انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال داخلی > آرشيو بخش فوتبال داخلي > فصل 94-93
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه بازی را چگونه پیش بینی میکنید؟
برد گسترش فولاد 0 0%
تساوی 0 0%
برد پرسپولیس 4 100.00%
رأی دهندگان: 4. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش

قدیمی 05-10-2015, 03:32 PM
alibigi
سرپرست تيم
alibigi آواتار ها

تشکر شده 2,290 بار در 993 نوشته
حالت من:
Ghafelgir
alibigi is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : گسترش فولاد ـ پرسپولیس # هفته بیست و نهم #

سوشا مکانی‌، مایکل اومانیا، بابک حاتمی، رضا خالقی‌فر، مهدی جعفرپور، میلاد کمندانی، احمد نورالهی، گابریل، مهدی دغاغله، هادی نوروزی و علی علیپور.

اینم ترکیب...

فکرکنم این جوریه

سوشا

جعفر پور - نوراللهی -اومانیا -حاتمی

مهدی دغاغله -کمندانی

گابریل

خالقی فر-علیپور-نوروزی

کاش عباس زاده جای علیپور بود حالا عیب نداره اینشاالله نیمه دوم بیاد بترکونه ..امیدوارم سوشا وحاتمی کارت زرد نگیرن که بازی دربی مشکل سازنشه ...

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

ویرایش توسط alibigi : 05-10-2015 در ساعت 03:34 PM
alibigi آنلاین نیست.  
این کاربر برای پست مفید ازalibigi تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 05-10-2015, 03:53 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

نام حقیقی: فرزان
تشکر شده 26,417 بار در 13,397 نوشته
بازیکن مورد علاقه: رونالدو _ رائول _ کریستیانو رونالدو _ هادی نوروزی
مربی مورد علاقه: سرالکس فرگوسن ـ کارلو آنجلوتی ـ برانکو ایوانکوویچ
حالت من:
Khoonsard
Farzan is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی توسط alibigi نمایش پست ها
اینم ترکیب...

فکرکنم این جوریه

سوشا

جعفر پور - نوراللهی -اومانیا -حاتمی

مهدی دغاغله -کمندانی

گابریل

خالقی فر-علیپور-نوروزی
فک نکنم خط هافبک و حملمون مثل بالا باشه ...

به نظرم ترکیب اینجوریه ...

سوشا

جعفرپور ـ اومانیا ـ نوراللهی ـ حاتمی

کمندانی ـ خالقی فر

گابریل

دغاغله ـ علیپور ـ نوروزی

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Farzan آنلاین نیست.  
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 05-10-2015, 04:24 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

امیدوارم تو خط دفاع مشکلی نداشته باشیم. به هر حال نوراللهی جوونه و پست واقعیش هم دفاع وسط نیست. من خودم فکر میکردم کفشگری کنار اومانیا بازی کنه اما کفشگری اصلا تو بازی نیست !!!

جعفرپور هم تا حالا تو هیچ کدوم از بازی هاش خوب کار نکرده و فک کنم همش هم تعویض شده. امیدوارم امروز بتونه حداقل ی عملکرد معمولی داشته باشه.

تو خط هافبکمون هم کمندانی و خالقی فر هافبک های دفاعیمونن و به نظرم توانایی دفاعیمون میاد پایین. به نظرم بهتر بود خالقی فر یا کمندانی کنار کفشگری بازی میکردن. البته من خودم زوج کمندانی ـ کفشگری رو ترجیح میدادم.

دغاغله تو تمام فصل هیچ بازی خوبی نکرده و یا مصدوم بوده و یا ناآماده که نه درخشان و نه برانکو بهش اعتقادی نداشتن. امیدوارم دغاغله حداقل ی نشونه هایی از اونی که تو ملوان بود، نشون بده. فک کنم انگیزه خوبی هم داشته باشه تا بتونه نظر برانکو رو نسبت به خودش مثبت کنه ...

علیپور هم که مهاجم نوکمونه. امیدوارم کم اشتباه و حتی بی اشتباه باشه و از موقعیت هایی که نصیبش میشه به خوبی استفاده کنه ...

امیدوارم 3 کارته هامون تو این بازی کارت نگیرن و محروم نشن. سوشا، بنگر، علی عسگری، کفشگری و حاتمی در آستانه محرومیتن و ممکنه دربی رو از دست بدن. بنگر و علی عسگر که کلا نیستن. کفشگری هم فعلا نیمکت نشینه. امیدوارم حاتمی و سوشا رو از دست ندیم ...

به امید برد پرسپولیس ...

Farzan آنلاین نیست.  

قدیمی 05-10-2015, 05:23 PM
Sh-Meteor
مدير انجمن
Sh-Meteor آواتار ها

نام حقیقی: شهاب
تشکر شده 6,618 بار در 2,540 نوشته
بازیکن مورد علاقه: مهدوی کیا _ شوچنکو
مربی مورد علاقه: کارلو آنجلوتی
حالت من:
Khoonsard
Sh-Meteor is on a distinguished road

لطفا به این سوال من پاسخ دهید!

الان هادی نوروزی تعویض بشه، کی قراره کاپیتان بشه؟

علیپور؟ اومانا؟ خالقی فر؟ یا ...

Sh-Meteor آنلاین نیست.  
این کاربر برای پست مفید ازSh-Meteor تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 05-10-2015, 05:52 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

یعنی تف به وجود درخشان با اون بازیکنایی که خریده. امیدوارم هیچ وقت تو زندگیش ذره ای هم خوشی نبینه ...

سر گل گسترش، خالقی خر توپو مفت لو داد و جالب تر از همه حرکت حاتمی سر صحنه گل بود که برای زدن ضربه سر پشت به توپ پرید ... !!!

حاضرم قسم بخورم بهتر از جعفرپور میتونم بازی کنم ...

باز هم لعنت به درخشان و باعث بانی اومدنش به پرسپولیس ...

Farzan آنلاین نیست.  

قدیمی 05-10-2015, 06:05 PM
alibigi
سرپرست تيم
alibigi آواتار ها

تشکر شده 2,290 بار در 993 نوشته
حالت من:
Ghafelgir
alibigi is on a distinguished road

وای این بازیکنا چی بودن وایی خدایییه من

اخه اونم ادم ازبازیکن تیم ته جدولیه گسترش نه یکبار نه دوبار نه سه بار چندبار جا میمونه ولایی میخوره؟ مگه علی کریمی داره جلوتون بازی میکنه بازیکن اونا توپ میگیره از خالفی فر گرفته تاحاتمی واومانیا قشنگ همرو جا میگذاره :l پنچ مدافع نمیتونه یک مهاجم بگیره :l

خداکنه این بازی ابروریزی نشه مطمئنم اگه برانکو میدونست این ذخیره ها این شکلی قراره بازی کنه عمرن بازیکنای اصلی استراحت میداد :l

ماکلن 10 بازیکن خوب داریم هربار ازاین ده نفر یکی دونفرشون نباشن ماحتما یک بازیو باختیم چون ذخیرش افتظاحههه

بلد نیستن پاس بدن ای خداااا

حاتمی پاس میده خالقی فر خالقی فر دوباره پاس میده حاتمی بعد حاتمی میده مهاجم حریف :l

خداکنه فقط ابروریزی نشه حداقل دلمون خوش باشه بازیکنای اصلیمون دارن استراحت میکنن..

alibigi آنلاین نیست.  
این کاربر برای پست مفید ازalibigi تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 05-10-2015, 07:05 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

شکست تیم دوم پرسپولیس مقابل گسترش فولاد / پرسپولیس برای دربی محروم ندارد

در هفته بیست و نهم لیگ برتر تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز از ساعت 18 در ورزشگاه اختصاصی خود به مصاف تیم پرسپولیس رفت که این مسابقه با نتیجه 2 بر یک به سود گسترش فولاد تبریز به پایان رسید. این بازی در حالی برگزار شد که برای هیچ‌کدام از دو تیم اهمیت نداشت و فقط برای دفاع از حیثیت باشگاه خود وارد میدان شده بودند.

در دقیقه اول مسابقه بازیکنان گسترش فولاد تبریز حمله تند و تیزی را روی دروازه پرسپولیس ترتیب دادند که شوت محمد ابراهیمی از کنار دروازه سوشا مکان به بیرون رفت.

در دقیقه 11 هم ابراهیمی یک بار دیگر شانس خود را از راه دور امتحان کرد که بازهم ضربه شوت وی با فاصله کمی از دروازه سرخ‌پوشان به خارج رفت.

در ادامه ضربه دیدنی پیمنتا با شیرجه زیبای سوشا به کرنر رفت. تبریزی‌ها در دقیقه 13 مزد حملات خود را گرفتند و در دقیقه 13 جابر انصاری توانست از روی توپی که از سمت راست توسط پیمنتا برایش سانتر شد با ضربه سر دروازه پرسپولیس را باز کند تا بازی یک بر صفر به سود میزبان شود.

بازهم بازیکنان گسترش فولاد حمله کردند تا اینکه در دقیقه 25 شوت میثم نقی‌زاده از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت؛ به نظر می‌رسد شوت‌های از راه دور یکی از تاکتیک‌های فراز کمالوند در این مسابقه است.

محمد ابراهیمی یکی از بازیکنان خوب نیمه اول بود؛ وی در دقیقه 30 چند بازیکن پرسپولیس را دریبل زد، اما در لحظه آخر نتوانست ضربه دقیقی به توپ بزند.

شاگردان برانکو در نیمه اول مسابقه نتوانستند خطر جدی روز دروازه گسترش فولاد ترتیب دهند، اما در طرف مقابل شاگردان کمالوند موقعیت‌ها خوبی مخصوصاً از روی شوت‌های از راه دور روی دروازه پرسپولیس ایجاد کردند.

در این مسابقه برانکو به دلیل مصدومیت بنگر و غیبت نورمحمدی تغییراتی را در خط دفاعی تیمش ایجاد کرده است؛ به این ترتیب که اومانیا و حاتمی مدافعان وسط پرسپولیس هستند و خالقی‌فر در سمت راست و جعفرپور هم سمت چپ خط دفاعی پرسپولیس بازی می‌کند.

نیمه دوم:

بازی پایاپایی در جریان بود که در دقیقه 50 بازهم جابر انصاری توانست دروازه پرسپولیس را باز کند و نتیجه بازی 2 بر صفر به سود گسترش فولاد تبریز شد. این بار هم جابر انصاری روی کرنر ارسالی پیمنتا از جناح راست با ضربه سر از روی خط شش قدم برای دومین بار دروازه سوشا را باز کرد.

در ادامه و در دقیقه 53 ضربه میلاد کمندانی از بالای دروازه گسترش فولاد تبریز به بیرون رفت.

در دقیقه 63 درویشی، بازیکن شماره 19 گسترش فولاد موقعیت بسیار خوبی کسب کرد که به راحتی توپ را از دست داد. قبل از آن هم جابر انصار در موقعیت نسبتاً تک به تک توپ را توانست به خوبی کنترل کند و سوشا مکانی توپ را جمع کرد.

در ادامه مسابقه و تا دقیقه 75 پرسپولیسی‌ها حملات نصفه و نیمه‌ای را روی دروازه گسترش فولاد ایجاد کردند، اما در طرف مقابل شاگردان کمالوند ضدحملات خطرناکی را روی دروازه پرسپولیس ترتیب می‌دادند.

تا دقیقه 88 پرسپولیس چند سانتر روی دروازه گسترش فولاد تبریز انجام داد که تقریباً تمام آنها بی فایده بود؛ در ادامه داور مسابقه در صحنه‌ای که روی هادی نوروزی در محوطه جریمه خطا شد پنالتی اعلام کرد که ژوزه تادو در دقیقه 89 توانست دروازه گسترش فولاد را باز کند تا نتیجه دو بر یک شود.

ترکیب تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز:

داود نوشی‌صوفیانی، امید نظامی‌پور، لئوناردو پیمنتا (از دقیقه 83علیرضا نقی‌زاده) ، میثم نقی‌زاده، مرتضی اسدی، جابر انصاری، باتیستا، محمدامین درویشی (از دقیقه 66 یوسف سیدی)، سیدمحسن حسینی، محمد ابراهیمی و مصطفی اکرامی.
سرمربی: فراز کمالوند

ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس:
سوشا مکانی، حاتمی، اومانا، خالقی‌فر، جعفرپور، نورالهی (از دقیقه 67 افشین اسماعیل‌زاده)، کمندانی، گابریل، نوروزی، دغاغله (از ابتدای نیمه دوم عباس‌زاده (از دقیقه 74 تادو)) و علیپور.
سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

احمد صالحی داور مسابقه است که به مرتضی اسدی از گسترش فولاد تبریز و مهدی جعفرپور از پرسپولیس کارت زرد نشان داد. با این نتیجه گسترش فولاد تبریز با 34 امتیاز و پرسپولیس 33 امتیاز ماند.

Farzan آنلاین نیست.  

قدیمی 05-10-2015, 07:15 PM
raha Bay
بازيكن اصلي
raha Bay آواتار ها

نام حقیقی: رها
تشکر شده 658 بار در 194 نوشته
بازیکن مورد علاقه: علی کریمی-مسی-اینیستا-ریبری-روبن
مربی مورد علاقه: گواردیولا-فرگوسن
حالت من:
Konjkav
raha Bay is on a distinguished road

بچه ها من اشتباه شنیدم یا این گزارشگره واقعا گفت پیشاپیش قهرمانی "سرخترین و پرهوادارترین" تیم اسیا رو در لیگ تبریک میگم؟؟
همچین چیزی گفت؟
بگید که اشتباه شنیدم

بازیم که اصلا حرفی واسه گفتن نداشت...خیلی دوست دارم از درخشان بپرسم ناموسا این بازیکنارو از کدوم خراب شده ای پیدا کردی! اصلا از این داغونتر "نمیتونست" تیم جمع کنه!

قدیمی 05-10-2015, 07:27 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

نقل قول:
نوشته اصلی توسط raha bay نمایش پست ها
بچه ها من اشتباه شنیدم یا این گزارشگره واقعا گفت پیشاپیش قهرمانی "سرخترین و پرهوادارترین" تیم اسیا رو در لیگ تبریک میگم؟؟
همچین چیزی گفت؟
بگید که اشتباه شنیدم

بازیم که اصلا حرفی واسه گفتن نداشت...خیلی دوست دارم از درخشان بپرسم ناموسا این بازیکنارو از کدوم خراب شده ای پیدا کردی! اصلا از این داغونتر "نمیتونست" تیم جمع کنه!
کلا گزارشگر بازی خیلی عوضی و البته عقده ای بود ...

کل بازی داشت زر مفت میزد و مزخرف میگفت. جالب اینجا بود که حتی چند بار هم خود احمقش فهمید چرت گفته ...

اینجور گزارشگرا فقط به درد گزارش کردن تو خونشون میخورن ...

Farzan آنلاین نیست.  
این کاربر برای پست مفید ازFarzan تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 05-10-2015, 07:28 PM
babak red
مدیر كل
babak red آواتار ها

نام حقیقی: بابک
تشکر شده 35,281 بار در 10,083 نوشته
بازیکن مورد علاقه: 24 ابدی
مربی مورد علاقه: دایی(اقای گل جهان)
حالت من:
Ashegh
babak red is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی توسط raha bay نمایش پست ها
همچین چیزی گفت؟
بگید که اشتباه شنیدم

حتما تراکتور رو گفته. جو گیرن دیگه. خداکنه نفت اون بازی اخر رو ببره و تراکتور به ارزوش نرسه.

همیشه میشه شروع کرد!
حتی وقتی فکر میکنی دیره ،تو دنیای ما آدم ها
فقط وقتی به اندازه کافی تاریک بشه میتونی ستاره هارو ببینی و درک کنی..
هیچ وقت نا امید نشو اراده کن و تموم موانع اطرافت رو مجبور کن
به اراده محکمت احترام بذارن
خودتو باور کن.
(این متن هدیه پرستو عزیزه)

babak red آنلاین نیست.  
موضوع بسته شد

کاربران تگ شده
6 تایی ها, A V E I R O, A.t.i, ak8j, alaya, ali perspolisi6, Ali TiFo30, AlirezaaR, AM1NR3Z4, amir ali only p, angle, Ati/red, AYT@K, ♥perspolis♥, ✫زهـــرا✫, babak red, cheshmabi91, Cяоωŋ, CR-7, Ebi_ JASHOO, erfanRed, H@NaNe, hamid3, Hojat Milano, αяισ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش