انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال خارجی > فوتبال آلمان
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش

قدیمی 03-12-2016, 09:36 PM
♡Ato0sa♡
مدير انجمن
♡Ato0sa♡ آواتار ها

نام حقیقی: _آتـــوســـــــ*ــــــــ
تشکر شده 1,486 بار در 401 نوشته
بازیکن مورد علاقه: نویر/اشتایگر/سردار/طارمی/مهدوی کیا/علی کریمی
مربی مورد علاقه: یوآخیم لوو/برانکو
حالت من:
Bitafavot
♡Ato0sa♡ is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : اخبار و مصاحبه های تیم ملی آلمان

بواتنگ: کیمیچ را با خودم به یورو می‌برم

مدافع مصدوم بایرن که با روحیه‌ای بالا در تلاش برای رسیدن به رقابت‌های یورو2016 است، عملکرد جانشین فعلی‌اش در تیم را ستایش کرد.
جروم بواتنگ که با شروع دور برگشت رقابت‌های فصل جاری بوندسلیگا در دیدار مقابل هامبورگ دچار آسیب‌دیدگی شد، امروز به منظور ملاقات با هواداران تیمش در آلیانس آرنا حضور پیدا کرد. این مدافع 27 ساله که با روحیه‌ای بالا در حال سپری کردن روند معالجه و بازگشتش به میادین است تا برای حضور در جام ملت‌های اروپا آمادگی‌اش را بازیافته باشد.
او در پاسخ به این سوال که آیا لوو بجای او یوشوا کیمیچ را برای این تورنمنت دعوت خواهد کرد، گفت:" او با بایرن مونیخ تمرین می‌کند؛ برای بایرن مونیخ بازی می‌کند، یعنی در بالاترین سطح. و من فکر می‌کنم می‌تواند این سطح را نگه دارد. او عملکرد بسیار خوبی در دفاع میانی از خود به نمایش گذاشته، عالی کار می‌کند، آرام و باتمرکز. در دوئل‌ها قدرتمند است، در سرزنی‌هم مهارت خوبی دارد. او در دیدار دیروز مقابل بروسیا دورتموند هم فوق‌العاده بود و مجال عرض اندام به آوبامیانگ نداد. باید خوشحال باشیم که توانایی‌ها او اینگونه شکوفا شده."
بواتنگ درمورد آخرین وضعیت خودش هم گفت:" هدفم این است که تا آوریل بتوانم به میادین برگردم. این دوری اجباری دیگر دارد اعصابم را خرد می‌کند و باید هرطور شده از دستش راحت شوم. می‌خواهم به یورو برسم و تیم ملی آلمان را همراهی کنم. یوشوا را هم با خودم می‌برم."

خبر خوبیه واقعا...

ویرایش توسط ♡Ato0sa♡ : 03-13-2016 در ساعت 05:50 PM
♡Ato0sa♡ آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 03-12-2016, 09:37 PM
♡Ato0sa♡
مدير انجمن
♡Ato0sa♡ آواتار ها

حالت من:
Bitafavot

رسانه‌های آلمان: یواخیم لو اقدام به دعوت از فرزند گواردیولا می‌کند

رسانه‌های آلمان معتقدند یوشوا کیمیش با بازی خوبی که مقابل بورسیادورتموند به معرض نمایش گذاشت، به تیم ملی دعوت شده و با ژرمن‌ها به یورو ۲۰۱۶ خواهد رفت.

یکی از خرید‌های خوب فصل جاری بایرنی‌ها، جذب یوشوا کیمیش بوده است. بازیکنی که تا به حال درخشش زیادی داشته و بعد از حضوری شایسته در نقش هافبک دفاعی، در غیاب همه مدافعان میانی مصدوم تیم،‌در قلب خط دفاع سرخ‌پوشان عالی بازی کرده است.
به همین دلیل تصور می‌شود این ستاره 20 ساله که پپ گواردیولا او را مثل فرزندش معرفی کرده، حتی امکان بازی در تیم ملی آلمان را بیابد.
در همین ارتباط یکی از مطبوعات آلمان بعد از بازی شب گذشته دورتموند و بایرن که کیمیش در دفاع خوش درخشید، عنوان کرد یواخیم لو، سرمربی ژرمن‌ها وی را به تیم ملی فرا خواهد خواند و فرصت حضور در جام ملت‌ها را نیز به وی خواهد داد.
این نشریه همچنین دلیل آورد که کیمیش در ال‌کلاسیکو ژرمن‌ها، 121 مرتبه صاحب توپ شد و که تنها ژابی آلونسو بیشتر از او تصاحب توپ داشت. او در 64 درصد نبردهای تن به تن برنده شد و بیشترین پاس ‌ها یعنی 112 پاس داد که از این تعداد 94 درصد به هدف رسیدند.
این نشریه حتی افزود: یوشوا 11.1 کیلومتر نیز دوید که این یعنی بیشتر از حد یک مدافع میانی است. در حالیکه آلابا از بایرن 9.8 کیلومتر دوندگی داشت و ماتس هوملس، مدافع برجسته و کاپیتان دورتموند 10.4 کیلومتر دوید.
به اعتقاد این رسانه، کیمیش بزودی توسط یوگی لو به تیم ملی دعوت خواهد شد و ادامه بازی‌های خوبش را در تیم ملی انجام خواهد داد.

قدیمی 03-12-2016, 09:40 PM
♡Ato0sa♡
مدير انجمن
♡Ato0sa♡ آواتار ها

حالت من:
Bitafavot

آلمان همچنان در رده چهارم رنکینگ فیفا

سایت فدراسیون جهانی فوتبال(فیفا) امروز 3 مارس 2016 برابر با پنج‌شنبه 13 اسفند 1394 آخرین رده‌بندی تیم‌های ملی دنیا را اعلام کرد.

بر همین اساس تیم ملی بلژیک با کسب 1506 امتیاز همچنان جایگاه خود را به عنوان بهترین تیم دنیا حفظ کرد.
آرژانتین با 1457 و اسپانیا با 1374 امتیاز، در رده دوم و سوم ایستادند.
همچنین تیم‌های آلمان (1355 امتیاز)، شیلی(1307 امتیاز)،برزیل(1254 امتیاز)، پرتغال (1234 امتیاز)، کلمبیا(1215 امتیاز)، انگلیس(1112 امتیاز) و اتریش 1095 امتیاز در رده‌های چهارم تا دهم ایستادند.

اسپانیا دقیقا چ غلطی کرده که بالاتر از آلمانه...؟؟

قدیمی 03-13-2016, 06:00 PM
♡Ato0sa♡
مدير انجمن
♡Ato0sa♡ آواتار ها

حالت من:
Bitafavot

بیرهوف: شواین‌اشتایگر و بواتنگ به یورو ۲۰۱۶ خواهند رسید

مدیر ورزشی تیم ملی فوتبال آلمان معتقد است باستیان شواین اشتایگر و جروم بواتنگ، ۲ عضو کلیدی اما مصدوم ژرمن‌ها به موقع برای حضور در یورو ۲۰۱۶ آماده خواهند شد.
اولیور بیرهوف در گفت‌وگویی که امروز (چهارشنبه) انجام داد، اطمینان خاطر داد که ۲ ستاره کلیدی و مصدوم این روزهای کشورش‌، به موقع برای حضور در جام ملت‌های اروپا در فرانسه آماده خواهند شد.
وی اظهارداشت: صددرصد اطمینان دارم جروم بواتنگ به موقع خواهد رسید. او بازیکنی کاملا حرفه‌ای است.
او همچنین عنوان کرد: در مورد بازیکنی با تجربه مثل باستیان نگران زیادی ندارم.شاید از یک جهت خوب باشد که او قبل از مسابقات یورو، ۶۰ مسابقه باشگاهی در انگلیس انجام نداده است.

قدیمی 03-13-2016, 06:01 PM
♡Ato0sa♡
مدير انجمن
♡Ato0sa♡ آواتار ها

حالت من:
Bitafavot

لام: خیالم از قدرت کاپیتانی شواینی راحت است

لام از کاپیتانی شایسته جانشینش در تیم ملی به رغم مصدومیتی که با آن دست به گریبان شده ابراز اطمینان کرد.

فیلیپ لام که بعد از پایان جام جهانی 2014 که با قهرمانی تیم ملی آلمان پایان یافت کناره‌گیری خود را از دیدارهای ملی اعلام کرد، درمورد انتخاب باستین شواین‌اشتایگر توسط لوو به عنوان کاپیتان جدید مانشافت، به "یاهو اسپورت" گفت:" تیم‌ها به بازیکنانی نیاز دارند که بتوانند روی آنها حساب باز کرده و با حضور آنها خود را بالا بکشند. باستین یک چنین بازیکنی است."
لام درمورد مصدومیت شواینی آن هم در آُستانه رقابت‌های جام ملت‌های اروپا افزود:" من ابدا از بابت وضعیت فعلی و آسیب‌دیدگی او نگران نیستم زیرا او همیشه از این امتحان‌ها سربلند بیرون آمده است. در این مورد هیچ تردیدی ندارم. او تا روز شروع یورو خوب خواهد شد و تیم را رهبری خواهد کرد."
گفتن است شواین‌اشتایگر چندین هفته است که به دلیل پارگی رباط زانو نتوانسته در دیدارهای منچستریونایتد به میدان برود. با این حال او در مصاحبه‌ای با "بیلد" تاکید کرد با توجه به برگزاری یورو در تابستان تا آن زمان مشکلی برای بازگشت به میادین نخواهد داشت.

قدیمی 03-13-2016, 09:02 PM
♡Ato0sa♡
مدير انجمن
♡Ato0sa♡ آواتار ها

حالت من:
Bitafavot

فقط خدا کنه بواتنگ زودتر خوب شه...
کیمیچ بازی آخر حسابی آبروریزی کرد...

قدیمی 07-29-2016, 12:45 PM
Catalan
كاربر برتر ماه
Catalan آواتار ها

نام حقیقی: Diyar
تشکر شده 1,118 بار در 542 نوشته
بازیکن مورد علاقه: مسی _ نیمار
مربی مورد علاقه: پپ
حالت من:
Badhal
Catalan is on a distinguished road

رسمی: شواین اشتایگر از فوتبال ملی خداحافظی کرد

باستین شواین اشتایگر، کاپیتان تیم ملی آلمان اعلام کرد که از بازی کردن برای مانشافت کناره گیری خواهد کرد.

کاپیتان 31 ساله که 120 بازی ملی برای ژرمن ها انجام داده بود به همراه این تیم قهرمان جهان شده بود، در نهایت تصمیم گرفت که از تیم ملی آلمان خداحافظی کند و تمرکزش را روی فوتبال باشگاهی بگذارد. او سال 2004 اولین بازی ملی اش را انجام داد و تحت هدایت یواخیم لوو در سال 2014 قهرمان جام جهانی شد.حال او بیانیه ای منتشر کرد و خداحافظی خود از فوتبال را اعلام کرد.

او نوشت:" اخیرا از مربی درخواست کرده ام که من را دیگر به تیم ملی دعوت نکند زیرا می‌خواهم خداحافظی کنم. توانستم 120 بازی ملی برای کشورم انجام دهم و لحظاتی بی نظیر و استثنایی را تجربه کنم. یوگی لوو می‌دانست که یورو 2016 برای من چقدر اهمیت دارد زیرا واقعا می‌خواستم در آن جام قهرمان شوم، جامی که از سال 96 موفق به کسب قهرمانی در آن نشده بودیم. آنطور که می‌خواستم نشد و باید قبول کرد. با کسب قهرمانی جام جهانی در سال 2014، ما یک دستاورد تاریخی داشتیم که هیچگاه دیگر نمی‌توان مثل آن را کسب کرد. برای همین است که خداحافظی من کار درست و منطقی است و برای تیم ملی در ادامه راه مقدماتی جام جهانی آرزوی موفقیت دارم. با این تصمیم تیمی را ترک می‌کنم که همیشه خانواده من بوده است. امیدوارم ارتباطمان همچنان باقی بماند. دوست دارم به هواداران بگویم که بازی کردن برای شما افتخار بزرگی برایم بوده است. از همه ی شما به خاطر چیزهایی که با هم تجربه کردیم تشکر می‌کنم."

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Més que un club

شهرک ارتش سرخ واحد61

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
Catalan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 08-04-2016, 10:50 PM
TEAR GODDESS
مربی
TEAR GODDESS آواتار ها

نام حقیقی: ღ£Ł£ŋムღ
تشکر شده 708 بار در 363 نوشته
بازیکن مورد علاقه: کمال کامیابی نیا
مربی مورد علاقه: فرگوسن
حالت من:
Relax
TEAR GODDESS is on a distinguished road

وولفسبورگ در اندیشه تمدید قرارداد با سه بازیکن

کلاوس آلوفس می خواهد به زودی قرارداد ۳ بازیکن را تمدید کند.

کیکر مدعی است که مذاکرات اولیه برای تمدید قرارداد بین باشگاه وولفسبورگ و دانیل کالیگوری، دیگو بنالیو و باس دوست آغاز شده است و انتظار می رود در روزهای آینده قرارداد این سه بازیکن که تابستان آینده به انتها خواهد رسید، تمدید شود.

اگر چه تمدید قرارداد با این سه بازیکن وارد فاز جدیدی شده است اما کماکان آینده بازیکنای مهمی چون لوئیز گوستاوو، یولین درکلسر، ریکاردو رودریگز و دانته در وولفسبورگ نامشخص است.

TEAR GODDESS آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 11-21-2016, 02:52 PM
ALIWEBARA
تازه وارد
ALIWEBARA آواتار ها

تشکر شده 0 بار در 0 نوشته
ALIWEBARA is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی توسط majidred نمایش پست ها
بعلت حذف و نداشتند اخبار المان اینجا گذاشتم سینا جان

امشب یک شب بسیار غم انگیز برای بسیاری از طرفداران فوتبال است. میشائیل بالاک برای آخرین بار و پس از فتح چهار عنوان بوندسلیگا، سه جام آلمان، سه جام حذفی و یک عنوان لیگ برتر در دوران حرفه ایش در مرکز توجهات قرار می گیرد و این نبوغ فوتبال امشب در لایپزیک کفش های خود را آویزان می کند.

شکی نیست که بالاک به عنوان یکی از بزرگترین بازیکنان در فوتبال آلمان به تاریخ می پیوندد و هواداران او را با شماره 13 و خاطرات فراموش نشدنی بی شمار به اذهان می سپارند. کاپیتان آلمان امشب مسابقه خداحافظی خود را در کنار برخی از نام آشناترین های ورزش برگذار میکند. این بازی بین دو تیم "منتخب جهان" و "بالاک و دوستان" خواهد بود. ترکیب نهایی برای هر دو طرف هنوز نهایی نشده است، اما بازیکنان بزرگی برای هر دو طرف بازی خواهند کرد.

در تیم منتخب جهان بازیکنانی نظیر: ینس لمان، رومن وایدنفلر، آدبایور، فرانک لمپارد، کاروالیو، امرسون، اسین، ماتئوس، مالودا، لام، ندود، کوکا، شوچنکو، مهدوی کیا و دروگبا با مربی گری خوزه مورینیو به میدان خواهند رفت.

تیم بالاک و دوستان نیز از بازیکنانی نظیر: آدلر، بوهلر، فرینگس، گلوکنر، هامان، یانکر، کیرستن، کلوزه، مارشال، مرته ساکر، نئوندروف، نویل، سالی حمید زیچ، اشنایدر، میشائیل شوماخر، شورله، سم، ورنز و مربی گری رودی فولر بهره خواهد برد.

میشائیل بالاک بازی های ملی خود را پس از مصدومیتش با توجه به اختلافی که با یواخیم لو داشت ناعادلانه و بدون تشریفات حرفه ای پایان برد و همین سبب شد که باستین شواین اشتیایگر به حمایت از وی برخیزد و خواهان بازی خداحافظی شایسته برای بالاک شود ، باستین در گفتگو با نشریه کیکر بیان داشت: "این سزوار بالاک نیست، متأسفانه از اعتبار میشائیل در فوتبال آلمان به خوبی تقدیر نشد. من اخیراً میشائیل را در مونیخ دیدم و او مرا برای بازی خداحافظی اش دعوت کرد، و اگر باشگاه به من اجازه دهد دوست دارم با علاقه در بازی خداحافظی اش حضور داشته باشم."
با این حال، به دلیل مصدومیت شواین اشتایگر این بازی را از دست خواهد داد، البته حضور جان تری و فرانک لمپارد نیز هنوز مشخص نیست.

میشائیل شوماخر نیز با یک هواپیمای جت خصوصی برای حضور و مشارکت در بازی خداحافظی بالاک خود را به لایپزیک رسانده است. او تنها بازیکن غیرفوتبالی انتخاب شده ی این مسابقه است.

امشب زمان بسیار عاطفی برای میشائیل بالاک خواهد بود، بالاک در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی از خوشحالیش بخاطر ملاقات دوستانش گفت و گفت دوست دارد برای هر دو تیم یک نیمه بازی کند اما این بستگی به سطح آمادگی جسمانیش خواهد داشت.

به هر حال هر دو تیم به یک اندازه قوی هستند و کمی پیش بینی برای بازی سخت است، اما آنچه مهم است این است که 13 خوش یمن امشب به افسانه می پیوندد و حسرت بازی های زیبایش برای ما هوادران خواهد ماند.

13 خوش یمن امشب به افسانه می پیوندد
ALIWEBARA آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 11-21-2016, 02:53 PM
ALIWEBARA
تازه وارد
ALIWEBARA آواتار ها

تشکر شده 0 بار در 0 نوشته
ALIWEBARA is on a distinguished road

http://www.worldcuprussia.ir/
ALIWEBARA آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ