انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال داخلی > آرشيو بخش فوتبال داخلي > فصل 90-89
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: پرسپولیس استقلال چه نتیجه ای میگیرند؟
پرسپولیس میبره 19 65.52%
مساوی میشه 4 13.79%
استقلال میبره 4 13.79%
بمنچه/نمیدوونم 2 6.90%
رأی دهندگان: 29. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش

قدیمی 04-03-2011, 05:03 PM
zamara
ریش سفید انجمن
zamara آواتار ها

نام حقیقی: اسماعيل
تشکر شده 25,976 بار در 8,947 نوشته
بازیکن مورد علاقه: علی کریمی
مربی مورد علاقه: هیچکس
حالت من:
Mehraboon
zamara will become famous soon enough
پیش فرض پاسخ : پرسپولیس -استقلال دربی 70

دیگه کم کم داره صدای همه در میاد , امروز زاد مهر هم گفته پرسپولیس سابقه نداشته توی یک فصل ده باخت داشته باشه ! باید عملکرد دایی در این فصل رو به کارشناسی گذاشت .
امیدوارم بازی با بنیاد کار آخرین فرصت برای دایی باشه و بعد از بازی حتما اونو از کار برکنار و یا خودش استعفاء بده و بره , چرا که دیگه واقعا اسم و نام و آوازه پرسپولیس با دایی داره از بین میره .

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
توجه به
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
و رعایت آنها نشانگر شخصیت خوب شماست.
با ورزش ، سلامتی و نشاط و زیبایی خود را حفظ كنید

پرسپولیس بی همتاست
پرسپولیس بی پرواست
پرسپولیس خون در رگهاست
پرسپولیس همیشه محبوب دلهاست
zamara آنلاین نیست.  
تعداد 6 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 04-03-2011, 05:28 PM
Alibother
Guest
Alibother آواتار ها

بحث میدونید چیه؟ اینه که دایی اگه بازم بمونه تو تیم نهایتش اینه که وضعمون بدتر نمیشه.وقتی هم فصل تموم شه خونه پرش اینه که دست از سر پرسپولیس برمیداره و میره. ولی تا بخوان هیئت مدیره رو تعیین کنن و هیئت مدیره بخواد دنبال مبربی خوب بگرده. میرسیم به نزدیکای فصل و باز همون داستان تکراری! سرمربی رو به علت کمبود وقت هول هولکی انتخاب میکنن و سرمربی هم میگه من وقت نداشتم تیم رو نبستم و تمرین ندادم و بدنسازی نکردم و فصل بعد هم از دستمون میره. ولی همین الان اگه کاشانی و دایی برن. و هیئت مدیره ای از پرسپولیسیای واقعی تعیین بشن.و فعلا یکی مثل عبدی یا خوردبین رو بزارن بالاسر تیم و برن دنبال یه مربی خوب ترجیحا خارجی, تا اواخر فصل مربی رو انتخاب میکنن و بلافاصله بعد از پایان فصل مربی تیم مورد نظرش رو درست و حسابی انتخاب میکنه و بازیکنایی رو که نمیخواد رو میندازه بیرون. و اگه فردا روزی بد بازی کرد تیمش نمیاد بگه که من تیم رو نبستم. یا وقت نبود.

تعداد 10 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 04-03-2011, 07:40 PM
Alibother
Guest
Alibother آواتار ها

دابل شدن در دربی
شاهکارهای دایی پایانی ندارد

بازی دربی به پایان رسید اما به جا مانده از دربی ۷۰ اولین دربی دهه ۹۰ جز شکست برای پرسپولیسی ها چیزی در بر نداشت اولین شکست پرسپولیس در فروردین ما در حالی رقم خورد که تیم پرسپولیس تا به حال در برابر استقلال در فروردین شکست نخورده بود.
شاهکارهای علی دایی در تیم نه تنها به شاکله تیم ضربه میزند بلکه روز به روز و بازی به بازی از هواداران تیم که به استادیوم می آمدند در حال کاسته شدن است.شکست دربی تهران حال بار دیگر نگاه ها را نسبت به تیم بد خواهد کرد حال اکثر هواداران در خانه ها خواهند نشست و پاها را جلوی جعبه جادویی دراز می کنند تا تیم خود را از طریق صدا و سیما تماشا کنند.
قبل از اینکه بخواهم نظرات خود را در مورد دربی بگویم ابتدا باید به سازمان لیگ تبریک و خسته نباشیدی گفت که موفق به برگزاری کم تماشاگرترین بازی دربی در استادیمو آزادی شد و این رکورد در تاریخهای دربی مطمئنا ثبت خواهد شد.
از هر چه بگذریم سخن یار زیبا تر است سخن از پرسپولیسمان و شکست در داربی تهران که کام عید را بر تمامی هواداران تلخ کرد:

آقای علی دایی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با تیمی به میدان رفت که می توانست به راحتی در میانه میدان به مثلث بادامکی وزارع و در جلوی آنها محمد نوری برتری کاملی نسبت به میانه میانه میدان تیم استقلال داشت تیمی که در پنج دقیقه ابتدایی به خاطر ناهماهنگی فقط بازی را در دست نداشت و فقط روی یک اشتباه یا غافلگیری خط دفاعی دروازه اش باز می شود.
اما تمام موضوع از نیمه دوم آغاز می شود تعویضهای اشتباه و ناتمام علی دایی در این نیمه باز هم کمر تیم را می شکند و تیم پرسپولیس در حالی که نیاز به گل و ساختن موقعیتهای بیشتر دارد به یک باره محمد نوری که در زمین نقش بازیساز و حمایت از مهاجمان را دارد به بیرون کشیده میشود تا تیم از یم مهره اصلی و تاثیر گذار محروم شود سوال اینجاست آقای دایی شما اگر در فکر هجومی کردن و رسیدن به گل یودید با وارد کردن وحید هاشمیان بودید چرا بازیکنی مثل نوری را به بیرون می کشید؟؟در فوتبال روز دنیا دیده نشده است که بازیکنان تاثیر گذار تعویض شوند تا جای خالی آنها به خوبی در میانه زمین و توپ رسانی به مهاجمان دیده شود شما اگر به تیمهایی مانند رئال یا برسا نگاه کنید به خوبی می بینید در هر کدام از اینها یک یا دو بازیکن همیشه نقش کلیدی دارند و فقط در زمانهای ضروری مانند مصدومیت یا جلوگیری از خستگی زیاد تعویض می شوند هیچگاه نمی توان دید به عنوان مثال در تیمی مانند بارسا ژاوی که بازیکن اصلی و بازی ساز است و پاسهای مرگبارش هرکدام می تواند موقعیت گلی باشد در ال کلا سیکو به جز در مواقعی که گفتم تعویض شود.
در پایان بازی همانطور که برنامه نود نشان داد باز هم شاهد حضور بعضی از افراد در بین هواداران بودیم که براحتی می توان گفت آنها جز دایی کسی را نمی شناسند برای آنها که آورده بودند مسئله نیست پرسپولیس نتیجه بگیرد یا نه اگر به فرض مثال تیم پرسپولیس به دایی به دسته دوم هم سقوط کند این آقایان که خط گرفته اند و با هزینه شخصی بعضی ها به تهران می آیند باز هم نام دایی را به زبان خواهند آورد و نامی از پرسپولیس در زبان آنها نخواهد بود چون برایشان نام و عزت پرسپولیس ارزش ندارد چون غیرت پرسپولیسی نداردند چون در رگهایشان خون و عشق پرسپولیس در وجودشان در جریان نیست . آنها به مانند هواداران واقعی پرسپولیس نیستند که خشم شان به مانند غرش شیری خشمگین استادیوم آزادی را بلرزاند وای بر آنها و وای بر کسانی که آنها را باحمایت خود به تهران می آورند تا در بین هواداران تیم ما ایجاد تفرقه و دودستگی کنند آنها که خون پرسپولیسی ندارند در تیم ما هم جا ندارند پرسپولیس یعنی وطن پرسپولیس یعنی عشق پرسپولیس یعنی افتخار و سر بلندی و سر انجام پرسپولیس یعنی ۲۵۰۰ سال تاریخ پر افتخار.
اما علی دایی در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی باز هم صحبتهای عجیب و تکراری به زبان آورد همان صحبتهایی همیشگی که مقصران را معرفی کرد و داوران را مقصر این شکست دانست در حالی که از ضعف تغیرات فنی و تاکتیکی خود سخنی به زبان نیاورد از تعویض های اشتباه خود صحبتی نکرد و حتی مدعی شد که تیم را خود نبسته است سوال در اینحاست آقای دایی در کجای دنیا و کدام مربی ۲۲ بازیکن مد نظر خود را خریده است؟؟آقای دایی شما انگار این تیم را با تیم ملی اشتباه گرفتید و هنوز هم در توهمات تیم ملی به سر می برید .آقای دایی شما مشکل بزرگتان همین است که اشتباهات خود را نه تنها قبول ندارید بلکه با جوسازی های ساختگی و منحرف کردن اذهان عمومی نسبت به موضوع سعی دارید خود را تثبیت کنید حربه ایی که در زمان حضور شما در تیم ملی شاهد بودیم.
البته باید حق داد بهشما که اشتباهات بزرگتان را نپذیرید چون با پذیرش اشتباهات رفتنی خواهی شد و این را هم نباید منکر شویم مربیان بزرگ هستند که اشتباهات خود را می پذیرند ولی متاسفانه شما مربی بزرگی نیستید و جای شما بر روی نیمکت بزرگی به نام پرسپولیس نیست.
علی دایی در تیم پرسپولیس روزها و لحظاتی را دارد برای هواداران ایجاد می کند که شاید در فصل آینده هیچکس نخواهد این لحظات را به یاد بیاوردروزهای سیاه به پایان می رسد و بهار پرسپولیس دوباره باز می گردد بهار گلریزان قهرمانیها بهار افتخارات بهار فتح قله های بزرگ.
علی دایی با تمام داشته ها و اشتباهاتش غرور تیم را به نابودی کشانده است ولی عشق را از دلهایمان از بین نبرده است هر چه این روزهای تلخ را تجربه می کنیم یقینمان بیشتر می شود که در آغاز نوشتن فصل جدید قلمهای خود را راسخ تر و سرخ تر از همیشه بر روی کاغذ های کاهی خود بکشیم و بنویسیم پرسپولیس
علی دایی عیدی خود را به هواداران استقلال داد ولی وقتی داشت به رقیب عیدی می داد از خود نپرسید این همه هوادار سرخ چه خواهند شداز خود نپرسید که اگر هواداران با خود بگویند این همه من گر ز جمعی ما شویم. . . در آن زمان چه پاسخی خواهد داد.
علی دایی در نیم فصل گذشته برای بستن یک تیم یکدست و قدرتمند برای فصل جدید آمده بود و صحبت از قهرمانی در لیگ و حتی سه جام می کرد ولی در واقعیت و تاخیر در خرید بازیکنان علنا دست تیم را با سهل انگاری هایش بست تا به همینی که هستیم بمانیم و نتوانیم به اهدافی که دایی داشت برسیم اهدافی که آرزوی تمام ما بود ولی در واقعیت وعده ایی بیش نبود در هر شکست و هر ناکامی دنبال مقصر بودیم گاه فدراسیون گاه کمیته داوران گاه شیث و گاه لیدران و ... ولی در اصل ندیدیم ایراد از کادر فنی و در راس آنها علی دایی است.
علی دایی خواست با دو ترانسفر در نیم فصل جبران مافات کند ولی در اصل پولهای بیت المال برای دو بازیکن نیمکت نشین به باد رفت حال باید دید در ادامه کار چه تضمینی در قبال آقای شهریار گرفته خواهد شد آیا شوک دوباره ایی با رفتن دایی به تیم داده می شود؟؟ یا باز هم مقصری به مقصران اضافه می شود و در لیست آقای دایی قرار می گیرد حال که لیگ را از دست دادیم باید سعی شود که با تمام قدرت در جام حذفی برای کسب سهمیه آسیا شرکت کنیم.
انتقادات زیاد است و زمان کافی نیست و این دل خسته دیگر مجالی برای گفتن خستگی های خود ندارد ولی آرزو می کنم روزی فرا برسد تا با خوشحالی به مطالب جدید بنویسم و انتقاد زیادی از تیم نکنم و امید دارم روزی مربی بزرگ به تیم ما بیاید کسی که نامش و بزرگی مقامش بر روی نیمکت تیم مان بدرخشد.

تعداد 8 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 04-04-2011, 09:49 PM
Nima 007
بازيكن اصلي
Nima 007 آواتار ها

نام حقیقی: نیما
تشکر شده 455 بار در 138 نوشته
بازیکن مورد علاقه: دوستشون دارم
مربی مورد علاقه: پپ .دنیزلی .فابیو و بکن بائر
Nima 007 is on a distinguished road

داش علی امضات واسه بهترین تیم دهه 80 پرسپولیسه ...با مربی گری مصطفی دنیزلی ...فوتبالی بازی میکرد که تا حالا تیمی درایران بازی نکرده ...یادش بخیر ...چقدرقدر نشناسی کردیم...

من dvd اون دربی دارم چقدر تیم خوب و فنی بود ...

بهر حال بعضیا نذاشتن ...تیمی داشت در مسیر موفقیت قدم بر میداشت که ...خدا ازشون نگذره ...

من ازافرادی که ازدایی هنوز حمایت میکنن واقعا متعجبم ...کار سختیه ...با هیچ معیاری نمیشه کارش و نتایج توجیه کرد ... ولی خوب نشون میده خیلی به دایی وفادار هستن ...

ولی دوست دارم به چند سوال من پاسخ بدن که برام جالبه...

1 -دایی اگر کارش درست بود چرا یکبار استعفا کرد و قبول کرد مقصره ؟
2-دایی اگر بازیکنان بد میدونه چرا همیشه بعد از بازی ازشون تشکر میکنه و میگه خوب بازی کردن ...این تناقض نداره با حرفای دیگش ...
3-دایی اول فصل وقبل از شروع قول داد که با این نفرات موفق میشه و خیلی از خواسته هاش عملی شده ...ولی حالا
4-دایی اگر میدونست نمیذارن یا وضع تیم خوب نیست... چرا همون موقع که قرداد میبست حرفی از این مسایل نمیزد ...
5-دایی اگر هنر جذب بازیکن بزرگ داشت چرا نتونست کریم و شیث حفظ کنه و خلیلی رو هم پرت کرد بیرون ؟
6-دایی فصل گذشته در انتهای فصل که تیم خراب کرده بود وعده دادفصل بعدتیم درست میکنه و گفت با اضافه شدن نفرات نه چندان زیاد مسئله حل مشه ...
7-دایی ممکنه فکر کنه کاشانی خوب عمل نمیکنه در حالیکه اون بود دایی به فوتبال برگردوند ...وازش همجوره حمایت کرد
8-موافقان دایی بگن از کجا میشه به این نتیجه رسید که دایی خوب کار نمیکنه ؟؟؟یا کارش درست نیست ؟؟چکار باید بکنه تا ثابت شه برایشما؟

9-در پایان یکی بگه اقای دایی شما خوبی و بزرگ فرض کن چندنفر بخاطر شما پرسپولیس دارن جادو میکنن ..دشمنی میکنن ..شما اگه تیم تو دوست د اری واقعا بخاطر اینکه ضربه نخوره کوتاه بیا ..رحم کن ...به هوادارن رحم کن ...

مگر ماگات اخراج نکردن ..مگر ونگال رفتنی نشد ...خوب شمابزرگتر از اینهایی ؟؟؟یا بهتر نتیجه گرفتی ؟...
شما بزرگ ...وجدانا این همه باخت و ارائه بازی های ضعیف باتوجه پیش فصل ...چه جای بحثی میذاره ؟

یکی جواب این سوالات بده ممنونش میشم
Nima 007 آنلاین نیست.  
تعداد 4 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 04-04-2011, 10:35 PM
Alibother
Guest
Alibother آواتار ها

درود
راستش امضام غصبی بود.واسه پویا بود.تحویلش دادم. خودم رفتم تو تریپ آهای شیث رضایی...

والا منم نمیدونم این دوستان رو چه حسابی از عملکرد دایی دفاع میکنند. به نظر من که اصلا قابل دفاع نیست.
5 باخت پیاپی
10 باخت تا اینجای فصل
1 امتیاز از دو بازی در لیگ قهرمانان آسیا
باختن دربی هم در بازی رفت و هم در بازی برگشت
دیگه نمیدونم چه نتیجه ای میتونه هوادار پرسپولیس رو قانع کنه که پرسپولیس با دایی به جایی نخواهد رسید.
اصولا هم منطقی پشت حرفای این دوستان وجود نداره.و بیشتر روی احساسات و علایق خودشون حرف میزنن. حتی آبجی مونا که من معتقدم خیلی ادم منطقی هست ولی در این مورد فقط سعی در پبچوندن قضیه و لوث کردن مطلب داشت. مسعود هم که قبل از دربی میگفت هر کی بگه پرسپولیس باید ببره داره حاشیه درست میکنه و مساوی هم خوبه. ولی بعد از باخت بحث رو باز بردن به سمت مسائل حاشیه ای و دستهای پشت پرده.
فعلا هم که هی میگن فلان بازی آخرین فرصت دایی!! اون بازی رو هم میبازیم و باز میگن بازی بعدی آخرین فرصت!! ما که تو کار اینا موندیم.

تعداد 3 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 05-22-2013, 09:33 PM
Ali TiFo30
مدير بازنشسته
Ali TiFo30 آواتار ها

تشکر شده 20,312 بار در 6,139 نوشته
حالت من:
Bitafavot
Ali TiFo30 is on a distinguished road

چه بحث هایی شده بوده اون زمان اینجا
تعداد 4 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 05-23-2013, 12:55 AM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

نام حقیقی: فرزان
تشکر شده 26,430 بار در 13,409 نوشته
بازیکن مورد علاقه: رونالدو _ رائول _ کریستیانو رونالدو _ هادی نوروزی
مربی مورد علاقه: سرالکس فرگوسن ـ کارلو آنجلوتی ـ برانکو ایوانکوویچ
حالت من:
Khoonsard
Farzan is on a distinguished road

جالبه خیلی جالبه .........................
Farzan آنلاین نیست.  
این کاربر برای پست مفید ازFarzan تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 05-23-2013, 06:41 AM
love sorkh
بازيكن اصلي
love sorkh آواتار ها

نام حقیقی: shaqayeq ♥leila♥
تشکر شده 339 بار در 118 نوشته
بازیکن مورد علاقه: khoOodm
مربی مورد علاقه: khoOodA
love sorkh is on a distinguished road

به به !!!!!!!!!!بحث ها در حد المپیک باحال بوده.........

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش