انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال داخلی > کلوپ پرسپولیس > مربیان و بازیکنان گذشته
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش

قدیمی 04-13-2016, 03:09 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

نام حقیقی: فرزان
تشکر شده 26,417 بار در 13,397 نوشته
بازیکن مورد علاقه: رونالدو _ رائول _ کریستیانو رونالدو _ هادی نوروزی
مربی مورد علاقه: سرالکس فرگوسن ـ کارلو آنجلوتی ـ برانکو ایوانکوویچ
حالت من:
Khoonsard
Farzan is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : هواداران لوکا ماریچ

تردیدها درباره تنها دربی ندیده ترکیب اصلی پرسپولیس/ ماریچ به درد بازی استقلال هم می‌خورد؟

در بین بازیکنان پرسپولیس و آنهایی که احتمالا در لیست 18 نفره بازی جمعه قرار می‌گیرند سه نفر سابقه به میدان رفتن در دربی پایتخت را ندارند. یکی وحید حیدریه، دیگری الکساندر لوبانوف و نفر سوم لوکا ماریچ. در این بین ماریچ کروات در بازی رفت روی نیمکت نشسته بود و با جو این مسابقه بزرگ و حساس آشنایی دارد اما در آن دیدار به میدان نرفت و نمی‌تواند درک درستی از دشواری‌های این مسابقه هیجان انگیز داشته باشد.

هر چند ماریچ بازیکن بی تجربه‌ای نیست و در باشگاه‌های کشورش و لهستان بازی‌های بزرگی را تجربه کرده اما قطعا مهم‌ترین دیدارهای باشگاهی‌اش به اندازه دربی تهران حساس، بزرگ و تاریخی نبوده است.
مدتی است ورق برای ماریچ برگشته و مهره نیمکت‌نشین نیم‌فصل نخست در بیشتر بازی‌های نیم‌فصل دوم فیکس بوده و کم‌اشتباه کرده و منتظر این است که در بازی جمعه باز هم فیکس باشد و اولین دربی‌اش را به عنوان مهره اصلی تجربه کند.

لوکا ماریچ در حالی قرار است بازیکن فیکس پرسپولیس در این مسابقه باشد که نورمحمدی کاپیتان پرسپولیس هیچ امیدی به بازگشت به ترکیب اصلی ندارد و نشانه‌های ناراحتی و خشم را می‌توان در چهره او حین تمرینات و اردوها مشاهده کرد. نورمحمدی که در بازی رفت کنار بنگر بازی کرد و روی تنها موقعیت جدی حریف تسلیم شد و به نوعی مقصر بود حالا باید از روی نیمکت دربی را آغاز کند و به احتمال فراوان بنگر با بازوبند کاپیتانی جلوتر از بقیه وارد میدان خواهد شد.

از طرفی با وجود نمایش نه چندان جالب بنگر در بازی ملوان بخصوص در نیمه نخست به نظر نمی‌رسد مایکل اومانیا تهدیدی برای این بازیکن باشد و ترکیب تمام خارجی جای زوج تمام ایرانی بازی رفت را نخواهد گرفت.

برگردیم به ماریچ و مطرح کردن این سوال که آیا این مدافع کروات توانایی مهار مهاجمان استقلال و حملات حریف را دارد یا نه؟ منتقدان این مدافع کروات می‌گویند او به هیچ‌وجه مدافع مستحکمی نیست و در فاکتورهای فنی یک مدافع میانی از جمله هوش، سرعت، سرزنی، قدرت تکل زدن و جاگیری در مرتبه بالایی قرار نمی‌گیرد و به صورت کلی یک مدافع متوسط به حساب می‌آید. از این حیث البته نمی‌توان سه مدافع دیگر را نسبت به این بازیکن برتر دانست اما برای مثال نورمحمدی با درک بیشتر از اتمسفر و حساسیت‌های دربی و البته آشنایی با قلق‌های مهاجمان استقلال شاید برای این بازی گزینه بهتری باشد که البته با توجه به اینکه برانکو با او چپ افتاده و قصد استفاده از او به عنوان بازیکن اصلی را ندارد این جابه‌جایی بعید به نظر می‌رسد.

حالا نورمحمدی چند هفته‌ای است که نیمکت نشین شده و ماریچ در ترکیب اصلی کنار اومانیا یا بنگر بازی می‌کند و البته اشتباهی هم نداشته است اما بی تجربگی ماریچ در دربی‌ها و اینکه به صورت کلی او مدافع مستحکمی نیست نگاه‌ها را به سوی او جلب خواهد کرد. هر چند به صورت کلی نمی‌توان فرق زیادی بین چهار مدافع میانی پرسپولیس گذاشت و هر چهار نفر مدافعان متوسطی به حساب می‌آیند اما دربی مسابقه ویژه‌ای است که مردان خاص خود را می‌خواهد مگر اینکه تازه واردها با درک شرایط بازی و کمی خوش شانسی اولین تجربه خود در این دیدار را بدون اتفاق منفی و با نمره قبولی پشت سر بگذارند.

به هر حال با توجه به اینکه احتمال حضور مدافع کروات پرسپولیس در بازی جمعه 99 درصد به نظر می‌رسد باید منتظر شروع مسابقه با استقلال ماند و دید ماریچ بعد از این نود دقیقه حساس و دشوار از برانکو و هواداران پرسپولیس نمره قبولی خواهد گرفت یا آنها را ناامید می‌کند.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Farzan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 04-27-2016, 07:00 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

لوکا ماریچ: رئال مادرید قهرمان اروپا می شود چون شایسته اش است/ برای بازی با نفت آماده ایم

ارتش سرخ دات كام :
مدافع کروات پرسپولیس معتقد است که شاگردان زین الدین زیدان شانس بالایی برای قهرمانی در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا دارند.

لوکا ماریچ در آستانه دیدار فردا (پنجشنبه) پرسپولیس مقابل نفت تهران در هفته بیست و هشتم لیگ برتر ایران، گفت: برای این بازی آماده ایم و می دانیم که جدال با نفت چقدر برای مان اهمیت دارد و هر بازیکنی که به تشخیص برانکو در ترکیب تیم قرار بگیرد با صددرصد توان بازی خواهد کرد.

بازیکن پرسپولیس ادامه داد: نباید فراموش کرد که نفت تهران تیم خوبی است و این را می شود از جایگاه فعلی این تیم در جدول رده بندی و نتایج فصل گذشته اش فهمید.

وی که از حضور پرشور تماشاگران در دربی 82 به وجد آمده بود، از هواداران پرسپولیس دعوت کرد با حضور پرشمار خود این تیم را در راه رسیدن به قهرمانی کمک کنند. ماریچ در این باره عنوان کرد: امیدوارم فردا شمار زیادی از هواداران مان به ورزشگاه بیایند و از بازی لذت ببرند.

ماریچ در ادامه درباره اینکه این فصل چه تیمی در لیگ قهرمانان اروپا به عنوان قهرمانی می رسد، گفت: رئال مادرید.

مدافع کروات پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که پس طرفدار رئال مادرید هستی؟ اظهار داشت: نه من طرفدار این تیم نیستم، اما به نظرم رئال مادرید شایسته قهرمانی در فصل جاری لیگ قهرمانان به خاطر بازی هایی که انجام داده، است.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

قدیمی 06-05-2016, 02:43 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

ماریچ: برانکو خواست بمانم، هنوز طلب دارم/ توافق کنم، هفته آینده به ایران می آیم

ارتش سرخ دات كام :
مدافع کروات فصل گذشته پرسپولیس گفت: در صورتی که توافق اولیه بین باشگاه و مدیربرنامه های من صورت پذیرد احتمالا هفته آینده به ایران می آیم.

لوکا ماریچ در گفت و گویی در رابطه با احتمال بازگشتش به ایران و ادامه حضور در پرسپولیس اظهار داشت: از زمانی که از تهران خارج شدم و به کشورم برگشتم سعی کردم به مسائل فوتبالی فکر نکنم و در کنار خانواده ام به استراحت بپردازم. چند روزی است که به شهر محل زادگاه خودم رفتم تا در کنار خانواده چند روزی را سپری کنم و بعد از آن درباره آینده ام تصمیم بگیرم.

وی درباره وضعیت قراردادی اش با پرسپولیس عنوان کرد: قرارداد سال گذشته من با پرسپولیس یکساله بود و الان به پایان رسیده است. البته برانکو طی آخرین صحبتی که با من داشت از من خواست که در پرسپولیس بمانم. خودم هم به خاطر فصل خوبی که در پرسپولیس سپری کردم دوست دارم حداقل یک فصل دیگر با پیراهن این تیم به میدان بروم. حالا باید دید در روزهای آینده چه اتفاقی می افتد و آیا درخواستی برای بازگشتم به ایران ارائه می شود یا خیر.

مدافع کروات فصل گذشته پرسپولیس با اشاره به مطالباتش از این باشگاه تصریح کرد: بخشی از مطالبات فصل گذشته من هنوز باقی مانده. البته پاداش هایم را به صورت کامل دریافت کردم. با این حال امیدوارم قبل از عقد قرارداد برای سال آینده مطالبات باقیمانده از فصل قبل به من پرداخت شود. الان هم با مدیربرنامه هایم در ایران صحبت کردم و قرار شد او درباره شرایط ماندنم با مسئولان پرسپولیس صحبت کند.

وی همچنین اضافه کرد: ما فصل خوبی را در پرسپولیس سپری کردیم و در صورتی که این تیم تقویت شود، می توانیم سال آینده به قهرمانی برسیم. همچنین در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا هم حضور داریم که آنجا نیز می توانیم موفق باشیم. برانکو مربی خوش فکری است و توانسته تیم خوبی را بسازد. امیدوارم یک تیم خوب برای لیگ بعدی بسته شود.

ماریچ در پایان گفت: در صورتی که توافق اولیه بین باشگاه و مدیربرنامه های من صورت پذیرد احتمالا هفته آینده به ایران می آیم تا مذاکرات نهایی را انجام داده و قراردادم را تمدید کنم. می دانم که از هفته آینده تمرینات آماده سازی پرسپولیس هم آغاز می شود و بازیکنانی که ماندگار هستند باید در تمرینات شرکت کنند.

قدیمی 06-14-2016, 01:55 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

شرط تمدید قرارداد ماریچ با پرسپولیس چیست؟

ارتش سرخ دات كام :
مسئولان باشگاه پرسپولیس در یک صورت راضی به تمدید قرارداد لوکا ماریچ خواهند شد.

لوکا ماریچ، مدافع کروات پرسپولیس در صورتی در این تیم ماندنی خواهد شد که حاضر شود کمتر از فصل گذشته از این باشگاه دریافتی داشته باشد.

قرارداد مالی ماریچ فصل گذشته بالا بود و طبیعتاً این رقم برای فصل 96-1395 باید 20 درصد افزایش پیدا کند، اما مسئولان باشگاه چنین قصدی را ندارند بلکه خواهان کاهش رقم قرارداد فصل گذشته ماریچ هستند.

آنها این پیشنهاد را به اطلاع مدیربرنامه های ماریچ رسانده و از وی خواسته اند تصمیم خود را در این باره بگیرد. این در شرایطی است که ماریچ بخشی از قرارداد فصل گذشته خود را نیز از باشگاه پرسپولیس طلبکار است و به شرط دریافت آن حاضر به تمدید قرارداد خواهد شد.

برانکو ایوانکوویچ موافق ماندن مدافع هموطنش در پرسپولیس است، اما توافق با این بازیکن را به مسئولان باشگاه پرسپولیس واگذار کرده است.

قدیمی 07-01-2016, 05:27 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

برانکو، همچنان ماریچ را می خواهد

ارتش سرخ دات كام :
سرمربی پرسپولیس همچنان به ماندن مدافع هموطنش اصرار دارد.

باشگاه پرسپولیس برای تمدید قرارداد لوکا ماریچ هنوز اقدامی نکرده و یکی از مهمترین دلایل آن طلب سنگین این بازیکن از پرسپولیس است در حالی که برانکو به خاطر کمبود مهره در خط دفاع تیمش خواستار ادامه حضور مدافع کروات است.

مسئولان باشگاه پرسپولیس به ماریچ پیشنهاد داده اند مطالبات خود از این باشگاه را به صورت چند قسط دریافت کند و قرارداد فصل پیش روی خود را نیز تا حدودی کاهش دهد. ماریچ به این پیشنهاد پرسپولیسی ها پاسخ منفی داد اما احتمال اینکه در روز های آینده نظرش تغییر کند وجود دارد.

ماریچ فکر می کرد در فصل نقل وانتقالات با پیشنهادات خوبی از تیم های ایرانی مواجه شود و حالا که این اتفاق رخ نداده و در کشورش نیز یک سوم پولی که از پرسپولیس دریافت می کند را خواهد گرفت، احتمالا با قرارداد کمتر از فصل پیش در جمع سرخپوشان ماندنی شود.

برانکو حتی عذر خالقی فر را هم خواسته تا جا برای اضافه کردن نام ماریچ به لیست بزرگسالان تیمش باز شود. هر چند مسئولان باشگاه پرسپولیس در تلاشند شجاع خلیل زاده مدافع سپاهان را در پست دفاع به خدمت بگیرند.

قدیمی 07-03-2016, 02:01 AM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

مدافع سرخپوشان در لهستان، برانکو همچنان به دنبال لوکا

ارتش سرخ دات كام :
مدافع کروات فصل گذشته پرسپولیس همچنان مورد توجه سرمربی سرخپوشان قرار دارد.

لوکا ماریچ در حال حاضر در لهستان به سر می برد و ترجیح می دهد اوقات فراغت خود را با تماشای بازی های یورو سپری کند.

اینجا اما در اتاق فکر و تصمیم گیری باشگاه پرسپولیس برانکو ایوانکوویچ به باشگاه تاکید کرده بیش از خط حمله نگران خط دفاع است چرا که او سه مدافع را در لیست خروج قرارداده(بنگر،نورمحمدی و اومانا)و یکی از مدافعان فیکسش تمدید نکرده و به شدت با فقر و کمبود مدافع در پستی روبرو است که قصل قبل به واسطه اشتباهات فردی و مکرر مدافعان به پاشنه اشیل تیمش مبدل شده و مانع از قهرمانی پرسپولیس شد.

برانکو حالا به شدت از تمدید نشدن قرارداد ماریچ ناراحت است و به همین دلیل سی دی هایی که از مدافعان خارجی به او داده می شود را چندان اهمیت نداده و حتی با حضور برخی مدافعان خارجی در تست هم موافقت نکرده و به صورت مداوم از باشگاه سراغ ماریچ را می گیرد.او علاوه بر اینکه امیدوار است خلیل زاده نیم فصل به انفاق رفیعی به تیمش ملحق شوند،علاقه دارد باشگاه و ماریچ برای تمدید از بن بست خارج شوند.

ماریج به دو دلیل چندان مدنظر باشگاه نیست.یکی اینکه او برخلاف سایر نفرات فصل قبل شرط مذاکره برای تمدید را تسویه فصل قبل دانسته و دوم اینکه مبلغ پیشنهادی اش از نگاه باشگاه بالاست و خارج از سقف قرارداد 950میلیونی خواهد بود.

قدیمی 07-04-2016, 01:24 AM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

در مورد عجیب‌ترین مقایسه تاریخ/ چرا پرسپولیس نسبت به این بازیکن بی‌تفاوت است؟

ارتش سرخ دات كام :
كلا «سبك زندگي» حميد درخشان طوري است كه حداقل هفته‌اي يك بار بايد حرف‌هاي عجيب و غريب بزند و با مصاحبه‌هاي آنچناني‌اش ملت را شوكه كند.

از آنجايي كه الان فصل تمام شده و مسابقه‌اي در كار نيست كه درخشان در موردش اظهار نظر كند، سرمربي سابق سرخپوشان سراغ مقايسه خريدهاي خودش و برانكو رفته و از رسانه‌ها دلگير شده است كه چرا به خريدهاي بنجل مربي كروات گير نمي‌دهند؟ او اتفاقا محدوده انتقاداتش را هم مشخص كرده و به ماريچ گير داده است.

از قرار معلوم حميدخان عقيده دارد ماريچ هم مثل تادو بوده؛ مهاجم برزيلي كشف او كه در دسته به اضافه 130كيلو توپ مي‌زد!

تادو؛ پنج بازي، يك امتياز
تادو بين دو نيم‌فصل ليگ چهاردهم به پرسپوليس اضافه شد. او اولين بار در هفته هجدهم برابر ذوب‌آهن فيكس شد و حدود 80دقيقه هم براي تيمش بازي كرد. اين بازي در نهايت با شكست يك بر صفر پرسپوليس همراه بود و تنها قابي كه از تادو در آن به جا ماند، مربوط به خودداري او از خروج از زمين، هنگام تعويض بود!

او هفته بعدش برابر ملوان هم حدود يك ساعت بازي كرد، اما اين بار نيز نمايش مهاجم برزيلي چنگي به دل نزد. پرسپوليس يك بر صفر باخت. بعد از اين بازي، تادو موقتا نيمكت‌نشين شد تا هفته بيست‌ودوم كه مقابل تراكتورسازي تبريز در تركيب اصلي سرخپوشان قرار گرفت. تادو در اين مسابقه 80دقيقه براي تيمش به ميدان رفت و به روال گذشته پرسپوليس اين بازي را هم يك بر صفر باخت. اين به منزله پايان حضور تادو در تركيب اصلي پرسپوليس بود.

او تا انتهاي فصل فقط در دو بازي ديگر براي دقايقي كوتاه به ميدان رفت؛ يكي 4دقيقه برابر نفت مسجد سليمان كه در نهايت به مساوي دو بر دو انجاميد و ديگري 20دقيقه در بازي هفته ماقبل آخر برابر گسترش فولاد كه باز هم با شكست دو بر يك قرمزها همراه شد. نكته ويژه آن بازي اين بود كه تك گل پرسپوليس را خود تادو زد، منتها از روي نقطه پنالتي!

به اين ترتيب تادو در 5بازي براي قرمزها به ميدان رفت كه نتيجه‌اش چهار شكست و يك تساوي بود. در آن تساوي هم شايد اگر او بيشتر از 4دقيقه به ميدان مي‌رفت، نتيجه ديگري رقم مي‌خورد!

ماريچ؛ 20بازي، 43امتياز
در نقطه مقابل اما لوكا ماريچ در ليگ پانزدهم، 20بار براي پرسپوليس به ميدان رفت كه حاصل آن، مشاركت او در كسب 43امتياز بود. ماريچ اوايل فصل كمتر به بازي گرفته مي‌شد، اما هرچه به مقطع پاياني فصل نزديك‌تر شديم، حضور او در تركيب اصلي هم پررنگ‌تر شد.

مدافع كروات در هر 11بازي پاياني ليگ در تركيب اصلي پرسپوليس به ميدان رفت. جالب اينجاست كه ماريچ در اين مدت فقط نيم ساعت پاياني بازي با نفت تهران را به دليل مصدوميت از دست داد كه خروج او از زمين با دريافت دو گل توسط قرمزها همراه شد.

در مسابقاتي كه ماريچ براي پرسپوليس به ميدان رفت، سرخپوشان 7بار موفق به ثبت كلين‌شيت شدند؛ آماري كه اگرچه چندان قابل توجه نيست، اما با توجه به شرايط آشفته ساختار دفاعي قرمزها، مي‌تواند نشان‌دهنده نقش نسبتا قابل توجه اين بازيكن باشد.

در اين شرايط دو نكته چندان روشن به نظر نمي‌رسد؛ يكي اينكه چطور حميد درخشان مي‌تواند او را با كشف خارق‌العاده‌اي مثل تادو مقايسه كند و ديگري اينكه چرا مسوولان پرسپوليس برنامه‌اي براي تمديد قرارداد اين بازيكن ندارند؟!

قدیمی 07-04-2016, 03:50 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

پروفسور به مدافع لهستانی اجازه تمرین نداد/ اصرار برانکو به بازگشت ماریچ

ارتش سرخ دات كام :
مدافعان مورد نظر برانکو اگر جذب شده بودند، دیگر نیازی به بازگشت لوکا ماریچ نبود. حالا اما خود پروفسور مصرانه خواهان بازگشت این مدافع کروات است.

به امید خلیل‌زاده و کنعانی‌زادگان، سرمربی پرسپولیس از چهار مدافع میانی این تیم سه تا -بنگر، نورمحمدی و اومانیا- را رد کرد و به ماریچ هم گفت منتظر بماند تا اگر باشگاه دستش از مدافعان جدید کوتاه ماند، او را بازگردانند. پرسپولیس اما امروز جز سیدجلال حسینی و آنتونی گولچ، مدافع میانی متخصصی ندارد و برای برانکو هم چاره‌ای نمانده جز اینکه دوباره دست به دامان ماریچ شود. بازیکنی که در حال حاضر در لهستان به سر می‌برد و اوقات فراغتش را با تماشای بازی‌های یورو می‌گذراند.

اینجا اما در اتاق فکر پرسپولیس، پروفسور کروات به مدیران باشگاه گفته که بیش از خط حمله، نگران خط دفاع تیمش است و از تمدید نشدن قرارداد لوکا ماریچ هم حسابی گله کرده. آقای سرمربی به بازگشت مدافع هموطنش آنقدر اصرار دارد که حتی به فیلم‌هایی که باشگاه از چند مدافع خارجی در اختیار او گذاشته، اهمیت نمی‌دهد و مدام سراغ ماریچ را می‌گیرد. مدافعی که شرطش برای تمدید قرارداد با پرسپولیس، تسویه حساب قرارداد فصل پیش و افزایش 20 درصدی رقم قرارداد جدید اوست و هیچ کدام از شرط‌هایش مقبول نیفتاده.

باشگاه لوکا ماریچ و شرط‌هایش را نپذیرفت و برانکو هم آن مدافع لهستانی را که باشگاه‌نشین‌ها به اردوی پرسپولیس فرستادند. این مدافع 21 ساله عصر دیروز به محل تمرین پرسپولیس در کمپ کیف رفت تا تست بدهد اما برانکو اعلام کرد در حال حاضر تیمش به یک مدافع میانی باتجربه نیاز دارد و نمی‌خواهد هیچ بازیکن جوانی را تست کند. این مخالفت البته کمی عجیب به نظر می‌رسید و شاید بتوان آن را لجبازی با باشگاه تلقی کرد که حاضر نیست لوکا ماریچ را برگرداند. حتی اگر لجبازی باشد، درست‌تر این است که حق را به برانکو بدهیم. هر چه باشد او و تیمش امسال سه جام را پیش‌رو دارند و مهم‌تر اینکه در لیگ قهرمانان هم باید با بهترین تیم‌های آسیا بازی کنند.

در چنین شرایطی پرسپولیس دست‌کم به چهار مدافع میانی نیاز دارد که با بازگشت لوکا ماریچ، تعداد این مدافعان به سه می‌رسد و برانکو امید دارد که این ترکیب چهارنفره با حضور شجاع خلیل‌زاده در پرسپولیس -البته در نیم‌ فصل- تکمیل شود.

قدیمی 07-09-2016, 03:54 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

ماریچ در اوکراین یا تهران به اردوی پرسپولیس اضافه می شود

ارتش سرخ دات كام :
در حالی که از ابتدای فصل نقل و انتقالات لوکا ماریچ، مدافع کروات فصل گذشته پرسپولیس در انتظار تمدید قراردادش بود، بعد از جذب مدافع استرالیایی این بازیکن از هواداران پرسپولیس خداحافظی کرد.

با این حال خبر می رسد که لوکا ماریچ در پرسپولیس ماندنی شده است. مدیربرنامه های این بازیکن گفت: توافقات نهایی انجام شده و ماریچ در چند روز آینده یا در اوکراین و یا در تهران به اردوی پرسپولیس اضافه می شود.

وی در واکنش به اینکه گفته می شود در صورت پرداخت مطالبات ماریچ تمدید می کند، افزود: با مساعدت طاهری که کارها را خوب پیش برده، هیچ مشکلی نیست و پرداختی ها انجام شده است. حضور ماریچ در ترکیب پرسپولیس قطعی است.

قدیمی 07-10-2016, 03:21 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

بخشی از طلب ماریچ پرداخت شد/ پرسپولیسی ها منتظر بازگشت مدافع کروات

ارتش سرخ دات كام :
باشگاه پرسپولیس بخشی از طلب مدافع کروات خود را پرداخت کرد تا او به جمع سرخپوشان ملحق شود.

اصرار برانکو ایوانکوویچ به بازگشت لوکا ماریچ نتیجه داد و مسئولان باشگاه پرسپولیس در اولین اقدام برای تمدید قرارداد این مدافع کروات بخشی از طلب فصل گذشته او را پرداخت کردند.

ماریچ شرط تمدید قرارداد خود با باشگاه پرسپولیس را تسویه حساب قرارداد فصل پیش خود اعلام کرده بود و با توجه به این قضیه مسئولان باشگاه پرسپولیس در مذاکره با مدیربرنامه های این بازیکن با وی توافق کردند تا طلبش را در چند قسط پرداخت کنند. پرسپولیسی ها حالا با پرداخت قسط اول طلب ماریچ منتظر بازگشت هر چه زودتر او به تمرینات سرخپوشان هستند.

احتمال اینکه ماریچ در اردوی اوکراین به جمع سرخپوشان ملحق شود، زیاد است.

پاسخ

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش