انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال خارجی > فوتبال اسپانیا > بارسلونا
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش

قدیمی 07-04-2016, 07:42 PM
Catalan
كاربر برتر ماه
Catalan آواتار ها

نام حقیقی: Diyar
تشکر شده 1,118 بار در 542 نوشته
بازیکن مورد علاقه: مسی _ نیمار
مربی مورد علاقه: پپ
حالت من:
Badhal
Catalan is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : اخبار و مصاحبه های بارسلونا

رسمی: دنیس سوارز به بارسلونا بازگشت

همانظور که انتظار می رفت، دنیس سوارز پس از گمانه زنی های بسیار از ویارئال به بارسلونا پیوست تا ذخیره ای خوب برای مسی، سوارز و نیمار در فاز تهاجمی آبی اناری ها باشد.

سوارز محصول آکادمی فوتبال بارسلوناست اما دو سال پیش بصورت قرضی راهی سویا شد. او فصل گذشته به ویارئال پیوست اما بارسا بند بازخرید او را در قرارداد گنجانده بود.

با درخشش سوارز در ترکیب ویارئال در فصل گذشته، لوئیس انریکه از مسئولان بارسلونا تقاضا کرد تا این بازیکن را بازگردانند. آنها زمستان گذشته تلاش بسیاری کردند تا سوارز به بارسا بازگردد اما در نهایت موفق به انجام این کار نشدند.
دقایقی پیش سرانجام باشگاه بارسلونا اعلام کرد که بند بازخرید سوارز را فعال کرده و با پرداخت 3.25 میلیون یورو این بازیکن را دوباره در اختیار گرفته است. قرارداد او 4 ساله( تا یک سال دیگر نیز قابل تمدید است) و رقم فسخ آن نیز 50 میلیون یورو است. سوارز فردا پس از گذراندن تست های پزشکی به هواداران معرفی خواهد شد.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Més que un club

شهرک ارتش سرخ واحد61

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
Catalan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 07-13-2016, 12:49 PM
Catalan
كاربر برتر ماه
Catalan آواتار ها

حالت من:
Badhal

لوکاس دینیه به بارسلونا پیوست

مدافع کناری فرانسوی باشگاه پاری سن ژرمن با امضای قراردادی 5 ساله، فصل آینده برای بارسلونا توپ خواهد زد.

منابع مختلف در اسپانیا و فرانسه تایید کردند که انتقال لوکاس دینیه، مدافع کناری پاری سن ژرمن که فصل گذشته را قرضی برای رم بازی کرد، به بارسلونا نهایی شده و این بازیکن می تواند فصل آینده در نوکمپ حضور داشته باشد.

دینیه فصل گذشته توانست عملکرد قابل قبولی در پایتخت ایتالیا از خود نشان دهد. گفته می شود که قیمت این انتقال 20 میلیون یورو خواهد بود.

موندودپورتیوو، رسانه نزدیک به باشگاه بارسلونا، نیز این انتقال را نهایی دانسته است. گفته می شود که دینیه می تواند روز پنج شنبه به هواداران بارسلونا معرفی شود.

Més que un club

شهرک ارتش سرخ واحد61

قدیمی 07-13-2016, 12:55 PM
Catalan
كاربر برتر ماه
Catalan آواتار ها

حالت من:
Badhal

تراشتگن، گلر اصلی فصل آینده بارسلونا

روزنامه اسپورت ، نزدیک به باشگاه بارسلونا، مدعی شد که مارک آندره تراشتگن به دروازه بان اول بارسلونا تبدیل خواهد شد.

تراشتگن در دو فصل اخیر تنها در چمپیونزلیگ و کوپا دل ری به میدان رفته و در دیگر دیدارها، کلودیو براوو در درون دروازه آبی اناری ها قرار گرفته است. در حالی که براوو پیشنهادات خوبی از دیگر باشگاه‌ها دارد، گفته می‌شود که بارسا نیز با فروش او مخالفتی ندارد و آنها آماده هستند تراشتگن را به درون دروازه بفرستند.

منچسترسیتی و گواردیولا، جدی ترین مشتری براوو هستند که حاضرند مبلغ خوبی در قبال گلر 33 ساله پرداخت کنند. گفته می‌شود گواردیولا اعتمادی به جو هارت ندارد و از همین رو به دنبال گلر دیگری است.

Més que un club

شهرک ارتش سرخ واحد61

قدیمی 07-19-2016, 11:11 PM
Catalan
كاربر برتر ماه
Catalan آواتار ها

حالت من:
Badhal

Qatar Airways، اسپانسر‌ پیراهن‌ فصل بعدبارسا

هواپیمایی قطر برای یک سال دیگر نیز به عنوان اسپانسر پیراهن فصل آینده بارسلونا انتخاب شد.

پس از کش و قوس های فراوان، سرانجام باشگاه بارسلونا و هواپیمایی قطر برای یک سال دیگر نیز به توافق دست یافتند و نام " Qatar Airways " بار دیگر روی پیراهن بارسلونا نقش خواهد بست.

بارسلونا تنها 11 روز دیگر زمان داشت تا پیش از بازی دوستانه برابر سلتیک، تکلیف اسپانسر پیراهن خود را مشخص کند. در چند سال گذشته نیز همین شرکت اسپانسر پیراهن بارسلونا بود و دو طرف تا ژوئن 2017 قرارداد جدید امضا کردند. ساعتی پیش مانل آرویو، نایب رئیس مارکتینگ و ارتباطات بارسلونا و اکبر الباکر، مدیر گروه هواپیمایی قطر، قرارداد جدید را رسمیت بخشیدند.
قرار است از 2017 تا 2021، آمازون به عنوان اسپانسر اول پیراهن بارسلونا فعالیت کند.

Més que un club

شهرک ارتش سرخ واحد61

قدیمی 07-22-2016, 03:10 PM
Catalan
كاربر برتر ماه
Catalan آواتار ها

حالت من:
Badhal

رسمی: آندره گومس به بارسلونا پیوست

آندره گومس، هافبک پرتغالی والنسیا دقایقی پیش به بارسلونا پیوست. باشگاه بارسلونا این انتقال را تایید کرده است.

در حالیکه امروز رسانه های مادریدی از انتقال قریب الوقوع گومز به رئال نوشته بودند، این بازیکن در چرخشی عجیب به بارسلونا پیوست. گومس البته مورد علاقه بارسلونا نیز قرار داشت اما پیوستن او به رئال محتمل تر بود.

مدیران بارسا پس از چند روز سکوت خبری، از تعلل رئال استفاده کرده و گومس را از چنگ مادریدی ها خارج کردند. در واقع مسئولان رئال پس از شنیدن تصمیم خامس رودریگز مبنی بر عدم تمایلش برای جدایی، در جذب آندره گومس دچار تردید شده بودند.
به ادعای موندودپورتیوو، بارسا به والنسیا 55 میلیون یورو پرداخت خواهد کرد که 35 میلیون یورو ثابت است و 20 میلیون یورو نیز بر اساس یکسری بندهای خاص. احتمالا مارتین مونتویا نیز در جریان این معامله از بارسا به والنسیا می پیوندد. گومس پس از تعطیلات تابستانی به اردوی بارسلونا در انگلیس اضافه خواهد شد.

پس از 12 سال، این اولین همکاری ژرژ مندس، مدیر برنامه های گومس با بارسلونا است. آخرین بار او زمینه ساز انتقال بازیکنانی چون دکو، رافا مارکز و کوارشما به بارسلونا شده بود. مندس روابط بسیار خوبی با مدیران رئال دارد و به همین دلیل رسانه های مادریدی، اصلی ترین عامل انتقال گومز به بارسا به جای رئال را تصمیم خامس مبنی بر ماندن عنوان کرده اند(مندس مدیر برنامه های خامس نیز محسوب می شود.)
خبر رسمی شدن انتقال گومس به بارسا از طرف بارتومئو(رئیس باشگاه) در ضیافت شامی که به مناسبت سالروز انتخابش به عنوان ریاست باشگاه بارسلونا ترتیب داده شده بود به خبرنگاران اعلام شد.

Més que un club

شهرک ارتش سرخ واحد61

قدیمی 07-23-2016, 04:47 PM
Catalan
كاربر برتر ماه
Catalan آواتار ها

حالت من:
Badhal

توافق بارسلونا و اتلتیکو بر سر "ویه تو"

لوسیانو ویه تو تا ساعاتی دیگر به پنجمین خرید بارسلونا برای فصل بعد تبدیل خواهد شد.

دو سال پیش وقتی ویه تو و مسی در رستورانی در بارسلونا شام را باهم صرف کردند، زمزمه هایی در مورد علاقه بارسا به این مهاجم آرژانتینی که در آن مقطع برای ویارئال بازی می کرد شنیده شد اما او تابستان گذشته راهی اتلتیکو شد. ویه تو در اتلتیکو نتوانست موفق ظاهر شود و به همین دلیل خواهان ترک این باشگاه است و سیمئونه را نیز مخالف خود نمی بیند.

موندودپورتیوو در همین راستا امروز ادعا کرد که توافقات لازم بین بارسلونا و اتلتیکو صورت گرفته و ویه تو با قراردادی 5 ساله به ارزش 22 میلیون یورو طی ساعات آینده رسما بازیکن بارسلونا خواهد شد. پیش از این گفته می شد که ویه تو به سویا نزدیک تر از بارسلونا است.
ویه تو پس از سوارز، دینیه، اومتیتی و گومس، پنجمین خرید بارسا برای فصل آینده محسوب می شود و جالب اینکه هر 5 بازیکن متولد 1993 میلادی هستند!

Més que un club

شهرک ارتش سرخ واحد61

قدیمی 07-27-2016, 05:00 AM
♥perspolis♥
ریش سفید انجمن
♥perspolis♥ آواتار ها

نام حقیقی: سینا
تشکر شده 25,065 بار در 10,452 نوشته
بازیکن مورد علاقه: روبرتو کارلوس
مربی مورد علاقه: علی دایی
♥perspolis♥ is an unknown quantity at this point

نیمار: در بارسا برای مسی بازی می‌کنم

نیمار، ستاره فوتبال برزیل، معتقد است که وابستگی بیش از اندازه برزیلی ها برای فتح طلای المپیک به او مشکلی نیست و این موضوع را با اهمیت لیونل مسی در بارسا مقایسه کرد.

به گزارش "ورزش سه"، برزیلی ها که میزبان المپیک 2016 هستند، قصد دارند با درخشش نیمار، برای اولین بار فاتح مسابقات فوتبال این رقابت ها شوند.

نیمار به خبرنگاران گفت:" من هیچ وقت دوست ندارم در مورد خودم صحبت کنم اما بارسا را مثال می زنم. ما بازیکنان فوق العاده ای داریم اما آیا تکذیب می کنیم که به مسی وابسته هستیم؟ البته که به مسی وابسته هستیم. من از اینکه بگویم برای او بازی می کنم یا اینکه او ستاره اصلی تیم است، شرمنده نیستم. مسی بهترین بازیکن دنیاست. من می خواهم به او وابسته باشم.

قهرمانی اتفاق خیلی خوبی است. فشار بخشی از فوتبال است. من به خاطر این مسئله اینجا هستم. وقتی در زمین هستم، این فشار بخشی از بازی است. بقیه بازیکنان تیم جوان هستند اما ما مسئولیت خودمان در مورد بازی کردن برای برزیل در کشور خودمان و در المپیک را می دانیم. من از شکست نمی ترسم. اگر شکست بخوریم، باید این اتفاق را سربلندی رخ بدهد."

♥perspolis♥ آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 08-05-2016, 12:26 AM
TEAR GODDESS
مربی
TEAR GODDESS آواتار ها

نام حقیقی: ღ£Ł£ŋムღ
تشکر شده 708 بار در 363 نوشته
بازیکن مورد علاقه: کمال کامیابی نیا
مربی مورد علاقه: فرگوسن
حالت من:
Relax
TEAR GODDESS is on a distinguished road

سوارز: لیورپول با کلوپ می‌تواند به لیگ قهرمانان بازگردد

فوق ستاره اروگوئه ای بارسلونا اعتقاد دارد تیم سابقش تحت هدایت یورگن کلوپ می تواند به لیگ قهرمانان اروپا بازگردد.

لوئیز سوارز که بین سال های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۴ پیراهن لیورپول را بر تن کرد در آستانه بازی دوستانه بارسلونا مقابل لیورپول که شنبه در ورزشگاه ومبلی برگزار می شود به وبسایت رسمی باشگاه لیورپول گفته:

همه از لیورپول در چند ماه اخیر بازی های واقعا خوبی دیدند. آن ها فرصت خوبی برای فتح لیگ اروپا داشتند و در لیگ برتر هم خیلی خوب بازی کردند. حالا فصل جدیدی از راه رسیده و فکر کنم مربی از کسب سهمیه لیگ قهرمانان اطمینان داشته باشد.

بازی روز شنبه واقعا لحظه خوبی برای هواداران است. من در لیورپول چند دوست خوب دارم و فکر می کنم این بازی واقعا در زمان خوبی برگزار می شود. همه می دانند لیورپول در زندگی، خانواده و دوران بازیگری من اهمیت زیادی دارد. فرزند دوم من در شهر لیورپول به دنیا آمد و واقعا خاطرات خوبی از دوران حضورم در این تیم دارم.

TEAR GODDESS آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 10-20-2017, 11:08 PM
site2017
تازه وارد
site2017 آواتار ها

تشکر شده 2 بار در 2 نوشته
site2017 is on a distinguished road

تلاش بارسا برای جذب ستاره سابق موناکو
آنتونی مارسیال، ستاره جوان یونایتد مورد توجه باشگاه بارسلونا قرار گرفته است.
به گزارش خبرگزاری موج، اخبار حاکی از آن است که رابرت فرناندز مدیر ورزشی بارسلونا برای تماشای عملکرد آنتونی مارسیال، تماشاگر دیدار یونایتد برابر بنفیکا لیسبون در این هفته از لیگ قهرمانان بوده است که مارسیال طی آن دیدار در 15 دقیقه پایانی به جای راشفورد راهی میدان شد.
موندو دیپورتیوو ادعا کرد که بارسا علاقمند به جذب این ستاره جوان و فرانسوی سابق موناکو است و در هفته های اخیر نیز شایعاتی در مورد احتمال معاوضه مارسیال و ایوان راکیتیچ، هافبک کروات بارسا شنیده شده است.
مارسیال که در سال 2015 و با مبلغ شگفت انگیز 60 میلیون پوند از موناکو راهی اولدترافورد شد در فصل جاری درخشش فراوانی داشته؛ اما هنوز قادر به یافتن جایگاهی ثابت در ترکیب تیم مورینیو نیست.
بارسا برای تقویت قوای هجومی خود به جز کوتینیو نام های فراوانی را در نظر گرفته که مارسیال نیز یکی از آنها بوده است.

طراحی وب سايت

ویرایش توسط site2017 : 10-20-2017 در ساعت 11:14 PM
site2017 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش