انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال خارجی > آرشيو بخش فوتبال خارجي > فصل 2011 - 2010
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش

قدیمی 01-11-2011, 11:14 PM
rahim
مدير بازنشسته
rahim آواتار ها

نام حقیقی: رحيم
تشکر شده 15,929 بار در 5,030 نوشته
rahim is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر بازی:ایران-عراق

بنده هم به نوبه خودم تبريك ميگم اين برد دلچسب را ..
هر چند نتوانستم بازي رو ببينم ولي از بابت شنيدن خبر كلي خوشحال شدم ....
حقيقت من برابر دو سه تيم دوست دارم هميشه برنده باشيم ..اول عربستان وبعد عراق وژاپن ..
براي هر كدومشون هم دلايل خودم رو دارم ...
در مورد بحث فني صحبتي نيست چون بازي رو نديدم ...پي نظر دوستان رو مي خونم شايد چيزي دستگيرم شد ..
=====
پ.ن: شايعه شده بود به علت گراني گوسفند عراقي نتوانستند به خوبي از دعاو قربون صدقه مردم بهر ه مند شوند ..امان از گراني

-------------------------------
بلاخره اون روز رسید
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

rahim آنلاین نیست.  
تعداد 6 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 01-11-2011, 11:33 PM
pintorico
مدير بخش عكس و والپيپر
pintorico آواتار ها

نام حقیقی: حسين خسروي
تشکر شده 6,306 بار در 1,353 نوشته
بازیکن مورد علاقه: يكي دوتا نيستن كه بشه اينجا نوشتشون
مربی مورد علاقه: اينا هم همينطور
حالت من:
Khaste
pintorico is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی توسط پارسومش نمایش پست ها
دوست عزی اینا مزخرف نیستن عین واقعیتن.درسته تیم برده.منم از این برد خوشحالم.اما نباید چشمم رو روی واقعیت ببندم.بازیکنای بزرگی رو فقط به دلیل مسائل سیاسی به این مسابقات نبرد. هر کدوم از این بازیکنان خودشون یه تیمن.
من خوشحالم که یه تیم عرب رو بردیم.اگه به مالدیو ببازیم ناراحت نمیشم اما اگه یه گل از تیما عرب بخوریم انگار دنیا روسرم خراب میشه.
حتما رفتار براداران امروز ما (عراق ) رو در بازیهای غرب آسیا فراموش نکردین که چه توهینی به سرود ملیمون کردن.
شما كه انقدر خوب به همه واقعيتها نگاه ميكني يه نگاهي هم به شناسنامه همون دو تا تيمي كه ميگي بنداز تا بفهمي چرا دعوتشون نكردن. پسر خوب وقتي تو حمله كريم انصاري فر و آرش افشين رو داريم هيچ نيازي به مجيدي 33 ساله نداريم. ميتوني بفهمي كه سن هيچ ربطي به سياست نداره؟ من عاشق كريمي هستم اما بازيكني كه انقدر اطرافش حاشيه هست به درد تيم ملي نميخوره. مخصوصا تو اين شرايط. تو رو خدا زرتي همه چيز رو به اين سياست كوفتي نچسبونيد.
تيم نتيجه گرفته تو مياي ميگي سياسيه؟ فوتبال هيچ ربطي به سياست نداره. اينو تو اون كلت فرو كن.
اون توهيني هم كه به سرود ملي ايران شد از رو بي فرهنگيشونه. به نظر من عراق تو شرايط فعلي يه كشوريه كه مورد ستم قرار گرفته و ما هم به عنوان كشوري كه بيشترين مرز مشترك رو با عراق داريم بايد ازشون حمايت كنيم چون بيشتر به نفع خودمونه، نميدونم ميتوني اينو درك كني يا نه؟ حالا اگه اون احمقها ميان به سرود ملي ما توهين ميكنن به فرهنگ پايينشون مربوط ميشه. در ضمن، من كي از اين حركت عراقي ها حمايت كردم كه اونجوري تو جواب به من اين مسئله رو مطرح ميكني؟

........VECCHIASIGNORA........

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

بيچاره شاگردي كه از استادش بهتر نشود
لئوناردو داوينچي

pintorico آنلاین نیست.  
تعداد 4 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 01-11-2011, 11:37 PM
Alibother
Guest
Alibother آواتار ها

نقل قول:
نوشته اصلی توسط پارسومش نمایش پست ها
دوست عزی اینا مزخرف نیستن عین واقعیتن.درسته تیم برده.منم از این برد خوشحالم.اما نباید چشمم رو روی واقعیت ببندم.بازیکنای بزرگی رو فقط به دلیل مسائل سیاسی به این مسابقات نبرد. هر کدوم از این بازیکنان خودشون یه تیمن.
من خوشحالم که یه تیم عرب رو بردیم.اگه به مالدیو ببازیم ناراحت نمیشم اما اگه یه گل از تیما عرب بخوریم انگار دنیا روسرم خراب میشه.
حتما رفتار براداران امروز ما (عراق ) رو در بازیهای غرب آسیا فراموش نکردین که چه توهینی به سرود ملیمون کردن.
داش علي كاملا با شما موافقم.به نظر من بازي اگه براي ما با چاشني شانس همراه نبود بايد مساوي ميشد.به طور حتم مسايل سياسي تو همه زمينه ها تو مملكت ما تاثير گزاره خصوصا تو فوتبال.اينكه دوستان اين قضيه رو منكر ميشن جاي تغجب داره .ضمن اينكه اصلا خوش آيند نيست كه ما افكار ديگران رو مزخرف توصيف كنيم!

این کاربر برای پست مفید از تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 01-11-2011, 11:52 PM
پارسومش
مدير بازنشسته
پارسومش آواتار ها

نام حقیقی: علی
تشکر شده 913 بار در 539 نوشته
بازیکن مورد علاقه: ژاوی
مربی مورد علاقه: ارسن ونگر
پارسومش is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pintorico نمایش پست ها
شما كه انقدر خوب به همه واقعيتها نگاه ميكني يه نگاهي هم به شناسنامه همون دو تا تيمي كه ميگي بنداز تا بفهمي چرا دعوتشون نكردن. پسر خوب وقتي تو حمله كريم انصاري فر و آرش افشين رو داريم هيچ نيازي به مجيدي 33 ساله نداريم. ميتوني بفهمي كه سن هيچ ربطي به سياست نداره؟ من عاشق كريمي هستم اما بازيكني كه انقدر اطرافش حاشيه هست به درد تيم ملي نميخوره. مخصوصا تو اين شرايط. تو رو خدا زرتي همه چيز رو به اين سياست كوفتي نچسبونيد.
تيم نتيجه گرفته تو مياي ميگي سياسيه؟ فوتبال هيچ ربطي به سياست نداره. اينو تو اون كلت فرو كن.
اون توهيني هم كه به سرود ملي ايران شد از رو بي فرهنگيشونه. به نظر من عراق تو شرايط فعلي يه كشوريه كه مورد ستم قرار گرفته و ما هم به عنوان كشوري كه بيشترين مرز مشترك رو با عراق داريم بايد ازشون حمايت كنيم چون بيشتر به نفع خودمونه، نميدونم ميتوني اينو درك كني يا نه؟ حالا اگه اون احمقها ميان به سرود ملي ما توهين ميكنن به فرهنگ پايينشون مربوط ميشه. در ضمن، من كي از اين حركت عراقي ها حمايت كردم كه اونجوري تو جواب به من اين مسئله رو مطرح ميكني؟
اولا خونسرد باش عزیزم.چرا خوشو ناراحت می کنی.
دوما این دوتا تیمی که شما میگین بهشون میگن بازیکن با تجربه که برای هر تیمی نیازه.
سوما همه میدونن حاشیه های علی کریمی از کی شروع شد و شما نیدونی ؟عجب طرفداری هستی ؟
چهارمااین کشوری که مورد ستم واقع شده هشت سال جونای این مملکتو مثل اب خوردن به خاک و خون کشید و جان م مال و ناموس ما رو بغارت برد.شما چشماتو باز کن بیین چه جنایتایی تو خرمشهر انجام دادن همین برادراتون.
مطمئینا شما درک بالایی داری که فرهنگ پایین اعراب رو میبینی.اما من فکر میکنم اونا اصلا فرهنگ ندارن.شما چه بخواهی چه نخواهی تو کشوری زندگی میکنی که سیاست تو همه عرصه هاش هست
پس خواهشا نقش آدمای ساده لو رو بازی نکن.
من در کشوری زندگي مي كنم كه زبانش پارسي است اما به آن فارسي مي گويند چون عربي "پ" ندارد درد من تنهايي نيست؛ بلكه ملتي است كه گدايي را قناعت؛ بي عرضگي را صبر و با تبسمي بر لب اين حماقت را حكمت خداوند مي نامند!!!
پارسومش آنلاین نیست.  
این کاربر برای پست مفید ازپارسومش تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 01-12-2011, 12:01 AM
pintorico
مدير بخش عكس و والپيپر
pintorico آواتار ها

نام حقیقی: حسين خسروي
تشکر شده 6,306 بار در 1,353 نوشته
بازیکن مورد علاقه: يكي دوتا نيستن كه بشه اينجا نوشتشون
مربی مورد علاقه: اينا هم همينطور
حالت من:
Khaste
pintorico is on a distinguished road

باشه، اصلا همينه كه شما ميگي.
همينجوري ادامه بده.
موفق باشي

........VECCHIASIGNORA........

بيچاره شاگردي كه از استادش بهتر نشود
لئوناردو داوينچي

pintorico آنلاین نیست.  
این کاربر برای پست مفید ازpintorico تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 01-12-2011, 12:03 AM
پارسومش
مدير بازنشسته
پارسومش آواتار ها

نام حقیقی: علی
تشکر شده 913 بار در 539 نوشته
بازیکن مورد علاقه: ژاوی
مربی مورد علاقه: ارسن ونگر
پارسومش is on a distinguished road

منتظر بحثای بعدی هستم عزیزم
رهرو آن نست گهی تند و گه آهسته رود
رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود.
مطمئینا ادامه میدم.
من در کشوری زندگي مي كنم كه زبانش پارسي است اما به آن فارسي مي گويند چون عربي "پ" ندارد درد من تنهايي نيست؛ بلكه ملتي است كه گدايي را قناعت؛ بي عرضگي را صبر و با تبسمي بر لب اين حماقت را حكمت خداوند مي نامند!!!
پارسومش آنلاین نیست.  

قدیمی 01-12-2011, 01:45 AM
Aida_red
كاپيتان
Aida_red آواتار ها

نام حقیقی: آیدا
تشکر شده 607 بار در 262 نوشته
بازیکن مورد علاقه: علی کریمی . ایکر . کریس . راموس .اوزیل
مربی مورد علاقه: شهریار . مورینیو
Aida_red is on a distinguished road

به سهم خودم برد تیم ملی ایران را تبریک میگم .

برد بسیار با ارزشی بود .

با اینکه با خودم قرار داشتم بازی را نبینم ولی نتونستم وقتی گل خوردیم حس کردم چقدر به ایران علاقه دارم خیلی بیشتر از پیزی که فکر میکردم .

رضایی پرسپولیسی که گل مساوی را زد خونه پر از فریاد شادی شد گل ایمان مبعلی همه را از جا کند .

خیلی خیلی خوشحالم که عراق را بردیم و جواب بی احترامی که موقع سرود ایران به تیم ملی ایران در بازی های آسیایی کرده بودن را دادیم .

تا دنیا دنیاست
رئال سرور بارساست

Aida_red آنلاین نیست.  
تعداد 3 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 01-12-2011, 07:39 AM
zamara
ریش سفید انجمن
zamara آواتار ها

نام حقیقی: اسماعيل
تشکر شده 26,003 بار در 8,953 نوشته
بازیکن مورد علاقه: علی کریمی
مربی مورد علاقه: هیچکس
حالت من:
Mehraboon
zamara will become famous soon enough

سلام
بارها گفتم بازهم عرض ميكنم ، ما در اين مكان به هيچ عنوان با مسايل سياسي كاري نداريم و هيچگونه بحثي كه يك پاي اون به مسايل سياسي باز بشه اينجا جايي نداره .
ما بازي فوتبال انجام داديم و خدا رو شكر برنده اين بازي شديم ، دليل نداره ما بخواهيم اين موضوع رو به سمت و سوي سياست و جنگ هشت ساله ايران و عراق و غيره سوق بديم.
اگه بنا باشه در اينمورد كسي موضع گيري كنه و بخواد اونو به جنگ ربط بده فكر ميكنم خود من بايد بيشتر از هر كس ديگه اي اينكار رو بكنم چرا كه من توي بطن اون جنگ بودم و از نزديك شاهد همه جنايت ها و كشت و كشتارها و آواره گي ها و غيره بودم .
اما الان اين رو ميتونم به خوبي تشخيص بدم كه نه زمامداران الان و نه بازيكن هاي الان تيم ملي عراق هيچ ارتباطي با افراد و بازيكن هاي اون زمان ندارند.
بازيكنان حال حاضر عراق شايد اصلا در زماني كه صدام جنگ رو با ما آغاز كرد مثل خيلي از شماها هنوز بدنيا نيومده بودند و حتي خيلي هاشون بعد از پايان جنگ هم بدنيا نيومده بودند پس چرا ما بايد اين بچه ها رو مورد محاكمه خودمون قرار بديم ؟
اين ها الان مثل بازيكنان ساير ملل هستند و هيچ تفاوتي ندارند و كساني هم كه در زمان جنگ بودند يا الان مثل من پير شدند و يا خيليهاشون الان ديگه زنده نيستند ، ضمن اينكه همون ها هم خيلي هاشون با زور و اجبار به جنگ رفته بودند چرا كه من وقتي در پايان جنگ كه براي مدتي با عراقي ها خاله بازي ميكرديم و هر شب توي سنگر هاي همديگه بوديم و به اصطلاح مهمون بازي ميكرديم از زبون خودشون شنيدم كه گفتند ما رو به زور به جبهه فرستادند و حتي تهديد كردند كه اگه نيان خانواده اشون امنيت جاني نخواهند داشت .
اين از اين .
اما ....
اما من اگه پاي پستي تشكر ميزنم مطمئن باشيد كه اون پست لايق تشكر و سپاسه و بي دليل اينكار رو نميكنم و برام فرقي هم نميكنه اون شخص مدير باشه يا كاربر عادي ، وقتي حرف درستي زده ميشه چرا نبايد تشكر كنم؟ ضمن اينكه اگه من براي پستي سپاس ميزنم دليل بر اين نيست كه فقط اون شخص برام عزيزه و براي كسي كه تشكر نزدم ارزشي قايل نيستم ، بخداي احد و واحد كه من همه شما رو مثل بچه هاي خودم دوست دارم و هيچ فرقي براي من نداريد و همتون رو به يك اندازه دوست دارم و محاله قلبا از كسي برنجم و ناراحت باشم .
همتون عزيز و محترم هستيد و بسيار قابل احترام .
به جاي اين حرف ها و ناراحتي بياييد به اصل موضوع نگاه كنيم و خودمون رو از حاشيه هاي الكي و بي مورد دور كنيم .
تيم ملي فوتبال مون برنده يك بازي حساس شده و از اين نظر همه ما بايد خوشحال باشيم نه اينكه بياييم بيخود و بي جهت سر مسايل پيش پا افتاره و بي ارزش با هم همديگه بحث بي مورد بكينم و باعث دلخوري و ناراحتي همديگه بشيم .
اين مسايل رو ول كنيد و به سمت و سوي تشويق و حمايت از تيم ملي خودمون بپردازيم .
كوچك همه شما : زامارا شرمنده پيش شما جوون هاي گل

توجه به
و رعایت آنها نشانگر شخصیت خوب شماست.
با ورزش ، سلامتی و نشاط و زیبایی خود را حفظ كنید

پرسپولیس بی همتاست
پرسپولیس بی پرواست
پرسپولیس خون در رگهاست
پرسپولیس همیشه محبوب دلهاست
zamara آنلاین نیست.  
تعداد 4 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 01-12-2011, 09:25 AM
babak red
مدیر كل
babak red آواتار ها

نام حقیقی: بابک
تشکر شده 35,281 بار در 10,083 نوشته
بازیکن مورد علاقه: 24 ابدی
مربی مورد علاقه: دایی(اقای گل جهان)
حالت من:
Ashegh
babak red is on a distinguished road

آناليز نفر به نفر تيم ملي مقابل عراق

مسعود شجاعي و رفتار غيرقابل باورش بعد از تعويض همان چيزي است که بايد از آن ترسيد. اين تنها نقطه تاريک تيم ملي در شب پرحرارت دوحه بود
مهدی رحمتی:

روی گل اول نمی توان اشتباه او را نادیده گرفت اما در کل بازی همان مهدی رحمتی بود که انتظارش را داشتیم و توانست در برابر حملات مهاجمان زهردار عراق دروازه تیم ملی را بسته نگه دارد اما او هنوز در خروج ها و دفع سانتر ها متزلزل نشان می دهد.

محمد نصرتی:

شباهت چندانی به بازیهای قبلی اش در این پست نداشت و هوار محمد در این بازی به شدت او را آزار داد. نصرتی در دقایقی که به وسط زمین متمایل می شد بازی خوبی ارائه می داد اما در جناح راست نتوانست همه انتظارات را برآورده کند.

سید جلال حسینی:

همان مدافع همیشگی بود با این تفاوت که در چند صحنه در بازی هوایی مقابل مهاجمان عراقی کم آورد و این برای بازیکنی با تجربه او اتفاق چندان خوبی نبود.

مسعود شجاعی:

نسبت به بازیهای قبلی که از او در تیم ملی دیده بودیم پیشرفت فوق العاده ای داشت. او اوایل بازی با چند دریبل امیدوارمان کرد و در اواخر نیمه اول با راه افتادن او طوفان تیم ملی شروع به وزیدن کرد اما باز هم با شجاعی ایده آل ما فاصله دارد.

هادی عقیلی:

عطش گلزنی فوق العاده ای در این بازی داشت و بارها دروازه عراق را با خطر جدی مواجه کرد اما در نهایت نتوانست به هدفش برسد.

احسان حاج صفی:

یکی از خوب های میدان بود و در نیمه دوم بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشت. حضور او در جناح چپ باعث شده بود تا خیلی ها نگران جای خالی او در خط دفاع باشند اما پوشش بسیار خوب بقیه مدافعان ودوندگی بسیار حاج صفی اجازه نداد تا پیش بینی ها به وقوع بپیوندد.

آندرانیک تیموریان :

همانطور که انتظار داشتیم ستاره تیم ما در پست هافبک دفاعی بود با این تفاوت که به جای جواد نکونام ، آندرانیک تیموریان این لقب را از آن خود کرد. او بازی بسیار خوبی ارائه داد و جور نکونام که چندان در بازی حضور نداشت را هم در حمله و هم در دفاع کشید. بازی تخریبی او در مواقع حمله عراق و بازیسازی اش هنگام حمله تیم ملی باعث شد تا ستاره این بازی لقب بگیرد.

ایمان مبعلی:

افشین قطبی حساب ویژه ای روی ضربات ایستگاهی این بازیکن باز کرده بود و در نهایت به هدف خود هم رسید. مبعلی بازیکنی بود که کمتر کسی پیش بینی می کرد در ترکیب اصلی حضور داشته باشد اما با بازی خوبش مهر تاییدی بر تصمیم افشین قطبی زد. در این بازی بعد از مدتها همان مبعلی را دیدیم که می خواستیم و دلمان برایش تنگ شده بود.

غلامرضا رضایی :

مثل همیشه امتیاز ویژه اش دوندگی بیش از حد و تیزهوشی اش بود. اگرچه گاهی اوقات تک روی ها و حفظ توپ های او در زمین خودی آزاردهنده بود اما با گلی که به ثمر رساند و دوندگی هایش نشان داد که همان ستاره همیشگی است. شاید اگر در زدن ضربات آخر دقت بیشتری می کرد تعداد گل های بیشتری را مقابل نام تیم ملی ایران مشاهده می کردیم.

جواد نکونام:

- به عنوان کاپیتان و مرد اصلی تیم ملی خیلی بیشتر از این ها از او انتظار داشتیم اما او حتی نیمی از انتظارات را برآورده نکرد. عدم هماهنگی، یارگیری توسط بازیکنان حریف یا هر دلیل دیگری باعث شد تا نکونام در تیم ملی گم باشد و چندان نامی از او نشنویم.

محمد غلامی:

در این بازی با این که مهاجم نوک بود اما بیشتر از این که وظیفه گلزنی داشته باشد وظیفه منحرف کردن خط دفاع عراق و خسته کردن آنها را به عهده داشت تا فضا را برای غلامرضا رضایی و بقیه بازیکنان باز کند. اگرچه او این وظیفه را به خوبی انجام داد اما نسبت به بازیهای قبلی که از این بازیکن دیده بودیم انتظاراتمان برآورده نشد.

خلعتبری:

بدون شک تعویض طلایی قطبی بود. با اضافه شدن او به تیم خط حمله تیم ملی جان تازه ای گرفت. بعد از گل برتری ایران او به بهترین نحوممکن بازی را اداره کرد تا سه امتیاز شیرین به حساب ما واریز شود.

همیشه میشه شروع کرد!
حتی وقتی فکر میکنی دیره ،تو دنیای ما آدم ها
فقط وقتی به اندازه کافی تاریک بشه میتونی ستاره هارو ببینی و درک کنی..
هیچ وقت نا امید نشو اراده کن و تموم موانع اطرافت رو مجبور کن
به اراده محکمت احترام بذارن
خودتو باور کن.
(این متن هدیه پرستو عزیزه)

babak red آنلاین نیست.  
تعداد 3 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 01-12-2011, 11:03 AM
g.hoseyn
مدير بازنشسته
g.hoseyn آواتار ها

نام حقیقی: حسین
تشکر شده 4,769 بار در 1,784 نوشته
g.hoseyn is on a distinguished road

منم این بردشیرین روبه همه بچه های ارتش سرخ تبریک میگم
درموردبازی هم عرض کنم که دفاع آخرهامون خیلی بدبودن امابقیه تیم درکل خوب بودبه نظرمن بازی بعدنصرتی باحسینی دفاع آخرباشه بهتره وخسروحیدری هم جای خودش بازی کنه
درضمن به نظرم آرش افشین یا کریم انصاریفرهم بهترازغلامی هستن
درکل بازی خوبی انجام دادیم اما فکرکنم مساوی عادلانه تربودوشانس آوردیم که بردیم من مطمئن هستم که اگرمربیشون عمادرضاروتعویض نمی کردالان نتیجه بازی به غیرازاینی که هست بود

آقای خیابانی هم که بدرومخ بود کلا نمی دونم براچی وقتی یه نفرمیدونه که ازگزارشاش کسی خوشش نمیادچرارومخ ملت میره
من کاری ندارم که بهش سفارش کرده بودن که شاهزاده های پارسی رونگه اما اگه به عادل این سفارش رومیکردن دیگه اون کلمه شاهزاده رونقطه چین نمی کردوهزارتا کلمه دیگه جاش نمی ذاشت وتوگزارشش هی بگه

حرکت بعدازگل رضایی هم تابلوبودکه توی تیم برخلاف اونچه که میگن همه چی آرومم نیست!!

من این دوروز خیلی حال خوشی نداشتم ودیروزم اومدم اما حوصله پست دادن نداشتم دلیلشم سقوط هواپیماست

من موقعی که هواپیماسقوط کردتوفرودگاه مهرآبادبودم وداشتم میومدم تبریز بگذریم که چه استرسی بهم واردشداما فقط به خاطراینکه آقای بهبانی توهواپیمای مابودونتونستم توصورتش توف بندازم حالم خیلی گرفته شداین مردک آخرازهمه سوارشد وقبل ازهمه پیاده شدنیم ساعتم به خاطراین بی ناموس هواپیمارونگهداشتن تابیادسوارشه
خیلی بایدآدم پرروباشه که بگه آمارسوانح هوایی ماتوجهان خوبه ماتقریبا 1%جمعیت کل جهان روداریم اما تعدادتلفات سوانح هوایی توچندسال اخیر25%کل جهان بوده
!!!!!

g.hoseyn آنلاین نیست.  
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :
موضوع بسته شد

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش