انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال داخلی > آرشيو بخش فوتبال داخلي > فصل 90-91
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش

قدیمی 05-09-2013, 03:57 PM
majidred
سرپرست تيم
majidred آواتار ها

نام حقیقی: مجید
تشکر شده 4,266 بار در 1,615 نوشته
بازیکن مورد علاقه: عابدزاده - شاهرودی - مارادونا - مسی و مهدوی کیا
مربی مورد علاقه: علی دایی - عابدزاده - حسین عبدی و مهدوی کیا
majidred is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : چه کسانی برای پرسپولیس حاشیه درست می کنند؟

چرخ گردون چرخید و چرخید و این بار نوبت به شخص شخیص نماینده سابق مجلس رسیده است که دست از پا درازتر برای حفظ وجود خود در راس مشاغل مهم دولتی آخرین زورهای خود را میزند تا شاید با سوء استفاه از شکست سرخ ها در جام حذفی و حواشی ناشی از آن مدیرعامل کنونی و محبوب(بهتر است بگوییم فرا محبوب)پرسپولیس را به زیر کشانده و خود را کمی بیشتر حفظ کند!!

آقای!نژاد فلاح که در 8 سال عمر دولت مطبوعش همیشه به سر قفلی هیئت مدیره پرسپولیس معروف بوده و علی رغم راندمان پائین کاری ایشان همیشه در مسند اعضای هیئت مدیره جا خوش کرده است حال که به آستانه انتخابات و به تبع آن خداحافظی دولت محبوبش یعنی دولت نهم و دهم رسیده ایم و می داند احتمال بسیاری برای کنار رفتنش وجود دارد دست به دامان ابزارهایی شده است که حساسیت مردم را در پی دارد تا شاید بتواند به روشی به عینه وقاحت بار جایی برای خود جور کند شاید حتی در مسند مدیرعاملی پرسپولیس بزرگ و جانشین سردار رویانیانی که به شهادت اکثریت منصف جامعه فوتبال از هیچ تلاشی برای موفقیت و بنیان گزاری پرسپولیس بر پایه های صحیح و سالم رشد و ترقی کوتاهی ننموده است.

داستان وقتی به نقطه جالب خود میرسد که به این نکته توجه کنیم که شخص نژاد فلاح که همیشه مجیز گو و حامی کادر فعلی مدیریتی پرسپولیس بوده است و خود به وضوح از تلاش های پایه ای و اساسی شخص رویانیان و کادر مدیریتی آگاه است(البته اگر چشمان وجدانش کمی سو داشته باشد هنوز) چگونه یک شبه شکست و ناکامی اخیر را همگی به دامن شخص مدیرعامل کنونی جاری می کند و وقیحانه و تک نفره رای به استعفای رویانیان می دهد؟!!آیا با عقل جور در می آید؟

در این مورد دو احتمال وجود دارد که یکی این است که شخصی که قبل از فینال همیشه حامی رویانیان و کادر مدریتی بود نژاد فلاح نبود و شخصی اصلا به نام نژاد فلاح وجود خارجی نداشته و اصلا اینجا کجاست و ما چه کسی هستیم!! و دوم اینکه مردم را ساده تر از هرچیزی فرض کرده است که کنکاش و سرچ ذهنی مردم را پیش بینی نکرده است!!

مشخصا مردم و هواداران (واقعی) پرسپولیــــس از پرسش این سوال کوتاه نخواهند آمد که:

جناب نژاد فلاح نماینده سابق ساوجبلاغ در مجلس که بر اساس شناخت مردم در دوره دوم شرکتت نتوانستی اعتماد آن خطه را بدست آوری!

چگونه با نزدیکی به انتخابات ریاست جمهوری و نزدیک شدن به لحظه وداع دولت محبوبت و اشخاصی که وجود و شناختت را به آن ها مدیونی فعال شده ای؟

چگونه یک شبه مانند فرشته نجات به کمک هواداران و پرسپولیس آمده ای که از شر دیوی مانند سردار رویانیان آن ها را رهایی بخشی؟!!

چگونه به طور کاملا اتفاقی دستان مبارکت را به روی دو قضیه حساس برای هواداران یعنی اسطوره های عزیزی مانند علی کریمی محبوب و مهدی مهدوی کیا محبوب گذاشته ای؟

چگونه یک شبه سناریویی برای نشان دادن اختلاف رویانیان و کریمی نوشته ای؟در حالی که خود آن ها به طور صریح بارها گفته اند که نسبت به هم انتقاد دارند ولی دنیای حرفه ای فوتبال ربطی به این قضایا ندارد همانطور که 2 فصل است که با هم کار میکنند.

چگونه است که مدیری که تا قبل از رسیدن به فینال از اصلی ترین دلایل همین موفقیت کوچیک پرسپولیس بود و از دید شما تمام ابزار را برای کادر فنی و بازیکنان فراهم نمود حالا به مقصر شکست پرسپولیس در فینال و آن هم در ضربات پنالتی تبدیل شده است؟؟راستی ضربه پنالتی سردار را شهاب گردان مهار کرد یا به اوت رفت عزیز؟!

تو که در 8 سال حضور کم خیر و برکتت(با ارفاق),1 جام بیشتر عاید پرسپولیس نشد و به سختی میتوان هضم کرد که حتی در جا به جایی و اضافه شدن یک لیوان به باشگاه نقشی داشته ای چگونه این طور ناجوانمردانه به سردار میتازی؟!

مبادا دل ضعفه صندلی مدیریت محبوب ترین تیم آسیا سراغت آمده نژاد فلاح عزیز!!

به طور قطع هر هوادار فهمیده و دانایی می داند که هر گاه نوبت به تغییرات دولتی می شود آن ها که بازدهی نداشته اند و در آستانه اساس کشی به منزل قبلی خود می باشند دست به هر کار درست و غلطی می زنند تا خود را کمی بیشتر حفظ کنند.و بی شک می دانیم که مانند داستان جناب کاشانی با دیگر اسطوره پرسپولیس حال می خواهید مانند رفیق شفیق تان یعنی همان حاج حبیب با واسطه قرار دادن اسطوره ای دیگر و مقابل قرار دادنش با ارکان باشگاه زمینه کودتا در سکوها و خود باشگاه را فراهم کنید تا شاید با تخریب پرسپولیس خود با جایگاه مورد علاقتان برسید.

پس هوادار واقعی و با هوش پرسپولیس با درس گرفتن از اشباهات گذشته و همچنین شناختن عوامل تخریب پرسپولیس اجازه چنین کاری را برای بار چندم نمی دهد.احترام اسطوره خود را نگه می دارد و همچنین مدیرعامل و ارکان باشگاه محبوبش را ولی این مسائل را با خطی درشت و سرخ از اصل قضیه یعنی پرسپولیس محبوبش جدا می سازد و چیزی به جز موفقیت پرسپولیس برایش پر اهمیت نیست.

یک تیم سالار توی شهر
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
تهران تو کل ایران فقط پرسپولیس

majidred آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازmajidred تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 02-02-2014, 08:28 PM
cheshmabi91
سرپرست تيم
cheshmabi91 آواتار ها

نام حقیقی: علي اقا
تشکر شده 1,936 بار در 719 نوشته
بازیکن مورد علاقه: cr7
مربی مورد علاقه: کارلتو
حالت من:
Movafagh
cheshmabi91 is on a distinguished road

من نمیفهمم چرا انقدر به خودمون راحت اجازه میدیم که به ادمها تهمت بزنیم !
یعنی چی رییس سایت پشتت هست و صحبت میکنی !
مگه ما اینجا سر کسی رو بریدیم که برخلاف ما حرف زده.
من طرف داره دایی هستم و به خودم ربط داره و همون طور که شما ضدشی و به خودتون ربط داره.
ولی اینکه من به علایق شما توهین کنم و شما به علایق ما نمیشه !
سمیه 180 درجه نظرش مخالف من بود ولی همه پستهامون هست و با هم بحث میکردیم و هیچ توهینی هم نبود و فقط بحث بود و بحث.
ولی من نمیدونم شما چرا تا 2 تا پست راجب دایی مینویسی و کسی متقاعد نمیشه طرف رو کر و کور و هیچی نفهم میکنید و بحث رو به سمتی میکشونید که تمومی نداره و بعدم تاسف میخورید واسه همه.
اینجا مجازی هست و همه حق دارن نظر بدن !
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
د !!!!....
cheshmabi91 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازcheshmabi91 تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 02-02-2014, 08:49 PM
parisa95
بازيكن اميد
parisa95 آواتار ها

نام حقیقی: پریسا
تشکر شده 159 بار در 78 نوشته
بازیکن مورد علاقه: کاکا رونالدينيو زیدان
مربی مورد علاقه: علی دایی-علی پروین
حالت من:
Pakar
parisa95 is on a distinguished road

حاشیه فقط کار حسادت است به اسطوره هایش
parisa95 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش