انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال خارجی > مباحث عمومی خارجی
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش

قدیمی 03-06-2015, 12:09 AM
Cяоωŋ
سرپرست تيم
Cяоωŋ آواتار ها

نام حقیقی: Milad
تشکر شده 3,371 بار در 1,243 نوشته
بازیکن مورد علاقه: DaviD BeckhaM | Cristiano Ronaldo
مربی مورد علاقه: Sir Alex Fergosun
حالت من:
Badjens
Cяоωŋ is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : .:| کافه سرخ فوتبال اروپا |:.

حسین : از صدقه سری گفتمان های فوتبالی و بحث های فوتبالی که میکنم قواعد فارسیم برای مطالب جدی قوی شده
@PaRaStO_o : حس میکنم منظورت این بود که چون من تیم ملی آلمان دوست دارم پس همه چیز باید برای تیم ملی آلمان باشه ! پس تکلیف بازیکنان غیر بومی شاغل در لیگ آلمان چی میشه ؟ والا اونا هم مثل بازیکنان بایرن که سالی 45 تا جام داخلی میزنن دوست دارن یه جام حداقل تو دستشون بگیرن ! اینکه بگیم چون من تیم ملی آلمان دوست دارم پس لیگو بکنیم آکادمی و پرورشگاه بازیکن تیم ملی که نشد حرف

جدا از این صحبت ها , خودم یا غیر آلمانی ها رو مثال نمیزنم , کدوم آدم فوتبالی رو دیدی که بگه لیگ هر کشور باید به طور کــــــــــــامل در خدمت تیم ملی باشه به طوری که همه چیز رو از جمله کسب عناوین و رقابت های باشگاهی رو ول کنه به امون خدا !!؟ زشته والا این صحبت ها ! . ارتباط لیگ های باشگاهی با تیم ملی یک کشور مثل ارتباط تسمه پروانه ی پیکان با ترمز دستی تراکتور هستش ! لیگ های باشگاهی کلا اهدافشون چیز دیگری هستش و وظیفه ی فدراسیون و کادر فنی تیم ملی یه چیز دیگر . اینکه 18 تیم باشگاهی رو مثل یک لقمه ی چرب و آماده برای تیم ملی اماده کنیم یک حرکت کاملا آماتور و ابتدایی هستش که حتی تو لیگ های حوزه ی خلیج فارس هم صورت نمیگیره چه برسه به اروپا ! ( اینو گفتم که به اینجا برسم این طرز فکر فقط بین ایرانی های ژرمن پسند وجود داره و خودشون کلامی از این موضوع صحبت نکردند ) .

باشگاه های داخلی هر لیگ , قبل از اینکه بخوان کت بسته در خدمت تیم ملی باشن در راستای اوردن جام برای هوادار و کسب افتخار و همچنین کسب سود قدم برمیدارن وگرنه در غیر اون صورت هواداران تیم های باشگاهی رو پشم هم حساب نکردیم !

اینم همینجوری میزنم تنگ پست خیلی باحاله :

Cяоωŋ آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 3 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 03-06-2015, 12:24 AM
Cяоωŋ
سرپرست تيم
Cяоωŋ آواتار ها

حالت من:
Badjens

یه صحبتی هم در مورد ون گال بکنم .

اما در مورد منچستریونایتد

بر خلاف دیوید مویس که یک انتخاب کاملا اشتباه و مرگبار بود , فن خال دارای یک کارنامه ی غنی و شاخص هستش ... به گواه هواداران "قدیمی" بارسا و بایرن مونیخ , شاکله و پایه ریزی اصلی تیم های پر قدرت بارسا در بین سال های 2007 تا کنون و همچنین بایرن مونیخ عه یوپ هاینکس , به دست فن خال رقم خورده است .

مورد جالبی که در مورد فن خال وجود داره این هستش که این شخص , سرمربی ای نیستش که بخواد مثل فرگوسن جام درو کنه اما مشخصه ای که همیشه با خودش همراه داره , تغییر نسل و روی کار اوردن یک بنیاد قوی و کاریزماتیک در باشگاه مربوطه بوده .
به طور مثال شاید نتونه در طور مدت 3 فصلی که در هر باشگاه وجود داره قهرمانی های زیادی به دست بیاره , اما در عوض یک پایه ریزی مهندسی شده در باشگاه به وجود میاد که اون تیم رو چیزی نزدیک به 1 دهه سر پا و شاداب نگه میدارد و بعد از خروج فن خال شروع به افتخار آفرینی میکنند .
بارسلونایی که سکان هدایت آن به رایکارد و پپ , و بایرن مونیخی که سکان هدایت آن به دست هاینکس سپرده شد و حتی روند صعودی تیم ملی هلند با بازیکن های نه چندان شاخصی که وجود داشتند همگی نشان از ساز و کار مهندسی فن خال میده .

فن خال مطمئنا چیزی بین 3 تا 5 سال رو در منچستریونایتد خواهد بود و مطمئنا با حمایت هواداران یونایتد که من هم یکی از آنها هستم باز هم ما رو همانند سالیان گذشته دوباره به کورس جدی قهرمانی در هر لیگی برخواهد گرداند .

پ.ن :

پدرام که هنوز نمیدونه بعد از 3 دهه ما تازه اولین فصل هستش که تو اروپا حضور نداریم و مشخصا اون جمله ی تاریخی عه "مثل همیشه برای سهمیه ی اروپا بجنگن" رو الله بختکی که گفته مثلا زورم زیاده حالا شایدم جدی هنوز اطلاعاتش آپدیت نشده و یا مثلا ما و لیورپول رو درست تشخیص نداده !
( اینو گفتم استارت کل کل رو هم بزنیم یه کم سر به سر پدرام بزارم )

تعداد 4 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 03-06-2015, 12:35 AM
Cяоωŋ
سرپرست تيم
Cяоωŋ آواتار ها

حالت من:
Badjens

نقل قول:
نوشته اصلی توسط red nobid نمایش پست ها
خیلی جالبه که فقط میگید بوندسلیگا تک قطبیه
اونم درحالی که لورکوزن دورتموند وولفسبورگ و شالکه نشون دادن میخوان قدرتمند بشن
اینو از نقل و انتقالات میشه فهمید
و یکی از آشکارترین مواردش نگه داشتن رویس توسط دورتموند بود که نذاشت به رئال بره
پس بهتره این دیدمون را تغییر بدیم

خب این صحبت رو که اصلا خودم تو پست اولم کردم برای این فصل عه بوندس !!
الان کلا مشخص شد تو و @PaRaStO_o اون پست رو نخونده سریع رفتید سراغ بقای عمر هیتلر و تیم ملی آلمان جبهه گیری کردید !

هلند میاد تو جام جهانی به اسپانیا 5 تا میزنه ! یا مثلا تو 120 دقیقه و بعد از شاهکار حاج روبن نتیجه رو به اسپانیا واگذار میکنه . خب الان بریم سراغ لیگ هلند و اسپانیا و قیاس آنها با هم ! اصلا فکرش هم خنده داره ! این یه نمونه ای بود در مورد اون بحث کلا ارتباط باشگاه ها با تیم ملی اون کشور !

ولی در مورد باقی صحبت هایی که کردی :

کلا نگاهی که من به لیگ دارم با چیزی که تو میگی زمین تا آسمون فرق داره .
من لالیگاش رو هم الان میگم که تازه یه مقدار 3 قطبی شده و تا 2 فصل پیش به طور کامل در انحصار کامل رئال و بارسا بود .

وقتی صحبت از پویایی لیگ میشه اول وضعیت نتایج و فشردگی امتیازات در لیگ داخلی مد نظر قرار داده میشه .

مثال میزنم .
رئال و بارسا با الچه و کوردوبا بازی دارن .
بایرن مونیخ با هر تیمی !
نتیجه ی این بازی ها از پیش مشخصه که قراره چی بشه ! فقط بحث میره روی تعداد گل ها

اما منظور اصلی من لیگ انگلیس هستش
بردفورد میاد به چلسی 4 تا میزنه
میدلزبرو سیتی رو تو خونه حذف میکنه
ام کی دانز منچستر رو 4 تایی میکنه .
رقابت های لیگ واقعا نفس گیر و فشرده هستش و تفاوت امتیازها تا آخرین روز لیگ برای کسب سهمیه و تعیین قهرمانی به هم چسبیده هستش !

به این میگن یک لیگ پویا و کاملا شاداب ! یعنی پویایی یک لیگ و هیجانش رو با نتایجی که در لیگ های فرا ملی رقم میخوره اصلا نباید مقایسه کرد وگرنه در اون حالت و با حضور بایرن لیگ بوندس لیگا جذاب ترین لیگ به حساب میاد .

نتیجه گیری یه بحثیه , پویایی و تهیج یه چیز دیگه .

قدیمی 03-06-2015, 09:00 AM
PaRaStO_o
سرپرست تيم
PaRaStO_o آواتار ها

نام حقیقی: parastoo
تشکر شده 8,192 بار در 2,611 نوشته
بازیکن مورد علاقه: cr7
مربی مورد علاقه: sir Alex Ferguson
حالت من:
Ghati
PaRaStO_o is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Cяоωŋ نمایش پست ها
حسین : از صدقه سری گفتمان های فوتبالی و بحث های فوتبالی که میکنم قواعد فارسیم برای مطالب جدی قوی شده
@PaRaStO_o : حس میکنم منظورت این بود که چون من تیم ملی آلمان دوست دارم پس همه چیز باید برای تیم ملی آلمان باشه ! پس تکلیف بازیکنان غیر بومی شاغل در لیگ آلمان چی میشه ؟ والا اونا هم مثل بازیکنان بایرن که سالی 45 تا جام داخلی میزنن دوست دارن یه جام حداقل تو دستشون بگیرن ! اینکه بگیم چون من تیم ملی آلمان دوست دارم پس لیگو بکنیم آکادمی و پرورشگاه بازیکن تیم ملی که نشد حرف

جدا از این صحبت ها , خودم یا غیر آلمانی ها رو مثال نمیزنم , کدوم آدم فوتبالی رو دیدی که بگه لیگ هر کشور باید به طور کــــــــــــامل در خدمت تیم ملی باشه به طوری که همه چیز رو از جمله کسب عناوین و رقابت های باشگاهی رو ول کنه به امون خدا !!؟ زشته والا این صحبت ها ! . ارتباط لیگ های باشگاهی با تیم ملی یک کشور مثل ارتباط تسمه پروانه ی پیکان با ترمز دستی تراکتور هستش ! لیگ های باشگاهی کلا اهدافشون چیز دیگری هستش و وظیفه ی فدراسیون و کادر فنی تیم ملی یه چیز دیگر . اینکه 18 تیم باشگاهی رو مثل یک لقمه ی چرب و آماده برای تیم ملی اماده کنیم یک حرکت کاملا آماتور و ابتدایی هستش که حتی تو لیگ های حوزه ی خلیج فارس هم صورت نمیگیره چه برسه به اروپا ! ( اینو گفتم که به اینجا برسم این طرز فکر فقط بین ایرانی های ژرمن پسند وجود داره و خودشون کلامی از این موضوع صحبت نکردند ) .

باشگاه های داخلی هر لیگ , قبل از اینکه بخوان کت بسته در خدمت تیم ملی باشن در راستای اوردن جام برای هوادار و کسب افتخار و همچنین کسب سود قدم برمیدارن وگرنه در غیر اون صورت هواداران تیم های باشگاهی رو پشم هم حساب نکردیم !

اینم همینجوری میزنم تنگ پست خیلی باحاله :

چرا لقمه رو میپیچونی؟
ما کجا باشگاهها رو ول کردیم به امون خدا؟ تو کدوم لیگ قهرماناش و جام گیرنده هاش بیشتر از دو سه تا تیم بوده؟ لالیگا که رئال و بارسا و بعضی اوقات اتلتیکو انگلیس منچستر چلسی هر از گاهی هم من سیتی میاد یا تو باشگاهای اروپا؟ همینا هستن دیگه بایرن هم همیشه حضور داشته نمیشه که کل لیگ رو ببریم اونجا زشته والا این صحبتها مگه تو لالیگا ته تهش به جز رئال و بارسا اتلتیکو هم باشه تیم دیگه ای هست؟ یا سری آ ؟ غیر اینه؟ چه فرقی داشت؟ ما هم همیشه دورتموند و بایرن رو داریم...
بازیکنای غسر بومی شاغل تو لیگ آلمان زیاد نیستن همین تعداد هم برنامه ریزی و نظم رو که یاد میگیرن تا هفت پشتشون بسه واللو .

در تابستان ۱۹۶۲ - بعد از اینکه تیم ملی آلمان در یک چهارم پایانی جام جهانی شیلی حذف شد، هرمن نویبرگر که بعداً رییس اتحادیه فوتبال آلمان شد، پیشنهادی برای بازسازی و ایجاد ساختاری جدید برای فوتبال و لیگ آلمان کرد. در ۲۸ ژوئیه همان سال، DFB در شهر دورتمند تشکیل جلسه داد و تصمیم بر آن گرفت که فصل ۱۹۶۳ و ۶۴ را تحت سیستم لیگ حرفه‌ای بوندسلیگا به اجرا در آورد.

کی گفته خودشون همچین فکری ندارن؟ تنها دلیل ایجاد بوندس لیگا پیشرفت تیم ملی بوده
لیگ آلمان قبلا به اسم لیگ سلطنتی بوده و فقط چند تا تیم قوی شرکت میکردن. الان اون چند تا تیم قوی هست در کنارش تیمهای دیگه هم هستن و روز به روز میبینیم یه بازیکن جدید مث کروس معرفی میکنیم ملت میدزدن میرن

چه عیب داره؟ من که خیلی دوست دارم ایتالیا الان داره از پیرلوی 40 ساله استفاده میکنه یا باشگاه رم از توتی بازنشسته ملی اونا حتی باشگاهیشون هم مدیون این استعدادهای قدیمیشون هستن.
خب ما هیتلردوستها اخلاقمون اینجوریه از 200 سال پیش برنامه داریم. اون وقت جزیره که ادعا داره مهد فوتباله تیم ملیش زنگ تفریح بقیه تیمها هست.
درسته لیگها جذابیت داره هم جزیره و هم لالیگا منکر این قضیه نیستم حتی خودم این دو تا لیگ رو بیشتر از بوندس لیگا دنبال میکنم ولی خب حمایت و پیگیریم از بوندس لیگا فقط برا تیم ملیه

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

ویرایش توسط PaRaStO_o : 03-06-2015 در ساعت 10:04 AM
PaRaStO_o آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 5 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 03-06-2015, 09:13 AM
PaRaStO_o
سرپرست تيم
PaRaStO_o آواتار ها

حالت من:
Ghati

نقل قول:
الان کلا مشخص شد تو و @PaRaStO_o اون پست رو نخونده سریع رفتید سراغ بقای عمر هیتلر و تیم ملی آلمان جبهه گیری کردید !

هلند میاد تو جام جهانی به اسپانیا 5 تا میزنه ! یا مثلا تو 120 دقیقه و بعد از شاهکار حاج روبن نتیجه رو به اسپانیا واگذار میکنه . خب الان بریم سراغ لیگ هلند و اسپانیا و قیاس آنها با هم ! اصلا فکرش هم خنده داره ! این یه نمونه ای بود در مورد اون بحث کلا ارتباط باشگاه ها با تیم ملی اون کشور !

من لالیگاش رو هم الان میگم که تازه یه مقدار 3 قطبی شده و تا 2 فصل پیش به طور کامل در انحصار کامل رئال و بارسا بود .

وقتی صحبت از پویایی لیگ میشه اول وضعیت نتایج و فشردگی امتیازات در لیگ داخلی مد نظر قرار داده میشه .

مثال میزنم .
بایرن مونیخ با هر تیمی !

رقابت های لیگ واقعا نفس گیر و فشرده هستش و تفاوت امتیازها تا آخرین روز لیگ برای کسب سهمیه و تعیین قهرمانی به هم چسبیده هستش !

به این میگن یک لیگ پویا و کاملا شاداب ! یعنی پویایی یک لیگ و هیجانش رو با نتایجی که در لیگ های فرا ملی رقم میخوره اصلا نباید مقایسه کرد وگرنه در اون حالت و با حضور بایرن لیگ بوندس لیگا جذاب ترین لیگ به حساب میاد .

ما تهیج رو قربانی نتیجه گیری کردیم ولی اینکه تیمهای ضعیف تو اتحاریه فلان تیمها رو حذف میکنن پویایی نیست هیجان هم نداره
هیجان یعنی دورتموندی که از سقوط فرار میکنه و اصلا از مبارزه کردن خسته نشد.

به نظرم کلا از مقایسه بوندس لیگا با سایر لیگها دوری کنیم بیتره .... ما پویایی رو یه چیز دیگه میبینیم شما هم یه چیز دیگه دعوامون میشه

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

ویرایش توسط PaRaStO_o : 03-06-2015 در ساعت 09:18 AM

قدیمی 03-06-2015, 11:18 AM
red nabid
ناظر انجمن
red nabid آواتار ها

نام حقیقی: پدرام
تشکر شده 17,707 بار در 5,822 نوشته
بازیکن مورد علاقه: کاپتان کیا-شواینی
حالت من:
ShadOsarhal
red nabid is on a distinguished road

نقل قول:
یه صحبتی هم در مورد ون گال بکنم .

اما در مورد منچستریونایتد

بر خلاف دیوید مویس که یک انتخاب کاملا اشتباه و مرگبار بود , فن خال دارای یک کارنامه ی غنی و شاخص هستش ... به گواه هواداران "قدیمی" بارسا و بایرن مونیخ , شاکله و پایه ریزی اصلی تیم های پر قدرت بارسا در بین سال های 2007 تا کنون و همچنین بایرن مونیخ عه یوپ هاینکس , به دست فن خال رقم خورده است .

مورد جالبی که در مورد فن خال وجود داره این هستش که این شخص , سرمربی ای نیستش که بخواد مثل فرگوسن جام درو کنه اما مشخصه ای که همیشه با خودش همراه داره , تغییر نسل و روی کار اوردن یک بنیاد قوی و کاریزماتیک در باشگاه مربوطه بوده .
به طور مثال شاید نتونه در طور مدت 3 فصلی که در هر باشگاه وجود داره قهرمانی های زیادی به دست بیاره , اما در عوض یک پایه ریزی مهندسی شده در باشگاه به وجود میاد که اون تیم رو چیزی نزدیک به 1 دهه سر پا و شاداب نگه میدارد و بعد از خروج فن خال شروع به افتخار آفرینی میکنند .
بارسلونایی که سکان هدایت آن به رایکارد و پپ , و بایرن مونیخی که سکان هدایت آن به دست هاینکس سپرده شد و حتی روند صعودی تیم ملی هلند با بازیکن های نه چندان شاخصی که وجود داشتند همگی نشان از ساز و کار مهندسی فن خال میده .

فن خال مطمئنا چیزی بین 3 تا 5 سال رو در منچستریونایتد خواهد بود و مطمئنا با حمایت هواداران یونایتد که من هم یکی از آنها هستم باز هم ما رو همانند سالیان گذشته دوباره به کورس جدی قهرمانی در هر لیگی برخواهد گرداند .

پ.ن :

پدرام که هنوز نمیدونه بعد از 3 دهه ما تازه اولین فصل هستش که تو اروپا حضور نداریم و مشخصا اون جمله ی تاریخی عه "مثل همیشه برای سهمیه ی اروپا بجنگن" رو الله بختکی که گفته مثلا زورم زیاده حالا شایدم جدی هنوز اطلاعاتش آپدیت نشده و یا مثلا ما و لیورپول رو درست تشخیص نداده !
( اینو گفتم استارت کل کل رو هم بزنیم یه کم سر به سر پدرام بزارم )
من هیچوقت ادعا ندارم درمورد اطلاعات ولی خب یه چیزایی بلدیم
میگم خوبه خودتون خوب میدونید که کل تاریخ افتخار شما فقط به 30 سال ختم میشه!
بعدشم منظورم من این بود که این دومین فصلی هست که منچستر در لیگ انگلیس داره برای سهمیه میجنگه
از وقتی فرگوسن رفته این وضع منچستر بوجود اومد و با اینکه فن خال ستاره هایی مثل دی ماریا ماتا و فالکائو را جذب کرد ولی بازم نتونست اون اقتدار را به منچستر برگردونه
ضمنا این حضور 30 ساله ی شما در اروپا که میگی و بهش افتخار میکنی حاصلش 3 جام هست
یعنی میانگین هر 10 سال یه جام
درمورد موندن یا رفتن فن خال فقط ساختار سازی نقش نداره
سود دهی باشگاه خیلی تاثیر داره و اگه قرار باشه منچستر امسال هم که این هزینه ها را انجام داده بازم نه قهرمانی لیگ را بدست بیاره نه سهمیه لیگ قهرمانان را موندن فن خال خیلی سخت میشه

red nabid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 03-06-2015, 11:36 AM
red nabid
ناظر انجمن
red nabid آواتار ها

نام حقیقی: پدرام
تشکر شده 17,707 بار در 5,822 نوشته
بازیکن مورد علاقه: کاپتان کیا-شواینی
حالت من:
ShadOsarhal
red nabid is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی توسط cяоωŋ نمایش پست ها
الان کلا مشخص شد تو و @parasto_o اون پست رو نخونده سریع رفتید سراغ بقای عمر هیتلر و تیم ملی آلمان جبهه گیری کردید !

مثال میزنم .
بایرن مونیخ با هر تیمی !

همچین چسبیدی به هیجان لیگ انگلیس که انگار چه خبره
همین لیگ انگلیس که تو بهش اینقدر میگی پرهیجان دلیلش اینه که تیم هاش قوی نیستن
و عملا میبینی که در اروپا حرفی برای گفتن ندارن در حال حاضر به جز امسال چلسی
راستی تو چرا از سری آ نمیگی و فقط چسبیدی به بوندس لیگا
یعنی وضعیت سری آ بهتر از بوندس لیگا هست؟
یه لیگ خوب درسته باید هیجان داشته باشه ولی باید پیشتوانه ی تیم ملی باشه
و بتونه با ساختن استعدادهای جدید و جوان تیم ملی را تغذیه کنه
تا تیم ملی هم بتونه در جام جهانی یعنی بزرگ ترین مسابقات فوتبالی دنیا قهرمان بشه
ضمنا اینکه گفتی هواداران باشگاه ها هم افتخار میخوان
الان بایرن تیمی هست که در زمینه ی باشگاهی هم خوب عمل میکنه
دورتموند هم به علت ضعف مدیریتی به این روز افتاد و دچار نوسان شد
وگرنه همین دورتموند بود 4 تا به رئال زد و به فینال صعود کرد
پس هرجور حساب کنی چه ملی چه باشگاهی بازم لیگ انگلیس حرفی برای گفتن نداره
لالیگا گفتم فقط شده رئال و بارسا و هر از گاهی اتلتیکو و بازم همون جدال تکراری رئال و بارسا هست
اگه بخوای اینطور بگی لیگ خراب شده ی ایران از همه ی اون لیگ های اروپایی بهتره

اختلاف امتیاز این فصل تیم اول ایران تا تیم پنجم فقط 2 امتیازه
سال قبل هم که اختلاف تیم اول تا پنجم فقط 4 امتیاز بود

یعنی رقابت اینقدر نزدیک بود حالا یعنی ما باید بگیم چون لیگ ایران 5 تیم اینقدر نزدیک رقابت میکنن پس لیگ ایران از لیگ های اروپایی بهتره؟؟؟؟

میلاد همه چیز فقط رقابت داخلی نیست وگرنه الان لیگ ایران بهترین لیگ بود

red nabid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 03-06-2015, 12:16 PM
Cяоωŋ
سرپرست تيم
Cяоωŋ آواتار ها

حالت من:
Badjens

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PaRaStO_o نمایش پست ها

ما کجا باشگاهها رو ول کردیم به امون خدا؟

تنها دلیل ایجاد بوندس لیگا پیشرفت تیم ملی بوده
ملت میدزدن میرن

چه عیب داره؟ من که خیلی دوست دارم ایتالیا الان داره از پیرلوی 40 ساله استفاده میکنه یا باشگاه رم از توتی بازنشسته ملی اونا حتی باشگاهیشون هم مدیون این استعدادهای قدیمیشون هستن.
خب ما هیتلردوستها اخلاقمون اینجوریه از 200 سال پیش برنامه داریم. اون وقت جزیره که ادعا داره مهد فوتباله تیم ملیش زنگ تفریح بقیه تیمها هست.
درسته لیگها جذابیت داره هم جزیره و هم لالیگا منکر این قضیه نیستم حتی خودم این دو تا لیگ رو بیشتر از بوندس لیگا دنبال میکنم ولی خب حمایت و پیگیریم از بوندس لیگا فقط برا تیم ملیه

یعنی جوابی که خودت به سوالت دادی 4 خط پایین ترش بود من نگهشون داشتم الان نقل قول کنم !

اون دزد رو خوب اومدی ! یاد رضا مارمولک افتادم شاه دزد عالم بود برای طرف آیه میاورد که دزدی کار زشتیه !

خب الان توی اون قضیه ی 1962 کجاش گفته تیم ملی !!؟ گفته لیگ و فوتبال آلمان ! همونی که 72 ملت دارن میگن از جمله خودم ! مثل دولتمردان ایرانی هرچی هست به نفع خودتون تشریح و مصادره میکنی !
فوتبال آلمان با تیم ملی آلمان تفاوت معنایی داره ! مثل الان که میگن لیگ و فوتبال انگلیس !

آره از وضعیت لیگ اون برنامه ریزی بلند مدت و 200 سالتون مشخصه !

حاجی آخه یکی میگه من از بوندس برای تیم ملی دفاع میکنم که مثلا بگیم هر 4 سال یکبار داره به صورت متوالی و رگباری داره یورو و جام جهانی رو فتح میکنه که خب شما ...... آره دیگه !

پ.ن : پست دومت هم هیچی دیگه ! همون قسمت که نوشتی هیجان یعنی سقوط کردن دورتموند و اینا بیخیال شدم !

ویرایش توسط Cяоωŋ : 03-06-2015 در ساعت 12:18 PM

قدیمی 03-06-2015, 12:33 PM
PaRaStO_o
سرپرست تيم
PaRaStO_o آواتار ها

حالت من:
Ghati

نقل قول:

یعنی جوابی که خودت به سوالت دادی 4 خط پایین ترش بود من نگهشون داشتم الان نقل قول کنم !

اون دزد رو خوب اومدی ! یاد رضا مارمولک افتادم شاه دزد عالم بود برای طرف آیه میاورد که دزدی کار زشتیه !

خب الان توی اون قضیه ی 1962 کجاش گفته تیم ملی !!؟ گفته لیگ و فوتبال آلمان ! همونی که 72 ملت دارن میگن از جمله خودم ! مثل دولتمردان ایرانی هرچی هست به نفع خودتون تشریح و مصادره میکنی !
فوتبال آلمان با تیم ملی آلمان تفاوت معنایی داره ! مثل الان که میگن لیگ و فوتبال انگلیس !

آره از وضعیت لیگ اون برنامه ریزی بلند مدت و 200 سالتون مشخصه !

حاجی آخه یکی میگه من از بوندس برای تیم ملی دفاع میکنم که مثلا بگیم هر 4 سال یکبار داره به صورت متوالی و رگباری داره یورو و جام جهانی رو فتح میکنه که خب شما ...... آره دیگه !

پ.ن : پست دومت هم هیچی دیگه ! همون قسمت که نوشتی هیجان یعنی سقوط کردن دورتموند و اینا بیخیال شدم !
قشنگ بخون اولا گفته تیم ملی تو یک چهارم حذف شد و بعد اون تصمیم گرفتن بوندس لیگا رو از اون حالت 5_6 تیمی در بیارن

چرا مشخص نیست؟ من 200 سال هم نمیرم از 2001 و اون شکست از انگلیس میگم اون موقع آلمان داشت برنامه ریزی میکرد برای چند سال اینده برا تیم ملی و بقیه تیمها خوشحال بودن بکهام و پیرلو و کاناوارو دارن

از 2006 به اینور داریم میبینیم تیم ملی آلمان تو هرز دوره چقد پیشرفت کرده و انگلیس و ایتالیا هم با رفتن بکهام و کاناوارو و توتی و اینا کجا رفته

وضعیت لیگ ما چشه ای خدا؟

قدیمی 03-06-2015, 12:35 PM
Cяоωŋ
سرپرست تيم
Cяоωŋ آواتار ها

حالت من:
Badjens

نقل قول:
نوشته اصلی توسط red nobid نمایش پست ها
من هیچوقت ادعا ندارم درمورد اطلاعات ولی خب یه چیزایی بلدیم
میگم خوبه خودتون خوب میدونید که کل تاریخ افتخار شما فقط به 30 سال ختم میشه!
بعدشم منظورم من این بود که این دومین فصلی هست که منچستر در لیگ انگلیس داره برای سهمیه میجنگه
از وقتی فرگوسن رفته این وضع منچستر بوجود اومد و با اینکه فن خال ستاره هایی مثل دی ماریا ماتا و فالکائو را جذب کرد ولی بازم نتونست اون اقتدار را به منچستر برگردونه
ضمنا این حضور 30 ساله ی شما در اروپا که میگی و بهش افتخار میکنی حاصلش 3 جام هست
یعنی میانگین هر 10 سال یه جام
درمورد موندن یا رفتن فن خال فقط ساختار سازی نقش نداره
سود دهی باشگاه خیلی تاثیر داره و اگه قرار باشه منچستر امسال هم که این هزینه ها را انجام داده بازم نه قهرمانی لیگ را بدست بیاره نه سهمیه لیگ قهرمانان را موندن فن خال خیلی سخت میشه

حاجی شما برو تاریخچه ی بازی های منچستر در دوره ی مت بازبی کبیر ( بچه های بازبی ) رو بخون ببین قبل همون 30 سالی که میگی چه خبر بوده !
کل تاریخ و افتخاراتمون تو 30 سال رو خوب اومدی !

مشخص بود وقتی فرگی بره ما از پایه مشکل پیدا میکنیم .
منچستریونایتد 3 دهه ی کامل با یک روند و عملکرد کاملا ثابت و یک شکل به جلو پیش میرفت و این تغییرات ناگهانی تو ساختار تیمی و مدیریتی , بدون هیچ شکی دوره ی افت رو هم به همراه داره .
فقط تفاوت دوره ی افت ما با تیم هایی مثل آرسنال و لیور اینه که مال سال دوم عه یکی از بزرگترین تغییرها و افت های باشگاهیمون , شانس اول قهرمانی تو جام حذفی هستیم و سهمیه ی چمپیونز رو هم در اختیار داریم اما لیورپول با اونهمه ادعا و ریاستی که تو لیگ انگلیس داشت الان 3 دهه هستش که دستش به بزرگتر از جام ولایت انگلیس نرسیده .

به هر حال هر تیمی یه دوره ی افتی داره و نمیشه 100 سال متوالی پشت سر هم جام گرفت . همین بایرنی که الان داره کیف میکنه و ملت رو رگباری میبره قبلش یه دوره ی افت و خیز کامل و چند ساله رو داشته که الان به اینجا رسید .

در مورد دی ماریا و فالکائو که خب بحثمون میرسه به همون قضیه ی لیگ فرسایشی انگلیس .
دی ماریا , اوزیل و فالکائو تو لیگ های قبلیشون هفته ای 1 بازی داشتن اونم مثلا با الچه بود و امثالش ! میومدن 4 تا پاس گل به کریس و x و y میدادن میشدن سلطان پاس گل میرفتن تفریح تا هفته ی بعدش !
اما لیگ انگلیس کلا فرق داره و واقعا سخته و کار هرکسی نیست که بتونه توش مثل دوره ی قبلش ستاره بمونه و باید تلاشش و تطبیق خودش با لیگ رو سریع تر از قبل بکنه . برای همینه که هر بازیکنی از لیگ انگلیس بره اسپانیا 90% موفقه و بالعکسش 10% !

اگه سهمیه نگیریم بدون شک کار فن خال خیلی سخت تر از قبل میشه ... الان از تاتنهام گرفته تا آرسنال و لیورپول و منچستر ( و حتی ساوتهمپتون ) مدعی گرفتن سهمیه هستن . سیتی و چلسی هم که هیچی !

ولی در کل منچستریونایتد نشون داده اگه واقعا به یک سرمربی اعتقاد کامل داشته باشه , زمان کافی , حتی در صورت عدم کسب سهمیه داده میشه ( هزینه های عجیبی که در این فصل شد نشون داد که جایگاه فن خال و مویس تو باشگاه بیشتر از اون چیزی هست که فکر میکردیم و باشگاه واقعا میخواد تیم سریعا به اوج برگرده ) و فن خال هم نشون داده همیشه جواب این اعتماد رو داده .

این کاربر برای پست مفید ازCяоωŋ تشکر به عمل آورده است:
پاسخ

کاربران تگ شده
6 تایی ها, A.t.i, Ali TiFo30, alibigi, AlirezaaR, amir ali only p, anti blue-610, ArtesheSorkh, ♥perspolis♥, ✫زهـــرا✫, babak red, BVB09, Catalan, cheshmabi91, CR-7, duygu, ERFAN77, erfanRed, Farzan, girl sorkh, H@NaNe, james7, mod0006, nuerredgo, OKHTAPUS

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش