انجمن های هواداران پرسپولیس

قدیمی 10-07-2010, 01:41 PM
P!NK
ریش سفید انجمن
P!NK آواتار ها

تشکر شده 19,523 بار در 8,046 نوشته
حالت من:
Ghamgin
P!NK will become famous soon enough
پیش فرض کلاهبرداري آنلاين

خرید عینك سه بعدی آناگلیف (اصل انگلستان)

عنوان این پست رو حتما این روزه ها در خیلی از سایت ها مشاهده كردید. جالبكه تمامی وب سایت های فروشنده این عینك از یك طرح تبلیغاتی استفاده می كنند.

فروشگاه های اینترنتی كه امروزه مثل قارچ در حال رشد هستند در واقع خود مشكل اصلی برای خرید هستند و خریدار همیشه با این سوال مواجه است به كدام سایت جهت خرید باید اعتماد نمود؟ آیا باید حداقل یكبار از هر سایتی خرید نمود تا با آزمون و خطا متوجه میزان درستی ادعای سایت در فروش شد؟! ( كه راه حلی زمان بر و هزینه بر است) یا محلی برای اظهارنظر كاربران باید در سایت فروشگاه ایجاد نمایند تا خریداران تجربه خود از فروشگاه را مطرح نمایند؟(كه بعید به نظر می رسد فروشنده ها موافق آن باشند) به نظر بنده ساده ترین كار اطلاع رسانی دوستان از تجربه خرید خود از طریق وبلاگ های شخصی می باشد. كاری كه به همه در امر خرید كمك قابل توجهی خواهد نمود.

اما عینك سه بعدی

بنده در تاریخ 5-4-89 یكی از همین بسته های عینك سه بعدی همراه دی وی دی كارتون سه بعدی ، بازی سه بعدی و... سفارش دادم. پس از گذشت 4 روز از بسته خبری نشد در نتیجه تصمیم گرفتم با فروشنده تماس بگیرم اما دریغا یا خاموش بود یا جواب نداد! بعد از 10 روز خواستم از فروشگاه دیگری اینبار تهیه كنم اما سفارش قبلی معلق در آسمان قابل لغو نبود و از ترس اینكه 2 خرید بیهوده انجام بشه به ناچار منتظر اولی ماندم. بالاخره امروز زنگ در نواخته شد و بسته ما رسید 23-4-89! چقدر زود خدا خیرشون بده!!! 8000 هزار تومان ناقابل رو به مامور زحمتكش پست پرداخت نمودم و سریع رفتم تا بسته را باز كنم و این عینك اصل انگلستان را از نزدیك ببینم و لمس كنم! اما در كمال تعجب هیچ خبری از عینك به تصویر كشیده شده در تبلیغ نبود و یك عینك آناگلیف كاغذی مسخره درون بسته بندی بی قواره همراه یك دی وی دی بود! حالا با ارسال 18 روزه بسازیم یا با جنس آشغال درون بسته!!! حالا كجای این عینك كاغذی اصل انگلستان است را باید از كلاه برداران محترم پرسید!

این عینك كاملا مشابه عینكی است كه مجله وب چند وقت پیش به رایگان همراه مجله خود به مشتریان ارائه نموده بود!!! شاید حتی جنس اون عینك رایگان مرغوب تر نیز باشد.

چند وقت پیش نیز در یك سی دی فروشی مجموعه تصاویر سه بعدی رو مشاهده كردم كه همراه همین عینك كه به رایگان درون قاب دی وی دی قرارداده شده بود فقط 2500 هزار تومان فروخته میشد! كه بنده نخریدم چون گمان می كردم عینك خفن انگلستانی من در راه است و بالای اون 8000 هزار تومان هزینه كرده ام و دیگر چه نیازی به این عینك های الكی است!!! محتویات دی وی دی هم كه بماند!

خوب می رسیم به مشخصات فروشنده كه بدون هیچ سانسوری جهت اطلاع سایر خریداران عزیز جهت ایجاد تصمیم درست درج می كنم:

این بسته رو بنده با كلیك رو تبلیغ موجود در سایت kamyabonline.com خریداری نمودم.

تمامی این اطلاعات روی فاكتور خرید درج شده است.

فروشنده: سی دی سنتر – تلفن فروشنده : 05117656614 – 09159229002 – ایمیل: tehrani@gmail.com

آدرس اینترنتی فروشنده: www.shop.mihandownload.com (كه این آدرس مطلقا روی وب وجود خارجی ندارد!)

كدپستی: 33789-91858 – آدرس: مشهد – بلوار سجاد – خیابان بیستون – بیستون 12 – پلاك 52
امیدوارم كه با همكاری تمامی عزیزان فضای مجازی ایران رو از وجود فروشگاه های اینچنینی پاك كنیم.

(نقل قول از يه نفر ديگه)
P!NK آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 10-07-2010, 03:37 PM
babak red
مدیر كل
babak red آواتار ها

نام حقیقی: بابک
تشکر شده 35,281 بار در 10,083 نوشته
بازیکن مورد علاقه: 24 ابدی
مربی مورد علاقه: دایی(اقای گل جهان)
حالت من:
Ashegh
babak red is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : کلاهبرداري آنلاين

بابا این باید خداشو شکر کنه که بستش اومده.من یه بار همینجوری خرید کردم البته اون لوازم ورزشی بود.پول ریختم تو حسابشون ومنتظر بسته پستی موندم.یه چندروزی موندم خبری نشد بعد زنگ زدم به دفترشون وادرس من ودوباره گرفتن که ارسال کنن.الان 4 ساله که منتظرم تا بسته پستی برسه به دستم

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

همیشه میشه شروع کرد!
حتی وقتی فکر میکنی دیره ،تو دنیای ما آدم ها
فقط وقتی به اندازه کافی تاریک بشه میتونی ستاره هارو ببینی و درک کنی..
هیچ وقت نا امید نشو اراده کن و تموم موانع اطرافت رو مجبور کن
به اراده محکمت احترام بذارن
خودتو باور کن.
(این متن هدیه پرستو عزیزه)

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

babak red آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :
پاسخ

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش