انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال داخلی > آرشيو بخش فوتبال داخلي
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش

قدیمی 05-13-2012, 04:09 PM
Ali TiFo30
مدير بازنشسته
Ali TiFo30 آواتار ها

تشکر شده 20,312 بار در 6,139 نوشته
حالت من:
Bitafavot
Ali TiFo30 is on a distinguished road
پیش فرض باشگاه پیکان تهران

ویسی قرارداد دو ساله با پیکان امضا کرد

سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال صبای قم با عقد قراردادی دو ساله هدایت پیکان را برعهده گرفت.

به گزارش خبرگزاری فارس، عبدالله ویسی امروز با مسئولان باشگاه پیکان به توافق نهایی رسید و قرارداد دو ساله و سفید با این باشگاه امضا کرد.
ویسی فصل گذشته سرمربی صبا بود و با بازیکنانی جوان تیم را به مکان چهارم لیگ برتر رساند.
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 05-13-2012, 08:02 PM
Ali TiFo30
مدير بازنشسته
Ali TiFo30 آواتار ها

حالت من:
Bitafavot
پیش فرض پاسخ : باشگاه پیکان تهران

رخصت از کاظمی از طریق سایت!
ویسی: تلاش می‌کنم پیکان را آسیایی کنم

سرمربی جدید تیم فوتبال پیکان گفت: تلاش می‌کنم پیکان فصل آینده سهمیه آسیا بگیرد.

به نقل از سایت باشگاه پیکان، عبدالله ویسی با ابراز خرسندی از شروع همکاری‌اش با باشگاه پیکان به رسم کسوت از فرهاد کاظمی رخصت می‌گیرد: پیکان ساختار خیلی خوبی دارد و از مدیران جوان و لایقی بهره می‌برد که به درد فوتبال ایران و ایران‌خودرو می‌خورند. از اینکه انتخاب پیکان و این افراد هستم خوشحالم، امیدوارم یک سال خوب در کنار آنها داشته باشم. ضمن اینکه از زحمات فرهاد کاظمی و دستیارانش کمال تشکر را دارم که تیم را مقتدرانه لیگ برتری کردند. امیدوارم هر کجا هستند موفق باشد. از طریق سایت باشگاه از ایشان رخصت می‌گیرم و امیدوارم بتوانم راه ایشان را مقتدرانه ادامه دهم.

سرمربی جدید پیکان هدفش آسیایی کردن این تیم خواهد بود: «تمام تلاش و نیت من این است که یک کار جدید در این باشگاه ارایه دهم. یک کار سالم و خوب و در نهایت سهمیه آسیا را بگیرم.» ویسی دور جدید تمرینات پیکان را از 18 خرداد آغاز خواهد کرد.

قدیمی 05-13-2012, 08:03 PM
Ali TiFo30
مدير بازنشسته
Ali TiFo30 آواتار ها

حالت من:
Bitafavot

نماینده شایسته‌ای برای کارگران ایران‌خودرو خواهیم بود
باشگاه پیکان: از صرف هزینه‌های هنگفت و غیرمعقول خودداری می‌کنیم
خبرگزاری فارس: باشگاه پیکان اعلام کرد در تیم‌های حرفه‌ای ورزشی از صرف هزینه‌های هنگفت و غیرمعقول خودداری می‌کند.

به گزارش خبرگزاری فارس، روابط عمومی باشگاه پیکان اعلام کرد: خط مشی و سیاست تعیین شده از سوی هیئت مدیره باشگاه پیکان استفاده از حداقل‌ها و بهره‌برداری حداکثر‌ها است.
در همین راستا باشگاه پیکان در خصوص بودجه تیم‌های ورزشی و مشخصاً فوتبال تاکنون هیچگونه پیشنهاد و پیش شرطی از سوی هیچکس نداشته و مسلماً با عنایت به این موضوع که تیم‌های حرفه‌ای پیکان از دست رنج کارگران و کارکنان زحمتکش و پر تلاش گروه صنعتی ایران خودرو ارتزاق می‌کند و در واقع این کارکنان اسپانسر و پشتیبان اصلی تیم‌های ورزشی هستند. برای همین مسئولان باشگاه همواره سعی کردند تا از صرف هزینه‌های هنگفت و غیر معقول خودداری کرده که مصداق بارز آن نیز ترکیب تیم والیبال پیکان در سال 90 بود که باشگاه تا آخرین لحظه در مقابل زیاده خواهی برخی بازیکنان ایستاد و از موضع خود در قبال این سیاست کوتاه نیامد. تمام تلاشمان این است تا نمایندگان شایسته‌ی کارگران زحمتکش ایران خودرو در میادین ورزشی باشیم.
این کاربر برای پست مفید ازAli TiFo30 تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 05-15-2012, 11:36 AM
Hojat Milano
پیشکسوت انجمن
Hojat Milano آواتار ها

نام حقیقی: Hojat
تشکر شده 9,325 بار در 3,606 نوشته
بازیکن مورد علاقه: Karimi|Maldini
مربی مورد علاقه: Ghotbi|Denizli|Wenger
حالت من:
Bitafavot
Hojat Milano is an unknown quantity at this point

ویسی: مسئولان صبا قرارداد دو ساله مرا یک ساله کردند

خبرگزاری فارس: سرمربی جدید تیم پیکان گفت: مسئولان صبا قرارداد دوساله مرا تبدیل به قرارداد یک ساله کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس، عبدالله ویسی که صبح امروز در تمرین تیم ملی فوتبال ایران حاضر شده بود در خصوص قرارداد خود با پیکان عنوان کرد: با صبا قرارداد 2 ساله بسته بودم اما پس از اینکه بازیکنان جوانی را آوردم آنها قرارداد من را یک ساله کردند. درحالی که من قرارداد 2 ساله خود را که با فدراسیون امضا کردم در اختیار دارم.
وی در خصوص آغاز تمرینات پیکان خاطرنشان کرد: تمرینات تیم از 18 خردادماه آغاز می‌کنیم. از تیم پیکان 7،8 بازیکن بیشتر نمی‌خواهم و 2،3 بازیکن نیز از صبا به تیم خواهم آورد. پتروویچ را هم که می‌خواستم نتوانستم بیاورم. 2،3 بازیکن از تیم زیر 22 سال‌ها جذب می‌کنیم.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

---
سر اومد زمستون
شکفته بهارون
گل سُرخ خورشید دراومدو شب شد گریزون
Hojat Milano آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازHojat Milano تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 06-10-2012, 04:20 PM
saman 57
پیشکسوت انجمن
saman 57 آواتار ها

نام حقیقی: saman-57
تشکر شده 6,480 بار در 3,135 نوشته
حالت من:
Mashghool
saman 57 is on a distinguished road

4 بازیکن جدید به لیست پیکان اضافه شد
خبرگزاری فارس: ۴ بازیکن جدید به فهرست تیم فوتبال پیکان اضافه شد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه پیکان، با آغاز تمرینات صبح و بعدازظهر تیم پیکان، سه بازیکن دیگر هم به تمرینات اضافه شدند.
رضا طاهری و عیسی آل کثیر مهاجمان سابق تیم‌های پاس همدان و استقلال اهواز و همچنین نادر احمدی مدافع فولاد تمرینات خود را با تیم فوتبال پیکان آغاز نمود.
ضمنا علی میر شفیعیان نیز از صبح امروز با حضور در محل تمرینات رسما" پیکانی شد.

من همون milad 23 هستم.
saman 57 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 08-07-2012, 08:50 AM
babak red
مدیر كل
babak red آواتار ها

نام حقیقی: بابک
تشکر شده 35,259 بار در 10,078 نوشته
بازیکن مورد علاقه: 24 ابدی
مربی مورد علاقه: دایی(اقای گل جهان)
حالت من:
Ashegh
babak red is on a distinguished road

در واکنش به اظهارات تارتار؛
ويسي: طاقت باخت را داشته باشيد

سرمربي تيم فوتبال پيکان در واکنش به اظهارات تارتار گفت: اميدوارم مربيان ما طاقت باخت را داشته باشند.

عبدالله ويسي پس از پيروزي 3 بر 2 مقابل گهر دورود اظهار داشت: بازي بسيار سخت و نفس‌گيري را پشت سر گذاشتيم. هر دو تيم به دليل نتايج بازي‌هاي گذشته از لحاظ روحي و رواني دچار استرس و مشکل زيادي بودند اما ما در نهايت موفق شديم با يک بازي خوب و حساب شده به پيروزي برسيم و فشار روحي و رواني را از خود دور کنيم.

وي درباره اظهارات تارتار مبني بر اينکه بازيکنان پيکان خود را بي‌جهت به زمين مي‌زدند گفت: اين چه حرفي است که آقاي تارتار مي‌زند؟ دو بازيکن زمين خوردند و همه ورزشگاه ديدند که مصدوم شدند. من هم مجبور به تعويض آنها شدم. مگر ديوانه‌ام بازيکني که براي من بسيار خوب کار مي‌کند را بيهوده تعويض کنم. از اين حرف‌ها تعجب مي‌کنم.

ويسي تاکيد کرد: فوتبال پينگ پنگ نيست که مصدوم نداشته باشد و بازي درگيرنه‌اي است. آقاي تارتار بداند ما اهل وقت‌کشي نيستيم. بازيکن 18 ساله‌ام ناگهان عضله پايش گرفت. حرف تارتار را اصلا قبول ندارم.

سرمربي پيکان خاطرنشان کرد: اميدوارم مربيان ما طاقت باخت را داشته باشند و وقتي که نتيجه را واگذار مي‌کنند دنبال اين حرف‌ها نروند. اگر تيم من وقت‌کشي کرده باشد بايد دو يا سه دقيقه وقت اضافه اعلام مي‌کردند نه 5 دقيقه. آقاي تارتار و ديگر عزيزان بدانند ما به دنبال فوتبال جوانمردانه هستيم و امکان ندارد براي برد دست به اين کارها بزنيم.

ويسي ادامه داد: من روي نيمکت با سرپرست پيکان سر خوزه درگير شدم. اين بازيکن را به زور آمپول علي رغم درد شديد آماده کرديم اما پشت سر من اين حرف‌ها را زدند.

وي ضمن انتقاد از برخي رسانه‌ها تاکيد کرد: متأسفانه همکاران شما در روزنامه ها و ساير رسانه‌ها براي من کربکندي و قاسم‌پور جايگزين پيدا کردند و به ما گفتند مربي اخراجي. کار من براي خودم و خيلي ديگر قابل احترام است. دوست دارم به جوانان کمک کنم و بدون واسطه بازيکنان جوياي نام را مورد استفاده قرار دهم. فوتبال برنده و بازنده دارد و اميدوارم با همين نفرات حتي اگر احتمال اين بود که بازنده باشيم همه مسائل جوانمردانه را رعايت کنيم.

همیشه میشه شروع کرد!
حتی وقتی فکر میکنی دیره ،تو دنیای ما آدم ها
فقط وقتی به اندازه کافی تاریک بشه میتونی ستاره هارو ببینی و درک کنی..
هیچ وقت نا امید نشو اراده کن و تموم موانع اطرافت رو مجبور کن
به اراده محکمت احترام بذارن
خودتو باور کن.
(این متن هدیه پرستو عزیزه)

babak red آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 11-10-2012, 04:15 PM
majidred
سرپرست تيم
majidred آواتار ها

نام حقیقی: مجید
تشکر شده 4,266 بار در 1,615 نوشته
بازیکن مورد علاقه: عابدزاده - شاهرودی - مارادونا - مسی و مهدوی کیا
مربی مورد علاقه: علی دایی - عابدزاده - حسین عبدی و مهدوی کیا
majidred is on a distinguished road

پيکان فردا به مصاف سايپا مي‌رود

تيم فوتبال پيکان فردا در ديداري تدارکاتي به مصاف تيم سايپا مي‌رود.

تيم فوتبال پيکان اردويي يک روزه‌اي برگزار کرده است و بازيکنان اين تيم امروز به کردان کرج رفته‌اند.

به گزارش فارس،پيکان فردا( يکشنبه) در زمين تمرين اختصاصي سايپا ديداري تدارکاتي با اين تيم برگزار مي‌کند.

ليگ برتر به دليل ديدار ايران و ازبکستان دو هفته تعطيل شده و مسابقات هفته پانزدهم ليگ برتر از 27 آبان آغاز مي شود.

پيکان در اين روز ميزبان ملوان انزلي است.

یک تیم سالار توی شهر
تهران تو کل ایران فقط پرسپولیس

ویرایش توسط majidred : 11-10-2012 در ساعت 04:16 PM
majidred آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 11-17-2012, 08:15 PM
majidred
سرپرست تيم
majidred آواتار ها

ويسي:همه تمرکزمان روي استقلال است

سرمربي تيم پيکان گفت: پس از پيروزي برابر ملوان همه تمرکزمان روي بازي با استقلال است.

عبدالله ويسي پس از پيروزي يک بر صفر تيمش مقابل ملوان، گفت: تيم ما يک روز سخت را با موفقيت پشت سر گذاشت، بازي کاملا تاکتيکي بود و توانستيم مزد زحمات‌مان را بگيريم، مقابل تيمي که در 4 هفته گذشته 3 بازي خارج از خانه را با برد پشت سر گذاشته و در مجموع 12 امتياز کسب کرده به برتري رسيديم. ملوان تيم پرقدرت و سخت‌کوشي است، خوشحاليم توانستيم آنها را ببريم و از آن شرايط بد خارج شويم.

وي در پاسخ به سؤالي در مورد اينکه به نظر مي‌رسد تيم او سازمان دفاعي بهتري پيدا کرده، اظهار داشت: در تعطيلات روي مسائل تاکتيکي و دفاعي به خوبي کار کرديم. خوشبختانه امروز در حالت دفاعي بسيار خوب بوديم و وقتي توپ در اختيار ما نبود بسيار منسجم و با برنامه کار کرديم خوشحالم که ديگر آن اتفاقات گذشته نيافتاد.

سرمربي تيم پيکان در مورد ديدار بعدي تيمش مقابل پيکان، خاطرنشان کرد: همه بازي‌ها شرايط و سختي خودش را دارد، بازي ما با ملوان بسيار مهم بود اما اين بازي تمام شده و ديگر به آن فکر نمي‌کنيم. تمام تمرکزمان به بازي آينده برابر استقلال است و تلاش مي‌کنيم در اين ديدار نيز نتيجه مطلوبي کسب کنيم.

ويسي در مورد اينکه سرمربي تيم ملوان اعلام کرده پيکان با خوش‌شانسي به پيروزي رسيده است، گفت:‌بعد از بازي ايران و ازبکستان، سرمربي تيم ملي ازبکستان صحبت بسيار قشنگي کرد. او در پاسخ به سؤال يکي از خبرنگاران که گفته بود آنها با خوش شانسي برده‌اند، گفت: تيم خوش شانس تيمي است که قوي‌تر باشد. امروز ما 3 امتياز را گرفتيم و اگر هم خوش شانس بوديم لطف خدا بوده است شانس لياقتي است که خدا به بنده‌هايش مي‌دهد، خدا کند هميشه اين اتفاق براي ما بيفتد، البته ما خيلي تاکتيکي کار کرديم و مطمئن باشيد اگر کارشناسان بازي امروز ما را ببينند اين مسئله را اذعان مي‌کنند.

سرمربي تيم پيکان در مورد اينکه آيا همچنان از کارلوس کي‌روش حمايت مي‌کند، تاکيد کرد: ‌اين سوالي است که خوشبختانه و يا متاسفانه از من زياد مي‌کنند، من طرفدار تيم ملي هستم. اگر مربي خارجي يا هر انسان ديگري هم سرمربي تيم ملي بود به دليل حمايت از تيم ملي او را حمايت مي‌کردم. هيچ‌گاه عِرق ملي خودم را نمي‌فروشم. وظيفه همه حمايت از تيم ملي براي رسيدن به يک فضاي با آرامش است. بايد کمک کنيم تا شرايط صعود به جام جهاني هموار شود.

وي در مورد اينکه آيا همچنان به صعود تيم ملي به جام جهاني اميدوار است، گفت:‌اگر تلاش کنيم، مطمئنا دست خدا را مي‌بينيم و هيچ چيز غير ممکن نيست.

یک تیم سالار توی شهر

ویرایش توسط majidred : 11-17-2012 در ساعت 08:15 PM

قدیمی 12-05-2012, 05:27 PM
majidred
سرپرست تيم
majidred آواتار ها

رهقي: استقلال رضايتنامه ميداودي را مي‌دهد

سرپرست تيم فوتبال پيکان از جذب دو بازيکن جديد خبر داد.

رضا رهقي در مورد جذب بازيکنان جديد اظهار داشت: با داود حقي و حسين آشنا به توافق رسيده‌ايم و با اين دو بازيکن قرارداد داخلي امضا کرديم. با توجه به اينکه 5 بازيکن را از فهرست خود خارج کرديم به دنبال جذب دو يا سه بازيکن ديگر هستيم.

وي در مورد جذب ميلاد ميداودي مهاجم استقلال گفت: با مسئولان باشگاه استقلال صحبت کرده‌ايم. باشگاه استقلال براي صدور رضايتنامه ميداودي مشکلي ندارد و در حال حاضر در حال مذاکره با خود ميداودي بر سر مسايل مالي هستيم.

سرپرست پيکان در مورد وضعيت مذاکره با سامان آقازماني هافبک پرسپوليس گفت: حضور او در پيکان منتفي شد و با اين بازيکن به توافق نرسيديم.

یک تیم سالار توی شهر

ویرایش توسط majidred : 12-05-2012 در ساعت 05:28 PM

قدیمی 12-10-2012, 06:29 PM
majidred
سرپرست تيم
majidred آواتار ها

ويسي: نيم‌فصل دوم پيکان متحول مي‌شود

سرمربي تيم فوتبال پيکان گفت: پول ميلياردي به مربيان خارجي مي‌دهند که اين خيانت است.

عبدالله ويسي سرمربي تيم پيکان پس از پيروزي يک بر صفر تيمش مقابل استقلال در ديدار دوستانه گفت: ما بايد بازي دوستانه انجام مي‌داديم که استقلال بهترين تيم بود. مي‌خواستيم شرايط تيم و بازيکنان را ببينيم. از بازيکنانم به ويژه در نيمه دوم راضي هستم.

وي در پاسخ به اين سؤال که پس با اين نفرات پيکان در نيم فصل دوم متحول شود، اظهار داشت: بله، اشتباهي که من داشتم اين بود که پيکان از ليگ يک آمده بود و بازيکن ليگ دسته اول اضافه کرده بودند اما چند بازيکن با تجربه اضافه کرديم که مي‌توان به آشنا، داود حقي، زنيدپور، ديه‌گو ماکسيما اشاره کرد. يک بازيکن هم فردا اضافه مي‌شود. 6 نفر هم از ليست خارج شدند.

ويسي در پاسخ به اين سؤال که آيا مربيان خارجي مفيد هستند يا خير گفت: چهار، پنج ميليارد به آنها مي دهند و اين فايده ندارد، آنها اين پول را برمي دارند و مي برند و اين خيانت است. چرا اين پول را خرج مربيان داخلي نمي دهيم؟

یک تیم سالار توی شهر

ویرایش توسط majidred : 12-10-2012 در ساعت 06:29 PM
پاسخ

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش