انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال داخلی > آرشيو بخش فوتبال داخلي
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش

قدیمی 09-12-2014, 01:45 PM
ramin_ra
مربی
ramin_ra آواتار ها

نام حقیقی: ramin
تشکر شده 972 بار در 379 نوشته
بازیکن مورد علاقه: علی کریمی
حالت من:
Khoonsard
ramin_ra is on a distinguished road
jr باشگاه نفت مسجد سلیمان

کنفرانس خبری باقری نیا

عبدالحمید باقری‌نیا در نشست خبری پیش از بازی مقابل پرسپولیس گفت: به عنوان تیمی که تازه به لیگ برتر صعود کرده همه بازی‌ها برای ما بسیار سخت است. حالا که بازی با پرسپولیس شده کار ما سخت‌تر هم می‌شود و باید بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم.
وی با اشاره به جابه‌جایی‌هایی که در کادرفنی پرسپولیس اتفاق افتاده‌، افزود: بدون توجه به اتفاقاتی که در یکی‌ دو روز اخیر افتاده باید برابر پرسپولیس قرار بگیریم. این بازی برای ما از هر بازی دیگری سخت‌تر است چرا که نمی‌دانیم آنالیز دیروز ما از پرسپولیس فردا به کار ما می‌آید یا نه. با توجه به تغییراتی که کادرفنی جدید پرسپولیس در نوع بازی این تیم ایجاد خواهد کرد، مطمئناً دچار مشکلاتی خواهیم شد. با این حال تیم ما هم به اندازه کافی تجربه دارد و از بازی هفته قبل مقابل استقلال توانسته‌ایم تجربیات خوبی کسب کنیم.
سرمربی نفت مسجدسلیمان خاطرنشان کرد: امیدوارم فردا یک بازی خوب و با کیفیت را انجام دهیم و بتوانیم روی دروازه پرسپولیس موقعیت ایجاد کرده و این بار برعکس بازی با استقلال به گل برسیم. دوست دارم فردا با امتیاز به خانه برگردیم.
باقری‌نیا درباره اینکه تیمش در این چند هفته با مشکلاتی از جمله گلزنی روبه‌رو بوده گفت: قطعا همه در فوتبال کارشناس هستند و می‌دانند برای جمع و جور کردن تیمی که تازه به لیگ برتر صعود کرده و در شهر کوچک و دور افتاده‌ای قرار گرفته مشکلاتی وجود دارد و نفت مسجدسلیمان مانند تیم‌های کلانشهرها نیست. دوستان از بنده می‌پرسند که چرا تیم را خوب نبسته‌ای اما واقعا مشکلاتی در این بین وجود داشت.
وی با بیان اینکه نتوانسته بازیکنان موردنظرش را جذب کند ادامه داد: ۹۰ درصد بازیکنانی که اکنون در دیدارهای ما به میدان می‌روند لیست سوم ما هستند. ما با خیلی‌ها مذاکره کردیم اما آنها حاضر نشدند به نفت بیایند. برخی به این دلیل که شهر دور و کم امکانات است، به ما پاسخ مثبت ندادند و برخی دیگر به این دلیل که قراردادشان پایین بود حاضر نشدند به مسجدسلیمان بیایند و به همین دلیل ما سراغ لیست بعدی‌مان رفتیم.
سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان تاکید کرد: خیلی دوست داشتیم بازیکنانی جذب کنیم که در رقم خوردن نتیجه تعیین‌کننده هستند اما این اتفاق رخ نداد. یک بازیکن برزیلی به تازگی جذب کرده‌ایم که او تنها ۲ جلسه با ما تمرین کرده و اکنون چندان آماده نیست و باید پس از آماده شدن او را به ترکیب اضافه کنیم.
باقری‌نیا درباره اینکه شایعه شده پس از استعفایش بازی مقابل پرسپولیس آخرین مهلت اوست و شاید صمد مرفاوی جای او را بگیرد، گفت: هفته گذشته به دلیل مشکلاتی که وجود داشت از سمتم استعفا کردم. اکنون هم اگر صمد مرفاوی به این تیم بیاید بسیار خوشحال می‌شوم. ما مربیان کارمان حرفه‌ای است و یک روز هستیم اما روز دیگر به دلیل عدم نتیجه‌گیری یا عدم تعامل باید برویم.
وی ادامه داد: این آمادگی را دارم که هر زمان که گفتند نفت مسجدسلیمان را ترک کنم چرا که این تیم شهر من است و اینجا را متعلق به خودم نمی‌دانم و تیمی هم که برای شاد شدن مردم باید موفق عمل کند. اگر کسی می‌تواند به نفت مسجدسلیمان کمک کند من همین امروز بدون هیچ توقعی از باشگاه تیم را تحویل او می‌دهم.
باقری‌نیا در خصوص غایبان تیمش در بازی با پرسپولیس عنوان کرد: همه بازیکنان را در اختیار داریم و بدون محروم و مصدوم به مصاف پرسپولیس می‌رویم.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

ramin_ra آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 09-12-2014, 09:33 PM
ramin_ra
مربی
ramin_ra آواتار ها

حالت من:
Khoonsard
پیش فرض پاسخ : باشگاه نفت مسجد سلیمان

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان مدعی شد پرسپولیس در مصاف با تیمش بهتر از دیدار هفته گذشته مقابل تراکتورسازی عمل کرده است.
عبدالمجید باقری‌نیا در کنفراس خبری پس از دیدار تیم‌های پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان که با نتیجه یک بر یک به پایان رسید، عنوان کرد: ما به دلیل مشکلاتی که برای پرسپولیس پیش آمده بود از بازیکان خواستیم به این فکر کنند که هیچ اتفاقی رخ نداده است، چون بازیکنان احساس می‌کنند اتفاقی افتاده است و با تیمی بی انگیزه روبه‌‎رو خواهند شد.
وی در ادامه افزود: پرسپولیس در این بازی بهتر از دیدار برابر تراکتورسازی عمل کرد. پرسپولیسی‌ها بسیار خوب بودند اما ما تمام راه‌ها را روی آنها بسته بودیم.
سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان خاطرنشان کرد: در این بازی هم مانند دیدار برابر استقلال موقعیت‌های خوبی داشتیم اما نتوانستیم این فرصت‌ها را به گل تبدیل کنیم.
باقری‌نیا با ابراز رضایت از عملکرد تیمش افزود: من از بازی تیمم راضی هستم و امیدوارم طلسمی هم که گرفتارش شده‌ایم به زودی شکسته شود.‬
وی در پاسخ به این سؤال که «چه زمانی مشکل گلزنی تیمش برطرف خواهد شد؟»، گفت: خیلی از تیم‌های لیگ با مشکل ایجاد موقعیت گل مواجه هستند و تیم ما با مشکل زدن گل مواجه است. ما در تمرینات روی این مسئله کار می‌کنیم و فکر نمی‌کنم تیمی به اندازه ما تمرین گلزنی کند اما نمی‌دانم چرا این مشکل برطرف نمی‌شود.
سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان با بیان اینکه باید فکر دیگری به حال مشکل گلزنی تیمش کند، اظهار داشت: از گل نکردن این همه موقعیت گل متعجم و باید کاری کنیم تا بازیکنان تجربه بیشتری کسب کنند و استرس گل نزدن‌شان از بین برود.
باقری‌نیا در واکنش به این موضوع که بازیکنان تیمش در بیشتر اوقات بازی خودشان را روی زمین می‌انداختند تا وقت را بکشند، عنوان کرد: هیچ وقت دنبال این مسائل نبودم و اگر متوجه شوم که بازیکنی به عمد خودش را روی زمین انداخته است با او برخورد خواهم کرد. فکر نمی‌کنم کشتن ۱۰ ثانیه از بازی و به جای آن ۲ دقیقه بیرون رفتن به صلاح تیمی باشد.‬
وی همچنین درباره استعفایش گفت: در جلسه‌ای که با اعضای هیئت مدیره داشتم به این نتیجه رسیدیم که استعفای من پذیرفته نشود. البته هنوز این تصمیم قطعی نیست و فردا جلسه دیگری خواهیم داشت.‬

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

قدیمی 10-01-2014, 11:36 PM
ramin_ra
مربی
ramin_ra آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: امیدوارم با پیروزی مقابل فولاد، نوار شکست‌ها و امتیاز دادن‌هایمان به تیم‌ها، قطع شود.

بهروز مکوندی : تیم‌مان در وضعیت بدی قرار ندارد ولی متاسفانه برای بازی با فولاد درویشی و سلیمان‌فلاح که دو بازیکن خوب‌مان هستند را به دلیل مصدومیت و تیغ‌نورد که بازیکن اصلی ترکیب تیم است را به دلیل محرومیت در اختیار نداریم. ضمن این که دو بازیکن تیم‌مان هم به دلیل ابطال کارت پایان خدمت‌شان، نمی‌توانند ما را همراهی کنند.

وی ادامه داد: یکسری از بازیکنان ما بسیار جوان هستند ولی با این وجود تلاش می کنیم که مقابل فولاد که یکی از تیم های بسیار خوب لیگ و قهرمان سال گذشته لیگ برتر است، روند شکست های مان را تغییر و رو به پیروزی آوریم و شاید ان‌شاءالله بتوانیم اولین بردمان را به دست آوریم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: طی دو روزی که با تیم بوده‌ام، فکر می کنم تیم از نظر روحی بد نیست و سعی کرده ایم که خودمان و بازیکنان را بیشتر به یکدیگر نزدیک تر کنیم. سعی می کنم آن انگیزه ای که برای کسب پیروزی لازم است را به مرور زمان به بازیکنان القا کنم تا بدانند که توانایی کسب پیروزی را هم دارند.

وی افزود: امیدوارم بتوانیم آن تفکر شکست را که به تیم القا شده است، آرام‌آرام با حمایت مسوولان و تماشاگران خوب‌مان، دور کنیم و روحیه پیروزی را وارد تیم کنیم.

مکوندی درباره وضعیت بازیکن برزیلی این تیم، گفت: بازیکن بدی نیست، البته دو جلسه است که او را دیده ام و نیاز است که بیشتر با او آشنا شوم. به هر حال جزو بازیکنان است و مانند سایر بازیکنان مان از او هم استفاده می کنیم. مشکلی که تیم ما دارد، این است که از نظر نیروی انسانی، زیاد نیستیم که بتوانم تغییرات زیادی ایجاد کنم و باید از آن نفراتی که در دست مان هستند، استفاده کنیم.

وی در ادامه درباره تیم فولاد عنوان کرد: فولاد از کادر فنی خوبی بهره می برد و امسال جزو تیم های آسیایی ایران است و این تیم هم مانند ما درگیر کارت های پایان خدمت بازیکنانش است ولی با توجه به این که فولاد آکادمی قوی ای دارد، می تواند بازیکنانی را جایگزین آن ها کند و دست آن ها بازتر است. فولاد تاکنون امتیازات خوبی را جمع کرده است و با 18 امتیاز در جایگاه سوم جدول قرار دارد. به هر حال ما هم تمام تلاش مان را می کنیم و برای مان فرقی نمی کند که رو به روی چه تیمی بازی کنیم. ما آمده ایم که پیروزی به دست آوریم و به این که چه حریفی روبه‌روی‌مان است، نگاه نمی کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان افزود: معمولا در بازی های تیم های هم‌استانی فشار بیشتر است و من امیدوارم با تلاشی که می کنیم، پیروزی به دست آوریم و نوار شکست‌هایمان و امتیاز دادن به تیم‌ها قطع شود.

قدیمی 04-25-2015, 12:30 PM
naghme3.m
سرپرست تيم
naghme3.m آواتار ها

نام حقیقی: نغمه(زهرا)
تشکر شده 3,918 بار در 1,569 نوشته
بازیکن مورد علاقه: سپهرحیدری تیغ نورد
مربی مورد علاقه: میثاقیان دایی فیروزکریمی
حالت من:
Ashegh
naghme3.m is on a distinguished road

تیغ‌نورد: تنها امیدمان، مسجدسلیمانی‌ها هستند

هافبک تيم فوتبال نفت مسجد سليمان تنها دلگرمي‌شان را هواداران اين شهر مي داند و بس.

محمود تیغ نورد در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه" درباره بازی با استقلال خوزستان گفت: استقلال خوزستان تیم خوبی است، بازیکنان خوبی دارد و از کادر فنی مجربی بهره می برد. بازی سختی برای هر دو تیم خواهد بود و ما برای سه امتیاز به میدان خواهیم رفت تا بتوانیم برای ماندن در لیگ امیدمان بیشتر شود.

هافبک نفت مسجدسلیمان درباره شرایط تیمی شان نیز گفت: باید این را بگویم که این تیم مثل بچه سر راهی می ماند که هیچکس مسئولیتش را قبول نمی کند و تمام مسئولین روی دوش بازیکنان و کادر فنی افتاده است. البته این را نیز باید بگویم آقای رضاییان نیز در این تیم تک و تنهاست و نمی تواند به تنهایی کاری کند. باید او را کمک کنند که متاسفانه تا این لحظه هیچ کمکی نمی شود.

تیغ نورد همچنین در ادامه گفت: باید این تیم را حمایت می کردند ، ما در شرایط حساسی هستیم. شما تیم‌های دیگر هم وضعیت ما را ببینید که چگونه پاداش و روحیه از همه نظر به آنها داده می شود. این را باید بگویم تیم ما به جز هوادرانش هیچ چیزی ندارد و تنها به آنها دلخوشیم.ما از ابتدای لیگ تا کنون خیلی خوب بازی کرده ایم و موقعیت های زیادی خلق کرده ایم اما نتوانسته ایم ببریم ، نمی دانم شاید روح برد در تیم ما حاکم نبوده است.

کاپیتان سابق آلومینیوم نیز گفت: بازیکنان تیم ما پوست کلفت‌ترین، با غیرت‌ترین و با تعصب‌ترین‌های ایران هستند که بازی خود را انجام می‌دهند و به چیزی خرده نمی گیرند. حق این بازیکنان بیش از اینی است که تاکنون به دست آورده ایم. البته من باید بازهم از هوادراران خونگرممان یادی کنم که دلخوشی ما هستند. امیدوارم در بازی فردا برابر استقلال خوزستان در کنار ما باشند و بتوانیم برد و گرفتن سه امتیاز شیرین را در کنار آنها جشن بگیریم. این را باز هم تکرار می کنم نفت مسجدسلیمان به جز هوادارانش چیزی ندارد.
line id : naghme3m
naghme3.m آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

برچسب ها
هواداران نفت مسجد سلیمان

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش