انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > مسائل عمومی انجمن > فعالیتهای فوق برنامه
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش

قدیمی 12-24-2015, 05:20 PM
A V E I R O
مدير انجمن
A V E I R O آواتار ها

نام حقیقی: حسین
تشکر شده 2,887 بار در 1,041 نوشته
بازیکن مورد علاقه: CR7| لوکا مودریچ | خامس رودریگز
مربی مورد علاقه: کارلتو آنچلوتی | یورگن کلوپ
حالت من:
Sepasgozar
A V E I R O is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : .:|هفتمین شماره مجله اینترنتی اختصاصی ارتش سرخ منتشر شد|:.

این پست رو برای بچه های تحریریه گذاشتم ولی دیدم بد نیست تصمیمو عمومی کنم.7 ماه پیش یه کاری رو شروع کردیم بدون چشم داشت ولی....

خواهشا به دل نگیرین هفته سختی داشتم اما این صحبتا الزامی بود

نقل قول:
اصلا دوس نداشتم کار به اینجا برسه ولی خب مجبور شدم...

متاسفانه فیدبک ها به مجله ارتش سرخ اصلا خوب نیست.تو همین انجمن خودمون هم به غیر از فرزان خودمون داریم از خودمون تعریف میکنیم...

دانلود های مجله رسیده به 170 تا...در حالی که شماره های اولش تا مرز 400 تا هم رسید...خیلی فک کردم شاید زود دارم ناامید میشم ولی 7 شماره یعنی 7 ماه...7 ماه زمان کمی نیست برای ما که دانشجوییم و داریم وقت و زندگیمونو میذاریم پای این کار

سایت روزانه چند هزار تا بازدید داره و یه مجله 5 مگابایتی حتی دانلوداش به 200 تا هم نمیرسه.کامنت های پست مجله رو میخونی طرف اومده از ترکیب پرسپولیس تو بازی بعدی صحبت کرده...

حقیقتش با این وضعیت به نظرم داریم واسه خودمون کار میکنیم و فایده خاصی نداره...از اولشم بدون چشم داشت کارو شروع کردیم و این مدل کارا تنها چیزی که باعث پیشرفت و حرکتش میشه فیدبک مخاطباشه در حالی که با این همه تغییرای مثبت تو طرز کار مجله همچنان پیشرفت خاصی نمبینیم...

از هر کسی که میتونه به نظرسنجی سایت اصلی دسترسی پیدا کنه خواهش میکنم یه سوالی چیزی بذاره جا نظرسنجی ببینیم اصلا فاز مخاطبا چیه...اینکه سوالش چی باشه به فکر خودمم نمیرسه چون این هفته یکی از بدترین هفته هام بوده دوس ندارم فکرمو درگیر اینم بکنم

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Just Keep Calm and Cry of Your Captian's Crying

Cry of Your legend's Crying

Cry of Saint Iker's Crying

A V E I R O آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 3 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 12-24-2015, 05:57 PM
alibigi
سرپرست تيم
alibigi آواتار ها

تشکر شده 2,290 بار در 993 نوشته
حالت من:
Ghafelgir
alibigi is on a distinguished road

حسین جان به نظرم علت افت دانلود ها فقطو فقط این ماه از ساله که تعداد کاربرا یا کمه یا وقتشون خیلی کمتره به نظرم مجله رو بگذار هرتابستون منتشر کنیم

چون الان خیلی ها توکار مدرسشونن یا دانشگان یا امتحانا وقت زیادی ندارن واغلب میان تا تیتر مطالبو بخونن و وقت واسه خوندن مجله ندارن

اما علت کم نظر دادن ها به نظرم این ایراد خود سایته که نظرات اینقدر دیرتایید میشه تاخیلی ها بیخیال نظر دادن میشن

به نظرم مسعود جان باید به نویسنده ها دسترسی تایید نظرات بده تانظرات درسریعترین زمان منتشر شه وگرنه نظر دادنا کمترو کمتر میشه

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
alibigi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 3 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 12-24-2015, 09:58 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

نام حقیقی: فرزان
تشکر شده 26,417 بار در 13,397 نوشته
بازیکن مورد علاقه: رونالدو _ رائول _ کریستیانو رونالدو _ هادی نوروزی
مربی مورد علاقه: سرالکس فرگوسن ـ کارلو آنجلوتی ـ برانکو ایوانکوویچ
حالت من:
Khoonsard
Farzan is on a distinguished road

حسین اول اینکه کلا آمار های بازدید سایت اومده پایین و این بیشتر از همه بخاطر تلگرام و این چیزاس ...

دوما اینکه انجمن هم خیلی خیلی خلوت شده و همین تعدادی هم که هستیم، 70، 80 درصدمون تو مجله سهیمن و ی چیزی توش مینویسن ...

سوم هم اینکه دو، سه تا مجله آخر یجورایی بد موقعی رفت رو سایت. آخه سایت مواقعی که تعطیلاته خیلی خلوت میشه ...

Farzan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :
پاسخ

کاربران تگ شده
6 تایی ها, alaya, Ali TiFo30, alibigi, aminesta, ArtesheSorkh, ♥perspolis♥, ✫زهـــرا✫, babak red, BVB09, Catalan, cheshmabi91, duygu, ERFAN77, erfanRed, Farzan, girl sorkh, james7, mod0006, naghme3.m, nuerredgo, OKHTAPUS, omidjames, PaRaStO_o, parisa95

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش