انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال خارجی > آرشيو بخش فوتبال خارجي > فصل 2011 - 2010
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین لیگ جهان؟
اسپانیا 14 40.00%
انگلیس 15 42.86%
ایتالیا 4 11.43%
المان 2 5.71%
فرانسه 0 0%
رأی دهندگان: 35. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش

قدیمی 06-03-2009, 11:53 PM
imported_pedram
پیشکسوت انجمن
imported_pedram آواتار ها

تشکر شده 0 بار در 0 نوشته
imported_pedram is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : بيش بينى

قدیمی

قفل شد

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

واحد 47 در آپارتمان ارتش سرخ
imported_pedram آنلاین نیست.  

قدیمی 08-26-2009, 11:11 PM
Las Galaxias
بازيكن پايه
Las Galaxias آواتار ها

تشکر شده 98 بار در 37 نوشته
Las Galaxias is on a distinguished road

اوه اوه چه خاکی نشسته رو درو دیفال این تاپیک
من حالا که این تاپیکو می بینم و چند روزی هست این فرومو دمبال می کنم متعجبم چرا همچین بحثایی که میشه توش به ذهن فوتبالیمون سرعت رشد بدیم و یاد بگیریم از هم ، کمتر طرفدار داره
همین تاپیک گرچه آخرش تعصبات و نظرای شخصیه ولی به انجمن صفا میده حالا ملت آرتش بیاین بحث بهترین لیگ رو به چالش بکشیم

موافقین یا همین اول راهی برم جلو سوت بزنم ؟

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Las Galaxias آنلاین نیست.  
تعداد 3 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 08-26-2009, 11:32 PM
Masoud
ریش سفید انجمن
Masoud آواتار ها

نام حقیقی: مسعود
تشکر شده 31,861 بار در 9,641 نوشته
مربی مورد علاقه: علی دایی
حالت من:
Motarez
Masoud امتیاز غیر فعال شده است.

صد در صد موافقیم دوست عزیز
خیلی خوشحالم میشیم با عقاید شما اشنا شیم و تو بحثهای داخلی و خارجی شما رو ببینیم.

----------------------------------
به نظرم من بدون شک لیگ برتر انگستان بهترین لیگ جهان هست و این رو قریب به یقین کارشناسان بزرگ فوتبالی اعتقاد دارن

VIVA RED ARMY
Masoud آنلاین نیست.  
این کاربر برای پست مفید ازMasoud تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 08-27-2009, 02:39 PM
Las Galaxias
بازيكن پايه
Las Galaxias آواتار ها

من این بحثو شروع می کنم به امید اینکه سودمند باشه
وقتی من هوادار و نه کارشناس بخوام در این مورد و انتخاب بهترین ها و رده بندی ها نظر بدم توی تفکر خودم یه شرایطی می بینم که قراره زیر سایه تعصب نباشه
معیاری که شخصا فکر می کنم میشه باهاش یه لیگ خوب رو معرفی کرد مواردیه مثل : بالا بودن قدرت فوتبالی و فنی اون کشور ، داشتن فوتبال درجه 1 ، وجود تیم های درجه اول فوتبال دنیا در لیگ اون کشور ، وجود ستاره های بزرگ در لیگ ، داشتن استادیوم های درجه اول ، حضور پررنگ تماشاگر برای مسابقات ، تامین امنیت فوتبالی برای همه مرتبطین فوتبال ، داشتن مطبوعات و رسانه قوی فوتبالی ، صنعتی و اقتصادی بودن ، امکانات لازم برای پخش بازی های تلویزیونی با کیفیت ، حضور و نتایج مقتدارنه باشگاه های یک لیگ در رقابت های بین المللی و ...
مسلما همه اینا برای انتخاب یه لیگ خوب شرطه و مسال زیاد دیگه ای که من ازش سر درنمیارم
وقتی همه اینارو بخوایم کنار هم بچینیم با یه حساب سرانگشتی می بینیم هیچ لیگی کامل نیست و هرکدوم نسبت به دیگری برتری در حداقل یه مورد داره باسه همین اگر ما بتونیم توی نظرسنجی یا بحثامون هم به نتیجه برسیم و فرضا لیگی رو بهترین بدونیم بازم این نتیجه نسبیه و ممکنه برای مدت خاصی باشه
حالا من منتظر نظریه پردازی دوستای آرتش سرخ هستم تا باهم تاپیک پرباری رو داشته باشیم .

تعداد 4 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 08-27-2009, 02:51 PM
Karim
ریش سفید انجمن
Karim آواتار ها

نام حقیقی: كريم
تشکر شده 18,113 بار در 6,115 نوشته
بازیکن مورد علاقه: كريم باقري
مربی مورد علاقه: هيدينگ،مورينيو،دنيزلي،قطبي
حالت من:
Sarbezir
Karim is on a distinguished road

محمد جان فاکتورهای نسبتا کاملی برای انتخاب یکی از بین بقیه ارائه دادید...
اما من لیگ انگلیس رو انتخاب میکنم...به نظرم دربین فاکتورهایی که اشاره کردید درصد بیشتری رو به خودش اختصاص میده...
ازهمه مهمتر 4تیم خیلی قوی داره که در قیاس با 4تیم خیلی قوی دیگر لیگها قوی ترن!

never cared for what they say
never cared for games they play

never cared for what they do
never cared for what they know

But I know
nothing else matters
Karim آنلاین نیست.  
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 08-27-2009, 03:09 PM
Masoud
ریش سفید انجمن
Masoud آواتار ها

تشکر شده 31,861 بار در 9,641 نوشته
مربی مورد علاقه: علی دایی
حالت من:
Motarez
Masoud امتیاز غیر فعال شده است.

تحلیل قشنگ و کاملی کردی محمد و زیاد جای حرفی نزاشتی
ولی واقعا 4 تیم انگستان تو این چند سال اخیر 3تاشون تو نیمه نهایی جام باشگاهها بودن و این خودش میتونه دلیلی باشه برای ادعای ما.
کلا لیگ انگستان به نظرم همه چیزش رو حساب کتاب هست و فوق العاده کامل به طوری که نقصی نمیشه ازش گرفت به همین خار بهترین لیگ دنیاست از نظرم

VIVA RED ARMY
Masoud آنلاین نیست.  
این کاربر برای پست مفید ازMasoud تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 08-28-2009, 04:13 PM
Las Galaxias
بازيكن پايه
Las Galaxias آواتار ها

علیرغم اینکه فعلا طرفداران پرمیرلیگ اینجا بیشتر نظر میدن اما توی نظرسنجی که تا اینجا ازش استقبال نشده اینطور نیست ولی بازم من بررسی سطحی خودمو از لیگ انگلیس شروع می کنم .
نگاه :
گروهی از نام آورترین و بزرگترین مربیان دنیا روی نیمکت تیم های انگلیسی می نشینند و همین غیر از بازی درون مستطیل سبز رقم زننده دربی میان مربیانیست که کم برای هم کری نمی خوانند ؛ مهمترین شاخصه لیگ برتر در اولین نگاه همین تفاوت است که حتی کوچک ترین تیم های این لیگ هم مربیانی نام آشنا دارند وقتی اریکسون سوئدی در دسته 4 انگلستان مربی باشد بیش از پیش میتوان به اهمیت داشتن مربی بزرگ در تیم های انگلیسی پی برد .

بررسی تیم های لیگ :
اکثریت فوتبالدوستان به من سونایتد ، چلسی ، آرسنال و لیورپول لقب big4 اده اند یعنی چهاربزرگ ، چهارتیمی که در در دو دهه گذشته همواره قهرمانی ها را بین خودشان تقسیم کرده اند اما .. آنفیلدی ها سهمی نخواهند داشت آنها با این همه اسم و رسم و افتخار در لیگ برتر قهرمان نشده اند ولی با این حال جزء گروه 4گانه قرار گرفته اند . از این تیم ها که بگذریم همیشه نام تیم هایی مثل تاتنهام ، آستون ویلا ، بلکبرن و تا چند سال قبل نیوکاسل و لیدزیونایتد بر سر زبان ها بوده و این تیم ها با داشتن بازیکنان خوب و نامی درحال مبارزه با big4 بوده اند گرچه هیچگاه در حد و انازه آنها ظاهر نشده اند .

بازیکنان بزرگ :
مهمترین اتفاق فعلی برای لیگ انگلیس جدایی رونالدو و لالیگایی شدن اوست مطمئنا در حال حاضر از رونالدو بهتر و بزرگتر در پرمیرلیگ نیست و این موجب میشود جذابیت های لیگ کمتر شود حضور رونالدو همیشه برای تماشاگران جذاب بود و خود او یکی از ارکان محبوبیت من یونایتد بشمار میرفت ، البته در لیگ انگلستان بازیکن بزرگ کم نیست حتی بواسطه قیاس هنوز هم این لیگ پرستاره ترین لیگ دنیاست .

تیم ملی :
بعضیها می گویند یک تیم ملی خوب زائیده لیگی قدرتمن است و برای همین ایتالیا قهرمان جهان شد چراکه بازیکنان بومی بیشتری در تیم های این کشور توپ میزنند ولی پرمیر لیگ بق آمار بیشترین بازیکن خارجی را بین لیگ های معتبر اروپایی در اختیار دارد . تیم ملی انگلیس سال هاست در حسرت کسب افتخار بسر میبرد و این امتیاز منفی بزرگی برای فوتبال آنهاست گرچه قدرت بلای تیم های باشگاهی آن در بازی های اروپایی نقطه تضادیست در فوتبال آن .

حضور باشگاه ها در رقابت های بین المللی :
بی شک در چند سال اخیر آنها بهترین بوه اند و با کسب دو قهرمانی و سه نایب قهرمانی در دهه اخیر نسبت به بقیه لیگ ها عملکرد بهتری داشته اند ، قابل دفاع ترین رکن لیگ انگلستان همین معیار است و از این لحاظ نمره کاملی میتوان برایش در نظر گرفت .

ادامه ...

تعداد 4 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 08-28-2009, 04:47 PM
rahim
مدير بازنشسته
rahim آواتار ها

نام حقیقی: رحيم
تشکر شده 15,929 بار در 5,030 نوشته
rahim is on a distinguished road

به نظر من هم بهترين وجذابترين ليگ ليگ انگليسه كه شرايط وعوامل زيادي در اين امر دخيل هستند كه دوستان اشاره كردند بازيكنان وتيمهاي فني مطرح روي نيمكتها .تبليغات و شرايط ويژه برگزاري مسابقات ونحوه ي فيلم برادري ونگاههاي كارشناسانه واقتصادي به همه ي امور وجزيئات و از همه مهمتر ثبات و ارامش از ليگ برتر يك ليگ جذاب ساخته .ثبات وارامشي كه باعث شده تيمهايي كه چندين ساله ا يك مربي استفاده مي كنند هميشه جز مدعيان ليگ جزيره واروپا باشند و با عث جذب سرمايه هاي كشورهاي ديگه دراين ليگ وتزريق پول در باشگاهها ي انگليسي شود هر چند اكثرا در جذب وخريد ستارگان بزرگ خساست به خرج مي دهند ولي با حفظ ستارگان بومي وپرورش استعدادها جذابيت خاصي پيدا كردند .

-------------------------------
بلاخره اون روز رسید

rahim آنلاین نیست.  
این کاربر برای پست مفید ازrahim تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 08-28-2009, 05:59 PM
monji
مدير بازنشسته
monji آواتار ها

تشکر شده 5,165 بار در 1,698 نوشته
حالت من:
Relax
monji is on a distinguished road

سلام
مباحث فنی و زیبای دوستان رو خوندم
لذت بردم نظر من هم اینه که واقعا لیگ جزیره یه چیز دیگه است
علاوه بر فاکتورهای زیادی که محمد رضای عزیز و کریم و آقا مسعود و رفیق رحیم عنوان کردن
من خودم یه چیزی رو تو فوتبال جزیره زیاد میپسندم و اونهم ریشه در گرایشات خرافی شدید
ملت انگلیس داره
این که از هر اتفاقی برای خودشون داستان و افسانه میسازن
و یا روحیه خلاقی که برای نام گذاری و ارائه القاب به تیمها و شخصیتهای فوتبالی دارن
این واسه من خیلی جالبه
نمیشه بهش گفت حاشیه
شاید واقعا همون معنی fun که تقریبا هم معنی هوادار در فارسی هست
تو همین چیزها خلاصه بشه
شیاطین سرخ
توپچی ها
شیر های آبی
کشاورزان باکلاس
بیسکوئیت سازان کنار رودخانه
و صدها لقب و اسم که هر کدومشون یه داستان جدا گونه دارن
--------------------------
البته یه چیزی رو باید همتون بدونید