انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال خارجی > آرشيو بخش فوتبال خارجي > فصل 2012 - 2011
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش

قدیمی 11-15-2008, 05:26 PM
viva RealMadrid
بازيكن اصلي
viva RealMadrid آواتار ها

تشکر شده 224 بار در 131 نوشته
viva RealMadrid is on a distinguished road

در آستانه ديدار برابر ركرتيوو اوئلوا

بوخان: درگيري با گوارديولا نداشته‌ام

خبرگزاري فارس: جوان اسپانيايي بارسلونا در آستانه ديدار حساس با ركرتوو اوئلوا، شايعه درگيري لفظي با مربي خود را تكذيب كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، بوخان كركيچ گفت: از مربي خود هرگز انتظار بازي ندارم. او مسئول تيم است؛ نه من. هر زمان صلاح بداند، براي بارسلونا بازي مي كنم. من در خدمت تيم هستم و اين را بارها به هواداران ثابت كرده ام.

وي افزود: به دنبال توپ طلا نيستم. هيچ درگيري هم با پپ گوارديولا نداشته ام. او مربي خوبي است و همه ما به او احترام مي گذاريم.

روزنامه هاي مادريدي چندي پيش از درگيري كركيچ با پپ در رختكن بارسا نوشته بودند.

==-==-==

با تكذيب اخبار منتشر شده

سيلوينيو: پيشنهادي از سلتيك ندارم

خبرگزاري فارس: بازيساز برزيلي تيم فوتبال بارسلونا هرگونه دريافت پيشنهاد از سلتيك را تكذيب كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، سيلوينيو عنوان كرد: درست است كه مدت ها است روي نيمكت هستم و بارسا در شرايط فعلي نيازي به من ندارد؛ اما بازيكن اين تيم هستم.

وي ادامه داد: يادم نمي رود كه بايد طبق قراردادم عمل كنم. پيشنهادي از سلتيك اسكاتلند ندارم و هدفم ماندن در بارسلونا است.

سيلوينيو اظهار داشت: وكيل من پيشنهادات دريافتي را بررسي مي كند؛ اما اين شايعات كمكي به دلالان غير رسمي فوتبال نمي كند. تحت تاثير آنها قرار نمي گيرم.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
viva RealMadrid آنلاین نیست.  

قدیمی 11-20-2008, 01:36 PM
viva RealMadrid
بازيكن اصلي

مسى: شوستر كارهاى زيادى براى رئالى ها انجام داده است.

ليونل مسى به حمايت از سرمربى آلمانى رئال مادريد پرداخت. پس از يك سال حضور در تمامى رقابتهاى بزرگ و حضور در اكثر بازى ها، ليونل مسى اين هفته فرصتى براى استراحت به دست آ ورد كه به آن نياز داشت و شايسته آن بود. به دنبال توافق ميان فدراسيون فوتبال آرژانتين و باشگاه بارسلونا درمورد حذف نام مسى براى حضور وى در ديدار دوستانه تيم ملى كشورش مقابل اسكاتلند، ليونل كوچك روز چهارشنبه فرصتى به دست آورد تا در تبليغات شركت Konami ژاپن براى بازى ويديويى Evolution Soccer2009 Pro حضور پيدا كند. طى نشست رسانه اى كه در جريان اين تبليغات انجام شد، مسى درباره وضعيت خود و باشگاه بارسلونا و همچنين مسائل مربوط به رقيب ديرينه يعنى رئال مادريد صحبت كرد. وى صحبت هاى خود را با حمايت از برند شوستر سرمربى آلمانى رئالى ها آغاز كرده و گفت:«شوستر كارهاى زيادى براى رئال مادريد انجام داده است و حالا برخى مى خواهند از دست او خلاص شوند. در حالى كه هنوز به پايان نيم فصل نزديك نشده ايم اين زير سؤال بردن شوستر كار درستى به نظر نمى رسد.» مسى همچنين گفت: «هواداران بارسلونا و رئال مادريد همواره هنگامى كه اين ۲ تيم چند بازى متوالى را با شكست پشت سر مى گذارند خشمگين مى شوند اما بايد به خاطر داشته باشيم كه هنوز راه درازى تا پايان فصل باقى مانده است.» در ادامه اين نشست توجه همگان به ارتباط ميان مسى و گوارديولا سرمربى بارسا معطوف شد. بازيكن ۲۱ ساله آرژانتينى بلافاصله شايعه هاى مربوط به اختلاف ميان خود و گوارديولا را رد كرد و اين مساله كه وى از سرمربى اسپانيايى درخواست كرده بود در تمرين بارسلونا شركت نكرده و براى تماشاى ديدار دوستانه آرژانتين مقابل اسكاتلند راهى همپتون پارك شود را تكذيب كرد. مسى گفت: «نبايد هر آ نچه من مى گويم به يك مساله جنجال برانگيز تبديل شود. اگر بارسلونا تمرين داشته باشد من در آن حضور پيدا مى كنم.» وى خاطرنشان كرد: «از همان ابتدا گوارديولا همواره سعى كرده است تا شرايط مرا بهتر از پيش سازد و اين موضوع تنها به زمين فوتبال محدود نمى شود.» سرانجام خبرنگاران از مسى پيرامون اظهار نظر اخير رونالدو مبنى بر اين كه وى خود را برترين بازيكن جهان دانسته است پرسيدند و بازيكن آرژانتينى نيز از وارد شدن به اين بحث امتناع ورزيد.

=-=-=-=-=

سنگربان اسبق بارسا، راز كرايف را فاش كرد

همبازى سابق يوهان كرايف راز اين اسطوره هلندى را فاش كرد. سالوادور سادورنى سنگربان سال هاى دور بارسلونا در گفت وگو با «كام راديو» گفت: «زمانى كه يوهان (كرايف) به بارسا آمد واقعاً انرژيك بود. تلاش او در تمرينات همه ما را شگفت زده كرده بود اما ۴ سال بعد او ناگهان از اين رو به آن رو شد. او ديگر مثل هميشه در تمرينات با نشاط حاضر نمى شد. خيلى جالب بود او حتى ۳۰ دقيقه آخر تمرينات از جمع بازيكنان ديگر جدا مى شد و به سمت اتاق ماساژ مى رفت. چند بار او را زير نظر گرفتم و متوجه شدم در حين تمرينات خيلى نفس نفس مى زند! واقعاً كنجكاو شده بودم و مى خواستم بدانم علت اين ضعف چيست. بعد از مدت ها از يوهان در اين مورد سؤال كردم. او در پاسخ گفت كه بين سال هاى ۱۹۷۳ تا ۱۹۷۶ سيگار مى كشيده است!»

=-=-=-=-=

در آستانه هفته دوازدهم لاليگا

اتوئو: ريكارد ما را به اينجا رسانده است

خبرگزاري فارس: مهاجم كامروني بارسلونا گفت: فرانك ريكارد ما را به اينجا رسانده است.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، ساموئل اتوئو عنوان كرد: بارسا اين روزها در اوج است؛ اما نبايد فراموش كنيم كه چه كساني براي رساندن ما به اوج تلاش كرده اند.
وي افزود: ريكارد ما را به اينجا رسانده و بايد از او تشكر كنيم. ما امروز همان تاكتيكي را اجرا مي كنيم كه ريكارد به ما ياد داده است. گوارديولا نيز هميشه بر اين نكته تاكيد دارد كه ادامه دهنده راه او است.
اتوئو افزود: بارسلونا هواداران بزرگ و فوتبال شناسي دارد و هرگز ريكارد را فراموش نخواهند كرد.

قدیمی 11-30-2008, 04:57 PM
viva RealMadrid
بازيكن اصلي

در پي پيروزي برابر سويا
گوارديولا: حالا فقط ال دربي مانده است

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال بارسلونا از نحوه عملكرد بازيكنانش ابراز رضايت كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، پپ گوارديولا عنوان كرد: اكنون صدرنشيني ما تثبيت شده و با اختلاف 6 امتياز، بالاتر از رئال مادريد هستيم.
وي افزود: براي آنكه بتوانيم از قهرماني صحبت كنيم، بايد زمان بگذرد؛ اما آنچه مسلم است، هواداران ما از بازي تيم راضي هستند. حالا فقط پيروزي در ال دربي مانده تا خاطره خوشي از پايان سال 2008 داشته باشند.
بارسلونا با نتيجه 3 بر صفر برابر سويا به پيروزي رسيد.

=-=-=-=-

در پي پيروزي برابر سويا
مسي: بهتر از رونالدو و تورس نيستم

خبرگزاري فارس: مهاجم آرژانتيني بارسلونا مهاجمان پرتغالي و اسپانيايي را بهتر از خود توصيف كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، ليونل مسي گفت: بارسلونا در اوج است و در اوج ماندن كار ساده اي نيست. ما روزهاي سختي در پيش داريم و نبايد مغرور شويم.
وي افزود: هر بار كه گل مي زنم اين نكته را به خود گوشزد مي كنم كه بازيكن بزرگي نيستم و تنها وظيفه ام را انجام مي دهم.
مهاجم آرژانتيني بارسلونا تاكيد كرد: براي كسب توپ طلا هيچ تلاشي نمي كنم و مي دانم كه برخي مهاجمين بزرگ دنيا از من بهتر هستند و از اين دست مي توانم به كريس رونالدو يا تورس اشاره كنم.

تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 11-30-2008, 08:32 PM
Masoud
ریش سفید انجمن
Masoud آواتار ها

نام حقیقی: مسعود
تشکر شده 31,861 بار در 9,641 نوشته
مربی مورد علاقه: علی دایی
حالت من:
Motarez
Masoud امتیاز غیر فعال شده است.

تیم گردن کلفتی شدن.
فکر می کنم تو چمپیونز هم خیلی بخت داشته باشن.

VIVA RED ARMY
Masoud آنلاین نیست.  

قدیمی 12-01-2008, 12:09 AM
viva RealMadrid
بازيكن اصلي

نقل قول:
نوشته اصلی توسط masoud نمایش پست ها
تیم گردن کلفتی شدن.
فکر می کنم تو چمپیونز هم خیلی بخت داشته باشن.
وضعیت امسال رئال منو یاد بارسای فصل قبل میندازه!!ولی خیلی ضعیفتر و بدشانستر از بارسای فصل قبل هستیم!
بارسا به نظر من امید اول قهرمانی cl هستش ولی تو لیگ هیچ چیز قابل پیش بینی نیست و نمیشه از الآن قهرمان لیگ رو مشخص کرد

اصلا" فکر اینو نمی کردم که پپ بتونه بارسارو اینجوری جمع کنه ! مربی که به جز رده های سنی پائین تر بارسا هیچ سابقه دیگه ای نداره ، اونم فقط به مدت یه فصل بوده... البته اینهمه بازیکن خوب و ستاره داشتن هم می تونه دست هر مربی رو بازتر بکنه از هر لحاظ تیم کاملی هستن به جز دروازه که اونم خط دفاع تیم جورشو میکشه...

قدیمی 12-06-2008, 09:43 PM
mjj_ems115
تازه وارد
mjj_ems115 آواتار ها

تشکر شده 13 بار در 5 نوشته
mjj_ems115 is on a distinguished road

بارسا سرور مادرید
mjj_ems115 آنلاین نیست.  
تعداد 3 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 12-23-2008, 09:54 PM
N I M A
تازه وارد
N I M A آواتار ها

تشکر شده 43 بار در 16 نوشته
N I M A is on a distinguished road

بارسا بلاخره بعد از مدت ها تونست در ال مادريگال ویا رئال رو شکست بده و با قاطعیت هر چه تمام تر صدرنشینی خودش رو ادامه بده..
داوری مسابقه هم اصلا جالب نبود و بارسا با اشتباه فاحش داور مسابقه ده نفره شد ولی با این حال برتری یک گله ی خودشو حفظ کرد و سر انجام پیروز شد...

چند عکس از این بازی:

اینم نیمه بالای جدول لالیگا تا پایان هفته شانزدهم:

1- بارسلونا، 41 امتیاز
2- سویا، 31 امتیاز
3- اتلتیکو مادرید، 30 امتیاز
4- والنسیا، 30 امتیاز
5- رئال مادرید، 29 امتیاز

آره بابا قرمزته....
N I M A آنلاین نیست.  

قدیمی 12-23-2008, 10:18 PM
Masoud
ریش سفید انجمن
Masoud آواتار ها

نام حقیقی: مسعود
تشکر شده 31,861 بار در 9,641 نوشته
مربی مورد علاقه: علی دایی
حالت من:
Motarez
Masoud امتیاز غیر فعال شده است.

عکسها فوق العاده بود

بارسا امسال خیلی راحت قهرمان اسپانیا میشه

VIVA RED ARMY
Masoud آنلاین نیست.  
این کاربر برای پست مفید ازMasoud تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 03-03-2009, 11:33 PM
RED STORM
مدير بازنشسته
RED STORM آواتار ها

تشکر شده 15,590 بار در 5,320 نوشته
بازیکن مورد علاقه: Philipp lahm / Bastian schweinsteiger / Manuel neuer / Thomas muller
مربی مورد علاقه: Yup / Pep
حالت من:
Pakar
RED STORM is on a distinguished road

آبی و اناری تو سایت داریم؟
اگه داریم تو بحران رفتنشونو تبریک میگم

RED STORM آنلاین نیست.  
این کاربر برای پست مفید ازRED STORM تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 03-03-2009, 11:48 PM
Mostafa United
سرپرست تيم
Mostafa United آواتار ها

تشکر شده 598 بار در 420 نوشته
Mostafa United is on a distinguished road

نظر آبی و اناری پوشان در رابطه با 4 گل اخیر چیه ؟

آپارتمان شماره 11 ارتش سرخ
Mostafa United آنلاین نیست.  
این کاربر برای پست مفید ازMostafa United تشکر به عمل آورده است:
موضوع بسته شد

برچسب ها
فقط fbc, فوتبال جهان, فرزاد هرناندز, انسى،مسى, بارسا, خبرای بارسا, سرور رئال، بارسا قهرمان

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش