انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > مسائل عمومی انجمن > آرشيو بخش مسايل عمومي انجمن
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش

قدیمی 09-26-2010, 12:30 AM
lionel messi 10
مدير بازنشسته
lionel messi 10 آواتار ها

نام حقیقی: farzad
تشکر شده 9,010 بار در 3,642 نوشته
بازیکن مورد علاقه: King Leo messi
مربی مورد علاقه: pep kabir
حالت من:
Mashghool
lionel messi 10 is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : گروه لینکین پارک

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hitboy نمایش پست ها
خوبه ادم این اطلاعاتی رو که گرفته منبع شو هم بنویسه(فرشاد)
من که بهت گفتم خودت بذار دیدم نمیزاری گفتم خودم بذارم.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

www.arctech-system.com

ویرایش توسط lionel messi 10 : 09-27-2010 در ساعت 02:34 AM
lionel messi 10 آنلاین نیست.  
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 09-27-2010, 02:37 AM
lionel messi 10
مدير بازنشسته

حالت من:
Mashghool

ترجمه آهنگ زیبای crawling:

Crawling

Crawling in my skin
خزنده ای در پوستم

these wounds / they will not heal
این زخم ها که التیام نیستن
fear is how I fall
ترس همینه که من می افتم
confusing what is real
اونچی که واقعیه، گیجم می کنن
there’s something inside me that pulls beneath the surface
چیزی در درونم هست که منو به زیر می کشه
consuming / confusing
از پام درمیاره، گیجم میکنه
this lack of self control I fear is never ending
این بی کنترلی ام که ازش می ترسم، پایان نداره
controlling / I can’t seem
کتنرل می کنم، به نظر نمی رسه که من
to find myself again
خودم رو دوباره پیدا کنم
my walls closing in
دیوارهام بهم نزدیک میشن
without a sense of confidence
بدون هیچ احساسی از اعتماد
I’m convinced there’s just too much pressure to take
متقاعد شده ام که فشارهای زیادی برای داشتن هست
I’ve felt this way before
من این احساس رو قبلا داشته ام
so insecure…
خیلی ناامن…
chorus
discomfort, endlessly has pulled itself upon me
ناراحتی، دائما خودش رو بهم می اندازه
distracting / reacting
آشفته م می کنه، عکس العمل نشون می دم
against my will I stand beside my own reflection
برخلاف میلم، با واکنش و بازتاب خودم روبرو می شم
it’s haunting how I can’t seem
پیوسته میاد، به نظر نمی رسه که من
to find myself again
دوباره خودم رو پیدا کنم
my walls are closing in
دیوارهایم، به هم نزدیک میشن
without a sense of confidence
بدون هیچ احساسی از اعتماد
I’m convinced there’s just too much pressure to take
قانع شده ام که فشار زیادی برای داشتن هست
I’ve felt this way before
این احساس رو قبلا داشته ام
so insecure…
خیلی ناامن…
chorus x2

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

www.arctech-system.com
تعداد 3 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 11-05-2010, 02:25 AM
lionel messi 10
مدير بازنشسته

حالت من:
Mashghool

لینكین پارك؛ صدای اعتراض!

آنها فریاد می‌زنند؛ علیه جنگ، علیه نابودی محیط زیست و علیه بوش آنها لینكین پارك‌اند؛ یكی از محبوب‌ترین گروه‌های راك دنیا.

«دقایقی تا نیمه‌شب» سومین آلبوم استودیویی لینكین پارك - چند دقیقه مانده به نیمه‌شب 9 می 2007 - برای اولین بار در كالیفرنیا رونمایی شد.

این رونمایی تا 18 می 2007 به طور همزمان در سطح جهانی انجام شد و درست بعد از یك هفته، در بسیاری از كشورها مثل آمریكا، آلمان، فرانسه، سوئیس، نروژ، هنگ‌كنگ، ژاپن و... در تاپ تن‌ها تبدیل به آلبوم شماره یك شد و ملت آن را روی سرشان گذاشتند.

این آلبوم تاكنون بزرگ‌ترین فروش را در طول یك هفته نصیب خود كرده است؛ فروشی بیش از 625هزار نسخه. در طول 4 هفته ركورد سرسام‌آور فروش 3/3میلیون نسخه را پشت سر گذاشت.

این حتی برای خود اعضای گروه هم بسیار شگفت‌انگیز بود، طوری كه بارها در برنامه‌ها و مصاحبه‌های مختلف این شگفتی را بازگو كرده‌اند. شاید فقط به همین یك دلیل می‌توان آنها را گروهی تاثیرگذار و مهم تلقی كرد؛ گروهی كه صدای اعتراضشان جیب‌های مردم را از پول خالی كرده است!

در آغاز، گروه ‌‌ لینكین پارک توسط 3 دوست دبیرستانی با نام‌های مایک شینودا، برد دلسون و راب بوردن شکل گرفت. این گروه پس از فارغ‌التحصیلی از دبیرستان، کار خود را به طور جدی دنبال کرد و جان هان، دیو فونیکس فارل و مارک ویکفیلد نیز به اعضای گروه پیوستند و نام xero را برای گروه خود انتخاب کردند.

با وجود امکانات بسیار اندک، گروه کار تولید و ضبط آهنگ را در سال1996 آغاز کرد اما به علت ناکامی در بستن قرارداد و فروش آثار ضبط‌شده، تنش‌ها و درگیری‌هایی بین اعضای گروه درگرفت. در اثر این شكست و پیشرفت ویکفیلد که در آن زمان خواننده گروه بود، او گروه را ترک کرد تا به دنبال پروﮊه‌های دیگری برود.

کمی بعد فارل نیز برای پیوستن به گروهی دیگر، ‌‌‌لینكین پارک را ترک کرد. پس از این واقعه xero که از این پس خود را هیبرید تئوری می‌نامید، زمان زیادی را صرف پیدا کردن جانشینی برای ویکفیلد کرد و سرانجام در سال1999 چستر بنینگتن را به عضویت پذیرفت. دلیل انتخاب بنینگتن از بین سایر متقاضیان، شیوه آوازخوانی زنده و منحصر به فرد او بود.

ترکیب جدید بنینگتن و شینودا به گروه جان تازه‌ای بخشید و اعضای گروه را بر آن داشت تا تجارب جدیدی را بیازمایند. تولد دوباره گروه با تغییر نام مجدد آن کامل شد و گروه، نام خود را از هیبرید تئوری به ‌‌ لینكین پارک تغییر داد؛ این نام جدید بر گرفته از لینکین پارک واقع در سانتا مونیکای کالیفرنیا بود.

با وجود تمام این تغییرات، گروه همچنان در بستن قرارداد با مشکل مواجه بود. بعد از رد شدن تعداد زیادی از تقاضاهای گروه توسط کمپانی‌های مختلف، سرانجام در حالی که نتیجه 3 تقاضای قبلی گروه از کمپانی برادران وارنر منفی بود، این کمپانی در سال1999 با امضای قراردادی با ‌‌ لینكین پارک موافقت کرد.

با بستن این قرارداد، لینكین‌‌ پارک موفق به انتشار آلبوم هیبرید تئوری در 24 اکتبر2000 شد که با موفقیت چشمگیری همراه بود؛ آلبومی که در واقع معرف نیم دهه همکاری اعضای گروه بود. این آلبوم توسط دان گیلمور ویرایش و پرداخت شد.

هیبرید تئوری با استقبال فراوان هواداران موسیقی مواجه شد و در اولین سال انتشار بیش از8/4 میلیون نسخه از آن به فروش رفت. همچنین از بخش‌هایی از این آلبوم در فیلم‌های دراکولا200، نیکی کوچک و ولنتاین استفاده شد.

این آلبوم نامزد 3 جایزه گرمی شامل جایزه بهترین هنرمند جدید، بهترین آلبوم راک و بهترین اجرای هارد راک هم شد تا حلقه موفقیت‌های گروه تكمیل شود. بردن جوایز بهترین اجرای هارد راک و بهترین آلبوم راک و موفقیت کلی آلبوم، گروه را در مسیر نگاه‌ها و توجهات قرار داد.

در طول این مدت لینكین‌‌ پارک دعوت‌های زیادی برای اجرا از سوی گروه‌ها و کنسرت‌گذارهای معروف دریافت کرد. خود گروه نیز در تور خود، پروژه ویژه‌ای را ترتیب داد که در آن هنرمندان برجسته دیگری همچون سایپرس هیل، آدما و اسنوپ داگ نیز همراهشان بودند.

گروه در طول یك سال بیش از 320 کنسرت برگزار کرد و سپس در حالی که عضو سابق آن دیو فارل نیز دوباره به آن پیوسته بود، کار روی یك آلبوم ترکیبی به نامreanimation را آغاز کرد. این آلبوم که در واقع ترکیبی از آثار قبلی گروه بود، در جولای سال2002 به بازار آمد و در اولین هفته نزدیک 270 هزار نسخه از آن به فروش رفت.

پس از موفقیت متوالی این دو آلبوم، لینكین ‌‌‌پارک مبلغ قابل توجهی را خرج برگزاری کنسرت در سراسر آمریکای شمالی کرد. گروه با وجود برنامه‌های فشرده، شروع به تمرین روی کارهای جدید کرد و تمامی وقت آزاد خود را در طول سفر به تمرین در استودیوی اتوبوس می‌گذراند و سرانجام رسما اعلام کرد که آلبومی از این آثار جدید را به نام متئورا در دسامبر2002 عرضه خواهد کرد.

متئورا ترکیبی از سبک نومتال و رپ کر* بود و جنبه‌های ابتکاری جدیدی شامل استفاده از آلات موسیقی جدید مانند شاکو هاچی که یک نوع فلوت ژاپنی ساخته شده از بامبو است، در آن به کار رفته بود. آلبوم جدید در مارچ2003 به بازار آمد و فورا در سراسر دنیا مورد استقبال علاقه‌مندان قرار گرفت.

در هفته اول بیش از 800 هزار نسخه از متئورا به فروش رفت و تا اکتبر2003 نزدیک 3 میلیون نسخه از آن فروخته شد. موفقیت آلبوم به گروه این امکان را داد تا یک پروژه انقلابی دیگر را ترتیب دهد.

همچنین گروه متالیکا - یکی از معروف‌ترین گروه‌های دنیا - از ‌‌ لینكین پارک دعوت کرد تا در تور تابستانی این گروه در سال2003 شرکت کند. پس از این تور، ‌‌‌لینكین پارک یك آلبوم و دی‌وی‌دی با نام «لایو این تگزاس» منتشر کرد که شامل بخش‌هایی از اجرای گروه در تگزاس در طول مدت این تور بود.

متئورا همچنین برای گروه جوایز و افتخارات جدیدی به ارمغان آورد؛ از جمله جایزه بهترین ویدئو راک و جایزه منتخب بینندگان از طرف ام‌تی‌وی و جوایز هنرمند سال و آهنگ سال. با اینکه متئورا به اندازه هیبرید تئوری موفق نبود اما سومین آلبوم پرفروش آمریکا در سال2003 شد.

پس از این موفقیت، گروه اولین ماه‌های سال2004 را صرف برگزاری کنسرت در سراسر دنیا کرد؛ ابتدا سومین تور پروژه انقلابی خود را برگزار کرد و سپس به اجرای کنسرت در اروپا پرداخت.

پس از آن ‌‌لینكین پارک تهیه یك آلبوم جدید را برای چند سال به تعویق انداخت و در عوض، وقت خود را صرف انجام تعداد زیادی پروﮋه جانبی از جمله برگزاری چندین کنسرت خیریه کرد.
ترانه«آنچه من انجام داده‌ام» مورد توجه‌ترین قطعه آلبوم جدید لینکین پارک است كه نگاه ضدجنگ گروه را به‌خوبی آشكار می‌كند.

این ترانه به «بشر ویرانگر» می‌تازد؛ «من با خودم روبه‌رو شدم، برای عبور از آنچه انجام داده‌ام تا خود را منزه کنم، یا اجازه بده از آنچه انجام دادم، بگذرم».

‌ لینكین پارك در مقابل جنگ‌طلبی بوش و دارودسته‌اش موضع سفت‌وسختی می‌گیرد؛ در مقابل كله‌شقی‌های او و دولتش كه به هر اقدامی فكر می‌كنند، سریعا آن را عملی می‌كنند.

آنها به نابودی پیاپی محیط زیست و جنگ‌های دنیا اعتراض می‌كنند. در ویدئوی این ترانه یک مرد آمریکایی چاق، همبرگر می‌خورد و در نمای بعدی یك مرد قحطی‌زده و استخوانی، به دوربین نگاه می‌کند. در این كلیپ، تصاویری از حادثه ۱۱سپتامبر و سقوط صدام نیز به كار رفته است. نسل هیتلر و استالین به صدام حسین منتهی شده‌ است. لینكین پارك اما از امید می‌گوید.

این كلیپ، با نخستین تصویری که دیده‌ایم به پایان می‌رسد اما این بار به جای اینکه علف‌های سبز از رشد باز ایستند، از زمینی خشک می‌رویند و بیرون می‌آیند.

(*) رپ کر سبکی از موسیقی و در واقع ترکیبی از موسیقی هیپ هاپ، هارد کر، پانک، هوی متال و راک است و آن را رپ متال یا رپ راک نیز می‌نامند. این سبک در اواخر دهه80 گسترش پیدا کرد.

بعد از یك سال ونیم
لینکین پارک در سال2006 ساخت و ضبط سومین آلبوم خود به نام دقایقی تا نیمه‌شب را آغاز کرد. این آلبوم در 14می2007 در سطح جهان منتشر شد. بنینگتن خواننده اصلی گروه، درباره این آلبوم می‌گوید: «در این آلبوم از به کار بردن بسیاری از صداهای آشنا در کارهای قبلی اجتناب کردیم اما وقتی به آهنگ‌ها گوش می‌دهید، شکی نخواهید داشت که اثری ازلینکین پارک است.

ما همیشه سعی کرده‌ایم موسیقی را طوری بسازیم كه نامحدود و قابل گسترش باشد و همیشه روش‌های جدیدی را امتحان می‌کنیم. یك بار دیگر هم این موضوع را با دقایقی تا نیمه‌شب ثابت کرده‌ایم».

برد دلسون (نوازنده اصلی گروه) نیز درباره این کار چنین می‌گوید: «پروسه تولید این آلبوم یک سال و نیم طول کشید؛ یک سال و نیم کار مداوم در استودیو و کسب تجربه که منجر به تولید 150آهنگ خام شد.

این آلبوم نه تنها بسیار متنوع است بلکه کیفیت و عمق زیادی هم دارد». این آلبوم ترکیبی است از سبک‌های هیپ هاپ و راک کلاسیک؛ درست مثل آلبوم‌های قبلی گروه. اما ترکیب همیشگی گروه اندکی تغییر کرده است.

مثلا مایک شینودا در این آلبوم بسیار بیشتر از بنینگتن می‌خواند و چندین آهنگ را نیز به‌تنهایی اجرا کرده است. او درباره این اثر می‌گوید: «بعد از یک سال و نیم کار طاقت‌فرسا، این آلبوم بهترین اثری است که می‌توانستیم تهیه کنیم.

ما هر آنچه در توان داشتیم و تمامی تجارب خود را در تولید آن به کار بردیم. امیدواریم که شما جزء‌به‌جزء آن را گوش دهید و معنای اشعار و لایه‌های موسیقی اثر را درک کنید. در این آلبوم حتی ترتیب ترانه‌ها حائز اهمیت است و برای درک بهتر آنها توصیه می‌کنم ترانه‌ها را به ترتیب گوش دهید».

سربازها، اینجا، روی سن
سپهر جعفریان: لینكین پارك محبوب است چون به راحتی اصولی را رعایت كرده است كه نتیجه منطقی‌اش همین محبوبیت خواهد شد؛ گروهی كه خیلی سخت می‌شود به آنها لقب نابغه داد اما آن‌قدر باهوش هستند كه تمام المان‌های محبوب و ستاره‌ساز این سال‌ها را در موسیقی‌شان جمع كرده‌اند و حتی خودشان روی آن اسم هیبرید تئوری (یا نظریه تلفیق) را گذاشته‌اند.

قبل از هر چیزی بهتر است روی موزیك این گروه تمركز كنیم؛ نوایی كه تركیب آشكاری است از 2 ژانر بسیار پرمخاطب «رپ» و «هوی متال» كه هركدام برای خودشان طرفداران زیادی دارند. هرچند تجربه تلفیق این دو و به دست‌آوردن «رپ متال» اصلا چیز جدیدی نیست اما نقطه قوت لینكین پارك نسبت به بقیه گروه‌ها این است كه یكی از محكم‌ترین ورژن‌های این‌گونه موسیقی را عرضه می‌كند؛ یعنی آنجا كه آهنگ می‌طلبد، این رپ است كه می‌تازد و آنجا كه «متال» می‌خواهد، چستر بنینگتون است كه با آن صدای زنگ‌دار به آن جان می‌دهد. و اما صداها بدون شك یكی از نقاط قوت اصلی گروه است.

به صدای چستر (خواننده بخش‌های متال) توجه كنید. او تا انتهای وجودش فریاد می‌كشد و حنجره‌اش را جر واجر می‌كند؛ سبكی كه به هیچ‌وجه به خواننده‌های دوم متال شبیه نیست و آن اعصاب خردكنی و دیوانگی و شاید بهتر بگویم بی‌كلاسی صدای آنها را ندارد.

صدای چستر – كه تا آخرین اكتاو حنجره‌اش را هم به كار می‌گیرد- هیچ‌وقت ناموزون و سمباده‌ای یا بهتر بگویم جیغ‌جیغی و اعصاب‌خردكن نمی‌شود و بزرگ‌ترین حسنش این است كه با این اكتاو بالا، به بهترین شكل ممكن شور و حال را منتقل كرده و هیجان مخاطبانش را – كه به قطعیت می‌توان گفت جوان هستند – خالی می‌كند.

این تخلیه هیجانی نكته بسیار مهمی است؛ چیزی كه لینكین پارك – حتی در بخش‌های رپش – با آن خودش را بروز می‌دهد. گروه این ایده را با تعلیقی كه در آهنگ‌ها ایجاد می‌كند، به‌دست می‌آورد؛ یعنی بیشتر آهنگ‌ها یك مقدمه كاملا آرام دارد؛ با این انتظار كه این مقدمه حتما به انفجار خواهد كشید و انتخاب درست لحظه انفجار- كه از حنجره درانی چستر، پاورزدن راب و دی‌جی مترهان به‌دست می‌آید، به‌طور كامل این تعلیق را تخلیه می‌كند.

گذشته از همه اینها، انتخاب اشعار هوشمندانه‌ای كه جنبه‌های كاملا انتقادی و در بعضی مواقع انقلابی و آنارشیستی دارند،‌ همگام با این موسیقی هیجان‌انگیز، جنبه تخلیه روانی آهنگ‌ها را به اوج می‌رساند و درنهایت محیطی را می‌سازد كه در آن از هر كس و هر چیز می‌توان انتقام گرفت حتی اگر نفهمی كه طرف چه می‌گوید.

به اینها توجه كنید: «برای نادیده انگاشتن آنچه در حقم كرده‌اند چه كرده‌ام؟...»، «امشب عادت‌هایم را در هم خواهم شكست، امشب...»، «بازی را زودتر از سایرین باختی. از صحنه خارج شو و نامت را به آقای شرمنده تغییر بده...»، «مرا ببخش، چه كرده‌ام با زمین؟ با انسان؟».

اینها تنها چند تكه كوتاه از اشعار لینكین پارك است؛ اشعاری كه نه تنها به هیجان بلكه به انقلاب، آن هم در ابعاد بزرگ جهانی می‌اندیشد؛ اشعاری كه بیشترشان به شرایط فعلی دنیا، جنگ‌ها، فقر و تكنولوژی معترض است و در بسیاری موارد (مثل همین آلبوم آخر) یك‌جورهایی نظام سرمایه‌داری را در این امر مقصر می‌داند.

این رویكرد در اشعار كه به‌شدت با فضای كار و تیپ اعضای گروه در یك راستاست، محیطی را فراهم كرده كه در آن سر خیلی‌ها می‌توان فریاد كشید و عقده‌گشایی كرد.

www.arctech-system.com
این کاربر برای پست مفید ازlionel messi 10 تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 11-05-2010, 02:30 AM
lionel messi 10
مدير بازنشسته

حالت من:
Mashghool

خواننده محبوب گروه لینکین پارک در اره 7 !

چستر چارلز بنینگتون خواننده محبوب گروه لینکین پارک در اره 7 ! SAW 3D
چستر که بهترین خواننده راک و ترانه سرا از گروه لینکین پارک شناخته شده است بعد از نقش آفرینی در کلیپ های به یاد ماندنی لینکین پارک گروپ و حضوردر چند فیلم دیگر(آدم خبیث crank ، Crank high voltage) در 2006 و2009 اکنون در اکتبر 2010 بر روی پرده سینما در فیلم پر طرفدار اره 7 نقش آفرینی می کند.
علاوه بر فیلم اره پروژه دیگر آن در همین سال فیلم dark as day می باشد.اما تا چه حد کارگردان فیلم اره می تونه این فیلم رو با حضور این خواننده یا ابزار های دیگه ای مثل تکنولوژی سه بعدی متفاوت از گذشته جلوه بده، باید تا اکتبر صبر کرد.واقعا آیا بعد از داستان و گیشه فراموش نشدنی نسخه اول فیلم و ضعیف شدن رفته رفته ی قسمت های بعدی ، برای نجات فیلم اره و رقابت با اکران های همزمان با این فیلم ، به این ابزار ها باید متوسل شد؟ این سوالیه که نه برای این فیلم به نظر من برای هر فیلمی که خودشو فدای گیشه کنه میتونه پیش بیاد.شاید اگر داستان های بعدی فیلم با دقت و سادگی و در عین حال جذابیت اره1 نوشته و پرورانده می شد اکنون خیلی راحت تر از این حرفا می شد مخاطب جذب کرد و دیگر نیازی به نمایش این خواننده معروف در فیلم و مانور دادن روی آن در تریلر فیلم نبود!

www.arctech-system.com
این کاربر برای پست مفید ازlionel messi 10 تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 02-12-2011, 02:35 PM
lionel messi 10
مدير بازنشسته

حالت من:
Mashghool

دانلود قسمتی از کنسرت ۱۴ سپتامبر ۲۰۱۰ لینکین پارک

توسط: lp fan در 13:52 | موضوع: دانلود لینکین پارکی

همونطور که قبلا گفتم لینکین شب انتشار آلبومش کنسرت کوچکی داده که هنوز فول کلیپش تو اینترنت نیومده و بیشتر کلیپ هایی که هواداران گرفتن هستش منم یه کلیپ ظبط شده از هواداران از قسمتی که Wretches & Kings رو اجرا میکنن آپ کردم.
این از جلوی سالنه ولی کامل نیست. کاملشو دارم ولی از ته سالنه کنسرته!
اونم براتون بزودی آپ میکنم.بزودی...

اگه اصل این کلیپ که ظبط شده ی خود فیلبردارای کنسرت باشه یا فول کلیپ این کنسرت رو پیدا کردید به من اطلاع بدید.
پایدار تا لینکین پارک...

دانلود کلیپ از اینجا

www.arctech-system.com

قدیمی 02-12-2011, 02:40 PM
lionel messi 10
مدير بازنشسته

حالت من:
Mashghool

خبر موزیک ویدیو جدید+یه عکس جالب:

سلام طبق اخبار بدست آمده احتمالا موزیک ویدیو جدید لینکین پارک Burning_In_The_Skies هستش.برای دیدن کاور این آهنگاینجا کلیک کنید.

راستی یه سوال از شما داشتم:چه کسی رو در عکس زیر میبینید؟؟؟!!!

حالا برای گرفتن جواب رو عکس کلیک کنید اسم شخص زیر عکس نوشته شده!!!!!!!
حتما شما هم شگفت زده شدید!!!!!!
۴ تا عکس عالی از ساخت موزیک ویدیو The_Catalyst در ادامه مطلبقرار دادم حتما ببینید خیلی باحالن...

www.arctech-system.com

قدیمی 02-12-2011, 02:50 PM
lionel messi 10
مدير بازنشسته

حالت من:
Mashghool

Saturday Night Live

یادآوری میکنم که Linkin Park امشب در برنامه Saturday Night Live با مجری گری Dana Carvey حضور خواهد داشت. این برنامه ساعت ۱۱:۳۰/۱۰:۳۰ شب به وقت محلی از شبکه NBC پخش خواهد شد. آپدیت: Linkin Park در این برنامه دو آهنگ Waiting For The End و When They Come For Me رو اجرا کرد که می تونید از لینک های زیر بصورت مستقیم دانلود کنید:
Waiting For The End – SNL
When They Come For Me – SNL
ویرایش: همچنین می تونید از این لینک و این لینک با کیفیت HD دانلود کنید.

سایت NBC.com یک ویدیو تبلیغاتی برای برنامه امشب منتشر کرده که می تونید از اینجا دانلود کنید.

www.arctech-system.com

قدیمی 02-12-2011, 02:52 PM
lionel messi 10
مدير بازنشسته

حالت من:
Mashghool

Burning In The Skies Release Date

سومین سینگل آلبوم A Thousand Suns یعنی Burning In The Skies قراره که ۲۱-م مارس ۲۰۱۱ برابر با ۱-م فروردین ۱۳۹۰ بصورت رسمی در انگلستان منتشر بشه، لیست آهنگ های این سینگل هنوز مشخص نشده. فیلم برداری ویدیوی این آهنگ اخیراً قبل از شروع تور آمریکای گروه به پایان رسیده، یک بار دیگه کارگردانی این ویدیو بر عهده Mr.Hahn خواهد بود. منتظر خبرهای تکمیلی باشید.
LPTV Australian Tour 2010

اپیزود جدید LPTV درباره تور گروه در استرالیا منتشر شده که می تونید از اینجا دانلود کنید.

www.arctech-system.com

قدیمی 02-12-2011, 02:53 PM
lionel messi 10
مدير بازنشسته

حالت من:
Mashghool

A Thousand Suns UK Version

ورژن مخصوص آلبوم A Thousand Suns در انگلستان همراه با شش تراک از اجرای زنده گروه در مادرید، اسپانیا (MTV World Stage) از طریق سایت iTunes منتشر شده که می تونید از لیست زیر برای اولین بار دانلود کنید:

New Divide – Live in Madrid
Waiting for the End – Live in Madrid
Breaking the Habit – Live in Madrid
The Catalyst – Live in Madrid
In the End – Live in Madrid
What I’ve Done – Live in Madrid
2011 North American Tour EP
همچنین linkinpark.com یه آلبوم EP دیجیتال رایگان منتشر کرده که شامل دو آهنگ از اجرای Tel Aviv و سه آهنگ از The Prodigy و Pendulum و Does It Offend You, Yeah هست که می تونید از اینجا با ثبت ایمیل خودتون دانلود کنید. لیست تراک ها به شرح زیره:
Linkin Park – Numb (Live from Tel Aviv)
Linkin Park -When They Come For Me (Live from Tel Aviv)
The Prodigy – Omen
Pendulum – Watercolour
Does It Offend You, Yeah? – We Are The Dead

LPTV: International LPU Summit in London
اپیزود جدیدی از LPTV منتشر شده که درباره نشست بین المللی اعضای LPU در لندن هست که می تونید از اینجا تماشا کنید.

www.arctech-system.com

قدیمی 02-12-2011, 02:55 PM
lionel messi 10
مدير بازنشسته

حالت من:
Mashghool

LPFUnderground v1.0

اولین آلبوم LPFunderground امروز ۱-م دسامبر بصورت آنلاین منتشر شد، این آلبوم یک آلبوم کاملاً غیر رسمی هست که از طرف این سایت برای طرفداران داخل ایران بصورت رایگان منتشر و به Linkin Park تقدیم شده (این اولین باری هست که یک سایت طرفدار اقدام به انتشار یک آلبوم غیر رسمی Underground میکنه.) آلبوم LPFUnderground شامل هفت آهنگ اصلی و سه آهنگ هدیه از اجرای زنده گروه در A Thousand Suns World Tour 2010 هست، ترک های هدیه در ورژن CD این آلبوم قرار داره که می تونید از فروشگاه سایت تهیه کنید. آلبوم رو می تونید بصورت رایگان از لیست زیر بصورت تک-تک و یا از این لینک در قالب یک فایل فشرده با حجم ۲۸ mb دانلود کنید.

The Requiem – Live
Wretches & Kings – Live
Empty Spaces / When They Come For Me – Live
Numb / The Radiance – Live
Fallout – Live
The Catalyst – Live
Bleed It Out / A Place For My Head – Live
برای اطلاعات بیشتر و بحث و گفتگو درباره این آلبوم به این تاپیک مراجعه کنید.
با تشکر از همه طرفداران و اعضای سایت
و مدیر سایت linkinparkru.com برای حمایت از این آلبوم.

-
Happy Birthday Brad
امروز ۱-م دسامبر سالروز تولد گیتاریست گروه Linkin Park‌ یعنی Brad Delson هست، این روز رو به Brad تبریک میگم و آرزوی بهترین هارو براش دارم.

www.arctech-system.com
موضوع بسته شد

برچسب ها
dj hojat(farzad)h, فرزاد چستر, فرشاد مایک

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش