انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال داخلی > آرشيو بخش فوتبال داخلي > فصل 90-91
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش

قدیمی 05-28-2010, 11:30 AM
zamara
ریش سفید انجمن
zamara آواتار ها

نام حقیقی: اسماعيل
تشکر شده 25,976 بار در 8,947 نوشته
بازیکن مورد علاقه: علی کریمی
مربی مورد علاقه: هیچکس
حالت من:
Mehraboon
zamara will become famous soon enough

خیال هواداران از نقل و انتقالات راحت باشد

سکوت ما به خاطر منافع باشگاه است

سوالهای زیادی در کامنت های خصوصی از این حقیر(عباس اسماعيل بيگي) در رابطه با نقل و انتقالات باشگاه پرسیده می شود اما برای من که از نزدیک شاهد اتفاقات هستم هم خوشایند است و هم سخت.

خوشایند است ،چون به عینه شاهد بستن یک تیم قوی و رویایی برای فصل بعد هستم و خوب می دانم چه مهره های باارزشی با کمترین قیمت ممکن دارند جذب باشگاه می شوند، که انشاالله روز ۲۹خرداد در اولین تمرین پرسپولیس همه هواداران متوجه منظور من خواهند شد.اما بسیار برایم سخت است که علی رغم اینکه اطلاعات دقیقی از نقل و انتقالات دارم به دلیل حساسیت موجود در این زمینه و اینکه باید درمورد اخبار آن محرم باشم نمی توانم کوچکترین خبری از گزینه هایی که در حال مذاکره و بستن قرارداد داخلی هستند را انعکاس بدهم ،چرا که با توجه به حساسیتی که روی این وبلاگ است و اکثر خبرنگاران اخبار آن را کنترل می کنند. باعث شود کارگروهی که در باشگاه دارند بازیکن جذب می کنند با مشکل روبرو شوند و به خاطر منفعت پرسپولیس سکوت می کنم و علی رغم اینکه می دانم اگر اخباری را که در رابطه با بازیکنان جدید دارم آپ کنم شاید بازدید وبلاگم به ۵۰۰۰نفر در روز هم برسد اما مصلحت پرسپولیس برای همه ما مهم است و از این حق سکوی سرخ می گذرم تا کار باشگاه با اخلال روبرو نشود فقط به همه شما کاربران خوب این بلاگ و هواداران عزیز اطمینان می دهم که منتظر یک تیم قوی و رویایی برای فصل بعد باشید.چون کسانی که در باشگاه بحث نقل و انتقالات را با مدیریت و نظارت حبیب کاشانی و علی دایی دارند پی گیری می کنند از کاربلد ترین افراد در این زمینه هستند.و اخباری را هم که در مطبوعات می خوانید بخشی از آنها بر گرفته از حدس و گمان خبرنگاران است که ممکن است بخشی از آن درست هم از آب در بیاد.اما تا قطعی نشدن و ثبت نکردن بازیکن در هیات فوتبال سعی ما بر این خواهد بود تا هیچ خبری به بیرون درز پیدا نکند.

وعده ما روز ۲۹خرداد با بازیکنان جدید در درفشی فر

---------------------
سكوي سرخ

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
توجه به
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
و رعایت آنها نشانگر شخصیت خوب شماست.
با ورزش ، سلامتی و نشاط و زیبایی خود را حفظ كنید

پرسپولیس بی همتاست
پرسپولیس بی پرواست
پرسپولیس خون در رگهاست
پرسپولیس همیشه محبوب دلهاست
zamara آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازzamara تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 05-28-2010, 11:09 PM
redboy2atishe
سرپرست تيم
redboy2atishe آواتار ها

نام حقیقی: saman
تشکر شده 6,867 بار در 2,477 نوشته
بازیکن مورد علاقه: Aguero.Edinson cavani
مربی مورد علاقه: jose morinho
redboy2atishe is on a distinguished road

داستان پرسپولیسی شدن کریم انصاری‌فر مدت‌ها است سر زبان‌ها افتاده اما به نظر می‌رسد این داستان دو سه روز دیگر به پایان برسد.

کریم انصاری‌فر کشف علی دایی در سایپا بود، دایی، انصاری‌فر را در حالی که نوجوانی بیش نبود به سایپا آورد و به او میدان داد تا او پس از درخشش در این تیم به پیراهن تیم ملی برسد. حال در حالی که علی دایی سرمربی پرسپولیس شده از مدت‌ها پیش بحث حضور کریم انصاری‌فر در این تیم مطرح پایتخت شنیده می‌شود. مشکل رضایت‌نامه مشکلی است که انصاری‌فر برای حضور در پرسپولیس با آن دست و پنجه‌ نرم می‌کند.

مهاجم سایپا اما از احتمال حضورش در پرسپولیس طی روزهای آینده خبر می‌دهد و می‌گوید: «احتمالش بسیار زیاد است که دو سه روز دیگر رضایت‌نامه‌ام صادر شود. فکر می‌کنم چند روز دیگر می‌توانم پرسپولیسی شوم و فعالیت زیرنظر دایی را آغاز کنم.» انصاری‌فر در خصوص دریافت رضایت‌نامه خود از سایپا می‌گوید: «باشگاه پرسپولیس در حال رایزنی با باشگاه سایپا است تا رضایت‌نامه‌ام صادر شود. فکر می‌کنم اگر اتفاق خاصی رخ ندهد ظرف دو سه روز آینده رضایت‌نامه‌ام صادر خواهد شد و می‌توانم با خیالی آسوده راهی پرسپولیس شوم.»

soy,yo......asi
من میخوام آزاد بگم،با داد، راز بگم اُ اسممو با 3 یه صات ضات بگم!
redboy2atishe آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازredboy2atishe تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 05-29-2010, 07:53 AM
zamara
ریش سفید انجمن
zamara آواتار ها

حالت من:
Mehraboon

اين بازيکنان در ليست خريد و فروش دايي؟

علي دايي ليست خريد و فروش‌هاي پرسپوليس را در اختيار حبيب کاشاني قرار داد تا اين باشگاه براي فصل جديد يک گام رو به جلو بردارد.

گفته مي‌شود 13 بازيکن پرسپوليس در ليست مازاد علي دايي هستند اما هنوز هيچ منبع رسمي در اين باشگاه، نامي را اعلام نکرده است.
با اين‌همه شايعه‌هايي وجود دارد که از عدم تمايل علي دايي به حضور بازيکناني همچون ميثاق معمارزاده ، سپهر حيدري ، جلال اکبري ، محمدرضا منصوري ، نبي باقري‌ها ، مهدي و مجتبي شيري ، وسلي برازيليا و تياگو فراگو در پرسپوليس خبر مي‌دهند. سرمربي پرسپوليس اما در مقابل اين شايعه‌ها تنها سکوت کرده تا گمانه‌زني‌ها در اين زمينه ادامه داشته باشد. درباره خريدهاي پرسپوليس نيز، شايعه‌هاي زيادي دهان به دهان مي‌چرخد. منابع نزديک به اين باشگاه از مذاکره‌هاي سيدجلال حسيني، محمدرضا خلعتبري، غلامرضا رضايي، محمد نوري، اميرحسين فشنگچي، حسن اشجاري و کريم انصاري‌فرد خبر داده‌اند.

توجه به

پرسپولیس بی همتاست
پرسپولیس بی پرواست
پرسپولیس خون در رگهاست

قدیمی 05-30-2010, 07:34 AM
zamara
ریش سفید انجمن
zamara آواتار ها

حالت من:
Mehraboon

فشنگچى: بازى كردن در تيم هاى پايتخت آرزوى هر بازيكنى است

اميرحسين فشنگچى بازيكن فصل گذشته تيم صبا يكى ديگر از صيدهاى پرسپوليس در بازار نقل و انتقالات بود. فشنگچى اميدوار است با حضور در پرسپوليس بتواند درخشش بيشترى داشته باشد. در ادامه گفت وگوى كوتاهى با وى انجام داديم كه از نظرتان مى گذرد:
• وضعيت قراردادتان با پرسپوليس به كجا رسيد؟
- مذاكرات اوليه را با مسئولان پرسپوليس انجام داده ام و به نتايج مثبتى نيز رسيديم اما تا قرارداد رسمى امضا نشود نمى توان چيزى گفت. اميدوارم كه باقى مسائل نيز حل شود و در طى اين هفته قراردادم با پرسپوليس را به ثبت برسانم.
• چى شد كه پرسپوليس را براى فصل بعد انتخاب كرديد؟
- به هرحال هر بازيكنى آرزو دارد كه پيشرفت كند و بتواند در تيم هاى بزرگ كشورش بازى كند، من تجربه حضور در تيم هاى پايه پرسپوليس را دارم و يكى از عواملى كه باعث شد اين تيم را انتخاب كنم همين موضوع بود.
• حضور در تيم جديد و راه يابى به تركيب آن را چطور پيش بينى مى كنى؟
- بازى كردن در تيم هاى بزرگ سختى خاص خودش را دارد و زمان مى برد تا آدم بتواند خود را با شرايط و نفرات جديد وفق دهد. اميدوارم كه با شروع تمرينات بتوانم نظر مثبت مربيان تيم را به دست بياورم ضمن اينكه بابچه هاى تيم هم غريبه نيستم و اكثريت آنها را مى شناسم.
• سوال آخر، از عملكردى كه در تيم صبا داشتى راضى بودى؟ تيم صبا را چطور ارزيابى مى كنى؟
- سومين سال بود كه تيم صبا را در مسابقات ليگ همراهى مى كردم و در اين تيم خيلى شرايط خوبى داشتم. در برهه اى از زمان مربى عوض شد اما تاثيرى بر روى عملكرد من نداشت در سال گذشته نيز از تيم صبا به
تيم ملى دعوت شدم كه اين نشانه عملكرد خوب من است.

توجه به

پرسپولیس بی همتاست
پرسپولیس بی پرواست
پرسپولیس خون در رگهاست

قدیمی 06-03-2010, 03:35 PM
Masoud
ریش سفید انجمن
Masoud آواتار ها

نام حقیقی: مسعود
تشکر شده 31,861 بار در 9,641 نوشته
مربی مورد علاقه: علی دایی
حالت من:
Motarez
Masoud امتیاز غیر فعال شده است.

نوري به پرسپوليس پيوست

به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس، محمد نوري امروز با حضور در باشگاه پرسپوليس قراردادي 2 ساله به امضا رساند و پس از آن قرادادش را در هيات فوتبال استان تهران نهايي كرد.
اين بازيكن در فصل بعد با شماره 14 براي پرسپوليس به ميدان خواهد رفت.

VIVA RED ARMY
Masoud آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 06-03-2010, 03:36 PM
Masoud
ریش سفید انجمن
Masoud آواتار ها

حالت من:
Motarez

فشنگچي با قراردادي 2 ساله پرسپوليسي شد

اميرحسين فشنگچي پس از جلسه امروز خود با مسئولان باشگاه پرسپوليس با عقد قراردادي 2 ساله به اين تيم تهراني پيوست.
وي قرارداد خود را امروز در هيات فوتبال استان تهران ثبت خواهد كرد تا بعد از محمد نوري دومين بازيكني باشد كه از صبا به پرسپوليس ملحق مي شود.
فشنگچي و نوري بخشي از مبلغ قرارداد خود را از باشگاه پرسپوليس دريافت كرده‌اند.

VIVA RED ARMY

قدیمی 06-03-2010, 04:45 PM
Masoud
ریش سفید انجمن
Masoud آواتار ها

حالت من:
Motarez

شماره 10 پرسپوليس به رضايي رسيد

غلامرضا رضايي امروز با حضور در باشگاه پرسپوليس قراردادي 2 ساله را به امضا رساند و پس از آن قرادادش را در هيئت فوتبال استان تهران نهايي كرد.
اين بازيكن در فصل بعد با شماره 10 براي پرسپوليس به ميدان خواهد رفت.
امروز محمد نوري و اميرحسين فشنگچي بازيكنان سابق صباي قم نيز با قراردادهايي 2 ساله به پرسپوليس پيوستند.

VIVA RED ARMY

قدیمی 06-05-2010, 12:47 PM
Masoud
ریش سفید انجمن
Masoud آواتار ها

حالت من:
Motarez

عقيلي به پيشنهاد پرسپوليس پاسخ منفي داد

هادي عقيلي با توجه به مذاكراتي كه با علي دايي داشت از او مهلتي جهت بررسي شرايط انتقال به پرسپوليس را خواستار شده بود. وي ديشب در تماسي با حبيب كاشاني اعلام كرد به دليل شرايط خانوادگي و سكونت در شهر اصفهان از پيوستن به پرسپوليس صرف نظر كرده است.
هادي عقيلي همچنين در اين تماس از هواداران پرسپوليس عذرخواهي كرد.

VIVA RED ARMY

قدیمی 06-06-2010, 07:52 AM
zamara
ریش سفید انجمن
zamara آواتار ها

حالت من:
Mehraboon

عمادرضا هم به پرسپوليس پيوست.

مسئولان تيم فوتبال پرسپوليس مجددا خواهان حضور عمادرضا در اين تيم شدند اما اين مساله در شرايطى به وقوع مى پيوندد كه رابط عمادرضا وباشگاه پرسپوليس همان رابط هوارمحمد و باشگاه نباشد.

چرا كه باشگاه پرسپوليس در طول فصل گذشته مشكلات فراوانى با بازيكن عراقى خود داشت كه همه آنها نيز نشات گرفته از رابط وى بود. فرق عمده اى كه عمادرضا با هوار دارد اين است كه وى علاوه بر سابقه حضور در تيم هاى بزرگ ايران، چند سال در ايران زندگى كرده است و به فرهنگ و جو فوتبال ايران آشنايى دارد.اگر اين دفعه نيز عمادرضا پيشنهاد پرسپوليس را رد كند دفعه سوم است كه هت تريك كرده است.اولين بار در زمان محمدحسن انصارى فرد در حالى كه همه كارها انجام شده بود و طرفين به مذاكرات نهايى رسيده بودند عمادرضا شبانه به اصفهان رفت و در هيات فوتبال اين استان با سپاهان قرارداد خود را ثبت كرد.دفعه دوم قبل از شروع ليگ ۸۷ و در زمان مديريت مصطفوى، عمادرضا مجددا با پرسپوليس وارد مذاكره شد و حتى چك پيش قرارداد خود را نيز دريافت كرد اما زير قول خود زد و فقط با چكى كه از پرسپوليس دريافت كرده بود توانست قيمت خود در سپاهان را افزايش بدهد.اما اين بار اميدواريم كه عماد محمدرضا با نام پرسپوليس بازى نكند و متوجه اين بشود كه پرسپوليس چه تيم بزرگى است همانقدر كه آمدن عمادرضا براى پرسپوليس سود دارد، نام پرسپوليس هم براى عمادرضا مفيد است چرا كه پرسپوليس در عراق نيز طرفداران زيادى دارد و همه اين تيم را بيشتر از ساير تيم ها مى شناسند و به آن علاقه مند هستند.تكليف نهايى عمادرضا ظرف يكى ، دو روز آينده مشخص مى شود، عمادرضا بايد به اين نكته توجه داشته باشد كه پرسپوليس جايى نيست كه بازيكنان با قيمت هاى نجومى در آن بازى كنند و بازيكن هايى كه به اين تيم مى آيند۶۰ درصد قيمت پيشنهادى از ساير تيم ها را دريافت مى كنند. اما در عوض يك بازى در پرسپوليس مساوى است با نيمى از بازى هايى كه براى تيم هاى ديگر انجام داده است. در پايان بايد خاطر نشان كرد بعد از تياگو، عمادرضا دومين بازيكن خارجى پرسپوليس محسوب مى شود و مسئولان پرسپوليس قصد دارند تا ۲ بازيكن خارجى ديگر را در خط حمله و در قلب دفاع جذب كنند

توجه به

پرسپولیس بی همتاست
پرسپولیس بی پرواست
پرسپولیس خون در رگهاست

قدیمی 06-06-2010, 10:45 PM
Ahmad.taj
مدير بازنشسته
Ahmad.taj آواتار ها

تشکر شده 1,635 بار در 504 نوشته
بازیکن مورد علاقه: بوفون*مسی
مربی مورد علاقه: لیپی*هیدینگ
Ahmad.taj is on a distinguished road
Exclamation با این خریدها پرسپولیس مدعی قهرمانی است اما

پرسپولیس مختصر و مفید خرید می‌کند. به 3 بازیکن جدید لیست دایی که کاشانی آنها را برای پرسپولیس خرید دقت کنید!

پرسپولیس سال گذشته "پلی میکر" نداشت و از این منطقه ضررهای فراوانی دید تا جایی که تعداد موقعیتهای گل پرسپولیس بسیارکم بود و هر گاه که کریم مصدوم می‌شد این تیم عملا کارگردان نداشت اما با حضور
"محمد نوری" این مشکل تا حدودی حل می‌شود؛ البته اینکه می‌گوییم "تا حدودی" به این دلیل است که اگر پرسپولیس امسال یک هافبک دفاعی فوق‌العاده نداشته باشد، نوری به تنهایی کاری از پیش نمی‌برد!
به عنوان مثال می‌توانیم از استقلال در زمان حضور توأمان جان‌واریو و جباری نام ببریم که هرگاه هر 2 بودند هیچ تیمی حریف استقلال نمی‌شد و هرگاه یکی از آنها بود بشدت عملکرد و بازدهی تیمی پایین می‌آمد.

خرید دوم پرسپولیس غلامرضا رضایی است. کسی که شهرتش را در فوتبال با پژو 206 مقایسه می‌کنند. رضایی دونده‌ترین مهاجم ایران است، او سرعت فوق‌العاده‌اش را با استقامت در دویدن تلفیق کرده و تا حدود زیادی شبیه به وین رونی فوتبال بازی می‌کند. رضایی حتما می‌تواند برای پرسپولیس که میزان دوندگی‌اش در خط حمله پایین بود مؤثر واقع شود.

سومین خرید فشنگچی است که سرعت و تکنیکش در سمت چپ ایده‌آل است و تلفیق این سرعت سمت راست (علی عسکری یا مجتبی زارعی) حریف را سر درگم خواهد کرد؛ به ویژه آنکه با وجود محمد نوری پاسهای پشت دفاع به تعداد قابل ملاحظه‌ای بالا و بالاتر می‌رود و سیستم ایده‌آل 1-3-2-4 را برای پرسپولیس می‌سازد.

البته که پرسپولیس هنوز نیازمند یک هافبک دفاعی و یک دفاع وسط مطرح هم هست اما با توجه به زمان کافی که در اختیار دارد می‌تواند این 2 بازیکن راهم از نقل و انتقالات جذب کند که این یعنی آنکه با وجود 5 بازیکن به علاوه بازیکنان آینده‌داری چون نوروزی، زارعی، علی عسکری، برادران شیری، محمد و منصوری می‌تواند وضعیت خوبی داشته باشد. بله لیست دایی و خریدهای کاشانی اگرچه تاکنون کم بوده‌اند اما از این تیم یک تیم فوق‌العاده می‌سازند که می‌تواند در صورت مربیگری درست یک پای قهرمانی باشد.

بله، به این پرسپولیس حتی همین حالا هم می‌توان امیدوار بود، چراکه بدون این بازیکنان و با یکسری جوان آنها قهرمان جام حذفی سال گذشته شدند و شاید با این بازیکنان در لیگ هم مدعی‌تر از سال گذشته باشند هرچند اصول می‌گوید تیمی که در هر پست 2 بازیکن درجه اول نداشته باشد باید خواب قهرمانی را ببیند اما بازیکنان درجه دوم پارسال پرسپولیس امسال به درجه اول نزدیک‌تر شده‌اند و وضعیت بهتری دارند. این اما همه رویاهای دایی با پرسپولیس نیست بلکه او به آسیا هم فکر می‌کند که برای موفقیت در آسیا این خریدها به هیچ وجه کافی نیستند.
* * *
سررشته‌داری
«ایپنا»

Ahmad.taj آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش