انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال خارجی > فوتبال آلمان
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش

قدیمی 10-11-2013, 12:19 PM
گلادیاتور1
سرپرست تيم
گلادیاتور1 آواتار ها

نام حقیقی: ali
تشکر شده 4,840 بار در 1,871 نوشته
بازیکن مورد علاقه: ozil-podolski-all player perspolis&arsenal
مربی مورد علاقه: ali daii-arsen venger
حالت من:
Delvapas
گلادیاتور1 is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : اخبار و مصاحبه های تیم ملی آلمان

ماتئوس: تیم کنونی آلمان از تیم 1990 بهتر هست

لوتار ماتئوس معتقد است ترکیب و جو تیم کنونی آلمان از ترکیب این تیم در جام جهانی 1990 بهتر هست.
به نقل از سایت فیفا، تیم ملی آلمان در رده بندی فیفا بعد از اسپانیا و آرژانتین در جایگاه سوم قرار دارد. تیم لو برای راهیابی مستقیم به جام جهانی باید از بازی مقابل ایرلند جنوبی 1 امتیاز کسب کند.

رکوردار بازی ملی برای تیم ملی آلمان شانس این تیم را برای قهرمانی در جام جهانی آینده زیاد می بیند.
ماتئوس در گفتگو با روزنامه اکسپرس کلن گفت: "این تیم از تیم 90 قوی تر هست، چون بازیکنان خوب زیادی در ترکیب دارد. تیم ملی آلمان در حال حاضر 30 تا 35 بازیکن در اختیار دارد و لو برای هر پستی 2 یا 3 گزینه مناسب دارد. "

ماتئوس همچنین درباره جو حاکم بر تیم ملی گفت: "جو و فضا حاکم بر تیم خیلی خوب هست، هیچ تفاوتی بین بازیکنان دورتموند و بایرن مونیخ وجود ندارد. ارتباط بین بازیکنان و مربی خوب هست و همه چیز آماده درخشش آن ها در 2014 هست."

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
میان کسانی که برای دعای باران به تپه ها می روند

تنها آنهایی که با خود چتر می برند به کار خود ایمان دارند
گلادیاتور1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازگلادیاتور1 تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 10-13-2013, 01:41 PM
گلادیاتور1
سرپرست تيم
گلادیاتور1 آواتار ها

حالت من:
Delvapas

پاداش 4 میلیون یورویی فدارسیون فوتبال آلمان به بازیکنان تیم ملی

فدراسیون فوتبال آلمان مبلغ پاداش بازیکنان این تیم برای راه یابی به جام جهانی را مشخص کرد.
به نقل از Bild، تیم ملی آلمان با پیروزی دیشب مقابل ایرلند صعودش به جام جهانی را قطعی کرد. فدراسیون فوتبال آلمان بابت هر بازی مبلغ 20/000 هزار یورو را برای هر بازیکن در نظر گرفته است. بر این اساس هر بازیکنی که در هر 10 دیدار تیم ملی آلمان در مرحله مقدماتی جام جهانی همراه تیم باشد مبلغ 200/000 هزار یورو را دریافت خواهد کرد. با احتساب بازی آینده این تیم مقابل سوئد کل مبلغ پرداختی فدراسیون فوتبال آلمان حدود 4 میلیون یورو خواهد شد.

در زیر بر اساس حضور بازیکنان در بازی های تیم ملی آلمان مبلغ پاداش آن ها مشخص شده است.

180 هزار یورو: مسوت اوزیل، پر مرته ساکر، مانوئل نویر، توماس مولر، ژروم بواتنگ، فلیپ لام،
سامی خدیرا، آندره شورله، رون روبرت تسیلر
160 هزار یورو: مارسل شملتسر، بندیکت هوودس
140 هزار: یورو مارکو رویس، تونی کروس، ماریو گتسه
120 هزار یورو :لوکاس پودولسکی، میروسلاو کلوزه، یولین دراکسلر
100 هزار یورو: متس هوملس، رنه آدلر، هایکو وسترمن
80 هزار یورو :هولگر بادشتوبر، باستین شواین اشتایگر، ایلیکای گوندوغان، مارک آندره ترستگن
60 هزار یورو: سون بندر، ماریو گومز، ماکس کروزه، سیدنی سم
40 هزار یورو : لارس بندر، مارسل یانزن

20 هزار یورو: پاتریک هرمان

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

قدیمی 10-13-2013, 04:21 PM
گلادیاتور1
سرپرست تيم
گلادیاتور1 آواتار ها

حالت من:
Delvapas

یوآخیم لوو: فلسفه كاری من و گواردیولا تفاوت چندانی ندارد

بعد از صعود به جام جهانی از نظر یوگی لوو تیم آلمان همچنان نیاز به تغییراتی برای پیشرفت دارد.
شیوه بازی تیم ملی آلمان شباهت بسیار زیادی به باشگاه بایرن مونیخ دارد و این موضوعی است كه یوگی لوو نیز نمی خواهد آن را پنهان نماید.

یوگی لوو در مورد تشابه كاری خود با پپ گواردیولا به روزنامه آلمانی Bild گفت:"فلسفه ما چندان تفاوتی با هم ندارد، ما هر دو خواهان حفظ توپ حداكثری و بازی تهاجمی هستیم. پاس كاری برای یافتن راه نفوذی در دفع حریف و دفاع از منطقه جلوی زمین از دیگر خصوصیات فلسفه ما است. البته تیم دورتموند با یورگن كلوپ نیز تقریبا با چنین روشی بازی می كند."

وی در مورد نقاط ضعف تیم ملی آلمان گفت:"ما دو نقطه ضعف داریم، ابتدا می بایست دفاع خود را تقویت كنیم، كه البته ابن مورد برای همه تیم است و فقط مخصوص خط دفاعی نیست. چون در همه بازی ها ما حریف را در زمین خودش تحت فشار می گذاریم، باید در ضد حمله های حریف بیشتر مراقب باشیم."

یوگی لوو در ادامه گفت:"نكته دیگر این است كه باید در یك سوم پایانی بازی بهتر عمل كنیم، به نظرم بازیكنان خلاق ما در اواخر بازی تمركز خود را از دست می دهند. در زدن ضربات نهایی و موقعیت شناسی در محوطه جریمه حریف نیز كمی ضعف داریم. باید بتوانیم از هر موقعیت گل، یك گل به ثمر برسانیم."

یوگی لوو 53 ساله در خصوص تمدید قراردادش با فدراسیون فوتبال آلمان گفت:"هفته آینده من جلسه ای با ولفگانگ نیرباخ رئیس فدراسیون آلمان خواهم داشت، شاید پیش از 24 اكتبر، روز اجلاس سالانه فدراسیون فوتبال آلمان، برای ادامه همكاری به توافق رسیدیم."

قدیمی 10-16-2013, 01:40 PM
گلادیاتور1
سرپرست تيم
گلادیاتور1 آواتار ها

حالت من:
Delvapas

شواینی به باشگاه صد تایی ها پیوست

باستین شواین اشتایگر با حضور در دیدار آلمان مقابل سوئد رسما به باشگاه صدتایی ها پیوست.
شواین اشتایگر که در سال 2004 و در دیدار دوستانه مقابل مجارستان اولین حضور ملی خود را تجربه کرد، موفق شد به نهمین بازیکن تاریخ آلمان تبدیل شود، که تعداد بازی های ملی اش سه رقمی می شود.

گفتنی است شواینی در این 100 دیدار، موفق شده 24 گل به ثمر رساند و 32 پاس گل نیز برای هم تیمی هایش فراهم نماید.

کسب نایب قهرمانی یورو 2008 و عنوان سومی جام های جهانی 2006 و 2010 مهمترین افتخارات ستاره بایرن مونیخ در سطح ملی می باشد.

قدیمی 07-18-2014, 11:15 PM
red nabid
ناظر انجمن
red nabid آواتار ها

نام حقیقی: پدرام
تشکر شده 17,712 بار در 5,823 نوشته
بازیکن مورد علاقه: کاپتان کیا-شواینی
حالت من:
ShadOsarhal
red nabid is on a distinguished road

خب امروز اعلام شد که فلیپ لام از بازی های ملی خداحافظی کرده

و شاید خیلی سخت باشه تا بازیکنی بتونه جایگزین لام بشه البته گزینه هایی هم هستن

بازیکنای جوونی که استعداد زیادی دارن ولی قطعا هیچکدوم به این راحتی ها نمیتونن سمت راست تیم آلمان را بیمه کنند

red nabid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 08-12-2014, 07:20 PM
PaRaStO_o
سرپرست تيم
PaRaStO_o آواتار ها

نام حقیقی: parastoo
تشکر شده 8,192 بار در 2,611 نوشته
بازیکن مورد علاقه: cr7
مربی مورد علاقه: sir Alex Ferguson
حالت من:
Ghati
PaRaStO_o is on a distinguished road

فکر می کنم هیچ کس در اعماق قلب اش دوست نداشت میروسلاو کلوزه رکورد گلزنی گرد مولر در تیم ملی آلمان یا رونالدو در جام های جهانی را بشکند، ولی این مهاجم باشگاه لاتزیو هر دوی این کارها را در سال 2014 انجام داد. کلوزه بعد از آنکه در ماه ژوئن با گلزنی مقابل ارمنستان، رکورد گرد مولر در تیم ملی را پشت سر گذاشت، موفق شد با گشودن دروازه سله سائو در جام جهانی هم خود را به آقای گل تمام ادوار جام جهانی بدل کرده و رونالدو برزیلی را نفر دوم این لیست کند. میرو دوران 13 ساله حضورش در تیم ملی را با 71 گل زده در 137 بازی ملی و قهرمانی در جام جهانی، به پایان برد. دید بین المللی نسبت به رقابت مولر و کلوزه این است که نفر قبلی بیشتر از نفر بعدی استحقاق حفظ رکورد بهترین گلزن ملی تاریخ آلمان را داشت.

بمبر مشهور مانشافت توانسته بود 68 گل ملی خود را در تنها 62 بازی ملی به ثبت برساند که بی نظیر بود و بعد از زدن گل قهرمانی آلمان در جام جهانی 1974، از فوتبال خداحافظی کرد. این آمار ثبت شده توسط مولر هیچ گاه قابل رقابت نخواهد بود. او که یکی از فوق ستاره های معدود دوره خود بود که قبل از ظهور ستاره های عصر مدرن بازی زیبا می زیست. آن زمان هنوز اینجا و آنجا رازهای بسیاری بین فوتبالیست ها وجود داشت و ستاره های آن به خاطر تنها یک بازی بد، از صفحه فوتبال محو نمی شدند. مولر اگر امروز هم بازی می کرد، می توانست به یکی از بهترین ها بدل شده و یک اسطوره باشد. شما نمی توانید اسطوره ها را شکست دهید.
یکی از اولین مربیان مولر در بایرن او را "کوتاه و چاق" خوانده بود. او مگر آنکه بوی گل به مشامش خورده باشد، چندان تحرکی نداشت و شاید در دوران مدرسه هم فقط به عنوان دروازه بان از او استفاده می شد. با این حال رکوردهای او منطق را هم از پا درمی آورد. می توان ادعا کرد که دوره درخشش فرانس بکن بائر افسانه ای، او مهم ترین بازیکن بایرن و آلمان بود. او برای گلزنی متولد شده بود. کلوزه همیشه به صداقت مشهور بوده است. او بعد از شکستن رکورد مولر در تیم ملی در مورد این مساله گفته بود: "رکورد بسیار ارزشمندی است، ولی نمی خواهم مرا در سطحی برابر با گرد قرار دهید. مقایسه ما بیشتر به یک لطیفه شبیه خواهد بود."
اگر به اعداد و ارقام توجه کنیم خواهیم دید که مقایسه آن دو مضحک است. مولر توانسته بود در تقریبا نیمی از بازی هایی که کلوزه انجام داد، تعداد برابری از گل ها را ثبت کند. افتخارات او را هم اضافه کنید تا به طبیعت مقایسه او و میرو پی ببرید. در هر حال، زمان تغییر می کند و همان طور که لیونل مسی توانست رکورد بیشترین تعداد گل مولر در یک سال تقویمی را ازان خود کند، کلوزه هم رکورد گلزنی در تیم ملی او را مال خود کرد. حتی توماس مولر هم به عنوان شماره 13 این سال های مانشافت، یک تهدید برای گرد به شمار می رود و حتی اگر رخ هم ندهد، حضور گرد مولر در رده دوم برترین گلزن های ملی آلمان می تواند موجب سوتفاهم در وجهه اش شود.
در طرف مقابل، رسیدن کلوزه به رکورد مولر در تیم ملی و گذشتن از رکورد رونالدو در نیمه نهایی جام جهانی 2014 مقابل برزیل، بیشتر از آنکه نشانی از جرقه ناگهانی او باشد، ثمره ثبات بالای کاری اوست. درست است که او وقتی در 2002 مقابل عربستان چشم ها را به سوی خود جلب کرد، مهاجمی سریع بود، ولی هیچ کس فکر نمی کرد کلوزه بلندقد و سنتی، بتواند 12 سال در تیم ملی در سطح اول آن، حضور داشته باشد، اما این گونه شد. او یکی از 3 بازیکنی است که توانسته در 4 جام جهانی گلزنی کند در حالی که دو نفر دیگر پله و اووه زیلر هستند. چه او را دوست داشته باشید و چه از او متنفر باشید، او یادآور دوران قبل از سرمایه گذاری عظیم آلمان در فوتبال پایه و معرفی بازیکنان کلاس جهانی یکی بعد از دیگری طی دهه گذشته است. کلوزه حتی با وجود تغییر ماهیت فوتبال آلمان و جانشینی یرمیس با فرینگز و فرینگز با خدیرا و خدیرا با کرامر، در تیم ملی دوام آورده است.
عدم توفیق در رده باشگاهی هیچ گاه نتوانست حتی با وجود پشت خط ماندن بازیکنانی چون اشتفان کیسلینگ، جایگاه میرو در قلب یواخیم لوو را تضعیف کند. او همان طور که ماریو گومز را شکست داده بود، رقیب دیگری را هم پشت سرگذاشت و سرپا ایستاد. کلوزه به عنوان تنها بازیکنی در تاریخ جام جهانی شناخته می شود که توانسته در 3 جام جهانی، 4 گل یا بیشتر از آن گل بزند و آلمان هیچ گاه در بازی هایی که شماره 11 سابق اش گلزنی کرده، بازنده نبوده است. او یکی از ارکان موفقیت تاریخی ژرمن ها در برزیل هم به شمار می رود.
پس بهتر است به یاد داشته باشیم که بهتر بودن کدام مهاجم آلمان مهم نیست، چون مولر ثابت کرده که قابل مقایسه با کلوزه نیست. بهتر بودن کدام گلزن جام جهانی از بین رونالدو و کلوزه هم اهمیت ندارد، چون باز هم رونالدو برنده جدال خواهد بود. با این حال، کلوزه برای مدت طولانی تری بازی کرد و آمار بهتری هم ثبت کرده و رکوردها را یکی پس از دیگری شکسته است و برای درخشان تر کردن آن، جام جهانی را هم ازان خود نموده است.
پسرک آلمانی رونالدو و مولر نبود، ولی ولی لایق تمام احترامات بود.

منبع: وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ

http://bayern.blogsky.com/1393/05/20...A8%D9%88%D8%AF

ویرایش توسط PaRaStO_o : 08-13-2014 در ساعت 11:43 AM
PaRaStO_o آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 08-31-2014, 05:57 PM
TEAR GODDESS
مربی
TEAR GODDESS آواتار ها

نام حقیقی: ღ£Ł£ŋムღ
تشکر شده 708 بار در 363 نوشته
بازیکن مورد علاقه: کمال کامیابی نیا
مربی مورد علاقه: فرگوسن
حالت من:
Relax
TEAR GODDESS is on a distinguished road

معرفی کاپیتان جدید آلمان در جلسه سه‌شنبه

سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان سه‌شنبه کاپیتان جدید «مانشافت» را معرفی می‌کند.

«یواخیم لو» که اوایل تابستان با تیم ملی آلمان فاتح جام جهانی ۲۰۱۴ شد، یک روز قبل از رویارویی دوستانه با آرژانتین (چهارشنبه) یعنی سه‌شنبه مقابل خبرنگاران خواهد نشست و به سئوالات‌شان پاسخ خواهد داد.

وی همچنین در این نشست کاپیتان جدید تیمش را پس از خداحافظی فلیپ لام معرفی خواهد کرد.

در شرایط کنونی گفته می‌شود باستین شواین اشتایگر، هافبک بایرن بیشترین شانس را برای کسب بازوبند تیم ملی آلمان (مانشافت) دارد.

در کنار او گزینه‌هایی همچون مانوئل نویر، سامی خدیرا و ماتس‌ هوملس نیز مطرح هستند.

همچنین احتمال دارد در این نشست دستیار جدید «لو» مشخص شود. زیرا پس از جام جهانی هانس دیترفلیک که به مدت ۶ سال کمک مربی اول تیم ژرمن‌ها بود، به عنوان مدیر فنی فدراسیون فوتبال کشورش برگزیده شد و جای او خالی ماند.

گفته می‌شود از بین مارکوس زورگ(که تیم جوانان آلمان را فاتح اروپا کرد)، فرانک ورموت و توماس اشنایدر یکی به عنوان دستیار جدید معرفی و مشغول به کار شود.

TEAR GODDESS آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 08-31-2014, 09:19 PM
ERFAN77
بازيكن اميد
ERFAN77 آواتار ها

نام حقیقی: erfan
تشکر شده 48 بار در 27 نوشته
بازیکن مورد علاقه: فقـــــــــــط محــــــــــــسن مســــــــــــلمـــ
مربی مورد علاقه: کارلو انجلوتی
حالت من:
Khoonsard
ERFAN77 is on a distinguished road

[COLOR="rgb(160, 82, 45)"]مرته‌ساکر دلیل بازنشستگی‌اش را اعلام کرد[/COLOR]

مدافع پیشین ژرمن‌ها اعلام کرد که چرا از تیم ملی فوتبال آلمان خداحافظی کرده است.

پر مرته‌ساکر، مدافع تیم فوتبال آرسنال که پس از قهرمانی با آلمان در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل از بازی‌های رده ملی اعلام بازنشستگی کرد، در خصوص دلایل اتخاذ این تصمیم گفت: پس از اینکه به قهرمانی جهان رسیدیم به موضوع بازنشستگی‌ام از تیم ملی آلمان فکر کردم و تصمیم گرفت تا در اوج خداحافظی کنم.

وی افزود: از تیم ملی آلمان کناره‌گیری کردم تا روی تیم باشگاهی‌ام یعنی آرسنال تمرکز کنم. می‌خواهم از این فرصت استفاده کنم و در سه ماه آینده خودم را تقویت و انرژی‌ام را بازیابی کنم. باید مراقب وضعیت جسمانی‌ام باشم.

مرته‌ساکر که ۱۰۴ بازی ملی در کارنامه‌اش دارد، تصریح کرد: به ۱۰ سال حضور در تیم ملی آلمان افتخار می‌کنم. وقتی احساس می‌کنید همه چیز مثل سابق نیست باید با خودتان صادق باشید و اعلام بازنشستگی کنید، درست همان کاری که من کردم.

مدافع پیشین ژرمن‌ها در پایان خاطرنشان کرد: پس از پایان رقابت‌های جام جهانی و چند هفته استراحت با خودم صادق بودم و به این جمع‌بندی رسیدم که باید خداحافظی کنم. می‌خواهم به خوبی در آرسنال ایفای نقش کنم و شکی از این بابت ندارم.

شهرک ارتش سرخ : واحد16

چقد دلواپسی سخته / چقد دلشوره بی رحمه
دارم دق میکنم بی تو / دلت اینو نمیفهمه

ERFAN77 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 03-12-2016, 10:33 PM
♡Ato0sa♡
مدير انجمن
♡Ato0sa♡ آواتار ها

نام حقیقی: _آتـــوســـــــ*ــــــــ
تشکر شده 1,486 بار در 401 نوشته
بازیکن مورد علاقه: نویر/اشتایگر/سردار/طارمی/مهدوی کیا/علی کریمی
مربی مورد علاقه: یوآخیم لوو/برانکو
حالت من:
Bitafavot
♡Ato0sa♡ is on a distinguished road

گوتزه، یورو را از دست خواهد داد؟

رسانه مشهور "بیلد" آلمان درمورد حضور یا عدم حضور ستاره محبوب ولی نیمکت‌نشین بایرن در لیست لوو برای حضور در یورو از مردم آلمان نظرخواهی کرد.

این روزها در محافل ورزشی آلمان بیم آن می‌رود گوتزه که تک گل پیروزی‌بخشش در فینال جام جهانی 2014 برزیل مقابل آرژانتین موجب قهرمانی ژرمن‌ها در این تورنمنت شد، اینک در لیست لوو برای سفر به فرانسه قرار نگیرد.
ستاره بایرن بعد از پشت سر گذاشتن یک دوره مصدومیت، یک ماه است که آمادگی خود را بازیافته، با این حال از سوی پپ گواردیولا فرصت حضور در ترکیب را پیدا نمی‌کند. او در ال‌کلاسیکوی آلمان که همین شنبه بین بایرن و دورتموند برگزار شد هم برای پنجمین بار متوالی 90 دقیقه از روی نیمکت نظاره‌گر تلاش هم‌تیمی‌هایش بود.
با این اوصاف و با نزدیک شدن به زمان برگزاری جام ملت‌های اروپا 2016 بازیکنانی که مدت‌ها از تجربه حضور در میدان دور بوده‌اند، جزو گزینه‌هایی هستند که در معرض تهدید دعوت نشدن به تیم ملی قرار دارند.
به همین مناسبت در یک نظرسنجی که نشریه "بیلد" از هواداران فوتبال در آلمان انجام داده است، 73 درصد از شرکت‌کنندگان اعلام کردند اعتقاد دارند که گوتزه در یورو حاضر خواهد بود.

هافبک ناراضی بایرن ترجیح می‌دهد بجای تعریف و تمجید شنیدن، به او فرصت حضور در میدان داده شود.
به نظر می‌رسد رفته رفته باید به دیدن ماریو گوتزه روی نیمکت ذخیره‌ها عادت کنیم. در مسابقه حساس و سرنوشت‌ساز بایرن که روز گذشته مقابل بروسیا دورتموند برگزار شد، پپ گواردیولا برای پنجمین بار پیاپی او را در ترکیب قرار نداد و این بازیکن ناچار شد صرفا تماشاگر بازی همبازی‌های فعلی‌اش برابر همبازی‌های سابقش باشد.
جالب اینجاست که آخرین باری که او موفق به گلزنی برای بایرن شده بود، به اکتبر 2015 و بازی رفت همین فصل مقابل دورتموند بازمی‌گشت که با حساب 5 بر 1 به سود باواریایی‌ها پایان یافت.
یواخیم لوو در واکنش به نیمکت‌نشینی این بازیکن به شبکه تلویزیونی "اسکای" گفت:" کاملا طبیعی است که ماریو بعد از غیبتی طولانی به دلیل مصدومیت نمی‌تواند روی حضور در ترکیب اصلی در این هفته‌های نخست بازگشت به میادین حساب باز کند. این مسئله برای من قابل درک است. او فقط به کمی زمان نیاز دارد تا اوضاع به روال عادی برگردد. اما تا روزی که بخواهیم برای یورو 2016 به فرانسه برویم، هیچ نگرانی از بابت همراهی‌اش نخواهم داشت."
گفتنی است زننده تک گل پیروزی‌بخش تیم ملی آلمان در فینال جام جهانی 2014 برزیل مقابل تیم ملی آرژانتین، دو فصل پیش در ازای مبلغ 37 میلیون یورو از دورتموند به بایرن پیوست.
♡Ato0sa♡ آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 03-12-2016, 10:34 PM
♡Ato0sa♡
مدير انجمن
♡Ato0sa♡ آواتار ها

نام حقیقی: _آتـــوســـــــ*ــــــــ
تشکر شده 1,486 بار در 401 نوشته
بازیکن مورد علاقه: نویر/اشتایگر/سردار/طارمی/مهدوی کیا/علی کریمی
مربی مورد علاقه: یوآخیم لوو/برانکو
حالت من:
Bitafavot
♡Ato0sa♡ is on a distinguished road

رای بالای کاربران بیلد به حضور کیمیش در یورو 2016

کاربران اشپورت بیلد از یوگی لوو می خواهند که جاشوا کیمیش را با خود به یورو ببرد.
کاربران SPORT BILD، می خواهند که یواخیم لوو سرمربی مانشافت جاشوا کیمیش را با خود به مسابقات یورو 2016 ببرد. در این نظر سنجی که 24 هزار شرکت کننده داشت، کاربران به این سوال که آیا کیمیش باید برای مسابقات یورو2016 انتخاب شود؟ جواب مثبت دادند. طی این رای گیری 85 درصد شرکتت کنندگان خواهان حضور جواهر بایرن مونیخ در مسابقات یورو 2016 بودند و 15 درصد نیز با حضور او در یورو مخالفت کردند.
♡Ato0sa♡ آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش