انجمن های هواداران پرسپولیس
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش

قدیمی 01-09-2014, 10:22 PM
Masoud
ریش سفید انجمن
Masoud آواتار ها

نام حقیقی: مسعود
تشکر شده 31,861 بار در 9,641 نوشته
مربی مورد علاقه: علی دایی
حالت من:
Motarez
Masoud امتیاز غیر فعال شده است.
پیش فرض انجمن رو چی کار کنیم ؟

خیلی ساده و خودمونی میخوام حرف بزنم.
7 ساله ارتش سرخ رو زدیم و از اون روز اول هرکی بود کنار هم بودیمو با هم کار کردیم.
این وسط درگیری ها و دعواها و اختلاف نظرهایی پیش اومد.
خیلی ها اومدن و خیلی ها رفتن.
یه سری با خاطره خوب یه سری با خاطره بد.
اما جو فعلی انجمن مطمئنا همه ما رو داره آزار میده.
به هرکی از دوستان میگم چرا پست نمیدی یا بحث فنی و فوتبالی نیست میگه وقتی کسی نیست برای چی پست بدم ؟
دقیقا حرفی که همه میزنن !
یعنی اگه بخوایم میشه.
ولی مطمئنا یه قضایایی این وسط هست که نمیزاره ارتش به روزهای خوبش برگرده.
منم مثل همه شما نگرانم.
منم مثل همه شما و بلکه بیشتر از همه شما دوست دارم اون جو صمیمی و خوب ارتش دوباره هر روز کنار هم بگیم و بخندیم و حتی گریه کنیم.
اما مشکل کجاست ؟
درد چیه ؟
این سوالی هست که من از شما دارم.
اولش میخواستم بگم خصوصی به من بگید اما دیدم نه بهتره که همه در جریان باشیم.
هیچ کدورتی پیش نمیاد.
چون فکر کنم اندازه ای بزرگ هستیم که به کسی برنخوره تو این دنیای مجازی.
چه من به عنوان راه انداز این سایت مورد انتقاد قرار بگیرم چه یه کاربر تازه عضو شده.

میخوام هرکدومتون بدون در نظر گرفتن پست کس دیگه و اینکه جواب همدیگه رو بخواید بدید در یه پست بگید درد ارتش کجاست ؟
خیلی واضح و بدون تعارفات همیشگی.

هرکی نظرش رو بگه و بگه اشکال چیه و راهکارش رو هم بگه.
((فقط بازم میگم لطفا توی یه پست بنویسید و در جواب همدیگه نباشه))

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
VIVA RED ARMY
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
Masoud آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 01-09-2014, 10:37 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

نام حقیقی: فرزان
تشکر شده 26,430 بار در 13,409 نوشته
بازیکن مورد علاقه: رونالدو _ رائول _ کریستیانو رونالدو _ هادی نوروزی
مربی مورد علاقه: سرالکس فرگوسن ـ کارلو آنجلوتی ـ برانکو ایوانکوویچ
حالت من:
Khoonsard
Farzan is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : انجمن رو چی کار کنیم ؟

خیلی خوبه که همچین جایی ایجاد شده .....

به نظر من مهترین علت حال و احوال نه چندان خوب این روزای انجمن ناراحتی ها و کدورت هاییه که بین بچه ها بوجود اومده.
یادمه اون اولا که تقریبا همه با هم خوب بودن و میشه گفت مشکلی بین بچه ها نبود، همه چی عالی بود اما رفتن بعضی از قدیمی ها که اکثرا تو روند کاری انجمن فوق العاده موثر بودن باعث این اوضاع و احوال شده.
بعضی از قدیمی ها هم که موندن به خاطر دلایلی که دارن،میلی به فعالیت و با نشاط بودن گذشته رو ندارن. بعضی از دلایلشون واقعا درسته و مشکلی که از نظر اونا وجود داره، باید رفع بشه ....

Farzan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 10 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 01-09-2014, 10:48 PM
ندای سرخ
مدير بازنشسته
ندای سرخ آواتار ها

تشکر شده 15,973 بار در 4,798 نوشته
بازیکن مورد علاقه: ღdavidvilla & ali Karimi& messiღ
مربی مورد علاقه: ღali dayi & gouardiolaღ
حالت من:
Khoonsard
ندای سرخ is on a distinguished road

دیکتاتوری هارو کم کنید..
به حرف بچه بیشتر اهمیت بدین..به شعور کسی توهین نکنید..واسه کاربرا ارزش قائل باشین..
این واقعا زشته بچه ها واسه ترس از اخراج نشدن و خیلی مسائل دیگه من جمله تیمه محبوبشون یه سری چیزارو تحمل می کنن..
حقه کسیم ضایع نکنید..

ویرایش توسط ندای سرخ : 01-09-2014 در ساعت 10:49 PM
ندای سرخ آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 13 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 01-09-2014, 11:13 PM
babak red
مدیر كل
babak red آواتار ها

نام حقیقی: بابک
تشکر شده 35,281 بار در 10,083 نوشته
بازیکن مورد علاقه: 24 ابدی
مربی مورد علاقه: دایی(اقای گل جهان)
حالت من:
Ashegh
babak red is on a distinguished road

بزارین اول من شروع کنم

با این پستم صد در صد مسعود و اقا اسماعیل ناراحت میشن اما امیدوارم من و ببخشن و به چشم یه انتقاد برادرانه بپذیرن.گردن من از مو هم باریک تره.
بی تعارف باید بگم که یکی از مشکلات انجمن تصمیمات اشتباه مسعود و اقا اسماعیله. این دوتا بزرگوارن و منم دوستشون دارم اما تصمیم هایی میگیرن که خیلیا رو از خودشون میرنجونن. یه جورایی میخوان فقط حرف خودشون باشه البته تا حدودی هم بهشون حق میدم چون مدیرای اصلی هستن اما اگه بیش از حد تکرار بشه نتیجش میشه این. بزارین رک بگم. انتقاد پذیر نیستن. اقا اسماعیل یکم بیشتر. تا یکی اعتراض میکنه تا مرز نابودی اون کاربر میرن.به بهانه های مختلف عرصه رو بهش تنگ میکنن تا بزاره بره یا مثل خیلی از مدیرا استعفا بدن.به مدیرا بها نمیدن.مدیر یه بخش یا ناظر باید اختیار تام اون بخش رو داشته باشه تا بتونه درست کار کنه.خودمون دیدیم که هرکس اینجا مدیر شده اولش خوب بوده بعدش دلسرد شده و فعالیت نکرده.چرا اینطوری میشه؟ چون مسعود و اقا اسماعیل ازش حمایت نمیکنن و پشتش رو خالی میکنن.چون نظر شخصی خودشون رو بهش تحمیل میکنن.امیدوارم اقا اسماعیل ناراحت نشه چون برای صلاح انجمن میگم.تو قضیه سینا و ندا و یکم هم من اقا اسماعیل یه خورده بیش از حد از قدرت مدیریتش استفاده کرد.حق داشت ولی ای کاش یکم از خودگذشتگی میکرد.اینطوریه که بچه ها دلسرد میشن و فعالیت نمیکنن.حالا بعضیام از جمله خود من پناه بردیم به انجمنای دیگه.چون اینجا شور و شوق نداره مثل قبل.خیلیا از جمله من برای فرار از دنیای واقعی میایم که اینجا خوش بگذرونیم و هم از تیممون حمایت کنیم اما یه هفته نشده که اینجا دعوا نباشه. من خیلی این انجمن رو دوست دارم و حتی با بدترین ظلم هایی که به من شد از طرف اون کاربرهای خاطی بازم موندگار شدم.چون بهترین دوستای مجازیم رو اینجا پیدا کردم و بهترین خاطراتم بعد نیوز اینجا بودن. یه چیزی رو تا حالا به مسعود نگفتم اما الان میگم. مسعود یه روز گفت امارانجمن فقط 10 درصد بازدیداز بازدیدکنندگان از سایت رو شامل میشه اما اینطوری نیست.روزی حداقل 20 تا بازدید فقط از کافی نت منه چون من با توجه به علاقم به پرسپولیس و ارتش سرخ home page همه سیستمای مغازم رو به نام انجمن ارتش سرخ زدم. یعنی وقتی یه مشتری میاد پای سیستم بشینه تا فایرفاکس رو باز میکنه سایت ارتش سرخ رو میبینه و اونم جزو بازدید ها حساب میشه. اینو گفتم که بگم نصف بیشتر بازدید سایت بخاطر انجمنه. خود شماها روزی چند بار سایت رو باز میکنین؟ پس به بچه های انجمن بها بدین و بخاطر دعواهای کوچیک کسی رو نرنجونین. یکی رو میزارین مدیر عرصه رو بهش تنگ نکنین که بیاد تو تاپیک های عمومی باهاتون جرو بحث کنه. یکم کوتاه بیاین همه میان پست میدن و فعالیت میکنن.
امیدوارم این دو بزرگوار از حرفام ناراحت نشده باشن و اینو به چشم یه انتقاد ببینن نه اینکه فکر کنن من کدورتی ازشون دارم. چون من ادمی نیستم که پشت سر کسی حرف بزنم و حرفام رو رک میزنم. بازم ببخشید اما چون مسعود گفت بی پرده بگین منم گفتم.

همیشه میشه شروع کرد!
حتی وقتی فکر میکنی دیره ،تو دنیای ما آدم ها
فقط وقتی به اندازه کافی تاریک بشه میتونی ستاره هارو ببینی و درک کنی..
هیچ وقت نا امید نشو اراده کن و تموم موانع اطرافت رو مجبور کن
به اراده محکمت احترام بذارن
خودتو باور کن.
(این متن هدیه پرستو عزیزه)

babak red آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 01-09-2014, 11:49 PM
Masoud
ریش سفید انجمن
Masoud آواتار ها

حالت من:
Motarez

هنوز به اون نظرهایی که میخوام نرسیدم.

اصلا لازم نیست انقدر تعارف کنی بابک !
نظر قاطع و درست حسابی میخوایم نه اینکه تو رو خدا ناراحت نشید و بشید و این حرفها !!!
ناراحت شدن و نشدن مهم نیست.
مهم درست شدن انجمنه.

منتظر نظرات تک تک شماها هستم.
بازم میگم نظراتتون رو بدون پاسخ به کسی بدید.
فقط و فقط نظر خودتون رو برای مشکلاتی که هست و نظراتی که دارید و راه حلهایی که دارید.
همین

VIVA RED ARMY
تعداد 12 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 01-09-2014, 11:51 PM
rana red love
مدیر عامل
rana red love آواتار ها

نام حقیقی: رعنا دیگه چند بار بگم !
تشکر شده 11,464 بار در 3,024 نوشته
بازیکن مورد علاقه: ♥مسی♥
مربی مورد علاقه: ♥علی دایی♥
حالت من:
Narahat
rana red love is on a distinguished road

چقدر خوب که این تاپیک زده شد واقعا لازم بود شاید با همفکری بچه ها بفهمیم مشکل کجاس و به امید خدا حل بشه و ارتش به روزای قبل برگرده
اما نظر من که چرا اون ارتش با جو صمیمی شد این ارتش خشک و بی حال
با هم که تعارف نداریم تو زندگی واقعی همه ما پر از باید و نباید های مختلف تو محل کار تو خونه تو دانشگاه و ... همیشه یکی هست که بگه چیکار کن چیکار نکن خب وقتی خسته میشیم خیلی هامون پناه میبریم به همین دنیایی مجازی که با دوستامون بگیم و بخندیم و از تیم محبوبمون حمایت کنیم و 4 تا پست فنی بدیم و بخونیم تا اطلاعات فوتبالیمون بره بالا اما این روزا اینجا هم طوری شده تا میایی یه حرفی بزنی میترسی حتی انتقاد محکومت میکنن به عربده کشی و خیلی پست ها حذف میشه که همین حذف پست ها باعث میشه اون کسی که وقت گذاشته و نوشته دفعه بعد دلسرد بشه و اصلا رغبت نکنه بنویسه یا کلا ببینه انتقادش بی فائده اس برا همین کمتر فعالیت کنه
دلیل دیگه به نظر من بی مهری با خیلی از کاربراس مخصوصا قدیمی ها و کسایی که زحمت کشیدن واسه اینجا یه نمونه وقتی ندا از مدیریت خلع شد اقا اسماعیل تو تاپیک خلع درجه کاربران اعلام کردن ندا برای بی احترامی به ایشون و عدم فعالیت مفید جلع درجه شدن و کسی که قبلا مدیر بود جوری کوبوندن که کسی که خبر نداشت پست میخوند فک میکرد چی شده !خب ندا فک کنم 1 سال بیشتر مدیر بخش گفتگوی ازاد بود میشد یه تشکری کنند و بگن دیگه مدیر نیستن !به قول خود اقا اسماعیل نیاز به عربده کشی نبود که
یه دلیل دیگه هم که هست اخراج های سخت گیرانه اس که واقعا بعضی هاش فوق العاده الکیه !مثلا اون موقعی که روحی اخراج شد واسه چند روز واقعا دلیل اخراجش من نفهمیدم !روحی از بچه های قدیم بوده و خیلی ها یادشون ایشون از اون قدیم که من یادمه کلا شخصیت نبود که بخواد به کسی توهین کنه دلیل اخراجش اقا اسماعیل گفتن توهین به سینا که سینا خودش خبر نداشت که بهش توهین شده !یا اخراج میلاد که با اینکه تازه وارد بود اما واقعا فعال بود تو بخش های فنی و فوتبالی نمیدونم سر غارسا گفتن اخراج شد یا اون بحث قومی که پیش اومد ولی اخراج برا همیشه خیلی سخت گیرانه بود اقا مسعود شما که همیشه دم از دموکراسی میزنی و میگید اینجا همه حق فعالیت دارن حتی طرفداران تیم حریف یکم با خود بچه ها اینجا نرم تر رفتار کنید اینجا پادگان نیس این مدت اقا اسماعیل خیلی تصمیماتشون سختگیرانه بود و خیلی جاها میشد بدون اینکه مشکلی یا دلخوری پیش بیاد قضیه حل شه اما خب نشد و خیلی از کاربرا ترجیح دادن فعالیت شون کم کنن !
والسلام
سرم را بلند می کنم شاید پدرم پشت پنجره بیاید..
شاید برایم گوجه سبز... زالزالک خریده باشد..... شاید

rana red love آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 01-10-2014, 06:51 AM
nicolas
سرپرست تيم
nicolas آواتار ها

نام حقیقی: اميرحسين
تشکر شده 5,273 بار در 1,585 نوشته
حالت من:
Bitafavot
nicolas is on a distinguished road

چون گفتین خیلی رک و بی تعارف بگم اینکارو انجام میدم امیدوارم کسی به دل نگیره .
این سناریو از چندتا سکانس مختلف تشکیل شده :

آقا اسماعیل و مسائل مربوطه :

ایشون باید کمی رعایت حال کاربرای این انجمن رو بکنن . فکر میکنم همگی با من موافقم که 98 درصد این انجمن رده سنی 18 تا 25 سالن . ینی اوج جوونی و اوج حماقت های یک جوون .
سرکوب کردن های بیجای این جوون باعث چی میشه ؟! همین وضعی که شاهدش هستین . ایشون باید یکمی حوصله به خرج بدن . تجربشون از ما بیشتره چندتا شلوار پیرهنم از ما بیشتر پاره کردن ولی متاسفانه هنوزم شاهد اینا هستیم که ایشون موقع برخورد با کاربرها خودش رو همسن اونا میکنه .
نیاز نمیبینم این موارد رو اینجا ذکر کنم . ولی ما هروقت گفتیم « آقا اسماعیل بالا چشت ابروئه » متهم به مسخره کردن و بی ادبی و این دست مسائل شدیم . خب چیکار کنیم ؟ گاهی مسائلی پیش میاد که عضو کوچیکتر و بزرگتر یه خانواده درمقابل هم قرار میگیرن .
آقا اسماعیل عزیز،
از قدیم الایام گفتن بخشش از بزرگان است نه سرکوب کردن از بزرگان

مسعود و عدم توجه به انجمن :

متاسفانه مسعود رو سالی یکبار تو کافی شاپ و تاپیک های سرگرمی میبینیم . نمیگم بیا تو تاپیک سرگرمی فعالیت جدی بکن ولی حداقل بهش سر بزن ببین چه خبره تو اون تاپیک . سر همین مسئله رنگ های انجمن اصن به خودت زحمت دادی یه سر به تاپیک بزنی ببینی داره چه شلم شوربایی اتفاق میفته؟!
درسته مسائل فوتبالی ارجحیت داره ولی دلیل خوبی نیست که کلا تو تاپیک های سرگرمی خبری ازت نباشه . نمیگیم بیا فعالیت کن، میگیم بیا نظارت کن ببین چه اتفاقی داره میفته .

عدم وجود و فعالیت کاربرای قدیمی :

یکی از مسائلی که به بچه ها رغبت میده وجود کاربرای قدیمی درکنارشونه . متاسفانه شاهد اینم هستیم که اکثر کاربرای قدیمی نمیان . یه عده بخاطر قداره کشی و عربده کشی توسط اقا اسماعیل سرکوب شدن و یه عده هم توسط رئیس کل محترم سایت .
به شخصه اکر حجت رو درکنارم ببینم تو هیچ فعالیتی درنگ نمیکنم

سخت گیری های بیش از اندازه :

این مورد هم خیلی رو اعصابه. نمونش پست های قدیمی خودم یا پستی که کریم چند روز پیش تو کافی گذاشته بود و حذف شد . اینجا همه خوب و بد رو از هم تشخیص میدن و مطمئن باشین این فحش های پیش پا افتاده واسه ما ایرانیا عادیه . وقتی بچه کلاس اولی داشته های خودش رو نثار مادر همکلاسیش میکنه از جوان 20 و اندی ساله توقع بیش از اینا میره

انجمن رو چی کار کنیم ؟

تو فعالیت خودت و اقا اسماعیل یه تغییر اساسی بده مطمئن باش انجمن درست میشه . مدیر و رئیس کل سایت فقط واسه اخراج کردن و ارتقا و خلع درجه بوجود نیومدن . یکمی در کنار کاربرا باشین . حالا اقا اسماعیل که انصافن تو تاپیک هایی مثه کافی شاپ پست میده ولی مخاطب من شمایی مسعود جان.

در انتها میدونم این تاپیک هیچ اهمیتی نداره و درنهایت میشه شبیه تاپیک همسایه (رنگ کاربرا)
تعداد 15 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 01-10-2014, 08:40 AM
red nabid
ناظر انجمن
red nabid آواتار ها

نام حقیقی: پدرام
تشکر شده 17,712 بار در 5,823 نوشته
بازیکن مورد علاقه: کاپتان کیا-شواینی
حالت من:
ShadOsarhal
red nabid is on a distinguished road

انجمن ارتش سرخ به قدری خوب و صمیمی بود که من از تمام انجمن های دیگه بریدم و بیشتر اوقات را اینجا میگذروندم ولی حالا اینجا داره رو به نابودی میره
امیدوارم این حرفهایی که همه ی کاربرا زدن نادیده گرفته نشه
من مشکل اصلی انجمن را در چند مورد میبینم:
1.بعضی بچه ها حرمت نگه نمی دارن کاری ندارم به کسی و کاملا کلی عرض میکنم اگر همه از کوچیک تا بزرگ به حرفها و نظرات دیگران احترام بذارن چه بسا مشکلات هم حل بشه
2.بعضی کاربرا گذشت ندارن شاید اگه در یه بحثی یکی از طرفین کوتاه بیاد جلوی یه دعوای بزرگ و رفتن کاربری از انجمن گرفته بشه و دیگه انجمن به این حال و روز نیفته
3.کاربرای قدیمی و کاربرای جدید
من این را قبول دارم که هرکس در محیطی وقتی دوستانی پیدا میکنه و اون دوستان از اونجا میرن اون فرد هم ممکنه که احساس تنهایی کنه و دیگه نخواد فعالیت کنه ولی اگه قرار بر این باشه هیچکسی در انجمن نمیمونه که بخواد فعالیت کنه و به نوعی میخوام بگم که بعضی کاربرای قدیمی کاربرای جدید را قبول ندارن و دیگه کاربرایی که این انجمن را از بدو تاسیس تا الان همراهی کردن فعالیت نمیکنن بعضیا هم فقط ماهی یا سالی یه بار یه پست کافی شاپ میدن و دلیلشون هم نبود دیگر کاربر هاست و این باعث شده که کابرای قدیمی فعالیت نکنن و کاربران جدید هم با دیدن این مسائل بی انگیزه میشن
4.شما در هر انجمنی برید مدیران مخصوصا مدیران ارشد بیشتر از دیگران فعالیت میکنن و برای کاربرای دیگه ایجاد انگیزه میکنن در صورتی که اینجا اینطور نیست الحق آقا اسماعیل فعالیت میکنه ولی رئیس کل نه و این باعث بی انگیزگی دیگر کاربرا میشه
یاعلی

red nabid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 10 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 01-10-2014, 03:52 PM
OKHTAPUS
مربی
OKHTAPUS آواتار ها

نام حقیقی: اُخـــــــتــاپـــــوس
تشکر شده 1,492 بار در 609 نوشته
بازیکن مورد علاقه: کـــــریس رونـــــالـــدو
مربی مورد علاقه: هــرکـــی مــــربــی رئــال بــاشــه
حالت من:
Ghamgin
OKHTAPUS is on a distinguished road

درد و معضل همه ی این انجمنایی که یه روز خیلی پرشور بوده و بعدن و به مرور زمان خراب و فنا شدن
به نظر من 90% غرور و سهل انگاری مدیریت بوده
شاید نتونم منظورمو با حرفام خوب برسونم
برا همین این جمله رو پیدا کردم و اینجا میذارم

OKHTAPUS آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 9 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 01-10-2014, 10:54 PM
Masoud
ریش سفید انجمن
Masoud آواتار ها

حالت من:
Motarez

منتظرم.
بازم هرکی هرچی میخواد بگه.....
امیدوارم بتونم کارای بهتری کنیم براتون و آخر سر نظر خودم رو میگم و یه عهدنامه ای رو با هم قول و قرارش رو میزاریم.

VIVA RED ARMY
تعداد 8 نفر از این پست تشکر کرده اند :
پاسخ

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش