انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > بايگاني ساليانه مطالب انجمن > فوتبال داخلی > سال 88-87
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش

قدیمی 07-20-2010, 12:44 PM
pesarjonoob
ریش سفید انجمن
pesarjonoob آواتار ها

نام حقیقی: mohammad
تشکر شده 10,968 بار در 4,927 نوشته
بازیکن مورد علاقه: c.ronaldo-kaka-Mesut Özil-javad kazemeyan
مربی مورد علاقه: khodesh
pesarjonoob is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : اخبار سرخ (جلد سوم)

پروين از فردا دوباره در پرسپوليس

محمد پروين پس از گفت‌وگو با علي دايي از فردا در تمرينات پرسپوليس شركت خواهد كرد.
محمد پروين براي دومين بار طي دو روز گذشته با علي دايي در خصوص بازگشت خود به پرسپوليس گفت‌وگو كرد.
اين بازيكن پس از صحبت‌ با دايي از فردا در تمرينات پرسپوليس شركت خواهد كرد.
پروين خود نیز خبر فوق را تائيد كرد.

Love Özil

پرسپولیس جنوبی

pesarjonoob آنلاین نیست.  
این کاربر برای پست مفید ازpesarjonoob تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 07-20-2010, 12:45 PM
pesarjonoob
ریش سفید انجمن
pesarjonoob آواتار ها

حواشي بازي پرسپوليس و پيكان؛ شعار عليه قطبي، آتش زدن يك روزنامه ورزشي و حضور پروين

هواداران تيم فوتبال پرسپوليس تهران در حاشيه بازي امروز مقابل پيكان بشدت عليه افشين قطبي سرمربي تيم ملي شعار دادند.

به گزارش خبرگزاري فارس، تيم‌هاي فوتبال پيكان قزوين و پرسپوليس تهران در ديداري تداركاتي از ساعت 18:15 امروز در ورزشگاه ايران خودرو به ديدار يكديگر رفتند كه اين بازي با حواشي‌هاي زير در حال پيگيري است.

* حدود هزار هوادار پرسپوليسي كه در ورزشگاه حضور دارند در بدو ورودشان بشدت عليه افشين قطبي شعار دادند.

* همچنين هواداران پرسپوليس با آتش زدن يكي از روزنامه‌هاي ورزشي عملكرد اين رسانه را زير سؤال بردند و بر عليه او شعارهايي دادند.
هواداران معتقد بودند كه اين روزنامه ورزشي به دنبال به هم زدن آرامش پرسپوليس و مسئولانش است.

* از دقيقه 25 بازي به دستور دايي بازيكنان ذخيره در پشت دروازه به گرم كردن پرداختند.

*‌محمد پروين پس از اتفاقات چند وقت اخير در بازي امروز پرسپوليس و پيكان قزوين با لباس شخصي حضور پيدا كرد و با بازيكنان و علي دايي به گفت‌وگو پرداخت.

* در بين دو نيمه تعدادي از مسئولان پرسپوليس در ورزشگاه حضور پيدا كردند.

* در دقيقه 25 مجتبي زارعي به دليل عملكرد ضعيفش جاي خود را در زمين مسابقه به كريم باقري داد.

Love Özil

پرسپولیس جنوبی

pesarjonoob آنلاین نیست.  

قدیمی 07-20-2010, 12:46 PM
pesarjonoob
ریش سفید انجمن
pesarjonoob آواتار ها

حاشيه بازي پرسپوليس و پيكان / تأخير 15 دقيقه‌اي و مشكلات خبرنگاران

دو تيم پيكان تهران و پرسپوليس در ديداري دوستانه از ساعت 18:15 بعدازظهر امروز در ورزشگاه ايران خودرو به مصاف يكديگر رفتند.

* بازي دو تيم فوتبال پرسپوليس و پيكان به دليل عدم حضور نيروي انتظامي با 15 دقيقه تاخير برگزار شد. قرار بود اين ديدار ساعت 18 برگزار شود.

* حدود هزار هوادار در ورزشگاه ايران خودرو از نزديك نظاره‌گر بازي بودند.

* خبرنگاران براي ورود خودشان و خودرو خود به ورزشگاه ايران خودرو دچار مشكلاتي شدند.
خبرنگاران اجازه پيدا نكردند تا پس از كش و قوس‌هاي فراوان خودروي خود را داخل ورزشگاه ايران خودرو بياورند.
همچنين بي‌نظمي در جايگاه خبرنگاران بيداد مي‌كرد بطوري كه افراد متفرقه در اين جايگاه زياد بودند و همين موضوع باعث شد تا مشكلاتي براي خبرنگاران بوجود آيد.

Love Özil

پرسپولیس جنوبی

pesarjonoob آنلاین نیست.  

قدیمی 07-20-2010, 06:50 PM
pesarjonoob
ریش سفید انجمن
pesarjonoob آواتار ها

خلیلی: به دنبال چهارمین قهرمانی‌ام با استیل‌آذین هستم.

مهاجم جدید استیل‌‌آذین گفت: می‌خواهم در دهمین دوره لیگ برتر چهارمین قهرمانی‌ام را جشن بگیرم.
محسن خلیلی بازیکن شماره ۱۷ تیم استیل آذین در ارتباط با حضورش در این تیم گفت: بعد از جدایی از پرسپولیس پروسه انتخاب تیم جدیدم به آخرین روز فصل نقل و انتقالات کشیده شد. دوست داشتم در تهران و در تیمی که مدعی قهرمانی باشد بازی کنم اما بر سر پیوستن به استیل آذین با مشکلاتی مواجه شدم و برای مذاکره با مدیران صنعت نفت راهی آبادان شدم. وقتی در آبادان بودم، مدیران استیل آذین با من تماس گرفتند و خوشبختانه توافق نهایی حاصل شد.
وی ادامه داد: زمانی به عقد قرارداد با این تیم و پیوستن به استیل آذین بیشتر علاقمند شدم که خواست مالک و مدیر عامل تیم را تنها قهرمانی دیدم. میل به قهرمانی و کسب افتخار از سوی مسئولان این باشگاه برای من هیچ جای تردیدی باقی نگذاشت و من هم بلافاصله قراردادم را با استیل آذین امضا کردم.
خلیلی افزود: من با انگیزه کسب چهارمین قهرمانی، استیل آذین را انتخاب کردم. پیش از این در سایپا و پرسپولیس به عنوان قهرمانی رسیده بودم. البته با پرسپولیس هم لیگ و هم جام حذفی را برده‌ام ضمن اینکه من طعم آقای گلی را نیز چشیده‌ام. حالا هم در استیل آذین به دنبال چهارمین قهرمانی هستم و علاوه بر تلاش برای کسب قهرمانی به دنبال آقای گلی نیز خواهم بود.
مهاجم فصل جدید استیل آذین تاکید کرد: به تیمی آمده‌ام که ستاره و مهره‌های کلیدی زیادی دارد. از سوی دیگر حضور هافبک‌های خوب و طراز اول در یک تیم کار مهاجمان را برای گلزنی آسان می کند.
مهاجم سابق پرسپولیس در رابطه با حضور هدایتی و آجورلو و تاثیر حضور این افراد در انتخاب تیم جدیدش تصریح کرد: حضور هدایتی و آجورلو نقش زیادی در انتخاب من داشت. هدایتی سرمایه شخصی‌اش را در فوتبال هزینه کرده ضمن آنکه از هدایتی به دلیل حضور در پرسپولیس شناخت کاملی داشتم. از سوی دیگر آجورلو نیز مدیری بسیار موفق است که کارنامه بسیار روشن و پرباری در فوتبال ایران دارد و جزو مدیران کار بلد فوتبال کشورمان محسوب می‌شود. این دو فقط به دنبال قهرمانی هستند و هدف بزرگ این دو مدیر باعث شد که استیل آذین را انتخاب کنم.
وی در موردانتخاب پیراهن شماره ۱۷ گفت: همیشه پیراهن شماره ۱۷را به خاطر فرشاد پیوس دوست داشتم به همین دلیل هم تصمیم گرفتم پیراهن شماره ۱۷ استیل آذین را بپوشم.

Love Özil

پرسپولیس جنوبی

pesarjonoob آنلاین نیست.  

قدیمی 07-21-2010, 06:28 AM
zamara
ریش سفید انجمن
zamara آواتار ها

نام حقیقی: اسماعيل
تشکر شده 25,976 بار در 8,947 نوشته
بازیکن مورد علاقه: علی کریمی
مربی مورد علاقه: هیچکس
حالت من:
Mehraboon
zamara will become famous soon enough

بررسي اتفاقات اردوي پرسپوليس در دورتموند

وعده دايي براي نيمكت‌نشين شدن جاسوس عملي مي‌شود؟

سهم چند دقيقه‌اي شيث از بازي با قائمشهر و پيكان

جلسه سرمربي و كاپيتان براي حل سوءتفاهمات

درگيري دو بازيكن پرسپوليس در اردوي آلمان پرونده‌اي بود كه در حين بازي‌هاي جام جهاني اتفاق افتاد و البته با ندانم‌كاري مسوولان باشگاه پرسپوليس بارها و بارها گشوده شد.
تكرار حواشي آن درگيري نه تنها كمكي به باشگاه مردمي پرسپوليس نمي‌كند، بلكه باعث مي‌شود سرخ‌ها بيش از پيش دچار بحران و حاشيه شوند. درگيري شيث رضايي و عليرضا حقيقي در اردوي آلمان اتفاق افتاد و پس از برخورد سنگين دايي با دروازه‌بان جوان پرسپوليس بود كه خبر اين درگيري خيلي زود به تهران مخابره شد و سرخ‌ها بر آن شدند تا از آن پس همانند تمام فصل‌هايي كه به ياد داريم دنبال جاسوس بگردند.

وقتي سرپرست همه‌چيز را تكذيب كرد
كدام جاسوس؟ كدام درگيري؟ آنها مريض هستند!
محمود خوردبين، سرپرست تيم پرسپوليس كه دو روز پيش ماجراي درگيري اردوي دورتموند را در گفت‌وگو با خبرگزاري‌ها تاييد كرده بود، حالا نظر ديگري دارد: «به خدا قسم مي‌خورم كه هيچ زد و خوردي ميان شيث و حقيقي نبوده. ما چهل آدم بوديم با چهل سليقه مختلف و اين طبيعي است كه بين ما اختلاف سليقه وجود داشته باشد. بعضي از رسانه‌ها بي‌جهت به اين موضوع پرداختند تا فروش بيشتري داشته باشند. اختلاف شيث و حقيقي همان شب برطرف شد و آنها بعد از آن جر و بحث كوچك با هم شوخي كردند. اينكه مي‌گويند در اتاق شكسته شده هم درست نيست! فقط در را يك كمي محكم بستند!»
خواندن صحبت‌هاي جديد خوردبين با توجه به اينكه او قبلا اين درگيري را تاييد كرده بود جالب‌تر مي‌شود. خوردبين كه يكسري‌ها را مريض خطاب مي‌كند، ديروز حتي ماجراي جاسوس را هم تكذيب كرد: «كدام جاسوس؟ اين چيزها صحت ندارد. آنهايي كه اين صحبت‌ها را مي‌كنند، خودشان جاسوس هستند، چون تيم ما جاسوس ندارد. يكسري آدم مريض اين شايعات را درست مي‌كنند. اصلا اگر ماجراي جاسوس درست بود، بايد يك اتفاقي مي‌افتاد و بازيكني اخراج مي‌شد! وقتي اين اتفاق نيفتاده پس ماجراي جاسوس هم دروغ است.

جلسه كميته انضباطي هم منتفي شد
مگر اتفاقي افتاده كه تشكيل جلسه دهيم؟
ماجراي احضار شيث رضايي و عليرضا حقيقي به كميته انضباطي باشگاه پرسپوليس اتفاق ديگري بود كه شايد قرار بود خيلي بي‌سر و صدا رقم بخورد. اما پس از انتشار اين خبر، همه چيز تغيير كرد و ماجراي حضور اين دو بازيكن در كميته انضباطي نيز از بيخ و بن تكذيب شد.
عباس عليپور، مسوول روابط عمومي و دبير كميته انضباطي باشگاه به همراه شخص ديگري كه گفته مي‌شود قائم‌مقام باشگاه پرسپوليس شده اين موضوع را تكذيب مي‌كنند: «شيث و حقيقي به كميته انضباطي باشگاه دعوت نشده‌اند و اين موضوع فقط يك شايعه است. اصلا مگر اتفاقي افتاده كه ما بخواهيم اين بازيكنان را به كميته انضباطي دعوت كنيم؟!»
بدون شك اين جزو سياست‌هاي خوب باشگاه پرسپوليس است، چون اگر خاطيان اردوي آلمان به كميته انضباطي دعوت شوند، آن وقت ديگر چيزي براي تكذيب كردن باقي نمي‌ماند!

ببخشيد... كدام جاسوس؟
دايي: اگر مشكلي هم باشد خودمان حل مي‌كنيم!
در حالي كه حبيب كاشاني به عنوان مرد اول سرخ‌ها سياست سكوت را پيشه كرده و در حال جمع و جور كردن اين پرونده است ديگر نفرات اين قضيه همچنان مشغول پاسخگويي هستند و با وجود صحبت‌هاي قبلي‌شان، امروز همه چيز را تكذيب مي‌كنند.
علي دايي كه تا پيش از اين در گفت‌وگوي اختصاصي با كاشاني و بعضي از نشريات صحبت از اتفاقات اخير و برخورد با خاطيان كرده بود، همانند خوردبين همه چيز را تكذيب كرد: «متوجه منظور شما از جاسوس نمي‌شوم. ما اصلا از اين‌جور چيزها در تيم نداريم و مطمئن باشيد كه اگر هم حرف و حديثي در اين مورد وجود داشته باشد، آن را در خانواده‌مان حل مي‌كنيم. من اجازه نمي‌دهم كه كسي براي پرسپوليس اين حاشيه‌ها را درست كند. اين اخبار فقط در حد شايعه است كه بعضي از روزنامه‌ها آن را مطرح مي‌كنند و ما توجهي به اين چيزها نداريم.»
دايي كه هميشه داراي صداقت و صراحت مثال‌زدني بوده، همه چيز را تكذيب مي‌كند و البته با زيركي خاصي در مورد برخورد جالبش با يكي از اين بازيكنان در اردوي آلمان صحبتي نمي‌كند.

دايي ،شيث را نيمكت‌نشين كرد
اي كاش خبرنگاراني كه ديروز و در جريان تمرين پرسپوليس با دايي گفت‌وگو كرده بودند، از سرمربي سرخ‌ها در مورد وضعيت اخير شيث رضايي مي‌پرسيدند.
در حالي تا پيش از اينها دايي آرزو داشت تا چند شيث رضايي در تيمش داشته باشد، كاپيتان دوم سرخ‌ها در دو بازي اخير تيمش به طرز مشكوكي نيمكت‌نشين شد، با توجه به اينكه پرسپوليس آخرين بازي‌هاي تداركاتي‌اش را براي حضور پرقدرت در ليگ‌برتر انجام مي‌دهد، شيث در ديدار با پرسپوليس قائمشهر و پيكان فقط در دقايق پاياني بازي به ميدان رفت تا تيتر اول و پيش‌بيني بعضي از نشريات در مورد نيمكت‌نشين شدن سوژه دايي تحقق بيشتري پيدا كند.
البته اين پايان ماجرا نبود. دايي تا پيش از تمرين ديروز حتي تمايل نداشت تا با شيث رضايي صحبت كند. دستورات تاكتيكي و تمريني دايي، معمولا از طريق مهدي تارتار به شيث ابلاغ مي‌شد تا مدافع محبوب هواداران پرسپوليس حتي فرصتي براي گفت‌وگو با دايي نداشته باشد و در يك بايكوت اساسي قرار بگيرد.
رفتار عجيب دايي با شيث تا جايي ادامه داشت كه منابع نزديك به شيث و باشگاه پرسپوليس از طريق سرپرست سرخ‌ها، باشگاه را متوجه اشتباهش كردند. خبر درگيري بازيكنان پرسپوليس در آلمان به نشريه‌اي رسيد كه از مدت‌ها پيش با شيث ارتباط چنداني نداشته و مدافع پرسپوليس توانست با هزار زحمت اين موضوع را ثابت كند. البته اين پايان ماجرا نبود چون سرخ‌ها به‌رغم مصاحبه‌هاي رنگارنگشان جست‌وجو براي يافتن جاسوس را ادامه دادند و حتي به آمار و اطلاعات جديدي نيز دست يافته‌اند. در حالي كه جو تمرينات پرسپوليس با سوژه پيدا كردن جاسوس پرتنش و ناآرام شده بود، نزديكان باشگاه به دو بازيكن جوان شك كردند و در پايان نيز در مورد يكي از آنها به نتايجي دست يافتند تا مشخص شود سرمربي پرسپوليس در مورد مدافع تيمش دچار سوءتفاهمات زيادي شده است.
شايد به همين دليل بود كه سرمربي پرسپوليس خيلي زود متوجه اتفاقات دور و برش شد و در پايان تمرين ديروز تيمش، در گوشه‌اي از زمين شركت واحد با رضايي به صورت اختصاصي به گفت‌وگو پرداخت.

هيچ مشكلي ندارم و تحت فرمان دايي هستم
شيث: يك جر و بحث كوچك با حقيقي داشتم كه حل شد
شيث رضايي، كاپيتان دوم پرسپوليس كه اين روزها با توجه به ماجراي جاسوس‌بازي ترجيح مي‌دهد تا كمتر با خبرنگاران و رسانه‌ها در ارتباط باشد، در مورد ماجراي اردوي دورتموند فقط به چند جمله بسنده مي‌كند:«نمي‌دانم اين حرف و حديث‌ها چطور درست شده. من و حقيقي فقط يك جر و بحث معمولي داشتيم و همه چيز در همان اردوي آلمان تمام شد. در مورد ماجراي كميته انضباطي هم چيزي نمي‌دانم و كسي من و حقيقي را به باشگاه احضار نكرده است.»
هواداران پرسپوليس كه از عدم حضور شيث در بازي‌هاي اخير اين تيم دلخور هستند به هر ترتيبي شده خودشان را به او مي‌رسانند تا همه چيز را از زبان شماره 13 بشنوند:«هيچ مشكلي بين من و دايي وجود ندارد. دايي سرمربي تيم است. هر چقدر كه صلاح بداند و بخواهد از من استفاده مي‌كند. شما هم فقط به فكر پرسپوليس باشيد. ما در ليگ كار سختي پيش‌رو داريم و بيشتر و بهتر از هميشه بايد به فكر پرسپوليس باشيم و تيم محبوبمان را حمايت كنيم.»
شيث تمايلي به صحبت كردن در مورد پرونده جاسوس بازي در پرسپوليس ندارد: «كدام جاسوس؟ كدام جاسوس‌بازي؟ پرسپوليس يك تيم بزرگ است كه هميشه دچار اين شايعات مي‌شود. ما بازيكنان هستيم كه بايد با جان و دل در خدمت پرسپوليس باشيم و نگذاريم تيم دچار حاشيه و بحران شود. روزي كه بازيكني بخواهد جاسوسي پرسپوليس را با اين طرفدار بكند، روز مرگش است.»
آنطور كه از زبان نزديكان باشگاه پرسپوليس شنيديم با تلاش كاشاني و صحبت‌هاي شيث سوءتفاهمات اخير بين دايي و كاپيتان دوم سرخ‌ها برطرف شده است. گفته مي‌شود يك بازيكن جوان كه قبلا نيز دچار چنين حرف و حديث‌هايي شده بود، اين بار نيز سوژه اول است و با اين حساب خيال هواداران از بابت روابط دايي و شيث راحت مي‌شود.
--------------------------------
نويسنده : سيداحسان هاشمي

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
توجه به
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
و رعایت آنها نشانگر شخصیت خوب شماست.
با ورزش ، سلامتی و نشاط و زیبایی خود را حفظ كنید

پرسپولیس بی همتاست
پرسپولیس بی پرواست
پرسپولیس خون در رگهاست
پرسپولیس همیشه محبوب دلهاست
zamara آنلاین نیست.  
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 07-21-2010, 08:06 AM
AM1NR3Z4
ریش سفید انجمن
AM1NR3Z4 آواتار ها

نام حقیقی: امين
تشکر شده 20,040 بار در 5,936 نوشته
بازیکن مورد علاقه: ژاوي - لئو مسي
مربی مورد علاقه: پپ گوارديولا
حالت من:
khabalood
AM1NR3Z4 is on a distinguished road

عبدی: اوسال در پرسپولیس بهترین می شود.
حسین عبدی مربی پرسپولیس که یکی از وفادارترین بازیکنان تاریخ این باشگاه به شمار می آید و به خاطر سبک بازی درگیرانه اش لقب سیم خاردار را به او داده بودند با امیدواری کامل در خصوص مهاجم بورکینافاسویی تیم حرف زد و گفت: هروه اوسال در روز نخست خوب نشان داد و با این که برای نخستین بار در ترکیب تیم ما قرار می‌گرفت اما عملکرد خوبی داشت.
به اعتقاد وی، چنانچه این بازیکن در طول فصل نیز همانند دیدار مقابل تیم پیکان، فوتبال بازی کند، به طور یقین یکی از بازیکنان تاثیرگذار تیم پرسپولیس در مسابقه‌های لیگ برتر، جام حذفی و مسابقه‌های قهرمانی باشگاه های آسیا خواهد بود.
البته پرسپولیس در مقابل پیکان تن به شکست 0-1 داد و اوسال نیز موفق به گلزنی نشد.

AM1NR3Z4 آنلاین نیست.  

قدیمی 07-21-2010, 08:07 AM
AM1NR3Z4
ریش سفید انجمن
AM1NR3Z4 آواتار ها

حالت من:
khabalood

شیث رضایی باری دیگر از چشم علی دایی افتاده است.

این بازیکن که در اردوی آلمان تیمش درگیری شدیدی با دروازه بان تیم شان علیرضا حقیقی داشته است، حالا باید به انتظار حکم کمیته انضباطی بنشیند تا شاید به لطف حکم این کمیته از جریمه بزرگی که علی دایی برایش در نظر گرفته رهایی پیدا کند. دایی پس از برخورد دو بازیکن با یکدیگر تصمیم به جریمه هر دو نفر می گیرد و به همه بازیکنان اعلام می کند هر کس چیزی در این باره به روزنامه ها بگوید دیگر جایی در تیم نخواهد داشت.

اما به محض بازگشت تیم از این اردوی خارجی ماجرا رسانه ای می شود و پرتیراژ ترین روزنامه ورزشی کشور حکایت را بی آنکه نامی از بازیکنان و تیم مورد نظر آورده باشد منعکس می کند تا دایی تصمیمش را عملی کند. چند روز بعد مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس خبر درگیری در اردوی تیم را تائید می کند و می گوید پرونده این ماجرا به کمیته انضباطی ارجاع داده می شود و سایتها هم نام بازیکنان درگیر شده را برای اولین بار رسانه ای می کنند تا همه چیز علنی شود.

این درحالی بود که سه روز قبل وقتی پرسپولیس در بازی دوستانه برابر پرسپولیس قائمشهر، شیث را در ترکیب نداشت این بازیکن در مصاحبه ای با ارگان و سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت:« پایم آسیب دیده بود و برای همین بازی نکردم. این فصل به هیچ وجه اعتراض نمی کنم، من که کاپیتان تیم هستم اگر اعتراض کنم چه انتظاری باید از دیگر بازیکنان داشت؟»

اما بسیاری نیمکت نشینی او در بازی دوستانه را هم ناشی از ناراحتی دایی بابت رفتارهای او در آلمان می دانند که ممکن است تا مدت ها تداوم یابد .

دیگر ضلع این دعوا اما علیرضا حقیقی است که یکبار هم پیش از این و در بازی داربی با شیث در زمین بازی درگیر شده بودند. او هم باید منتظر بماند و پس از مجازاتی که سرمربی تیم در همان اردو برایش در نظر گرفته بود ، به انتظار جریمه ای شدیدتر بنشیند.

تكذيب حضور حقيقي و رضايي در كميته انضباطي باشگاه پرسپوليس
مسئولان باشگاه پرسپوليس حضور عليرضا حقيقي و شيث رضايي در كميته انضباطي باشگاه را تكذيب كردند.

عباس عليپور مدير روابط عمومي و دبير كميته انضباطي باشگاه پرسپوليس و همچنين رسايي قائم مقام باشگاه حضور عليرضا حقيقي و شيث رضايي را در كميته انضباطي باشگاه پرسپوليس به دليل اتفاقات پيش آمده در آلمان و شايعه درگيري تكذيب كردند.

عليپور گفت: به هيچ عنوان اين دو بازيكن به كميته انضباطي دعوت نشدند و اين موضوع شايعه است.

همچنين رسايي قائم مقام باشگاه پرسپوليس گفت: اتفاق خاصي پيش نيامده كه بخواهيم كسي را به كميته انضباطي دعوت كنيم.

AM1NR3Z4 آنلاین نیست.  

قدیمی 07-21-2010, 08:07 AM
AM1NR3Z4
ریش سفید انجمن
AM1NR3Z4 آواتار ها

حالت من:
khabalood

همين ديروز بود كه علي پروين حتي حاضر نبود نام حبيب كاشاني را بر زبان بياورد و به او لقب «آقاي موقت» داده بود. اما حالا همه چيز فرق كرده و او از زحمات سرپرست پرسپوليس و علي دايي يكجا تشكر مي‌كند.البته ديدن چنين رفتارهايي از علي پروين چندان هم دور از ذهن نيست. پروين حتي براي انتخاب تيم مورد علاقه‌اش در جام جهاني نيز دچار چنين سرنوشتي شد! خبرنگار جام جم ديروز در باره اين رخدادها با پروين گفتگو كرد:

در حالي كه روابطتتان با حبيب كاشاني بشدت تيره بود، ناگهان با او صلح كرديد و محمد را به دست او سپرديد؟!

يكسري سوءتفاهم بود! البته از اولش هم مشكلي نبود! در مورد اين قضيه محمد يك كمي حرف و حديث درست شد. حالا هم مشكلي نيست... با هم صحبت كرديم و خدا را شكر همه چيز خوب است.

اما شما خيلي نگران محمد بوديد و گفتيد كه ديگر نمي‌خواهيد او در پرسپوليس بماند.
من هميشه نگران محمد هستم. گفتم كه وقتي با كاشاني صحبت كردم خيالم راحت شد.

پس با اين حساب گويا با علي دايي مشكل نداشتيد؟
ما از اول هم با دايي هيچ مشكلي نداشتيم. تمام ماجرا در مورد محمد بود كه در اين مورد هم كاشاني قول داد همه چيز را درست كند.

چرا نگذاشتيد محمد به تيم ديگري برود تا اين همه حرف و حديث درست نشود؟
اولا، من هيچ حرف و حديثي نمي‌بينم و شما بي‌جهت شلوغش مي‌كنيد! ثانيا، من و همه اعضاي خانواده‌ام پرسپوليسي هستيم. برايمان سخت است كه به تيم ديگري برويم. پرسپوليس توي خون ماست.

پس احتمالا با توجه به روابط جديدتان با كاشاني و باشگاه پرسپوليس، شما را هم در پرسپوليس خواهيم ديد؟
كي گفته كه من بايد برگردم پرسپوليس؟ اين سوال را روزي هزار بار از من مي‌پرسند. اصلا براي اين كه خيالتان راحت شود، بايد بگويم كه من به اين زودي‌ها و با اين شرايط به پرسپوليس برنمي‌گردم. اين دو تا جمله را بنويسيد تا خيال همه راحت شود.

عدم حضور شما در جلسات هيات مديره استيل آذين اين شائبه را به وجود آورده كه قصد كناره‌گيري از اين باشگاه و بازگشت به پرسپوليس يا باشگاه ديگري را داريد.
خودتان مرا مي‌شناسيد... من اهل اين جور كارها نيستم. من علي پروين هستم. يا بايد توي زمين باشم يا كار فني انجام دهم. من به درد هيات مديره و اين جور كارها نمي‌خورم. توي اين هيات مديره‌ها 4 تا آدم دور يك ميز مي‌نشينند، 4 تا خيار و پرتقال مي‌خورند، يك صورتجلسه را امضا مي‌كنند و يا علي! علي پروين به درد اين جور كارها نمي‌خورد. خودم بهتر مي‌دانم كه چه كاري از من ساخته است.

چند جلسه‌اي در تمرينات تيم نفت و محل اين باشگاه حاضر شديد. ماجرا چه بود؟
نفتي‌ها رفقاي ما بودند... رفتيم يك سري به آنها بزنيم. يك صحبت‌هايي هم راجع به محمد شد ولي اين بچه هم به پرسپوليس برگشت تا پرونده‌اش با نفت بسته شود.

از جام جهاني صحبت كنيد... حتما از قهرماني اسپانيا خوشحال شديد.
از اول هم گفته بودم كه اسپانيا شانس اول قهرماني است و ديديد كه چه اتفاقي افتاد. توي اين سال‌ها هم هميشه گفته بودم كه «دل‌بوسكه» مربي خوبي است. اين جور مربي‌ها به درد فوتبال مي‌خورند نه اين خارجي‌هايي كه ما مي‌آوريم ايران!

اما شما جدا از اسپانيا در مورد آرژانتين، برزيل، آلمان و... چنين نظري داشتيد!
(خنده) راست مي‌گوييد... (خنده) اين جام جهاني خيلي عجيب و غريب بود. توي آفريقا يك اتفاق‌هايي افتاد كه تازگي داشت. من آرژانتين را هم خيلي دوست داشتم... راستش را بخواهيد، خيلي دلم براي مارادونا سوخت. با هزار اميد و آرزو آمد جام جهاني و آخرش هم توسط آلماني حذف شد كه اين همه با آنها كري داشت.

AM1NR3Z4 آنلاین نیست.  

قدیمی 07-21-2010, 01:21 PM
pesarjonoob
ریش سفید انجمن
pesarjonoob آواتار ها

چهارشنبه ۳۰ تیر
گزارش تمرین پرسپولیس

مرخصی ۳ روزه برای اوساله
تمرین دیروز پرسپولیس ساعت ۱۰ و ۱۰ دقیقه شروع شد و تا ساعت ۱۱ و ۱۵ دقیقه ادامه داشت. ملی پوشان امید و بزرگسال، حلافی و الهایی از غایبان این تمرین بودند. همچنین حدود ۳۰ هوادار هم از کارگروهی این تیم دیدن کردند.
شرح تمرین
تمرین با صحبت دایی شروع شد و سپس بازیکنان همراه با عبدی و مولایی به دویدن و انجام حرکات کششی و نرمشی مشغول شدند. در ادامه ۲ بر ۲ پاسکاری ثابت را انجام دادند بعد از آن در ۲ گروه
۸ نفره آقا وسط در دستور تمرین خود کار کردند. همچنین بازیکنانی که در ترکیب تیم بوده و در زمین حضور داشتند به دویدن ادامه داده و بعد از ۵۰ دقیقه شرکت واحد را ترک کردند اما سایر اعضای تیم به تمرینات استقامتی و سرعتی مشغول شده و سپس به سرد کردن پرداختند در ضمن بعد از تمرین هم سرخپوشان به استخر و سونا در مجموعه آزادی رفتند.
اوساله ۳ روز مرخصی گرفت
اوساله بازیکن جدید تیم بر خلاف روزهای گذشته که با مدیر برنامه هایش در تمرین حاضر می شد دیروز تنها به شرکت واحد رفت و به دلیل مشکل شخصی ۳ روز از مسئولان تیم مرخصی گرفت که به کشورش باز گردد گفتنی است اوساله پنجشنبه شب به ایران باز می گردد.
صحبت دایی با کادر فنی
دایی جلسه ای با اعضای کادر فنی برگزار کرد و در ارتباط با تیم به صحبت کردن پرداخت که بیشتر این صحبت ها با دکتر تیم بود.
همچنین دایی با علیرضا محمد و منصوری، بادامکی و مهدی شیری هم به صحبت کردن پرداخت.
ماساژ و فیزیوتراپی
رحمان احمدی، فشنگچی و مازیار زارع به دلیل مصدومیتی که در جریان بازی با آن مواجه شدند در تمرین دیروز بعد از صحبت دایی به رختکن رفته و به ماساژ و فیزیوتراپی مشغول شدند.
مصدومیت جزئی
بنیامین محمودی دروازه بان سوم تیم حدود ۴۵ دقیقه به طور اختصاصی تمرین کرد. همچنین مهدی شیری هم در جریان تمرین با مصدومیت جزئی روبرو شد که به صلاحدید دکتر بقیه تمرین را با وی انجام داد.علیرضا محمد هم با آسیب دیدگی موقتی مواجه شد که سریع بر طرف شد.
تمرین بیشتر
سپهر حیدری، محمد پروین و شیری ها آخر تمرین حدود
۲۰ دقیقه بیشتر از بقیه اعضای تیم تمرین کردند. تمرین آنها شامل حرکات هوازی بود.
تمرین امروز
تمرین امروز سرخپوشان در ۲ نوبت صبح و بعدازظهر برگزار می شود. این کار گروهی در ساعات ۱۰ و ۱۷ و ۳۰ دقیقه پیگیری می شود.

Love Özil

پرسپولیس جنوبی

pesarjonoob آنلاین نیست.  
موضوع بسته شد

برچسب ها
كلوپ پرسپوليس

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش