انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال داخلی > آرشيو بخش فوتبال داخلي > فصل 90-91
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش

قدیمی 09-21-2011, 02:44 PM
rahim
مدير بازنشسته
rahim آواتار ها

نام حقیقی: رحيم
تشکر شده 15,929 بار در 5,030 نوشته
rahim is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : اعضای هيئت مدیره پرسپولیس معرفی شدند/ رویانیان مدیر عامل

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sara نمایش پست ها
- این خبر و که خوندم واقعا خندم گرفت
- آخه محمد رویانیان و پرسپولیس چه تناسبی با هم دارند؟؟؟
- این آقا خوبه سرمربی نشد

ربط وتناسبش رو بعدا خواهید دید ...فوتبال =سکوی پرش ...

خواهر من دو کابینه ا بی وقرمز چند تا نماینده مجلس داریم ... می دونی انتخابات مجلس کیه ..
دار ودسته ابی وقرمز مدتهاست دور ور فوتبال هستند وتقربیا چهره جدیدشون همین جناب رویانیان هست که اون هم امده تا از این به اصطلاح نمد برای خودش یه کلاهی بسازه ...

-------------------------------
بلاخره اون روز رسید
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

rahim آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 7 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 09-21-2011, 03:21 PM
gandom
سرپرست تيم
gandom آواتار ها

نام حقیقی: gandom
تشکر شده 4,418 بار در 1,165 نوشته
بازیکن مورد علاقه: mesi.karim bagheri
gandom is on a distinguished road

بنزینمون تامین شد بچه ها
دیگه عمو اسمائیل اومد زود باید بساط اردو رو را بندازه
نگرانی نداریم توجاده تا سردارو داریم
عجب مملکته باهالی داریم ما
هچکی سرجاش نیس
هه....

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
gandom آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 09-21-2011, 03:32 PM
redlove
سرپرست تيم
redlove آواتار ها

تشکر شده 2,813 بار در 991 نوشته
بازیکن مورد علاقه: آقای گل این فصل
مربی مورد علاقه: دنیزلی
redlove is on a distinguished road

اعتراض هواداران مقابل باشگاه/ستیلی هم باید با کاشانی از پرسپولیس می رفت

هواداران پرسپولیس خطاب به اعضای هیئت مدیره تاکید کردند که استیلی نیز باید مانند کاشانی از این تیم می رفت.نزدیک 40 تن از هواداران پرسپولیس هم اکنون مقابل باشگاه هستند و خواسته‌های خود را هنگام ورود اعضای هیئت مدیره به آنها منتقل می کنند.آنها ابتدا خطاب به پنجعلی گفتند:« شما با رفتن دایی و انتخاب استیلی در حق پرسپولیس کار بدی کردید. به عنوان مظهر تعصب نباید این کار را با این تیم محبوب می کردید.»این در حالی است که پنجعلی در پاسخ فقط آنها را به آرامش دعوت کرد.
2 تن از نماینده هواداران هنگام ورود رویانیان خواستار هیئت مدیره‌ای شدند که تیم را نجات دهد.این نفرات شرایط تیم را نامناسب دانسته و تاکید کردند که هیچ منافعی ندارند؛ اما دلشان برای پرسپولیس می سوزد.آنها ادامه دادند: « استقلال زمانی به دسته 3 رفت و استیل آذین سقوط کرد. نکند منتظر هستید که پرسپولیس هم سقوط کند. ما دنیزلی را می خواهیم.»
هواداران معتقد بودند که استیلی باید با کاشانی از این تیم می رفت.آنها تاکید کردند:« در داربی 71 در دقیقه 2 استیلی خودش را باخته بود، پس چگونه می خواهد تیم را اداره کند.»
این هواداران در پایان خواستار نجات تیم از انتهای جدول شدند و از رویانیان خواستند کاری نکند تا اتفاق بدی برای پرسپولیس بیفتد.
رویانیان، مدیر عامل باشگاه نیز قول داد که همه چیز درست شود. او از تشکیل جلسه ای میان هیئت مدیره و هواداران خبر داد.
هنگام ورود علی پروین به باشگاه طرفداران تیم به اینکه او از استیلی حمایت کرده است، انتقاد کردند و گفتند چرا دنیزلی برای هدایت این تیم استخدام نمی شود.
او نیز در جواب گفت:« مگر آوردن دنیزلی کار یک روز، دو روز است؟ حداقل 2 ماه وقت لازم است تا بتوانیم مقدمات آمدن او را فراهم کنیم. »استیلی زمان ورود به باشگاه در میان شعارهای مخالف هواداران سرش را پایین انداخته بود.
او در جواب آنها که جملاتی مثل چرا از پرسپولیس نمی روی را بیان می کردند، فقط اعلام کرد که حق با شماست.گروه‌هایی از اعضای نیروی انتظامی نیز مقابل در باشگاه پرسپولیس هستند تا از ایجاد مشکلات احتمالی جلوگیری کنند.

انتقاد سازنده آری، تحقیر کوبنده نه !

redlove آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 5 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 09-21-2011, 03:33 PM
red_horn
بازيكن اصلي
red_horn آواتار ها

نام حقیقی: amir
تشکر شده 396 بار در 199 نوشته
بازیکن مورد علاقه: نیک بخت
مربی مورد علاقه: علی دایی
red_horn is on a distinguished road

ای بابا این ها هم زود ...............

ساكن واحد 24.........
red_horn آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 09-21-2011, 03:41 PM
g.hoseyn
مدير بازنشسته
g.hoseyn آواتار ها

نام حقیقی: حسین
تشکر شده 4,769 بار در 1,784 نوشته
g.hoseyn is on a distinguished road

تبریک بابت مدیرعامل جدید
هرچند فکر نمی کنم براتون خوب باشه
نه به خاطر اینکه فوتبالی نیست بلکه به خاطر اینکه برای فوتبال نیومده ومقاصد دیگه ای داره
سیاساکتی(داش سیا)وهوتن بزارین کادر فنی حالشو ببرین

g.hoseyn آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 4 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 09-21-2011, 03:52 PM
babak red
مدیر كل
babak red آواتار ها

نام حقیقی: بابک
تشکر شده 35,259 بار در 10,078 نوشته
بازیکن مورد علاقه: 24 ابدی
مربی مورد علاقه: دایی(اقای گل جهان)
حالت من:
Ashegh
babak red is on a distinguished road

فعلا که هممون خوشحالیم ونمیدونیم چه چیزی میخواد بشه ولی همین که کاشانی رفت خوشحالیم

من قبلا هم گفتم که کاشانی هرچقدر هم نفوذ داشته باشه از اون بالاتر هم هستن.رویانیان مدیریتش برای هممون ثابت شده ولی خوب مشکل بزرگش اینه که فوتبالی نیست.
عباسی هم که رییس مجمع شده میتونه خیلی به نفعمون باشه خیلی .البته اگه بخوان کمک کنن به پرسپولیس.

همیشه میشه شروع کرد!
حتی وقتی فکر میکنی دیره ،تو دنیای ما آدم ها
فقط وقتی به اندازه کافی تاریک بشه میتونی ستاره هارو ببینی و درک کنی..
هیچ وقت نا امید نشو اراده کن و تموم موانع اطرافت رو مجبور کن
به اراده محکمت احترام بذارن
خودتو باور کن.
(این متن هدیه پرستو عزیزه)

babak red آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 09-21-2011, 04:03 PM
Karim
ریش سفید انجمن
Karim آواتار ها

نام حقیقی: كريم
تشکر شده 18,113 بار در 6,115 نوشته
بازیکن مورد علاقه: كريم باقري
مربی مورد علاقه: هيدينگ،مورينيو،دنيزلي،قطبي
حالت من:
Sarbezir
Karim is on a distinguished road

دوستانی که میگن این آقا ممد شابقه ورزشی نداشته بدونن که از آشنایان من با چشم خودشون دیدن که ایشون گربه لگد کرده !به کرّات اونهم،نه یه دفعه 2دفعه.

این آقا
خیلی هم خوب
خیلی هم عالی

از اینکه باشگاه پرسپولیس چند منظوره شده هم بسی مسروریم.
و از اینکه تا چندی دیگر برای دریافت کارت سوخت اتومبیل خود به باشگاه چند منظوره(ونه فقط ورزشی)خودمون مراجعه میکنیم در خود جا نمیشویم.پیشنهاد من اینه که کارت سوختمون هم بشه کارت هواداریمون
حالا که سردار پیش ماست من یکی میخوام ماشینم رو پلاک قرمز کنم اصن

never cared for what they say
never cared for games they play

never cared for what they do
never cared for what they know

But I know
nothing else matters

ویرایش توسط Karim : 09-21-2011 در ساعت 04:38 PM
Karim آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 6 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 09-21-2011, 04:03 PM
saeed3t
بازيكن اصلي
saeed3t آواتار ها

نام حقیقی: سعید
تشکر شده 482 بار در 149 نوشته
بازیکن مورد علاقه: احمدرضا عابدزاده
saeed3t is on a distinguished road

زیاد خوشحال نباشین بچه ها هنوز نیومده جنگ و دعواها شروع شد،انگار دارن گوشت قربونی تقسیم میکنن همه سهم میخوان...

عضو فراکسيون ورزش مجلس شوراي اسلامي با بيان اين که بيشتر نمايندگان مجلس که به ورزش اشراف دارند، از کيفيت انتخاب اعضاي هيات مديره دو باشگاه استقلال و پرسپوليس گلايه دارند، گفت: حضور برخي چهره‌ها در هيات مديره دو باشگاه ممکن است فيفا را نسبت به دخالت دولت در ورزش حساس کند.

سيدجلال يحيي‌زاده درباره انتخاب هيات مديره جديد دو باشگاه استقلال و پرسپوليس با بيان اين که اين مساله دو جنبه دارد، اظهار کرد: جنبه اول اين است که اداره اين دو باشگاه در طول چند ماه گذشته بدون هيات مديره و با سرپرست خلاف قانون بوده و مجوز قانوني نداشته است، بنابراين انتخاب هيات مديره و قانوني شدن اداره اين دو باشگاه جاي تشکر دارد.

وي ادامه داد: دومين جنبه انتخاب هيات مديره دو باشگاه استقلال و پرسپوليس به کيفيت اين انتخاب و ترکيب اعضاي هيات مديره‌ها باز مي‌گردد. از زمان انتخاب اين دو هيات مديره بسياري از نمايندگان مجلس که به امر ورزش اشراف دارند، در گفت‌وگو‌ با من از اين انتخاب‌ها گلايه کردند و نسبت به عملکرد آينده آن‌ها ابراز نگراني کرده‌اند، حتي پيشنهاد شده است فراکسيون ورزش يا کميسيون تربيت بدني مجلس در اين مورد جلساتي داشته باشند. بگذريم از اين مساله که برخي از عزيزاني که عضو هيات مديره سرخابي‌ها شده‌اند بعيد است بتوانند براي اين دو باشگاه وقت بگذارند. ضمن اين که بحث دو شغله بودن‌شان نيز مطرح است.

نماينده مجلس شوراي اسلامي ادامه داد: پيش از اين تصور مي‌کرديم عضويت نمايندگان مجلس در هيات مديره باشگاه‌هاي ورزشي دو شغله بودن محسوب مي‌شود، اما برخي از حقوقدانان معتقدند که اين گونه نيست، اما بايد بگويم قانوني که در حال حاضر در مجلس در حال رسيدگي است و به قانون "نظارت بر نمايندگان مجلس شوراي اسلامي" معروف شده است، تکليف اين مساله را روشن مي‌کند و ممکن است با ممنوع کردن عضويت نمايندگان در هيات مديره باشگاه‌ها وزارت ورزش و جوانان مجبور شود، ترکيب اعضاي هيات مديره‌ها را دوباره تغيير دهد. ضمن اين که حضور برخي افراد ممکن است فيفا را حساس کرده و اين مساله را دخالت دولت در فوتبال تفسير کند.

يحيي‌زاده در ادامه دلايل گلايه نمايندگان مجلس از انتخاب اعضاي جديد هيات مديره استقلال و پرسپوليس را اين گونه بيان کرد: نمايندگان معتقد بودند، ترکيب‌هاي انتخاب شده چندان موفق نخواهند بود، چرا که برخي از اعضا در زمينه ورزش تجربه‌ موفقي ندارند و برخي افراد به دليل شغل‌هاي ديگري که دارند، امکان وقت گذاشتن براي باشگاه‌ها را ندارند و حتي برخي از اعضا کاملا هوادار تيم رقيب هستند. ضمن اين که نمايندگان نسبت به اين مساله سوال داشتند که وقتي هيات مديره استقلال و پرسپوليس به صورت همزمان انتخاب شدند، چرا يکي هفت عضو و ديگري پنج عضو دارد؟

عضو فراکسيون ورزش مجلس شوراي اسلامي در ادامه با بيان اين که فعلا طرح سوالي از وزير ورزش و جوانان در دستور کار مجلس وجود ندارد، خاطرنشان کرد: به نظر مي‌رسد وزارت ورزش و جوانان بايد درباره کيفيت انتخاب اعضاي هيات مديره سرخابي‌ها توضيحات قانع کننده‌اي بدهد تا در بدو شکل گيري هيات مديره‌ها فضاي مناسبي براي کارشان ايجاد شود و آن‌ها را دچار آسيب نکند.

وي ادامه داد: در حال حاضر بيشتر نمايندگاني که در ورزش دستي دارند، نسبت به وزارت ورزش و جوانان سوالات فراواني دارند که فعلا قصد نداريم به صورت رسمي از وزير ورزش و جوانان سوال کنيم چون به نظر ما جالب نيست که در بدو شروع کار اين وزارتخانه سوالاتي مطرح شود. بايد بگويم تاکنون شش سوال از سوي کميسيون فرهنگي مجلس از وزير ورزش مطرح شده است که البته هنوز رسما اعلام نشدند و حتي اعضاي فراکسيون معتقدند بايد درباره مطرح شدن اين سوالات دست نگهداشته شود و به وزير ورزش و جوانان براي برطرف کردن مشکلات زمان داده شود.

يحيي‌زاده افزود: بايد تاکيد و تاييد کنم اين سوالاتي که تاکنون مطرح کرده‌ام به پيش از تشکيل وزارت ورزش و جوانان يا پيش از راي اعتماد به محمد عباسي باز مي‌گردد؛ همه مي‌دانند که درباره ورزش در ذهن نمايندگان مجلس شوراي اسلامي سوالات فراواني بوده است که هميشه به دنبال راهکار قانوني براي مطرح کردن‌شان مي‌گشتند. در زماني که سازمان تربيت بدني به عنوان يک معاونت وجود داشت يا زماني که وزارت ورزش و جوانان با سرپرست اداره مي‌شد، شرايط براي مطرح کردن سوالات به صورت قانوني فراهم نبود ولي اکنون اين سوالات قابليت طرح دارند.

نماينده مجلس شوراي اسلامي هم‌چنين با بيان اين که فکر مي‌کند بهتر است درباره هيات مديره‌ دو باشگاه استقلال و پرسپوليس با تعامل و تفاهم عمل شود تا ابهامات برطرف شوند درباره انتخاب محمد رويانيان به عنوان مدير عامل پرسپوليس نيز تصريح کرد: انتخاب اين فرد از مواردي بود که در بين نمايندگان مجلس مخالفان زيادي داشت، اما اگر خود نمايندگان برخي مسايل را مراعات کنند، شايد ديگران رغبت بيشتري براي پذيرش حرف منطقي آن‌ها داشته باشند.

يحيي زاده ادامه داد: برخي از نمايندگان مجلس که به عضويت هيات مديره سرخابي‌ها در آمده‌اند، پيش از اين نيز در اين پست‌ها حضور داشته‌اند و چه بسا براي آن باشگاه‌ها مفيد هم بوده‌اند، اما از ديدگاه حقوقي حضورشان در چنين پست‌هايي داراي اشکال است. به نظر مي‌رسد با تصويب قانون "نظارت بر نمايندگان مجلس شوراي اسلامي" بايد حضور نمايندگان در کارهاي غير مرتبط با شغل نمايندگي ممنوع شود.

يحيي‌زاده در پايان گفت: قانون گذاري، تامين بودجه و نظارت بر عملکرد دستگاه‌هاي ورزشي وظيفه نمايندگان مجلس شوراي اسلامي است که از آن به عنوان "تکاليف عام درباره ورزش" صحبت مي‌شود. به عقيده من اگر نمايندگان به همان "تکاليف عام" خود عمل کنند،‌ ديگر نيازي به حضورشان در هيات مديره باشگاه‌هاي ورزشي نخواهد بود.

ویرایش توسط saeed3t : 09-21-2011 در ساعت 04:08 PM
saeed3t آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 09-21-2011, 05:47 PM
RED QUEEN
سرپرست تيم
RED QUEEN آواتار ها

نام حقیقی: هرچی چه اهمیتی داره
تشکر شده 9,029 بار در 2,114 نوشته
بازیکن مورد علاقه: بوفون
مربی مورد علاقه: دایی
حالت من:
Bitafavot
RED QUEEN is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی توسط babak red نمایش پست ها
فعلا که هممون خوشحالیم ونمیدونیم چه چیزی میخواد بشه ولی همین که کاشانی رفت خوشحالیم

من قبلا هم گفتم که کاشانی هرچقدر هم نفوذ داشته باشه از اون بالاتر هم هستن.رویانیان مدیریتش برای هممون ثابت شده ولی خوب مشکل بزرگش اینه که فوتبالی نیست.
عباسی هم که رییس مجمع شده میتونه خیلی به نفعمون باشه خیلی .البته اگه بخوان کمک کنن به پرسپولیس.
تنها فرق این گروه مدیریتی با زمان کاشانی اینه که پروین توی هیئت مدیرست.شاید کاشانی مدیر خوبی بود اما نیاز به یه آدم فوتبالی مثل پروین کنار خودش داشت که ازش هم حرف شنوی داشته باشه.
رویانیان هم شاید مدیر خوبی باشه اما اگه میخواد مثل کاشانی منفور نشه باید پروین رو کناره خودش نگهداره و از تجربیاتش و غیرتش استفاده کنه.

بابک جان مگه سعیدلو که اینهمه میگفتن پرسپولیسیه و فلان بهمان چی کار کرد؟کاشانی رو گذاشت بالا سر تیم و اوضاع این شد.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط karim نمایش پست ها
دوستانی که میگن این آقا ممد شابقه ورزشی نداشته بدونن که از آشنایان من با چشم خودشون دیدن که ایشون گربه لگد کرده !به کرّات اونهم،نه یه دفعه 2دفعه.

این آقا
خیلی هم خوب
خیلی هم عالی

از اینکه باشگاه پرسپولیس چند منظوره شده هم بسی مسروریم.
و از اینکه تا چندی دیگر برای دریافت کارت سوخت اتومبیل خود به باشگاه چند منظوره(ونه فقط ورزشی)خودمون مراجعه میکنیم در خود جا نمیشویم.پیشنهاد من اینه که کارت سوختمون هم بشه کارت هواداریمون
حالا که سردار پیش ماست من یکی میخوام ماشینم رو پلاک قرمز کنم اصن
آقا ما ماشینمون کارت سوخت نداره نمیشه به ما کارت با بنزین 100تومنی بدن؟اونم نشد سهمیه تاکسی هم قبوله ها.

RED QUEEN آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش