلای فوتبال جهان تا روز آخر اعلام نشود، اما یک روزنامه‌نگار سرشناس مجله "فرانس فوتبال" که هر ساله گفت‌وگویی اختصاصی با برنده این جایزه دارد در صفحه اجتماعی خود در فیسبوک از رونالدو به عنوان برنده توپ طلای 2013 نام برد.
این روزنامه‌نگار فرانسوی در صفحه خود در فیس بوک نوشت: دیروز به مادرید رفتم و مصاحبه‌ای را با کریستیانو رونالدو، بازیکن پرتغالی رئال مادرید انجام دادم. او فردی بسیار مهربان است. رونالدو جوانی از طلا است.
این جملات خبرنگار "فرانس فوتبال" واکنش زیادی در رسانه‌های اروپایی داشت و باعث شد تا بسیاری به انتقاد از فیفا و مجله "فرانس فوتبال" بپردازند.
این روزنامه‌نگار فرانسوی تلاش کرد تا به نوعی کار خود را توجیه کند. او دوباره در فیس بوک خود نوشت: الان بی‌صبرانه در انتظار دیدن مسی هستم. او هم جوانی از طلاست. کسی که فکر می‌کند من مرتکب اشتباه شده‌ام سخت در اشتباه است. دیدار من با رونالدو به خاطر مراسم 13 ژانویه بود. با ریبری و مسی هم دیدار خواهم کرد.
رونالدو فصل رویایی را با رئال مادرید پشت سر می‌گذارد. او در تیم ملی پرتغال هم عملکرد خیره کننده ای داشت و از دلایل اصلی صعود این تیم به جام جهانی 2014 برزیل بود. آسیب دیدگی‌های پیاپی لیونل مسی در فصل جاری باعث شده تا بسیاری از شانس بالای رونالدو برای کسب "توپ طلا" سخن به میان آورند. خود مسی هم در در گفت‌و‌گویی که با روزنامه‌ "مارکا" داشت به نوعی به شانس بالای ستاره پرتغالی رئال مادرید اشاره کرد. او گفت: رونالدو مدت‌هاست که در اوج است. من به او کاری ندارم. صرف نظر از این که رونالدو در اوج به سر می‌برد یا نه من فقط روی کار خودم تمرکز دارم. عملکرد او تاثیری بر روی من نخواهد گذاشت.

Farzan
12-22-2013, 12:59 PM
يازده بازيکن برتر 2013 از نگاه فيگو

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Luis_Figo-2009.jpg

سال 2013 در حال پايان يافتن است؛ سالي که دنياي فوتبال در آن فراز و نشيب‌هاي زيادي داشت.
لوئيس فيگو، ستاره سابق تيم ملي فوتبال پرتغال و رئال مادريد يازده بازيکن برتر فوتبال جهان در سال 2013 را انتخاب کرد. او دلايل انتخاب اين يازده چهره برتر فوتبال را هم در جملاتي کوتاه بيان کرد

يازده بازيکن برتر از نگاه فيگو

مانويل نوير: نوير در سال 2013 بهترين بود. او با بايرن در ليگ قهرمانان اروپا نمايش بسيار خوبي داشت و از دلايل اصلي قهرماني اين تيم بود.

فيليپ لام: لام هم از تاثيرگذارترين بازيکنان بايرن در سال 2013 بود. او هم همچون نوير سهم بسزايي در قهرماني بايرن در ليگ قهرمانان اروپا داشت.

متس هوملس: او فاکتورهاي يک مدافع خوب را دارد.

تياگو سيلوا: قدرت بدني بالايي دارد و در کارهاي دفاعي قوي و مستحکم است.

ديويد آلابا: بازيکن سريعي است و فاکتورهاي يک دفاع چپ مدرن را دارد.

فرانک ريبري: فصل بسيار خوبي را با بايرن پشت سرگذاشت و از دلايل اصلي قهرماني اين تيم در ليگ قهرمانان اروپا بود.

مارکو ريوس: اگر قرار باشد با بازيکني قرار داد امضا کنم آن مارکو ريوس خواهد بود.

يحيي توره: توازن زيادي به ميانه ميدان مي‌دهد.

کريستيانو رونالدو: ترجيح مي‌دهم تا در سمت چپ از او استفاده کنم.

مسي: استثنايي است.

زلاتان ابراهيموويچ: از نظر من يکي از سه بازيکن برتر کنوني فوتبال جهان است.

♥perspolis♥
12-25-2013, 09:28 AM
11 ستاره تيم منتخب سال 2013 اروپا

4بازيکن تيم قهرمان اروپا همراه با کريستيانو رونالدو، ليونل مسي و زلاتان ايبراهيموويچ به تيم منتخب سال 2013 اروپا راه ‌يافتند.

http://cdn3.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00942194.jpg در شرايطي که پنج روز تا شروع سال جديد ميلادي فرصت باقيمانده، تيم منتخب بهترين ستارگان قاره سبز برگزيده شد. در نظرخواهي که خوانندگان يک نشريه معتبر در روسيه انجام دادند، مانوئل نوير، فيليپ لام، ديويد آلابا و فرانک ريبري 4 عضو کليدي تيم بايرن مونيخ در راه قهرماني اروپا در اواخر بهار بودند که مورد توجه نظردهندگان قرار گرفتند.

به گزارش فارس، اين 4 نفر در کنار بزرگاني همچون کريستيانو رونالدو، ليونل مسي و زلاتان ايبراهيموويچ در اين تيم گزينش‌ شده قرار گرفتند.

همچنين يوپ هاينکس، سرمربي بايرن مونيخ در فصل گذشته که 3 عنوان نخست ليگ قهرمانان، بوندس ليگا و جام حذفي را کسب کرد، ‌به عنوان مربي برتر سال قاره سبز برگزيده شد.

فهرست اين تيم به شرح زير است:

دروازه‌بان:

مانوئل نوير، بايرن‌مونيخ آلمان

خط دفاع:

مدافع راست: فيليپ لام – بايرن مونيخ آلمان

مدافع مياني: ماتس هوملس، بورسيا دورتموند آلمان

مدافع چپ: ديويد آلابا

خط مياني:

هافبک راست:‌ گرت بيل، رئال مادريد

هافبک مياني: مارکو رويس، بورسيا دورتموند آلمان

هافبک مياني: مسعود اوزيل، آرسنال انگليس

هافبک چپ: فرانک ريبري، بايرن مونيخ آلمان

خط حمله:

مهاجم راست: ليونل مسي، بارسلونا اسپانيا

مهاجم نوک‌: زلاتان ايبراهيموويچ، پاري‌سن‌ژرمن فرانسه

مهاجم چپ: کريستيانو رونالدو، رئال مادريد اسپانيا

♥perspolis♥
12-27-2013, 10:09 AM
فرگوسن، مربي برتر قرن بيست‌ويکم

سايت "GIVE ME SPORT" انگليس 10 مربي برتر قرن بيست‌ويکم را معرفي کرد. سر آلکس فرگوسن در اين فهرست در صدر و ژوزه مورينيو در جايگاه دوم قرار دارند.

http://cdn3.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00030773.jpg سايت "GIVE ME SPORT" در گزارشي از 10 مربي برتر قرن بيست‌ويکم رونمايي کرد که در اين ميان نام مربيان بزرگي همچون لوئيس فيليپه اسکولاري، مارچلو بيلسا و مانوئل پيگريني به چشم نمي‌آيد!

به گزارش ايسنا، 10 مربي برتر قرن بيست‌ويکم از نگاه اين پايگاه اينترنتي عبارتند از:

1- سرآلکس فرگوسن

طبيعي است که اين مربي باتجربه در صدر بهترين‌ها قرار گيرد. افتخارات او با آبردين و منچستريونايتد در دهه‌هاي هشتاد و نود متوقف نشد. هشت قهرماني در ليگ برتر انگليس، يک قهرماني در جام حذفي، سه قهرماني در جام اتحاديه، دو قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا و يک قهرماني در جام باشگاه‌هاي جهان عنوان‌هاي قهرماني فرگوسن از سال 2000 تا 2013 بود. او هم‌چنين موفق شد دو بار شياطين سرخ را به فينال ليگ قهرمانان اروپا در سال‌هاي 2009 و 2011 برساند اما برابر بارسلونا در هر دو بازي تن به شکست داد. فرگوسن در مه 2013 پس از 26 سال حضور در نيمکت اولدترافورد و 38 عنوان قهرماني تصميم گرفت از دنياي مربيگري خداحافظي کند. افتخارات زياد نه تنها او را در صدر بهترين مربيان قرن بيست‌ويکم قرار مي‌دهد که حتي باعث مي‌شود تا بسياري از او به عنوان بهترين مربي تاريخ فوتبال ياد کنند.

2- ژوزه مورينيو

مورينيو در سال 2003 با قهرمان کردن پورتو در جام يوفا خود را به جهانيان معرفي کرد. او در سال 2004 شگفتي‌ساز ظاهر و موفق شد پورتو را قهرمان ليگ قهرمانان اروپا کند و نشان دهد که مربي بزرگي است. مورينيو پس از پورتو به چلسي پيوست و توانست اين تيم را دو بار پياپي قهرمان ليگ برتر انگليس کند. مورينيو پس از چلسي به فوتبال ايتاليا رفت تا هدايت اينتر را بر عهده گيرد. او در نراتزوري هم موفق ظاهر شد و توانست اين تيم را دو بار قهرمان سري A و يک بار قهرمان ليگ قهرمانان اروپا کند. آقاي "خاص" در سال 2010 پس از کارنامه درخشان با اينتر به کهکشاني‌ها پيوست. اما در اين تيم کارنامه درخشاني از خود بر جاي نگذاشت و تنها يک قهرماني در ليگا، يک قهرماني در جام حذفي و يک قهرماني در سوپرجام اسپانيا را به دست آورد.

3- پپ گوآرديولا

گوآرديولا کار حرفه‌اي خود را در دوران مربيگري‌اش با بارسلونا در سال 2008 آغاز کرد. او در آبي‌-اناري‌ها خيره کننده ظاهر شد و در فصل نخستش با اين تيم شش قهرماني را به دست آورد. گوآرديولا در چهار سالي که روي نيمکت بارسلونا نشست، 14 جام براي اين تيم کسب کرد تا به عنوان پرافتخارترين سرمربي تاريخ اين باشگاه انتخاب شود. او اکنون هدايت بايرن‌ مونيخ را بر عهده دارد و با اين تيم قهرماني در سوپرجام اروپا و جام‌جهاني باشگاه‌ها را به دست آورده است.

4- ويسنته دل بوسکه

يکي از مربياني است که شايسته ستايش است. او دو بار با رئال‌مادريد قهرمان ليگ قهرمانان اروپا و دو بار قهرمان رقابت‌هاي ليگا شده است. دل‌بوسکه پس از آراگونس هدايت ماتادورها را برعهده گرفت. او در اين تيم هم بسيار خوب کار کرد و موفق شد قهرماني در جام‌جهاني 2010 و يورو 2012 را تجربه کند. او الان هم سرمربي تيم ملي اسپانياست و تيمش از شانس‌هاي اصلي قهرماني در جام جهاني 2014 برزيل به شمار مي‌رود.

5- آرسن ونگر

هر چند که آرسنال از سال 2005 تاکنون هيچ قهرماني را به دست نياورده اما ونگر هم يکي از مربيان بزرگ قرن بيست‌ويکم است. او دو بار در اين قرن با آرسنال قهرماني در ليگ برتر را تجربه کرده است که يک فصل آن بدون شکست بود. او همچنين سه بار قهرماني در جام حذفي انگليس را با توپچي‌ها به دست آورده است. اين در حالي است که "فيلسوف" موفق نشده قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا را با آرسنال به دست آورد. هر چند در سال 2006 به فينال اين رقابت‌ها صعود کرد اما با نتيجه‌ دو بر يک برابر بارسلونا تن به شکست داد.

6- کارلو آنچلوتي

کارلتو مربي‌اي است که طعم پيروزي و موفقيت را به خوبي چشيده است. او با ميلان يک بار قهرمان رقابت‌هاي سري A و دو بار قهرمان ليگ قهرمانان اروپا شد. آنچلوتي پس از ميلان به چلسي رفت و موفق شد اين تيم را قهرمان ليگ برتر انگليس و جام حذفي کند. کارلتو پس از چلسي فوتبال فرانسه را انتخاب کرد و به پاري‌سن‌ژرمن پيوست. او در اين تيم پاريسي هم که با مالکان قطري خود متحول شده بود، خوب ظاهر شد و توانست اين تيم را پس از 19 سال قهرمان ليگ فرانسه کند. آنچلوتي در حال حاضر هدايت رئال مادريد را بر عهده دارد. تيم او در رقابت‌هاي ليگا با 41 امتياز در رده سوم قرار دارد اما در ليگ قهرمانان اروپا مقتدرانه ظاهر شده و با 16 امتياز به عنوان تيم نخست از گروه خود به دور بعد صعود کرد تا در اين مرحله به مصاف شالکه برود.

7- گاس هيدينک

اين مربي باتجربه هلندي به خوبي با تغييرات جهان فوتبال آشناست. او هدايت تيم‌هاي بزرگي را در اسپانيا و انگليس بر عهده گرفته است. هيدينک در تيم‌هاي ملي هلند، کره جنوبي و استراليا هم مربيگري کرده است. سوم کردن کره جنوبي در جام جهاني 2002 بزرگ‌ترين دستاورد اين مربي بزرگ به شمار مي‌آيد.

8- رافائل بنيتس

اگر از هر تماشاگر والنسيا و ليورپول سوال بپرسيد که بهترين مربي يک دهه اخير کيست، بدون شک يک جواب خواهند داشت: رافائل بنيتس. او والنسيا را در سال‌هاي 2002 و 2004 قهرمان رقابت‌هاي ليگا کرد. بنيتس پس از والنسيا به ليورپول پيوست و توانست اين تيم را پس از 21 سال قهرمان ليگ قهرمانان اروپا کند. بنيتس پس از ليورپول به اينتر پيوست اما نمايش نااميد کننده اي در اين تيم داشت. او پس از اينتر به فوتبال انگليس برگشت و اين بار هدايت چلسي را موقتا بر عهده گرفت و توانست اين تيم را قهرمان ليگ اروپا کند. او الان هدايت ناپولي را برعهده دارد.

9- فابيو کاپلو

او در دهه نود نام خود را براي هميشه در ميلان ماندگار کرد. کاپلو در هزاره جديد هدايت رم را بر عهده گرفت و توانست اين تيم را در سال 2001 قهرمان رقابت‌هاي سري A کند. اين مربي با تجربه در سال 2005 به عنوان بهترين مربي ايتاليا انتخاب شد. کاپلو در سال 2007 با شيوه‌اي دراماتيک رئال مادريد را قهرمان ليگا کرد. او پس از رئال مادريد هدايت تيم ملي فوتبال انگليس را برعهده گرفت و توانست اين تيم را به جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي برساند اما با شکست سنگين برابر آلمان از جام خداحافظي کرد. او الان هدايت تيم ملي فوتبال روسيه را برعهده دارد و با اين تيم به جام جهاني 2014 برزيل صعود کرده است.

10 – روبرتو مانچيني

مانچيني در سال 2001 با قهرمان کردن فيورنتينا در جام حذفي ايتاليا نخستين افتخار دوران مربيگري خود را به دست آورد. او پس از فيورنتينا هدايت لاتزيو را بر عهده گرفت و توانست در سال 2004 اين تيم را هم قهرمان جام حذفي ايتاليا کند. مانچيني اينتر را به عنوان مقصد بعدي خود انتخاب کرد. او در اين تيم هم عملکرد بسيار خوبي داشت و سه بار پياپي به قهرماني رقابت‌هاي سري A دست يافت. مانچيني پس از عملکرد خوب در اينتر هدايت منچسترسيتي را برعهده گرفت و موفق شد اين تيم را پس از 43 سال قهرمان رقابت‌هاي ليگ برتر انگليس کند اما فصل گذشته از اين تيم اخراج شد. او الان هدايت گالاتاسراي را برعهده دارد.

♥perspolis♥
12-27-2013, 10:15 AM
کاسياس برترين دروازه‌بان قرن 21

يک پايگاه اينترنتي برترين دروازه‌بانان فوتبال جهان را در قرن 21 منتشر کرد که نام ايکر کاسياس بالاتر از جان لوئيجي‌ بوفون در صدر قرار گرفته است.

http://cdn3.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00939690.jpg پايگاه اينترنتي givemesport در گزارشي 10 دروازه‌بان برتر قرن 21 فوتبال جهان را معرفي کرد که در اين فهرست ايکر کاسياس بالاتر از همه رقيبانش در صدر قرار گرفته است.

به نقل از ايسنا، با 10 دروازه‌بان برتر جهان در قرن 21 از نگاه اين پايگاه اينترنتي آشنا مي‌شويم:

1- ايکر کاسياس (اسپانيا)

برترين دروازه‌بان جهان در اين فهرست در حالي در صدر قرار گرفته که در يکي، دو فصل گذشته با بي‌رحمي در رئال‌مادريد روبه‌رو شده است. کاپيتان محبوب رئال‌مادريد که رکورد بيشترين بازي را با تيم ملي اسپانيا را در کارنامه خود دارد، مدت‌هاست جاي خود را در ليگ اسپانيا به ديگو لوپس داده. با اين حال او آنقدر با تيم ملي اسپانيا مطمئن بوده که توانسته است در صدر اين فهرست قرار گيرد. مطمئنا کاسياس در جام‌جهاني 2014 فرصت اين را خواهد داشت تا ارزش‌هاي خود را به رخ منتقدانش بکشد.

2- جي‌جي بوفون (ايتاليا)

دروازه‌بان تيم ملي ايتاليا و يوونتوس هميشه در سال‌هاي اخير پشت سر ايکر کاسياس قرار گرفته است. او که در جام‌جهاني 2006 توانست به قهرماني برسد، در سال‌هاي اخير با تيم يوونتوس در ليگ قهرمانان اروپا موفق نبوده است. با اين حال نمايش زيباي بوفون در انتخابي جام‌جهاني 2014 از ياد علاقمندان فوتبال نرفته است. عملکردي که باعث شد سرمربي ايتاليا بارها به تمجيد از اين بازيکن بپردازد.

3- ادوين فان‌درسار (هلند)

دروازه‌بان قدبلند تيم ملي هلند و منچستر‌يونايتد در سال‌هاي آخر فوتبال خود به يکي از مطمئن‌ترين دروازه‌بانان جهان در منچستر‌يونايتد تبديل شده بود. او موفق شد با منچستر در مسکو قهرمان ليگ قهرمانان اروپا شود و هميشه در تيم ملي هلند بازي‌هاي بسيار خوبي را از خود به نمايش گذاشت. او تا سال 2008 با تيم ملي هلند به ميدان مي‌رفت و موفق شد 130 بازي ملي در کارنامه خود به ثبت برساند.

4- پتر چک (چک)

پتر چک يکي از بهترين‌ دروازه‌بانان جهان است که تنها يک بار فرصت حضور در جام‌جهاني را داشته. او هر چند در انتخابي جام‌جهاني 2014 نمايش خوبي از خود به جاي گذاشت اما در نهايت نتوانست مسافر برزيل شود. البته پتر چک در رده باشگاهي عملکرد بسيار خوبي را از خود به نمايش گذاشته و موفق شده است قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا را در کارنامه خود داشته باشد. او اکنون تمام تمرکز خود را معطوف به قهرماني‌ با چلسي در جام‌هاي مختلف کرده است.

5- ويکتور والدس (اسپانيا)

هر چند ويکتور والدس هميشه منتقدان زيادي دارد اما نمي‌توان از عملکرد خوب او در چند سال گذشته در بارسلونا به سادگي گذشت. او در قهرماني‌هاي بارسلونا در سال‌هاي اخير نقش مهمي را ايفا کرده اما بدشانس بوده که در رده ملي هميشه يک نفر آماده‌تر به نام ايکر کاسياس را مقابل اسم خود ديده است. والدس البته در اواخر سال 2013 در بازي اسپانيا برابر گينه با مصدوميت سنگيني مواجه شد که تا مدت‌ها جاي خود را به پينتو داد.

6- اوليور کان (آلمان)

دروازه‌بان سال‌هاي نه چندان دور تيم ملي آلمان در رده ششم برترين دروازه‌بانان قرن 21 فوتبال قرار گرفته است. اوج نمايش او در جام‌جهاني 2002 بود که توانست در خيلي از بازي‌ها دروازه تيم ملي آلمان را بسته نگه دارد اما در بازي فينال مغلوب جادوي رونالدو شد تا نتواند عنوان برترين بازيکن جام را به خود اختصاص دهد. کان در مدت حضور خود در بايرن‌مونيخ با اين تيم به قهرماني‌هاي زيادي از جمله فتح ليگ قهرمانان اروپا دست يافت. اوليور کان در جام‌جهاني 2006 نيز در تيم ملي آلمان حاضر بود اما گزينه اول کلينزمن در آن جام ينس لمان بود. البته اولي کان در ديدار رده‌بندي جام جهاني توانست براي تيم ملي آلمان به ميدان برود و سهمي در سومي آلمان در آن جام داشته باشد.

7- مانوئل نوير (آلمان)

شايد اگر قرار بود برترين دروازه‌بانان جهان در حال حاضر انتخاب شود، همه نگاه‌ها به مانوئل نوير بود. او سالي رويايي را با بايرن‌مونيخ پشت سر گذاشت و به تمامي افتخارات موجود دست يافت. او در ليگ قهرمانان اروپا در بازي برابر بوروسيا دورتموند توانست عملکرد بسيار خوبي از خود نشان دهد و اکنون همه منتشر درخشش او در جام جهاني 2014 هستند. آلمان مي‌تواند در جام‌جهاني 2014 اميدوار به درخشش اين دروازه‌بان باشد.

8- ژوليو سزار (برزيل)

دروازه‌بان برزيلي سابق اينتر يکي از خوش‌اندام‌ترين دروازه‌بانان جهان بود که با اينتر به افتخارات زيادي دست يافت. سزار البته در تيم ملي برزيل نيز بازي‌هاي خوبي را از خود به نمايش گذاشته و اميدوار است تا بتواند دروازه‌بان اول سلسائو در جام‌جهاني باشد.

9- ديدا (برزيل)

دروازه‌بان سابق تيم ملي برزيل پس از هموطنش سزار در رده نهم قرار گرفته است. او که مدت‌ها در ميلان به يک دروازه‌بان مطمئن تبديل شده بود سال‌هاي سال از دروازه تيم ايتاليايي و تيم ملي برزيل محافظت کرد. ديدا در رده ملي توانست تيم ملي برزيل را در 91 بازي همراهي کند. بهترين دوران او به جام جهاني 2006 بر‌مي‌گردد؛ البته ديدا در آن جام در بازي برابر فرانسه ناکام بود تا اين تيم از بزرگترين رويداد فوتبالي جهان حذف شود.

10- پپه رينا (اسپانيا)

دهمين دروازه‌بان برترين‌هاي فوتبال جهان در قرن 21 ريناست که مدت‌ها پشت سر ايکر کاسياس نتوانسته است در تيم ملي اسپانيا بازي کند اما درخشش کم‌نظير او در تيم ليورپول باعث مي‌شود تا کارشناسان اين دروازه‌بان را در رده دهم برترين‌هاي فوتبال جهان قرار دهند.

Farzan
12-30-2013, 08:04 PM
گواردیولا،ریبری وبایرن بهترین‌های گلوب‌ساکر 2013

http://static.goal.com/354800/354843_heroa.jpg

پپ گواردیولا، فرانک ریبری و تیم فوتبال بایرن مونیخ بهترین‌های گلوب ساکر در سال 2013 شدند.
شب گذشته (یکشنبه) در جریان برگزاری هشتمین دوره کنفرانس بین‌المللی ورزش که هر ساله با حضور چهره‌های سرشناس ورزشی جهان در دبی امارات برگزار می‌شود، پپ گواردیولا، سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ جوایز موفق‌ترین مربی و بهترین جاذبه رسانه‌ای در فوتبال را از آن خود کرد.
به گزارش تسنیم،جایزه بهترین بازیکن سال گلوب ساکر هم به فرانک ریبری، هافبک کناری بایرن مونیخ رسید که سال گذشته با باواریایی‌ها سه‌گانه قهرمانی آلمان و اروپا را فتح کرد. ژاوی هرناندس اسپانیایی از بارسلونا و دکو پرتغالی هم که به تازگی از دنیای فوتبال خداحافظی کرده‌اند جایزه دوران حرفه‌ای را به خود اختصاص دادند.
شنبه شب در همین مراسم کریستیانو رونالدو پرتغالی از رئال مادرید هم جایزه بهترین بازیکن سال به انتخاب هواداران را به خود اختصاص داده بود.
بایرن مونیخ هم جایزه بهترین باشگاه را از آن خود کرد و بالاتر از تیم‌های چلسی و یوونتوس قرار گرفت.

Farzan
01-01-2014, 01:19 PM
تيم برتر سال 2013 از نگاه روزنامه آ اس اسپانيا

http://cdn3.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00946183.jpg

پس از بررسي راي صوتي 50 هزار خواننده اين روزنامه متمايل به رئال مادريد ، از ميان 55 نامزدي که فيفا براي جايزه مرد سال جهان برگزيده بود تيم رويايي يا «دريم تيم» فوتبال اروپا از نگاه روزنامه آ اس به شرح زير اعلام شد :

دروازه بان: ايکر کاسياس (اسپانيا - رئال مادريد)

مدافعان: سرخيو راموس (اسپانيا - رئال مادريد) تياگو سيلوا (برزيل - پاري سن ژرمن) فيليپ لام (آلمان - بايرن ميونيخ)

هافبک ها: آندرس اينيستا (اسپانيا - بارسلونا) ژابي آلونسو (اسپانيا - رئال مادريد) گرت بيل (ولز - رئال مادريد) فرانک ريبري (فرانسه - بايرن مونيخ)

مهاجمان: کريستيانو رونالدو (پرتغال - ريال مدريد) و ليونل مسي (آرژانتين - بارسلونا)

از نکات قابل توجه در اين راي گيري انتخاب کاسياس با 23 هزار راي در رقابت با ويکتور والدز دروازبان بارسلونا (12721 راي) و مانوئل نوير سنگربان بايرن مونيخ (9858 راي) بود و جيان لوئيجي بوفون ايتاليايي و پتر چک دروازبان اهل جمهوري چک در رده هاي بعدي قرار گرفتند.

در راي گيري بهترين بازيکنان کريس رونالدو با 43 هزار راي صوتي در صدر قرار گرفت و سرخيو راموس با 33 هزار و ليونل مسي با 24 هزار راي دوم و سوم شدند.

تياگو سيلوا (27 هزار)‌ لام و ژابي آلونسو (25 هزار) کاسياس (23 هزار) ريبري (22 هزار) مارسلو (20 هزار) بابل (20 هزار) و اينيستا (17 هزار) راي کسب کردند.

البته تيم رويايي اصلي سال 2013 را 12 روز ديگر فيفا و فيفپرو در مراسم گالاي فيفا در زوريخ معرفي خواهند کرد.

Ali TiFo30
01-01-2014, 10:36 PM
انتخاب کاسیاس عجیبه!
به نظرم حق نویر بود!

Farzan
01-05-2014, 02:28 PM
انتخاب کاسیاس عجیبه!
به نظرم حق نویر بود!

صد در صد عجیبه ...

فک کنم چون روزنامه اسپانیایی بوده، کاسیاسو انتخاب کرده258147963

Farzan
01-05-2014, 02:30 PM
اوزبیو اسطوره فوتبال پرتغال درگذشت

http://media.irna.ir/1392/13921015/80980424/80980424-5394562.jpg

به گزارش رسانه های پرتغالی، او چندین بار به علت مشکل تنفسی در بیمارستان بستری شده بود.

وی در دوران فعالیت حرفه ای خود 473 گل در 440 مسابقه بنفیکا به ثمر رساند و در سال 1962 به همراه این تیم به قهرمانی در جام اروپا دست یافت.

او برای تیم ملی پرتغال هم 64 بار به میدان رفت و در این مدت موفق شد 41 گل به ثمر برساند.

اوزبیو با عملکرد بی نظیر خود تیم ملی پرتغال را به عنوان سومی در جام جهانی 1966 انگلیس رساند و با 9 گل، آقای گل آن رقابت ها شد.

یکی از خاطرات به یاد ماندنی او چهار گلی بود که در جریان برد 5 بر 3 پرتغال مقابل کره شمالی در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 1966 به ثمر رساند.

اوزبیو که به دلیل سرعت بالا، تکنیک و قدرت شوت زنی به یوزپلنگ سیاه شهرت یافته بود، در مجموع 733 گل در 745 مسابقه به ثمر رساند.

بسیاری از کارشناسان وی را یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال می دانند.

وی در سال 1965 جایزه توپ طلای فیفا را دریافت کرد و در سال های 1962 و 1966 نفر دوم شد.

اوزبیو در مدت 15 سال حضورش در بنفیکا، این تیم را در یازده عنوان قهرمانی در لیگ و پنج قهرمانی در جام حذفی پرتغال همراهی کرد و این تیم را به عنوان یکی از بهترین تیم های اروپا مطرح نمود.

او در سال 1962 دو گل تماشایی در جریان برد 5 بر 3 بنفیکا مقابل رئال مادرید در فینال آمستردام به ثمر رساند، اما سه حضور دیگرش در فینال جام اروپا با شکست به پایان رسید.

وی در فینال جام اروپا در سال 1963 گل زد، اما بنفیکا در ومبلی با نتیجه 2 بر یک از آث میلان باخت، این تیم در سال 1965 در سن سیرو برابر اینترمیلان یک بر صفر شکست خورد و در سال 1968 در ومبلی برابر منچستریونایتد 4 بر یک مغلوب شد.

CR-7
01-05-2014, 05:42 PM
حیف شد از دنیا رفت

البته مرگ حقه و نمیشه ازش گذشت

به هر حال اسطوره بزرگ پرتغال و اسطوره بزرگ دنیای فوتبال بود

خدا رحمتش کنه

Farzan
01-05-2014, 10:14 PM
پیام ستارگان دنیای فوتبال در پی درگذشت اوزه بیو

http://static.goal.com/356300/356322_heroa.jpg

ستارگان سرشناس جهان فوتبال از خبر درگذشت مهاجم پیشین پرتغال ابراز ناراحتی کردند.
اوزه بیو، اسطوره فوتبال پرتغال امروز در پی نارسایی قلبی در سن 71 سالگی درگذشت. وی که به همراه بنفیکا خود را به جهانیان معرفی کرد در سال 1965 به عنوان بهترین بازیکن سال اروپا انتخاب شد و در جام‌جهانی 1966 با 9 گلی که به ثمر رساند بهترین گلزن این مسابقات لقب گرفت.
پس از درگذشت وی چهره‌های سرشناس دنیای فوتبال در صفحه‌های شخصی خود پیام تسلیت دادند که در زیر می‌خوانید:

دیوید بکام: از شنیدن خبر درگذشت اوزه بیو غمگین شدم. او انسانی خوب و یکی از بهترین فوتبالیست‌های جهان بود. اوزه بیو اسطوره‌ای واقعی بود.

ژابی آلونسو: اوزه بیو (1942 تا 2014) یکی از بهترین‌های فوتبال جهان در آرامش بخوابی.

مایکل اوون: از خبر مرگ اوره بیو ناراحت شدم. 733 گل در 745 بازی نشان می‌دهد که او اسطوره‌ای واقعی بود. در آرامش بخوابی.

ونسان کمپانی: به فردی احترام بگذاریم که برای ورزشی که من خیلی گرامی‌اش می‌دارم، بسیار ارزشمند بود. اوزه بیو یکی از بهترین بازیکنان تمامی ادوار فوتبال جهان بود. امیدوارم در آرامش بخوابد.

باشگاه منچستریونایتد: از شنیدن خبر درگذشت اسطوره تیم فوتبال بنفیکا متاثر شدیم. او بازیکن و دوستی فوق‌العاده برای این باشگاه پرتغالی بود.

سپ بلاتر: فوتبال اسطوره‌های زیادی دارد ولی اوزه بیو در بین آنهایی جای دارد که هرگز تکرار نمی‌شوند. او سفیر فوتبال و فیفا بود. واقعا دلمان برای اوزه بیو تنگ خواهد شد. در آرامش بخوابی پلنگ سیاه.

فرانتس بکن‌باوئر: اوزه بیو یکی از بهترین بازیکنانی بوده که تاکنون در عمرم دیده‌ام. دوست من درگذشت ولی تمامی فکر و ذهن من با او و خانواده‌اش است.

رود گولیت: فوتبالیست بزرگی از جمع ما رفت و مایلم از اوزه بیو به خاطر تمام کارهای فوق‌العاده و بازی‌های زیبایش تشکر و قدردانی کنم.

پیتر اشمایکل: خبر درگذشت اوزه بیو ناراحت‌کننده بود. او اسطوره‌ای واقعی، سفیری فوق‌العاده برای فوتبال و انسانی با شخصیت بود. در آرامش بخوابی سِر اوزه بیو.

Farzan
01-08-2014, 01:24 PM
وب بهترین داور سال جهان شد/ یک آسیایی در جمع ۱۰ داور برتر

http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim//Uploaded/Image/139210180918578411871473.jpg

فدراسیون بین‌المللی آمار و تاریخ فوتبال اسامی بهترین داوران سال 2013 را معرفی کرد که بر این اساس هاوارد وب انگلیسی به عنوان بهترین داور انتخاب شد.

در بیست‌وهفتمین نظرسنجی که فدراسیون بین‌المللی آمار و تاریخ فوتبال در خصوص بهترین داور سال از کارشناسان و نویسندگان ورزشی 70 کشور جهان انجام داد 10 داور برتر جهان در سال گذشته از 9 کشور مختلف انتخاب شدند و تنها ایتالیا 2 نماینده دارد.

هاوارد وب در سال 2010 این عنوان را از آن خود کرد و در سال‌های 2009 تا 2012 سومین داور سال شد و اکنون برای دومین بار به عنوان بهترین داور سال جهان انتخاب شد.

این داور 42 ساله از سال 2005 از سوی فیفا داور بین‌المللی نام گرفت. او در سن 27 سالگی کارش را به عنوان کمک داور شروع کرد و از سال 2003 به عنوان داور اصلی کارش را در لیگ برتر ادامه داد.

اسامی 10 داور برتر سال 2013 به شرح زیر است:

1- هاوارد وب انگلیسی 102 امتیاز
2- نیکولاس ریتزولی ایتالیایی 82 امتیاز
3- ویکتور کاسای مجارستانی 53 امتیاز
4- فلیکس بریخ آلمانی 42 امتیاز
5- جونیت چاکیر ترکیه‌ای 40 امتیاز
6- بورن کویپرز هلندی 38 امتیاز
7- پدرو پرونکا پرتغالی 35 امتیاز
8- راوشان ایرماتوف ازبکستانی 29 امتیاز
9- کارلوس ولاسکو کاربایو اسپانیایی 22 امتیاز
10- جان‌لوکا روچی ایتالیایی 17 امتیاز

Farzan
01-08-2014, 01:25 PM
نویر بهترین دروازه‌بان دنیا در سال ۲۰۱۳

http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim//Uploaded/Image/13920320174142792664283.jpg

مانوئل نویر، دروازه‌بان آلمانی تیم بایرن مونیخ که یکی از اعضای ترکیب اصلی این تیم در راه کسب 3 قهرمانی در بوندس‌لیگا، لیگ قهرمانان اروپا و جام حذفی آلمان بود، در فهرست برترین دروازه‌بان جهان در سال گذشته که از سوی فدراسیون بین‌المللی آمار و تاریخ فوتبال (IFFHS) منتشر شده، رتبه نخست را به خود اختصاص داد.

IFFHS در بیست‌وهفتمین مراسم سالانه‌اش برای انتخاب برترین دروازه‌بان دنیا، با استناد به آرای اعضای کادر فنی خود و همچنین کارشناسانی از 70 کشور در 5 قاره جهان نام مانوئل نویر را با 211 امتیاز به عنوان بهترین دروازه‌بان دنیا در سال 2013 اعلام کرد. نویر در شرایطی موفق به کسب این عنوان شد که پیش از او ایکر کاسیاس، سنگربان اسپانیایی رئال مادرید برای 5 سال متوالی توانسته بود جایزه بهترین دروازه‌بان سال را به خود اختصاص دهد. نویر 27 ساله پیش از این در رده‌بندی برترین دروازه‌بانان سال 2011 رتبه دوم و در سال‌های 2010 و 2012، دو عنوان چهارم را کسب کرده بود. نویر امسال نسبت به سال گذشته 130 امتیاز بیشتر کسب کرده است.

پس از مانوئل نویر، جان لوئیجی بوفون، سنگربان 35 ساله یوونتوس که فصل گذشته دومین قهرمانی متوالی‌اش را در سری A به همراه یوونتوس جشن گرفت رتبه دوم را به خود اختصاص داد. بوفون پیش از این 4 بار در سال‌های 2003، 2004، 2006 و 2007 این عنوان را کسب کرده بود. رکورد تحسین‌برانگیزتر کاپیتان تیم ملی ایتالیا و یوونتوس، 14 سال حضور متوالی در میان 5 دروازه‌بان برتر دنیا از نگاه IFFHS بوده است.

در رتبه سوم، پتر چک دروازه‌بان چک‌تبار چلسی قرار دارد که در یک دهه گذشته در کنار کاسیاس و بوفون جزو 3 دروازه‌بان برتر دنیا بوده است. امسال هفتمین سالی است که این دروازه‌بان 31 ساله در جمع 3 دروازه‌بان برتر دنیا قرار گرفته است.

در زیر فهرست دروازه‌بان برتر دنیا در سال 2013 به انتخاب فدراسیون بین‌المللی آمار و تاریخ را مشاهده می‌کنید:

1- مانوئل نویل (بایرن مونیخ - آلمان) با 211 امتیاز
2- جان‌لوئیجی بوفون (یوونتوس - ایتالیا) با 78 امتیاز
3- پتر چک (چلسی - جمهوری چک) با 64 امتیاز
4- تیبا کورتوا (اتلتیکومادرید - بلژیک) با 54 امتیاز
5- ویکتور والدس (بارسلونا - اسپانیا) با 53 امتیاز
6- ایکر کاسیاس (رئال مادرید - اسپانیا) با 23 امتیاز
7- سالواتوره سیریگو (پاری‌سن‌ژرمن - ایتالیا) با 5 امتیاز

Farzan
01-09-2014, 01:02 PM
همه چیز درمورد توپ طلای سال 2013؛ همه چشمهابه مسی، ریبری و کریس

http://static.goal.com/357500/357521_heroa.jpg

روز 13 ژانویه سال 2014 یعنی دوشنبه هفته آینده جایزه توپ طلای سال 2013 در زوریخ سوئیس اهدا می شود. دراینجا گزارشی برایتان تدارک دیده ایم که در آن تمام جزئیاتی که باید در آستانه اهدای این جایزه مهم بدانید قرار داده شده است

*برنده چه زمانی اعلام می شود؟
لیست 23 نامزد نهایی کسب توپ طلا که از سوی کمیته فوتبالی فیفا و گروهی از متخصصان فرانس فوتبال ترتیب داده شده بود در روز 29 اکتبر ارائه شد و در هفته دوم دسامبر با بررسی آرای اعلام شده، نام لیونل مسی، فرانک ریبری و کریستیانو رونالدو به عنوان سه نامزد نهایی دریافت این جایزه معرفی شد
برنده جایزه توپ طلا در روز 13 ژانویه سال 2014 در زوریخ کنگرسهال سوئیس معرفی خواهد شد

*موفقیت های سه نامزد
فرانک ریبری بدون هیچ تردیدی موفق ترین نامزد از بین 3 نامزد امسال کسب توپ طلاست و توانست فصل گذشته با بایرن مونیخ به یک قهرمانی سه گانه دست بیابد. بعد از آن هم با باواریایی ها قهرمان سوپرکاپ اروپا شد و با تیم ملی فرانسه مجوز حضور در جام جهانی 2014 را به دست آورد و از سوی یوفا هم به عنوان بهترین بازیکن سال اروپا برگزیده شد
کریستیانو رونالدو گرچه فصل را بدون جام به پایان برد ولی این ماجرا باعث نشد که کریس ازنظر فردی خوش ندرخشد. او در تمامی تورنمنت ها گل زد و با هت تریک تماشایی اش مقابل سوئد، تیم ملی پرتغال را به جام جهانی رساند
مسی هم فصل خوب دیگری را با بارسلونا سپری کرد و گلهای او به تیمش کمک کرد تا قهرمان فصل گذشته لالیگا و جام حذفی اسپانیا شود. او البته در ماه های پایانی سال 2013 به دلیل مصدومیت از میادین ورزشی به دور بود ولی در مجموع در سال 2013 سال موفقی را پشت سرگذاشت
http://u.goal.com/353000/353062_news.jpghttp://u.goal.com/297700/297707_news.jpghttp://u.goal.com/341700/341777_news.jpg

* جوایز دیگری که دراین مراسم اهدا می شوند
جدای از اهدای جایزه بهترین بازیکن سال دنیا (توپ طلا)، این جوایز نیز اهدا خواهد شد:
بهترین سرمربی سال فوتبال مردان
بهترین بازیکن سال فوتبال زنان
بهترین سرمربی فوتبال زنان
جایزه مدیریتی فیفا
جایزه بازی عادلانه فیفا
جایزه پوشکاش فیفا

در نبرد برای کسب جایزه بهترین سرمربیان مرد، یوپ هاینکس، یورگن کلوپ و سرالکس فرگوسن با هم رقابت می کنند. دو سرمربی اول تیمهایشان را به فینال لیگ قهرمانان اروپا رساندندو فرگوسن هم به خاطر قهرمانی با تیمش درلیگ برتر در آخرین سال حضورش در دنیای مربیگری نامش را دراین لیست می بیند.
نادینه آنگرر، مارتا و آبی وامباش برای کسب جایزه بهترین بازیکن سال زنان با هم رقابت می کنند. مارتای برزیلی پیش از این 5 بار توپ طلای زنان را مال خود کرده بود. پیا سانهاگ، سرمربی زنان سوئد، سیلویا نید، سرمربی آلمان و رالف کلرمن، سرمربی زنان وولفسبورگ هم برای کسب جایزه بهترین سرمربی زن سال 2013 با هم رقابت می کنند
برای جایزه پوشکاش، گلهای زلاتان ایبراهیموویچ، نمانیا ماتیچ و نیمار جزو برترین گلههای سال 2013 هستند
در جریان این مراسم تیم منتخب سال 2013 فیفا نیز معرفی خواهد شد

Farzan
01-10-2014, 03:09 PM
هاينکس بهترين مربي سال 2013

http://cdn3.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00037850.jpg

فدراسيون بين‌المللي تاريخ و آمار فوتبال يوپ هاينکس ، سرمربي سابق بايرن‌ مونيخ را به عنوان بهترين مربي سال 2013 انتخاب کرد.
هاينکس با کسب 216 امتياز و با اختلاف زياد نسبت به ديگر نامزدها عنوان بهترين مربي سال 2013 را به خود اختصاص داد. او در سال 2013 عملکرد بسيار خوبي با بايرن‌ مونيخ داشت و موفق شد اين تيم را قهرمان سه‌گانه فوتبال اروپا و آلمان کند. هر چند که در پايان فصل جاي خود را به پپ گوآرديولا داد.

پس از هاينکس، يورگن کلوپ ، سرمربي بوروسيا دورتموند که اين تيم را نايب قهرمان فصل قبل ليگ قهرمانان اروپا کرد با 101 امتياز در جايگاه دوم قرار گرفت.

سيمئونه، سرمربي آرژانتيني آتلتيکو مادريد با 61 امتياز سوم شد. جايگاه چهارم هم به سر آلکس فرگوسن، سرمربي سابق منچستريونايتد رسيد که تنها 33 امتياز را به خود اختصاص داد، اما نکته جالب قرار گرفتن پپ گوآرديولا در رده پنجم اين رده بندي بود. البته بايد يادآور شد که گوآرديولا تنها در يک نيم فصل در سال 2013 مربيگري کرد.

**‌ 8 مربي برتر سال 2013 از نگاه فدراسيون بين‌المللي تاريخ و آمار IFFHS

1- هاينکس 216 امتياز

2- يورگن کلوپ 101 امتياز

3- ديگو سيمئونه 61 امتياز

4- فرگوسن 33 امتياز

5- گوآرديولا 30 امتياز

6- آرسن ونگر 29 امتياز

7- ژوزه مورينيو 10 امتياز

8- آنتونيو کونته و جورج جسيس سرمربي بنفيکا 3 امتياز

نکته جالب اين که در اين فهرست هشت نفره نامي از تيتو ويلانووا ، سرمربي سابق بارسلونا ، کارلو آنچلوتي، سرمربي کنوني رئال مادريد و رافا بنيتس ، سرمربي کنوني ناپولي به چشم نمي‌آيد!

Farzan
01-10-2014, 03:10 PM
یایا توره، بازیکن سال فوتبال آفریقا شد

http://static.goal.com/353800/353898_heroa.jpg

یایا توره بازیکن خط میانی منچسترسیتی بازیکن برتر قاره آفیقا در سال 2013 شناخته شد و برای سومین دوره متوالی این عنوان را مال خود کرد.

این ستاره ساحل عاجی در مراسمی در نیجریه جایزه اش را دیافت نمود و بعد از غلبه بر جان اوبی میکل و دیدیه دروگبا که به ترتیب دوم و سوم شدند این عنوان را به خود اختصاص داد.

توره سومین بازیکن قاره آفریقاست که برای سه دوره متوالی این عنوان را مال خود کرده و پیش از این ساموئل اتوئو نیز در سالهای 2003 تا 2005 مرد سال آفریقا لقب می گرفت. وعابدی پله هم در سالهای 1991 تا 1993 برای سه بار متوالی این جایزه را مال خود نموده بود.

رای گیری برای انتخاب بهترین بازیکن سال آفریقا از میان سرمربیان تیم های ملی و مدیران فنی در آفریقا به عمل می آید و در حال حاضر سامی اتوئو با 4 بار فتح این جایزه، پرافتخارترین مرد قاره سیاه است.

یایاتوره 30 ساله در این فصل 13 گل برای سیتی به ثمر رسانده که سه گل بیشتر از بهترین آمار گلزنی اش در طول یک فصل است و زیرنظر مانوئل پیگرینی برای سیتی خوش می درخشد. او تنها بازیکن آفریقایی ای است که نامش در لیست 23 بازیکن برترفیفا برای کسب توپ طلا دیده می شود.

تیم منتخب قاره آفریقا در سال 2013 بدین ترتیب است: انیئاما، فاثی، بناتیا، کنستانت، میکل، ابوتریکه، یایا توه، پیترویپا، آئوبامیانگ، امنیکه، ژیان

Farzan
01-11-2014, 09:59 AM
حضور ۵ اسطوره فوتبال برزیل در مراسم توپ طلا/ گولیت و لیما مجریان مراسم

http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim//Uploaded/Image/139110180001723.jpg

مراسم معرفی برترین‌های فوتبال دنیا و اهدای توپ طلا به برترین بازیکن جهان در سال 2013، در شرایطی دوشنبه هفته جاری در «کانگرس‌هاوس» مقر فیفا در زوریخ سوئیس برگزار می‌شود که تمرکز همه اهالی فوتبال به مهم‌ترین رویداد ورزشی سال میلادی جاری یعنی جام جهانی 2014 برزیل معطوف شده است. به همین دلیل در این دوره ستاره‌های افتخارآفرین میزبان جام جهانی قرار است در کانون توجه واقع شوند.

طبق اعلام سایت فیفا امسال قرار است از 5 نسل افتخار‌آفرین سلسائو که قهرمان جام جهانی شده‌اند نمایندگانی در مراسم معرفی برترین‌های دنیای فوتبال در زوریخ حضور داشته باشند که این 5 نفر عبارتند از: پله (قهرمان جام‌‌های جهانی 1958، 1962 و 1970)، آماریلدو (قهرمان جام جهانی 1962)، کارلوس آلبرتو (قهرمان جام جهانی 1970)، به‌به‌تو (قهرمان جام جهانی 1994) و رونالدو (قهرمان جام‌‌های جهانی 1994 و 2002).

مراسم اهدای توپ طلای سال 2013 را رود گولیت، اسطوره فوتبال هلند و سرمربی پیشین تیم لس‌آنجلس گلکسی آمریکا در کنار فرناندا لیما، مجری جنجال‌آفرین مراسم قرعه‌‌کشی جام جهانی 2014 اجرا خواهند کرد.

در مراسم انتخاب برترین‌های دنیای فوتبال در سال 2013، فرانک ریبری، کریستیانو رونالدو و لیونل مسی در بخش بهترین بازیکن مرد، نادین آنجرر، مارتا و ابی ومباک در بخش بهترین بازیکن زن، سرالکس فرگوسن، یوپ هاینکس و یورگن کلوپ در بخش بهترین مربی مرد و پیا سونداگ،‌ رالف کلرمان و سیلویا نید در بخش برترین مربی زن نامزدهای نهایی هستند.

♥perspolis♥
01-13-2014, 08:42 PM
تيم فوتبال منتخب سال 2013 اعلام شد

فيفا تيم فوتبال منتخب سال 2013 را اعلام کرد.
http://cdn3.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00946391.jpg مانوئل نوير دروازه بان آلماني که به عنوان برترين دروزاه بان جهان در سال 2013 انتخاب شده بود جايزه برترين دروازه بان را دريافت کرد.

فيليپ لام، سرخيو راموس، تياگو سيلوا و دني آلوس هم به عنوان برترين مدافعان جوايز خود را دريافت کردند.

اينيستا، ژاوي و فرانک ريبري به عنوان برترين هافبک هاي سال 2013 معرفي شدند.

به گزارش فارس، کريستيانو رونالدو، زلاتان ايبراهيموويچ و ليونل مسي به عنوان مهاجمان برتر انتخاب شدند.
هاينکس برترين مربي فوتبال جهان شد

سرمربي آلماني سابق بايرن مونيخ موفق شد عنوان برترين مربي فوتبال جهان در سال 2013 شد.

http://cdn3.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00940871.jpg مراسم اهداي توپ طلاي فيفا امشب در مقر فيفا در شهر زوريخ سوئيس برگزار شد و يوپ هاينکس موفق شد عنوان برترين مربي فوتبال جهان در سال 2013 را بدست آورد.

الکس فرگوسن و يورگن کلوپ هم در اين بخش نامزد بودند.

سيلويا نايد برترين مربي زن سال 2013 شد

سيلويا نايد (آلمان) به عنوان برترين مربي زن سال 2013 انتخاب شد.

http://cdn3.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00946393.jpg مراسم اهداي توپ طلاي فيفا امشب در مقر فيفا در شهر زوريخ سوئيس برگزار شد و برترين مربي زن سال 2013 انتخاب شد.

رالف کلرمن (ولفسبورگ)، سيلويا نايد (آلمان)، پيا سانداژ (سوئد) نامزدهاي اين بخش بودند که سيلويا نايد از آلمان اين عنوان را کسب کرد. جايزه وي را روي هاجسون سرمربي تيم ملي انگليس به وي اهدا کرد.

Farzan
01-13-2014, 09:20 PM
زیباترین گل سال 2013 به نام "ایبرا" ثبت شد

http://media.isna.ir/content/63-47.jpg/4

مهاجم سوئدی پاری‌سن‌ژرمن زننده زیباترین گل سال گذشته میلادی شناخته شد و به این ترتیب توانست جایزه فرانس پوشکاش را از آن خود کند.

مراسم انتخاب برترین‌های فوتبال جهان در سال 2013 در شهر زوریخ سوئیس برگزار شد و گل زلاتان ابراهیموویچ به تیم ملی انگلیس به عنوان زیباترین گل فوتبالی در سال 2013 انتخاب شد و جایزه پوشکاش را دریافت کرد.

زلاتان ابراهیموویچ در بازی دوستانه برابر انگلیس موفق شد از اشتباه جو هارت، دروازه‌بان حریف نهایت استفاده را بکند و با حرکت آکروباتیک از پشت محوطه جریمه دروازه قهرمانان جام‌جهانی 1966 را باز کند.

ایبرا جایزه خود را از دستان ژولیو سزار، دروازه‌بان تیم ملی برزیل دریافت کرد. این دو زمانی در اینتر با هم همبازی بودند.

نمانیا ماتیچ از صربستان و نیمار از برزیل دیگر نامزدهای نهایی دریافت این جایزه بودند.

♥perspolis♥
01-23-2014, 12:56 PM
فالکائو جام‌جهاني را از دست داد

ستاره کلمبيايي موناکو حضور در جام‌جهاني 2014 برزيل را به دليل مصدوميت از دست داد.

http://cdn3.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00943995.jpg اميدهاي رادامل فالکائو براي حضور در رقابت‌هاي 2014 برزيل همراه با تيم ملي کلمبيا، پس از مصدوميت رباط زانوي چپش در رقابت‌هاي جام حذفي فرانسه مقابل کاسلاي از بين رفت.

به گزارش فارس،فالکائو که اولين گل موناکو را به ثمر رساند، کمي پيش از پايان نيمه اول به دليل تکل سونر ارتک روي زمين افتاد و به دليل ناراحتي شديد به بيرون از زمين منتقل شد.

اين مصدوميت باعث مي‌شود وي 6 تا هشت ماه از ميادين دور باشد.

تولالان، کاپيتان اين تيم در گفت‌و‌گو با يورو اسپورت در اين باره گفت: ما رادامل فالکائو را از دست داديم. فکر مي‌کنم مصدوميت او جدي است اما اخبار قطعي نيستند.

بازيکن کلمبيايي با 9 گل زده به صورت مشترک به عنوان بهترين گلزن رقابت‌هاي مقدماتي جام جهاني شناخته شد.

Farzan
01-26-2014, 10:26 AM
جراحی موفقیت آمیز روی پای فالکائو: او50% به جام جهانی می رسد

http://static.goal.com/362700/362765_heroa.jpg

رادامل فالکائو، ستاره کلمبیایی موناکو دیروز درپورتوی پرتغال زیر تیغ جراحی رفت و مصدومیت لیگامنت صلیبی و داخلی پای چپش را به دست جراحان سپرد.

بعد از اتمام این جراحی دکتر ژوزه کارلوس نورونیا، جراح فالکائو اعلام کرد که این عمل موفقیت آمیز بوده. او در گفتگو با خبرنگاران گفت:« جراحی خوبی بود. من همچنان امید دارم که فالکائو بتواند در جام جهانی حضور بیابد. این درحالی است که این امید، چندان هم پررنگ و قطعی نیست. ما باید ببینیم که چه خواهد شد. چون این اتفاق به موضوعات متعددی بستگی دارد.»

این عمل جراحی در بیمارستان ترینداده در پورتو انجام شد و فالکائو روز دوشنبه از بیمارستان مرخص می شود و انتظار می رود که فاز بهبودش را در پرتغال و زیر نظر دکتر نورونیا دنبال کند و بعد از چند هفته به موناکو بازگشته وتمریناتش را در آنجا ادامه دهد.

مدت زمان این دوره نقشی کلیدی در حضور یا عدم حضور فالکائو در جام جهانی که روز 12 ژوئن 2014 آغاز می شود خواهد داشت.

دکتر نورونیا دراین باره ادامه داد:«شاید کمی اغراق کرده باشم ولی فکر می کنم که او 50% شانس حضور در جام جهانی برزیل را دارد.باید گام به گام پیش برویم و ببینیم که از الان تا سه ماه و نیم دیگر اوضاع چطور پیش می رود . آن موقع می توانیم با اطمینان بیشتری صحبت کنیم.»
زمان پیش بینی شده بهبود مصدومیتی شدید مثل مصدومیت فالکائو، شش ماه است و حالا فقط 5 ماه دیگر تا آغاز جام جهانی باقی مانده.دکتر نورونیا معتقد است که فاکتور روانی هم ممکن است در روند بهبود او تاثیرگذار باشد و گفت:« نور وامیدی که در پایان تونل می بینیم، چندان هم کوچک و کم سو نیست.»

در زمان انجام عمل جراحی، نماینده هایی از تیم موناکو و تیم ملی کلمبیا و ژرژ مندس، مدیربرنامه های فالکائو در بیمارستان حضور داشتند. نونو پینتو داکستا، رئیس باشگاه پورتو نیز که فالکائو در سالهای 2009 تا 2012 درآن توپ می زد، به عیادت او رفت

Farzan
02-01-2014, 11:21 AM
لوئیس آراگونس درگذشت

http://static.goal.com/31400/31447_heroa.jpg

لوئیس آراگونس سرمربی اسبق تیم ملی اسپانیا که بعد از قهرمان ساختن این تیم در رقابت های یورو2008 از سمت خود کناره گیری کرد و جایش را به بیسنته دل بوسکه داد، صبح امروز درش هر مادرید در گذشت.
دکتر پدرو گوئین، در گفتگو با رادیو ملی اسپانیا این خبر را اعلام کرد. آراگونس 75 ساله که متولد 28 جولای سال 1938 در اورتالسای مادرید بود، صبح امروز از دنیا رفت.
او که لقب «دانای اورتالسا» را یدک می کشید از بیماری سختی رنج می برد .

Farzan
02-01-2014, 04:44 PM
در آرامش بیاسای پدربزرگ!/ مَرد خردمند مُرد

http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim//Uploaded/Image/139211121558569452025123.jpghttp://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim//Uploaded/Image/139211121559383642025133.jpg

به دنبال انتشار خبر درگذشت لوئیس آراگونس، سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال اسپانیا که به بیش از 4 دهه انتظار ماتادورها برای کسب یک جام معتبر بین‌المللی در رده ملی پایان داد و قهرمانی در یورو 2008 را برای این تیم به ارمغان آورد، بسیاری از اهالی فوتبال اسپانیا و همچنین برخی دیگر از چهره‌های سرشناس مستطیل سبز به ابراز تاسف در خصوص این رویداد تلخ پرداخته‌اند.

ایکر کاسیاس، سنگربان و کاپیتان تیم ملی اسپانیا که در رقابت‌های یورو 2008 جام قهرمانی ماتادورها را بالای سر برد، در گفت‌وگو با یک سایت اسپانیایی، اظهار داشت: آراگونس یکی از تاثیر‌گذارترین شخصیت‌ها در زندگی من بود. او کسی است که دنیای فوتبال باید واقعاً قدردان زحماتش باشد. ایده‌هایی که او برای تیم ملی اسپانیا داشت تا به امروز برای ما افتخار و موفقیت به همراه داشته است. او همیشه در یاد ما خواهد ماند. من به شخصه موفقیت‌های خود را به میزان زیادی مدیون آراگونس می‌دانم. از 26 سالگی که برای اولین بار با او کار کردم تا الان، آراگونس همواره روی دوران بازیگری من تاثیر گذاشته است.

کاسیاس افزود: میان ما همیشه رابطه‌ای سراسر محبت برقرار بود و می‌دانم که این حس متقابل بود. لازم می‌دانم به خانواده او تسلیت بگویم و به این نکته اشاره کنم که آراگونس در تاریخ فوتبال اسپانیا همیشه جایگاهی خاص خواهد داشت. امروز برای فوتبال اسپانیا روز تلخی است. لوئیس از تو واقعاً متشکرم.

گروهی دیگر از بازیکنان ملی‌پوش و اعضای تیم ملی اسپانیا هم با انتشار پیام‌هایی به ابراز تاسف از مرگ آراگونس پرداخته‌اند که این پیام‌ها را در زیر می‌خوانید:

آلوارو آربلوا، مدافع رئال مادرید: چه بزرگ بودی لوئیس و چه بزرگ فقدانی که با رفتنت به جای گذاشتی. در آرامش بخواب پدربزرگ!

فرناندو تورس، مهاجم چلسی و زننده گل پیروزی بخش اسپانیا در فینال یورو 2008 برابر آلمان: لوئیس آراگونس عزیز... از تو واقعاً متشکرم و می‌دانم که هرگز نمی‌توانم آنطور که شایسته‌ات باشد از تو بابت همه کار‌هایی که برای من انجام دادی تشکر کنم.

په‌په‌ رینا، دروازه‌بان ناپولی: چه خبر تلخی... در آرامش بخواب. به اینکه جزو شاگردانت بودم افتخار می‌کنم و می‌گویم هرگز فراموش‌ات نمی‌کنیم. از تو بابت همه چیز متشکرم.

سرخیو راموس، مدافع میانی رئال مادرید: یک روز بسیار تلخ... مَرد خردمند مُرد ... لوئیس آراگونس ما هرگز نصایحت را فرموش نمی‌کنیم.

آندرس اینیستا، هافبک تیم ملی اسپانیا: از تو بابت تمام چیزهایی که به ما آموختی و همه چیزهایی که به ما دادی متشکریم...بدرود مرد دوست داشتنی.

داوید ویا، مهاجم اتلتیکو مادرید: امروز یک روز تلخ و احتمالاً یکی از تلخ‌ترین روزها خواهد بود. لوئیز آراگونس از تو بابت همه درس‌هایی که به من دادی تا به جایی برسم که الان هستم،‌ تشکر می‌کنم.

ژابی آلونسو، هافبک دفاعی رئال مادرید: یکی از بزرگ‌ترین و بهترین انسان‌ها ما را ترک کرد. امروز روز غم‌انگیزی است. شخصیت تو زندگی بسیاری از ما را متحول کرد، دُن لوئیس.

خاوی مارتینس،‌ هافبک دفاعی بایرن مونیخ: برخاستن از خواب با شنیدن خبر رفتن تو بسیار تلخ بود، لوئیس.

آلوارو نگردو، مهاجم منچسترسیتی: امروز دنیای فوتبال در نبود تو عزا می‌گیرد اما تو برای همیشه در کنار ما خواهی ماند. تا ابد در آرامش بخواب لوئیس آراگونس.

سسک فابرگاس، هافبک بارسلونا: در آرامش بیاسای. از تو بابت همه چیز تشکر می‌کنم.

ویسنته دل‌بوسکه، سرمربی تیم ملی اسپانیا، جانشین آراگونس که موفقیت‌های او را با فتح جام جهانی 2010 و یورو 2012 تداوم بخشید: امروز را به تلخی به یاد خواهیم سپرد.کاری که او در مسیر رساندن اسپانیا به عنوان قهرمانی یورو 2008 انجام داد در موفقیت‌های بعدی این تیم تاثیر بسزایی داشت. قطعاً او را باید آغازگر این مسیر پر از موفقیت دانست. او به عنوان یک مربی و یک انسان تجربه فراوانی داشت و برای او احترام فراوانی قائل بودم. می‌دانستم که لوئیس از بیماری رنج می‌برد اما هرگز تصور نمی‌کردم که چنین پایانی در انتظارش باشد. بدون شک همه از امروز به عنوان روز تلخ یاد خواهند کرد.

Farzan
02-13-2014, 01:57 PM
آغاز فازدوم بهبود فالکائو: مطمئنم که به جام جهانی می رسم

http://static.goal.com/368100/368117_heroa.jpg

رادامل فالکائو، مهاجم کلمبیایی موناکو که چندی پیش در یکی از بازیهای جام حذفی فرانسه با مصدومیتی جدی روبرو شد و در پورتوی پرتغال زیر تیغ جراحی رفت حالا با کمک دو عصا راه می رود. او که انگیزه های زیادی نیز دارد روز چهارشنبه به شهر مادرید سفر کرد تا فاز دوم بازیابی از بند مصدومیت لیگامنت داخلی زانوی چپش که در ماه ژانویه گریبانگیر او شدرا آغاز کند.

فالکائو در بدو ورود به کلینیکی در شهر مادرید به خبرنگار آ.اس گفت:« حالم خوب است و اطمینان دارم که می توانم در جام جهانی بازی کنم.همه چیز دست خداست.»

ستاره سابق اتلتیکومادرید با اجازه سران موناکو حالا در شهر مادرید و زیر نظر یکی از بهترین فیزیوتراپ های ورزشی دنیا به نام خواکین خوان تلاش می کند تاهرچه زودتر به روزهای اوجش بازگردد.او یکی از متخصصان در زمینه تربیت بدنی و فیزیوتراپی است و ورزشکاران زیادی از جمله پائو گاسول، دی ماریا، خورخه گارباخوسا، آنابل مدینا و... زیر نظر او دوران نقاهتشان را پشت سرگذاشته اند. او یکی از سه متخصص برتر دنیا در این زمینه است و سران باشگاه مادریدی در سال 2012 تلاش زیادی کردند تا او را به عنوان یکی از اعضای کادر پزشکی باشگاه به خدمت بگیرند.

فالکائو حالا امیدهای زیادی دارد تا بتوانند در جام جهانی برزیل که 12 ژوئن سال 2014 آغاز می شود حضور بیابد. او در این باره گفت:« من و دکتر خوان کم و بیش برروی سیستم هایی که برایش برنامه ریزی کرده ایم کار می کنیم.» فالکائو روز 25 ژانویه در پورتو زیر تیغ جراحی رفت و بعد از انجام این عمل جراحی موفقیت آمیز ، او وباشگاه موناکو بیانیه ای را منتشر و طی آن از تمام کسانی که در پورتو مراقب فالکائو بودند تشکر کرده اند.

دراین گفتگوی کوتاه فالکائو ترجیح داد تا درمورد آینده اش در موناکو حرف خاصی نزند و بیشتر درمورد اتلتیکومادرید به صحبت پرداخت:« اتلتیکو شرایط خیلی خوبی دارد. من از دیدن شرایط تیم احساس خوشبختی می کنم.» او با اطلاع از حذف این تیم در جام حذفی پیغام مثبت اندیشانه ای به شاگردان سیمئونه داشت:«لالیگا؟ همه چیز ممکن است. از نظر محاسبات ریاضی، اتلتیکو شانس خوبی برای قهرمانی در لالیگا دارد.»

http://oi57.tinypic.com/fa29vn.jpg

♥perspolis♥
03-15-2014, 11:09 PM
ريوالدو از فوتبال خداحافظي کرد

ستاره سابق تيم ملي برزيل پس از سال‌ها دوران باشکوه فوتبالي از مستطيل سبز خداحافظي کرد.

http://www.varzesh3.com/files/Picture/00942140.jpg ريوالدو فوق ستاره برزيلي سابق باشگاه‌هاي بارسلونا و ميلان سرانجام امروز و در 41 سالگي با انتشار بيانيه‌اي‌ از دنياي بازيگري فوتبال خداحافظي کرد.

"از امروز تاريخ حضور من در مستطيل سبز به پايان رسيد. من در اين مدت چالش‌ها، نااميدي‌ها، خوشحالي‌ها، فداکاري‌ها و از همه مهم تر لذت‌هاي زيادي را تجربه کردم و در آخر با چشماني اشکبار مي‌خواهم اول از خدا و پس از آن خانواده و تمام هواداراني که در اين 24 سال به من محبت کردند، تشکر کنم.

به گزارش ايسنا، ريوالدو ستاره سابق فوتبال جهان آخرين سال حضورش در ميادين فوتبال را در تيم موجي ميريم برزيل در دسته سوم رقابت هاي اين کشور سپري کرد و بازي در کنار فرزند خود را نيز تجربه کرد.

AM1NR3Z4
03-16-2014, 12:18 PM
خجالتش نمیشد هنوز یه چند سالی دیگه بازی میکرد :4:

دوتا گلش که اتفاقا هر دو تا هم قیچی برگردون بودن خیلییی قشنگ بود

یکی اون گلی که به والنسیا زد و درنهایت بارسا 3-0 برد

یکی دیگه هم که یادم نمیاد به کدوم تیم زد ولی همین زمان بازیگریش تو بارسا بود ( این یکی گلش قشنگ تر بود )

Farzan
03-27-2014, 10:06 AM
وداع زودهنگام والدس با کاتالان‌ها

http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/13930107110026532422093.jpg

پیروزی 3 بر صفر شب گذشته (چهارشنبه) بارسلونا برابر سلتاویگو تحت تاثیر یک اتفاق تلخ قرار گرفت که آن مصدومیت ویکتور والدس، سنگربان اسپانیایی این تیم بود. او در این بازی زمانی که برای جمع کردن یک توپ به هوا بلند شد به هنگام فرود از ناحیه زانو دچار پارگی رباط شد که این مصدومیت او را چند ماه از میادین دور خواهد کرد.

این بدان معناست که ویکتور والدس، کسی که اعلام کرده بود این فصل آخرین فصل حضورش در نیوکمپ است، زودتر از موعد مقرر باید با هم‌تیمی‌هایش در بارسلونا وداع کند و همچنین قید حضور در جام جهانی 2014 را هم بزند.

سایت باشگاه بارسلونا با تایید مصدومیت والدس اعلام کرده که او برای درمان این مصدومیت نیازمند عمل جراحی است. به این ترتیب والدس 32 ساله آخرین بازی خود را برای بارسلونا در شب پیروزی برابر سلتاویگو انجام داد.

mortez jo
03-27-2014, 10:24 AM
هيف
من خيلي دوسش داشتم

ناراحتم كردين اول صبحيه

♥perspolis♥
07-07-2014, 07:49 PM
آلفردو دي استفانو درگذشت

اسطوره باشگاه رئال مادريد در 88 سالگي درگذشت.

http://www5.varzesh3.com/files/Picture/00989692.jpg آلفردو دي استفانو که به نوعي بهترين بازيکن تاريخ رئال مادريد شناخته مي‌شود در سن 88 سالگي دار فاني را وداع گفت.

به نقل از فارس، او رکن‌ اصلي تمامي موفقيت‌هاي رئال در دهه 50 ميلادي بود و با اين تيم پنج بار پياپي قهرماني در اروپا را تجربه کرد. دي استفانو که متولد آرژانتين بود بين سال‌هاي 1953 تا 1964 در رئال توپ زد و در سال‌هاي 1957 و 1959 دو بار عنوان بهترين بازيکن اروپا را از آن خود کرد.

وي پس از رائول که با 307 گل بهترين گلزن تاريخ رئال مادريد است در جايگاه دوم قرار دارد. دو دوره مربيگري کوتاه در رئال نيز در کارنامه وي ديده مي‌شود و سال‌ها نيز عنوان رياست افتخاري باشگاه نيز به عهده وي بود. در رده ملي نيز در ترکيب تيم‌هاي اسپانيا، آرژانتين و کلمبيا به ميدان رفت.

Farzan
07-27-2014, 12:33 PM
ثبت سريع‌ترين گل فوتبال جهان در ليگ مکزيک

http://www5.varzesh3.com/files/Picture/00938913.jpg

شايد اگر در ديداري مينه‌روس و نکاکسا يک چشم بر هم مي‌زديد نمي توانستيد تک گل اين ديدار را ببينيد، چرا که گوستاوو راميرس، مهاجم پاراگوئه‌اي مينه‌روس موفق شد در ثانيه چهار با شوتي محکم از راه دور دروازه‌ نکاکسا را باز کند و نام خود را به عنوان "زننده زودترين گلزن تاريخ فوتبال جهان" ثبت کند.

مينه‌روس در پايان موفق شد با يک گل برابر نکاکسا در ليگ مکزيک به برتري برسد.

Farzan
08-13-2014, 04:35 PM
حکم نهایی پرونده لوئیز سوارز فردا اعلام خواهد شد

http://8pic.ir/images/bzxxt0ewmtgx13nl7oj1.jpg

بر اساس اعلام دادگاه CAS حکم نهایی پرونده لوئیز سوارز فردا اعلام خواهد شد

لحظاتی پیش دادگاه ورزشی CAS با انتشار بیانیه ای به صورت رسمی اعلام کرد که حکم نهایی پرونده محرومیت لوئیز سوارز مهاجم تیم فوتبال بارسلونا اسپانیا روز پنج شنبه، چهاردهم ماه آگوست و در ساعت 15 به وقت محلی اعلام خواهد شد.

گفتنی است سران باشگاه بارسلونا امیدوارند که با قبول درخواست تجدید نظرشان برای محرومیت 4 ماهه سوارز که به علت برخورد وی با جورجو کیلینی در دیدار تیم ملی اروگوئه برابر ایتالیا در رقابت های جام جهانی 2014 به وجود آمد، محرومیت وی به دو ماه تقلیل یابد تا وی بتواند از هفته دوم رقابت های لالیگا شاگردان لوئیز انریکه در تیم فوتبال بارسلونا را همراهی کند.

منبع (http://www.tarafdari.com/%D8%AE%D8%A8%D8%B1/156975/%D8%B1%D8%B3%D9%85%DB%8C-%D8%AD%DA%A9%D9%85-%D9%86%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%84%D9%88%D8%A6%DB%8C%D8%B2-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%B2-%D9%81%D8%B1%D8%AF%D8%A7-%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%D8%AF-%D8%B4%D8%AF)

Farzan
08-14-2014, 05:09 PM
محرومیت 4 ماهه لوئیز سوارز تایید شد اما وی می تواند با بارسلونا تمرین کند

http://8pic.ir/images/m1l58uyo2u0s08bah5jl.jpg

دادگاه CAS لحظاتی پیش حکم خود را پیرامون محرومیت لوئیز سوارز را اعلام کرد.

لحظاتی پیش دادگاه CAS حکم محرومیت لوئیز سوارز فوق ستاره خط حمله تیم فوتبال بارسلونا را که به به علت برخورد با جورجو کیه‌لینی مدافع تیم ملی ایتالیا ازسوی فیفا با 4 ماه دوری از کلیه میادین فوتبال محکوم شده بود، تایید کرد اما وی بر خلاف حکم اولیه فیفا،از این پس می تواند در تمرینات تیم فوتبال بارسلونا حضور یابد.

منبع (http://www.tarafdari.com/%D8%AE%D8%A8%D8%B1/158049/%D8%B1%D8%B3%D9%85%DB%8C-%D9%85%D8%AD%D8%B1%D9%88%D9%85%DB%8C%D8%AA-4-%D9%85%D8%A7%D9%87%D9%87-%D9%84%D9%88%D8%A6%DB%8C%D8%B2-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%B2-%D8%AA%D8%A7%DB%8C%DB%8C%D8%AF-%D8%B4%D8%AF-%D8%A7%D9%85%D8%A7-%D9%88%DB%8C-%D9%85%DB%8C-%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%AF-%D8%A8%D8%A7-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D9%84%D9%88%D9%86%D8%A7-%D8%AA%D9%85%D8%B1%DB%8C%D9%86-%DA%A9%D9%86%D8%AF)

Farzan
10-13-2014, 07:16 PM
پاي طلاي جهان به چه بازيکني مي رسد؟

http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00993793.jpg

امشب در شهر موناکو، جایره پای طلایی، به بهترین بازیکن بالای 29 سال دنیا اعطا خواهد شد. این جایزه، معادل توپ طلا برای این رده سنی را دارد.

جالب است بدانید که در فهرست نامزد های امسال این جایزه، بازیکنانی چون کریس رونالدو، اینیستا، تیری آنری، مانوئل نویر، یحیی توره،رونی،تیاگو سیلوا و فرانک ریبری دیده می شود.

در همین راستا ساعتی پیش، اینیستا عکسی از خود در کنار همسرش و نیز مدیر ورزشی بارسا "زوبی زارتا"، در صفحه اجتماعی اش منتشر کرد که زیر آن نوشته بود :"در راه رفتن به موناکو".

این مراسم از سال 2003 اجرا می شود و در دو سال گذشته، "زلاتان ابراهیموویچ" و "دیدیه دروگبا" پای طلایی را از آن خود کرده بودند.

فهرست برندگان این جایزه تا به امروز را در عکس زیر مشاهده می کنید:

http://www5.varzesh3.com/files/picture/00993794.jpg

♥perspolis♥
10-14-2014, 10:02 AM
احتمال اینکه به کریس برسه بعید نیست ولی خب کسی مثل توره هم انصافا حقش هست

♥perspolis♥
10-14-2014, 10:09 AM
آندرس اينيستا، برنده پاي طلايي 2014

آندرس اينيستا، هافبک باتجربه بارسلونا، جايزه پاي طلايي 2014 را از آن خود کرد.

http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00941069.jpg به گزارش "ورزش سه"، این جایزه که به بهترین بازیکن بالای 29 سال اهدا می شود، از بین نامزدهای امسال شامل کریس رونالدو، وین رونی، مانوئل نویر، آندره آ پیرلو، تیاگو سیلوا، فرانک ریبری و یحیی توره، تیری آنری و مارتا داسیلوا، در نهایت به شماره 8 بارسا رسید.
اکنون اینیستا همراه با آندونی سوبی سارتا، مدیر ورزشی بارسا و آنا اورتیز، همسرش، به موناکو سفر کرده تا این جایزه را دریافت کند.

Farzan
10-28-2014, 11:33 AM
فهرست اوليه توپ طلا؛ سوارز نيست

http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00994694.jpg

لوئيس سوارز، مهاجم تيم ملي اروگوئه، علي رغم فصل درخشاني که با ليورپول سپري کرد، در فهرست اوليه نامزدهاي توپ طلا قرار نگرفت.

سوارز فصل گذشته 31 گل برای لیورپول به ثمر رساند و کمک کرد تا قرمزها در لیگ برتر به عنوان نایب قهرمانی برسند. او با این تعداد گل توانست کفش طلای فوتبال اروپا را به دست بیاورد.
اما فیفا تصمیم گرفت به دلیل حادثه ای که سوارز در جام جهانی رقم زد و جورجیو کیه لینی، مدافع تیم ملی ایتالیا را گاز گرفت، او را درفهرست 23 نفره توپ طلا قرار ندهد.

دیگر غایب مهم این فهرست، فرانک ریبری، ستاره بایرن مونیخ است که سال گذشته در رتبه سوم بهترین بازیکنان سال قرار گرفت. روبرت لواندوفسکی، آرتورو ویدال، میرالم پیانیچ و لوکا مودریچ هم در این فهرست جای ندارند. ناکامی فصل گذشته بارسا هم باعث شد تا بازیکنان مانند دنی آلوس، جرارد پیکه و سرخیو راموس هم در فهرست جایی نداشته باشند.

وین رونی، رابین فن پرسی، سرخیو آگوئرو، آرون رمزی و نمانیا ماتیچ هم ستاره های لیگ برتری هستند که در فهرست 23 نفره توپ طلا نامی از آنها دیده نمی شود.

سال گذشته کریس رونالدو، ستاره رئال مادرید توپ طلای بهترین بازیکن سال را از آن خود کرد و امسال هم شانس زیادی برای برنده شدن دارد.

فیلیپ لام، مانوئل نویر، تونی کروس و توماس مولر، ستاره های تیم ملی آلمان، هم که نقش زیادی در قهرمانی این تیم در جام جهانی ایفا کردند، امید به کسب این جایزه دارند.

لیونل مسی هم اگرچه در رقابت های باشگاهی درخشش سال های گذشته را نداشت اما نمایش های خوبش در جام جهانی، او را در بین کاندیدهای اصلی قرار می دهد.

فهرست 23 نفره: گرت بیل، کریس رونالدو، کریم بنزما، لیونل مسی، تیبو کورتوا، ادن هازارد، دیگو کاستا، آنخل دی ماریا، یحیی توره، ماریو گوتسه، زلاتان ابراهیموویچ، آندرس اینیستا، تونی کروس، فیلیپ لام، خاویر ماسکرانو، توماس مولر، مانوئل نویر، پل پوگبا، سرخیو راموس، آرین روبن، خامس رودریگز، باستین شواین اشتایگر

Farzan
11-03-2014, 11:05 AM
ليپي از دنياي مربيگري خداحافظي کرد

مارچلو ليپي، سرمربي مشهور ايتاليايي پس از چهارمين قهرماني با گوانگژو در ليگ چين، از دنياي مربي گري اعلام بازنشستگي کرد.

http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00034176.jpg به گزارش "ورزش سه"، لیپی کارنامه ی درخشانی از خود به جا گذاشته و به همراه ایتالیا در سال 2006 قهرمان جام جهانی شد و حالا قصد دارد به عنوان مدیر فنی در گوانگژو فعالیت کند.

او در جمع خبرنگاران گفت:" دیگر نمی‌خواهم مربی گری کنم زیرا برای این کار پیر هستم. قصد دارم به عنوان مدیر فنی ادامه ی فعالیت دهم."

لیپی در دو دوره حضورش در یوونتوس، عملکرد بسیار خوبی داشت. او موفق شد 5 بار قهرمان سری آ شود و همچنین آخرین قهرمانی چمپیونزلیگ یووه در سال 1996 را کسب کند.

Farzan
11-12-2014, 09:56 PM
اعلام نامزد‌هاي برترين گل سال توسط فيفا

فيفا، دقايقي پيش ليست کانديد‌هاي دريافت جايزه ي پوشکاش را اعلام کرد که در آن، نام بازيکناني مثل خامس رودريگس، رابين فان پرسي، زلاتان ابراهيموويچ و ديگو کاستا به چشم مي‌خورد.

http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00996023.jpg به گزارش "ورزش سه"، این جایزه هر سال به بهترین گل زده شده اهدا می‌شود که زلاتان، استوچ، نیمار، همیت آلتین‌توپ و رونالدو موفق به کسب آن شده اند.ضربه ی برگردان دیدنی زلاتان مقابل انگلیس در سال 2013 باعث شد که او ، آخرین برنده ی این عنوان باشد و حالا برای گل پشت پای دیدنی اش مقابل باستیا ، نامزد دریافت آن شده است.

فان پرسی برای هد بسیار زیبایش در پیروزی 5-1 هلند مقابل اسپانیا در جام جهانی کاندید شده و تیم کیهیل برای گل فوق‌العاده اش مقابل هلند، نامزد شده است. گل دیدنی خامس رودریگس مقابل اروگوئه و همچنین ضربه ی برگردان زیبای دیگو کاستا مقابل ختافه نیز باعث نامزد شدن این دو ستاره شده است.

مارکو فابیان، استف روچه، کامیلو سانوتزو، کاسامی و ساتو، دیگر نامزد‌های دریافت این عنوان هستند.

Farzan
11-30-2014, 11:28 PM
تابلوي پيکاسو، رشوه پوتين به پلاتيني

رسانه هاي انگليسي امروز گزارش دادند که روسيه براي کسب ميزباني جام جهاني 2018، رشوه ي سنگيني به فيفا پرداخت کرده است.

http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00994177.jpg به گزارش "ورزش سه" و به نقل ازSundayTimes، در دسامبر 2010 که رای گیری برای میزبان‌های جام جهانی 2018 و2022 برگزار شد،اتفاقات پشت پرده ی زیادی رخ داده است. طبق ادعای این روزنامه،ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه نقش بزرگی در این مساله داشته است. شایعات حاکی از آن است که یک تابلو اثر پیکاسو، به عنوان رشوه از سوی پوتین، به میشل پلاتینی که از رای دهنده های اصلی این انتخابات بوده، اهدا شده است. همچنین قطر نیز در این رای گیری، رشوه ی زیادی داده و قول تجارت امن به مسئولین فیفا داده است.

Farzan
12-02-2014, 12:00 AM
نامزدهاي نهايي خط حمله تيم منتخب سال

نامزدهاي نهايي خط حمله تيم منتخب سال فيفا اعلام شد که در بين آنها نام ستاره هايي همچون کريس رونالدو و ليونل مسي هم ديده مي شود.

http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00997374.jpg به گزارش "ورزش سه"، رونالدو و مسی امسال هم نمایش های خوبی داشتند و در بین 15 نامزد نهایی خط حمله تیم منتخب سال فیفا حضور دارند.
بیشترین نامزدهای این پست با 4 بازیکن متعلق به بایرن مونیخ است؛ فرانک ریبری، آرین روبن، توماس مولر و روبرت لواندوفسکی، چهار بازیکنی هستند که در این فهرست جای دارند.
به جز مسی، بارسا دو نماینده دیگر هم در این فهرست دارد؛ لوئیس سوارز و نیمار و از رئال، علاوه بر رونالدو، بنزما و گرت بیل نیز برای قرار گرفتن در تیم منتخب سال شانس دارند.

نامزدهای نهایی خط حمله تیم منتخب سال:
سرخیو آگوئرو، گرت بیل، کریم بنزما، دیگو کاستا، کریس رونالدو، زلاتان ابراهیموویچ، روبرت لواندوفسکی، لیونل مسی، توماس مولر، نیمار، مارکو رویس، آرین روبن، فرانک ریبری، وین رونی، لوئیس سوارز

Farzan
12-16-2014, 10:11 AM
تيري هانري اعلام بازنشستگي کرد

تيري هانري، ستاره سابق آرسنال و تيم ملي فرانسه، به دوران حرفه اي پرافتخارش پايان داد.

http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00998593.jpg به گزارش "ورزش سه"، این مهاجم باتجربه که قراردادش با باشگاه نیویورک ردبولز به پایان رسید، تصمیم گرفت از دنیای فوتبال خداحافظی کند.
او بعد از شکست خوردن نیویورک ردبولز در نیمه نهایی رقابت های ‏MLS‏ اعلام کرده بود که به همکاری اش با این ‏باشگاه پایان خواهد داد اما در مورد آینده اش تصمیم نگرفته بود. اما ساعتی پیش اعلام کرد که دیگر نمی خواهد به دوران ‏حرفه ای اش ادامه بدهد و به جای آن، می خواهد به عنوان کارشناس با شبکه اسکای اسپورتس همکاری کند.‏
او در سایت رسمی اش نوشت:" بعد از 20 سال حضور در دنیای فوتبال، تصمیم گرفتم تا از فوتبال حرفه ای کناره گیری ‏کنم. این یک سفر شگفت انگیز برای من بود و مایلم از همه طرفداران، هم تیمی ها و اعضای باشگاه های موناکو، ‏یوونتوس، آرسنال، بارسلونا و نیویورک ردبولز و البته تیم ملی فرانسه تشکر کنم. آنها باعث شدند که من دوران بازی ‏فوق العاده ای داشته باشم. ‏
اکنون زمان آن رسیده که یک دوره حرفه ای متفاوتی را آغاز کنم و مایلم اعلام کنم که به لندن بازخواهم گشت تا به شبکه ‏اسکای اسپورتس ملحق شوم. امیدوارم بتوانم بخشی از دیدگاه ها، مشاهدات و تجربیاتم را که در طول این سال ها یاد ‏گرفتم، به شما منتقل کنم."‏

Farzan
12-19-2014, 03:17 PM
پس از هانري، نوبت به آبيدال رسيد
اريک آبيدال از دنياي فوتبال خداحافظي کرد

مدافع فرانسوي سابق بارسلونا و موناکو، امروز بصورت رسمي اعلام کرد که از دنياي فوتبال خداحافظي خواهد کرد.

http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00998825.jpg به گزارش "ورزش سه"، آبیدال که این فصل برای المپیاکوس بازی می کرد، تاکنون دو بار موفق به شکست دادن بیماری مهلک سرطان شده است. او امروز بصورت غیر منتظره درخواست برپایی یک نشست خبری کرد و لحظاتی پیش در این نشست اعلام کرد که به دلایل شخصی از فوتبال کناره گیری می کند.

Sh-Meteor
12-19-2014, 03:28 PM
به مناسبت خداحافظی هانری!

http://upload7.ir/imgs/2014-12/93245877709187677543.jpg

http://upload7.ir/imgs/2014-12/48415350799980532858.jpg

http://upload7.ir/imgs/2014-12/32727460064424393091.jpg

http://upload7.ir/imgs/2014-12/13256487086489417662.jpg

http://upload7.ir/imgs/2014-12/25081923657966819090.bmp

Sh-Meteor
12-19-2014, 08:03 PM
توی این چند روز علاوه بر تیری هانری، یکی دیگه از بزرگان فوتبال اریک آبیدال هم ازدنیای فوتبال خداحافظی کرد.

سایت مارکا این ده تا عکس رو به مناسبت خداحافظی اش منتشر کرده.

http://bankvarzesh.com/Content/UploadImg/1(47).JPG

http://bankvarzesh.com/Content/UploadImg/2(49).JPG

http://bankvarzesh.com/Content/UploadImg/3(23).JPG

http://bankvarzesh.com/Content/UploadImg/4(13).JPG

http://bankvarzesh.com/Content/UploadImg/5(13).JPG

http://bankvarzesh.com/Content/UploadImg/6(12).JPG

http://bankvarzesh.com/Content/UploadImg/7(5).JPG

http://bankvarzesh.com/Content/UploadImg/8(5).JPG

http://bankvarzesh.com/Content/UploadImg/9(2).JPG

http://bankvarzesh.com/Content/UploadImg/10(13).JPG

♥perspolis♥
01-21-2015, 02:43 PM
ترزگه از فوتبال خداحافظی کرد

Http://www.varzesh11.com/images/news/david-trezeguet-27920.jpg دیوید ترزگه

دیوید ترزگه مهاجم فرانسوی در حالی در سن 37 سالگی از فوتبال خداحافظی کرد که از تیم فوتبال مودنا پیشنهاد داشت و با اعلام باز نشتگی این پیشنهاد نقش بر آب شد.

در ادامه با وی بیشتر آشنا می شویم:

ترزگه در روان فرانسه به دنیا آمده و در بوئنوس ایرس آرژانتین رشد یافته است. وی فرزند بازیکن قدیمی فرانسوی آرژانتینی جرج ترزگه می باشد که هم اکنون به عنوان نماینده وی کار می کند. دیوید و همسر وی بیتریس دارای دو فرزند به نام های آرون و نوران می باشند. همسر وی اسپانیایی می باشد.

ترزگه در سطح باشگاهی برای تیم هایی چون اتلتیکو پلاتنسه در لیگ برتر آرژانتین، موناکو در لیگ ۱ فرانسه، و یوونتوس در سری آ ایتالیا بازی کرده است.

موناکو

ترزگه در سال ۱۹۹۸ با موناکو پرسرعت ترین گل تاریخ جام باشگاه های اروپا را با شوتی به سرعت ۱۵۳ کیلومتر بر ساعت در بازی یک چهارم نهایی مقابل منچستر یونایتد به ثمر رساند. وی با موناکو دو بار لیگ ۱ فرانسه را فتح کرد و در سال ۱۹۹۸ به عنوان بهترین بازیکن جوان لیگ ۱ اتخاب شد.

یوونتوس

ترزگه در دومین سال حضورش در یوونتوس ضمن قهرمانی با این تیم با ۲۴ گل زده در ۳۴ بازی عنوان آقای گلی سری آ را در این فصل به دست اورد.

وی در همان سال به عنوان بهترین بازیکن سال سری آ و بهتیرین بازیکن خارجی سال سری آ نیز انتخاب شد. ترزگه یکی از سه بازیکنی بود که پنالتی های خود را در مقابل دیدا دروازه بان آث میلان در فینال جام باشگاه های اروپا در باخت ۳ بر ۲ مقابل این تیم از دست دادند. این بهترین فرصت ترزگه برای کسب جام باشگاه های اروپا بود.

در سال ۲۰۰۶ و در ماجرای رسوایی فوتبال ایتالیا(کالچو پولی) که تیم یوونتوس با کسر امتیاز به سری بی سقوط کرد علی‌رغم این که بسیاری از ستاره های یوونتوس این تیم را ترک کردند ترزگه در این تیم ماند و به این تیم در بازگشت به سری آ کمک فراوانی نمود.

در ۹ دسامبر ۲۰۰۹ ترزگه با گل زنی در پیروزی ۴ بر ۱ مقابل بایرن مونیخ در جام باشگاه های اروپا خود را به عنوان بهترین گل زن خارجی باشگاه یوونتوس با ۱۷۱ گل معرفی کرد.

هرکولس

در ۱۱ سپتامبر ترزگه اولین بازی خود را برای هرکولس در پیروزی ۲ بر صفر مقابل بارسلونا مدافع عنوان قهرمانی انجام داد. ۸ روز بعد اولین گل خود را برای این تیم از روی نقطه پنالتی در باخت ۲ بر ۱ مقابل والنسیا به ثمر رسانید. وی در ۳۰ بازی ۱۲ گل برای این تیم به ثمر رساند و بهترین گل زن فصل این تیم بود.

بنی یاس

در ۳۰ آگوست ۲۰۱۱ ترزگه با قراردادی ۱ ساله به لیگ برتر امارات و باشگاه ورزشی بنی یاس پیوست ولی در ۲۱ نوامبر ۲۰۱۱ به دلیل مصدومیتی که وی را تا پایان فصل خانه نشین می کرد٬ قرارداد خود را به پایان رساند.

ریور پلاته

ترزگه در ۱۹ دسامبر ۲۰۱۱ با قراردادی ۳ ساله به تیم ریورپلاته آرژانتین پیوست. وی از کودکی طرفدار این تیم بود.

زندگی در تیم ملی فرانسه

وی در ۷۱ بازی ملی ۳۱ گل برای فرانسه به ثمر رسانده که از آن جمله می توان به گلزنی مقابل عربستان در جام جهانی ۱۹۹۸ ، گل طلایی مقابل ایتالیا در فینال یورو ۲۰۰۰ که باعث قهرمانی فرانسه در آن بازی ها شد و گلزنی مقابل کرواسی در تساوی ۲ بر ۲ در یورو ۲۰۰۴ نام برد.
وی در فینال جام جهانی ۲۰۰۶ آخرین پنالتی فرانسه را مقابل ایتالیا از دست داد و باعث از دست رفتن جام برای فرانسه شد. ترزگه در تاریخ ۹ ژوئیه ۲۰۰۸ بازنشستگی خود را از بازی های ملی اعلام کرد و با عنوان سومین گلزن ملی تاریخ فرانسه به کار خود پایان داد.

Farzan
01-22-2015, 12:44 PM
از تـــــــوریـــــــن، بـــــــا عشـــــــق

http://tarafdari.com/sites/default/files/users/user22475/dfdffd_0.jpg

دیوید ترزگه سرانجام در سن 37 سالگی، از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

دیگر باید کم کم به شنیدن خبر خداحافظی بازیکنانی که با آنها خاطره داریم، عادت کنیم. دیوید هم رفت. در روزی که مورچه اتمی محبوب تورین، به ناچار راه کانادا در پیش گرفت، خبر بازنشستگی دیوید ترزگه، بیش از هر اتفاق دیگری، قلب هزاران هوادار بیانکونری را به درد آورد. آنها دیگر نمی توانند جادوی پای ترزگل را در زمین فوتبال، تماشا کنند. مهاجمی که یک دهه در خط حمله یوونتوس آقایی کرد و هر دروازه بانی را از قدرت تمام کنندگی اش، بی نصیب نگذاشت.

در تیرماه 1379، زمانی که تیم ملی ایتالیا با مجموعه ای از بازیکنان بزرگ راهی تورنمنت های بین المللی می شد، دیوید ترزگه با زدن گل طلایی فینال یورو 2000، یک ملت را نابود کرد. شاید آن روز با خود می گفتم که هیچ وقت وی را نمی بخشم، اما حضور این مهاجم بلندقامت فرانسوی در فوتبال ایتالیا، رنگ تراژدی داستان ما و ترزگه را تغییر داد. دیوید در تیم نه چندان موفق کارلو آنچلوتی، در حالی 14 گل در 25 بازی به ثمر رساند که در بسیاری از بازی ها، پیپو اینزاگی و الساندرو دل پیرو را به عنوان گزینه ارجح تر به خود می دید.

http://tarafdari.com/sites/default/files/users/user22475/00006.jpg

هر چند ترزگه فرصت طلب، نشان داد که یوونتوس انتخابی درست برای بازیکنان فرانسوی است. وی در فصل 02-2001، 32 گل برای راه راه پوشان بیانکونری به ثمر رساند تا هواداران یوونتوس از کیفیتش مطمئن شوند. دیوید دقیقا همان مهاجمی بود تورین به آن نیاز داشت. در روزگاری که امثال آندری شوچنکو و کریستین ویری، در تیم های رقیب جولان می دادند، ترزگه در کنار الکس دل پیرو، زوجی را تشکیل داد که یوونتوس در هر دو جبهه ایتالیا و اروپا تیمی سربلند قلمداد شود.

زلاتان ابراهیموویچ سوئدی در حالی راهی یوونتوس شد که قرار بود مسیر ترزگه را تکرار کند. مطابق انتظار، مشکلی از این بابت وجود نداشت تا زمانی که کالچوپولی، برای همیشه، مسیر طرفداران یوونتوس را تغییر داد. تورینی ها دیگر، صرفا به تعداد گل نکاه نمی کردند. متر آنها تعصبی بود که بازیکنان تیم می بایست به رنگ سیاه و سفید نشان می دادند. در روزگاری که تیم های بزرگ فوتبال اروپا، تک تک ستاره های این تیم را با مبلغی بسیار پائین خریداری کردند و سپس به تمسخر هواداران غول بزرگ فوتبال ایتالیا پرداختند، چند بازیکن با وجود پیشنهادات مختلف، مسیری دیگر را انتخاب کردند.

مطمئنا اگر پای صحبت یک هوادار یوونتوس بنشینید و نظرش را در مورد افرادی همچون بوفون، ندود، کامورانزی، ترزگه، دشان و البته دل پیرو جویا شوید، به راحتی می توانید حس اکثریت طرفداران این تیم به اساطیر وفادار خود را درک کنید. ترزگه حتی در سری بی هم دست از درخشش برنداشت و با زدن 15 گل، نقش مهمی در بازگشت سریع بیانکونری به سطح اول فوتبال ایتالیا را ایفا کرد.

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/styles/large/public/contents/user22475/news/dfdffd.jpg?itok=9Y8-JZbh

احتمالا دوران سیاه یوونتوس پس از صعود به سری آ را فراموش نکرده اید. دورانی که آنها با وجود ترکیبی نه چندان قدرتمند، به لطف وجود افرادی مثل ترزگه، در اروپا کماکان وضعیت قابل قبولی داشتند. دیوید سرانجام در فصل 11-2010، کاملا مظلومانه از یوونتوس جدا شد(چیزی شبیه جووینکو). او با زدن 171 گل، گلزن ترین بازیکن خارجی تاریخ یوونتوس لقب گرفته است.

او از یوونتوس و بعدها از فوتبال رفت، اما سران و البته هواداران بیانکونری، هرگز نتوانستند مهاجم مطمئنی در حد و اندازه های ترزگه را در تیم خود ببینند. اتفاقی که شاید طی سالهای آتی هم رخ ندهد. خداحافظ دیوید. تو قطعا یکی از مهمترین ارکان طرفداری از یوونتوس در دهه گذشته بودی.

♥perspolis♥
01-28-2015, 03:46 PM
لوئیس فیگو رسما کاندید ریاست فیفا شد

انتخابات رياست فيفا به زودي آغاز خواهد شد و پس از اعلام کانديداتوري سپ بلاتر، دقايقي پيش لوئيز فيگو نامزدي خود براي پست رياست فيفا را تاييد کرد.

http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/01002291.jpg به گزارش "ورزش سه"، لوئیس فیگو در مصاحبه با شبکه CNN، رسما نامزدی خود برای ریاست فیفا را تایید کرد. بدین ترتیب او یکی از رقیبان سپ بلاتر برای تصاحب عالی ترین مقام اجرایی فوتبال جهان خواهد بود. بلاتر که هم اکنون رئیس فیفاست، برای پنجمین بار متوالی نامزد ریاست فیفا شده و این در حالی است که یوفا هنوز نامزد خود را معرفی نکرده است.

Farzan
01-28-2015, 03:59 PM
خیلی خوب میشه اگه فیگو رئیس فیفا بشه ...

بلاتر الان سال هاست که اون بالاست انواع گندکاری هارو انجام داه ...

PaRaStO_o
01-28-2015, 05:52 PM
فیگوووو:8:
ایشالا دیگه امثال بلاتر رو نبینیم من نمیدونم خسته نشده:4: دست از سر فیفا برنمیداره :4:
فیگو دوران بازیش یکی از بهترین و خوش اخلاق ترین بازیکنها بوده از نظر بازی هم خیلی عالی و باهوش بود و امیدوارم بتونه موفق بشه:8:

zamara
01-28-2015, 06:22 PM
خب مگه الان علی دایی چی کمتر از فیگو داره که نرفته کاندید بشه !!؟
فبگو بازیکن خیلی خوب و با اخلاقی هم هست و منم مثل همه قبولش دارم اما اون هم مثل دایی هنوز جایی مدیریتی از خودش نشون نداده .
به نظر من دایی هم میتونه کاندید بشه و بعید نیست که رای خوبی هم بیاره

♥perspolis♥
01-28-2015, 08:18 PM
خب مگه الان علی دایی چی کمتر از فیگو داره که نرفته کاندید بشه !!؟
فبگو بازیکن خیلی خوب و با اخلاقی هم هست و منم مثل همه قبولش دارم اما اون هم مثل دایی هنوز جایی مدیریتی از خودش نشون نداده .
به نظر من دایی هم میتونه کاندید بشه و بعید نیست که رای خوبی هم بیاره
اگه اینجوری بگیم الان مارادونا و پله هم باید برن ولی فوتبال شوخی نیست و محبوب ترین ورزش جهان هست.اتفاقی بیافته ابروی یه کشور در میان هست.دایی بهتره از اسیا شروع بکنه و ریاست کنفدراسیون اسیا رو به عهده بگیره.مدیریت اصلا کار راحتی نیست و دایی هم عاقلتر از ایناست که بره و کوبیده بشه

فیفا یه مدیر بزرگ و توانمند میخواد که مقابل خیلی چیزا بایسته ولی ما ایرانی ها کلا عادت داریم کسی که داره قدرت میگیره بکوبیمش زمین

Farzan
03-31-2015, 07:24 PM
جدیدترین رده‎بندی 10 مربی برتر باشگاهی جهان

آخرين رنکينگ جهاني سايت رنکينگ جهاني مربيان امروز اعلام شد و همچنان آنجلوتي اول است.

به گزارش " ورزش سه " سایت رنکینگ جهانی مربیان در رده بندی جدید خود در 30 مارس 2015 برترین مربیان باشگاهی جهان را معرفی کرد:

1- کارلو آنچلوتی ( رئال مادرید ) با 16410 امتیاز
2- انریکه ( بارسلونا )با 13772 امتیاز
3- گواردیولا ( بایرن مونیخ ) با 12989 امیتیاز
4- امه ری ( سویا ) با 12403 امتیاز
5- سیمئونه ( اتلتیکو ) با 12363 امتیاز
6- آرسن ونگر ( آرسنال ) با 10239 امتیاز
7- مورینیو ( چلسی ) با 10095 امتیاز
8- هکینگ ( وولفسبورگ ) با 9941 امتیاز
9- مارسلینو ( ویارئال ) با 9067 امتیاز
10 - بلان ( پی اس جی ) با 9000 امتیاز

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01026199.jpg

همچنین رنکینک مربیان باشگاهی ایرانی به شرح زیر است:

356 - حسین فرکی(سپاهان) با 1616 امتیاز
557 - علی منصوریان(نفت تهران)با 997 امتیاز
589 - حمید درخشان(پرسپولیس) با 918 امیتیاز
599 - امیر قلعه نویی (استقلال) با 897 امتیاز
717 - افشین قطبی(شیمیزو اس-پالس) با 663 امتیاز

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01026198.jpg

Farzan
04-06-2015, 06:09 PM
رتبه بندی 10 مربی برتر جهان

کارلو آنجلوتی همچنان برترین مربی دنیاست و انریکه به دنبال او قرار دارد.

http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00999403.jpg به گزارش "ورزش سه" سایت رنکینگ جهانی مربیان در رده بندی جدید خود برترین مربیان باشگاهی جهان را معرفی کرد:

1- کارلو آنچلوتی ( رئال مادرید ) با 15688 امتیاز
2- انریکه ( بارسلونا )با 14072 امتیاز
3- گواردیولا ( بایرن مونیخ ) با 13024 امیتیاز
4- امه ری ( سویا ) با 12403 امتیاز
5- سیمئونه ( اتلتیکو ) با 12113 امتیاز
6- آرسن ونگر ( آرسنال ) با 10499 امتیاز
7- هکینگ ( وولفسبورگ ) با 10221 امتیاز
8- مورینیو ( چلسی ) با 10072 امتیاز
9- مارسلینو ( ویارئال ) با 9167 امتیاز
10-اشمیت (بایرن لورکوزن ) با 8276 امتیاز

Farzan
05-29-2015, 08:46 PM
با 133 رای به بلاتر و 73 رای به بن حسین؛ انتخابات فیفا به دور دوم کشیده شد

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/styles/large/public/contents/user22475/news/stream_img_7.jpg?itok=OgqTAwTr

پس از مشخص شدن نتایج اولیه انتخابات فیفا، رای دهندگان باید در دور دوم شرکت کنند. بر اساس قوانین فیفا، اگر نامزدی بتواند در دور اول حداقل دو سوم آرا را کسب کند، برنده انتخابات می شود. در غیر این صورت، آرا به دور دوم کشیده می شود و کسی به بتواند بیشتر از 50 درصد رای افراد را برای خود جمع کند، برنده است.

تعداد آرا در دور اول:

جوزپ بلاتر: 133

شاهزاده علی: 73

دور دوم انتخابات امشب برگزار می شود. با توجه به اینکه در دور دوم برنده تنها نیاز دارد به 50 درصد آرا برسد، احتمالا بلاتر مشکلی برای پیروزی در انتخابات نخواهد داشت.

3 رای باطل اعلام شده است. مشخص نیست که آیا این افراد از قصد اشتباه کرده اند یا دقیقا نمی دانستند باید چه کاری انجام دهند!

بلاتر اگر 140 رای می آورد، در همین دور اول، پیروزی اش را جشن می گرفت.

Farzan
05-29-2015, 09:21 PM
بن علی کناره‌گیری کرد/ ریاست فیفا دوباره به بلاتر سپرده شد

http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1394/03/08/13940308000445_PhotoA.jpg

با کناره‌گیری بن علی، سپ بلاتر به عنوان رئیس فیفا دوباره می‌تواند در مسند قدرت بماند.

در پایان انتخابات ریاست فدراسیون جهانی فوتبال آرای نمایندگان 209 فدراسیون خوانده شد که سپ بلاتر 133 رای کسب کرد. در حالی که علی بن‌الحسین 73 رای کسب کرد.

انتخابات به دور دوم کشیده شد چون بلاتر نتوانست دو سوم آرا را از آن خود کند،‌اما در دور دوم نامزد اردنی از ادامه حضور در انتخابات کناره‌گیری خود را اعلام کرد تا سپ بلاتر برای پنجمین بار و به مدت چهار سال دیگر ریاست فیفا را برعهده داشته باشد.

Farzan
05-30-2015, 10:22 PM
پس از 18 سال
ریو فردیناند از دنیای فوتبال خداحافظی کرد

ریو فردیناند، کاپیتان سابق منچستریونایتد، امروز بصورت رسمی خداحافظی خود از دنیای فوتبال را اعلام کرد. او فصل گذشته با جدایی از یونایتد، برای کوئینز پارک رنجرز به میدان رفت.

http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00035678.jpg
به گزارش "ورزش سه"، فردیناند 36 ساله در مصاحبه با BT SPORT، خبر خداحافظی خود از میادین فوتبال را به اطلاع عموم رساند. این مدافع ارزشمند، در طول 18 سال حضورش در دنیای حرفه ای فوتبال، افتخارات متعددی را به دست آورد.

او 12 سال برای منچستریونایتد به میدان رفت و با این تیم 6 بار قهرمان لیگ برتر انگلیس شد؛ سه بار جام اتحادیه و فتح FA CUP و لیگ قهرمانان اروپا، از دیگر افتخاراتی بودند که او با یونایتد کسب کرد. فریدناند همچنین 81 بار پیراهن تیم ملی انگلیس را نیز به تن کرد.

ریو فردیناند که در غم از دست دادن همسر خود نیز به سر می برد، به BT SPORT گفت:" پس از 18 سال فوتبالیست حرفه ای بودن، حالا احساس می کنم که زمان برای بازنشستگی و خداحافظی من از ورزشی که عاشقش هستم رسیده است.
وقتی 12 ساله بودم و فوتبالم را آغاز کردم، هرگز تصور نمی کردم که روزی برای تیم محبوب کودکی هایم وستهام بازی کنم. اینکه روزی کاپیتان لیدز یونایتد شوم، با منچستریونایتد فاتح لیگ قهرمانان اروپا شوم و سرانجام بار دیگر برای اولین مربی دوران حرفه ای ام "هری ردنپ" در کوئینزپارک رنجرز بازی کنم.
همیشه به 81 بازی ملی خودم برای انگلیس افتخار کرده ام. اینها خاطرات گران بهایی هستند که همیشه با من باقی خواهند ماند."

Farzan
06-02-2015, 08:50 PM
فوری/ سپ بلاتر استعفا داد

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/styles/large/public/contents/user8044/news/cggtqgsuiaedxrb.jpg?itok=NEd9CSLD

سپ بلاتر دقایقی پیش از سمت خود در فیفا استعفا داد؛ این اتفاق پس از این رخ داد که صبح امروز، نزدیک ترین فرد به او، ژروم والکه نیز درگیر مسائل فساد در فیفا شد.

به گزارش guardian، دقایقی پیش، سپ بلاتر که در یک کنفرانس خبری حاضر شده بود، خبر از استعفای خود داد. این درحالی است که وی، کمتر از سه روز قبل در رای گیری فیفا، برای پنجمین بار به عنوان رییس این نهاد انتخاب شده بود.

سپ بلاتر در کنفرانس خبری خود گفت:

ظاهراً انتخاب من برای همه اعضا خوشایند نبوده است. بنابراین، من این جلسه را تشکیل دادم تا صحبت هایی را انجام دهم. من همین جا استعفا می دهم و به زودی یک نهاد را برای جانشینی خودم انتخاب خواهم کرد. نمی خواهم بمانم. حالا من این جا را به شما واگذار می کنم. باید برخی از روال های قانونی طی شود، اما مطمئن باشید که من از اینجا خواهم رفت.

با توجه به اتفاقات اخیر در فیفا و رو شدن دست ژروم والکه، نفر دوم فیفا، احتمال می رود سپ بلاتر نیز برای فرار از دستگیری و متهم شدن، استعفا داده باشد. وی از سال 1998 بر فیفا حکمرانی می کند که این موضوع، انتقادات زیادی را در پی داشته است.

red_girl
06-02-2015, 09:54 PM
کشورای جهان سومی خوشحال بودن فکر میکردن با انتخاب دوباره بلاتر اونا تونستن اروپاییها رو ببرن و قدرتشون بیشتر بوده
همین کفاشیان خنده چه ذوقی داشت که بلاتر انتخاب شده یه طوری مصاحبه میکرد انگار بلاتر این 4 سال رو قراره دربست اختصاص بده به ایران .. طوری میگفت "حالا وقت امتیازگیری از فیفاست" که انگار با بلاتر خیلی پسرخاله ست
اما این استعفا نشون داد این کشورا هیچوقت نمیتونن تضمین کننده موندن بلاتر باشن و اروپاییا درسته تو رای دادن نتونستن بلاتر رو شکست بدن اما کاری کردن که خودش مجبور شه بره . حالا خنده باید دنبال امتیاز گرفتن از شاهزاده علی باشه !!!!!!! واقعا تو کل جهان یه آدم حسابی پیدا نمیشد نامزد ریاست فیفا بشه؟

Sh-Meteor
06-02-2015, 10:56 PM
بلاتر اگه میموند به نفع ایران بود.

تقریبا دیگه همه میدونن رای کفاشیان برای بلاتر بوده و همیشه ازش حمایت کرده و اولین بود که بعد از اعلام نتیجه رای گیری به بلاتر تبریک گفت.

این اتفاقات عموما به مذاق هر کسی خوش نمیاد.

مثلا اگه این شاهزاده اردنی که دوباره کاندید شده، رای بیاره کفاشیان چطور میخواد حمایتش رو جلب کنه؟

Cяоωŋ
06-02-2015, 11:00 PM
بهترین گزینه ی ممکن رییس فدراسیون فوتبال هلند یعنی فن پراگ بود
یک فرد با تحصیلات کامل فوتبالی و حرفه ای در امر ورزش

ولی خب چون شاهزاده ی اردنی در هر صورت ارا رو جمع میکرد فن پراگ کنار کشید

فیگو هم میتونست گزینه ی خوبی باشه که خب ... !

PaRaStO_o
06-03-2015, 06:30 AM
تبریک میگم پایان سلطه فساد و کثافت کاری رو:4:zaye رسما فرار کرد تا آبروش نرهrilax کفاشیان دز غم نبودش چیکار میکنه ینی؟ :17::20:
کاش فیگو بودdelgiri هیج جای دنیا یه کار درست پیش نمیره.

babak red
06-03-2015, 10:00 AM
سپ بلاتر اصلا بدرد فوتبال نمیخورد. اگه هم میخورد واسه اسیا خوب نبود. شاید به افراد خوب میرسید ولی به فوتبال اسیا توجهی نمیکرد. وقتی تو قله که راس فوتبال دنیا باشه فساد بیداد میکنه چی انتظاری از پایین کوه که فوتبال ایران باشه داریم. مثلا کفاشیان چه امتیازی میتونست ازش بگیره؟ فوتبال ایران که نه امکانات درست حسابی داره نه ورزشگاه خوبی داره نه مدیریت قوی داره میخواد چطوری امتیاز بگیره.یه بار ندیدیم یه تورنمنت بین المللی از تیمهای قوی داشته باشیم. یه بار یه تیم با تمام ستاره هاش نیومد ایران. مالدینی که الان همه فراموشش کردن وقتی ایران بود حتی میخواست بیاد برنامه نود درخواست پول کرد و نیومد. اینقدر بدبختیم ما. اگه بلاتر هم میموند کفاشیان نمیتونست هیچ امتیازی ازش بگیره.
فیگو گزینه خوبیه . الان دوباره باید انتخابات برگزار شه یا اینکه بلاتر یه جانشین واسه خودش انتخاب میکنه بچه ها؟

Farzan
06-03-2015, 12:16 PM
اون یارو اردنیه سگ آمریکا و انگیلیسه. فعلا هم که فقط خودش کاندید شده فک کنم ...

منم امیدوارم اون رفیق میلاد، هلندیه کاندید بشه چون هلندی ها کلا تو توسعه و مدیریت فوتبال عالین و اینو تو تاریخ فوتبال نشون دادن ...

گزینه دوم هم فیگو چون هم جوونه و هم به نظرم میتونه سالم کار کنه ...

red nabid
06-03-2015, 01:00 PM
هرکی میشه بشه

جز این مرتیکه عرب

به خدا همینطوریش در آسیا داریم از دست این شیخ سلمان میکشیم

دیگه رئیس فیفا هم که عرب بشه دیگه واویلا داره

Sh-Meteor
06-04-2015, 11:59 PM
پلاتینی برای ریاست فیفا خیز برداشت

http://bankvarzesh.com/Content/1393/03/15/image/ThumbNail/2-1-2014651980.jpg

به نظر می‌رسد رییس فعلی اتحادیه فوتبال اروپا رویای ریاست فیفا را در سر می‌پروراند.

به گزارش بانک ورزش و به نقل از آ.اس، پلاتینی از تیم رسانه‌ای خود خواسته در حاشیه دیدار تیم‌های بارسلونا و یوونتوس در فینال لیگ قهرمانان، از او در خصوص استعفای بلاتر و شرایط فعلی فیفا سوالی پرسیده نشود.
پلاتینی قصد دارد قبل از اعلام کاندیداتوری فیفا میزان محبوبیت خود را میان فدراسیون فوتبال کشورهای مختلف بسنجد.

با توجه به شرایط موجود از پلاتینی و بن‌حسین به عنوان اصلی‌ترین گزینه‌ها برای جانشینی بلاتر یاد می‌شود. البته بنگاه‌های شرط بندی برای پلاتینی شانس بیش‌تری قائل هستند.

Farzan
06-15-2015, 08:37 PM
آلوارو رکوبا از دنیای فوتبال خداحافظی کرد

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/styles/large/public/contents/user22475/news/546072c62dcfa.jpg?itok=Bd4E5BDP

ستاره سابق باشگاه اینتر از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

آلوارو رکوبا در سن سی و نه سالگی از جهان فوتبال خداحافظی کرد و کفش هایش را آویخت. او که از سال 2011 در باشگاه ناسیونال اروگوئه توپ می زد، پس از پایان فصل تصمیم گرفت به دوران بازیگری خود پایان دهد.

رکوبا بین فاصله سال ها 98 تا 2007، در اینتر بازی کرد و نزدیک به 250 بازی در پیراهن این تیم انجام داد. او همچنین در 69 بازی ملی برای تیم ملی اروگوئه، 11 گل به ثمر رساند. رکوبا ابراز امیدواری کرد در سمتی غیر از بازیکن، در ناسیونال مشغول به کار شود.

Farzan
07-16-2015, 12:33 PM
رونالدو مقابل مثلث MSN بارسلونا
10 نامزد بهترین بازیکن اروپا از نگاه یوفا

سه بازیکن از بارسلونا و 5 بازیکن از یوونتوس، به عنوان قهرمان و نایب قهرمان دوره گذشته چمپیونزلیگ، در میان 10 نامزد بهترین بازیکن سال اروپا از نگاه یوفا قرار دارند.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/thumb/01032850.jpg
به گزارش "ورزش سه"، روزنامه نگاران و کارشناسان معتبر 54 کشور عضو یوفا، قرار است بهترین بازیکن سال اروپا را انتخاب کنند. برنده نهایی روز 28 آگوست اعلام خواهد شد. نام 10بازیکن امروز از سوی یوفا اعلام شد که یوونتوس با 5 نماینده رکورددار است: بوفون، پیرلو، ته وز، ویدال و پوگبا. البته از این 5 نفر، پیرلو و ته وز دیگر در یوونتوس حضور ندارند و فصل جدید را به ترتیب در نیویورک سیتی و بوکاجونیورز توپ خواهند زد.

بارسلونا به عنوان قهرمان اروپا هم سه نماینده دارد: مسی، نیمار و سوارز. دو بازیکن باقیمانده نیز رونالدو از رئال و هازارد از چلسی هستند. قرار است روز 12 آگوست، سه بازیکن نهایی اعلام شوند. هر کارشناس می تواند 5 بازیکن را انتخاب کند و نفر اول در لیست او صاحب 5 امتیاز خواهد شد. نفرات دوم و سوم نیز 4 و 3 امتیاز کسب می کنند.
در 4 دوره قبلی به ترتیب رونالدو، ریبری، اینیستا و مسی به عنوان نفر برتر شناخته شده اند.

Farzan
08-27-2015, 11:57 PM
برای دومین بار در 5 فصل اخیر
لیونل مسی بازیکن فصل فوتبال اروپا شد

لیونل مسی، ستاره بارسا، به عنوان بهترین بازیکن فصل 15-2014 فوتبال اروپا انتخاب شد.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/thumb/01037554.jpg
به گزارش "ورزش سه"، مسی که فصل گذشته در لیگ قهرمانان 10 گل به ثمر رساند، یکی از عوامل اصلی قهرمانی سه گانه بارسا در لالیگا، کوپا دل ری و چمپیونزلیگ بود و به این ترتیب، بالاتر از کریس رونالدو و لوئیس سوارز، عنوان بهترین بازیکن اروپا را به دست آورد.
مسی در فصل 11-2010 که بارسا توانسته بود قهرمان چمپیونزلیگ بود، عنوان بازیکن فصل اروپا را از آن خود کرده بود.
او بعد ار دریافت جایزه گفت:" دریافت این جایزه برای همه لذت بخش است. این به همه هم تیمی هایم تعلق دارد زیرا بدون کار تیمی، من اینجا نبودم. جام ها متعلق به تیم هستند. من خیلی خوشحال هستم."

Farzan
11-24-2015, 05:29 PM
8 بارسایی و 4 رئالی در فهرست 40 نفره
فهرست نامزدهای حضور در تیم منتخب سال یوفا

یوفا ساعتی پیش اسامی 40 بازیکن موردنظر برای حضور در تیم منتخب سال را اعلام کرد که بارسلونا در این میان بیشترین نماینده را دارد.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/thumb/01077286.jpg
به گزارش "ورزش سه"، بارسا که سال 2015 برایش بسیار خوش یمن بوده و موفق به کسب چهار افتخار ارزشمند تا بدینجای سال شده و در ماه دسامبر می تواند با قهرمانی در جام جهانی باشگاه ها، تعداد جام های خود را به 5 نیز برساند، بیشترین نماینده را در فهرست نامزدهای حضور تیم منتخب سال در اختیار دارد.

پیکه، آلوس، اینیستا، راکیتیچ،مسی، نیمار، سوارز و ماسکرانو، آبی اناری های این لیست 40 نفره هستند. راموس، خامس، بیل و رونالدو نیز رئالی های موجود در این فهرستند. 2 تیم دیگر اسپانیایی یعنی اتلتیکو و سویا نیز 2 نماینده دارند: گودین و گریزمان از اتلتیکو؛ کونوپلیانکا و کریخوویاک از سویا.

دیگر بازیکنان موجود در این لیست عبارتند از:" نویر، آلابا، بواتنگ، ویدال، مولر و لواندوفسکی از بایرن؛ بوفون، کیه لینی، بونوچی، مارکیزیو، پوگبا و موراتا از یوونتوس؛ هارت، دی بروین و آگوئرو از سیتی؛ تیاگو سیلوا، داوید لوئیز، وراتی و زلاتان از پاری سن ژرمن؛ بویکو از دنیپرو، رودریگز از ولفسبورگ، چالهان اوغلو از لورکوزن، الکسیس سانچس از آرسنال و هازارد از چلسی."

نکته جالب، غیبت بوسکتس، براوو و تراشتگن در این لیست است.بازیکنانی که در قهرمانی های بارسلونا نقش برجسته ای داشته اند.

Farzan
11-30-2015, 06:25 PM
مسی، رونالدو و نیمار
اعلام اسامی 3 نامزد نهایی توپ طلای 2015

دقایقی پیش در زوریخ، مقر فیفا، اسامی سه بازیکن نهایی برای دریافت توپ طلای سال 2015 اعلام شد.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/thumb/01078350.jpg
به گزارش "ورزش سه"، ماه گذشته بود که اسامی 23 بازیکن به عنوان نامزدهای نهایی توپ طلای سال 2015 اعلام شد. از مسی، سوارز، نیمار و رونالدو به عنوان اصلی ترین گزینه های نهایی یاد می شد و دقایقی پیش سرانجام 3 بازیکن فینالیست توپ طلا مشخص شدند و نام آنها اعلام شد. بر این اساس لئو مسی، کریستیانو رونالدو و نیمار برای کسب توپ طلا وارد رقابت نهایی خواهند شد.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01078352.jpg

همچنین اسامی سه مربی به عنوان نامزدهای نهایی انتخاب برترین مربی سال 2015 اعلام شد: لوئیس انریکه، سرمربی بارسلونا، پپ گواردیولا سرمربی بایرن و خورخه سامپائولی، سرمربی آرژانتینی تیم ملی شیلی.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01078355.jpg

انریکه همراه بارسلونا تا بدینجا موفق به کسب 4 قهرمانی ارزشمند در سال 2015 شده؛ از جمله فتح سه گانه. پپ گواردیولا بایرن را قهرمان بوندسلیگا و سامپائولی نیز شیلی را قهرمان کوپا آمریکا کرد.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01078353.jpg

سه گل نیز به عنوان نامزدهای نهایی گل برتر سال 2015(جایزه پوشکاش) انتخاب شدند: گل لئو مسی به بیلبائو در فینال کوپا دل ری، گل فلورنزی(بازیکن رم) به بارسلونا در دور گروهی لیگ قهرمانان 2015-2016 و نیز گل وندل لیرا در بازی اتلتیکو گویانینزه و گویانزیا در تاریخ 11 مارس.

Farzan
12-20-2015, 01:29 PM
تکلیف نیمکت باواریایی ها مشخص شد
رسمی: آنچلوتی،جانشین گواردیولا در بایرن

کارل هاینس رومینیگه، نایب رئیس باشگاه بایرن مونیخ، تایید کرد که کارلو آنچلوتی در تابستان آینده جانشین پپ گواردیولا در این باشگاه خواهد شد.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/thumb/01070617.jpg
به گزارش "ورزش سه"، قرارداد پپ گواردیولا با بایرن در پایان فصل جاری به اتمام می رسد و عدم تمایل او برای تمدید قرارداد باعث شده بود تا شایعات زیادی در مورد آینده نیمکت باواریایی ایجاد شود.
مدیران بایرن بارها علاقه مندی شان را برای تمدید قرارداد این مربی اسپانیایی اعلام کردند اما او تصمیمش برای جدایی از این باشگاه را گرفته بود و اکنون کارل هاینس رومینیگه تایید کرد که گواردیولا بایرن را ترک خواهد کرد و آنچلوتی جانشین او می شود.
رومینیگه در این رابطه گفت:" ما از زحمات گواردیولا برای باشگاه تشکر می‌کنیم و امیدواریم در پایان فصل با موفقیت‌های زیاد جشن بگیریم. آنچلوتی هم مربی بسیار خوبی برای بایرن خواهد بود. به آینده با او امیدوار هستیم."
مقصد بعدی گواردیولا هنوز مشخص نیست ولی از منچسترسیتی و منچستریونایتد به عنوان گزینه‌های او یاد می‌شود.
آنچلوتی که سه قهرمانی در چمپیونزلیگ در کارنامه دارد، فصل گذشته با رئال نتوانست به عنوان خاصی دست پیدا کند و به همین دلیل جای خود را به رافا بنیتس داد.

red nabid
12-20-2015, 01:47 PM
مشخص بود که بایرن با پپ ادامه نمیده

خدا را شکر سایه ی این کچل از بایرن داره کم میشه

آنچلوتی مربی خیلی خوبیه و بزرگترین اشتباه رئال از دست دادن این مربی بود

♥perspolis♥
12-20-2015, 09:08 PM
معلوم بود پپ امسال بایرن نمیمونه و گند زد به تیم فوق العاده یوب هاینکس

مصدومیت های زیادی جا گذاشت و رسما تیم چلاقی رو دست کارلو میده

امیدوارم پپ بیاد سیتی

مها سیستم
12-21-2015, 02:58 PM
چه خبره؟؟؟

....................................

♥perspolis♥
01-06-2016, 05:18 PM
لو رفتن برنده توپ طلای 2015 در سایت فیفا

وبسایت فیفا ساعتی پیش به اشتباه برنده توپ طلای سال 2015 را روی خروجی خود قرار داد.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/thumb/01084589.jpg
به گزارش "ورزش سه"، در حالی که قرار است 21 دی ماه در زوریخ، طی مراسمی در مقر فیفا برنده توپ طلای 2015 مشخص شود، سایت فیفا به صورت اتفاقی برای دقایقی برنده توپ طلای 2015 مردان و بهترین بازیکن زن سال 2015 را بر روی خروجی خود منتشر کرد. بر این اساس لئو مسی مطابق پیش بینی ها توپ طلای سال 2015 را از آن خود کرده است.

دیلی میل نیز ساعتی پیش این خبر را منتشر کرد و از لو رفتن این موضوع خبر داد. این پنجمین توپ طلای دوران فوتبال نابغه آرژانتینی بارسلوناست. مسی برای تصاحب این عنوان با رونالدو و نیمار رقابت داشت. در 2 سال گذشته توپ طلا به رونالدو رسیده بود.

Farzan
01-06-2016, 11:42 PM
دروگبا بازنشسته شد/ بازگشت به چلسی این بار به عنوان مربی؟

http://static.90tv.ir/bc78170264a7a19c4aa98276792d28ca_240_150_cropCente r.jpg

دیدیه دروگبا که هنوز با باشگاه مونترال ایمپکت قرارداد داشت، تصمیم گرفت از دنیای فوتبال کناره بگیرد. این ستاره ساحل عاجی تابستان چلسی را به مقصد لیگ حرفه ای آمریکا ترک کرد ولی تصمیم گرفت از دنیای فوتبال به عنوان بازیکن کنار برود.

دروگبا پس از گفتگویی که با هیدینک در طی هفته های اخیر داشت، احتمالاً به عنوان مربی به کادر فنی چلسی اضافه می شود. او جند روز قبل به لندن سفر کرده بود و یکی از بازی های چلسی را در کنار هیدینک تماشا کرد.

دروگبا ۱۶۴ گل در ۳۸۱ بازی برای چلسی به ثمر رساند.

♥perspolis♥
01-06-2016, 11:51 PM
دیگه کم کم ستاره های دهه نود از فوتبال میرن و اخر فصل هم جرارد و توتی هم خداحافظی میکنن...

Farzan
01-11-2016, 11:31 PM
رنده‌های‌توپ‌طلا‌چه‌شک ی‌هستند؟(اینفوگرافی)

البته ظاهر یک بازیکن تاثیری در رسیدن او به توپ طلا ندارد اما مقایسه ظاهر برنده های توپ طلا، نکات جالبی را روشن می کند.

به گزارش "ورزش سه"، میانگین سنی 59 برنده توپ طلا، 26 سال است و میانگین قدی آنها هم 1.78 متر. 57.6 درصد برنده های توپ طلا رنگ موی قهوه ای تیره داشتند و پس از آن، بازیکنانی با رنگ موی بلوند با 15.2 درصد، بیشتر از سایرین توپ طلا را به دست آوردند.
81 درصد برنده های توپ طلا رنگ پوست سفید داشتند و اوزه بیو، اسطوره فوتبال پرتغال، اولین بازیکن سیاه پوستی بود که توانست این جایزه را از آن خود کند.
اینطور که آمار نشان می دهد، داشتن سبیل شانس یک بازیکن برای بردن توپ طلا را به شدت کاهش می دهد زیرا تاکنون تنها یک بازیکن که سبیل داشته، توانسته توپ طلا را ببرد؛ رود گولیت!

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01085599.jpg

Farzan
01-11-2016, 11:32 PM
مسی، رونالدو و بقیه...
تیم منتخب سال 2015 اعلام شد

تیم منتخب سال 2015 فیفا، دقایقی پیش معرفی شد.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/thumb/01085629.jpg
به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا و رئال مادرید با 4 نماینده، بیشترین تعداد حضور بازیکن در این لیست را دارند و پس از آنها، یوونتوس، پاری سن ژرمن و بایرن مونیخ با یک نماینده قرار گرفته اند. تیم برتر سال به شرح زیر است:

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01085634.jpg

Farzan
لوئیس انریکه، بهترین مربی سال 2015

لوئیس انریکه، سرمربی بارسا به عنوان مربی سال 2015 جهان انتخاب شد.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/thumb/01085640.jpg
به گزارش "ورزش سه"، لوئیس انریکه در اولین فصل حضورش در بارسا موفق شد با این تیم قهرمانی در لالیگا، کوپا دل ری و چمپیونزلیگ را جشن بگیرد و در ادامه سال 2015، فاتح سوپرکاپ اروپا و جام باشگاه های جهان شد و به این ترتیب توانست در رقابت با پپ گواردیولا و خورخه سامپائولی، عنوان مربی سال فیفا را از آن خود کند. انریکه در مراسم امشب حضور پیدا نکرد.
پپ گواردیولا در سال 2015 تنها قهرمانی در بوندس لیگا را با بایرن به دست آورد و سامپائولی هم توانست برای اولین بار شیلی را قهرمان کوپا آمریکا کند.
جیل الیس، سرمربی تیم ملی بانوان آمریکا نیز به عنوان بهترین مربی فوتبال زنان در سال 2015 انتخاب شد.

Farzan
جایزه پوشکاش به وندل لیرا رسید

وندل لیرا، مهاجم نه چندان سرشناس برزیلی، جایزه پوشکاش برای زیباترین گل سال 2015 را از آن خود کرد.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/thumb/01085657.jpg
به گزارش "ورزش سه"، او به همراه لیونل مسی و الساندرو فلورنزی، نامزدهای دریافت جایزه پوشکاش بودند که در نهایت این جایزه به این مهاجم رسید.
لیرا که بازیکن تیم اتلتیک گوئیننزه برزیل است، به خاطر گلش به تیم جویانسیا در لیگ گویانوی این کشور توانست این جایزه مهم را از آن خود کند.
فلورنزی در لیگ قهرمانان فصل جاری و در بازی رفت مقابل بارسلونا از میانه زمین دروازه ترشتگن را باز کرده بود و مسی به خاطر گلی که در دیدار فینال فصل قبل کوپا دل ری وارد دروازه اتلتیک بیلبائو کرد، نامزد دریافت این جایزه شده بودند.

Farzan
توپ طلای پنجم برای ستاره آرژانتینی
لیونل مسی، برنده توپ طلا 2015

لیونل مسی، فوق ستاره بارسلونا برای پنجمین بار برنده جایزه توپ طلا فیفا شد.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/thumb/01085650.jpg
به گزارش "ورزش سه"، مسی سال درخشانی را با بارسلونا سپری کرد و موفق شد 5 جام به همراه این تیم به دست آورد و این در حالی بود که او موثر ترین بازیکن بارسا در راه کسب این جام‌ها بود.

طبق انتظارات، او دقایقی پیش این جایزه را از کاکا دریافت کرد تا همچنان رکورددار کسب این عنوان باشد و رکورد خود را نیز ارتقاع دهد.

مسی پس از کسب توپ طلای پنجم گفت:" عصر به خیر. بازگشت به این صحنه و کسب یک توپ طلای دیگر پس از اینکه رونالدو دو سال متوالی آن را کسب کرد، برای من لحظه ویژه ای است. فوق‌العاده است، پنجمین توپ طلا. خیلی فراتر از آنچه در کودکی رویایش را داشتم. می‌خواهم از هم‌تیمی‌هایم که بدون آنها رسیدن به این دستاورد غیرممکن بود تشکر کنم. می‌خواهم از نفس فوتبال تشکر کنم، چه خوبی هایش و چه بدی هایش."

Farzan
زوریخ-سوئیس
گزارش کامل مراسم توپ طلای 2015

مراسم توپ طلای 2015 برگزار شد و بهترین های سال معرفی شدند.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/thumb/01085637.jpg
به گزارش "ورزش سه"، مراسم اهدا جوایز بهترین های فوتبال جهان در سال 2015، سالی که البته برای فیفا با حاشیه های فراوانی همراه بود، امشب در زوریخ برگزار شد. غیبت چهره هایی مانند سپ بلاتر و میشل پلاتینی از اتفاقات قابل توجه مراسم امسال بود. ضمن اینکه پپ گواردیولا و لوئیس انریکه ترجیح دادند در مراسم امشب حضور پیدا نکنند.

- مهمانان و چهره های اصلی مراسم از دقایقی پیش در حال ورود به سالن هستند و البته در مسیر به هواداران مشتاق عکس و امضا می دهند.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01085615.jpg

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01085616.jpg

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01085617.jpg

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01085618.jpg

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01085619.jpg

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01085620.jpg

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01085635.jpg

- مراسم با اجرای موسیقی آغاز شد. جیمز نسبیت و کیت عبدو اجرای مراسم را برعهده دارند.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01085632.jpg

- 6 نامزد بازیکن برتر سال (مرد و زن) به دعوت مجریان مراسم روی سن رفتند و تا به سوال های آنها پاسخ بدهند.

-رونالدو که حالا روی استیج اصلی توپ طلا آمده، درباره امید‌هایش برای کسب توپ طلای چهارم گفت:" من تمام تلاشم را صد در صد انجام خواهم داد. فوتبال بازی کردن کاری است که دوست دارم انجام بدهم. هنوز توانایی بازی کردن در سال‌های آینده را دارم و تلاش می‌کنم بهترین باشم. این هدف من است. همچنان آماده ، جوان و نیرومند هستم."

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01085626.jpg

-مسی نیز امیدوار است پنجمین توپ طلای دوران بازیگری اش را کسب کند. او گفت:" از سال 2009 خیلی گذشته، من رشد زیادی کرده ام و چیزهای زیادی یاد گرفته ام، نه فقط در فوتبال بلکه در زندگی ام. ما رشد می‌کنیم و چیزهای جدیدی یاد می‌گیریم. تلاشم این است که دستاوردهای جدیدی کسب کنم."

-نیمار نیز در رابطه با توپ طلا گفت:" حضور در این صحنه در کنار رونالدو و مسی، تحقق یک رویا بود. همچنین با این 3 بازیکن بزرگ فوتبال بانوان. این یک رویاست. امیدوارم بیش از یک بار در کنار الگوهایم در اینجا باشم. این یک عصر ویژه است."

- حالا نوبت به اعلام اسامی تیم منتخب سال رسید:

دروازه بان: نویر

مدافعان: تیاگو سیلوا، مارسلو، سرخیو راموس، دنی آلوس

هافبک ها: آندرس اینیستا، لوکا مودریچ، پل پوگبا

مهاجمان: مسی، نیمار، رونالدو

-رونالدو در پاسخ به سوال درباره برنامه‌هایش پس از بازنشستگی از فوتبال گفت:" برنامه‌های خودم را دارم، برنامه‌هایی استراتژیک. می‌خواهم با برندم ادامه دهم. خیلی مطمئنم که این موضوع برایم مهم‌ترین چیز خواهد بود."

-پل پوگبا درباره حضور در مراسم گالا گفت:" برایم افتخاری است که برای اولین بار در جمع این بازیکنان با کیفیت حضور دارم. امیدوارم آخرین بار نباشد."

-جیل الیس، سرمربی تیم ملی بانوان آمریکا به عنوان بهترین مربی فوتبال زنان در سال 2015 انتخاب شد.

-لوئیس انریکه، سرمربی بارسلونا به عنوان بهترین مربی سال 2015 انتخاب شد.

-جایزه فرپلی مالی امسال، به صورت نمادین به تمام باشگاه‌هایی اعطا شد که به پناهندگان، کمک‌های مالی اختصاص دادند. جرالد آساموا، مهاجم سابق تیم ملی آلمان که پدرش یک پناهنده بوده، این جایزه را به نمایندگی از باشگاه‌ها دریافت کرد.

-رونالدو در معرفی نامزدهای توپ طلا روی استیج رفت و گفت:" من یک بچه هستم، یک بچه ی بزرگ. وظیفه من این است که با گلزنی‌هایم به تیم کمک کنم جام ببرد. این کاریست که عاشق انجام دادن آن هستم. دوست دارم مردم ، هواداران و یا هر کس که من را دوست دارد را خوشحال کنم. احساس خیلی خوبی دارم و خوشحالم. هنوز جوان هستم و چند سال دیگر پیش رو دارم."

-وندل لیرا، مهاجم تیم ویلا نووا برزیل برنده جایزه پوشکاش شد.

لیرا پس از دریافت جایزه پوشکاش گفت:" در ابتدا خدا را به خاطر این جایزه شکرگزارم. از خانواده ام و آنهایی که به من رای دادند ممنونم. از همسرم، پسرم و دخترم تشکر می‌کنم.می‌خواهم آیه ای از انجیل را بخوانم. «وقتی جالوت به میدان آمد، همه به او نگاه می‌کردند و می‌گفتند که هیچ کس نمی‌تواند او را شکست دهد ولی حضرت داوود (ع) گفت:" او خیلی بزرگ است پس نمی‌توانم خطایی داشته باشم.» من در زندگی به این شکل به موضوعات واکنش نشان می‌دهم. از همه ی شما بسیار ممنونم."

-کارلی لوید، ستاره تیم ملی بانوان آمریکا به عنوان بهترین بازیکن فوتبال بانوان در سال 2015 انتخاب شد.

-لوید در رابطه با انتخابش به عنوان بهترین بازیکن سال فوتبال بانوان گفت:" این یک افتخار بزرگ برای من است. راه طولانی را برای رسیدن به اینجا رفتم. می‌خواهم از جیل الیس ، کادر فنی و هم‌تیمی‌هایم که بدون آنها اینجا نایستاده بودم، تشکر کنم. 23 بازیکن برای قهرمانی در جام جهانی تلاش کردند بنابراین از همه آنها ممنونم."

-لیونل مسی، برنده جایزه توپ طلا سال 2015 میلادی شد.

-مسی پس از کسب توپ طلای پنجم گفت:" عصر به خیر. بازگشت به این صحنه و کسب یک توپ طلای دیگر پس از اینکه رونالدو دو سال متوالی آن را کسب کرد، برای من لحظه ویژه ای است. فوق‌العاده است، پنجمین توپ طلا. خیلی فراتر از آنچه در کودکی رویایش را داشتم. می‌خواهم از هم‌تیمی‌هایم که بدون آنها رسیدن به این دستاورد غیرممکن بود تشکر کنم. می‌خواهم از نفس فوتبال تشکر کنم، چه خوبی هایش و چه بدی هایش."

-مسی 41.33 درصد آرا را در کسب توپ طلا به خود اختصاص داده بود. سهم رونالدو 27.76 درصد و سهم نیمار، 7.86 درصد بوده است.

Farzan
01-11-2016, 11:39 PM
کاپیتان‌ها در توپ طلا به چه کسی رای دادند؟

مراسم توپ طلا، ساعاتی پیش برگزار شد که طی آن، لیونل مسی به عنوان بهترین بازیکن جهان انتخاب شد و توپ طلای پنجم خود را کسب کرد.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/thumb/01085650.jpg
به گزارش "ورزش سه"، مسی با کسب 41.33 درصد آرا به عنوان نفر اول انتخاب شد و پس از او، کریستیانو رونالدو با 27.76 و نیمار با 7.86 درصد قرار گرفتند. نحوه رای دهی به این شکل است که کاپیتان‌های تیم‌های ملی، مربیان تیم‌های ملی و خبرنگاران، 3 نفر را انتخاب می‌کنند که نفر اول 5 امتیاز، نفر دوم 3 امتیاز و نفر سوم 1 امتیاز کسب می‌کند. در نهایت با جمع آوری آرا، شخصی که بیشترین رای را به خود اختصاص داده بود به عنوان برنده توپ طلا انتخاب می‌شود. در زیر به بررسی رای چندین کاپیتان تیم‌های ملی پرداخته ایم.
ونسان کمپانی، کاپیتان تیم ملی بلژیک، رای اول خود را ادن هازارد، رای دوم خود را به کوین دی‌بروین و رای سوم خود را به لیونل مسی اختصاص داد. نیمار، کاپیتان تیم ملی برزیل، مسی، سوارز و راکیتیچ را انتخاب کرد. ادین ژکو، کاپیتان تیم ملی بوسنی، رونالدو، هازارد و مسی را به عنوان رای‌های اول تا سوم خود معرفی کرد.لیونل مسی، برنده توپ طلا نیز به عنوان کاپیتان تیم ملی آرژانتین، لوئیس سوارز، نیمار و اینیستا را انتخاب کرده بود.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01085660.jpg

خامس رودریگس، کاپیتان تیم ملی کلمبیا، رونالدو، بنزما و بیل را انتخاب کرده و رای وین رونی، کاپیتان تیم ملی انگلیس، مسی، مولر و رونالدو بود. هوگو لوریس، کاپیتان تیم ملی فرانسه، مسی، رونالدو و نیمار را به ترتیب انتخاب کرده و انتخاب‌های شواین اشتایگر نیز به ترتیب، نویر، مولر و نیمار بود.
آندرانیک تیموریان، کاپیتان تیم ملی کشورمان ، مسی، رونالدو و نیمار را به ترتیب انتخاب کرده و رونالدو، کاپیتان تیم ملی پرتغال، رای‌های خود را به هم‌تیمی‌هایش یعنی بنزما، خامس و بیل اختصاص داد.زلاتان، کاپیتان تیم ملی سوئد، مسی، سوارز و نیمار را انتخاب کرده و دیگو گودین، کاپیتان تیم ملی اروگوئه، سوارز، مولر و لواندوفسکی را انتخاب کرد. یکی از نکات قابل توجه هم رای ندادن ایکر کاسیاس، کاپیتان تیم ملی اسپانیا بود.

Farzan
01-29-2016, 10:27 PM
وداع کاپیتان سابق منچستریونایتد از دنیای فوتبال
نمانیا ویدیچ از دنیای فوتبال خداحافظی کرد

کاپیتان سابق منچستریونایتد پس از 16 سال بازی در بالاترین سطح فوتبال دنیا، امروز برای همیشه کفش های خود را آویخت.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/thumb/01088774.jpg
به گزارش "ورزش سه"، ویدیچ فوتبال خود را از تیم ستاره سرخ بلگراد آغاز کرد و سپس سال 2006 به منچستریونایتد پیوست. او 8 فصل درخشان را در این تیم پشت سر گذاشت و موفق شد 5 قهرمانی در لیگ برتر، 3 قهرمانی در جام اتحادیه و نیز قهرمانی چمپیونزلیگ را با شیاطین سرخ تجربه کند.
او تابستان 2014 راهی اینتر شد اما تنها 28 بازی برای این تیم انجام داد. مصدومیت به وی اجازه نداد در فصل جاری در میادین حضور یابد و او به همین دلیل قراردادش با اینتر را فسخ کرده و امروز با انتشار بیانیه ای خداحافظی اش از دنیای فوتبال را بصورت رسمی اعلام کرد.

در بیانیه ویدیچ آمده است:" سرانجام روزی خداحافظی من از دنیای فوتبال فرا رسید و مصدومیت های مزمن چند سال اخیر، باعث شد تا چنین تصمیمی بگیرم. می خواهم از همه بازیکنانی که کنارشان بازی کردم و همه مربیانی که با آنها کار کردم تشکر کنم. همچنین یک تشکر بزرگ از تمام هوادارانی که در تمام این سال ها از من حمایت کردند."

Farzan
01-29-2016, 10:27 PM
خبر خوب برای دو باشگاه مادریدی
فیفا محرومیت رئال و اتلتیکو را تعلیق کرد

کمیته فرجام خواهی فیفا محرومیت باشگاه های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید از انجام نقل و انتقال را به طور موقت به حالت تعلیق درآورد.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/thumb/01027071.jpg
به گزارش "ورزش سه"، این دو باشگاه به دلیل تخلف از قوانین نقل و انتقالات در مورد به خدمت گرفتن ‏بازیکنان زیر سن قانونی، از خرید بازیکن در دو بازار نقل و انتقالات بعدی (تابستان 2016 و ژانویه ‏‏2017) محروم شده بودند.‏
اما بعد از اینکه مدیران رئال و اتلتیکو به این حکم اعتراض کردند، کمیته فرجام خواهی فیفا آن را به حال تعلیق ‏درآوردند. ‏
دو باشگاه مادریدی اعلام کرده بودند که در همه موارد براساس قوانین فیفا عمل کرده و روز دوشنبه فرجام ‏خواهی شان را به فدراسیون جهانی فوتبال ارائه کردند.‏
اکنون فیفا باید تا روز 1 جولای حکم نهایی در مورد این پرونده را اعلام کند؛ در غیر این صورت هر دو باشگاه می توانند در بازار نقل و انتقالات تابستانی خرید کنند و بازیکنانی هم که انتقال شان باعث این محرومیت شده، می توانند برای رئال و اتلتیکو به میدان بروند.

Farzan
02-01-2016, 05:56 PM
با قراردادی سه ساله
رسمی: پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی شد

پپ گواردیولا از فصل آینده جانشین مانوئل پیگرینی در منچسترسیتی خواهد شد تا به گمانه زنی ها در مورد مقصد بعدی او پایان داده شود.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/thumb/01089412.jpg
به گزارش "ورزش سه"، باشگاه منچسترسیتی دقایقی پیش رسما اعلام کرد که با پپ گواردیولا برای جانشینی مانوئل پیگرینی به توافق رسیده است. پیگرینی تابستان گذشته قرارداد خود با سیتی را تا سال 2017 تمدید کرده بود با این وجود او دیگر از فصل بعد هدایت این تیم را بر عهده نخواهد داشت.

ماه گذشته پپ گواردیولا اعلام کرده بود که در پایان فصل مربیگری بایرن را رها کرده و به تیمی در لیگ برتر خواهد رفت. گمانه زنی ها در مورد مقصد بعدی او بیشتر به سمت منچسترسیتی و منچستریونایتد بود که در نهایت تیم آبی پوش شهر منچستر موفق به جذب سرمربی اسپانیایی سرشناس سال های اخیر فوتبال دنیا شد.

در بیانیه باشگاه سیتی آمده است:"باشگاه منچسترسیتی تایید می کند در نتیجه مذاکرات صورت گرفته در طی چند هفته اخیر با پپ گواردیولا، با وی به توافق رسیده است و او فصل 2016-2017 هدایت منچسترسیتی را بر عهده خواهد گرفت.
قرارداد ما با وی سه ساله است. پیش از این در سال 2012 نیز با هم مذاکراتی داشتیم. با احترام کامل به مانوئل پیگرینی و بازیکنان، برای جلوگیری از بروز شایعات غیرضروری تصمیم بر این شد تا خبر این توافق اعلام شود. پیگرینی نیز از علنی شدن این خبر کاملا حمایت کرده است و با تمرکز کامل روی اهداف باشگاه، تا پایان فصل کار هدایت بازیکنان را بر عهده خواهد داشت."

Farzan
02-08-2016, 10:02 PM
رسمی:کورت زوما یورو 2016 را از دست داد

مدافع با استعداد فرانسوی چلسی نمی تواند تیم ملی کشورش را در رقابت های جام ملت های اروپا همراهی کند.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/thumb/01090561.jpg
به گزارش "ورزش سه"، باشگاه چلسی به طور رسمی طی بیانیه ای اعلام کرد که مصدومیت کورت زوما از ناحیه لیگامنت زانو در جریان دیدار این تیم مقابل منچستریونایتد باعث دوری 6 ماهه این بازیکن از میادین خواهد شد.

به این ترتیب، زوما علاوه بر از دست دادن ادامه فصل جاری رقابت های باشگاهی، رقابت های جام ملت های اروپا در سال 2016 را نیز که در کشورش فرانسه برگزار می شود، از دست خواهد داد. باشگاه چلسی اعلام کرده است که این بازیکن طی 48 ساعته آینده تحت عمل جراحی قرار می گیرد.

بعد از اعلام این خبر از سوی باشگاه چلسی، زوما با انتشار پستی در توئیتر، از هم تیمی هایش به خاطر حمایت های شان تشکر کرد و قول داد که فصل آینده، قوی تر از قبل برگردد.

Farzan
02-26-2016, 07:41 PM
در رقابتی نزدیک/ اینفانتینو برای سه سال رییس فیفا شد

http://cup.ir/Content/Upload/Images/0787f459-76b6-4789-aba1-c8b677ae8e74.jpg?watermark=cup&w=730

جیانی اینفانتینو با شکست شیخ سلمان در دور دوم انتخابات، برای سه سال رییس فیفا شد.

انتخابات فیفا امروز در زوریخ سوییس برگزار شد و در نهایت جیانی اینفانتینو در دور دوم انتخابات فیفا در رقابت با شیخ سلمان با کسب .115 رای برای مدت سه سال رییس فیفا شد و نهمین نفری شد که توانست به این مقام برسد. شیخ سلمان 88 رای آورد و علی بن حسین هم 4 رای آورد.

این مرد 46 ساله ابتدا با ژروم شامپاین، شیخ سلمان و شاهزاده بن علی رقابت کرد و با فاصله سه رای نسبت به شیخ سلمان اول شد ولی کار به دور دوم کشیده شد. در این دور هم او توانست گوی سبقت را از رقیب بحرینی برباید و به عنوان رییس جدید فیفا اعلام شود.

♥perspolis♥
03-01-2016, 12:29 AM
اعلام لیست نهایی تیم منتخب ستارگان جهان برای حضور در ایران/ فیگو دوباره به تهران می آید

http://static.90tv.ir/72190116fce15ab4829281b508123be3_240_150_cropCente r.jpg لیست نهایی تیم منتخب ستارگان جهان برای دیدار مقابل ستارگان ایران در تهران بدست سایت برنامه نود رسید.

ناتان قبادی هماهنگ کننده این بازی که مدیرکمیته بین الملل باشگاه هنرمندان هم هست این لیست را در اختیار سایت برنامه نود گذاشت تا ستارگانی که سال آینده قرار است به تهران بیایند مشخص شوند.بازیکنان به شرح زیر هستند:

فرناندو هیرو، میشل سالگادو، فرناندو سانز، مندیتا،‌ادگار داویتز، لوئیس فیگو،‌ روبرتو کارلوس ، گوتی ، مورینتز ، فان نیستروی ، دکو، کارمبئو، دل پیرو، ماکلله، پیرس، زامبروتا، زانتی، ماتاراتزی، کاناوارو، رائول گونزالس و ویکتور بایا

بازیکنانی که در لیست هستند، حضورشان در تهران قطعی شده و آنطور که قبادی گفته قرار است یکی از بزرگترین مربیان بازنشسته جهان سرمربیگری این تیم را بر عهده بگیرد و نام این سرمربی بزرگ سورپرایز این لیست است. ظاهرا هدف باشگاه هنرمندان این است که یکی از بهترین و بزرگترین بازیهای دوستانه را در قالب فرهنگ سازی برای کارهای خیریه و انسان دوستانه به وجود بیاورد و مردم فوتبالدوست ایران هم از این حضور ستارگان جهان در ایران لذت ببرند.

Farzan
05-04-2016, 03:58 PM
خداحافظی لوکا تونی از دنیای فوتبال

لوکا تونی، ملی پوش سابق ایتالیایی که هم اکنون برای هلاس ورونا بازی می کند، در انتهای فصل جاری از دنیای فوتبال خداحافظی خواهد کرد.

http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/01079402.jpg
به گزارش "ورزش سه"، تونی که با تیم ملی ایتالیا فاتح جام جهانی 2006 شد و نیز روزهای درخشانی را با پیراهن بایرن مونیخ در آلمان پشت سر گذاشت، سرانجام در پایان فصل با فوتبال وداع خواهد گفت. او امسال نتوانست از سقوط ورونا به سری B جلوگیری کند؛ هرچند که فصل گذشته گل های حساسی را برای این تیم منطقه ونتوی ایتالیا به ثمر رساند و نقش مهمی در ماندگار شدن ورونا در سری آ داشت.
لوکا تونی سابقه پوشیدن پیراهن تیم‌های پالرمو، یوونتوس، رم، فیورنتینا، النصر امارات، هلاس ورونا و بایرن مونیخ را دارد. او دوبار نیز آقای گل سری‌آ شده است.

Catalan
07-10-2016, 07:12 PM
ابتلای سپ بلاتر به سرطان پوست

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01083304.jpg

سپ بلاتر به سرطان پوست دچار شده اما سخنگوی او می‌گوید جراحی انجام شده موفقیت آمیز بوده است.

سپ بلاتر که پیش از این تشخیص داده شده بود، دچار سرطان پوست است، پس از عمل موفقیت‌آمیزی که روز چهارشنبه هفته گذشته داشت، امروز (یکشنبه) از بیمارستان مرخص شد. این خبر را توماس رنگلی، سخنگوی بلاتر تأیید کرد.

این عمل جراحی بر روی بلاتر 80 ساله در شهر زوریخ انجام شد و طبق گزارش روزنامه سوئیسی شوایزرایلاستریت، انجام این عمل جراحی در فرایند درمان سرطان پوست ضروری بوده است. حال عمومی بلاتر خوب گزارش شده است.
کمیته اخلاق فیفا سال گذشته رئیس سوئیسی پیشین این سازمان را برای واریز دو میلیون فرانک سوئیس از خزانه فدراسیون جهانی فوتبال به حساب میشل پلاتینی که بدون هیچ توجیه قانونی صورت گرفت، به مدت هشت سال از هر گونه فعالیت مرتبط با فوتبال محروم و او را به پرداخت جریمه نقدی محکوم کرد.
بلاتر در ابتدا اعتراض خود را به اطلاع کمیته استیناف فیفا رساند که نتیجه آن کاهش مدت محرومیتش به 6 سال بود اما همچنان به سنگین بودن مجازاتش اعتراض داشت و به همین دلیل پرونده‌اش را به CAS خواهد برد.

Catalan
07-17-2016, 09:43 PM
مصدومیت وحشتناک مهاجم سابق چلسی در چین

دمبا با، مهاجم سابق چلسی، در دیدار امروز تیمش در لیگ چین دچار یک آسیب دیدگی بسیار شدید شد.
دمبا با که در حال حاضر برای تیم چینی شانگهای شنهوا بازی می کند، در دیدار امروز مقابل شانگهای SIPG در برخورد با بازیکن حریف، سون ژیانگ، از ناحیه ساق پای چپ دچار یک شکستگی وحشتناک شد.

البته برخورد این دو بازیکن چندان شدید نبود اما دمبا با در شرایطی نامتعادل، به طور اتفاقی بار دیگر به ژیانگ برخورد کرد و این مصدومیت شدید برایش رخ داد.

گریگوری مانسانو، سرمربی اسپانیایی شانگهای شنهوا در پایان بازی گفت:" این می تواند پایان دوران حرفه ای دمبا با باشد. ترجیح می دادم بازی را می باختیم اما او را از دست نمی دادیم."

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01127200.jpg

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01127202.jpg

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01127204.jpg

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01127203.jpg

Catalan
07-18-2016, 04:43 PM
عجیب ولی واقعی: فوتبال روسیه منحل شد

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01127322.jpg

عملکرد ضعیف روسیه در یورو 2016 مقامات ورزش این کشور را ناامید کرده است.

وزیر ورزش کشور روسیه در خبری جالب توجه تایید کرد که تا اطلاع ثانوی کلیه فعالیت های تیم ملی فوتبال روسیه به حالت تعلیق درآمده و تیم ملی این کشور منحل شده است.

ویتالی موتکو، وزیر ورزش روسیه، گفت:" دیگر تیم ملی وجود ندارد. فعالیت تیم ملی فوتبال روسیه منحل شده است."

نیکیتا سیمونیان، نایب رئیس فدراسیون فوتبال روسیه، نیز به طور غیر مستقیم این مسئله را تایید کرد:" زمانی که سرمربی وجود ندارد و قرار نیست بازیکنان بار دیگر کنار یکدیگر جمع شوند، این به معنی منحل شدن است. روسیه در آینده نزدیک بازی برنامه ریزی شده ای را نیز در تقویم خود نمی بیند."

این مسئله در حالی که روسیه میزبان رقابت های جام جهانی 2018 است به شدت قابل توجه می تواند باشد. هر چند انتظار می رود طی روزهای آتی با شفافیت بیشتری در این مورد اظهار نظر شود.

Catalan
07-26-2016, 01:45 PM
فوتبالیست های متولد امروز؛ 26 جولای

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/styles/large/public/contents/user130292/news/11021096_888535754517904_1540043599169380368_n_5_0 _0_21_51.jpg?itok=sHwrdze_

امروز سه شنبه 5 مرداد 1395 برابر با 26 جولای 2016 است.

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/users/user130292/maicon-big.jpg

مایکون (35)

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/users/user130292/gettyimages.467154510.jpg

گائل کلیشی (31)

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/users/user130292/7206084-3x2-940x627.jpg

لئوناردو اویوئا (30)
​​​​
http://www.tarafdari.com/sites/default/files/users/user130292/dilivio.jpg

آنجلو دی لیویو (50)

Catalan
07-27-2016, 01:37 PM
فوتبالیست های متولد امروز؛ 27 جولای

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/styles/large/public/contents/user130292/news/11021096_888535754517904_1540043599169380368_n_5_0 _0_21_52.jpg?itok=Q_aNzQQP

امروز چهارشنبه، 6 مرداد 1395 برابر با 27 جولای 2016 است.

کارل مای (1993-1928)

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/users/user130292/mai_mit_geschenken.jpg

مارک همشیک (29)

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/users/user130292/marek-hamsik-wallpaper-desktop-backgrounds.jpg

خوزه لوییز چیلاورت (51)

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/users/user130292/141260e0-b47c-11e3-bf36-7971578417a1_0325_joseluischilavert2_getty.jpg

گوران پاندف (33)

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/users/user130292/goran-pandev.jpg

Catalan
07-28-2016, 01:14 PM
فوتبالیست های متولد امروز؛ 28 جولای

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/styles/large/public/contents/user130292/news/11021096_888535754517904_1540043599169380368_n_5_0 _0_21_53.jpg?itok=vBjd5wKY

امروز پنجشنبه، 7 مرداد 1395 برابر با 28 جولای 2016 است.

هانس بائر (1997-1927)

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/users/user130292/1-hans-bauer-footballer.jpg

میگل آنخل نادال (50)

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/users/user130292/miguel-angel-nadal.jpg

پدرو رودریگز (29)

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/users/user130292/pedro-seduit-deja-mourinho_160536.jpg

مایکل کریک (35)

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/users/user130292/hi-res-2b88caa71f06f92d22d42477ec382622_crop_north.jpg

هری کین (23)

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/users/user130292/kane_mc_730a.jpg

متئو دبوشی (31)

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/users/user130292/mathieu-debuchy-2.jpg

Farzan
08-05-2016, 01:08 PM
بهترین بازیکن اروپا از مادرید می آید
معرفی سه نامزد نهایی بازیکن فصل اروپا

گرت بیل، آنتوان گریزمان و کریستیانو رونالدو به عنوان نامزدهای نهایی دریافت عنوان بهترین بازیکن سال اروپا انتخاب شدند.

http://static2.varzesh3.com/files/picture/thumb/01131641.jpg
به گزارش "ورزش سه"، یوفا در نهایت لیست نهایی خود برای بهترین های سال اروپا را اعلام کرد که 2 بازیکن از رئال مادرید و یک بازیکن از اتلتیکومادرید در آن حضور دارند. با این حال نمی‌توان نقش مهم یورو 2016 در قرار گرفتن این 3 بازیکن در لیست سه نفر نهایی را کتمان کرد.
گرت بیل موفق شد با ولز درخشش استثنایی داشته باشد و تا مرحله نیمه نهایی صعود کند ولی در این مرحله مقابل پرتغال شکست خوردند و حذف شدند. کریستیانو رونالدو نیز به همراه سلسائو قهرمان رقابت‌ها شد و جام را به عنوان کاپیتان بالای سر برد تا موفق ترین تابستان عمرش را پشت سر بگذارد. آنتوان گریزمان نیز درخشش بسیاری با فرانسه داشت و موفق شد عنوان آقای گلی رقابت ها را از آن خود کند.همچنین درخشش هر سه بازیکن در چمپیونزلیگ نیز تاثیر زیادی در انتخابشان داشته است. رونالدو و بیل به همراه رئال قهرمان اروپا شدند و آنتوان گریزمان نیز موفق شد با اتلتیکو به فینال صعود کند ولی در فینال مغلوب سپیدپوشان شدند.

مثل هر سال، 55 خبرنگار برجسته برای انتخاب بهترین بازیکنان در یوفا جمع شدند و نحوه رای گیری به این شکل بود که نفر اول 5 امتیاز، نفر دوم چهارم امتیاز و .... دریافت می‌کرد. نفرات چهارم تا دهم به شرح زیر هستند.

4- لوئیس سوارز ( بارسلونا - اروگوئه)
5- لیونل مسی‌(بارسلونا - آرژانتین)
6- جیانلویجی بوفون (یوونتوس -ایتالیا)
7- په‌په‌(رئال مادرید - پرتغال)
8- مانوئل نویر(بایرن مونیخ - آلمان)
9- تونی کروس‌( رئال مادرید - آلمان)
10- توماس مولر ( بایرن مونیخ - آلمان)

site2017
01-09-2018, 12:18 AM
ارزشمندترین بازیکنان دنیا مشخص شدند/ نیمار بالاتر از مسی در صدر، رونالدو در میانه فهرست!
ساخت سايت (http://www.parsaya.com)
گران ترین بازیکن تاریخ فوتبال براساس بررسی یک موسسه سوئیسی به عنوان ارزشمندترین فوتبالیست دنیا انتخاب شده است.

به گزارش فرتاک نیوز،
موسسه «CIES Football Observatory» مطابق هر سال فهرست ارزشمندترین فوتبالیست های دنیا را اعلام کرده که نام نیمار برزیلی بالاتر از لیونل مسی در صدر این فهرست به چشم می خورد. نیمار که ارزش او ۲۱۳ میلیون یورو تعیین شده در تابستان گذشته با ۲۲۲ میلیون یورو به پاریسن ژرمن ملحق شد.

این موسسه ۲۰۰ بازیکن را مورد بررسی قرار داده و در محاسبات خود عواملی مانند سن، پست، وضعیت باشگاه، قرارداد، عملکرد بازیکن و باشگاه و موقعیت بین المللی بازیکن را در نظر گرفته است.

نکته جالب این فهرست قرار گرفتن نام کریستیانو رونالدو در رده چهل و نهم با ارزش ۸۰ میلیون یورو است. فیلیپه کوتینیو هم که اخیرا با ۱۶۰ میلیون یورو گران ترین خرید تاریخ بارسلونا شد براساس این تحقیق ارزش او ۱۲۳ میلیون تعیین شده است.

۲۰ بازیکن باارزش دنیا به ترتیب زیر هستند:

۱. نیمار، پاریسن ژرمن، ۲۱۳ میلیون یورو

۲. لیونل مسی، بارسلونا، ۲۰۲ میلیون

۳. هری کین، تاتنهام، ۱۹۴ میلیون

۴. کیلیان امباپه، پاریسن ژرمن، ۱۹۲ میلیون

۵. پائولو دیبالا، یوونتوس، ۱۷۴ میلیون

۶. دله آلی، تاتنهام، ۱۷۱ میلیون

۷. کوین دی بروین، منچسترسیتی، ۱۶۷ میلیون

۸. روملو لوکاکو، منچستریونایتد، ۱۶۴ میلیون

۹. آنتوان گریزمن، اتلتیکو مادرید، ۱۵۰ میلیون

۱۰. پل پوگبا، منچستریونایتد، ۱۴۷ میلیون

۱۱. لروی سانه، منچسترسیتی، ۱۴۰.۶ میلیون

۱۲. محمد صلاح، لیورپول، ۱۴۰.۵ میلیون

۱۳. رحیم استرلینگ، منچسترسیتی، ۱۳۸ میلیون

۱۴. لوییز سوارز، بارسلونا، ۱۲۸ میلیون

۱۵. مارکوس رشفورد، منچستریونایتد، ۱۲۶ میلیون

۱۶. فیلیپ کوتینیو، بارسلونا، ۱۲۳ میلیون

۱۷. گابریل ژسوس، منچسترسیتی، ۱۲۲ میلیون

۱۸. ادن هازارد، چلسی، ۱۱۹ میلیون

۱۹. گونزالو هیگواین، یوونتوس، ۱۱۳ میلیون

۲۰. آلوارو موارتا، چلسی، ۱۰۸ میلیون

ananyabasu
02-06-2018, 11:05 AM
This is sad news for chelsia. He was a great player and anytime he helps to win game.

panel123
05-03-2018, 02:04 PM
داورجنجالی به این دلیل برای بایرن مونیخ پنالتی نگرفت
تابلو چلنيوم (http://saftysign.ir)
تسنیم نوشت:داور ترکیه‌ای جنجالی‌آفرین بازی تیم‌های رئال مادرید و بایرن مونیخ دلیل اعلام پنالتی نکردن خطای هند واضح مدافع کهکشانی‌ها را توضیح داد.

جونیت چاکر، داور ترکیه‌ای بازی تیم‌‌های رئال مادرید و بایرن مونیخ در دور برگشت از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، نقش اول داستان صعود جنجالی و بحث‌برانگیز کهکشانی به فینال این رقابت‌ها بود.

او در این بازی دو خطای پنالتی واضح را که می‌توانست منجر به پیش افتادن باواریایی‌ها شود،‌ندید که یکی از آنها خطای هند آشکار مارسلو در محوطه جریمه رئال مادرید برای سد کردن سانتر کیمیش از جناح راست بود، خطایی که مدافع برزیلی هم به آن اذعان داشت.

چاکر که به خاطر قضاوتش از سوی بسیاری از بازیکنان و مدیران باشگاه بایرن مونیخ مورد انتقاد واقع شد، دلیل اینکه چرا در آن صحنه یک ضربه پنالتی به میهمان آلمانی نداده را توضیح داد.

سایت اسپورت اسپانیا در خصوص توضیح چاکر نوشته است: این داور ترک معتقد بود که هند مارسلو عمدی نبوده است، چون او در حالی که توپ را با دستش مهار کرد که داشت می‌چرخید و این یعنی که هیچ عمدی در مهار توپ با دستش وجود نداشته است.

تشخیص اشتباه چاکر از حرکت مارسلو تأثیر بسزایی بر نتیجه داشت، چرا که اعلام ضربه پنالتی برای پیش افتادن باواریایی‌ها می‌توانست فرصت زدن گلی که آنها برای صعود نیاز داشتند را به سرخپوشان بدهد.

rezareza
05-21-2018, 10:33 AM
مصدومیت وحشتناک مهاجم سابق چلسی در چین

دمبا با، مهاجم سابق چلسی، در دیدار امروز تیمش در لیگ چین دچار یک آسیب دیدگی بسیار شدید شد.
دمبا با که در حال حاضر برای تیم چینی شانگهای شنهوا بازی می کند، در دیدار امروز مقابل شانگهای SIPG در برخورد با بازیکن حریف، سون ژیانگ، از ناحیه ساق پای چپ دچار یک شکستگی وحشتناک شد.

البته برخورد این دو بازیکن چندان شدید نبود اما دمبا با در شرایطی نامتعادل، به طور اتفاقی بار دیگر به ژیانگ برخورد کرد و این مصدومیت شدید برایش رخ داد.

گریگوری مانسانو، سرمربی اسپانیایی شانگهای شنهوا در پایان بازی گفت:" این می تواند پایان دوران حرفه ای دمبا با باشد. ترجیح می دادم بازی را می باختیم اما او را از دست نمی دادیم."

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01127200.jpg

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01127202.jpg

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01127204.jpg

http://static2.varzesh3.com/files/picture/01127203.jpg

اوه اوه اوه خیلی بد مصدوم شد کلا ساق پاش شکست

بدترین نوع مصدومیت یک بازیکن پذیرش تحصیلی ایتالیا (http://ezamdaneshjo.ir/پذیرش-تحصیلی-ایتالیا) همین هست .

panel123
06-04-2018, 02:06 AM
گاوباز و جنگجو؛ همراهان رونالدو در جام جهانی! تابلوسازی (http://saftysign.ir)
کریستیانو رونالدو از همین حالا به دنبال بالا رفتن ضریب امنیت خود در روسیه و در خلال برگزاری رقابت های جام جهانی است.
به گزارش "ورزش سه"، بی شک کریستیانو رونالدو یکی از مورد توجه ترین و محبوب ترین ستاره های حاضر در جام جهانی روسیه 2018 خواهد بود و بازی های تیم ملی پرتغال با حضور او در سالهای اخیر بیش از همیشه مورد توجه قرار گرفته است.

حالا یکی از مشهورترین گاوبازهای جهان یعنی نونو مارکوس که در خلال برگزاری فینال لیگ قهرمانان نیز در کنار رونالدو دیده شد، وظیفه حراست از ستاره پرتغالی را بر عهده خواهد داشت.

اما جنگجوی مشهور MMA یعنی گونسالو سالگادو دیگر بادیگارد ستاره پرتغالی در جام جهانی است که از اعضای گروه نونو مارکوس خواهد بود و او نیز در خلال برگزاری فینال لیگ قهرمانان در کنار رونالدو و بستگانش حاضر بود.

رونالدو در سالهای اخیر بارها خود را علاقمند به استفاده از بادیگارد نشان داده و تهدیدهای ماه های اخیر گروه های تروریستی و شرایط نه چندان امن روسیه باعث شده تا ستاره پرتغالی در پی افزایش ضریب امنیت خود در خلال برگزاری جام جهانی باشد.

رونالدو که در حال حاضر در ماربلا با خانواده اش مشغول استراحت است، در ترکیب دیشب تیم ملی پرتغال برابر بلژیک غایب بود و به زودی به تمرینات این تیم اضافه خواهد شد.

mehdi1994s
07-11-2018, 12:08 PM
رونالدو هم رفت یوونتوس
ایا این خرید یک بیزینس برای یوونتوس خواهد بود؟
لباس یوونتوس رونالدو (https://primashop.ir/juventus) مطمنا پر فروش خواهد بود اما آیا سود فروش پیراهن رونالدو یوونتوس (https://primashop.ir/juventus) چقدر خواهد بود؟
کیت رونالدو یوونتوس 2018/19 رو هم یوونتوسی خواهد خرید هم هوادارن رونالدو
به غیر از فروش لباس رونالدو یوونتوس (https://primashop.ir/juventus) تبلیغات دیگری نیز برای سود دهی خواهد داشت

maryam_n
07-25-2018, 11:41 AM
رونالدو از اول معلوم بود میره یوونتوس

داخل پیج اینستاگرامش هم اشاره کرده (http://oil-khratyn.ir/) بود بهش