انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال خارجی > فوتبال انگلیس
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش

قدیمی 07-04-2016, 10:25 PM
♥perspolis♥
ریش سفید انجمن
♥perspolis♥ آواتار ها

نام حقیقی: سینا
تشکر شده 25,065 بار در 10,452 نوشته
بازیکن مورد علاقه: روبرتو کارلوس
مربی مورد علاقه: علی دایی
♥perspolis♥ is an unknown quantity at this point
پیش فرض پاسخ : اخبار باشگاه منچسترسیتی

ستاره ها در شروع فصل جدید سیتی با پپ(عکس)

ستاره های مهمی از باشگاه منچسترسیتی در شروع کار این تیم در فصل جدید رقابت های اروپایی رخ نمایی کردند.

به گزارش "ورزش سه"، پس از معارفه پپ گواردیولا، سرمربی جدید سیتی، امروز ستاره های مهمی از این تیم که در رقابت های ملی حضور نداشتند، خود را به باشگاه معرفی کردند تا سیتی به طور رسمی از امروز تلاش خود را برای موفقیت در فصل جدید رقابت های اروپایی آغاز کند.

حضور بازیکنانی همچون یحیی توره، سمیر نصری، ونسان کمپانی و ایلکای گوندوگان در شروع کار سیتی جالب به نظر می رسید.

منچسترسیتی امیدوار است تا با حضور پپ گواردیولا علاوه بر موفقیت در رقابت های لیگ برتر انگلیس سرانجام به فینال لیگ قهرمانان اروپا نیز صعود کند.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

♥perspolis♥ آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 07-04-2016, 10:26 PM
♥perspolis♥
ریش سفید انجمن
♥perspolis♥ آواتار ها

رسمی: نولیتو به سیتی پیوست

باشگاه منچسترسیتی پیوستن نولیتو به جمع بازیکنانش را تایید کرد.

به گزارش "ورزش سه"، مهاجم 29 ساله که 3 فصل در سلتاویگو توپ زد، با قراردادی 4 ساله به جمع سیتیزن ها اضافه شد و به دومین خرید گواردیولا در سیتی پس از گوندوگان تبدیل شد.

او در این رابطه گفت:" تمام تلاشم را انجام خواهم داد. هر آنچه مربی از من بخواهد را انجام خواهم داد و سعی می‌کنم بهترین باشم و بهترین فرم فوتبالی ام را که در باشگاه‌های مختلف نشان داده ام، اینجا نیز حفظ کنم. سعی می‌کنم بازی خودم را انجام دهم و به منچسترسیتی کمک کنم در بازی‌هایش پیروز شود. فکر می‌کنم گواردیولا یکی از بهترین مربیان جهان است. او خیلی چیزها راجع به فوتبال من می‌داند و به من کمک زیادی کرده که پیشرفت کنم و مطمئنم که بهترین بازی را از من می‌گیرد.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

قدیمی 07-05-2016, 06:45 PM
Catalan
كاربر برتر ماه
Catalan آواتار ها

نام حقیقی: Diyar
تشکر شده 1,118 بار در 542 نوشته
بازیکن مورد علاقه: مسی _ نیمار
مربی مورد علاقه: پپ
حالت من:
Badhal
Catalan is on a distinguished road

گواردیولا: اواخر فوتبالم فاجعه بودم

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی عنوان کرد که او 10 سال پیش در آستانه پیوستن به سیتی بود ولی باشگاه کار درستی کرد که قید به خدمت گرفتن او را زد.
گواردیولا بیشتر دوره فوتبال خود را در بارسلونا سپری کرد ولی در اواخر فوتبالش به ایتالیا رفت و در تیم‌های برشیا و رم بازی کرد. پس از ترک سری آ ، گواردیولا راهی باشگاه ال اهلی قطر شد و دو سال بعد، دوباره به بازگشت به فوتبال اروپا فکر می‌کرد. گواردیولا 34 ساله از سیتی پیشنهاداتی در اختیار داشت ولی در نهایت دو طرف به این نتیجه رسیدند که این انتقال به ضرر هر دو است.

او گفت:" استوارت پیرس مطمئنا کار درستی کرد که من را به خدمت نگرفت. من در 33-34 سالگی به اینجا آدم و در آن دوره به عنوان فوتبالیست فاجعه بودم. نخریدن من تصمیم هوشمندانه ای بود. رویای من این بود که در لیگ برتر بازی کنم. او به من پیشنهادی نیم فصله داد. من نگران خانواده ام بودم، نمی‌توانم بدون آنها زندگی کنم و تصمیم گرفتم پیشنهاد را قبول نکنم. وقتی شرایط بدنی آن موقع من را در نظر بگیرید، متوجه می‌شوید که تصمیم درستی گرفتم. پپ را نخر."

Més que un club

شهرک ارتش سرخ واحد61

Catalan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 07-16-2016, 07:23 PM
♥perspolis♥
ریش سفید انجمن
♥perspolis♥ آواتار ها

چرا گواردیولا به دنبال سانه است؟

گزارش‌ها حاکی از آن است که منچستر سیتی، بدنبال جذب لروی سانه، هافبک تهاجمی باشگاه شالکه و تیم ملی آلمان است. به نظر می رسد توافقات با خود "سانه" انجام شده است و حالا سیتیزن‌ها به دنبال جلب رضایت سران باشگاه شالکه هستند.

به گزارش "ورزش سه"، با 3 سال حضور در شالکه، سانه بعد از آنکه فصل گذشته را خیلی خوب سپری کرد، توانست نظر یواخیم لوو را نیز به خود جلب کند و حتی موفق شد به ترکیب تیم آلمان در یورو 2016 راه پیدا کند. حالا، باشگاه‌های بزرگ زیادی به دنبال جذب این بازیکن هستند اما از منچستر سیتی می‌توان به عنوان اصلی ‌ترین مشتری سانه نام برد.

در سالهای اخیر، ساختار باشگاه شالکه مبتنی بر پرورش بازیکنان جوان و فروختن آنها با قیمت‌های گزاف، برای تامین منابع مالی باشگاه بوده است. اگر پیشنهاد 35 میلیون یورویی من‌سیتی برای سانه واقعیت داشته باشد، شالکه می تواند از پول فروش این بازیکن، سه یا چهار بازیکن خوب را به ترکیب تیمش اضافه کند. در تابستان قبلی، آنها از ترانسفر دراکسلر به ولفسبورگ، موفق شدند 30 میلیون یورو به درآمدهای باشگکاه اضافه کنند.

همچنین به نظر می‌رسد مکس مه یه هم می‌تواند در سالهای آتی با یک قرارداد خوب به باشگاه‌های دیگر ملحق شود. شالکه در این فصل "ایمبولو" را با 20 میلیون یورو به ترکیب خود اضافه کرده‌اند . مهاجمی که از او به عنوان یکی از آینده دارترین بازیکنان دنیا یاد می‌شود و احتمالا شالکه چند سال بعد او را با قیمت مناسب به فروش می‌رساند.

بازسازی منچستر سیتی را می‌توان بزرگترین ماموریت گواردیولا در دوران مربیگری‌اش قلمداد کرد. هدف گواردیولا خرید چند بازیکن همانند سانه در این تابستان است. بازیکنانی با استعداد بالا و سن و سال مناسب. اخبار حاکی از آنست که خود سانه هم علاقمند به کار کردن با سرمری جدید من‌سیتی می‌باشد.

گرچه سانه تا به حال تنها 29 بار از ابتدا با پیراهن شالکه به میدان رفته است، اما همین تعداد بازی نیز برای نشان دادن استعداد این بازیکن 20 ساله کافی بوده است . البته سران سیتی قصد دارند تا به خاطر سن و سال کم او، بتوانند برای خرید سانه کمی تخفیف بگیرند.

پست اصلی سانه، وینگر می‌باشد. توانایی او در نبردهای هوایی نیز قابل ملاحظه است. به نظر می‌رسد می‌توان آینده خوبی را برای سانه تصور کرد. وی دارای پتانسیل بالایی برای ساختن یک زوج مناسب در کنار سرخیو آگوئرو می‌باشد.

البته سانه هنوز 20 سال سن دارد و ممکن است برای حضور در لیگ پرفشار انگلستان آماده نباشد. گرچه توانایی‌های او در همین سن و سال هم برای تغییر نتایج قابل ملاحظه است. بازی فرانسه و آلمان در نیمه نهایی یورو 2016 را به یاد بیاورید. بعد از ورود هافبک جوان ژرمن‌ها به بازی، با اولین لمس توپ، سانه در آستانه گل زدن برای تیم ملی آلمان بود.

به طور کلی، خریدن سانه با مبلغ 30 میلیون یورو دارای ریسک بالایی است. او استعداد بالایی دارد و در صورت اخذ یک تصمیم صحیح، می‌تواند به یکی از بهرین بازیکنان جهان تبدیل شود. با انتقال به سیتی، سانه می تواند با کسی کار کند که متخصص بالا بردن کیفیت بازیکنان می‌باشد. کیمیچ و سرخیو بوسکتس، نمونه بارزی از بازیکنانی هستند که زیر نظر پپ، پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته‌اند. گواردیولا به سه یا چهار بازیکن جوان احتیاج دارد تا بتواند نیروی جدیدی را به تیم تزریق کند.

اگر سانه به من‌سیتی پیوست، هواداران باید انتظارات خود را تعدیل کنند و به او زمان بدهند. اگر این اتفاق بیفتد، سانه تبدیل به یکی از ستارگان منچسترسیتی در سال‌های آینده خواهد شد.

قدیمی 07-18-2016, 10:38 PM
Catalan
كاربر برتر ماه
Catalan آواتار ها

نام حقیقی: Diyar
تشکر شده 1,118 بار در 542 نوشته
بازیکن مورد علاقه: مسی _ نیمار
مربی مورد علاقه: پپ
حالت من:
Badhal
Catalan is on a distinguished road

گواردیولا ایده های تازه با خود می آورد

مهاجم جوان منچسترسیتی به حمایت از حضور سرمربی اسپانیایی در تیم پرداخت.

ایهیناچو، مهاجم جوان منچسترسیتی، از حضور پپ گواردیولا روی نیمکت مربی گری این تیم خوشحال است و می گوید می تواند زیر نظر این مربی بیشتر پیشرفت کند.

او گفت:" گواردیولا مربی خوبی است و همه این مسئله را می دانند. او ایده هایی تازه با خود می آورد و همه مشتاق هستند بتوانند خود را با شرایط جدید و ایده های جدید این سرمربی تطبیق دهند. ما باید به خوبی به حرف های او گوش کنیم و ایده هایش را فرا گیریم."

ایهیناچو در ادامه به تقدیر از مانوئل پیگرینی پرداخت:" او فردی است که مرا به تیم اصلی آورد و به من شانس ارائه توانایی هایم را در بالاترین سطح داد. من همواره سپاس گزار او خواهم بود."

Més que un club

شهرک ارتش سرخ واحد61

Catalan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 12-29-2017, 04:52 AM
panel123
بازيكن پايه
panel123 آواتار ها

panel123 is on a distinguished road

دو گزینه پپ گواردیولا برای تقویت خط دفاع منچسترسیتی

وبسایت رسمی برنامه نود - منچسترسیتی برای جذب ایوانز یا مارتینز اقدام خواهد کرد.

به گزارش وبسایت نود، بعد از نهایی شدن انتقال فن دایک به لیورپول، حالا منچسترسیتی توجه اش را به سمت دیگر گزینه های خود برای تقویت خط دفاع برده است. تلگراف گزارش داده است دو گزینه اصلی پپ گواردیولا برای تقویت خط دفاع، جانی ایوانز و اینیگو مارتینز (مدافع سوسیداد) هستند.

بعد از مصدومیت دوباره کمپانی در دیدار مقابل نیوکاسل، پپ گواردیولا نیاز به جذب یک مدافع را کاملاً احساس می کند. کمپانی در طی ۱۸ ماه گذشته تنها ۲۴ بازی برای سیتی انجام داده است.

منچسترسیتی در تابستان هم برای جذب ایوانز تلاش کرد ولی به توفیق نرسید. اما به نظر می رسد این بار وست برومویچ آماده فروش ایوانز است ولی ۳۰ میلیون پوند برای فروش وی می خواهد. آرسنال و اورتون هم دیگر مشتریان ایوانز هستند.

اینیگو مارتینز مدافع ۲۶ ساله سوسیداد، بند فسخ قرارداد ۲۸ میلیون پوندی دارد که انتقال وی را برای سیتی راحت تر جلوه می دهد.

تابلو استیل
panel123 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش