انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال داخلی > آرشيو بخش فوتبال داخلي
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش

قدیمی 01-25-2015, 12:59 AM
Sh-Meteor
مدير انجمن
Sh-Meteor آواتار ها

نام حقیقی: شهاب
تشکر شده 6,613 بار در 2,539 نوشته
بازیکن مورد علاقه: مهدوی کیا _ شوچنکو
مربی مورد علاقه: کارلو آنجلوتی
حالت من:
Khoonsard
Sh-Meteor is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر درمورد انتخاب سرمربی تیم ملی

نظر بنده هم روی ماندن کیروشه!

من تو این یک روز گذشته خیلی جا ها خوندم که می گفتن چرا تیم ملی قهرمان نشد؟ چرا فلان نشد؟ چرا بیسار نشد و ...

من میگم ما برای تیم ملی مون چیکار کردیم که انتظار قهرمانی داشتیم؟

+ بازی دوستانه انجام دادیم؟

+ تدارکات درست و حسابی داشتیم؟

+ وزیر حمایت کرد؟

- قطر، ژاپن، کره و ... هر کدوم حدودا 20 بازی دوستانه داشتن در حالی که ما یکی داشتیم؛ اونم با کره و کاملا رایگان. (تازه به درخواست کره)

- مسلما همه خبر تدارکات مفصل ژاپن رو شنیدین و دیگه میدونین. (جریان یک تُن برنج و غذا)

- وزیر مون هم که ماشاالله از اول با کیروش مخالف بودن و کوچک ترین کمکی نکردن ( بنده خدا هدایتی کمک مالی می کرد. )

اونوقت چرا باس قهرمان می شدیم؟
به قول علی پروین: اگه قهرمان می شدیم، ظلم بود!

*
**
*

موضوع دومی که پیش میاد و منتقدین کیروش مطرح می کنن، بحث هزینه و دستمزد بالای کیروش هست!
که البته بی حق هم نیستن و دریافتی ایشون خیلی زیاده!

یه جایی خوندم که نوشته بود: " به جای اینکه n میلیارد بدیم کیروش، بیایم فقط چند میلیون بدیم مربی وطنی و بقیه رو صرف زیر ساخت ها و ... کنیم"

ولی نظر من اینه که: به خدا قسم اگه این پول به کیروش نرسه، مطمئنا توی این راه (سرمایه گذاری و زیر ساخت ها) صرف نمیشه و میره تو جیب یه بنده خدایی و به ریش ملتم میخنده.

پس با توجه به تفاسیر بالا؛ بنده همچنان معتقدم حداقل باید تا جام جهانی 2018 به ایشون فرصت داده بشه.

در پناه حق

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Sh-Meteor آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 01-25-2015, 10:32 AM
♥perspolis♥
ریش سفید انجمن
♥perspolis♥ آواتار ها

نام حقیقی: سینا
تشکر شده 25,065 بار در 10,452 نوشته
بازیکن مورد علاقه: روبرتو کارلوس
مربی مورد علاقه: علی دایی
♥perspolis♥ is an unknown quantity at this point

اقا چرا نظر سنجی معلومه؟ الان حریم خصوصی علی رعایت نشده

من دیشب فقط رای دادم و نظرمو نگفتم.بدون شک کی روش باید بمونه.تنها کسی که شهامت استفاده از اینارو داره فقط کی روش بود و حتی مقابل خیلی افراد ایستاد و جنگید و کار خودشو میکنه

ما 20 ماهه به تیم های اسیایی نباختیم و این رکورد کمی نیست! سه بار شکست دادن کره اونم امار کمی نیست

همه بازیکن های تیم ملی حامی کی روش هستن چون واقعا بزرگه و حتی برای داور هم ناز نمیکنه.با غیرت و پرتلاشه.من صد در صد موافق موندن کی روشم تا جام جهانی 2018

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

ویرایش توسط ♥perspolis♥ : 01-25-2015 در ساعت 04:41 PM
♥perspolis♥ آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 4 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 01-25-2015, 04:15 PM
red_girl
مدیر انجمن فوتبال داخلی
red_girl آواتار ها

نام حقیقی: somaye
تشکر شده 10,439 بار در 2,670 نوشته
حالت من:
Pakar
red_girl is on a distinguished road

متاسفانه اکثر اونهایی که سفت و سخت خواهان موندن کی روش هستن بخاطر اینه که فکر میکنن بعد از کی روش قراره دایی یا قلعه نوعی بیان مربی تیم ملی بشن..
شما نگاه کنین این چند سال کی روش چه کاری برای تیم ملی کرده ؟ درسته ما جام جهانی رفتیم ولی دیگه چی داشتیم ؟ الان مگه تیم ملی چجوری بازی میکنه که اینقد حمایت میشه از کی روش؟ 90 دقیقه آندو کرنر میزنه بقیه باید بزنن تو گل دیگه چی دیدیم از تیم ملی؟
ما این بازیها رو با 9 امتیاز بالا رفتیم ولی چجوری بازی کردیم؟ مقابل امارات که 90 دقیقه توپ زیر پای یه بازیکنشون بود فقط الله بختکی .. مقابل عراق فقط چارتا کرنر زدیم که خوشبختانه گل شد ..
اونوقت ما تیم اول آسیا هستیم و عراق و امارات صد و چندم ..
بعد چیزی که منو ناراحت میکنه یه عده همچین میگن بچه های ما زحمت کشیدن و گلهای عراقیا رو پاسخ دادن و مساوی کردن انگار تیم ملی ایران ، مالدیو بوده و یه تیم دست و پا بسته بوده و باید خداروشکر کنیم که در برابر گلهای عراق گل زدیم ..
ضمنا جناب کی روش که اینقد از بالا به پایین به ایران و مردمش و مربیانش نگاه میکنه الان چرا جای جواب دادن درمورد عملکرد تیم ملی به درخشان و قلعه نوعی حمله میکنه ؟ اصلا درخشان و قلعه نوعی بیسوادترین مربیای دنیا، شما بگو چیکار برای تیم ملی کردی که به تیم زیر 23 سال عراق میبازه؟
من خودم موافق موندن کی روش بودم تا بعد جام ملتها اما الان میگم کی روش بمونه سالها فوتبالمون همینه که هست .. وقتشه یه مربی خوب و صاحب سبک خارجی بیاد کسی که بتونه یه سبک جدید یه نیروی جدید یه خون جدید به تیم ملی تزریق کنه طوری نباشه که امیدمون شجاعی 30 و چند ساله و کرنرهای آندو باشه

perspolis

red_girl آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازred_girl تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 01-25-2015, 04:46 PM
red nabid
ناظر انجمن
red nabid آواتار ها

نام حقیقی: پدرام
تشکر شده 17,703 بار در 5,821 نوشته
بازیکن مورد علاقه: کاپتان کیا-شواینی
حالت من:
ShadOsarhal
red nabid is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی توسط red_girl نمایش پست ها
متاسفانه اکثر اونهایی که سفت و سخت خواهان موندن کی روش هستن بخاطر اینه که فکر میکنن بعد از کی روش قراره دایی یا قلعه نوعی بیان مربی تیم ملی بشن..
شما نگاه کنین این چند سال کی روش چه کاری برای تیم ملی کرده ؟ درسته ما جام جهانی رفتیم ولی دیگه چی داشتیم ؟ الان مگه تیم ملی چجوری بازی میکنه که اینقد حمایت میشه از کی روش؟ 90 دقیقه آندو کرنر میزنه بقیه باید بزنن تو گل دیگه چی دیدیم از تیم ملی؟
ما این بازیها رو با 9 امتیاز بالا رفتیم ولی چجوری بازی کردیم؟ مقابل امارات که 90 دقیقه توپ زیر پای یه بازیکنشون بود فقط الله بختکی .. مقابل عراق فقط چارتا کرنر زدیم که خوشبختانه گل شد ..
اونوقت ما تیم اول آسیا هستیم و عراق و امارات صد و چندم ..
بعد چیزی که منو ناراحت میکنه یه عده همچین میگن بچه های ما زحمت کشیدن و گلهای عراقیا رو پاسخ دادن و مساوی کردن انگار تیم ملی ایران ، مالدیو بوده و یه تیم دست و پا بسته بوده و باید خداروشکر کنیم که در برابر گلهای عراق گل زدیم ..
ضمنا جناب کی روش که اینقد از بالا به پایین به ایران و مردمش و مربیانش نگاه میکنه الان چرا جای جواب دادن درمورد عملکرد تیم ملی به درخشان و قلعه نوعی حمله میکنه ؟ اصلا درخشان و قلعه نوعی بیسوادترین مربیای دنیا، شما بگو چیکار برای تیم ملی کردی که به تیم زیر 23 سال عراق میبازه؟
من خودم موافق موندن کی روش بودم تا بعد جام ملتها اما الان میگم کی روش بمونه سالها فوتبالمون همینه که هست .. وقتشه یه مربی خوب و صاحب سبک خارجی بیاد کسی که بتونه یه سبک جدید یه نیروی جدید یه خون جدید به تیم ملی تزریق کنه طوری نباشه که امیدمون شجاعی 30 و چند ساله و کرنرهای آندو باشه
سمیه اول از هر چیزی اینو بهت بگم که مربی بزرگتر از کیروش پول بیشتری میخواد
در صورتی که فدراسیون برای پول کیروش هم مونده
پس این فکر را از سرت بیرون کن که اگه کیروش بره یه مربی با کلاس تر میاد نه از این خبرا نیست
مخصوصا با این جوی که درخشان و قلعه نوعی و امثالهم راه انداختند اگه کیروش بره یه ایرانی میاد جاش
مربیای جلبک ایرانی هم که آنچه عیان است چه حاجت به بیان است
مطمئن باش مربی ایرانی اصلا نمیتونه به فوتبال ما کمک کنه
نمونش این قلعه نوعی که با هزار ترفند و مافیا بازی نتیجه میگیره
یا اون درخشان که تخصص خاصی در فرستادن تیم ها به دسته 1 داره
و.....
مربی ایرانی همینه هیچ چیز خاصی نمیتونه به فرهنگ فوتبال ما اضافه کنه
کیروش هرچی که باشه حداقل نتیجه که میگیره!مگه نه؟
فوتبال لجن ایران خیلی وقته که نتیجه گرا شده.اینو میتونی از تعویض مربی ها متوجه بشی
پس اگه از دید نتیجه نگاه کنی کیروش بد عمل نکرده
در مقابل عراق هم که تو اینقدر میگی تیم زیر 23 سال ایران خوب بود و در نیمه ی اول بهتر بود و حتی گل اول بازی را ایران زد ولی وقتی نا داوری میشه و الکی تیم را 10 نفره میکنن سرمربی باید چه کار کنه؟سمیه از تو واقعا بعیده اینطور حرف بزنی
مطمئنا اگه یه همچین بلایی سر پرسپولیس میاوردن اولین حرفی که خودت میزدی انتقاد به داور بود ولی اینجا داری احساسی قضاوت میکنی و چون خودت از کیروش خوشت نمیاد داوری و مسائل پیرامون را فراموش میکنی و میگی کیروش بد است!
همین گوچی دژاگه و...را کیروش به فوتبال ایران اضافه کرد که الان ایران داره ق=ثمره اش را میبینه
حقیقی و بازیکنای جوونی مثل پور علی گنجی آزمون غفوری و...را کیروش به تیم ملی اضافه کرد
کاری که آقایون ایرانی حاضر نبودند انجام بدن و ریسک کنن
چرا همش میگی سانتر و کرنر؟
مگه اینا جزء فوتبال نیستن مگه رونالدو که در رئال از ضربات کرنر با سر گل میزنه یا ضربات ایستگاهی را گل میکنه بازیکن نیست؟یعنی رئال هم تیم نیست؟بارسا؟بایرن؟چلسی؟
منطق داشته باش سمیه!
ضربات ایستگاهی و سانتر از جناحین هم جزئی از فوتباله دیگه از تو که عنوان فنی ترین را یدک میکشی بعیده که اینطوری حرف بزنی!
چرا نمیگی از وقتی کیروش اومده تیم ملی منظم تر بازی میکنه؟
فقط اون چیزی را میبینی که میتونی ازش چوب بسازی و بزنی تو سر کیروش؟

red nabid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 01-25-2015, 05:03 PM
Cяоωŋ
سرپرست تيم
Cяоωŋ آواتار ها

نام حقیقی: Milad
تشکر شده 3,371 بار در 1,243 نوشته
بازیکن مورد علاقه: DaviD BeckhaM | Cristiano Ronaldo
مربی مورد علاقه: Sir Alex Fergosun
حالت من:
Badjens
Cяоωŋ is on a distinguished road

کارهایی که کیروش برای فوتبال ما کرده :

- تشخیص صحیح بین کیفیت بازیکن هایی که در لیگ دست دوم بلژیک یا انگلیس بازی میکنند > + ارزیابی نوابغ ایرانی که دروازه خالی نمیتونند گل کنند و جایگزینی قوچان نژاد و دژاگه با دکتر کریم انصاری فرد . اگه یه سرمربی با خون پاک آریایی سرمربی ما بود الان با انصاری فرد حسرت جام جهانی میخوردیم

- کوتاه کردن دست بازیکن های پر مدعا و مملو از حماقت و بلاهت مثل سید مهدی رحمتی از تیم ملی جوری که بعد از ماجرای کندن پوست مهدی کلاغ هیچ احدی نتونست برای تیم ملی هارت و پورت مفت بکنه ... چیزی که 1% از جنمش تو خون سرمربیان ایرانی نیست

- بهبود فوق العاده ی کیفیت خط دفاعی تیم . آرژانتین همانقدر جلوی ایران آچمز شد و تو منگنه گیر کرد که بارسلونا جلوی اینتر عه خوزه مورینیو به دست و پا زدن افتاده بود

- اتحاد و همدلی فوق العاده بین بازیکنان و نیمکت تیم ملی و از سمتی آشتی مردم با تیم ملی . چیزی که به شخصه با سرمربی گری کله مرغی و دایی و لابیش با خدا , برد و باخت تیم ملی پشیزی برام ارزش نداشت

- پرستیژ و برگشت مقداری حیثیت فوتبالی در میان رسانه های بین الملل با سرمربی گری کارلوس کیروش

- تشخیص اینکه ملت همیشه در صحنه ای ایران به قهرمانی و کسب عناوین عادت کرده اند !! پس استفاده از بازیکنان آبدیده تر رو در اولویت قرارداد و جوانان را به مرور طی این چند سال به چرخه ی ملی وارد کرد

و اما :

- موجودیت فوتبالی ما همینه ! فوتبالی که مردمش واسه محسن مسلمان تیزی به شاهرگ میکشن و عربده سر میدن و دربی پایتختش که مهم ترین بازی مملکت ما محسوب میشه با 3 تا بکش زیرش و سانتر برد و باخت تعیین میکنه , قرار نیست که به وسیله ی کارلوس کیروش تبدیل به توتال فوتبال آژاکس تبدیل بشود ! اگر بالا سر نوابغ ایرانی ما که فقط به واسطه ی تن و بدن سفید و بی مو ! و موی قشنگ شهره میشوند و نه فراگیری تکنیک و تاکتیک فوتبال با بازی در آکادمی های حرفه ای فوتبال , حاضرم سر زندگیم شرط ببندم که فرگوسن و خوزه مشترکا بالا سر اینا بودن هم باید با همین تاکتیکی که کیروش پیش رفت جلو میرفتند .

و در نهایت :

دست کیروش درد نکنه که از بالا به مردم و فوتبال ما نگاه میکنه !!
با "منم منم" کردن و "خون پاک آریایی و ایرانی با غیرت" گفتن قرار نیس چیزی به موجودیت کنونی ما که عملا هیچی نیست اضافه بشه و کیروش با شنیدن این شعارهای مخوف و ترسناک خودش رو گم کنه و جواب دلالان تیرآهن و بساز بفروش هایی مثل درخشان و قلعه نویی رو نده ! مصاحبه ای که کیروش در مورد سلطان حمید و اردشیرخان قلعه نویی کرد بهترین چیزی بود که میشد گفت ! باید یه تفاوتی بین تحصیل کرده ی فوتبال در اروپا و بچه های زمین خاکی نازی آباد باشه ! والا یکی ندونه فکر میکنه تا قبل از کیروش داشتیم 3 گانه فتح میکردیم که حالا این اساتید دارن به کیروش انگ میزنند ! کیروشی که به نسبت سال های اخیر یکی از ضعیف ترین تیم های ملی رو در اختیار داشت .

حرف آخر :

تمدید با کیروش که بعد از 4 سال با خوی بلاهت وار ایرانی جماعت و فوتبال بنجلش آشنا شده و میدونه که در ادامه چیکار بکنه بهتر از این هستش که بریم سراغ یه گزینه ای که اصلا معلوم نیست رزومه ی کاریش در حد کیروش بوده باشه یا خیر و دوباره روز از نو روزی از نو .

من کیروش رو در سطح اروپا به عنوان یک سرمربی تاپ کلاس قبول ندارم و دستیار بودن رو براش عالی میدونم . اما در سطح فوتبال آسیا , هیچ چیزی کمتر از سرمربیان کره , ژاپن و استرالیا , چه اسبق و حال نداره و بهترین گزینه ی موجود میباشد .

ویرایش توسط Cяоωŋ : 01-25-2015 در ساعت 05:08 PM
Cяоωŋ آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 5 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 01-25-2015, 05:20 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

نام حقیقی: فرزان
تشکر شده 26,430 بار در 13,409 نوشته
بازیکن مورد علاقه: رونالدو _ رائول _ کریستیانو رونالدو _ هادی نوروزی
مربی مورد علاقه: سرالکس فرگوسن ـ کارلو آنجلوتی ـ برانکو ایوانکوویچ
حالت من:
Khoonsard
Farzan is on a distinguished road

میلاد عالی و کامل نوشتی ...

کیروش برای فوتبال ایران خیلی خوبه و فوتبالمونو دیگه کاملا شناخته ...

در مورد بازی با امارات، یعنی هیچکدوم ندیدین کیروش چندتا از اصلیاشو گذاشته بود و رو نیمکت و فقط واسه همون 10 دقیقه آخر برنامه داشت ... ؟؟؟!!!

از رو کاشته گل زدن هم هنره که اگه نبود، الان خیلی از تیما تو دنیا مدعی بودن و قدرتمند حساب میشدن

ایرانی که تو بازی های مرحله گروهی بعد از هر گل میرفت تو دفاع، بازی با عراق داشت بعد از گلش هم حمله میکرد ولی 10 نفره کردن ایران بازیشونو خراب کرد ...

میگین 10 نفره گل زدن تشویق نداره ولی من تیممو دوست دارم و به احترامشون بلند میشم چون مردونه جنگیدن اما ضعف اصلی فوتبال ما مدیریته که مدیرای ورزشیمون به خصوص فوتبالی اندازه گاو هم نمیفهمن ...

فوتبالی های ما بجای اینکه تو فوتبال آسیا کاره ای باشن تو خونه نشستن و فقط دارن مزخرف میگن ...

کیروش باید جواب درخشان و قلعه نوعی رو میداد چون جفتشون بیش از حد وقیح و بی شرمن ...

درخشان که بعد هر برد تیم ملی و نتیجه خوبش، اول ی تبریک مسخره میگه و شروع میکنه به انتقاد و هر شر و وری میگه. قلعه نوعی هم که ازش نگم بهتره، شب قبل از بازی با عراق علیه تیم ملی کشورش مصاحبه میکنه. تو وجود امثال قلعه نوعی چیزی به اسم شرافت وجود نداره ...
یکی هم نیست به درخشان ها و قلعه نوعی ها بگه شما ها که لالایی بادین، چرا خودتون خوابتون نمیبره ...

Farzan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 4 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 01-26-2015, 11:26 PM
red_girl
مدیر انجمن فوتبال داخلی
red_girl آواتار ها

نام حقیقی: somaye
تشکر شده 10,439 بار در 2,670 نوشته
حالت من:
Pakar
red_girl is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی توسط red nobid نمایش پست ها
سمیه اول از هر چیزی اینو بهت بگم که مربی بزرگتر از کیروش پول بیشتری میخواد
در صورتی که فدراسیون برای پول کیروش هم مونده
پس این فکر را از سرت بیرون کن که اگه کیروش بره یه مربی با کلاس تر میاد نه از این خبرا نیست
مخصوصا با این جوی که درخشان و قلعه نوعی و امثالهم راه انداختند اگه کیروش بره یه ایرانی میاد جاش
مربیای جلبک ایرانی هم که آنچه عیان است چه حاجت به بیان است
مطمئن باش مربی ایرانی اصلا نمیتونه به فوتبال ما کمک کنه
نمونش این قلعه نوعی که با هزار ترفند و مافیا بازی نتیجه میگیره
یا اون درخشان که تخصص خاصی در فرستادن تیم ها به دسته 1 داره
و.....
مربی ایرانی همینه هیچ چیز خاصی نمیتونه به فرهنگ فوتبال ما اضافه کنه
کیروش هرچی که باشه حداقل نتیجه که میگیره!مگه نه؟
فوتبال لجن ایران خیلی وقته که نتیجه گرا شده.اینو میتونی از تعویض مربی ها متوجه بشی
پس اگه از دید نتیجه نگاه کنی کیروش بد عمل نکرده
در مقابل عراق هم که تو اینقدر میگی تیم زیر 23 سال ایران خوب بود و در نیمه ی اول بهتر بود و حتی گل اول بازی را ایران زد ولی وقتی نا داوری میشه و الکی تیم را 10 نفره میکنن سرمربی باید چه کار کنه؟سمیه از تو واقعا بعیده اینطور حرف بزنی
مطمئنا اگه یه همچین بلایی سر پرسپولیس میاوردن اولین حرفی که خودت میزدی انتقاد به داور بود ولی اینجا داری احساسی قضاوت میکنی و چون خودت از کیروش خوشت نمیاد داوری و مسائل پیرامون را فراموش میکنی و میگی کیروش بد است!
همین گوچی دژاگه و...را کیروش به فوتبال ایران اضافه کرد که الان ایران داره ق=ثمره اش را میبینه
حقیقی و بازیکنای جوونی مثل پور علی گنجی آزمون غفوری و...را کیروش به تیم ملی اضافه کرد
کاری که آقایون ایرانی حاضر نبودند انجام بدن و ریسک کنن
چرا همش میگی سانتر و کرنر؟
مگه اینا جزء فوتبال نیستن مگه رونالدو که در رئال از ضربات کرنر با سر گل میزنه یا ضربات ایستگاهی را گل میکنه بازیکن نیست؟یعنی رئال هم تیم نیست؟بارسا؟بایرن؟چلسی؟
منطق داشته باش سمیه!
ضربات ایستگاهی و سانتر از جناحین هم جزئی از فوتباله دیگه از تو که عنوان فنی ترین را یدک میکشی بعیده که اینطوری حرف بزنی!
چرا نمیگی از وقتی کیروش اومده تیم ملی منظم تر بازی میکنه؟
فقط اون چیزی را میبینی که میتونی ازش چوب بسازی و بزنی تو سر کیروش؟
تا منظورت از مربی بزرگتر کی باشه
این لیست رو ببین . کی روش بین مربیای جام جهانی سیزدهمین مربی گرونقیمت جام بود حالا اسامی یی که پشت سر کی روش هستن رو ببین . اینام مربیای کوچیکی نیستن .. کشی و سوسیچ هم 28م و 29م هستن ..
درکل طوری حرف نزن انگار مبلغ قرارداد کی روش 200 هزار دلار بوده

همینه که میگم اکثرا از ترس اومدن قلعه نوعی و دایییه که دوست دارن کی روش بمونه . خودت داری میگی فکر این رو از سرت بیرون که کی روش بره یکی بزرگتر بیاد . ترس همتون از اومدن مربی ایرانیه

درمورد مربیای ایرانی .. ببین مربی ایرانی هرچقدم بیسواد باشه درست نیست الان اینقد داره تحقیر میشه . کی روش که از اولشم همین نگاه بالا به پایین رو به مردم و مربیای ما داشت حالا مردم و هواداراشم این نگاه رو دارن ..
هرکی تو این فوتباله حق داره نظرش رو بگه من نمیدونم مربیای لیگ نظر ندن پس کی بده ؟
مربیای لیگ هم حق دارن نظرشون رو بگن اونم مربیای سرخابی که پرطرفدارترین تیمای ایرانن. خیلی مسخره ست مصاحبه های کی روش میاد دو تا مربی پرهوادارترین تیمای ایران رو تحقیر میکنه تا مجبور نباشه درباره باخت خودش حرف بزنه . این جوی که علیه درخشان و قلعه نوعی راه افتاده خیلی مسخرست اونم درحالیکه کی روش صعودش رو به جام جهانی رو مدیون همین بازیکنا و تاکتیک علی اصغری قلعه نوعی بود !

نتیجه گیری کی روش رو تو جام ملتها دیدیم .. تو اسم اینو میزاری نتیجه گیری؟
پدرام جان کدوم ناداوری؟ چرا اصرار داری خودتو گول بزنی؟
درسته داور میتونست کارت نده ولی حالا که داده اسمش رو نمیزارن "ناداوری" .. پولادی چنان شیریجه ای زد که شاید خیلی داورهای دیگه هم بودن بهش کارت میدادن . خیلی داورها بخاطر دایو کارت میدن ..

ببین تو امروز بازی عراق مقابل کره رو دیدی؟ اصلا بازی کرد عراق؟ خیلی راحت مثل آب خوردن کره برد این همون عراقی بود که مقابل ما بازی کرد که بنظرم 10 نفره بردنش هم خیلی سخت نبود . حالا یعنی کی روش هیچ اشتباه تاکتیکی یی نداشت تعویضاش همه درست بود و فقط و فقط داور باعث باخت ما شد؟ این طور فکر کردن دقیقا گول زدن خودمون هست تو دوست داری خودتو گول بزنی پس فکر کن همش بخاطر ویلیامز بود که ما با تیم 114م فیفا که میانگین سنیش 24 ساله باختیم ..
دژاگه که خیلی وقت پیش از کی روش حرف از اومدنش بود ولی نیاوردنش به نظر من خیلی هم هنر نیست پیدا کردن بازیکنای دورگه.
خندم میگیره واقعا منظورت چیه که پورعلی گنجی و آزمون رو کی روش آورد؟ یعنی اینا رو کی روش به فوتبال ما معرفی کرد؟ جهانبخش که تو داماش بهترین بازیا رو میکرد دعوت نمیشد .. ببین وقتی بازیکن داره خوب کار میکنه فیکس روبین کازان هست دیدنش و دعوت کردنش مگه کار بزرگیه؟ چرا مربیای دیگه نباید جرات دعوت کردن آزمون رو نداشته باشن یه جوری میگی انگار آزمون بازیکن لیگ یک ایران بوده ..
من عنوان فنی ترین رو یدک نمیکشم و اصلا هم فنی نیستم هیچیم بلد نیستم اینم نگفتم سانتر جزئی از فوتبال نیست من دارم اصلا یه چیز دیگه میگم که ظاهرا شما بخاطر تعصب به کی روش اصلا متوجهش هم نشدی

perspolis

ویرایش توسط red_girl : 01-26-2015 در ساعت 11:28 PM
red_girl آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازred_girl تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 01-27-2015, 12:11 AM
zamara
ریش سفید انجمن
zamara آواتار ها

نام حقیقی: اسماعيل
تشکر شده 26,000 بار در 8,951 نوشته
بازیکن مورد علاقه: علی کریمی
مربی مورد علاقه: هیچکس
حالت من:
Mehraboon
zamara will become famous soon enough

اگه قراره کی روش بره و امثال درخشان و قلعه نوعی و دایی و فرکی بیان و جایگزین بشن همون بهتر که کی روش سال های سال بمونه و جایی نره .
کی روش همونطور که گفتم چوب خطش تموم شده و باید بره اما به جاش یک مربی بزرگتر و بهتر باید جایگزین بشه که بتونه ادامه دهنده و تکمیل کننده کارهای بزرگ کی روش باشه نه یک مربی ایرانی بیسواد که به جز منم منم کردن و زیر آب زدن این اون چیزی دیگه ای بارش نیست .

توجه به
و رعایت آنها نشانگر شخصیت خوب شماست.
با ورزش ، سلامتی و نشاط و زیبایی خود را حفظ كنید

پرسپولیس بی همتاست
پرسپولیس بی پرواست
پرسپولیس خون در رگهاست
پرسپولیس همیشه محبوب دلهاست
zamara آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازzamara تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 01-27-2015, 10:45 AM
Masoud
ریش سفید انجمن
Masoud آواتار ها

نام حقیقی: مسعود
تشکر شده 31,855 بار در 9,640 نوشته
مربی مورد علاقه: علی دایی
حالت من:
Motarez
Masoud امتیاز غیر فعال شده است.

تا قبل جام ملت ها حس خنثی ای به کی‌روش داشتم.
نه قبولش داشتم و نه ازش بدم میومد ولی با این انتقادهایی که امثال درخشان و قلعه نویی و دیگر مربی هایی که سطح فنیشون معلوم شده کردن یه جورایی طرفدار کی‌روش شدم !
کی‌روش ساختار فوتبال ایران رو عوض کرده و یه سبک جدید بهش داده.
سبکی که منم مثل همه خیلی دوسش ندارم.
یعنی دفاع و چشم به ضد حمله و شروع مجدد.
ولی همین که همه تیم رو به چشم قهرمان می بینن و الان ناراحتن چرا قهرمان نشدیم یعنی کی‌روش موفق بوده.
کسی که به تیم شخصیت داده و همین برای فوتبال بی شخصیت ایران فکر کنم خیلی خوبه.

VIVA RED ARMY
Masoud آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 5 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 01-27-2015, 01:33 PM
alibigi
سرپرست تيم
alibigi آواتار ها

تشکر شده 2,290 بار در 993 نوشته
حالت من:
Ghafelgir
alibigi is on a distinguished road

من فقط یک سوال دارم از دوستان عزیز ومحترم که خیلی هاشونم قبول دارم 5 برابر من اطلاعات دارم ولی فقط یک نکته

الان دقیقا چرا یکی از دلایل منطقی مونده کیروش مقایسه با درخشان وقلعه نویی میکنید ؟

بعدشم اگه فرکی بتونه امسال با سپاهان قهرمانیو کسب کنه به نظر من واقعا واقعا حق داره سرمربی تیم ملی بشه ...

سبک بازی تیماشم که تفاوت زیادی با کیروش نداره

حالا که قطعی شد کیروش تاجام جهانی بمونه ولی امیدوارم اگه اونجا دیگه اگه نتیچه حداقل یعنی صعود به جام جهانی وحذف شدن حداقل با 3 امتیاز درمرحله گروهی درمقابل تیمای درسته حسابی اگه حداقل این نتایچ تونست بگیره قراردادشو تمدید کنن .....

alibigi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازalibigi تشکر به عمل آورده است:
پاسخ

کاربران تگ شده
*زهره*, A V E I R O, alibigi, alirza1693, ArtesheSorkh, Ati/red, ♥perspolis♥, babak red, duygu, Farzan, Masoud, mod0006, nuerredgo, omidjames, red nabid, Sh-Meteor, گلادیاتور1, zamara, دختر خاله, شنل قرمزی*

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش