انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > مسائل عمومی انجمن > صندلي داغ > آرشیو بخش صندلی داغ
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش

قدیمی 03-04-2014, 11:11 AM
red nabid
ناظر انجمن
red nabid آواتار ها

نام حقیقی: پدرام
تشکر شده 17,707 بار در 5,822 نوشته
بازیکن مورد علاقه: کاپتان کیا-شواینی
حالت من:
ShadOsarhal
red nabid is on a distinguished road
پیش فرض سورپرایز هفته صندلی داغ متفاوت با ((zamara))

ای نام تو بهترین سر آغاز بی نام تو نامه کی کنم باز

مهمان صندلی داغ این هفته مدیر کل خوب و دوست داشتنی ارتش سرخ

zamara

هستند تا یک هفته فرصت دارید سوالاتتون رو از ایشون بپرسید لطفا قوانین رو رعایت فرمایید.

این صندلی داغ برای این متفاوت هست که ایشون شخصا تمایل دارن که هر انتقادی که بچه ها ازشون داند در این صندلی داغ مطرح کنند و ایشون به تمامی این انتقادها و سئوالها پاسخ خواهند داد
فقط و فقط از دوستان عزیز خواهش میکنم که حرمت ها را حفظ کنند.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

ویرایش توسط red nabid : 03-04-2014 در ساعت 11:16 AM
red nabid آنلاین نیست.  
تعداد 7 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 03-04-2014, 01:06 PM
♥perspolis♥
ریش سفید انجمن
♥perspolis♥ آواتار ها

نام حقیقی: سینا
تشکر شده 25,065 بار در 10,452 نوشته
بازیکن مورد علاقه: روبرتو کارلوس
مربی مورد علاقه: علی دایی
♥perspolis♥ is an unknown quantity at this point
پیش فرض پاسخ : سورپرایز هفته صندلی داغ متفاوت با ((zamara))

1- یه بیوگرافی کامل از خودت بگو /// اسم؟فامیل؟سن؟قد؟وزن؟تعداد فرزندان؟نام فرزندان؟ ؛ شغل؟ محل سکونت؟محل تولد؟رنگ مورد علاقت ؟

2-سخت ترین کاری ک در حال حاضر میتونی انجام بدی چیه؟

3-بزرگ ترین ارزوت چیه؟

4-از چه کسی تو زندگیت کینه ب دل داری؟و اگه میشه بگو اون کینه سر چه مسالی ب وجود اومده؟

5-موسیقی چ سبکی گوش میدی و خواننده ی مورد علاقت کیه؟

6-بزرگ ترین کاری ک تو زندگیت انجام دادی تا ب حال ب نظرت چی بوده ؟

7-اگر قرار بود مشهور بشی ترجیحا دوست داشتی چطوری ب شهرت دست پیدا کنی؟با چ کاری؟

8-ازون دسته ادمهایی هستی ک تو یه جمع وقتی میرسند ؛ نقطه توجه جمعن؟یا نه بیشتر ساکت هستی و منتظری کسی بات بحث رو باز کنه سر ِ موضوعی؟

9-بزرگترین غم ِ زندگیت ؟

10- بدترین و بهترین خصوصیات اخلاقیت از دید ِ اطرافیانت رو بگو ؟ از دید ِ خودت هم بگو !؟

11- بنظرت دشمن ِ من تو ارتش کیه ؟

12- تمام کسایی ک من باشون رابطه دارم رو نام ببر؟

13- یه اعتراف ؟

14- یه خواهش؟
15-یه دعا؟

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

♥perspolis♥ آنلاین نیست.  
تعداد 5 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 03-04-2014, 09:32 PM
zamara
ریش سفید انجمن
zamara آواتار ها

نام حقیقی: اسماعيل
تشکر شده 26,003 بار در 8,953 نوشته
بازیکن مورد علاقه: علی کریمی
مربی مورد علاقه: هیچکس
حالت من:
Mehraboon
zamara will become famous soon enough

با تشکر از پدرام عزیز و همچنین آقا سینا گل که بعنوان اولین سوال کننده منو شرمنده خودش کرده .
متاسفانه من از طریق کامپیوتر هر کاری کردم نتونستم وارد انجمن بشم و الان هم با گوشی دارم مینویسم و اصلا نمیشه راحت پاسخگوی سوالات سینای گل باشم ضمن اینکه با گوشی هم بطور عادی باز نمیشه و با فیلتر شکن اومدم !
ایشاالله که درست بشه پاسخگوی همه سوالات خواهم بود .
ضمن تایید صحبت های اقا پدرام عرض کنم که مدت زمانی است که احساس میکنم خیلی از ها از من ناراحت و بهتر بگم از من بدشون اومده و اصلا دوست ندارند که من دیگه اینجا باشم و این برمیگرده به اتفاقات و بعضی تصمیمات و کارهایی که انجام شده و باعث شده بعضی دوستان دلخوری شدیدی از من پیدا کرده باشند که دوست دارم اینجا همه چیز رو واضح و رک بگن و از من دلیل بخوان شاید بتونم توضیح بدم و حداقل اگه سوء تفاهمی هست برطرف بشه .
نمیدونم چه اشتباهاتی رو مرتکب شدم که ظاهرا کاربرها و مدیرها و حتی مسعود شدیدا ازم دلخور و ناراحتند و این منو داره عذاب میده و احساس بدی دارم و امیدوارم این صندلی همه چیز رو مشخص کنه و حداقل خودم بفهمم که چرا و اگه عمری بود در صدد برطرف کرد ایرادهای واقعی خودم باشم .
با تشکر

توجه به
و رعایت آنها نشانگر شخصیت خوب شماست.
با ورزش ، سلامتی و نشاط و زیبایی خود را حفظ كنید

پرسپولیس بی همتاست
پرسپولیس بی پرواست
پرسپولیس خون در رگهاست
پرسپولیس همیشه محبوب دلهاست
zamara آنلاین نیست.  
تعداد 6 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 03-05-2014, 05:41 AM
zamara
ریش سفید انجمن
zamara آواتار ها

حالت من:
Mehraboon

پاسخ سوالات آقا سینا :

1- یه بیوگرافی کامل از خودت بگو /// اسم؟فامیل؟سن؟قد؟وزن؟تعداد فرزندان؟نام فرزندان؟ ؛ شغل؟ محل سکونت؟محل تولد؟رنگ مورد علاقت ؟

اسمم که اسماعیل و فامیلی رو هم که همه میدونند و نگفتنش بهتره

وزن : 81
قد : 75
تعداد فرزند: 3
نام فرزندان: بی خیال
شغل : آزاد
محل تولد : تهران
رنگ مورد علاقه : سرخ

2-سخت ترین کاری ک در حال حاضر میتونی انجام بدی چیه؟

الان با این سن و سال مشخصا خیلی کارها برام نسبت به گذشته سخت تر شده و چیز خاصی مد نظرم نیست .

3-بزرگ ترین ارزوت چیه؟
اینکه هم توی زندگی خودم و هم توی احتماع همه چیز جای خودش باشه و ظلم و ستمی نباشه و حق کسی خورده نشه حقوق مردم رعایت بشه و شعور مردم به بازی گرفته نشه.
4-از چه کسی تو زندگیت کینه ب دل داری؟و اگه میشه بگو اون کینه سر چه مسالی ب وجود اومده؟
خداییش از کسی کینه بدل ندارم چون اصلا مرامم اینجوری نیست .ممکنه از کسی ناراحتی پیدا بکنم اما خیلی زود همه چی از دلم میره و دوست دارم روابط بازهم مثل گذشته بشه حتی اگه بدترین بدی رو در حقم کرده باشه
5-موسیقی چ سبکی گوش میدی و خواننده ی مورد علاقت کیه؟
موسیقی مورد علاقه من پاپ و سنتی هست و اکثر خواننده های دوره خودم رو بیشتر از خواننده های الان دوست دارم اما به این معنی نیست که خواننده های الان رو همه شون رو دوست نداشته باشم و از بین صد تا جدید حداقل 7-8 تاشونو دوست دارم .
6-بزرگ ترین کاری ک تو زندگیت انجام دادی تا ب حال ب نظرت چی بوده ؟
همینقدر که تونستم بچه های خوب و سالم و مفید برای اجتماع و کنار خودم داشته باشم و بهشون افتخار کنم فکر میکنم کار بزریگه با کمک همسر خوبم انجام دادم و بقیه مسایل اگه بخوام که فلان کار و فلان کار رو انجام دادم هم ریا میشه و هم منت به سر این و اون .
7-اگر قرار بود مشهور بشی ترجیحا دوست داشتی چطوری ب شهرت دست پیدا کنی؟با چ کاری؟
با خوبی و محبت به بقیه و کم کردن به همه کسانی که نیاز به کمک دارند که البته اینکار مستلزم داشتن امکانات مادی و وقت زیاد و اعصاب آروم که متاسفانه من یا ندارم و یا کم دارم
8-ازون دسته ادمهایی هستی ک تو یه جمع وقتی میرسند ؛ نقطه توجه جمعن؟یا نه بیشتر ساکت هستی و منتظری کسی بات بحث رو باز کنه سر ِ موضوعی؟
معمولا اولی هستم . حتی با اینکه هر روز سر کارم خودم با خیلی از دوستان و اشناها هستم اما وقتی صبح میرم طوریه که اکثرا منتظر من هستند و توی جمع مهمونی و ... هم همینطوره و همه با دیدن من خوشحال میشن البته اگه حمل بر ریا و خودنمایی نباشه .
9-بزرگترین غم ِ زندگیت ؟
غم که برای همه هست و برام منم هست اما اونیکه اصلی کاریه رو نمیتونم بگم
10- بدترین و بهترین خصوصیات اخلاقیت از دید ِ اطرافیانت رو بگو ؟ از دید ِ خودت هم بگو !؟
از دید اطرافیان رو که خودشون باید بگن اما اون چیزی رو که بقیه رو کردند شاید زود عصبانی شدنم باشه هر چند که زود هم فروکش میکنه و حتی از دلم هم خارج میشه و فراموش میکنم و بهترین خصوصیاتن اخلاقی هم ندارم و فکر میکنم از همه بدترم و هیچکسی منو دوست نداره .
11- بنظرت دشمن ِ من تو ارتش کیه ؟
دشمن تو !!!!!؟ سینا حالت خوبه ؟ اینجا دیگه خودت رو لوس کردی ... نگران نباش همه تو رو دوست دارند و برای همه عزیزی
12- تمام کسایی ک من باشون رابطه دارم رو نام ببر؟
من از کجا اسم همه دوست دخترهای تو رو بدونم آخه تازه اگه بخوام بگم که درست نیست سینا جان .یه چی میگی ها ... پسرها که دیگه مشخصه و گفتن نداره
13- یه اعتراف ؟

یه اعتراف بکنم که تا حالا جایی بازگو نکردم!

وقتی 17 سالم بود (سال 1359) که به استخدام ارتش در اومدم و بعد از گذروندن دوره آموزشی و تخصصی به یگان محل خدمت دائمی انتقال پیدا کردم.
چون اون موقع جنگ بود و هر روز و هر شب هواپیماهای عراقی به شهرهای مختلف ایران از جمله تهران حمله میکردند و منم هنوز توی تهران خدمت میکردم چرا که هنوز درجه نگرفته بودم ، یک شب بعنوان سرگروهبان دسته پدافند هوایی انتخاب شدم و این در حالی بود که من اصلا دوره پدافندهوایی رو هم ندیده بودم و خلاصه شب گذشت و روز شد و ساعت دو هم نگهبانی ما تموم میشد و حدود ساعت یازده بود همه دور هم جمع بودیم و یک سرباز هم پشت تیربار بود و من و افسر مسئول ما و چند تا سرباز دیگه دور هم جمع بودیم و چایی میخوردیم و از هر دری صحبت میکردیم که من کنجکاویم گل کرد و خواستم از چند و چون این تیربار ضد هوایی کمی سر در بیارم وببینم چی به چیه و کی به کیه و رفتم بغل دست اون سربازی که پشت ضد هوایی نشسته بود ، نشستم و ضمن صحبت کردن، با ضد هوایی هم ور میرفتم که دیدم ضامن قفل خشاب تیربار ازاده و ممکنه خشاب عمل نکنه و حتی بیوفته و همینجور که باهاش ور میرفتم ، ضامن رو جا زدم که تا جا خورد یک هو چها تیر پشن سرهم شلیک شد !!حالا سر لوله ضد هوایی درست روبروی ساختمون فرماندهی کل پادگان بود و فقط شانسی که آوردم کمی بالاتر ازساختمون بود و تیرها از بالای ساختمون رد شد رفت روی هوا اونجا گلوله ها منفجر شد !! همونجا میخکوب شده بودم که سرباز بیچار گفت آوووووووو من بودم (با زبون رشتی بخونید )که افسر مسئول ما اومد و گفت په نه په عمم بود و خلاصه طبق شواهد و قرائن همه چیز افتاد گردن اون سرباز و افسره گفت پاشید همه چیز رو جمع و جور کنید که الان مثل مارو مور میریزن اینجا ( اونجا که ما بودیم یک محوطه باز و دور از همه بود و یک جورایی اخر پادگان بود ما برای چایی خوردن یک کتری و قوری و استکان و غیره بصورت پیک نیکی داشتیم و کتری رو روی آتیش میزاشتیم تا آب جوش بیاد )خلاصه هر چی بود و نبود رو جمع کردیم و یک گوشه قایم کردیم که یک هو چپ و راست ماشین های فرماندهی و ..... بود که اومد اونجا اول از همه فرمانده پادگان پیاده شد و اومد سراغ افسر مسئول ما و یقه اونو چسبید که کی بود و چی بود و چرا شد و کی بود و کی کرد و خلاصه داده و بیداد و بعد پرسید کی پشت تیر بار بود و وقتی گفتیم فلان سرباز بود ،رفت سراغش و دو تا کشیده محکم زد توی گوش اون بد بخت ، اونم میگفت بابا من نبودم و من اصلا نفهمیدم که چی شد و خودش شلیک شد کی بود که حرفش رو باور کنه !و منم که تازه وارد ارتش بودم هنوز با قوانین و شرایط ارتش و پادگان اشنا نبودم کلا کپ کرده بودم و فکرم کار نمیکرد که بگم بابا این تیر بار مشکل داره و ایراد داشته که اینجوری شد !!!!حسابی ترسیده بودم و هیچی نگفتم و فرمانده پادگان بعد از کمی داد و بیداد و حرف و حدیث و بررسی وضعیت ما و تیر بار و شرایط مختلف مکانی ما و غیره بهمراه سایر افرادی که باهاش اومده بودند ، رفتند و ما دوباره به کار خودمون ادامه دادیم اما بعدا اون سرباز سه ما اضافه خدمت و بقیه سربازها هم یک ماه و من به 5 روز زندان و افسر مسئول ما هم سه روز زندان و توبیخ توی پرونده تنبیه شدیم !

البته من و اون افسر زندانی شدیم ولی بعدا تنبیه اون سربازها بخشیده شد و توبیخ ها هم از توی پرونده ما برداشته شد ولی چیزی که هنوز منو آزار میده اینه که چرا نتونستم اون روز واقعیت رو بگم و اون فرمانده رو حالی کنم که ایراد داشته و در صدد برطرف کردن ایراد بر بیان ، حتی به اون افسر توپ هم نگفتم یعنی به هیچکی نگفتم و تا الان توی دلم بوده و هست دارم برای شما میگم !دوست داشتم اون سرباز رو پیدا میکردم و ازش حلالیت می طلبیدم هر چند که منم عمدا اینکار رو نکرده و مثلا میخواستم ضامن رو جا بزنم تا بعدا مشکلی بوجود نیاد اما خب اونجوری شد دیگه
14- یه خواهش؟
خواهشم از همه شماهاست که هم فعالیت بیشتری داشته باشید و هم حرمت همدیگه رو مثل همیشه حفظ کنید وهم توی بحث ها و صحبت ها که میشه زود قضاوت نکنید و از همدیگه ناراحت نشید و سعی کنید نوشته های دیگران رو طوری بخونید که انگار طرف داره با خنده و مهربونی اونارو مینویسه و توی ذهن خودتون فکر نکنید که طرف کارد و قمه برداشته و با فریاد داره باهاتون صحبت میکنه چون اونجوری شما هم موضع خصمانه میگیرید و ناراحتی بوجود میاد و اینو بارها دیده و تجربه کردم و به سر خودم اومده که میگم .
15-یه دعا؟

امیدوارم همه تون عاقبت بخیر بشید و به اونچه که لیاقتش رو دارید و برازنده شماست برسید و همیشه سالم و تندرست باشید

ممنون از سینا جان

توجه به

پرسپولیس بی همتاست
پرسپولیس بی پرواست
پرسپولیس خون در رگهاست
zamara آنلاین نیست.  

قدیمی 03-06-2014, 09:26 AM
red nabid
ناظر انجمن
red nabid آواتار ها

حالت من:
ShadOsarhal

سلام آقا اسماعیل خوب هستید؟
به عنوان اولین سئوال میخوام بپرسم یوزر زامارا یعنی چی؟آیا برای شما معنای خاصی داره؟چرا انتخابش کردید؟
یادمه یه بار گفتین آواتار من خشنه والا من فکر میکنم آواتار شما هم دست کمی از اون آواتار من نداره نظرتون چیه؟چرا این آواتار را انتخاب کردید؟به نظرتون کمی ترسناک نیست؟
چرا سرمربی مورد علاقتون را نوشتید هیچکس یعنی هیچ مربی را قبول ندارید فکر کنم مربی خوب در دنیا کم نیست مثلا سر الکس فرگوسن با اون همه جام و افتخارات یا مربی های دیگه به هر حال چرا شما نوشتید هیچکس؟
بخش مورد علاقتون در انجمن ارتش سرخ کجاست؟چرا؟
خاطره انگیز ترین اتفاق در ارتش سرخ براتون چیه؟ و کی اتفاق افتاده؟و چرا خاطره انگیز شده؟
میخوام یه سئوال انتقادی بپرسم حالا نمیدونم دقیقا به شما برمیگرده یا به مسعود ولی چند وقت پیش مصطفی یه حرفی زد که حرف دل من بود اون گفت:کاربر برتر ماه یه چیزی مثل بازیکن اخلاق در فوتبال ایران و همینطوری مصلحتی انتخاب میشه نه به عدالت درسته؟میشه توضیح بدید؟
یه سئوال دیگه یا شاید یه پیشنهاد باشه من میگم حالا که مدیری برای انجمن سایر بخش ها انتخاب نمیکنید حداقل اگه میشه با انجمن مسائل عمومی ادغامش کنید نظرتون چیه؟
یه پیشنهاد یا انتقاد دیگه به نظرتون بهتر نیست این یه مقدار تغییر پیدا کنه و زیبا تر بشه؟
در فروم های دیگه نشانشون کمی زیباتر هست
خب حالا من این همه انتقاد کردم میخوام به عنوان سئوال آخر در این پست شما ازمن یه انتقاد بکنید؟
فعلا یا علی

red nabid آنلاین نیست.  
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 03-06-2014, 12:41 PM
rana red love
مدیر عامل
rana red love آواتار ها

نام حقیقی: رعنا دیگه چند بار بگم !
تشکر شده 11,464 بار در 3,024 نوشته
بازیکن مورد علاقه: ♥مسی♥
مربی مورد علاقه: ♥علی دایی♥
حالت من:
Narahat
rana red love is on a distinguished road

ســلام خوبید ؟
منم چند تا سوال بپرسم با اجازتون
بهترین روز زندگیتون ؟چرا بهترین شد ؟
بدترین روز زندگیتون چرا بدترین شد ؟
بهترین کتابی که خوندید چی بود ؟
اخرین کتابی که خوندید چی بود ؟
بهترین فیلمی که دیدید چی بود ؟
بهترین اهنگی که گوش دادید و از گوش دادنش هیچ وقت خسته نشدید چیه ؟
یه اهنگ که شما رو یاد بچگیتون میندازه ؟
محبوب ترین خوانندتون ؟
اگر ایران زندگی نمیکردید دوس داشتید کجا باشید ؟
بهترین خاطرتون تو ارتش سرخ ؟
بدترین خاطرتون تو ارتش سرخ ؟
فعلا
سرم را بلند می کنم شاید پدرم پشت پنجره بیاید..
شاید برایم گوجه سبز... زالزالک خریده باشد..... شاید

rana red love آنلاین نیست.  
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 03-07-2014, 10:41 PM
zamara
ریش سفید انجمن
zamara آواتار ها

حالت من:
Mehraboon

پاسخ به سوالات آقا پدرام عزیز:

سلام آقا اسماعیل خوب هستید؟
سلام ، خوبم مرسی
به عنوان اولین سئوال میخوام بپرسم یوزر زامارا یعنی چی؟آیا برای شما معنای خاصی داره؟چرا انتخابش کردید؟
یوزر زامارا ترکیبی از حرف اول اسامی خانواده منه و حتما برام معنی خاص داره و انتخابش هم دیگه مشخصه .

یادمه یه بار گفتین آواتار من خشنه والا من فکر میکنم آواتار شما هم دست کمی از اون آواتار من نداره نظرتون چیه؟چرا این آواتار را انتخاب کردید؟به نظرتون کمی ترسناک نیست؟
هدف خاصی توی انتخاب این آواتار نداشتم ، چون برام جالب بود انتخابش کردم .چرا ترسناک !؟ خب تصویر یک آدمه که پشتش رو خال کوبی کرده این جاش ترسناکه !؟ آواتار شما کجاش ترسناکه ؟ عکس مهدی مهدوی کیا گل و بلبله ، اصلا این دو تا قابل مقایسه نیستند! تعجبم چرا تشبیه کردید !

چرا سرمربی مورد علاقتون را نوشتید هیچکس یعنی هیچ مربی را قبول ندارید فکر کنم مربی خوب در دنیا کم نیست مثلا سر الکس فرگوسن با اون همه جام و افتخارات یا مربی های دیگه به هر حال چرا شما نوشتید هیچکس؟
علاقه با قبول داشتن فرق میکنه ، ما توی ایران و جهان مربیان بسیار خوب و فهیم و حرفه ای و کار درست داریم و توی این موضوع شکی نیست که نمونه های زیادی هم وجود داره اما اینکه مورد علاقه من باشند فرق میکنه ، مثلا قلعه نوعی مربی قابلیه اما من دوستش ندارم چون کلا از تیم رقیبه اما بعنوان مربی قبولش دارم . بنابر این اگه نوشتم هیچکس دلیلش این نیست که مربی خوب نداریم بلکه من توی مربیان ایرانی و یا خارجی دلبستگی به شخص خاصی ندارم . همین

بخش مورد علاقتون در انجمن ارتش سرخ کجاست؟چرا؟
برای من همه بخش ها و انجمن های ارتش سرخ عزیز و دوست داشتنی هستند و وابستگی خاصی کلا به سایت و انجمن دارم و اینجوری نیست که یک قسمت رو دوست داشته باشم و قسمت دیگه ای رو نه ، اما برای فعالیت من توی هر دوره ای قسمت خاصی رو انتخاب میکنم و این بر میگرده به شرایط روحی و روانی خودم و اینکه تیم محبوبم در چه شرایطی باشه . مثلا الان چون تیم در حال استراحت و اتفاق خاصی رخ نمیده بیشتر دوست دارم توی بخش ها و مباحث غیر فوتبالی و بعضا سرگرمی و غیر فوتبالی شرکت کنم و الان هم تاپیک شعر یادت نره با مدیریت خوب محسن جان برام جذاب شده .
مثلا تاپیک های شما هم از دیگر مکان های خوبیه که فقط نگاه میکنم و مطالبش رو میخونم اما خب نمیشه توش فعالیتی کرد و یا کافی شاپ و بقیه هم همینجور ، سر میزنم اما بخاطر اینکه بحث قابل توجهی توش نیست فقط به خوندن و نظارت ختم میشه

خاطره انگیز ترین اتفاق در ارتش سرخ براتون چیه؟ و کی اتفاق افتاده؟و چرا خاطره انگیز شده؟
خاطره خاصی مد نظرم نیست چرا که برای من اکثر روزها و ساعات حضور در ارتش سرخ جذابیت یکسانی داره و هر بحث و صحبت با بچه ها برام جالب و دوست داشتنیه هر چند که میدونم اینروزها تعدادی از بچه ها حسابی ازم دلخور و ناراحتن و میخوان سر به تنم نباشه

میخوام یه سئوال انتقادی بپرسم حالا نمیدونم دقیقا به شما برمیگرده یا به مسعود ولی چند وقت پیش مصطفی یه حرفی زد که حرف دل من بود اون گفت:کاربر برتر ماه یه چیزی مثل بازیکن اخلاق در فوتبال ایران و همینطوری مصلحتی انتخاب میشه نه به عدالت درسته؟میشه توضیح بدید؟
اینکه بخواهیم بگیم مصلحتی انتخاب میشه واقعا بی انصافیه پدرام جان ، از اول ما برای این انتخاب فاکتورهای مختلفی رو مد نظر قرار دادیم و اکثر کسانی که رو انتخاب کردیم مطمئنا اکثر شرایط رو دارا بودند و به نظر خودم که به حق انتخاب شدند و اسم بردن انتخاب اونا بعنوان مصلحتی اصلا برازنده این نفرات عزیز که با جون و دل و خالصانه زحمت میکشند جالب نیست . ممکنه در یک ماه چند نف شرایط مساوی داشته باشند ولی بازهم توی همون تعداد نفرات باز یکنفر امتیاز بالاتری نسبت به بقیه داره ، ضمن اینکه برای ماه های بعدی اون نفرات انتخاب میشن که شاید توی اون زمان کمتر فعال بوده اما زحمت خودش رو قبلا کشیده و باید بهش ارج گذاشت .

یه سئوال دیگه یا شاید یه پیشنهاد باشه من میگم حالا که مدیری برای انجمن سایر بخش ها انتخاب نمیکنید حداقل اگه میشه با انجمن مسائل عمومی ادغامش کنید نظرتون چیه؟

اتفاقا این پیشنهاد شما رو آقا مسعود بهم داد اما توی این فکر هستم که اگه بشه اون بخش رو با اضافه کردن چند بخش جذاب هیجان انگیزترش کنیم و یک مدیر خوب هم براش انتخاب بکنیم و اگه نشد پیشنهاد شما عملی میشه .
یه پیشنهاد یا انتقاد دیگه به نظرتون بهتر نیست این یه مقدار تغییر پیدا کنه و زیبا تر بشه؟در فروم های دیگه نشانشون کمی زیباتر هست
این پیشنهاد شما هم خیلی خوبه ، چرا نشه ؟ منتهی اول طرح جدید رو ارایه کنید بعد در موردش بحث میشه . منم موافقم که دیگه عمر این طرح به پایان رسیده و باید در سال نو خیلی چیزهای دیگه ارتش هم نو بشه .

خب حالا من این همه انتقاد کردم میخوام به عنوان سئوال آخر در این پست شما ازمن یه انتقاد بکنید؟
انتقاد خاصی ندارم اما ضمن قدردانی و تشکر از شما بخاطر تلاش و زحمات زیادی که داری میکشی ،ازت انتظار داشتم توی بخش خودت و سایر بخش ها فعالیت بیشتری داشته باشی و به دو سه تا تاپیک اکتفاء نکنی و مطالب و موضوعات جدید و به روز شده ای رو برامون بیاری .

فعلا یا علی
علی یار و نگهدارت

توجه به

پرسپولیس بی همتاست
پرسپولیس بی پرواست
پرسپولیس خون در رگهاست
zamara آنلاین نیست.  

قدیمی 03-07-2014, 11:14 PM
zamara
ریش سفید انجمن
zamara آواتار ها

حالت من:
Mehraboon

پاسخ به سوالات رعنا خانم گل :

ســلام خوبید ؟
سلام دختر گل ، بله خوبم مرسی شما خوبید ؟

منم چند تا سوال بپرسم با اجازتون
بفرمایید ، خیلی خوشحال میشم

بهترین روز زندگیتون ؟چرا بهترین شد ؟
چی بگم والله ! من روزهای خوب و بد زیاد داشتم ولی روزی که اولین بچه ام به دنیا اومد و من توی جبهه خبرش رو شنیدم برام روز قشنگی بود و روحیه جالبی داشتم .

بدترین روز زندگیتون چرا بدترین شد ؟
بدترین هم روزی بود که خبر فوت خواهرم رو توی سال 1370 شنیدم و تا یکسال کارم گریه و زاری و بیقراری بود و الان که بهش فکر میکنم همون احساس بهم دست میده .

بهترین کتابی که خوندید چی بود ؟
کتاب زیاد خوندم از داستان های تاریخی بگیر تا رمان های عاشقانه و غیره اما کتاب سینوهه پزشک مخصوص فرعون برام جالب و به یاد موندنی بود هر چن که الان دیگه کلا مخم تعطیل شده و خیلی از اقسمت هاش رو فراموش کردم ولی هنوزم برام جذابیت خاص خودش رو داره .

اخرین کتابی که خوندید چی بود ؟
آخرین کتابی که خوندم ، کتاب منم تیمور جهانگشا بود که فکر کنم سال 77 خوندم و تا الان دیگه فرصت خوندن هیچ کتابی رو بصورت جدی بدست نیاوردم .

بهترین فیلمی که دیدید چی بود ؟
ای خدا ... چه سئوالات عجیب و غریبی ! من به اندازه موهای سرم فیلم دیدم شاید هم بیشتر . الان فیلم های خیلی قشنگ و خوب زیاده و نمیتونم بگم کدومش بهترین بوده و هست اما اگه بهم نمیخندین باید بگم که سال 1355 بود که من هنوز 13 سالم بود و تازه سینما رفتن رو شروع کرده بودم و توی سینما کیهان که در دوراهی قپان خیابات قزوین بود
فیلم شعله رو گذاشته بود که من رفتم و دیدم و اون موقع این فیلم برام بی نهایت زیبا و دوست داشتنی شد و حس خوبی که بهم دست داده بود باعث شد که این فیلم رو دوست داشته باشم و برام همیشه به یاد موندنی باشه

بهترین اهنگی که گوش دادید و از گوش دادنش هیچ وقت خسته نشدید چیه ؟
آهنگ خاصی الان توی ذهنم نیست اما ترانه های زیادی این حس رو بهم میداد و میده و نمیتونم اسم ببرم . مثلا از حمیرا یا مهستی و هایده ، آغاسی و ایرج حبیبی و یا جواد یساری و از خود ایرج که مرحوم فردین بیشتر اهنگ هاش رو لب خونی میکرد ،و خیلی های دیگه که هوزم که گوش میکنم باهاشون حال میکنم .
یه اهنگ که شما رو یاد بچگیتون میندازه ؟
آهنگ های مرحوم داود مقامی و یک شعری بود که نمیدونم خواننده اش کی بود اما هنوزم هم کمی از اون یادمه و گاهی اوقات زمزمه میکنم :
دیدی به دلم نقش نگار دیگه داشتی ..... با عشق دروغین سرمو کلاه گذاشتی
این ترانه رو وقتی کلاس دوم دبستان بودم یک روز که داشتیم از طرف مدرسه به اردو توی کوه های شمال تهران که بعد از شمیران قرار داشت میرفتیم توی اتوبوس برای بچه ها خوندم و اون موقع حتی معلم ها و مربیان تربیتی مون برام دست زدند فکر کن ، من فقط 7 سالم بود و این آهنگ رو کامل خوندم ..

محبوب ترین خوانندتون ؟
داریوش ، حمیرا ، مهستی ، یساری ، و ....

اگر ایران زندگی نمیکردید دوس داشتید کجا باشید ؟
اروپا و یا آمریکا

بهترین خاطرتون تو ارتش سرخ ؟
یک زمانی یک کاربری داشتیم به اسم نازنین که نمیدونم چرا رفت و چی شد ولی وقتی بود ارتش شور و حال خاصی داشت و وجودش باعث شده بود که انجمن همیشه پویا و شاد و روحیه خوب یداشته باشه و اکثر روزهایی که بود برام روزهای خاطره انگیزی بود .

بدترین خاطرتون تو ارتش سرخ ؟
همیشه بدترین خاطره های من توی دنیای مجازی چه اینجا و چه جاهای دیگه که بعنوان مدیر بودم تنبیه و اخراج کاربرها بوده و هست و از اینکار اعصابم بهم میریزه و چون چاره ای ندارم ناچارم اینکار رو بکنم اما قلبا ناراحت و غمگینم از این تصمیم بد
فعلا
ممنون از لطف و محبت شما .

لازمه یادآوری کنم که چون اینروزها کمی مشغله های کاری من زیاد شده نتونستم زودتر به سوالات شما جواب بدم که همینجا از شما و پدرام عزیز عذر خواهی میکنم ..
موفق باشید

توجه به

پرسپولیس بی همتاست
پرسپولیس بی پرواست
پرسپولیس خون در رگهاست
zamara آنلاین نیست.  
تعداد 4 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 03-08-2014, 10:44 AM
red nabid
ناظر انجمن
red nabid آواتار ها

حالت من:
ShadOsarhal

سلامی دوباره
منظور آواتار قبلیم بود که شما گفته بودید ترسناکه اینم آواتار قبلیم:
حالا ترسناکه؟آواتار شما جذبه ی خاصی داره منظور من اون طرح خالکوبیش بود که گفتم ترسناکه
حالا نظرتون چیه؟
حالا یه سئوال خاص حدودا چند درصد از آهگهای شعر یادت نره را خودتون حدس زدید چند درصد را خانواده؟
راستی بین خواننده های مورد علاقتون 2 نفر هستن که خیلی سبکشون متفاوته منظورم یساری و داریوش بیشتر آهنگهای کدوم خواننده را دوست دارید؟
آدم مثبت نگری هستید یا واقعگرا؟
یکی از آرزو هاتون که نتونستید بهش برسید؟
اسم یه فرد معروف را بگید که دلتون میخواد از نزدیک ببینیدش؟
نظر شما درباره ی فیلم های خارجی چیه؟
بازیگر خارجی موردعلاقتون کیه؟
بهترین فرد در زندگی شما کیه؟
در طی یک روز عادی از چه وسیله ای بیشتر استفاده میکنید؟
یه نصیحت؟
یه پیشنهاد؟
یه ضرب المثل؟
یا علی تا بعد

red nabid آنلاین نیست.  

قدیمی 03-08-2014, 11:57 AM
♥perspolis♥
ریش سفید انجمن
♥perspolis♥ آواتار ها

نام حقیقی: سینا
تشکر شده 25,065 بار در 10,452 نوشته
بازیکن مورد علاقه: روبرتو کارلوس
مربی مورد علاقه: علی دایی
♥perspolis♥ is an unknown quantity at this point

جلوی هرکدوم از اینا اسم یکی از کاربرای انجمنو بنویس
بی ادب ترین:
مودب ترین:
مرموز ترین:
خوشگل ترین:
زشت ترین:

مهربون ترین:
بامزه ترین:
مغرور ترین:
دوست داشتنی ترین:
وراج ترین: ( منو نگیا
)

قابل اعتماد ترین:
عاشق ترین:
غم زده ترین:
با کلاس ترین:
باحال ترین: .

ویرایش توسط ♥perspolis♥ : 03-08-2014 در ساعت 11:59 AM
♥perspolis♥ آنلاین نیست.  
موضوع بسته شد

کاربران تگ شده
6 تایی ها, A.t.i, agha, Ali TiFo30, AM1NR3Z4, angle, ArtesheSorkh, ♥perspolis♥, ✫زهـــرا✫, babak red, Captain Nc Sparrow, cheshmabi91, Ebi_ JASHOO, erfanRed, Farzan, girl sorkh, Hojat Milano, Karim, laleh_red, love sorkh, majidred, Masoud, MasoudTa, monji, N A K H O D A

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش