انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال خارجی > آرشيو بخش فوتبال خارجي > فصل 2012 - 2011
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش

قدیمی 08-30-2008, 06:03 PM
viva RealMadrid
بازيكن اصلي
viva RealMadrid آواتار ها

تشکر شده 224 بار در 131 نوشته
viva RealMadrid is on a distinguished road

کالدرون : دیگر احتیاجی به کاکا نداریم

به نقل از RMadridFc.com: رامون کالدرون در مصاحبه ای اعلام کرد که تا وقتی رونالدو به رئال مادرید نیامده است روبینیو هیچ جا نخواهد رفت .

رئیس باشگاه رئال مادرید همچنین توضیح داد که این باشگاه چرا در خرید رونالدو - ویا و کازورلا ناموفق بوده است .

کالدرون در یک جلسه پرسش و پاسخ که در روزنامه مارکا انجام داد در مورد تمام اتفاقات موجود حول باشگاه در فصل تابستان توضیح داد .

رئال مادرید ابتدا در خرید رونالدو شکست خورد و سپس نوبت به دیوید ویا و کازورلا رسید :

من با دیوید گیل مدیر اجرایی باشگاه منچستر صحبت کردم ولی او همیشه جواب می داد که باشگاه قصد فروش رونالدو را ندارد ولی ما تمام سعی خود را کردیم چون فکر می کردیم می توانیم در این کار موفق بشویم.

همین وضعیت برای کازورلا نیز تکرار شد وقتی که با رئیس باشگاه ویارئال فرناندو رویگ صحبت کردم او نیز گفت ما تمایلی به فروش این بازیکن نداریم.

در مورد کازورلا اگر خودمان خیلی تمایل به خرید وی داشتیم می توانستیم او را بگیریم ولی اماده کردن پول وی در 5 روز قبل از اتمام فصل نقل و انتقالات کمی سخت بود برای همین نتوانستیم او را بخریم هر چند ویارئال نیز کمی کار را برای ما سخت کرده بود .

و در مورد دیوید ویا نیز بگویم که سران والنسیا برای فروش او از ما 80 میلیون یورو درخواست کرده بودند و ما به هیچ وجه پرداخت این قیمت برای ویا در برنامه هایمان جایی نداشت و اصلا نمی دانم دلیل این قیمت زیاد برای ویا چیست .

کالدرون در ادامه توضیح داد که رئال مادرید برای خرید کاکا شانس داشت ولی خودشان هیچ اقدامی نکردند :

بنا به گفته مربیان تیم احتیاجی به خرید کاکا نداشتیم و من نیز نخواستم که در این مساله دخالت کنم هر چند شانس خرید او را داشتیم.

هر چند روی کاکا قیمت 100 میلیون یورو گذاشته اند ولی من تصور می کنم که دیگر او به همچین قیمتی نمی ارزد .

کالدرون در مورد روبینیو که گفته می شد انتقال او به چلسی امروز قطعی می شود معتقد است که این بازیکن دچار اشتباه شد چون او را خوب راهنمایی نکرده بودند :

شخصا فکر می کنم که گفتن این جمله از روبینیو که دوست دارم رئال را ترک کنم کار اشتباهی بود که از وی سر زد و مقصر نیز خودش است و فکر می کنم که مدیر برنامه های او به اشتباه وی را راهنمایی کرد و او را گمراه نمود .

ولی یک بار نیز قبلا گفته ام که وظیفه من حفظ حقوق باشگاه است و باید اینکار را به نحو احسن انجام دهم تا زمانی که کریستیانو رونالدو به رئال مادرید نیامده است روبینیو هیچ جا نخواهد رفت و برای خرید رونالدو احتیاج به فروش هیچ بازیکنی نداریم .
viva RealMadrid آنلاین نیست.  

قدیمی 08-30-2008, 06:36 PM
Siyavoush
مدير بازنشسته
Siyavoush آواتار ها

تشکر شده 1,176 بار در 528 نوشته
Siyavoush is an unknown quantity at this point

نقل قول:
نوشته اصلی توسط viva realmadrid نمایش پست ها
سلام منم وارد میشوم !
خوب تو بازی فردا شب ما سه تا از بازیکنامونو نداریم!! واقعا" تصمیم فدراسیون برای محرومییت ون گل و فن در فارت به خاطر اخراج تو بازی سوپر کاپ ، خیلی عجیبه!و سومین غایب تیم روبینیو هستش!
میتونه بازی سختی باشه . امیدوارم با برد شروع کنیم
از سال 1991 تا الآن نتونستیم تو ریوارز برنده بازی باشیم! با وجود اینکه چندتا از بازیکنای اصلیمون نیستن! ولی میشه برای برد امیدوار بود.

لالیگا ( هفته اول )

یکشنبه 10 شهریور 1387
ساعت : 23.30
ورزشگاه
ریازور
هنوز که لیست برای بازی فردا ندادن که میگی روبینیو غایب هستشامروز لیست رو میدن صبر کن احتمالش هست که باشه

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
Siyavoush آنلاین نیست.  
این کاربر برای پست مفید ازSiyavoush تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 08-30-2008, 06:42 PM
Siyavoush
مدير بازنشسته
Siyavoush آواتار ها

اینم از لیست:

Goalkeepers: Iker Casillas, Jerzy Dudek
Defenders: Fabio Cannavaro, Sergio Ramos, Pepe, Marcelo, Heinze, Metzelder, Torres
Midfielders: Diarra, Gago, Robben, Guti, Drenthe, De la Red
Forwards: Raúl, Van Nistelrooy, Higuaín.

البته تو سایت اسبانیایی اسم کودینا رو جای رائول نوشتن

سالگادو و ساویولا و اشنایدر مصدوم هستن
وندروارت هم بازی سوبر کاب اخراج شده
کودینا و خاوی گارسیا و روبینیو رو هم شوستر کنار گذاشته
عجیبه برام چطور نیسلتروی میتونه بازی کنه طبق گفته سایت اما وندروارت نه!با توجه به نبودن وندروارت و اشنایدر و حتی ساویولا اصلا کار درستی نبود کنار گذاشتن روبینیو!حتی شده برای تنبیه الان وقتش نیست

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
Siyavoush آنلاین نیست.  
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 08-30-2008, 06:46 PM
viva RealMadrid
بازيكن اصلي

نقل قول:
نوشته اصلی توسط siyavoush نمایش پست ها
هنوز که لیست برای بازی فردا ندادن که میگی روبینیو غایب هستشامروز لیست رو میدن صبر کن احتمالش هست که باشه
چطوری سیا
میدونم لیستو ندادن! ولی یجا خوندم نوشته بود روبینیو فردا شب غائبه!!
راستی اگه 2تا گل دیگه بزنیم ، تعداد گلهای زدمون میشه 5000تا ایشالا پنج هزارمین گل باشگاهو کاپیتان بزنه

قدیمی 08-30-2008, 06:56 PM
viva RealMadrid
بازيكن اصلي

نقل قول:
اینم از لیست:

Goalkeepers: Iker casillas, jerzy dudek
defenders: Fabio cannavaro, sergio ramos, pepe, marcelo, heinze, metzelder, torres
midfielders: Diarra, gago, robben, guti, drenthe, de la red
forwards: Raúl, van nistelrooy, higuaín.

البته تو سایت اسبانیایی اسم کودینا رو جای رائول نوشتن

سالگادو و ساویولا و اشنایدر مصدوم هستن
وندروارت هم بازی سوبر کاب اخراج شده
کودینا و خاوی گارسیا و روبینیو رو هم شوستر کنار گذاشته
عجیبه برام چطور نیسلتروی میتونه بازی کنه طبق گفته سایت اما وندروارت نه!با توجه به نبودن وندروارت و اشنایدر و حتی ساویولا اصلا کار درستی نبود کنار گذاشتن روبینیو!حتی شده برای تنبیه الان وقتش نیست
تنها نکته مثبت این لیست اینه که خیالمون از خط دفاع راحته!
واقعا" حرکت عجیبیه کلا" نبود فارت هم مشکل داره!! آخه سوپر کاپ چه ربطی میتونه داشته باشه به بازیهای لیگ!!؟ حالا اینکه رود به بازی رسیده ولی فارت نه قضیرو پیچیدتر میکنه! سال قبل په په بازی برگشت سوپر کاپ اخراج شد ولی بازی اول فصل بازی کردش و بازی این فصل سوپر کاپو از دست داد! حالا این چه قانونیه که فارت رو بهش بازی نمیدن من موندم!؟

تو این بازی تمام امیدمون به گوتی و روبن هستش ، دلارد هم آماده نشون داده و میتونه به ما کمک بکنه.
روبینیو فکر کنم به یکم زمان احتیاج داشته باشه برای بازی کردن ، و هنوزم قضیه انتقالش به چلسی تموم نشده...

قدیمی 08-30-2008, 09:27 PM
Siyavoush
مدير بازنشسته
Siyavoush آواتار ها

چطوری قچل؟نگو فارت به اون بد بخت معنی بدی دارهولی جدا به روبینیو خیلی نیاز بود

Siyavoush آنلاین نیست.  

قدیمی 08-30-2008, 10:36 PM
viva RealMadrid
بازيكن اصلي

نقل قول:
چطوری قچل؟نگو فارت به اون بد بخت معنی بدی دارهولی جدا به روبینیو خیلی نیاز بود
قربونت دلستر
خوب چیکار کنم اسمش فارته دیگه روبینیو ی قبل این قضیه چلسی اگه بود خیلی خوب میشد!! بازیهای دوستانه قبل از شروع فصلش واقعا" افتضاح بود! بی انگیزگی تو بازیش موج میزد. اگه بخواد تو بازی به این مهمی هم اونطور بازی کنه ، اصلا" بهش بازی ندن خیلی بهتره... حالا باید ببینیم اصلا" موندگار میشه یا نه اگه بره که خیلی بد میشه برامون!!

قدیمی 08-31-2008, 04:53 PM
Siyavoush
مدير بازنشسته
Siyavoush آواتار ها

امروز روبینیو دوباره گفته میخواد بره
ازش دلیلش رو برسیدن گفته که مدیر برنامه هام 1000 دفعه رفته سراغ باشگاه برای تمدید قرارداد ولی هیچکدوم اقدامی نکردن و معنی این کار جز اینکه منو نمیخوان چیزی نیست!هم روبینیو بچه بازی داره درمیاره هم کالدرون لج کرده و 6 ماهه که یک قرارداد تمدید نکرده
شده مثل جریان بکام بعد از 7 ماه سر 500 هزار یورو نتونست با بکام تمدید کنه
حال اونور میره اونقدر ولخرجی میکنه!ادم میمونه واقعا از کارای این بشر

Siyavoush آنلاین نیست.  

قدیمی 09-01-2008, 12:02 AM
Siyavoush
مدير بازنشسته
Siyavoush آواتار ها

ترکیب رئال تو بازی امشب:

Iker Casillas, Sergio Ramos, Pepe, Heinze, Marcelo, Diarra, Guti, Robben, Higuaín, Raúl y Van Nistelrooy

تا دقیقه 30 هم 1-0 با گل میستا عقب هستیم.این ریازور طلسمش شکستنی نیست ظاهرا!
ترکیب هم به نظرم بهتر بود کانا به جای هاینزه تو زمین باشه و روبینیو هم به جای هیگوئین اگر میبرد عالی میشد
امیدوارم جبران کنن

Siyavoush آنلاین نیست.  

قدیمی 09-01-2008, 04:28 AM
Siyavoush
مدير بازنشسته
Siyavoush آواتار ها

عجب شروعی داشتیم این فصل!هردو گل عین هم و اشتباهات خیلی بچه گانه که باورش سخته واقعا!اصلا از راموس -به به و کاسیاس انتظار نداشتم.این 3 نفر بیشتر از بقیه روی 2 گل تقصیر داشتن
من به هر حال خیلی امیدوارم به این فصل.روبینیو هم برگرده به تیم عالی میشه امیدوارم کالدرون از لجبازی دست برداره و بعد از 6 ماه تمدید کنه این قرارداد رو!

Siyavoush آنلاین نیست.  
موضوع بسته شد

برچسب ها
فرزاد کاسیاس, آقای خاص ،کوه غرور, رئال متقلب :d, رئال کهکشانی ،ایکر مقدس, رئال کسکش, سیاره نشانه گیرا!!!!, سرور بارسا, عشق است رئال همیشه قهرمان, عشق رونالدو

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش