انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال داخلی > آرشيو بخش فوتبال داخلي > فصل 93-92
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش

قدیمی 09-09-2013, 01:08 PM
ندای سرخ
مدير بازنشسته
ندای سرخ آواتار ها

تشکر شده 15,973 بار در 4,798 نوشته
بازیکن مورد علاقه: ღdavidvilla & ali Karimi& messiღ
مربی مورد علاقه: ღali dayi & gouardiolaღ
حالت من:
Khoonsard
ندای سرخ is on a distinguished road
پیش فرض انالیزگران ارتش سرخ

سلام خدمت همه پرسپولیسی های عزیز
قصد داریم تو این تاپیک بعد هر بازی لیگ، کارشناس ها که شما ها هستین بازی رو انالیز کنین.
لیگ شروع شده و باید زودتر این تاپیک زده میشد ولی خب نشد
و اما چند نکته:
1. هرکس اجازه ی دادنه یک پست رو داره بعد هر بازی.
2.تیمه داوران داریم. که اونا رای میدن به کارشناسا.
3.صحبت کردیم که مدالم داشته باشیم.
4.اسپم ممنوع.
5.کسایی که به تیمه داور ها اعتراض دارن میتونن شرکت نکنن!

تیم داوران:
رعنا(که خیلی به من کمک کرد)-علی تیفوسی-خودم
-سمیه

بعده این پست کسی پست نمیده تا بازی گسترش فولاد!
ممنون

ویرایش توسط ندای سرخ : 09-14-2013 در ساعت 03:18 PM
ندای سرخ آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 09-13-2013, 10:29 PM
ندای سرخ
مدير بازنشسته
ندای سرخ آواتار ها

تشکر شده 15,973 بار در 4,798 نوشته
بازیکن مورد علاقه: ღdavidvilla & ali Karimi& messiღ
مربی مورد علاقه: ღali dayi & gouardiolaღ
حالت من:
Khoonsard
ندای سرخ is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : انالیزگران ارتش سرخ

بچه ها از الان میتونید شروع کنید.
ندای سرخ آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 9 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 09-14-2013, 02:58 PM
red nabid
ناظر انجمن
red nabid آواتار ها

نام حقیقی: پدرام
تشکر شده 17,712 بار در 5,823 نوشته
بازیکن مورد علاقه: کاپتان کیا-شواینی
مربی مورد علاقه: برانکو و دیگر هیچ
حالت من:
ShadOsarhal
red nabid is on a distinguished road

بازی پرسپولیس-گسترش فولاد تبریز
این بازی نسبتا بازی جذابی بود و هر دو تیم موقعیت هایی برای گلزنی داشتند در نیمه ی اول پرسپولیس با توجه به اینکه در زمین خود و در مقابل دیدگان هوادارانش بازی میکرد بازی را هجومی آغاز کرد و گسترش هم دفاع منطقی را در پیش گرفته بود تا در ضد حملات بتونه دروازه ی پرسپولیس را باز کنه که البته دو تیم موقعیت داشتند ولی گل نمیشد اما پرسپولیس تونست با هوشیاری عالیشاه یک پنالتی بگیره که خلعتبری این ضربه را تبدیل به گل کرد به نظر من یک کار خیلی خوب بود که پنالتی را دادند به خلعتبری چون هم پای او در اولین بازی که در ترکیب فیکس قرار داشت به گلزنی باز شد و هم اینکه باعث شد یه اعتماد خوبی میان هوداران و بازیکنان با خلعتبری به وجود آمد اما بازی در نیمه ی دوم بسیار هیجانی تر دنبال شد که دو تیم یا با بدشانسی یا با بی دقتی نتونستند گلی را به ثمر برسونند در این میان دو دروازه بان ها واکنش های خوبی از خود نشان دادند مخصوصا نیلسون که چند موقعیت جدی را گرفت البته خط دفاع پرسپولیس هم خیلی خوب عمل کرد مخصوصا در جناح چپ که میثم حسینی مرتب با یک بازیکن سرعتی گسترش درگیری داشت و تا حد زیادی هم او را کنترل میکرد اما در سمت راست به نظرم ماهینی روز چندان خوبی را نداشت و نه تونست در حملات شرکت کنه و سانترهای خودش را به نمایش بذاره و نه در دفاع تونست کمک آنچنانی کنه در خط هافبک به نظر من حقیقی روز خوبی را داشت هر چند که با گرفتن کارت زرد از بازی بعد محروم شد ولی در این بازی تونست خوب توپ ها را قطع کنه و میانه ی زمین را به نفع پرسپولیس جمع کنه اما درمورد دهنوی به نظر من از وقتی به پرسپولیس اومده افت کرده و دیگه از اون پاسهای بلند و شوت های محکمش خبری نیست ولی درمورد مثلث صادقیان-خلعتبری و عالیشاه به نظر یک ترکیب فوق العاده هست چون هرسه تکنیک و سرعت خوبی را دارند و میتوانند پاسهای خیلی خوبی هم بدهند که به نظر من در چند بازی آینده هماهنگ تر میشوند چون خلعتبری تازه اضافه شده ولی با صادقیان در ذوب آهن هم بازی بوده و کم کم میتونند با عالیشاه یک مثلث خیلی خوب را شکل دهند البته این موضوع به زمان احتیاج دارد که اگر سید صالحی بهتر جای گیری کند و با این مثلث هماهنگ شود میشه یه خط حمله ی خوب در پرسپولیس دید.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

red nabid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 8 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 09-14-2013, 03:42 PM
babak red
مدیر كل
babak red آواتار ها

نام حقیقی: بابک
تشکر شده 35,281 بار در 10,083 نوشته
بازیکن مورد علاقه: 24 ابدی
مربی مورد علاقه: دایی(اقای گل جهان)
حالت من:
Ashegh
babak red is on a distinguished road

نیمه اول

بهترین نیمه اول این فصلمون بود.دفاع عالی توپرسانی خوب و حملات زهردار.پرس حریف عالی جواب داد .تاکتیک دایی تو این فصل با سالهای قبلیش فرق کرده. سالهای قبل که تو پرسپولیس بود یا راه اهن بود فقط تهاجمی بود.اما الان کاملا متوجه میشیم که دفاعی ضد حمله ایه.یعنی اول دفاع کن خسته کن حریف رو وبعدش ضدحمله بزن و گل بزن.اما این روش برای تیمهایی که نفرات جوونتری دارن خوب نیست. همانطور که دیدیم دیشب شانس اوردیم که گل نخوردیم.نکته خیلی بدی که دیشب زیاد هم بود ولی بخاطر بازی زیبا و بردمون دیده نشد خودخواهی عالیشاه بود. چند جا دیدیم شوت زد در صورتی که صادقیان و خلعتبری و سیدصالحی موقعیتشون بهتر بود.متاسفانه هنوز هم یه بازیساز نداریم.دهنوی دیشب هم خوب نبود.حقیقی خوب بود اما تو بعضی صحنه ها کم میاورد و دفاعمون به زحمت افتاد.تو نیمه اول سمت راستمون وقتی که عالیشاه میرفت چپ خیلی ضعیف میشد.جای یه هافبک تخصصی خالیه اونجا
نیمه دوم
نیمه دوم هم خوب بودیم اما نه مثل نیمه اول.همون اول بد جوری کشیدیم عقب. همه بازیکنا تو نیمه خودی بودن.هر لحظه احساس خطر میکردیم.اگر دفع توپهای اونا توسط حسینی و بنگر و در نهایت نیلسون انجام نمیشد روز بدی رو سپری میکردیم.مدافعان کناری تو چند صحنه جاموندن که حسینی و بنگر جور اونا رو کشیدن. حتی حسینی باغیرت یه شوت محکم رو به جون خرید.به حسینی 10 میلیارد هم بدن کمه واقعا.امسال راستش ندیدم که کسی مستقیم بخواد از حسینی عبور کنه. نتونسته کسی.واقعا مسخرست که بهترین خط دفاعی لیگ به تیم ملی دعوت نشه اونوقت ضعیف ترین خط دفاعی لیگ همشون ملی پوش باشن.دیشب بنگر علاوه بر دفاع خوبش دوتا ضربه سر عالی زد که یکیش به تیرک خورد.خوب از بحث خارج نشیم.نیمه دوم رو بد شروع کردیم.خیلی شیک عقب کشیدیم و اونام چون بازیکنهای جوون و با انگیزه ای بودن اذیتمون کردن. اما از دقیقه 75 به بعد تیم از خواب بیدار شد و شدیم همون پرسپولیس همیشگی.چندتا موقعیت ایجاد کردیم که متاسفانه با بد شانسی(ضربه خلعتبری از کنار دروازه رفت بیرون) با جایگیری نا مناسب( سید صالحی) با نداشتن از خودگذشتگی (عالیشاه) هدررفت.

در کل اگه بازیهای بعدی اینطوری بازی کنیم به مشکل میخوریم. بازی زیبا بود اما نکات منفی زیادی داشت. اینکه دفاعهای کناری جامیمونن و اینکه مهاجما تغذیه نمیشن و اینکه قدر موقعیت ها رو نمیدونیم ممکنه مشکل ساز بشه برامون. دیشب چند تا شوت زدن به طرف دروازه ما که نباید اصلا بزارن بازیکن حریف در موقعیت شوت قرار بگیره.باید بتونیم تیم حریف رو از جلو پرس کنیم و نزاریم به دفاعمون نزدیک شه.امیدوارم با برگشتن دهنوی و نوری به روزهای اوجشون دایره وسط رو قویتر کنیم تا هم دفاع قویتر بشه هم حمله.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

همیشه میشه شروع کرد!
حتی وقتی فکر میکنی دیره ،تو دنیای ما آدم ها
فقط وقتی به اندازه کافی تاریک بشه میتونی ستاره هارو ببینی و درک کنی..
هیچ وقت نا امید نشو اراده کن و تموم موانع اطرافت رو مجبور کن
به اراده محکمت احترام بذارن
خودتو باور کن.
(این متن هدیه پرستو عزیزه)

babak red آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 7 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 10-04-2013, 08:17 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

نام حقیقی: فرزان
تشکر شده 26,417 بار در 13,397 نوشته
بازیکن مورد علاقه: رونالدو _ رائول _ کریستیانو رونالدو _ هادی نوروزی
مربی مورد علاقه: سرالکس فرگوسن ـ کارلو آنجلوتی ـ برانکو ایوانکوویچ
حالت من:
Khoonsard
Farzan is on a distinguished road

بازی خوبی واسمون نبود ...............
نیمه اول:پرسپولیس خوب شروع کرد ولی مایلی کهن ضعف پرسپولیسو خوب تشخیص داده بود،میثم حسینی.تقریبا تمام حملات صبا از سمت چپمون بود.
از طرف دیگه صادقیان امروز اصلا خوب نبود و از اونجایی که نبض حملات تیم ی جورایی دست خودش بود،تیم نتونست زیاد حمله کنه.البته اینم باید بگم که صبایی ها خوب بازیکنای هجومی تیم مثل خلعتبری و عالیشاهو بسته بودن.
تو خط دفاعیمون بجز میثم حسینی بقیه خوب بودن و کاملا هم افسار عنایتی رو دستشون گرفته بودن.
گلی هم که خوردیم باید بگم ی گل شانسی بود.
نیمه دوم:با شروع این نیمه پرسپولیس بازیو کاملا در اختیار گرفت حمله زیاد کرد ولی ی ضعف بزرگ داشت.صادقیان رو فرم نبود،پس کسی نبود که پاس آخرو بده.به نظر من ادقیان باید همون بین نیمه عوض میشد.
امروز تیم بدشانس هم بود و حملاتش گل نشد.کاشته خلعتبری که به تیر دروازه خورد و ضربه نوری هم دقیقا به جایی خورد که نباید یعنی پای سیدصالحی،جفتشون اوج بدشانسی بود.
با تعویض های دایی تیم بهتر حمله کرد و آخرشم به گل رسید.
به قول فوتبالی ها شب، شب پرسپولیس نبود و اگه تیم فقط و فقط ی خورده شانس داشت میبرد و میرفت دوم جدول.

Farzan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 6 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 10-04-2013, 09:27 PM
گلادیاتور1
سرپرست تيم
گلادیاتور1 آواتار ها

نام حقیقی: ali
تشکر شده 4,840 بار در 1,871 نوشته
بازیکن مورد علاقه: ozil-podolski-all player perspolis&arsenal
مربی مورد علاقه: ali daii-arsen venger
حالت من:
Delvapas
گلادیاتور1 is on a distinguished road

صبای قم-پرسپولیس
پرسپولیس بازی رو خوب شروع کرد و چند تا حمله نصفه نیمه انجام داد که با دفاع خوب صبا روبرو شد و نتونست از فرصتهاش استفاده کنه
مدافعان میانی پرسپولیس روز خوبی داشتند و عنایتی را خوب مهار کردند ولی پرسپولیس در کناره ها امروز خیلی ضعیف بود و میثم حسینی و خانزاده که هر دو فاقد تکنیک میباشند هر وقت در حمله شرکت میکردند چشم بسته توپها رو ارسال میکردند که فقط به مدافعان صبا میرسید
صبا هم چند تا موقعیت خوب داشت که اگر استفاده میکردند کار برای پرسپولیس خیلی سخت میشد و در یکی از این موقعیتها بالاخره به گل رسیدند
بازی درگیرانه و فیزیکی بود و چند تا بازیکن هم کارت زرد گرفتند
پرسپولیس نیمه دوم خیلی بهتر از صبا بود و حمله هایی رو ترتیب داد که البته چند تا ضد حمله هم خورد تعویضهای دایی خیلی بهتر از تعویضهای میالی کهن بود و نوری و رضایی که به بازی اومدند خوب بودند و چند تا حرکت مثبت از آنها دیده شد ولی نوروزی ناامید کننده بود
حتی نوری میتوانست به گل برسد شاید اگه سید صالحی جاخالی میداد پرسپولیس زودتر به گل میرسید و فرصت برای زدن گل دوم هم بود که به نظر من سیدصالحی خودخواهی کرد تو این صحنه و خواست توپو کنترل کنه و خودش گل بزنه بیخبر از اینکه در افسایده

میان کسانی که برای دعای باران به تپه ها می روند

تنها آنهایی که با خود چتر می برند به کار خود ایمان دارند
گلادیاتور1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 6 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 01-31-2014, 06:41 PM
tifoosi6atishe
مربی
tifoosi6atishe آواتار ها

نام حقیقی: امین= تیفوسی جایگاه 36
تشکر شده 1,558 بار در 519 نوشته
بازیکن مورد علاقه: باتیستوتا...ریبری-روبن- نیلسون..نونوگومژ-ایمون زاید...عل
مربی مورد علاقه: مصطفی دنیزلی-هاینکس-برانکو
حالت من:
Movafagh
tifoosi6atishe is on a distinguished road

دور برگشت=پرسپولیس-سپاهان

پرسپولیس یازی رو خوب شروع کرد و مشخص بود اومدن واسه انتقام.با پاس های تک ضرب که تو این بازی

تو زمین خودمون دادن سپاهانیا رو خسته و تا حدودی کلافه کردن که همین منجر به اخراج شریفی شد شریفی که تو این چن هفته خطرناک ترین بازیکنشون بود و با زدن گل اول بازم حمله کردیم و بازی رفت تو عمق و منجر شد به گل دوم و به نظرم بهترین بازیکنمونم هم علی عسکر بود که واقعا عالی بازی کرد هم خوب فرار میکرد و هم خوب پاس میداد متاسفانه تو بازیای قبلی میذاشتش دفاع راست یا چپ ولی نشون داد که باید نفوذی بازی کنه ..حدود 5 موقعیت 100% هم از دست دادیم که اگه کمی دقت میکردن الان 6 تایی میشدن..و خوشبختانه دفاع خوب کار کرد و مخصوصا نیلسون که اون ضربه پشت 18 رو از تو دروازه در اورد

تیم من پرسپولیس قهرمان پرسپولیس قهرمان عشق منه
tifoosi6atishe آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازtifoosi6atishe تشکر به عمل آورده است:
پاسخ

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش