انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال خارجی > آنالیز بازی های خارجی > لیگ قهرمانان اروپا
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام تیم قهرمان میشود؟
رئال مادرید 4 100.00%
اتلتیکو مادرید 0 0%
رأی دهندگان: 4. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش

قدیمی 05-27-2016, 12:52 PM
red nabid
ناظر انجمن
red nabid آواتار ها

نام حقیقی: پدرام
تشکر شده 17,707 بار در 5,822 نوشته
بازیکن مورد علاقه: کاپتان کیا-شواینی
حالت من:
ShadOsarhal
red nabid is on a distinguished road
پیش فرض رئال مادرید (5)1-1(3) اتلتیکو مادرید فینال لیگ قهرمانان اروپا

به نام خدا

فینال لیگ قهرمانان اروپا

رئال مادرید - اتلتیکو مادرید

----------------------------

تاریخ مسابقه
شنبه 8 خرداد 1395

ساعت مسابقه
23:15 به وقت ایران

استادیوم
San Siro Milan

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

red nabid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 4 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 05-27-2016, 02:06 PM
RedArmy64
بازيكن پايه
RedArmy64 آواتار ها

نام حقیقی: milad
تشکر شده 49 بار در 20 نوشته
بازیکن مورد علاقه: Original Ronaldo / F9T
مربی مورد علاقه: Branko Ivankovic/Mustafa Denizli/Afshin Ghotbi
RedArmy64 is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : رئال مادرید - اتلتیکو مادرید فینال لیگ قهرمانان اروپا

با اینکه طرفدار هیچکدوم نیستم بخاطر زیدان دوس دارم رئال ببره , البته بعید نیست اتلتیکو با ضد فوتبالش بتونه برنده بشه!

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
RedArmy64 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازRedArmy64 تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 05-27-2016, 10:12 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

نام حقیقی: فرزان
تشکر شده 26,430 بار در 13,409 نوشته
بازیکن مورد علاقه: رونالدو _ رائول _ کریستیانو رونالدو _ هادی نوروزی
مربی مورد علاقه: سرالکس فرگوسن ـ کارلو آنجلوتی ـ برانکو ایوانکوویچ
حالت من:
Khoonsard
Farzan is on a distinguished road

سیمئونه: ما را خرافه پرست ندانید

سرمربی اتلتیکو گفت: ما تغییر زیادی در فینال نخواهیم کرد.

دیگو سیمئونه در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل رئال در فینال لیگ قهرمانان اروپا اظهار داشت: اگر ما را خرافه پرست بدانید توانایی هایمان را دستکم گرفتید. به جلو نگاه می کنیم و کاری به بقیه نداریم. آغاز بازی بسیار جدی و متعادل خواهد بود. حضور کاسمیرو باعث شده که رئال در دفاع راحت تر باشد و در عین حال انسجام هجومی خود را حفظ کرده اند. شاید در آغاز بازی رئال بیشتر فشار بیاورد. سعی می کنیم جدیت ، انسجام و توانمندی های خود را در طول بازی عوض کنیم.

وی ادامه داد: نسبت به فینال قبلی ده بازیکن عوض شده اند. با این وجود به تلاش ادامه دادیم و دوباره به فینال رسیدیم. رسیدن به فینال عالی است اما بردن خارق العاده است. سعی می کنیم که بهترین عملکردمان را داشته باشیم. باید آماده باشیم ، فشار بیاوریم و هویتمان را حفظ کنیم.باید نشان دهیم که چه توانایی هایی داریم.
سرمربی اتلتیکو درباره جریان بازی بیان داشت:ما تغییر زیادی در فینال نخواهیم کرد. رئال مادرید مثل چهار سال اخیر خواهد بود. ما تغییرات بیشتری داشتیم اما ساختارمان عوض نشده است. حضور کاسمیرو باعث شده ضدحملات رئال خطرناک تر شود. در دو بازی رفت و برگشت مقابل سیتی همین سبک را داشتند.

سیمئونه درباره انتقادات رونالدو نازاریو از خودش گفت : به بزرگان فوتبال احترام می گذارم. همه نظرات قابل احترام هستند. در فوتبال مثل سیاست و مذهب هر کسی می تواند نظر بدهد.

تورس: می خواهم تاریخ را عوض کنم

مهاجم اتلتیکو مادرید گفت: می خواهم تاریخ را عوض کنم و یک گام به جلو بردارم.

فرناندو تورس درباره فینال لیگ قهرمانان اروپا اظهار داشت:فینال مهمترین ، خاص ترین و زیباترین بازی دوران فوتبالم خواهد بود. از بچگی هوادار این تیم بودم و هنوز هستم. برای من بازی متفاوتی است و از تمامی تجربیاتی که داشته ام متفاوت است. در چلسی و تیم ملی موفقیت هایی داشتم اما این بازی فرق دارد.
وی افزود:رئال باشگاه بزرگی است ، از بهترین هاست. می خواهم تاریخ را عوض کنم و یک گام به جلو بردارم. می دانیم که این فرصت بزرگی است و تاریخ مدام عوض می شود.

Farzan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازFarzan تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 05-27-2016, 10:14 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

زیدان: استرسم بیش از زمان بازی است

سرمربی تیم رئال مادرید گفت: اگر قهرمان نشویم به خاطر فوتبال است.

زین الدین در یک نشست خبری پیش از بازی مقابل اتلتیکو به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

استرس مربیگری بیش از بازیگری است ؟ ” مسلما همین طور است. در حال حاضر آرام است. در حال زندگی می کنم. فردا مسلما استرس خواهم داشت. ”

قهرمانی در اروپا یک پایان عالی برای اولین سال مربیگری شما خواهد بود ؟ ” من هم مثل همه. ما یک گروه و یک تیم هستیم و سعی می کنیم بهترین عملکردمان را داشته باشیم. حضور در فینال یک هدیه خوب برای تلاشی است که همه انجام داده اند. مثل خامه روی کیک است.”

ناکامی:” وجود ندارد. ناکامی وقتی است که با تمام وجود بازی نکنیم. اگر قهرمان نشویم به خاطر فوتبال است. هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. فقط می توانم بگویم آماده یک بازی خوب هستیم.”

چه توقعی از اتلتلکیو دارید ؟ ” نمی دانم. در شراوع بازی می فهمیم. حریف مشکلی هستند. اما به دفاع منحصر نمی شوند. تیمی هستند که مثل یک تیم بازی می کنند و فوتبال بازی کردن را بلد هستند. امیدوارم بازی خوبی باشد.”

سیمئونه از کاسمیرو تمجید کرد ، این کلیدی است ؟ ” ما فقط یازده بازیکن نیستیم. 23 بازیکن داریم و همه آماده ایم. ”

فکر می کنید نگاه ویژه ای روی کاسمیرو وجود داشته باشد ؟ ” این طور نیست.”

کلید چیست؟” نمی توان گفت که کلید چیست. ببینیم چه می شود. ببینیم بازی چطور آغاز می شود. آماده هستیم. 15 روز خوب و جدی داشتیم و این جدیت را دوست داشتم. این هفته از نظر بدنی تمرینات را کمتر کردیم اما از نظر ذهنی آماده شدیم. فردا ببینیم چه می شود ؟ ”

پیام برای هواداران:” از آنها ممنون هستم که در این لحظات مشکل پشت ما بودند.”

رونالدو چطور است ؟ ” مثل منچستر نیست. مصدومیتی جزئی داشت. روبراه است. در یک فینال بازی کرد. شرایطش با بازی با سیتی فرق دارد. فردا صد در صد آماده است.”

در مورد اتلتیکو نگران چه چیزی هستید ؟ ” مثل یک تیم هستند. نمی توان به بازیکنی خاص نگاه کرد. سعی کردند مثل یک تیم باشند. 22 نفره بازی خواهیم کرد. تمرکز بالایی داریم. آماده حضور در فینال هستیم و مشکلی نیست.”

بازی خشنی خواهد بو د ؟ ” خشن نیست. هیچ کس نمی تواند آن چه تاکنون داشته ایم را از ما بگیرد. ناکامی در رفتار تیمی است. بقیه مسائل مربوط به جریان بازی است. هرگز نمی دانی در یک بازی چه می شود. ما کاملا آماده ایم.”

تفاوت با دو سال پیش :” برخی بازیکنان جدا شدند اما تفکرمان ثابت است. اتحاد ، تلاش ، کیفیتمان را در هر بازی حفظ کردیم. فردا می خواهیم بهترین عملکردمان را داشته باشیم و این روند حفظ شود.”

نقشه اتلتیکو :” مشکل است اما ما هم می دانیم که چطور فشار را تحمل کنیم. این مشهود است.”

حمایت ماتراتزی از رئال :” از کاری که کردیم راضی هستم. می دانیم که چه کار می کنیم. اگر ماتراتزی از ما تعریف کرده خوب است. من کار خودم را می کنم و راضی هستم.”

شکست قبلی مقابل اتلتیکو :” سه ماه گذشته و از همه نظر بهتر شده ایم اما در یک فینال هر اتفاقی ممکن است بیافتد. همه عالی بودند و من به تلاش تیمی باور دارم. بازیکنان بی نظیر بودند. حالا نوبت ف ینال است. ببینیم چه می شود. این بازی 50-50 است و شانس تیمی بیشتر نیست.”

دفاع یا حمله :” اول باید خوب دفاع کنیم. نمی توان بدون توپ کار دیگری کرد و بعد از آن باید بدویم ، بدویم و بدویم.”

موفقیت اتلتیکو در دربی های اخیر:” مسلما این تاثیری روی بازی ما نمی گذارد. اگر به فینال رسیدند دلیلی داشته است.”

استرس های یک مربی:” استرس دارم چرا که حرارت زیاد است اما حس خوبی دارم. فردا هیجان بیشتر خواهد بود اما این بخشی از کار من است و آن را دوست دارم. شباهتی به استرس دوران بازیگری ندارد. خیلی فرق دارد. آنچلوتی پیش از فینال لیسبون این را به من گفت که به عنوان مربی به فینال خواهیم رسید.”

راموس: نیاز به تغییرات در فینال نداریم/ اتلتیکو می تواند مجازاتمان کند

کاپیتان رئال مادرید گفت: اتلتیکو توانایی این را دارد که با کوچکترین اشتباه شما را مجازات کند.

سرجیو راموس در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل اتلتیکو در فینال لیگ قهرمانان اروپا اظهار داشت:من اعتقادات خودم را دارم تعداد کمی می دانند که من برای این بازی انگیزه زیادی دارم.برای این مسابقه استرس دارم.

وی ادامه داد:برای فینال احتیاجی به تغییرات نداریم، هر کسی آرزوهای خودش رو دارد.زیدان از ما دویدن، دفاع کردن و پرس می خواهد.

راموس افزود: من نمیدونم اونها چه حسی دارند اما فشار همیشه در فینال هست چه شما قبلاً برده باشید چه باخته باشید.به این مسابقه پای می گذاریم که یک جام دیگر به تاریخ رئال اضافه کنیم، هواداران ما مستحق این هستند، روی همه ما فشار زیادی هست.به طور حتم طعم تلخ شکست لیسبون اتلتیکو را با انگیزه تر خواهد کرد. هدف ما روشن است.اتلتیکو توانایی این را دارد که با کوچکترین اشتباه شما را مجازات کند.

مارسلو: برای فینال باید تمرکز کنیم

بازیکن رئال گفت: فرصت این را داریم که یک شب فوق العاده را برای هواداران و باشگاه رقم بزنیم .

مارسلو در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل اتلتیکو در فینال لیگ قهرمانان اروپا اظهار داشت:ما در بهترین شرایط ممکن قرار داریم.به طور کل آماده بازی هستیم.

وی ادامه داد:غیرممکن است که آدم به فینال لیسبون فکر نکند.هر چند باید قبول کرد که این یک بازی دیگر است و آن بازی تمام شده است. ما فرصت این را داریم که یک شب فوق العاده را برای هواداران و باشگاه رقم بزنیم . برای اینکار باید سخت تلاش کنیم.

مارسلو افزد:برای بازی فینال باید کاملا تمرکز کنیم. حتی اگر یک گل بزنیم باید بازی را اداره کنیم و گل نخوریم.

این کاربر برای پست مفید ازFarzan تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 05-28-2016, 10:58 AM
A V E I R O
مدير انجمن
A V E I R O آواتار ها

نام حقیقی: حسین
تشکر شده 2,895 بار در 1,043 نوشته
بازیکن مورد علاقه: CR7| لوکا مودریچ | خامس رودریگز
مربی مورد علاقه: کارلتو آنچلوتی | یورگن کلوپ
حالت من:
Sepasgozar
A V E I R O is on a distinguished road

نقل قول:
دفاع یا حمله :” اول باید خوب دفاع کنیم. نمی توان بدون توپ کار دیگری کرد و بعد از آن باید بدویم ، بدویم و بدویم.”

این صحبت های زیدان میتونه نوید یه بازی منطقی و قشنگ رو بده...البته اگه عملی بشه...

اتلتیکو تو دفاع بهترینه و هیچ شکی تو این نیست.... اما از اونور رئال بهترین خط حمله رو داره که این فصل با وجود افتی که کرده بودن بازم خوب بودن..رونالدو با مصدومیت بازی میکرد و بنز هم مشکلات شخصی و فیلم و اینا رو داشت.بیل هم تحت فشار و مصدومیت بود اما الان همه زمان ریکاوری خوبی داشتن و امیدوارم یه بازی خوب رو ارائه بدن...

رئال اول باید گل نخوره تا اتلتیکو با خیال راحت نره تو دفاع...فشار منطقی و نگاه به دفاع مهم ترین اصل تو بازی با اتلتیکوئه

Just Keep Calm and Cry of Your Captian's Crying

Cry of Your legend's Crying

Cry of Saint Iker's Crying

A V E I R O آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 05-28-2016, 08:38 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

بی شک هدف اتلتیکو مثل همیشه خراب کردن بازیو و ضد حملس ولی عمر مومانی ی کاریکاتور کشیده بود که سیموئونه قصد داره به شکل ناگهانی هجومی بازی کنه چیزی که احتمالش فقط تو همون کاریکاتور هست ...

همونجوری هم که حسین گفت اول بازی گل نخوردن برای رئال خیلی مهمه و امیدوارم بازی کاملا تحت کنترل رئال باشه ...

خدارو شکر هم همه بازیکنای رئال هستن و میتونیم با قدرت بریم جلو ...

امیدوارم همه بازیکنا آماده باشن و بریم برای یازدهمین قهرمانی ...

قدیمی 05-29-2016, 01:16 AM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

رئال قهرمان لیگ قهرمانان شد/ همشهری کشی در ضربات پنالتی با برتری رئال خاتمه یافت

رئال مادید با غلبه بر اتلیکو مادرید در ضربات پنالتی به عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان دست یافت.

دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا بین رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 2 تیم همشهری از ساعت 23 و 15 دقیقه در ورزشگاه سن سیرو به قضاوت مارک کلاتنبرگ انگلیسی برگزار شد.

رئال مادرید با غلبه بر من سیتی در 2 بازی رفت و برگشت راهی فینال شد.

اتلتیکو مادرید با عبور از سد بایرن مونیخ در دو بازی رفت و برگشت راهی فینال شد.

دیدار فینال با در وقت قانونی و وقت اضافه با تساوی یک بر یک خاتمه یافت و رئال در ضربات پنالتی با نتیجه 5 بر 3 موفق به کسب قهرمانی شد.

گل های بازی سرخیو راموس در دقیقه 15 برای رئال و کاراسکو در دقیقه 79 برای اتلتیکو به ثمر رساند.

نیمه اول با حملات رئال آغاز شد و اتلتیکو با پرس و تحت فشار گذاشتن مارسلو و کارواخال دو مدافع کناری رئال به دنبال استفاده از اشتباه این دو بود.در ادامه رئال با اتکا با حرکات پا به توپ رونالدو و بیل از فشار خارج شد و روی دروازه اتلتیکو خودی نشان داد.

گل رئال در دقیقه 15 روی ارسال و ضربه سر راموس به صمر رسید .پیش از این رئال 2 بار روی ضرب ایستگاهی و ضربه مستقیم بیل به گل نزدیک شده بود و اتلیتکو نیز با گریژمان تا آستانه فرو ریختن دروازه نواس پیش رفت اما ازن مهم صورت نگرفت تا نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود شاگردان زیدان خاتمه یابد.

نیمه دوم در حالی آغاز شد که اتلتیکو در اولین حمله با زیرکی فرناندو تورس به پنالتی دست یافت و گلزن اول تیم سیمئونه پشت توپ ایستاد و ضربه پنالتی را در عین نا باوری به تیر عمودی کوبید تا بازی همچنان با برتری رئال ادامه پیدا کند.

در ادامه رئال 3 بار توسط رونالدو و ایسکو و بنزما در یک قدمی گلزنی قرار گرفت که اوبلاک با واکنش های استثنایی خود مانع از گل شدن توپ ها شد.

گل اتلتیکو در دقیقه 79 توسط یار تعویض کاراسکو به ثمر رسید تا بازی به تساوی کشیده شود.

در ادامه بازی با تعادل کشیده شد و دو تیم نتوانستند دروازه یک دیگر را باز کنند و بازی به دو وقت اضافه کشیده شد.وقت اضافه اول هم با گل همراه نشد تا دو تیم قهرمانی را در وقت اضافه دوم جستجو کنند که این مهم صورت نگرفت و بازی به ضربات پنالتی کشید.

در ضربات پنالتی شاگردان زیدان با نتیجه 5 بر 3 به برتری رسیدند و برای یازدهمین بار قهرمان لیگ قهرمان شد.

قدیمی 03-01-2019, 11:02 AM
golsaman
تازه وارد
golsaman آواتار ها

نام حقیقی: گل سمن
تشکر شده 0 بار در 0 نوشته
golsaman is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : رئال مادرید (5)1-1(3) اتلتیکو مادرید فینال لیگ قهرمانان اروپا

الان رئال چقدر ضعیف شده !!!
golsaman آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران تگ شده
.M.S., 6 تایی ها, alaya, Ali TiFo30, alibigi, aminesta, Amir Far, angle, ArtesheSorkh, ♥perspolis♥, ✫زهـــرا✫, babak red, BVB09, Catalan, cheshmabi91, Ebi_ JASHOO, ERFAN77, erfanRed, Farzan, girl sorkh, james7, M.I.L.A.D, maryami, mod0006, M_hossein

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش