انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال خارجی > آرشيو بخش فوتبال خارجي > فصل 2012 - 2011
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش

قدیمی 06-17-2012, 08:08 PM
saman 57
پیشکسوت انجمن
saman 57 آواتار ها

نام حقیقی: saman-57
تشکر شده 6,480 بار در 3,135 نوشته
حالت من:
Mashghool
saman 57 is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : کلوپ هواداران آلمان

اوزیل: خیلی بد است که آلمانی ها به من و خدیرا توجه نمی کنند

ستاره رئال از اینکه اخبار مربوط به او و خدیرا در آلمان به خوبی پوشش داده نمی شود، ناراضی است

ok

سایت گل- مسوت اوزیل در مصاحبه با دای ولت در مورد شرایط رئال و تیم ملی اسپانا صحبت کرد .
وی در مورد عدم پوشش قهرمانی اوزیل در لالیگا در کشور آلمان گفت :" درست است که در موردش کم نوشته شد . نه تنها از من بلکه همین طور از خدیرا . ما فصل خیلی خوبی داشتیم . خیلی بد است که آلمانی ها به ما توجه نمی کنند ، مگر آن که مطبوعات اسپانیا از ما بد بگویند . تاسف بار است که به من و سامی افتخار نمی کنند . قهرمانی با 9 امتیاز فاصله نسبت به بارسا ، دستاورد بزرگی است . "
در مورد عدم پوشش تلویزیونی لالیگا در آلمان هم گفت:" شاید به همین خاطر باشد . بهتر است که پوشش بهتری داده شود . "
وی در مورد شرایط تیم ملی آلمان هم صحبت کرد :"ما باثبات تر شده ایم و اعتماد به نفسمان هم بیشتر است . بازیکنانی نظیر گوتزه ، رویس و شورله را روی نیمکت داریم . تیم بسیار جوانی هستیم . "
وی در مورد شمار بازیهای ملی اش که فعلا 35 است هم صحبت کرد :" برای من رکوردها و آمار اهمیت دارند . رسیدن به 100 بازی فوق العاده است اما این طور نیست که فکر و ذکرم رسیدن به آن باشد . من می خواهم به موفقیت برسم ، مهم نیست که چقدر بازی کنم . "

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

من همون milad 23 هستم.
saman 57 آنلاین نیست.  
تعداد 5 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 06-23-2012, 11:05 PM
saman 57
پیشکسوت انجمن
saman 57 آواتار ها

حالت من:
Mashghool

جام ملت های اروپا -۲۰۱۲
یواخیم لو: آلمان بهترین تیم یورو نیست/ 4 تغییر دادم، چون یونان قابل پیش‌بینی نبود
خبرگزاری فارس: سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان گفت: قبول ندارم که در شرایط فعلی ما بهترین تیم جام ملت‌های 2012اروپا هستیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، یواخیم لو که تیمش بامداد امروز(یکشنبه) با کسب پیروزی 4 بر 2 مقابل یونان، به مرحله نیمه نهایی یورو 2012 صعود کرد، اظهار داشت: مقابل یونان نمایش خیره‌کننده‌ای داشتیم. به عنوان مسئول فنی تیم از این برد خیلی خوشحالم. به راستی سزاوار کسب این نتیجه بودیم. بخصوص که از ابتدا لیاقت مطلق خود را برای کسب برد نشان دادیم. در جریان بازی بارها صاحب موقعیت صددرصد گل شدیم. مقابل یونان که دفاعی مستحکم داشت، بعد از دریافت گل تساوی،‌به خوبی جریان بازی را مدیریت کردیم که همین باعث تداوم بازی عالی ما تا پایان مسابقه شد. ضمن آنکه به ندرت توپ ها را از دست دادیم و کمتر نیز اشتباه کردیم.
وی که در جمع خبرنگاران سخن می گفت، در مورد سامی خدیرا که توانست گل دوم ژرمن‌ها را به ثمر رساند، افزود: سامی خیلی خوب بود و با انرژی بازی کرد. در سال جاری هم او خیلی خوب بازی کرده است. در بازی با یونان به خصوص در جلو و درون محوطه حریف عملکرد خیلی مطلوبی داشت. ضمن آنکه در کارهای تدافعی نیز به تیم بسیار کمک کرد.
مربی 52 ساله همچنین نظرش را در مورد مسعود اوزیل که در جدال با یونان دو پاس گل داد و به عنوان بازیکن برتر میدان برگزیده شد، این‌چنین بیان کرد: به نظرم مسعود با شایستگی فراوان به عنوان مرد برتر میدان برگزیده شد. من قبل از بازی هم همین انتظار را از او داشتم. او در کل در جریان بازی بود و کنترل امور را خیلی خوب در دست داشت.ضمن آنکه ارتباط خیلی خوبی میان دفاع و حمله ایجاد کرد.
یواخیم لو سپس افزود: ما مقابل یونانی بازی کردیم که انگیزه فراوانی برای رویارویی با ما داشت. آنها صاحب نفراتی بودند که خیلی خوب در زمین تلاش کردند، بسیار دویدند و با سرعت از دفاع به حمله می رفتند. در مقابل ما نیز خیلی خوب بازی کردیم و توانستیم پا به پای آنها حرکت کنیم و با انرژی و هوشیارانه برنامه های خود را در زمین اجرا کنیم.
مسئول فنی ژرمن‌ها در بخشی از این کنفرانس نظرش را در مورد رویارویی با انگلیس یا ایتالیا در مرحله نیمه نهای نیز گفت. او اظهار داشت: انگلیس با مربیگری روی هاجسون، خیلی از تیم جام جهانی 2010 بهتر است. ایتالیا هم در کار دفاعی با سازماندهی بالا کار می کند و روی ضد حملات تیمی بسیار خطرناک نشان می دهد. ما مقابل هر یک از این دو حریف قرار گیریم، مشخص است که کاری دشوار را پیش رو خواهیم داشت.
وی در پاسخ به این سئوال که آیا آلمان در مرحله نیمه نهایی یورو 2012 بهترین تیم جام است، اظهار داشت: قبول ندارم که بهترین تیم این مرحله هستیم. تمام تیم‌های که در این مرحله هستند، بسیار قوی عمل می کنند. در این مرحله کوچک‌ترین اشتباهی مقابل تیم‌های مثل اسپانیا،‌پرتغال، انگلیس یا ایتالیا تاوان سنگینی برای ما در برخواهد داشت.
در بخش دیگری از این نشست مطبوعاتی وی علت ایجاد 4 تغییر در ترکیب تیمش نیز اظهار داشت: یونان تیمی برخلاف پرتغال و دانمارک و حتی هلند بود. یونانی ها حریفی غیرقابل پیش بینی بودند. احساس کردم نیاز است تغییراتی در ترکیب تیم ایجاد شود تا نفرات دیگر نیز بتوانند به تیم ملی کمک کنند.
در آخرین بخش این کنفرانس خبرنگاری انگلیسی از وی پرسید آیا مربی موفق ژرمن‌ها فکر نمی کند صعود این تیم باعث شود انگلیس برای رسیدن به آلمان و گرفتن انتقام باخت 2 سال قبل با انگیزه بیشتری در بازی با ایتالیا شرکت کند که «لو»‌پاسخ داد: همه تیم‌های که به مرحله یک چهارم نهایی یورو آمده اند، بسیار با انگیزه است. در سال 2010 دیدیم که ایتالیایی ها چه انگیزه ای داشتند. اکنون نیز با انگیزه هستند ضمن آنکه ما در کنار انگلیس نیز انگیزه و میل زیادی به بازی و کسب برد داریم. به اعتقاد من از زمانی که روی هاجسون به تیم انگلیس به عنوان مربی آمد، آنها از سازماندهی زیادی برخوردار شده اند و برخلاف جام جهانی آفریقای‌جنوبی تیم‌تر شده اند. آنها با مربیگری هاجسون در ضدحملات کشنده عمل می کنند و برای هر حریفی ازجمله آلمان خطرناک هستند.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

من همون milad 23 هستم.
saman 57 آنلاین نیست.  
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 06-24-2012, 12:53 PM
ToHHi
Guest
ToHHi آواتار ها

وای المان و پرتغال فینال وای
گومز و رونالدو
وای کاپ قهرمانی
وای جام چهاردهم
به کدام تیم خواهد رسید !!!!!!!!!
اقای گل گومز یا رونالدو
بهترین بازیکن تو فینال !!!

وای وای وای وای وای وای وای وای وای وای وای وای وای

این کاربر برای پست مفید از تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 06-24-2012, 03:58 PM
sha17
بازيكن اصلي
sha17 آواتار ها

نام حقیقی: shayan
تشکر شده 603 بار در 233 نوشته
بازیکن مورد علاقه: M E S S I
مربی مورد علاقه: G U A R D I O L A
sha17 is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی توسط t.amirhosain نمایش پست ها
وای المان و پرتغال فینال وای
گومز و رونالدو
وای کاپ قهرمانی
وای جام چهاردهم
به کدام تیم خواهد رسید !!!!!!!!!
اقای گل گومز یا رونالدو
بهترین بازیکن تو فینال !!!

نه خیرم

وای المان و اسپانیا فینال وای

گومز و تورس

وای کاپ قهرمانی

وای جام چهاردهم به اسپانیا خواهد رسید!!!!!!!!!!!!!!

اقای گل گومز (خوب معلومه دیگه رونالدو که شوته
اسپانیا هم که بیشتر 1 گل هیچ کدوم مشون نزدن پس گومز اقای گله)

ژاوی بهترین بازیکن تو فینال!!!

همیشه تو قلب مایی قهرمان
sha17 آنلاین نیست.  

قدیمی 06-24-2012, 09:14 PM
red_girl
مدیر انجمن فوتبال داخلی
red_girl آواتار ها

نام حقیقی: somaye
تشکر شده 10,441 بار در 2,671 نوشته
حالت من:
Pakar
red_girl is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sha17 نمایش پست ها
نه خیرم

وای المان و اسپانیا فینال وای

گومز و تورس

وای کاپ قهرمانی

وای جام چهاردهم به اسپانیا خواهد رسید!!!!!!!!!!!!!!

اقای گل گومز (خوب معلومه دیگه رونالدو که شوته
اسپانیا هم که بیشتر 1 گل هیچ کدوم مشون نزدن پس گومز اقای گله)

ژاوی بهترین بازیکن تو فینال!!!

اسپانیا قهرمان نمیشه ..بازی دیشبش اصلا خوب نبود اون اسپانیای همیشگی نبود ...
آلمان قهرمانه ...

perspolis

red_girl آنلاین نیست.  
این کاربر برای پست مفید ازred_girl تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 06-25-2012, 07:51 PM
RED STORM
مدير بازنشسته
RED STORM آواتار ها

تشکر شده 15,590 بار در 5,320 نوشته
بازیکن مورد علاقه: Philipp lahm / Bastian schweinsteiger / Manuel neuer / Thomas muller
مربی مورد علاقه: Yup / Pep
حالت من:
Pakar
RED STORM is on a distinguished road

یادداشت ویژه:مانشافت در لبه تاریخ

حالا آلمان یواخیم لو برای تاریخ ساز شدن دو راه پیش روی دارد، نخست به انتظار پیروزی انگلستان کم امیدتر بنشیند و دوم به انتقام چند ده ساله برابر ایتالیا فکر کند.

پیش فرض ها همیشه تاریخ دردسرساز بوده اند. جام جهانی 1966 انگلستان در شرایطی برپا می شد که اینتر ایتالیا به رهبری هلینو هررا در اعلی مرتبه فوتبال قرار داشت. جیانچیتو فاکتی، تارشیو بورگینچ و ساندرو ماتزولا اینتری های درخشان ایتالیا بودند و جیانی ریورا، جواهر طلایی میلان، ترکیبشان را جلای بیشتر می داد. آن ها بدون شک مدعی نخست عنوان قهرمانی بودند اما تیم پر ستاره ادموندو فابری در نهایت بهت و حیرت تمامی دنیا مغلوب کره شمالی اسرار آمیز شد و کنار رفت. ایتالیایی ها دو سال بعد و در حضور انگلستان و آلمان، فینالیست های جام 66، و البته بدون فشار روانی دو سال قبل، اولین و آخرین قهرمانی شان در جام ملت های اروپا را جشن گرفتند. اسکاتلندی ها جام جهانی 1978 آرژانتین را در شرایطی آغاز کردند که در حضور کنی دالگلیش، آرکی گمیل و گرام سونس سرشناس کمتر کسی برای ایران یا پرو شانسی قائل می شد. آن ها در قامت یک مدعی که حتی می توانست برای هلند هم خطرساز باشد راهی جام شدند اما در همان روز نخست برابر پرو با سه گل شکست خوردند.
سرخوردگی بریتانیایی ها در روز دوم هم ادامه داشت؛ جایی که با تک گل ایرج دانایی فر برابر ایران کم نام و نشان هم متوقف شدند. آن ها سرانجام در روز سوم و پایانی بازی ها غرور کاذبشان را کنار گذاشتند و با درخشش دالگلیش و گمیل 3 به 2 از سد هلند عبور کردند اما یک گل اختلاف کافی نبود. اسکاتلند به خاطر تفاضل کمتر نسبت به هلند از گردونه رقابت ها کنار رفت، هلندی که بعدها تا فینال جام پیش رفت. آرژانتین و فرانسه 2002 و برزیل 2006 نمونه های زنده تر این حقیقت اند. تمجیدها پیش از آغاز یک دوره تورنمنت بزرگ معمولا دردسرساز می شوند، مدعیان اصلی زیر فشارهای خارجی خرد می شوند و مدعیان خاموش ظهور می کنند.
آلمان دور مقدماتی یورو 2012 را با صد در صد پیروزی به پایان برد. پدیده های درخشانی هر روز و هر هفته از متن بوندسلیگا معرفی شدند و تیم دوست داشتنی یواخیم لو در جام جهانی 2010 پخته تر و متکامل تر شد. آن ها در دیدارهای دوستانه شان برزیل و هلند را در هم کوبیدند و البته به موازات همه این اتفاقات خوب و شیرین، دامنه انتظارات هم روز به روز بالاتر رفت.
سرانجام بازی ها آغاز شد و چشم های تیزبینی تری که احتمالا به انتظار حذف آلمان در همان دور گروهی بودند، لحظه لحظه کم سوتر شدند. آلمان تا پایان دور یک چهارم نهایی تنها تیم صد در صد پیروز جام بود تا یواخیم لو از سنت ابدی تورنمنت های بزرگ عبور کرده باشد. عبوری تحسین آمیز با همان ترکیب جوان و به ظاهر بی تجربه که به گواه همان چشمان تیزبین تاب مقاومت برابر این همه فشار را نداشتند.

راه قهرمانی از انتقام می گذرد

آلمان ها در جام جهانی 1962 در دور گروهی برابر ایتالیا قرار گرفتند و صفر، صفر بیرون آمدند.
در نیمه نهایی 1970 و در احتمالا زیباترین بازی تمام تاریخ فوتبال در پایان 120 دقیقه تلاش جانفرسا 4 به 3 شکست خوردند و به مقام سومی قناعت کردند. دیداری که در فرانتس بکن بائر با کتف و شانه شکسته و بانداژ شده جنگید و ثمر نداد. 8 سال بعد در جام جهانی 1978، آلمان در شرایطی که مدافع عنوان قهرمانی بود باز هم از پس آتسوری برنیامد و برابر این تیم صفر، صفر متوقف شد تا در پایان دور گروهی ایتالیا صعود کند و آلمان به خانه برگردد. دو تیم چهار سال بعد در فینال جام جهانی 1982 به مصاف یکدیگر رفتند و آلمان 3 بر 1 بازنده شد. شادی الهام بخش مارکو تاردلی بعد از به ثمر رساندن گل دوم و تیر خلاص به پیکره ژرمن ها به عنوان نمادی از تقابل دو تیم برای همیشه در خاطره ها ماند. 6 سال بعد و در یورو 88، آلمان در خانه هم از پس ایتالیا برنیامد و به صفر، صفر رضایت داد.
8 سال بعد و در یورو 96، جامی که در نهایت با قهرمانی آلمان ها به پایان رسید، باز هم ایتالیا شکست ناپذیر ظاهر شد و صفر، صفر معروف تکرار شد و سرانجام تلخ ترین شکست تاریخ ژرمن ها برابر ایتالیا که در خانه شان رقم خورد. شکست در وستفالن دورتموند، در دقایق نفرین شده 119 و 121، برابر تماشاگران خودی، برابر آنگلا مرکل شهیر و تکرار شادی مارکو تاردلی این بار از سوی فابیو گروسو. آلمان در روزهای خوب، در روزهای بد، در روزهای معمولی و در همه لحظات و تاریخش برابر همه ایتالیاهایی که می شناسیم ناکام بوده و حالا آلمان یواخیم لو برای تاریخ ساز شدن دو راه پیش روی دارد، نخست به انتظار پیروزی انگلستان کم امیدتر بنشیند و دوم به انتقام چند ده ساله برابر ایتالیا فکر کند.
شاید نیمه نهایی یورو 2012 فرصتی تازه تر باشد. فرصتی برای بازگشت که شعار شصت ساله منشافت است. و در سوی دیگر جدول هم که اسپانیا حاضر است، اسپانیایی که البته تقابل دوباره اش با آلمان قدری پر و پیچ و خم تر است و به اندازه ایتالیا نزدیک نیست. اما باز هم زمینه هایی از انتقام در متن فینال احتمالی اش برابر آلمان موج می زند. دو بازی باقی مانده، دو بازی، دو فینال و. احتمالا دو انتقام، همه راهی که یوگی لو برای جاودانگی پیش روی دارد. نکته جالب فال خوبیست که برای آن ها وجود دارد. آلمان (غربی) تا کنون تنها دو مرتبه در سال های 1980 و 1996 بازی ها را با دو پیروزی متوالی آغاز کرده و در پایان هر دو مرتبه با جام به خانه بازگشته، حال باید نشست و دید که آیا تیم یواخیم لو سنت شکن تلخ این روند است، یا دنباله رو شیرین آن.

بعدی کیه؟

آلمان مدت هاست روح تازه ای دارد. با دهن کجی به همه کلیشه ها، به انگ های نخ نمای نژاد پرستی که سالهاست جایی در قاموسشان ندارد، به کلیشه فرسوده فوتبال ماشینی که مدتهاست پشت سر مانده، به بهانه های پر از کینه ضد آلمانی ها، به آلمان خوش شانس و آلمان چند ملیتی. آن ها می توانند در کم تر از یک هفته خط حمله شان را به کلی دگرگون کنند، سه مهاجم تازه رو کنند و دو تایشان هم گل بزنند، آن هم به دروازه یونان. که روزگاری زیدان و فیگو را ناکام گذاشته بود، که روسیه را با همه آرزوهای خوبشان کنار زده بود. آن ها از زمین و آسمان می آیند، با بازی در عرض و عمق، با شوت، با ارسال، با ضربات سر، با فرار از پشت مدافعین، با بهره گیری حداکثری از ریباندها، از فضاهای سوم و... . ضعف هایی هم هست، گاهی برابر دروازه حریف کم دقت ظاهر می شوند، پاس های اشتباه در خط میانی شان روی اعصاب پیاده روی می کند، پرشمار حمله می کنند و در ضد حملات حریف کم تعداد هستند، با این حال چربش نقاط روشن به تیره به وضوح قابل تشخیص است.
آن ها ابزارهای کافی را برای قهرمانی دارند، یک دروازبان و یک مدافع مطمئن در عقب زمین، نوئر و هوملز، یک تخریب چی با کیفیت در میانه های میدان، سامی خدیرا، یک طراح بالفطره پشت مهاجمین، مسووت اوزیل، و دو مهاجم هدف تشنه، کلوزه و گومز. همه این ها و بالاتر از همه آرشیتکت خوش فکرشان، یواخیم لو. که حالا و به تدریج معجون چشم نوازی از تیکی تاکای بارسلونا و 1-3-2-4 مورینیو، دو اندیشه غالب این روزهای فوتبال، را ارائه می دهد. آلمان ها حالا در نیمه نهایی ایستاده اند، جایی که هر تیمی از تقابل با آن ها واهمه دارد و سوال بزرگ اینکه قربانی بعدی چه مجموعه ای خواهد بود.

RED STORM آنلاین نیست.  
تعداد 4 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 07-01-2012, 01:48 PM
saman 57
پیشکسوت انجمن
saman 57 آواتار ها

حالت من:
Mashghool

جام ملت‌های اروپا-۲۰۱۲
حمایت اوزیل از یواخیم لو/ نباید بخاطر یک باخت تمام نتایج آلمان را زیر سئوال ببریم
خبرگزاری فارس: لژیونر آلمانی عضو رئال مادرید به حمایت از سرمربی تیم ملی کشورش پرداخت و گفت: عقلانی نیست بخاطر یک باخت تمام نتایج تیم ملی را زیر سئوال ببریم.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روزنامه ولت‌ام زون‌تاگ،‌ مسعود اوزیل اظهار داشت:‌ عقلانی نیست بخاطر عدم نتیجه‌گیری در یک بازی، همه چیز را زیر سئوال برده و از کادر فنی انتقاد کنیم. ما با همین تیم 15 بازی پشت سر هم برنده شدیم.
او ادامه داد: در همین بازی با ایتالیا پس از تنها گذشت چند دقیقه صاحب سه موقعیت صد در صد گل شدیم. مربی در این حال باید چکار می‌کرد که این توپ‌ها گل شوند؟
عضو کهکشانی‌های مادریدی افزود: از زمانی که عضو تیم ملی هستم، همه از کادر فنی تعریف می‌کنند. بخصوص خارج از آلمان یواخیم لو، بسیار مورد ستایش قرار می‌گیرد. اما اکنون چگونه می‌تواند هر اقدامی که او انجام داده، نادرست باشد. وی تصریح کرد: برای آنکه تیمی به مقام قهرمانی برسد، باید همه امور صحیح در جای خود باشد. دراین میان شانس کافی هم لازم است. من با این نظریه که می‌گوید همه کارها در تیم ملی غلط بوده، می‌جنگم. این که تیمی چهار مرتبه پشت سر هم در جام جهانی و جام ملت‌ها در نیمه نهایی حاضر باشد،‌ این خود نشان از توان بسیارش دارد. مطمئن باشید زمان قهرمانی ما هم فراخواهد رسید و برای این کار هر کاری که لازم باشد، انجام خواهیم داد. هر چند که دسترسی به عنوان قهرمانی کار ساده‌ای نیست.

من همون milad 23 هستم.
saman 57 آنلاین نیست.  

قدیمی 10-21-2014, 08:07 PM
raminps
تازه وارد
raminps آواتار ها

نام حقیقی: رامین
تشکر شده 9 بار در 4 نوشته
بازیکن مورد علاقه: علی کریمی
مربی مورد علاقه: علی داییی
حالت من:
Mehraboon