انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال خارجی > آرشيو بخش فوتبال خارجي > فصل 2012 - 2011
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش

قدیمی 07-18-2012, 06:17 PM
N A K H O D A
مدير بازنشسته
N A K H O D A آواتار ها

نام حقیقی: abbas
تشکر شده 11,778 بار در 2,478 نوشته
بازیکن مورد علاقه: Cris_Ronaldo
مربی مورد علاقه: Jose Morinio
N A K H O D A is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : كلوپ هواداران رئال مادرید

مورينيو از من خواست به آينده خوشبين باشم

مهاجم آرژانتيني تيم فوتبال رئال مادريد نقش مورينيو در ادامه حضورش در برنابئو را بسيار مهم عنوان کرد.

گونزالو ايگواين مهاجم آرژانتيني رئال مادريد فصل آينده نيز در اين تيم خواهد ماند.وي از باشگاه‌هاي منچسترسيتي، پاري‌سن‌ژرمن و يوونتوس پيشنهاد داشت اما تصميم گرفته که برنابئو را ترک نکند.

ايگواين در اين‌باره اظهار داشت: در حقيقت مورينيو با من صحبت کرد و گفت که از من و خانواده‌ام در مادريد حمايت خواهد کرد و از من خواست تا به فصل آينده خوشبين باشم و در رئال بمانم.

وي افزود: براي شروع فصل جديد بسيار مشتاق هستم. احساس مي‌کنم اولين فصل حضورم را در رئال مادريد تجربه مي‌کنم. بسيار هيجان‌زده‌ام و مشتاقانه در انتظار کسب موفقيت جديد با رئال هستم.

مهاجم رئال افزود: از روز اول براي حضور در ترکيب مبارزه خواهم کرد.

مهاجم 24 ساله کهکشاني‌هاي مادريد در فصل گذشته (12-2011) براي رئال 35 بازي انجام داد و موفق شد 22 گل به ثمر برساند.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

N A K H O D A آنلاین نیست.  
تعداد 4 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 07-18-2012, 11:32 PM
N A K H O D A
مدير بازنشسته
N A K H O D A آواتار ها

دل‌بوسکه:نمي‌خواهم رئيس باشگاه رئال شوم

ويسنته دل بوسکه، سرمربي تيم ملي اسپانيا، اعلام کرد قصد ندارد در آينده رياست باشگاه رئال مادريد را برعهده بگيرد.

دل بوسکه در دوران بازي 14 فصل در رئال بازي کرد و در دو مقطع هدايت اين تيم را نيز برعهده داشت؛ دو قهرماني آخر کهکشاني ها در ليگ قهرمانان، با هدايت دل بوسکه به دست آمده است.

اين مربي 61 ساله که اعلام کرده بود قصد دارد بعد از جدايي از تيم ملي اسپانيا، از دنياي مربيگري خداحافظي کند، اکنون فاش کرد که مي خواهد در کنار فوتبال باقي بماند اما تصميم براي رفتن به باشگاه رئال ندارد.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" نه، قصد ندارم رئيس باشگاه رئال شوم. وقتي از تيم ملي اسپانيا جدا شوم، زمان خداحافظي با دنياي مربيگري نيز خواهد رسيد اما دوست دارم در کنار فوتبال بمانم.

هميشه آماده پذيرش يک شغل جديد هستم تا بتوانم از فوتبال دفاع کنم."

او سپس در مورد قهرماني هاي اسپانيا در سال هاي اخير گفت:" من خودم را يک رهبر نمي دانم، مهمترين مسئله بازيکنان هستند، آنها هستند که الگوي جوانان محسوب مي شوند.

تنها کاري که من انجام دادم، هماهنگ کردن بازيکنان است؛ اينکه مطمئن شوم که ارتباط بازيکنان خوب است، يک استراتژي مناسب انتخاب کنم و بهترين ترکيب را به زمين بفرستم."

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

تعداد 3 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 07-18-2012, 11:37 PM
♥perspolis♥
ریش سفید انجمن
♥perspolis♥ آواتار ها

نام حقیقی: سینا
تشکر شده 25,065 بار در 10,452 نوشته
بازیکن مورد علاقه: روبرتو کارلوس
مربی مورد علاقه: علی دایی
♥perspolis♥ is an unknown quantity at this point

ایگواین پاسخ روسل را داد؛ 100 امتیاز، 121 گل، پیروزی در نوکمپ، بله، فصل عجیبی بود

ایگواین که در 35 دیدار فصل گذشته لالیگا برای رئال، 22 بار گلزنی کرد، با ذکر برخی از دستاوردهای تیمش، پاسخ رئیس باشگاه کاتالانی را داد.

Getty Images

سایت گل- گونسالو ایگواین، مهاجم آرژانتینی رئال، به صحبت های اخیر ساندرو روسل، رئیس باشگاه بارسلونا، که رقابت های فصل اخیر لالیگا را عجیب توصیف کرده بود، پاسخ داد.
ایگواین که در 35 دیدار فصل گذشته لالیگا برای رئال، 22 بار گلزنی کرد، با ذکر برخی از دستاوردهای تیمش، پاسخ رئیس باشگاه کاتالانی را داد.
او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" 100 امتیاز، 121 گل، پیروزی در نوکمپ، بله، فصل عجیبی بود؛ اگرچه برای ما فصل فوق العاده ای محسوب می شد."
ایگواین در مورد احتمال حضور لوکا مودریچ در سانتیاگو برنابئو گفت:" من بازی های مودریچ در تاتنهام و یورو را دیدم. او بازیکنی است که می تواند در رئال بازی کند. امیدوارم او هر چه زودتر به یک باشگاه خوب بپیوندد."
این مهاجم 24 ساله که در این تابستان شایعاتی در مورد جدایی اش از رئال و پیوستنش به یوونتوس نیز منتشر شده بود، در مورد آینده اش در این باشگاه گفت:" برای من، اولین روز تمرینات، مانند اولین روز حضورم در رئال بود. من این باشگاه و بازیکنانش را به خوبی می شناسم. از بودن در اینجا راحت هستم و نمی توانم با این پیراهن خداحافظی کنم.
به خاطر بودن در این باشگاه اصلا افسوس نمی خورم. من می توانم در اینجا به رویاهایم برسم. امیدوارم امسال بتوانیم چمپیونزلیگ را فتح کنیم"

♥perspolis♥ آنلاین نیست.  

قدیمی 07-19-2012, 10:43 AM
♥perspolis♥
ریش سفید انجمن
♥perspolis♥ آواتار ها

با اعضاي کادر فني رئال آشنا شويد

مورينيو به تازگي لوئيس کمپوس را به اعضاي تيم فني رئال اضافه کرده است .

ژوزه مورينيو، مربي پرتغالي رئال ، لوئيس کمپوس را به عنوان استعدادياب و مامور کسب اطلاعات درمورد تيمهاي حريف و بازيکنان حريف استخدام کرده است.

بدين ترتيب کمپوس، چهارمين پرتغالي در کادر فني رئال خواهد بود. تيمي متشکل از ژوزه مانوئل فريه را د مورايس، روي فاريا و سيلوينيو لورو. تنها دستيار اسپانيايي مورينيو، آيتور کارانکا است.

کمپوس، خريد جديد کادر فني رئال مادريد، دوست شخصي مورينيوست.او در تيمهاي متعددي در پرتغال مربي گري کرده و سال گذشته دي وي دي «مربي گري براي بازي کردن » را تهيه و تنظيم کرد.

لوئيس کمپوس از هم اکنون کارش را در شهرک ورزشي والدبباس آغاز کرده است .

اعضاي کادر فني رئال مادريد بدين ترتيب است:

ژوزه مانوئل فريه را د مورايس (ژوزه مورايس): او در اکتبر 2009 براي پر کردن حاي آندره ويلاس بواس در اينتر، به تيم مورينيو پيوست. باجدايي مورينيو از اينتر در ژوئن 2010، مورايس با اين مربي پرتغالي، به مادريد آمد.

روي فيليپه دا کنيا فاريا (روي فاريا) : شايد سرشناس ترين چهره در ميان اعضاي کادر فني مورينيو باشد. مربي بدنساز رئال مادريد با گذشت زمان، به يکي از افراد جدايي ناپذير کادر فني رئال مبدل شده است. مورينيو در کنار فاريا به موفقيتهاي فراواني دست يافته اند . سبک کاري او، سبکي متفاوت است

سيلوينيو د آلميدا لورو (سيلوينيو لورو): لورو يکي از سرشناس ترين دروازه بانان پرتغالي است که 23 سال در دسته اول رقابتهاي ليگ پرتغال حضور داشته و الان کاسياس و آدان را هدايت مي کند

آيتور کارانکا: تنها دستيار اسپانيايي ژوزه مورينيو. او در تمام تيمهايي که کار کرده، هميشه رابطه نزديک و صميمانه اي با يکي از بازيکنان سابق آن تيم که شناخت خوبي از تيم فعلي دارد به همکاري پرداخته. الان و در رئال، آيتور کارانکا اين نقش را برعهده دارند و تنها اسپانيايي کادر فني است. البته در تمام کنفرانس هاي خبري که مورينيو نمي تواند يا نمي خواهد در آنها شرکت کند کارانکا، به جاي او اين کار را انجام مي دهد و حتما به ياد داريد که ژوزه مورينيو در آخرين کنفرانس خبري اش در فصل گذشته که با حضور تمام اعضاي کادر فني درکنارش برگزار شد، روي ميز کوبيد و ترانه کارانکاي پرتغالي، کارانکاي پرتغالي را مي خواند.و ساير اعضاي کادر فني هم او را همراهي مي کردند.

♥perspolis♥ آنلاین نیست.  

قدیمی 07-19-2012, 04:33 PM
N A K H O D A
مدير بازنشسته
N A K H O D A آواتار ها

فيگو: رونالدو مي تواند توپ طلا را ببرد

ستاره بازنشسته فوتبال پرتغال معتقد است که رونالدو مي تواند بعد از پشت سرگذاشتن فصلي تماشايي، توپ طلاي فيفا را مال خود کند .

لوئيس فيگو، ستاره سابق تيم ملي پرتغال معتقد است که کريستيانو رونالدو، فورارد پرتغالي رئال مادريد شايستگي آن را دارد که برنده توپ طلاي سال 2012 باشد.

رونالدوي 27 ساله بعد از به ثمر رساندن 60 گل در تمامي تورنمنت هاي فصل گذشته رئال و کمک رساني به کهکشاني ها در مسير قهرماني در لاليگا براي اولين بار بعد از سال 2008، در رقابتهاي يورو2012 نيز خوش درخشيدو با تيم ملي کشورش تا مرحله نيمه نهايي رقابتها پيش آمد.

اکنون فيگو معتقد است که رونالدو شايسته فتح توپ طلاي امسال است؛ جايزه اي که از سال 2009 به بعد و براي سه سال متوالي به ليونل مسي اختصاص يافته. البته فيگو درادامه اشاره کرد که فرد شايسته، هميشه در دستيابي به اين جايزه موفق نخواهد بود.

فيگو به خبرنگاران گفت:« رونالدو به خاطر تمام کارهايي که در فصل گذشته انجام داده، شايستگي فتح توپ طلا را دارد ولي گزينه هاي متعددي پيش روست و حدود 100 نفر، براي تعيين برنده راي مي دهند. البته مشخص است که رونالدو فصل فوق العاده اي را پشت سرگذاشته.»

رونالدو در پايان ماه جولاي، با اتمام تعطيلات تابستاني اش به اردوي رئال مادريد ملحق خواهد شد. او بعد از حضور در رقابتهاي يورو2012 به تعطيلات رفت و اين روزها با نامزدش در تايلند مشغول استراحت است.

تعداد 3 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 07-19-2012, 04:35 PM
N A K H O D A
مدير بازنشسته
N A K H O D A آواتار ها

بازديد رائول از کمپ تمريني رئال مادريد

اسطوره رئال به مادريد بازگشت

روز سه شنبه کمپ تمريني رئال در شهرک ورزشي «والدبباس» سورپرايزي بزرگ و ميهماني ويژه داشت. رائول گونسالس، ستاره سابق و اسطوره باشگاه رئال ، ميهمان اين کمپ بود. او با حضور در جلسه تمريني رئال، بازيکنان اين تيم را سورپرايز کرد. ستاره اسپانيايي که با اجازه سران باشگاه السد قطري ، چند روزي براي استراحت به مادريد سفر کرده است، در کمال سکوت وارد کمپ تمريني رئال شد تا با بازيکناني که تا قبل از جدايي او از رختکن تيم مادريدي در تابستان سال 2010، هم تيمي اش بودند، ديدار کند. ايگواين، کاکا، لاسانا ديارا، گرانرو و گاگو بعد از ديدن رائول در زمين چمن، به شدت هيجان زده و خوشحال شده بودند. بعد از آن کارمندان باشگاه مادريدي، اسطوره را متقاعد کردند تا براي سلام و احوالپرسي نزد مورينيو هم برود و البته رائول، علاوه بر مورينيو ، با تعدادي از بازيکنان تيم پايه اي رئال هم ديدار و خوش بش کرد.

اسطوره اسپانيايي که کفش هاي ورزشي و شلوارک تابستاني برتن داشت، به محض ورود به کمپ تمريني، هم تيمي هاي سابقش را يکي يکي در آغوش گرفت. آنها از رائول در مورد تجربه جديدش در قطر سوال مي کردند و به او به خاطر فصل موفقي که با شالکه پشت سرگذاشت ، تبريک مي گفتند.

مورينيو هم استقبال خوب و گرمي از رائول به عمل آورد و البته نکته اي در اين ميان بود که در ذهن هر دو طرف وجود داشت. زماني که مورينيو به سمت مربيگري رئال برگزيده شد، رائول تصميم به جدايي از اين تيم گرفته بود و آقاي خاص به او پيشنهاد داد تا در رئال بماند ولي رائول تصميمش را گرفته بود. بعد از آن بود که مورينيو به سرالکس فرگوسن زنگ زد و از او خواست تا رائول را به منچستريونايتد، حريف مستقيم کهکشاني ها در ليگ قهرمانان اروپا نبرد.

بعد از اين بازديد بود که موراتا، بازيکن جوان رئال که از ديدار با اسطوره تيمش به شدت تحت تاثير قرار گرفته و هيجان زده شده بود، عکسي را در صفحه توئيترش قرار داد و شادي اش را از بازگشت رائول به خانه هميشگي اش ابراز کرد. موراتا زير اين عکس نوشت:« عکسي با اسطوره ام.»

استقبال از رائول به نحوي گرم و صميمانه بود که اسطوره، حس کرد که گويي انگار هيچ وقت رئال را ترک نکرده.

قدیمی 07-19-2012, 06:09 PM
♥perspolis♥
ریش سفید انجمن
♥perspolis♥ آواتار ها

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ابرام پلنگ نمایش پست ها
سوراخه.......
گواردیولا رو که فراری داد

♥perspolis♥ آنلاین نیست.  
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 07-19-2012, 06:12 PM
♥perspolis♥
ریش سفید انجمن
♥perspolis♥ آواتار ها

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ابرام پلنگ نمایش پست ها
سوووووووووووووووووووراخه

امسال 6 تاییتون میکنیم

♥perspolis♥ آنلاین نیست.  
این کاربر برای پست مفید از♥perspolis♥ تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 07-21-2012, 02:38 PM
hamid3
مدیر عامل
hamid3 آواتار ها

نام حقیقی: حمید
تشکر شده 6,915 بار در 2,649 نوشته
بازیکن مورد علاقه: علی پروین مالدینی استیون جرارد
مربی مورد علاقه: علی دایی علی پروین
حالت من:
ShadOsarhal
hamid3 is on a distinguished road

رونالدو:سعی می کنم رمانتیک باشم ولی کسی مرا باور نمی کند

ستاره پرتغالی در صحبتهایی اعلام کرده که آنچه که در روابط صمیمانه او را بیش از هرچیزی جذب می کند، درون افراد است

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی دنیای فوتبال در صحبتهایی اعلام کرده که زمانی که او می گوید که فرد رمانتیکی است، کسی او را باور نمی کند.
رونالدو این روزها برای سپری کردن تعطیلات تابستانی اش با نامزدش ایرینا شایک روسی به تایلند رفته است و برخی ها او را فردی هوسران می دانند که رابطه های دوستانه و رمانتیک متعددی را تجربه کرده است ولی اکنون اعلام کرده که هیچ چیزی برایش به اندازه صداقت مهم نیست.
رونالدو در گفتگو با شبکه تلویزیونی ای در تایلند، در پاسخ به این سوال که در رویارویی با جنس مخالف، چه ویژگی ای برای او از همه مهمتر است گفت:« من همیشه به قلب او نگاه می کنم. فکر می کنم که این باارزش ترین چیز است. من همیشه سعی می کنم رمانتیک باشم ولی کسی مرا باور نمی کند. »
رونالدوی 27 ساله د رادامه به این نکته اشاره کرد که پسرش که در سال 2010 به دنیا آمد، مهمترین چیز در تمام زندگی اوست:« پسرم موهایش مثل من است؛ محکم و فر... من با او می خوابم و بیدار می شوم و او همیشه درکنار من است.»
رونالدو ، ستاره باشگاه رئال در سال 2009 و با قراردادی 93.9 میلیون یورویی از منچستریونایتد به رئال پیوست

hamid3 آنلاین نیست.  
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :
موضوع بسته شد

برچسب ها
فرزاد کاسیاس, آقای خاص ،کوه غرور, رئال متقلب :d, رئال کهکشانی ،ایکر مقدس, رئال کسکش, سیاره نشانه گیرا!!!!, سرور بارسا, عشق است رئال همیشه قهرمان, عشق رونالدو

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش