انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال داخلی > آرشيو بخش فوتبال داخلي > فصل 94-93
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه بازی؟
برد پرسپولیس 2 66.67%
مساوی 1 33.33%
برد سپاهان 0 0%
رأی دهندگان: 3. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش

قدیمی 04-15-2015, 04:45 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

نام حقیقی: فرزان
تشکر شده 26,417 بار در 13,397 نوشته
بازیکن مورد علاقه: رونالدو _ رائول _ کریستیانو رونالدو _ هادی نوروزی
مربی مورد علاقه: سرالکس فرگوسن ـ کارلو آنجلوتی ـ برانکو ایوانکوویچ
حالت من:
Khoonsard
Farzan is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : پرسپولیس × سپاهان ~ هفته 26م لیگ برتر ~

برانکو: خیلی هیجان زده ام/ به مسئله کی روش ورود نمی کنم، اما هرگز در ایران گروگان نبوده ام

ارتش سرخ دات كام :
برانکو ایوانکوویچ در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار تیم های پرسپولیس و سپاهان اظهار داشت: خیلی هیجان زده هستم به خصوص که با چند همکار و نزدیک به 10 سال همکار خود را دیدم او رقیب من هست. در 4 سال گذشته خیلی مسائل را پشت سر گذاشتیم. من و او موفقیت های زیادی را پشت سر گذاشتیم که همیشه باقی خواهد ماند و زیباترین مسئله خواهد بود. متاسفانه بعد از بازی با استقلال، دیدار با سپاهان بزرگترین دربی است. راجع به سپاهان نیازی نیست صحبت کنم می دانید که چه نتایج خوبی در 4-5 سال گذشته کسب کرده اند. فردا آن چیزی که انتظار داریم این است که بازی پرهیجان و با لذتی برای تماشاگران به اجرا بگذاریم.خوشحال و پرهیجان هستم البته کمی هم استرس دارم و عصبی ام به علت بازگشت بین تماشاگران خودمان.

وی در مورد شناختش از سپاهان تاکید کرد: در 9 سال گذشته در صحبت بودم با پرسپولیس و چند باشگاه دیگر در ایران تا جایی که به من مربوط می شود این است که باید تیم را بچینم. در این مدت کوتاه تیم را فکر می کنم شناختم همان طور که من برای بازی با استقلال خوزستان من تیم را بستم.

برانکو در مورد مصدومان و محرومان تیمش گفت: بنگر و امید عالیشاه نمی توانند در این بازی ما را همراهی کنند.

سرمربی پرسپولیس در مورد غیبت پیام صادقیان گفت: راه حل داریم، اما اجازه بدهید اینها اصرار تیم پرسپولیس باقی بماند.

وی تصریح کرد: ما چندین هدف خواهیم داشت. می خواهیم با آرامش شرایط را پشت سر بگذاریم و امسال به دور دوم آسیا برویم، در فصل نقل و انتقالات بازیکنان خوبی را جذب کنیم و بازیکنان در اختیار داریم خود را تحمیل کنند تا نشان دهند که سزاوار حضور در پرسپولیس هستند البته می دانم که خیلی ها این را نشان خواهند داد هنوز کسی را خط نمی زنیم و به همه شانس می دهم با وجود نتایج کسب شده اما کل تیم را تغییر نخواهیم داد.

سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: کیفیت و بازی سپاهان نشان می دهد نتایج خوبی را با بوناچیچ و کرانچار گرفتند و البته برای کسی پنهان نیست که فرکی بنای خود را گذاشته تا جایی که سپاهان را بسیار خوب می بینیم که طرز بازی آنها فرق می کند. 2 ملی پوش خوب دارد و 2 بازیکن جوان دارد هنوز بازیکن عزیز من محرم نویدکیا بار اصلی تیم است عقیلی هم کاملا مسلط بر اوضاع است تیمی که در همه خطوط خوب بسته شده است.

برانکو در مورد اینکه چقدر از دانسته های چلنگر که مدتی در سپاهان بوده، برای این بازی استفاده می کند گفت: من حرفه ای هستم و از او فقط در ترجمه استفاده می کنیم.

وی در مورد دستیار ایرانی تصریح کرد: کریم باقری با ماست و در این مدت با یک نفر دیگر توافق می کنیم. برنامه سنگینی داریم هر 3 روز یکبار باید بازی کنیم. بعد از دیدار فردا با لخویا بازی داریم همین طور که زمان می گذرد موانع را می گذرانیم به همین خاطر 2 دستیار خودم را آوردم.

سرمربی پرسپولیس در مورد عدم حضور خلعتبری گفت: به این مسائل زیاد نمی پردازم و به مشکلات تیم ها ورود نمی کنم به تیم خود می رسم اما مقابل تراکتورسازی هم سپاهان بدون او بود و نتیجه گرفت.

وی در مورد کنار کشیدن حسین هدایتی از خرید پرسپولیس و مشکلات مالی گفت: در چارچوب این کنفرانس نیست. پرسپولیس بزرگترین باشگاه اسیاست و قطعا راه حل پیدا خواهد شد.

برانکو در خصوص اینکه کی روش اعلام کرده در ایران گروگان است و آیا در زمان حضورش در تیم ملی چنین احساسی داشته تصریح کرد: به مسائل کی روش نمی توانم ورود کنم، چه در ایران و چه خارج از ایران. همیشه گفتم 5 سال شگفت آور در ایران داشتم و هیچ وقت مشکل نداشتم. نمی دانم کی روش چه چیزی گفته و نمی توانم وارد شوم اما هرگز چنین احساسی را در ایران نداشتم.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Farzan آنلاین نیست.  
تعداد 4 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 04-15-2015, 05:30 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

صادقیان هم مطمئنا به این بازی نمیرسه چون بخاطر حق رشد تا اطلاع ثانوی حق بازی نداره ...

فقط وقتی پیام مصدوم نیست و شرایط بازی داره، ذوب آهن و سازمان لیگ یاد حق رشد میافتن ...

تف یه گور همه آدمایی که بویی از شرافت نبردن. یارو به کشور ایران توهین کرده، واسه 1 سال و نیم دیگه محروم شده تا مبادا اس دق لال ضرر کنه !!! تیم های دیگه 50 نفر هم از دست بدن مهم نیست، اس دق لال نباید ضرر کنه. داورا رو که دارن، کمیته انضباطی و اخلاق هم کلا دست خودشونه، از طرف سگ (سیاسی) و نا سگی هم بهشون پول میرسه و بیشتر از تیم های آسیایی هم خرج میکنن ولی بدبختی اینجاست که با این همه باز هم گند میزنن ...

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Farzan آنلاین نیست.  
تعداد 5 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 04-15-2015, 08:16 PM
alibigi
سرپرست تيم
alibigi آواتار ها

تشکر شده 2,290 بار در 993 نوشته
حالت من:
Ghafelgir
alibigi is on a distinguished road

مشکل صادقیان هم حل شد این اذری ظاهرن رضایت داده تاپایان لیگ ...

alibigi آنلاین نیست.  
تعداد 5 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 04-15-2015, 10:12 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

پیش بازی پرسپولیس - سپاهان: ال کلاسیکوی ایرانی در روز تقابل دوست های قدیمی

در حساس ترین بازی از هفته بیست و ششم لیگ برتر کشور، دو تیم پرسپولیس تهران و سپاهان اصفهان به مصاف یکدیگر می روند.

مکان و زمان بازی:
استادیوم یکصد هزار نفری آزادی تهران

پنجشنبه 1394/01/27 ساعت 19

پرسپولیس:

پروفوسور برانکو ایوانکوویچ، فردا برای اولین بار به عنوان سرمربی بر روی نیمکت سرخپوشان تهرانی خواهد نشست.

سرمربی سابق تیم ملی کشورمان که بعد از 9 سال مجدداً به فوتبال ایران بازگشته است، در روزی باید اولین حضور خود به عنوان هدایت کننده پرسپولیس را تجربه کند که سرمربی تیم حریف کسی نیست جز حسین فرکی، دوست و دستیار سابق برانکو در تیم ملی فوتبال که به خوبی از تفکرات وی آگاهی دارد.

پرسپولیسی ها بعد از حماسه یکصد هزار نفری خود در مقابل النصر که منجر به برد شیرین 1-0 مقابل تیم عربستانی شد، با هدایت دستیار برانکو در مقابل استقلال خوزستان متوقف شدند تا حالا سه بازی باشد که نتوانسته اند به پیروزی دست پیدا کنند.

پرسپولیس در بازی حساس فردا دو غایب بزرگ به نام های امید عالیشاه و محسن بنگر خواهد داشت که اولی به علت سه کارته بودن و دومی هم به علت مصدومیت نمی توانند تیمشان را همراهی کنند، ضمن اینکه پیام صادقیان نیز به علت اختلافات مالی دو باشگاه پرسپولیس و ذوب آهن و شکایت اصفهانی ها، فعلاً نمی تواند همان حضور خشک و خالی را هم بر روی نیمکت پرسپولیس داشته باشد و باید از خانه تماشاگر بازی هم تیمی هایش باشد.

اما فرناندو گابریل، هافبک بازیساز پرسپولیس که در چند وقت اخیر عملکرد خیلی خوبی داشته است، همانند هفته پیش می تواند برای سرخپوشان بازی کند تا در کنار محمد نوری و احمد نورالهی، خط هافبک قرمزهای پایتخت، در بهترین وضعیت خود قرار بگیرد.

در خط حمله نیز قطعاً مهدی طارمی جوان و آماده، مهمترین مهره برانکو خواهد بود که می تواند خط دفاعی سپاهان شدیداً تحت فشار بگذارد.

سپاهان:

دیدار فردای پرسپولیس و سپاهان قطعاً برای حسین فرکی یک بازی خاص خواهد بود.

فرکی که به مدت 4 سال در تیم ملی دستیار برانکو ایوانکوویچ بود، حالا بعد از نزدیک به یک دهه باید در قامت سرمربی سپاهان، مقابل پرسپولیس قرار بگیرد که برانکو بر روی نیمکت آن نشسته است و از همین جهت می شود این دیدار را تقابل استاد و شاگرد در دو طرف میدان ال کلاسیکوی ایرانی نیز نامید.

سپاهان برای بازی فردا هادی عقیلی رهبر خط دفاعی خود را به علت مصدومیت در اختیار نخواهد داشت، ضمن اینکه با دستور حسین فرکی، محمدرضا خلعتبری بازیکن ارزشمند زردپوشان نیز به علت مسائل انضباطی از فهرست تیمش خط خورد تا سپاهان یکی از مهمترین بازیکنان خود را در این مسابقه همراه نداشته باشد.

سپاهانی ها که در بازی قبلی در دقایق آخر یک پیروزی شیرین را مقابل تراکتورسازی کسب کردند و مجدداً به کورس قهرمانی بازگشتند، برای بازی مقابل حریف تهرانی خود که همواره در چند فصل اخیر تقابلی جذاب را با انها داشته اند، به احتمال قوی با همان سیستم بازی قبل و با استفاده از دو مهاجم بازی خواهند کرد تا بتوانند با بهره بردن از قدرت بالای خط تهاجمی خود که متشکل از بازیکنانی مانند لوسیانو پریرا، مهدی شریفی و جواهیر سوکای است، خط دفاع متزلزل پرسپولیس را تسلیم کنند.

بدون تردید مهمترین بازیکن سپاهان در این بازی کسی نخواهد بود جز محرم نویدکیا که بعد از اتمام دوران مصدومیتش حالا می تواند با استفاده از هوش و قدرت بازیسازی بالای خود، گره گشای دقایق سخت تیمش در بازی دشوار پیش رو باشد.

Farzan آنلاین نیست.  
تعداد 6 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 04-15-2015, 10:34 PM
red_girl
مدیر انجمن فوتبال داخلی
red_girl آواتار ها

نام حقیقی: somaye
تشکر شده 10,453 بار در 2,675 نوشته
حالت من:
Pakar
red_girl is on a distinguished road

بازی اول برانکو خیلی مهمه که ببره یا نه . کاش بازی اولش با سپاهان نبود
اما از یه جهت هم خوبه که مربی جدید یه انگیزه ست برای بازیکنا که هرطور شده این بازی رو ببرن
تماشاگرا هم میتونن تاثیرگذار باشن امیدوارم بیان
اونا خلعتبری رو ندارن که خیلی تاثیرگذاره ما هم بنگر و عالیشاه صادقیان هم بخشیده شد خدا رو شکر
درکل به نظر من سپاهان اون تیم قوی و تاکتیکی هم نیست و میشه بردش . از النصر که قوی تر نیست ..
امیدوارم فردا روز ما باشه و روز بعد اس دق لال هم ببازه که برد ما کمک نکنه بهشون

perspolis

red_girl آنلاین نیست.  
تعداد 7 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 04-16-2015, 01:44 PM
red nabid
ناظر انجمن
red nabid آواتار ها

نام حقیقی: پدرام
تشکر شده 17,712 بار در 5,823 نوشته
بازیکن مورد علاقه: کاپتان کیا-شواینی
مربی مورد علاقه: برانکو و دیگر هیچ
حالت من:
ShadOsarhal
red nabid is on a distinguished road

خدایی خیلی بده که آدم در اصفهان پرسپولیسی باشه
مخصوصا اگه سپاهان اینطور شاخ بشه برای پرسپولیس
اونموقع بعد هر باخت باید به کنایه های دوستات و استادات گوش کنی
یعنی اصلا نمیتونم تحمل کنم که پرسپولیس نبره

red nabid آنلاین نیست.  
تعداد 6 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 04-16-2015, 05:01 PM
αяισ
بازيكن اصلي
αяισ آواتار ها

نام حقیقی: آریو
تشکر شده 325 بار در 123 نوشته
بازیکن مورد علاقه: داش علی کریمی
αяισ is on a distinguished road

با درود
به نظر من شانسمون امروز واسه برد 50 درصده اگه واقع بین باشیم هر چند احساسم میگه میبریم این بازی رو
خودمون که با توجه به بازی قبل و روحیه ای که گرفتیم تیم رو فرم اومده با حضور مربی جدید هم حتما شاهد یه نشاط بیشتر توی تیم خواهیم بود البته اه اقای درخشان بزاره با این مصاحبه هاش
تیم سپاهان هم بازی قبلی خودش رو که خیلی حساس بود رو هم برده و با روحیه جلومون ظاهر میشه
سپاهان و پرسپولیس تیمهایی نیستند که به یک مهره اتکا کنن درست که غیبت خلعت بری و بنگر و عالیشاه به چشم میاد اما ما بازی رو میبریم
αяισ آنلاین نیست.  
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 04-16-2015, 05:06 PM
PaRaStO_o
سرپرست تيم
PaRaStO_o آواتار ها

نام حقیقی: parastoo
تشکر شده 8,192 بار در 2,611 نوشته
بازیکن مورد علاقه: cr7
مربی مورد علاقه: sir Alex Ferguson
حالت من:
Ghati
PaRaStO_o is on a distinguished road

تنها حسرتم برای این بازی نبود بنگر هست. خیلی زیاد ناراحتم
متاسفانه رسانه ها هم از الان خیلی جو دادن هی میگن پرسپولیس برانکو آخه هفته 26 لیگ نه بازیکن گرفته نه کار تاکتیکی آنچنانی کرده . پرسپولیس برانکو معنی نمیده بیشتر شبیه پرسپولیس به غارت رفته هست که افتاده دست برانکو.
امیدوارم امروز خط دفاعی گند نزنه فقط

به امید برد

PaRaStO_o آنلاین نیست.  
این کاربر برای پست مفید ازPaRaStO_o تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 04-16-2015, 05:27 PM
Sh-Meteor
مدير انجمن
Sh-Meteor آواتار ها

نام حقیقی: شهاب
تشکر شده 6,618 بار در 2,540 نوشته
بازیکن مورد علاقه: مهدوی کیا _ شوچنکو
مربی مورد علاقه: کارلو آنجلوتی
حالت من:
Khoonsard
Sh-Meteor is on a distinguished road

کلا پرسپولیس جلوی حریف های سخت، بهتر بازی می کنه

این یکی از دلایل من برای گرفتن امتیاز از سپاهانه

اگه دقت کرده باشین، میبینید که صدر نشین عربستان و قهرمان لیگ قطر رو شکست دادیم
اما تیم های ته جدولی لیگ خودمون رو نبردیم (نفت مسجد سلیمان و راه آهن و اس. خوزستان)

Sh-Meteor آنلاین نیست.  

قدیمی 04-16-2015, 05:28 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

تــــرکیــــب پــــرسپــــولیــــس:

سوشا مکانی

رضا نورمحمدی

مایکل اومانیا

محمدرضا خانزاده

حمیدرضا علی عسگری

مهرداد کفشگری

احمد نورالهی

محمد نوری

فرناندو گابریل

هادی نوروزی

مهدی طارمی

Farzan آنلاین نیست.  
این کاربر برای پست مفید ازFarzan تشکر به عمل آورده است:
موضوع بسته شد

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش