انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال خارجی > آرشيو بخش فوتبال خارجي > فصل 2011 - 2010
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش

قدیمی 05-28-2012, 10:22 AM
saman 57
پیشکسوت انجمن
saman 57 آواتار ها

نام حقیقی: saman-57
تشکر شده 6,480 بار در 3,135 نوشته
حالت من:
Mashghool
saman 57 is on a distinguished road
lk المپیک 2012 لندن

آشنایی با المپیک تابستانی 2012 لندن

المپیک تابستانی 2012 لندن از ۲٧ جولای تا ١۲ آگوست برابر با ۶ تا ۲۲ مرداد سال ١٣٩١ در لندن پایتحت انگلستان برگزار می‌شود
المپیک تابستانی ۲۰۱۲(Summer Olympics2012) سی‌امین دوره المپیک نوین است و به همین دلیل به طور رسمی با نام «بازی‌های المپیک سی‌ام» شناخته می‌شود.
شهر لندن قبلا در سال‌های ۱۹۰۸ و ۱۹۴۸ میزبان بازی‌های المپیک بوده است و بدین ترتیب اولین شهری است که برای سومین‌بار در تاریخ نوین بازی‌های المپیک، میزبان بازی‌ها می‌شود.
تاریخچه دهکده‌ المپیک / پرچم المپیک / نماد المپیک 2012 لندن /
شهر لندن در یک‌صد و هفدهمین‌ اجلاس کمیته بین‌المللی المپیک در تاریخ ۶ جولای سال ۲۰۰۵ که در کشور سنگاپور برگزار شد، پس از رقابت با شهر‌های مادرید، مسکو، نیویورک و پاریس پس از چهار دور رأی‌گیری به عنوان میزبان این دوره از بازی‌های المپیک انتخاب شد.
وب‌سایت: المپیک لندن
در این رویداد بزرگ ورزشی، ورزشکاران واجد شرایط 182 کشور جواز حضور در رقابت‌ها را دریافت کرده‌اند و تخمین زده می‌شود این رقم به عدد 204 کشور برسد.
همچنین برآوردها نشان می‌دهد حدود 10 هزار و 500 ورزشکار در رقابت‌های المپیک 2012 لندن شرکت داشته باشند.
دنی بویل کارگردان سینما و برنده جایزه اسکار به عنوان مدیر هنری افتتاحیه المپیک لندن انتخاب شده است. همچنین در فوریه سال ۲۰۱۲ میلادی نیز الیزابت دوم و شاهزاده فیلیپ، دوک ادینبرا برای افتتاح مراسم دعوت و برگزیده شده‌اند.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

من همون milad 23 هستم.
saman 57 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 5 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 06-01-2012, 05:27 PM
zamara
ریش سفید انجمن
zamara آواتار ها

نام حقیقی: اسماعيل
تشکر شده 26,003 بار در 8,953 نوشته
بازیکن مورد علاقه: علی کریمی
مربی مورد علاقه: هیچکس
حالت من:
Mehraboon
zamara will become famous soon enough
پیش فرض پاسخ : المپیک 2012 لندن

با تشکر از سامان عزیز که با ایجاد این تاپیک ما رو در جهت اطلاع رسانی از این رویداد مهم ورزشی آگاه میکنه .
از سامان و سایر کاربرهای عزیز تقاضا دارم که هر گونه خبر و رویداد مهم در مورد المپیک دارند توی همین تاپیک قرار بدند و چنانچه نیاز به ایجاد تاپیک دیگه ای در این زمینه بود به من اطلاع تا مورد بررسی قرار بگیره و اگه لازم بود حتما ایجاد بشه .
با تشکر از فعالیت خوب همه شما

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
توجه به
و رعایت آنها نشانگر شخصیت خوب شماست.
با ورزش ، سلامتی و نشاط و زیبایی خود را حفظ كنید

پرسپولیس بی همتاست
پرسپولیس بی پرواست
پرسپولیس خون در رگهاست
پرسپولیس همیشه محبوب دلهاست

ویرایش توسط zamara : 06-01-2012 در ساعت 05:43 PM دلیل: تصحیح نام سامان
zamara آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 6 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 06-01-2012, 05:39 PM
saman 57
پیشکسوت انجمن
saman 57 آواتار ها

حالت من:
Mashghool

ممنون از اقا اسماعیل عزیز مبنی بر تایید این تاپیک!!!!

و در پاسخ مدیر کل محترم هم عرض میکنم من هم به دیده ی منت این کارو میکنم!!!!

و امیدوارم که دوستان هم منو در اداره ی این تاپیک کمک بدن!!!!

من منتظر کمک دوستان عزیز هستم!!!!

من همون milad 23 هستم.
تعداد 4 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 06-01-2012, 06:28 PM
saman 57
پیشکسوت انجمن
saman 57 آواتار ها

حالت من:
Mashghool

ورزشگاه المپیک لندن امشب (شنبه شب) با حضور گروهی از ستارگان ورزشی و شخصیت های هنری و بیش از ۴۰ هزار تماشاگر بطور رسمی افتتاح می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی المپیک لندن،در این مراسم ورزشگاه المپیک میزبان بیش از ۳۰ ورزشکار و شخصیت هنری انگلیسی است.

در این مراسم برخی رقابت های ورزشی با حضور ورزشکاران انگلیسی نیز اجرا خواهد شد.
به گزارش رویترز، ورزشگاه المپیک روز جمعه، میزبان اولین رویداد رقابتی با حضور جمعی از دانشجویان ورزشکار بود که در هوای سرد و مرطوب و پرباد لندن، زیر نورافکن ها حضور یافته بودند.
در مراسم روز شنبه همچنین ”دانیله براون” برنده مدال طلای پارالمپیک تیراندازی با کمان، با تیراندازی به سوی یک مجموعه اهداف ، فرد جوانی را از میان تماشاگران انتخاب می کند تا در گشایش ورزشگاه المپیک شرکت کند.
در همین حال ”سب کو” رییس کمیته برگزاری بازیهای المپیک و پارالمپیک لندن با اشاره به حضور ۴۰ هزار تماشاگر در روز شنبه گفت:این جمعیت نه تنها به منزله آغاز سفر المپیک در فاصله چند هفته تا شروع بازیها محسوب می شود، بلکه می تواند محکی برای آزمودن ورزشگاه باشد.
حدود ۱۵۰۰ تماشاگر نیز به این ورزشگاه ۸۰ هزار نفری آمده بودند.
حدود ۴۰ هزار بلیط برای افتتاحیه رسمی ورزشگاه ۵۰۰ میلیون پوندی (حدود ۸۰۸ میلیون دلار) المپیک در فاصله ۲۰۱۲ ساعت تا آغاز بازیهای المپیک در روز ۲۷ ژوییه فروخته شده است.
کو گفت: بسیاری از ورزشکاران تا قبل از رقابتها نمی خواهند این ورزشگاه را ببینند.
”لامین دیاک” رییس فدراسیون جهانی دوومیدانی میهمان ویژه این مراسم است.
کمتر از یک دهه پیش که طرح میزبانی لندن برای برگزاری بازیهای المپیک مطرح شد، منطقه اطراف ورزشگاه در شرق لندن یک زمین بایر بود.
کو گفت: این افتخار بزرگی است. هشت سال پیش جایی که اکنون ورزشگاه المپیک است تلی از یخچالهای فرسوده دیده می شد.
این ورزشگاه در حال حاضر مجوز ظرفیت ۴۶ هزار نفر را دارد. موفقیت آمیز بودن آزمون جمعیت ۴۰ هزار نفری،محکی برای جمعیت ۸۰ هزار نفری خواهد بود و به شناسایی هر گونه مشکلات بالقوه کمک می کند تا قبل از ماه ژوییه برطرف شود.
وضعیت آب و هوا یکی از این مشکلات است؛ اگرچه تنها کاری که از برگزارکنندگان بازیها برمی آید این است که دعا کنند تابستان انگلیس خشک باشد.
در این میان مربی اوسین بولت در مورد امکان رکورد شکنی بولت قهرمان سه دور المپیک، در هوای سرد و مرطوب انگلیس نگران است. او از وزش باد شدید در این ناحیه تعجب کرده بود.
هرچند ورزشگاه طوری طراحی شده که جلوی باد را بگیرد اما به گفته مربی بولت ورزش باد بیش از حدی بود که دلخواه او باشد.
در همین حال براساس گزارش پایگاه اطلاع کمیته بین المللی المپیک، مشعل المپیک نیز روز ۱۰ ماه مه ( ۲۱ اردیبهشت) در شهر ”المپیا” در یونان روشن می شود و این مراسم به طور زنده از پایگاه اطلاع رسانی کمیته بین المللی المپیک پخش خواهد شد.
حمل مشعل المپیک ۷۰ روز طول می کشد و مسافت هشت هزار مایل را در سراسر خاک بریتانیا طی می کند.
مشعل المپیک توسط ۸ هزار نفر حمل خواهد شد. این سفر نمادین شمارش معکوس آغاز یکی از بزرگترین رویدادهای فرهنگی و ورزشی در جهان است.

من همون milad 23 هستم.
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 06-01-2012, 06:31 PM
saman 57
پیشکسوت انجمن
saman 57 آواتار ها

حالت من:
Mashghool

آخرین اخبار المپیک 2012 لندن

*سرو 14 میلیون وعده غذا در المپیك لندن
مسوولان برگزاری بازیهای المپیك 2012 لندن اعلام كردند، در جریان این بازی ها 14 میلیون وعده غذا ارائه خواهد شد كه بزرگترین عملیات تهیه غذا در جهان خواهد بود.
بدین ترتیب هر نوع غذایی از ماهی و چیپس معروف انگلیسی ها گرفته تا باربكیو آفریقایی در المپیك لندن آماده می شود تا ورزشكاران و طرفدارانشان گرسنه نمانند.
بر همین اساس ، در مدت بر گزاری بازی های المپیك در مجموع یک میلیون و دویست هزار وعده غذا فقط در دهكده المپیك برای ورزشكاران سرو خواهد شد.
سی امین دوره بازیهای المپیک 2012--- 6 تا 21 مرداد در لندن بر گزار خواهد شد .

*امنيت بازي‌هاي المپيك 2012 لندن
پليس انگليس 12 هزار و 500 نيروي خود را در مدت برگزاري بازي‌‌هاي المپيك براي حفظ امنيت مسابقات به كار خواهد گرفت. پليس انگليس در مدت باقي مانده تا آغاز برگزاري اين مسابقات اين تعداد نيرو را در نظر گرفته است تا از بروز مشكلات احتمالي در طول بازیها جلوگيري كند. سی امین دوره بازیهای المپیک 2012 ششم خرداد با مراسم افتتاحیه در لندن آغاز خواهد شد .

*دوچرخه‌سواران المپیکی ایران معرفی شدند
نشست کمیته فنی فدراسیون دوچرخه سواری روز ؛ یکشنبه 31 اردیبهشت91، به منظور معرفی دوچرخه‌سواران المپیکی کشورمان برگزار شد که در نهایت رکابزنان برتر ایران برای حضور در المپیک 2012 لندن مشخص و معرفی شدند.
بر این اساس در تایم تریل انفرادی:علیرضا حقی و بهنام خسروشاهی به عنوان نفر ذخیره در استقامت جاده: هم مهدی سهرابی و امیر زرگری و عباس سعیدی‌تنها و حسین ناطقی به عنوان افراد ذحیره در استقامت جاده بر گزیده شدند

*نهصد هزار بليت جديد المپيک لندن از جمعه به فروش مي‌رسد
کمیته برگزاری بازی های المپیک 2012 لندن امروز ؛ سه شنبه اعلام کرد حدود نهصد هزار بلیت جدید این بازی ها از جمعه ؛ 22 اردیبهشت به فروش می رسد.
این بلیت ها به مدت سی و یک ساعت جمعه از ساعت دوازده فروخته خواهد شد.

*مشعل المپیک لندن روشن می‌شود
مشعل سی امین دوره بازیهای المپیک پنج‌شنبه 21 اردیبهشت باحضور ژاک روگ، رئیس کمیته بین‌المللی المپیک در المپیای یونان روشن خواهد شد.
این مشعل را 500 ورزشکار تا 28 اردیبهشت از 34 شهر یونان عبور خواهند داد و سپس سفری 70 روزه در سراسر انگلیس را تا قبل از مراسم افتتاحیه بازی‌ها خواهد داشت.
12:27

*المپیکی‌های جودو به مسکو می‌روند
فدراسیون جودو دو نماینده کشورمان در بازیهای المپیک 2012 لندن را به مسابقات جایزه بزرگ روسیه اعزام می‌کند. رقابتهای بین المللی جودو مسکو 6 و 7 خرداد برگزار خواهد شد و جواد محجوب و محمدرضا رودکی دو جودوکار سنگین وزن کشورمان که با کسب مدالهای طلا و نقره قهرمانی آسیا جواز حضور در المپیک را کسب کرده اند به این رقابت ها اعزام خواهند شد.

*محسن شادی بار دیگر المپیکی شد
قهرمان قایقرانی روئینگ انفرادی سنگین وزن ایران ، شنبه ؛ 9 اردیبهشت در ادامه مسابقات انتخابی بازیهای المپیک 2012 که در کره جنوبی بر گزار می شود موفق شد مجوز حضور در المپیک را کسب کرد.

من همون milad 23 هستم.

قدیمی 06-01-2012, 06:31 PM
saman 57
پیشکسوت انجمن
saman 57 آواتار ها

حالت من:
Mashghool

( قایقرانی روئینگ) :
در بخش بانوان نیز سولماز عباسی با زمان 9 دقیقه و 25 ثانیه و 22 صدم ثانیه در جایگاه نخست قایقرانی روئینگ در مسابقات اسیایی کره جنوبی ایستاد و المپیکی شد .

(دو سهمیه دیگر در کشنی بدست آمد )

کشتی ایران صاحب دو سهمیه دیگر المپیک شد
در ادامه مسابقات کشتی ازاد و فرنگی انتخابی بازیهای المپیک 2012 در چین امروز ، 9 اردیبهشت پرویز هادی آزادکار وزن 120 کیلوگرم و حبیب‌اله اخلاقی فرنگی‌کار وزن 84 کیلوگرم ایران با حضور در مسابقه پایانی این رقابت‌ها
موفق به کسب سهمیه حضور در المپبک شدند .
پرویز هادی کشتی‌گیر در 120 کیلوگرم کشتی ازاد که در دور نخست با قرعه استراحت روبرو بود، در دور دوم آراکیدا" از ژاپن را با نتیجه 7 بر صفر مغلوب ساخت . هادی در دور سوم هم "فاسون بارو" از آلبانی را با نتیجه 6 بر صفر شکست داد. نماینده وزن 120 کیلوگرم کشتی ازاد کشورمان برای حضور در مرحله پایانی در ما قبل فینال به مصاف "دانیل رارس " از رومانی رفت و در یک کشتی جنجالی 5 بر 1 بر این کشتی‌گیر هم
پیروز شد و ضمن حضور در کشتی ر فینال، سهمیه المپیک را هم کسب کرد.
همچنین حبیب اله اخلاقی در وزن 84 کیلوگرم کشتی فرنگی ، در دور نخست "لیونگ بک" از سوئد را با نتیجه 2- صفر شکست داد، اخلاقی در دور دوم نیز " ساهاکیان" از ارمنستان را با همین نتیجه مغلوب کرد.او در دور سوم " نمونوی" از فرانسه را 2 بر صفر شکست داد .اخلاقی در دیدار مرحله نیمه پایانی نیز 6 بر 4 "ولادمیر گوگیشیدزه" از گرجستان را با شایستگی شکست داد و با حضور در مسابقه پایانی این وزن سهمیه
المپیک را هم کسب کرد .

سهميه المپیک رودكي قطعي شد
محمدرضا رودكي به فينال مسابقات جودوي قهرماني آسيا راه يافت
در ادامه مسابقات جودوي قهرماني آسيا در قزاقستان، محمدرضا رودكي در وزن سنگین تر از 100 کیلو گرم که با دو پیروزی برابر "سعیداف" از ترکمستان و "وتانگ هائو" از چین به نیمه پایانی رسیده بود در این مرحله "شنیکوف" از قزاقستان را با دو امیتاز شکست داد و به عنوان نخستین نماینده ایران راهی فينال شد. رودکی برای کسب مدال طلا باید با برنده مبارزه ژاپن و مغولستان پیکار کند. رودكي با اين نتيجه سهميه المپيك خود را قطعي كرد.

کسب یک سهمیه دیگر ، این بار در شمشیر بازی
عابدینی برای نخستین بار مجوز ورود تیم شمشیر بازی ایران به المپیک را کسب کرد .
این شمشیر باز کشورمان که در رقابت های اسیایی ژاپن شرکت کرده بود توانست در مبارزات سلاح سایر با شکست تمامی حریفان خود از جمله حریف ژاپنی ؛ ضمن کسب مدال طلا جواز حضور در بازیهای المپیک 2012 لندن را هم بدست اورد .
این برای نخستین بار است که یک شمشیر باز ایرانی پس از سهمیه ای شدن این رشته ورزشی در المپیک موفق به کسب مجوز حضور در این رقابت ها شده است .
اول اردیبهشت 1391

من همون milad 23 هستم.

قدیمی 06-01-2012, 06:32 PM
saman 57
پیشکسوت انجمن
saman 57 آواتار ها

حالت من:
Mashghool

شعار المپيك 2012 مشخص شد
«الهام بخش يك نسل» شعاري است كه برگزار كنندگان بازي‌هاي المپيك 2012 لندن براي اين رقابت‌ها انتخاب كرده‌اند.
در 100 روز مانده به شروع سی امین المپيك تابستانی ، مراسمي در پارك المپيك لندن برگزار شد و به طور رسمی از شعار اين رقابت‌ها رونمايي شد.
شعار رسمي بازیهای این دوره « المپيك، الهام بخش يك نسل» است.

*جشن المپیکی‌ها برگزار می‌شود
مراسم جشن ورزشکاران المپیکی ایران با حضور خانواده های آنان و مسئولان ورزش برگزار خواهد شد.
کمیته ملی المپیک در فاصله سه ماه مانده تا آغاز سی امین دوره بازیهای تابستانی المپیک در لندن قصد دارد به منظور ایجاد انگیزه و شور و نشاط در میان ورزشکاران المپیکی جشن ویژه ای را برای آنان در 10 اردیبهشت برگزار کند.

*رئيس انجمن جهاني المپيک : ايران جايگاه مهمي در ورزش دارد
رییس انجمن بین المللی کمیته های ملی المپیک گفت : ایران در نهادهای منطقه ای و بین المللی ورزشی جایگاه بالایی دارد و ما علاقمند توسعه همکاری ها با ایران هستیم .
شیخ احمد آل فهد آل صباح پس از دیدار با محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان کشورمان در اجلاس وزرای ورزش جهان و کمیته های ملی المپیک در مسکو افزود : روابط خوب و تنگاتنگی با ایران در سطوح دوجانبه، شورای المپیک آسیای و انجمن بین المللی کمیته های ملی المپیک داریم و برای تعمیق آن تلاش می کنیم.
وی افزود: ایران همواره در شورای المپیک آسیا جایگاه ممتازی داشته و از ابتدای شکل گیری این شورا تاکنون برای کمک به انجام هر چه بهتر ماموریت های آن کمک کرده است. رییس انجمن بین المللی کمیته های ملی المپیک با بیان این مطلب که ایران در غرب آسیا از قدرت های اصلی ورزشی محسوب می شود، اضافه کرد: شرکت ایران در نشست های بین المللی المپیک می تواند به ترویج حس مسوولیت پذیری کشورها برای تحقق برنامه های المپیک کمک شایانی بکند.

*ديدار وزير ورزش ايران با رئيس انجمن بين المللي کميته هاي ملي المپيک
وزیر ورزش و جوانان کشورمان که برای شرکت در اجلاس وزرای ورزش و روسای کمیته های ملی المپیک جهان به مسکو سفر کرده است با رئیس جدید انجمن بین المللی کمیته های ملی المپیک دیدار و درباره گسترش همکاری ها گفتگو کرد .
محمد عباسی و شیخ احمد آل فهد آل صباح در این دیدار بر گسترش همکاری های ورزشی ایران با کمیته بین المللی المپیک و افزایش نقش ایران در کرسی های این نهاد بین المللی ورزشی تاکید کردند .شیخ احمد آل فهد آل صباح که ریاست شورای المپیک آسیا را نیز به عهده دارد از گسترش همکاری با جمهوری اسلامی ایران در تصمیم گیری های شورای بین المللی المپیک استقبال کرد .

تیم ملی مشتزنی ایران 4 سهمیه المپیک کسب کرد

در پایان مسابقات بوکس گزینشی المپیک که در آستانه قزاقستان بر گزار شد
مهدی طلوتی در 64- کیلو گرم ؛ امین قاسمی در 69- کیلو گرم و علی مظاهری در وزن 91- کیلو گرم موفق به کسب جواز حضور در المپیک 2012 لندن شدند .
پیش از این هم احسان روز بهانی در وزن 81- کیلو گرم سهمیه حضور در المپبک را از مسابقات باکو کسب کرده بود .

رحیمیان هفتمین المپیکی دوومیدانی ایران نام گرفت
ورزشکار پیاده روی کشورمان موفق شد ضمن بهبود رکورد ملی ایران در این ماده، هفتمین المپیکی ایران هم در دو ومیدانی نام بگیرد.
ابراهیم رحیمیان در مسابقات پیاده روی 20 کیلومتر قهرمانی آسیا که در شهر نومی ژاپن برگزار شد، موفق شد با ثبت زمان یک ساعت و 24 دقیقه و یک ثانیه ضمن کسب مقام پنجمی آسیا ، سهمیه ورودی المپیک 2012 لندن را هم به ارمغان آورد.
ورودی ب پیاده روی 20 کیلومتر المپیک 2012 لندن، یک ساعت و 24 دقیقه و 30 ثانیه است که رحیمیان رکورددار پیاده روی ایران در این مسابقه بار دیگر حد نصاب جدیدی برای ایران به ثبت رساند.

سرانجام جودوي ايران سهميه گرفت
سر گروه تيم ملي جودوي ايران سرانجام توانست در وزن سنگین تر از یکصد كيلوگرم سهميه حضور در مسابقات جودوي بازي‌هاي المپيك 2012 لندن را كسب كند.
جودوي ايران چهار ملي‌پوش را براي كسب سهميه المپيك در مسابقه‌هاي مختلف در نظر گرفته بود كه بالاخره از ميان علي معلومات، امير قاسمي نژاد، جواد محجوب و محمدرضا رودكي، سر گروه تيم ملي جودو ايران ( رودکی ) توانست سهميه المپيك را كسب كند.
رودكي در باره بدست آوردن سهميه المپيك 2012 گفت: من به صورت مستقيم از قاره‌ آسيا اين سهميه را كسب كردم و امتيازات لازم را به دست آوردم و حضورم در المپيك قطعي است.

ليلا رجبي در المپیک 2012
ششمين سهميه‌ي المپيک ايران در دووميداني را ورزشکاری از تیم بانوان گرفت.
ليلا رجبي دووميداني کار پرتاب وزنه در مسابقات انتخابي داخل سالن ایران که در تهران بر گزار شد موفق به کسب سهميه ورودي المپيک 2012 لندن شد.
اين ورزشکار کشورما با پرتاب وزنه به مسافت 17 متر و 60 سانتي متر ضمن کسب حدنصاب تيم ملي و ورودي مسابقات جهاني ترکيه، موفق به کسب سهميه المپيک 2012 لندن نیز شد.

شهسواری هم المپیكی شد
ندا شهسواری عضو تیم ملی پینگ پنگ بانوان ایران هم المپیکی شد .
این پینگ پنگ باز کشورمان درآخرین دیدار مرحله دوم مسابقات انتخابی بازیهای المپیک 2012 لندن در منطقه آسیای مرکزی که در تهران انجام گرفت ، با نماینده قزاقستان روبرو شد و با شکست 4 بر یک 'یلینا شاگارووا' به عنوان قهرمانی دست یافت و جواز سهمیه حضور در بازیهای المپیک را برای تیم پینگ پنگ بانوان کشورمان کسب کرد .

عالمیان جواز حضور در المپیك لندن را كسب كرد
'نوشاد عالمیان'پینگ پنگ باز ایران با شكست تمامی رقبای داخلی و خارجی خود در مسابقات انتخابی بازیهای المپیک 2012 لندن در منطقه آسیای مركزی ، سهمیه ورود به این بازی ها را كسب كرد. در این رقابتها که در تهران بر گزار شد ؛‌ عالمیان توانست در سومین روز این مسابقات در دیدار پایانی مقابل محمد رضا اخلاق‌پسند سرگروه تیم ملی كشورمان چهار بر یك به پیروزی برسد و به بازی های المپیك راه یابد. عالمیان امروز ( چهار شنبه ) در مرحله نیمه پایانی مقابل برادر خود نیما عالمیان هم با نتیجه 4 بر 2 پیروز شده بود.

سجاد هاشمي آهنگري پنجمين المپيکي دووميداني ايران شد
کميته فني فدراسيون بين المللي دووميداني استاندارد برخي از مواد دووميداني از جمله ماده 400 متر را تغيير داد که بر اساس آن سجاد هاشمي آهنگري دونده تبريزي کشورمان موفق به اخذ سهميه b المپيک 2012 لندن شد.
کميته فني فدراسيون بين المللي دووميداني رکورد b ورودي المپيک در دو 400 متر را از 45 ثانيه و 70 صدم ثانيه به 45 ثانيه و 90 صدم ثانيه تغيير داد.
براين اساس، از آنجا که سجاد هاشمي آهنگري در مسابقات ارتش هاي جهان در شهريورامسال در برزيل موفق شده بود ضمن شکستن رکورد ايران با دویدن 400 متر در 45 ثانيه و 81 صدم ثانيه به مدال طلا دست پيدا کند، پنجمين المپيکي ايران در دووميداني نام گرفت.
وي با ثبت اين رکورد در میان برترين دوندگان جهان در ماده 400 متر نيز قرار گرفته است.

آغاز فروش بليت رقابت‌هاي فوتبال المپيك
حدود 1.5 ميليون قطعه بليت دیدارهای فوتبال بازیهای المپيك 2012 لندن از امروز (سه‌شنبه) 8 آذر به فروش گذاشته شد.
قيمت اين بليت‌ها از 20 پوند شروع مي‌شود و به كودكان و افراد بالاي 60 سال نيز تخفيف تعلق مي‌گيرد. كميته برگزاري المپيك لندن اعلام كرد كه تاكنون 3.5 ميليون قطعه بليت رشته‌هاي مختلف المپيك به فروش رفته و يك ميليون بليت ديگرسال آينده پس از مشخص شدن تعداد دقيق صندلي‌ها فروخته خواهد شد. همچنين قرار است تعدادي از بليت‌هاي رقابت‌هاي پاراالمپيك نيز از روز 2 دسامبر (11 آذر) به فروش گذاشته شود. بليت رقابت‌هاي پاراالمپيك 10 تا 45 پوند قيمت خواهند داشت.

من همون milad 23 هستم.

قدیمی 06-01-2012, 06:33 PM
saman 57
پیشکسوت انجمن
saman 57 آواتار ها

حالت من:
Mashghool

هند احتمال تحریم المپیك را رد كرد
كمیته المپیك هند احتمال تحریم المپیك 2012 لندن " به دلیل اعتراض به یكی از حامیان مالی این بازی ها را منتفی دانست. این در حالیست كه چند روز پیش گروهی از ورزشكاران المپیكی حال حاضر و گذشته هند خواستار تحریم بازی های المپیک لندن شده بودند. این افراد به اعلام شركت شیمیایی 'داو' (dow) به عنوان یكی از حامیان مالی المپیك لندن معترض هستند.

---------------------------------------------------------------------------------------
بهداد سليمي پرچمدار ايران در المپيك ‌
با توجه به اعزام رشته‌هاي وزنه‌برداري، شنا ، تير و كمان، دوچرخه‌سواري، شمشيربازي، جودو و تيراندازي به عنوان گروه نخست كاروان ايران به بازي‌هاي المپيك لندن، بهداد سليمي شاخص‌ترين چهره‌ كاروان ورزشي ايران به حساب مي‌آيد و به احتمال پرچمدار كاروان ايران در بازیهای المپیک 2012 لندن خواهد بود.
اين قهرمان سنگين وزن و ارزنده ايران كه اخيرا در مسابقات قهرماني جهان با شكست ركورد يك ضرب بر بام دنيا ايستاد، يكي از شانس‌هاي قطعي نشان طلاي ايران در المپيك هم محسوب مي‌شود.
-------------------------------------------------------------------------------
پاداش کمیته ملی المپیک به ورزشکاران 8 آذر
کميته ملي المپيك ايران به ورزشكاراني كه بتوانند براي ايران در رقابت های انتخابی بازیهای المپيك 2012 لندن سهميه بگيرند، هفت ميليون تومان پاداش مي‌دهد.
با توجه به ادامه داشتن مسابقات انتخابي المپيك تا اوايل سال آينده، در مرحله نخست قرار است پاداش 30 ورزشكاري كه تاكنون موفق به كسب جواز ورود به المپيك شده اند، تا اوايل هفته آينده به حساب فدراسيون‌هاي مربوطه واريز شود تا آن را در اختيار ورزشكاران قرار دهند. ساير ورزشكاراني هم كه از اين پس سهميه دريافت مي‌كنند در نوبت بعد، پاداش خود را دريافت خواهند كرد.

من همون milad 23 هستم.

قدیمی 06-04-2012, 04:16 PM
saman 57
پیشکسوت انجمن
saman 57 آواتار ها

حالت من:
Mashghool

مسابقات انتخابی المپیک والیبال بانوان - ژاپن
روسیه، کره‌جنوبی، صربستان و ژاپن المپیکی شدند
خبرگزاری فارس: چهار تیم راه‌یافته به المپیک لندن در رقابت‌های والیبال بانوان مشخص شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس، رقابت‌های والیبال بانوان، انتخابی المپیک لندن امروز در ژاپن به پایان رسید و تیم‌های راه‌یافته به المپیک مشخص شدند.
در این مسابقات هشت تیم حضور داشتند که تیم ملی والیبال بانوان روسیه تنها تیم بدون شکست این رقابت‌ها با قرار گرفتن در صدر به عنوان تیم اول راهی المپیک شد.
تیم روسیه امروز در آخرین دیدار مقابل تایوان، آخرین تیم جدول رده‌بندی قرار گرفت و با نتیجه 3 بر صفر به برتری رسید تا به عنوان اولین تیم این مسابقات به المپیک راه پیدا کند.
در مهمترین دیدار امروز که به نوعی سرنوشت سومین تیم صعودکننده را نیز مشخص می‌کرد میزبان مقابل صربستان به میدان رفت و در نتیجه 3 بر 2 شکست خورد.
در نهایت تیم های روسیه، کره جنوبی، صربستان و ژاپن با قرار گرفتن در جایگاه های اول تا چهارم راهی لندن شدند.(سه تیم اول به همراه بهترین تیم آسیایی)
نتایج کامل امروز به شرح زیر است:
کوبا یک - تایلند 3
روسیه 3 - تایوان صفر
کره 3 - پرو صفر
ژاپن 2 - صربستان 3
جدول رده‌بندی:
1. روسیه 21 امتیاز
2. کره‌جنوبی 15 امتیاز
3. صربستان 14 امتیاز
4. ژاپن 12 امتیاز
5. تایلند 12 امتیاز
6. کوبا 7 امتیاز
7. پرو 3 امتیاز
8. تایوان بدون امتیاز

من همون milad 23 هستم.
تعداد 3 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 06-22-2012, 10:36 AM
saman 57
پیشکسوت انجمن
saman 57 آواتار ها

حالت من:
Mashghool

والیبال انتخابی المپیک- ژاپن
یوئتا: مسئولیت این شکست بر گردن من است
خبرگزاری فارس: سرمربی تیم ملی والیبال ژاپن پس از شکست ۳ بر صفر تیمش مقابل ایران گفت: بازیکنانم عالی بودند و مسئولیت این شکست بر گردن من است.

به گزارش خبرگزاری فارس، تاتسویا یوئتا پس از شکست 3 بر صفر شاگردانش مقابل ایران در رقابت‌های انتخابی المپیک اظهار داشت: امروز بازی سختی را داشتیم زیرا می‌دانستیم که نمی‌توانیم به المپیک راه یابیم، اما بازیکنانم واقعا عالی بودند.
وی ادامه داد: مسئولیت شکست امروز بر گردن من است اما فکر می‌کنم بازیکنان تمام تلاش خود را انجام دادند.
سرمربی تیم ملی والیبال چین خاطرنشان کرد: نتیجه آن چیزی نیست که من انتظارش را داشتم و از این بابت متأسفم. بزرگترین دلیل شکست ما به خاطر ناتوانی در کسب اولین امتیاز بود.
وی افزود: انگیزه کمی داشتیم، اما شرایط برای ایران هم به همین صورت بود، بنابراین از این مسئله متأسفم. در این 4 سال از لحاظ ذهنی، فیزیکی و تاکتیکی پیشرفت کردیم، اما شکست امروز بر گردن من بود نه بازیکنان.

من همون milad 23 هستم.
این کاربر برای پست مفید ازsaman 57 تشکر به عمل آورده است:
پاسخ

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش