انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال داخلی > آرشيو بخش فوتبال داخلي > فصل96-95
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش

قدیمی 11-30-2016, 11:40 AM
Sh-Meteor
مدير انجمن
Sh-Meteor آواتار ها

نام حقیقی: شهاب
تشکر شده 6,618 بار در 2,540 نوشته
بازیکن مورد علاقه: مهدوی کیا _ شوچنکو
مربی مورد علاقه: کارلو آنجلوتی
حالت من:
Khoonsard
Sh-Meteor is on a distinguished road
nazem پرسپولیس 1 - 0 ماشین سازی ❌ پرسپوليس صدر جدول را پس گرفت ❌

بـــه نـــام خـــدای ســـرخـــی

لیـــگ برتـــر خلیـــــج فــــــــارس

فصــــــل 96 ـ 95

هفتــــــــــه دوازدهم

پرسپولیس ____ ماشین سازی

داورمسابقه
محمدرضا فغانی

تاریخ مسابقه
جمعه 12 آذر 1395

ساعت مسابقه
17:15 به وقت ایران

استادیوم
ورزشگاه آزادی تهران

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Sh-Meteor آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 6 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 11-30-2016, 03:25 PM
tifoosi6atishe
مربی
tifoosi6atishe آواتار ها

نام حقیقی: امین= تیفوسی جایگاه 36
تشکر شده 1,558 بار در 519 نوشته
بازیکن مورد علاقه: باتیستوتا...ریبری-روبن- نیلسون..نونوگومژ-ایمون زاید...عل
مربی مورد علاقه: مصطفی دنیزلی-هاینکس-برانکو
حالت من:
Movafagh
tifoosi6atishe is on a distinguished road
red پاسخ : پرسپولیس - ماشین سازی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sh-meteor نمایش پست ها
بـــه نـــام خـــدای ســـرخـــی

لیـــگ برتـــر خلیـــــج فــــــــارس

فصــــــل 96 ـ 95

هفتــــــــــه دوازدهم

پرسپولیس ____ ماشین سازی

داورمسابقه
محمدرضا فغانی

تاریخ مسابقه
جمعه 12 آذر 1395

ساعت مسابقه
17:15 به وقت ایران

استادیوم
ورزشگاه آزادی تهران
فقط برا برد 3 صفر همین بس ک طارمی گند نزنه

بازی خوبی میشه چون تیم حریف بسته بازی نمیکنه...

فقط امیدوارم نیمه اول بزننن ک هم استرس نره بالا هم گره نخوره برا نیمه دوم

تیم من پرسپولیس قهرمان پرسپولیس قهرمان عشق منه
tifoosi6atishe آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 4 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 12-01-2016, 08:04 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

نام حقیقی: فرزان
تشکر شده 26,417 بار در 13,397 نوشته
بازیکن مورد علاقه: رونالدو _ رائول _ کریستیانو رونالدو _ هادی نوروزی
مربی مورد علاقه: سرالکس فرگوسن ـ کارلو آنجلوتی ـ برانکو ایوانکوویچ
حالت من:
Khoonsard
Farzan is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : پرسپولیس - ماشین سازی

پیش بازی پرسپولیس - ماشین سازی؛ سرخپوشان با ماشین به صدر می روند

ارتش سرخ دات کام :

پرسپولیس فردا (جمعه) میزبان ماشین سازی تبریز خواهد بود.

هفته دوازدهم لیگ برتر خلیج فارس
پرسپولیس تهران - ماشین سازی تبریز
جمعه، ساعت 17:15، ورزشگاه آزادی تهران

شاگردان برانکو ایوانکوویچ پس از تساوی مقابل پیکان در هفته گذشته، روز جمعه مقابل ماشین سازان صف آرایی خواهند کرد و امیدوارند با پیروزی پر گل مقابل نماینده تبریز، جای دیگر نماینده این شهر در صدر جدول را بگیرند. در آن طرف سبزپوشان تبریزی تا این جای فصل نتوانسته اند عملکرد خوبی داشته باشند و در این دیدار به دنبال پیروزی هستند. پرسپولیسی ها برای این دیدار محمد انصاری را به دلیل محرومیت در اختیار ندارند و علیرضا بیرانوند نیز تنها مصدوم سرخ هاست. پیام صادقیان هم به دلیل مصدومیت قادر به همراهی ماشین سازی نیست.

ترکیب احتمالی دو تیم

پرسپولیس:
بوژیدار رادوشویچ، سید جلال حسینی، حسین ماهینی، محسن ربیع خواه، رامین رضاییان، کمال کامیابی نیا، فرشاد احمدزاده، وحید امیری، محسن مسلمان، ولادیمیر پریموف، مهدی طارمی.
سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

ماشین سازی تبریز:
فرناندز مونیر مانوئل، ادسون هنریکه، سامان نریمان جهان، کاخا، امین قاسمی نژاد، آندرانیک تیموریان، سجاد رهبر، حامد پاکدل، علی دین دار t میرمهدی قریشی.
سرمربی: رسول خطیبی.

چهره ویژه: مهدی طارمی
مهاجم نوک محبوب سرخ ها در هفته گذشته موقعیت های گلزنی فراوانی را از دست داد و به نوعی مانع از برتری تیمش شد. او پس از بازی در اینستاگرام به هوادارانش قول داد که به زودی جبران مافات خواهد کرد و حال هواداران انتظار دارند او به قولش عمل کند. سرخ های پایتخت در شرایطی که تیمشان موقعیت های فراوانی را ایجاد می کند، تفاضل گل کمتری نسبت به تراکتورسازی دارد و به همین دلیل آن ها صدر را از دست داده اند. مهدی طارمی اگر فردا بتواند برای پرسپولیس گلزنی کند و موجب برتری این تیم شود، محبوبیتش را باز خواهد یافت اما در غیر اینصورت باید منتظر انتقادات تند هواداران و رسانه ها باشد.

نکات ویژه
1. از آخرین دیدار پرسپولیس و ماشین سازی 19 سال می گذرد. 19 سال پیش این دو تیم در چارچوب لیگ آزادگان به مصاف هم رفتند و نتیجه هم 2-2 شد. فرشاد پیوس آخرین گلزن پرسپولیس در مقابل ماشین سازی بود.

2. ماشین سازان در هفته های گذشته همواره شکست خورده است و آخرین بار که آن ها امتیاز کسب کرده اند مقابل استقلال تهران، در ورزشگاه آزادی و هفته پنجم بود.

3. بوژیدار رادوشویچ دو بازی گذشته دروازه تیمش را بسته نگه داشته و امیدوار است با کلین شیت در دیدار فردا، به تاریخ سازی اش ادامه دهد.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Farzan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازFarzan تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 12-01-2016, 08:05 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

برانکو: نیم فصل برای لیگ و آسیا تیم را تقویت می کنیم / چرا حرفی را که نزده ام در دهان من می گذارید؟

ارتش سرخ دات کام :

سرمربی پرسپولیس گفت: باشگاه با آنچه که در توان دارد تیم را تکمیل می کند نه فقط برای آسیا برای لیگ هم تیم را تقویت می کنیم.

برانکو در نشست خبری پیش از بازی با ماشین سازی گفت: درگذشت زائرین کربلا در حمله تروریستی داعش و حادثه قطار و همچنین درگذشت بازیکن اسبق صبا را تسلیت می گویم.حریف فردای ما ماشین سازی است .همه بازی ها این تیم را آنالیز کردیم و با وجود اینکه در جدول جایگاه خوبی ندارد اما خوب فوتبال بازی می کنند و از وجود نصرتی و تیموریان سود می برند.

وی ادامه داد: هر تیمی مقابل پرسپولیس بازی می کند مشکل خاصی ندارد و مصدوم و محروم هم ندارد و با انگیزه مقابل ما قرار می گیرد. ماشین سازی تیمی آماده و منسجم و باانگیزه خواهد بود. با وجود جایگاه بدش در جدول انتظار بازی سختی را می کشیم، همان طور که می دانید بیرانوند و عالیشاه را به خاطر مصدومیت در اختیار نداریم، انصاری هم محروم است و سایر بازیکنان برای حضور در ترکیب 11 نفره با یکدیگر رقابت می کنند و سالم هستند.

وی در مورد اینکه فردا چه تغییراتی در ترکیب تیم خواهد داد، گفت: تغییرات ترکیب پرسپولیس را فردا خواهید دید.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه فردا آزمون از مهدی طارمی دعوت کرده تا به تیم روستوف بیاید، گفت: چه باید بگویم؟ می دانم این دو نفر دوستان خوبی هستند و خوشحالم که آزمون به طارمی احترام می گذارد و هر دو نفر در تیم ملی هستند، اما این قضیه بستگی به آزمون ندارد، قبل از هر چیز به باشگاه و تصمیم باشگاه مربوط می شود. اینکه روستوف اصلاً علاقه ای به مهدی دارد یا نه، اگر طارمی به روستوف برود سومین بازیکن ایرانی این باشگاه خواهد بود. خوشحالم آزمون در روستوف و لیگ قهرمانان خوب ظاهر شده و پرواضح است که همه مربیان انتظار دارند که بازیکنانشان پیشرفت کنند. انتظارم این است که او هم در عمر ورزشی خود پیشرفت داشته باشد.

برانکو در مورد اینکه انتقاد او از طارمی باعث شود روحیه او تخریب شود، گفت: من کی گفته ام او را نیمکت نشین می کنم؟ من هرگز نگفته ام او را روی نیمکت می گذارم.

وی در مورد اینکه اما باشگاه طارمی را به کمیته انضباطی احضار کرد و او تحت فشار است، گفت: باشگاه طارمی را بعد از بازی با پیکان او را احضار کرد، فشار روی همه هست، مربی بازیکن و مدیرعامل تحت فشار هستند. ما که در یک باشگاه بزرگ کار می کنیم همیشه تحت فشار هستیم. پرواضح است که افراد انتظار دارند هرکدام ما بهتر و بهتر شویم.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: طارمی در یک روز فرصت گلزنی را از دست داد و این اتفاق برای همه مهاجمان رخ می دهد. هر مهاجمی ممکن است در یکسری بازی نتواند برخی فرصت ها را تبدیل به گل کند. باید برای مهاجم منتظر بود، در بازی با نفت آبادان او 5 فرصت گلزنی را از دست داد، اما درنهایت گل زد. او همچنان بهترین گلزن ماست و یکی از بهترین گلزنان لیگ است. چرا حرفی را که نزده ام در دهان من می گذارید؟ من در مورد افراد حرف نمی زنم، به خصوص در مورد بازیکنان. بازیکنان من بهترین بازیکنان دنیا هستند، چون بازیکن من هستند. همان طور که پدر بچه اش را بهترین فرزند دنیا می داند.

برانکو در مورد اینکه علیپور و فرشاد احمدزاده چون مدام در ترکیب اصلی هستند، پیشرفت نمی کنند و درجا می زنند، گفت: شانس بازی در تمرین به دست می آید، یکی 5 دقیقه یکی 55 دقیقه بازی می کند. علیپور ذخیره بود، فرشاد احمدزاده هم تقریباً در همه بازی ها تعویض می شود. اگر متوجه شده باشم شما می گویید فرشاد بد بازی می کند، همیشه می توان در مورد این موضوع بحث کرد. ارزیابی قطعی نمی تواند باشد، اما من شخصاً از فرشاد احمدزاده راضی هستم، چه کسی باید جای او را بگیرد؟

وی در مورد اینکه فاصله بین نیمکت و بازیکنان اصلی زیاد شده است، گفت: معنای این حرف شما این است که من درست به خال زده ام، یعنی اینکه من هیچ اشتباهی در تعیین ترکیب تیم نکرده ام.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه اما آیا اگر بازیکنی مصدوم شود، جانشینی برای او روی نیمکت نیست، گفت: الان که می گفتید نیمکت خوبی دارید. اما طبیعی است اگر سیدجلال مصدوم شود دچار مشکل می شویم. او بهترین بازیکن و کاپیتان تیم ماست، هر تیمی که بهترین بازیکنش مصدوم شود به مشکل می خورد.

برانکو در مورد اینکه فردا رضائیان به ترکیب اصلی برمی گردد، گفت : این مسئله را فردا خواهیم دید.

وی در مورد اینکه برای حضور در آسیا در نیم فصل بازیکنی جذب می کنید یا نه، گفت: یک مسئله بحث خواستن است، یک مسئله دیگر امکانات است. ما اکنون نمی توانیم بازیکنی که تحت قرارداد باشگاه دیگر است را بگیریم. اینها مشکلات بالقوه است. باشگاه با آنچه که در توان دارد تیم را تکمیل می کند نه فقط برای آسیا برای لیگ هم تیم را تقویت می کنیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه گفته اید فلسفه کاری ام این است که به تیم برنده دست نمی زنم، گفت: فلسفه من فلسفه من است. یعنی چه؟ یعنی آن طور که من فکر می کنم بهترین روش است کار می کنم. همان طور که شما فکر می کنید بهترین روش را دارید. شما مشورت من را در کارتان گوش نمی دهید، من هم همین طور. البته معنایش این نیست که همیشه حق با من است. هر کدام از مربیان دیدگاه و فلسفه خودشان را دارند و براساس آن دیدگاه کار می کنند. من بهترین و آماده ترین بازیکنانی را که با هم هماهگنی ایجاد کرده اند را به بازی می گیرم. شما تا دلتان بخواهد می توانید در سطح جهان بازیکن پیدا کنید که در باشگاه های مختلف موفق نشده اند. یکی از تفکرات من این است که به تیم برنده نباید دست زد. مثل سردبیر شما که وقتی خبرنگار خوبی دارد و مثل شما خوب کار می کند، طبیعی است که عوضش نمی کند. چرا باید یک نفر دیگر را بیاورد و شما را عوض کند. فقط به خاطر اینکه جور دیگری می نویسد. البته اینکه در روزهای آینده یا فردا چه اتفاقی خواهد افتاد، خواهیم دید. الان باشگاه 25 بازیکن و یک دروازه بان دارد.

قدیمی 12-01-2016, 08:35 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

زمان بی قراری است

ارتش سرخ دات كام :

تماشاگران پرسپولیس با این تیم قهر نکردند حتی در روزهای بدی که در اواخر فصل گذشته داشتند پرسپولیسی ها تیمشان را دوست دارند و امروز یکی از محبوب ترین تیمهای جهان از بعد تماشاچی هستند و به احتمال فراوان حضور پرسپولیس در آسیا آمار حضور طرفدان را بالاتر می برد.

پرسپولیس امسال تیم بسیار خوبی است. تیمی که آسان گل نمی خورد و اسکلت تیم ملی موفق ایران است. پرسپولیسی ها آمار شگفت انگیز 3 گل خورده در 11 بازی دارند. آمارهای شگفت انگیز خارج از خانه و نباختن را یکی پس از دیگری می شکنند. این روزها پرسپولیسی ها علی رغم مشکلات فراوانی که خود خواهی های کی روش برایشان ایجاد کرد و انسجام تیمی را دچار مشکل کرد اما همچنان تنها با تفاضل دو گل کمتر از تراکتور در رده دوم هستند اتفاقی که می تواند بزودی جا به جا شود.

پرسپولیس در این روزها با هجمه های فراوانی رو به رو است. از شایعات سرپرست تا گیر کردن لباس ها در گمرگ و ترک بازیکنان ارزشمندی چون نورالهی و عالیشاه در نیم فصل و صحبتهای افرادی چون روشن که سالها است سر نخواستنش دعوا است و می گوید که برانکو از سر بیکاری به تهران آمده است ( ایشان سالها است هیچ تیمی بجز تیم شرطه امارات نداشتند) و یا ناصر ابراهیمی که علی رغم سالها حضور در پرسپولیس دل به شاگرد خودش یعنی امیر قلعه نوعی داده است و از تراکتورسازی حمایت کرده است مواجه است. پرسپولیس با مصدومیت بازیکنانش رو به رو شد و از همه مهمتر با حمله روانی به ستارگانش یعنی طارمی ...

اما پرسپولیس ایستاده است و پس از هفته ها با ماشین سازی بازی دارد که از تیمهای بالای جدول نیست پرسپولیس پس از هفته ها با ماشیت سازی بازی دارد که در 11 بازی خود تنها 1 برد دارد و 7 باخت و سه مساوی دارد و 7 گل در 11 بازی زده و 19 گل خورده است. پرسپولیس نباید ماشین سازی را دست کم بگیرد اما باید از این بازی بهترین استفاده را بکند.

در اخبار خواندیم بلیط های بازی پرسپولیس باقی مانده است. البته تا روز بازی فرصت هست اما این بازی باید برای پرسپولیس یک بازی خاص باشد. بازی نشان دادن قدرت پرسپولیس در عرصه شادی آفرینی و گل زنی بی کران.

پرسپولیس در 11 بازی 12 گل زده است. پرسپولیس باید در این بازی تفاضل گل خود را بالا ببرد. پرسپولیس باید آمار گل زنی خود را به گونه ای بالا ببرد که طرفداران این تیم برای حضور در استادیوم و تماشای بازی این تیم بی قراری کنند. پرسپولیس باید گل بزند و عالی بازی کند. پرسپولیس در بازی با نفت تهران 3 گل زد اما در دیگر بازی ها نتایج با حداقل بود. پرسپولیس در بازی با سپاهان هم 3 گل زد اما حالا باید در برابر ماشین سازی همه حرفها و حدیث های این چند هفته را تمام کند و مهمانی بزرگی برای طرفدارانش بگیرد. این پرسپولیس که حالا مشکلات تیم ملی را هم ندارد می تواند هوای تازه ای به فوتبال ایران بدهد طرفداران پرسپولیس نگران تیم هستند این تیم طراوت بیشتری می خواهد و شیرانی که به قصد آتش بازی بیشتر به میدان بیایند. به انتظار می نشینیم.

نويسنده: تورج عاطف

قدیمی 12-01-2016, 10:12 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard
پیش فرض پاسخ : پرسپولیس - ماشین سازی ❌ تلاش برای بازگشت به صدر ❌

برانکو تو کنفرانس از تیموریان و نصرتی تعریف کرد اما خطیبی امشب اسم جفتشونو از لیست 18نفره ماشین سازی خط زد ...

قدیمی 12-02-2016, 11:53 AM
tifoosi6atishe
مربی
tifoosi6atishe آواتار ها

نام حقیقی: امین= تیفوسی جایگاه 36
تشکر شده 1,558 بار در 519 نوشته
بازیکن مورد علاقه: باتیستوتا...ریبری-روبن- نیلسون..نونوگومژ-ایمون زاید...عل
مربی مورد علاقه: مصطفی دنیزلی-هاینکس-برانکو
حالت من:
Movafagh
tifoosi6atishe is on a distinguished road

شانسم نداریم حداقل طارمی اگه نزد امیدوار بودم نصرتی گل بخودی بزنه که خطیبی فهمید و خطش زد

تیم من پرسپولیس قهرمان پرسپولیس قهرمان عشق منه
tifoosi6atishe آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازtifoosi6atishe تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 12-02-2016, 01:05 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

ترکیب پرسپولیس: بوژیدار رادووشوچ، سید جلال حسینی، حسین ماهینی، محسن ربیع خواه، رامین رضاییان، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان، فرشاد احمد زاده، وحید امیری، الکساندر پریمیوف و مهدی طارمی

قدیمی 12-02-2016, 04:13 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

ترکیبمون خوبه و قابل پیش بینی هم بود ...

صادقیان مصدومه و تیموریان و نصرتی هم خط خوردن. نبودن صادقیان که معلوم بود اما اون 2تا دیشب از لیست کنار رفتن. نبودنشون خوبه اما به هر حال جایگزینای جوونی دارن که جلوی پرسپولیس خیلی انگیزه دارن ...

ترتر هم با پدیده 1-1 کرد و الان ما میتونیم با یه برد و گرفتن 3امتیاز تنهایی بریم صدر جدول ...

تیم خوب بازی میکنه اما موقعیت هامون رو هدر میدیم. امروز هم میتونیم یه برد خوب داشته باشیم و این فقط 2تا شرط ساده داره: اول خودمون باشیم و دوم هم اینکه تو زدن ضربه های آخر بیشتر و بیشتر دقت کنیم ...

به امید یه برد پرگل و شیرین ...

قدیمی 12-02-2016, 08:12 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

پرسپوليس صدر جدول را پس گرفت/ سانتر هاي رامين بلاي جان رقيبان

ارتش سرخ دات کام :

پرسپولیس در آخرین دیدار هفته دوازدهم لیگ برتر مقابل ماشین سازی تبریز به پیروزی رسید و صدرنشین شد.

پرسپولیس و ماشین سازی تبریز در آخرین دیدار هفته دوازدهم لیگ برتر از ساعت 17:15 امروز (جمعه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر سرخپوشان تهرانی و صدرنشینی این تیم به پایان رسید.

وحید امیری در دقیقه 22 این بازی برای پرسپولیسی ها موفق به گلزنی شد. کاخبر کاکاشویلی هم در این بازی در دقیقه 58 از بازی اخراج شد تا ماشین سازی حدود 35 دقیقه 10 نفره بازی کند. سرخپوشان در این بازی فرصت های خوبی را به ویژه توسط طارمی از دست دادند.

ترکیب پرسپولیس: بوژیدار رادووشوچ، سید جلال حسینی، حسین ماهینی، محسن ربیع خواه، رامین رضاییان، فرشاد احمد زاده، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان، وحید امیری، الکساندر پریمیوف و مهدی طارمی.

ترکیب ماشین سازی: مانوئل فرناندز، سعید مهدی پور، حبیب گردانی، ادسون هنریکو، بهمن کامل، سامان نریمان جهان، کاخبر کاکاشویلی، امین قاسمی نژاد، احمد امین کامدار، بهرام احمدی و مهرداد بایرامی.

نیمه اول
دقیقه 10: همکاری تیمی خوب پرسپولیسی ها و توپی که به رامین رضاییان رسیده بود، موقعیت خوبی برای سرخپوشان مهیا کرد که شوت پای چپ او راهی اوت شد.

دقیقه 15: شوت خوب محسن مسلمان به سمت دروازه ماشین سازی را فرناندز موفق شد مهار کند، اما توپ در نهایت راهی اوت شد.

دقیقه 21: پاس خوب پشت مدافعان برای مهدی طارمی، این مهاجم را در موقعیت تک به تک با مانوئل قرار داد که این بازیکن نتوانست توپ را تبدیل به گل کند.

دقیقه 22: ارسال خوب رامین رضاییان داخل محوطه جریمه شرایط خوبی را برای وحید امیری ایجاد کرد که این بازیکن با یک ضربه سر توپ را وارد دروازه کند.

دقیقه 37: محسن مسلمان پس از انجام خطا روی قاسمی نژاد و اعتراض به تصمیم داور، از محمدرضا فغانی کارت زرد گرفت.

دقیقه 40: کاکاشویلی بازیکن ماشین سازی از داور کارت زرد گرفت.

دقیقه 45: ضربه ایستگاهی برای ماشین سازی توسط قاسمی نژاد مستقیم به سمت دروازه پرسپولیس زده شد که توپ را رادوشوویچ مهار کرد.

دقیقه 1+45: ارسال روی دروازه پرسپولیس و ضربه سر نریمان جهان که به قاسمی نژاد رسیده بود به شکل خطرناکی از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

نیمه دوم
دقیقه 47: ارسال خوب رامین رضاییان از روی نقطه کرنر با ضربه سر پریمیوف همراه بود که توپ با فاصله کمی راهی اوت شد.

دقیقه 52: توپگیری محسن مسلمان در میانه میدان و پاس خوب او برای طارمی، این بازیکن را در موقعیت گلزنی قرارداد که ضربه برون پای طارمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 53: بهرام احمدی از سمت راست حرکتی را به سمت محوطه جریمه پرسپولیس انجام داد و شوت محکم و دقیقی را هم به سمت دروازه شلیک کرد که رادوشوویچ توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 58: کاکاشویلی که در نیمه نخست از داور بازی کارت زرد دریافت کرده بود، با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد.

دقیقه 59: رامین رضاییان ضربه ایستگاهی پرسپولیسی ها را با محسن مسلمان به صورت کوتاه انجام داد که شوت سنگین مسلمان را مانوئل دفع کرد، اما طارمی نتوانست از توپ برگشتی استفاده کند تا توپ از مقابل دروازه دور شود.

دقیقه 64: بهرام احمدی در ترکیب ماشین سازی جای خود را به حامد پاکدل داد. مهرداد بایرامی هم جای خود را به سجاد رهبر داد.

دقیقه 65: مهدی طارمی که دو بار موقعیت داشت تا پریمیوف را با دروازه بان ماشین سازی تک به تک کند، تصمیم به تکروی کرد و پس از تمارض برای گرفتن پنالتی از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه 68: کمال کامیابی نیا از پشت محوطه جریمه ماشین سازی اقدام به شوتزنی کرد که مانوئل توپ را مهار کرد.

دقیقه 69: سیدجلال حسینی بیرون محوطه جریمه رهبر را متوقف کرده بود که این خطا به داخل محوطه جریمه کشیده شد تا محمدرضا فغانی پنالتی اعلام کند.

دقیقه 70: امین قاسمی نژاد پشت ضربه پنالتی ایستاد و توپ را به بیرون زد.

دقیقه 72: پریمیوف جای خود را در ترکیب پرسپولیس به علی علیپور داد.

دقیقه 73: قاسمی نژاد با یک ضربه فنی از پشت محوطه جریمه قصد داشت دروازه پرسپولیس را باز کند که توپ از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 77: محسن مسلمان در محوطه جریمه ماشین سازی با یک حرکت انفرادی خودش را در موقعیت گلزنی قرار داد که ضربه خوب او را مانوئل راهی کرنر کرد.

دقیقه 78: فرشاد احمدزاده از ترکیب پرسپولیس خارج شد و جای خود را به احمد نوراللهی داد.

دقیقه 88: صادق محرمی جای مهدی طارمی را در ترکیب پرسپولیس گرفت.

دقیقه 90: علی علیپور از سمت چپ محوطه جریمه ماشین سازی ضربه ای را به سمت دروازه زد که توپ از مقابل دروازه به بیرون رفت.

پرسپولیس که با تساوی هفته گذشته مقابل پیکان صدر جدول را از دست داده بود، پس از تساوی این هفته تراکتورسازی مقابل پدیده موفق شد بار دیگر صدرنشین شود و به نوعی صدر جدول را از سرخپوشان تبریز پس بگیرد. پرسپولیس با برتری در این دیدار 26 امتیازی شد و بالاتر از تراکتورسازی 24 امتیازی قرار گرفت. نفت تهران با 19 و ذوب آهن و استقلال هم با 18 امتیاز به ترتیب در رتبه های سوم تا پنجم قرار دارند.

پاسخ

برچسب ها
لیگ برتر, ماشین سازی, هفته دوازدهم, پرسپولیس

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش