انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > بايگاني ساليانه مطالب انجمن > آرشيو تالار ساير بخش ها
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش

قدیمی 12-11-2011, 05:23 PM
سرSaTrApوش
مدیر انجمن
سرSaTrApوش آواتار ها

نام حقیقی: سروشی
تشکر شده 12,139 بار در 2,396 نوشته
حالت من:
Khoonsard
سرSaTrApوش is on a distinguished road
پیش فرض یک گزارش تلخ از عاقبت شکست پرسپولیس در داربی

یک گزارش تلخ از عاقبت شکست پرسپولیس در داربی / قتل عام پس از داربی در زرین شهر اصفهان با کلاشنیکف
دو کشته و پنج زخمی حاصل گل دوم مجتبی جباری به پرسپولیس بود.

دیروز روزنامه شرق در یک گزارش عجیب از قتل عام توسط یک طرفدار افراطی پرسپولیس با کلاشنیکف در زرین شهر اصفهان خبر داد.این مرد چند روز پیش دستگیر شده است.

این روزنامه در این باره نوشته است:مردي كه در داربي 71 دو تيم استقلال و پيروزي از ناسزاگويي به تيم محبوبش خشمگين شده و هفت نفر را به رگبار بسته بود در بازجويي‌ها اعلام كرد زمان قتل در حالت عادي قرار نداشت. روز 25شهريور درحالي‌كه دو تيم استقلال و پيروزي براي هفتادويكمين مرتبه رودرروي هم قرار گرفته بودند، مردي اصفهاني كه ساكن محله ورنامخواست زرين‌شهر بود با اين اميد كه تيم پرسپوليس برنده بازي باشد پاي تلويزيون نشست. او با دقت و حساسيت بازي را دنبال مي‌كرد، اما وقتي تيم محبوبش اولين گل را خورد به شدت عصبي شد.

وي با اين اميد كه نتيجه تغيير كند همچنان به گيرنده‌اش چشم دوخته بود كه ناگهان مجتبي جباري دومين گل را وارد دروازه پرسپوليس كرد . پس از آن بود كه اين مرد ديگر نتوانست خودش را كنترل كند و درحالي‌كه بسيار عصباني بود به كوچه رفت و شروع به ناسزاگويي به تيم مقابل كرد در اين بين مردي 65ساله به نام «خدامراد» كه از اهالي همان محله و طرفدار تيم ديگر بود حرف‌هاي مرد ميانسال را شنيد و با او به دليل توهين‌هاي فوتبالي درگير شد اين دو از پيش نيز با هم به شدت اختلاف داشتند و رفتار هوادار پيروزي بهانه تازه‌اي را به خدامراد داده بود اين دعوا دقايقي بعد بدون اينكه حادثه خاصي رخ بدهد پايان يافت . اما خدامراد كه همچنان در وضعيت جنون‌آميزي به سر مي‌برد به خانه رفت و كلاشينكفش را برداشت.

در اين هنگام عده‌اي از شاهدان دعواي قبلي پشت درخانه خدامراد تجمع كرده و مشغول گفت‌وگو بودند كه مرد 65ساله انگشتش را روي ماشه فشرد و چند گلوله به سمت در شليك كرد تا حاضران را متفرق كند. در اين هنگام اهالي به سمت انتهاي كوچه دويدند اما خدامراد از خانه خارج شد و بي‌هدف به سمت حاضران شليك كرد و باعث شد جوان 33ساله‌اي به نام «يارعلي» از ناحيه سر مورد اصابت گلوله قرار بگيرد و در دم جان ببازد. در اين حين جوان 37ساله‌اي به نام «نورالله» كه شاهد صحنه بود به سمت يارعلي دويد تا شايد بتواند به او كمك كند اما او هم هدف گلوله قرار گرفت و كشته شد. ماجرا به همين جا ختم نشد و اهالي محل با شنيدن سروصداي تيراندازي از خانه‌ها بيرون آمدند و خود را به محل درگيري رساندند.

آنها در حالي بالاي سر مقتولان حاضر شدند كه خدامراد همچنان سلاح در دست در گوشه‌اي كمين كرده بود. او اين بار ناگهان به صورت رگبار چندين گلوله شليك كرد كه در اين ميان يك جوان 27ساله حامي پرسپوليس با اصابت گلوله نقش بر زمين شد و در ادامه يك زن ميانسال و يك دختر جوان و دو مرد نيز هدف گلوله‌هاي بي‌هدف خدامراد قرار گرفتند. خدامراد سپس درحالي‌كه دو نفر را كشته و پنج نفر را زخمي كرده بود پا به فرار گذاشت. با گزارش اين رخداد شاه محمدي، دادستان زرين‌شهر دستور انجام تحقيقات ويژه را صادر كرد و خدامراد بعد از جست‌وجوهاي وسيع و همه‌جانبه بازداشت شد و به قتل اقرار كرد. همچنين ماموران از وي يك قبضه كلاشينكف و 12 تير فشنگ جنگي كشف كردند.

خدامراد هفته پيش تحت بازجويي قرار گرفت و در اعترافاتش گفت: «تصميم نداشتم دست به چنين كاري بزنم و فقط براي ترساندن اين افراد چند تير به در خانه زدم، اما در ادامه احساسی بر من غلبه كرد و به كوچه رفتم و به صورت بي‌هدف به سمت حاضران شليك كردم.» وي با بيان اين اظهارات با قرار قانوني بازداشت موقت روانه زندان شد و اكنون تحقيقات تكميلي در اين خصوص ادامه دارد. اين در حالي است كه پنج مجروح حادثه بهبود نسبي يافته و هر يك شكايات خود را عليه متهم در دستگاه قضايي طرح كرده‌اند. زرین شهر یکی از شهرهای استان اصفهان است که ددر 41 کیلومتری این شهر قرار دارد. این شهر مرکز شهرستان لنجان استان اصفهان است. جمعیت زرین‌شهر نزدیک به 70 هزار نفر است.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

بیشتر اوقات احساس میکنم

....حق با منه ...

اما دیگه حوصله اثباتش رو ندارم

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
سرSaTrApوش آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 5 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 12-13-2011, 11:53 PM
lionel messi 10
مدير بازنشسته
lionel messi 10 آواتار ها

نام حقیقی: farzad
تشکر شده 9,010 بار در 3,642 نوشته
بازیکن مورد علاقه: King Leo messi
مربی مورد علاقه: pep kabir
حالت من:
Mashghool
lionel messi 10 is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : یک گزارش تلخ از عاقبت شکست پرسپولیس در داربی

خدا لعنتت کنه مجتبی کفتاره عوضی ببین چه بلایی سره بنده خداها اوردی باعث مرگ دو نفر شدی.
اون خدامراده آشغال هم باید 20بار اعدام بشه عوضی حقشه!

www.arctech-system.com
lionel messi 10 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 12-14-2011, 09:51 AM
babak red
مدیر كل
babak red آواتار ها

نام حقیقی: بابک
تشکر شده 35,251 بار در 10,075 نوشته
بازیکن مورد علاقه: 24 ابدی
مربی مورد علاقه: دایی(اقای گل جهان)
حالت من:
Ashegh
babak red is on a distinguished road

یعنی اینطور طرفدارا هم پیدا میشن؟

همیشه میشه شروع کرد!
حتی وقتی فکر میکنی دیره ،تو دنیای ما آدم ها
فقط وقتی به اندازه کافی تاریک بشه میتونی ستاره هارو ببینی و درک کنی..
هیچ وقت نا امید نشو اراده کن و تموم موانع اطرافت رو مجبور کن
به اراده محکمت احترام بذارن
خودتو باور کن.
(این متن هدیه پرستو عزیزه)

babak red آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازbabak red تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 10-09-2017, 09:10 AM
kafsabizarin
تازه وارد
kafsabizarin آواتار ها

تشکر شده 0 بار در 0 نوشته
kafsabizarin is on a distinguished road

سلام وای چه وحشتناک دیگه یه تیم فوتبالیه هرچقدرم که دوسش داشته باشی دلیلی به جنون نیست
من خودم بعضی باخت های پرسپولیس گریهه میکنم انقد تلخن
خب تیم های بزرگم می بازند سنگسابی شستشوی نمای ساختمان
پیچ رولپلاک سنگ

اصلا خیلی ناراحت شدم چقد تلخ بود این خبر

ویرایش توسط kafsabizarin : 10-09-2017 در ساعت 09:12 AM
kafsabizarin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش