انجمن های هواداران پرسپولیس
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش

قدیمی 01-11-2014, 07:46 PM
Karim
ریش سفید انجمن
Karim آواتار ها

نام حقیقی: كريم
تشکر شده 18,113 بار در 6,115 نوشته
بازیکن مورد علاقه: كريم باقري
مربی مورد علاقه: هيدينگ،مورينيو،دنيزلي،قطبي
حالت من:
Sarbezir
Karim is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : انجمن رو چی کار کنیم ؟

خيلي خوشحال شدم وقتي ديدم چنين تاپيكي ايجاد شده.فكر ميكنم بعد از 6-7 سال،مديريت يه عزم و اراده جدي براي اصلاحات داره
از اونجايي كه هر وقت جلو ضرر رو بگيري منفعت عايد ميشه،پس بايد به فال نيك بگيريم و بگيم هر چند دير، اما انقلاب ،انقلاب خوبيه !

خيلي از موارد رو دوستان گفتن من هم روي همونا تاكيد ميكنم ،هر چند تقريبا تو اين 6-7 سالي كه اينجا بودم همينها رو با اعتراض گفتم اما همينا باعث شد خيلي جنجال پيش بياد البته خيلي از مواقع هم جوابم تهديد و اتهام و جرمم بر هم زني جو انجمن بود و هست البته جدي گفته نميشد و من هم جدي نگرفتم هيچ وقت ،فقط تكرارش عصبيم كرد اين آخريه

مديريت بدونه به خاطر ايجاد و حفظ اين انجمن و قبول كلي زحمت بي جيره مواجب و تقبل كلي هزينه و صرف وقت، كاربر هميشه ممنون دار شماست .
دليلي براي دشمني كاربر و مدير وجود نداره مگر اينكه تو انجام وظايف و تصميم گيري و قضاوت ،مدير درست عمل نكنه.
يكي از عوامل اصلي افت انجمن دشمن تراشي هست .وقتي در حق يه كاربر ظلم ميشه،اين احتمال هست كه اون كاربر موقع رفتن دست دوستهاشو بگيره ببره !

يا اينكه خيلي بيش از حد انسانيت تو ذاتش باشه و تبليغ منفي نكنه اما دوست هاش انگيزه چنداني براشون باقي نمونه به خاطر ظلم به دوسشون و اينكه اونا هم برن يا اينكه بمونن،اما موندني كه مساوي با عدم فعاليت مفيد باشه .

يه مورد هم كه زياد ديدم اين بوده كه مديريت در دعواي كاربر عادي و مدير ؛ طرفداري مدير رو ميكنه،و در دعواي مدير و مدير هم حق به اوني ميرسه كه زورش بيشتره
يا اوني كه با آقا اسماعيل و مسعود رفيق تره

به نظرم بهتره براي تنبيه مديرا هم يه فكري بشه ،مثلا در صورت تكرار اشتباه،بعد از تذكر،مثلا سه روز خلع درجه شه و دفعه بعدي كلا از مديريت برداشته شه

مورد بعدي اينكه سعي بشه تا جايي كه ممكنه پست كسي پاك نشه.پاك كردن پست كاربر ، اون رو كفري و عصباني ميكنه.البته پستهايي كه لفظ ركيك و توهين و بي حرمتي توش هست سزاش پاك شدن هست .

حالا ما اينهمه از مديريت ايراد گرفتيم دليل نميشه كه ما كاربرا همه عالي باشيم ،بايد اگر نقطه سياهي هست(كه هست)، تو رفتار و فعاليت مون تجديد نظر كنيم و طلبكار كسي هم نباشيم.

از ما كه گذشت اما اميدوارم كاربراي جديدي كه ميان ،اونقدر اينجا بهشون خوش بگذره كه سالهاي سال موندگار باشن و ارتش، همچنان بهترين انجمن پرسپوليسي باقي بمونه.

6 سال پيش اينو با تمام وجود و اعتقاد قلبي تو تاپيك خوش آمديد،گفتم و مدام تكرار كردم و ميكنم.دليلش هم جو صميمي انجمن

ارتش سرخ؛تجلي گاه عشق و تعصب

never cared for what they say
never cared for games they play

never cared for what they do
never cared for what they know

But I know
nothing else matters

ویرایش توسط Karim : 01-11-2014 در ساعت 07:50 PM
Karim آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 01-11-2014, 10:51 PM
♥perspolis♥
ریش سفید انجمن
♥perspolis♥ آواتار ها

نام حقیقی: سینا
تشکر شده 25,065 بار در 10,452 نوشته
بازیکن مورد علاقه: روبرتو کارلوس
مربی مورد علاقه: علی دایی
♥perspolis♥ is an unknown quantity at this point

اول سلام میکنم

قبل از حرفام اول یه عذرخواهی میکنم که حال فعلیم باعث بشه چیزای بگم که دور از چیزی هست که خودم میگم.

از وقتی وارد اینجا شدم و اونایی که یادشون باشه اونقدر زود با همه جوش خوردم و همه هم با من رابطه خوبی داشتن و انگار از خانوادشون هستم بی نهایت خوشحال بودم.باعث شد یک ماهه بیشتر از هزار پست رو ارسال کنم.البته اون موقع کپی-پیست میکردم اسپم هم میدادم ولی خب همه با هم صمیمی بودیم و چیزی نبود که باعث دلخوری بشه

اونقدر فعال بودم که خارج از انجمن هم با چند نفری مخصوصا اقا اسماعیل رابطه بسیار گرم و صمیمی و حتی در استانه رابطه خانوادگی هم پیش رفت.بگذریم

متاسفانه از پارسال که تیم ضربات بدی خورد.خیلی ها علیه بازیکن ها مخصوصا نوری و رضایی و اقا زمانی و چند نفر دیگه به خاطر توهین هایی که کردن و گفتن نوچه دایی هستن و تلاش نمیکنن باعث شد یه جورایی بین طرفداران پرسپولیس یه دوگانگی ایجاد بشه که حتی به همینجا هم سرایت کرد.خلاصه جو تقریبا اروم شد تا رسید به خداحافظی مهدوی کیا و خداحافظی احساسی کریمی.

وقتی دایی با رویانیان دعوا داشت و هیچکسی باور نمیکرد این دوتا الان دوست جون جونی بشن باعث شد به مزاق طرفداران علی کریمی که خیلی ها از جمله خودم دوستش داشتم و دارم خوش نیاد و تیم بیش از بیش در درونش حالت جنگ به خودش بگیره و به اینجا و استادیوم و حتی رابطه ها ضربه بزنه و تهمت هایی زده بشه.

خب این یکی از دلایل شروع این اتفاقات بود.

وقتی مدیر شدم و هدفم فقط و فقط بالا بردن اگاهی و دانش بچه های اینجا نسبت به فوتبال خارج از ایران بود و بالاخره با توجه به وقت ازاد زیادم و فعالیت زیادم در اینجا و اتفاقات تلخ بین مدیران از جمله مسعود و اقا اسماعیل و علی و بابک و ... باعث شد ارتش هم به خاطر دایی و کریمی و هم به خاطر کاربران قدیم و مدیران حالت دو دسته ای به خودش بگیره.وقتی ازم خواستن ناظر بشم و اهدافمو گفتم فقط و فقط هدفم این بود دوباره اون دوران گذشته رو برگردونم که حتی بعضی افراد به خاطر ریاست جمهوری هم از اینجا رفتن و تازگیا برگشتن.خیلی سعی کردم بچه هارو به هر طریقی شده برگردونم و کاری کنم فعال بشن مخصوصا رعنا و سعید و چند نفر دیگه.من با هیچکس حتی مهدی استقلالی هم دشمنی نداشتم و خیلی با مهربونی جوابشو میدادم.حتی به خاطر اون دختر تراکتوریه جلوی اقا اسماعیل ایستادم و خودشون قطعا یادشون هست.یعنی یه فضایی بود کسی حرفی میزد شدیدترین برخورد از جانب مدیران بهش وارد میشد.
وقتی یه اتفاقاتی افتاد و یه سری چیزا گفته شد منم جوشی شدم و البته مشکلات زندگیم و خیی چیزای اطرافش شدیدا بهم فشار بود و اینجا تخلیه میشد.ولی بازم اینجارو دوس دارم چون ازش خاطره خوبی دارم

وقتی خلع درجه شدم واقعا دلسرد شدم و البته فکرمم پیش مشکلات زندگیم بود.من از وقت زیاد و شادی زیادم نمیام اینجا و خودمو سرگرم نمیکردم.مشکلی داشتم که عذابم میداد و گاها شوک بهم وارد میکرد که طی این مدتی که نبودم سعی در رفع کردنش بودم و موقت رفع شده و همه چی به اینده بستگی داره.

با معذرت خواهی کردن از هم چیزی از کسی کم نمیشه.واقع بینانه نظر بدیم و اشتباهمون رو بپذریم اینده کشور رو و فرهنگمون درست میشه.همیشه که نباید از فردا شروع کنیم.همین الانشم خیلی عقبیم و باید تلاش کنیم.من از همینجا از مسعود و عمو اسماعیل عزیز و بقیه کاربرانی که در حقشون در زمان ناظر بودنم مخصوصا بدی کردم ازش حلالیت و بخشش میخوام.

فقط از مدیران مخصوصا مسعود عزیز و اقا اسماعیل میخوام هر هفته یا هر دو هفته جلسه ای بین مدیران بالاتر و تاثیرگذارتر ایجاد بشه و همه با هم دست به دست هم بدیم و انجمن رو به روزهای گذشته برگردونیم.من از اقا اسماعیل گله ای ندارم چون فشار زندگی و کاریش و مخصوصا بچه هاش قطعا اجازه نمیده با فکر بازتری بیاد با من برخورد بکنه و ناز من رو بکشه.فقط ازش میخوام کارها تقسیم بشه.من هدف این حرفم بیشتر این هست که الان من مدیر خارجی هستم و سمیه هم مدیر بخش داخلی نباید جوری بشه که مثلا سمیه میاد تاپیکی در بخش من میزنه شدیدا باهاش برخورد کنم.من واقعا دوس دارم تاپیک های انالیز و خیلی از تاپیک های بخش خارجی کاربرها و مدیران بیان نظر بدن و تبادل نظر بکنیم و بحث فنی داشته باشیم.هر کاری کردم و تلاش بیشتری کردم و کار شما اسون بشه و با یک کلیک ساده و یه صفحه باز کردن به خواستتون برسید و ترافیک اینترنت شما با بازدید سایت های دیگه هدر نره.البته این وظیفه کاری من هست چون مدیرم و مسئول.این مدتی که نبودم رو به نحو احسن جبران میکنم

پس بیاین همه یه همتی بکنیم و در حرف نباشه این چیزهایی که میگیم و میخونیم.از خودمون شروع بکنیم و بهتر بشیم.به خدا چیزی از هیچکسی کم نمیشه.چون پشت این فضای مجازی خیلی چیزای واقعی تری هست که از همین اینترنت میتونه روش تاثیر بذاره مخصوصا کانون خانواده که این روزها خیلی خیلی سرد و دور از هم هست...

ببخشید سرتون رو درد اوردم.شب همگی بخیر

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

♥perspolis♥ آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 01-12-2014, 05:23 PM
Masoud
ریش سفید انجمن
Masoud آواتار ها

نام حقیقی: مسعود
تشکر شده 31,861 بار در 9,641 نوشته
حالت من:
Motarez
Masoud امتیاز غیر فعال شده است.

ممنون از نظرات.
خیلی خوبه این چیزهایی که میگید و منم واقعا میخوام یه کاری صورت بگیره.
نمیخوام این حرفها زده بشه و بره.
همه میگن باید مثل قبل شیم.
ولی چرا هیچکی نمیشه پس ؟
از خودمون نیست که باید شروع کنیم آیا ؟
اگه این شروع کردن نیاز به عملی از سوی ما داره بگید خوب چی کار کنیم.
من منتظر اون کاره هستم تا بگید و انجامش بدیم.
به شرطی که همه چی مثل گذشته بشه.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
VIVA RED ARMY
Masoud آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 7 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 01-12-2014, 06:23 PM
♥perspolis♥
ریش سفید انجمن
♥perspolis♥ آواتار ها

نام حقیقی: سینا
تشکر شده 25,065 بار در 10,452 نوشته
بازیکن مورد علاقه: روبرتو کارلوس
♥perspolis♥ is an unknown quantity at this point

خب نظر خودت رو هم بگو مسعود.البته گیر نده به مدیران قبلی!!!

راهکارهای خودت منظورمه و همینطور اقا اسماعیل بیاین با هم خلاصه خواسته های خودتون رو بگید و هدف های خودتون رو بگید.نظرات شما هم مهمه

♥perspolis♥ آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 8 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 01-12-2014, 09:00 PM
babak red
مدیر كل
babak red آواتار ها

نام حقیقی: بابک
تشکر شده 35,281 بار در 10,083 نوشته
بازیکن مورد علاقه: 24 ابدی
مربی مورد علاقه: دایی(اقای گل جهان)
حالت من:
Ashegh
babak red is on a distinguished road

من نمیدونم چکار کنین فقط میدونم آبی که از جوی رفته دیگه برنمیگرده. ولی خب اگه واقعا بخواین میتونین دوباره مثل قبل بشین.اما زمان میبره.متاسفانه مسعود تو قبلا فکر میکردی همه چیز رو میدونی. من یه نصیحت یا تذکر دوستانه میدادم فکر میکردی خودت همه چیز رو میدونی و به حرفم گوش نمیدادی.تو هوای یکی دو نفر رو داشتی و بقیه رو ول کردی.منه کاربر برای من انجمن زیاده و اگه اینجا بهم بدی شد میرم یه جای دیگه همانطور که تو جای دیگه بهم بدی شد اومدم اینجا.اما گفتن این حرفا فایده ای نداره.
بهترین کار اینه که مدیرای جدید انتخاب کنین. ترجیحا از قدیمی ها.هر بخشی یه مدیر. چه اشکالی داره انجمن 10 تا مدیر داشته باشه؟ یه سرپرست و یه ناظر بزارین و بزارین به کارش ادامه بده. تو کارش دخالت نکنین. البته در حدی که سواستفاده نکنه.و اگه مدیری مثلا با ناظر یا اقا اسماعیل دعواش شد خودت قضیه رو بررسی کنی نزاری که اقا اسماعیل از قدرتش استفاده کنه و تو هم سکوت کنی. این بدترین کاره.اصلا کاربرا میترسن حرف بزنن. مدیرا هم میترسن. چون عدالت خیلی وقته گم شده تو انجمن. همون قضیه من که الان دلسرد شدم رو یادته؟ من اومدم اعتراض کنم خودم قربانی شدم و چون انجمن رو دوست داشتم مجبور شدم استعفا بدم . یادته بهت اس ام اس دادم به من گفتی خودت مقصر بودی و دیگه بهم اس ام اس نده؟
کاش این تاپیک خیلی وقت پیش زده میشد.الانم از بچه ها مدیر انتخاب کنین و تعدادشون زیاد باشه و اگه فقط مدیرا فعالیتشون رو زیاد کنن بقیه هم ترغیب میشن.

همیشه میشه شروع کرد!
حتی وقتی فکر میکنی دیره ،تو دنیای ما آدم ها
فقط وقتی به اندازه کافی تاریک بشه میتونی ستاره هارو ببینی و درک کنی..
هیچ وقت نا امید نشو اراده کن و تموم موانع اطرافت رو مجبور کن
به اراده محکمت احترام بذارن
خودتو باور کن.
(این متن هدیه پرستو عزیزه)

babak red آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 11 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 01-12-2014, 09:10 PM
ندای سرخ
مدير بازنشسته
ندای سرخ آواتار ها

تشکر شده 15,973 بار در 4,798 نوشته
بازیکن مورد علاقه: ღdavidvilla & ali Karimi& messiღ
مربی مورد علاقه: ღali dayi & gouardiolaღ
حالت من:
Khoonsard
ندای سرخ is on a distinguished road

به نظر منم باید تعداد مدیرا بیشتر شه.ناظر دوتا داشته باشیم که در نبود هم بتونن کارای انجمنو بکنن.
چون وقتی یه نفر مدیر چند بخش باشه شاید نتونه به همه ی بخشا برسه.
به نظرم مسعود یه معاونم داشته باشه خیلی خوبه.. که وقتی نیس وظایفه مسعودو انجام بده.
اخلاقه مدیرا خیلی تاثیر داره تو جذب کاربر.. مدیر که نباید حتما فقط تو بخشی ورزشی فعالیت کنه.. به نظرم مدیرا باید تو همه بخشا فعالیت داشته باشن تو همه تاپیکا بگردن.. تا یه کاربره تازه وارد حس کنه محیط صمیمیه و موندگار شه..
ندای سرخ آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 01-12-2014, 10:01 PM
Karim
ریش سفید انجمن
Karim آواتار ها

نام حقیقی: كريم
تشکر شده 18,113 بار در 6,115 نوشته
بازیکن مورد علاقه: كريم باقري
مربی مورد علاقه: هيدينگ،مورينيو،دنيزلي،قطبي
حالت من:
Sarbezir
Karim is on a distinguished road

اينهمه راهكار داديم بعد مسعود ميگه :من منتظر اون کاره هستم تا بگید و انجامش بدیم

بياين وسط برقصين

دو چيز رو من از قلم انداختم بگم.

يكي حمايت بي چون و چرا و رو مخ از علي دايي در انجمن و اخبار سايت هست ...حتي زماني كه تو تيم نبود و حق هم باهاش نبود اين حمايت وجود داشت .كه اين برميگرده به علاقه افراطي مسعود به دايي.البته 6-7 سال پيش مسعود مريد مكتب علي پروين بود كل بازيهاي استيل آذين سال اول تو اكباتان بود فك كنم
يكي از فاكتورهاي مدير شدن بقيه هم همين طرفدار دايي بودن،بود به نظرم

دومي هم به نظرم بهتره يه عفو عمومي اعلام كنيد،اونايي كه تو زندان و شكنجه گاه اسماعيل يا پاي چوبه هاي دار مسعودن آزاد شن

خارج از شوخي به نظرم ايده خوبيه كه اونايي كه بن شدن بتونن فعاليت كنن

never cared for what they say
never cared for games they play

never cared for what they do
never cared for what they know

But I know
nothing else matters
Karim آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 13 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 01-13-2014, 01:59 AM
M0$t@fA
Guest
M0$t@fA آواتار ها

با پست های خدا حافظی هم بر خورد داشته باشید
همه یه روز میایم یه روز میریم برای رفتنمون هم احتیاجی به ننه من غریبم بازی نیستش
من کلا فلسفه این پستایی که مینویسن منو ببخشید دیگه نمیام دو روز بعدش میگن به اصرار دوستان اومدم رو نمی فهمم ایا این پست ها معیار محبوبیته؟؟؟؟!!!!!
با عفو عمومی هم کلا موافقم ایده جالبی میتونه باشه
به حساب نیاوردن پستهای بخشهای غیر ورزشی هم میتونه محرک خوبی برای انجمن های ورزشی باشه
تعداد 12 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 01-13-2014, 08:17 AM
babak red
مدیر كل
babak red آواتار ها

نام حقیقی: بابک
تشکر شده 35,281 بار در 10,083 نوشته
بازیکن مورد علاقه: 24 ابدی
مربی مورد علاقه: دایی(اقای گل جهان)
حالت من:
Ashegh
babak red is on a distinguished road

نه مصطفی اینجوری بدتر هم میشه. یعنی به حساب نیاوردن پستهای گفتگوی ازاد و سرگرمی. همون یه ذره انگیزه فعالیت هم از بچه ها گرفته میشه. دیدی که تو نیوز بخاطر همین کار چند نفر رفتن. خوشبختانه تو این سایت بچه ها نسبت به تایپیک های فنی رغبت دارن به اندازه کافی. لزومی نداره این کار بشه پس.

همیشه میشه شروع کرد!
حتی وقتی فکر میکنی دیره ،تو دنیای ما آدم ها
فقط وقتی به اندازه کافی تاریک بشه میتونی ستاره هارو ببینی و درک کنی..
هیچ وقت نا امید نشو اراده کن و تموم موانع اطرافت رو مجبور کن
به اراده محکمت احترام بذارن
خودتو باور کن.
(این متن هدیه پرستو عزیزه)

babak red آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 10 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 01-13-2014, 11:11 AM
سید مهدی23
تازه وارد
سید مهدی23 آواتار ها

نام حقیقی: raziye
تشکر شده 27 بار در 11 نوشته
بازیکن مورد علاقه: سید مهدی سید صالحی وc.r.7
مربی مورد علاقه: ali dayi
سید مهدی23 is on a distinguished road
12 پاسخ : انجمن رو چی کار کنیم ؟

اول سلام به بروبچای پرسپولیسی...من تازگیای عضو انجمن شدم...خیییلی هم دوست دارم که مثه همه ی شما تو دل همه ی بروبچ برم و دوسم داشته باشن..اما بلد نیستم چجوری باید اینکارو بکنم اما تلاشمو میکنم...همتونو دوست دارم...

میان رنگهای باغ هستی..
فقط قرمز جداکردن چه زیباست..
تو را ای پرسپولیس محبوب دلها...
زعمق جان دعا کردن چه زیباست...
درود بر پرسپولیس و همه ی طرفداراش
سید مهدی23 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 5 نفر از این پست تشکر کرده اند :
پاسخ

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش