انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال داخلی > کلوپ پرسپولیس > مربیان و بازیکنان گذشته
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش

قدیمی 07-05-2015, 06:01 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

نام حقیقی: فرزان
تشکر شده 26,417 بار در 13,397 نوشته
بازیکن مورد علاقه: رونالدو _ رائول _ کریستیانو رونالدو _ هادی نوروزی
مربی مورد علاقه: سرالکس فرگوسن ـ کارلو آنجلوتی ـ برانکو ایوانکوویچ
حالت من:
Khoonsard
Farzan is on a distinguished road
پیش فرض هواداران لوکا ماریچ

هـــــــواداران لـوکـــــــا ماریـــــــــچ

لوکا ماریچ ظاهرا تمام خصوصیات یک مدافع میانی شاخص را دارد. این مدافع 28 ساله با اینکه قد بلندی ندارد (183 سانتیمتر) اما خوب می پرد و خوب سر می زند. مهمترین خصوصیت فوتبال او بازیخوانی اش به حساب می آید.

ماریچ که فصل قبل دوران فوق العاده ای در تیم قدرتمند ریه کای کرواسی پشت سر گذاشت بازیکن خونسرد اما مسلطی در خط دفاع به حساب می آید. ماریچ از سال 2007 تا همین پارسال از لیگ کرواسی خارج نشده بود اما بهترین دوران بازیگری اش به فصول 2013-2012 و 2014-2013 در ریه کا برمی گردد که یک قهرمانی جام حذفی و یک نایب قهرمانی لیگ کرواسی را به همراه داشت.

ماریچ که در فصل دوم حضورش در ریه کا با شماره 23 بازوبند کاپیتانی تیمش را به بازو می بست قدرت بازیخوانی فوق العاده ای دارد و در مواجهه با مهاجمان حریف و تقابل تک به تک به خوبی خودش را در مسیر توپ قرار می دهد.

این مدافع همراه با ریه کا در فصل 2014-2013 با حذف اشتوتگارت در پلی آف اروپا دست به کار بزرگی زدند. یاران ماریچ در مرحله گروهی این رقابت ها با رئال بتیس، لیون و ویتوریا گیمارش همگروه شدند اما در تقابل با این تیم های قدرتمند 4 مساوی و 2 باخت به دست آوردند و در رتبه آخر گروهشان قرار گرفتند.

ماریچ که در بیشتر بازی های اروپایی تیمش در قلب خط دفاع با بازوبند کاپیتانی به میدان می رفت مدافع مسلط و آرامی نشان می دهد اما در سرعت و کورس های یک به یک با مهاجمان هم ظاهرا کیفیت قابل قبولی دارد.

ماریچ خیلی کم زیر توپ می زند و در بازیسازی و توپ رسانی به هافبک ها بازیکن قابلی نشان می دهد. شاید با در نظر گرفتن تمام این خصوصیات و شناخت کامل برانکو از ماریچ باشد که پروفسور او را به سیدجلال ترجیح می دهد. البته اینکه یکی از بین نورمحمدی، بنگر و اومانیا باید کنار این بازیکن بازی کند خود داستان ها و حاشیه های جدیدی به وجود خواهد آورد.

ماریچ در لیگ پانزدهم به پرسپولیس پیوست

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

ویرایش توسط Farzan : 07-07-2015 در ساعت 02:09 AM
Farzan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 07-13-2015, 03:00 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard
پیش فرض پاسخ : هواداران لوکا ماریچ

ماریچ: نظر مثبت برانکو برایم مهم بود، نه حضور در تمرین ذوب آهن/ منچستر و رئال هم ابتدای فصل قول قهرمانی نمی دهند

ارتش سرخ دات کام :

مدافع کروات تیم فوتبال پرسپولیس گفت:برانکو مربی باهوشی است و به همین دلیل من مطمئنم در کنار او فصل خوبی را پشت سر خواهم گذاشت.

لوکا ماریچ در گفت و گویی در خصوص آخرین شرایط خود اظهار داشت: در حال حاضر شرایط بسیار ایده آلی دارم. تیم اردوی آماده سازی خود را در ترکیه آغاز کرده و فکر می کنم با توجه به فشار تمرینات و همچنین دیدارهای تدارکاتی که انجام خواهیم داد با آمادگی کامل به تهران بازخواهیم گشت.

وی خاطرنشان کرد: شرایط تمرین متناسب با برنامه های بدنسازی روز دنیا است و به همین دلیل از فشار بالایی برخوردار است و تمام شرایط ما تحت الشعاع تمرینات قرار دارد.

مدافع کروات پرسپولیس در خصوص اینکه یک بار به تمرینات پرسپولیس رفت اما قرارداد نبست و برای بار دوم با پرسپولیس قرارداد امضا کرد، بیان داشت: چیزی که مهم است برانکو کاملا از من شناخت دارد و من هم کاملا با افکار او آشنا هستم. این باعث می شود با یکدیگر هماهنگی کاملی داشته باشیم. وقتی سرمربی و بازیکن همدیگر را بشناسند دیگر همه چیز راحت جلو می رود و کارها آسان می شود. برانکو مربی باهوشی است و به همین دلیل من مطمئنم در کنار او فصل خوبی را پشت سر خواهم گذاشت.

وی در خصوص اینکه گویا بار اول و بعد از به توافق نرسیدن با پرسپولیس در تمرینات ذوب آهن شرکت کرده بود تصریح کرد: مهم این است که من اکنون بازیکن پرسپولیس هستم و با این تیم قرارداد دارم و به قراردادم پایبندم. درباره مسائل دیگر نمی خواهم صحبت کنم.

ماریچ در این باره که فکر می کند پرسپولیس بعد از چند سال ناکامی امسال مدعی قهرمانی باشد تاکید کرد: حتی تیم های بزرگ دنیا هم در ابتدای فصل نمی توانند بگویند ما قهرمان یا مدعی قهرمانی هستیم. همانگونه که تیم هایی مثل منچستریونایتد، رئال مادرید و... هیچ گاه از ابتدای فصل نمی توانند بگویند ما قهرمان هستیم و قهرمان هم نشدند.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

قدیمی 07-16-2015, 01:23 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

نکته ای جالب در مورد مدافع جدید پرسپولیس/ ماریچ هر کجا بازی کرده کاپیتان بوده!

این روزها تمرینات پرسپولیس در حالی در منطقه قیزلچی ترکیه دنبال می شود که لوکا ماریچ مدافع جدید این تیم با کشیدگی عضله مواجه است.

این اتفاق باعث شد تا برانکو با نظر کادرپزشکی تیم از حضور او در ترکیب تیم در دیدار دوستانه با گنجرلی منصرف شود.

مدافع 28 ساله و کروات پرسپولیس سابقه عمل جراحی رباط صلیبی را هم دارد اما این مرتبه مشکل خاصی نیست و او به تمرینات خود با احتیاط ادامه می دهد.

در مورد ماریچ بد نیست اضافه کنیم این مدافع کروات قدرت رهبری بالایی داشته و طی سال های گذشته هر کجا بازی کرده کاپیتان بوده است.

یاد آوری می شود؛ برانکو به خاطر جذب ماریچ اعلام کرد نیازی به سید جلال حسینی مدافع ملی پوش کشورمان ندارد.

تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 08-01-2015, 05:34 PM
RABIN HOOD
سرپرست تيم
RABIN HOOD آواتار ها

نام حقیقی: Mehdi
تشکر شده 1,865 بار در 786 نوشته
بازیکن مورد علاقه: CR7 & Ozil
مربی مورد علاقه: Mourinio
حالت من:
Bitafavot
RABIN HOOD is on a distinguished road

ماریچ: در دفاع باهوش نبودیم/ روی گل دوم مقصر هستم

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت:پدیده فقط دو توپ بر روی دروازه ما آورد و همان دو توپ تبدیل به گل شد.

لوکا ماریچ در خصوص بازی این تیم مقابل پدیده اظهار داشت: بازی بسیار زیبایی بود. فکر می کنم هرکسی که در ورزشگاه حضور داشت از دیدن این فوتبال لذت برد. پرسپولیس مانند یک تیم بود و تمام بازیکنان برای همدیگر می جنگیدند و تلاش می کردند تا دیگری را صاحب توپ کنند تا نتیجه خوبی برای تیم رقم بخورد.

وی ادامه داد: در فوتبال روزهایی پیش می آید که آن روز، روز تو نیست. وقتی این اتفاق می افتد دیگر کاری از دست تو بر نمی آید. دیروز همین اتفاق برای ما افتاد. ما بعد از زدن گل اول نتوانستیم موقعیت خوب بعدی را تبدیل به گل کنیم و با بدشانسی توپ مان به تیرک دروازه برخورد کرد و همین شروع بدشانسی های ما را رقم زد.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گل های خورده این تیم خاطرنشان کرد: فکر می کنم تیم حریف فقط دو توپ بر روی دروازه ما آورد و همان دو توپ تبدیل به گل شد. ما روی دو گل باهوش نبودیم و دو گل دریافت کردیم. باید کار بیشتری انجام دهیم تا بتوانیم این ضعف را پوشش دهیم.

ماریچ درخصوص اینکه در روی گل دوم آفساید را پر کرده بود، تصریح کرد: ما بازی های تدارکاتی کمی انجام دادیم و به همین دلیل این طبیعی است که وقتی زوج جدیدی در خط دفاع به میدان برود کمی ناهماهنگ باشند. من در آن لحظه احساس کردم بنگر هنوز از محوطه جریمه خارج نشده و به همین دلیل از محوطه جریمه خارج نشدم. اما قبول دارم اشتباه از من بود و قول می دهم در بازی بعد اشتباهم را جبران کنم.

RABIN HOOD آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 08-15-2015, 12:47 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

mri مدت زمان دوری ماریچ از میادین را مشخص می کند

ارتش سرخ دات کام :
پس از مصدومیت لوکا ماریچ، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در دقایق پایانی دیدار مقابل سپاهان، پزشکان این تیم وی را مورد معاینه قرار دادند و به این نتیجه رسیدند مصدومیت این مدافع کروات چندان جدی نیست.

پزشکان تیم فوتبال پرسپولیس در حالی که به چنین نتیجه ای رسیده اند، اما قرار است امروز (جمعه) بار دیگر ماریچ را معاینه کنند تا وضعیت نهایی اش مشخص شود.

وضعیت دیگر بازیکن پرسپولیس یعنی وحید حیدریه که در دیدار مقابل سپاهان از ناحیه مچ پا مصدوم شد، کاملاً متفاوت است. پزشکان پرسپولیس احتمال می دهند مصدومیت این مدافع جوان جدی باشد و از همین رو قرار است فردا (شنبه) از مچ پای حیدریه mri گرفته شود تا پس از مشخص شدن نتیجه آن، در خصوص مدت زمان دوری این بازیکن از میادین نظر قطعی بدهند.

قدیمی 08-15-2015, 01:15 PM
alibigi
سرپرست تيم
alibigi آواتار ها

تشکر شده 2,290 بار در 993 نوشته
حالت من:
Ghafelgir
alibigi is on a distinguished road

ماریچ درسته مدافعیه که تو یک لحظه میتونه خوب توپو ازدفاع به هافبک انتقال بده ولی فکرنمیکنم تولیگ بدرد مابخوره...

اولا نیازداره به یک دفاع مکمل مثلا اگه این بازیکن میره سمته چپه یکی اون دفاع بره سمته راسته یکی دیگه ولی سبک ماریچ جوریه نیاز به هماهنگی داره

ولی بنگر -نورمحمدی-اومانیا کدومشون یک دفاع باهوشن که بتونن مکمل هم باشن؟ همین بنگر وقتی مکملی به اسم سید جلال داشت تونست بهترین خط دفاع داشته باشیم....

امیدوارم برانکو بفهمه زودتر که ماریچ به درد لیگ ایران نمیخوره ..هرچند من بودم ماریچو میگذاشتم هافبک دفاعی بهتر بود ازاونجا بازیسازی کنه ولی تو قلب دفاع بدرد لیگ ایران نمیخوره ...

نمونه واضحش بنگر عادت داره وقتی هر مدافعی توپ بهش برسه بلافاصله توپ ضربه بزنه ولی بازی با پدیده گل اولش ماریچ حرکت درستی کرد چون اگه به توپ ضربه میزد میرفت کرنر برای همین نه خودش ضربه زد ونه گذاشت مهاجم حریف به توپ برسه توپ اماده بود که بنگر ضربه بزنه به بیرون که غافل گیر شد ولایی خورد واون اتفاق افتاد ...

alibigi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازalibigi تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 10-20-2015, 11:48 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

فقط هفته اول زوج بنگر - ماریچو داشتیم که سر فقط 2 تا اتفاق 2 گل خوردیم و از بازی بعد هم زوج ها دفاعیمون عوض شدن ...

به نظر من اگه از همون هفته دوم این زوج حفظ میشدن، الان آمار گل خوردمون این نبود و علاوه بر این ماریچ هم کامل تو ترکیب جا افتاده بود ...

ماریچ امروز جلو سیاه جامگان عالی بود و تقریبا بی نقص بازی کرد. بدون ریسک، هوشیار، سربالا و البته اینکه خوب خودشو به مهاجم حریف میرسوند و تو آخرین لحظه ها توپشو خراب میکرد ...

این کاربر برای پست مفید ازFarzan تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 02-21-2016, 08:05 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

ماریچ: برانکو در کرواسی هم بزرگ است/ کم کم فارسی یاد می‌گیرم

ارتش سرخ دات کام :
لوکا ماریچ از وقتی به ترکیب پرسپولیس بازگشته کم اشتباه بوده و عملکردش قابل قبول. او مقابل سایپا یک گل را با جاگیری‌اش روی خط دروازه خرید و نشان داد که می‌تواند عنصری کلیدی برای خط دفاع پرسپولیس باشد. با ماریچ، قبل از رفتن به مرخصی صحبت کردیم. او درباره بازی با سایپا گفت: «یک روز فوق‌العاده را پشت سر گذاشتیم. می‌توانستیم ببریم اما مثل همیشه بدشانسی آوردیم. باید کسب سه امتیاز را جشن می‌گرفتیم اما حیف که این اتفاق رخ نداد. ما مشکل فنی نداشتیم، فقط شانس نداشتیم که سایپا را ببریم.»

ماریچ ضربه میداودی را از روی خط دروازه برگرداند تا فرشته نجات پرسپولیس شود. او در این باره هم صحبت کرد: «من فقط وظیفه‌ام را انجام دادم اما چه فایده که در نهایت نتوانستیم سایپا را ببریم. وقتی دروازه‌بان بیرون می‌آید وظیفه ما مدافعان پوشش دادن است. طبق اصول باید روی خط دروازه جاگیری می‌کردم و توپ را بر می‌گرداندم. ضمن اینکه باید اذعان کنم تیم ما، از مهاجم نوک گرفته تا دروازه‌بان در امور دفاعی مشارکت داریم و گل نخوردن یا درخشش را نباید به پای یک بازیکن نوشت.»

پرسپولیس در سه بازی گذشته خود 6 امتیاز حساس از دست داده. ابتدا مقابل سپاهان، سپس برابر ذوب آهن و در نهایت روبه‌روی سایپا. ماریچ با این اتفاقات همچنان به کسب عنوان قهرمانی امیدوار است: «مگر می‌شود ناامید باشیم؟ ما فقط 5 امتیاز با صدرنشین فاصله داریم و البته یک بازی رو در رو با این تیم که می‌تواند برای ما حایز اهمیت باشد. آنهایی که می‌گویند ما امیدی به قهرمانی نداریم اشتباه می‌کنند. یکی از بهترین تیم‌های لیگ، از نظر کادر فنی، بازیکن، مدیریت و هواداران هستیم و مطمئن باشید تا دقیقه آخر لیگ برای کسب عنوان قهرمانی تلاش می‌کنیم.»

ماریچ که حالا به یکی از بازیکنان کلیدی خط دفاع پرسپولیس بدل شده، از انتخاب لیگ ایران و حضور در این تیم راضی است: «یکی از بهترین انتخاب‌های فوتبالم را با حضور در پرسپولیس انجام دادم. اینجا خیلی راحتم و دارم با فرهنگ ایران خو می‌گیرم. کم کم فارسی هم یاد می‌گیرم و سعی می‌کنم با این زبان شیرین صحبت کنم. از همه مهم‌تر در تیمی بازی می‌کنم که فرقی ندارد کدام بازیکن به زمین برود و کدام روی نیمکت بنشیند. همه یکدل هستند و برای موفقیت انرژی می‌گذارند.»

ماریچ هموطن برانکو است. او از کرواسی آمده، سال‌ها در لیگ این کشور بازی کرده و با برانکو آشنایی کامل دارد: «برانکو را مدت‌هاست که می‌شناسم. او نه تنها در ایران که در کرواسی هم جزو مربیان بزرگ است و مورد احترام همه. خوشبختانه حالا و در لیگ ایران همه کیفیت برانکو را می‌بینند و پی به دانش او می‌برند. خیلی امید دارم که در نهایت با برانکو و تلاش بازیکنان بتوانیم قهرمان بشویم و افتخاری برای هواداران کسب کنیم.»

قدیمی 03-17-2016, 11:56 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

ماریچ: نیمکت نشین بودم اما ناامید نشدم/ انتظارمان در سال 95 قهرمانی پرسپولیس است

ارتش سرخ دات كام :
برانکو مربی کار بلدی است وهمانطور که می بینید تیم ما با هدایت او بازیهای قابل قبولی ارائه می دهد.

لوکا ماریچ در گفت و گویی بعد از آخرین تمرین خود در سال 94 با پرسپولیس اظهار داشت: امروز آخرین تمرین خود را انجام دادیم و چند روزی به مرخصی خواهیم رفت. از فردا به تعطیلات می رویم و باید با جدیت از چند روز دیگر در اردوی عمان حاضر شویم. امیدوارم در سال جدید نیز بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم.

وی درباره سالی که در پرسپولیس گذراند، عنوان کرد: برای شخص من در پرسپولیس سال پر فراز و نشینی بود چون در ابتدای فصل که به ایران آمدم، چندین بازی نیمکت نشین بودم ولی بازهم ناامید نشدم چون می دانستم می توانم خودم را ثابت کنم. تمرینات خود را با جدیت پیگیری کردم و به نظر سرمربی تیم نیز احترام گذاشتم.

مدافع پرسپولیس همچنین تصریح کرد: حتما می دانید که چند بازی است توانستم به ترکیب اصلی پرسپولیس برگردم و خدا را شکر به نظر خودم و مربیان عملکرد خوبی هم داشتم. البته مهم نظر هواداران است که امیدوارم آنها را نیز راضی کرده باشم.

ماریچ درباره نزدیک شدن پرسپولیس به صدر جدول گفت: اگر موفقیتی به دست آمده، قطعا نتیجه زحمات کل بازیکنان بوده چون ما زمانی که در پایین جدول هم حضور داشتیم، ناامید نشدیم و 2 برابر کار کردیم تا به روزهای خوب برسیم. امیدوارم در این چند بازی باقی مانده بتوانیم نتیجه لازم را بگیریم و قهرمان لیگ شویم چون هم خودمان و هم هواداران تنها انتظارشان همین است.

وی در رابطه با کار کردن با برانکو افزود: برانکو مربی کار بلدی است وهمانطور که می بینید تیم ما با هدایت او بازیهای قابل قبولی ارائه می دهد. برانکو نظم برایش بسیار مهم است و همین باعث شده که تمام بازیکنان با نظم و انضباط برای موفقیت تیم تلاش کنند.

مدافع کروات پرسپولیس در پایان با اشاره به فرارسیدن سال نوی شمسی گفت: سال نو را به تمام ایرانیان تبریک می گویم و آرزوی سال خوبی برای تمام مردم به ویژه هواداران پرسپولیس دارم.

قدیمی 04-13-2016, 03:07 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

چند وقته که اومده تو ترکیب اصلی و واقعا داره خوب بازی میکنه ...

امیدوارم تو دربی و بقیه فصل هم بدرخشه ...

پاسخ

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش