انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال خارجی > جام جهانی
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش

قدیمی 07-08-2014, 05:44 PM
red nabid
ناظر انجمن
red nabid آواتار ها

نام حقیقی: پدرام
تشکر شده 17,696 بار در 5,819 نوشته
بازیکن مورد علاقه: کاپتان کیا-شواینی
حالت من:
ShadOsarhal
red nabid is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : کل کل و کری خونی مخصوص جام جهانی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط cяоωŋ نمایش پست ها
نمیدونم تا حالا با واژه ی glory hunter تو فوتبال آشنا شدید یا نه !!
این واژه مختص افرادی هستش که بر حسب تعداد قهرمانی و یا افتخارات تیم مورد نظر طرفدار اون تیم میشن تا جلوی بقیه قمپوز ول کنند ولی از لحاظ تعصب و اطلاعات فوتبالی در مرتبه ی خط فقز قرار میگیرن !!

همینجوری گفتم کلا !
ایندفعه میلاد معلم زبان میشود درست مثل صمد خوشبخت میشود

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

red nabid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازred nabid تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 07-08-2014, 08:43 PM
PaRaStO_o
سرپرست تيم
PaRaStO_o آواتار ها

نام حقیقی: parastoo
تشکر شده 8,192 بار در 2,611 نوشته
بازیکن مورد علاقه: cr7
مربی مورد علاقه: sir Alex Ferguson
حالت من:
Ghati
PaRaStO_o is on a distinguished road

نقل قول:
نمیدونم تا حالا با واژه ی glory hunter تو فوتبال آشنا شدید یا نه !!
این واژه مختص افرادی هستش که بر حسب تعداد قهرمانی و یا افتخارات تیم مورد نظر طرفدار اون تیم میشن تا جلوی بقیه قمپوز ول کنند ولی از لحاظ تعصب و اطلاعات فوتبالی در مرتبه ی خط فقز قرار میگیرن !!

همینجوری گفتم کلا !

من که برا افتخار طرفدار تیمی نشدم اینو نمیدونستم برام جالب بود
ولی در مورد انگلیس فقط اینو یدک میکشه که محل تولد فوتبال جدیده همین
مخصوصا از سال 2006 تا به حال فوتبال انگلیس طوری هم بازی نمیکنه که بگیم طرفدارای انگلیس بازی و فوتبال میفهمن بقیه نمیفهمن
لیگشون و تیمهاش معتبره ولی بازیکنای هر تیم اکثرا از کشورهای دیگه هستن

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

PaRaStO_o آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 07-08-2014, 08:55 PM
red nabid
ناظر انجمن
red nabid آواتار ها

نام حقیقی: پدرام
تشکر شده 17,696 بار در 5,819 نوشته
بازیکن مورد علاقه: کاپتان کیا-شواینی
حالت من:
ShadOsarhal
red nabid is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی توسط parasto_o نمایش پست ها

مخصوصا از سال 2006 تا به حال فوتبال انگلیس طوری هم بازی نمیکنه که بگیم طرفدارای انگلیس بازی و فوتبال میفهمن بقیه نمیفهمن
زیاد خودتو خسته نکن میلاد همه ی اینا را میدونه ولی بازم مدافع حقوق انگلیسه
یعنی میلاد عادتشه وقتی کم میاره میگه فلانی تازه طرفدار اون تیم شده و از این حرفا
مثل دفعه ی قبل که میگفت پدرام تازه طرفدار بایرن شده
و هر چی هم ازش پرسیدم تو از کجا میدونی من تازه طرفدار بایرن شدم جوابی نداشت بده
در صورتی که هرکی که منو بشناسه میدونه من به عقایدم پایبندی خاصی دارم
نمیدونم جای دیگه چی میگن ولی ما در اصفهان به اینا که هر روز طرفدار یه تیم هستن
میگیم باد لنجون حالا میلاد میخواد به هر طریقی شده اینو به خود ما نسبت بده خیلی جالبه

اما کلا میگم اینکه آدم طرفدار یه تیم مثل انگلیس باشه دلیل نمیشه که یارو فهم فوتبالی داشته باشه یا برعکس

red nabid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 07-08-2014, 09:04 PM
Cяоωŋ
سرپرست تيم
Cяоωŋ آواتار ها

نام حقیقی: Milad
تشکر شده 3,371 بار در 1,243 نوشته
بازیکن مورد علاقه: DaviD BeckhaM | Cristiano Ronaldo
مربی مورد علاقه: Sir Alex Fergosun
حالت من:
Badjens
Cяоωŋ is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PaRaStO_o نمایش پست ها

:9:

فوتبال جدید چطور چیزیه !؟ در کل مهد تولد فوتبال انگلیسه ولی قدیم و جدیدش رو خبر ندارم راستش !

نه قضیه فهمیدن و نفهمیدن نیس ! طرفدار تیمایی مثل آلمان , ایتالیا و برزیل و یا آرژانتین در کل بخاطر تعصب و یا نوع خاص فوتبال اون تیم نیست که هوادارش میشن ! بیشتر بخاطر تعداد قهرمانی های این تیم ها هستش که طرفدارشون میشن تا تو بحث های فوتبالی وقتی از اطلاعات کافی و یا سواد فوتبالی بهره نمیبرن بتونن واسه بقیه شاخ و شونه بکشن و احساس قدرت بهشون دست بده کیف کنند ! نمونه اش بارسای 2008-2009 و یا بایرن مونیخ 2012-2013 ! به این مدل هوادرا میگن Glory Hunter ! البته Trophy Hunter هم خونده میشن !

هلند و انگلیس افتخارات خاصی رو به دست نیاوردن اما :
هلند رو من بخاطر فوتبال خاص و زیبای خودش از نوجوانی دوست داشتم ! ( هنوز هم کلایورت و ون نیستلروی رو تو لباس هلند یادمه که بازیشون رو میدیدم ! ) . سبک بازی هلند جدای از هر کشور دیگه ای هستش و با اون سیستم توتال فوتبالی که دارن حتی با بی بازیکن ترین تیم ملی خودشون باز هم قدرتمند ظاهر میشن و فوتبال شناور و تاکتیکی ای رو به نمایش میزارن و یه جورایی میشه گفت که فوتبال هلند هیچ وقت کهنگی نداشته و نخواهد داشت !
اما انگلیس رو من ذاتا دوست دارم چون انگلیس یکی از کشورهای اروپایی مورد علاقه ی من در زمینه ی لیگ برتر و در کل فوتبال هستش و به درد کسایی میخوره که حرفه ای فوتبال رو دنبال میکنند و به دنبال اسامی قبلمه سلمبه نیستن + بازیکن های دوست داشتنی و خاطره انگیزی که درش توپ زدن ! ( حس میکنم حاج رضایی و صدر و فردوسی پور هم همین حسی که من دارم رو دارن که انگلیسی هستن ! )

ویرایش توسط Cяоωŋ : 07-08-2014 در ساعت 09:17 PM
Cяоωŋ آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 3 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 07-08-2014, 09:10 PM
Cяоωŋ
سرپرست تيم
Cяоωŋ آواتار ها

حالت من:
Badjens

نقل قول:
نوشته اصلی توسط red nobid نمایش پست ها
زیاد خودتو خسته نکن میلاد همه ی اینا را میدونه ولی بازم مدافع حقوق انگلیسه
یعنی میلاد عادتشه وقتی کم میاره میگه فلانی تازه طرفدار اون تیم شده و از این حرفا
مثل دفعه ی قبل که میگفت پدرام تازه طرفدار بایرن شده
و هر چی هم ازش پرسیدم تو از کجا میدونی من تازه طرفدار بایرن شدم جوابی نداشت بده
در صورتی که هرکی که منو بشناسه میدونه من به عقایدم پایبندی خاصی دارم
نمیدونم جای دیگه چی میگن ولی ما در اصفهان به اینا که هر روز طرفدار یه تیم هستن
میگیم باد لنجون حالا میلاد میخواد به هر طریقی شده اینو به خود ما نسبت بده خیلی جالبه

اما کلا میگم اینکه آدم طرفدار یه تیم مثل انگلیس باشه دلیل نمیشه که یارو فهم فوتبالی داشته باشه یا برعکس

پدرام تو که کلا از تیم ملی ایتالیا هم شعبون اوتی تر هستی ! البته سنت اجازه نمیده من تخصصی تر بحث کنم و به همین بحث صمد و عین الله اکتفا میکنم ( یعنی زدم منهدمت کردم ! )
بحث کم آوردن نکن که تا شب قبل از بازی بایرن و رئال با تهدیدات ترسناک جانی واسمون خط و نشون میکشیدی که رئال تاب و توان مقابله با قدرت بی انتهای تیکی تاکای پرویز مظلومی کاتالان رو نداره و سوراخ میشه ! بعدش که 5 تا خورد گفتی من منظق دارم مثل تو صمد آقا نیستم ! همیشه هم یه 4 تا آیکون خنده میزنی تنگ صحبت هات که یعنی من پیروز میدان شدم !
شاخ ترین صحبت فوتبالیت هم این بوده که از اولین بازی مقدماتی هلند داری ما رو تهدید میکنی که من میفهمم و کارشناسم و میدونم که بازی بعدی حذفید و 3 تا آیکون چشمک هم میزنی تنگش !

من تو رو یادمه عزیز دلم !! دیگه هرکی ندونه من که میدونم یوهویی از کی لوگوی بایرن مونیخ به لیست علاقه مندی هات اضافه شد ! Glory Hunter ! تو خود باد لنجونی !

تو خوبی ! تو فهیمی ! حاجی تو خیلی میفهمی ! بهت برنخوره !

قدیمی 07-08-2014, 09:26 PM
PaRaStO_o
سرپرست تيم
PaRaStO_o آواتار ها

حالت من:
Ghati

نقل قول:
:9:

فوتبال جدید چطور چیزیه !؟ در کل مهد تولد فوتبال انگلیسه ولی قدیم و جدیدش رو خبر ندارم راستش !

نه قضیه فهمیدن و نفهمیدن نیس ! طرفدار تیمایی مثل آلمان , ایتالیا و برزیل و یا آرژانتین در کل بخاطر تعصب و یا نوع خاص فوتبال اون تیم نیست که هوادارش میشن ! بیشتر بخاطر تعداد قهرمانی های این تیم ها هستش که طرفدارشون میشن تا تو بحث های فوتبالی وقتی از اطلاعات کافی و یا سواد فوتبالی بهره نمیبرن بتونن واسه بقیه شاخ و شونه بکشن و احساس قدرت بهشون دست بده کیف کنند ! نمونه اش بارسای 2008-2009 و یا بایرن مونیخ 2012-2013 ! به این مدل هوادرا میگن glory hunter ! البته trophy hunter هم خونده میشن !

هلند و انگلیس افتخارات خاصی رو به دست نیاوردن اما :
هلند رو من بخاطر فوتبال خاص و زیبای خودش از نوجوانی دوست داشتم ! ( هنوز هم کلایورت و ون نیستلروی رو تو لباس هلند یادمه که بازیشون رو میدیدم ! ) . سبک بازی هلند جدای از هر کشور دیگه ای هستش و با اون سیستم توتال فوتبالی که دارن حتی با بی بازیکن ترین تیم ملی خودشون باز هم قدرتمند ظاهر میشن و فوتبال شناور و تاکتیکی ای رو به نمایش میزارن و یه جورایی میشه گفت که فوتبال هلند هیچ وقت کهنگی نداشته و نخواهد داشت !
اما انگلیس رو من ذاتا دوست دارم چون انگلیس یکی از کشورهای اروپایی مورد علاقه ی من در زمینه ی لیگ برتر و در کل فوتبال هستش و به درد کسایی میخوره که حرفه ای فوتبال رو دنبال میکنند و به دنبال اسامی قبلمه سلمبه نیستن + بازیکن های دوست داشتنی و خاطره انگیزی که درش توپ زدن ! ( حس میکنم حاج رضایی و صدر و فردوسی پور هم همین حسی که من دارم رو دارن که انگلیسی هستن ! )

اولندش همون طور که تو از اوایل نوجوونی عاشق هلند و ذاتا انگلیسی ما از کودکی عاشق آلمانیم به خدا اون موقع ها من نمیدونستم آلمام کجا هس اصن چه برسه به تعداد افتخاراتش سنی هم نداشتیم
هلند رو هم از همون موقع ها دوس داشتم اونم فقط سبک بازیش رو نه روی هلند تعصبی دارم نه روی بازیکناش و نه اصلا از لیگش شناخت دارم واقعا عاشق نوع بازیشون بودم همیشه تو صفحات اول اینجا هم گفتم بعدا نیای بگی بعد بازیها اینو میگی

اما در مورد لیگ انگلیس به نظر من زیبا ترین و باکیفیت ترین لیگ هستش از همیشه دور تا الان و آینده و طرفدار لیگش بودن با خود انگلیس فرق داره فقط زمانی که دیوید اینا بودن بازیشون کیفیت داشت الان که اصن حال به هم زن بازی میکنن

دومندش فوتبال از نمیدونم کجا بوده بعدا انگلیس شکل جدیدش رو متولد میکنه که هنوز همون رایجه که بهش میگن فوتبال جدید

سومندش پدرام داداش ، میلاد زیادی پیازداغشو زیاد میکنه ولی خب میگیرم منظورشو خودم ملایمترشو تو ذهنم دریافت میکنم
والا در مورد جمله اخرت مثل اینکه صدر یه چیزایی گفته منم بهم برخورده

ویرایش توسط PaRaStO_o : 07-08-2014 در ساعت 09:32 PM

قدیمی 07-08-2014, 09:40 PM
Cяоωŋ
سرپرست تيم
Cяоωŋ آواتار ها

حالت من:
Badjens

نقل قول:
نوشته اصلی توسط parasto_o نمایش پست ها

اولندش همون طور که تو از اوایل نوجوونی عاشق هلند و ذاتا انگلیسی ما از کودکی عاشق آلمانیم به خدا اون موقع ها من نمیدونستم آلمام کجا هس اصن چه برسه به تعداد افتخاراتش سنی هم نداشتیم
هلند رو هم از همون موقع ها دوس داشتم اونم فقط سبک بازیش رو نه روی هلند تعصبی دارم نه روی بازیکناش و نه اصلا از لیگش شناخت دارم واقعا عاشق نوع بازیشون بودم همیشه تو صفحات اول اینجا هم گفتم بعدا نیای بگی بعد بازیها اینو میگی

اما در مورد لیگ انگلیس به نظر من زیبا ترین و باکیفیت ترین لیگ هستش از همیشه دور تا الان و آینده و طرفدار لیگش بودن با خود انگلیس فرق داره فقط زمانی که دیوید اینا بودن بازیشون کیفیت داشت الان که اصن حال به هم زن بازی میکنن

دومندش فوتبال از نمیدونم کجا بوده بعدا انگلیس شکل جدیدش رو متولد میکنه که هنوز همون رایجه که بهش میگن فوتبال جدید

سومندش پدرام داداش ، میلاد زیادی پیازداغشو زیاد میکنه ولی خب میگیرم منظورشو خودم ملایمترشو تو ذهنم دریافت میکنم
والا در مورد جمله اخرت مثل اینکه صدر یه چیزایی گفته منم بهم برخورده
آخه حاجی تا جایی که من اطلاع دارم فوتبال رو انگلیس تو دهه ی 1850 به صورت ابتدایی اختراع کرده و بعدش با تاسیس تیم هایی مثل شفیلد یونایتد و ناتینگهام گاتس تو دهه ی 1860 شکل حرفه ای به خودش گرفته ... !

آره صدر چندتا تیکه ی کلفت انداخته ! :9: از خودمونه جدی نگیر !

پ.ن : آخه صحبت از افتخارات تیم ملی انگلیس کردی گفتم این صحبت گلوری هانتر و صدر رو بگم که همینجوری گفته باشم ! :9:

قدیمی 07-08-2014, 09:52 PM
PaRaStO_o
سرپرست تيم
PaRaStO_o آواتار ها

حالت من:
Ghati

نقل قول:
آخه حاجی تا جایی که من اطلاع دارم فوتبال رو انگلیس تو دهه ی 1850 به صورت ابتدایی اختراع کرده و بعدش با تاسیس تیم هایی مثل شفیلد یونایتد و ناتینگهام گاتس تو دهه ی 1860 شکل حرفه ای به خودش گرفته ... !

آره صدر چندتا تیکه ی کلفت انداخته ! :9: از خودمونه جدی نگیر !

پ.ن : آخه صحبت از افتخارات تیم ملی انگلیس کردی گفتم این صحبت گلوری هانتر و صدر رو بگم که همینجوری گفته باشم ! :9:

والا من اطلاعاتم همون اندازه بود یه چیزای ویکی نوشته خیلیه حوصلم نمیشه خط اولش درباره چینی ها هس قرون وسطی و از این صوبتا داره

باشه ولی خوشم نمیاد ازش مخصوصا سر دربی ها میخوام بزنم 50 تیکه مساویش کنم

والا همینجوری از دهنم پرید در مورد افتخارات میخواستم اونایی که مث من نمیدونن بدونن تو کل کل های آینده استفاده کنن

در پایان زنده باد آلمان

این کاربر برای پست مفید ازPaRaStO_o تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 11-21-2016, 03:49 PM
ALIWEBARA
تازه وارد
ALIWEBARA آواتار ها

تشکر شده 0 بار در 0 نوشته
ALIWEBARA is on a distinguished road

در هر حالتی فقط تیم ملی المان نه چیز دیگه
ALIWEBARA آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران تگ شده
ArtesheSorkh, ASAL, Captain Nc Sparrow, Catalan, Cяоωŋ, Farzan, Hamed, hamid3, Karim, lionel messi 10, Masoud, MasoudTa, masume, mod0006, mohsen.8, mra25, nuerredgo, Only-Red, PaRaStO_o, pintorico, poriasorkh, raha Bay, rana red love, red moon, red nabid

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش