انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > بايگاني ساليانه مطالب انجمن > فوتبال خارجی > 2010-2011
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام تیم قهرمان اروپا میشه؟
اینتر میلان 4 33.33%
بایرن مونیخ 8 66.67%
رأی دهندگان: 12. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش

قدیمی 05-20-2010, 11:36 PM
titanium
تازه وارد
titanium آواتار ها

نام حقیقی: azad
تشکر شده 26 بار در 13 نوشته
بازیکن مورد علاقه: nikbakht-ronaldinho
مربی مورد علاقه: fergosen
titanium is on a distinguished road
پیش فرض فکر میکنی اینتر قهرمان بشه یا بایرن؟

با توجه به اینکه فرداشب فینال باشگاههای اروپا برگزار میشه تصمیم گرفتم یک نظر سنجی بزارم تا ببینیم کدام یک از دوستان بازی رو درست پیش بینی می کنند. هر کدام از دوستان بیان ونظر بدن که کدام تیم و با چه نتیجه ای بازی رو میبره؟
titanium آنلاین نیست.  
تعداد 3 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 05-20-2010, 11:39 PM
titanium
تازه وارد
titanium آواتار ها

خودم شروع میکنم
با اینکه از هیچکدومشون خوشم نمیاد ولی فکر میکنم اینتر 2-1 بازی رو ببره
titanium آنلاین نیست.  
این کاربر برای پست مفید ازtitanium تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 05-21-2010, 12:46 AM
Masoud
ریش سفید انجمن
Masoud آواتار ها

نام حقیقی: مسعود
تشکر شده 31,861 بار در 9,641 نوشته
مربی مورد علاقه: علی دایی
حالت من:
Motarez
Masoud امتیاز غیر فعال شده است.

من فکر نمیکنم و مطمئنم اینتر قهرمان میشه.
با اون شناختی نسبی که از بازیکنان و مورینیو دارم صد در صد قهرمانی رو میدم به اینتر.
مگه اینکه بایرن یه شانس خرکی مثل بازی با منچستر بیارن و معجزه بشه.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
VIVA RED ARMY
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
Masoud آنلاین نیست.  
تعداد 4 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 05-21-2010, 06:47 AM
zamara
ریش سفید انجمن
zamara آواتار ها

نام حقیقی: اسماعيل
تشکر شده 25,976 بار در 8,947 نوشته
بازیکن مورد علاقه: علی کریمی
مربی مورد علاقه: هیچکس
حالت من:
Mehraboon
zamara will become famous soon enough

با اينكه در حال حاضر اينتر روي بورسه و همه تا حدود زيادي اين تيم رو قهرمان ميدونند ولي توي بازي امشب بايرن مونيخ برنده ميشه .
2 بر 1 به نفع بايرن مونيخ.

توجه به
و رعایت آنها نشانگر شخصیت خوب شماست.
با ورزش ، سلامتی و نشاط و زیبایی خود را حفظ كنید

پرسپولیس بی همتاست
پرسپولیس بی پرواست
پرسپولیس خون در رگهاست
پرسپولیس همیشه محبوب دلهاست
zamara آنلاین نیست.  
تعداد 5 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 05-21-2010, 08:38 AM
RED STORM
مدير بازنشسته
RED STORM آواتار ها

تشکر شده 15,590 بار در 5,320 نوشته
بازیکن مورد علاقه: Philipp lahm / Bastian schweinsteiger / Manuel neuer / Thomas muller
مربی مورد علاقه: Yup / Pep
حالت من:
Pakar
RED STORM is on a distinguished road

معلومه که بایرن شانس بیشتری داره!
لویی ون خال رو نیمکت ما میشینه ناسلامتی!

RED STORM آنلاین نیست.  

قدیمی 05-21-2010, 09:11 AM
titanium
تازه وارد
titanium آواتار ها

ولی اینتر تیمیه که تونست بارسا رو حذف کنه در حالی که اگه به بازیهای بایرن نگاه کنیم بهترین تیمی که با اون بازی کرد منچستر بود که به نظر من هم تو بازی رفت و هم تو بازی برگشت شانسی نتیجه گرفت و اولیچ هر دو گل رو شانسی زد،در این بازی ریبری هم محرومه و به نظر من با توجه به اینکه مورینیو اصلاً قابل پیش بینی نیست حتی برای ون خال ، شانس اینتر بیشتره ، ولی در کل من از هر دوتاشون بدم میاد و به حال من هیچ فرقی نمیکنه کی قهرمان بشه چون هر دوتاشون تیم هایی رو که خیلی دوست داشتم حذف کردن البته اینتر با زد فوتبال بازی کردن و بایرن هم با خوش شانسی و گرنه امسال هم باید فینال بین بارسا و منچستر برگزار می شد.
titanium آنلاین نیست.  

قدیمی 05-21-2010, 09:18 AM
RED STORM
مدير بازنشسته
RED STORM آواتار ها

بازیکن مورد علاقه: Philipp lahm / Bastian schweinsteiger / Manuel neuer / Thomas muller
حالت من:
Pakar

خوش شانسی رو یکم بیشتر در موردش توضیح بده
تا بتونم منطقی تر باهات بحث کنم

RED STORM آنلاین نیست.  

قدیمی 05-21-2010, 09:18 AM
فروغ
بازيكن اميد
فروغ آواتار ها

تشکر شده 123 بار در 57 نوشته
فروغ is on a distinguished road

ولي با همه اين حرف ها هميشه فوتبال بازي ناشناخته هاست و توي هر بازي ممكنه اتفاقاتي رخ بده كه اصلا قابل پيش بيني نيست .
پس نميشه از پيش برنده شدن اينتر رو حتمي دوست و اگه بايرن بتونه هافبك ها و بازيكن هاي خط حمله اينتر رو مهار كنه حتما برنده اين فينال ميشه .

رمز موفقيت توكل به خداست
فروغ آنلاین نیست.  

قدیمی 05-21-2010, 09:25 AM
RED STORM
مدير بازنشسته
RED STORM آواتار ها

حالت من:
Pakar

نگاهی به دلايل موفقيت بايرن در برابر منچستر

برای موفقیت، تيم بزرگ مربی بزرگ می خواهد و فقط بازيکن بزرگ کافی نيست ...

وبسایت کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران - کوروش فروديان

بايرن مونيخ بعد از هشت سال! دوباره به نيمه نهايی ليگ قهرمانان رسيد! و به نظر ميرسد که دوباره می تواند به معنای واقعی کلمه به يکی از تيم های ترسناک اروپا که بردن در اروپا را خوب بلد است تبديل شود.

اين موفقيت تصادفی نيست و دلايل زيادی دارد،باهم نگاهی خواهیم داشت به دلایل موفقیت بایرن تا به اینجای فصل.
  • بايرن "آلمانی" بازی می کند

همانطور که فرگوسن اشاره کرد بايرنی ها Typical Germans بودند... !خصوصياتی که هميشه فوتبال آلمان را در ميادين مختلف پيروز کرده، تلاش خستگی ناپذير: اوليچ را ديديد که چقدر دويد و مثل يک سرباز "از جان مايه گذاشت؟" هر گاه ديديد بازيکنان آلمانی از ابتدای مسابقه اينطور بازی می کنند و تيم حريف را پرس می کنند به پيروزی تيم آلمانی بسيار اميدوار باشيد! واقعيت اين است که در فوتبال آلمان بازيکنی مثل نانی کم پيدا ميشود تا در بازی اي در اين سطح بتواند به آن شکل فانتزی گل بزند پس بايد ضعف تکنيکی را با دويدن و غيرت جبران کرد. روحيه بالا و نا اميد نشدن تا آخرين لحظه: چند تيم را می شناسيد که 3-0 در منچستر عقب بيفتند اما در پايان نتيجه مورد نظر را کسب کنند؟ رم را به ياد بياوريد که بعد از پيروزی 2-1 در بازی رفت در منچستر هفت گل خورد! بله! اين تفاوت تيم های آلمانی با بقيه تيم هاست...شواين اشتايگر بعد از بازی گفت: ما در بين دو نيمه "هم قسم شديم" تا "مردانه" بازی کنيم...اين حرف ها و کارهاست که بايرن را آلمانی می کند...
  • بايرن يک "مربی بزرگ" دارد

تيم بزرگ مربی بزرگ می خواهد و فقط بازيکن بزرگ کافی نيست! ( ميدانيد که منظورم کدام تيم است!؟) مربی بزرگ نبرد های تاکتيکی را می برد..مربی بزرگ از مجموعه بازيکنانی که در اختيار دارد بهترين ترکيب را به ميدان می فرستد...ون گال کارهای ارزشمندی در بايرن کرد، خلوت کردن تيم در نيم فصل و رد کردن بازيکنان ناراضی تيم را از نظر روانی در آرامش قرار داد...ون گال به کيفت بازيکنان توجه کرد نه به اسم! بادشتوبر و مولر را به خاطر کيفيت بازی به اسم های بزرگتر ترجيح داد، گومز 35 ميليونی را هر وقت آماده بود به زمين فرستاد، اوليچ مهاجم چهارم بايرن هست اما وقتی روی فرم باشد تبديل به مهاجم اول بايرن ميشود و کلوزه مهاجم چهارم بايرن! اينها کار هايی هست که مربيان بزرگ انجام می دهند...
  • برای موفقيت بايد "پول" خرج کرد

اين واقعيتی است که دکتر صدر کارشناس فوتبال شبکه سه در پايان برنامه به خوبی به آن اشاره کرد. چه فايده اي دارد که بايرن هميشه در بين پنج باشگاه ثروتمند دنيا باشد اما وقتی صحبت قهرمانی و افتخار در سال های اخير باشد اين تيم را از بين غول ها يا به اصطلاح سنگين وزن های اروپا خارج کنند؟ فکر کنيد بايرن دست به جيب نشده بود و در آخرين مهلت های نقل و انتقالات روبن را نخريده بود! بايرن حدود 25 ميليون برای روبن خرج کرد اما گل های روبن بود که بايرن را در مرحله حذفی بالا کشيد...واقعيت اين است که پول پول می آورد! روبن هزينه خود را جبران کرد و تيم هايی که اين واقعيت را فهميده اند موفق خواهند بود البته فراموش نشود که نحوه خرج کردن اين پول مهم تر از ميزان آن است که ظاهراً آلمانی ها اين را هم خوب بلدند...
  • نگاه به آينده

اين بحث شايد خيلی به موفقيت فعلی بايرن مربوط نباشد اما ميتواند از دلايل موفقيت بايرن در آينده باشد! دو موضوع مهم در فوتبال اروپا تصويب شده که در آينده نزديک به اجرا در خواهد آمد و بايرن از الان برای هر دو موضوع خود را آماده کرده، استقلال مالی و قانون 5+6 ! در قانون اول که بازی جوانمردانه مالی هم معروف شده تيم ها بايد به اندازه درامد خود خرج کنند و تراز مالی مناسب داشته باشند تا بتوانند در اروپا بازی کنند و ديگر تيمی مثل رئال مادريد نخواهد توانست با وام گرفتن و بدهی بالا آوردن های سنگين ستاره ها را درو کند ضمن اينکه به تيم های کوچک هم با اين حساب امکان رقابت و بقا داده ميشود در اين مورد به يک نقل قول اشاره ميکنم تا همه چيز در مورد بايرن روشن شود، هوينس زمانی گفته بود اگر به اندازه رئال بدهی داشتيم شب ها نمی توانستم بخوابم! اما قانون دوم می گويد تيم های هر کشور بايد 6 بازيکن از همان کشور را در ترکيب اصلی خود داشته باشند! فکر نميکنم در اين مورد نياز به توضيح بيشتر باشد...بايرن با جمع کردن بازيکنان آلمانی و اهميت دادن به جوانان خود را برای اجرای اين قانون آماده کرده...
اما حرف آخر...بايرن هنوز برای قهرمانی در اروپا آماده نيست، يک دروازه بان در کلاس جهانی و يک مدافع راست در سطح لام (تا لام به چپ برگردد) و حداقل يک مدافع وسط در کلاس جهانی برای بايرن ضروری است...سه بازيکن 20 ميليونی! شايد مايکون، آدلر (نوير) و...؟ البته به شرط حفظ روبن و ريبری!

منبع

برای دوستانی که صعود بایرن رو شانسی قلمداد کردن و ادعا کردن بایرن
مستحق صعود نبود..توجهتون رو جلب میکنم به عکس زیر و خواهش میکنم
به درصد مالکیت توپ دقت کنید تا بفهمین معنی تحقیر یه تیم در خونه خودی چیه:

تو بازی رفت هم که 10 نفره نبودین آمار مالکیت توپ 59 به 41 به نفع بایرن بود!
وبایرن کاملا سوار بازی بود!
گل اولیچ هم نه تنها شانسی نبود بلکه نبوغ این بشر رو تو جاگیری نشون میداد!

RED STORM آنلاین نیست.  

قدیمی 05-21-2010, 09:59 AM
titanium
تازه وارد
titanium آواتار ها

هر دو گلی رو که اولیچ زد روی اشتباه مسلم دفاع منچستر به دست اومد گل بازی رفت که با اشتباه پاتریس اورا و گل اول بازی برگشت هم که با اشتباه کریک به دست اومد ، اگه منچستر هم در بازی برگشت 10 نفره نمی شد مطمئناً الان تو بازی فینال بود
titanium آنلاین نیست.  
موضوع بسته شد

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش