انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال خارجی > فوتبال اسپانیا
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش

قدیمی 10-16-2013, 04:09 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

نام حقیقی: فرزان
تشکر شده 26,417 بار در 13,397 نوشته
بازیکن مورد علاقه: رونالدو _ رائول _ کریستیانو رونالدو _ هادی نوروزی
مربی مورد علاقه: سرالکس فرگوسن ـ کارلو آنجلوتی ـ برانکو ایوانکوویچ
حالت من:
Khoonsard
Farzan is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : اخبار و مصاحبه های تیم ملی اسپانیا

تعداد بازي‌هاي ملي کاسياس از مرز 150 گذشت

دروازه بان کهنه کار تيم فوتبال رئال مادريد تعداد بازي هاي ملي خود را از مرز 150 گذراند.

ايکر کاسياس با حضور در ديدار ديشب تيم اسپانيا برابر گرجستان نه تنها در صعود مستقيم تيم کشورش به جام جهاني 2014 نقش مهمي ايفا کرد ، بلکه رقم بازي هاي ملي او به 151 رسيد.

در تاريخ ديدارهاي ملي اسپانيا ، کاسياس که اولين بازي ملي خود را در سال 2000 انجام داد با 151 بازي رکورد دار است و پس از وي ، ژاوي ارناندس با 130 بازي و آندوني زوبي زاره تا دروازه بان سابق تيم اسپانيا با 126 بازي دوم و سوم هستند.سرخيو راموس مدافع رئال مادريد نيز با 113 بازي چهارم است.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Farzan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازFarzan تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 11-08-2013, 02:07 PM
♥perspolis♥
ریش سفید انجمن
♥perspolis♥ آواتار ها

نام حقیقی: سینا
تشکر شده 25,057 بار در 10,447 نوشته
بازیکن مورد علاقه: روبرتو کارلوس
مربی مورد علاقه: علی دایی
♥perspolis♥ is an unknown quantity at this point

مهاجم برزيلي به تيم ملي اسپانيا دعوت شد

ويسنته دل بوسکه سرانجام مهاجم برزيلي اتلتيکو را به تيم ملي فوتبال اسپانيا دعوت کرد.

ويسنته دل بوسکه سرانجام ديگو کاستا مهاجم برزيلي و آقاي گل فعلي لاليگا را به تيم ملي فوتبال اسپانيا دعوت کرد.

سرمربي اسپانيا مهاجم اتلتيکو را براي ديدار دوستانه مقابل گينه استوايي و آفريقاي جنوبي به تيم ملي دعوت کرده است.

به گزارش فارس، در فهرست دعوت شده هاي دل بوسکه، بازيکناني نظير جرارد پيکه و ژاوي حضور ندارند و به آن ها استراحت داده شده است. سيلوا، فرناندو تورس، ميچو و جوردي آلبا هم به دليل مصدوميت در ميان دعوت شدگان حضور ندارند.

در اين ميان چهره هايي نظير داويد ويا، خاوي مارتينز و ژابي آلونسو پس از غيبتي طولاني باز هم نامشان در ميان دعوت شدگان قرار دارد.

*اسامي بازيکنان دعوت شده به شرح زير است:

دروازه بان: کاسياس، والدس و رينا

مدافعان: خوان فران، آربلوا، راموس، آلبيول، اينگينو مارتينز، مونرال، مورنو

هافبک ها: مارتينز، بوسکتس، آلونسو، کوکه، اينيستا، کازورلا، فابرگاس، ناواس و ماتا

مهاجمان: کاستا، نگردو، ويا و پدرو

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

♥perspolis♥ آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 11-08-2013, 02:07 PM
♥perspolis♥
ریش سفید انجمن
♥perspolis♥ آواتار ها

دل بوسکه: کاستا عالي بازي مي‌کند

سرمربي تيم ملي فوتبال اسپانيا پس از دعوت بازيکن برزيلي اتلتيکو مادريد از بازي وي تمجيد کرد.

ويسنته دل بوسکه به صورت رسمي ديگو کاستا را به تيم ملي اسپانيا دعوت کرد. وي در اين باره اظهار داشت: او بسيار عالي بازي مي‌کند و در اوج قرار دارد. او يک گزينه ديگر براي ما است. ديگو کاستا از اين جا نمي‌رود و به جمع ما ملحق مي‌شود. مشخص است که تلاش زيادي کرديم تا او را به تيم ملي اسپانيا بياوريم. من شخصا فکر مي‌کنم او ما را بسيار تحت تأثير قرار داد و ما او را در فهرست قرار داديم. از حالا تا مارس فرصت داريم تا ببينيم کارها چگونه پيش مي‌رود. او در همان شرايطي قرار دارد که ساير بازيکنان هستند.

به نقل از فارس، وي ادامه داد: هر بازيکن جديدي که به تيم دعوت کرديم، مشکلي ايجاد نکرد و من اطمينان دارم که اين هم همان طور خواهد بود. بازيکنان ما توانايي هماهنگ کردن خود با شرايط را دارند. بازيکني نيست که نتواند خودش را با سيستم ما وفق بدهد. نمي‌توانم بفهمم چگونه ممکن است بازيکني با توانايي‌هاي کاستا بتواند براي ما مشکل‌ساز شود.

سرمربي تيم ملي اسپانيا خاطرنشان کرد: او امکانات زيادي به ما در حمله مي‌دهد. چرا نبايد بتواند در کنار ويا کار کند وقتي در تيم خودش به اين خوبي بازي مي‌کند.

دل بوسکه اضافه کرد: بايد درباره جام‌جهاني محتاط باشيم. آيا ديده‌ايد که من اعلام کنم ما مي‌خواهيم قهرمان جام‌جهاني شويم؟

تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 12-14-2013, 12:06 AM
♥perspolis♥
ریش سفید انجمن
♥perspolis♥ آواتار ها

دل بوسکه(1): در رای گیری توپ طلا، دوست نداشتم وارد دعوای رئال-بارسا شوم

می دانستم که بازیکنان اسپانیایی، شاید بهترین بازیکنان امسال نبوده اند ولی نمایندگان نسلی بودند که خوب بوده و خوب خواهد بود.
سایت گل-بیسنته دل بوسکه سرمربی تیم ملی اسپانیا در یک گفتگوی ویژه از مسائل مختلفی صحبت کرده. از توپ طلای امسال گرفته تا جنجالهای سالهای اخیر در بازی های ال کلاسیکو و اوضاع تیم ملی اسپانیا
دراینجا می توانید بخش اول صحبتهای دل بوسکه را مطالعه کنید:
سرمربی تیم ملی اسپانیا در صحبتهایی اعلام کرد که دلیل آنکه به دو بازیکن تیم ملی اسپانیا برای جایزه توپ طلا رای داده این بوده که نمی خواسته وارد نبرد رئال و بارسا شود.
دل بوسکه دراین باره گفت:« من برای توپ طلا به دو بازیکن اسپانیایی رای دادم. چون آنها نماینده نسل قهرمان دنیا و قهرمان اروپا هستند.به علاوه نمی خواستم وارد جنگ رئال- بارسا شوم. من فکر می کنم که بازیکنان اسپانیایی در سالهای اخیر به حقشان نرسیده اند. من درحالی به دو نامزد اسپانیایی توپ طلا رای دادم که می دانستم که آنها شاید بهترین بازیکنان امسال نبوده اند ولی نمایندگان نسلی بودند که خوب بوده و خوب خواهد بود. نسل قهرمان دنیا و قهرمان اروپا که به صورت فردی جایزه ای کسب نکرده اند.»
سرمربی ماتادورها که در رویداد معارفه تور جهانی پدل استریا دام حضور داشت ادامه داد:« ما در دوره مسی و رونالدو هستیم. البته باید به این ارزش بالا اشاره کرد که اسپانیا در حضور این دو ستاره بزرگ درتیمهای ملی کشورهایشان توانست قهرمان جام جهانی شود و با حضور رونالدو به عنوان کاپیتان و لیدر تیم ملی پرتغال توانستیم قهرمان یورو شویم.»

دل بوسکه درمورد رای اش به بهترین سرمربی سال گفت:« رایی که به فرگوسن دادم برای ادای احترام به کارنامه مربیگری او بود. هیچ جای بحثی نیست که هاینکس بهترین سرمربی نیمی از سال بود وتوانست با تیمش تمام جامهای ممکن با بایرن را کسب کند. من به بنیتس هم رای دادم.چون او نشانگر این است که یک سرمربی اسپانیایی می تواند واقعا موفق باشد. رای سوم من هم به اسکولاری بود که تیمش قهرمان جام کنفدراسیون ها شد و این چشمکی به فوتبال درعرصه ملی بود.»

این کاربر برای پست مفید از♥perspolis♥ تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 12-14-2013, 12:06 AM
♥perspolis♥
ریش سفید انجمن
♥perspolis♥ آواتار ها

دل بوسکه(2): درقرعه کشی جام جهانی شانس خوبی نداشتیم

باید نشان دهیم که اگر الان کمی با بی اعتمادی صحبت می کنیم، این بی اعتمادی، نشانه فروتنی مان بوده است. تمام حریفان تیم های سرسختی هستند ونمی توان به هیچ تیمی اعتماد کرد

سایت گل-بیسنته دل بوسکه سرمربی تیم ملی اسپانیا در یک گفتگوی ویژه از مسائل مختلفی صحبت کرده. از توپ طلای امسال گرفته تا جنجالهای سالهای اخیر در بازی های ال کلاسیکو و اوضاع تیم ملی اسپانیا
دراینجا می توانید بخش دوم وپایانی صحبتهای دل بوسکه را مطالعه کنید:
اودرمورد همگروه شدن تیمش باهلند در رقابتهای گروهی جام جهانی 2014 گفت:« قرعه کشی، قرعه کشی است و این قرعه به نام ما درآمده. ما باید به بهترین نحوممکن دراین ماه های باقی مانده خودمان را برای حضور در جام جهانی حاضر کرده و در بهترین شرایط ممکن به برزیل برویم. باید از نظر ذهنیت وروحیه رقابتی شرایط خوبی داشته باشیم و با این شرایط روبروی حریفانی که قرعه کشی پیش رویمان قرار داده بازی کنیم. درست است که شاید دراین قرعه شانس خوبی نداشته ایم ولی شاید هرقرعه دیگری هم برایمان درمی آمد به همین ترتیب بود.»
دل بوسکه ادامه داد:« باید نشان دهیم که اگر الان کمی با بی اعتمادی صحبت می کنیم، این بی اعتمادی، نشانه فروتنی مان بوده است. تمام حریفان تیم های سرسختی هستند ونمی توان به هیچ تیمی اعتماد کرد. این یک تست خوب برای ورزشکاران است. باید خوب خودمان را آماده کنیم ولی درعین حال نباید اطمینان کامل داشته باشیم که قهرمان خواهیم شد.»
دل بوسکه در بخشی از صحبت هایش ترجیح داد تا درمورد احتمال تمدید قرارداد ژابی آلونسو با رئال صحبت نکند.
سرمربی اسپانیا درمورد بازیهای تیمش قبل از آغاز جام جهانی هم گفت:« ما در روز 5 مارس در دیداری دوستانه مقابل ایتالیا قرار خواهیم گرفت و بعد از آن دو بازی دیگر خواهیم داشت. یکی در اسپانیا که معمولا به منزله بازی خداحافظی مان قبل از اعزام به برزیل است و دیگری هم در کشورمیانه دیگری قبل از رسیدن به برزیل. باید 5 روز قبل ازآغاز اولین بازی مان در برزیل باشیم.»

قدیمی 03-01-2014, 12:00 AM
♥perspolis♥
ریش سفید انجمن
♥perspolis♥ آواتار ها

ديه‌گو کاستا به اردوي تيم‌ملي اسپانيا دعوت شد

بعد از انتظاري نسبتاً طولاني مدت، ستاره برزيلي‌الاصل خط حمله تيم اتلتيکومادريد سرانجام مي‌تواند براي تيم ملي اسپانيا به ميدان برود.

ويسنته دل‌بوسکه فهرست 23 نفره بازيکناني که براي ديدار دوستانه با تيم ملي ايتاليا به اردوي ماتادورها فراخوانده شده‌اند را اعلام کرد. در اين فهرست که نام فرناندو يورنته، مهاجم تيم يوونتوس به چشم نمي‌خورد و در آن خبري از خوان ماتا، هافبک تيم منچستريونايتد نيز نيست، دل‌بوسکه براي اولين بار نام ديه‌گو کاستا را در ميان بازيکنانش قرار داده است.

به گزارش تسنيم، ديه گو کاستا همان بازيکني است که پروسه انتقال مليتش از برزيلي به اسپانيايي جار و جنجال فراواني به پا کرد و تصميم وي براي ترک تيم ملي زاد‌گاهش از سوي افراد زيادي از جمله لوئيز فيليپه اسکولاري، سرمربي سلسائو به شدت مورد انتقاد واقع شد. با تمام اين‌ها او که سابقه حضور در جمع طلايي‌پوشان براي يک بازي دوستانه را هم دارد، حضور در جمع مردان دل‌بوسکه را ترجيح داد و به احتمال فراوان در ديدار دوستانه چهارشنبه هفته آينده تيمش برابر ايتاليا براي اولين بار پيراهن مدافع عنوان قهرماني جام جهاني 2014 را به تن خواهد کرد.

ويسنته دل‌بوسکه که از تياگو آلکانتارا، هافبک بايرن مونيخ هم دعوت به عمل آورده در خصوص اين فهرست گفت: اينکه اين بازيکنان براي بازي دوستانه برابر ايتاليا دعوت شده‌اند معنايش اين نيست که حضور همه آنها در جام جهاني قطعي است. کاستا دعوت شد چون عملکردش در اتلتيکومادريد قابل قبول بود، تياگو هم همينطور. او در بايرن خوب کار کرده است. او در آنجا رقابت سختي براي قرار گرفتن در خط مياني تيمش داشت اما اکنون به مهره‌اي ثابت در تيم تبديل شده است.

دل‌بوسکه در خصوص دعوت نشدن يورنته، ماتا، پويول و داويد ويا تصريح کرد: براي يورنته احترام فراواني قائل هستيم درست مانند ديگر بازيکناني که اين بار به اردو دعوت نشده‌اند. دعوت نشدن پويول به معناي خط خوردن نام او از تيم ملي نيست. ما در توانايي‌هاي او شک نداريم البته زماني که آماده باشد و به طور منظم بازي کند.

نفرات دعوت شده به اردوي تيم ملي اسپانيا عبارتند از:

درواز‌ه‌بانان: ايکر کاسياس(رئال مادريد)، په‌په رينا (ناپولي)، ويکتور والدس(بارسلونا)

مدافعان: جوردي آلبا(بارسلونا)، رائول آلبيول(ناپولي)، سزار آسپيليکوئتا(چلسي)، خوانفران(اتلتيکومادريد)، خاوي مارتينس (بايرن مونيخ)، سرخيو راموس(رئال مادريد)

هافبک‌‌ها: ژابي آلونسو (رئال مادريد)، سرخيو بوسکتس، سسک فابرگاس، آندرس اينيستا و ژاوي هرناندس (همگي از بارسلونا)، سانتياگو کاسورلا (آرسنال)، کوکه(اتلتيکومادريد)، تياگو آلکانتارا(بايرن مونيخ)

مهاجمان: ديه‌گو کاستا (اتلتيکومادريد)، پدرو رودريگس (بارسلونا)، خسوس ناواس ، آلوارو نگردو و داويد سيلوا (همگي از منچسترسيتي)

قدیمی 04-02-2015, 09:27 PM
TEAR GODDESS
مربی
TEAR GODDESS آواتار ها

نام حقیقی: ღ£Ł£ŋムღ
تشکر شده 708 بار در 363 نوشته
بازیکن مورد علاقه: کمال کامیابی نیا
مربی مورد علاقه: فرگوسن
حالت من:
Relax
TEAR GODDESS is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : کلوب هواداران تیم ملی اسپانیا

چرا سرمربی شکست خورده به صلابه کشیده نشد؟

تیم ملی اسپانیا بار دیگر با شخص ویسنته دل بوسکه برابر تیم ملی فوتبال هلند صف آرایی کرد و در این بازی که برای دل بوسکه و مردانش حکم بازگشت به روزهای طلایی را داشت، اسپانیا دوباره تن به شکست داد.
گروه ورزشی مشرق - تیم ملی فوتبال اسپانیا پس از نمایش بسیار ضعیف در جام جهانی 2014 برزیل به نظر می رسید دیگر امیدی برای بازگشت به روزهای باشکوه خود نداشته باشد، مسلم بود که شخص اول برای قبول مسئولیت باید سرمربی تیم ملی فوتبال باشد و اتفاقا همین طور هم شد و ویسنته دل بوسکه در کنفرانس خبری یک روز پس از بازگشت از برزیل به خاک اسپانیا از همه مردم عذرخواهی کرد و نامه استعفای خود را نیز به رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا تقدیم کرد. اما برخورد جالب اهالی فوتبال با دل بوسکه برای بسیاری از کشورهای دنیا جالب بود، رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا از دل بوسکه خواست تا حتی استعفای خود را نیز در رسانه ها مطرح نکند و با سربلندی در میان خبرنگاران حاضر شود.

مدتها از آن روز گذشته و تیم ملی اسپانیا بار دیگر با شخص ویسنته دل بوسکه برابر تیم ملی فوتبال هلند صف آرایی کرد، برابر دشمنی که شکست دادن آن برای مردم اسپانیا بسیار اهمیت دارد و پیروزی اسپانیا در این بازی برای دل بوسکه و مردانش حکم بازگشت به روزهای طلایی را داشت، اتفاقی که رخ داد البته چیز دیگری بود و اسپانیا این بار هم تن به شکست داد.

ديدار دوستانه تيم های هلند و اسپانيا با نتيجه 2- 0 به سود هلند خاتمه يافت. هلند و اسپانیا در شرایطی مقابل یکدیگر قرار گرفتند که این بازی برای اسپانیایی ها جنبه انتقامی داشت. اسپانیایی‌ها برای جبران شکست 5-1 مقابل هلند در جام جهانی به ورزشگاه آمستردام آره‌نا آمده بودند. ویسنته دل بوسکه سرمربی اسپانیا، از ترکیبی متفاوت به نسبت بازی با اوکراین استفاده کرده بود و هلند نیز که در مقدماتی یورو 2016 شرایط مناسبی ندارد، پس از تساوی ناامید کننده خانگی مقابل ترکیه به دیدار اسپانیا آمده بود.

شکست برای بار دیگر واقعا در حد و اندازه طاقت فوتبال اسپانیا نبود اما بار دیگر همین اتفاق رخ داد و کاروان اسپانیا با قبول یک تحقیر دیگر مقابل این حریف قدیمی به خانه برگشتند.

این سوال را به عنوان یک خبرنگار ورزشی از خود و البته از شما مخاطب عزیز به عنوان یک فوتبال دوست و فوتبال‌شناس از جو حاکم بر کنفرانس خبری دل بوسکه در مادرید می پرسم: « چه سوالاتی باید از دل بوسکه پرسیده شود؟ چه اتفاقاتی باید برای دل بوسکه رخ دهد؟»

اکنون به بخشی از سوالات و جواب‌های مطرح شده از سوی خبرنگاران اسپانیایی در نشست خبری دل بوسکه در مادرید توجه کنید:

مارکا: می خواستم نظر شما را درباره خرید اخیر رئال مادرید بدانم، آیا دانیلو واقعا خرید خوبی برای رئال مادرید است؟
دل بوسکه: به عقیده من ماجرای هزینه زیاد و حقوق نجومی را نمی شود برای باشگاه رئال مادرید یک اشتباه توصیف کرد، به هر حال مدیران این باشگاه سال‌های سال است که خوب هزینه می‌کنند و خوب درآمد کسب می کنند، اما از دید فنی به عقیده من خرید خیلی موفقی نخواهد بود، جوان بودن این ستاره در قدم اول مهمتین ویژگی او است که الزاما یک صفت بارز و مثبت نیست و باید منتظر باشیم تا این جوان 39 میلیون یورویی را تماشا کنیم.

آس: چه اصراری داشتید که از جوانان در بازی برابر هلند استفاده کنید؟
دل بوسکه: بهترین میدان ممکن بود، شما برابر هلند قرار بگیرید اما نتیجه اش مهم نباشد، بهتر از این نمی شد، باید به جوانان میدان می دادم، این جوانان در جام جهانی بعدی قرار است تیم ملی اسپانیا را بسازند، در آن تاریخ دیگر خبری از ژاوی و کاسیاس نیست، باید مراقب این ستارگان جویای نام هم باشیم، به عقیده من در این بازی پیروز شدیم چون از هلند با جوانان خود شکست خوردیم و این برای من ارزش دارد.

اسپورت: آیا برای اردوی بعدی تغییر اساسی در بازیکنان دعوت شده به تیم ملی خواهیم داشت؟
دل بوسکه: بعید می دانم، به هر حال احتمال حذف دو یا سه بازیکن وجود دارد اما استخوان بندی تیم برای من تشکیل شده و از شاکله آن رضایت دارم، جلسه مهمی با 4 سرمربی اسپانیایی شاغل در فوتبال باشگاهی دارم و از نظرات آنها نیز استفاده خواهم کرد اما در کل باید تاکید کنم که تیم ملی اسپانیا همین چیزی است که مقابل هلند دیدید، به نظر من امیدوار کننده بود.

خبرگزاری افه اسپانیا: آیا دستیار جوان خود را همچنان حفظ خواهید کرد؟
دل بوسکه: مالدونان دستیار من نیست، او دوست خوب من است و برای فوتبال اسپانیا یک نعمت بزرگ محسوب می شود، من مسئول همه اتفاقات هستم و قرار نیست کسی به جز من به خبرنگاران و مردم توضیح بدهد، شکست یا پیروزی همه را از چشم من تماشا کنید، به هر حال به این نیروهای جوان نیاز دارم و البته بار دیگر تاکید می کنم که نماینده رسانه های ورزشی در اردوی تیم ملی جایش خالی است و امیدوارم هر چه سریعتر این مشاور با ارزش را خود شما خبرنگاران به من معرفی کنید.

این بخشی از سوال و جواب‌های خبرنگاران و دل بوسکه بود، آنهم در شرایطی که به نظر می رسید این کنفرانس برای محاکمه دل بوسکه تشکیل شده باشد، در چنین وضعیتی چرا نباید از دل بوسکه و مردانش انتظار داشته باشیم تا با همه وجودشان برای فوتبال کشورشان تلاش کنند؟
آیا در فوتبال حرفه ای امروز، یک شکست یا یک پیروزی می تواند ملاک قضاوت درباره یک اردوی ملی باشد؟

TEAR GODDESS آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 07-05-2016, 01:23 AM
Catalan
كاربر برتر ماه
Catalan آواتار ها

نام حقیقی: Diyar
تشکر شده 1,064 بار در 510 نوشته
بازیکن مورد علاقه: مسی _ نیمار
مربی مورد علاقه: پپ
حالت من:
Badhal
Catalan is on a distinguished road

رسمی: دل بوسکه از هدایت اسپانیا استعفا کرد

سرمربی با تجربه اسپانیا به کار خود در این تیم پایان داد.

همان طور که پیش از این نیز ویسنته دل بوسکه، سرمربی اسپانیا، از احتمال بالای ترک این تیم خبر داده بود، امروز این سرمربی اسپانیایی به طور رسمی از سمت خود استعفا کرد.

در بیانیه فدراسیون فوتبال اسپانیا در مورد این مسئله آمده:" رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا و سرمربی تیم ملی امروز با یکدیگر ملاقاتی داشتند و در این ملاقات ویسنته دل بوسکه تصمیم خود مبنی بر ترک تیم ملی اسپانیا را اعلام کرد. با این حال خواسته فدراسیون فوتبال اسپانیا ادامه همکاری با دل بوسکه در پست جدیدی در این فدراسیون بود که با واکنش مثبت این سرمربی نیز همراه شد. این اتفاق در نهایت طی هفته های آتی عملی خواهد شد."

دل بوسکه پس از کسب 1 عنوان قهرمانی رقابت های جام ملت های اروپا در سال 2012 و همچنین جام جهانی فوتبال در سال 2010، به کار خود در تیم ملی اسپانیا پایان داد.

Més que un club

شهرک ارتش سرخ واحد61

Catalan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 07-05-2016, 07:51 PM
Catalan
كاربر برتر ماه
Catalan آواتار ها

حالت من:
Badhal

صفحه اول روزنامه‌های امروز اسپانیا

روزنامه‌های امروز اسپانیا به نقل و انتقالات تابستانی رئال و بارسا و مصاحبه اخیر گرت بیل پرداخته اند.
رئال آندره گومس را تحت نظر دارد و بارسا نیز روز گذشته پس از اتمام قرارداد قرضی دنیس سوارز، او را به ترکیب خود برگرداند.

روزنامه مارکا چاپ مادرید با تیتر " آندره گومس، انتخاب شده" به تلاش رئال برای جذب هافبک پرتغالی اشاره دارد.

روزنامه آ.اس با تیتر " ولز را به نقشه برگرداندیم" به نقل صحبت‌های گرت بیل پرداخته است.

روزنامه موندو دپورتیوو نیز به بازگشت دنیس سوارز به بارسا پرداخته است.

Més que un club

شهرک ارتش سرخ واحد61

قدیمی 07-22-2016, 03:21 PM
Catalan
كاربر برتر ماه
Catalan آواتار ها

حالت من:
Badhal

رسمی: لوپتگی، سرمربی تیم‌ ملی‌ اسپانیا شد

فدراسیون فوتبال اسپانیا، خولن لوپتگی را رسما جانشین ویسنته دل بوسکه روی نیمکت لاروخا کرد.

ویسنته دل بوسکه پس از ناکامی در یورو 2016 و با اتمام قراردادش حاضر به ادامه همکاری با فدراسیون فوتبال اسپانیا نشد. از کاپاروس و لوپتگی به عنوان اصلی ترین گزینه های جانشینی دل بوسکه در تیم ملی اسپانیا نام برده شده بود و سرانجام دقایقی پیش این وظیفه مهم به خولن لوپتگی رسید.

این مربی 49 ساله باید تیم ملی اسپانیا را به جام جهانی 2018 روسیه هدایت کرده و سپس تیمی مدعی برای قهرمانی در این تورنمنت مهیا کند. او بین سال های 2010 تا 2012 مربی تیم زیر 19 سال، بین 2011 تا 2014 مربی تیم زیر 20 سال و بین 2012 تا 2014، همزمان مربی تیم زیر 21 ساله های اسپانیا بود. لوپتگی سپس به مدت یک سال و نیم هدایت باشگاه پورتو را بر عهده گرفت و نتوانست موفقیت خاصی به دست بیاورد.

مراسم معارفه لوپتگی امروز ساعت 21 در کمپ تیم های ملی اسپانیا در مادرید(لاس روزاس) صورت خواهد گرفت.

Més que un club

شهرک ارتش سرخ واحد61

پاسخ

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش