انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال داخلی > کلوپ پرسپولیس > مربیان و بازیکنان
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش

قدیمی 12-06-2015, 02:40 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

نام حقیقی: فرزان
تشکر شده 26,417 بار در 13,397 نوشته
بازیکن مورد علاقه: رونالدو _ رائول _ کریستیانو رونالدو _ هادی نوروزی
مربی مورد علاقه: سرالکس فرگوسن ـ کارلو آنجلوتی ـ برانکو ایوانکوویچ
حالت من:
Khoonsard
Farzan is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : هواداران علی علیپور

حرف برانكو سبز شد/ علیپور استرس دارد!

ارتش سرخ دات کام :
برانکو ایوانکوویچ در گفت وگوهای خصوصی خود همواره ادعا می کرد که علی علیپور مهاجم جوان و مستعدی است اما دو اشکال عمده دارد؛ اول آنکه در حین مسابقات بی دلیل خطا می کند و اخطار غیرفنی می گیرد و دوم اینکه این مهاجم جوان استرس دارد!

اگر ما با اولي به دلايلي مشكل داشته باشيم، نمي توانيم از كنار ادعاي دوم برانكو بي تفاوت بگذريم. براي خودمان هم جاي سؤال بود كه چطور سرمربي كروات، عليپور جوان را روي نيمكت مي نشاند و به جري بنتسون بازي مي دهد شايد به اين پرسش ساده در بازي با نفت تهران به بهترين شكل ممكن پاسخ داده شد.

آنجايي كه علي عليپور موقعيت هاي تك به تك و ايده آل گلزني را يكي پس از ديگري هدر داد تا حرف برانكو سبز شود در اينكه علي عليپور يك مهاجم جوان و كم تجربه است هيچ شكي نيست اما سؤال بعدي ما از خود برانكو است؛ اقدام كادر فني پرسپوليس براي رفع استرس علي عليپور چه بوده است؟ آيا سرمربي كروات پرسپوليس تمرين ويژه و اختصاصي براي عليپور و حتي مهدي طارمي در نظر مي گيرد؟

بازي با نفت تهران يك بار ديگر اين نكته را به اثبات رساند كه خط حمله پرسپوليس مشكل تمام كنندگي دارد و به همين دليل هم موقعيت هاي صددرصدي اين تيم تبديل به گل نمي شود. مهدي طارمي گرچه با زدن 7 گل صدرنشين كنوني جدول گلزن هاست اما او هم نمي تواند حداكثر اســـــتفاده را از موقعيت هاي گلزني داشته باشد. به اعتقاد ما نه تنها علي عليپور استرس دارد بلكه مهدي طارمي هم به نوعي با همين مشكل مواجه شده است. در چنين شرايطي از برانكو ايوانكوويچ هم به عنوان يك مربي حرفه اي انتظار مي رود فكري عاجل براي رفع اين مشكل مهاجمان تيمش داشته باشد.

نكته ظريف آنكه اگر به تركيب كادر فني پرسپوليس دقت كرده باشيد لابد متوجه اين نكته مي شويد هيچ يك از دستياران برانكو در دوران بازي، مهاجم نبوده اند. آندره پاناديچ مثل كريم باقري هافبك بوده است و مصطفي قنبرپور هم سابقه بازي در پست دفاع مياني و چپ را داشته است. به نظر مي رسد جاي يك مربي با سابقه بازي در خط حمله در پرسپوليس كنوني خالي باشد. يك مربي كه به عنوان عصاي دست برانكو هم درد طارمي و عليپور را خوب بشناسد و هم درمانش را.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Farzan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 02-02-2016, 08:15 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

سه نما از تعویض طلایی پرسپولیسی ها

ارتش سرخ دات کام :
مهاجم پرسپولیسی ها که از ابتدای نیمه به بازی آمد، تنها 5 دقیقه زمان می خواست تا گل خود را به ثمر برساند.

در ابتدای نیمه دوم، علی علیپور به عنوان اولین تعویض پرسپولیسی ها به میدان آمد و پنج دقیقه بعد توانست با ضربه سری زیبا و دقیق گل اول تیمش را وارد دروازه سپاهانی ها کند.

علیپور که در اغلب دیدارهایی که در این فصل به میدان آمد توانسته برای پرسپولیسی ها تأثیرگذار باشد در این بازی هم به کار برانکو آمد.

مهاجم پرسپولیسی ها در این بازی توانست سومین گل فصل خود را به ثمر برساند، او سه پاس گل نیز در طول بازی هایی که برای سرخ پوشان به میدان رفت برای همبازیانش ارسال کرد.

علیپور پس از گلزنی خود درحالی که کارناوال شادی بازیکنان را به همراه داشت پس از گذر از آن ها، در کنار مربیان و نزدیکی های نیمکت، آرام گرفت.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

قدیمی 02-04-2016, 08:06 PM
Sh-Meteor
مدير انجمن
Sh-Meteor آواتار ها

نام حقیقی: شهاب
تشکر شده 6,618 بار در 2,540 نوشته
بازیکن مورد علاقه: مهدوی کیا _ شوچنکو
مربی مورد علاقه: کارلو آنجلوتی
حالت من:
Khoonsard
Sh-Meteor is on a distinguished road

بازیکنی که برانکو در رختکن حسابی از او تعریف کرد

ارتش سرخ دات كام :
عملکرد خوب مهاجم جوان پرسپولیس در دیدار مقابل سپاهان باعث تقدیر ویژه سرمربی کروات از وی در رختکن شد.

در حالی که پرسپولیس در حضور 75 هزار تماشاگر حاضر در ورزشگاه آزادی در نیمه اول یک بر صفر از میهمان عقب افتاده بود ناگهان با ورود علی علیپور در نیمه دوم متحول شد.

مهاجم جوان پرسپولیس فقط 5 دقیقه پس از ورودش به زمین و با پاس تماشایی امید عالیشاه با ضربه سری زیبا دروازه سپاهان را باز کرد.

همین مهاجم قائمشهری نه تنها در دقیقه 50 گل تساوی تیمش را زد بلکه نمایش بسیار خوبی هم ارائه داد و باعث آزار و اذیت مدافعان سپاهان شد. وی در دقیقه 86 نیز با یک پاس عالی، مهدی طارمی را مقابل دروازه خالی قرار داد اما این یکی نتوانست گل بزند.

همین عملکرد خوب باعث شد تا برانکو در رختکن تیم حسابی از علیپور تعریف کند. به نظر می رسد علیپور با این بازی توانسته باشد یک بار دیگر توجه برانکو را به خود جلب کرده باشد.

Sh-Meteor آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 02-16-2016, 08:25 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

علیپور و احترام به اعتماد برانکو

ارتش سرخ دات كام :
علی علیپور می گوید پرسپولیس با حمایت هواداران می تواند همین روند را ادامه دهد و مقابل سایپا هم شکست ناپذیر بماند.

وی درباره بازی پنج شنبه مقابل سایپا می گوید: «امیدوارم بازی خوبی ارائه دهیم تا این هوادارانی که به ورزشگاه می آیند لذت ببرند. تمام تیم با انگیزه هستند و فقط به سه امتیاز فکر می کنند. البته تیم سایپا تیم بسیار خوبی است. این تیم بازیکنان خوب و کادر فنی خوبی دارد اما ما فوتبالی ارائه می دهیم که هم تماشاگرپسند باشد و هم امتیاز کسب کنیم.»

مهاجم پرسپولیس درباره حضورش در ترکیب تیم اصلی در 2 بازی اخیر گفت: «این نظر کادر فنی است. من به نظر برانکو احترام می گذارم و می خواهم با بازی های خوبی که ارائه می دهم جواب اعتماد برانکو را بدهم.»

قدیمی 03-19-2016, 02:01 AM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

وقتی گلزنی به استقلالی ها بهترین خاطره سال این پرسپولیسی شد

ارتش سرخ دات كام :
مهاجم قرمزها می گوید می گوید اولین آرزویش در سال جدید قهرمانی پرسپولیس است.

علي عليپور يكي از جوانان بي حاشيه و دوست داشتني پرسپوليس كه در ليگ پانزدهم خيلي تلاش كرد و زحمت كشيد تا بالاخره توانست رضايت برانكو را جلب كند و حتي به تركيب اصلي تيمش هم راه يابد. با اين مهاجم مازندراني دقايقي گپ زديم كه در زير مي خوانيد.

* تلخ ترين خاطره علي عليپور در سالي كه گذشت چه بود؟
در گذشت آقاهادي (نوروزي) واقعاً خاطره بدي بود. او مثل برادرم بود و با توجه به هم زبان بودن همواره مرا نصيحت مي كرد. هيچ وقت حرف هاي آقاهادي را فراموش نمي كنم و هنوز هم رفتنش را باور ندارم.

* و شيرين ترين خاطره سال ۹۴؟
خاطرات تلخ و شيريني در سال ۹۴ داشتيم كه شايد مهم ترين و بهترين آن گلزني در دربي برگشت ليگ چهاردهم باشد. شما نمي دانيد گلزني در دربي چه لذتي دارد. البته خداي ناكرده اين حرف هاي مرا به حساب كري خواندن براي استقلالي ها نگذاريد. من احترام خاصي براي هواداران تيم رقيب قائل هستم و فقط خواستم صادقانه به سؤال شما پاسخ بدهم.

* بزرگ ترين آرزوي تو در سال جديد چيست؟
آرزوي سلامتي براي همه مردم ايران و خانواده ام دارم.

* منظور ما آرزوي فوتبالي بود؟
بزرگ ترين و شايد اولين آرزويم براي سال ۹۵ قهرماني پرسپوليس در سال ۹۵ و در ليگ برتر باشد. ما يك جام به خدا بيامرز هادي نوروزي و هواداران بدهكاريم و همه تلاش مي كنيم به اين مهم دست پيدا كنيم. پرسپوليس بايد قهرمان ليگ برتر شود تا روح آقاهادي شاد شود.

* سال ۹۴ از لحاظ مالي چطور بود؟
به هر حال مشكلات مالي و اقتصادي كه هميشه و همه جا وجود دارد اما من علي عليپور به عنوان يك بازيكن جوان به اين قبيل مسائل فكر نمي كنم. سعي مي كنم تمام تمركزم روي فوتبال باشد چون اهداف بزرگي در سر دارم.

* اولين هدف بزرگ تو چيست؟
اينكه با درخشش در پرسپوليس بتوانم اول به پيراهن تيم ملي بزرگسالان برسم. پوشيدن پيراهن مقدس تيم ملي آرزوي هر فوتباليستي است.

* ۷ پرسپوليسي در ليست اوليه و ۱۹ نفره كارلوس كروش قرار داشتند. انصافاً تو كه انتظار نداشتي در اين فهرست باشي؟
نه، توقعي ندارم. من هنوز يك بازيكن جوان هستم و اول بايد برادري ام را در پرسپوليس ثابت كنم و مطمئن هستم در صورت موفقيت در تيم باشگاهي ام آقاي كروش حقم را خواهد داد.

* كار كردن زيرنظر برانكو چطور بود؟
باور بفرماييد اين حرف را حالا كه آقاي برانكو سرمربي ماست نمي زنم. مي توانيد از همه بچه ها بپرسيد. او يك مربي حرفه اي و يك جنتلمن به تمام معناست. سرمربي كروات ما به خوبي روحيات بازيكنان ايراني را مي شناسد و در كنار مسائل فني توجه خاصي دارد كه شاگردانش از لحاظ اخلاقي و انساني هم در سطح بالايي قرار بگيرند.

* رقباي اصلي پرسپوليس براي كسب عنوان قهرماني را كدام تيم ها مي داني؟
استقلال تهران، استقلال خوزستان و ذوب آهن اصفهان كه هر سه تيم واقعاً قدرتمند هستند. البته ما هم پرسپوليس هستيم و ان شاءا... در پايان فصل تيمي به عنوان قهرماني برسد كه حقش باشد.

* اين حرف تو به معناي اين است كه اگر داوري ها اجازه بدهد...
نه آقاجان! من كي اين حرف ها را زدم؟! اصلاً به من چه ربطي دارد كه بخواهم در مورد داوري نظر بدهم. براي همه داوران كشور احترام قائلم و به خودم اجازه نمي دهم اين عزيزان را قضاوت كنم.

* محمود خوردبين در گفت وگو با ما گفته بود كه پرسپوليس با اشتباهات سهوي داوري مثل بازي حذفي مقابل ذوب آهن خيلي اذيت شد؟
ببخشيد من يكي حرفي در اين مورد ندارم!

* حرف پاياني؟
در پايان جا دارد يك تشكر از هواداران، دست اندركاران و مربيان پرسپوليس و همين طور همبازيانم داشته باشم كه يك سال خوب را در كنار آنان گذراندم و پيشاپيش عيد نوروز را به همه اين عزيزان و شما و همكاران تان تبريك مي گويم.

قدیمی 03-27-2016, 02:18 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

علیپور جانشینى شایسته براى طارمى

ارتش سرخ دات كام :
مهاجم جوان پرسپولیس برابر قهرمان جام حذفى عمان و صدرنشین فعلى لیگ این کشور موفق به هت تریک شد تا جاى خود در ترکیب برانکو را تثبیت کند.

على علیپور که به واسطه درخشش در هفته هاى انتهایى سال ٩٤ برانکو را مجبور به تغییر چیدمان خود در ترکیب اصلى کرده بود، در روزهاى خشکسالى چشمه گلزنى مهدى طارمى عملکرد خوبى از خود به جا گذاشته است.

او در دیدار روز گذشته نیز با سه گل و یک پاس از آمادگى بالایش خبر داد تا برانکو بیش از پیش به او امیدوار شود.

على علیپور که پیش از این موفق شده در تفکرات برانکو جایگزین بنگستون شود و در ادامه نیز امید عالیشاه را به پست اصلى اش در وینگر چپ ببرد اکنون در هفته هاى پایانى باید همان مهاجم گلزنى شود که سرمربى کروات به آن اعتقاد دارد. قدرت سرزنى، شوتزنى و سرعت بالا از علیپور مهاجمى ساخته که میتوان امیدوار به افزایش تعداد گل هایش بود.

قدیمی 04-03-2016, 01:20 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

علیپور ثابت‌ترین مهاجم، جری خارج

ارتش سرخ دات كام :
برعکس جری بنگستون، علی علیپور در نیم‌فصل دوم موفق شد نظر برانکو را به خود جلب کند و ثابت‌ترین مهاجم تیمش در 5 بازی اخیر باشد. هر چند از آخرین گلزنی علیپور برای پرسپولیس 5 هفته می‌گذرد (آخرین بار در دیدار هفته نوزدهم مقابل ذوب‌آهن گل زده) اما این بازیکن در 5 بازی اخیر سرخ‌ها 90 دقیقه در ترکیب بوده و حتی تعویض هم نشده است. علیپور در بازی تدارکاتی مقابل العروبیه عمان هم عملکرد خوبی داشت و با هت تریکش نشان داد آماده است که باید دید از این آمادگی مقابل سیاه جامگان بهره‌ای خواهد برد یا نه.

در نقطه مقابل جری بنگستون ظاهرا جایی در تفکرات برانکو حتی به عنوان یک مهاجم آلترناتیو ندارد و کلا از نقشه مرد کروات برای قهرمانی خارج شده است. بنگستون در 8 بازی نیم‌فصل دوم کلا 31 دقیقه بازی کرده است و در 5 بازی از 8 بازی اصلا در میدان نبوده.

بنگستون که در بازی با سایپا به عنوان مهره تعویضی به زمین رفت و با اخراجش کار پرسپولیس را سخت کرد بعد از آن اخراج کاملا از چشم برانکو افتاد و خیلی سخت است که تصور کنیم دوباره برای پرسپولیس بازی کند.

هر چند جری به تیم ملی کشورش دعوت نشد و همراه پرسپولیس در عمان بود اما شانس بازی او حتی به عنوان رزرو خیلی کم به نظر می‌رسد.

قدیمی 04-06-2016, 06:02 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

در مورد مهارت استثنایی مهاجم پرسپولیس/ متخصص!

ارتش سرخ دات كام :

علي عليپور با وجود سن و تجربه پايينش، به شدت بازيكن باهوشي به نظر مي رسد.

يكي از مهارت هاي ويژه اين مهاجم، فرستادن توپ به نقطه اي از دروازه است كه امكان مهارش براي دروازه بان بسيار اندك باشد. عليپور تا اينجاي فصل چهار گل زده و هر چهار توپش به گوشه هاي دروازه رفته اند. او در مسابقه رفت با پديده و بازي با تيم هاي ملوان، ذوب آهن و سياه جامگان موفق به گلزني شده و در تمام موارد ضرباتش با همين ترفند به گل تبديل شده اند.

شايد اگر طارمي هم كمي از اين شيوه استفاده مي كرد و با چشمان باز ضربه آخر را مي زد، الان تعداد گل هايش از20 هم عبور كرده بود.

قدیمی 05-14-2016, 05:21 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

علیپور قراردادش را سه فصل تمدید کرد

ارتش سرخ دات كام :
مهاجم موثر پرسپولیسی ها قراردادش را با این تیم تا سه فصل آینده تمدید کرد.

علی علیپور که در نیم فصل لیگ چهاردهم به جمع پرسپولیسی ها اضافه شد و تاپایان فصل 95.96 با این تیم قرارداد داشت، این قرارداد را سه فصل دیگر تمدید کرد و تا پایان فصل 98.99 بازیکن این تیم خواهد بود.

علیپور در دیدارهای اولیه پرسپولیسی ها به عنوان یک نیمکت نشین مطرح بود به مرور خود را به برانکو تحمیل کرد و در نهایت به عنوان یکی از 11 بازیکن اصلی شد و توانست خود را به عنوان یکی از موثرترین بازیکنان پرسپولیس معرفی کند.

قدیمی 05-23-2016, 09:06 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

کارت دعوت عروسی مهاجم پرسپولیس به بهشت

ارتش سرخ دات كام :
مهاجم تیم پرسپولیس کارت دعوت عروسی اش را برای دو بازیکن فقید این باشگاه پست کرد.

علی علیپور در آستانه برگزاری مراسم عروسی خود در پیامی و پس از حضور بر سر مزار زنده یاد هادی نوروزی عنوان کرد:

پاهایم یارای آمدن نداشت. دستانم پر از هیچ بود و جام را پشت دیوار گل شماری جا گذاشته بودیم. دو گل کم آورده بودیم. دو گلی که شماها بودید و پرکشیدید. شما را کم آوردیم.

پیشانی ام بستر عرق سرد شرمندگی بود. خجل از روی کاپیتان و مهرداد و هانی و هانا. آمدم تا رخصت بگیرم . هنوز شانه هایم زیر بار نبودنتان سنگین است و برای آغاز دوران جدید زندگی ام نیازمند بودنتان. آرزویم این بود در این روز و آغاز زندگی مشترک ساقدوشم باشید اما انگار برای رفتن عجله داشتید.

آمدم تا از کاپیتان و مهرداد رخصت بگیرم. گفتند خانه نیستید آمدم خانه ابدی تان. کارت دعوت را به نشانی تان پست کردم: بهشت. خیابان 24. پلاک 33. منزل هادی و مهرداد. بیایید. منتظرم. یا علی.

پاسخ

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش