انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال خارجی > مباحث عمومی خارجی
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش

قدیمی 01-11-2016, 11:32 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

نام حقیقی: فرزان
تشکر شده 26,430 بار در 13,409 نوشته
بازیکن مورد علاقه: رونالدو _ رائول _ کریستیانو رونالدو _ هادی نوروزی
مربی مورد علاقه: سرالکس فرگوسن ـ کارلو آنجلوتی ـ برانکو ایوانکوویچ
حالت من:
Khoonsard
Farzan is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : خبر روز فوتبال دنیا

زوریخ-سوئیس
گزارش کامل مراسم توپ طلای 2015

مراسم توپ طلای 2015 برگزار شد و بهترین های سال معرفی شدند.

به گزارش "ورزش سه"، مراسم اهدا جوایز بهترین های فوتبال جهان در سال 2015، سالی که البته برای فیفا با حاشیه های فراوانی همراه بود، امشب در زوریخ برگزار شد. غیبت چهره هایی مانند سپ بلاتر و میشل پلاتینی از اتفاقات قابل توجه مراسم امسال بود. ضمن اینکه پپ گواردیولا و لوئیس انریکه ترجیح دادند در مراسم امشب حضور پیدا نکنند.

- مهمانان و چهره های اصلی مراسم از دقایقی پیش در حال ورود به سالن هستند و البته در مسیر به هواداران مشتاق عکس و امضا می دهند.

- مراسم با اجرای موسیقی آغاز شد. جیمز نسبیت و کیت عبدو اجرای مراسم را برعهده دارند.

- 6 نامزد بازیکن برتر سال (مرد و زن) به دعوت مجریان مراسم روی سن رفتند و تا به سوال های آنها پاسخ بدهند.

-رونالدو که حالا روی استیج اصلی توپ طلا آمده، درباره امید‌هایش برای کسب توپ طلای چهارم گفت:" من تمام تلاشم را صد در صد انجام خواهم داد. فوتبال بازی کردن کاری است که دوست دارم انجام بدهم. هنوز توانایی بازی کردن در سال‌های آینده را دارم و تلاش می‌کنم بهترین باشم. این هدف من است. همچنان آماده ، جوان و نیرومند هستم."

-مسی نیز امیدوار است پنجمین توپ طلای دوران بازیگری اش را کسب کند. او گفت:" از سال 2009 خیلی گذشته، من رشد زیادی کرده ام و چیزهای زیادی یاد گرفته ام، نه فقط در فوتبال بلکه در زندگی ام. ما رشد می‌کنیم و چیزهای جدیدی یاد می‌گیریم. تلاشم این است که دستاوردهای جدیدی کسب کنم."

-نیمار نیز در رابطه با توپ طلا گفت:" حضور در این صحنه در کنار رونالدو و مسی، تحقق یک رویا بود. همچنین با این 3 بازیکن بزرگ فوتبال بانوان. این یک رویاست. امیدوارم بیش از یک بار در کنار الگوهایم در اینجا باشم. این یک عصر ویژه است."

- حالا نوبت به اعلام اسامی تیم منتخب سال رسید:

دروازه بان: نویر

مدافعان: تیاگو سیلوا، مارسلو، سرخیو راموس، دنی آلوس

هافبک ها: آندرس اینیستا، لوکا مودریچ، پل پوگبا

مهاجمان: مسی، نیمار، رونالدو

-رونالدو در پاسخ به سوال درباره برنامه‌هایش پس از بازنشستگی از فوتبال گفت:" برنامه‌های خودم را دارم، برنامه‌هایی استراتژیک. می‌خواهم با برندم ادامه دهم. خیلی مطمئنم که این موضوع برایم مهم‌ترین چیز خواهد بود."

-پل پوگبا درباره حضور در مراسم گالا گفت:" برایم افتخاری است که برای اولین بار در جمع این بازیکنان با کیفیت حضور دارم. امیدوارم آخرین بار نباشد."

-جیل الیس، سرمربی تیم ملی بانوان آمریکا به عنوان بهترین مربی فوتبال زنان در سال 2015 انتخاب شد.

-لوئیس انریکه، سرمربی بارسلونا به عنوان بهترین مربی سال 2015 انتخاب شد.

-جایزه فرپلی مالی امسال، به صورت نمادین به تمام باشگاه‌هایی اعطا شد که به پناهندگان، کمک‌های مالی اختصاص دادند. جرالد آساموا، مهاجم سابق تیم ملی آلمان که پدرش یک پناهنده بوده، این جایزه را به نمایندگی از باشگاه‌ها دریافت کرد.

-رونالدو در معرفی نامزدهای توپ طلا روی استیج رفت و گفت:" من یک بچه هستم، یک بچه ی بزرگ. وظیفه من این است که با گلزنی‌هایم به تیم کمک کنم جام ببرد. این کاریست که عاشق انجام دادن آن هستم. دوست دارم مردم ، هواداران و یا هر کس که من را دوست دارد را خوشحال کنم. احساس خیلی خوبی دارم و خوشحالم. هنوز جوان هستم و چند سال دیگر پیش رو دارم."

-وندل لیرا، مهاجم تیم ویلا نووا برزیل برنده جایزه پوشکاش شد.

لیرا پس از دریافت جایزه پوشکاش گفت:" در ابتدا خدا را به خاطر این جایزه شکرگزارم. از خانواده ام و آنهایی که به من رای دادند ممنونم. از همسرم، پسرم و دخترم تشکر می‌کنم.می‌خواهم آیه ای از انجیل را بخوانم. «وقتی جالوت به میدان آمد، همه به او نگاه می‌کردند و می‌گفتند که هیچ کس نمی‌تواند او را شکست دهد ولی حضرت داوود (ع) گفت:" او خیلی بزرگ است پس نمی‌توانم خطایی داشته باشم.» من در زندگی به این شکل به موضوعات واکنش نشان می‌دهم. از همه ی شما بسیار ممنونم."

-کارلی لوید، ستاره تیم ملی بانوان آمریکا به عنوان بهترین بازیکن فوتبال بانوان در سال 2015 انتخاب شد.

-لوید در رابطه با انتخابش به عنوان بهترین بازیکن سال فوتبال بانوان گفت:" این یک افتخار بزرگ برای من است. راه طولانی را برای رسیدن به اینجا رفتم. می‌خواهم از جیل الیس ، کادر فنی و هم‌تیمی‌هایم که بدون آنها اینجا نایستاده بودم، تشکر کنم. 23 بازیکن برای قهرمانی در جام جهانی تلاش کردند بنابراین از همه آنها ممنونم."

-لیونل مسی، برنده جایزه توپ طلا سال 2015 میلادی شد.

-مسی پس از کسب توپ طلای پنجم گفت:" عصر به خیر. بازگشت به این صحنه و کسب یک توپ طلای دیگر پس از اینکه رونالدو دو سال متوالی آن را کسب کرد، برای من لحظه ویژه ای است. فوق‌العاده است، پنجمین توپ طلا. خیلی فراتر از آنچه در کودکی رویایش را داشتم. می‌خواهم از هم‌تیمی‌هایم که بدون آنها رسیدن به این دستاورد غیرممکن بود تشکر کنم. می‌خواهم از نفس فوتبال تشکر کنم، چه خوبی هایش و چه بدی هایش."

-مسی 41.33 درصد آرا را در کسب توپ طلا به خود اختصاص داده بود. سهم رونالدو 27.76 درصد و سهم نیمار، 7.86 درصد بوده است.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Farzan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 01-11-2016, 11:39 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

کاپیتان‌ها در توپ طلا به چه کسی رای دادند؟

مراسم توپ طلا، ساعاتی پیش برگزار شد که طی آن، لیونل مسی به عنوان بهترین بازیکن جهان انتخاب شد و توپ طلای پنجم خود را کسب کرد.

به گزارش "ورزش سه"، مسی با کسب 41.33 درصد آرا به عنوان نفر اول انتخاب شد و پس از او، کریستیانو رونالدو با 27.76 و نیمار با 7.86 درصد قرار گرفتند. نحوه رای دهی به این شکل است که کاپیتان‌های تیم‌های ملی، مربیان تیم‌های ملی و خبرنگاران، 3 نفر را انتخاب می‌کنند که نفر اول 5 امتیاز، نفر دوم 3 امتیاز و نفر سوم 1 امتیاز کسب می‌کند. در نهایت با جمع آوری آرا، شخصی که بیشترین رای را به خود اختصاص داده بود به عنوان برنده توپ طلا انتخاب می‌شود. در زیر به بررسی رای چندین کاپیتان تیم‌های ملی پرداخته ایم.
ونسان کمپانی، کاپیتان تیم ملی بلژیک، رای اول خود را ادن هازارد، رای دوم خود را به کوین دی‌بروین و رای سوم خود را به لیونل مسی اختصاص داد. نیمار، کاپیتان تیم ملی برزیل، مسی، سوارز و راکیتیچ را انتخاب کرد. ادین ژکو، کاپیتان تیم ملی بوسنی، رونالدو، هازارد و مسی را به عنوان رای‌های اول تا سوم خود معرفی کرد.لیونل مسی، برنده توپ طلا نیز به عنوان کاپیتان تیم ملی آرژانتین، لوئیس سوارز، نیمار و اینیستا را انتخاب کرده بود.

خامس رودریگس، کاپیتان تیم ملی کلمبیا، رونالدو، بنزما و بیل را انتخاب کرده و رای وین رونی، کاپیتان تیم ملی انگلیس، مسی، مولر و رونالدو بود. هوگو لوریس، کاپیتان تیم ملی فرانسه، مسی، رونالدو و نیمار را به ترتیب انتخاب کرده و انتخاب‌های شواین اشتایگر نیز به ترتیب، نویر، مولر و نیمار بود.
آندرانیک تیموریان، کاپیتان تیم ملی کشورمان ، مسی، رونالدو و نیمار را به ترتیب انتخاب کرده و رونالدو، کاپیتان تیم ملی پرتغال، رای‌های خود را به هم‌تیمی‌هایش یعنی بنزما، خامس و بیل اختصاص داد.زلاتان، کاپیتان تیم ملی سوئد، مسی، سوارز و نیمار را انتخاب کرده و دیگو گودین، کاپیتان تیم ملی اروگوئه، سوارز، مولر و لواندوفسکی را انتخاب کرد. یکی از نکات قابل توجه هم رای ندادن ایکر کاسیاس، کاپیتان تیم ملی اسپانیا بود.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

قدیمی 01-29-2016, 10:27 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

وداع کاپیتان سابق منچستریونایتد از دنیای فوتبال
نمانیا ویدیچ از دنیای فوتبال خداحافظی کرد

کاپیتان سابق منچستریونایتد پس از 16 سال بازی در بالاترین سطح فوتبال دنیا، امروز برای همیشه کفش های خود را آویخت.

به گزارش "ورزش سه"، ویدیچ فوتبال خود را از تیم ستاره سرخ بلگراد آغاز کرد و سپس سال 2006 به منچستریونایتد پیوست. او 8 فصل درخشان را در این تیم پشت سر گذاشت و موفق شد 5 قهرمانی در لیگ برتر، 3 قهرمانی در جام اتحادیه و نیز قهرمانی چمپیونزلیگ را با شیاطین سرخ تجربه کند.
او تابستان 2014 راهی اینتر شد اما تنها 28 بازی برای این تیم انجام داد. مصدومیت به وی اجازه نداد در فصل جاری در میادین حضور یابد و او به همین دلیل قراردادش با اینتر را فسخ کرده و امروز با انتشار بیانیه ای خداحافظی اش از دنیای فوتبال را بصورت رسمی اعلام کرد.

در بیانیه ویدیچ آمده است:" سرانجام روزی خداحافظی من از دنیای فوتبال فرا رسید و مصدومیت های مزمن چند سال اخیر، باعث شد تا چنین تصمیمی بگیرم. می خواهم از همه بازیکنانی که کنارشان بازی کردم و همه مربیانی که با آنها کار کردم تشکر کنم. همچنین یک تشکر بزرگ از تمام هوادارانی که در تمام این سال ها از من حمایت کردند."

قدیمی 01-29-2016, 10:27 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

خبر خوب برای دو باشگاه مادریدی
فیفا محرومیت رئال و اتلتیکو را تعلیق کرد

کمیته فرجام خواهی فیفا محرومیت باشگاه های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید از انجام نقل و انتقال را به طور موقت به حالت تعلیق درآورد.

به گزارش "ورزش سه"، این دو باشگاه به دلیل تخلف از قوانین نقل و انتقالات در مورد به خدمت گرفتن ‏بازیکنان زیر سن قانونی، از خرید بازیکن در دو بازار نقل و انتقالات بعدی (تابستان 2016 و ژانویه ‏‏2017) محروم شده بودند.‏
اما بعد از اینکه مدیران رئال و اتلتیکو به این حکم اعتراض کردند، کمیته فرجام خواهی فیفا آن را به حال تعلیق ‏درآوردند. ‏
دو باشگاه مادریدی اعلام کرده بودند که در همه موارد براساس قوانین فیفا عمل کرده و روز دوشنبه فرجام ‏خواهی شان را به فدراسیون جهانی فوتبال ارائه کردند.‏
اکنون فیفا باید تا روز 1 جولای حکم نهایی در مورد این پرونده را اعلام کند؛ در غیر این صورت هر دو باشگاه می توانند در بازار نقل و انتقالات تابستانی خرید کنند و بازیکنانی هم که انتقال شان باعث این محرومیت شده، می توانند برای رئال و اتلتیکو به میدان بروند.

قدیمی 02-01-2016, 05:56 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

با قراردادی سه ساله
رسمی: پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی شد

پپ گواردیولا از فصل آینده جانشین مانوئل پیگرینی در منچسترسیتی خواهد شد تا به گمانه زنی ها در مورد مقصد بعدی او پایان داده شود.

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه منچسترسیتی دقایقی پیش رسما اعلام کرد که با پپ گواردیولا برای جانشینی مانوئل پیگرینی به توافق رسیده است. پیگرینی تابستان گذشته قرارداد خود با سیتی را تا سال 2017 تمدید کرده بود با این وجود او دیگر از فصل بعد هدایت این تیم را بر عهده نخواهد داشت.

ماه گذشته پپ گواردیولا اعلام کرده بود که در پایان فصل مربیگری بایرن را رها کرده و به تیمی در لیگ برتر خواهد رفت. گمانه زنی ها در مورد مقصد بعدی او بیشتر به سمت منچسترسیتی و منچستریونایتد بود که در نهایت تیم آبی پوش شهر منچستر موفق به جذب سرمربی اسپانیایی سرشناس سال های اخیر فوتبال دنیا شد.

در بیانیه باشگاه سیتی آمده است:"باشگاه منچسترسیتی تایید می کند در نتیجه مذاکرات صورت گرفته در طی چند هفته اخیر با پپ گواردیولا، با وی به توافق رسیده است و او فصل 2016-2017 هدایت منچسترسیتی را بر عهده خواهد گرفت.
قرارداد ما با وی سه ساله است. پیش از این در سال 2012 نیز با هم مذاکراتی داشتیم. با احترام کامل به مانوئل پیگرینی و بازیکنان، برای جلوگیری از بروز شایعات غیرضروری تصمیم بر این شد تا خبر این توافق اعلام شود. پیگرینی نیز از علنی شدن این خبر کاملا حمایت کرده است و با تمرکز کامل روی اهداف باشگاه، تا پایان فصل کار هدایت بازیکنان را بر عهده خواهد داشت."

قدیمی 02-08-2016, 10:02 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

رسمی:کورت زوما یورو 2016 را از دست داد

مدافع با استعداد فرانسوی چلسی نمی تواند تیم ملی کشورش را در رقابت های جام ملت های اروپا همراهی کند.

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه چلسی به طور رسمی طی بیانیه ای اعلام کرد که مصدومیت کورت زوما از ناحیه لیگامنت زانو در جریان دیدار این تیم مقابل منچستریونایتد باعث دوری 6 ماهه این بازیکن از میادین خواهد شد.

به این ترتیب، زوما علاوه بر از دست دادن ادامه فصل جاری رقابت های باشگاهی، رقابت های جام ملت های اروپا در سال 2016 را نیز که در کشورش فرانسه برگزار می شود، از دست خواهد داد. باشگاه چلسی اعلام کرده است که این بازیکن طی 48 ساعته آینده تحت عمل جراحی قرار می گیرد.

بعد از اعلام این خبر از سوی باشگاه چلسی، زوما با انتشار پستی در توئیتر، از هم تیمی هایش به خاطر حمایت های شان تشکر کرد و قول داد که فصل آینده، قوی تر از قبل برگردد.

قدیمی 02-26-2016, 07:41 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

در رقابتی نزدیک/ اینفانتینو برای سه سال رییس فیفا شد

جیانی اینفانتینو با شکست شیخ سلمان در دور دوم انتخابات، برای سه سال رییس فیفا شد.

انتخابات فیفا امروز در زوریخ سوییس برگزار شد و در نهایت جیانی اینفانتینو در دور دوم انتخابات فیفا در رقابت با شیخ سلمان با کسب .115 رای برای مدت سه سال رییس فیفا شد و نهمین نفری شد که توانست به این مقام برسد. شیخ سلمان 88 رای آورد و علی بن حسین هم 4 رای آورد.

این مرد 46 ساله ابتدا با ژروم شامپاین، شیخ سلمان و شاهزاده بن علی رقابت کرد و با فاصله سه رای نسبت به شیخ سلمان اول شد ولی کار به دور دوم کشیده شد. در این دور هم او توانست گوی سبقت را از رقیب بحرینی برباید و به عنوان رییس جدید فیفا اعلام شود.

قدیمی 03-01-2016, 12:29 AM
♥perspolis♥
ریش سفید انجمن
♥perspolis♥ آواتار ها

نام حقیقی: سینا
تشکر شده 25,065 بار در 10,452 نوشته
بازیکن مورد علاقه: روبرتو کارلوس
مربی مورد علاقه: علی دایی
♥perspolis♥ is an unknown quantity at this point

اعلام لیست نهایی تیم منتخب ستارگان جهان برای حضور در ایران/ فیگو دوباره به تهران می آید

لیست نهایی تیم منتخب ستارگان جهان برای دیدار مقابل ستارگان ایران در تهران بدست سایت برنامه نود رسید.

ناتان قبادی هماهنگ کننده این بازی که مدیرکمیته بین الملل باشگاه هنرمندان هم هست این لیست را در اختیار سایت برنامه نود گذاشت تا ستارگانی که سال آینده قرار است به تهران بیایند مشخص شوند.بازیکنان به شرح زیر هستند:

فرناندو هیرو، میشل سالگادو، فرناندو سانز، مندیتا،‌ادگار داویتز، لوئیس فیگو،‌ روبرتو کارلوس ، گوتی ، مورینتز ، فان نیستروی ، دکو، کارمبئو، دل پیرو، ماکلله، پیرس، زامبروتا، زانتی، ماتاراتزی، کاناوارو، رائول گونزالس و ویکتور بایا

بازیکنانی که در لیست هستند، حضورشان در تهران قطعی شده و آنطور که قبادی گفته قرار است یکی از بزرگترین مربیان بازنشسته جهان سرمربیگری این تیم را بر عهده بگیرد و نام این سرمربی بزرگ سورپرایز این لیست است. ظاهرا هدف باشگاه هنرمندان این است که یکی از بهترین و بزرگترین بازیهای دوستانه را در قالب فرهنگ سازی برای کارهای خیریه و انسان دوستانه به وجود بیاورد و مردم فوتبالدوست ایران هم از این حضور ستارگان جهان در ایران لذت ببرند.

♥perspolis♥ آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 05-04-2016, 03:58 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

خداحافظی لوکا تونی از دنیای فوتبال

لوکا تونی، ملی پوش سابق ایتالیایی که هم اکنون برای هلاس ورونا بازی می کند، در انتهای فصل جاری از دنیای فوتبال خداحافظی خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، تونی که با تیم ملی ایتالیا فاتح جام جهانی 2006 شد و نیز روزهای درخشانی را با پیراهن بایرن مونیخ در آلمان پشت سر گذاشت، سرانجام در پایان فصل با فوتبال وداع خواهد گفت. او امسال نتوانست از سقوط ورونا به سری B جلوگیری کند؛ هرچند که فصل گذشته گل های حساسی را برای این تیم منطقه ونتوی ایتالیا به ثمر رساند و نقش مهمی در ماندگار شدن ورونا در سری آ داشت.
لوکا تونی سابقه پوشیدن پیراهن تیم‌های پالرمو، یوونتوس، رم، فیورنتینا، النصر امارات، هلاس ورونا و بایرن مونیخ را دارد. او دوبار نیز آقای گل سری‌آ شده است.

قدیمی 07-10-2016, 07:12 PM
Catalan
كاربر برتر ماه
Catalan آواتار ها

نام حقیقی: Diyar
تشکر شده 1,118 بار در 542 نوشته
بازیکن مورد علاقه: مسی _ نیمار
مربی مورد علاقه: پپ
حالت من:
Badhal
Catalan is on a distinguished road

ابتلای سپ بلاتر به سرطان پوست

سپ بلاتر به سرطان پوست دچار شده اما سخنگوی او می‌گوید جراحی انجام شده موفقیت آمیز بوده است.

سپ بلاتر که پیش از این تشخیص داده شده بود، دچار سرطان پوست است، پس از عمل موفقیت‌آمیزی که روز چهارشنبه هفته گذشته داشت، امروز (یکشنبه) از بیمارستان مرخص شد. این خبر را توماس رنگلی، سخنگوی بلاتر تأیید کرد.

این عمل جراحی بر روی بلاتر 80 ساله در شهر زوریخ انجام شد و طبق گزارش روزنامه سوئیسی شوایزرایلاستریت، انجام این عمل جراحی در فرایند درمان سرطان پوست ضروری بوده است. حال عمومی بلاتر خوب گزارش شده است.
کمیته اخلاق فیفا سال گذشته رئیس سوئیسی پیشین این سازمان را برای واریز دو میلیون فرانک سوئیس از خزانه فدراسیون جهانی فوتبال به حساب میشل پلاتینی که بدون هیچ توجیه قانونی صورت گرفت، به مدت هشت سال از هر گونه فعالیت مرتبط با فوتبال محروم و او را به پرداخت جریمه نقدی محکوم کرد.
بلاتر در ابتدا اعتراض خود را به اطلاع کمیته استیناف فیفا رساند که نتیجه آن کاهش مدت محرومیتش به 6 سال بود اما همچنان به سنگین بودن مجازاتش اعتراض داشت و به همین دلیل پرونده‌اش را به CAS خواهد برد.

Més que un club

شهرک ارتش سرخ واحد61

Catalan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش