انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال داخلی > فوتبال ملی
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش

قدیمی 04-05-2012, 03:48 PM
delpeiro10
تازه وارد
delpeiro10 آواتار ها

نام حقیقی: mohammad
تشکر شده 8 بار در 3 نوشته
بازیکن مورد علاقه: delpeiro
مربی مورد علاقه: آرسن ونگر
delpeiro10 is on a distinguished road
lk اشکان دژاگه

اشکان دژاگه

اشکان دژاگه
اشکان دژاگه در تیم ولفسبورگ
اشکان دژاگه (به آلمانی: Ashkan Dejagah) فوتبالیست تیم ولفسبورگ آلمان.
فهرست مندرجات

زندگی
اشکان در سال ۱۳۶۵ (۵ ژانویه ۱۹۸۶) در تهران متولد شد. او از کودکی با والدینش در آلمان زندگی کرده‌است.
امتناع از بازی مقابل اسرائیل
او قرار بود در بازی مقابل اسرائیل در چارچوب رقابت‌های مقدماتی قهرمانی سال۲۰۰۹ (میلادی) اروپا در میان تیم‌های فوتبال زیر ۲۱ ساله‌ها که در روز ۱۲ اکتبر ۲۰۰۷ برگزار می‌شد شرکت کند. اشکان پس از آگاهی از قرار گرفتن تیم ملی زیر ۲۱ ساله‌های آلمان در برابر اسرائیل، و پیش از عزیمت به اطلاع دیتر آملیتس مربی زیر ۲۱ ساله‌های آلمان رسانده بود که به دلیل پیش بینی‌های موجود از وضعیتاسرائیل، این تیم را برای بازی در مقابل اسرائیل همراهی نخواهد کرد. او عنوان کرد: «مربی با اصل و نسب ایرانی من آشنا است و معذوریت‌های سیاسی من را برای عدم شرکت در بازی روز جمعه درک می‌کند»
حاشیه
امتناع اشکان دژاگه از سفر به اسرائیل به همرا تیم ملی زیر ۲۱ سال آلمان، بازتابهای گسترده‌ای در رسانه‌های کشور آلمان داشت. پس از جنجال بوجود آمده، اشکان در گفت و گویی با نشریه شب (Stern) چاپ آلمان اعلام کرد: «در رگهای من بیشتر خون ایرانی جاری است تا آلمانی، باید این مسئله را پذیرفت. والدین منایرانی هستند. ایران، اسرائیل را به رسمیت نمی‌شناسد.» او همچنین در پاسخ به پرسشی گفت: «دین من اسلام است، به خداوند ایمان دارم. پیش از هر بازی به زبان فارسی خدایم را ستایش می‌کنم. این آئین من است.»
پس از اینکه برخی منابع مدعی شدند که یکی از برادرانش در تیم پیکان ایران بازی می‌کند در مصاحبه با اشترن Stern، عنوان کرد: «برادرم هم از اینکه برخی روزنامه‌ها نوشته بودند او در تهران زندگی می‌کند و برای باشگاه پیکان بازی می‌کند، بهت زده شده بود. او در برلین و در کنار پدر و مادرم زندگی می‌کند.»
دیتر آیلتس مربی آلمانی تیم ملی جوانان آلمان به روزنامه اشپیگل گفته‌است: «اشکان برای خانواده خود اهمیت زیادی قائل است و به آنها وابسته‌است. و از آنجا که وی بستگان زیادی در ایران دارد، نگران است که سفر او به اسراییل همراه با تیم آلمانی، دردسرهایی را از طرف دولت ایران برای او و خانواده اش بوجود آورد.»
روزنامه بیلد خواهان اخراج اشکان دژاگه شده‌است. معاون دبیرکل سازمان ارشد یهودیان آلمان، دیتر گرومن نیز به روزنامه اشپیگل گفت: «نمی توان پذیرفت که ورزشکاری در تیم ملی آلمان بخواهد یهودیان را مورد تحریم شخصی قراردهد.» سازمان یهودیان آلمان خواهان آن شده که «فدراسیون فوتبال آلمان، به آسانی از کنار این امر نگذرد.» ولفگانگ شویبله، وزیر کشور، نیز از او به شدت انتقاد کرد. شویبله گفت: وقتی یک نفر عضو تیم ملی می‌شود دیگر مجاز نیست بگوید به دلایل سیاسی در این کشور بازی می‌کند، اما در آن کشور بازی نمی‌کند.
اشکان دژاگه بعدها گفت: که برای امتناع خود از سفر به اسرائیل هیچ انگیزه‌ی سیاسی نداشته ام. و فقط به خانواده‌ام فکر می‌کرده که مبادا در ایران دچار دردسر شوند.
delpeiro10 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 4 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 04-05-2012, 04:33 PM
ToHHi
Guest
ToHHi آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اشکان دژاگه

دژاکه بازیکن با حالیت تیم های لیگ برتری باید قدر این بازیکن رو بدوننننن
این کاربر برای پست مفید از تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 04-29-2012, 07:56 PM
Ali TiFo30
مدير بازنشسته
Ali TiFo30 آواتار ها

تشکر شده 20,312 بار در 6,139 نوشته
حالت من:
Bitafavot
Ali TiFo30 is on a distinguished road

احتمال غیبت لژیونر ایرانی مقابل اشتوتگارت
دژاگه در دیدار مقابل وردربرمن مصدوم شد
لژیونر ملی‌پوش ایرانی تیم فوتبال ولفسبورگ آلمان در جدال با وردربرمن مصدوم و از جریان بازی خارج شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، روز گذشته در جریان پیکارهای هفته سی و سوم بوندس‌لیگا و در جدال منجر به برتری خانگی 3 بر یک مقابل وردربرمن، اشکان دژاگه دچار بدبیاری شد. وی در دقیقه 23 مجبور شد بخاطر صدمه دیدگی زمین را ترک کرده و جای خود را به حسن سالی حمیدزیچ، ستاره بوسنیایی سابق بایرن و یوونتوس دهد. براساس اخبار گزارش شده برخی منابع رسانه‌ای همچون سایت این باشگاه، این بازیکن که در دیدار تیم‌های ایران و قطر اولین بازی ملی خود را تجربه کرد، از ناحیه ران پا دچار آسیب‌دیدگی شده و به احتمال بسیار بازی هفته آخر تیمش را با اشتوتگارت از دست خواهد داد.
تعداد 4 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 05-02-2012, 05:38 PM
Ali TiFo30
مدير بازنشسته
Ali TiFo30 آواتار ها

حالت من:
Bitafavot

روزنامه آلمانی خبر داد:
دژاگه به بازی با اشتوتگارت نمی‌رسد/ مذاکره با اشکان برای تمدید قرارداد

منابع خبری از قول سرمربی ولفسبورگ خبر دادند اشکان دژاگه به بازی با اشتوتگارت نخواهد رسید.

به نقل از ولفسبورگر آلگماینه سایتونگ،‌ فلیکس ماگات پس از بازی منجر به پیروزی 3 بر یک ابتدای هفته مقابل وردربرمن که اشکان دژاگه از ناحیه ران پا دچار آسیب دیدگی شد، تا حدی امید داشت بتواند از وجود ستاره 25 ساله ایرانی‌اش در بازی روز شنبه با اشتوتگارت بهره گیرد، اما روز گذشته وی در مواجه با خبرنگاران از قطع امیدش نسبت به این موضوع خبر داد.
مربی 58 ساله سفید و سبزپوشان گفت: متاسفانه اشکان در قسمت بالای ران پا دچار مشکل شده است. با توجه به شدت مصدومیت به طور قطع به بازی با اشتوتگارت در آخرین هفته بوندس‌لیگا نخواهد رسید.
ستاره ایرانی در دقیقه 20 بازی با برمنی‌ها در حالیکه قصد تکل زدن داشت، از ناحیه ران پای راست دچار پارگی عضله سطحی شد و از جریان بازی بیرون آمد.
براساس اخباری که گزارشگران روزنامه فوق ، قرار است قبل از اتمام فعالیت‌های فصل جاری تیم آلمانی و شروع تعطیلات تابستانی، ماگات با دژاگه بر سر شرایط عقد قراردادی جدید مذاکره کند. بازیکن ایرانی هم اکنون تا سال 2013 با «گرگ‌ها» قرارداد دارد.
تعداد 3 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 05-03-2012, 09:18 PM
Ali TiFo30
مدير بازنشسته
Ali TiFo30 آواتار ها

حالت من:
Bitafavot

چراغ سبز لژیونر ایرانی جهت ماندن نزد «گرگ‌ها»
دژاگه: ولفسبورگ تیمی با دورنمای عالی است/ اگر اینجا راحت نبودم، دوام نمی‌آوردم

خبرگزاری فارس: لژیونر ایرانی شاغل بوندس‌لیگا آلمان علاقمند است همچنان عضو تیم ولفسبورگ باقی بماند.

به گزارش خبرگزاری فارس دو روز پس از آنکه عنوان شد فلیکس ماگات، سرمربی 58 ساله تیم بوندس‌لیگایی قبل از شروع تعطیلات تابستانی با اشکان دژاگه ، بر سر امضای قراردادی جدید مذاکره خواهد کرد، ستاره 25 ساله جهت ادامه همکاری مشترک ابراز تمایل کرد.
وی که ابتدای هفته در دیدار هفته سی و سوم لیگ ژرمن‌ها مقابل وردربرمن مصدوم شد و پس از 23 دقیقه حضور در میدان جای خود را به حسن سالی‌حمیدزیچ سپرد، در گفت‌وگویی با روزنامه «ولفسبورگر آلگماینه» اظهار داشت: از نظر من ولفسبورگ تیمی عالی است که دورنمای گسترده‌ای دارد. در اینجا واقعا احساس راحتی و شادی می کنم.
وی ادامه داد: اگر غیر از این بود، محال بود تا امروز در ولفسبورگ دوام بیاورم.
ستاره متولد ایران که اولین بازی ملی خود را اواخر سال گذشته برابر قطر انجام داد، با بیان این جملات تمایل خود را برای استمرار حضور نزد «گرگ‌ها» بیان کرد.
او تا سال 2013 با تیم سفید و سبزپوش قرارداد دارد.

قدیمی 05-29-2012, 09:07 AM
Ali TiFo30
مدير بازنشسته
Ali TiFo30 آواتار ها

حالت من:
Bitafavot

خدا کنه به بازیهای مقدماتی جام جهانی برسه،البته فکر نکنم کیروش فیکس بازیش بده چون اگه برسه هم تازه از کمند مصدومیت رهایی یافته،امیدوارم عاقبتش در فوتبال ایران مثل زندی نشه.

قدیمی 06-06-2012, 07:30 PM
Ali TiFo30
مدير بازنشسته
Ali TiFo30 آواتار ها

حالت من:
Bitafavot

روز بازی با ازبکستان را فراموش نمی‌کنم
دژاگه: از فردا تمرین می‌کنم/ آلمان 3 بر یک پرتغال را می‌برد

خبرگزاری فارس: اشکان دژاگه اعلام کرد که از فردا با تیم ملی تمرین خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس اشکان دژاگه در پایان تمرین امروز تیم ملی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تمریناتم را همراه با تیم ملی از فردا شروع می‌کنم. در بازی با قطر باید مراقب باشیم زیرا آنها خوب بازی می‌کنند. اگر خدا بخواهد در این بازی هم مثل ازبکستان پیروز می‌شویم.
وی در مورد اینکه طرفداران از او توقع یک سوپر استار در تیم ملی را دارند گفت: مثل تمام بازی‌هایی که در تیم باشگاهی انجام می‌دهم با تمرکز و تمام وجود بازی خواهم کرد و خوشحالم که اکنون در ایران هستم تا مقابل قطر بازی کنیم.
دژاگه در مورد اینکه در روز برتری برابر ازبکستان دخترش به دنیا آمد گفت: در آن روز هم تیم ایران برد و هم دخترم متولد شد. من آن روز خوب را هیچ وقت از یاد نمی‌برم.
بازیکن ولفسبورگ آلمان در مورد یورو 2012 و پیش‌بینی‌اش از نتایج عنوان کرد: گروه آلمان سخت است اما این تیم خوب بازی می‌کند و من چون در آلمان زندگی می‌کنم دوست دارم آلمان فینالیست شود. این تیم پرتغال را 3 بر یک شکست خواهد داد. فکر می‌کنم آلمان و هلند از این گروه صعود می‌کنند.

قدیمی 06-07-2012, 09:09 AM
saman 57
پیشکسوت انجمن
saman 57 آواتار ها

نام حقیقی: saman-57
تشکر شده 6,480 بار در 3,135 نوشته
حالت من:
Mashghool
saman 57 is on a distinguished road

اشکان دژاگه: اگر خودم بخواهم می توانم به رئال مادرید هم بروم/ عجب شبی بود؛ هم دخترم به دنیا آمد، هم بردیم

فوتبال ملی - بازیکن تیم ملی می گوید اگر بایرن مونیخ به او پیشنهاد بدهد حتما این پیشنهاد را قبول می کند.

سعید اکبری: اشکان دژاگه در فرودگاه تاشکند، از آروزهای بزرگ خود گفت. از رفتن به جام جهانی و همینطور بازی در رئال مادرید. اشکان گفت که در بازی قطر برای تیم ملی بازی خواهد کرد. او از تاشکند به آلمان رفت تا چند روز پیش خانواده اش باشد، پیش همسرش و دخترش که شب بازی با ازبکستان به دنیا آمد. دژاگه می گوید: «هرگز این شب ویژه را فراموش نمی کنم.»
*شب خوبی را سپری کردی، درست است؟
بله، هیچوقت این شب را فراموش نمی کنم. هم بردیم، همه دخترم به دنیا آمد. من فکر می کردم می بریم، ولی نه اینطوری. با هاسبه بازیکن ژاپنی ولفسبورگ هم حرف زدم. گفت در تاشکند کار سختی دارید. دیدم واقعا اینطور بود. آنها خیلی خوب می دویدند و خوب می جنگیدند اما فکر می کنم ما هم چیزی از آنها کم نداشتیم و با تلاشی که انجام دادیم در این بازی مهم به پیروزی رسیدیم. ارزش این سه امتیاز در بازیهای بعدی مشخص می شود چون مطمئنا دیگر هم گروههای ما که به اینجا بیایند کارشان برابر ازبکستان بسیار دشوار خواهد بود. امشب خیلی خوشحالم. همه به خاطر فوتبال و هم به خاطر زندگی شخصی ام.
*با خانواده ات هم تلفنی در ارتباط بودی؟
بله، با آلمان در ارتباط بودم. با مادرم حرف زدم. همه در آنجا خیلی خوشحال بودند، درست مثل من. یک سورپرایز بود. هم بچه ام به دنیا آمد و هم بردیم.
*چرا بازی نکردی؟
من فکر کردم همه چیز خوب است. با خودم گفتم می توانم بازی کنم. پزشک ها هم گفتند می توانی. ولی وقتی فکر کردیم آخر سر به این نتیجه رسیدیم که ریسک نکنم بهتر است. دکتر ها هم گفتند اگر منتظر بمانی و در مقابل قطر بازی کنی، بهتر است.
*اشکان با این تیم می توانیم به جام جهانی صعود کنیم؟
انشا ا... شانس زیادی برای رفتن به جام جهانی داریم. ولی فکر کنم باید خودمان را بیشتر تقویت کنیم. ما امشب بردیم ولی هنوز کار داریم. برای اینکه بروم جام جهانی و آنجا هم موفق باشیم، باید سخت کار کنیم. باید دست به دست هم بدهیم، پیشرفت کنیم و جلو برویم. هر کسی دوست دارد به جام جهانی برود و این به آدم انگیزه می دهد. من هم انگیزه زیادی دارم. همه بچه ها اینطور هستند. می توانیم آرزویمان را زود برآورده کنیم، به شرط اینکه خودمان بخواهیم.
*بازی قطر کنار تیم هستی. دوباره درتهران بازی می کنیم و ورزشگاه آزادی..
هر تیمی در ایران بازی کند، تحت فشار است. من فعلا به آلمان می روم ولی زود برمی گردم که برای این مسابقه کنار تیم ملی باشم. حالا که در خارج از خانه برده ایم، شانس زیادی برای بازی داخل خانه داریم. همه متحد شده ایم.
*اشکان روزهای اول که آمده بودی تهران، با برخی از بازیکنان تیم ملی که حرف می زدیم، می گفتند تو عین تانک هستی! یعنی قدرت بدنی ات زیاد است.
(خنده) نه اینطوری نبود. من تانک نیستم.
*انگار بدنسازی های سنگین ماگات کار خودش را کرده.
او مربی خوبی است. سبک کارش را دوست دارم ولی کار کردن زیر نظر او، واقعا سخت است.
*فصل بعد هم قطعا در ولفسبورگ می مانی؟
بله، دوباره کنار این تیم خواهم بود. قراردادم تمام نشده. پیشنهادهایی بود ولی تصمیم گرفتم دوباره بمانم.
*در اروپا دوست داری در کدام تیم بازی کنی؟
تیم های زیادی هستند که خوب بازی می کنند ولی من یک رئالی هستم.
*دوست داری یک روز در این تیم بازی کنی؟
بله، خیلی دوست دارم.
*ولی سخت است.
اما همه چیز در فوتبال امکانپذیر است. پس اگر من هم بخواهم می توانم به رئال بروم. مهم این است که آدم کار کند، روحیه داشته باشد. اگر من هم بخواهم می توانم در کارم موفق باشم.
*مخصوصا اینکه مدیر برنامه هایت هم با مورینیو ارتباط خوبی دارد.
آره، ولی آدم باید خودش کار کند و زحمت بکشد. باید طوری باشد که من خودم را جا بیاندازم. فعلا که یکسال با ولفسبورگ قرارداد دارم. این تیم را دوست دارم. شهر قشنگی است. فعلا هستم تا وقتی که قراردادم تمام شود. بعد از آن تصمیم می گیرم.
*دوست داری به بایرن هم بروی؟
هر بازیکنی دوست دارد در آلمان برای بایرن بازی کند. تیم بزرگی است. به من هم پیشنهاد بدهند، سریعا قبول می کنم.
*(در این لحظه شجاع خلیل زاده می آید و او را کمی اذیت می کند) با خلیل زاده خیلی دوست هستی درست است؟
بله، می خواهم او را هم با خودم به ولفسبورگ ببرم.(خنده)
*اشکان تیم محبوبت هم سقوط کرد به بوندسلیگا دو.
بله، من ناراحت شدم هرتا برلین سقوط کرد. اولین تیم محبوب من بود. سال ها با این تیم بودم. فوتبال همین است. سقوط تیم ها هم عادی است.
*البته تو با مسئولان این باشگاه هم به مشکل خوردی.
آره ولی این مال قدیم هاست و الان تمام شده.
*یک سوال هم درباره تیم ملی آلمان دارم. تو می توانستی برای آنها بازی کنی؟
من برای تیم ها پایه بازی کردم ولی به تیم ملی آلمان دعوت نشدم. نمی دانم که شانس داشتم یا نه. ولی مهم این است که الان دارم برای تیم ملی ایران بازی می کنم و خیلی از این بابت خوشحال هستم.
*فکر می کنی در یورو تیم ملی آلمان موفق باشد؟
آلمان شانس زیادی دارد. این تیم نشان داده که می تواند حتی با تیم بزرگی مثل اسپانیا رقابت کند. من فکر کنم آنهاشانس خوبی دارند و حتی می توانند قهرمان اروپا شوند.
*البته شکست بدی از سوئیس خوردند و 5 تا خوردند.
آره فوتبال است دیگر. خیلی خوب است که تیم قبل از تورنمنت ببازد تا اینکه به مسابقات برود و شکست بخورد. اما به نظر من آلمان شانس قهرمانی دارد.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

من همون milad 23 هستم.
saman 57 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 06-07-2012, 10:15 AM
nima_11
بازيكن اميد
nima_11 آواتار ها

نام حقیقی: محسن
تشکر شده 84 بار در 50 نوشته
بازیکن مورد علاقه: فرهاد مجیدی- دلپیرو
مربی مورد علاقه: گواردیولا
nima_11 is on a distinguished road

اشکان دژاگه به بازی با قطر میرسه
nima_11 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 06-07-2012, 11:13 AM
ToHHi
Guest
ToHHi آواتار ها

داش اشکان رو خیلی دوست دارم و تعجب می کنم وقتی گل دوم رو زد !!!
وقتی اشکان بود می تونست هم کریمی بزنه هم نکونام خیلی تعجب کردم !!
پاسخ

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش