انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال داخلی > آرشيو بخش فوتبال داخلي
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش

قدیمی 06-20-2012, 11:56 AM
Ali TiFo30
مدير بازنشسته
Ali TiFo30 آواتار ها

تشکر شده 20,312 بار در 6,139 نوشته
حالت من:
Bitafavot
Ali TiFo30 is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : اخبار فدراسيون فوتبال ايران

با یک شکست خیلی مسائل تیم پر ستاره رو می‌شود
آیت‌اللهی: حذف جام حذفی پیشنهاد سازمان لیگ بود نه کی‌روش

نایب‌رئیس فدراسیون فوتبال تاکید می‌کند که پیشنهاد حذف جام حذفی از سوی سازمان لیگ بوده است نه سرمربی تیم ملی.

هادی آیت‌اللهی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره تصمیم فدراسیون فوتبال مبنی بر حذف جام حذفی و دیگر مسائل صحبت‌های زیرا را انجام داد:
فارس: قضیه حذف جام حذفی چیست؟
در جلسه مشترکی که سازمان لیگ با کی‌روش داشت سازمان لیگ پیشنهاد داد که برای بهتر اجرا شدن برنامه‌های و اردوهای تیم ملی موقتاً برای یک‌سال جام حذفی از برنامه‌های مسابقات حذف کنیم.
فارس: این پیشنهاد سازمان لیگ بود یا درخواست کی‌روش؟
این پیشنهاد سازمان لیگ بود.
فارس: فکر نمی‌کنید چنین تصمیمی بدعتی شود تا از این پس هرکسی که سرمربی تیم ملی شد چنین درخواست‌هایی را داشته باشد؟
مهم اولویت کار است و اکنون اولویت کار بر این است که جام حذفی را حذف کنیم. این تصمیم برای آمادگی بهتر تیم ملی است.
فارس: آیا در اساسنامه چنین اجازه‌ای داده شده است؟
این مسأله ربطی به اساسنامه ندارد، ما فقط می‌خواهیم یکسال این مسابقات را برگزار نکنیم، البته قبل از اینکه بخواهیم چنین تصمیمی بگیریم باید از AFC استعلام بگیریم. همه جوانب برای چنین تصمیمی در نظر گرفته شده است.
فارس: گفته می‌شود کی‌روش برای فدراسیون خیلی شرط و شروط می‌گذارد.
شرط و شروطی نیست او فقط درخواست می‌کند. او از ما حقوق می‌گیرد و ما هم از او کار می‌خواهیم در نتیجه باید به درخواست‌هایش هم اهمیت بدهیم، شرط و شروط را فقط فدراسیون فوتبال می‌گذارد و مطمئن باشید استقلال فدراسیون از بین نمی‌رود، ما وقتی هزینه میلیاردی می‌کنیم باید نتیجه بگیریم و نباید بهانه دست کسی که هدایت تیم ملی را به عهده گرفته بدهیم و بتوانیم اگر تیم ملی نتیجه نگرفت، یقه او را بگیریم.
فارس: پس هزینه‌های میلیاردی که باشگاه‌ها انجام می‌دهند تا قهرمان لیگ برتر یا جام حذفی شوند چه می‌شود؟
همه تیم‌ها تلاش می‌کنند تا قهرمان لیگ برتر شوند و همه خرج میلیاردیشان برای قهرمانی در لیگ برتر است که می‌بینید این روزها بازارشان هم خیلی داغ است.
فارس: خیلی خوب است که می‌دانید در برخی تیم‌ها چه خبر است، اما هیچ اقدامی هم نمی‌کنید...
بله ما خیلی چیزها را می‌دانیم اما دستمان چیزی نیست دانستن کافی نیست، ما مدرک مستند می‌خواهیم. آنهایی که از پول بیت‌المال خرج می‌کنند کارشان با کرام‌الکاتبین است.
فارس: به تازگی آقای رویانیان هم مصاحبه کرده و گفته هرکس علیه پرسپولیس صحبت کند اعلام جرم می‌کند...
این صحبت را در قبال مدیران باشگاه‌ها انجام داده است، به هر حال ما تجربه این مدل یارگیری را در لیگ برتر داشته‌ایم که نمونه آن استیل‌آذین است.
اگر دو برگ از تاریخ را ورق بزنیم متوجه خیلی مسائل می‌شویم، نگه داشتن این ستاره‌ها کار مشکلی است. یک شکست ممکن است خیلی مسائل را عریان کند و خیلی مسائل را مشخص می‌کند. حتماً صحبت‌های وزیر را را هم در خصوص مسائل مالی شنیده‌اید. فدراسیون تا زمانی که قراردادها برای ثبت نرسد نمی‌تواند اقدامی کند و به هنگام ثبت قرارداد فقط تا سقف قرارداد مبلغ نوشته می‌شود و همه آنهایی که خارج از عرف قرارداد می‌بندند اگر در طول فصل دچار تغییر و تحولات شوند دیگر نمی‌توانند به پول خود برسند. آنچه که در قانون مهم است مبلغی است که به هنگام ثبت قرارداد نوشته می‌شود.
فارس: بهتر نیست قوانین لیگ تغییر کند تا باشگاهی نتواند این قوانین را دور بزند؟
قوانین دیگری نمی‌شود گذاشت، آنجایی که پول بیت‌المال را خرج می‌کنند مدیریت کلان باید نظارت کند و مدیریت کلان هم تا زمانی که فدراسیون فوتبال مدرک ندهد کاری نمی‌کند.
این کاربر برای پست مفید ازAli TiFo30 تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 08-07-2012, 10:27 AM
Ali TiFo30
مدير بازنشسته
Ali TiFo30 آواتار ها

حالت من:
Bitafavot

در گفت‌وگو با فارس
بهروان: وقتی اظهارات کی‌روش را خواندم برای خودم متاسف شدم/ ما هم فوتبال را می‌فهمیم
سرپرست سازمان لیگ برتر فوتبال گفت: وقتی بیانیه کی‌روش را خواندم برای خودم متاسف شدم.

غلامرضا بهروان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره بیانیه روز گذشته کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی اظهار داشت: من باید چه می‌کردم؟ شب گذشته این بیانیه را خواندم. اکنون برای بازدید باشگاه آلومینیوم به بندرعباس آمده‌ام.
وی افزود: پیش از فصل تمامی برنامه های مسابقات را به کی‌روش دادیم و با توجه به برنامه‌های تیم ملی، مسابقات را برنامه ریزی کردیم.
بهروان با تاکید بر اینکه به هیچ وجه نگفته که کی‌روش برنامه‌های لیگ را بهم ریخته است، گفت: من قویا این مطلب را که روی سایت فدراسیون فوتبال آمده تکذیب می‌کنم. در شان و شخصیت من نیست که چنین ادبیاتی داشته باشم. یعنی من می‌آیم آرامش تیم ملی را بهم بریزم؟. وقتی این اظهارات را در بیانیه سایت فدراسیون دیدم برای خودم متاسف شدم.
سرپرست سازمان لیگ تصریح کرد: من حتی بابت خواسته جدید کی‌روش که می‌خواهد بازی های هفته پنجم از 27 مرداد به 29 مرداد منتقل شود، نامه محترمانه‌ای به فدراسیون نوشتم و اشکالات جابه‌جایی بازی‌ها را توضیح دادم.
بهروان با اشاره به اینکه او هم فوتبال را می‌فهمد، خاطر نشان کرد: ما هم به فکر سلامت بازیکنان هستیم و اگر بیشتر از کی‌روش نگران نباشیم به انداره او به فکر سلامت همه بازیکنان هستیم. ما هم فوتبال بازی کرده‌ایم و تازه وارد فوتبال نشدیم. نباید صداقت و روراستی را فدای هر کاری کرد. سرپرست سازمان لیگ در ادامه گفت و گو با فارس درباره شرایط باشگاه آلومینیوم برای حرفه ای شدن، گفت: مسئولان این باشگاه و شهر بندرعباس خیلی زحمت کشیده‌اند و تغییرات برای رفع اشکالات زیاد بوده اما یکسری ریزه کاری‌های دیگر مانده که انجام می‌شود. قرار است سفر بعدی به خوزستان باشد.

قدیمی 08-07-2012, 10:28 AM
Ali TiFo30
مدير بازنشسته
Ali TiFo30 آواتار ها

حالت من:
Bitafavot

فدراسیون فوتبال به ورزشکاران کشتی فرنگی و وزنه‌برداری تبریک گفت

فدراسیون فوتبال در پیامی به ورزشکاران کشتی فرنگی و وزنه‌برداری، تبریک گفت.

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، این پیام به شرح زیر است:
کسب مدال طلای کشتی فرنگی و مدال نقره وزنه برداری در المپیک 2012 توسط امید نوروزی و نواب نصیرشلال، ورزشکاران برومند و دلاور کشورمان دیگر بار ثابت کرد که جوانان و پهلوانان ایران زمین با تلاش و همتی درخور تحسین، در فتح قله های رفیع افتخار و پیروزی، درخششی مثال زدنی دارند. بی تردید این موفقیت‌ها جز با همت و عزم شما و تلاش‌های مربیان‌تان محقق نمی‌شد. لذا فدراسیون فوتبال ضمن تبریک صمیمانه به شما و کادر فنی تیم های ملی و جامعه کشتی، وزنه برداری و ورزش کشور ضمن تشکر از تلاش ارزشمند و تحسین برانگیزتان، از خداوند سبحان تداوم این پیروزی ها را برای کاروان پر امید کشورمان در کارزار بزرگ المپیک لندن 2012 مسئلت دارد و امید است با مساعی شایسته شما ورزشکاران شاهد پیروزی‌های مداومتان در ادامه مسابقات باشیم.

این کاربر برای پست مفید ازAli TiFo30 تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 08-07-2012, 11:37 AM
Ali TiFo30
مدير بازنشسته
Ali TiFo30 آواتار ها

حالت من:
Bitafavot

در مراسم معرفی اسپانسر جدید
کفاشیان: امیدوارم البسه جدید برای تیم ملی خوش‌یمن باشد!

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: امیدوارم البسه جدید تیم ملی آنقدر خوش یوم باشد که بتوانیم با این لباس‌ها در جام‌های جهانی مختلف و در رده‌های سنی مختلف شرکت کنیم.

به گزارش خبرگزاری فارس علی کفاشیان در مراسم معارفه اسپانسر تیم ملی فوتبال خطاب به خبرنگاران گفت: به خبرنگاران زحمتکش به مناسب روز خبرنگار تبریک می‌گویم و مطمئن هستم سهم بزرگی در انعکاس اخبار در جامعه و به خصوص ورزش دارید و یکی از ارکان اصلی رشته‌های مختلف ورزشی محسوب می‌شوید.
وی افزود: جا دارد از همین جا درخشش ورزشکاران ایرانی و به خصوص وزنه برداران و کشتی‌گیران در المپیک تبریک بگویم و امیدوارم این روند مدال آوری آنها ادامه داشته باشد.
کفاشیان در خصوص اینکه شرکت آل اشپورت به عنوان اسپانسر تیم ملی معرفی شده گفت: یکی از بخش‌های مهم کاری فدراسیون این بود که با یک شرکت البسه قرار داد امضا کنیم و در حالی که خیلی از کمپانی‌ها در برخی شرایط این کار را انجام نمی‌دادند این شرکت با ما قرار داد امضا کرد. مطمئنا همان طور که آنها از ما حمایت می‌کنند ما نیز این کار را انجام خواهیم داد.
وی تاکید کرد: این شرکت چندین سال است که با تیم‌های ملی فوتسال و فوتبال ساحلی همکاری می‌کند و از امروز نیز رسما با تیم ملی نیز قرار داد منعقد کرده است. اکثر باشگاه‌های ما هم از این لباس استفاده می‌کنند و امیدوارم این البسه آنقدر خوش یوم باشد که بتوانیم با این لباس‌ها در جام‌های جهانی مختلف و در رده‌های سنی مختلف شرکت کنیم.

قدیمی 08-07-2012, 11:38 AM
Ali TiFo30
مدير بازنشسته
Ali TiFo30 آواتار ها

حالت من:
Bitafavot

مشکل کی‌روش و بهروان را حل می‌کنیم
کفاشیان: کی‌روش با برگزاری جام حذفی موافقت نکرده/با صداوسیما اتمام حجت کرده‌ایم

رئیس فدراسیون فوتبال گفت که سرمربی تیم ملی هنوز با برگزاری جام حذفی موافقت نکرده است.

به گزارش خبرگزاری فارس علی کفاشیان پس از پایان مراسم معارفه البسه تیم ملی درباره شرایط تیم ملی گفت: تیم ملی برای اردو عازم مجارستان خواهد شد و به دنبال این هستیم تمام شرایط را فراهم کنیم تا بازیکنان برای بازی‌ با لبنان آماده شوند. قبل از مسابقه با لبنان تیم ما در اردن با تیم ملی این کشور بازی خواهد کرد و سعی می‌کنیم بازی‌های تدارکاتی خوبی را برای تیم ملی در نظر بگیریم. در مجارستان کمپ بسیار خوبی را تدارک داده‌ایم و امیدواریم بازی قابل قبول و خوبی را به نمایش بگذاریم.
وی در پاسخ به این سؤال که آیا اسپانسر تیم ملی پول را به فدراسیون پرداخت خواهد کرد یا خیر گفت: برای البسه هیچ وقت به ما پول نمی‌دهند و همین که ما پولی برای لباس‌های تیم ملی پرداخت نمی‌کنیم جای شکرش باقی است.
کفاشیان در پاسخ به این سؤال که آیا دیدار پرسپولیس و استقلال که قرار است 3 شهریور برگزار شود،‌ عقب می‌افتد یا خیر گفت: در حال مذاکره هستیم اما هیچ صحبتی انجام نشده است.
خبرنگاری پرسید در آن روزها تهران تعطیل است و آیا احتمال دارد که بازی‌ها تعطیل شود که کفاشیان گفت: استادیوم آزادی در محدوده برگزاری اجلاس نیست و فاصله ما با آنها زیاد است. اگر آنها صلاح بدانند که عقب بیندازند ما هم این کار را انجام خواهیم داد.
رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص جام حذفی گفت: در حال حاضر فرصت داریم و برای تیم‌های دیگر قرعه‌کشی می‌کنیم و باید در این خصوص با کی‌روش صحبت کنم.
یکی از خبرنگاران پرسید آیا کی‌روش با برگزاری جام حذفی موافقت کرده یا خیر گفت: نه موافقت نکرده اما اولویت تیم ملی است و اگر بدانیم جام حذفی ورزشکاران و مسابقات فوتبال ما را تحت تأثیر قرار می‌دهد در موردش صحبت خواهیم کرد.
رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص بیانیه کی‌روش و اختلافات او با سازمان لیگ گفت: سازمان لیگ خودش را در اختیار تیم ملی گذاشته و می‌داند اولویت تیم ملی است و اگر لازم باشد برنامه‌ها را ادامه می‌دهیم.
کفاشیان در پاسخ به این سؤال که آیا اختلافی بین بهروان و کی‌روش وجود دارد گفت: آقای کی‌روش چند بار با بهروان تماس گرفته و ایشان در خارج از کشور بودند اما ما بیرون از فدراسیون جلسه می‌گذاریم و این مسئله را حل خواهیم کرد.
وی در پاسخ به این سؤال که کمیته انضباطی و بهروان اختلافاتی با یکدیگر دارند گفت: من چنین چیزی را ندیدم اما نباید اینگونه باشد و آنها باید بیشتر به فکر حل مشکلات باشند.
رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه چرا حق پخش تلویزیونی پرداخت نمی‌شود و سرانجام تکلیف چه خواهد شد گفت: هیچ قراردادی با آنها امضا نکردیم و تاکید داریم مبلغ آنها باید بیشتر از این باشد. فعلا آنها درگیر مسابقات المپیک هستند و صدا و سیما باید وظایفش را در این خصوص انجام دهد ولی مذاکرات می‌کنیم.
خبرنگاری پرسید آخرین حرف صدا و سیما چیست که کفاشیان گفت: آنها هیچ جوابی ندادند. حتی ما به وزیر نامه نوشتیم که جواب او را هم ندادند. ما با آنها اتمام حجت کرده‌ایم اما اگر مشکلی پیش آمد دیگر ما مقصر نیستیم.

وی در خصوص اینکه اعضای هیئت رئیسه فدراسیون در این خصوص پراکنده صحبت می‌کنند گفت: عزم فدراسیون بسیار جدی است ولی باید در این خصوص بحث کارشناسی انجام شود و هماهنگی‌ها را انجام دهیم.

یکی دیگر از خبرنگاران به کفاشیان گفت: صدا و سیما نشان داده که قدرتش زیاد است و از دریچه زور به همه چیز نگاه می‌کند و کفاشیان با خنده گفت: دقیقا همین طور است.
کفاشیان در پاسخ به این سؤال که آیا ممکن است به خاطر این اتفاق لیگ را تعطیل کنید تصریح کرد: ما گزینه‌های مختلفی داریم و شاید تعطیلی لیگ آخرین گزینه باشد اما شاید تصمیم بگیریم که لیگ را برگزار کنیم بدون اینکه حق پخش صورت بگیرد.
رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه هفته پنجم لیگ برتر با عید سعید فطر تداخل پیدا کرده گفت: همه چیز را هماهنگ می‌کنیم و باید جلسه‌ای را در این خصوص برگزار کنیم و باید سازمان لیگ در این خصوص تصمیم‌گیری کند.

قدیمی 08-23-2012, 09:53 AM
Hojat Milano
پیشکسوت انجمن
Hojat Milano آواتار ها

نام حقیقی: Hojat
تشکر شده 9,325 بار در 3,606 نوشته
بازیکن مورد علاقه: Karimi|Maldini
مربی مورد علاقه: Ghotbi|Denizli|Wenger
حالت من:
Bitafavot
Hojat Milano is an unknown quantity at this point

كفاشیان: امیدوارم بازی خوبی را در شهر آورد ببینیم

ارتش سرخ دات كام:
'علی كفاشیان' روز چهارشنبه در جریان مراسم افتتاح آكادمی فوتبال استان تهران اظهار داشت: مسوولان فدراسیون فوتبال و 'كارلوس كی روش' در كنار هم به دنبال آماده سازی و رساندن تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی هستند و همین جا اعلام می كنم كه اختلافی بین ما نیست.

كفاشیان اضافه كرد: كی روش یكی از برترین مربیان فوتبال جهان است و گزینه خوبی برای هدایت تیم ملی فوتبال ایران محسوب می شود.

وی در خصوص نا رضایتی سرمربی تیم ملی فوتبال از برآورده نشدن برنامه های كادر فنی این تیم گفت: در حد توان خود، خواسته های كادر فنی را برآورده كردیم و كی روش نیز در این مورد از اردوی مجارستان كه چندی پیش برگزار شد، ابراز رضایت كرد.

همچنین در نظر داریم اردویی را در اردن پیش از دیدار برابر تیم ملی لبنان برگزار كرده و از همان جا عازم شهر بیروت شویم تا در ادامه رقابت های جام جهانی با تیم این كشور بازی كنیم.

وی با اشاره به اهمیت بالای دیدار تیم ملی فوتبال ایران با لبنان عنوان كرد: این دیدار برای ایران بسیار حیاتی است و می توانیم با پیروزی در آن، راه صعود خود را هموار كنیم.

كفاشیان در پاسخ به این سوال كه با افزایش قیمت دلار، رقم قرارداد كارلوس كی روش چند برابر شده است، گفت: ما طبق قرارداد ابتدایی به كی روش پول پرداخت خواهیم كرد و افزایش قیمت دلار تاثیری در رقم قرارداد این مربی ندارد.

رییس فدراسیون فوتبال در خصوص شهرآورد پایتخت كه روز جمعه برگزار می شود نیز تصریح كرد: این یك دیدار بزرگ است كه توان باشگاه های كشور را نشان می دهد، نتیجه این دیدار برایم مهم نیست و فقط امیدوارم بازی زیبا و جوانمردانه ای را از سرخابی ها شاهد باشیم.

كفاشیان در باره برگزاری جام حذفی فوتبال نیز اظهار داشت: كی روش تصمیم گیری در این خصوص را به فدراسیون فوتبال واگذار كرده و ما به زودی نشست هایی را با مسوولان سازمان لیگ برگزار خواهیم كرد و چنانچه فشردگی مسابقات داخلی و جام باشگاه های آسیا تاثیری بر روند تیم ملی فوتبال نداشته باشد، جام حذفی را نیز برگزار می كنیم.

رییس فدراسیون فوتبال در خصوص افتتاح آكادمی فوتبال استان تهران و زمین فوتبال ساحلی مجموعه ورزشی تختی نیز گفت: با هماهنگی اداره ورزش و جوانان استان تهران و همچنین فدراسیون فوتبال، این آكادمی امروز افتتاح شد و به طور یقین تاثیری بسزایی در استعدادیابی و شناخت نوجوانان توانمند دارد.

وی در خاتمه با ابراز خرسندی از افتتاح این مجموعه بیان كرد: بسیار خوشحالم كه ورزشگاه تختی پس از سال ها خاك خوردن دوباره فعال شده و در رشته های مختلف سرمایه گذاری می كند، شخصا اعتقاد دارم این ورزشگاه می تواند میزبان دیدارهای لیگ برتر فوتبال هم باشد.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

---
سر اومد زمستون
شکفته بهارون
گل سُرخ خورشید دراومدو شب شد گریزون

ویرایش توسط Hojat Milano : 08-23-2012 در ساعت 09:53 AM
Hojat Milano آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 12-15-2012, 03:20 PM
♥perspolis♥
ریش سفید انجمن
♥perspolis♥ آواتار ها

نام حقیقی: سینا
تشکر شده 25,065 بار در 10,452 نوشته
بازیکن مورد علاقه: روبرتو کارلوس
مربی مورد علاقه: علی دایی
♥perspolis♥ is an unknown quantity at this point

آيت الهي: کفاشيان استعفا نمي دهد

نايب رييس اول فدراسيون فوتبال گفت که رييس اين فدراسيون به هيچ عنوان قرار نيست از سمت خود استعفا دهد.

هادي آيت الهي در گفت و گو با ايرنا، در خصوص شايعات اخير مبني بر استعفاي علي کفاشيان از رياست فدراسيون فوتبال، گفت: اين مساله تنها يک شايعه است و به هيچ عنوان صحت ندارد. کفاشيان قصد استعفا از رياست فدراسيون فوتبال را ندارد و قرار است با قدرت به کار خود ادامه دهد.

وي ادامه داد:دراين شرايط بايدهمه دست به دست هم دهيم تابه موفقيت فوتبال کشورمان به خصوص صعود تيم ملي به جام جهاني کمک کنيم.

نايب رييس اول فدراسيون فوتبال درخصوص زمان برگزاري مجمع اين فدراسيون،گفت:زمان برگزاري مجمع هنوزمشخص نيست اما هرچه سريعتر تاريخي را براي برگزاري مجمع مشخص مي کنيم.

وي تصريح کرد: تمام برنامه هاي ما در فدراسيون طبق برنامه اجرا مي شود و هيچ مشکلي بابت اين مساله وجود ندارد.

در روزهاي اخيربه ويژه پس ازانکه دادستان تهران اعلام کردکه علي کفاشيان به عنوان متهم احضار شده بود، شايعه استعفاي او از رياست فدراسيون فوتبال جدي تر شد.

♥perspolis♥ آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 09-29-2014, 10:28 AM
گلادیاتور1
سرپرست تيم
گلادیاتور1 آواتار ها

نام حقیقی: ali
تشکر شده 4,840 بار در 1,871 نوشته
بازیکن مورد علاقه: ozil-podolski-all player perspolis&arsenal
مربی مورد علاقه: ali daii-arsen venger
حالت من:
Delvapas
گلادیاتور1 is on a distinguished road

سواستفاده فدراسیون از بازیکنان محبوب پرسپولیس و استقلال؟!

پس از حضور مجیدی در ایران، شایعات زیادی در خصوص مهاجم سابق استقلال مطرح شده است. عده ای از بازگشت این بازیکن به استقلال صحبت می کنند و عده ای از طرح کفاشیان برای استفاده از او حرف می زنند.
به گزارش بانک ورزش، گویا عده ای به کفاشیان گفته اند برای به دست آوردن دل استقلالی‌ها، پستی را هم برای مجیدی در نظر بگیرد و رییس فدراسیون هم در حال بررسی این موضوع است.
این رفتار فدراسیون نشین ها هیچ معنی دیگری غیر از سواستفاده ندارد. ابتدا از هشت پرسپولیسی ها و حالا از هفت استقلالی ها. فدراسیون ابتدا با آوردن کریمی، افکار مردم را از نتایج تیم امید دور کرد و به نوعی محبوبیت را به تیم کارلوس کی روش که تقریبا اعتبار خود را از دست داده بود، برگرداند و حالا برای مجیدی هم برنامه دارد.
امیدواریم این بازیکنان سابق قدر خود را بدانند و با طناب فدراسیون جایی نروند که به صلاح شان نیست. کاش آنها با گذراندان دوره های مربیگری روی کار می آمدند تا در صورت نتیجه نگرفتن، آنها سیبل آدم زرنگ ها نشوند!

میان کسانی که برای دعای باران به تپه ها می روند

تنها آنهایی که با خود چتر می برند به کار خود ایمان دارند
گلادیاتور1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 09-29-2014, 01:15 PM
Sh-Meteor
مدير انجمن
Sh-Meteor آواتار ها

نام حقیقی: شهاب
تشکر شده 6,613 بار در 2,539 نوشته
بازیکن مورد علاقه: مهدوی کیا _ شوچنکو
مربی مورد علاقه: کارلو آنجلوتی
حالت من:
Khoonsard
Sh-Meteor is on a distinguished road

اول که علی کریمی شد دستیار کیروش، خیلی خوشحال شدم.
.
ولی بعدا متوجه شدم که این انتخاب، قطعا دلیل دیگه ای داره و
اونم چیزی نیست جز سوء استفاده از محبوبیت علی کریمی!

Sh-Meteor آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 02-03-2015, 06:37 PM
alibigi
سرپرست تيم
alibigi آواتار ها

تشکر شده 2,290 بار در 993 نوشته
حالت من:
Ghafelgir
alibigi is on a distinguished road

به به تبریک ....ما مدیرعامل نداریم اونوقت سپاهانی هاهروز کرسی محکم خودشون توفدراسیون محکم تر میکنن ...

بنیانگذار سپاهان جدید در فدراسیون

به گزارش "ورزش سه"، اسلامیان یکی از مهمترین مدیران اقتصادی و صنعتی در دهه هشتاد است که نام مجمتع فولاد مبارکه با وی گره خورده است.

او سال‌ها بعد از انکه سپاهان را از یک تیم معمولی و کم بنیه در فوتبال ایران به یکی از قطب‌های برتر لیگ و نامی قابل احترام در آسیا بدل کرد به فدراسیون فوتبال آمده تا به توصیه دائمی اطرافیانش که وی را به مدیریت در فوتبال تشویق می‌کنند پاسخ مثبت بدهد.

اسلامیان جزو رجال سیاسی نیست اما در اصفهان از متنفذترین‌ هاست و او بود که که در اوایل دهه نود مدیریت جدید سپاهان را بنا نهاد و در ادامه با کمک‌های مالی و معنوی خود این تیم را به یکی از قدرت‌ها تبدیل کرد.

او اکنون در کنار رفیق شفیق خود در فدراسیون فوتبال یعنی مهدی تاج حضور دارد تا قدرت اصفهانی‌های فوتبال ایران در فدراسیون بیش از پیش شود.

انتصاب مثبت اسلامیان به جای آیت اللهی با واکنش مثبت اهالی فوتبال خصوصا کسانی که با سابقه کاری او آشنایی دارند مواجه شده است.

او در سوابق اجرایی خود، پست هایی مثل استانداری چهارمحال بختیاری، مدیریت عامل شرکت های ذوب آهن و مجتمع فولاد مبارکه و رییس اتاق بازرگانی اصفهان را دارد و در سال 1382 از ریاست جمهوری نشان لیاقت دریافت کرده است.

با این وضع تاپنچ سال دیگه سرخابی هارفتن لیگ دسته دو تیم اصفهان میشه رتبه یک تیم ذوب اهن هم رتبه دو :l

والله به خدا یک تیمه نیمه دولتی خصوصی که پول دولت میگیره ولی ارکان دولتی افتظاحی مثل وزارت ورزش توش دخالتی ندارن هیچ وقت مشکل مالی ندارن سقف بودجه رو رعایت نمیکنن خیلی راحت بدون هیچ مشکل مالی حالا قشنگ کنارهم شدن فدراسیون :l چندوقت دیگه هم کفاشیان که انداختن بیرون یک سپاهانی میشه رئیس فدراسیون :l اگه امسالم تیم خصوصی نشه صد درصد سال دیگه تمام تیمای لیگ برتری هم مدیرعاملاش سپاهانی میشن :l

alibigi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش