انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال داخلی > کلوپ پرسپولیس > مربیان و بازیکنان
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش

قدیمی 11-05-2017, 06:36 PM
mohammad.sadegh
بازيكن اصلي
mohammad.sadegh آواتار ها

تشکر شده 29 بار در 26 نوشته
mohammad.sadegh is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : هواداران محسن ربیع خواه

قدیمی 11-25-2017, 04:59 PM
mohammad.sadegh
بازيكن اصلي

زنده باد ربیع خواه دقیقه 96 پاس سرنوشت سازی داد
زنده باد پرسپولیس

قدیمی 12-01-2017, 11:59 AM
mohammad.sadegh
بازيكن اصلي

محسن ربیع‌خواه در پست هافبک دفاعی نمایش‌های قابل قبولی داشته است.
به گزارش خبرورزشی، هرچند خیلی‌ها او را پسر محبوب برانکو می‌دانند که تحت هر شرایطی در ترکیب ثابت پرسپولیس حضور دارد.
کاملاً سوار بر بازی بودیم
من فکر می‌کنم در هر رشته ورزشی برای پیروزی به مقداری شانس نیاز هست. ما هم مقابل پارس کمی شانس آوردیم اما پیروزی ما ربطی به شانس نداشت. در واقع در بازی خصوصاً نیمه دوم کاملاً سوار بر بازی بودیم و دقیقه ۹۶-۹۵ هم بار دیگر برای ما خوش‌یمن بود.
اصلاً ناامید نبودیم
باور کنید حتی در دقایق پایانی هم خیلی به برد امیدوار بودیم. همه دیدند که در ثانیه‌های پایانی چطور پاس بلندی به کمال کامیابی‌نیا در جناح چپ منطقه دفاعی پارس دادم و کمال هم گل ساخت.
هر برخوردی خطا نیست
بازی فوتبال بسیار پر برخورد است. با پاس من، کمال و مدافع پارس با هم به هوا بلند شدند اما کمال از قدرت بدنی‌اش به نحو احسن استفاده کرد و پاس خوبی برای مصلح فرستاد، اصلاً خطا نبود.
نتیجه کاملاً عادلانه بود
در نیمه اول خیلی خوب نبودیم اما با این وجود یکی، دو فرصت صددرصد گلزنی داشتیم. در نیمه دوم مالکیت توپ کاملاً در اختیار ما قرار داشت و فرصت‌های خوبی هم خلق کردیم اما با وجود خلق فرصت‌های زیاد شرایط بازی به آن شکل رقم خورد که در لحظه آخر به برتری برسیم.
زدن پنالتی توسط دروازه‌بان حریف تصمیم سرمربی میزبان بود
بالاخره تصمیمات فنی هر بازی به سرمربی آن تیم بستگی دارد. تصمیم سرمربی پارس در دادن پنالتی به دروازه‌بان برای ما عجیب نبود و سورپرایزمان نکرد.
باید دو برابر تیم‌های دیگر تلاش کنیم
کار پرسپولیس همیشه سخت است و تیم‌ها با تمام توان‌شان به مصاف تیم ما می‌آیند از همین رو ما باید دو برابر تیم‌های دیگر برای پیروزی تلاش کنیم. 3 بازی سخت تا پایان نیم‌فصل اول پیش رو داریم که در اولین گام باید در خانه میزبان ذوب‌آهن باشیم. ذوب‌آهن تیم خوبی است اما برای نگه داشتن فاصله امتیازی و باقی ماندن در صدر محکوم به پیروزی مقابل ذوب‌آهن هستیم.
با تغییر روش مربی هم مشکلی نداریم
بازی در سیستم‌های مدنظر 2-4-4 خطی و لوزی و از سوی دیگر بازی در روش 1-3-2-4 مشکلی برای ما به وجود نمی‌آورد و ما در این روش‌ها بسیار راحتیم و مشکلی با تغییر سیستم از سوی سرمربی نداریم.
باید به قهرمانی فکر کنیم
فصل قبل قهرمان شدیم. امسال هم صدرنشین هستیم و همه ما را مدعی اصلی قهرمانی می‌دانند از همین رو باید به تکرار قهرمانی‌مان فکر کنیم. برای رسیدن به آن و تکرارش امیدواریم.
هر بردی شیرینی خاص خودش را دارد
هر پیروزی، شیرینی خاص خودش را دارد. برد در شهرآورد به خاطر کری و پیروزی در دقیقه 95 هم خیلی برایم باارزش بود ولی پیروزی‌ها را اصلاً نباید با یکدیگر قیاس کرد.
بازی فینال را ندیدم
بازی برگشت تیم اوراواردز مقابل الهلال را ندیدم. تیم ژاپنی قهرمان شد اما به نظرم تیم پرسپولیس هم قدرت و لیاقت قهرمانی این دوره از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را داشت اما به هر حال باوجود همه تلاش‌مان قسمت نشد قهرمان شویم.

قدیمی 12-06-2017, 01:47 PM
mohammad.sadegh
بازيكن اصلي

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
در پرسپولیس توپ می‌زند اما اهل سر و صدا یا کسب شهرت با حضور در کنسرت خوانندگان یا مراسم اکران فیلم‌های سینمایی نیست. صاف می‌رود سر تمرین و از همانجا هم برمی‌گردد منزل. خودش می‌گوید: «همین مسیر را فقط بلدم!» بچه تهران است ولی تا به حال نه کسی دیده و نه شنیده که دنبال لباس‌های مارک‌دار، ماشین آنچنانی یا تیپ باشد. ساده زندگی می‌کند درست مثل شکل بازی‌اش!برانکو عاشق همین سادگی اوست. سادگی بازی او مرد کروات را به یاد «انگولو کانته» هافبک دفاعی فرانسوی چلسی می‌اندازد و…بله،‌ درست حدس زدید. صحبت از محسن ربیع‌خواه است. هافبک دفاعی سر به زیر و بی‌حاشیه پرسپولیس که دقایقی با او گپ زدیم.
* تبریک بگوییم یا نگوییم؟
(با کنجکاوی) بابت چی؟!
* قهرمانی نیم‌فصل! برخی‌ها معتقدند خیلی مهم است و برخی دیگر آن را بی‌ارزش خوانده و معتقدند قهرمانی پایان فصل اهمیت دارد.
محسن ربیع‌خواه :
برای ما پرسپولیسی‌ها خوشحال‌کننده است که توانستیم قبل از پایان نیم‌فصل، قهرمان نیم‌فصل شویم. این مسئله اعتماد به نفس و روحیه بازیکنان را بالا می‌برد و به نظرم بااهمیت است.
* البته در اغلب موارد تیم‌هایی که قهرمان نیم‌فصل شده‌اند، توانسته‌اند قهرمانی پایان فصل را نیز جشن بگیرند.
محسن ربیع‌خواه :
امیدوارم این مرتبه هم همین‌طور باشد. گفتم که قهرمانی نیم‌فصل اهمیت دارد و به نظر من مقدم قهرمانی پایان فصل است. البته تأکید می‌کنم هدف ما قهرمانی روز آخر است.
* به نظر تو پرسپولیس این فصل با فصل گذشته چه فرقی می‌کند؟
محسن ربیع‌خواه :
باور نمی‌کنید ما این فصل دوبله تمرین می‌کنیم. دوبله تلاش می‌کنیم تا بتوانیم از عنوان قهرمانی خود دفاع کنیم. حفظ قهرمانی به مراتب سخت‌تر از کسب مقام قهرمانی است و این را ما پرسپولیسی‌ها خوب می‌دانیم.
* اصلی‌ترین رقیب شما برای تکرار قهرمانی کدام تیم است؟
محسن ربیع‌خواه :
با احترامی که برای همه تیم‌های لیگ برتری قائلم باید بگویم این پرسپولیس بی‌رقیب است. ما در نیم‌فصل اول ثابت کردیم شایسته‌ترین تیم ایران هستیم. البته فولاد خوزستان، پارس جنوبی جم، پیکان و… تیم‌های خوبی هستند که با ما رقابت می‌کنند.
* راستی با یلدا چه کار می‌کنی؟ اذیتت می‌کند؟
(گل از گلش می‌شکفد) یلدا با آمدنش زندگی مرا دگرگون کرد و به آن سر و شکل داد. انصافاً پاقدم یلدا برای من همه‌جوره خوب بوده است چه در زندگی شخصی و چه ورزشی. او برکت خانه‌ام است و من و همسرم که با یلدا زندگی می‌کنیم و تمام عشق‌مان است. اصولاً دختر برکت خانه است و خوشحالیم خداوند یلدا را به ما داده است.
* محسن، قرعه‌کشی جام جهانی را تماشا کردی؟
بله،‌ به نظرم توی گروه مرگ افتادیم. ایران در یکی از سخت‌ترین گروه‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه افتاده است.
* حالا این قرعه خوب است یا بد؟
محسن ربیع‌خواه :
از زاویه دیگری باید به گروه ایران نگاه کرد. باید آن را به فال نیک گرفت. شما تصورش را بکنید تا شروع و حتی پس از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه همه از تقابل ایران و اسپانیا یا ایران و پرتغال آن هم با حضور کریستیانو رونالدو حرف خواهند زد. شاید ما به این راحتی‌ها نمی‌توانستیم با اسپانیا و پرتغال بازی کنیم و حالا این فرصت به وجود آمده که برابر این دو تیم بزرگ اروپا و دنیا به میدان برویم. به شخصه خوشحالم تقابل تیم کشورم را مقابل این تیم‌های بزرگ می‌بینم. همه‌جوره‌ برای فوتبال ما خوب است.
* مراکش را از قلم انداختی.
شناخت خاصی از مراکش ندارم ولی اصولاً تیم‌های آفریقایی خطرناک هستند. هرگز نمی‌توان این تیم را دست‌کم گرفت.
* خیلی‌ها پس از مشخص شدن قرعه ایران جوک ساخته و ما را از همین حالا حذف شده خواندند. تو چه نظری داری؟
نباید به این جوک‌ها توجه کرد. من فکر می‌کنم اگر تیم ایران مثل مرحله نهایی انتخابی جام جهانی در روسیه بازی کند حتی این شانس را داریم که صعود کنیم.
* مگر می‌شود؟ مگر داریم؟
در فوتبال هرگز نباید گفت هرگز! به نظرم تیم ملی ایران شخصیت پیدا کرده و زودتر از همه آسیایی‌ها به جام‌ جهانی صعود کرد. دید همه نسبت به تیم ملی فرق کرده و به فوتبال ایران احترام می‌گذارند.
* اتفاقاً لوپتگی سرمربی تیم ملی اسپانیا هم مشابه همین حرف‌ها را زد.
محسن ربیع‌خواه :
بله، سرمربی اسپانیا و پرتغال هم به فوتبال ایران احترام می‌گذارند و به نظرم نباید درباره گروه کشورمان در جام جهانی جوک بسازیم. همه باید دست به دست هم بدهیم که تیم ملی ایران با بهترین امکانات و بهترین روحیه به روسیه برود و موفق شود.

قدیمی 12-08-2017, 08:49 PM
mohammad.sadegh
بازيكن اصلي

به گزارش پیروزی دیلی، محسن ربیع خواه این روزها یکی از بازیکنان کلیدی برانکو در خط میانی محسوب می شود. این هافبک دفاعی که ساده بازی کردن خاصیت اصلی وی است در هفته های گذشته در خط میانی پرسپولیس درخشیده است تا جایی که برانکو کماکان ترجیح می دهد با دو هافبک دفاعی بازی کند و ربیع خواه را در زمین داشته باشد. وی که توانایی بازی در پست های مختلف خط دفاعی را نیز دارا است در بازی با سپیدرود بارها به عمق دفاع رفت و پوشش عمق دفاع را برعهده گرفت تا مدافعین کناری با خیال راحت به خط حمله اضافه شوند. به نظر می رسد وی در ادامه فصل نیز از مهره های اصلی مدنظر برانکو خواهد بود.

قدیمی 12-30-2017, 09:02 PM
mohammad.sadegh
بازيكن اصلي

آی اسپورت –محسن ربیع خواه در داخل تیم پرسپولیس و بین بقیه بازیکنان طرفدار کم ندارد. این بازیکن خوش اخلاق و بی حاشیه به قول برانکو به سود بقیه و کاملا در خدمت تیم بازی می کند. کمال کامیابی نیا به عنوان کسی که نزدیک به ربیع خواه بازی می کند هم از این بازیکن دفاع می کند. کمال که در بازی دیروز گل قشنگی به تراکتورسازی زد می گوید: «سیستم تیم مدتی است که 2-4-4 خطی شده است و من و محسن ربیع خواه در کنار هم بازی می کنیم. محسن کمی تدافعی تر است و این کاملا به سود من شده تا بتوانم راحت تر در فاز تهاجمی قرار بگیرم. بنده خدا محسن هم شرایطش مثل روزهای اول حضورم در این تیم است و کارش دیده نمی شود؛ اما هم از نظر فنی و هم اخلاقی مطمئنا فوق العاده است. چرا می گویند او در حد پرسپولیس نیست؟ اصلا اینچنین نیست و او خیلی زحمت می کشد و بازی اش تنها به چشم نمی آید و مسئولیت پذیری او زبانزد است و برانکو ایوانکوویچ هم عاشق همین مساله است. برای برانکو هیچ چیزی مهمتر از این نیست که بازیکن مسئولیت پذیر باشد و محسن هم به خوبی این خصوصیت را دارد و کارش هم حرف ندارد.»

ویرایش توسط mohammad.sadegh : 12-30-2017 در ساعت 09:04 PM
mohammad.sadegh آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 01-19-2018, 06:32 PM
mohammad.sadegh
بازيكن اصلي

شرایط پرسپولیس را چطور می‌بینی؟

خدا را شکر اوضاع تیم بسیار خوب است و تمرینات منظمی را انجام داده‌ایم. هرچند متاسفانه در بازی با مشکی‌پوشان کارت‌زرد گرفتم و محروم شدم و این محرومیت من را آزار می دهد اما امیدوارم بتوانیم گسترش را شکست دهیم و روند پیروزی خودمان را ادامه دهیم.

در بازی برابر مشکی‌پوشان به‌سختی توانستید در دقایق پایانی بازی را ببرید.

فکر می‌کنم بازی کردن در این شرایط بسیار سخت است. در مقابل ما همه تیم‌ها می‌آیند مساوی بگیرند و حتی در خانه خودشان هم کاملا دفاعی بازی می‌کنند. این کار را سخت می‌کند.

بعضی اعتقاد دارند که این دفاع مطلق شایسته لیگ‌برتر نیست.

به‌نظر من این قدرت پرسپولیس را می‌رساند که همه به‌دنبال دفاع مقابل ما هستند. باعث خوشحالی است که همه تیم‌ها حساب ویژه‌ای روی ما باز می‌کنند و به‌همین دلیل با دو برابر انگیزه و انرژی بازی می‌کنند تا از ما امتیاز بگیرند.

برانکو اما اعلام کرده که می‌خواهد تا قبل از عید قهرمان شود.

دقیقا همین‌طور است. ما می خواهیم قهرمانی خودمان را تا قبل از عید قطعی کنیم و رکورد امتیازات را بزنیم و این فقط با تلاش زیاد به‌دست می‌آید. می‌خواهیم با تلاش بیشتری بازی کنیم تا به نتیجه دلخواه خودمان برسیم و بتوانیم در قهرمانی دبل کنیم.

برانکو برای دو فصل دیگر قرارداد خود را تمدید کرد.

من نه به‌عنوان بازیکن بلکه به‌عنوان هوادار پرسپولیس از این اتفاق خیلی خوشحال هستم. پرسپولیس با برانکو در 3سال اخیر کاملا متحول شد و توانست به موفقیت‌های زیادی برسد. تیم بسیار شکل خوبی گرفته و باید بگویم که برانکو فرمانده قدرتمندی است.

در بازی‌های اخیر شوت‌زدن را هم امتحان کرده‌ای. به‌نظر می‌رسد سبک بازی خودت را کمی تغییر داده‌ای؟

من اصلا سبک بازی خودم را تغییر نداده‌ام، همیشه این‌طور بازی می‌کنم و سعی می‌کنم دستورات برانکو را در زمین اجرا کنم. باید بگویم در بازی با تیم‌هایی که دفاع می‌کنند شوت زدن یک راه حل است و من هم شانس خودم را امتحان کردم که با بدشانسی توپ‌های من تبدیل به گل نشده است.

هنوز هم از سبک بازی تو زیاد انتقاد می‌شود. این را خودت می‌دانی؟

بله کاملا در جریان هستم البته انتقاد همیشه هست. زمانی ‌دیوار کوتاه تیم بودم و همه انتقادات از من می‌شد اما من هروقت انتقادات به‌جا بوده از آن استفاده کرده‌ام. هروقت هم قصد تخریب من بوده اهمیت نداده‌ام و به‌نظرم این انتقادات من را محکم‌تر کرده است.

با توجه به محرومیت پرسپولیس از نقل‌و‌انتقالات، تو و سایر بازیکنانی که در آستانه پایان قرارداد‌تان هستید در پرسپولیس می‌مانید؟

من نمی‌توانم در‌مورد سایر بازیکنان صحبت کنم و هرکس باید برای خودش تصمیم بگیرد اما ‌ اگر بدانم که تیم به من نیاز دارد در پرسپولیس می‌مانم. امیدوارم برای تیم کارایی داشته باشم و همچنان سرباز پرسپولیس بمانم. همان‌طور که تا به حال سرباز بوده‌ام.

الگوی تو در فوتبال چه کسی است؟

الگوی من در فوتبال همیشه فیلیپ لام بوده است؛ به‌دلیل اینکه ساده بازی می‌کرد و شخصیت بسیار آرامی داشت. من همیشه او را دوست داشته‌ام و دوست دارم مثل او ساده بازی کنم.

در ایران چطور؟

برادر بزرگ‌تر من هم فوتبالیست بوده. الگوی من در فوتبال ایران برادرم است و دوست دارم ‌ مانند برادرم باشم.

خودت فکر می‌کنی بتوانی مسافر جام‌جهانی باشی؟

واقعیت این است که فکر نمی‌کنم مسافر جام‌جهانی باشم. در تیم‌ملی بازیکنان خوبی حضور دارند که چند‌سال است در تیم‌ملی با هم بازی کرده‌اند و هماهنگ هستند و به‌نظرم کی‌روش نظم تیم خود را به هم نخواهد زد.

به نظرت در تیم‌ملی جای کدام بازیکنان خالی است؟

البته خود پرسپولیس یک تیم‌ملی است و برای من خیلی مقدس است اما به‌نظر من علیپور و مسلمان جایشان در تیم‌ملی واقعا خالی است و البته صادق محرمی که به‌نظر من می‌تواند آینده فوتبال ایران و تیم‌ملی باشد. به‌نظرم محرمی می‌تواند یک مهدوی‌کیا دیگر باشد.

قدیمی 02-07-2018, 07:48 PM
mohammad.sadegh
بازيكن اصلي

به گزارش "ورزش سه"، محسن ربیع خواه یک بار دیگر در ترکیب پرسپولیس درخشان ظاهر شد . این بازیکن به مانند دو بازی قبل با حضور در یک سوم دفاعی تیمش در این بازی و به خصوص در نیمه اول ، بسیاری از حملات نفت آبادان را خنثی کرد .

این بازیکن با حضورش در ترکیب پرسپولیس ، علاوه بر پر کردن جای خالی کامیابی نیا ، یکی از عناصر پرسپولیس در فاز دفاعی محسوب می شود .

ربیع خواه در این بازی بسیاری از طراحی های هافبک ها و مهاجمان نفت آبادان را از بین برد و جنگ های بسیار زیادی برای تصاحب توپ را انداخت . علاوه بر این ها، ربیع خواه مقابل نفت آبادان پا را فراتر گذاشت و در چند صحنه ، برای شاگردان برانکو بازیسازی کرد . با درخشش ربیع خواه و رسیدن کامیابی نیا ، حالا تیم کاملی در اختیار برانکو قرار گرفته است و این مسئله باعث خوشحالی وی و طرفداران پرسپولیس در آستانه شروع لیگ قهرمانان آسیا است .

ویرایش توسط mohammad.sadegh : 02-07-2018 در ساعت 08:10 PM
mohammad.sadegh آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 02-08-2018, 07:30 PM
mohammad.sadegh
بازيكن اصلي

ربیع خواه،کلود ماکه له له ی پرسپولیس:
اگر بازیهای پرسپولیس را تمام وکمال وبادقت وموشکافانه دیده باشید به دور از هرگونه اغراق بیشترین نقش را درنظم تیمیه پرسپولیس برانکو محسن ربیع خواه دارد.
بازیکنی ساده وبدون حاشیه و مودب و کاملا درخدمت تیم که نقش خودرا به بهترین شکل ممکن درتیم آماده پرسپولیس ایفا میکند.
بازیکنی که از روز اولی که درترکیب بود نه رسانه ای ونه هیچ تماشاگر و فن مجازی اورا دوست نداشته وشاید هنوزم ندارد اما یک نفر اورا خیلی خیلی دوست دارد آنهم کسی نیست جز برانکوی کاربلد.
اولین انتقاد از ربیع خواه درست بازی دوم پرسپولیس فصل پیش مقابل فولاد در ورزشگاه آزادی بود که اشتباه او آنهم درحالیکه درپستی کاملا غیر تخصصی(دفاع چپ) بازی میکرد موجب گل زنی بازیکن فولاد شد وهمین باعث شد تا خبرنگاران باوقاحت تمام برانکو و ربیع خواه را با این جمله که ربیع خواه درحد پرسپولیس نیست مورد حمله قرار دهند که البته باجواب قاطع وتاریخیه برانکو مواجه شدند:مربی کاربلد با عصبانیت جواب داد اگر سیدجلال همین اشتباه را انجام داده بود آیا شما بازهم میگفتید سیدجلال درحدپرسپولیس نیست؟
شاید از آن روز بود که ربیع خواه تلاشش را بیشتر وبیشتر کرد تاجاییکه امروز به مهمترین مهره ی پازل تاکتیکیه پرسپولیس برانکو تبدیل شده است و بی اختیار مارا یاد کلود ماکه له له ونقش او در رئال کهکشانی و چلسی بی رحم مورینیو می اندازد

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش