انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال خارجی > فوتبال انگلیس
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش

قدیمی 07-14-2014, 01:46 PM
♥perspolis♥
ریش سفید انجمن
♥perspolis♥ آواتار ها

نام حقیقی: سینا
تشکر شده 25,057 بار در 10,447 نوشته
بازیکن مورد علاقه: روبرتو کارلوس
مربی مورد علاقه: علی دایی
♥perspolis♥ is an unknown quantity at this point
پیش فرض پاسخ : نقل و انتقالات منچسترسیتی

خریدهای پلیگرینی قطعا بی دلیل نیست و دوس داره اینده تیم سیتی رو با جوان ها بسازه.امسال دیگه سال ازمون و خطا برای پلیگرینی نیست

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

♥perspolis♥ آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 08-02-2014, 01:29 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

نام حقیقی: فرزان
تشکر شده 26,417 بار در 13,397 نوشته
بازیکن مورد علاقه: رونالدو _ رائول _ کریستیانو رونالدو _ هادی نوروزی
مربی مورد علاقه: سرالکس فرگوسن ـ کارلو آنجلوتی ـ برانکو ایوانکوویچ
حالت من:
Khoonsard
Farzan is on a distinguished road

لمپارد به منچسترسيتي مي‌رود

فرانک لمپارد که با باشگاه نيويورک سيتي قرارداد امضا کرده است با قراردادي کوتاه مدت راهي منچسترسيتي مي‌شود.

نيويورک سيتي تا ماه مارس (اسفند) ديدار رسمي ندارد. اين موضوع موجب شده تا هافبک پيشين چلسي به فکر حضور در باشگاه ديگري به شکل قرضي بيفتد. او چندي پيش پيشنهاد حضور در باشگاه ملبورن استراليا را رد کرد. کويينز پارک رنجرز نيز از تيم‌هايي است که به دنبال جذب لمپارد است اما به نظر مي‌رسد وي علاقه بيشتري به پوشيدن پيراهن منچسترسيتي داشته باشد.

حضور لمپارد در ترکيب سيتي که بسياري از هواداران چلسي را شگفت زده خواهد کرد مي‌تواند براي تيم مانوئل پيگريني ارزش بالايي داشته باشد. با توجه به تجربه بالاي لمپارد، سرمربي سيتي مي‌تواند نام وي را در ترکيب تيمش براي ليگ قهرمانان اروپا نيز قرار دهد.

حضور 6 ماهه لمپارد در ترکيب سيتي با آغاز تمرين‌هاي پيش فصل نيويورک سيتي به پايان خواهد رسيد.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

ویرایش توسط Farzan : 08-02-2014 در ساعت 01:30 PM
Farzan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازFarzan تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 08-05-2014, 05:50 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

رسمی: باکاری سانیا به منچسترسیتی پیوست

مدافع فرانسوی آرسنال به سیتیزن ها پیوست.

دقایقی پیش توئیتر رسمی باشگاه منچستر سیتی، پیوستن رسمی باکاری سانیا به این تیم را اعلام کرد. این بازیکن به عنوان بازیکن آزاد از آرسنال جدا شد و در ادمه شماره 3 سیتیزن ها را بر تن خواهد کرد.

قدیمی 08-18-2014, 09:55 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

ژکو با منچسترسيتي تمديد مي‌کند

بازی‌های خوب ادین ژکو در ترکیب منچسترسیتی باعث شد تا مانوئل پیگرینی از سران من‌سیتی بخواهد قرارداد این گلزن بوسنیایی را تمدید کنند.

به گزارش تسنیم، ژکو که در سال 2011 و با قراردادی 27 میلیون پوندی از ولفسبورگ به منچسترسیتی پیوست در 109 بازی که برای این تیم انگلیسی در لیگ برتر به میدان رفته 46 گل به ثمر رسانده است.

مربی شیلیایی منچسترسیتی در مصاحبه با اسکای اسپورت اظهار داشت: ادین بازیکن خوبی است و در فصل گذشته چهره موفقی از خود به نمایش گذاشت. او رشد خوبی در منچسترسیتی داشته و از اینکه قراردادش تمدید شود و با ما بماند خوشحال خواهم شد.

قدیمی 08-18-2014, 09:56 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

فهرست بازيکنان مازاد منچسترسيتي اعلام شد

مانوئل پیگرینی اسامی فهرست چهار نفره بازیکنان مازاد تیمش که به احتمال فراوان در 12 روز باقیمانده از بازار نقل‌وانتقالات ورزشگاه اتحاد را ترک می‌کنند،‌ اعلام کرد.

به گزارش تسنیم، پیگرینی اظهار داشت: ماتیا ناستاسیچ نیاز دارد که به میدان برود و بازی کند اما ما در تیم‌مان چهار مدافع کناری بزرگ مانند دمیکلیس، کمپانی، مانگالا و بویاتا داریم. به همین دلیل باید در چند روز آینده ببینیم که برای ناستاسیچ چه اتفاقی رخ می‌دهد. او بازیکن مهمی است اما پیشنهاداتی دریافت کرده است و به نظر من بهترین چیز برای او این است که فرصت بازی داشته باشد.

سرمربی شیلیایی من‌سیتی افزود: تا آخر ماه آگوست زمان داریم تا ببینیم چه پیشنهاداتی برای جذب او ارائه می‌شود. همین وضعیت در مورد میکا ریچاردز هم وجود دارد، چون خود او نمی‌خواهد بماند و زمان بیشتری برای بازی کردن می‌خواهد. ما با تمدید قراردادش مشکلی نداریم اما خودش موافق نیست.

ریچاردز که یک سال دیگر به پایان قراردادش با سیتی باقیمانده است، ‌مشتریانی مانند لیورپول، تاتنهام، ‌اورتون و نیوکاسل دارد اما این تیم‌ها حاضر به پرداخت حقوق 8.75 میلیون یورویی‌ که آبی‌های شهر منچستر به او می‌دهند، نیستند.

پیگرینی در ادامه تصریح کرد: ما سه یا چهار بازیکن اضافه داریم که اسکات سینکلر و جان گویدتی هم جزوشان هستند. این دو، بازیکنان مهمی هستند اما من نمی‌خواهم تیمم را شلوغ کنم. فکر می‌کنم 22 بازیکن برای من کافی باشد و همه آنها بازیکنانی باکیفیت هستند.

منبع

تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 08-30-2014, 05:53 PM
TEAR GODDESS
مربی
TEAR GODDESS آواتار ها

نام حقیقی: ღ£Ł£ŋムღ
تشکر شده 708 بار در 363 نوشته
بازیکن مورد علاقه: کمال کامیابی نیا
مربی مورد علاقه: فرگوسن
حالت من:
Relax
TEAR GODDESS is on a distinguished road

آگرو در اندیشه بازگشت به خانه
مهاجم آرژانتینی منچسترسیتی قصد دارد در پایان دوران همکاری‌اش با این تیم به آرژانتین بازگردد و در تیم ایندپندنته توپ بزند.

به گزارش وبسایت نود، سرخیو آگرو به تازگی قراردادش را برای پنج سال دیگر با منچسترسیتی تمدید کرده اما او قصد دارد در پایان این زمان بار دیگر به لیگ دسته اول فوتبال کشورش بازگردد.

مهاجم ۲۶ ساله من‌سیتی در مصاحبه با اسکای اسپورت اظهار داشت: همیشه گفته‌ام که برای ادامه فوتبالم به آرژانتین بازمی‌گردم و تیمی که برای آن توپ خواهم زد ایندیپندنته خواهد بود.

وی افزود: قراردادم را برای پنج سال دیگر با من‌سیتی تمدید کرده‌ام اما روزی هم که به تیم سابقم باز خواهم گشت مطمئن باشید در شرایط بدنی خوبی خواهم بود.

آگرو گفت: دوست دارم روی جوانان فوتبال آرژانتین سرمایه‌گذاری کنم و در صورت بازگشت به کشورم حتماً این کار را انجام خواهم داد.

TEAR GODDESS آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازTEAR GODDESS تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 08-30-2014, 06:48 PM
TEAR GODDESS
مربی
TEAR GODDESS آواتار ها

نام حقیقی: ღ£Ł£ŋムღ
تشکر شده 708 بار در 363 نوشته
بازیکن مورد علاقه: کمال کامیابی نیا
مربی مورد علاقه: فرگوسن
حالت من:
Relax
TEAR GODDESS is on a distinguished road

فالکائو به پیوستن به من سیتی نزدیک است

رادامل فالکائو مهاجم کلمبیایی موناکو در چند قدمی پیوستن به سیتی قرار دارد.

به گزارش وبسایت نود، صحبت های بسیاری در مورد آینده فالکائو در موناکو طی روزهای اخیر شنیده می شد، و در حالی که تیم هایی نظیر رئال، یووه و آرسنال روی کاغذ به نظر شانس بیشتری برای جذب وی داشتند، گویا این سیتی است که در آستانه به خدمت گرفتن وی قرار گرفته است.

به گزارش منابع ایتالیایی، من سیتی و موناکو در حال مذاکره روی گام های نهایی قرارداد هستند. فالکائو در نزدیکی پیوستن به سیتی قرار دارد و احتمال دارد به زودی طی ۲۴ ساعت آینده قرارداد نهایی شود.

ضمن اینکه یاردیم سرمربی موناکو نام فالکائو را در لیست تیمش برای بازی لیل قرار نداده است. احتمالات در مورد خروج وی بسیار رنگ واقعیت گرفته است.

TEAR GODDESS آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازTEAR GODDESS تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 09-02-2014, 02:30 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

اعراب دست و دل باز در انگليس!
بررسي عملکرد منچستر سيتي در نقل و انتقالات

پس از اتمام پنجره‌ي نقل و انتقالات در نيمه‌شب گذشته، مروري خواهيم کرد به مهمترين اقداماتي که تيم منچستر سيتي در بازار نقل و انتقالات تابستان 2014 انجام داده است.

به گزارش "ورزش سه"، تمرکز سیتی در تابستان روی تقویت دفاع تیم بود، جایی که ماجرای کشدار انتقال ۳۲ میلیون پوندی الیاکیم مانگالا دفاع وسط پورتو سرانجام در اواسط تابستان پایان پذیرفت و همچنین باکاری سانیا پس از اتمام مدت قراردادش با آرسنال به این تیم پیوست. فرناندو هافبک دفاعی پورتو نیز به همراه مانگالا به ورزشگاه اتحاد آمد و ویلی کابایرو دروازه‌بان پرتجربه‌ی مالاگا نیز دیگر خرید این تیم بود.

خروجی‌های باشگاه شامل جولیان لسکات، گرت بری، کاستل پانتیلیمون، جک رادول و خاوی گارسیا بودند، که فروش دو تای آخر به‌ترتیب به ساندرلند و زنیت سن‌پترزبورگ در مجموع ۲۳ میلیون پوند برای سیتی عایدی به بار آورد. همچنین در روز پایانی نقل و انتقالات میکا ریچاردز مدافع و آلوارو نگردوی مهاجم با دو قرارداد قرضی یک‌ساله راهی تیم‌های فیورنتینا در سری آ و والنسیا در لالیگا شدند.

قدیمی 10-07-2014, 11:14 AM
♥perspolis♥
ریش سفید انجمن
♥perspolis♥ آواتار ها

آغاز تلاش سيتي براي به خدمت گرفتن رويس

نشريه ديلي اکسپرس ادعا کرد که باشگاه منچسترسيتي پروژه به خدمت گرفتن مارکو رويس، ستاره جوان بروسيا دورتموند، را آغاز کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، گفته می شود که سیتی درخواستی رسمی به باشگاه آلمانی داده و از انها در مورد شرایط به خدمت گرفتن این ملی پوش آلمانی، تحقیق کرده است.
هرچند باشگاه دورتموند بارها اعلام کرده که تمایلی برای فروش رویس ندارد اما یک پیشنهاد خیره کننده از سوی سیتی، می تواند جدایی رویس را نزدیک تر کند؛ به ویژه اینکه این بازیکن هنوز حاضر به آغاز مذاکرات تمدید قرارداد با مدیران دورتموند نشده است.
او تا سال 2017 با دورتموند قرارداد دارد اما بندی در قرارداد او وجود دارد که براساس آن، در تابستان 2015 می تواند با انتقالی 20 میلیون پوندی، وست فالن را ترک کند.
رویس که در حال حاضر به دلیل مصدومیت، دور از میادین است، فصل گذشته در 45 دیدار 23 گل برای دورتموند به ثمر رساند و 18 پاس گل هم داد.

قدیمی 10-13-2014, 05:58 PM
♥perspolis♥
ریش سفید انجمن
♥perspolis♥ آواتار ها

منچسترسيتي به دنبال جذب مدافع رئال مادريد

پيگريني به مسئولان منچستر سيتي توصيه کرده است تا هر طور شده "په په" را به خدمت بگيرند.

به گزارش "ورزش سه"، "دیلی استار" امروز گزارش داد که باشگاه منچسترسیتی، برای تقویت خط دفاع خود قصد دارد تا با "په په"، مدافع پرتغالی رئال وارد مذاکره شود.

"پیگرینی"، مربی منچستر سیتی، در فصل 2009-2010، سابقه کار کردن با په په در رئال را دارد و به مسئولان این باشگاه توصیه کرده تا هر طور شده این مدافع را به خدمت بگیرند.

در تابستان گذشته، حتی مسئولان سیتی پیشنهادی 32 میلیون یورویی برای خرید این بازیکن ارئه دادند که زاز سوی رئالی ها رد شد. اما تابستان آینده با توجه به اینکه قرار داد په په در سال 2016 به اتمام می رسد و هنوز مذاکرات بر سر تمدید قرار داد بین او و رئال شروع نشده، اوضاع کمی متفاوت خواهد بود.

مدیران سیتی بسیار امیدوارند که سال آینده بتوانند این مدافع ارزشمند را جذب کنند.

پاسخ

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش