انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > تالار کانون هواداران پرسپولیس > قوانین، اخبار و اطلاعیه های انجمن
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش

قدیمی 04-19-2014, 11:47 PM
zamara
ریش سفید انجمن
zamara آواتار ها

نام حقیقی: اسماعيل
تشکر شده 26,000 بار در 8,951 نوشته
بازیکن مورد علاقه: علی کریمی
مربی مورد علاقه: هیچکس
حالت من:
Mehraboon
zamara will become famous soon enough
پیش فرض پاسخ : تاپیک تشویق و قدردانی از کاربران انجمن ارتش سرخ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط am1nr3z4 نمایش پست ها
4 سال تو ارتش بودیم یکی یه تشکر خشک و خالی از ما نکرد بازم معرفت سینا
به لطف داش پدرام من الان این پست امین جان رو دیدم !
امین جان شما که هنوز یک سال نیست رفتی ارتش چجوری چهار سال توی ارتش بودی و کسی ازت قدردانی نکرد !!!؟
از شوخی گذشته ، اولا حق با شماست و کوتاهی از ما .
اما کوتاهی ما دلیل بر بی ارزش بودن فعالیت ها و پست های قشنگ شما نیست و صحبت های قشگ تون و فعالیت بسیار خوب شما به حدی دلنشین و خوب بوده که کلا ذهن ما رو از اینکه بخواهیم توی این تاپیک یادی از شما بکنیم پاک کرده ، یعنی واضح تر بگم ما شما رو پایه ای از ارتش سرخ میدونیم و به همین جهت تصور ما بر این بود که نیازی به تقدیر تشکر نیست !
به هر حال کوتاهی ما رو ببخش و مطمئن باشید که زحمات و تلاش شما و خیلی از دوستان دیگه که از جمله میشه به سینا جان ، سمیه خانم ، آقا فرزان و پدرام عزیز و چشم آبی و آقا کریم و آقا رحیم و ندا خانم گل و زهرا خانم و آقا عرفان و خلاصه همه و همه که الان حقیقتا حضور ذهن ندارم اسمی ازشون ببرم و شرمنده اون عزیزان هم هستند از دید و نگاه ما دور نیست و مطمئنا همیشه جلوی چشم ماست و منبعد سعی خواهیم کرد که از زحمات همه دوستان به انحاء مختلف تقدیر و تشکر کنیم .
اما به نظر من بهترین تقدیر و تشکر همین سپاس هایی است که در زیر هر مطلب ما گذاشته میشه و نشون دهنده مرام و معرفت همه کسانی است که با اینکارشون بزرگی خودشون رو نشون میدن .
من شخصا دست تک تک همه کسانی رو که با فعالیت خوب شون ما رو سرافراز میکنند هستم .
همینکه شما بزرگواران ثبت نام کردید و عضو ارتش سرخ شدید برای این سایت و نام ارتش سرخ بعنوان سایت هوادار پرسپولیس بزرگترین افتخار و مایه سرافرازی ماست که در جوار شما بزرگان فعالیت داریم .
سپاس از همه شما

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
توجه به
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
و رعایت آنها نشانگر شخصیت خوب شماست.
با ورزش ، سلامتی و نشاط و زیبایی خود را حفظ كنید

پرسپولیس بی همتاست
پرسپولیس بی پرواست
پرسپولیس خون در رگهاست
پرسپولیس همیشه محبوب دلهاست
zamara آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 5 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 09-03-2014, 06:04 PM
سرSaTrApوش
مدیر انجمن
سرSaTrApوش آواتار ها

نام حقیقی: سروشی
تشکر شده 12,139 بار در 2,396 نوشته
حالت من:
Khoonsard
سرSaTrApوش is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : تاپیک تشویق و قدردانی از کاربران انجمن ارتش سرخ

مدتی بود که به نوعی می خواستم از چندی از کاربرا که در جهت رشد و ارتقا انجمن تلاش می کنند تشکری بکنم.

از A V E I R O عزیز که به حق به عنوان کاربر برتر ماه رسیدن و در بخشهای مختلف فعالیت مثبتی دارند.به خصوص در قسمت ترجمه اخبار

از ღAIDA88ღ که فعالیت مثبتی دارند

از Farzan عزیز که با حضور فعالش تمام اخبار رو به اطلاع دوستان می رسونه اما کمی بیشتر باید در انجمن نویسی فعالیت داشته باشن.

از
PaRaStO_o عزیز که واقعا لیاقت این رو داشتن که مثل اقا حسین به عنوان کاربر برتر ماه انتخاب بشن.

از بقیه کاربرها هم که در جهت رشد و ارتقا انجمن فعالیت می کنند کمال تشکر رو دارم.فعال و ماندگار باشید

بیشتر اوقات احساس میکنم

....حق با منه ...

اما دیگه حوصله اثباتش رو ندارم

سرSaTrApوش آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 8 نفر از این پست تشکر کرده اند :
پاسخ

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش